Klasická trať sobota 2.6.2012so 2.6.2012 19:00
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
D12C (33)2,8 km 90 m7 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Vyhnálková MarieMFP0151MFP VŠSK MFF UK Praha20:080:00
2Pavlíková MarkétaCHA0050CHA OK Chrastava22:00+1:52
3Kosová TerezaSRK0151SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn22:16+2:08
4Dědková TeodoraTAP0051TAP KOB TRETRA Praha23:44+3:36
5Thýnová NikolaSHK0051SHK TJ Slavia Hradec Králové24:12+4:04
6Kochová AnnaSJC0153SJC Sportcentrum Jičín25:00+4:52
7Vejražková RózaSJC0151SJC Sportcentrum Jičín25:09+5:01
8Šrámková HanaMFP0051MFP VŠSK MFF UK Praha25:10+5:02
9Hlaváčová AnežkaTBM0199TBM KOS TJ Tesla Brno25:18+5:10
10Dolejší KateřinaSTB0199STB TJ Stadion Nový Bor25:29+5:21
11Kalousková MarieDKP0151DKP Oddíl OB Kotlářka25:34+5:26
12Stará TerezaVRL0051VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí28:12+8:04
13Martanová ElinVLI0252VLI Slavia Liberec orienteering28:21+8:13
14Aschermannová KarolínaKAM0051KAM SK Kamenice28:53+8:45
15Šlechtová TerezaKRL0152KRL Kometa Kralovice29:21+9:13
16Riby RoseLTP0051LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice29:53+9:45
17Šafková SofieKAM0153KAM SK Kamenice30:28+10:20
18Rückerová ŠárkaHOR0050HOR TJ Jiskra Hořice32:00+11:52
19Linková LucieTUR0251TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov32:39+12:31
20Šimšová BarboraMFP0150MFP VŠSK MFF UK Praha33:44+13:36
21Richtrová KamilaVPM0451VPM KOS Slavia VŠ Plzeň34:38+14:30
22Klimešová ŠarlotaKRE0051KRE OOB TJ Sokol Křemže35:12+15:04
23Pilná BáraVRL0052VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí35:29+15:21
24Staňková RadkaVPM0452VPM KOS Slavia VŠ Plzeň47:18+27:10
25Zlesáková AdélaCHT0151CHT OOB SK Chrast53:53+33:45
26Janečková JosefínaEKP0351EKP VŠTJ Ekonom Praha54:41+34:33
27Thýnová MartinaSHK0350SHK TJ Slavia Hradec Králové54:51+34:43
28Staňková MarkétaVPM0153VPM KOS Slavia VŠ Plzeň56:02+35:54
29Randáková AlžbětaVRL0252VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:11+37:03
30Mudrová LenkaKRL0052KRL Kometa Kralovice58:41+38:33
31Nosková KláraPGP0250PGP Sportovní klub Praga62:03+41:55
32Koucká BarboraEKP0050EKP VŠTJ Ekonom Praha64:52+44:44
33Fantová KateřinaEKP0256EKP VŠTJ Ekonom Praha70:41+50:33
 
 
 
D14B (44)3,4 km 105 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Čechová TerezaSJI9852SJI OK Jihlava26:000:00
2Kalenská DominikaSTH9958STH SK Studenec30:35+4:35
3Vyhnálková BarboraMFP9850MFP VŠSK MFF UK Praha33:05+7:05
4Chaloupková VeronikaCHC9852CHC KOB Choceň33:34+7:34
5Chaloupská BarboraPHK9951PHK OK 99 Hradec Králové33:35+7:35
6Waňková MartinaVRL9951VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí34:08+8:08
7Vacková AnnaSJI9854SJI OK Jihlava34:28+8:28
8Kopecká AnnaLPU9958LPU OK Lokomotiva Pardubice35:01+9:01
9Jezdinská NatálieSTH9954STH SK Studenec35:15+9:15
10Biersaková DagmarKRL0051KRL Kometa Kralovice35:18+9:18
11Hudská LudmilaTUR9851TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov35:20+9:20
12Kubecová KateřinaSTB9999STB TJ Stadion Nový Bor35:23+9:23
13Poláková KateřinaTAP9854TAP KOB TRETRA Praha37:04+11:04
14Doubková PetraVLI9853VLI Slavia Liberec orienteering37:15+11:15
15Hojná DominikaSJH9852SJH SJH Jindřichův Hradec38:07+12:07
16Hrabánková ZuzanaPGP9950PGP SK Praga39:30+13:30
17Brožová ZuzanaLPU0053LPU OK Lokomotiva Pardubice39:44+13:44
18Větříčková AndreaSHK9951SHK TJ Slavia Hradec Králové39:45+13:45
19Matoušová KateřinaVRL9955VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí40:58+14:58
20Kroupová EliškaVPM9853VPM KOS Slavia VŠ Plzeň41:16+15:16
21Krausová HanaLLI9853LLI TJ Loko Liberec41:57+15:57
22Dundáčková JulieSJH9853SJH SJH Jindřichův Hradec41:58+15:58
23Žejdlíková KarolínaLTP9950LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice42:23+16:23
24Petráčková KristýnaSJI9851SJI OK Jihlava43:01+17:01
25Zlámalová NikolaSJC9951SJC Sportcentrum Jičín43:14+17:14
26Semrádová JanaCHC9951CHC KOB Choceň43:32+17:32
27Sokolářová ŠárkaTUV9951TUV SOK TJ Turnov44:22+18:22
28Thořová MarkétaTUV9952TUV SOK TJ Turnov45:06+19:06
29Bejčková KateřinaDKL9850DKL KOB Kladno46:22+20:22
30Kubíčková JanaPHK9999PHK OK 99 Hradec Králové48:12+22:12
31Mikešová AdélaVPM9852VPM KOS Slavia VŠ Plzeň48:37+22:37
32Peterová JanaDOB0051DOB KOB Dobruška48:48+22:48
33Filipová TerezaSRK0050SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn49:41+23:41
34Voltrová AlenaROZ9951ROZ OK Roztoky50:36+24:36
35Poláková TerezaTAP9853TAP KOB TRETRA Praha50:41+24:41
36Illnerová KateřinaDKP9950DKP Oddíl OB Kotlářka51:15+25:15
37Hanáková LenkaKRL9951KRL Kometa Kralovice51:23+25:23
38Šrenkelová IlonaLPU9955LPU OK Lokomotiva Pardubice51:45+25:45
39Sieglová EliškaMFP9950MFP VŠSK MFF UK Praha53:35+27:35
40Poloprutská LucieVLI9950VLI Slavia Liberec orienteering55:55+29:55
41Kyselová NelaROU9951ROU SKOB Roudnice nad Labem59:38+33:38
42Pohořalá AnnaROU9954ROU SKOB Roudnice nad Labem62:59+36:59
43Čiháková BarboraKNC9950KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.71:32+45:32
 
Urbanová MarkétaSTH9953STH SK Studenecdisk
 
 
 
D16A (31)4,6 km 205 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Štičková AnnaTUR9650TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov37:260:00
2Kožinová ZuzanaPGP9650PGP SK Praga41:32+4:06
3Hančová PetraVRL9652VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:08+4:42
4Kovářová LenkaLTP9750LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice42:21+4:55
5Odehnalová TerezaABM9757ABM KOB Moira Brno42:35+5:09
6Nováková TerezaDKP9751DKP Oddíl OB Kotlářka44:08+6:42
7Vavrysová BarbaraLCE9751LCE OOB TJ Slovan Luhačovice45:06+7:40
8Kulhavá EliškaLPU9657LPU OK Lokomotiva Pardubice45:28+8:02
8Šiková BarboraLPM9650LPM OK Lokomotiva Plzeň45:28+8:02
10Hiršová GabrielaVBM9651VBM VSK Mendelu Brno45:39+8:13
11Hausenblasová KarolínaKAM9650KAM SK Kamenice45:56+8:30
12Hanáková MagdaKRL9651KRL Kometa Kralovice46:03+8:37
13Novotná KláraPHK9751PHK OK 99 Hradec Králové47:58+10:32
14Janovská KateřinaPGP9850PGP SK Praga48:20+10:54
15Šiková KarolínaLPM9651LPM OK Lokomotiva Plzeň48:31+11:05
16Petrasová ZuzanaVAM9653VAM OOB Vamberk49:59+12:33
17Horvátová HanaASU9797ASU Magnus Orienteering50:12+12:46
18Šňupárková AnnaDKP9652DKP Oddíl OB Kotlářka50:27+13:01
19Machačová MichaelaPHK9656PHK OK 99 Hradec Králové51:13+13:47
20Chládková SimonaLPU9658LPU OK Lokomotiva Pardubice51:23+13:57
21Koderičová TerezaLTU9651LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov54:48+17:22
22Fenclová TerezaLPU9752LPU OK Lokomotiva Pardubice55:18+17:52
23Šádková MartinaPHK9653PHK OK 99 Hradec Králové55:44+18:18
24Tesařová JanaVOV9751VOV VSK VŠB TU Ostrava55:50+18:24
25Linková AlenaTUR9751TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov56:11+18:45
26Chovancová ZuzanaTZL9754TZL SKOB Zlín58:46+21:20
27Argalášová KateřinaTRI9750TRI TJ TŽ Třinec58:56+21:30
28Slavíková SilviePGP9751PGP SK Praga60:10+22:44
29Kubínová VeronikaSKV9752SKV TJ Slovan Karlovy Vary67:51+30:25
30Grulichová LucieJPV9677JPV SK Prostějov68:23+30:57
31Parkanová VeronikaSJH9751SJH SJH Jindřichův Hradec79:20+41:54
 
 
 
D16B (17)4,2 km 130 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Zemánková TerezaSRK9752SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn47:260:00
2Smutná KateřinaTUV9653TUV SOK TJ Turnov47:49+0:23
3Kučerová BarboraLBE9650LBE TJ Lokomotiva Beroun49:30+2:04
4Vališová MartinaOSN9696OSN SK OS Nové Město n. M.49:50+2:24
5Kavalírová JůliePHK9753PHK OK 99 Hradec Králové50:00+2:34
6Hrabánková KláraPGP9654PGP SK Praga51:04+3:38
7Červená AdélaSHK9755SHK TJ Slavia Hradec Králové52:42+5:16
8Šimůnková GabrielaTAP9755TAP KOB TRETRA Praha54:40+7:14
9Kohlová MonikaTUR9756TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov55:17+7:51
10Tauchmanová KarolínaSTH9651STH SK Studenec56:16+8:50
11Peňázová VeronikaSJH9752SJH SJH Jindřichův Hradec59:38+12:12
12Ježková KateřinaSLA9750SLA SKOB Slaný62:29+15:03
13Lavičková MichaelaKRL9655KRL Kometa Kralovice63:08+15:42
14Voltrová HanaROZ9752ROZ OK Roztoky64:21+16:55
15Šádková LuciePHK9654PHK OK 99 Hradec Králové65:07+17:41
16Obytová KateřinaVPM9752VPM KOS Slavia VŠ Plzeň65:44+18:18
17Hejnalová EvaKAM9651KAM SK Kamenice69:18+21:52
 
 
 
D18A (24)5,5 km 230 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Svobodová LenkaLTU9551LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov46:070:00
2Novotná MarkétaPHK9451PHK OK 99 Hradec Králové46:14+0:07
3Doleželová KateřinaLPU9558LPU OK Lokomotiva Pardubice49:39+3:32
4Bořánková KarolínaKAM9550KAM SK Kamenice50:01+3:54
5Chromá KateřinaZBM9451ZBM SK Žabovřesky Brno51:16+5:09
6Tesařová MarkétaZBM9456ZBM SK Žabovřesky Brno51:23+5:16
7Benešová JanaSJH9451SJH SJH Jindřichův Hradec51:54+5:47
8Procházková MarieKAM9554KAM SK Kamenice52:34+6:27
9Dlouhá HanaDKP9450DKP Oddíl OB Kotlářka52:49+6:42
10Chvalová VěraLPM9452LPM OK Lokomotiva Plzeň53:55+7:48
11Procházková KláraLPU9451LPU OK Lokomotiva Pardubice53:57+7:50
12Tichá TerezaSJH9452SJH SJH Jindřichův Hradec55:04+8:57
13Voborníková AlenaLPU9458LPU OK Lokomotiva Pardubice55:36+9:29
14Jeřábková JitkaTZL9453TZL SKOB Zlín55:57+9:50
15Brožová AnetaTUR9453TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov55:59+9:52
16Kosová ŠtěpánkaTRI9458TRI TJ TŽ Třinec56:03+9:56
17Pavlů KateřinaPGP9554PGP SK Praga57:53+11:46
18Koláriková LucieTZL9451TZL SKOB Zlín59:05+12:58
19Kamererová ValérieKAM9452KAM SK Kamenice62:54+16:47
20Tužilová MagdalénaRBK9452RBK SK Radioklub Blansko66:42+20:35
21Hanušová MichaelaTUR9554TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov71:10+25:03
22Kubičková BáraSJH9551SJH SJH Jindřichův Hradec83:30+37:23
23Košková AničkaLLI9550LLI TJ Loko Liberec105:19+59:12
 
Hlubučková KristýnaKAM9551KAM SK Kamenicedisk
 
 
 
D18B (9)4,6 km 185 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kubínová RomanaSKV9452SKV TJ Slovan Karlovy Vary46:070:00
2Kuberková LucieLPM9451LPM OK Lokomotiva Plzeň46:19+0:12
3Nováková KateřinaOKP9450OKP SK OK 24 Praha50:37+4:30
4Hoidekrová LucieLLI9552LLI TJ Loko Liberec53:13+7:06
5Körberová AndreaTUR9455TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov54:21+8:14
6Zakouřilová ŠtěpánkaTUV9551TUV SOK TJ Turnov67:52+21:45
7Charousková LucieDOK9450DOK OK Doksy70:02+23:55
8Poloprutská TerezaVLI9450VLI Slavia Liberec orienteering95:21+49:14
 
Končáková KláraHLV9555HLV KČT - OB Holešovdisk
 
 
 
