Klasická trať sobota 2.6.2012út 5.6.2012 22:11
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
D12C (33)2,8 km 90 m7 K
místoJménoRNOddílČas
1Vyhnálková MarieMFP VŠSK MFF UK Praha20:08
2Pavlíková MarkétaCHA OK Chrastava22:00
3Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn22:16
4Dědková TeodoraTAP KOB TRETRA Praha23:44
5Thýnová NikolaSHK TJ Slavia Hradec Králové24:12
6Kochová AnnaSJC Sportcentrum Jičín25:00
7Vejražková RózaSJC Sportcentrum Jičín25:09
8Šrámková HanaMFP VŠSK MFF UK Praha25:10
9Hlaváčová AnežkaTBM KOS TJ Tesla Brno25:18
10Dolejší KateřinaSTB TJ Stadion Nový Bor25:29
11Kalousková MarieDKP Oddíl OB Kotlářka25:34
12Stará TerezaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí28:12
13Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteering28:21
14Aschermannová KarolínaKAM SK Kamenice28:53
15Šlechtová TerezaKRL Kometa Kralovice29:21
16Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice29:53
17Šafková SofieKAM SK Kamenice30:28
18Rückerová ŠárkaHOR TJ Jiskra Hořice32:00
19Linková LucieTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov32:39
20Šimšová BarboraMFP VŠSK MFF UK Praha33:44
21Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň34:38
22Klimešová ŠarlotaKRE OOB TJ Sokol Křemže35:12
23Pilná BáraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí35:29
24Staňková RadkaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň47:18
25Zlesáková AdélaCHT OOB SK Chrast53:53
26Janečková JosefínaEKP VŠTJ Ekonom Praha54:41
27Thýnová MartinaSHK TJ Slavia Hradec Králové54:51
28Staňková MarkétaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň56:02
29Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:11
30Mudrová LenkaKRL Kometa Kralovice58:41
31Nosková KláraPGP Sportovní klub Praga62:03
32Koucká BarboraEKP VŠTJ Ekonom Praha64:52
33Fantová KateřinaEKP VŠTJ Ekonom Praha70:41
 
 
 
D14B (44)3,4 km 105 m10 K
místoJménoRNOddílČas
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava26:00
2Kalenská DominikaSTH SK Studenec30:35
3Vyhnálková BarboraMFP VŠSK MFF UK Praha33:05
4Chaloupková VeronikaCHC KOB Choceň33:34
5Chaloupská BarboraPHK OK 99 Hradec Králové33:35
6Waňková MartinaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí34:08
7Vacková AnnaSJI OK Jihlava34:28
8Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva Pardubice35:01
9Jezdinská NatálieSTH SK Studenec35:15
10Biersaková DagmarKRL Kometa Kralovice35:18
11Hudská LudmilaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov35:20
12Kubecová KateřinaSTB TJ Stadion Nový Bor35:23
13Poláková KateřinaTAP KOB TRETRA Praha37:04
14Doubková PetraVLI Slavia Liberec orienteering37:15
15Hojná DominikaSJH SJH Jindřichův Hradec38:07
16Hrabánková ZuzanaPGP SK Praga39:30
17Brožová ZuzanaLPU OK Lokomotiva Pardubice39:44
18Větříčková AndreaSHK TJ Slavia Hradec Králové39:45
19Matoušová KateřinaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí40:58
20Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň41:16
21Krausová HanaLLI TJ Loko Liberec41:57
22Dundáčková JulieSJH SJH Jindřichův Hradec41:58
23Žejdlíková KarolínaLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice42:23
24Petráčková KristýnaSJI OK Jihlava43:01
25Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum Jičín43:14
26Semrádová JanaCHC KOB Choceň43:32
27Sokolářová ŠárkaTUV SOK TJ Turnov44:22
28Thořová MarkétaTUV SOK TJ Turnov45:06
29Bejčková KateřinaDKL KOB Kladno46:22
30Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec Králové48:12
31Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň48:37
32Peterová JanaDOB KOB Dobruška48:48
33Filipová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn49:41
34Voltrová AlenaROZ OK Roztoky50:36
35Poláková TerezaTAP KOB TRETRA Praha50:41
36Illnerová KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka51:15
37Hanáková LenkaKRL Kometa Kralovice51:23
38Šrenkelová IlonaLPU OK Lokomotiva Pardubice51:45
39Sieglová EliškaMFP VŠSK MFF UK Praha53:35
40Poloprutská LucieVLI Slavia Liberec orienteering55:55
41Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad Labem59:38
42Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad Labem62:59
43Čiháková BarboraKNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.71:32
 
Urbanová MarkétaSTH SK Studenecdisk
 
 
 
D16A (31)4,6 km 205 m10 K
místoJménoRNOddílČas
1Štičková AnnaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov37:26
2Kožinová ZuzanaPGP SK Praga41:32
3Hančová PetraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:08
4Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice42:21
5Odehnalová TerezaABM KOB Moira Brno42:35
6Nováková TerezaDKP Oddíl OB Kotlářka44:08
7Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan Luhačovice45:06
8Kulhavá EliškaLPU OK Lokomotiva Pardubice45:28
8Šiková BarboraLPM OK Lokomotiva Plzeň45:28
10Hiršová GabrielaVBM VSK Mendelu Brno45:39
11Hausenblasová KarolínaKAM SK Kamenice45:56
12Hanáková MagdaKRL Kometa Kralovice46:03
13Novotná KláraPHK OK 99 Hradec Králové47:58
14Janovská KateřinaPGP SK Praga48:20
15Šiková KarolínaLPM OK Lokomotiva Plzeň48:31
16Petrasová ZuzanaVAM OOB Vamberk49:59
17Horvátová HanaASU Magnus Orienteering50:12
18Šňupárková AnnaDKP Oddíl OB Kotlářka50:27
19Machačová MichaelaPHK OK 99 Hradec Králové51:13
20Chládková SimonaLPU OK Lokomotiva Pardubice51:23
21Koderičová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov54:48
22Fenclová TerezaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:18
23Šádková MartinaPHK OK 99 Hradec Králové55:44
24Tesařová JanaVOV VSK VŠB TU Ostrava55:50
25Linková AlenaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov56:11
26Chovancová ZuzanaTZL SKOB Zlín58:46
27Argalášová KateřinaTRI TJ TŽ Třinec58:56
28Slavíková SilviePGP SK Praga60:10
29Kubínová VeronikaSKV TJ Slovan Karlovy Vary67:51
30Grulichová LucieJPV SK Prostějov68:23
31Parkanová VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec79:20
 
 
 
D16B (17)4,2 km 130 m12 K
místoJménoRNOddílČas
1Zemánková TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn47:26
2Smutná KateřinaTUV SOK TJ Turnov47:49
3Kučerová BarboraLBE TJ Lokomotiva Beroun49:30
4Vališová MartinaOSN SK OS Nové Město n. M.49:50
5Kavalírová JůliePHK OK 99 Hradec Králové50:00
6Hrabánková KláraPGP SK Praga51:04
7Červená AdélaSHK TJ Slavia Hradec Králové52:42
8Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA Praha54:40
9Kohlová MonikaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov55:17
10Tauchmanová KarolínaSTH SK Studenec56:16
11Peňázová VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec59:38
12Ježková KateřinaSLA SKOB Slaný62:29
13Lavičková MichaelaKRL Kometa Kralovice63:08
14Voltrová HanaROZ OK Roztoky64:21
15Šádková LuciePHK OK 99 Hradec Králové65:07
16Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň65:44
17Hejnalová EvaKAM SK Kamenice69:18
 
 
 
D18A (24)5,5 km 230 m14 K
místoJménoRNOddílČas
1Svobodová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov46:07
2Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové46:14
3Doleželová KateřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice49:39
4Bořánková KarolínaKAM SK Kamenice50:01
5Chromá KateřinaZBM SK Žabovřesky Brno51:16
6Tesařová MarkétaZBM SK Žabovřesky Brno51:23
7Benešová JanaSJH SJH Jindřichův Hradec51:54
8Procházková MarieKAM SK Kamenice52:34
9Dlouhá HanaDKP Oddíl OB Kotlářka52:49
10Chvalová VěraLPM OK Lokomotiva Plzeň53:55
11Procházková KláraLPU OK Lokomotiva Pardubice53:57
12Tichá TerezaSJH SJH Jindřichův Hradec55:04
13Voborníková AlenaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:36
14Jeřábková JitkaTZL SKOB Zlín55:57
15Brožová AnetaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov55:59
16Kosová ŠtěpánkaTRI TJ TŽ Třinec56:03
17Pavlů KateřinaPGP SK Praga57:53
18Koláriková LucieTZL SKOB Zlín59:05
19Kamererová ValérieKAM SK Kamenice62:54
20Tužilová MagdalénaRBK SK Radioklub Blansko66:42
21Hanušová MichaelaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov71:10
22Kubičková BáraSJH SJH Jindřichův Hradec83:30
23Košková AničkaLLI TJ Loko Liberec105:19
 
Hlubučková KristýnaKAM SK Kamenicedisk
 
 
 
D18B (9)4,6 km 185 m13 K
místoJménoRNOddílČas
1Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy Vary46:07
2Kuberková LucieLPM OK Lokomotiva Plzeň46:19
3Nováková KateřinaOKP SK OK 24 Praha50:37
4Hoidekrová LucieLLI TJ Loko Liberec53:13
5Körberová AndreaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov54:21
6Zakouřilová ŠtěpánkaTUV SOK TJ Turnov67:52
7Charousková LucieDOK OK Doksy70:02
8Poloprutská TerezaVLI Slavia Liberec orienteering95:21
 
Končáková KláraHLV KČT - OB Holešovdisk
 
 
 
D20A (27)6,7 km 270 m16 K
místoJménoRNOddílČas
1Pavlovcová PetraTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov52:29
2Poloprutská MarkétaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov53:30
3Horčičková VendulaUOL SK UP Olomouc56:20
4Hrušková BarboraZBM SK Žabovřesky Brno57:16
5Knapová LenkaLPU OK Lokomotiva Pardubice57:59
6Novotná TerezaPHK OK 99 Hradec Králové58:24
7Šimková JohankaUOL SK UP Olomouc59:15
8Kulhavá ŠárkaLPU OK Lokomotiva Pardubice59:17
9Kochová NikolaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov61:11
10Šrámková MichaelaSJH SJH Jindřichův Hradec62:36
11Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan Luhačovice63:25
12Nožková SáraTRI TJ TŽ Třinec64:45
13Svobodná TerezaDKP Oddíl OB Kotlářka64:46
14Kožinová AnnaPGP SK Praga65:01
15Koporová PetraZBM SK Žabovřesky Brno65:11
16Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum65:51
17Šámalová LudmilaPGP SK Praga67:23
18Kamenická KateřinaPHK OK 99 Hradec Králové68:31
19Myslivcová PavlaSHK TJ Slavia Hradec Králové70:34
20Jebavá LucieVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí71:30
21Krejčíková MarieTZL SKOB Zlín73:23
22Fundová EliškaSHK TJ Slavia Hradec Králové74:58
23Kosová BarboraTRI TJ TŽ Třinec76:36
24Urbanová JohanaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou78:24
25Jastrzembská TerezaTRI TJ TŽ Třinec86:54
26Mrázová PavlaKAM SK Kamenice87:11
27Šestáková PetraRBK SK Radioklub Blansko91:44
 
 
 
D20B (8)4,7 km 195 m12 K
místoJménoRNOddílČas
1Veselá AnnaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň47:30
2Teplá BarboraSJI OK Jihlava54:07
3Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:23
4Doležalová RadkaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:10
5Zayats InnaLPM OK Lokomotiva Plzeň57:24
6Peremská DanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn62:03
7Ducháčková KateřinaSTH SK Studenec62:12
8Krpatová KláraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:27
 
 
 
D21A (59)7,4 km 340 m15 K
místoJménoRNOddílČas
1Holinková HanaZPV KOB Prostějov60:54
2Škodová PetraLPU OK Lokomotiva Pardubice64:33
3Kazdová LenkaSJC Sportcentrum Jičín64:46
4Kuncová EliškaSSU SK Severka Šumperk64:51
5Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory65:35
6Kašková KateřinaCHA OK Chrastava66:23
7Azebová NinaPHK OK 99 Hradec Králové66:53
8Udržalová PavlaLPU OK Lokomotiva Pardubice67:07
9Mrázková RomanaSJC Sportcentrum Jičín67:46
10Matrasová KateřinaCHT OOB SK Chrast68:44
11Svobodová JanaPHK OK 99 Hradec Králové69:08
12Vítková LuciePHK OK 99 Hradec Králové69:10
13Hubáčková PavlaLCE OOB TJ Slovan Luhačovice69:34
14Burdová AdélaLDC KOB Děčín69:39
15Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov69:44
16Soukupová LucieSJC Sportcentrum Jičín70:06
17Vodrážková KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň71:12
18Štěpánská AdélaZBM SK Žabovřesky Brno71:31
19Kožinová JanaPGP SK Praga71:37
20Vávrová VeronikaASU Magnus Orienteering71:50
21Podmolíková DagmarTZL SKOB Zlín72:48
22Šediváková HelenaLPU OK Lokomotiva Pardubice73:16
23Kociánová LenkaVBM VSK Mendelu Brno73:17
24Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka73:43
25Valachová MartinaLPU OK Lokomotiva Pardubice75:06
26Krejčíková BarboraTZL SKOB Zlín75:22
27Kubátová ZuzanaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí75:23
28Jiříková DanaTAP KOB TRETRA Praha77:27
29Čermáková MagdalenaUOL SK UP Olomouc77:45
30Henychová ZuzanaVLI Slavia Liberec orienteering77:47
31Bernášková PetraSTB TJ Stadion Nový Bor77:58
32Peterová VěraDOB KOB Dobruška78:02
33Tvarůžková PetraZBM SK Žabovřesky Brno78:32
34Weissová LucieAOP POBO - přátelé OB Opava79:00
35Hofmanová MichaelaLPM OK Lokomotiva Plzeň79:19
36Gabrovská LucieTAP KOB TRETRA Praha79:27
37Kynčlová MartinaJIL OK Jilemnice80:40
38Svobodová JitkaDCE KOB Dobřichovice81:21
39Melounková LuciePHK OK 99 Hradec Králové82:17
40Labašová KatarínaASU Magnus Orienteering83:17
41Peterová AlenaDOB KOB Dobruška83:18
42Bozděchová LenkaPGP SK Praga83:30
43Sedláčková MartinaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov83:56
44Slavíková LuciePGP SK Praga85:21
45Horová MagdaVSP USK Praha85:30
46Janovská PetraPGP SK Praga86:42
47Hermannová AnnaTAP KOB TRETRA Praha86:43
48Klíchová JanaSSU SK Severka Šumperk87:32
49Zamazalová KateřinaTAP KOB TRETRA Praha88:00
50Adamová EvaVBM VSK Mendelu Brno88:17
51Ulahelová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov88:30
52Hendrychová ZuzanaZBM SK Žabovřesky Brno89:40
53Palátová PetraZBM SK Žabovřesky Brno92:41
54Říčařová ŽanetaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn95:27
55Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK Praha96:04
 
Horčičková EvaUOL SK UP Olomoucdisk
Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Královédisk
Suntioinen RiinaFIN KARKKI-RASTIdisk
Višňová MichaelaVOV VSK VŠB TU Ostravadisk
 
 
 
D21B (51)6,9 km 235 m15 K
místoJménoRNOddílČas
1Tichovská HanaPGP SK Praga60:10
2Panochová AnnaKAM SK Kamenice60:49
3Smutná PavlaVAM OOB Vamberk63:51
4Petrová DanielaLPU OK Lokomotiva Pardubice66:20
5Ticháčková MagdalenaSJC Sportcentrum Jičín66:52
6Honnerová BlankaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň69:48
7Stulíková BarboraSHK TJ Slavia Hradec Králové70:01
8Dušátková LenkaPHK OK 99 Hradec Králové70:09
9Junová LenkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum70:14
10Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteering70:21
11Bulvová HanaCHT OOB SK Chrast73:08
12Novotná MartinaPHK OK 99 Hradec Králové73:55
13Píšová MonikaNPA SK LOB Nová Paka74:25
14Bednářová MichalaVAM OOB Vamberk74:35
14Mezníková LucieZBM SK Žabovřesky Brno74:35
16Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom Praha74:51
17Skyvová KristýnaSTE SK SKI-OB Šternberk75:36
18Gajdová KristinaVSP USK Praha77:05
19Pavlíková JitkaLIT KOB Chemopetrol Litvínov77:06
20Kopecká AnežkaVSP USK Praha79:15
21Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový Bor79:33
22Havlíčková MarkétaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum79:44
23Petrová TerezaVOV VSK VŠB TU Ostrava80:13
24Tauchmanová IvanaNPA SK LOB Nová Paka80:14
25Koppová IngridSLP OOB Slavia Praha80:49
26Kašparová ŠárkaAOP POBO - přátelé OB Opava81:20
27Švihovská EvaSJC Sportcentrum Jičín82:47
28Kunartová LenkaPHK OK 99 Hradec Králové83:11
29Korecká LenkaCHT OOB SK Chrast83:43
30Doležalová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové83:59
31Matrasová VendulaCHT OOB SK Chrast85:23
32Tomešová DanielaSJC Sportcentrum Jičín85:33
33Janečková DagmarEKP VŠTJ Ekonom Praha86:20
34Knoblochová KamilaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí86:50
35Řezníčková TerezaSJI OK Jihlava87:26
36Fólová MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis88:14
37Vildmonová PavlaLBE TJ Lokomotiva Beroun89:58
38Čechová JitkaVBM VSK Mendelu Brno91:27
39Jarošová KláraDCE KOB Dobřichovice91:35
40Uhrová ZuzanaVSP USK Praha91:52
41Špicarová MichaelaSJC Sportcentrum Jičín94:35
42Píšová LucieSJH SJH Jindřichův Hradec96:10
43Křížová VendulaSCP OK Sparta Praha97:34
44Kamererová KláraKAM SK Kamenice99:20
45Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol Litvínov103:23
46Mikulášová HelenaPGP SK Praga105:20
47Chaloupková MarieSLP OOB Slavia Praha123:44
48Siblíková JanaSLP OOB Slavia Praha132:28
 
Tichovská HanaPGP SK Pragadisk
Šmídová KateřinaCHT OOB SK Chrastdisk
Pekárková MonikaRBK SK Radioklub Blanskodisk
 
 
 
D21C (12)4,9 km 160 m13 K
místoJménoRNOddílČas
1Zvěřinová MartinaLPU OK Lokomotiva Pardubice44:08
2Justová HanaPHK OK 99 Hradec Králové56:33
3Šimková MarkétaPVP VSK Přírodověda67:21
4Ptáčková NikolBBM BETA URSUS Orienteering70:45
5Zítová PavlaLDC KOB Děčín74:01
6Voráčková LenkaOSN SK OS Nové Město n. M.74:43
7Skripniková KateřinaFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha76:43
8Schütznerová LucieSNA TJ START Náchod79:34
9Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice87:13
10Zlesáková StanislavaCHT OOB SK Chrast90:43
11Rydlová EvaFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha110:15
12Peeters SkietskeBEL TROL114:54
 
 
 
