Honzák zvítězil v Jílovém!

Ve středu 28.12. pořádal Matějíček v Jílovém Silvestrovský OB. Všude bylo dost vody – ze silnic se staly řeky, ale závod super.

Vyhrál Honzák, Daník skončil 7jilove

15820829_1541735705843847_1403810886_o

Rubriky: Tréninky | Komentáře nejsou povoleny

O´Gala v Ústí nad Orlicí

V sobotu 3.12. se v Ústí nad Orlicí uskutečnilo tradiční O-gala. Jelikož je to do Ústí vcelku dálka vyrazili jsme už kolem poledne, abychom se stihli v klidu připravit. Z naší tréninkové skupiny se zúčastnila Luří a Kája. Ale celkový počet Boráku, byl překvapivě vysoký.(Matějíček, Šárka, Anďa, strejda Kořínek, Duk a další…). Od 19:00 začlao pro někoho zdlouhavé vyhlášení a poté si pořadatelé připravili i nějaké kulturní vložky formou jednoduchého tance. Po skončení vyhlášení už jste účastníky mohli najít u baru, na tanečním parketu či ve speciálním fotokoutku s toikou. O-gala se koná vždy jen jednou za rok a o to víc jsou zážitky z této jediné noci nezapomenutelné. Kolem 3. hod ranní se kulturní sál pomalu vyprazdňoval, někteří zamířili do tělocvičny, jiní do kebabu, který byl ovšem zavřený. Ráno jsme se pak zázračným způsobem dostali na vlak a odjížděli do svých domovů. Myslím že budu mluvit za všechny, když plesový orienťacký večer shrnu jako opět nezapomenutelná akce, skvělé zážitky a odpočítávání dnů do dalšího O-gala.

P.S. nejlepší párty roku!

gala

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

1. BOR CUP

První letošní Bor Cup se běžel v Oknech. Na vrstevnicovce byly shluky 3 kontrol. Cílem bylo posbírat 10 kontrol, když v každém shluku byli kleště jen na jedné kontrole.

Výsledky:
2. Honzák
17. Lucinka
26. Luří
43. Nina

Rubriky: Závody | Komentáře nejsou povoleny

Soustředění SCM Bartošova Pec

O víkendu 10.-12.11 se konalo soustředění SCM nedaleko Turnova. Z naší tréninkové skupiny se zúčastnili Luří, Lucka, Daník, Terka, Anička, Lůďa a Nina.Program byl velice pestrý, ale jelikož se jednalo o úvodní soustředění nebyl moc náročný. V pátek večer Pachnerovi připravili noční hru. Po rozdělení do týmů jsme museli posbírat všechny kontroly s indiciemi, které nás následně dovedly do cíle. Po večeři následovala velmi zajímavá a přínosná přednáška Tomáše Dlabaji o zimní přípravě. V sobotu dopoledne jsme absolvovali 3 poměrně náročné 1,5 km okruhy na Drábovně. Po obědě následovala týmová hra cca na 7 km. Někteří jedinci ovšem naběhali 13 km a vrátili se skoro za tmy (Studenec). Picánek připravil zábavný večerní program v podobě kvízů. V neděli pak následovaly combo štafety. Někteří jedinci čekali na svůj první úsek přes půl hodiny, takže museli běžet hamba start (Bekys,Luři,Lenka). Soustředění se jako vždy vydařilo, užili jsme si spoustu legrace a těšíme se na další SCM akci.scm4 scm5scm scm2 scm3

Rubriky: Soustředění | Komentáře nejsou povoleny

HROB

O víkendu 5.-6.11 se konalo MČR v HROBU. Z naší tréninkové skupiny se zúčastnila Luří. Letos se hrob odehrával v lyžařském středisku Klíny, vyrazili jsme tedy už v patek večer. Po krátkém bloudění jsme nakonec dorazili na místo. Sobotní semifinále doprovázela hustá mlha, krutá zima, ale i touha zvítězit. Po 24 vyčerpávajících kilometrech se nám společně s Tondou Semerádem (Kotlářka Praha) podařilo doběhnout do cíle za 3:12 h v kategorii DH20 na druhém místě. Trať byla rozdělena na dvě části – 1.volné pořadí kontrol, které jsme zvolili opačně než všichni ostatní, ale i když jsme někdy volili zajímavé postupy, nakonec se nám to vyplatilo. 2. část – pevné pořadí kontrol. Po doběhu nás čekal zasloužený odpočinek nikoliv teplá sprcha, té se dočkalo jen pár šťastlivců. Večerní zábava byla příjemným rozptýlením před nedělním finále. V neděli ráno jsme se s bolavýma nohama a rukama dopravili autobusem na start. Nedělní finále zpestřila obtížná výsypka,na které se ve většině případech rozhodovalo o umístění. S Tondou se nám podařilo běžet závod téměř bez chyby, a tak jsme si závěrečný „výběh“ sjezdovky jen užívali. Do cíle jsme dorazili jako první v čase 3:10 h s náskokem 15 min před druhým týmem. Pak už následovalo jen vyhlášení a ti co přežili se vydali na cestu domů.

hrob hrob2 hrob3

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny