Novinky v přihlašování na závody a podzimní tréninkový plán

Ahoj orienťáci,

jak jste si možná již všimli, aktualizovali jsme pro vás některé odkazy na našich stránkách a upravili hlavní menu. Doplněn byl odkaz Trénink 2020 – podzim, kde najdete veškeré potřebné informace o podzimních tréninkových aktivitách. Nyní se můžete přihlásit na různé tréninky v rámci své skupiny. Kdo kam patříte najdete na hlavní straně tabulky. Všichni byste měli mít středeční mapový trénink, který je základní mapovou přípravou.

Přihlášení na tréninky můžete až do konce září editovat. Chceme se maximálně přizpůsobit vašemu rozvrhu a dalším aktivitám. Pro oranžovou a červenou skupinu platí, alespoň dva tréninky, ale i mladší žáci si mohou jít v pondělí nebo pátek zaběhat. Pokud se ale do konce září na nějaký trénink v rozvrhu přihlásíte, je pro vás účast povinná. My na potřebnou kapacitu přiřadíme trenéry, ale vy prosím pravidelně choďte, ať to naše snažení není zbytečné.

Také jsme upravili režim přihlašování na závody. Prosím podívejte se na záložku Přihlašování na závody v hlavním menu. Všichni se budete přihlašovat sami přímo v oddílovém systému. Pokud budete chtít cestovat společně autobusem, do poznámky napište „DOPRAVA  – AUTOBUS“, abychom věděli, kolik dětí pojede. Termín odjezdu vždy zveřejníme s předstihem na našich stránkách.

První trénink je pro vás připravený již na úterý 1.9. Protože je to poprvé, co se po prázdninách sejdeme, bude trochu netradičně na koupališti ve Sloupu v Čechách.

Hned další trénink vás čeká ve středu 2. 9., sraz u pejskařů. Detaily opět v odkazu na podzimní trénink.

Facebooktwitterpinterest