D21E (32)8,5 km 345 m16 K
místoJménoRNOddílČas
1Gomzyk Omová MichaelaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov66:09
2Bochenková IvanaSJC Sportcentrum Jičín66:24
3Jedličková ZuzanaSHK TJ Slavia Hradec Králové67:03
4Indráková AdélkaZBM SK Žabovřesky Brno68:05
5Gregorová KamilaCTB SK OB Chotěboř69:12
6Kabáthová EvaZBM SK Žabovřesky Brno69:56
7Knapová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice70:21
8Kosová DenisaPHK OK 99 Hradec Králové70:53
9Rufferová IvaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov71:57
10Jakobová AdélkaUOL SK UP Olomouc72:17
11Brožková RadkaSJC Sportcentrum Jičín73:36
12Krafková LucieTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov74:05
13Hepnerová MartinaSHK TJ Slavia Hradec Králové74:39
14Fenclová MartaLPU OK Lokomotiva Pardubice75:04
14Mádlová VěraZBM SK Žabovřesky Brno75:04
16Mechlová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové75:37
17Hermanová ZuzanaLPU OK Lokomotiva Pardubice76:21
18Lučanová MartaLPU OK Lokomotiva Pardubice77:24
19Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí78:06
20Baldrianová BarboraVSP USK Praha79:16
21Przyczková MichaelaLPU OK Lokomotiva Pardubice79:29
22Hrstková VladěnaPGP SK Praga80:47
23Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka81:13
24Doležalová VendulaPHK OK 99 Hradec Králové83:05
25Doležalová VeronikaSHK TJ Slavia Hradec Králové84:15
26Plochová DominikaDKP Oddíl OB Kotlářka85:45
27Hrobařová LenkaASU Magnus Orienteering86:57
28Karochová SimonaDKP Oddíl OB Kotlářka89:58
29Dlouhá MarieDKP Oddíl OB Kotlářka92:35
 
Brožková DanaSJC Sportcentrum Jičíndisk
Macinská JanaPHK OK 99 Hradec Královédisk
Spurná MartinaPGP SK Pragadisk
 
 
 
D35B (34)5,2 km 230 m13 K
místoJménoRNOddílČas
1Valášková ŠárkaKAM SK Kamenice48:42
2Městková KateřinaVSP USK Praha50:22
3Vandasová MarkétaVAM OOB Vamberk52:09
4Novotná PetraPHK OK 99 Hradec Králové52:22
5Škorpilová JanaSJC Sportcentrum Jičín53:16
6Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteering54:11
7Šimšová JanaMFP VŠSK MFF UK Praha54:44
8Klinkerová JitkaKAM SK Kamenice55:31
9Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava55:52
10Čermáková RenataLPU OK Lokomotiva Pardubice56:49
11Samková RenátaPHK OK 99 Hradec Králové57:40
12Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice59:27
13Teplá HanaSHK TJ Slavia Hradec Králové60:56
14Rázková EvaVLI Slavia Liberec orienteering61:44
15Škvorová ZuzanaKAM SK Kamenice61:56
16Bejčková JanaDKL KOB Kladno61:57
17Pokorná MagdalenaPGP SK Praga65:16
18Šklíbová JanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn65:32
19Ježková MartinaSLA SKOB Slaný65:47
20Žemlová EvaSCP OK Sparta Praha66:02
21Dulovcová MarieKRE OOB TJ Sokol Křemže67:01
22Brettlová MartaPGP SK Praga68:42
23Hausenblasová KláraKAM SK Kamenice69:08
24Zakouřilová HelenaVSP USK Praha69:37
25Fejková MarcelaSJC Sportcentrum Jičín69:44
26Růžičková KamilaPHK OK 99 Hradec Králové70:20
27Pavlíková KláraLIT KOB Chemopetrol Litvínov75:28
28Nehasilová ZuzanaLDC KOB Děčín76:14
29Kaplanová IvaLPU OK Lokomotiva Pardubice76:59
30Pelcová PavlaCST OOB TJ ČZ Strakonice77:07
31Asterová JanaSLA SKOB Slaný83:35
32Richtrová LucieVPM KOS Slavia VŠ Plzeň96:09
33Brabbing AnatPHK OK 99 Hradec Králové120:56
34Dastychová AlexandraPEN OK RECO Sport149:17
 
 
 
D40B (47)4,9 km 170 m11 K
místoJménoRNOddílČas
1Kilarská MarcelaVSP USK Praha46:53
2Smutná JanaVAM OOB Vamberk48:08
3Kamenická LenkaOSN SK OS Nové Město n. M.48:25
4Knapová IvaLPU OK Lokomotiva Pardubice52:10
5Paroulková IvaLLI TJ Loko Liberec54:42
6Švadlenová IvanaCHC KOB Choceň54:50
7Klapalová JanaVAM OOB Vamberk55:04
8Čechová ZuzanaSJI OK Jihlava55:33
9Myslivcová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové56:07
10Doleželová IvaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou56:24
11Zuzánková RůženaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:53
12Linková IvaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov57:11
13Čiháková LenkaKNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.57:37
14Komersová JanaKNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.59:03
15Benešová IvaSJH SJH Jindřichův Hradec60:04
16Semíková IvaOKP SK OK 24 Praha60:13
17Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis60:28
18Procházková AlexandraLPU OK Lokomotiva Pardubice60:55
18Barcíková RenátaAOP POBO - přátelé OB Opava60:55
20Picková HelenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:01
21Nykodýmová MonikaTBM KOS TJ Tesla Brno66:40
22Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK Praha68:05
23Staňková MarcelaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň70:44
24Koucká IvanaEKP VŠTJ Ekonom Praha71:19
25Pustaiová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:55
26Pilná LibušeVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí72:45
27Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva Pardubice72:46
28Zlámalová ZdenaSJC Sportcentrum Jičín72:47
29Šafková PetraKAM SK Kamenice73:32
30Fürstová KatkaLLI TJ Loko Liberec75:20
31Jandová LenkaKAD Originální Vivalín team Kadaň75:48
32Smolková AlenaPGP SK Praga76:02
33Brousilová PetraPGP SK Praga79:08
34Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí79:41
35Hlaváčová ŠárkaTBM KOS TJ Tesla Brno80:13
36Argalášová GabrielaTRI TJ TŽ Třinec82:14
37Čermáková GabrielaKAM SK Kamenice84:07
38Kulhavá JarmilaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn84:22
39Hlubučková ŠárkaKAM SK Kamenice84:57
40Šrámková IvaMFP VŠSK MFF UK Praha85:02
41Přibíková MonikaPGP SK Praga87:35
42Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK Praha90:00
43Čtrnáctová MagdalenaPGP SK Praga101:23
44Douchová JaroslavaSNA TJ START Náchod102:58
45Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad Labem103:42
46Reisingerová MartinaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice104:26
 
Benešová JaroslavaDKL KOB Kladnodisk
 
 
 
D45B (38)4,4 km 155 m10 K
místoJménoRNOddílČas
1Hrstková DanaSJI OK Jihlava45:57
2Abelová IvanaSTB TJ Stadion Nový Bor46:20
3Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha47:36
4Wurzelová DanaOSN SK OS Nové Město n. M.50:10
5Bochenková JanaEKP VŠTJ Ekonom Praha50:19
6Kuchařová AdaTBM KOS TJ Tesla Brno52:27
7Cincibusová IvanaFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha52:45
8Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn53:07
9Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva Plzeň53:17
10Fantová LibušeEKP VŠTJ Ekonom Praha54:23
11Kavková DanaSCP OK Sparta Praha54:47
12Šedivá MiroslavaEKP VŠTJ Ekonom Praha54:56
13Slavíková KateřinaPGP SK Praga55:51
14Pecková IvanaEKP VŠTJ Ekonom Praha55:55
15Mádlová IvaSHK TJ Slavia Hradec Králové56:21
16Čechlovská JanaCHA OK Chrastava56:28
17Hejnalová HanaPHK OK 99 Hradec Králové57:56
18Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy Vary58:58
19Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava59:03
20Kolovská IlonaLPM OK Lokomotiva Plzeň59:10
21Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice59:18
22Thýnová IvanaSHK TJ Slavia Hradec Králové60:59
23Tichá JanaTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec61:37
24Kovaříčková DarjaKRE OOB TJ Sokol Křemže61:38
25Nováková IrenaOKP SK OK 24 Praha62:02
26Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov64:01
27Červinková JitkaOKP SK OK 24 Praha64:59
28Landovská IvanaPGP SK Praga65:35
29Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka65:56
30Veverková YvetaVAM OOB Vamberk68:46
31Ježková ReginaMKP SK Meteor Kačerov Praha69:46
32Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy Vary73:27
33Kábrtová IvaPEN OK RECO Sport75:57
34Veselská KateřinaVLI Slavia Liberec orienteering85:14
35Šebková HelenaSCP OK Sparta Praha89:47
36Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad Labem92:17
37Kopáčková AlenaKAS KOB Kamenický Šenov114:20
38Shachar AnatPHK OK 99 Hradec Králové122:53
 
 
 
D50B (26)3,6 km 130 m11 K
místoJménoRNOddílČas
1Rosecká AlenaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou39:39
2Víchová LadislavaLPU OK Lokomotiva Pardubice42:38
3Zelená MarkétaPGP SK Praga43:30
4Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec Králové45:18
5Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:06
6Michálková JiřinaVSP USK Praha48:14
7Bouchalová ZdenaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň49:22
8Sládková EvaTEH Sokol Tehov49:55
9Jeřábková JanaPGP SK Praga52:51
10Tihonová JindraTAP KOB TRETRA Praha56:18
11Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice56:25
12Benešová IvaSJC Sportcentrum Jičín56:33
13Pokorná EvaTCB SK Technik České Budějovice57:44
14Panchártková JitkaPHK OK 99 Hradec Králové57:46
15Vilimovská MiroslavaDOK OK Doksy58:56
16Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí60:41
17Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:29
18Šámalová HanaPGP SK Praga65:33
19Gazdačková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové66:10
20Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice66:30
21Hrabánková IlonaPGP SK Praga66:42
22Petrová VěraVLI Slavia Liberec orienteering75:37
23Bláhová LubaSHK TJ Slavia Hradec Králové76:09
24Aloush RuthPHK OK 99 Hradec Králové80:46
25Večeřová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:41
26Kapounová JitkaDOK OK Doksy99:53
 
 
 
