SCDJO MUHU 02 midleso 07.01.2023 19:33
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D12 (6/6)Stav: 19:32
místoJménoOddílPenalizace +Id databázeČasZtrátaCelkem
1Horáčková Eliška SCD JO31:340:0031:34
2Heczková Emma SCD JO34:19+2:4534:19
3Kubešová Eliška SCD JO38:29+6:5538:29
4Dubská Elena SCD JO41:52+10:1841:52
 
Pešíková Ela SCD JOdisk
Kadlasová Evička SCD JOdisk
 
 
 
D14 (9/9)Stav: 19:32
místoJménoOddílPenalizace +Id databázeČasZtrátaCelkem
1Lamač Fanda SCD JO29:150:0029:15
2Tomášková Matilda SCD JO32:43+3:2832:43
3Lischková Anežka SCD JO37:52+8:3737:52
4Pechová Maruška SCD JO43:44+14:2943:44
5Barsová Majda SCD JO46:23+17:0846:23
6Zurynková Lenka SCD JO47:00+17:4547:00
7Tejkalová Aneta SCD JO53:17+24:0253:17
8Kubešová Terka SCD JO57:52+28:3757:52
9Dubská Ema SCD JO78:42+49:2778:42
 
 
 
D16 (7/7)Stav: 19:32
místoJménoOddílPenalizace +Id databázeČasZtrátaCelkem
1Kunášková Kája SCD JO36:340:0036:34
2Lamačová Kačka SCD JO39:53+3:1939:53
3Savruková Adéla SCD JO47:19+10:4547:19
4Březinová Tonička SCD JO51:04+14:3051:04
5Lamačová Barbora SCD JO55:23+18:4955:23
6Rejholcová Terka SCD JO62:38+26:0462:38
 
Podoubská Áďa SCD JOdisk
 
 
 
H12 (12/14)Stav: 19:32
místoJménoOddílPenalizace +Id databázeČasZtrátaCelkem
1Horáček Jáchym SCD JO18:370:0018:37
2Votava Vojta SCD JO22:27+3:5022:27
3Lamač Vítek SCD JO23:30+4:5323:30
4Janata Matěj SCD JO26:31+7:5426:31
5Beneš Max SCD JO27:27+8:5027:27
6Zakouřil Fanda SCD JO29:55+11:1829:55
7Tuma Ben SCD JO30:19+11:4230:19
8Kmínek Honza SCD JO35:18+16:4135:18
9Matějů Josef SCD JO35:28+16:5135:28
10Matějů Eda SCD JO41:40+23:0341:40
 
Handrk Adam SCD JOdisk
Halama Vojta SCD JOvzdal
 
 
 
H14 (8/8)Stav: 19:32
místoJménoOddílPenalizace +Id databázeČasZtrátaCelkem
1Žemlík Eda SCD JO29:500:0029:50
2Maděra Kuba SCD JO37:39+7:4937:39
3Votypka Štěpán SCD JO39:57+10:0739:57
4Kmínek Ondra SCD JO47:53+18:0347:53
5Krtička Jáchym SCD JO53:17+23:2753:17
 
Pešík Matouš SCD JOdisk
Mitiska Matěj SCD JOdisk
Houžvičková Kačka SCD JOdisk
 
 
 
H16 (9/9)Stav: 19:32
místoJménoOddílPenalizace +Id databázeČasZtrátaCelkem
1Tomášek Prokop SCD JO28:510:0028:51
2Hyxa Jan SCD JO33:01+4:1033:01
3Heczko Erik SCD JO33:10+4:1933:10
4Šebelka Matěj SCD JO37:00+8:0937:00
5Drahoňovský Tomáš SCD JO39:30+10:3939:30
6Dolejší Honza SCD JO43:56+15:0543:56
7Podrábský Ctíba SCD JO48:38+19:4748:38
8Miklas Ondra SCD JO49:19+20:2849:19
9Beneš Filip SCD JO53:45+24:5453:45