3. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK JISKRA NOVÝ BORpá 28.5.2010 9:40
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

      Start     Jméno                                Text1                SI průk.           Kategorie   


      1      101 URINGA ORIENTEERS SY AUS 

      57:00     Koprivova Jitka                      1010001              253387             D60B        
      173:00    Burford Zuzu                         1010002              409758             H60B        



      2      121 HSV RIED             AUT 

      53:00     Hones Josef                          1210000              5483               H55B        



      3      181 MINSK                BLR 

      86:00     Vasilenok Marija                     1810000              254631             D12C        
      55:00     Tsitsyankova Volga                   1810001              254636             D40B        
      197:00    Vasilenok Vladimir                   1810002              250508             H45B        
      29:00     Murashka Andrei                      1810003              224969             H40B        



      4      341 HSG TURBINE ZITTAU   GER 

      91:00     Haufe Heiderose                      3414351              6391               D65B        
      137:00    Haufe Horst                          3413401              51342              H75B        



      5      342 POST SV DRESDEN      GER 

      68:00     Kraemer Jitka                        3428700              2016               D21E        
      104:00    Kraemer Andrei                       3429100              2329               H20A        
      103:00    Kraemer Karin                        3426300              2153               D45B        
      52:00     Kraemer Werner                       3425800              2046               H50B        
      158:00    Leibiger Jens                        3420000              591019             H35B        



      6      343 USV TU DRESDEN       GER 

      39:00     Eckardt Cornelia                     3436900              690719             D40B        
      10:00     Flechsig Florian                     3439200              428655             H18A        
      154:00    Flechsig Theresa                     3439400              361246             D16A        
      175:00    Gossel Heiko                         3436500              990002             H45B        
      167:00    Kundisch Wieland                     3438500              504644             H21E        
      171:00    Leideck Heike                        3436200              620713             D45B        
      175:00    Leideck Karsten                      3438600              1986035            H21E        
      27:00     Mueller Rainer                       3434500              2222222            H65B        
      171:00    Neumann Josef                        3438400              1984123            H21E        



      7      344 MTV DANNENBERG       GER 

      147:00    Froehner Klaus                       3442900              2440               H75B        



      8      345 SSV PLANETA RADEBEUL GER 

      59:00     Hickethier Manfred                   3455200              336118             H55B        
      119:00    Härtelt Helmut                       3455100              1951308            H55B        
      39:00     Schmalfeld Tassilo                   3454000              300684             H65B        



      9      552 POZOS PRZEWORSK      POL 

      140:00    Marszałek Patryk                     5520001              886313             H16A        
      144:00    Markowski Michał                     5520002              2016489            H16A        
      12:00     Kaszuba Bartosz                      5520003              505091             H18A        
      94:00     Leśnicki Marcin                      5520004              886307             H20A        
      35:00     Kruk Piotr                           5520005              2016488            H21A        



      10     553 UNTS WARSZAWA        POL 

      99:00     Filaber Anna                         5539002              899028             D20A        
      103:00    Kolosinska Jolanta                   5539103              895014             D20A        
      66:00     Tynelska Justyna                     5538904              842665             D21E        
      91:00     Dusza Anna                           5538905              899026             D21B        
      142:00    Wolowczyk Krzysztof                  5539506              899029             H16A        
      110:00    Cygler Slawomir                      5539008              886688             H20A        
      169:00    Grabowski Maciej                     5538109              887218             H21E        
      41:00     Antonowicz Jerzy                     5536810              504405             H40B        



      11     554 LKO LESZNO           POL 

      13:00     Klimkowska Hanna                     5549200              991794             D18A        
      16:00     Wels Dominik                         5549201              505095             H18A        
      96:00     Hoffmann Mateusz                     5549100              505094             H20A        
      90:00     Baksalary Lidia                      5547300              991795             D35B        



      12     555 HKS AZYMUT MOCHY     POL 

      14:00     Rychly Damian                        5559200              997824             H18A        



      13     556 ARKADY RASZKOW       POL 

      148:00    Brajer Dominika                      5569500              553480             D16A        
      11:00     Dudzinska Paulina                    5569200              504412             D18A        
      18:00     Dutkowski Mikolaj                    5569201              504406             H18A        
      115:00    Gmur Karol                           5567600              895239             H21C        



      14     557 OKS OTWOCK           POL 

      152:00    Dragowska Marysia                    5570000              887233             D16A        
      145:00    Dragowska Marzena                    5570001              887229             D45B        
      100:00    Dragowski Kuba                       5570002              504413             H20A        
      22:00     Dragowski Robert                     5570003              887222             H50B        



      15     558 WKS FLOTA GDYNIA     POL 

      15:00     Linska Angelika                      5580000              502202             D18A        
      177:00    Morawski Jacek                       5580001              500661             H21E        



