2. Závod – Borný – výsledky

Dnešní závod proběhl malinko zmateně – od přehozené kontroly, po prohození map (s doprovedem nebo bez :-) ale jinak si myslím, bylo v lese hezky – věřím, že neshody budou odpuštěny :-)

Pro příště prosím upřesněnte kategorii při přihlášení do tabulky a ideálně kontrolujte i na orisu – link pro kontrolu bude vždy k dispozici v tabulce …

výsledky:
http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4141


Koukněte jak bylo krásně :-) (fotky od maminky Jany Hrůzkové)

Facebooktwitterpinterest

2. Jarní liga – Doksy/ Borný

ROZPIS –  2.závodu „jarní dětské ligy v OB“

Pořadatel: Orientační klub Doksy, z.s; OK Jiskra Nový Bor, z.s.
Datum: Sobota 20.5.2017
Místo: Silnice mezi obcí Staré Splavy a Břehyně GPS: 50.5932N, 14.6672E

https://mapy.cz/s/1CZTr

Kategorie: D10, D12, D14, H10, H12, H14, HDR, P- pro rodiče dětí
Přihlášky: Do 18.5.2017- 24:00 přes přihlašovací tabulku nebo výjimečně na mail: neradova.zuzka@gmail.com; počet map bude omezeně, proto nutno přihlásit se předem
Startovné: 20,- Kč – splatné na prezentaci (pro členy OK BOR zdarma)
Prezentace: 20.5.2017 od 9,15 do 9,45 hodin + vyhlášení minulého závodu
Start: Od 10 hodin na startovací krabičku, vzdálenost do 150 metrů.
Cíl: Do 150 metrů. Mapa: Karolína 1:10 000, formát A4
Pořadatelé: stavitel- Daniel Novák; organizace: Pavel Koštejn, prezentace+vyhlašování: Zuzka Neradová
Vyhlášení: 1.-3.místo v každé kategorii na příštím závodě

Facebooktwitterpinterest

Trénink středa 10. 5. – starší děti (Pekka/Olča)

Středeční mapáč je opět v Prysku
parking v bodě 1 , start v bodě 2
https://mapy.cz/s/1CYwD
bude to na čipy

Facebooktwitterpinterest

Výsledky jarní liga – Sosnová

Kompletní výsledky najdete zde:
http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4132
Mapy ještě přidám :-)

Níže přikládám fotky od maminky p. Hrůzkové – Jano děkujeme, fotky jsou super :-)

Facebooktwitterpinterest

Trénink středa 3. 5. – starší děti (Pekka/Olča)

Středeční mapový trénink bude v Prysku
Bude to na čipy + mapníky sebou …
Odjezd v 16:15 z náměstí

Start zde: https://mapy.cz/s/1BTmi

Facebooktwitterpinterest

Výsledky BoŽaLi po 6. závodech Ještědské Oblasti

Další aprílový víkend je za námi – přikládám výsledky BoŽaLi po 6 závodech

Velká gratulace!! :-)

Sobota:
HDR:
3. Lamač Víťa
H10:
3. Patka Kryštof
D10:
1. Lamačová Bára
3. Kocmanová Adélka

Neděle:
H10L:
1. Patka Marek
D10:
1. Lamačová Bára
2. Kocmanová Adélka
4. Waldhauserová Eliška
D10L:
4. Michálková Ema

Pondělí:
H10L:
2. Patka Marek
3. Kovanda Jonáš
D10:
2. Kocmanová Adélka
3. Lamačová Bára
4. Vaňourková Sára
D10L:
3. Koudelková Káťa


kompletní výsledky:


Nezapomeňte v sobotu pořádáme 1. Závod Jarní Ligy :-)

Facebooktwitterpinterest

Jarní dětská liga – 1. závod – další prodloužený víkend 6. 5. 2017

Rozpis

  1. Jarní žákovská liga 1 rozpis 2017

Pořadatel:      Ok Jiskra Nový Bor
Datum:           Sobota 6. 5. 2017
Místo:             Sosnová, parkování dle možností
GPS: 50°38’59.928″N, 14°32’18.504″E
https://mapy.cz/s/1zem4

Kategorie:      DH10, DH12, DH14, P
Přihlášky:       Do 3. 6. 2017 (doporučeno přihlásit se předem, po termínu bude map omezeně)

                         přes přihlašovací tabulku nebo výjmečně na email neradova.zuzka@gmail.com

Startovné:      20,- Kč – splatné na prezentaci (pro členy OK BOR zdarma)

Prezentace:    6. 5. 2017 od 9,30 do 9,45 hodin.

Start:              Od 10 hodin na startovací krabičku, vzdálenost do 100 metrů.

Cíl:                  Do 20 metrů.

Vyhlášení:        1. – 3. místo v každé kategorii (kromě P) na dalším závodu (20. 5. 2017)

Facebooktwitterpinterest

Víkendové závody 1. prodloužený víkend

O prodlouženém víkendu nás čekají 3 závody OŽ, které pořádají STB a FYD – 2 z toho jsou v Polsku, ten prostřední v Horní Řasnici. Na první závod (sprint) klub dopravu neorganizuje, start začíná až v 16.00 hodin v lázních Swieradow-Zdrój. Druhý závod začíná v 10.30 (Horní Řasnice), třetí závod v 10.00 (Rozdrože Izerskie). Na 2. a 3. závod odjíždíme autobusem z náměstí Míru – v neděli v 8.00 hod., v pondělí v 7.30 hod. Odkazy na seznamy přihlášených:

SO http://oris.orientacnisporty.cz/PrehledPrihlasenych?id=3802&club=14
NE http://oris.orientacnisporty.cz/PrehledPrihlasenych?id=3801&club=14
PO http://oris.orientacnisporty.cz/PrehledPrihlasenych?id=3803&club=14

Facebooktwitterpinterest

Trénink středa 26. 4. – starší děti (Pekka/Olča)

Středeční mapový trénink bude v Mlýnech – odjezd z náměstí v 16:15
Bude na čipy + vemte si mapníky!

 

 

Facebooktwitterpinterest

Výsledky BoŽaLi po 4. závodech Ještědské Oblasti

O víkendu jsme byli na Saxbu, které pořádali klub OK Chrastava (CHA), ve spolupráci s HSG Turbine Zittau (ZIT) a SG Zittau Süd (ZIS). Počasí, hlavně to nedělní,  bylo opravdu aprílové :-)

Přikládám výsledky Božali po 4. závodech

Velká gratulace:

Sobota – Osečná – kompletní výsledky
D10:
1. Bára Lamačová

D14:
3. Tereza Rumlenová

D16:
3. Anička Tymešová

H10L:
3. Kuba Zeman
4. Marek Patka


Neděle – Lückendorf – kompletní výsledky

D10:
1. Adélka Kocmanová
4. Bára Lamačová
H10:
3. Kryštof Patka
H10L
4. Vojta Vaňourek

 

Facebooktwitterpinterest