mapy Andřwí

ČPŠ Mikuleč- 1.úsek 25.5.2014
40:56/ 5,58km

štafety LPU Mikuleč 1.úsek

ŽA sprint Č. Třebová 24.5.2014
14:26/ 2,75km

ŽA sprint Č.Třebová

ČPŠ Mikuleč- 2.úsek 24.5.2014
(radši o tomto závodě nemluvit!…doufám, že vybráno na zbytek sezony)
46:26/ 6,22km

štafety LPU Mikuleč 3.úsek

Trénink- mapový Okřešice 21.5.2014
41:14/ 5,14km

mapáč okřešice 21.5.2014

ŽA middle 18.5.2014
28:45/ 4,08km

ŽA middle 18.5.2014

ŽA klasika 17.5.2014
64:45/ 8,35km

ŽA klasika 17.5.2014

Trénink- mapový Sosnová 15.5.2014
53:30/ 7,5km
trénink Sosnová mnich 15.5.2014

ŽB middle- 11.5.2014
31:18/4,53km

žb middle

 

ŽB klasika- 10.5.2014
58:38/7,96km

žb klasika

Trénink sprintová linie Č.Lípa- 4.5.2014

Sprint 9 131206

 

ČPŠ Tršice- 1.úsek- 27.4.2014
38:53/5,17km

štafety Tršice

 

 

MČR NOB- 26.4.2014
58:35/7,18km

nočák mčr

 

Oblasťák Sosnová sprint 13.4.2014
18:15/2,1km

oblastak sosnova sprint

 

Sprint Praha 12.4.2014
26:03/4,3km

sprint praha

 

Nočák- Sosnová 25.4.2014
51min./6,1km (vynechané K16,17)

nočák sosnová 25.4.2014

 

Sprint Doksy 24.4.2014
22:44/3,95km

sprint doksy 24.4.2014

 

Mapáč Cvikov 23.4.2014
40min./4,4km

trénink cvikov 24.4.2014

 

Sprint Bor 17.4.

10268141_666624106706357_1768817096_n

Mapový trénink Lasvice 16.4.
trénink lasvice 16.42014

Mapové soustředění VD Sklárna Žihle 3.-6.4.2014

VD14_SKLARNA_NOB.D18                   VD14_SKLARNA_kombo1.D18 (1)                  VD14_SKLARNA_vrstevnicovka.D18       Nočák 63:15/ 6,7km                      Mapové cvičení                       Vrstevnicovka 77min/8,3km

VD14_SKLARNA_kombo2.D18                   VD14_SKLARNA_middle.D18                  VD14_SKLARNA_hromadak.D

Mapové cvičení                            Middle 41:33/ 4,3km                   Hromaďák 41:51/ 5,4km

 

Trénink- mapáč Kytlice 2.4.2014
51:09/ 5,7 km

mapáč kytlice 2.4.2014

 

Trénink- mapáč Svojkov 26.3.2014
42:05/ 5,1km

trénink Svojkov 26.3.2014

 

ČPŠ- PHK- 1.úsek D18 23.3.2014
35:29/ 5,4km

štafety PHK

Oblasťák- Roudnice 22.3.2014
55:57/ 7,1km

oblasták- Roudnice

Mnich 19.3.2014
One- man relay 45:50/ 6,03km

sosnová mapáč na štafety

Pekkomila 16.3.2014
3.úsek- 36:14/ 5,7km

pekkomila1

 

Soustředění SCM Brada 28.2.-2.3.2014

Kombinovaný trénink                       SIčák                                    Klasika
50min./ 4km                               22min./ 1,8km                            71min./ 6,5km

kombo_kratka                        sicak                klasika_kratka

Mapáč Srní 27.2.2014
48:30/ 6,6km

trénink Čtvrtek 27.2.2014

 

Bor-cup Lasvický obskočák 21.2.2014
76:35/ 9,5km

BC Lasvice 23.2.2014

Soustředko Doksy- middle
40:09/4,93 km

Soustředko Doksy- middle

Soustředko Doksy sprint- 15.2.2014
18:44/3,34 km

Soustředko Doksy- sprint

Nočák Sosnová- 14.2.2014
42 min/ 3,3 km

Nočák Sosnová 14.2.2014

Borcup Břevniště- 9.2.2014
110 min./ 9,7km

BC-Břevniště-9.2.2014(2)

Mapový trénink, výuka- Velenice 2.2.2014
75 min./ 7km

Mapáč Velenice 2.2.2014

Mapové úseky s výběhy- Sosnová 1.2.2014

37 min./ 5,2km

Mapové úseky(4) 1.2.2014

BorCup- Hradčany 26.1.2014
70 min./ 4km

BC 2.koloBC 1.kolo

Srní – Borcup na speciální mapě 12.1.2014
66:01 / 4,8km
1598181_624887600880008_563418906_n

 

Sosnová – hagaby 11.1.2014
47:43 / 5,95km
1608899_624887490880019_442056608_n

 

Rousínov mapáč 5.1.2014
67:28 / 5,85km
1608718_624887304213371_58316582_n

 

Linie Sosnová 4.1.2014
52:45 / 6,4km

Sosnová 4.1.