D55B (28)3,3 km 120 m9 K
místoJménoRNOddílČas
1Jiranová AlenaPHK OK 99 Hradec Králové37:18
2Mrázková IvanaDKP Oddíl OB Kotlářka37:34
3Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary38:45
4Opavová StanislavaMLA MLOK Mariánské Lázně40:53
5Hejzlarová VladimíraVCB TJ OB České Budějovice45:22
6Bradnová VěraCHA OK Chrastava45:46
7Jahnová HelenaSCP OK Sparta Praha47:21
8Žemličková JindraCHT OOB SK Chrast48:21
9Doležalová VlastaPGP SK Praga49:21
10Zlesáková VlastaJIL OK Jilemnice49:47
11Ševčíková AlenaCHA OK Chrastava52:36
12Nováková JanaNPA SK LOB Nová Paka53:14
13Zavadilová NaďaSCP OK Sparta Praha53:57
14Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:31
15Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka54:52
16Konopáčová JanaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov55:16
17Dawson CatherinePOR GAFANHORI61:18
18Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice62:58
19Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis63:22
20Matoušková MarieLJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou64:37
21Brumková VladimíraDKL KOB Kladno66:20
22Mishli LisaPHK OK 99 Hradec Králové66:56
23Havlová JaroslavaJEN OB Jenišovice71:46
24Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis76:49
25Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA Praha77:45
26Robotková LenkaPBM TJ Spartak 1. Brněnská80:09
27Ondrůjová AnnaLIT KOB Chemopetrol Litvínov89:04
28Raz BilhaPHK OK 99 Hradec Králové124:21
 
 
 
D60B (19)3,0 km 120 m11 K
místoJménoRNOddílČas
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava39:04
2Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov41:16
3Dohnalová DanaVSP USK Praha41:30
4Omová JanaTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov42:47
5Městková EvaTEP Tempo Praha44:23
6Kohoutová JitřenkaUVP Slovan Praha46:13
7Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou46:30
8Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteering47:37
9Paulová MirkaDCE KOB Dobřichovice47:46
10Tvrdková EvaLBE TJ Lokomotiva Beroun48:06
11Stehnová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:23
12Vokálová PavlaCHA OK Chrastava52:30
13Karmazínová IvanaVLI Slavia Liberec orienteering52:55
14Knoblochová VěraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí54:44
15Pachnerová JaroslavaVLI Slavia Liberec orienteering60:52
16Zemánková EvaMKP SK Meteor Kačerov Praha61:03
17Kráková IvaNER NER73:51
18Ravid DaliaPHK OK 99 Hradec Králové75:40
19Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice104:07
 
 
 
D65B (15)3,0 km 120 m11 K
místoJménoRNOddílČas
1Haňkovská JanaPGP SK Praga44:26
2Kutáčková StanislavaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov45:25
3Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:48
4Gavendová AnnaTRI TJ TŽ Třinec51:58
5Kubátová MiladaPGP SK Praga54:20
6Dvořáková LadislavaPGP SK Praga56:33
7Kašková EvaCHA OK Chrastava57:40
8Lohrová JarmilaSCP OK Sparta Praha59:28
9Krausová MarieLLI TJ Loko Liberec59:30
10Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov61:37
11Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický Šenov67:59
12Zmeková MílaSLP OOB Slavia Praha69:50
13Matějů LadislavaUVP Slovan Praha77:11
14Suchá BohuslavaPGP SK Praga86:30
15De Costa RoniPHK OK 99 Hradec Králové113:28
 
 
 
H12C (32)3,1 km 85 m8 K
místoJménoRNOddílČas
1Švadlena MichalCHC KOB Choceň23:36
2Bořánek MichalSTE SK SKI-OB Šternberk23:40
3Roudný MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice23:46
4Melichar PeťaLLI TJ Loko Liberec24:11
5Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka26:16
6Šafka SebastianKAM SK Kamenice26:44
7Janovský TomášPGP SK Praga27:22
8Němeček JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:20
9Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ Plzeň29:24
10Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:55
11Solomko AdamBSO KOB Baník Sokolov32:54
12Rücker JanHOR TJ Jiskra Hořice33:01
13Bílý JakubNER NER33:04
14Šimša MartinMFP VŠSK MFF UK Praha33:27
15Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva Pardubice33:43
16Paroulek LukášLLI TJ Loko Liberec36:21
17Samek TomášPHK OK 99 Hradec Králové36:33
18Škvor AdamKAM SK Kamenice37:36
19Tryzna MatějVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí38:40
20Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK Praha42:17
21Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad Labem47:32
22Šrámek JaromírMFP VŠSK MFF UK Praha50:01
23Bradáč JakubLLI TJ Loko Liberec50:48
24Pavlík OndřejLIT KOB Chemopetrol Litvínov53:59
25Valášek VáclavKAM SK Kamenice56:46
26Prášil TomášTTR OOB Třebíč59:11
27Synek AntonínDOK OK Doksy60:49
28Kožina ŠtěpánPGP SK Praga76:52
29Čtrnáct FrantišekPGP SK Praga84:40
 
Průša KryštofVSP USK Prahadisk
Čtrnáct ŠimonPGP SK Pragadisk
Kolek PetrDOB KOB Dobruškadisk
 
 
 
H14B (37)4,5 km 195 m12 K
místoJménoRNOddílČas
1Semerád AntonínDKP Oddíl OB Kotlářka32:30
2Koštejn VítDOK OK Doksy35:04
3Matějka LukášLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice35:27
4Hausenblas ŠimonKAM SK Kamenice37:52
5Gebrt JanSHK TJ Slavia Hradec Králové38:08
6Jíra TomášROZ OK Roztoky39:17
7Fencl JonášLPU OK Lokomotiva Pardubice40:44
8Starý OndraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí41:16
9Vandas DanielSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn41:29
10Hlaváč OndřejTBM KOS TJ Tesla Brno42:22
11Škvor OtaKAM SK Kamenice42:35
12Melichar VojtaLLI TJ Loko Liberec42:43
13Kohout MatyášMFP VŠSK MFF UK Praha44:43
14Ludvík MatyášSTB TJ Stadion Nový Bor46:04
15Šebek PetrDKP Oddíl OB Kotlářka47:02
16Šklíba MichalSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn48:10
17Najman MatoušDKP Oddíl OB Kotlářka48:37
18Thoř TomášTUV SOK TJ Turnov48:53
19Kavalír JáchymPHK OK 99 Hradec Králové49:22
20Novák AlešODV TJ AERO Odolena Voda49:28
21Doležal VítSJC Sportcentrum Jičín51:32
22Ptáček PatrikBBM BETA URSUS Orienteering51:43
23Břeň LukášSJC Sportcentrum Jičín51:58
24Borovička TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha52:00
25Šantrůček VítKAM SK Kamenice52:31
26Ondřejček JiříODV TJ AERO Odolena Voda53:19
27Maňák MichalPHK OK 99 Hradec Králové57:12
28Aschermann DanielKAM SK Kamenice57:28
29Svatoš JanODV TJ AERO Odolena Voda61:12
30Žák JanLPU OK Lokomotiva Pardubice62:55
31Buk PetrROV OK Rožňov65:41
32Kafka MatějSJI OK Jihlava76:25
33Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis77:07
34Ryba DavidSHK TJ Slavia Hradec Králové87:21
35Pelikán LukášMFP VŠSK MFF UK Praha96:45
36Mašata MetodějPHK OK 99 Hradec Králové100:30
 
Bendák JanLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
 
 
 
H16A (29)6,7 km 325 m16 K
místoJménoRNOddílČas
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec53:50
2Mudrák ŠtěpánLCE OOB TJ Slovan Luhačovice56:17
3Růžička AdamPHK OK 99 Hradec Králové56:18
4Čech JanSJI OK Jihlava56:51
5Mašata MatějPHK OK 99 Hradec Králové56:59
6Kettner VojtěchKAM SK Kamenice58:04
7Wolf FilipTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov58:16
8Netuka VojtěchSHK TJ Slavia Hradec Králové58:54
9Picek ŠtěpánTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:18
10Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka60:00
11Štál JanSJC Sportcentrum Jičín63:50
12Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering64:01
13Frýba DominikSJI OK Jihlava65:30
14Horáček PetrPHK OK 99 Hradec Králové65:40
15Slíva JanLCE OOB TJ Slovan Luhačovice67:22
16Ježek OndřejSLA SKOB Slaný69:24
17Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum Jičín71:00
18Čermák AdamPGP SK Praga72:06
19Mikel DavidTZL SKOB Zlín73:49
20Zlámal DavidSJC Sportcentrum Jičín74:31
21Kelbl VladimírABM KOB Moira Brno74:52
22Glonek JakubAOV OOB TJ Baník Ostrava75:34
23Sedláček OndřejHLV KČT - OB Holešov77:18
24Mielec JaromírAOV OOB TJ Baník Ostrava79:40
25Kaplan MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice80:18
26Dvorský PetrSKM KOB Směr Kroměříž80:41
27Bořil JanOSN SK OS Nové Město n. M.88:03
28Otruba VojtěchJPV SK Prostějov92:32
 
Valášek JiříKAM SK Kamenicedisk
 
 
 
H16B (21)5,8 km 240 m14 K
místoJménoRNOddílČas
1Boskovský VojtěchDOK OK Doksy47:33
2Vacek VojtěchSJI OK Jihlava52:50
3Semrád LadislavCHC KOB Choceň57:22
4Hájek JanJEN OB Jenišovice59:03
5Aster TomášSLA SKOB Slaný59:23
6Brázdil PetrODV TJ AERO Odolena Voda61:09
7Burda MatějLDC KOB Děčín61:44
8Kanta MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice62:36
9Trejbal VáclavSHK TJ Slavia Hradec Králové64:02
10Janeba VladimírCHC KOB Choceň65:13
11Frank JiříMAS KČT Aš68:40
12Landovský JakubPGP SK Praga68:50
13Buk MichalROU SKOB Roudnice nad Labem71:02
14Vyskočil ŠtěpánVAM OOB Vamberk79:08
15Jurica JanLPU OK Lokomotiva Pardubice79:18
16Nechuta DavidPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou95:02
17Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis110:42
18Hradecký JaroslavDOK OK Doksy135:15
19Hlubuček TomášCHA OK Chrastava147:10
 
Zacha JiříSJI OK Jihlavadisk
Kočvara OldřichJEN OB Jenišovicedisk
 
 
 
H18A (24)8,7 km 325 m18 K
místoJménoRNOddílČas
1Grundmann JanLPU OK Lokomotiva Pardubice60:54
2Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan Luhačovice63:39
3Minář MarekASU Magnus Orienteering64:02
4Horvát PetrASU Magnus Orienteering64:21
5Horák PatrikTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov66:59
6Valášek JanKAM SK Kamenice67:22
7Kettner LukášKAM SK Kamenice67:51
8Waněk AdamVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí67:59
9Pavlovec JanBOR OK Jiskra Nový Bor68:07
10Mokrý OndřejABM KOB Moira Brno69:49
11Dvořáček RadekVAM OOB Vamberk69:50
12Láznička JanTZL SKOB Zlín70:04
13Šňupárek VáclavDKP Oddíl OB Kotlářka70:24
14Semík OndřejKAM SK Kamenice71:08
15Skoupý JanSTE SK SKI-OB Šternberk72:18
16Málek JanPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou74:34
17Křivda MartinCHC KOB Choceň74:44
18Kamenický JeronýmOSN SK OS Nové Město n. M.75:49
19Záděra PavelBBM BETA URSUS Orienteering76:42
20Šincl JiříASU Magnus Orienteering79:26
21Chmelař MartinJPV SK Prostějov79:43
22Chovanec DavidTZL SKOB Zlín79:48
23Deml TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice83:32
24Ptáček MartinSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn84:25
 
 
 
H18B (20)6,5 km 210 m15 K
místoJménoRNOddílČas
1Kučera ŠtěpánSTH SK Studenec50:20
2Šlajs DanielKRL Kometa Kralovice52:20
3Kamenický OndřejPHK OK 99 Hradec Králové53:00
4Veselý JakubLBE TJ Lokomotiva Beroun53:45
5Sháněl JanCHC KOB Choceň57:30
6Jiroušek VítSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn57:33
7Hledík JakubCHT OOB SK Chrast61:55
8Nejman StanislavCHA OK Chrastava62:02
9Knepr LukášBSO KOB Baník Sokolov64:02
10Uhlíř MarekLBE TJ Lokomotiva Beroun64:07
11Kosek JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn64:11
12Čermák MatyášKAM SK Kamenice65:47
13Růžička KarelPHK OK 99 Hradec Králové66:00
14Krajcar IvoSKM KOB Směr Kroměříž69:03
15Koumar FrantišekSJI OK Jihlava70:12
16Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis70:13
17Kučera TomášSTH SK Studenec75:01
18Petr PavelVLI Slavia Liberec orienteering80:49
19Zamazal TomášTAP KOB TRETRA Praha87:13
20Řada JakubDKP Oddíl OB Kotlářka97:45
 
 
 
H20A (31)10,6 km 400 m25 K
místoJménoRNOddílČas
1Petržela JanPHK OK 99 Hradec Králové69:56
2Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice72:35
3Hadač FilipAOP POBO - přátelé OB Opava72:43
4Chloupek AdamTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov74:57
5Schuster MarekAOP POBO - přátelé OB Opava75:41
6Klusáček JanTTR OOB Třebíč76:25
7Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan Luhačovice76:37
8Navrátil BorisAOP POBO - přátelé OB Opava76:44
9Mokrý StanislavABM KOB Moira Brno77:43
10Zakouřil VítTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov77:48
11Záveský FilipLPU OK Lokomotiva Pardubice78:17
12Kubelka TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice78:42
13Kolovský FrantišekLPM OK Lokomotiva Plzeň78:56
14Čermák JanLPU OK Lokomotiva Pardubice84:01
15Rossmanith VojtaAOP POBO - přátelé OB Opava85:32
16Rusý TomášKAM SK Kamenice85:51
17Doležel OndřejSTE SK SKI-OB Šternberk86:18
18Argaláš MichalTRI TJ TŽ Třinec86:19
19Barcík RobertAOP POBO - přátelé OB Opava86:46
20Benroth MartinTZL SKOB Zlín87:29
21Krejsa VladimírCHT OOB SK Chrast89:44
22Novotný OndřejABM KOB Moira Brno89:45
23Kolárik TomášTZL SKOB Zlín90:22
24Brlica PavelZBM SK Žabovřesky Brno90:33
25Kos TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice90:57
26Smitka JanSHK TJ Slavia Hradec Králové95:36
27Pova OndřejKRL Kometa Kralovice100:31
28Buk JindřichROU SKOB Roudnice nad Labem109:44
29Hladík FrantišekSTH SK Studenec112:42
30Maňák MatějPHK OK 99 Hradec Králové125:05
 
Kos OldřichLPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
H20B (9)7,3 km 272 m17 K
místoJménoRNOddílČas
1Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka71:35
2Vik MartinSTH SK Studenec73:01
3Zacha OndřejSJI OK Jihlava73:31
4Vištejn JiříKRL Kometa Kralovice75:35
5Charvát JiříSTH SK Studenec78:40
6Čechlovský JanCHA OK Chrastava78:55
7Suchý JiříSJI OK Jihlava82:20
8Jíša OndřejKRE OOB TJ Sokol Křemže123:50
 
Prášek PřemyslKAM SK Kamenicedisk
 
 
 
H21A (70)12,2 km 440 m24 K
místoJménoRNOddílČas
1Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteering81:21
2Procházka PavelPGP SK Praga82:05
3Bouchal JiříVPM KOS Slavia VŠ Plzeň83:22
4Matějů LubošPGP SK Praga83:27
5Prášil MarekTTR OOB Třebíč83:41
6Vlček MartinTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov84:22
7Kolín JanJIL OK Jilemnice85:24
8Lučan VladimírLPU OK Lokomotiva Pardubice85:43
9Kopec TomášVOV VSK VŠB TU Ostrava85:58
10Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis86:33
11Pospíšil VítSCP OK Sparta Praha87:22
12Kantor OndřejTRI TJ TŽ Třinec87:57
13Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom Praha87:58
14Kozák PetrKAM SK Kamenice88:24
15Henek VladanVBM VSK Mendelu Brno88:25
16Dlabaja ŠtěpánTZL SKOB Zlín88:31
17Oma JakubTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov89:57
18Janda MartinDOB KOB Dobruška90:27
19Balcar AlešPHK OK 99 Hradec Králové90:29
20Henych PetrVLI Slavia Liberec orienteering91:05
21Přibyl BroněkTZL SKOB Zlín91:14
21Kazda OndřejSJC Sportcentrum Jičín91:14
21Klapal JanLPU OK Lokomotiva Pardubice91:14
24Rychlý PavelOOP TJ Opava91:20
25Holas OndřejTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov91:25
26Műller MartinPHK OK 99 Hradec Králové91:26
27Pešek OndřejCHC KOB Choceň91:32
28Vodrážka OndřejVPM KOS Slavia VŠ Plzeň91:56
29Bialožyt MichalZBM SK Žabovřesky Brno92:50
30Zimmermann JakubZBM SK Žabovřesky Brno92:52
31Peterka VojtěchLLI TJ Loko Liberec93:30
32Vlach JiříVOV VSK VŠB TU Ostrava93:40
33Černý MichalPHK OK 99 Hradec Králové94:02
34Kadeřávek PetrPHK OK 99 Hradec Králové94:22
35Mrázek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka95:12
36Janovský TomášPGP SK Praga95:46
37Fibír TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha96:08
38Landovský TomášPGP SK Praga96:12
39Habán IvoVLI Slavia Liberec orienteering96:26
40Hora VojtěchPGP SK Praga96:34
41Tihon MichalPHK OK 99 Hradec Králové96:59
42Rambousek KarelBSO KOB Baník Sokolov97:31
43Švirák OndřejZBM SK Žabovřesky Brno97:32
44Henek MichalRBK SK Radioklub Blansko97:39
45Kadavý PetrCHA OK Chrastava97:49
46Justa PavelPHK OK 99 Hradec Králové98:03
47Zháňal JanZBM SK Žabovřesky Brno98:06
48Váňa MartinTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov99:25
49Petřivalský MarekSTE SK SKI-OB Šternberk99:32
50Zelinka JiříZBM SK Žabovřesky Brno99:44
51Matras TomášCHT OOB SK Chrast100:36
52Hostaš PetrTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov100:57
53Zimmermann ŠtěpánZBM SK Žabovřesky Brno101:37
54Hovorka LukášLPU OK Lokomotiva Pardubice102:20
55Hadač MiroslavAOP POBO - přátelé OB Opava102:36
56Kazda AdamZBM SK Žabovřesky Brno104:01
57Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka104:27
58Strachota PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis104:47
59Novák JiříNPA SK LOB Nová Paka105:52
60Fátor JanDOB KOB Dobruška106:14
61Sysel OndřejPGP SK Praga106:28
62Zajíc VítězslavTAP KOB TRETRA Praha106:57
63Přikryl PetrABM KOB Moira Brno108:47
64Fišer JiříSLP OOB Slavia Praha118:27
65Pospíšil OndřejDKP Oddíl OB Kotlářka120:42
66Vlach MartinSCP OK Sparta Praha123:37
 
Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžndisk
Vítek PetrPHK OK 99 Hradec Královédisk
Kabáth DavidZBM SK Žabovřesky Brnodisk
Weiner JakubSHK TJ Slavia Hradec Královédisk
 
 
 