      16     559 POLISH JUNIOR TEAM   POL 

      70:00     Gajda Monika                         5590000              504409             D21E        
      64:00     Wiśniewska Hanna                     5590001              504050             D21E        
      101:00    Faron Paulina                        5590002              895234             D20A        
      17:00     Morawska Anna                        5590003              502209             D18A        
      98:00     Hewelt Maciej                        5590004              887228             H20A        
      102:00    Pawlak Bartosz                       5590005              553475             H20A        
      106:00    Podziński Rafal                      5590006              895254             H20A        
      20:00     Olejnik Michal                       5590007              505002             H18A        
      138:00    Parfianowicz Piotr                   5590008              842659             H16A        
      173:00    Paszyński Piotr                      5590009              505001             H21E        
      32:00     Porzycz Agata                        5590010              886301             D50B        



      17     560 UKS ORIENTUS LODŽ    POL 

      150:00    Stankiewicz Agata                    5600001              887246             D16A        
      9:00      Ewiak Natalia                        5600002              895242             D18A        
      97:00     Gwozdz Ewa                           5600003              505004             D20A        
      8:00      Kubiak Bartek                        5600004              895244             H18A        
      22:00     Chudzik Dominik                      5600005              887234             H18A        
      108:00    Zielinski Kuba                       5600006              895246             H20A        
      112:00    Podzinski Rafai                      5600007              895254             H20A        



      18     591 OK YEISK             RUS 

      94:00     Tarantsev Evgeny                     5913600              206080             H70B        



      19     701 TEAM KARTSAM         SWE 

      195:00    Carlsson Christer                    7010001              14661              H45B        
      155:00    Svanberg Ingvar                      7010002              27062              H60B        



      20     ABM KOB MOIRA Brno       CZE 

      120:00    Přikryl Petr                         ABM6708              52008              H21B        
      129:00    Fasurová Tereza                      ABM9059              416011             D20A        
      156:00    Hrobař Štěpán                        ABM9106              995859             H20A        
      40:00     Mokrý Stanislav                      ABM9202              53172              H18A        
      196:00    Mokrý Ondřej                         ABM9410              416014             H16A        



      21     AOP NORD Slavia Minerva  CZE 

      122:00    Peřinka Jan                          AOP6301              887168             H35B        
      16:00     Hadač Miroslav                       AOP6501              887166             H21B        
      184:00    Schuster Martin                      AOP6502              995843             H21B        
      158:00    Kašparová Šárka                      AOP7251              52295              D21A        
      127:00    Besta Michal                         AOP7601              920674             H21E        
      178:00    Peřinka Jan                          AOP9101              553459             H20A        
      30:00     Sýkora Jan                           AOP9201              995870             H18A        
      24:00     Navrátil Boris                       AOP9202              253130             H18A        
      70:00     Hadač Filip                          AOP9301              887157             H18A        
      38:00     Schuster Marek                       AOP9303              995871             H18A        
      103:00    Košárek Pavel                        AOP7102              52296              H21E        
      150:00    Melecký Martin                       AOP9001              920663             H20A        



      22     API OK Andante Písek     CZE 

      7:00      Funda Jiří                           API6401              232336             H40B        



      23     ASU Magnus Orienteering  CZE 

      95:00     Aleš David                           ASU7517              515175             H21C        
      32:00     Labašová Katarína                    ASU8351              920656             D21E        
      92:00     Vávrová Veronika                     ASU8598              920685             D21A        
      135:00    Navrátil Tomáš                       ASU8817              920666             H21A        
      16:00     Vozdová Klára                        ASU8964              515189             D21E        
      114:00    Seitler Milan                        ASU9148              301583             H20A        
      27:00     Kolářová Renáta                      ASU9351              995795             D18A        
      186:00    Minář Marek                          ASU9444              920700             H16A        
      189:00    Šincl Jiří                           ASU9446              224905             H16B        
      198:00    Horvát Petr                          ASU9447              886264             H16A        
      52:00     Horvátová Hana                       ASU9797              224902             D14B        



      24     BBM KPKS BETA Brno       CZE 

      145:00    Ptáček Pavel                         BBM6508              53271              H21A        
      6:00      Fiala Jan                            BBM7205              515468             H21B        
      192:00    Záděra Pavel                         BBM9500              331262             H16A        
      165:00    Ptáček Pavel                         BBM9600              301292             H14B        
      133:00    Kunz Martin                          BBM7101              553435             P3          



      25     BOR OK Jiskra Nový Bor   CZE 

      182:00    Pavlovec Jan                         BOR9503              887936             H16A        



      26     BSO KOB Baník Sokolov    CZE 

      35:00     Schimm Dieter                        BSO4401              8689               H65B        
      117:00    Rambousek Karel                      BSO7907              7872               H21E        
      143:00    Procházková Monika                   BSO9150              301408             D20A        
      173:00    Knepr Lukáš                          BSO9401              301422             H16B        



      27     CET TJ Loko Česká Třebov CZE 

      91:00     Záveský Richard                      CET6301              232860             H45B        
      17:00     Záveský Marek                        CET9001              331131             H20B        



      28     CHA OK Chrastava         CZE 

      49:00     Slavík Michal                        CHA0000              4666               P3          
      70:00     Pavlíková Markéta                    CHA0050                                 D12C        
      53:00     Horčíková Marie                      CHA4350              8151               D60B        
      61:00     Kašková Eva                          CHA4650              8152               D60B        
      153:00    Kadavý Zdeněk                        CHA4901              8155               H60B        
      113:00    Barták Jiří                          CHA5100              8161               H55B        
      88:00     Šaffková Zuzana                      CHA5150              8162               D55B        
      96:00     Ševčíková Alena                      CHA5351              8165               D55B        
      61:00     Pavlík Milan                         CHA5400              51231              H55B        
      77:00     Kaška Rudolf                         CHA5500              8167               H55B        
      106:00    Bradnová Věra                        CHA5550              8168               D55B        
      34:00     Kadavá Eva                           CHA5750              8171               D50B        
      185:00    Gorčica Pavel                        CHA6200              8174               H45B        
      19:00     Gorčicová Ivana                      CHA6550              8179               D40B        
      29:00     Pavlíková Pavla                      CHA6551              51533              D40B        
      25:00     Bartáková Eva                        CHA7051              331779             D40B        
      93:00     Pachnerová Dominika                  CHA7750              5177               D21B        
      34:00     Kadavý Petr                          CHA7800              8188               H21B        
      160:00    Kašková Kateřina                     CHA7850              887906             D21A        
      116:00    Kašková Barbora                      CHA8050              4212               D21A        
      150:00    Kadavá Jana                          CHA8251              4129               D21A        
      59:00     Ježek Lukáš                          CHA8604              51534              H21C        
      60:00     Prchalová Ivana                      CHA8754              416287             D21E        
      95:00     Hradec Pavel                         CHA8801              995821             H21E        
      24:00     Gorčicová Barbora                    CHA8850              4126               D21E        
      172:00    Brozová Zuzana                       CHA8950              4664               D21A        
      141:00    Gorčicová Eliška                     CHA9150              8197               D20A        
      115:00    Valešová Jana                        CHA9152              8190               D20A        
      76:00     Bartáková Eva                        CHA9950              331491             D12C        



      29     CHC KOB Choceň           CZE 

      42:00     Švadlena Michal                      CHC0101              2011852            H12C        
      129:00    Švadlena Jiří                        CHC4601              9554               H60B        
      48:00     Švadlenová Ivana                     CHC7151              2011857            D35B        
      152:00    Švadlena Pavel                       CHC7502              2011854            H35B        
      157:00    Pešek Ondřej                         CHC8502              9559               H21A        
      92:00     Pátek Michal                         CHC8603              9558               H21B        
      184:00    Křivda Martin                        CHC9501              9570               H16A        
      155:00    Janeba Vladimír                      CHC9602              9572               H14B        



      30     CHT SK Chrast            CZE 

      87:00     Žemlička Zbyněk                      CHT5501              51955              H55B        
      40:00     Žemličková Jindra                    CHT5751              51957              D50B        
      81:00     Kopáček Miroslav                     CHT6049              51899              H45B        
      58:00     Matras Tomáš                         CHT8001              51980              H21B        
      94:00     Juračková Kateřina                   CHT8353              9236               D21A        
      123:00    Jansa Jiří                           CHT8402              51896              H21E        
      83:00     Vintrová Alžběta                     CHT8653              4635               D21B        
      124:00    Krejsa Jan                           CHT8701              52175              H21B        
      134:00    Krejsa Martin                        CHT9001              52161              H20A        
      124:00    Krejsa Vladimír                      CHT9202              52158              H18B        



      31     CST TJ ČZ Strakonice     CZE 

      0:00      Pelc Václav                          CST6702              51330              H21B        
      102:00    Štefanyuková Eliška                  CST9851              436439             D12C        
      160:00    Pelcová Pavla                        CST7454              7749               D21C        
      144:00    Šafařík Ivo                          CST7401              434828             H21B        



      32     CTB SK Chotěboř          CZE 

      55:00     Voborník Petr                        CTB6601              51836              H40B        
      71:00     Voborníková Eva                      CTB6851              51837              D40B        
      54:00     Šťastná Alena                        CTB7351              51829              D35B        
      154:00    Gregor Martin                        CTB7701              51663              H21B        
      76:00     Král Aleš                            CTB7801              887613             H21B        
      30:00     Šťastný Karel                        CTB7901              51830              H21B        
      128:00    Hübner Jan                           CTB7902              51833              H21B        
      50:00     Králová Michaela                     CTB7959              52139              D21E        
      2:00      Gregorová Kamila                     CTB8151              887165             D21E        
      111:00    Šťastná Lenka                        CTB8351              51838              D21B        
      161:00    Šťastný Jan                          CTB9402              416222             H16B        
      174:00    Voborníková Alena                    CTB9451              4536               D16A        



