Archive for Duben 2018

Výsledky Velikonoce 2018

Máme za sebou letošní velikonoční soustředění, které se konalo v areálu RS Junior v Srbsku poblíž Branžeže. Čekaly nás tréninky v půvabné přírodě Českého ráje. Jarní les, který byl většinu soustředění milosrdně suchý, nás nezklamal, stejně jako počasí, které se vydařilo a až na dvě hodinky v sobotu navečer vůbec nepršelo. Místy na nás dokonce vykouklo sluníčko.

Hned ve čtvrtek po příjezdu jsme soustředění zahájili prvním tréninkem – úkolem bylo přesně kopírovat linii na mapě a nalézt po cestě kontroly, které v mapě nebyly zakreslené.

V pátek, kdy bylo nejlepší počasí, jsme absolvovali ranní okruhy, odpolední jednočlenné štafety a nakonec ještě noční závod, který byl velkým dobrodružstvím hlavně pro nejmladší účastníky.

V sobotu ráno jsme si zaběhli závod na klasické trati, kde si mohli všichni závodníci před sezónou ověřit jak jsou na tom fyzicky i mapově. Následovalo volnější odpoledne, kdy jsme stále očekávali déšť. Ten ale přišel až navečer a tak jsme ještě stihli paměťový sprint po areálu a pro děti zábavný závůdek – chaos, neboli sběrač – úkolem bylo posbírat kontroly od 1 do 23, které jsou chaoticky rozmístěné v areálu. Sobotu jsme zakončili tradiční diskotékou.

Poslední den soustředění se běželo volné pořadí kontrol a celý program byl zakončen odpoledními štafetami.

Doufáme, že se soustředění všem líbilo a že bylo dobrou přípravou na nadcházející jarní část sezóny.

 

fotky od Vráti

Fotky od Terezy

tréninky

línie – výsledky mezičasy mapa mapa12 mapa3 mapa4

okruhy – výsledky mezičasy1 mezičasy2 mezičasy3 mezičasy4 mezičasy6 mapa2-1 mapa2-2 mapa3-1 mapa3-2 mapa3-3 mapa3-4 mapa3-6 mapa4-1 mapa4-2 mapa4-3 mapa4-4 mapa5-1 mapa5-2 mapa5-3 mapa5-4

one man relay – výsledky mezičasy mapa2 mapa3 mapa4 mapa5

nočák – výsledky mezičasy mapa2 mapa3 mapa4

závod – výsledky mezičasy mapa1 mapa2 mapa3 mapa4 mapa5

scorelauf – výsledky mapa

štafety – výsledky mezičasy mapa

sprint – výsledky mezičasy

sberaci – výsledky mezičasy

Vráťa

Facebooktwitterpinterest