zimní soustředění Horní Mísečky

Letošní zimní soustředění uspořádáme v novém termínu od 13. do 17. ledna, v krásné krkonošské vesničce, jedné z nejstarších, nejvýše položených a nejstudenějších osad, Horních Mísečkách. Je zde ráj pro vyznavače všech zimních sportů včetně běžeckého lyžování. Svoji techniku zdokonalíte na turistických i závodních tratích. Kromě Jeseníků nenajdete v ČR místo s větší jistotou kvalitní sněhové pokrývky.

Soustředění začne středečním pozdním odpolednem. Autobus bude odjíždět z náměstí v Nové Boru 16:00 ve středu. Zpátky přijedete v neděli odpoledne. Čas ještě upřesníme. Ubytování máme zajištěno v Jilemnické boudě, která je prakticky na bežeckých stopách.

Pozor, není to žádný tábor ani ozdravný pobyt, ale zimní sportovní soustředění, takže všechny děti musí mít vhodné lyžařské vybavení, které odpovídá jejich výšce a technickým dovednostem. Především dbejte na správnou délku hůlek. Děti mohou mít jak klasické tak skejtové lyže. Výcvik bude probíhat pro oba styly.

Cena soustředění bez příspěvku pro členy OK BOR je 2 600 Kč včetně dopravy autobusem. Většina dětí ovšem pravidelně navštěvovala tréninky a snažila se zaběhnout i to málo závodů, které letos byly, takže je bude stát polovinu, tedy 1 300 Kč, druhou část hradí oddíl. Pro členy cizích klubů je cena navýšena o příspěvek na servis a trenéry na 3 100 Kč.

Prosím, přihlášky posílejte na adresu miroslav.patka@mols.cz. V případě vašeho zájmu je třeba uhradit zálohu ve výši 100% do konce 12. 12. 2020. Informace o bankovním účtu a variabilním symbolu dostanete společně s potvrzením přihlášky. Kdo budete potřebovat potvrzení platby pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu, uveďte to v přihlášce.

Pokud nám naše plány zkazí probíhající Covid – šílenství, samozřejmě nám peníze ubytovatel vrátí. Ale budeme se modlit, aby nám vše vyšlo…

ahoj Miras

PS: aktuálně se již dá na běžkách :-), viz foto.