      33     DCE Sokol Dobřichovice   CZE 

      47:00     Jaroš Vladimír                       DCE5400              51973              H55B        
      113:00    Procházková Miluše                   DCE5450              51966              D45B        
      189:00    Procházka Antonín                    DCE5500              51965              H45B        
      147:00    Mrázová Pavla                        DCE5550              7868               D45B        
      24:00     Štrossová Jiřinka                    DCE5650              7870               D50B        
      148:00    Svobodová Jitka                      DCE7450              53598              D21A        



      34     DKL TJ Sparta Doly Kladn CZE 

      7:00      Benešová Hana                        DKL0050              49640              P3          
      115:00    Brumek Stanislav                     DKL5201              51343              H55B        
      90:00     Brumková Vladimíra                   DKL5350              52226              D55B        
      91:00     Cabrnoch Jiří                        DKL5400              416324             H55B        
      61:00     Beneš Jan                            DKL6600              49646              H40B        
      59:00     Benešová Jaroslava                   DKL7050              49647              D40B        
      24:00     Beneš Jan                            DKL9800              49648              H12C        



      35     DKP Oddíl OB Kotlářka    CZE 

      6:00      Klaška Martin                        DKP0100              9889               H12C        
      100:00    Ďurčat Jozef                         DKP3800              51763              H70B        
      15:00     Procházka Zdenko                     DKP4300              51800              H65B        
      135:00    Procházka Aleš                       DKP4700              49885              H60B        
      183:00    Stehno Pavel                         DKP4900              51760              H60B        
      14:00     Mrázková Ivana                       DKP5650              51795              D50B        
      10:00     Dudová Hana                          DKP5752              49892              D50B        
      18:00     Svobodný Petr                        DKP5800              49871              H50B        
      30:00     Svobodná Eva                         DKP5851              301365             D50B        
      163:00    Betlach Miroslav                     DKP6300              49818              H45B        
      199:00    Klaška Pavel                         DKP6500              9876               H45B        
      37:00     Klašková Kateřina                    DKP6750              49806              D40B        
      57:00     Mencl Pavel                          DKP7912              515416             H21C        
      127:00    Horálek Radek                        DKP8013              9875               H21C        
      48:00     Janatová Lucie                       DKP8154              9785               D21E        
      65:00     Procházka Tomáš                      DKP8200              515114             H21A        
      27:00     Procházka Jan                        DKP8201              886265             H21A        
      56:00     Jiřištová Zuzana                     DKP8254              9054               D21E        
      121:00    Janata Martin                        DKP8306              8277               H21E        
      178:00    Havlíčková Vendula                   DKP8350              51759              D21A        
      22:00     Kovářová Kristýna                    DKP8450              51755              D21E        
      71:00     Vlach Martin                         DKP8605              51807              H21C        
      104:00    Pospíšil Ondřej                      DKP8717              336746             H21B        
      200:00    Bochenková Martina                   DKP8758              434840             D21A        
      4:00      Karochová Simona                     DKP8853              51787              D21E        
      0:00      Bochenková Ivana                     DKP8950              897345             D21E        
      147:00    Svobodná Madla                       DKP9154              887944             D20A        
      139:00    Seifertová Magda                     DKP9155              2011851            D20A        
      122:00    Klaška Pavel                         DKP9301              416113             H18B        
      166:00    Seifertová Kateřina                  DKP9352              897382             D18B        
      185:00    Řada Jakub                           DKP9401              515144             H16B        
      172:00    Dlouhá Hana                          DKP9450              8645               D16A        
      148:00    Šňupárek Václav                      DKP9500              886607             H16A        
      183:00    Illner Vojtěch                       DKP9600              515498             H14B        
      79:00     Klašková Josefína                    DKP9651                                 P3          
      54:00     Šňupárková Anna                      DKP9652              515071             D14B        
      68:00     Nováková Tereza                      DKP9751              886271             D14B        



      36     DLT OB Rozmarýn Litoměři CZE 

      171:00    Babický Tomáš                        DLT5001              8890               H60B        
      124:00    Nedvídková Jitka                     DLT5151              5991               D55B        



      37     DOB KOB Dobruška         CZE 

      108:00    Sedlák Radek                         DOB7500              995872             H21B        
      31:00     Kolek Petr                           DOB7501              887908             H21A        
      134:00    Štěpánová Dita                       DOB7956              7226               D21A        
      32:00     Preininger Luděk                     DOB8001              7237               H21B        
      105:00    Janda Martin                         DOB8002              920696             H21A        
      79:00     Khýn Vítězslav                       DOB8304              7210               H21A        



      38     DOK OK Doksy             CZE 

      141:00    Boskovský Vojtěch                    DOK9601                                 H14B        
      156:00    Hradecká Petra                       DOK6850              7768               D21A        
      157:00    Hradecký Jaroslav                    DOK6300              7763               H45B        
      129:00    Hradecký Jaroslav                    DOK9600              7764               P3          
      44:00     Kapounová Jitka                      DOK6050              7771               D50B        
      22:00     Koštejn Vít                          DOK9800              7758               H12C        
      26:00     Nováková Pavla                       DOK5950              7759               D50B        
      131:00    Rančák Josef                         DOK5000              7751               H60B        
      38:00     Vilimovská Miroslava                 DOK5750              7757               D50B        
      65:00     Novák Tom                            DOK5500              7755               H55B        



      39     EKP VŠTJ Ekonom Praha    CZE 

      76:00     Šedivý Jiří                          EKP5500              51605              H50B        
      42:00     Bochenek Milan                       EKP5601              51581              H50B        
      107:00    Fantová Libuše                       EKP5650              51583              D45B        
      28:00     Šedivá Miroslava                     EKP5750              51604              D50B        
      139:00    Bochenková Jana                      EKP6150              232174             D45B        
      165:00    Pecková Ivana                        EKP6252              51601              D45B        
      143:00    Koucký Roman                         EKP6301              515195             H45B        
      98:00     Kunová Dagmar                        EKP6550              51594              D21A        
      94:00     Janeček Jura                         EKP6701              51587              H21B        
      11:00     Koucká Ivana                         EKP6850              361943             D40B        
      85:00     Klapalová Pavla                      EKP7051              51589              D21B        
      138:00    Zurynková Jana                       EKP7053              515496             D21A        
      129:00    Bolehovský Pavel                     EKP7103              601169             H21C        
      73:00     Ondráček Radim                       EKP7414              52852              H21A        
      121:00    Kalous Vladislav                     EKP7702              51588              H21A        
      76:00     Volfová Martina                      EKP8051              9941               D21A        
      191:00    Koucký Martin                        EKP9700              53179              H14B        



      40     FSP VŠTJ Stavební fakult CZE 

      135:00    Vondra Jaroslav                      FSP3300              51865              H75B        
      131:00    Hanák Milan                          FSP3400              51964              H75B        
      29:00     Čadil Jan                            FSP4300              53267              H65B        
      127:00    Wald František                       FSP5300              49606              H55B        
      73:00     Borovička Milan                      FSP6104              515097             H21C        
      193:00    Šimek Tomáš                          FSP6304              995873             H45B        
      25:00     Krausz Milan                         FSP6700              8127               H40B        
      39:00     Žáček Martin                         FSP6803              207810             H40B        
      113:00    Borovičková Lenka                    FSP7350              995809             D21B        
      130:00    Kurfürst Pavel                       FSP7400              207827             H21B        
      146:00    Skripnik Ondřej                      FSP7502              51854              H21B        
      153:00    Fibírová Zuzana                      FSP7555              515173             D21B        
      13:00     Kužel Tomáš                          FSP7610              515098             H21A        
      107:00    Kuželová Michaela                    FSP7851              211539             D21B        
      41:00     Fibír Tomáš                          FSP7901              515067             H21A        
      125:00    Skripniková Kateřina                 FSP8051              887950             D21B        



      41     HCE TJ Sokol Hostivice   CZE 

      123:00    Kettner Pavel                        HCE5900              515105             H45B        
      105:00    Kettnerová Lenka                     HCE6450              232490             D45B        
      174:00    Kettner Vojtěch                      HCE9600              897360             H16A        



      42     JEN TJ Sokol Jenišovice  CZE 

      169:00    Richtr Jiří                          JEN5001              7777               H60B        
      121:00    Bárta Miroslav                       JEN5201              7778               H55B        
      99:00     Jedlička Miroslav                    JEN5301              336709             H55B        
      110:00    Havlová Jaroslava                    JEN5452              4631               D55B        
      64:00     Sucharda Jiří                        JEN5801              51542              H50B        
      193:00    Hájek Jan                            JEN9703              411526             H14B        



      43     JES KOS Jesenice         CZE 

      21:00     Bílý Petr                            JES6801              51279              H40B        



      44     JHB TJ Jiskra Havlíčkův  CZE 

      6:00      Hrstka Vladislav                     JHB5702              52357              H50B        
      7:00      Kaser Dan                            JHB9103              4682               H20B        
      79:00     Hercigová Anna                       JHB9159              4772               D20B        



      45     JIL OK Jilemnice         CZE 

      129:00    Erlebach Josef                       JIL5201              9774               H55B        
      137:00    Mechl Miroslav                       JIL6301              301410             H45B        
      79:00     Hlaváč David                         JIL7501              9734               H21C        
      95:00     Kolín Jan                            JIL7701              51590              H21A        
      162:00    Kynčlová Martina                     JIL8651              9088               D21A        
      53:00     Malý Aleš                            JIL8702              9099               H21A        
      15:00     Černý Vojtěch                        JIL9006              9091               H20B        



      46     JPV SK Junior Prostějov  CZE 

      97:00     Jeřábek Luboš                        JPV6112              52498              H45B        
      105:00    Chmelař Miroslav                     JPV6217              500879             H45B        
      152:00    Chmelař Martin                       JPV9505              1602632            H16A        



