Krátká trať neděle 3.6.2012ne 3.6.2012 18:24
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
D12C (33)1,7 km 55 m7 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kochová, AnnaSJC0153SJC Sportcentrum Jičín14:070:00
2Pavlíková, MarkétaCHA0050CHA OK Chrastava14:55+0:48
3Thýnová, NikolaSHK0051SHK TJ Slavia Hradec Králové15:11+1:04
4Dědková, TeodoraTAP0051TAP KOB TRETRA Praha15:34+1:27
5Kosová, TerezaSRK0151SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn16:10+2:03
6Šrámková, HanaMFP0051MFP VŠSK MFF UK Praha16:40+2:33
7Vejražková, RózaSJC0151SJC Sportcentrum Jičín16:48+2:41
8Rückerová, ŠárkaHOR0050HOR TJ Jiskra Hořice17:47+3:40
9Pušová, BáraLPU0357LPU OK Lokomotiva Pardubice17:56+3:49
10Dolejší, KateřinaSTB0199STB TJ Stadion Nový Bor18:05+3:58
11Hlaváčová, AnežkaTBM0199TBM KOS TJ Tesla Brno18:11+4:04
12Riby, RoseLTP0051LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice19:07+5:00
13Aschermannová, KarolínaKAM0051KAM SK Kamenice19:10+5:03
14Šafková, SofieKAM0153KAM SK Kamenice19:12+5:05
15Vandasová, AdélaVAM0251VAM OOB Vamberk19:19+5:12
16Kalousková, MarieDKP0151DKP Oddíl OB Kotlářka20:18+6:11
17Šimšová, BarboraMFP0150MFP VŠSK MFF UK Praha21:45+7:38
18Stará, TerezaVRL0051VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí21:57+7:50
19Linková, LucieTUR0251TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov23:16+9:09
20Jeřábková, NinaBORBOR OK Jiskra Nový Bor24:16+10:09
21Klimešová, ŠarlotaKRE0051KRE OOB TJ Sokol Křemže24:20+10:13
22Martanová, ElinVLI0252VLI Slavia Liberec orienteering25:10+11:03
23Mudrová, LenkaKRL0052KRL Kometa Kralovice26:22+12:15
24Zlesáková, AdélaCHT0151CHT OOB SK Chrast26:50+12:43
25Staňková, MarkétaVPM0153VPM KOS Slavia VŠ Plzeň27:01+12:54
26Novotná, ViktorkaTJN0250TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:05+13:58
27Janečková, JosefínaEKP0351EKP VŠTJ Ekonom Praha28:41+14:34
28Šlechtová, TerezaKRL0152KRL Kometa Kralovice31:11+17:04
29Staňková, RadkaVPM0452VPM KOS Slavia VŠ Plzeň33:23+19:16
30Thýnová, MartinaSHK0350SHK TJ Slavia Hradec Králové34:50+20:43
31Nosková, KláraPGP0250PGP SK Praga34:52+20:45
32Fantová, KateřinaEKP0256EKP VŠTJ Ekonom Praha38:42+24:35
33Randáková, AlžbětaVRL0252VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:27+28:20
 
 
 
D14B (42)2,1 km 80 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Waňková, MartinaVRL9951VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí20:570:00
2Peterová, JanaDOB0051DOB KOB Dobruška21:37+0:40
3Chaloupková, VeronikaCHC9852CHC KOB Choceň21:38+0:41
4Čechová, TerezaSJI9852SJI OK Jihlava21:46+0:49
5Poloprutská, LucieVLI9950VLI Slavia Liberec orienteering23:03+2:06
6Semrádová, JanaCHC9951CHC KOB Choceň23:19+2:22
7Petráčková, KristýnaSJI9851SJI OK Jihlava23:22+2:25
8Jezdinská, NatálieSTH9954STH SK Studenec23:58+3:01
9Hojná, DominikaSJH9852SJH SJH Jindřichův Hradec24:53+3:56
10Sokolářová, ŠárkaTUV9951TUV SOK TJ Turnov25:04+4:07
11Hudská, LudmilaTUR9851TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov25:30+4:33
12Kubecová, KateřinaSTB9999STB TJ Stadion Nový Bor26:40+5:43
13Kohoutová, BarboraBOR9850BOR OK Jiskra Nový Bor27:15+6:18
14Brožová, ZuzanaLPU0053LPU OK Lokomotiva Pardubice27:18+6:21
15Vacková, AnnaSJI9854SJI OK Jihlava27:20+6:23
16Kalenská, DominikaSTH9958STH SK Studenec27:30+6:33
17Hrabánková, ZuzanaPGP9950PGP SK Praga29:04+8:07
18Doubková, PetraVLI9853VLI Slavia Liberec orienteering29:19+8:22
19Sieglová, EliškaMFP9950MFP VŠSK MFF UK Praha29:36+8:39
20Kroupová, EliškaVPM9853VPM KOS Slavia VŠ Plzeň30:44+9:47
21Janoušková, LucieBOR9954BOR OK Jiskra Nový Bor31:01+10:04
22Poláková, TerezaTAP9853TAP KOB TRETRA Praha31:48+10:51
23Staňová, KarolínaBOR9853BOR OK Jiskra Nový Bor31:59+11:02
24Illnerová, KateřinaDKP9950DKP Oddíl OB Kotlářka32:03+11:06
25Kopecká, AnnaLPU9958LPU OK Lokomotiva Pardubice32:06+11:09
26Voltrová, AlenaROZ9951ROZ OK Roztoky33:10+12:13
27Dundáčková, JulieSJH9853SJH SJH Jindřichův Hradec33:12+12:15
28Nováková, LucieBOR9854BOR OK Jiskra Nový Bor33:35+12:38
29Zlámalová, NikolaSJC9951SJC Sportcentrum Jičín34:02+13:05
30Větříčková, AndreaSHK9951SHK TJ Slavia Hradec Králové34:16+13:19
31Thořová, MarkétaTUV9952TUV SOK TJ Turnov35:12+14:15
32Poláková, KateřinaTAP9854TAP KOB TRETRA Praha35:25+14:28
33Šrenkelová, IlonaLPU9955LPU OK Lokomotiva Pardubice35:42+14:45
34Filipová, TerezaSRK0050SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn36:31+15:34
35Žejdlíková, KarolínaLTP9950LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice37:26+16:29
36Hanáková, LenkaKRL9951KRL Kometa Kralovice37:33+16:36
37Kubíčková, JanaPHK9999PHK OK 99 Hradec Králové38:14+17:17
38Čiháková, BarboraKNC9950KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.38:30+17:33
39Biersaková, DagmarKRL0051KRL Kometa Kralovice38:51+17:54
40Mikešová, AdélaVPM9852VPM KOS Slavia VŠ Plzeň41:28+20:31
41Pohořalá, AnnaROU9954ROU SKOB Roudnice nad Labem46:43+25:46
42Bejčková, KateřinaDKL9850DKL KOB Kladno51:49+30:52
 
 
 
D16A (31)2,3 km 130 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Štičková, AnnaTUR9650TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov20:520:00
2Kulhavá, EliškaLPU9657LPU OK Lokomotiva Pardubice22:28+1:36
3Nováková, TerezaDKP9751DKP Oddíl OB Kotlářka23:14+2:22
4Šiková, KarolínaLPM9651LPM OK Lokomotiva Plzeň23:56+3:04
5Hančová, PetraVRL9652VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí24:25+3:33
6Machačová, MichaelaPHK9656PHK OK 99 Hradec Králové24:33+3:41
7Kovářová, LenkaLTP9750LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice24:55+4:03
8Odehnalová, TerezaABM9757ABM KOB Moira Brno25:14+4:22
9Kožinová, ZuzanaPGP9650PGP SK Praga26:44+5:52
9Šňupárková, AnnaDKP9652DKP Oddíl OB Kotlářka26:44+5:52
11Linková, AlenaTUR9751TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov26:58+6:06
12Petrasová, ZuzanaVAM9653VAM OOB Vamberk27:43+6:51
13Hanáková, MagdaKRL9651KRL Kometa Kralovice28:14+7:22
14Janovská, KateřinaPGP9850PGP SK Praga28:26+7:34
15Šádková, MartinaPHK9653PHK OK 99 Hradec Králové28:39+7:47
16Hausenblasová, KarolínaKAM9650KAM SK Kamenice28:45+7:53
17Argalášová, KateřinaTRI9750TRI TJ TŽ Třinec29:09+8:17
18Šiková, BarboraLPM9650LPM OK Lokomotiva Plzeň29:21+8:29
19Koderičová, TerezaLTU9651LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov29:26+8:34
20Chládková, SimonaLPU9658LPU OK Lokomotiva Pardubice29:44+8:52
21Kubínová, VeronikaSKV9752SKV TJ Slovan Karlovy Vary30:02+9:10
22Fenclová, TerezaLPU9752LPU OK Lokomotiva Pardubice31:03+10:11
23Hiršová, GabrielaVBM9651VBM VSK Mendelu Brno31:23+10:31
24Slavíková, SilviePGP9751PGP SK Praga31:31+10:39
25Tesařová, JanaVOV9751VOV VSK VŠB TU Ostrava31:33+10:41
26Horvátová, HanaASU9797ASU Magnus Orienteering31:50+10:58
27Vavrysová, BarbaraLCE9751LCE OOB TJ Slovan Luhačovice33:01+12:09
28Grulichová, LucieJPV9677JPV SK Prostějov34:52+14:00
29Parkanová, VeronikaSJH9751SJH SJH Jindřichův Hradec35:06+14:14
30Chovancová, ZuzanaTZL9754TZL SKOB Zlín38:59+18:07
31Novotná, KláraPHK9751PHK OK 99 Hradec Králové45:20+24:28
 
 
 
D16B (20)2,0 km 85 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Šimůnková, GabrielaTAP9755TAP KOB TRETRA Praha27:420:00
2Kameníková, AndreaBOR9751BOR OK Jiskra Nový Bor27:47+0:05
3Hrabánková, KláraPGP9654PGP SK Praga28:29+0:47
4Kohlová, MonikaTUR9756TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov30:40+2:58
5Tauchmanová, KarolínaSTH9651STH SK Studenec31:00+3:18
6Voltrová, HanaROZ9752ROZ OK Roztoky31:03+3:21
7Zemánková, TerezaSRK9752SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn31:39+3:57
8Smutná, KateřinaTUV9653TUV SOK TJ Turnov32:25+4:43
9Červená, AdélaSHK9755SHK TJ Slavia Hradec Králové32:40+4:58
10Hejnalová, EvaKAM9651KAM SK Kamenice32:49+5:07
11Peňázová, VeronikaSJH9752SJH SJH Jindřichův Hradec32:53+5:11
12Kavalírová, JůliePHK9753PHK OK 99 Hradec Králové32:55+5:13
13Kučerová, BarboraLBE9650LBE TJ Lokomotiva Beroun33:15+5:33
14Lavičková, MichaelaKRL9655KRL Kometa Kralovice33:29+5:47
15Obytová, KateřinaVPM9752VPM KOS Slavia VŠ Plzeň39:32+11:50
16Langrová, AnnaSHK9753SHK TJ Slavia Hradec Králové44:15+16:33
17Ježková, KateřinaSLA9750SLA SKOB Slaný47:28+19:46
18Šádková, LuciePHK9654PHK OK 99 Hradec Králové51:34+23:52
19Žuchová, DanielaTJN9750TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis57:28+29:46
 
Vališová, MartinaOSN9696OSN SK OS Nové Město n. M.disk
 
 
 
D18A (24)2,6 km 145 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Novotná, MarkétaPHK9451PHK OK 99 Hradec Králové24:320:00
2Bořánková, KarolínaKAM9550KAM SK Kamenice26:15+1:43
3Hlubučková, KristýnaKAM9551KAM SK Kamenice26:52+2:20
4Chromá, KateřinaZBM9451ZBM SK Žabovřesky Brno27:18+2:46
5Procházková, MarieKAM9554KAM SK Kamenice27:33+3:01
6Procházková, KláraLPU9451LPU OK Lokomotiva Pardubice28:15+3:43
7Tesařová, MarkétaZBM9456ZBM SK Žabovřesky Brno28:38+4:06
8Brožová, AnetaTUR9453TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov29:12+4:40
9Voborníková, AlenaLPU9458LPU OK Lokomotiva Pardubice29:34+5:02
10Svobodová, LenkaLTU9551LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov31:22+6:50
11Dlouhá, HanaDKP9450DKP Oddíl OB Kotlářka32:32+8:00
12Tichá, TerezaSJH9452SJH SJH Jindřichův Hradec35:12+10:40
13Jeřábková, JitkaTZL9453TZL SKOB Zlín35:14+10:42
14Kamererová, ValérieKAM9452KAM SK Kamenice36:47+12:15
15Doleželová, KateřinaLPU9558LPU OK Lokomotiva Pardubice36:53+12:21
16Chvalová, VěraLPM9452LPM OK Lokomotiva Plzeň36:56+12:24
17Kosová, ŠtěpánkaTRI9458TRI TJ TŽ Třinec38:26+13:54
18Hanušová, MichaelaTUR9554TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov38:49+14:17
19Koláriková, LucieTZL9451TZL SKOB Zlín38:52+14:20
20Benešová, JanaSJH9451SJH SJH Jindřichův Hradec39:02+14:30
21Gotvaldová, DominikaBOR9551BOR OK Jiskra Nový Bor39:38+15:06
22Tužilová, MagdalénaRBK9452RBK SK Radioklub Blansko45:59+21:27
23Kubičková, BáraSJH9551SJH SJH Jindřichův Hradec56:23+31:51
 
Košková, AničkaLLI9550LLI TJ Loko Liberecdisk
 
 
 
D18B (9)2,0 km 85 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kuberková, LucieLPM9451LPM OK Lokomotiva Plzeň21:160:00
1Kubínová, RomanaSKV9452SKV TJ Slovan Karlovy Vary21:160:00
3Nováková, KateřinaOKP9450OKP SK OK 24 Praha21:51+0:35
4Šmejcová, AnnaSJC9552SJC Sportcentrum Jičín28:25+7:09
5Končáková, KláraHLV9555HLV KČT - OB Holešov29:07+7:51
6Körberová, AndreaTUR9455TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov29:24+8:08
7Hoidekrová, LucieLLI9552LLI TJ Loko Liberec29:28+8:12
8Charousková, LucieDOK9450DOK OK Doksy32:30+11:14
 
Zakouřilová, ŠtěpánkaTUV9551TUV SOK TJ Turnovdisk
 
 
 
D20A (27)2,6 km 145 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Horčičková, VendulaUOL9353UOL SK UP Olomouc24:300:00
2Kulhavá, ŠárkaLPU9357LPU OK Lokomotiva Pardubice25:08+0:38
3Knapová, LenkaLPU9351LPU OK Lokomotiva Pardubice25:40+1:10
4Pavlovcová, PetraTUR9353TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov26:50+2:20
5Sklenářová, RadkaLCE9250LCE OOB TJ Slovan Luhačovice27:22+2:52
6Vozdová, AnetaKSU9394KSU Klub vytrvalostních sportů Šum27:42+3:12
7Kožinová, AnnaPGP9350PGP SK Praga29:16+4:46
8Kamenická, KateřinaPHK9353PHK OK 99 Hradec Králové29:28+4:58
9Hrušková, BarboraZBM9354ZBM SK Žabovřesky Brno29:49+5:19
10Svobodná, TerezaDKP9350DKP Oddíl OB Kotlářka29:52+5:22
11Poloprutská, MarkétaTUR9252TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov30:30+6:00
12Koporová, PetraZBM9353ZBM SK Žabovřesky Brno30:44+6:14
13Kochová, NikolaTUR9358TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov30:45+6:15
14Šimková, JohankaUOL9355UOL SK UP Olomouc31:54+7:24
15Kosová, BarboraTRI9258TRI TJ TŽ Třinec31:55+7:25
16Fundová, EliškaSHK9351SHK TJ Slavia Hradec Králové32:48+8:18
17Myslivcová, PavlaSHK9352SHK TJ Slavia Hradec Králové34:10+9:40
18Krejčíková, MarieTZL9252TZL SKOB Zlín34:31+10:01
19Nožková, SáraTRI9353TRI TJ TŽ Třinec34:32+10:02
20Novotná, TerezaPHK9255PHK OK 99 Hradec Králové36:04+11:34
21Šrámková, MichaelaSJH9352SJH SJH Jindřichův Hradec39:53+15:23
22Jebavá, LucieVRL9254VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí40:22+15:52
23Šámalová, LudmilaPGP9252PGP SK Praga40:52+16:22
24Mrázová, PavlaKAM9350KAM SK Kamenice42:34+18:04
25Jastrzembská, TerezaTRI9256TRI TJ TŽ Třinec53:30+29:00
 
Urbanová, JohanaPZR9251PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavoudisk
msFolbrechtová, ŠárkaBORBOR OK Jiskra Nový Bor23:23-1:07
 
 
 
D20B (8)2,0 km 85 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Veselá, AnnaVPM9251VPM KOS Slavia VŠ Plzeň22:120:00
2Zayats, InnaLPM9353LPM OK Lokomotiva Plzeň23:31+1:19
3Doležalová, RadkaVRL9252VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí24:18+2:06
4Ducháčková, KateřinaSTH9356STH SK Studenec25:42+3:30
5Posseltová, TerezaTJN9252TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis26:10+3:58
6Krpatová, KláraTJN9353TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis26:52+4:40
7Peremská, DanaSRK9351SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn30:08+7:56
8Šebková, JanaSCP9250SCP OK Sparta Praha64:44+42:32
 
 
 
D21A (57)3,2 km 130 m18 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Udržalová, PavlaLPU8552LPU OK Lokomotiva Pardubice29:360:00
2Holinková, HanaZPVZPV KOB Železárny Prostějov30:41+1:05
3Azebová, NinaPHK8855PHK OK 99 Hradec Králové30:57+1:21
4Nedbalová, JanaMFP8050MFP VŠSK MFF UK Praha31:49+2:13
5Hubáčková, PavlaLCE9052LCE OOB TJ Slovan Luhačovice31:50+2:14
6Vávrová, VeronikaASU8598ASU Magnus Orienteering31:52+2:16
7Svobodová, JanaPHK8753PHK OK 99 Hradec Králové32:00+2:24
8Hulcová, PavlaKSH7753KSH OOB TJ Kašperské Hory32:34+2:58
9Kašková, KateřinaCHA7850CHA OK Chrastava32:38+3:02
10Kazdová, LenkaSJC8484SJC Sportcentrum Jičín33:02+3:26
11Neradová, AlenaLIT8551LIT KOB Chemopetrol Litvínov33:36+4:00
12Janatová, LucieDKP8154DKP Oddíl OB Kotlářka33:58+4:22
13Mrázková, RomanaSJC8351SJC Sportcentrum Jičín34:02+4:26
14Šediváková, HelenaLPU8857LPU OK Lokomotiva Pardubice34:41+5:05
15Vodrážková, KateřinaVPM7995VPM KOS Slavia VŠ Plzeň34:42+5:06
16Valachová, MartinaLPU9054LPU OK Lokomotiva Pardubice34:57+5:21
17Svobodová, JitkaDCE7450DCE KOB Dobřichovice35:36+6:00
18Tvarůžková, PetraZBM8459ZBM SK Žabovřesky Brno35:45+6:09
19Gabrovská, LucieTAP8854TAP KOB TRETRA Praha35:49+6:13
20Ulahelová, JanaLTU8451LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov35:55+6:19
21Sedláčková, MartinaTUR7959TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov35:57+6:21
22Čermáková, MagdalenaUOL9155UOL SK UP Olomouc36:18+6:42
23Krejčíková, BarboraTZL8551TZL SKOB Zlín36:42+7:06
23Kožinová, JanaPGP6651PGP SK Praga36:42+7:06
25Kynčlová, MartinaJIL8651JIL OK Jilemnice36:48+7:12
26Bernášková, PetraSTB8297STB TJ Stadion Nový Bor37:11+7:35
27Peterová, VěraDOB8751DOB KOB Dobruška37:13+7:37
28Matrasová, KateřinaCHT8353CHT OOB SK Chrast37:16+7:40
29Smutná, PavlaVAM8651VAM OOB Vamberk37:24+7:48
30Burdová, AdélaLDC9152LDC KOB Děčín37:27+7:51
31Mezníková, LucieZBM9150ZBM SK Žabovřesky Brno37:31+7:55
32Uhlíková, TerezaTUR9151TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov37:35+7:59
33Vítková, LuciePHK8055PHK OK 99 Hradec Králové37:38+8:02
34Tichovská, HanaPGP6652PGP SK Praga37:44+8:08
35Jiříková, DanaTAP9055TAP KOB TRETRA Praha37:48+8:12
36Bozděchová, LenkaPGP8254PGP SK Praga37:57+8:21
37Zamazalová, KateřinaTAP9053TAP KOB TRETRA Praha38:05+8:29
38Weissová, LucieAOP8952AOP POBO - přátelé OB Opava38:34+8:58
39Soukupová, LucieSJC8951SJC Sportcentrum Jičín38:47+9:11
40Jiřištová, ZuzanaDKP8254DKP Oddíl OB Kotlářka38:59+9:23
41Podmolíková, DagmarTZL7155TZL SKOB Zlín39:13+9:37
41Kašparová, ŠárkaAOP7251AOP POBO - přátelé OB Opava39:13+9:37
43Palátová, PetraZBM8658ZBM SK Žabovřesky Brno39:35+9:59
44Labašová, KatarínaASU8351ASU Magnus Orienteering39:58+10:22
45Peterová, AlenaDOB8953DOB KOB Dobruška40:02+10:26
46Bednářová, MichalaVAM8951VAM OOB Vamberk40:10+10:34
47Gajdová, KristinaVSP7752VSP USK Praha40:52+11:16
48Kuncová, EliškaSSU8951SSU SK Severka Šumperk41:16+11:40
49Valešová, JanaPHK9154PHK OK 99 Hradec Králové42:03+12:27
50Melounková, LuciePHK8054PHK OK 99 Hradec Králové43:29+13:53
51Klíchová, JanaSSU8151SSU SK Severka Šumperk43:44+14:08
52Junová, LenkaKSU7653KSU Klub vytrvalostních sportů Šum43:46+14:10
53Říčařová, ŽanetaSRK9152SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn44:55+15:19
54Henychová, ZuzanaVLI6151VLI Slavia Liberec orienteering45:34+15:58
55Hrobařová, LenkaASU7751ASU Magnus Orienteering45:49+16:13
56Suntioinen, Riina2710001FIN KARKKI-RASTI62:05+32:29
 
Kociánová, LenkaVBM8553VBM VSK Mendelu Brnodisk
 
 
 
D21B (64)2,8 km 130 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Stulíková, BarboraSHK8552SHK TJ Slavia Hradec Králové28:020:00
2Honnerová, BlankaVPM8051VPM KOS Slavia VŠ Plzeň28:05+0:03
3Ondráčková, VeronikaEKP7850EKP VŠTJ Ekonom Praha30:39+2:37
4Skyvová, KristýnaSTE7054STE SK SKI-OB Šternberk31:15+3:13
5Slavíková, LuciePGP9150PGP SK Praga31:44+3:42
6Panochová, AnnaKAM9153KAM SK Kamenice32:18+4:16
7Hofmanová, MichaelaLPM7751LPM OK Lokomotiva Plzeň32:20+4:18
8Vildmonová, PavlaLBE7451LBE TJ Lokomotiva Beroun32:23+4:21
9Štěpánská, AdélaZBM8870ZBM SK Žabovřesky Brno32:53+4:51
10Kopecká, AnežkaVSP8150VSP USK Praha33:05+5:03
11Doležalová, LenkaSHK8256SHK TJ Slavia Hradec Králové33:46+5:44
12Píšová, MonikaNPA8151NPA SK LOB Nová Paka34:02+6:00
13Tomešová, DanielaSJC8451SJC Sportcentrum Jičín34:11+6:09
14Pekárková, MonikaRBK9252RBK SK Radioklub Blansko34:30+6:28
15Janovská, PetraPGP7355PGP SK Praga34:42+6:40
16Koppová, IngridSLP7960SLP OOB Slavia Praha35:25+7:23
17Ticháčková, MagdalenaSJC7962SJC Sportcentrum Jičín35:46+7:44
18Horáčková, KateřinaVLI8150VLI Slavia Liberec orienteering36:04+8:02
19Korecká, LenkaCHT8053CHT OOB SK Chrast36:13+8:11
20Hermannová, AnnaTAP9251TAP KOB TRETRA Praha36:27+8:25
21Alblová, LuciePVP7554PVP VSK Přírodověda36:28+8:26
22Dušátková, LenkaPHK8557PHK OK 99 Hradec Králové36:40+8:38
23Tichovská, HanaPGP8251PGP SK Praga36:47+8:45
24Havlíčková, MarkétaKSU8494KSU Klub vytrvalostních sportů Šum37:24+9:22
25Novotná, MartinaPHK8255PHK OK 99 Hradec Králové37:29+9:27
26Špicarová, MichaelaSJC8754SJC Sportcentrum Jičín37:30+9:28
27Janečková, DagmarEKP6550EKP VŠTJ Ekonom Praha38:14+10:12
28Klimplová, ZuzanaLPU8151LPU OK Lokomotiva Pardubice38:17+10:15
29Kučerková, RomanaSTB8196STB TJ Stadion Nový Bor38:20+10:18
30Petrová, TerezaVOV8751VOV VSK VŠB TU Ostrava39:11+11:09
31Kvapilová, LenkaTUV8151TUV SOK TJ Turnov39:14+11:12
32Adamová, EvaVBM8772VBM VSK Mendelu Brno39:31+11:29
33Pavlíková, JitkaLIT8352LIT KOB Chemopetrol Litvínov39:48+11:46
34Voráčková, LenkaOSN8555OSN SK OS Nové Město n. M.39:50+11:48
35Neradová, EvaLIT8951LIT KOB Chemopetrol Litvínov40:17+12:15
36Křížová, VendulaSCP8355SCP OK Sparta Praha40:30+12:28
37Skripniková, KateřinaFSP8051FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha41:04+13:02
38Píšová, LucieSJH8151SJH SJH Jindřichův Hradec41:13+13:11
39Petrová, DanielaLPU8454LPU OK Lokomotiva Pardubice41:28+13:26
40Jarošová, KláraDCE7950DCE KOB Dobřichovice41:31+13:29
41Kamererová, KláraKAM9154KAM SK Kamenice42:12+14:10
42Hendrychová, ZuzanaZBM8954ZBM SK Žabovřesky Brno42:30+14:28
43Štoková, MarianaDKP8158DKP Oddíl OB Kotlářka43:17+15:15
44Fólová, MartinaTJN8853TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis43:31+15:29
45Kunartová, LenkaPHK7852PHK OK 99 Hradec Králové45:03+17:01
46Matrasová, VendulaCHT8251CHT OOB SK Chrast46:43+18:41
47Uhrová, ZuzanaVSP8050VSP USK Praha47:23+19:21
48Fejková, MarcelaSJC7751SJC Sportcentrum Jičín48:43+20:41
49Korejčíková, DáďaLLI5550LLI TJ Loko Liberec48:52+20:50
50Kalinová, MarkétaEKP8259EKP VŠTJ Ekonom Praha49:10+21:08
51Knoblochová, KamilaVRL8353VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí55:43+27:41
52Šípová, JanaFSP8353FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha55:49+27:47
53Šmídová, StanislavaCHT8751CHT OOB SK Chrast56:03+28:01
54Švihovská, EvaSJC8352SJC Sportcentrum Jičín56:04+28:02
55Kvapilová, JanaTUR7850TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov57:26+29:24
56Chaloupková, MarieSLP8151SLP OOB Slavia Praha58:52+30:50
57Čechová, JitkaVBM8353VBM VSK Mendelu Brno59:30+31:28
58Pěluchová, DanielaCHC8851CHC KOB Choceň61:59+33:57
59Šmídová, KateřinaCHT8451CHT OOB SK Chrast62:53+34:51
60Zakouřilová, KamilaTUV8557TUV SOK TJ Turnov69:28+41:26
61Siblíková, JanaSLP7952SLP OOB Slavia Praha76:42+48:40
62Rydlová, EvaFSP8989FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha87:21+59:19
 
Tauchmanová, IvanaNPA7852NPA SK LOB Nová Pakadisk
Mikulášová, HelenaPGP9353PGP SK Pragadisk
 
 
 
D21C (10)2,0 km 85 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Justová, HanaPHK8556PHK OK 99 Hradec Králové31:120:00
2Řezníčková, TerezaSJI9056SJI OK Jihlava34:38+3:26
3Zlesáková, StanislavaCHT7352CHT OOB SK Chrast34:39+3:27
4Šimková, MarkétaPVP7751PVP VSK Přírodověda35:21+4:09
5Kovářová, JulieLTP8854LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice37:46+6:34
6Kuželová, MichaelaFSP7851FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha42:36+11:24
7Schütznerová, LucieSNA8551SNA TJ START Náchod46:34+15:22
8Peeters, Sietske1518300BEL TROL53:03+21:51
9Savelieva, NataliaLCE7853LCE OOB TJ Slovan Luhačovice63:22+32:10
10Ptáčková, NikolBBM7850BBM BETA URSUS Orienteering76:31+45:19
 
 
 