D20A (27)6,7 km 270 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Pavlovcová PetraTUR9353TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov52:290:00
2Poloprutská MarkétaTUR9252TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov53:30+1:01
3Horčičková VendulaUOL9353UOL SK UP Olomouc56:20+3:51
4Hrušková BarboraZBM9354ZBM SK Žabovřesky Brno57:16+4:47
5Knapová LenkaLPU9351LPU OK Lokomotiva Pardubice57:59+5:30
6Novotná TerezaPHK9255PHK OK 99 Hradec Králové58:24+5:55
7Šimková JohankaUOL9355UOL SK UP Olomouc59:15+6:46
8Kulhavá ŠárkaLPU9357LPU OK Lokomotiva Pardubice59:17+6:48
9Kochová NikolaTUR9358TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov61:11+8:42
10Šrámková MichaelaSJH9352SJH SJH Jindřichův Hradec62:36+10:07
11Sklenářová RadkaLCE9250LCE OOB TJ Slovan Luhačovice63:25+10:56
12Nožková SáraTRI9353TRI TJ TŽ Třinec64:45+12:16
13Svobodná TerezaDKP9350DKP Oddíl OB Kotlářka64:46+12:17
14Kožinová AnnaPGP9350PGP SK Praga65:01+12:32
15Koporová PetraZBM9353ZBM SK Žabovřesky Brno65:11+12:42
16Vozdová AnetaKSU9394KSU Klub vytrvalostních sportů Šum65:51+13:22
17Šámalová LudmilaPGP9252PGP SK Praga67:23+14:54
18Kamenická KateřinaPHK9353PHK OK 99 Hradec Králové68:31+16:02
19Myslivcová PavlaSHK9352SHK TJ Slavia Hradec Králové70:34+18:05
20Jebavá LucieVRL9254VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí71:30+19:01
21Krejčíková MarieTZL9252TZL SKOB Zlín73:23+20:54
22Fundová EliškaSHK9351SHK TJ Slavia Hradec Králové74:58+22:29
23Kosová BarboraTRI9258TRI TJ TŽ Třinec76:36+24:07
24Urbanová JohanaPZR9251PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou78:24+25:55
25Jastrzembská TerezaTRI9256TRI TJ TŽ Třinec86:54+34:25
26Mrázová PavlaKAM9350KAM SK Kamenice87:11+34:42
27Šestáková PetraRBK9357RBK SK Radioklub Blansko91:44+39:15
 
 
 
D20B (8)4,7 km 195 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Veselá AnnaVPM9251VPM KOS Slavia VŠ Plzeň47:300:00
2Teplá BarboraSJI9351SJI OK Jihlava54:07+6:37
3Posseltová TerezaTJN9252TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:23+8:53
4Doležalová RadkaVRL9252VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:10+9:40
5Zayats InnaLPM9353LPM OK Lokomotiva Plzeň57:24+9:54
6Peremská DanaSRK9351SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn62:03+14:33
7Ducháčková KateřinaSTH9356STH SK Studenec62:12+14:42
8Krpatová KláraTJN9353TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:27+17:57
 
 
 
D21A (59)7,4 km 340 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Holinková HanaZPV6777ZPV KOB Prostějov60:540:00
2Škodová PetraLPU8359LPU OK Lokomotiva Pardubice64:33+3:39
3Kazdová LenkaSJC8484SJC Sportcentrum Jičín64:46+3:52
4Kuncová EliškaSSU8951SSU SK Severka Šumperk64:51+3:57
5Hulcová PavlaKSH7753KSH OOB TJ Kašperské Hory65:35+4:41
6Kašková KateřinaCHA7850CHA OK Chrastava66:23+5:29
7Azebová NinaPHK8855PHK OK 99 Hradec Králové66:53+5:59
8Udržalová PavlaLPU8552LPU OK Lokomotiva Pardubice67:07+6:13
9Mrázková RomanaSJC8351SJC Sportcentrum Jičín67:46+6:52
10Matrasová KateřinaCHT8353CHT OOB SK Chrast68:44+7:50
11Svobodová JanaPHK8753PHK OK 99 Hradec Králové69:08+8:14
12Vítková LuciePHK8055PHK OK 99 Hradec Králové69:10+8:16
13Hubáčková PavlaLCE9052LCE OOB TJ Slovan Luhačovice69:34+8:40
14Burdová AdélaLDC9152LDC KOB Děčín69:39+8:45
15Neradová AlenaLIT8551LIT KOB Chemopetrol Litvínov69:44+8:50
16Soukupová LucieSJC8951SJC Sportcentrum Jičín70:06+9:12
17Vodrážková KateřinaVPM7995VPM KOS Slavia VŠ Plzeň71:12+10:18
18Štěpánská AdélaZBM8870ZBM SK Žabovřesky Brno71:31+10:37
19Kožinová JanaPGP6651PGP SK Praga71:37+10:43
20Vávrová VeronikaASU8598ASU Magnus Orienteering71:50+10:56
21Podmolíková DagmarTZL7155TZL SKOB Zlín72:48+11:54
22Šediváková HelenaLPU8857LPU OK Lokomotiva Pardubice73:16+12:22
23Kociánová LenkaVBM8553VBM VSK Mendelu Brno73:17+12:23
24Janatová LucieDKP8154DKP Oddíl OB Kotlářka73:43+12:49
25Valachová MartinaLPU9054LPU OK Lokomotiva Pardubice75:06+14:12
26Krejčíková BarboraTZL8551TZL SKOB Zlín75:22+14:28
27Kubátová ZuzanaVRL9151VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí75:23+14:29
28Jiříková DanaTAP9055TAP KOB TRETRA Praha77:27+16:33
29Čermáková MagdalenaUOL9155UOL SK UP Olomouc77:45+16:51
30Henychová ZuzanaVLI6151VLI Slavia Liberec orienteering77:47+16:53
31Bernášková PetraSTB8297STB TJ Stadion Nový Bor77:58+17:04
32Peterová VěraDOB8751DOB KOB Dobruška78:02+17:08
33Tvarůžková PetraZBM8459ZBM SK Žabovřesky Brno78:32+17:38
34Weissová LucieAOP8952AOP POBO - přátelé OB Opava79:00+18:06
35Hofmanová MichaelaLPM7751LPM OK Lokomotiva Plzeň79:19+18:25
36Gabrovská LucieTAP8854TAP KOB TRETRA Praha79:27+18:33
37Kynčlová MartinaJIL8651JIL OK Jilemnice80:40+19:46
38Svobodová JitkaDCE7450DCE KOB Dobřichovice81:21+20:27
39Melounková LuciePHK8054PHK OK 99 Hradec Králové82:17+21:23
40Labašová KatarínaASU8351ASU Magnus Orienteering83:17+22:23
41Peterová AlenaDOB8953DOB KOB Dobruška83:18+22:24
42Bozděchová LenkaPGP8254PGP SK Praga83:30+22:36
43Sedláčková MartinaTUR7959TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov83:56+23:02
44Slavíková LuciePGP9150PGP SK Praga85:21+24:27
45Horová MagdaVSP5450VSP USK Praha85:30+24:36
46Janovská PetraPGP7355PGP SK Praga86:42+25:48
47Hermannová AnnaTAP9251TAP KOB TRETRA Praha86:43+25:49
48Klíchová JanaSSU8151SSU SK Severka Šumperk87:32+26:38
49Zamazalová KateřinaTAP9053TAP KOB TRETRA Praha88:00+27:06
50Adamová EvaVBM8772VBM VSK Mendelu Brno88:17+27:23
51Ulahelová JanaLTU8451LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov88:30+27:36
52Hendrychová ZuzanaZBM8954ZBM SK Žabovřesky Brno89:40+28:46
53Palátová PetraZBM8658ZBM SK Žabovřesky Brno92:41+31:47
54Říčařová ŽanetaSRK9152SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn95:27+34:33
55Nedbalová JanaMFP8050MFP VŠSK MFF UK Praha96:04+35:10
 
Horčičková EvaUOL7051UOL SK UP Olomoucdisk
Valešová JanaPHK9154PHK OK 99 Hradec Královédisk
Suntioinen Riina2710001FIN KARKKI-RASTIdisk
Višňová MichaelaVOV8456VOV VSK VŠB TU Ostravadisk
 
 
 
D21B (51)6,9 km 235 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Tichovská HanaPGP6652PGP SK Praga60:100:00
2Panochová AnnaKAM9153KAM SK Kamenice60:49+0:39
3Smutná PavlaVAM8651VAM OOB Vamberk63:51+3:41
4Petrová DanielaLPU8454LPU OK Lokomotiva Pardubice66:20+6:10
5Ticháčková MagdalenaSJC7962SJC Sportcentrum Jičín66:52+6:42
6Honnerová BlankaVPM8051VPM KOS Slavia VŠ Plzeň69:48+9:38
7Stulíková BarboraSHK8552SHK TJ Slavia Hradec Králové70:01+9:51
8Dušátková LenkaPHK8557PHK OK 99 Hradec Králové70:09+9:59
9Junová LenkaKSU7653KSU Klub vytrvalostních sportů Šum70:14+10:04
10Horáčková KateřinaVLI8150VLI Slavia Liberec orienteering70:21+10:11
11Bulvová HanaCHT6655CHT OOB SK Chrast73:08+12:58
12Novotná MartinaPHK8255PHK OK 99 Hradec Králové73:55+13:45
13Píšová MonikaNPA8151NPA SK LOB Nová Paka74:25+14:15
14Bednářová MichalaVAM8951VAM OOB Vamberk74:35+14:25
14Mezníková LucieZBM9150ZBM SK Žabovřesky Brno74:35+14:25
16Ondráčková VeronikaEKP7850EKP VŠTJ Ekonom Praha74:51+14:41
17Skyvová KristýnaSTE7054STE SK SKI-OB Šternberk75:36+15:26
18Gajdová KristinaVSP7752VSP USK Praha77:05+16:55
19Pavlíková JitkaLIT8352LIT KOB Chemopetrol Litvínov77:06+16:56
20Kopecká AnežkaVSP8150VSP USK Praha79:15+19:05
21Kučerková RomanaSTB8196STB TJ Stadion Nový Bor79:33+19:23
22Havlíčková MarkétaKSU8494KSU Klub vytrvalostních sportů Šum79:44+19:34
23Petrová TerezaVOV8751VOV VSK VŠB TU Ostrava80:13+20:03
24Tauchmanová IvanaNPA7852NPA SK LOB Nová Paka80:14+20:04
25Koppová IngridSLP7960SLP OOB Slavia Praha80:49+20:39
26Kašparová ŠárkaAOP7251AOP POBO - přátelé OB Opava81:20+21:10
27Švihovská EvaSJC8352SJC Sportcentrum Jičín82:47+22:37
28Kunartová LenkaPHK7852PHK OK 99 Hradec Králové83:11+23:01
29Korecká LenkaCHT8053CHT OOB SK Chrast83:43+23:33
30Doležalová LenkaSHK8256SHK TJ Slavia Hradec Králové83:59+23:49
31Matrasová VendulaCHT8251CHT OOB SK Chrast85:23+25:13
32Tomešová DanielaSJC8451SJC Sportcentrum Jičín85:33+25:23
33Janečková DagmarEKP6550EKP VŠTJ Ekonom Praha86:20+26:10
34Knoblochová KamilaVRL8353VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí86:50+26:40
35Řezníčková TerezaSJI9056SJI OK Jihlava87:26+27:16
36Fólová MartinaTJN8853TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis88:14+28:04
37Vildmonová PavlaLBE7451LBE TJ Lokomotiva Beroun89:58+29:48
38Čechová JitkaVBM8353VBM VSK Mendelu Brno91:27+31:17
39Jarošová KláraDCE7950DCE KOB Dobřichovice91:35+31:25
40Uhrová ZuzanaVSP8050VSP USK Praha91:52+31:42
41Špicarová MichaelaSJC8754SJC Sportcentrum Jičín94:35+34:25
42Píšová LucieSJH8151SJH SJH Jindřichův Hradec96:10+36:00
43Křížová VendulaSCP8355SCP OK Sparta Praha97:34+37:24
44Kamererová KláraKAM9154KAM SK Kamenice99:20+39:10
45Neradová EvaLIT8951LIT KOB Chemopetrol Litvínov103:23+43:13
46Mikulášová HelenaPGP9353PGP SK Praga105:20+45:10
47Chaloupková Marie224880SLP OOB Slavia Praha123:44+63:34
48Siblíková JanaSLP7952SLP OOB Slavia Praha132:28+72:18
 
Tichovská HanaPGP8251PGP SK Pragadisk
Šmídová KateřinaCHT8451CHT OOB SK Chrastdisk
Pekárková MonikaRBK9252RBK SK Radioklub Blanskodisk
 
 
 
D21C (12)4,9 km 160 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Zvěřinová MartinaLPU8357LPU OK Lokomotiva Pardubice44:080:00
2Justová HanaPHK8556PHK OK 99 Hradec Králové56:33+12:25
3Šimková MarkétaPVP7751PVP VSK Přírodověda67:21+23:13
4Ptáčková NikolBBM7850BBM BETA URSUS Orienteering70:45+26:37
5Zítová PavlaLDC8151LDC KOB Děčín74:01+29:53
6Voráčková LenkaOSN8555OSN SK OS Nové Město n. M.74:43+30:35
7Skripniková KateřinaFSP8051FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha76:43+32:35
8Schütznerová LucieSNA8551SNA TJ START Náchod79:34+35:26
9Kovářová JulieLTP8854LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice87:13+43:05
10Zlesáková StanislavaCHT7352CHT OOB SK Chrast90:43+46:35
11Rydlová EvaFSP8989FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha110:15+66:07
12Peeters Skietske1518300BEL TROL114:54+70:46
 
 
 
D21E (32)8,5 km 345 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Gomzyk Omová MichaelaTUR8153TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov66:090:00
2Bochenková IvanaSJC8952SJC Sportcentrum Jičín66:24+0:15
3Jedličková ZuzanaSHK8150SHK TJ Slavia Hradec Králové67:03+0:54
4Indráková AdélkaZBM9153ZBM SK Žabovřesky Brno68:05+1:56
5Gregorová KamilaCTB8151CTB SK OB Chotěboř69:12+3:03
6Kabáthová EvaZBM8966ZBM SK Žabovřesky Brno69:56+3:47
7Knapová JanaLPU9053LPU OK Lokomotiva Pardubice70:21+4:12
8Kosová DenisaPHK9150PHK OK 99 Hradec Králové70:53+4:44
9Rufferová IvaTUR8354TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov71:57+5:48
10Jakobová AdélkaUOL9052UOL SK UP Olomouc72:17+6:08
11Brožková RadkaSJC8456SJC Sportcentrum Jičín73:36+7:27
12Krafková LucieTUR8650TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov74:05+7:56
13Hepnerová MartinaSHK8152SHK TJ Slavia Hradec Králové74:39+8:30
14Fenclová MartaLPU7667LPU OK Lokomotiva Pardubice75:04+8:55
14Mádlová VěraZBM8951ZBM SK Žabovřesky Brno75:04+8:55
16Mechlová LenkaSHK9051SHK TJ Slavia Hradec Králové75:37+9:28
17Hermanová ZuzanaLPU8752LPU OK Lokomotiva Pardubice76:21+10:12
18Lučanová MartaLPU7957LPU OK Lokomotiva Pardubice77:24+11:15
19Randáková HelenaVRL7452VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí78:06+11:57
20Baldrianová BarboraVSP7850VSP USK Praha79:16+13:07
21Przyczková MichaelaLPU8499LPU OK Lokomotiva Pardubice79:29+13:20
22Hrstková VladěnaPGP8753PGP SK Praga80:47+14:38
23Jiřištová ZuzanaDKP8254DKP Oddíl OB Kotlářka81:13+15:04
24Doležalová VendulaPHK8752PHK OK 99 Hradec Králové83:05+16:56
25Doležalová VeronikaSHK8753SHK TJ Slavia Hradec Králové84:15+18:06
26Plochová DominikaDKP8651DKP Oddíl OB Kotlářka85:45+19:36
27Hrobařová LenkaASU7751ASU Magnus Orienteering86:57+20:48
28Karochová SimonaDKP8853DKP Oddíl OB Kotlářka89:58+23:49
29Dlouhá MarieDKP8756DKP Oddíl OB Kotlářka92:35+26:26
 
Brožková DanaSJC8156SJC Sportcentrum Jičíndisk
Macinská JanaPHK8666PHK OK 99 Hradec Královédisk
Spurná MartinaPGP8556PGP SK Pragadisk
 
 
 
D35B (34)5,2 km 230 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Valášková ŠárkaKAM6951KAM SK Kamenice48:420:00
2Městková KateřinaVSP7650VSP USK Praha50:22+1:40
3Vandasová MarkétaVAM7250VAM OOB Vamberk52:09+3:27
4Novotná PetraPHK6651PHK OK 99 Hradec Králové52:22+3:40
5Škorpilová JanaSJC7451SJC Sportcentrum Jičín53:16+4:34
6Podrábská MarieVLI7451VLI Slavia Liberec orienteering54:11+5:29
7Šimšová JanaMFP7651MFP VŠSK MFF UK Praha54:44+6:02
8Klinkerová JitkaKAM6450KAM SK Kamenice55:31+6:49
9Pachnerová DominikaCHA7750CHA OK Chrastava55:52+7:10
10Čermáková RenataLPU6553LPU OK Lokomotiva Pardubice56:49+8:07
11Samková RenátaPHK7456PHK OK 99 Hradec Králové57:40+8:58
12Zabořilová RomanaJEN7457JEN OB Jenišovice59:27+10:45
13Teplá HanaSHK6561SHK TJ Slavia Hradec Králové60:56+12:14
14Rázková EvaVLI7550VLI Slavia Liberec orienteering61:44+13:02
15Škvorová ZuzanaKAM7350KAM SK Kamenice61:56+13:14
16Bejčková JanaDKL7150DKL KOB Kladno61:57+13:15
17Pokorná MagdalenaPGP7562PGP SK Praga65:16+16:34
18Šklíbová JanaSRK7651SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn65:32+16:50
19Ježková MartinaSLA7350SLA SKOB Slaný65:47+17:05
20Žemlová EvaSCP7550SCP OK Sparta Praha66:02+17:20
21Dulovcová MarieKRE7051KRE OOB TJ Sokol Křemže67:01+18:19
22Brettlová MartaPGP7557PGP SK Praga68:42+20:00
23Hausenblasová KláraKAM7052KAM SK Kamenice69:08+20:26
24Zakouřilová HelenaVSP7453VSP USK Praha69:37+20:55
25Fejková MarcelaSJC7751SJC Sportcentrum Jičín69:44+21:02
26Růžičková KamilaPHK7153PHK OK 99 Hradec Králové70:20+21:38
27Pavlíková KláraLIT7451LIT KOB Chemopetrol Litvínov75:28+26:46
28Nehasilová ZuzanaLDC7150LDC KOB Děčín76:14+27:32
29Kaplanová IvaLPU6859LPU OK Lokomotiva Pardubice76:59+28:17
30Pelcová PavlaCST7454CST OOB TJ ČZ Strakonice77:07+28:25
31Asterová JanaSLA7451SLA SKOB Slaný83:35+34:53
32Richtrová LucieVPM7451VPM KOS Slavia VŠ Plzeň96:09+47:27
33Brabbing AnatPHK7451PHK OK 99 Hradec Králové120:56+72:14
34Dastychová AlexandraPEN7450PEN OK RECO Sport149:17+100:35
 
 
 
D40B (47)4,9 km 170 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kilarská MarcelaVSP7151VSP USK Praha46:530:00
2Smutná JanaVAM6251VAM OOB Vamberk48:08+1:15
3Kamenická LenkaOSN6955OSN SK OS Nové Město n. M.48:25+1:32
4Knapová IvaLPU6052LPU OK Lokomotiva Pardubice52:10+5:17
5Paroulková IvaLLI7151LLI TJ Loko Liberec54:42+7:49
6Švadlenová IvanaCHC7151CHC KOB Choceň54:50+7:57
7Klapalová JanaVAM6451VAM OOB Vamberk55:04+8:11
8Čechová ZuzanaSJI6951SJI OK Jihlava55:33+8:40
9Myslivcová LenkaSHK7051SHK TJ Slavia Hradec Králové56:07+9:14
10Doleželová IvaPZR7171PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou56:24+9:31
11Zuzánková RůženaTJN6051TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:53+10:00
12Linková IvaTUR6850TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov57:11+10:18
13Čiháková LenkaKNC6750KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.57:37+10:44
14Komersová JanaKNC6550KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.59:03+12:10
15Benešová IvaSJH7051SJH SJH Jindřichův Hradec60:04+13:11
16Semíková IvaOKP6852OKP SK OK 24 Praha60:13+13:20
17Posseltová RomanaTJN7050TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis60:28+13:35
18Procházková AlexandraLPU7051LPU OK Lokomotiva Pardubice60:55+14:02
18Barcíková RenátaAOP6753AOP POBO - přátelé OB Opava60:55+14:02
20Picková HelenaTJN6952TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:01+18:08
21Nykodýmová MonikaTBM6870TBM KOS TJ Tesla Brno66:40+19:47
22Forstová LenkaMFP6850MFP VŠSK MFF UK Praha68:05+21:12
23Staňková MarcelaVPM6951VPM KOS Slavia VŠ Plzeň70:44+23:51
24Koucká IvanaEKP6850EKP VŠTJ Ekonom Praha71:19+24:26
25Pustaiová RomanaTJN6851TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:55+25:02
26Pilná LibušeVRL7153VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí72:45+25:52
27Demlová JitkaLPU6955LPU OK Lokomotiva Pardubice72:46+25:53
28Zlámalová ZdenaSJC7253SJC Sportcentrum Jičín72:47+25:54
29Šafková PetraKAM6650KAM SK Kamenice73:32+26:39
30Fürstová KatkaLLI6950LLI TJ Loko Liberec75:20+28:27
31Jandová LenkaKAD7250KAD Originální Vivalín team Kadaň75:48+28:55
32Smolková AlenaPGP6450PGP SK Praga76:02+29:09
33Brousilová PetraPGP6951PGP SK Praga79:08+32:15
34Hančová AliceVRL7052VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí79:41+32:48
35Hlaváčová ŠárkaTBM7258TBM KOS TJ Tesla Brno80:13+33:20
36Argalášová GabrielaTRI6850TRI TJ TŽ Třinec82:14+35:21
37Čermáková GabrielaKAM6752KAM SK Kamenice84:07+37:14
38Kulhavá JarmilaSRK6751SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn84:22+37:29
39Hlubučková ŠárkaKAM6851KAM SK Kamenice84:57+38:04
40Šrámková IvaMFP7251MFP VŠSK MFF UK Praha85:02+38:09
41Přibíková MonikaPGP7256PGP SK Praga87:35+40:42
42Pelikánová LucieMFP6950MFP VŠSK MFF UK Praha90:00+43:07
43Čtrnáctová MagdalenaPGP7151PGP SK Praga101:23+54:30
44Douchová JaroslavaSNA7155SNA TJ START Náchod102:58+56:05
45Kyselová JanaROU7050ROU SKOB Roudnice nad Labem103:42+56:49
46Reisingerová MartinaDLT7251DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice104:26+57:33
 
Benešová JaroslavaDKL7050DKL KOB Kladnodisk
 
 
 
D45B (38)4,4 km 155 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Hrstková DanaSJI6051SJI OK Jihlava45:570:00
2Abelová IvanaSTB6798STB TJ Stadion Nový Bor46:20+0:23
3Valentová HelenaOKP6550OKP SK OK 24 Praha47:36+1:39
4Wurzelová DanaOSN6654OSN SK OS Nové Město n. M.50:10+4:13
5Bochenková JanaEKP6150EKP VŠTJ Ekonom Praha50:19+4:22
6Kuchařová AdaTBM5855TBM KOS TJ Tesla Brno52:27+6:30
7Cincibusová IvanaFSP6651FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha52:45+6:48
8Kosová MichaelaSRK6752SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn53:07+7:10
9Vejvodová MirkaLPM5750LPM OK Lokomotiva Plzeň53:17+7:20
10Fantová LibušeEKP5650EKP VŠTJ Ekonom Praha54:23+8:26
11Kavková DanaSCP6150SCP OK Sparta Praha54:47+8:50
12Šedivá MiroslavaEKP5750EKP VŠTJ Ekonom Praha54:56+8:59
13Slavíková KateřinaPGP6650PGP SK Praga55:51+9:54
14Pecková IvanaEKP6252EKP VŠTJ Ekonom Praha55:55+9:58
15Mádlová IvaSHK6351SHK TJ Slavia Hradec Králové56:21+10:24
16Čechlovská JanaCHA6250CHA OK Chrastava56:28+10:31
17Hejnalová HanaPHK6151PHK OK 99 Hradec Králové57:56+11:59
18Žandová MarieSKV6551SKV TJ Slovan Karlovy Vary58:58+13:01
19Pavlíková PavlaCHA6551CHA OK Chrastava59:03+13:06
20Kolovská IlonaLPM6352LPM OK Lokomotiva Plzeň59:10+13:13
21Procházková MilušeDCE5450DCE KOB Dobřichovice59:18+13:21
22Thýnová IvanaSHK6651SHK TJ Slavia Hradec Králové60:59+15:02
23Tichá JanaTJH6451TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec61:37+15:40
24Kovaříčková DarjaKRE6352KRE OOB TJ Sokol Křemže61:38+15:41
25Nováková IrenaOKP6651OKP SK OK 24 Praha62:02+16:05
26Petrželová AlenaLTU6351LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov64:01+18:04
27Červinková JitkaOKP6451OKP SK OK 24 Praha64:59+19:02
28Landovská IvanaPGP6251PGP SK Praga65:35+19:38
29Illnerová DanielaDKP6651DKP Oddíl OB Kotlářka65:56+19:59
30Veverková YvetaVAM6452VAM OOB Vamberk68:46+22:49
31Ježková ReginaMKP6350MKP SK Meteor Kačerov Praha69:46+23:49
32Kubínová JanaSKV6751SKV TJ Slovan Karlovy Vary73:27+27:30
33Kábrtová IvaPEN6350PEN OK RECO Sport75:57+30:00
34Veselská KateřinaVLI6551VLI Slavia Liberec orienteering85:14+39:17
35Šebková HelenaSCP6750SCP OK Sparta Praha89:47+43:50
36Svobodová LenkaROU6650ROU SKOB Roudnice nad Labem92:17+46:20
37Kopáčková AlenaKAS6499KAS KOB Kamenický Šenov114:20+68:23
38Shachar AnatPHK6750PHK OK 99 Hradec Králové122:53+76:56
 
 
 
D50B (26)3,6 km 130 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Rosecká AlenaPZR5654PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou39:390:00
2Víchová LadislavaLPU5851LPU OK Lokomotiva Pardubice42:38+2:59
3Zelená MarkétaPGP5850PGP SK Praga43:30+3:51
4Běhounová JiřinaPHK5651PHK OK 99 Hradec Králové45:18+5:39
5Voltrová SvatavaROZ6150ROZ OK Roztoky47:06+7:27
6Michálková JiřinaVSP6151VSP USK Praha48:14+8:35
7Bouchalová ZdenaVPM5757VPM KOS Slavia VŠ Plzeň49:22+9:43
8Sládková EvaTEH5751TEH Sokol Tehov49:55+10:16
9Jeřábková JanaPGP6151PGP SK Praga52:51+13:12
10Tihonová JindraTAP6253TAP KOB TRETRA Praha56:18+16:39
11Mrázová PavlaDCE5550DCE KOB Dobřichovice56:25+16:46
12Benešová IvaSJC6151SJC Sportcentrum Jičín56:33+16:54
13Pokorná EvaTCB5751TCB SK Technik České Budějovice57:44+18:05
14Panchártková JitkaPHK5951PHK OK 99 Hradec Králové57:46+18:07
15Vilimovská MiroslavaDOK5750DOK OK Doksy58:56+19:17
16Nýdrlová EvaVRL5451VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí60:41+21:02
17Jermanová EvaTJN6150TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:29+22:50
18Šámalová HanaPGP6150PGP SK Praga65:33+25:54
19Gazdačková JanaSHK5851SHK TJ Slavia Hradec Králové66:10+26:31
20Kovářová AlenaLTP6151LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice66:30+26:51
21Hrabánková IlonaPGP6250PGP SK Praga66:42+27:03
22Petrová VěraVLI6251VLI Slavia Liberec orienteering75:37+35:58
23Bláhová LubaSHK5852SHK TJ Slavia Hradec Králové76:09+36:30
24Aloush RuthPHK5950PHK OK 99 Hradec Králové80:46+41:07
25Večeřová IvanaTJN6052TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:41+46:02
26Kapounová JitkaDOK6050DOK OK Doksy99:53+60:14
 
 
 
D55B (28)3,3 km 120 m9 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Jiranová AlenaPHK5351PHK OK 99 Hradec Králové37:180:00
2Mrázková IvanaDKP5650DKP Oddíl OB Kotlářka37:34+0:16
3Nováková SvatavaSKV5351SKV TJ Slovan Karlovy Vary38:45+1:27
4Opavová StanislavaMLA5451MLA MLOK Mariánské Lázně40:53+3:35
5Hejzlarová VladimíraVCB5651VCB TJ OB České Budějovice45:22+8:04
6Bradnová VěraCHA5550CHA OK Chrastava45:46+8:28
7Jahnová HelenaSCP5550SCP OK Sparta Praha47:21+10:03
8Žemličková JindraCHT5751CHT OOB SK Chrast48:21+11:03
9Doležalová VlastaPGP5550PGP SK Praga49:21+12:03
10Zlesáková VlastaJIL5362JIL OK Jilemnice49:47+12:29
11Ševčíková AlenaCHA5351CHA OK Chrastava52:36+15:18
12Nováková JanaNPA5552NPA SK LOB Nová Paka53:14+15:56
13Zavadilová NaďaSCP5450SCP OK Sparta Praha53:57+16:39
14Lukavcová LenkaTJN5452TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:31+17:13
15Dudová HanaDKP5752DKP Oddíl OB Kotlářka54:52+17:34
16Konopáčová JanaTUR5650TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov55:16+17:58
17Dawson Catherine5710001POR GAFANHORI61:18+24:00
18Novotná JiřinaLPU5654LPU OK Lokomotiva Pardubice62:58+25:40
19Kuncová JiřinaTJN5752TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis63:22+26:04
20Matoušková MarieLJN5550LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou64:37+27:19
21Brumková VladimíraDKL5350DKL KOB Kladno66:20+29:02
22Mishli LisaPHK5550PHK OK 99 Hradec Králové66:56+29:38
23Havlová JaroslavaJEN5452JEN OB Jenišovice71:46+34:28
24Böhmová EvaTJN5450TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis76:49+39:31
25Hejtmánková AlenaTAP5452TAP KOB TRETRA Praha77:45+40:27
26Robotková LenkaPBM5451PBM TJ Spartak 1. Brněnská80:09+42:51
27Ondrůjová AnnaLIT5351LIT KOB Chemopetrol Litvínov89:04+51:46
28Raz BilhaPHK5552PHK OK 99 Hradec Králové124:21+87:03
 
 
 
D60B (19)3,0 km 120 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCHA5150CHA OK Chrastava39:040:00
2Neradová AlenaLIT5051LIT KOB Chemopetrol Litvínov41:16+2:12
3Dohnalová DanaVSP5050VSP USK Praha41:30+2:26
4Omová JanaTUR5150TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov42:47+3:43
5Městková EvaTEP4851TEP Tempo Praha44:23+5:19
6Kohoutová JitřenkaUVP4850UVP Slovan Praha46:13+7:09
7Křížová ZdenkaPZR5051PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou46:30+7:26
8Horáčková StanislavaVLI4950VLI Slavia Liberec orienteering47:37+8:33
9Paulová MirkaDCE5250DCE KOB Dobřichovice47:46+8:42
10Tvrdková EvaLBE5150LBE TJ Lokomotiva Beroun48:06+9:02
11Stehnová HanaDKP5150DKP Oddíl OB Kotlářka51:23+12:19
12Vokálová PavlaCHA4951CHA OK Chrastava52:30+13:26
13Karmazínová IvanaVLI5150VLI Slavia Liberec orienteering52:55+13:51
14Knoblochová VěraVRL4851VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí54:44+15:40
15Pachnerová JaroslavaVLI5152VLI Slavia Liberec orienteering60:52+21:48
16Zemánková EvaMKP5150MKP SK Meteor Kačerov Praha61:03+21:59
17Kráková IvaNERNER NER73:51+34:47
18Ravid DaliaPHK5050PHK OK 99 Hradec Králové75:40+36:36
19Nedvídková JitkaDLT5151DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice104:07+65:03
 
 
 
D65B (15)3,0 km 120 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Haňkovská JanaPGP4050PGP SK Praga44:260:00
2Kutáčková StanislavaLTU4751LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov45:25+0:59
3Kubíková KvětaLPU4752LPU OK Lokomotiva Pardubice48:48+4:22
4Gavendová AnnaTRI4650TRI TJ TŽ Třinec51:58+7:32
5Kubátová MiladaPGP4750PGP SK Praga54:20+9:54
6Dvořáková LadislavaPGP4451PGP SK Praga56:33+12:07
7Kašková EvaCHA4650CHA OK Chrastava57:40+13:14
8Lohrová JarmilaSCP4650SCP OK Sparta Praha59:28+15:02
9Krausová MarieLLI4451LLI TJ Loko Liberec59:30+15:04
10Štrojsová JaroslavaKAS4350KAS KOB Kamenický Šenov61:37+17:11
11Nejezchlebová VěraKAS4551KAS KOB Kamenický Šenov67:59+23:33
12Zmeková MílaSLP4451SLP OOB Slavia Praha69:50+25:24
13Matějů LadislavaUVP4750UVP Slovan Praha77:11+32:45
14Suchá BohuslavaPGP4450PGP SK Praga86:30+42:04
15De Costa RoniPHK4450PHK OK 99 Hradec Králové113:28+69:02
 
 
 
H12C (32)3,1 km 85 m8 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Švadlena MichalCHC0101CHC KOB Choceň23:360:00
2Bořánek MichalSTE0007STE SK SKI-OB Šternberk23:40+0:04
3Roudný MartinLPU0002LPU OK Lokomotiva Pardubice23:46+0:10
4Melichar PeťaLLI0001LLI TJ Loko Liberec24:11+0:35
5Klaška MartinDKP0100DKP Oddíl OB Kotlářka26:16+2:40
6Šafka SebastianKAM0101KAM SK Kamenice26:44+3:08
7Janovský TomášPGP0101PGP SK Praga27:22+3:46
8Němeček JosefTJN0002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:20+4:44
9Richtr LukášVPM0204VPM KOS Slavia VŠ Plzeň29:24+5:48
10Šmaus AntonínTJN0001TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:55+6:19
11Solomko AdamBSO0002BSO KOB Baník Sokolov32:54+9:18
12Rücker JanHOR0201HOR TJ Jiskra Hořice33:01+9:25
13Bílý JakubLTUNER NER33:04+9:28
14Šimša MartinMFP0300MFP VŠSK MFF UK Praha33:27+9:51
15Roudný VáclavLPU0001LPU OK Lokomotiva Pardubice33:43+10:07
16Paroulek LukášLLI0201LLI TJ Loko Liberec36:21+12:45
17Samek TomášPHK0001PHK OK 99 Hradec Králové36:33+12:57
18Škvor AdamKAM0202KAM SK Kamenice37:36+14:00
19Tryzna MatějVRL0004VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí38:40+15:04
20Forst AntonínMFP0101MFP VŠSK MFF UK Praha42:17+18:41
21Pohořalý HugoROU0103ROU SKOB Roudnice nad Labem47:32+23:56
22Šrámek JaromírMFP0303MFP VŠSK MFF UK Praha50:01+26:25
23Bradáč JakubLLI0002LLI TJ Loko Liberec50:48+27:12
24Pavlík OndřejLIT0101LIT KOB Chemopetrol Litvínov53:59+30:23
25Valášek VáclavKAM0100KAM SK Kamenice56:46+33:10
26Prášil TomášTTR0501TTR OOB Třebíč59:11+35:35
27Synek AntonínDOK0001DOK OK Doksy60:49+37:13
28Kožina ŠtěpánPGP0300PGP SK Praga76:52+53:16
29Čtrnáct FrantišekPGP0401PGP SK Praga84:40+61:04
 
Průša KryštofVSP0102VSP USK Prahadisk
Čtrnáct ŠimonPGP0001PGP SK Pragadisk
Kolek PetrDOB7501DOB KOB Dobruškadisk
 
 
 
H14B (37)4,5 km 195 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Semerád AntonínDKP9801DKP Oddíl OB Kotlářka32:300:00
2Koštejn VítDOK9800DOK OK Doksy35:04+2:34
3Matějka LukášLTP9802LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice35:27+2:57
4Hausenblas ŠimonKAM9803KAM SK Kamenice37:52+5:22
5Gebrt JanSHK9801SHK TJ Slavia Hradec Králové38:08+5:38
6Jíra TomášROZ9800ROZ OK Roztoky39:17+6:47
7Fencl JonášLPU9902LPU OK Lokomotiva Pardubice40:44+8:14
8Starý OndraVRL9802VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí41:16+8:46
9Vandas DanielSRK9805SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn41:29+8:59
10Hlaváč OndřejTBM9901TBM KOS TJ Tesla Brno42:22+9:52
11Škvor OtaKAM9900KAM SK Kamenice42:35+10:05
12Melichar VojtaLLI9802LLI TJ Loko Liberec42:43+10:13
13Kohout MatyášMFP9802MFP VŠSK MFF UK Praha44:43+12:13
14Ludvík MatyášSTB9801STB TJ Stadion Nový Bor46:04+13:34
15Šebek PetrDKP9903DKP Oddíl OB Kotlářka47:02+14:32
16Šklíba MichalSRK9900SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn48:10+15:40
17Najman MatoušDKP9800DKP Oddíl OB Kotlářka48:37+16:07
18Thoř TomášTUV9903TUV SOK TJ Turnov48:53+16:23
19Kavalír JáchymPHK9901PHK OK 99 Hradec Králové49:22+16:52
20Novák AlešODV9805ODV TJ AERO Odolena Voda49:28+16:58
21Doležal VítSJC9802SJC Sportcentrum Jičín51:32+19:02
22Ptáček PatrikBBM9800BBM BETA URSUS Orienteering51:43+19:13
23Břeň LukášSJC9805SJC Sportcentrum Jičín51:58+19:28
24Borovička TomášFSP9801FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha52:00+19:30
25Šantrůček VítKAM9901KAM SK Kamenice52:31+20:01
26Ondřejček JiříODV9800ODV TJ AERO Odolena Voda53:19+20:49
27Maňák MichalPHK9801PHK OK 99 Hradec Králové57:12+24:42
28Aschermann DanielKAM9801KAM SK Kamenice57:28+24:58
29Svatoš JanODV9803ODV TJ AERO Odolena Voda61:12+28:42
30Žák JanLPU9802LPU OK Lokomotiva Pardubice62:55+30:25
31Buk PetrROV0001ROV OK Rožňov65:41+33:11
32Kafka MatějSJI9903SJI OK Jihlava76:25+43:55
33Michek DavidTJN9802TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis77:07+44:37
34Ryba DavidSHK9902SHK TJ Slavia Hradec Králové87:21+54:51
35Pelikán LukášMFP9800MFP VŠSK MFF UK Praha96:45+64:15
36Mašata MetodějPHK9905PHK OK 99 Hradec Králové100:30+68:00
 
Bendák JanLTU9801LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
 
 
 
H16A (29)6,7 km 325 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Fürst MatoušLLI9603LLI TJ Loko Liberec53:500:00
2Mudrák ŠtěpánLCE9601LCE OOB TJ Slovan Luhačovice56:17+2:27
3Růžička AdamPHK9704PHK OK 99 Hradec Králové56:18+2:28
4Čech JanSJI9601SJI OK Jihlava56:51+3:01
5Mašata MatějPHK9601PHK OK 99 Hradec Králové56:59+3:09
6Kettner VojtěchKAM9601KAM SK Kamenice58:04+4:14
7Wolf FilipTUR9701TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov58:16+4:26
8Netuka VojtěchSHK9701SHK TJ Slavia Hradec Králové58:54+5:04
9Picek ŠtěpánTJN9601TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:18+5:28
10Illner VojtěchDKP9600DKP Oddíl OB Kotlářka60:00+6:10
11Štál JanSJC9601SJC Sportcentrum Jičín63:50+10:00
12Ptáček PavelBBM9600BBM BETA URSUS Orienteering64:01+10:11
13Frýba DominikSJI9702SJI OK Jihlava65:30+11:40
14Horáček PetrPHK9602PHK OK 99 Hradec Králové65:40+11:50
15Slíva JanLCE9602LCE OOB TJ Slovan Luhačovice67:22+13:32
16Ježek OndřejSLA9701SLA SKOB Slaný69:24+15:34
17Zikmund ZdeněkSJC9703SJC Sportcentrum Jičín71:00+17:10
18Čermák AdamPGP9701PGP SK Praga72:06+18:16
19Mikel DavidTZL9703TZL SKOB Zlín73:49+19:59
20Zlámal DavidSJC9603SJC Sportcentrum Jičín74:31+20:41
21Kelbl VladimírABM9708ABM KOB Moira Brno74:52+21:02
22Glonek JakubAOV9602AOV OOB TJ Baník Ostrava75:34+21:44
23Sedláček OndřejHLV9732HLV KČT - OB Holešov77:18+23:28
24Mielec JaromírAOV9701AOV OOB TJ Baník Ostrava79:40+25:50
25Kaplan MartinLPU9609LPU OK Lokomotiva Pardubice80:18+26:28
26Dvorský PetrSKM9601SKM KOB Směr Kroměříž80:41+26:51
27Bořil JanOSN9700OSN SK OS Nové Město n. M.88:03+34:13
28Otruba VojtěchJPV9717JPV SK Prostějov92:32+38:42
 
Valášek JiříKAM9700KAM SK Kamenicedisk
 
 
 
H16B (21)5,8 km 240 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Boskovský VojtěchDOK9601DOK OK Doksy47:330:00
2Vacek VojtěchSJI9602SJI OK Jihlava52:50+5:17
3Semrád LadislavCHC9701CHC KOB Choceň57:22+9:49
4Hájek JanJEN9703JEN OB Jenišovice59:03+11:30
5Aster TomášSLA9602SLA SKOB Slaný59:23+11:50
6Brázdil PetrODV9700ODV TJ AERO Odolena Voda61:09+13:36
7Burda MatějLDC9602LDC KOB Děčín61:44+14:11
8Kanta MartinLPU9705LPU OK Lokomotiva Pardubice62:36+15:03
9Trejbal VáclavSHK9604SHK TJ Slavia Hradec Králové64:02+16:29
10Janeba VladimírCHC9602CHC KOB Choceň65:13+17:40
11Frank JiříMAS9600MAS KČT Aš68:40+21:07
12Landovský JakubPGP9601PGP SK Praga68:50+21:17
13Buk MichalROU9601ROU SKOB Roudnice nad Labem71:02+23:29
14Vyskočil ŠtěpánVAM9701VAM OOB Vamberk79:08+31:35
15Jurica JanLPU9611LPU OK Lokomotiva Pardubice79:18+31:45
16Nechuta DavidPZR9701PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou95:02+47:29
17Šmaus JanTJN9700TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis110:42+63:09
18Hradecký JaroslavDOK9600DOK OK Doksy135:15+87:42
19Hlubuček TomášCHA9704CHA OK Chrastava147:10+99:37
 
Zacha JiříSJI9703SJI OK Jihlavadisk
Kočvara OldřichJEN9705JEN OB Jenišovicedisk
 
 
 