      47     KAM SK Kamenice          CZE 

      29:00     Valášek Václav                       KAM0100              336743             P3          
      2:00      Kudrnáč Martin                       KAM5901              301371             H50B        
      167:00    Ročejdl Marek                        KAM6400                                 H45B        
      76:00     Klinkerová Jitka                     KAM6450              49155              D35B        
      89:00     Kozák Petr                           KAM6501              51733              H21A        
      49:00     Hlubuček Tomáš                       KAM6603              232428             H40B        
      56:00     Škvor Martin                         KAM6700              52267              H21B        
      79:00     Čermáková Gabriela                   KAM6752              232397             D40B        
      35:00     Hlubučková Šárka                     KAM6851              232398             D40B        
      50:00     Valášková Šárka                      KAM6951              232393             D35B        
      80:00     Škvorová Zuzana                      KAM7350              52273              D35B        
      115:00    Pašek František                      KAM7600              52300              H21A        
      178:00    Kudrnáčová Lucie                     KAM8850              301379             D21C        
      8:00      Doležalová Monika                    KAM8851              232409             D21E        
      81:00     Škvorová Barbora                     KAM9150              301336             D20B        
      105:00    Straková Andrea                      KAM9152              224884             D20A        
      123:00    Rusá Šárka                           KAM9157              331162             D20A        
      138:00    Hájek Adam                           KAM9202              2019240            H18B        
      96:00     Prášek Přemysl                       KAM9305              410392             H18B        
      39:00     Mrázová Pavla                        KAM9350              301313             D18A        
      164:00    Valášek Jan                          KAM9400              232245             H16A        
      172:00    Semík Ondřej                         KAM9401              920683             H16A        
      176:00    Kettner Lukáš                        KAM9403              887640             H16A        
      171:00    Kozáková Zuzana                      KAM9451              9970               D16B        
      198:00    Kamererová Valérie                   KAM9452              428250             D16A        
      180:00    Čermák Matyáš                        KAM9501              232426             H16A        
      188:00    Bořánková Karolína                   KAM9550              53599              D16A        
      162:00    Hlubučková Kristýna                  KAM9551              232418             D16A        
      103:00    Čech Rudolf                          KAM9604                                 H14B        
      48:00     Hausenblasová Karolína               KAM9650              361971             D14B        
      14:00     Hejnalová Eva                        KAM9651              9356               D14B        
      24:00     Veselá Rebeka                        KAM9652              995804             D14B        
      175:00    Valášek Jiří                         KAM9700              232403             H14B        
      28:00     Škvor Ota                            KAM9900              425596             H12C        
      170:00    Straková Zuzana                      KAM9250              224892             D18B        



      48     KAS KOB Kamenický Šenov  CZE 

      86:00     Štrojsa Josef                        KAS4000              8230               H70B        
      101:00    Štrojsová Jaroslava                  KAS4350              8228               D65B        
      93:00     Nejezchlebová Věra                   KAS4551              51384              D65B        
      181:00    Nejezchleba Jiří                     KAS4600              8235               H60B        
      3:00      Eichler Petr                         KAS6900              51385              H40B        
      78:00     Eichlerová Jana                      KAS7051              8229               D35B        



      49     KBP KBP Praha            CZE 

      107:00    Valter Petr                          KBP4500              6645               H55B        



      50     KCK KOB Český Krumlov    CZE 

      62:00     Jan Flašar                           KCK5701              49614              H50B        
      12:00     Marie Flašarová                      KCK5756              49615              D50B        



      51     KNC TJ Tatran Kostelec n CZE 

      123:00    JUN Drahomír                         KNC5501              52255              H55B        
      117:00    Komersová Jana                       KNC6550              52265              D45B        
      41:00     Čiháková Lenka                       KNC6750              51387              D40B        
      55:00     Besta Lukáš                          KNC8101              303945             H21C        
      82:00     Čiháková Barbora                     KNC9950              232895             D12C        



      52     KON KOB Konice           CZE 

      180:00    Otrubová Johana                      KON7852              995816             D21A        



      53     KPY SKOB Kralupy nad Vlt CZE 

      179:00    Dobeš Václav                         KPY5701              301374             H45B        
      119:00    Kohlová Alena                        KPY6051              53182              D45B        
      109:00    Kohl Jiří                            KPY6201              301391             H45B        



      54     KRE TJ Sokol Křemže      CZE 

      137:00    Troupová Vladěna                     KRE6351              51412              D45B        
      193:00    Kovaříčková Darja                    KRE6352              51414              D45B        
      196:00    Zimmermann Pavel                     KRE6401              51418              H21B        
      67:00     Zimmermannová Milena                 KRE6851              416244             D40B        
      108:00    Dulovcová Marie                      KRE7051              51411              D35B        
      118:00    Prais Marcel                         KRE9302              428712             H18B        



