Archive for Tréninky a DŮLEŽITÉ

Středeční mapa – trénink Okřešice

Ahoj orienťáci,

středeční mapový trénink proběhne na mapě v Sosnové z Okřešic, jako vždy od 16:00. Parkování ZDE. Trénink bude na čipy. Nezapomeňte buzolu i prorážečky. Kdo nemá odvoz z Boru, prosím dejte vědět na svých whatsup skupinách nebo mně. Příchozí hlaste požadavky na mapu emailem.

Miras

Facebooktwitterpinterest

Trénink 9. 9. – přespolní běh Smetanka + Mapa nad hřbitovem

Ahoj trenérníci,

středeční trénink bude, jako již tradičně každý rok, spojený s účastí na přespolním běhu, který pořádá Smetanka. Je to ideální způsob poměření sil s klasickými běžci. Prosím přijďte všichni.

Prezentace je od 15:00 u altánu nad hřbitovem. Mapka ZDE. Start těch nejmladších bude od 15:30. V 15:00 na vás, kteří nevíte jak se dostat na start, počkám na parkovišti u Rumburáků, odkud půjdeme společně. vy, kteří tam nebudete, musíte sami. Pokud to někdo ze starších nestíhá na prezentaci, prosím dejte vědět svému trenérovi nebo mně my vás přihlásíme.

Mapový trénink, který bude fyzicky i mapově jednoduchý, bude průběžně od 16:00 až do 18:00. Místo pro start stejné jako přespolák. Trénink bude na čipy.

Facebooktwitterpinterest

Dnešní trénink 2. 9. 2020

Trénink proběhne ve středu dne. 2. 9. od 16:00. Sejdeme se na odbočce k pejskařům, parkoviště před restaurací.  Trénink bude na čipy. Nezapomeňte ani na buzoly a prorážečky nebo dlouhé oblečení. Vše bude asi dost zarostlé.

 

Facebooktwitterpinterest

Trénink ve Sloupu zrušen!

Ahoj kamarádi,

přestože nás to mrzí, musíme kvůli počasí zítřejší trénink ve Sloupu v Čechách zrušit. Pokusíme se pro něj najít nějaký vhodný náhradní termín.

Uvidíme se doufám všichni ve středu, 2. 9. od 16:00 na běžném mapovém tréninku, který proběhne u pejskařů. Nezapomeňte prorážečky. vše je po deštivém létě pořádně zarostlé.

 

Facebooktwitterpinterest

Novinky v přihlašování na závody a podzimní tréninkový plán

Ahoj orienťáci,

jak jste si možná již všimli, aktualizovali jsme pro vás některé odkazy na našich stránkách a upravili hlavní menu. Doplněn byl odkaz Trénink 2020 – podzim, kde najdete veškeré potřebné informace o podzimních tréninkových aktivitách. Nyní se můžete přihlásit na různé tréninky v rámci své skupiny. Kdo kam patříte najdete na hlavní straně tabulky. Všichni byste měli mít středeční mapový trénink, který je základní mapovou přípravou.

Přihlášení na tréninky můžete až do konce září editovat. Chceme se maximálně přizpůsobit vašemu rozvrhu a dalším aktivitám. Pro oranžovou a červenou skupinu platí, alespoň dva tréninky, ale i mladší žáci si mohou jít v pondělí nebo pátek zaběhat. Pokud se ale do konce září na nějaký trénink v rozvrhu přihlásíte, je pro vás účast povinná. My na potřebnou kapacitu přiřadíme trenéry, ale vy prosím pravidelně choďte, ať to naše snažení není zbytečné.

Také jsme upravili režim přihlašování na závody. Prosím podívejte se na záložku Přihlašování na závody v hlavním menu. Všichni se budete přihlašovat sami přímo v oddílovém systému. Pokud budete chtít cestovat společně autobusem, do poznámky napište „DOPRAVA  – AUTOBUS“, abychom věděli, kolik dětí pojede. Termín odjezdu vždy zveřejníme s předstihem na našich stránkách.

První trénink je pro vás připravený již na úterý 1.9. Protože je to poprvé, co se po prázdninách sejdeme, bude trochu netradičně na koupališti ve Sloupu v Čechách.

Hned další trénink vás čeká ve středu 2. 9., sraz u pejskařů. Detaily opět v odkazu na podzimní trénink.

Facebooktwitterpinterest

Důležité termíny

Všechny důležité termíny a přihlašovací tabulka pro 1.pololetí roku 2016 v kalendáři na stránce Přihlašování na závody

Pozor!!!! Přihlášky na první jarní závody jsou do 10. 3. 2016

Facebooktwitterpinterest