Pekkomila 2018ne 29.04.2018 16:15
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
dorost (1)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1502Žabaři z Povrlů209:170:00
Natálie Bujná 82:34182:341
Karolína Kurendová 62:371145:111
Ondřej Jeníček 64:061209:17
 
 
 
 
dospělí (13)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1104Dragouní jElita114:170:00
Lukáš Kettner 33:20233:202
Kája Teplá 37:19170:391
Adam Hájek 43:386114:17
 
2101Báječní retardi v běhu125:01+10:44
Jan Flašar 32:55132:551
Tereza Bialožytová 51:48884:433
Vojta Illner 40:183125:01
 
3106Kočička a kocourkové127:17+13:00
Mareš Vít 41:47341:473
Folbrechtová Šárka 45:30587:174
Pavlovec Jan 40:002127:17
 
4109My dva a křen129:47+15:30
Matouš Karvánek 41:51441:514
Kateřina Kubecová 48:29690:205
A co Křen? 39:271129:47
 
5113Spermium Ratitae 1135:27+21:10
Elin Martanová 49:001149:0011
Lea Martanová 45:27494:277
Jiří Martan 41:004135:27
 
6117Klaškovi136:57+22:40
Klaška Pavel 42:09542:095
Lucka Semíková 39:47281:562
Klaška Pavel 55:0110136:57
 
7107MatkaOtecSyn147:43+33:26
Vojtěch Zabořil 47:30947:309
Michal Zabořil 54:3110102:019
Romana Zabořilová 45:427147:43
 
8108Motyčky152:27+38:10
Dan Pavlovec 43:34643:346
Andrea Kameníková 59:0312102:3710
Lůďa Kašpar 49:509152:27
 
9110OL Alte Harzdorf153:02+38:45
Martin Koucký 47:16847:168
Ivana Koucká 56:2711103:4311
Roman Koucký 49:198153:02
 
10114To nejlepší na konec160:24+46:07
Bílý Petr 48:321048:3210
Kovář Karel 53:049101:368
Kovářová Lenka 58:4811160:24
 
11102Co jiného dělat na výroč183:23+69:06
Michal Havel 70:201370:2013
Adéla Havlová 42:413113:0112
Tereza Macholdová 70:2212183:23
 
 
ms103Kamenice 1136:41+22:24
Roman Mašata 45:34745:347
Matin Víšek 48:38794:126
Tomáš Jíra 42:295136:41
 
116Líbal Erban Erbanovoudisk
Líbal Jakub 53:371253:3712
Erbanová Petra 68:1413121:5113
Erban Petr disk
 
 
 
 
HD105 (7)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1203Chrastavská střela121:380:00
Vydra Ivan 43:54143:541
Kašková Kateřina 38:01181:551
Polák Jaroslav 39:431121:38
 
2507Bloudil, Chromá, & Kojíc163:22+41:44
Otto Severýn 50:33250:332
Klára Severýnová Popková 62:164112:494
Jana Kolaja Ehlerová 50:332163:22
 
3201Cvikováci167:00+45:22
Studničný Jaroslav 60:05560:055
Tučková Monika 49:032109:083
Kocman Jindřich 57:523167:00
 
4205Rychle a zběsile167:24+45:46
Kubec Pavel 53:44353:443
Dolejší Lenka 53:143106:582
Průšek Petr 60:265167:24
 
5204Lužický Lampióni184:28+62:50
Tomáš Koudelka 56:36456:364
Irena Waldhauserová 68:525125:285
Martin Waldhauser 59:004184:28
 
6202Happy Birthday227:22+105:44
Janoušková Iveta 75:35675:356
Svobodová Lucka 72:526148:276
Spejchal Petr 78:556227:22
 
 
ms206Pohořalci272:33+150:55
Pohořalá Karolína 75:37775:377
Pohořalý Dobroslav 115:357191:127
Pohořalá Anna 81:217272:33
 
 
 
