Rumburská LILIE 2E mikrosprint 26. 9. 2020

POZOR!!!

Milí orienťáci, Peka přihlásí všechny účastníky Rumburské Lilie i na mikrosprint, který se nepočítá do žebříčku. Je to taková zábavná sportovní vložka. Kdo z vás chce nutně pošetřit síly a nechce jít mikrosprint, napište mi na email: miroslav.patka@mols.cz do sobotní půlnoci. Seznam těch, kteří nechtějí, předám Pekovi. Ostatní přihlášení se závodu musí účastnit, jinak by pro ně platila pravidla pro úhradu startovného ze neúčast nebo diskvalifikaci.

díky Miras

Facebooktwitterpinterest

Středeční mapa – trénink Okřešice

Ahoj orienťáci,

středeční mapový trénink proběhne na mapě v Sosnové z Okřešic, jako vždy od 16:00. Parkování ZDE. Trénink bude na čipy. Nezapomeňte buzolu i prorážečky. Kdo nemá odvoz z Boru, prosím dejte vědět na svých whatsup skupinách nebo mně. Příchozí hlaste požadavky na mapu emailem.

Miras

Facebooktwitterpinterest

Dnešní trénink 14. 9.

Ahoj orienťáci,

dnešní trénink je s mapou bez čipu. Kdo nemá dopravu, sejdeme se v 15:45 na náměstí v Novém Boru. Jinak je sraz ZDE. Informaci o tréninku vždy najdete v přehledu tréninků na našich stránkách pod odkazem Tréninky 2020. Zde je kompletní přehled všech plánovaných běžeckých i mapových tréninků.

 

 

Facebooktwitterpinterest

Trénink 9. 9. – přespolní běh Smetanka + Mapa nad hřbitovem

Ahoj trenérníci,

středeční trénink bude, jako již tradičně každý rok, spojený s účastí na přespolním běhu, který pořádá Smetanka. Je to ideální způsob poměření sil s klasickými běžci. Prosím přijďte všichni.

Prezentace je od 15:00 u altánu nad hřbitovem. Mapka ZDE. Start těch nejmladších bude od 15:30. V 15:00 na vás, kteří nevíte jak se dostat na start, počkám na parkovišti u Rumburáků, odkud půjdeme společně. vy, kteří tam nebudete, musíte sami. Pokud to někdo ze starších nestíhá na prezentaci, prosím dejte vědět svému trenérovi nebo mně my vás přihlásíme.

Mapový trénink, který bude fyzicky i mapově jednoduchý, bude průběžně od 16:00 až do 18:00. Místo pro start stejné jako přespolák. Trénink bude na čipy.

Facebooktwitterpinterest

Soustředění SCM Lučanka

Pro zájemce je tu další soustředění pořádané SCM ještědské oblasti, tentokrát na Lučance. Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Pozor, vyplněnou je třeba poslat do 4. 9. na email Mery. 

 

Facebooktwitterpinterest

Dnešní trénink 2. 9. 2020

Trénink proběhne ve středu dne. 2. 9. od 16:00. Sejdeme se na odbočce k pejskařům, parkoviště před restaurací.  Trénink bude na čipy. Nezapomeňte ani na buzoly a prorážečky nebo dlouhé oblečení. Vše bude asi dost zarostlé.

 

Facebooktwitterpinterest

Trénink ve Sloupu zrušen!

Ahoj kamarádi,

přestože nás to mrzí, musíme kvůli počasí zítřejší trénink ve Sloupu v Čechách zrušit. Pokusíme se pro něj najít nějaký vhodný náhradní termín.

Uvidíme se doufám všichni ve středu, 2. 9. od 16:00 na běžném mapovém tréninku, který proběhne u pejskařů. Nezapomeňte prorážečky. vše je po deštivém létě pořádně zarostlé.

