Archive for Červenec 2015

Rozpis na výpomoc – BOHEMIA 2015

Ahoj všichni,

posílám  rozpis, kdo a kdy bude pomáhat při pořádání závodů Bohemia 2015. Vycházela jsem z vámi dodaných informací a děti jsou rozděleny do dnů, které jste mi uvedli. Od každého z vás prosím o potvrzení, že dle rozpisu se děti skutečně zůčastní. Pokud by někdo potřeboval udělat změnu, je nutné to říct ihned.
Závody probíhají od 5.8. do 9.8. v okolí Hamru na Jezeře a Stráže pod Ralskem. Do přílohy vám mimo rozpisu dávám i mapu, kde je vidět, že první tři etapy středa – pátek mají jiné shromaždiště a sobotní a nedělní etapa také jiné shromaždiště.
Na místo bude jezdit pořadatelský autobus v 6,45 z náměstí N.Boru přes Cvikov 6,55 hod. Pokud budete chtít přijet s dětmi, klidně můžete, hodí se určitě každá ruka. Pokud nevyužijete autobus, můžete dorazit autem, které parkujte se závodníky na určeném parkovišti, aby jste nemuseli platit parkovné nahlašte obsluze, že patříte mezi pořadatele. Je nutné být na shromaždišti nejpozději v 8 hodin, aby se vše stihlo připravit před startem závodu, který je každý den od 9,00 hodin. V pátek se bude stěhovat celé shromaždiště z Hamru do Stráže, to znamená vše rozebrat a převést a znovu postavit, takže páteční den bude delší a zde by se hodili hlavně dospěláci rodiče.
Děti jsou rozděleny na úseky – cíl, občerstvení v cíli, herna a občerstvovačky v lese. Ti, kteří jsou v lese musejí mít všechno s sebou – budou tam celý den, ostatní se budou pohybovat na shromaždišti, kde je možno zakoupit občerstvení, ale i přesto doporučuju svačinu a pití z domova. Podle předpovědi počasí vybavte děti pláštěnkami, holinkami, případně v horku něco na hlavu, opalovací krém – do lesa repelent.
Myslím, že informací bylo dost, těšíme se všichni na tyto závody, které náš oddíl živí a tudíž je potřeba, aby byly perfektní. Všem, kteří se budete podílet předem díky.
Katka Kameníková
PS  Na shromaždišti budeme mít otevřenou hernu, kde si děti budou můžou zahrát nějaké hry a bude se zde hrát a prodávat námi vyrobená hra „Stolní orienťák“, kterou doporučuji dětem domů zakoupit. Cena je 290 kč a hra je určena pro celé rodiny.
Facebooktwitterpinterest

Informace k táboru

Info – LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ DOKSY 2015

Nástupní list- Prohlášení o bezinfekčnosti

Facebooktwitterpinterest

BoŽaLi

Stav po konci června  – Bo ža li 2015

Facebooktwitterpinterest