H21B (68)11,0 km 410 m22 K
místoJménoRNOddílČas
1Zakouřil TomášTUV SOK TJ Turnov77:09
2Perůtka JanLCE OOB TJ Slovan Luhačovice82:00
3Polášek JanTZL SKOB Zlín85:20
4Hyka JanTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov86:20
5Václavek TomášSTE SK SKI-OB Šternberk86:48
6Gomzyk AndriyTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov87:15
7Navrátil TomášASU Magnus Orienteering87:35
8Hanč PetrVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí88:21
9Mašata RomanPHK OK 99 Hradec Králové88:36
10Jirásek AlešLPU OK Lokomotiva Pardubice88:41
11Žaloudek PetrSJC Sportcentrum Jičín88:43
12Procházka TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice89:04
13Novák ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka89:46
14Švihovský JaromírSJC Sportcentrum Jičín90:46
15Kučera PetrMFP VŠSK MFF UK Praha91:40
16Šafařík IvoCST OOB TJ ČZ Strakonice91:43
17Beneš JanSJC Sportcentrum Jičín91:51
18Antoš FilipNPA SK LOB Nová Paka92:02
19Leštínský TomášDOB KOB Dobruška92:07
20Prášil OndřejSJC Sportcentrum Jičín92:12
21Pokorný OndřejPGP SK Praga92:36
21Šilhavý JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň92:36
23Suchý PetrLPM OK Lokomotiva Plzeň92:42
24Semík LubošOKP SK OK 24 Praha92:56
25Veverka TomášVAM OOB Vamberk93:49
26Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec Králové95:06
27Hanzl TomášSJC Sportcentrum Jičín95:27
28Novotný TomášPHK OK 99 Hradec Králové95:56
29Černý MartinTAP KOB TRETRA Praha96:11
30Bořánek PetrVSP USK Praha96:12
31Pachner PavelVLI Slavia Liberec orienteering96:14
32Fejk ZbyněkSJC Sportcentrum Jičín96:32
33Kopáček JanCHT OOB SK Chrast97:01
34Krejsa MartinCHT OOB SK Chrast97:15
35Kopecký PavelVSP USK Praha98:02
36Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva Beroun98:08
37Znojemský JiříVLI Slavia Liberec orienteering98:38
38Ježek JiříPHK OK 99 Hradec Králové99:01
39Kazda JiříSJC Sportcentrum Jičín99:24
40Skripnik OndřejFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha99:32
41Vávra JaroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice100:21
42Tichovský MartinPGP SK Praga100:33
43Pelc VáclavCST OOB TJ ČZ Strakonice101:04
43Khel RichardSCP OK Sparta Praha101:04
45Doucha JiříSNA TJ START Náchod101:36
46Kovář JindřichMAS KČT Aš101:41
47Kurfürst PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha102:44
48Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis105:29
49Korecký MiroslavCHT OOB SK Chrast106:50
50Anděl RobertVPM KOS Slavia VŠ Plzeň106:56
51Kadlec JanSJI OK Jihlava107:03
52Musil PavelSJC Sportcentrum Jičín108:43
53Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB Kotlářka110:27
54Šafka JanSLP OOB Slavia Praha110:53
55Vančura MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis111:25
56Filičko MarekLPU OK Lokomotiva Pardubice111:34
57Jirků RomanSJI OK Jihlava112:32
58Voráček MichalPGP SK Praga112:36
59Chrást TomášSTH SK Studenec119:41
60Pilař KarelMAS KČT Aš122:39
61Dubrovský LukášSHK TJ Slavia Hradec Králové147:21
62Martínek RobertVPM KOS Slavia VŠ Plzeň147:58
63Stein YoavPHK OK 99 Hradec Králové149:33
64Lžíčař MartinDOB KOB Dobruška154:22
 
Kužel TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta Prahadisk
Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteeringdisk
Hodek MichalTAP KOB TRETRA Prahadisk
Suntioinen VilleFIN KARKKI-RASTIdisk
 
 
 
H21C (53)9,9 km 330 m16 K
místoJménoRNOddílČas
1Nečas TomášTZL SKOB Zlín87:40
2Klimeš PetrKRE OOB TJ Sokol Křemže87:55
3Hrobař ŠtěpánABM KOB Moira Brno89:16
4Macek JiříLIT KOB Chemopetrol Litvínov89:19
5Škara VojtěchLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice89:45
6Novák PetrSKV TJ Slovan Karlovy Vary89:49
7Nývlt PetrSNA TJ START Náchod90:01
8Kozumplik AlešVBM VSK Mendelu Brno90:50
9Rauch StanislavVPM KOS Slavia VŠ Plzeň91:58
10Cerha MilanTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov94:40
11Kovařík RadovanPHK OK 99 Hradec Králové97:28
12Pátek RichardZBM SK Žabovřesky Brno98:09
13Novák LiborOKP SK OK 24 Praha98:19
14Abdulaziz AlhashimiUAE UAE MILITARY TEAM99:39
15Hrouda MartinFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha99:48
16Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom Praha102:27
17Jána MichalDKP Oddíl OB Kotlářka103:22
18Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad Labem103:37
19Semík VojtěchKAM SK Kamenice104:08
20Červinka JanOKP SK OK 24 Praha104:45
21Vondra JiříFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha104:49
22Fujak VladimírSVK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO106:46
23Plíhal TomášSJI OK Jihlava106:50
24Bernášek JiříSTB TJ Stadion Nový Bor107:10
25Rakovec MichalSCP OK Sparta Praha111:05
26Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol Litvínov112:57
27Forst LiborMFP VŠSK MFF UK Praha113:37
28Ryjáček JanLPM OK Lokomotiva Plzeň113:38
29Ježek LukášCHA OK Chrastava114:20
30Kuban MichalCHT OOB SK Chrast115:18
31Rouš PavelVBM VSK Mendelu Brno117:03
32Wagner LiborDKP Oddíl OB Kotlářka117:18
33Pavlík BronislavLIT KOB Chemopetrol Litvínov119:13
34Potůček MichalPHK OK 99 Hradec Králové120:07
35Bolech FilipLPU OK Lokomotiva Pardubice120:56
36Kučerka JanLIT KOB Chemopetrol Litvínov121:03
37Zaoral PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis123:05
38Zlesák MartinCHT OOB SK Chrast124:13
39Bury VojtaSMR SK SNS Smržovka124:42
40Hulec JakubKSH OOB TJ Kašperské Hory125:54
41Jamal AbdouliUAE UAE MILITARY TEAM129:57
42Kořan PavelVBM VSK Mendelu Brno137:36
43Suhail AlsheraifiUAE UAE MILITARY TEAM138:51
44Hejtmánek MartinTAP KOB TRETRA Praha142:07
45Zít JanLDC KOB Děčín142:33
46Borák MichalEKP VŠTJ Ekonom Praha147:51
47Saeed AlzeyoudiUAE UAE MILITARY TEAM148:06
48Salem AlyammahiUAE UAE MILITARY TEAM157:04
 
Yousuf AlsuyaidiUAE UAE MILITARY TEAMdisk
Rázek AlešVLI Slavia Liberec orienteeringdisk
Jahn PetrVIC VICdisk
Kasal VítSBK KOB Start Blanskodisk
Tomeš PetrSJC Sportcentrum Jičíndisk
 
 
 
H21E (40)13,8 km 530 m25 K
místoJménoRNOddílČas
1Nykodým MilošZBM SK Žabovřesky Brno84:57
2Smola MichalTZL SKOB Zlín86:09
3Dlabaja TomášTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov87:05
4Chromý AdamZBM SK Žabovřesky Brno87:28
5Šmehlík EduardSHK TJ Slavia Hradec Králové87:34
6Šedivý JanPGP SK Praga88:05
7Losman PetrPHK OK 99 Hradec Králové89:10
8Wolf DanielTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov89:45
9Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice90:16
10Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové90:24
11Mrázek JanSCP OK Sparta Praha90:32
12Udržal TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice91:44
13Procházka JanPGP SK Praga93:13
14Hradec PavelTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov93:34
15Nožka RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice93:55
16Poklop MartinSSU SK Severka Šumperk94:07
17Janata MartinDKP Oddíl OB Kotlářka94:19
18Zvěřina PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice96:14
19Hanslian DavidLCE OOB TJ Slovan Luhačovice97:00
20Horyna RomanLCE OOB TJ Slovan Luhačovice97:21
21Jirásek MichalSHK TJ Slavia Hradec Králové97:26
22Sysel CtiborPGP SK Praga97:57
23Škoda JakubVLI Slavia Liberec orienteering98:00
24Kamenický MatějLPU OK Lokomotiva Pardubice98:48
25Zbranek RomanASU Magnus Orienteering99:07
26Král VáclavSSU SK Severka Šumperk99:17
27Kovář MiroslavSCP OK Sparta Praha100:55
28Košárek PavelAOP POBO - přátelé OB Opava101:07
29Komanec VáclavSHK TJ Slavia Hradec Králové101:14
29Suslov SergejVLI Slavia Liberec orienteering101:14
31Štěrba ZbyněkLPU OK Lokomotiva Pardubice101:25
32Flašar JanPGP SK Praga101:54
33Palas JanZBM SK Žabovřesky Brno103:49
34Krejčík JiříTZL SKOB Zlín104:55
35Baier MartinTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov105:32
36Panchártek JanPHK OK 99 Hradec Králové105:33
37Slezák ZdeněkLCE OOB TJ Slovan Luhačovice106:15
38Procházka JanPGP SK Praga109:05
 
Hovorka JanLPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
Drahokoupil AlešCHT OOB SK Chrastdisk
 
 
 
H35B (32)9,6 km 165 m19 K
místoJménoRNOddílČas
1Novotný RadekPHK OK 99 Hradec Králové72:23
2Zuzánek ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis73:48
3Samek PetrPHK OK 99 Hradec Králové78:54
4Barcík PeterAOP POBO - přátelé OB Opava79:43
5Vandas LuděkVAM OOB Vamberk80:50
6Gregor MartinCTB SK OB Chotěboř83:29
7Průša MichalVSP USK Praha85:28
8Boudný JanSCP OK Sparta Praha88:05
9Polák JaroslavCHA OK Chrastava89:13
10Pecka JanEKP VŠTJ Ekonom Praha89:50
11Novotný MilanPHK OK 99 Hradec Králové90:01
12Gálus IgorLDC KOB Děčín90:04
13Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka90:14
14Horák MartinLDC KOB Děčín92:50
15Nehasil VladislavLDC KOB Děčín94:53
16Kunart TomášPHK OK 99 Hradec Králové96:53
17Zakouřil VáclavVSP USK Praha100:07
18Žemla TomášSCP OK Sparta Praha100:55
19Shurer RonenPHK OK 99 Hradec Králové102:32
20Skyva PetrSTE SK SKI-OB Šternberk103:22
21Kunčar VítLCE OOB TJ Slovan Luhačovice103:42
22Šklíba JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn104:59
23Šimša JaromírMFP VŠSK MFF UK Praha107:44
24Mielec JaromírAOV OOB TJ Baník Ostrava109:52
25Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK Praha114:29
26Avidan ElikPHK OK 99 Hradec Králové128:28
27Naon RoiPHK OK 99 Hradec Králové134:30
28Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav145:42
29Yochai ShefiPHK OK 99 Hradec Králové153:10
 
