Individuální měřený trénink

Ahoj kamarádi,

jestli to máte jako já a stýská se vám po zvuku ražené kontroly, je zítřejší, tedy 22. 11. od 10:00 měřený, ale stále individuální trénink, v Mlýnech, přesně pro vás. Na 4 tratích můžete potrénovat v krásném terénu, lehce zvlhčeném ranní rosou a těžaři rozježděnými potoky. Dnes, když jsem revidoval alespoň část mapy, byly stráně zalité vycházejícím sluncem, zatím co po tom, co jsem přehoupl Jedličnou na cestě zpátky, měl jsem pocit, jako když jsem přijel do země krále Kazisvěta… Mlha, zima, slunce nikde. Neměl jsem dost času, abych zrevidoval celou mapu, takže je hotová cca. polovina. Ale když si pohlídáte vrstevnice, nemůžete se ztratit. 🙂

Pokud to tedy zítra vyjde tak, jako dnes, bude to paráda. Slunce, kontroly, čerstvý vzduch, co nám může scházet…

Tedy k tréninku. O mapy na trať zelenou (lehká pro děti 1,4 km po cestách, místy vlhčích), oranžovou (terénem s opěrnými body, 2,6 km), červenou (4,4 km převážně terénem) a tréninkovou (6,1 km pro dospěláky) si pište dnes do 18:00, případně si mapy stáhněte z našich stránek. Trénink bude na SI-čipy, které mějte s sebou vlastní. Startovat na krabičky můžete od 10:0 do 12:00, sbírat půjdeme v 13:30.

Start a parkování je zde https://mapy.cz/s/jonogepuho. Zkuste se nějak domluvit na společné dopravě, ať moc neprovokujeme hromadou aut.

  

Zelená
Oranžová
Červená
Tréninková
Popisky

Facebooktwitterpinterest