      55     KRL Kometa Kralovice     CZE 

      63:00     Hanák Martin                         KRL6701              51477              H40B        
      74:00     Pova Ondřej                          KRL9304              207825             H18A        
      98:00     Vištejn Jiří                         KRL9305              207839             H18B        
      190:00    Šlajs Daniel                         KRL9403              51475              H16A        
      66:00     Hanáková Magda                       KRL9651              416318             D14B        
      96:00     Hanáková Lenka                       KRL9951              232613             D12C        



      56     KSH TJ Kašperské Hory    CZE 

      137:00    Fiala Miloš                          KSH4801              8674               H60B        
      110:00    Hulcová Pavla                        KSH7753              51619              D21A        
      77:00     Hulec Jakub                          KSH8401              53726              H21C        



      57     KSU Klub vytrvalostních  CZE 

      191:00    Janů Zdeněk                          KSU5749              886293             H45B        
      68:00     Šrámek Jaromír                       KSU5801              515101             H21B        
      53:00     Janů Hana                            KSU9393              886267             D18A        
      49:00     Vozdová Aneta                        KSU9394              897363             D18A        
      20:00     Šrámek Ondřej                        KSU9909              53105              H12C        
      117:00    Havlíčková Markéta                   KSU8494              886266             D21B        
      172:00    Turczer Petr                         KSU7945              515179             H21B        



      58     LBE TJ Loko Beroun       CZE 

      165:00    Tvrdek Vojtěch                       LBE4900              51283              H60B        
      92:00     Tvrdková Eva                         LBE5150              303959             D55B        
      52:00     Mezník Vladimír                      LBE6400              52971              H21B        
      64:00     Procházková Pavlína                  LBE6450              515431             D35B        
      59:00     Uhlíř Patrik                         LBE7000              331179             H40B        
      68:00     Kučerová Lada                        LBE7450              331238             D35B        
      72:00     Vildmonová Pavla                     LBE7451              434834             D35B        
      9:00      Šimon Václav                         LBE9100              416331             H20B        
      21:00     Nový Vlastimik                       LBE9300                                 P3          
      29:00     Procházková Kateřina                 LBE9350              410363             D18A        
      159:00    Uhlíř Marek                          LBE9400              331157             H16B        
      187:00    Křivancová Zdenka                    LBE9450              52316              D16B        
      41:00     Pokorná Tereza                       LBE9451              52317              P3          
      167:00    Veselý Jakub                         LBE9500              995812             H16B        
      179:00    Kalista Michael                      LBE9701              52319              H14B        
      74:00     Procházková Jana                     LBE9950              232247             D12C        



      59     LCE TJ Slovan Luhačovice CZE 

      131:00    Slezák Libor                         LCE6207              52700              H45B        
      141:00    Hubáček Jaroslav                     LCE6311              52695              H45B        
      61:00     Bencúr Juraj                         LCE7701              515096             H21A        
      25:00     Zicha Jiří                           LCE7708              51609              H21A        
      101:00    Hanslian David                       LCE7835              995852             H21E        
      154:00    Kocmanová Alžběta                    LCE7951                                 D21C        
      162:00    Padělková Lenka                      LCE7952                                 D21C        
      158:00    Šeděnková Hana                       LCE8053                                 D21C        
      172:00    Savalieva Natalia                    LCE8060              52684              D21C        
      75:00     Pop Lukáš                            LCE8200              897378             H21C        
      71:00     Perůtka Jan                          LCE8801              52705              H21A        
      159:00    Cahel Marek                          LCE8803              52706              H21E        
      67:00     Slezák Zdeněk                        LCE8902              515460             H21A        
      18:00     Jirčáková Martina                    LCE8951              9475               D21E        
      152:00    Slezák Jiří                          LCE9001              515424             H20A        
      133:00    Cahlová Blanka                       LCE9051              52708              D20A        
      127:00    Hubáčková Pavla                      LCE9052              52710              D20A        
      126:00    Vlažný Jakub                         LCE9102              52709              H20A        
      58:00     Valenta Jiří                         LCE9201              896968             H18A        
      41:00     Kukolová Šárka                       LCE9251              416067             D18A        
      61:00     Papugová Katarína                    LCE9255              232225             D18A        
      48:00     Hubáček Michal                       LCE9301              886716             H18A        
      52:00     Vavrys Johan                         LCE9302              553457             H18A        
      178:00    Hubáček Jonáš                        LCE9501              2017666            H16A        
      123:00    Stackeová Anna                       LCE5551              52676              D45B        
      37:00     Macka Radek                          LCE8110              52671              P3          
      3:00      Hubáčková Petra                      LCE8560              52677              P3          



      60     LDC KOB Děčín            CZE 

      103:00    Vlček Petr                           LDC6401              435220             H45B        
      141:00    Vlčková Jindra                       LDC6451              8347               D45B        
      107:00    Nehasil Vladislav                    LDC7101              505131             H21C        
      153:00    Štěpán Petr                          LDC7301              51239              H21C        
      138:00    Gálus Igor                           LDC7302              336784             H35B        
      172:00    Vlčková Klára                        LDC9250              53554              D18B        