H18A (24)8,7 km 325 m18 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Grundmann JanLPU9410LPU OK Lokomotiva Pardubice60:540:00
2Hubáček JonášLCE9501LCE OOB TJ Slovan Luhačovice63:39+2:45
3Minář MarekASU9444ASU Magnus Orienteering64:02+3:08
4Horvát PetrASU9447ASU Magnus Orienteering64:21+3:27
5Horák PatrikTUR9502TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov66:59+6:05
6Valášek JanKAM9400KAM SK Kamenice67:22+6:28
7Kettner LukášKAM9403KAM SK Kamenice67:51+6:57
8Waněk AdamVRL9501VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí67:59+7:05
9Pavlovec JanBOR9503BOR OK Jiskra Nový Bor68:07+7:13
10Mokrý OndřejABM9410ABM KOB Moira Brno69:49+8:55
11Dvořáček RadekVAM9401VAM OOB Vamberk69:50+8:56
12Láznička JanTZL9405TZL SKOB Zlín70:04+9:10
13Šňupárek VáclavDKP9500DKP Oddíl OB Kotlářka70:24+9:30
14Semík OndřejKAM9401KAM SK Kamenice71:08+10:14
15Skoupý JanSTE9411STE SK SKI-OB Šternberk72:18+11:24
16Málek JanPZR9505PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou74:34+13:40
17Křivda MartinCHC9501CHC KOB Choceň74:44+13:50
18Kamenický JeronýmOSN9549OSN SK OS Nové Město n. M.75:49+14:55
19Záděra PavelBBM9500BBM BETA URSUS Orienteering76:42+15:48
20Šincl JiříASU9446ASU Magnus Orienteering79:26+18:32
21Chmelař MartinJPV9505JPV SK Prostějov79:43+18:49
22Chovanec DavidTZL9502TZL SKOB Zlín79:48+18:54
23Deml TomášLPU9502LPU OK Lokomotiva Pardubice83:32+22:38
24Ptáček MartinSRK9509SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn84:25+23:31
 
 
 
H18B (20)6,5 km 210 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kučera ŠtěpánSTH9401STH SK Studenec50:200:00
2Šlajs DanielKRL9403KRL Kometa Kralovice52:20+2:00
3Kamenický OndřejPHK9401PHK OK 99 Hradec Králové53:00+2:40
4Veselý JakubLBE9500LBE TJ Lokomotiva Beroun53:45+3:25
5Sháněl JanCHC9402CHC KOB Choceň57:30+7:10
6Jiroušek VítSRK9402SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn57:33+7:13
7Hledík JakubCHT9501CHT OOB SK Chrast61:55+11:35
8Nejman StanislavCHA9500CHA OK Chrastava62:02+11:42
9Knepr LukášBSO9401BSO KOB Baník Sokolov64:02+13:42
10Uhlíř MarekLBE9400LBE TJ Lokomotiva Beroun64:07+13:47
11Kosek JanSRK9507SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn64:11+13:51
12Čermák MatyášKAM9501KAM SK Kamenice65:47+15:27
13Růžička KarelPHK9502PHK OK 99 Hradec Králové66:00+15:40
14Krajcar IvoSKM9501SKM KOB Směr Kroměříž69:03+18:43
15Koumar FrantišekSJI9501SJI OK Jihlava70:12+19:52
16Posselt MartinTJN9501TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis70:13+19:53
17Kučera TomášSTH9402STH SK Studenec75:01+24:41
18Petr PavelVLI9400VLI Slavia Liberec orienteering80:49+30:29
19Zamazal TomášTAP9501TAP KOB TRETRA Praha87:13+36:53
20Řada JakubDKP9401DKP Oddíl OB Kotlářka97:45+47:25
 
 
 
H20A (31)10,6 km 400 m25 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Petržela JanPHK9200PHK OK 99 Hradec Králové69:560:00
2Hubáček MichalLCE9301LCE OOB TJ Slovan Luhačovice72:35+2:39
3Hadač FilipAOP9301AOP POBO - přátelé OB Opava72:43+2:47
4Chloupek AdamTUR9300TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov74:57+5:01
5Schuster MarekAOP9303AOP POBO - přátelé OB Opava75:41+5:45
6Klusáček JanTTR9301TTR OOB Třebíč76:25+6:29
7Vavrys JohanLCE9302LCE OOB TJ Slovan Luhačovice76:37+6:41
8Navrátil BorisAOP9202AOP POBO - přátelé OB Opava76:44+6:48
9Mokrý StanislavABM9202ABM KOB Moira Brno77:43+7:47
10Zakouřil VítTUR9301TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov77:48+7:52
11Záveský FilipLPU9306LPU OK Lokomotiva Pardubice78:17+8:21
12Kubelka TomášLPU9307LPU OK Lokomotiva Pardubice78:42+8:46
13Kolovský FrantišekLPM9202LPM OK Lokomotiva Plzeň78:56+9:00
14Čermák JanLPU9301LPU OK Lokomotiva Pardubice84:01+14:05
15Rossmanith VojtaAOP9302AOP POBO - přátelé OB Opava85:32+15:36
16Rusý TomášKAM9301KAM SK Kamenice85:51+15:55
17Doležel OndřejSTE9202STE SK SKI-OB Šternberk86:18+16:22
18Argaláš MichalTRI9301TRI TJ TŽ Třinec86:19+16:23
19Barcík RobertAOP9203AOP POBO - přátelé OB Opava86:46+16:50
20Benroth MartinTZL9206TZL SKOB Zlín87:29+17:33
21Krejsa VladimírCHT9202CHT OOB SK Chrast89:44+19:48
22Novotný OndřejABM9211ABM KOB Moira Brno89:45+19:49
23Kolárik TomášTZL9302TZL SKOB Zlín90:22+20:26
24Brlica PavelZBM9302ZBM SK Žabovřesky Brno90:33+20:37
25Kos TomášLPU9303LPU OK Lokomotiva Pardubice90:57+21:01
26Smitka JanSHK9204SHK TJ Slavia Hradec Králové95:36+25:40
27Pova OndřejKRL9304KRL Kometa Kralovice100:31+30:35
28Buk JindřichROU9303ROU SKOB Roudnice nad Labem109:44+39:48
29Hladík FrantišekSTH9203STH SK Studenec112:42+42:46
30Maňák MatějPHK9302PHK OK 99 Hradec Králové125:05+55:09
 
Kos OldřichLPU9302LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
H20B (9)7,3 km 272 m17 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Klaška PavelDKP9301DKP Oddíl OB Kotlářka71:350:00
2Vik MartinSTH9206STH SK Studenec73:01+1:26
3Zacha OndřejSJI9304SJI OK Jihlava73:31+1:56
4Vištejn JiříKRL9305KRL Kometa Kralovice75:35+4:00
5Charvát JiříSTH9204STH SK Studenec78:40+7:05
6Čechlovský JanCHA9300CHA OK Chrastava78:55+7:20
7Suchý JiříSJI9201SJI OK Jihlava82:20+10:45
8Jíša OndřejKRE9303KRE OOB TJ Sokol Křemže123:50+52:15
 
Prášek PřemyslKAM9305KAM SK Kamenicedisk
 
 
 
H21A (70)12,2 km 440 m24 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Horáček MichalVLI7700VLI Slavia Liberec orienteering81:210:00
2Procházka PavelPGP9002PGP SK Praga82:05+0:44
3Bouchal JiříVPM8449VPM KOS Slavia VŠ Plzeň83:22+2:01
4Matějů LubošPGP7601PGP SK Praga83:27+2:06
5Prášil MarekTTR7301TTR OOB Třebíč83:41+2:20
6Vlček MartinTUR8702TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov84:22+3:01
7Kolín JanJIL7701JIL OK Jilemnice85:24+4:03
8Lučan VladimírLPU7710LPU OK Lokomotiva Pardubice85:43+4:22
9Kopec TomášVOV8203VOV VSK VŠB TU Ostrava85:58+4:37
10Kobr TomášTJN8901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis86:33+5:12
11Pospíšil VítSCP6800SCP OK Sparta Praha87:22+6:01
12Kantor OndřejTRI9103TRI TJ TŽ Třinec87:57+6:36
13Ondráček RadimEKP7414EKP VŠTJ Ekonom Praha87:58+6:37
14Kozák PetrKAM6501KAM SK Kamenice88:24+7:03
15Henek VladanVBM8002VBM VSK Mendelu Brno88:25+7:04
16Dlabaja ŠtěpánTZL8508TZL SKOB Zlín88:31+7:10
17Oma JakubTUR8002TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov89:57+8:36
18Janda MartinDOB8002DOB KOB Dobruška90:27+9:06
19Balcar AlešPHK8602PHK OK 99 Hradec Králové90:29+9:08
20Henych PetrVLI6001VLI Slavia Liberec orienteering91:05+9:44
21Přibyl BroněkTZL8603TZL SKOB Zlín91:14+9:53
21Kazda OndřejSJC8202SJC Sportcentrum Jičín91:14+9:53
21Klapal JanLPU9006LPU OK Lokomotiva Pardubice91:14+9:53
24Rychlý PavelOOP8505OOP TJ Opava91:20+9:59
25Holas OndřejTUR8501TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov91:25+10:04
26Műller MartinPHK8903PHK OK 99 Hradec Králové91:26+10:05
27Pešek OndřejCHC8502CHC KOB Choceň91:32+10:11
28Vodrážka OndřejVPM7702VPM KOS Slavia VŠ Plzeň91:56+10:35
29Bialožyt MichalZBM8707ZBM SK Žabovřesky Brno92:50+11:29
30Zimmermann JakubZBM8928ZBM SK Žabovřesky Brno92:52+11:31
31Peterka VojtěchLLI7502LLI TJ Loko Liberec93:30+12:09
32Vlach JiříVOV7900VOV VSK VŠB TU Ostrava93:40+12:19
33Černý MichalPHK8005PHK OK 99 Hradec Králové94:02+12:41
34Kadeřávek PetrPHK7605PHK OK 99 Hradec Králové94:22+13:01
35Mrázek JiříDKP7911DKP Oddíl OB Kotlářka95:12+13:51
36Janovský TomášPGP6401PGP SK Praga95:46+14:25
37Fibír TomášFSP7901FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha96:08+14:47
38Landovský TomášPGP9103PGP SK Praga96:12+14:51
39Habán IvoVLI7707VLI Slavia Liberec orienteering96:26+15:05
40Hora VojtěchPGP8301PGP SK Praga96:34+15:13
41Tihon MichalPHK7905PHK OK 99 Hradec Králové96:59+15:38
42Rambousek KarelBSO7907BSO KOB Baník Sokolov97:31+16:10
43Švirák OndřejZBM9103ZBM SK Žabovřesky Brno97:32+16:11
44Henek MichalRBK8605RBK SK Radioklub Blansko97:39+16:18
45Kadavý PetrCHA7800CHA OK Chrastava97:49+16:28
46Justa PavelPHK8701PHK OK 99 Hradec Králové98:03+16:42
47Zháňal JanZBM8721ZBM SK Žabovřesky Brno98:06+16:45
48Váňa MartinTUR8401TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov99:25+18:04
49Petřivalský MarekSTE6907STE SK SKI-OB Šternberk99:32+18:11
50Zelinka JiříZBM8740ZBM SK Žabovřesky Brno99:44+18:23
51Matras TomášCHT8001CHT OOB SK Chrast100:36+19:15
52Hostaš PetrTUR9001TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov100:57+19:36
53Zimmermann ŠtěpánZBM9101ZBM SK Žabovřesky Brno101:37+20:16
54Hovorka LukášLPU9001LPU OK Lokomotiva Pardubice102:20+20:59
55Hadač MiroslavAOP6501AOP POBO - přátelé OB Opava102:36+21:15
56Kazda AdamZBM9104ZBM SK Žabovřesky Brno104:01+22:40
57Zikmund ZdeněkNPA6705NPA SK LOB Nová Paka104:27+23:06
58Strachota PetrTJN8700TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis104:47+23:26
59Novák JiříNPA7502NPA SK LOB Nová Paka105:52+24:31
60Fátor JanDOB7907DOB KOB Dobruška106:14+24:53
61Sysel OndřejPGP8302PGP SK Praga106:28+25:07
62Zajíc VítězslavTAP8610TAP KOB TRETRA Praha106:57+25:36
63Přikryl PetrABM6708ABM KOB Moira Brno108:47+27:26
64Fišer JiříSLP8503SLP OOB Slavia Praha118:27+37:06
65Pospíšil OndřejDKP8717DKP Oddíl OB Kotlářka120:42+39:21
66Vlach MartinSCP8605SCP OK Sparta Praha123:37+42:16
 
Potštejnský JanSRK7807SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžndisk
Vítek PetrPHK7601PHK OK 99 Hradec Královédisk
Kabáth DavidZBM8433ZBM SK Žabovřesky Brnodisk
Weiner JakubSHK7911SHK TJ Slavia Hradec Královédisk
 
 
 