Švadlena PavelCHC KOB Choceňdisk
Hepnar LubošSTE SK SKI-OB Šternberkdisk
Holec HonzaMOV SKOB Ostravadisk
 
 
 
H40B (39)7,9 km 375 m18 K
místoJménoRNOddílČas
1Venhoda MilanSJI OK Jihlava63:24
2Podmolík TomášTZL SKOB Zlín71:04
3Baldrian PetrPGP SK Praga74:47
4Fencl PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice76:29
5Milota JosefMLA MLOK Mariánské Lázně76:44
6Datel JiříDKL KOB Kladno77:31
7Sokolář ZdeněkSNA TJ START Náchod78:41
8Drbal JanPGP SK Praga80:02
9Netuka JanSHK TJ Slavia Hradec Králové80:34
10Beneš JanSJH SJH Jindřichův Hradec81:46
11Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka81:55
12Žejdlík MichalLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice82:04
13Parkán JiříSJH SJH Jindřichův Hradec82:51
14Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice85:37
15Yasur NirPHK OK 99 Hradec Králové85:48
16Killar MarekLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov86:13
17Funda JiříAPI OK Andante Písek87:17
18Kubec MartinDOB KOB Dobruška94:47
19Fürst AlešLLI TJ Loko Liberec94:48
20Pěsta RomanLEN SKI Klub Lenora95:27
21Myslivec TomášSHK TJ Slavia Hradec Králové96:30
22Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis97:46
23Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův Hradec98:04
24Bradáč StanislavLLI TJ Loko Liberec99:49
25Vinš PavelDKL KOB Kladno100:50
26Růžička IvanPHK OK 99 Hradec Králové102:51
27Kohout JosefSHK TJ Slavia Hradec Králové111:11
28Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice113:32
29Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis115:06
30Pustai JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis117:24
31Tryzna PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí130:07
32Vacek MilanSJI OK Jihlava130:16
33Šrámek PetrMFP VŠSK MFF UK Praha130:43
34Mikeš RomanVPM KOS Slavia VŠ Plzeň139:35
35Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice145:44
36Staněk RostislavVPM KOS Slavia VŠ Plzeň146:27
37Koštejn PavelDOK OK Doksy155:30
38Švancar MartinCHA OK Chrastava159:51
 
Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův Hradecdisk
 
 
 
H45B (55)7,2 km 265 m16 K
místoJménoRNOddílČas
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteering59:46
2Škvor MartinKAM SK Kamenice61:43
3Kaplan JanLPU OK Lokomotiva Pardubice65:49
4Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom Praha67:05
5Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering69:56
6Kavalír KarelPHK OK 99 Hradec Králové70:51
7Uher PetrVSP USK Praha72:20
8Janeček JuraEKP VŠTJ Ekonom Praha72:37
9Tichý MartinTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec72:46
10Vydra IvanPEN OK RECO Sport73:44
11Stárek FilipTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov74:22
12Novák LiborOKP SK OK 24 Praha74:29
13Holinka MartinZPV KOB Prostějov75:20
14Noiman ZivPHK OK 99 Hradec Králové75:34
15Hartman AlešVSP USK Praha77:07
16Přibík JanPGP SK Praga77:15
17Teringl RadekVCB TJ OB České Budějovice77:27
18Kamenický JanPHK OK 99 Hradec Králové77:41
19Procházka TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice78:56
20Valášek PetrKAM SK Kamenice79:28
21Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis79:31
22Šimek TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha79:32
23Teplý JiříSHK TJ Slavia Hradec Králové80:37
24Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový Bor82:01
25Krausz MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha84:39
26Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov85:40
27Semík JanVSP USK Praha86:40
28Cincibus PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha88:17
29Betlach MiroslavDKP Oddíl OB Kotlářka88:26
30Slavík ViktorPGP SK Praga88:29
31Procházka RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice90:29
32Gregoriades ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov Praha92:24
33Nykodým PetrTBM KOS TJ Tesla Brno93:08
34Petráček AlešSJI OK Jihlava93:31
35Šebek MartinSCP OK Sparta Praha93:46
36Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec Králové95:55
37Tomaščin JaroslavMKP SK Meteor Kačerov Praha96:46
38Noiman OmerPHK OK 99 Hradec Králové97:34
39Koč ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov Praha99:49
40Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis102:04
41Šimek MiroslavMFP VŠSK MFF UK Praha102:33
42Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice104:02
43Starý PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí105:02
44Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov111:41
45Píchal JanVSP USK Praha112:41
46Sklenář MiroslavAOP POBO - přátelé OB Opava113:10
47Shema NetanelPHK OK 99 Hradec Králové118:50
48Shay LevaviPHK OK 99 Hradec Králové132:36
49Borák StanislavEKP VŠTJ Ekonom Praha134:23
50Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis134:48
51Aster VladimírSLA SKOB Slaný135:05
52Dobeš VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.150:23
53Hanč JaroslavVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí155:46
54Sklenář JosefSBR SKOB Bruntál179:14
 
Brit EdoPHK OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
H50B (42)5,7 km 265 m13 K
místoJménoRNOddílČas
1Hlaváč JiříTBM KOS TJ Tesla Brno49:43
2Folprecht MiroslavTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov53:26
3Sucharda JiříJEN OB Jenišovice55:33
4Kožina PetrPGP SK Praga60:34
5Šmaus IvanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis61:31
6Kamenický RadanOSN SK OS Nové Město n. M.62:49
7Wurzel BřetislavOSN SK OS Nové Město n. M.64:12
8Vykysalý MiroslavPHK OK 99 Hradec Králové65:41
9Konopáč JiříTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov65:45
10Slezák LiborLCE OOB TJ Slovan Luhačovice65:46
11Hausvater KarelSHK TJ Slavia Hradec Králové65:49
12Veljačik PavelSCP OK Sparta Praha68:30
13Hrabánek DavidPGP SK Praga68:33
14Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva Pardubice68:50
15Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice69:01
16Fanta MiroslavEKP VŠTJ Ekonom Praha71:01
17Borovička MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha71:52
18Červinka JaroslavOKP SK OK 24 Praha74:59
19Hošek LadislavSCP OK Sparta Praha76:17
20Eiselt MilošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice77:02
21Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice79:10
22Kořínek ZdeněkPEN OK RECO Sport79:23
23Vícha VladimírLPU OK Lokomotiva Pardubice79:25
24Kavka JiříSCP OK Sparta Praha80:15
25Tihon JaroslavTAP KOB TRETRA Praha80:29
26Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA Praha80:34
27Kettner PavelHCE TJ Sokol Hostivice80:55
28Blabla ZdeněkPCB SKP České Budějovice82:34
29Kopáček MiroslavCHT OOB SK Chrast82:55
30Beneš JosefSJC Sportcentrum Jičín83:45
31Vydra PavelPEN OK RECO Sport86:47
32Bořil PetrOSN SK OS Nové Město n. M.86:49
33Šváb JanVSP USK Praha87:33
34Dvorský IljaSKM KOB Směr Kroměříž89:27
35Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice89:44
36Janeba PetrCHC KOB Choceň117:47
37Buchbinder MordechaiPHK OK 99 Hradec Králové118:24
38Kulhavý JosefSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn121:55
39Grivalský MichalPGP SK Praga122:05
40Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy Vary127:59
 
Čechlovský JosefCHA OK Chrastavadisk
msLejsek TadeášPGP Sportovní klub Praga54:04
 
 
 
H55B (42)5,4 km 230 m12 K
místoJménoRNOddílČas
1Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice45:13
2Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteering45:36
3Hejzlar JosefVCB TJ OB České Budějovice48:08
4Novák TomDOK OK Doksy51:58
5Novotný OtakarTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:10
6Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec Králové53:25
7Šedivý JiříEKP VŠTJ Ekonom Praha54:52
8Juračka VojtěchLPU OK Lokomotiva Pardubice54:56
9Škoda PřemekVLI Slavia Liberec orienteering57:00
10Ludvík PetrSTB TJ Stadion Nový Bor57:39
11Gazdačko MilanSHK TJ Slavia Hradec Králové57:40
12Dušátko PetrPHK OK 99 Hradec Králové58:14
13Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis61:21
14Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice62:13
15Matras JaroslavCHT OOB SK Chrast63:00
16Štěrba PavelLPU OK Lokomotiva Pardubice63:29
17Kaška RudolfCHA OK Chrastava63:38
18Robotka LiborPBM TJ Spartak 1. Brněnská64:06
19Bochenek MilanEKP VŠTJ Ekonom Praha64:50
20Cedrych KarelTJP OOB TJ Sokol Troja65:38
20Segal DavidiPHK OK 99 Hradec Králové65:38
22JUN DrahomírKNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.67:39
23Sáňka BedřichLPU OK Lokomotiva Pardubice70:52
24Gurka JiříTUV SOK TJ Turnov72:55
25Stibal IvanLDC KOB Děčín74:36
26Adrián PetrEKP VŠTJ Ekonom Praha77:04
27Pavlík MilanCHA OK Chrastava78:40
28Žemlička ZbyněkCHT OOB SK Chrast81:05
29Šámal VáclavPGP SK Praga81:34
30Ptáček LadislavBBM BETA URSUS Orienteering82:50
31Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:46
32Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis89:09
33Dlouhý JiříDKP Oddíl OB Kotlářka93:10
34Meir Ben ShitritPHK OK 99 Hradec Králové98:33
35Pavlík MiroslavLIT KOB Chemopetrol Litvínov102:53
36Raz ShlomoPHK OK 99 Hradec Králové110:16
37Aloush DavidPHK OK 99 Hradec Králové129:28
38Jahn PavelSCP OK Sparta Praha129:53
39Mizrahi NissimPHK OK 99 Hradec Králové131:09
40Mishli YuvalPHK OK 99 Hradec Králové152:14
 
Khamis IbrahimUAE UAE MILITARY TEAMdisk
Jedlička MiroslavJEN OB Jenišovicedisk
 
 
 