D21E (35)3,6 km 185 m20 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Brožková, DanaSJC8156SJC Sportcentrum Jičín30:290:00
2Rufferová, IvaTUR8354TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov31:32+1:03
3Karochová, SimonaDKP8853DKP Oddíl OB Kotlářka31:37+1:08
4Knapová, JanaLPU9053LPU OK Lokomotiva Pardubice32:23+1:54
5Brožková, RadkaSJC8456SJC Sportcentrum Jičín32:32+2:03
6Topinková, MonikaPHK8051PHK OK 99 Hradec Králové32:42+2:13
7Hermanová, ZuzanaLPU8752LPU OK Lokomotiva Pardubice33:10+2:41
8Jedličková, ZuzanaSHK8150SHK TJ Slavia Hradec Králové33:15+2:46
9Doležalová, VeronikaSHK8753SHK TJ Slavia Hradec Králové33:40+3:11
10Mádlová, VěraZBM8951ZBM SK Žabovřesky Brno34:02+3:33
10Kosová, DenisaPHK9150PHK OK 99 Hradec Králové34:02+3:33
12Bochenková, IvanaSJC8952SJC Sportcentrum Jičín34:08+3:39
13Krafková, LucieTUR8650TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov34:11+3:42
14Mechlová, LenkaSHK9051SHK TJ Slavia Hradec Králové34:31+4:02
15Gomzyk, Omová MichaelaTUR8153TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov34:57+4:28
16Jakobová, AdélkaUOL9052UOL SK UP Olomouc35:06+4:37
17Gregorová, KamilaCTB8151CTB SK OB Chotěboř35:11+4:42
18Hepnerová, MartinaSHK8152SHK TJ Slavia Hradec Králové35:16+4:47
19Kubátová, ZuzanaVRL9151VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí36:02+5:33
20Kabáthová, EvaZBM8966ZBM SK Žabovřesky Brno36:18+5:49
21Baldrianová, BarboraVSP7850VSP USK Praha36:19+5:50
22Kovářová, KristýnaDKP8450DKP Oddíl OB Kotlářka36:37+6:08
23Dlouhá, MarieDKP8756DKP Oddíl OB Kotlářka36:38+6:09
24Przyczková, MichaelaLPU8499LPU OK Lokomotiva Pardubice37:10+6:41
25Škodová, PetraLPU8359LPU OK Lokomotiva Pardubice37:39+7:10
26Spurná, MartinaPGP8556PGP SK Praga37:53+7:24
27Macinská, JanaPHK8666PHK OK 99 Hradec Králové38:01+7:32
28Lučanová, MartaLPU7957LPU OK Lokomotiva Pardubice38:04+7:35
29Randáková, HelenaVRL7452VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí39:22+8:53
30Hrstková, VladěnaPGP8753PGP SK Praga40:41+10:12
31Plochová, DominikaDKP8651DKP Oddíl OB Kotlářka43:34+13:05
32Doležalová, VendulaPHK8752PHK OK 99 Hradec Králové44:20+13:51
33Zvěřinová, MartinaLPU8357LPU OK Lokomotiva Pardubice45:34+15:05
34Fenclová, MartaLPU7667LPU OK Lokomotiva Pardubice55:32+25:03
 
Indráková, AdélkaZBM9153ZBM SK Žabovřesky Brnodisk
 
 
 
D35B (34)2,7 km 125 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Valášková, ŠárkaKAM6951KAM SK Kamenice29:180:00
2Podrábská, MarieVLI7451VLI Slavia Liberec orienteering30:37+1:19
3Šimšová, JanaMFP7651MFP VŠSK MFF UK Praha31:01+1:43
4Městková, KateřinaVSP7650VSP USK Praha31:40+2:22
5Samková, RenátaPHK7456PHK OK 99 Hradec Králové32:10+2:52
6Novotná, PetraPHK6651PHK OK 99 Hradec Králové32:38+3:20
7Klinkerová, JitkaKAM6450KAM SK Kamenice33:19+4:01
8Vandasová, MarkétaVAM7250VAM OOB Vamberk33:49+4:31
9Kučerová, MarieVSP7551VSP USK Praha34:31+5:13
10Pachnerová, DominikaCHA7750CHA OK Chrastava34:51+5:33
11Smutná, JanaVAM6251VAM OOB Vamberk35:06+5:48
12Čermáková, RenataLPU6553LPU OK Lokomotiva Pardubice39:52+10:34
13Škvorová, ZuzanaKAM7350KAM SK Kamenice40:10+10:52
14Ježková, MartinaSLA7350SLA SKOB Slaný41:24+12:06
15Bejčková, JanaDKL7150DKL KOB Kladno41:39+12:21
16Pokorná, MagdalenaPGP7562PGP SK Praga41:53+12:35
17Smolková, AlenaPGP6450PGP SK Praga42:09+12:51
18Zakouřilová, HelenaVSP7453VSP USK Praha42:19+13:01
19Pelcová, PavlaCST7454CST OOB TJ ČZ Strakonice42:48+13:30
20Dulovcová, MarieKRE7051KRE OOB TJ Sokol Křemže43:19+14:01
21Žemlová, EvaSCP7550SCP OK Sparta Praha43:43+14:25
22Kaplanová, IvaLPU6859LPU OK Lokomotiva Pardubice43:58+14:40
23Asterová, JanaSLA7451SLA SKOB Slaný44:17+14:59
24Brettlová, MartaPGP7557PGP SK Praga45:03+15:45
25Pavlíková, KláraLIT7451LIT KOB Chemopetrol Litvínov45:08+15:50
26Teplá, HanaSHK6561SHK TJ Slavia Hradec Králové45:57+16:39
27Škorpilová, JanaSJC7451SJC Sportcentrum Jičín47:10+17:52
28Šklíbová, JanaSRK7651SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn50:19+21:01
29Nehasilová, ZuzanaLDC7150LDC KOB Děčín54:30+25:12
30Rázková, EvaVLI7550VLI Slavia Liberec orienteering57:18+28:00
31Kalenská, KateřinaSTH7351STH SK Studenec59:06+29:48
32Brabbing, AnatPHK7451PHK OK 99 Hradec Králové93:21+64:03
 
Hausenblasová, KláraKAM7052KAM SK Kamenicedisk
Dolejší, LenkaSTB7499STB TJ Stadion Nový Bordisk
 
 
 
D40B (43)2,6 km 125 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Klapalová, JanaVAM6451VAM OOB Vamberk32:520:00
2Linková, IvaTUR6850TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov33:09+0:17
3Švadlenová, IvanaCHC7151CHC KOB Choceň33:41+0:49
4Eichlerová, JanaKAS7051KAS KOB Kamenický Šenov35:08+2:16
5Doleželová, IvaPZR7171PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou36:25+3:33
6Staňková, MarcelaVPM6951VPM KOS Slavia VŠ Plzeň37:06+4:14
7Posseltová, RomanaTJN7050TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:15+5:23
8Forstová, LenkaMFP6850MFP VŠSK MFF UK Praha38:58+6:06
9Nykodýmová, MonikaTBM6870TBM KOS TJ Tesla Brno40:13+7:21
10Knapová, IvaLPU6052LPU OK Lokomotiva Pardubice40:30+7:38
11Čiháková, LenkaKNC6750KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.40:37+7:45
12Komersová, JanaKNC6550KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.41:06+8:14
13Zlámalová, ZdenaSJC7253SJC Sportcentrum Jičín41:09+8:17
13Myslivcová, LenkaSHK7051SHK TJ Slavia Hradec Králové41:09+8:17
15Semíková, IvaOKP6852OKP SK OK 24 Praha42:13+9:21
16Kamenická, LenkaOSN6955OSN SK OS Nové Město n. M.42:14+9:22
17Benešová, IvaSJH7051SJH SJH Jindřichův Hradec42:52+10:00
18Hlaváčová, ŠárkaTBM7258TBM KOS TJ Tesla Brno43:22+10:30
19Kuchařová, AdaTBM5855TBM KOS TJ Tesla Brno43:28+10:36
20Zuzánková, RůženaTJN6051TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:10+12:18
21Demlová, JitkaLPU6955LPU OK Lokomotiva Pardubice45:17+12:25
22Azebová, MartinaPHK6757PHK OK 99 Hradec Králové45:21+12:29
23Čechová, ZuzanaSJI6951SJI OK Jihlava46:51+13:59
24Přibíková, MonikaPGP7256PGP SK Praga47:42+14:50
25Barcíková, RenátaAOP6753AOP POBO - přátelé OB Opava47:47+14:55
26Sieglová, DášaMFP7050MFP VŠSK MFF UK Praha49:28+16:36
27Kulhavá, JarmilaSRK6751SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn50:15+17:23
28Bartáková, EvaCHA7051CHA OK Chrastava52:51+19:59
29Šrámková, IvaMFP7251MFP VŠSK MFF UK Praha53:33+20:41
30Procházková, AlexandraLPU7051LPU OK Lokomotiva Pardubice54:04+21:12
31Langrová, MonikaSHK7251SHK TJ Slavia Hradec Králové54:45+21:53
32Pelikánová, LucieMFP6950MFP VŠSK MFF UK Praha54:48+21:56
33Fürstová, KatkaLLI6950LLI TJ Loko Liberec56:50+23:58
34Brousilová, PetraPGP6951PGP SK Praga57:34+24:42
35Argalášová, GabrielaTRI6850TRI TJ TŽ Třinec59:16+26:24
36Jandová, LenkaKAD7250KAD Originální Vivalín team Kadaň59:27+26:35
37Šmausová, GabrielaTJN6951TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis64:16+31:24
38Čtrnáctová, MagdalenaPGP7151PGP SK Praga68:14+35:22
39Hlubučková, ŠárkaKAM6851KAM SK Kamenice68:41+35:49
40Čermáková, GabrielaKAM6752KAM SK Kamenice72:48+39:56
41Douchová, JaroslavaSNA7155SNA TJ START Náchod82:49+49:57
42Hančová, AliceVRL7052VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí84:10+51:18
 
Šafková, PetraKAM6650KAM SK Kamenicedisk
 
 
 
D45B (39)2,5 km 125 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Valentová, HelenaOKP6550OKP SK OK 24 Praha32:120:00
2Bochenková, JanaEKP6150EKP VŠTJ Ekonom Praha32:38+0:26
3Abelová, IvanaSTB6798STB TJ Stadion Nový Bor32:40+0:28
4Wurzelová, DanaOSN6654OSN SK OS Nové Město n. M.33:13+1:01
5Fantová, LibušeEKP5650EKP VŠTJ Ekonom Praha33:18+1:06
6Cincibusová, IvanaFSPFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha33:47+1:35
7Šedivá, MiroslavaEKP5750EKP VŠTJ Ekonom Praha34:13+2:01
8Kosová, MichaelaSRK6752SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn35:00+2:48
9Slavíková, KateřinaPGP6650PGP SK Praga35:33+3:21
10Pecková, IvanaEKP6252EKP VŠTJ Ekonom Praha36:19+4:07
11Kettnerová, LenkaHCE6450HCE TJ Sokol Hostivice36:35+4:23
12Hejnalová, HanaPHK6151PHK OK 99 Hradec Králové37:07+4:55
13Červinková, JitkaOKP6451OKP SK OK 24 Praha37:39+5:27
14Hrstková, DanaSJI6051SJI OK Jihlava37:47+5:35
15Vejvodová, MirkaLPM5750LPM OK Lokomotiva Plzeň38:01+5:49
16Šmausová, DanaTJN6750TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:02+5:50
17Thýnová, IvanaSHK6651SHK TJ Slavia Hradec Králové41:08+8:56
18Pavlíková, PavlaCHA6551CHA OK Chrastava41:37+9:25
19Čechlovská, JanaCHA6250CHA OK Chrastava42:33+10:21
20Nováková, IrenaOKP6651OKP SK OK 24 Praha44:07+11:55
21Kovaříčková, DarjaKRE6352KRE OOB TJ Sokol Křemže44:18+12:06
22Veljačíková, MarkétaSCP6451SCP OK Sparta Praha44:40+12:28
23Ježková, ReginaMKP6350MKP SK Meteor Kačerov Praha45:34+13:22
24Žandová, MarieSKV6551SKV TJ Slovan Karlovy Vary46:43+14:31
25Illnerová, DanielaDKP6651DKP Oddíl OB Kotlářka48:38+16:26
26Kubínová, JanaSKV6751SKV TJ Slovan Karlovy Vary49:22+17:10
27Tichá, JanaTJH6451TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec50:32+18:20
28Kolovská, IlonaLPM6352LPM OK Lokomotiva Plzeň50:40+18:28
29Kubíčková, MarcelaPHK6251PHK OK 99 Hradec Králové52:18+20:06
30Procházková, MilušeDCE5450DCE KOB Dobřichovice55:42+23:30
31Kábrtová, IvaPEN6350PEN OK RECO Sport56:24+24:12
32Veselská, KateřinaVLI6551VLI Slavia Liberec orienteering62:38+30:26
33Veverková, YvetaVAM6452VAM OOB Vamberk73:54+41:42
34Paldusová, DanielaNERNER NER79:43+47:31
 
Petrželová, AlenaLTU6351LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
Šebková, HelenaSCP6750SCP OK Sparta Prahadisk
msLacigová, MichaelaPGP8150PGP SK Praga31:47-0:25
msRückerová, OlgaLTU6751LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov56:39+24:27
msLaciga, ZdeněkVSPVSP USK Praha90:30+58:18
 
 
 
D50B (28)2,3 km 110 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Víchová, LadislavaLPU5851LPU OK Lokomotiva Pardubice30:570:00
2Rosecká, AlenaPZR5654PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou31:26+0:29
3Běhounová, JiřinaPHK5651PHK OK 99 Hradec Králové32:43+1:46
4Michálková, JiřinaVSP6151VSP USK Praha34:29+3:32
5Zelená, MarkétaPGP5850PGP SK Praga34:35+3:38
6Pokorná, EvaTCB5751TCB SK Technik České Budějovice34:51+3:54
7Voltrová, SvatavaROZ6150ROZ OK Roztoky39:02+8:05
8Petrová, VěraVLI6251VLI Slavia Liberec orienteering41:31+10:34
9Mrázová, PavlaDCE5550DCE KOB Dobřichovice43:46+12:49
10Bláhová, LubaSHK5852SHK TJ Slavia Hradec Králové45:13+14:16
11Gazdačková, JanaSHK5851SHK TJ Slavia Hradec Králové45:23+14:26
12Sládková, EvaTEH5751TEH Sokol Tehov45:58+15:01
13Panchártková, JitkaPHK5951PHK OK 99 Hradec Králové46:57+16:00
14Jermanová, EvaTJN6150TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis47:05+16:08
15Tihonová, JindraTAP6253TAP KOB TRETRA Praha48:26+17:29
16Bouchalová, ZdenaVPM5757VPM KOS Slavia VŠ Plzeň49:06+18:09
17Vilimovská, MiroslavaDOK5750DOK OK Doksy55:07+24:10
18Balcarová, EvaPHK5952PHK OK 99 Hradec Králové55:55+24:58
19Kovářová, AlenaLTP6151LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice57:25+26:28
20Jeřábková, JanaPGP6151PGP SK Praga57:32+26:35
21Stibalová, VěraLDC6051LDC KOB Děčín59:22+28:25
22Hrabánková, IlonaPGP6250PGP SK Praga61:50+30:53
23Aloush, RuthPHK5950PHK OK 99 Hradec Králové68:35+37:38
24Šámalová, HanaPGP6150PGP SK Praga69:48+38:51
25Večeřová, IvanaTJN6052TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:53+40:56
26Kapounová, JitkaDOK6050DOK OK Doksy73:12+42:15
 
Svobodová, HanaSMB5951SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslavdisk
Nováková, PavlaDOK5950DOK OK Doksydisk
 
 
 
D55B (28)2,0 km 90 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Nováková, SvatavaSKV5351SKV TJ Slovan Karlovy Vary34:120:00
2Konopáčová, JanaTUR5650TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov36:53+2:41
3Žemličková, JindraCHT5751CHT OOB SK Chrast38:38+4:26
4Bradnová, VěraCHA5550CHA OK Chrastava40:48+6:36
5Doležalová, VlastaPGP5550PGP SK Praga40:55+6:43
6Opavová, StanislavaMLA5451MLA MLOK Mariánské Lázně41:09+6:57
7Jahnová, HelenaSCP5550SCP OK Sparta Praha41:25+7:13
8Hejzlarová, VladimíraVCB5651VCB TJ OB České Budějovice42:46+8:34
9Dudová, HanaDKP5752DKP Oddíl OB Kotlářka43:05+8:53
10Mrázková, IvanaDKP5650DKP Oddíl OB Kotlářka46:04+11:52
11Zlesáková, VlastaJIL5362JIL OK Jilemnice46:08+11:56
12Ševčíková, AlenaCHA5351CHA OK Chrastava46:56+12:44
13Brumková, VladimíraDKL5350DKL KOB Kladno49:38+15:26
14Zavadilová, NaďaSCP5450SCP OK Sparta Praha50:31+16:19
15Lukavcová, LenkaTJN5452TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis51:48+17:36
16Jiranová, AlenaPHK5351PHK OK 99 Hradec Králové53:41+19:29
17Dawson, Catherine5710001POR GAFANHORI54:08+19:56
18Hejtmánková, AlenaTAP5452TAP KOB TRETRA Praha55:31+21:19
19Matoušková, MarieLJN5550LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou56:33+22:21
20Havlová, JaroslavaJEN5452JEN OB Jenišovice63:05+28:53
21Raz, BilhaPHK5552PHK OK 99 Hradec Králové70:30+36:18
22Robotková, LenkaPBM5451PBM TJ Spartak 1. Brněnská70:49+36:37
23Nováková, JanaNPA5552NPA SK LOB Nová Paka75:37+41:25
24Böhmová, EvaTJN5450TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:47+41:35
25Ondrůjová, AnnaLIT5351LIT KOB Chemopetrol Litvínov91:56+57:44
26Mishli, LisaPHK5550PHK OK 99 Hradec Králové97:23+63:11
 
Kuncová, JiřinaTJN5752TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
Novotná, JiřinaLPU5654LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
D60B (16)1,7 km 80 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Neradová, AlenaLIT5051LIT KOB Chemopetrol Litvínov31:590:00
2Horáčková, StanislavaVLI4950VLI Slavia Liberec orienteering36:27+4:28
3Křížová, ZdenkaPZR5051PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou38:09+6:10
4Omová, JanaTUR5150TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov38:15+6:16
5Dohnalová, DanaVSP5050VSP USK Praha38:41+6:42
6Kohoutová, JitřenkaUVP4850UVP Slovan Praha39:17+7:18
7Městková, EvaTEP4851TEP Tempo Praha41:04+9:05
8Tvrdková, EvaLBE5150LBE TJ Lokomotiva Beroun42:28+10:29
9Karmazínová, IvanaVLI5150VLI Slavia Liberec orienteering43:19+11:20
10Knoblochová, VěraVRL4851VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí46:21+14:22
11Stehnová, HanaDKP5150DKP Oddíl OB Kotlářka47:45+15:46
12Zemánková, EvaMKP5150MKP SK Meteor Kačerov Praha54:14+22:15
13Pachnerová, JaroslavaVLI5152VLI Slavia Liberec orienteering56:10+24:11
14Nedvídková, JitkaDLT5151DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice58:51+26:52
15Paulová, MirkaDCE5250DCE KOB Dobřichovice61:02+29:03
16Ravid, DaliaPHK5050PHK OK 99 Hradec Králové70:43+38:44
 
 
 
D65B (13)1,4 km 65 m10 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kubíková, KvětaLPU4752LPU OK Lokomotiva Pardubice23:110:00
2Gavendová, AnnaTRI4650TRI TJ TŽ Třinec25:33+2:22
3Kubátová, MiladaPGP4750PGP SK Praga28:32+5:21
4Kutáčková, StanislavaLTU4751LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov29:25+6:14
5Lohrová, JarmilaSCP4650SCP OK Sparta Praha32:45+9:34
6Štrojsová, JaroslavaKAS4350KAS KOB Kamenický Šenov33:31+10:20
7Dvořáková, LadislavaPGP4451PGP SK Praga34:46+11:35
8Suchá, BohuslavaPGP4450PGP SK Praga37:11+14:00
9Haňkovská, JanaPGP4050PGP SK Praga40:21+17:10
10Zmeková, MílaSLP4451SLP OOB Slavia Praha83:38+60:27
 
Nejezchlebová, VěraKAS4551KAS KOB Kamenický Šenovdisk
Burýšková, VěraTJP3750TJP OOB TJ Sokol Trojadisk
De, Costa RoniPHK4450PHK OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
H12C (29)1,7 km 55 m7 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Šafka, SebastianKAM0101KAM SK Kamenice12:540:00
2Švadlena, MichalCHC0101CHC KOB Choceň14:26+1:32
3Němeček, JosefTJN000214:30+1:36
4Melichar, PeťaLLI0001LLI TJ Loko Liberec14:59+2:05
5Bořánek, MichalSTE0007STE SK SKI-OB Šternberk15:46+2:52
6Janovský, TomášPGP0101PGP SK Praga16:09+3:15
7Bradáč, JakubLLI0002LLI TJ Loko Liberec18:19+5:25
8Šmaus, AntonínTJN0001TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis18:32+5:38
9Šimša, MartinMFP0300MFP VŠSK MFF UK Praha18:41+5:47
10Valášek, VáclavKAM0100KAM SK Kamenice19:29+6:35
11Klaška, MartinDKP0100DKP Oddíl OB Kotlářka20:32+7:38
12Solomko, AdamBSO0002BSO KOB Baník Sokolov20:43+7:49
13Kožina, ŠtěpánPGP0300PGP SK Praga20:47+7:53
14Bílý, JakubLTP010020:53+7:59
15Synek, AntonínDOK0001DOK OK Doksy21:00+8:06
16Průša, KryštofVSP0102VSP USK Praha21:12+8:18
17Roudný, VáclavLPU0001LPU OK Lokomotiva Pardubice21:46+8:52
18Langr, JanSHK0101SHK TJ Slavia Hradec Králové22:56+10:02
19Vodrážka, MatějVLI0101VLI Slavia Liberec orienteering24:02+11:08
20Forst, AntonínMFP0101MFP VŠSK MFF UK Praha24:22+11:28
21Pohořalý, HugoROU0103ROU SKOB Roudnice nad Labem25:26+12:32
22Šrámek, JaromírMFP0303MFP VŠSK MFF UK Praha26:30+13:36
23Rücker, JanHOR0201HOR TJ Jiskra Hořice26:41+13:47
24Škvor, AdamKAM0202KAM SK Kamenice28:32+15:38
25Janas, PetrPGP0200PGP SK Praga33:07+20:13
26Samek, TomášPHK0001PHK OK 99 Hradec Králové36:22+23:28
27Čtrnáct, FrantišekPGP0401PGP SK Praga42:48+29:54
28Pavlík, OndřejLIT0101LIT KOB Chemopetrol Litvínov48:47+35:53
29Čtrnáct, ŠimonPGP0001PGP SK Praga55:59+43:05
 
 
 
H14B (43)2,2 km 85 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Melichar, VojtaLLI9802LLI TJ Loko Liberec16:360:00
2Jíra, TomášROZ9800ROZ OK Roztoky17:54+1:18
3Matějka, LukášLTP9802LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice18:19+1:43
4Kavalír, JáchymPHK9901PHK OK 99 Hradec Králové19:01+2:25
5Škvor, OtaKAM9900KAM SK Kamenice19:06+2:30
6Starý, OndraVRL9802VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí19:23+2:47
7Koštejn, VítDOK9800DOK OK Doksy20:15+3:39
8Thoř, TomášTUV9903TUV SOK TJ Turnov21:16+4:40
9Kafka, MatějSJI9903SJI OK Jihlava21:53+5:17
10Ullrich, JakubBOR9900BOR OK Jiskra Nový Bor22:09+5:33
11Vandas, DanielSRK9805SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn22:10+5:34
12Břeň, LukášSJC9805SJC Sportcentrum Jičín22:16+5:40
13Hlaváč, OndřejTBM9901TBM KOS TJ Tesla Brno22:52+6:16
14Bendák, JanLTU9801LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov23:05+6:29
15Fencl, JonášLPU9902LPU OK Lokomotiva Pardubice23:15+6:39
16Pavlovec, DanBOR0001BOR OK Jiskra Nový Bor24:30+7:54
17Ludvík, MatyášSTB9801STB TJ Stadion Nový Bor24:38+8:02
18Roudný, MartinLPU0002LPU OK Lokomotiva Pardubice25:04+8:28
19Semerád, AntonínDKP9801DKP Oddíl OB Kotlářka25:07+8:31
20Maňák, MichalPHK9801PHK OK 99 Hradec Králové25:17+8:41
21Hausenblas, ŠimonKAM9803KAM SK Kamenice25:34+8:58
22Ryba, DavidSHK9902SHK TJ Slavia Hradec Králové25:35+8:59
23Mašata, MetodějPHK9905PHK OK 99 Hradec Králové25:44+9:08
24Ptáček, PatrikBBM9800BBM BETA URSUS Orienteering26:01+9:25
25Michek, DavidTJN9802TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:46+11:10
26Novák, AlešODV9805ODV TJ AERO Odolena Voda28:01+11:25
27Borovička, TomášFSP9801FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha28:28+11:52
28Žák, JanLPU9802LPU OK Lokomotiva Pardubice28:31+11:55
29Šebek, PetrDKP9903DKP Oddíl OB Kotlářka28:33+11:57
30Buk, PetrROU0001ROU SKOB Roudnice nad Labem28:47+12:11
31Gebrt, JanSHK9801SHK TJ Slavia Hradec Králové28:52+12:16
32Birnbaum, AdamBOR9802BOR OK Jiskra Nový Bor29:02+12:26
33Aschermann, DanielKAM9801KAM SK Kamenice29:11+12:35
34Šklíba, MichalSRK9900SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn29:27+12:51
35Najman, MatoušDKP9800DKP Oddíl OB Kotlářka29:56+13:20
36Ondřejček, JiříODV9800ODV TJ AERO Odolena Voda30:05+13:29
37Svatoš, JanODV9803ODV TJ AERO Odolena Voda30:49+14:13
38Šantrůček, VítKAM9901KAM SK Kamenice33:13+16:37
39Doležal, VítSJC9802SJC Sportcentrum Jičín33:28+16:52
40Novotný, MarekTJN9901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:33+29:57
41Pelikán, LukášMFP9800MFP VŠSK MFF UK Praha58:21+41:45
 
Mareš, VítBOR0000BOR OK Jiskra Nový Bordisk
Kohout, MatyášMFP9802MFP VŠSK MFF UK Prahadisk
 
 
 
H16A (29)2,9 km 155 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Mudrák, ŠtěpánLCE9601LCE OOB TJ Slovan Luhačovice21:350:00
2Kettner, VojtěchKAM9601KAM SK Kamenice21:54+0:19
3Fürst, MatoušLLI9603LLI TJ Loko Liberec22:56+1:21
4Illner, VojtěchDKP9600DKP Oddíl OB Kotlářka22:58+1:23
5Čech, JanSJI9601SJI OK Jihlava25:12+3:37
6Netuka, VojtěchSHK9701SHK TJ Slavia Hradec Králové25:31+3:56
7Horáček, PetrPHK9602PHK OK 99 Hradec Králové25:33+3:58
8Slíva, JanLCE9602LCE OOB TJ Slovan Luhačovice25:43+4:08
9Ptáček, PavelBBM9600BBM BETA URSUS Orienteering27:00+5:25
10Růžička, AdamPHK9704PHK OK 99 Hradec Králové27:10+5:35
11Picek, ŠtěpánTJN9601TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:18+5:43
11Kaplan, MartinLPU9609LPU OK Lokomotiva Pardubice27:18+5:43
13Štál, JanSJC9601SJC Sportcentrum Jičín28:05+6:30
14Bořil, JanOSN9700OSN SK OS Nové Město n. M.28:55+7:20
15Valášek, JiříKAM9700KAM SK Kamenice29:16+7:41
16Frýba, DominikSJI9702SJI OK Jihlava29:31+7:56
17Ježek, OndřejSLA9701SLA SKOB Slaný30:04+8:29
18Zikmund, ZdeněkSJC9703SJC Sportcentrum Jičín31:21+9:46
19Wolf, FilipTUR9701TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov31:43+10:08
20Mielec, JaromírAOV9701AOV OOB TJ Baník Ostrava32:35+11:00
21Glonek, JakubAOV9602AOV OOB TJ Baník Ostrava33:11+11:36
22Otruba, VojtěchJPV9717JPV SK Prostějov33:20+11:45
23Mikel, DavidTZL9703TZL SKOB Zlín33:45+12:10
24Mašata, MatějPHK9601PHK OK 99 Hradec Králové34:34+12:59
25Zlámal, DavidSJC9603SJC Sportcentrum Jičín34:56+13:21
26Sedláček, OndřejHLV9732HLV KČT - OB Holešov36:39+15:04
27Čermák, AdamPGP9701PGP SK Praga37:26+15:51
28Dvorský, PetrSKM9601SKM KOB Směr Kroměříž39:54+18:19
29Kelbl, VladimírABM9708ABM KOB Moira Brno45:25+23:50
 
 
 
H16B (19)2,6 km 105 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Boskovský, VojtěchDOK9601DOK OK Doksy24:430:00
2Vacek, VojtěchSJI9602SJI OK Jihlava25:14+0:31
3Brázdil, PetrODV9700ODV TJ AERO Odolena Voda28:39+3:56
4Janeba, VladimírCHC9602CHC KOB Choceň28:46+4:03
5Burda, MatějLDC9602LDC KOB Děčín29:30+4:47
6Aster, TomášSLA9602SLA SKOB Slaný29:47+5:04
7Vyskočil, ŠtěpánVAM9701VAM OOB Vamberk31:19+6:36
8Nechuta, DavidPZR9701PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou31:48+7:05
9Šmaus, JanTJN9700TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:08+9:25
10Frank, JiříMAS9600MAS KČT Aš34:48+10:05
11Jurica, JanLPU9611LPU OK Lokomotiva Pardubice37:33+12:50
12Buk, MichalROU9601ROU SKOB Roudnice nad Labem37:40+12:57
13Hájek, JanJEN9703JEN OB Jenišovice39:06+14:23
14Semrád, LadislavCHC9701CHC KOB Choceň39:53+15:10
15Zacha, JiříSJI9703SJI OK Jihlava42:41+17:58
16Hradecký, JaroslavDOK9600DOK OK Doksy57:53+33:10
17Kočvara, OldřichJEN9705JEN OB Jenišovice74:15+49:32
 
Kanta, MartinLPU9705LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
Hlubuček, TomášCHA9704CHA OK Chrastavadisk
 
 
 
H18A (24)3,2 km 175 m19 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kettner, LukášKAM9403KAM SK Kamenice25:320:00
2Hubáček, JonášLCE9501LCE OOB TJ Slovan Luhačovice26:07+0:35
3Láznička, JanTZL9405TZL SKOB Zlín26:24+0:52
4Minář, MarekASU9444ASU Magnus Orienteering27:26+1:54
5Horák, PatrikTUR9502TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov27:38+2:06
6Waněk, AdamVRL9501VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí27:57+2:25
7Horvát, PetrASU9447ASU Magnus Orienteering28:24+2:52
8Valášek, JanKAM9400KAM SK Kamenice29:30+3:58
9Záděra, PavelBBM9500BBM BETA URSUS Orienteering30:08+4:36
10Pavlovec, JanBOR9503BOR OK Jiskra Nový Bor31:50+6:18
11Dvořáček, RadekVAM9401VAM OOB Vamberk32:28+6:56
12Semík, OndřejKAM9401KAM SK Kamenice32:29+6:57
13Křivda, MartinCHC9501CHC KOB Choceň32:47+7:15
14Mokrý, OndřejABM9410ABM KOB Moira Brno33:25+7:53
15Šňupárek, VáclavDKP9500DKP Oddíl OB Kotlářka33:47+8:15
16Skoupý, JanSTE9411STE SK SKI-OB Šternberk34:09+8:37
17Kamenický, JeronýmOSN9549OSN SK OS Nové Město n. M.35:15+9:43
18Chovanec, DavidTZL9502TZL SKOB Zlín35:47+10:15
19Grundmann, JanLPU9410LPU OK Lokomotiva Pardubice36:05+10:33
20Málek, JanPZR9505PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou36:45+11:13
21Deml, TomášLPU9502LPU OK Lokomotiva Pardubice39:42+14:10
22Ptáček, MartinSRK9509SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn43:11+17:39
23Šincl, JiříASU9446ASU Magnus Orienteering44:30+18:58
24Chmelař, MartinJPV9505JPV SK Prostějov51:27+25:55
 
 
 
H18B (19)2,6 km 105 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kučera, ŠtěpánSTH9401STH SK Studenec22:550:00
2Jiroušek, VítSRK9402SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn23:35+0:40
3Kamenický, OndřejPHK9401PHK OK 99 Hradec Králové25:48+2:53
4Sháněl, JanCHC9402CHC KOB Choceň25:53+2:58
5Šlajs, DanielKRL9403KRL Kometa Kralovice27:04+4:09
6Uhlíř, MarekLBE9400LBE TJ Lokomotiva Beroun28:35+5:40
7Kučera, TomášSTH9402STH SK Studenec29:32+6:37
8Čermák, MatyášKAM9501KAM SK Kamenice30:04+7:09
9Hledík, JakubCHT9501CHT OOB SK Chrast30:59+8:04
10Veselý, JakubLBE9500LBE TJ Lokomotiva Beroun31:38+8:43
11Nejman, StanislavCHA9500CHA OK Chrastava32:19+9:24
12Zamazal, TomášTAP9501TAP KOB TRETRA Praha34:50+11:55
13Koumar, FrantišekSJI9501SJI OK Jihlava35:55+13:00
14Posselt, MartinTJN9501TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:32+13:37
15Petr, PavelVLI9400VLI Slavia Liberec orienteering37:53+14:58
16Knepr, LukášBSO9401BSO KOB Baník Sokolov46:23+23:28
 
Řada, JakubDKP9401DKP Oddíl OB Kotlářkadisk
Kosek, JanSRK9507SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžndisk
Krajcar, IvoSKM9501SKM KOB Směr Kroměříždisk
 
 
 
H20A (33)3,2 km 175 m19 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Schuster, MarekAOP9303AOP POBO - přátelé OB Opava24:010:00
2Chloupek, AdamTUR9300TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov24:28+0:27
3Petržela, JanPHK9200PHK OK 99 Hradec Králové24:33+0:32
4Vavrys, JohanLCE9302LCE OOB TJ Slovan Luhačovice26:22+2:21
5Čermák, JanLPU9301LPU OK Lokomotiva Pardubice26:39+2:38
6Argaláš, MichalTRI9301TRI TJ TŽ Třinec26:42+2:41
7Hubáček, MichalLCE9301LCE OOB TJ Slovan Luhačovice26:50+2:49
8Klusáček, JanTTR9301TTR OOB Třebíč27:13+3:12
9Kolovský, FrantišekLPM9202LPM OK Lokomotiva Plzeň27:31+3:30
10Mokrý, StanislavABM9202ABM KOB Moira Brno27:36+3:35
11Hadač, FilipAOP9301AOP POBO - přátelé OB Opava27:52+3:51
12Kubelka, TomášLPU9307LPU OK Lokomotiva Pardubice28:41+4:40
13Benroth, MartinTZL9206LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice29:56+5:55
14Rusý, TomášKAM9301KAM SK Kamenice30:03+6:02
15Brlica, PavelZBM9302ZBM SK Žabovřesky Brno30:35+6:34
16Barcík, RobertAOP9203AOP POBO - přátelé OB Opava30:53+6:52
17Smitka, JanSHK9204SHK TJ Slavia Hradec Králové31:36+7:35
18Pova, OndřejKRL9304KRL Kometa Kralovice31:51+7:50
19Zakouřil, VítTUR9301TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov31:56+7:55
20Kolárik, TomášTZL9302TZL SKOB Zlín33:26+9:25
21Navrátil, BorisAOP9202AOP POBO - přátelé OB Opava33:37+9:36
22Záveský, FilipLPU9306LPU OK Lokomotiva Pardubice34:07+10:06
23Šákr, VítBOR9301BOR OK Jiskra Nový Bor34:43+10:42
24Kos, OldřichLPU9302LPU OK Lokomotiva Pardubice35:24+11:23
25Doležel, OndřejSTE9202STE SK SKI-OB Šternberk35:50+11:49
26Kos, TomášLPU9303LPU OK Lokomotiva Pardubice37:44+13:43
27Krejsa, VladimírCHT9202CHT OOB SK Chrast37:55+13:54
28Rossmanith, VojtaAOP9302AOP POBO - přátelé OB Opava42:11+18:10
29Novotný, OndřejABM9211ABM KOB Moira Brno44:28+20:27
30Maňák, MatějPHK9302PHK OK 99 Hradec Králové44:55+20:54
31Hladík, FrantišekSTH9203STH SK Studenec44:57+20:56
32Buk, JindřichROU9303ROU SKOB Roudnice nad Labem49:00+24:59
 
msNovák, DanBORBOR OK Jiskra Nový Bor33:21+9:20
 
 
 
H20B (8)2,6 km 145 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Vik, MartinSTH9206STH SK Studenec24:470:00
2Vištejn, JiříKRL9305KRL Kometa Kralovice25:22+0:35
3Zacha, OndřejSJI9304SJI OK Jihlava27:24+2:37
4Charvát, JiříSTH9204STH SK Studenec28:47+4:00
5Suchý, JiříSJI9201SJI OK Jihlava30:11+5:24
6Čechlovský, JanCHA9300CHA OK Chrastava34:44+9:57
7Jíša, OndřejKRE9303KRE OOB TJ Sokol Křemže59:22+34:35
 
Prášek, PřemyslKAM9305KAM SK Kamenicedisk
 
 
 
H21A (71)3,9 km 175 m20 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Horáček, MichalVLI7700VLI Slavia Liberec orienteering28:480:00
2Klapal, JanLPU9006LPU OK Lokomotiva Pardubice31:19+2:31
3Vodrážka, OndřejVPM7702VPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:14+3:26
4Zimmermann, ŠtěpánZBM9101ZBM SK Žabovřesky Brno33:04+4:16
5Kantor, OndřejTRI9103TRI TJ TŽ Třinec33:08+4:20
6Vlček, MartinTUR8702TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov33:10+4:22
7Henek, MichalRBK8605RBK SK Radioklub Blansko33:14+4:26
8Kozák, PetrKAM6501KAM SK Kamenice33:26+4:38
9Procházka, PavelPGP9002PGP SK Praga33:43+4:55
10Novák, JiříNPA7502NPA SK LOB Nová Paka33:46+4:58
11Zimmermann, JakubZBM8928ZBM SK Žabovřesky Brno33:49+5:01
12Rambousek, KarelBSO7907BSO KOB Baník Sokolov34:11+5:23
13Hovorka, LukášLPU9001LPU OK Lokomotiva Pardubice34:13+5:25
14Holas, OndřejTUR8501TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov34:16+5:28
15Matějů, LubošPGP7601PGP SK Praga34:17+5:29
16Kazda, OndřejSJC8202SJC Sportcentrum Jičín34:22+5:34
17Ondráček, RadimEKP7414EKP VŠTJ Ekonom Praha34:39+5:51
18Zakouřil, TomášTUV7500TUV SOK TJ Turnov34:40+5:52
19Fišer, JiříSLP8503SLP OOB Slavia Praha34:52+6:04
20Kořínek, JindřichTUR8406TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov34:58+6:10
21Cahel, MarekLCE8803LCE OOB TJ Slovan Luhačovice35:01+6:13
22Hanslian, DavidLCE7835LCE OOB TJ Slovan Luhačovice35:02+6:14
23Váňa, MartinTUR8401TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov35:17+6:29
24Tihon, MichalPHK7905PHK OK 99 Hradec Králové35:19+6:31
25Sysel, CtiborPGP8700PGP SK Praga35:27+6:39
26Vlach, JiříVOV7900VOV VSK VŠB TU Ostrava35:37+6:49
27Oma, JakubTUR8002TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov35:40+6:52
27Hora, VojtěchPGP8301PGP SK Praga35:40+6:52
29Novotný, TomášPHK8101PHK OK 99 Hradec Králové36:00+7:12
30Vítek, PetrPHK7601PHK OK 99 Hradec Králové36:01+7:13
31Kazda, AdamZBM9104ZBM SK Žabovřesky Brno36:05+7:17
32Habán, IvoVLI7707VLI Slavia Liberec orienteering36:23+7:35
33Přikryl, PetrABM6708ABM KOB Moira Brno36:49+8:01
34Mrázek, JiříDKP7911DKP Oddíl OB Kotlářka36:51+8:03
34Navrátil, TomášASU8817ASU Magnus Orienteering36:51+8:03
36Polák, VlastimilVRL7702VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí36:53+8:05
37Kobr, TomášTJN8901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:54+8:06
38Hostaš, PetrTUR9001TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov37:16+8:28
39Pospíšil, OndřejDKP8717DKP Oddíl OB Kotlářka37:39+8:51
40Potštejnský, JanSRK7807SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn37:50+9:02
41Matras, TomášCHT8001CHT OOB SK Chrast37:58+9:10
42Matějů, MichalVLI7702VLI Slavia Liberec orienteering38:05+9:17
43Pospíšil, VítSCP6800SCP OK Sparta Praha38:13+9:25
44Suchý, PetrLPM7820LPM OK Lokomotiva Plzeň38:15+9:27
45Arnošt, KamilVSP7301VSP USK Praha38:20+9:32
46Procházka, TomášLPU9110LPU OK Lokomotiva Pardubice38:27+9:39
47Weiner, JakubSHK7911SHK TJ Slavia Hradec Králové38:33+9:45
48Procházka, JanPGP8206PGP SK Praga38:47+9:59
49Kalous, VladislavEKP7702EKP VŠTJ Ekonom Praha38:57+10:09
50Henych, PetrVLI6001VLI Slavia Liberec orienteering39:03+10:15
51Procházka, TomášSCP8200SCP OK Sparta Praha39:07+10:19
52Kolín, JanJIL7701JIL OK Jilemnice39:32+10:44
53Bialožyt, MichalZBM8707ZBM SK Žabovřesky Brno40:14+11:26
54Balcar, AlešPHK8602PHK OK 99 Hradec Králové40:28+11:40
54Pašek, FrantišekKAM7600KAM SK Kamenice40:28+11:40
56Janda, MartinDOB8002DOB KOB Dobruška40:44+11:56
57Strachota, PetrTJN8700TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:21+12:33
58Peterka, VojtěchLLI7502LLI TJ Loko Liberec41:52+13:04
59Justa, PavelPHK8701PHK OK 99 Hradec Králové42:53+14:05
60Rychlý, PavelOOP8505OOP TJ Opava42:59+14:11
61Sysel, OndřejPGP8302PGP SK Praga43:21+14:33
62Kabáth, DavidZBM8433ZBM SK Žabovřesky Brno43:31+14:43
63Fibír, TomášFSP7901FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha43:40+14:52
64Kadeřávek, PetrPHK7605PHK OK 99 Hradec Králové44:08+15:20
65Műller, MartinPHK8903PHK OK 99 Hradec Králové45:18+16:30
66Veverka, TomášVAM8401VAM OOB Vamberk48:04+19:16
67Zháňal, JanZBM8721ZBM SK Žabovřesky Brno50:16+21:28
68Vlach, MartinSCP8605SCP OK Sparta Praha53:34+24:46
69Janovský, TomášPGP6401PGP SK Praga57:07+28:19
 
Dlabaja, ŠtěpánTZL8508TZL SKOB Zlíndisk
Lučan, VladimírLPU7710LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
H21B (70)3,4 km 160 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kučera, JanVSP7302VSP USK Praha28:490:00
2Antoš, FilipNPA8001NPA SK LOB Nová Paka29:26+0:37
3Švihovský, JaromírSJC8005SJC Sportcentrum Jičín29:32+0:43
4Perůtka, JanLCE8801LCE OOB TJ Slovan Luhačovice31:05+2:16
5Pokorný, OndřejPGP7506PGP SK Praga31:45+2:56
6Jirásek, AlešLPU7601LPU OK Lokomotiva Pardubice31:48+2:59
7Šafařík, IvoCST7401CST OOB TJ ČZ Strakonice32:31+3:42
8Kužel, TomášFSP7610FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha32:38+3:49
9Tichovský, MartinPGP6100PGP SK Praga33:16+4:27
10Vodrážka, JakubVLI7604VLI Slavia Liberec orienteering33:19+4:30
11Polášek, JanTZL8601TZL SKOB Zlín33:27+4:38
12Venhoda, MilanSJI7104SJI OK Jihlava33:37+4:48
13Novák, ZdeněkNPA7701NPA SK LOB Nová Paka33:50+5:01
14Semík, LubošOKP6204OKP SK OK 24 Praha33:51+5:02
15Žaloudek, PetrSJC8309SJC Sportcentrum Jičín33:53+5:04
16Kopáček, JanCHT8510CHT OOB SK Chrast33:57+5:08
17Beneš, JanSJC8703SJC Sportcentrum Jičín34:07+5:18
18Petřivalský, MarekSTE6907STE SK SKI-OB Šternberk34:21+5:32
19Zajíc, VítězslavTAP8610TAP KOB TRETRA Praha34:32+5:43
20Kurfürst, PavelFSP7400FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha34:50+6:01
21Zuzánek, ZdeněkTJN5901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:57+6:08
22Tomeš, JaroslavDKP8109DKP Oddíl OB Kotlářka35:13+6:24
23Mezník, VladimírLBE6400LBE TJ Lokomotiva Beroun35:32+6:43
23Kadavý, PetrCHA7800CHA OK Chrastava35:32+6:43
25Hodek, MichalTAP8808TAP KOB TRETRA Praha35:34+6:45
26Krejsa, MartinCHT9001CHT OOB SK Chrast35:43+6:54
27Fejk, ZbyněkSJC7501SJC Sportcentrum Jičín35:51+7:02
28Doucha, JiříSNA7105SNA TJ START Náchod36:11+7:22
29Leštínský, TomášDOB7801DOB KOB Dobruška36:15+7:26
30Ježek, JiříPHK8403PHK OK 99 Hradec Králové36:30+7:41
31Gregor, MartinCTB7701CTB SK OB Chotěboř36:31+7:42
32Sokolář, ZdeněkSNA7201SNA TJ START Náchod36:43+7:54
33Pachner, PavelVLI7503VLI Slavia Liberec orienteering36:45+7:56
34Picek, JanTJN9101TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:48+7:59
35Znojemský, JiříVLI7500VLI Slavia Liberec orienteering37:23+8:34
36Hadač, MiroslavAOP6501AOP POBO - přátelé OB Opava37:24+8:35
37Teringl, RadekVCB6502VCB TJ OB České Budějovice37:37+8:48
38Pešek, OndřejCHC8502CHC KOB Choceň37:51+9:02
39Hanč, PetrVRL8001VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí38:06+9:17
40Hanzl, TomášSJC8205SJC Sportcentrum Jičín38:09+9:20
41Albl, MiloslavPVP7605PVP VSK Přírodověda39:28+10:39
42Voráček, MichalPGP8009PGP SK Praga40:11+11:22
42Šafka, JanSLP7704SLP OOB Slavia Praha40:11+11:22
44Kadlec, JanSJI8306SJI OK Jihlava40:41+11:52
45Černý, MichalPHK8005PHK OK 99 Hradec Králové40:48+11:59
46Blahuta, MarekMFP7301MFP VŠSK MFF UK Praha40:56+12:07
47Čech, JanFSP7900FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha40:57+12:08
48Kovář, JindřichMAS6800MAS KČT Aš41:05+12:16
49Bořánek, PetrVSP7000VSP USK Praha41:11+12:22
50Mašata, RomanPHK7107PHK OK 99 Hradec Králové41:50+13:01
51Martan, JiříVLI7300VLI Slavia Liberec orienteering42:01+13:12
52Pilař, KarelMAS5501MAS KČT Aš42:47+13:58
53Jirků, RomanSJI8309SJI OK Jihlava43:46+14:57
54Boudný, JanSCP7417SCP OK Sparta Praha44:00+15:11
55Václavek, TomášSTE5809STE SK SKI-OB Šternberk44:02+15:13
56Šilhavý, JakubLPM8500LPM OK Lokomotiva Plzeň44:09+15:20
57Gomzyk, AndriyTUR8001TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov44:15+15:26
58Khel, RichardSCP7500SCP OK Sparta Praha45:30+16:41
59Kopec, TomášVOV8203VOV VSK VŠB TU Ostrava46:23+17:34
60Brož, MarekTUR8402TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov47:01+18:12
61Pelc, VáclavCST6702CST OOB TJ ČZ Strakonice48:04+19:15
62Černý, MartinTAP8902TAP KOB TRETRA Praha48:42+19:53
63Stein, YoavPHK8100PHK OK 99 Hradec Králové52:26+23:37
64Kolek, PetrDOB7501DOB KOB Dobruška53:47+24:58
65Hyka, JanTUR9002TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov53:48+24:59
66Fátor, JanDOB7907DOB KOB Dobruška54:17+25:28
67Zelenka, TomášPHK9001PHK OK 99 Hradec Králové64:05+35:16
68Suntioinen, Ville2710000FIN KARKKI-RASTI84:35+55:46
 
Vávra, JaroslavLPU7308LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
Šabatka, ZdeněkSHK8902SHK TJ Slavia Hradec Královédisk
 
 
 
H21C (72)3,0 km 170 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Prášil, OndřejSJC8401SJC Sportcentrum Jičín28:300:00
2Klimeš, PetrKRE7701KRE OOB TJ Sokol Křemže29:33+1:03
3Macek, JiříLIT8401LIT KOB Chemopetrol Litvínov30:21+1:51
4Rázek, AlešVLI7800VLI Slavia Liberec orienteering31:11+2:41
5Hrobař, ŠtěpánABM9106ABM KOB Moira Brno31:23+2:53
6Červinka, JanOKP8901OKP SK OK 24 Praha32:54+4:24
7Novák, LiborOKP6504OKP SK OK 24 Praha32:56+4:26
8Pátek, RichardZBM7609ZBM SK Žabovřesky Brno33:16+4:46
9Škara, VojtěchLTP9102LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice33:47+5:17
10Kozumplik, AlešVBM8403VBM VSK Mendelu Brno33:52+5:22
11Semík, VojtěchKAM9100KAM SK Kamenice33:58+5:28
12Slavík, PavelSNA7349SNA TJ START Náchod34:11+5:41
13Wagner, LiborDKP8511DKP Oddíl OB Kotlářka34:13+5:43
14Jána, MichalDKP8400DKP Oddíl OB Kotlářka34:25+5:55
15Kazda, JiříSJC8006SJC Sportcentrum Jičín34:57+6:27
16Ježek, LukášCHA8604CHA OK Chrastava35:30+7:00
17Korecký, MiroslavCHT7901CHT OOB SK Chrast35:40+7:10
18Tomeš, PetrSJC7531SJC Sportcentrum Jičín35:46+7:16
19Rauch, StanislavVPM8201VPM KOS Slavia VŠ Plzeň35:56+7:26
20Musil, PavelSJC7705SJC Sportcentrum Jičín35:59+7:29
21Kraus, PetrSJC7303SJC Sportcentrum Jičín36:30+8:00
22Sýkora, BohumilCHC8601CHC KOB Choceň36:56+8:26
23Nečas, TomášTZL8801TZL SKOB Zlín37:01+8:31
24Hejtmánek, MartinTAP8605TAP KOB TRETRA Praha37:02+8:32
25Hrouda, MartinFSP7612FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha37:52+9:22
26Kučerka, JanLIT8002LIT KOB Chemopetrol Litvínov39:21+10:51
27Pavlík, LiborLIT7605LIT KOB Chemopetrol Litvínov39:28+10:58
27Jahn, PetrVIC8400VIC VIC39:28+10:58
29Tichý, MartinTJH6401TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec39:32+11:02
30Cerha, MilanTUR7703TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov39:34+11:04
31Kopecký, PavelVSP7800VSP USK Praha39:56+11:26
32Novák, PetrSKV8201SKV TJ Slovan Karlovy Vary40:49+12:19
33Skyva, PetrSTE6501STE SK SKI-OB Šternberk41:17+12:47
34Chrást, TomášSTH7401STH SK Studenec41:41+13:11
35Skripnik, OndřejFSP7502FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha41:57+13:27
36Nývlt, PetrSNA8004SNA TJ START Náchod42:33+14:03
37Anděl, RobertVPM8001VPM KOS Slavia VŠ Plzeň42:36+14:06
38Kasal, VítSBK7540SBK KOB Start Blansko42:38+14:08
39Pavlík, BronislavLIT8201LIT KOB Chemopetrol Litvínov42:50+14:20
40Borovička, MilanFSP6104FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha43:00+14:30
41Rozkošný, KarelEKP7900EKP VŠTJ Ekonom Praha43:05+14:35
42Bolech, FilipLPU8602LPU OK Lokomotiva Pardubice43:10+14:40
43Zlesák, MartinCHT7302CHT OOB SK Chrast43:28+14:58
44Kuban, MichalCHT8505CHT OOB SK Chrast43:52+15:22
45Kovařík, RadovanPHK8503PHK OK 99 Hradec Králové43:57+15:27
46Vančura, MartinTJN8002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis43:59+15:29
47Filičko, MarekLPU7102LPU OK Lokomotiva Pardubice44:19+15:49
48Hulec, JakubKSH8401KSH OOB TJ Kašperské Hory44:29+15:59
49Novák, LiborOKP9100OKP SK OK 24 Praha44:48+16:18
50Ryjáček, JanLPM8004LPM OK Lokomotiva Plzeň45:19+16:49
51Suhail, Alsheraifi7510003UAE UAE MILITARY TEAM45:29+16:59
52Sládek, JanTAP8801TAP KOB TRETRA Praha46:09+17:39
53Salem, Alyammahi7510007UAE UAE MILITARY TEAM46:40+18:10
54Forst, LiborMFP6301MFP VŠSK MFF UK Praha46:50+18:20
55Kořan, PavelVBM7401VBM VSK Mendelu Brno47:20+18:50
56Bernášek, JiříSTB8101STB TJ Stadion Nový Bor48:49+20:19
57Zaoral, PetrTJN7904TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis49:57+21:27
58Jamal, Abdouli7510001UAE UAE MILITARY TEAM50:40+22:10
59Saeed, Alzeyoudi7510004UAE UAE MILITARY TEAM51:42+23:12
60Kalina, MiroslavEKP8211EKP VŠTJ Ekonom Praha52:28+23:58
61Zoubek, PetrZBP7602ZBP OOB SK Zbraslav53:02+24:32
62Potůček, MichalPHK7903PHK OK 99 Hradec Králové53:23+24:53
63Luňák, TomášNERNER NER54:48+26:18
64Píchal, JanVSP5202VSP USK Praha54:55+26:25
65Dubrovský, LukášSHK8400SHK TJ Slavia Hradec Králové57:27+28:57
66Mohammed, Alrubaei7510002UAE UAE MILITARY TEAM60:05+31:35
67Duda, AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis68:30+40:00
68Yousuf, Alsuyaidi7510006UAE UAE MILITARY TEAM70:48+42:18
69Buriánek, VojtěchSMRSMR SK SNS Smržovka73:15+44:45
 
Rouš, PavelVBM8102VBM VSK Mendelu Brnodisk
Ahmed, Almurshidi7510008UAE UAE MILITARY TEAMdisk
Doležal, TomášNERNER NERdisk
 
 
 
H21E (42)4,6 km 255 m23 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Šedivý, JanPGP8409PGP SK Praga32:310:00
2Chromý, AdamZBM8841ZBM SK Žabovřesky Brno33:14+0:43
3Poklop, MartinSSU8802SSU SK Severka Šumperk35:08+2:37
4Nožka, RadekLPU9005LPU OK Lokomotiva Pardubice35:30+2:59
5Šmehlík, EduardSHK8702SHK TJ Slavia Hradec Králové35:53+3:22
6Štěrba, ZbyněkLPU8304LPU OK Lokomotiva Pardubice36:02+3:31
7Kubát, PavelPHK9101PHK OK 99 Hradec Králové36:14+3:43
8Wolf, DanielTUR9100TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov36:31+4:00
9Prášil, MarekTTR7301TTR OOB Třebíč37:05+4:34
10Janata, MartinDKP8306DKP Oddíl OB Kotlářka37:18+4:47
11Slezák, ZdeněkLCE8902LCE OOB TJ Slovan Luhačovice37:26+4:55
12Přibyl, BroněkTZL8603TZL SKOB Zlín38:03+5:32
13Hradec, PavelTUR8801TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov38:06+5:35
14Smola, MichalTZL8131TZL SKOB Zlín38:38+6:07
15Panchártek, JanPHK8802PHK OK 99 Hradec Králové38:58+6:27
16Zbranek, RomanASU8808ASU Magnus Orienteering39:17+6:46
17Bouchal, JiříVPM8449VPM KOS Slavia VŠ Plzeň39:26+6:55
18Škoda, JakubVLI8800VLI Slavia Liberec orienteering39:28+6:57
19Jirásek, MichalSHK8901SHK TJ Slavia Hradec Králové39:41+7:10
20Procházka, JanPGP8407PGP SK Praga39:48+7:17
21Dlabaja, TomášTUR8303TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov40:37+8:06
22Baier, MartinTUR7603TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov40:57+8:26
23Palas, JanZBM8507ZBM SK Žabovřesky Brno41:11+8:40
24Kamenický, MatějLPU9036LPU OK Lokomotiva Pardubice41:45+9:14
25Košárek, PavelAOP7102AOP POBO - přátelé OB Opava41:47+9:16
26Král, VáclavSSU8243SSU SK Severka Šumperk41:59+9:28
27Losman, PetrPHK7901PHK OK 99 Hradec Králové42:12+9:41
28Flašar, JanPGP8610PGP SK Praga42:53+10:22
29Zvěřina, PetrLPU8208LPU OK Lokomotiva Pardubice43:17+10:46
30Mrázek, JanSCP8102SCP OK Sparta Praha43:23+10:52
31Suslov, SergejVLI8801VLI Slavia Liberec orienteering43:46+11:15
32Hepner, DavidSHK7601SHK TJ Slavia Hradec Králové44:47+12:16
33Krejčík, JiříTZL8301TZL SKOB Zlín45:46+13:15
34Horyna, RomanLCE7602LCE OOB TJ Slovan Luhačovice46:52+14:21
35Komanec, VáclavSHK8406SHK TJ Slavia Hradec Králové48:14+15:43
36Udržal, TomášLPU8002LPU OK Lokomotiva Pardubice49:53+17:22
37Procházka, DavidLPU9113LPU OK Lokomotiva Pardubice54:13+21:42
 
Nykodým, MilošZBM9005ZBM SK Žabovřesky Brnodisk
Kovář, MiroslavSCP8103SCP OK Sparta Prahadisk
Drahokoupil, AlešCHT8501CHT OOB SK Chrastdisk
Henych, MartinSJC8601SJC Sportcentrum Jičíndisk
msKořínek, TomáčBORBOR OK Jiskra Nový Bor39:04+6:33
 
 
 