H21B (68)11,0 km 410 m22 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Zakouřil TomášTUV7500TUV SOK TJ Turnov77:090:00
2Perůtka JanLCE8801LCE OOB TJ Slovan Luhačovice82:00+4:51
3Polášek JanTZL8601TZL SKOB Zlín85:20+8:11
4Hyka JanTUR9002TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov86:20+9:11
5Václavek TomášSTE5809STE SK SKI-OB Šternberk86:48+9:39
6Gomzyk AndriyTUR8001TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov87:15+10:06
7Navrátil TomášASU8817ASU Magnus Orienteering87:35+10:26
8Hanč PetrVRL8001VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí88:21+11:12
9Mašata RomanPHK7107PHK OK 99 Hradec Králové88:36+11:27
10Jirásek AlešLPU7601LPU OK Lokomotiva Pardubice88:41+11:32
11Žaloudek PetrSJC8309SJC Sportcentrum Jičín88:43+11:34
12Procházka TomášLPU9110LPU OK Lokomotiva Pardubice89:04+11:55
13Novák ZdeněkNPA7701NPA SK LOB Nová Paka89:46+12:37
14Švihovský JaromírSJC8005SJC Sportcentrum Jičín90:46+13:37
15Kučera PetrMFP7602MFP VŠSK MFF UK Praha91:40+14:31
16Šafařík IvoCST7401CST OOB TJ ČZ Strakonice91:43+14:34
17Beneš JanSJC8703SJC Sportcentrum Jičín91:51+14:42
18Antoš FilipNPA8001NPA SK LOB Nová Paka92:02+14:53
19Leštínský TomášDOB7801DOB KOB Dobruška92:07+14:58
20Prášil OndřejSJC8401SJC Sportcentrum Jičín92:12+15:03
21Pokorný OndřejPGP7506PGP SK Praga92:36+15:27
21Šilhavý JakubLPM8500LPM OK Lokomotiva Plzeň92:36+15:27
23Suchý PetrLPM7820LPM OK Lokomotiva Plzeň92:42+15:33
24Semík LubošOKP6204OKP SK OK 24 Praha92:56+15:47
25Veverka TomášVAM8401VAM OOB Vamberk93:49+16:40
26Zelenka TomášPHK9001PHK OK 99 Hradec Králové95:06+17:57
27Hanzl TomášSJC8205SJC Sportcentrum Jičín95:27+18:18
28Novotný TomášPHK8101PHK OK 99 Hradec Králové95:56+18:47
29Černý MartinTAP8902TAP KOB TRETRA Praha96:11+19:02
30Bořánek PetrVSP7000VSP USK Praha96:12+19:03
31Pachner PavelVLI7503VLI Slavia Liberec orienteering96:14+19:05
32Fejk ZbyněkSJC7501SJC Sportcentrum Jičín96:32+19:23
33Kopáček JanCHT8510CHT OOB SK Chrast97:01+19:52
34Krejsa MartinCHT9001CHT OOB SK Chrast97:15+20:06
35Kopecký PavelVSP7800VSP USK Praha98:02+20:53
36Mezník VladimírLBE6400LBE TJ Lokomotiva Beroun98:08+20:59
37Znojemský JiříVLI7500VLI Slavia Liberec orienteering98:38+21:29
38Ježek JiříPHK8403PHK OK 99 Hradec Králové99:01+21:52
39Kazda JiříSJC8006SJC Sportcentrum Jičín99:24+22:15
40Skripnik OndřejFSP7502FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha99:32+22:23
41Vávra JaroslavLPU7308LPU OK Lokomotiva Pardubice100:21+23:12
42Tichovský MartinPGP6100PGP SK Praga100:33+23:24
43Pelc VáclavCST6702CST OOB TJ ČZ Strakonice101:04+23:55
43Khel RichardSCP7500SCP OK Sparta Praha101:04+23:55
45Doucha JiříSNA7105SNA TJ START Náchod101:36+24:27
46Kovář JindřichMAS6800MAS KČT Aš101:41+24:32
47Kurfürst PavelFSP7400FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha102:44+25:35
48Picek JanTJN9101TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis105:29+28:20
49Korecký MiroslavCHT7901CHT OOB SK Chrast106:50+29:41
50Anděl RobertVPM8001VPM KOS Slavia VŠ Plzeň106:56+29:47
51Kadlec JanSJI8306SJI OK Jihlava107:03+29:54
52Musil PavelSJC7705SJC Sportcentrum Jičín108:43+31:34
53Tomeš JaroslavDKP8109DKP Oddíl OB Kotlářka110:27+33:18
54Šafka JanSLP7704SLP OOB Slavia Praha110:53+33:44
55Vančura MartinTJN8002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis111:25+34:16
56Filičko MarekLPU7102LPU OK Lokomotiva Pardubice111:34+34:25
57Jirků RomanSJI8309SJI OK Jihlava112:32+35:23
58Voráček MichalPGP8009PGP SK Praga112:36+35:27
59Chrást TomášSTH7401STH SK Studenec119:41+42:32
60Pilař KarelMAS5501MAS KČT Aš122:39+45:30
61Dubrovský LukášSHK8400SHK TJ Slavia Hradec Králové147:21+70:12
62Martínek RobertVPM7700VPM KOS Slavia VŠ Plzeň147:58+70:49
63Stein YoavPHK8100PHK OK 99 Hradec Králové149:33+72:24
64Lžíčař MartinDOB8803DOB KOB Dobruška154:22+77:13
 
Kužel TomášFSP7610FSP VŠTJ Stavební fakulta Prahadisk
Martan JiříVLI7300VLI Slavia Liberec orienteeringdisk
Hodek MichalTAP8808TAP KOB TRETRA Prahadisk
Suntioinen Ville2710000FIN KARKKI-RASTIdisk
 
 
 
H21C (53)9,9 km 330 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Nečas TomášTZL8801TZL SKOB Zlín87:400:00
2Klimeš PetrKRE7701KRE OOB TJ Sokol Křemže87:55+0:15
3Hrobař ŠtěpánABM9106ABM KOB Moira Brno89:16+1:36
4Macek JiříLIT8401LIT KOB Chemopetrol Litvínov89:19+1:39
5Škara VojtěchLTP9102LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice89:45+2:05
6Novák PetrSKV8201SKV TJ Slovan Karlovy Vary89:49+2:09
7Nývlt PetrSNA8004SNA TJ START Náchod90:01+2:21
8Kozumplik AlešVBM8403VBM VSK Mendelu Brno90:50+3:10
9Rauch StanislavVPM8201VPM KOS Slavia VŠ Plzeň91:58+4:18
10Cerha MilanTUR7703TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov94:40+7:00
11Kovařík RadovanPHK8503PHK OK 99 Hradec Králové97:28+9:48
12Pátek RichardZBM7609ZBM SK Žabovřesky Brno98:09+10:29
13Novák LiborOKP9100OKP SK OK 24 Praha98:19+10:39
14Abdulaziz Alhashimi7510005UAE UAE MILITARY TEAM99:39+11:59
15Hrouda MartinFSP7612FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha99:48+12:08
16Kalina MiroslavEKP8211EKP VŠTJ Ekonom Praha102:27+14:47
17Jána MichalDKP8400DKP Oddíl OB Kotlářka103:22+15:42
18Svoboda JakubROU9301ROU SKOB Roudnice nad Labem103:37+15:57
19Semík VojtěchKAM9100KAM SK Kamenice104:08+16:28
20Červinka JanOKP8901OKP SK OK 24 Praha104:45+17:05
21Vondra JiříFSP7600FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha104:49+17:09
22Fujak Vladimír6710000SVK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO106:46+19:06
23Plíhal TomášSJI8509SJI OK Jihlava106:50+19:10
24Bernášek JiříSTB8101STB TJ Stadion Nový Bor107:10+19:30
25Rakovec MichalSCP6901SCP OK Sparta Praha111:05+23:25
26Pavlík LiborLIT7605LIT KOB Chemopetrol Litvínov112:57+25:17
27Forst LiborMFP6301MFP VŠSK MFF UK Praha113:37+25:57
28Ryjáček JanLPM8004LPM OK Lokomotiva Plzeň113:38+25:58
29Ježek LukášCHA8604CHA OK Chrastava114:20+26:40
30Kuban MichalCHT8505CHT OOB SK Chrast115:18+27:38
31Rouš PavelVBM8102VBM VSK Mendelu Brno117:03+29:23
32Wagner LiborDKP8511DKP Oddíl OB Kotlářka117:18+29:38
33Pavlík BronislavLIT8201LIT KOB Chemopetrol Litvínov119:13+31:33
34Potůček MichalPHK7903PHK OK 99 Hradec Králové120:07+32:27
35Bolech FilipLPU8602LPU OK Lokomotiva Pardubice120:56+33:16
36Kučerka JanLIT8002LIT KOB Chemopetrol Litvínov121:03+33:23
37Zaoral PetrTJN7904TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis123:05+35:25
38Zlesák MartinCHT7302CHT OOB SK Chrast124:13+36:33
39Bury VojtaSMR7902SMR SK SNS Smržovka124:42+37:02
40Hulec JakubKSH8401KSH OOB TJ Kašperské Hory125:54+38:14
41Jamal Abdouli7510001UAE UAE MILITARY TEAM129:57+42:17
42Kořan PavelVBM7401VBM VSK Mendelu Brno137:36+49:56
43Suhail Alsheraifi7510003UAE UAE MILITARY TEAM138:51+51:11
44Hejtmánek MartinTAP8605TAP KOB TRETRA Praha142:07+54:27
45Zít JanLDC8200LDC KOB Děčín142:33+54:53
46Borák MichalEKP8304EKP VŠTJ Ekonom Praha147:51+60:11
47Saeed Alzeyoudi7510004UAE UAE MILITARY TEAM148:06+60:26
48Salem Alyammahi7510007UAE UAE MILITARY TEAM157:04+69:24
 
Yousuf Alsuyaidi7510006UAE UAE MILITARY TEAMdisk
Rázek AlešVLI7800VLI Slavia Liberec orienteeringdisk
Jahn PetrVIC8400VIC VICdisk
Kasal VítSBK7540SBK KOB Start Blanskodisk
Tomeš PetrSJC7531SJC Sportcentrum Jičíndisk
 
 
 
H21E (40)13,8 km 530 m25 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Nykodým MilošZBM9005ZBM SK Žabovřesky Brno84:570:00
2Smola MichalTZL8131TZL SKOB Zlín86:09+1:12
3Dlabaja TomášTUR8303TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov87:05+2:08
4Chromý AdamZBM8841ZBM SK Žabovřesky Brno87:28+2:31
5Šmehlík EduardSHK8702SHK TJ Slavia Hradec Králové87:34+2:37
6Šedivý JanPGP8409PGP SK Praga88:05+3:08
7Losman PetrPHK7901PHK OK 99 Hradec Králové89:10+4:13
8Wolf DanielTUR9100TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov89:45+4:48
9Procházka DavidLPU9113LPU OK Lokomotiva Pardubice90:16+5:19
10Kubát PavelPHK9101PHK OK 99 Hradec Králové90:24+5:27
11Mrázek JanSCP8102SCP OK Sparta Praha90:32+5:35
12Udržal TomášLPU8002LPU OK Lokomotiva Pardubice91:44+6:47
13Procházka JanPGP8407PGP SK Praga93:13+8:16
14Hradec PavelTUR8801TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov93:34+8:37
15Nožka RadekLPU9005LPU OK Lokomotiva Pardubice93:55+8:58
16Poklop MartinSSU8802SSU SK Severka Šumperk94:07+9:10
17Janata MartinDKP8306DKP Oddíl OB Kotlářka94:19+9:22
18Zvěřina PetrLPU8208LPU OK Lokomotiva Pardubice96:14+11:17
19Hanslian DavidLCE7835LCE OOB TJ Slovan Luhačovice97:00+12:03
20Horyna RomanLCE7602LCE OOB TJ Slovan Luhačovice97:21+12:24
21Jirásek MichalSHK8901SHK TJ Slavia Hradec Králové97:26+12:29
22Sysel CtiborPGP8700PGP SK Praga97:57+13:00
23Škoda JakubVLI8800VLI Slavia Liberec orienteering98:00+13:03
24Kamenický MatějLPU9036LPU OK Lokomotiva Pardubice98:48+13:51
25Zbranek RomanASU8808ASU Magnus Orienteering99:07+14:10
26Král VáclavSSU8243SSU SK Severka Šumperk99:17+14:20
27Kovář MiroslavSCP8103SCP OK Sparta Praha100:55+15:58
28Košárek PavelAOP7102AOP POBO - přátelé OB Opava101:07+16:10
29Komanec VáclavSHK8406SHK TJ Slavia Hradec Králové101:14+16:17
29Suslov SergejVLI8801VLI Slavia Liberec orienteering101:14+16:17
31Štěrba ZbyněkLPU8304LPU OK Lokomotiva Pardubice101:25+16:28
32Flašar JanPGP8610PGP SK Praga101:54+16:57
33Palas JanZBM8507ZBM SK Žabovřesky Brno103:49+18:52
34Krejčík JiříTZL8301TZL SKOB Zlín104:55+19:58
35Baier MartinTUR7603TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov105:32+20:35
36Panchártek JanPHK8802PHK OK 99 Hradec Králové105:33+20:36
37Slezák ZdeněkLCE8902LCE OOB TJ Slovan Luhačovice106:15+21:18
38Procházka JanPGP8206PGP SK Praga109:05+24:08
 
Hovorka JanLPU7907LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
Drahokoupil AlešCHT8501CHT OOB SK Chrastdisk
 
 
 
H35B (32)9,6 km 165 m19 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Novotný RadekPHK7402PHK OK 99 Hradec Králové72:230:00
2Zuzánek ZdeněkTJN5901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis73:48+1:25
3Samek PetrPHK7302PHK OK 99 Hradec Králové78:54+6:31
4Barcík PeterAOP6601AOP POBO - přátelé OB Opava79:43+7:20
5Vandas LuděkVAM6601VAM OOB Vamberk80:50+8:27
6Gregor MartinCTB7701CTB SK OB Chotěboř83:29+11:06
7Průša MichalVSP7310VSP USK Praha85:28+13:05
8Boudný JanSCP7417SCP OK Sparta Praha88:05+15:42
9Polák JaroslavCHA7500CHA OK Chrastava89:13+16:50
10Pecka JanEKP6800EKP VŠTJ Ekonom Praha89:50+17:27
11Novotný MilanPHK6502PHK OK 99 Hradec Králové90:01+17:38
12Gálus IgorLDC7302LDC KOB Děčín90:04+17:41
13Illner JakubDKP6601DKP Oddíl OB Kotlářka90:14+17:51
14Horák MartinLDC7100LDC KOB Děčín92:50+20:27
15Nehasil VladislavLDC7101LDC KOB Děčín94:53+22:30
16Kunart TomášPHK7205PHK OK 99 Hradec Králové96:53+24:30
17Zakouřil VáclavVSP7401VSP USK Praha100:07+27:44
18Žemla TomášSCP7105SCP OK Sparta Praha100:55+28:32
19Shurer RonenPHK7400PHK OK 99 Hradec Králové102:32+30:09
20Skyva PetrSTE6501STE SK SKI-OB Šternberk103:22+30:59
21Kunčar VítLCE6602LCE OOB TJ Slovan Luhačovice103:42+31:19
22Šklíba JanSRK7501SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn104:59+32:36
23Šimša JaromírMFP7100MFP VŠSK MFF UK Praha107:44+35:21
24Mielec JaromírAOV6901AOV OOB TJ Baník Ostrava109:52+37:29
25Siegl RomanMFP6700MFP VŠSK MFF UK Praha114:29+42:06
26Avidan ElikPHK7301PHK OK 99 Hradec Králové128:28+56:05
27Naon RoiPHK7300PHK OK 99 Hradec Králové134:30+62:07
28Žitný TomášSMB6401SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav145:42+73:19
29Yochai ShefiPHK7401PHK OK 99 Hradec Králové153:10+80:47
 
Švadlena PavelCHC7502CHC KOB Choceňdisk
Hepnar LubošSTE6307STE SK SKI-OB Šternberkdisk
Holec HonzaMOV6701MOV SKOB Ostravadisk
 
 
 
H40B (39)7,9 km 375 m18 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Venhoda MilanSJI7104SJI OK Jihlava63:240:00
2Podmolík TomášTZL6915TZL SKOB Zlín71:04+7:40
3Baldrian PetrPGP7203PGP SK Praga74:47+11:23
4Fencl PetrLPU6901LPU OK Lokomotiva Pardubice76:29+13:05
5Milota JosefMLA5801MLA MLOK Mariánské Lázně76:44+13:20
6Datel JiříDKL7101DKL KOB Kladno77:31+14:07
7Sokolář ZdeněkSNA7201SNA TJ START Náchod78:41+15:17
8Drbal JanPGP7101PGP SK Praga80:02+16:38
9Netuka JanSHK7001SHK TJ Slavia Hradec Králové80:34+17:10
10Beneš JanSJH7001SJH SJH Jindřichův Hradec81:46+18:22
11Klaška PavelDKP6500DKP Oddíl OB Kotlářka81:55+18:31
12Žejdlík MichalLTP7001LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice82:04+18:40
13Parkán JiříSJH6801SJH SJH Jindřichův Hradec82:51+19:27
14Procházka AntonínDCE5500DCE KOB Dobřichovice85:37+22:13
15Yasur NirPHK6802PHK OK 99 Hradec Králové85:48+22:24
16Killar MarekLTU6801LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov86:13+22:49
17Funda JiříAPI6401API OK Andante Písek87:17+23:53
18Kubec MartinDOB7002DOB KOB Dobruška94:47+31:23
19Fürst AlešLLI6801LLI TJ Loko Liberec94:48+31:24
20Pěsta RomanLEN6802LEN SKI Klub Lenora95:27+32:03
21Myslivec TomášSHK7002SHK TJ Slavia Hradec Králové96:30+33:06
22Novotný DušanTJN7002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis97:46+34:22
23Dundáček MilanSJH6902SJH SJH Jindřichův Hradec98:04+34:40
24Bradáč StanislavLLI7201LLI TJ Loko Liberec99:49+36:25
25Vinš PavelDKL6900DKL KOB Kladno100:50+37:26
26Růžička IvanPHK6702PHK OK 99 Hradec Králové102:51+39:27
27Kohout JosefSHK6902SHK TJ Slavia Hradec Králové111:11+47:47
28Bílý PetrLTP6805LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice113:32+50:08
29Posselt MartinTJN6802TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis115:06+51:42
30Pustai JosefTJN6300TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis117:24+54:00
31Tryzna PavelVRL6801VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí130:07+66:43
32Vacek MilanSJI6901SJI OK Jihlava130:16+66:52
33Šrámek PetrMFP6905MFP VŠSK MFF UK Praha130:43+67:19
34Mikeš RomanVPM7002VPM KOS Slavia VŠ Plzeň139:35+76:11
35Nosek PetrDLT6901DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice145:44+82:20
36Staněk RostislavVPM6801VPM KOS Slavia VŠ Plzeň146:27+83:03
37Koštejn PavelDOK7100DOK OK Doksy155:30+92:06
38Švancar MartinCHA7000CHA OK Chrastava159:51+96:27
 
Kubičko PetrSJH6901SJH SJH Jindřichův Hradecdisk
 
 
 
H45B (55)7,2 km 265 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Poloprutský TomášVLI6205VLI Slavia Liberec orienteering59:460:00
2Škvor MartinKAM6700KAM SK Kamenice61:43+1:57
3Kaplan JanLPU6401LPU OK Lokomotiva Pardubice65:49+6:03
4Koucký RomanEKP6301EKP VŠTJ Ekonom Praha67:05+7:19
5Ptáček PavelBBM6508BBM BETA URSUS Orienteering69:56+10:10
6Kavalír KarelPHK6503PHK OK 99 Hradec Králové70:51+11:05
7Uher PetrVSP5001VSP USK Praha72:20+12:34
8Janeček JuraEKP6701EKP VŠTJ Ekonom Praha72:37+12:51
9Tichý MartinTJH6401TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec72:46+13:00
10Vydra IvanPEN6600PEN OK RECO Sport73:44+13:58
11Stárek FilipTUR6602TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov74:22+14:36
12Novák LiborOKP6504OKP SK OK 24 Praha74:29+14:43
13Holinka MartinZPV6712ZPV KOB Prostějov75:20+15:34
14Noiman ZivPHK6600PHK OK 99 Hradec Králové75:34+15:48
15Hartman AlešVSP6506VSP USK Praha77:07+17:21
16Přibík JanPGP6301PGP SK Praga77:15+17:29
17Teringl RadekVCB6502VCB TJ OB České Budějovice77:27+17:41
18Kamenický JanPHK6601PHK OK 99 Hradec Králové77:41+17:55
19Procházka TomášLPU6503LPU OK Lokomotiva Pardubice78:56+19:10
20Valášek PetrKAM6600KAM SK Kamenice79:28+19:42
21Schindler JiříTJN6301TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis79:31+19:45
22Šimek TomášFSP6304FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha79:32+19:46
23Teplý JiříSHK6401SHK TJ Slavia Hradec Králové80:37+20:51
24Kubec PavelSTB6601STB TJ Stadion Nový Bor82:01+22:15
25Krausz MilanFSP6700FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha84:39+24:53
26Petržela PavelLTU6301LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov85:40+25:54
27Semík JanVSP6507VSP USK Praha86:40+26:54
28Cincibus PavelFSP6605FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha88:17+28:31
29Betlach MiroslavDKP6300DKP Oddíl OB Kotlářka88:26+28:40
30Slavík ViktorPGP6300PGP SK Praga88:29+28:43
31Procházka RadekLPU6504LPU OK Lokomotiva Pardubice90:29+30:43
32Gregoriades ZdeněkMKP5400MKP SK Meteor Kačerov Praha92:24+32:38
33Nykodým PetrTBM6307TBM KOS TJ Tesla Brno93:08+33:22
34Petráček AlešSJI6301SJI OK Jihlava93:31+33:45
35Šebek MartinSCP6700SCP OK Sparta Praha93:46+34:00
36Hlaváček LubomírPHK6401PHK OK 99 Hradec Králové95:55+36:09
37Tomaščin JaroslavMKP5800MKP SK Meteor Kačerov Praha96:46+37:00
38Noiman OmerPHK6500PHK OK 99 Hradec Králové97:34+37:48
39Koč ZdeněkMKP4700MKP SK Meteor Kačerov Praha99:49+40:03
40Žucha JiříTJN6603TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis102:04+42:18
41Šimek MiroslavMFP6302MFP VŠSK MFF UK Praha102:33+42:47
42Bruner LubošLTP6501LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice104:02+44:16
43Starý PavelVRL6301VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí105:02+45:16
44Hanuš PavelLTU6501LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov111:41+51:55
45Píchal JanVSP5202VSP USK Praha112:41+52:55
46Sklenář MiroslavAOP6302AOP POBO - přátelé OB Opava113:10+53:24
47Shema NetanelPHK6402PHK OK 99 Hradec Králové118:50+59:04
48Shay LevaviPHK6400PHK OK 99 Hradec Králové132:36+72:50
49Borák StanislavEKP5212EKP VŠTJ Ekonom Praha134:23+74:37
50Picek JanTJN6500TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis134:48+75:02
51Aster VladimírSLA6500SLA SKOB Slaný135:05+75:19
52Dobeš VáclavKPY5701KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.150:23+90:37
53Hanč JaroslavVRL6702VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí155:46+96:00
54Sklenář JosefSBR6601SBR SKOB Bruntál179:14+119:28
 
Brit EdoPHK6300PHK OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
H50B (42)5,7 km 265 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Hlaváč JiříTBM6116TBM KOS TJ Tesla Brno49:430:00
2Folprecht MiroslavTUR5501TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov53:26+3:43
3Sucharda JiříJEN5801JEN OB Jenišovice55:33+5:50
4Kožina PetrPGP6000PGP SK Praga60:34+10:51
5Šmaus IvanTJN6249TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis61:31+11:48
6Kamenický RadanOSN6004OSN SK OS Nové Město n. M.62:49+13:06
7Wurzel BřetislavOSN6005OSN SK OS Nové Město n. M.64:12+14:29
8Vykysalý MiroslavPHK5902PHK OK 99 Hradec Králové65:41+15:58
9Konopáč JiříTUR5803TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov65:45+16:02
10Slezák LiborLCE6207LCE OOB TJ Slovan Luhačovice65:46+16:03
11Hausvater KarelSHK5801SHK TJ Slavia Hradec Králové65:49+16:06
12Veljačik PavelSCP6200SCP OK Sparta Praha68:30+18:47
13Hrabánek DavidPGP6003PGP SK Praga68:33+18:50
14Roudný VáclavLPU6102LPU OK Lokomotiva Pardubice68:50+19:07
15Kovář KarelLTP6102LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice69:01+19:18
16Fanta MiroslavEKP5800EKP VŠTJ Ekonom Praha71:01+21:18
17Borovička MilanFSP6104FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha71:52+22:09
18Červinka JaroslavOKP5803OKP SK OK 24 Praha74:59+25:16
19Hošek LadislavSCP6001SCP OK Sparta Praha76:17+26:34
20Eiselt MilošLTP5802LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice77:02+27:19
21Novotný MiroslavLPU5905LPU OK Lokomotiva Pardubice79:10+29:27
22Kořínek ZdeněkPEN6201PEN OK RECO Sport79:23+29:40
23Vícha VladimírLPU5801LPU OK Lokomotiva Pardubice79:25+29:42
24Kavka JiříSCP5900SCP OK Sparta Praha80:15+30:32
25Tihon JaroslavTAP6102TAP KOB TRETRA Praha80:29+30:46
26Hejtmánek VladimírTAP5802TAP KOB TRETRA Praha80:34+30:51
27Kettner PavelHCE5900HCE TJ Sokol Hostivice80:55+31:12
28Blabla ZdeněkPCB5901PCB SKP České Budějovice82:34+32:51
29Kopáček MiroslavCHT6049CHT OOB SK Chrast82:55+33:12
30Beneš JosefSJC5801SJC Sportcentrum Jičín83:45+34:02
31Vydra PavelPEN6200PEN OK RECO Sport86:47+37:04
32Bořil PetrOSN6207OSN SK OS Nové Město n. M.86:49+37:06
33Šváb JanVSP5801VSP USK Praha87:33+37:50
34Dvorský IljaSKM6103SKM KOB Směr Kroměříž89:27+39:44
35Pavlů JaroslavDCE6100DCE KOB Dobřichovice89:44+40:01
36Janeba PetrCHC6001CHC KOB Choceň117:47+68:04
37Buchbinder MordechaiPHK5900PHK OK 99 Hradec Králové118:24+68:41
38Kulhavý JosefSRK5701SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn121:55+72:12
39Grivalský MichalPGP5900PGP SK Praga122:05+72:22
40Janovič OndřejSKV5901SKV TJ Slovan Karlovy Vary127:59+78:16
 
Čechlovský JosefCHA5900CHA OK Chrastavadisk
msLejsek TadeášPGP8903PGP Sportovní klub Praga54:04+4:21
 
 
 
H55B (42)5,4 km 230 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Škorpil MartinHOR5700HOR TJ Jiskra Hořice45:130:00
2Zdráhal RobertOOL5707OOL SK Haná orienteering45:36+0:23
3Hejzlar JosefVCB5601VCB TJ OB České Budějovice48:08+2:55
4Novák TomDOK5500DOK OK Doksy51:58+6:45
5Novotný OtakarTJN5604TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:10+6:57
6Běhoun PavelPHK5701PHK OK 99 Hradec Králové53:25+8:12
7Šedivý JiříEKP5500EKP VŠTJ Ekonom Praha54:52+9:39
8Juračka VojtěchLPU5404LPU OK Lokomotiva Pardubice54:56+9:43
9Škoda PřemekVLI5301VLI Slavia Liberec orienteering57:00+11:47
10Ludvík PetrSTB5701STB TJ Stadion Nový Bor57:39+12:26
11Gazdačko MilanSHK5702SHK TJ Slavia Hradec Králové57:40+12:27
12Dušátko PetrPHK5702PHK OK 99 Hradec Králové58:14+13:01
13Kunc RadovanTJN5549TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis61:21+16:08
14Jaroš VladimírDCE5400DCE KOB Dobřichovice62:13+17:00
15Matras JaroslavCHT5301CHT OOB SK Chrast63:00+17:47
16Štěrba PavelLPU5408LPU OK Lokomotiva Pardubice63:29+18:16
17Kaška RudolfCHA5500CHA OK Chrastava63:38+18:25
18Robotka LiborPBM5303PBM TJ Spartak 1. Brněnská64:06+18:53
19Bochenek MilanEKP5601EKP VŠTJ Ekonom Praha64:50+19:37
20Cedrych KarelTJP5500TJP OOB TJ Sokol Troja65:38+20:25
20Segal DavidiPHK5700PHK OK 99 Hradec Králové65:38+20:25
22JUN DrahomírKNC5501KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.67:39+22:26
23Sáňka BedřichLPU5102LPU OK Lokomotiva Pardubice70:52+25:39
24Gurka JiříTUV4601TUV SOK TJ Turnov72:55+27:42
25Stibal IvanLDC5701LDC KOB Děčín74:36+29:23
26Adrián PetrEKP5600EKP VŠTJ Ekonom Praha77:04+31:51
27Pavlík MilanCHA5400CHA OK Chrastava78:40+33:27
28Žemlička ZbyněkCHT5501CHT OOB SK Chrast81:05+35:52
29Šámal VáclavPGP5601PGP SK Praga81:34+36:21
30Ptáček LadislavBBM5300BBM BETA URSUS Orienteering82:50+37:37
31Horák PetrTJN5602TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:46+40:33
32Böhm KarelTJN5101TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis89:09+43:56
33Dlouhý JiříDKP5700DKP Oddíl OB Kotlářka93:10+47:57
34Meir Ben ShitritPHK5500PHK OK 99 Hradec Králové98:33+53:20
35Pavlík MiroslavLIT5301LIT KOB Chemopetrol Litvínov102:53+57:40
36Raz ShlomoPHK5403PHK OK 99 Hradec Králové110:16+65:03
37Aloush DavidPHK5401PHK OK 99 Hradec Králové129:28+84:15
38Jahn PavelSCP5500SCP OK Sparta Praha129:53+84:40
39Mizrahi NissimPHK5400PHK OK 99 Hradec Králové131:09+85:56
40Mishli YuvalPHK5300PHK OK 99 Hradec Králové152:14+107:01
 
Khamis Ibrahim7510009UAE UAE MILITARY TEAMdisk
Jedlička MiroslavJEN5301JEN OB Jenišovicedisk
 
 
 
H60B (44)4,7 km 220 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Hickethier Manfred3420000NER NER42:570:00
2Kalibán JaroslavNPA5101NPA SK LOB Nová Paka44:48+1:51
3Přinda OldřichVLI5101VLI Slavia Liberec orienteering45:41+2:44
4Provazník JiříTUR5102TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov48:12+5:15
5Hudský VlastimilTUR5100TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov49:43+6:46
6Karmazín PetrVLI4901VLI Slavia Liberec orienteering51:14+8:17
7Dawson Roy5710000POR GAFANHORI51:28+8:31
8Pospíšil JaromírPZR4417PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou53:07+10:10
9Horáček MiroslavVLI5000VLI Slavia Liberec orienteering53:08+10:11
10Valter PetrKBP4500KBP KBP Praha53:38+10:41
11Rejmont MilanLTU4801LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov54:22+11:25
12Lukavec MiloslavTJN4901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:05+13:08
13Stehno PavelDKP4900DKP Oddíl OB Kotlářka56:30+13:33
14Farář JaroslavVRL5002VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:19+15:22
15Knobloch JindřichVRL4901VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:30+15:33
16Farář VáclavLPU5201LPU OK Lokomotiva Pardubice60:40+17:43
17Vítek JosefCHT4802CHT OOB SK Chrast61:38+18:41
18Kadavý ZdeněkCHA4901CHA OK Chrastava61:53+18:56
19Brumek StanislavDKL5201DKL KOB Kladno61:57+19:00
20Novák KarelNPA5001NPA SK LOB Nová Paka63:10+20:13
20Rančák JosefDOK5000DOK OK Doksy63:10+20:13
22Miřijovský PřemyslBOV5001BOV TJ Baník Ostrava OKD63:56+20:59
23Tvrdek VojtěchLBE4900LBE TJ Lokomotiva Beroun64:43+21:46
24Přeček ZdeněkSCP5200SCP OK Sparta Praha65:12+22:15
25Babický TomášDLT5001DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice65:38+22:41
26Jakubec JindřichTUR4801TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov67:52+24:55
27Švec ZdeněkSLA4700SLA SKOB Slaný68:00+25:03
28Vokál JiříCHA5001CHA OK Chrastava68:54+25:57
29Ježek LadislavVLI4900VLI Slavia Liberec orienteering71:32+28:35
30Šorm MiroslavDKL5200DKL KOB Kladno73:16+30:19
31Rychtecký JosefVCB4801VCB TJ OB České Budějovice73:50+30:53
32Hlaváč JaroslavSMB4801SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav77:22+34:25
33Fiala MilošKSH4801KSH OOB TJ Kašperské Hory77:24+34:27
34Richtr JiříJEN5001JEN OB Jenišovice77:40+34:43
35Peeters André1514800BEL TROL81:21+38:24
36Ševčík MilanCHA5003CHA OK Chrastava81:48+38:51
37Hojný OldřichSCP5201SCP OK Sparta Praha84:28+41:31
38Hamáček BohuslavLBE5000LBE TJ Lokomotiva Beroun84:43+41:46
39Toušek MiloslavMKP5000MKP SK Meteor Kačerov Praha87:14+44:17
40Kříž PavelPZR4800PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou88:42+45:45
41Bárta MiroslavJEN5201JEN OB Jenišovice94:41+51:44
42Dafni EhudPHK5000PHK OK 99 Hradec Králové116:23+73:26
 
Zelený VladimírPGP4800PGP SK Pragadisk
Hora VladimírVSP5100VSP USK Prahadisk
 
 
 
H65B (32)4,4 km 210 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Švadlena JiříCHC4601CHC KOB Choceň46:490:00
2Buriánek JaromírSCP4700SCP OK Sparta Praha47:47+0:58
3Pospíšil JiříTUV4701TUV SOK TJ Turnov51:31+4:42
4Jirásek JaroslavSCH4701SCH TJ Skalka Cheb53:09+6:20
5Hrobař RudolfSRK4702SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn53:31+6:42
6Fišák JanMLA4401MLA MLOK Mariánské Lázně53:59+7:10
7Janda JosefKAD4701KAD Originální Vivalín team Kadaň54:03+7:14
8Čadil JanFSP4300FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha56:05+9:16
9Kraus JanLLI4501LLI TJ Loko Liberec58:17+11:28
10Otta PavelJES4601JES KOS Jesenice58:47+11:58
11Zlesák ZdeněkJIL4701JIL OK Jilemnice59:09+12:20
12Fridrich JaroslavLPU4501LPU OK Lokomotiva Pardubice60:51+14:02
13Zakouřil VáclavTUV4301TUV SOK TJ Turnov61:47+14:58
14Procházka AlešDKP4700DKP Oddíl OB Kotlářka61:56+15:07
15Peterka JosefLLI4702LLI TJ Loko Liberec63:08+16:19
16Smetana RadimCHA4700CHA OK Chrastava63:09+16:20
17Novotný JiříSLP4601SLP OOB Slavia Praha63:22+16:33
18Suchý KarelPGP4300PGP SK Praga64:12+17:23
19Novák MilošSCP4600SCP OK Sparta Praha64:38+17:49
20Sklenář JanMLA4201MLA MLOK Mariánské Lázně65:51+19:02
21Procházka ZdenkoDKP4300DKP Oddíl OB Kotlářka68:13+21:24
22Nosál StanislavLBE4600LBE TJ Lokomotiva Beroun69:20+22:31
23Dohnal JosefVSP4300VSP USK Praha70:28+23:39
24Paul JosefDCE4401DCE KOB Dobřichovice71:32+24:43
25Aschermann MichaelTEP4400TEP Tempo Praha71:54+25:05
26Shefi ShaulPHK4500PHK OK 99 Hradec Králové82:24+35:35
27Rakovec MilošSCP4500SCP OK Sparta Praha83:24+36:35
28Pokorný KarelTCB4701TCB SK Technik České Budějovice85:48+38:59
29Levin OdedPHK4602PHK OK 99 Hradec Králové91:19+44:30
30Nejezchleba JiříKAS4600KAS KOB Kamenický Šenov92:33+45:44
31Ravid MoshePHK4600PHK OK 99 Hradec Králové102:10+55:21
32Matoušek LubošLJN4700LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou173:10+126:21
 
 
 
H70B (11)3,7 km 75 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Havlík JaroslavSJC3601SJC Sportcentrum Jičín43:200:00
2Attl VladimírPGP3800PGP SK Praga51:18+7:58
3Gřunděl IvanSJH4201SJH SJH Jindřichův Hradec53:26+10:06
4Mikulecký JanPHK3801PHK OK 99 Hradec Králové54:33+11:13
5Novotný FrantišekPUL4200PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.61:12+17:52
6Rejpal PetrSCP4100SCP OK Sparta Praha61:53+18:33
7Džmuráň RobertNERNER NER65:35+22:15
8Zábranský EmilSLA4200SLA SKOB Slaný70:41+27:21
9Máslo MiroslavSHK4001SHK TJ Slavia Hradec Králové75:15+31:55
10Štrojsa JosefKAS4000KAS KOB Kamenický Šenov78:48+35:28
11Kalivoda VladimírKNC3800KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.89:38+46:18
 
 
 
H75B (8)3,1 km 125 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Zemánek BohumilVRL3601VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí46:120:00
2Semorád MilošSCP3300SCP OK Sparta Praha53:13+7:01
3Vykysalý FrantišekPHK3002PHK OK 99 Hradec Králové55:33+9:21
4Tarantsev Evgeny5913600RUS OK YEISK67:00+20:48
5Kalivoda ViktorKNC3300KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.69:40+23:28
6Vondra JaroslavFSP3300FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha71:25+25:13
7Hanák MilanFSP3400FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha80:01+33:49
8Burýšek SlavomírTJP3600TJP OOB TJ Sokol Troja89:03+42:51
 
 
 
P3 (41)2,8 km 65 m7 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Přibíková JohanaNERNER NER25:120:00
2Polášková TerezaTZL8851TZL SKOB Zlín25:24+0:12
3Lebduška PetrROU4702ROU SKOB Roudnice nad Labem27:59+2:47
4Matoušová PetraVRL7154VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí28:55+3:43
5Ježková KláraMKP8450MKP SK Meteor Kačerov Praha32:01+6:49
6Kavalírová KateřinaNER6753NER NER33:27+8:15
7Kuželová MichaelaFSP7851FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha33:39+8:27
8Červenka JiříMLA5804MLA MLOK Mariánské Lázně34:19+9:07
9Bendáková JitkaLTU6951LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov34:59+9:47
10Hartlová BlankaODV6350ODV TJ AERO Odolena Voda38:18+13:06
11Rudolfová JanaSJC7752SJC Sportcentrum Jičín38:50+13:38
12Matějů IvanUVP4600UVP Slovan Praha39:26+14:14
13Dlasková AnnaDKP5350DKP Oddíl OB Kotlářka39:39+14:27
14Šimůnková MartinaN010000N01 NEREG. PRAHA LETŇANY40:40+15:28
15Fürstová AnnaLLI9854LLI TJ Loko Liberec42:10+16:58
16Ježek FrantišekSLA0501SLA SKOB Slaný42:12+17:00
17Peterka JakubLLI0404LLI TJ Loko Liberec42:24+17:12
18Hanušová JitkaLTU6352LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov42:33+17:21
19Hájková MichaelaBBM7750BBM BETA URSUS Orienteering43:04+17:52
20Pavlík MatějLIT0401LIT KOB Chemopetrol Litvínov43:35+18:23
21Martanová LeaVLI0555VLI Slavia Liberec orienteering45:59+20:47
22Pohořalý DobroslavROU6401ROU SKOB Roudnice nad Labem48:00+22:48
23Kroupa ŠtěpánVPM6904VPM KOS Slavia VŠ Plzeň48:17+23:05
24Šašek OndřejKUL9800KUL KUL49:16+24:04
25Bradáč DavidLLI0203LLI TJ Loko Liberec50:18+25:06
26Voborská JanaPGP8454PGP SK Praga51:21+26:09
27Nosková BarboraPGP0450PGP Sportovní klub Praga54:14+29:02
28Rázková HelenaVLI0651VLI Slavia Liberec orienteering56:09+30:57
29Winklerová HannaLPM8051LPM OK Lokomotiva Plzeň60:52+35:40
30Kučerová LenkaSLP7963SLP OOB Slavia Praha63:25+38:13
31Nosek DanielPGP0403PGP Sportovní klub Praga74:50+49:38
32Brabbing NoaPHK0350PHK OK 99 Hradec Králové76:50+51:38
33Třešňák MatejROU0000ROU SKOB Roudnice nad Labem93:29+68:17
34Gajdová MichaelaVSP0752VSP USK Praha94:00+68:48
35Baldrián TomášVSP0405VSP USK Praha95:31+70:19
36Zoubek PetrZBP7602ZBP OOB SK Zbraslav103:49+78:37
37Cabalka TondaKUL0800KUL KUL104:15+79:03
38Dita VlachovaSBR7751SBR SKOB Bruntál168:47+143:35
39Šašek JiříKUL0200KUL KUL179:40+154:28
 
Čtrnáct JiříPGPPGP SK Pragadisk
Habán OliverVLI0600VLI Slavia Liberec orienteeringdisk
 
 
 
P6 (45)5,7 km 260 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Cahel MarekLCE8803LCE OOB TJ Slovan Luhačovice48:510:00
2Kalenský TomášSJC8815SJC Sportcentrum Jičín53:54+5:03
3Dubec PavelSCP8003SCP OK Sparta Praha57:18+8:27
4Štros JanSKVSKV TJ Slovan Karlovy Vary57:39+8:48
5Řehořek TomášSKVSKV TJ Slovan Karlovy Vary61:04+12:13
6Lederer PavelSUL6602SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n62:35+13:44
7Gorčica PavelCHA6200CHA OK Chrastava64:26+15:35
8Novák MichalSKVSKV TJ Slovan Karlovy Vary65:43+16:52
9Silný OndřejPHK7906PHK OK 99 Hradec Králové69:30+20:39
10Ďupalová DominikaPHK8555PHK OK 99 Hradec Králové72:59+24:08
11Horký MilaVIP6101NER NER74:01+25:10
12Slovák MiroslavSHK7704SHK TJ Slavia Hradec Králové76:12+27:21
13Synek AntonínDOK0000DOK OK Doksy76:25+27:34
14Lohr IvoSCPSCP OK Sparta Praha76:34+27:43
15Michalec JanMLA5701MLA MLOK Mariánské Lázně77:49+28:58
16Hartl ZdeněkODV6300ODV TJ AERO Odolena Voda81:51+33:00
17Rýdlová JanaVICVIC VIC84:29+35:38
18Halíř RadimMFP7000MFP VŠSK MFF UK Praha86:43+37:52
19Gorčicová IvanaCHA6550CHA OK Chrastava92:21+43:30
19Chmelař DanielVICVIC VIC92:21+43:30
21Buk JiříROU6901ROU SKOB Roudnice nad Labem93:31+44:40
22Buk MiloslavROU6202ROU SKOB Roudnice nad Labem93:57+45:06
23Rajnošková LeaNERNER NER94:43+45:52
24Hančová MarieSNA8255SNA TJ START Náchod95:15+46:24
25Choutka JaroslavNERNER NER95:29+46:38
26Klusáková JitkaDKP5651DKP Oddíl OB Kotlářka99:09+50:18
26Bendák PetrLTU6500LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov99:09+50:18
28Šoupová JanaLPM6850LPM OK Lokomotiva Plzeň99:32+50:41
29Šoupa KarelLPM6900LPM OK Lokomotiva Plzeň101:01+52:10
30Havlůj FrantišekDKPDKP Oddíl OB Kotlářka107:35+58:44
31Koucký MartinEKP9700EKP VŠTJ Ekonom Praha107:53+59:02
32Buková JanaROU7150ROU SKOB Roudnice nad Labem110:50+61:59
33Chroust MartinDKP0000DKP Oddíl OB Kotlářka111:24+62:33
34Synek MarcelDOK0002DOK OK Doksy112:35+63:44
35Savelieva NataliaLCE7853LCE OOB TJ Slovan Luhačovice121:01+72:10
36Košek LadislavLLI5903LLI TJ Loko Liberec122:17+73:26
37Josífková VeronikaPHK0000PHK OK 99 Hradec Králové129:46+80:55
38Pohořalá KarolínaROU6850ROU SKOB Roudnice nad Labem147:06+98:15
 
Grundmannova HanaLTU9251LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
Smith LucieVRL7353VRL OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Klusáková BarboraDKP9157DKP Oddíl OB Kotlářkadisk
Vlasák MartinKUL8500KUL KULdisk
Chrz PavelKUL6700KUL KULdisk
Grahame SmithVRLVRL OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Holušová KarolínaDKPDKP Oddíl OB Kotlářkadisk