 

Facebooktwitterpinterest

Novinky v přihlašování na závody a podzimní tréninkový plán

Ahoj orienťáci,

jak jste si možná již všimli, aktualizovali jsme pro vás některé odkazy na našich stránkách a upravili hlavní menu. Doplněn byl odkaz Trénink 2020 – podzim, kde najdete veškeré potřebné informace o podzimních tréninkových aktivitách. Nyní se můžete přihlásit na různé tréninky v rámci své skupiny. Kdo kam patříte najdete na hlavní straně tabulky. Všichni byste měli mít středeční mapový trénink, který je základní mapovou přípravou.

Přihlášení na tréninky můžete až do konce září editovat. Chceme se maximálně přizpůsobit vašemu rozvrhu a dalším aktivitám. Pro oranžovou a červenou skupinu platí, alespoň dva tréninky, ale i mladší žáci si mohou jít v pondělí nebo pátek zaběhat. Pokud se ale do konce září na nějaký trénink v rozvrhu přihlásíte, je pro vás účast povinná. My na potřebnou kapacitu přiřadíme trenéry, ale vy prosím pravidelně choďte, ať to naše snažení není zbytečné.

Také jsme upravili režim přihlašování na závody. Prosím podívejte se na záložku Přihlašování na závody v hlavním menu. Všichni se budete přihlašovat sami přímo v oddílovém systému. Pokud budete chtít cestovat společně autobusem, do poznámky napište „DOPRAVA  – AUTOBUS“, abychom věděli, kolik dětí pojede. Termín odjezdu vždy zveřejníme s předstihem na našich stránkách.

První trénink je pro vás připravený již na úterý 1.9. Protože je to poprvé, co se po prázdninách sejdeme, bude trochu netradičně na koupališti ve Sloupu v Čechách.

Hned další trénink vás čeká ve středu 2. 9., sraz u pejskařů. Detaily opět v odkazu na podzimní trénink.

Facebooktwitterpinterest

Letní táborové soustředění Hamr na Jezeře 19.-26.7.2020

Hamr na Jezeře, chatová osada Zátiší
4 lůžkové chatky
Plná penze i s pitným režimem
Chatová osada Zátiší,hřiště, les a mapa 5 minut na kole.
Program: Běžecké, mapové a cyklo tréninky doplněné o táborové aktivity.
Nutnost s sebou kolo – budeme jezdit po cyklostezkách a lesních cestách, takže trekové nebo horské.
Nástup na místě v neděli 19.7.2020 v 16 hodin.
Ukončení v neděli 26.7.2020 po obědě – cca 14 hodin.
Informace na mailu: katerina.kamenikova@invavd.cz nebo tel. 777 713 909.
S sebou:
Kolo – seřízené, plně funkční + přilbu, lahev, duši!!!
Spacák+ polštářek, (prostěradlo dostaneme na místě)
Běžecké oblečení 2x, běžecké boty 2x, trička, dlouhé triko, tepláky, kraťasy, slabší bunda, kšiltovka nebo šátek proti slunci, slabší čepice, mikina, dostatek ponožek a spodního prádla, hygiena, ručník 2x, sandále, crocsy nebo pantofle, holinky, pláštěnku, plavky, opalovací krém, slun.brýle. Orienťáckou krabičku – buzolu, čip, izolepu, fixku, popisník, mapník, kdo má – mapník na kolo. Každý mějte prosím malou lahvičku s desinfekcí na ruce. Nebrat mobily, tablety !!!!!!!
Psací potřeby, blok, obálky a známky, karty, pexeso, nebo jiné hry. Léky, pokud někdo užívá, baterku nebo čelovku.
PŘI NÁSTUPU NUTNO PŘEDAT NÁSTUPNÍ LIST A POTVRZENÍ OD LÉKAŘE!!!

ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST PRO DĚTI

NÁSTUPNÍ LIST

 

Facebooktwitterpinterest

Dnešní trénink 24.6. přeložen!!!

Trénink zítra ve čtvrtek,prosíme o potvrzení účasti.Sraz v 15,30 ,kdo by nestíhal tak v 16,00 na startu!!!😉

Facebooktwitterpinterest