H35B (32)3,3 km 195 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Novotný, RadekPHK7402PHK OK 99 Hradec Králové28:350:00
2Samek, PetrPHK7302PHK OK 99 Hradec Králové32:35+4:00
3Vandas, LuděkVAM6601VAM OOB Vamberk32:41+4:06
4Zikmund, ZdeněkNPA6705NPA SK LOB Nová Paka34:47+6:12
5Zakouřil, VáclavVSP7401VSP USK Praha35:06+6:31
6Nehasil, VladislavLDC7101LDC KOB Děčín35:42+7:07
7Illner, JakubDKP6601DKP Oddíl OB Kotlářka36:02+7:27
8Kunčar, VítLCE6602LCE OOB TJ Slovan Luhačovice36:15+7:40
9Kučera, PetrMFP7602MFP VŠSK MFF UK Praha37:04+8:29
10Novotný, MilanPHK6502PHK OK 99 Hradec Králové37:08+8:33
11Žemla, TomášSCP7105SCP OK Sparta Praha39:04+10:29
12Kvapil, PetrTUV7402TUV SOK TJ Turnov39:47+11:12
13Švadlena, PavelCHC7502CHC KOB Choceň41:09+12:34
14Janas, PetrXBM7103XBM PELL̵41:36+13:01
15Barcík, PeterAOP6601AOP POBO - přátelé OB Opava41:49+13:14
16Šklíba, JanSRK7501SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn43:52+15:17
17Horák, MartinLDC7100LDC KOB Děčín45:11+16:36
18Průša, MichalVSP7310VSP USK Praha45:24+16:49
19Shurer, RonenPHK7400PHK OK 99 Hradec Králové47:17+18:42
20Šimša, JaromírMFP7100MFP VŠSK MFF UK Praha49:36+21:01
21Kunart, TomášPHK7205PHK OK 99 Hradec Králové50:33+21:58
22Kovařík, MartinTRI7700TRI TJ TŽ Třinec50:54+22:19
23Žitný, TomášSMB6401SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav52:06+23:31
24Hepnar, LubošSTE6307STE SK SKI-OB Šternberk52:44+24:09
25Avidan, ElikPHK7301PHK OK 99 Hradec Králové54:19+25:44
26Holec, HonzaMOV6701MOV SKOB Ostrava55:15+26:40
27Siegl, RomanMFP6700MFP VŠSK MFF UK Praha55:31+26:56
28Mielec, JaromírAOV6901AOV OOB TJ Baník Ostrava56:22+27:47
 
Pecka, JanEKP6800EKP VŠTJ Ekonom Prahadisk
Gálus, IgorLDC7302LDC KOB Děčíndisk
Naon, RoiPHK7300PHK OK 99 Hradec Královédisk
Yochai, ShefiPHK7401PHK OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
H40B (31)3,1 km 175 m16 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Milota, JosefMLA5801MLA MLOK Mariánské Lázně31:010:00
2Baldrian, PetrPGP7203PGP SK Praga31:09+0:08
3Fencl, PetrLPU6901LPU OK Lokomotiva Pardubice31:25+0:24
4Podmolík, TomášTZL6915TZL SKOB Zlín31:37+0:36
5Bílý, PetrLTP6805LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice33:06+2:05
6Netuka, JanSHK7001SHK TJ Slavia Hradec Králové33:10+2:09
7Parkán, JiříSJH6801SJH SJH Jindřichův Hradec34:34+3:33
8Drbal, JanPGP7101PGP SK Praga34:40+3:39
9Kubec, MartinDOB7002DOB KOB Dobruška34:42+3:41
10Funda, JiříAPI6401API OK Andante Písek35:50+4:49
11Procházka, AntonínDCE5500DCE KOB Dobřichovice37:01+6:00
12Klaška, PavelDKP6500DKP Oddíl OB Kotlářka37:04+6:03
13Beneš, JanSJH7001SJH SJH Jindřichův Hradec37:16+6:15
14Žejdlík, MichalLTP7001LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice38:05+7:04
15Myslivec, TomášSHK7002SHK TJ Slavia Hradec Králové41:02+10:01
16Posselt, MartinTJN6802TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:22+13:21
17Novotný, DušanTJN7002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:29+14:28
18Yasur, NirPHK6802PHK OK 99 Hradec Králové46:14+15:13
19Fürst, AlešLLI6801LLI TJ Loko Liberec46:42+15:41
20Bradáč, StanislavLLI7201LLI TJ Loko Liberec46:58+15:57
21Staněk, RostislavVPM6801VPM KOS Slavia VŠ Plzeň54:08+23:07
22Eichler, PetrKAS6900KAS KOB Kamenický Šenov55:43+24:42
23Vacek, MilanSJI6901SJI OK Jihlava57:17+26:16
24Dundáček, MilanSJH6902SJH SJH Jindřichův Hradec58:38+27:37
25Mikeš, RomanVPM7002VPM KOS Slavia VŠ Plzeň65:52+34:51
26Švancar, MartinCHA7000CHA OK Chrastava68:29+37:28
27Šrámek, PetrMFP6905MFP VŠSK MFF UK Praha69:34+38:33
 
Killar, MarekLTU6801LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
Kubičko, PetrSJH6901SJH SJH Jindřichův Hradecdisk
Koštejn, PavelDOK7100DOK OK Doksydisk
Kohout, JosefSHK6902SHK TJ Slavia Hradec Královédisk
 
 
 
H45B (50)3,0 km 140 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Škvor, MartinKAM6700KAM SK Kamenice27:190:00
2Poloprutský, TomášVLI6205VLI Slavia Liberec orienteering29:50+2:31
3Uher, PetrVSP5001VSP USK Praha31:31+4:12
4Langr, JanSHK6701SHK TJ Slavia Hradec Králové31:53+4:34
5Stárek, FilipTUR6602TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov33:22+6:03
6Kamenický, JanPHK6601PHK OK 99 Hradec Králové33:28+6:09
7Schindler, JiříTJN6301TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:25+7:06
8Ptáček, PavelBBM6508BBM BETA URSUS Orienteering34:40+7:21
9Přibík, JanPGP6301PGP SK Praga37:07+9:48
10Valášek, PetrKAM6600KAM SK Kamenice37:09+9:50
11Žucha, JiříTJN6603TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:41+12:22
12Holinka, MartinZPV6712ZPV KOB Prostějov41:01+13:42
13Kavalír, KarelPHK6503PHK OK 99 Hradec Králové41:23+14:04
14Petržela, PavelLTU6301LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov41:33+14:14
15Kaplan, JanLPU6401LPU OK Lokomotiva Pardubice42:14+14:55
16Hartman, AlešVSP6506VSP USK Praha42:31+15:12
17Semík, JanVSP6507VSP USK Praha43:03+15:44
18Nykodým, PetrTBM6307TBM KOS TJ Tesla Brno43:04+15:45
19Sklenář, JosefSBR6601SBR SKOB Bruntál44:18+16:59
20Cincibus, PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha44:19+17:00
21Procházka, RadekLPU6504LPU OK Lokomotiva Pardubice45:04+17:45
22Koč, ZdeněkMKP4700MKP SK Meteor Kačerov Praha46:34+19:15
23Gregoriades, ZdeněkMKP5400MKP SK Meteor Kačerov Praha46:46+19:27
24Šebek, MartinSCP6700SCP OK Sparta Praha48:02+20:43
25Slavík, ViktorPGP6300PGP SK Praga48:16+20:57
26Bruner, LubošLTP6501LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice48:26+21:07
27Kubec, PavelSTB6601STB TJ Stadion Nový Bor48:41+21:22
28Tomaščin, JaroslavMKP5800MKP SK Meteor Kačerov Praha50:42+23:23
29Procházka, TomášLPU6503LPU OK Lokomotiva Pardubice52:27+25:08
30Noiman, ZivPHK6600PHK OK 99 Hradec Králové52:41+25:22
31Starý, PavelVRL6301VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí52:53+25:34
32Noiman, OmerPHK6500PHK OK 99 Hradec Králové55:07+27:48
33Hlaváček, LubomírPHK6401PHK OK 99 Hradec Králové58:24+31:05
34Janeček, JuraEKP6701EKP VŠTJ Ekonom Praha58:57+31:38
35Betlach, MiroslavDKP6300DKP Oddíl OB Kotlářka59:15+31:56
36Petráček, AlešSJI6301SJI OK Jihlava60:16+32:57
37Hanuš, PavelLTU6501LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov61:05+33:46
38Teplý, JiříSHK6401SHK TJ Slavia Hradec Králové63:16+35:57
39Šimek, MiroslavMFP6302MFP VŠSK MFF UK Praha63:20+36:01
40Sklenář, MiroslavAOP6302AOP POBO - přátelé OB Opava63:46+36:27
41Shay, LevaviPHK6400PHK OK 99 Hradec Králové63:50+36:31
42Brit, EdoPHK6300PHK OK 99 Hradec Králové80:20+53:01
43Hanč, JaroslavVRL6702VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí82:04+54:45
44Dobeš, VáclavKPY5701KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.83:03+55:44
45Aster, VladimírSLA6500SLA SKOB Slaný95:31+68:12
46Malec, JaromírROU6203ROU SKOB Roudnice nad Labem131:51+104:32
 
Krausz, MilanFSP6700FSP VŠTJ Stavební fakulta Prahadisk
Shema, NetanelPHK6402PHK OK 99 Hradec Královédisk
Hofman, PetrLPM6500LPM OK Lokomotiva Plzeňdisk
msRopek, RudolfNERNER NER31:58+4:39
 
 
 
H50B (40)2,9 km 145 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Hlaváč, JiříTBM6116TBM KOS TJ Tesla Brno25:380:00
2Němeček, JanVSP6201VSP USK Praha28:43+3:05
3Folprecht, MiroslavTUR5501TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov31:07+5:29
4Hrabánek, DavidPGP6003PGP SK Praga31:14+5:36
5Sucharda, JiříJEN5801JEN OB Jenišovice32:05+6:27
6Slezák, LiborLCE6207LCE OOB TJ Slovan Luhačovice32:44+7:06
7Kožina, PetrPGP6000PGP SK Praga34:29+8:51
8Šmaus, IvanTJN6249TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:31+8:53
9Vykysalý, MiroslavPHK5902PHK OK 99 Hradec Králové36:35+10:57
10Horký, MilanVIP6101VIP SK Viprahlo36:50+11:12
11Kettner, PavelHCE5900HCE TJ Sokol Hostivice37:34+11:56
12Kamenický, RadanOSN6004OSN SK OS Nové Město n. M.39:17+13:39
13Čechlovský, JosefCHA5900CHA OK Chrastava40:40+15:02
14Konopáč, JiříTUR5803TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov40:41+15:03
15Hausvater, KarelSHK5801SHK TJ Slavia Hradec Králové40:47+15:09
16Eiselt, MilošLTP5802LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice42:09+16:31
17Blabla, ZdeněkPCB5901PCB SKP České Budějovice42:40+17:02
18Fanta, MiroslavEKP5800EKP VŠTJ Ekonom Praha44:35+18:57
19Pavlů, JaroslavDCE6100DCE KOB Dobřichovice45:31+19:53
20Vícha, VladimírLPU5801LPU OK Lokomotiva Pardubice47:47+22:09
21Hejtmánek, VladimírTAP5802TAP KOB TRETRA Praha48:37+22:59
22Kavka, JiříSCP5900SCP OK Sparta Praha49:16+23:38
23Vydra, PavelPEN6200PEN OK RECO Sport50:18+24:40
24Veljačik, PavelSCP6200SCP OK Sparta Praha50:24+24:46
25Kovář, KarelLTP6102LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice51:03+25:25
26Červinka, JaroslavOKP5803OKP SK OK 24 Praha51:04+25:26
27Wurzel, BřetislavOSN6005OSN SK OS Nové Město n. M.51:05+25:27
28Svoboda, SlavomírSMB5801SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav51:49+26:11
29Tihon, JaroslavTAP6102TAP KOB TRETRA Praha52:50+27:12
30Šváb, JanVSP5801VSP USK Praha53:54+28:16
31Hoidekr, PavelLLI5901LLI TJ Loko Liberec55:01+29:23
32Janovič, OndřejSKV5901SKV TJ Slovan Karlovy Vary55:09+29:31
33Janeba, PetrCHC6001CHC KOB Choceň56:20+30:42
34Vrabec, MartinSCP6100SCP OK Sparta Praha56:41+31:03
35Novotný, MiroslavLPU5905LPU OK Lokomotiva Pardubice56:53+31:15
36Hošek, LadislavSCP6001SCP OK Sparta Praha65:07+39:29
37Grivalský, MichalPGP5900PGP SK Praga67:58+42:20
38Kořínek, ZdeněkPEN6201PEN OK RECO Sport71:27+45:49
39Buchbinder, MordechaiPHK5900PHK OK 99 Hradec Králové87:59+62:21
 
Bořil, PetrOSN6207OSN SK OS Nové Město n. M.disk
 
 
 
H55B (44)2,6 km 145 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Zdráhal, RobertOOL5707OOL SK Haná orienteering25:390:00
2Škorpil, MartinHOR5700HOR TJ Jiskra Hořice27:12+1:33
3Kunc, RadovanTJN5549TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:30+1:51
4Šedivý, JiříEKP5500EKP VŠTJ Ekonom Praha28:36+2:57
5Běhoun, PavelPHK5701PHK OK 99 Hradec Králové30:07+4:28
6Hejzlar, JosefVCB5601VCB TJ OB České Budějovice31:37+5:58
7Bochenek, MilanEKP5601EKP VŠTJ Ekonom Praha32:16+6:37
8Valter, PetrKBP4500KBP KBP Praha33:11+7:32
9Dušátko, PetrPHK5702PHK OK 99 Hradec Králové33:43+8:04
10Jaroš, VladimírDCE5400DCE KOB Dobřichovice33:59+8:20
11Segal, DavidiPHK5700PHK OK 99 Hradec Králové34:16+8:37
12Juračka, VojtěchLPU5404LPU OK Lokomotiva Pardubice34:19+8:40
13Gazdačko, MilanSHK5702SHK TJ Slavia Hradec Králové34:29+8:50
14Novák, TomDOK5500DOK OK Doksy34:33+8:54
15Klusáček, MartinTTR5601TTR OOB Třebíč35:20+9:41
16JUN, DrahomírKNC5501KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.35:27+9:48
17Ludvík, PetrSTB5701STB TJ Stadion Nový Bor36:35+10:56
18Štěrba, PavelLPU5408LPU OK Lokomotiva Pardubice38:39+13:00
19Novotný, OtakarTJN5604TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:59+13:20
20Matras, JaroslavCHT5301CHT OOB SK Chrast39:21+13:42
21Stibal, IvanLDC5701LDC KOB Děčín40:45+15:06
22Škoda, PřemekVLI5301VLI Slavia Liberec orienteering42:03+16:24
23Robotka, LiborPBM5303PBM TJ Spartak 1. Brněnská42:29+16:50
24Balcar, AlešPHK5703PHK OK 99 Hradec Králové43:29+17:50
25Pavlík, MilanCHA5400CHA OK Chrastava43:59+18:20
26Klimpl, PetrLPU5401LPU OK Lokomotiva Pardubice44:07+18:28
27Gurka, JiříTUV4601TUV SOK TJ Turnov45:33+19:54
28Horák, PetrTJN5602TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:58+20:19
29Jedlička, MiroslavJEN5301JEN OB Jenišovice45:59+20:20
30Ptáček, LadislavBBM5300BBM BETA URSUS Orienteering46:55+21:16
31Dlouhý, JiříDKP5700DKP Oddíl OB Kotlářka47:46+22:07
32Böhm, KarelTJN5101TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis48:10+22:31
33Raz, ShlomoPHK5403PHK OK 99 Hradec Králové50:08+24:29
34Šámal, VáclavPGP5601PGP SK Praga50:28+24:49
35Mizrahi, NissimPHK5400PHK OK 99 Hradec Králové54:36+28:57
36Junek, PetrSTH5501STH SK Studenec56:21+30:42
37Jahn, PavelSCP5500SCP OK Sparta Praha57:05+31:26
38Meir, Ben ShitritPHK5500PHK OK 99 Hradec Králové60:17+34:38
39Mishli, YuvalPHK5300PHK OK 99 Hradec Králové68:12+42:33
40Pavlík, MiroslavLIT5301LIT KOB Chemopetrol Litvínov70:45+45:06
41Aloush, DavidPHK5401PHK OK 99 Hradec Králové84:24+58:45
 
Sáňka, BedřichLPU5102LPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
Žemlička, ZbyněkCHT5501CHT OOB SK Chrastdisk
Adrián, PetrEKP5600EKP VŠTJ Ekonom Prahadisk
 
 
 
H60B (39)2,6 km 125 m15 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Hickethier, Manfred3420000342 SSV Planeta Radebeul28:260:00
2Hudský, VlastimilTUR5100TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov30:04+1:38
3Karmazín, PetrVLI4901VLI Slavia Liberec orienteering31:35+3:09
4Dawson, Roy5710000POR GAFANHORI32:31+4:05
5Provazník, JiříTUR5102TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov32:46+4:20
6Jakubec, JindřichTUR4801TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov34:44+6:18
7Lukavec, MiloslavTJN4901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:35+8:09
8Barták, JiříCHA5100CHA OK Chrastava38:03+9:37
9Novák, KarelNPA5001NPA SK LOB Nová Paka38:36+10:10
10Šorm, MiroslavDKL5200DKL KOB Kladno38:54+10:28
11Babický, TomášDLT5001DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice39:17+10:51
12Přeček, ZdeněkSCP5200SCP OK Sparta Praha39:25+10:59
13Kalibán, JaroslavNPA5101NPA SK LOB Nová Paka39:37+11:11
14Miřijovský, PřemyslBOV5001BOV TJ Baník Ostrava OKD39:47+11:21
15Tvrdek, VojtěchLBE4900LBE TJ Lokomotiva Beroun40:04+11:38
16Knobloch, JindřichVRL4901VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí41:03+12:37
17Švec, ZdeněkSLA4700SLA SKOB Slaný42:09+13:43
18Bárta, MiroslavJEN5201JEN OB Jenišovice43:18+14:52
19Rančák, JosefDOK5000DOK OK Doksy43:24+14:58
20Vítek, JosefCHT4802CHT OOB SK Chrast43:36+15:10
21Ševčík, MilanCHA5003CHA OK Chrastava44:05+15:39
22Kadavý, ZdeněkCHA4901CHA OK Chrastava44:07+15:41
23Farář, JaroslavVRL5002VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí45:22+16:56
24Toušek, MiloslavMKP5000MKP SK Meteor Kačerov Praha46:11+17:45
25Pospíšil, JaromírPZR4417PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou46:36+18:10
26Farář, VáclavLPU5201LPU OK Lokomotiva Pardubice48:09+19:43
27Ježek, LadislavVLI4900VLI Slavia Liberec orienteering50:32+22:06
28Brumek, StanislavDKL5201DKL KOB Kladno50:36+22:10
29Otta, PavelJES4601JES KOS Jesenice50:56+22:30
30Fiala, MilošKSH4801KSH OOB TJ Kašperské Hory52:44+24:18
31Peeters, André1514800BEL TROL55:59+27:33
32Rychtecký, JosefVCB4801VCB TJ OB České Budějovice56:27+28:01
33Kříž, PavelPZR4800PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou58:24+29:58
34Horáček, MiroslavVLI5000VLI Slavia Liberec orienteering61:44+33:18
35Stehno, PavelDKP4900DKP Oddíl OB Kotlářka64:00+35:34
36Hojný, OldřichSCP5201SCP OK Sparta Praha64:48+36:22
37Dafni, EhudPHK5000PHK OK 99 Hradec Králové68:35+40:09
 
Rejmont, MilanLTU4801LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
Hamáček, BohuslavLBE5000LBE TJ Lokomotiva Beroundisk
 
 
 
H65B (28)2,5 km 125 m14 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Pospíšil, JiříTUV4701TUV SOK TJ Turnov30:000:00
2Peterka, JosefLLI4702LLI TJ Loko Liberec32:05+2:05
3Buriánek, JaromírSCP4700SCP OK Sparta Praha33:54+3:54
4Novák, MilošSCP4600SCP OK Sparta Praha35:40+5:40
5Janda, JosefKAD4701KAD Originální Vivalín team Kadaň35:57+5:57
6Jirásek, JaroslavSCH4701SCH TJ Skalka Cheb36:07+6:07
7Sklenář, JanMLA4201MLA MLOK Mariánské Lázně37:18+7:18
8Fišák, JanMLA4401MLA MLOK Mariánské Lázně38:30+8:30
9Fridrich, JaroslavLPU4501LPU OK Lokomotiva Pardubice39:11+9:11
10Hrobař, RudolfSRK4702SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn39:46+9:46
11Zlesák, ZdeněkJIL4701JIL OK Jilemnice40:04+10:04
12Nosál, StanislavLBE4600LBE TJ Lokomotiva Beroun40:38+10:38
13Zakouřil, VáclavTUV4301TUV SOK TJ Turnov41:11+11:11
14Procházka, ZdenkoDKP4300DKP Oddíl OB Kotlářka41:23+11:23
15Paul, JosefDCE4401DCE KOB Dobřichovice41:52+11:52
15Novotný, JiříSLP4601SLP OOB Slavia Praha41:52+11:52
17Švadlena, JiříCHC4601CHC KOB Choceň43:12+13:12
18Procházka, AlešDKP4700DKP Oddíl OB Kotlářka44:37+14:37
19Dohnal, JosefVSP4300VSP USK Praha44:56+14:56
20Nejezchleba, JiříKAS4600KAS KOB Kamenický Šenov45:47+15:47
21Suchý, KarelPGP4300PGP SK Praga46:53+16:53
22Rakovec, MilošSCP4500SCP OK Sparta Praha54:53+24:53
23Levin, OdedPHK4602PHK OK 99 Hradec Králové57:10+27:10
24Ravid, MoshePHK4600PHK OK 99 Hradec Králové59:28+29:28
25Pokorný, KarelTCB4701TCB SK Technik České Budějovice65:44+35:44
26Matoušek, LubošLJN4700LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou70:49+40:49
27Shefi, ShaulPHK4500PHK OK 99 Hradec Králové91:55+61:55
 
Čadil, JanFSP4300FSP VŠTJ Stavební fakulta Prahadisk
 
 
 
H70B (11)2,0 km 90 m13 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Havlík, JaroslavSJC3601SJC Sportcentrum Jičín33:540:00
2Attl, VladimírPGP3800PGP SK Praga38:49+4:55
3Gřunděl, IvanSJH4201SJH SJH Jindřichův Hradec45:30+11:36
4Novotný, FrantišekPUL4200PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.48:46+14:52
5Zábranský, EmilSLA4200SLA SKOB Slaný50:01+16:07
6Štrojsa, JosefKAS4000KAS KOB Kamenický Šenov53:11+19:17
7Mikulecký, JanPHK3801PHK OK 99 Hradec Králové55:03+21:09
8Máslo, MiroslavSHK4001SHK TJ Slavia Hradec Králové70:42+36:48
9Kalivoda, VladimírKNC3800KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.74:57+41:03
 
Rejpal, PetrSCP4100SCP OK Sparta Prahadisk
msLejsek, TadeášNER8903NER NER24:10-9:44
 
 
 
H75B (7)1,7 km 80 m12 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Zemánek, BohumilVRL3601VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí41:580:00
2Semorád, MilošSCP3300SCP OK Sparta Praha51:21+9:23
3Vondra, JaroslavFSP3300FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha54:04+12:06
4Kalivoda, ViktorKNC3300KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.64:08+22:10
5Burýšek, SlavomírTJP3600TJP OOB TJ Sokol Troja80:47+38:49
6Hanák, MilanFSP3400FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha90:53+48:55
7Tarantsev, Evgeny5913600RUS OK YEISK101:43+59:45
 
 
 
P3 (75)2,2 km 105 m11 K
místoJménoReg. čísloOddílČasZtráta
1Kalenský, TomášSJC8015SJC Sportcentrum Jičín18:380:00
2Řehořek, TomášSKV18:58+0:20
3Novák, MichalSKV21:04+2:26
4Dubec, PavelSCP8003SCP OK Sparta Praha21:27+2:49
5Štros, JanSKV22:25+3:47
6Gorčica, PavelCHA6200CHA OK Chrastava23:32+4:54
7Michalec, Jan23:50+5:12
8Táborský, OndřejTJN5605TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis24:39+6:01
9Synek, AntonínDOK0000DOK OK Doksy25:10+6:32
10Bulvová, HanaCHT665525:11+6:33
11Slovák, MiroslavSHK7704SHK TJ Slavia Hradec Králové25:59+7:21
12Chmelař, DanielVICVIC VIC27:18+8:40
13Rýdlová, JanaVICVIC VIC28:32+9:54
14Pliska, MilošPGP6304PGP SK Praga30:25+11:47
15Choutka, JaroslavNERNER NER30:30+11:52
16Ďupalová, DominikaPHK8555PHK OK 99 Hradec Králové30:44+12:06
17Gorčicová, IvanaCHA6550CHA OK Chrastava32:01+13:23
18Polášková, TerezaTZL8851TZL SKOB Zlín32:16+13:38
19Hančová, MarieSNA8255SNA TJ START Náchod32:35+13:57
20Puš, RomanSTH7501STH SK Studenec33:34+14:56
21Rücker, PetrHOR6500HOR TJ Jiskra Hořice33:58+15:20
22Halíř, RadimMFP7000MFP VŠSK MFF UK Praha35:12+16:34
23Šoupová, JanaLPM6850LPM OK Lokomotiva Plzeň35:26+16:48
24Tichovská, JitkaPGP6153PGP SK Praga36:15+17:37
25Košek, LadislavLLI5903LLI TJ Loko Liberec36:34+17:56
26Fürstová, AnnaLLI9854LLI TJ Loko Liberec37:37+18:59
27Grundmannová, HanaLTU925137:50+19:12
28Pohořalý, DobroslavROU6401ROU SKOB Roudnice nad Labem38:11+19:33
29Synková, PetraDOK0003DOK OK Doksy38:27+19:49
30Smith, LucieVRL7353VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí38:40+20:02
31Buková, JanaROU7150ROU SKOB Roudnice nad Labem38:46+20:08
32Brázdilová, RadkaODV6905ODV TJ AERO Odolena Voda39:00+20:22
33Dita, VlachovaSBR7751SBR SKOB Bruntál39:22+20:44
34Kopáčková, AlenaNERNER NER39:24+20:46
35Šoupa, KarelLPM6900LPM OK Lokomotiva Plzeň39:34+20:56
36Hájková, MichaelaBBM7750BBM BETA URSUS Orienteering40:17+21:39
37Rajnošková, LeaNERNER NER41:13+22:35
38Kavalírová, KateřinaNER6753NER NER41:40+23:02
39Kirchman, MilošPGP5502PGP SK Praga42:28+23:50
40Pohořalá, KarolínaROU6850ROU SKOB Roudnice nad Labem42:49+24:11
41Horáková, KateřinaLDCLDC KOB Děčín44:47+26:09
42Dlasková, AnnaDKP5350DKP Oddíl OB Kotlářka47:02+28:24
43Rudolfová, JanaSJC7752SJC Sportcentrum Jičín49:03+30:25
44Přibíková, JohanaNER49:28+30:50
45Bendák, PetrLTU6500LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov50:15+31:37
46Melichar, JaromírLLI6301LLI TJ Loko Liberec50:39+32:01
47Čtrnáct, JiříPGPPGP SK Praga51:03+32:25
48Bartáková, EvaCHACHA OK Chrastava51:10+32:32
49Červenka, JiříMLA5804MLA MLOK Mariánské Lázně51:27+32:49
50Paldus, PetrNERNER NER52:16+33:38
51Ježková, KláraMKP8450MKP SK Meteor Kačerov Praha52:49+34:11
52Kučerová, LenkaSLP7963SLP OOB Slavia Praha53:14+34:36
53Peterka, JakubLLI0404LLI TJ Loko Liberec55:11+36:33
54Ježek, FrantišekSLA0501SLA SKOB Slaný55:23+36:45
55Nosková, BarboraPGP0450PGP SK Praga56:15+37:37
56Winklerová, HannaLPM8051LPM OK Lokomotiva Plzeň57:06+38:28
57Hanušová, JitkaLTU6352LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov58:15+39:37
58Nosek, DanielPGP0403PGP SK Praga59:09+40:31
59Martanová, LeaVLI0555VLI Slavia Liberec orienteering61:23+42:45
60Kroupa, ŠtěpánVPM6904VPM KOS Slavia VŠ Plzeň62:10+43:32
61Vrbická, TerezaNERNER NER62:24+43:46
62Dušek, MilošNER71NER NER64:35+45:57
63Baldrián, TomášVSP0405VSP USK Praha64:42+46:04
64Nedvídková, KatkaNER2004NER NER65:20+46:42
65Arnoštová, Veronika65:57+47:19
66Prášil, TomášTTR0501TTR OOB Třebíč71:35+52:57
67Josífková, VeronikaPHK0000PHK OK 99 Hradec Králové72:09+53:31
68Šimůnková, MartinaN010000N01 N0173:20+54:42
69Pavlík, MatějLIT0401LIT KOB Chemopetrol Litvínov79:22+60:44
70Berková, KvětaTJN7350TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis715:12+696:34
 
Chernykh, OlgaNERNER NERdisk
Vilhumová, LucieNERNER NERdisk
Liptáková, MonikaNERNER NERdisk
Bradáč, DavidLLI0203LLI TJ Loko Liberecdisk
Baldriánová, EvaVSP0751VSP USK Prahadisk