H60B (44)4,7 km 220 m14 K
místoJménoRNOddílČas
1Hickethier ManfredNER NER42:57
2Kalibán JaroslavNPA SK LOB Nová Paka44:48
3Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteering45:41
4Provazník JiříTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov48:12
5Hudský VlastimilTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov49:43
6Karmazín PetrVLI Slavia Liberec orienteering51:14
7Dawson RoyPOR GAFANHORI51:28
8Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou53:07
9Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteering53:08
10Valter PetrKBP KBP Praha53:38
11Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov54:22
12Lukavec MiloslavTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:05
13Stehno PavelDKP Oddíl OB Kotlářka56:30
14Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:19
15Knobloch JindřichVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:30
16Farář VáclavLPU OK Lokomotiva Pardubice60:40
17Vítek JosefCHT OOB SK Chrast61:38
18Kadavý ZdeněkCHA OK Chrastava61:53
19Brumek StanislavDKL KOB Kladno61:57
20Novák KarelNPA SK LOB Nová Paka63:10
20Rančák JosefDOK OK Doksy63:10
22Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKD63:56
23Tvrdek VojtěchLBE TJ Lokomotiva Beroun64:43
24Přeček ZdeněkSCP OK Sparta Praha65:12
25Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice65:38
26Jakubec JindřichTUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov67:52
27Švec ZdeněkSLA SKOB Slaný68:00
28Vokál JiříCHA OK Chrastava68:54
29Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteering71:32
30Šorm MiroslavDKL KOB Kladno73:16
31Rychtecký JosefVCB TJ OB České Budějovice73:50
32Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav77:22
33Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské Hory77:24
34Richtr JiříJEN OB Jenišovice77:40
35Peeters AndréBEL TROL81:21
36Ševčík MilanCHA OK Chrastava81:48
37Hojný OldřichSCP OK Sparta Praha84:28
38Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva Beroun84:43
39Toušek MiloslavMKP SK Meteor Kačerov Praha87:14
40Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou88:42
41Bárta MiroslavJEN OB Jenišovice94:41
42Dafni EhudPHK OK 99 Hradec Králové116:23
 
Zelený VladimírPGP SK Pragadisk
Hora VladimírVSP USK Prahadisk
 
 
 
H65B (32)4,4 km 210 m13 K
místoJménoRNOddílČas
1Švadlena JiříCHC KOB Choceň46:49
2Buriánek JaromírSCP OK Sparta Praha47:47
3Pospíšil JiříTUV SOK TJ Turnov51:31
4Jirásek JaroslavSCH TJ Skalka Cheb53:09
5Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn53:31
6Fišák JanMLA MLOK Mariánské Lázně53:59
7Janda JosefKAD Originální Vivalín team Kadaň54:03
8Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha56:05
9Kraus JanLLI TJ Loko Liberec58:17
10Otta PavelJES KOS Jesenice58:47
11Zlesák ZdeněkJIL OK Jilemnice59:09
12Fridrich JaroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice60:51
13Zakouřil VáclavTUV SOK TJ Turnov61:47
14Procházka AlešDKP Oddíl OB Kotlářka61:56
15Peterka JosefLLI TJ Loko Liberec63:08
16Smetana RadimCHA OK Chrastava63:09
17Novotný JiříSLP OOB Slavia Praha63:22
18Suchý KarelPGP SK Praga64:12
19Novák MilošSCP OK Sparta Praha64:38
20Sklenář JanMLA MLOK Mariánské Lázně65:51
21Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB Kotlářka68:13
22Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva Beroun69:20
23Dohnal JosefVSP USK Praha70:28
24Paul JosefDCE KOB Dobřichovice71:32
25Aschermann MichaelTEP Tempo Praha71:54
26Shefi ShaulPHK OK 99 Hradec Králové82:24
27Rakovec MilošSCP OK Sparta Praha83:24
28Pokorný KarelTCB SK Technik České Budějovice85:48
29Levin OdedPHK OK 99 Hradec Králové91:19
30Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický Šenov92:33
31Ravid MoshePHK OK 99 Hradec Králové102:10
32Matoušek LubošLJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou173:10
 
 
 
H70B (11)3,7 km 75 m10 K
místoJménoRNOddílČas
1Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín43:20
2Attl VladimírPGP SK Praga51:18
3Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův Hradec53:26
4Mikulecký JanPHK OK 99 Hradec Králové54:33
5Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.61:12
6Rejpal PetrSCP OK Sparta Praha61:53
7Džmuráň RobertNER NER65:35
8Zábranský EmilSLA SKOB Slaný70:41
9Máslo MiroslavSHK TJ Slavia Hradec Králové75:15
10Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický Šenov78:48
11Kalivoda VladimírKNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.89:38
 
 
 
H75B (8)3,1 km 125 m10 K
místoJménoRNOddílČas
1Zemánek BohumilVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí46:12
2Semorád MilošSCP OK Sparta Praha53:13
3Vykysalý FrantišekPHK OK 99 Hradec Králové55:33
4Tarantsev EvgenyRUS OK YEISK67:00
5Kalivoda ViktorKNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.69:40
6Vondra JaroslavFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha71:25
7Hanák MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha80:01
8Burýšek SlavomírTJP OOB TJ Sokol Troja89:03
 
 
 
P3 (41)2,8 km 65 m7 K
místoJménoRNOddílČas
1Přibíková JohanaNER NER25:12
2Polášková TerezaTZL SKOB Zlín25:24
3Lebduška PetrROU SKOB Roudnice nad Labem27:59
4Matoušová PetraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí28:55
5Ježková KláraMKP SK Meteor Kačerov Praha32:01
6Kavalírová KateřinaNER NER33:27
7Kuželová MichaelaFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha33:39
8Červenka JiříMLA MLOK Mariánské Lázně34:19
9Bendáková JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov34:59
10Hartlová BlankaODV TJ AERO Odolena Voda38:18
11Rudolfová JanaSJC Sportcentrum Jičín38:50
12Matějů IvanUVP Slovan Praha39:26
13Dlasková AnnaDKP Oddíl OB Kotlářka39:39
14Šimůnková MartinaN01 NEREG. PRAHA LETŇANY40:40
15Fürstová AnnaLLI TJ Loko Liberec42:10
16Ježek FrantišekSLA SKOB Slaný42:12
17Peterka JakubLLI TJ Loko Liberec42:24
18Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov42:33
19Hájková MichaelaBBM BETA URSUS Orienteering43:04
20Pavlík MatějLIT KOB Chemopetrol Litvínov43:35
21Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteering45:59
22Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad Labem48:00
23Kroupa ŠtěpánVPM KOS Slavia VŠ Plzeň48:17
24Šašek OndřejKUL KUL49:16
25Bradáč DavidLLI TJ Loko Liberec50:18
26Voborská JanaPGP SK Praga51:21
27Nosková BarboraPGP Sportovní klub Praga54:14
28Rázková HelenaVLI Slavia Liberec orienteering56:09
29Winklerová HannaLPM OK Lokomotiva Plzeň60:52
30Kučerová LenkaSLP OOB Slavia Praha63:25
31Nosek DanielPGP Sportovní klub Praga74:50
32Brabbing NoaPHK OK 99 Hradec Králové76:50
33Třešňák MatejROU SKOB Roudnice nad Labem93:29
34Gajdová MichaelaVSP USK Praha94:00
35Baldrián TomášVSP USK Praha95:31
36Zoubek PetrZBP OOB SK Zbraslav103:49
37Cabalka TondaKUL KUL104:15
38Dita VlachovaSBR SKOB Bruntál168:47
39Šašek JiříKUL KUL179:40
 
Čtrnáct JiříPGP SK Pragadisk
Habán OliverVLI Slavia Liberec orienteeringdisk
 
 
 
P6 (46)5,7 km 260 m15 K
místoJménoRNOddílČas
1Cahel MarekLCE OOB TJ Slovan Luhačovice48:51
2Kalenský TomášSJC Sportcentrum Jičín53:54
3Dubec PavelSCP OK Sparta Praha57:18
4Štros JanSKV TJ Slovan Karlovy Vary57:39
5Řehořek TomášSKV TJ Slovan Karlovy Vary61:04
6Lederer PavelSUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n62:35
7Gorčica PavelCHA OK Chrastava64:26
8Novák MichalSKV TJ Slovan Karlovy Vary65:43
9Silný OndřejPHK OK 99 Hradec Králové69:30
10Ďupalová DominikaPHK OK 99 Hradec Králové72:59
11Horký MilaNER NER74:01
12Slovák MiroslavSHK TJ Slavia Hradec Králové76:12
13Synek AntonínDOK OK Doksy76:25
14Lohr IvoSCP OK Sparta Praha76:34
15Michalec JanMLA MLOK Mariánské Lázně77:49
16Hartl ZdeněkODV TJ AERO Odolena Voda81:51
17Rýdlová JanaVIC VIC84:29
18Halíř RadimMFP VŠSK MFF UK Praha86:43
19Gorčicová IvanaCHA OK Chrastava92:21
19Chmelař DanielVIC VIC92:21
21Buk JiříROU SKOB Roudnice nad Labem93:31
22Buk MiloslavROU SKOB Roudnice nad Labem93:57
23Rajnošková LeaNER NER94:43
24Hančová MarieSNA TJ START Náchod95:15
25Choutka JaroslavNER NER95:29
26Klusáková JitkaDKP Oddíl OB Kotlářka99:09
26Bendák PetrLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov99:09
28Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva Plzeň99:32
29Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva Plzeň101:01
30Cabalka AlešKUL KUL101:21
31Havlůj FrantišekDKP Oddíl OB Kotlářka107:35
32Koucký MartinEKP VŠTJ Ekonom Praha107:53
33Buková JanaROU SKOB Roudnice nad Labem110:50
34Chroust MartinDKP Oddíl OB Kotlářka111:24
35Synek MarcelDOK OK Doksy112:35
36Savelieva NataliaLCE OOB TJ Slovan Luhačovice121:01
37Košek LadislavLLI TJ Loko Liberec122:17
38Josífková VeronikaPHK OK 99 Hradec Králové129:46
39Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad Labem147:06
 
Grundmannova HanaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
Smith LucieVRL OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Klusáková BarboraDKP Oddíl OB Kotlářkadisk
Vlasák MartinKUL KULdisk
Chrz PavelKUL KULdisk
Grahame SmithVRL OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Holušová KarolínaDKP Oddíl OB Kotlářkadisk