Archive for Duben 2017

Trénink starších dětí (trenéři Pekka/Olča)

První mapový trénink 5. 4. bude zkušební, hlavně co se možností dopravy týče na další tréninky – na místě to proberete přímo s trenérem Pekkou a domluvíte se na odvozech, bude zde potřeba pomoc rodičů, jako tomu bylo i v minulých letech.

Zde na stránkách budete mít vždy uvedeno, kam výjezdní skupina vyráží (včetně mapy).
Sraz je v N.Boru na náměstí 16 hod (děti bude odvádět nějaký trenér), nebo přímo na místě v 16. 15 na sídlišti Rumb.hrdinů (u vstupu do lesa) – půjde se k altánu.

Facebooktwitterpinterest

8.4. Pořádáme v závody – v Mimoni (Sprint) a ve Velenicích (KT)

V sobotu na závody do Mimoně budeme odjíždět auty v 7,30 z náměstí v N.Boru, prosím všechny, kdo má místo v autě, aby přijel náměstí. Zároveň, kdo má problém s odvozem, dejte vědět předem.

Dále bychom vás chtěli jako vždy při pořádání našeho závodu požádat o upečení nějaké buchty, bábovky nebo jiného sladkého či slaného pečiva do našeho stánku s občerstvením.

Můžete je předat rovnou na náměstí v Boru nebo na místě v Mimoni – ZŠ Mírová Terce Jeřábkové nebo někomu z trenérů. Označte si prosím svůj plech, ať vám jej pak v pořádku zase můžeme vrátit.  Předem děkujeme 🙂

Starší žactvo a dorost hlídají na sprintu kontroly, dejte jim s sebou dostatek svačiny a pití – budou cca 3 hodiny na svém stanovišti.

Facebooktwitterpinterest