 
HD135 (10)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1308Pohoďáci116:340:00
David Nehasil 35:10235:102
Zuzana Nehasilová 45:07180:171
Vladislav Nehasil 36:171116:34
 
2302Forever Young156:07+39:33
Tomáš Vácha 37:01337:013
Radka Andresová 81:248118:257
Jan Svoboda 37:422156:07
 
3303Káťa a škubánci163:27+46:53
Jiří Würz 52:18852:188
Kateřina Riby 61:475114:056
Luboš Bruner 49:224163:27
 
4301Bludičky165:53+49:19
Jaroslav Krejčí 35:09135:091
Eva Halířová 78:556114:045
Stanojkovičová Ljuba 51:496165:53
 
5309RUN RUM 1169:52+53:18
Novák Petr 41:58541:585
Nováková Markéta 61:454103:433
Babický Tomáš 66:099169:52
 
6304KEKs195:29+78:55
Miloš Eiselt 58:161058:1610
Alena Kovářová 82:549141:109
Jan Kruschina 54:197195:29
 
7310Tartani200:39+84:05
Miloš Doležal 49:55649:556
Ivana Kubátová 81:227131:178
Boris Doškář 69:2210200:39
 
 
ms307Rychlé nohy a hlava145:11+28:37
Jan Hnízdil 37:26437:264
Věra Slezáčková 56:23293:492
Matěj Hnízdil 51:225145:11
 
ms306Kačenka a strašidla160:07+43:33
Bohuslav Würz 52:19952:199
Kateřina Karpíšková 61:333113:524
Jan Eiselt 46:153160:07
 
ms305Las Tortugas no corren215:17+98:43
Nina Jeřábková 50:08750:087
Elena Průchová 100:5510151:0310
Jeřábková Terča 64:148215:17
 
 
 
 
HD165 (6)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1406Plazilové94:180:00
Provazník Jiří 33:46233:462
Mery Podrábská 27:45161:311
Zeman Jarda 32:47294:18
 
2401čertíci96:36+2:18
Pavel Dikoš 33:15133:151
Andrea Rejholcová 32:10365:252
Miloš Průcha 31:11196:36
 
3404Maxíci109:02+14:44
Miloš Pávek 36:49336:493
Soňa Šípová 30:08266:573
Jana Pávková 42:054109:02
 
4402Jurodiví127:38+33:20
Jana Eichlerová 41:10541:105
Jiří Nejezchleba 48:52490:024
Petr Eichler 37:363127:38
 
5408Úlehlovi183:38+89:20
Úlehlová Ivana 40:47440:474
Úlehla Zdeněk 50:13591:005
Bartoňová Marie 92:386183:38
 
6403klasici221:05+126:47
Jaroslava Štrojsová 77:08677:086
Věra Nejezchlebová 70:216147:296
Josef Štrojsa 73:365221:05
 
 
 
 
žáci (6)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1601Bohové Aasgardu80:470:00
Kubecová Magdalena 26:22126:221
Dolejší Jan 34:22260:442
Zabořil Ondřej 20:03180:47
 
2605REPREBABIŠTÁN87:35+6:48
Bára Lamačová 34:30334:303
Vojta Kašpar 25:49160:191
Štěpán Kašpar 27:16387:35
 
3604Profíci92:22+11:35
Slávek Janoušek 26:24226:242
Eliška Koudelková 37:34363:583
Haštal Ort 28:24492:22
 
4607AVC automaticky vyhrajem113:37+32:50
Anička Jakoubková 41:01441:014
Nikol a Bělka 42:07483:084
Terka Průšková 30:295113:37
 
5603Husákovy vnoučata150:27+69:40
Rejholcová Tereza 54:39654:396
Eliška Waldhauserová 73:446128:236
Štěpán Waldhauser 22:042150:27
 
6608Adam+Tom+Anča151:42+70:55
Anna Zabořilová 53:48553:485
Vávra Tomáš 49:505103:385
Studničný Adam 48:046151:42