SCMJO Sloup Pa Sprintpo 17.09.2018 17:48
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D12 (19)1,4 km21 K
místoJménoOddílStátText1ČasZtráta
1Štemberová Bára SCM JO18:110:00
2Lamačová Barbora SCM JO18:55+0:44
3Háková Eliška SCM JO20:00+1:49
4Waldhauserová Eliška SCM JO20:20+2:09
5Tomášková Matilda SCM JO20:21+2:10
6Novotná Kája SCM JO21:19+3:08
7Kottíková Lucie SCM JO21:51+3:40
8Koudelková Eliška SCM JO22:28+4:17
9Skalová Jolča SCM JO23:30+5:19
10Savruková Adéla SCM JO23:43+5:32
11Baloghová Milena SCM JO23:56+5:45
12Kosková Adéla SCM JO25:04+6:53
13Vokušová Veronika SCM JO27:29+9:18
14Nožičková Eva SCM JO29:26+11:15
15Rutova Sofie SCM JO56:57+38:46
16Míková Sofie SCM JO57:58+39:47
 
Heřmánková Bára SCM JOdisk
Koudelková Katrin SCM JODisk
Synková Elena SCM JODisk
 
 
 
D14 (12)1,5 km25 K
místoJménoOddílStátText1ČasZtráta
1Novotná Míša SCM JO15:200:00
2Podrábská Bětka SCM JO16:32+1:12
3Kubecová Majda SCM JO17:47+2:27
4Šestáková Marie SCM JO18:00+2:40
5Mellanová Judita SCM JO19:21+4:01
6Skácelová Adéla SCM JO19:26+4:06
7Chrástová Magdalena SCM JO19:45+4:25
8Skácelová Kačka SCM JO20:53+5:33
9Novotná Bára SCM JO22:15+6:55
10Andrlová Lea SCM JO23:03+7:43
11Sokolová Julča SCM JO26:11+10:51
 
Zoubková Šárka SCM JOdisk
 
 
 
H12 (21)1,4 km24 K
místoJménoOddílStátText1ČasZtráta
1Tomášek Prokop SCM JO15:150:00
2Podrábský Ctíba SCM JO16:23+1:08
3Drahoňovský Tomáš SCM JO16:39+1:24
4Veselý Vašek SCM JO19:25+4:10
5Dolejší Jan SCM JO20:06+4:51
6Šimek Vojtěch SCM JO20:19+5:04
7Šašek Jakub SCM JO20:57+5:42
8Habán Eda SCM JO22:19+7:04
9Mertlík Vojta SCM JO22:28+7:13
10Štembera Vítek SCM JO22:34+7:19
11Nožička Jan SCM JO22:35+7:20
12Riby Filip SCM JO23:13+7:58
13Řehoř Hynek SCM JO26:01+10:46
14Miklas Ondra SCM JO28:18+13:03
15Lesák Marek SCM JO29:27+14:12
16Skácel Janek SCM JO30:28+15:13
 
Dejnožka Martin SCM JOdisk
Heczko Erik SCM JOdisk
Míka Bertík SCM JOdisk
Hyxa Jan SCM JOdisk
Tkáč Jakub SCM JOvzdal
 
 
 
H14 (11)1,5 km25 K
místoJménoOddílStátText1ČasZtráta
1Klein Martin SCM JO14:350:00
2Waldhauser Štěpán SCM JO14:53+0:18
3Pokorný Jan SCM JO15:43+1:08
4Mairich Filip SCM JO17:09+2:34
5Hoetzel Hugo SCM JO20:34+5:59
6Mertlík Jakub SCM JO20:47+6:12
7Ort Haštal SCM JO21:22+6:47
8Šašek Jan SCM JO22:57+8:22
9Mužíček Martin SCM JO27:27+12:52
 
Maškarinec Marek SCM JOdisk
Heřmánek Petr SCM JOdisk