Rozpis

Rozpis schválený soutěžní komisí.

Právo startu:
•  v kategoriích D16, D18, D20, H16, H18 a H20 držitelé soutěžní licence E, R, nebo A (ročníku narození 2006 a starší);
• v kategoriích D16, D18, D20, H16, H18 a H20 držitelé soutěžní licence B (ročníku narození 2005 a starší) a v celostátních soutěžích v roce 2019 skončili následovně:
– v žebříčku A obsadili první 3 místa mezi těmi, kteří nezískali licenci A
– v žebříčcích B v kategoriích D14 a H14 obsadili první 3 místa mezi těmi, kteří nezískali licenci A
– v žebříčcích B v kategoriích D16, D18, D20, H16, H18 a H20 obsadili první 2 místa mezi těmi, kteří nezískali licenci A
D16 Novotná Jitka SJH0454
D16 Lukašáková Sára STE0450
D16 Novotná Barbora TUR0552
D16 Skácelová Adéla VLI0454
D16 Doudová Alžběta PHK0554
D16 Kopecká Anna JIL0552
D16 Mrskočová Markéta LPU0553
D16 Brožková Tereza LPU0457
D16 Kubáková Nela SJH0451
D16 Dušková Tereza TBM0554
D16 Bruková Petra TRI0450
D16 Smékalová Viktorie UOL0450
D18 Bernatíková Hana TRI0253
D18 Pitrmucová Antonie JIL0251
D18 Raclavská Zuzana UOL0251
D18 Tichá Julie TZL0252
D20 Hovorková Tereza KAM0154
D20 Horáková Barbora VSP0150
D20 Sedláčková Linda ROZ0050
D20 Držková Berenika LPU0151
D20 Karbusová Kateřina VTA0055
D20 Filipová Tereza SRK0050
D20 Hájková Lenka SOP0050
D20 Kundratová Lucie JZL0051
H16 Beneš Jindřich KON0404
H16 Štábl Adam KSU0401
H16 Dlouhý Aleš PGP0502
H16 Nejezchleb Vojtěch TUR0503
H16 Heller Jiří ROU0501
H16 Waldhauser Štěpán TUR0409
H16 Vališ Vojtěch LPU0512
H16 Pompach Lukáš PHK0500
H16 Dundáček Karel SJH0401
H16 Vaněk Bořek TZL0505
H16 Byrtus Jakub SIT0502
H16 Černoch Martin PLU0500
H16 Mrózek Pawel TRI0401
H18 Procinger Jakub STH0302
H18 Šišma Vojtěch LPU0204
H18 Stryk Štěpán KSU0306
H18 Bartík Filip TZL0202
H18 Dostál František UOL0201
H20 Víšek Martin KAM0102
H20 Novák Přemysl DKP0107
H20 Cícha Matěj TTR0102
H20 Urban Michal KUO0001
H20 Vavřík Tomáš MOV0004

• v kategoriích D21 a H21 jsou umístěni v Rankingu k 31. 12. 2019 do 80. místa ;
• v kategoriích D21 a H21 členi reprezentačního družstva ČR dospělých (RDE, RDA, U23);
• v kategoriích D21 a H21 držitelé soutěžní licence E;
• v kategoriích D21 a H21 maximálně 10 nejlepších závodníků, kteří mají méně než 8 započtených závodů v Rankingu k 31. 12. 2019 a nemají dle předchozích bodů právo startu, ale mají součet dvou nejlepších bodových hodnot lepší než 80. závodník (pouze závodníci ročníku narození 1999 a starší)
H21 Bouchal Jiří VPM8449
H21 Kolovský František LPM9202
H21 Biederman Marcin CHC9805
H21 Wołowczyk Krzysztof LCE9502
H21 Nečas Jiří TZL9101
H21 Kolárik Jan TZL9003
H21 Sláma Dušan ASU9843
D21 Svobodová Lenka PHK9551

Udělené výjimky startu schválené vedením sekce OB
D21 DKP8758 Bochenková Martina
H18 LPU0209 Macek Ondřej
H21 LPM9502 Valeš Jiří
H21 AOP9301 Hadač Filip
H21 CHC9701 Semrád Ladislav
H21 ZBM9810 Ullmann Silvan
H21 TUR9504 Döllgast Moritz