      61     LEN SKI Klub Lenora      CZE 

      67:00     Pěsta Roman                          LEN6802              416239             H40B        
      73:00     Pěstová Kateřina                     LEN9151              416232             D20B        
      191:00    Zemanová Aneta                       LEN9551              416240             D16B        



      62     LIT KOB Chemopetrol Litv CZE 

      100:00    Neradová Alena                       LIT5051              8110               D55B        
      43:00     Pavlík Miroslav                      LIT5301              8101               H55B        
      118:00    Ondrůjová Anna                       LIT5351              336715             D55B        
      109:00    Pavlíková Klára                      LIT7451              8111               D21B        
      137:00    Pavlík Libor                         LIT7605              8124               H21C        
      116:00    Kučerka Jan                          LIT8002              8118               H21B        
      65:00     Pavlík Bronislav                     LIT8201              8119               H21C        
      87:00     Kučerka David                        LIT8202              8105               H21C        
      157:00    Pavlíková Jitka                      LIT8352              8113               D21B        
      198:00    Macek Jiří                           LIT8401              8107               H21B        
      145:00    Neradová Eva                         LIT8951              8115               D21B        
      121:00    Nerad Jaroslav                       LIT9001              8108               H21C        



      63     LJN TJ LIAZ Jablonec nad CZE 

      136:00    Rulc Zdeněk                          LJN7201              7745               H35B        
      59:00     Langer Roman                         LJN7206              7744               P3          



      64     LLI TJ Loko Liberec      CZE 

      137:00    Melichar Peťa                        LLI0001              51203              P3          
      45:00     Paroulek Lukáš                       LLI0201              253135             P3          
      105:00    Krausová Marie                       LLI4451              51214              D65B        
      11:00     Kraus Jan                            LLI4501              51213              H65B        
      147:00    Lukáš Zdeněk                         LLI4502              8243               H60B        
      67:00     Peterka Josef                        LLI4702              51204              H55B        
      45:00     Kubíková Hela                        LLI4851              8242               D60B        
      141:00    Korejčíková Dáďa                     LLI5550              8546               D21B        
      15:00     Štičková Eva                         LLI6051              253133             P3          
      101:00    Melichar Jaromír                     LLI6301              8503               H45B        
      96:00     Paroulková Iva                       LLI7151              253147             D35B        
      111:00    Peterka Vojtěch                      LLI7502              515503             H21A        
      168:00    Peterková Viktorie                   LLI7551              51205              D21C        
      176:00    Štičková Anna                        LLI9651              253131             D16A        
      78:00     Lettlová Michala                     LLI9652              52899              D14B        
      161:00    Kraus Jakub                          LLI9702              51208              H14B        
      48:00     Melichar Vojta                       LLI9802              51207              H12C        
      78:00     Krausová Hana                        LLI9853              51211              D12C        
      111:00    Fürst Aleš                           LLI6801              436961             P3          
      139:00    Fürst Matouš                         LLI9603              436960             H14B        



      65     LPM OK Lokomotiva Plzeň  CZE 

      185:00    Kolovská Ilona                       LPM6352              301706             D45B        
      23:00     Hofman Petr                          LPM6500              8852               H40B        
      105:00    Jiroušek Pavel                       LPM7704              51487              H21C        
      149:00    Hofmanová Michaela                   LPM7751              51754              D21B        
      106:00    Suchý Petr                           LPM7820              995848             H21B        
      101:00    Krátká Michaela                      LPM7856              236983             D21B        
      111:00    Suchý Libor                          LPM8003              301703             H21C        
      149:00    Suchý Ondřej                         LPM8301              1467               H21C        
      78:00     Kolovský František                   LPM9202              887626             H18A        
      177:00    Kuberková Lucie                      LPM9451              236985             D16B        
      189:00    Chvalová Věra                        LPM9452              236994             D16B        
      60:00     Šiková Barbora                       LPM9650              361920             D14B        
      30:00     Šiková Karolína                      LPM9651              361960             D14B        



      66     LPU TJ Loko Pardubice    CZE 

      68:00     Schvachová Lucie                     LPU0153              219205             D12C        
      33:00     Fridrich Jaroslav                    LPU4501              9256               H65B        
      41:00     Kubíková Květa                       LPU4752              9247               D60B        
      125:00    Knap Jan                             LPU5101              9328               H55B        
      131:00    Farář Václav                         LPU5201              9260               H55B        
      117:00    Juračka Vojtěch                      LPU5404              9234               H55B        
      103:00    Herman Jan                           LPU5407              9331               H55B        
      85:00     Štěrba Pavel                         LPU5408              9301               H55B        
      54:00     Vícha Vladimír                       LPU5801              9228               H50B        
      42:00     Víchová Ladislava                    LPU5851              9211               D50B        
      133:00    Juračková Jana                       LPU6051              9237               D45B        
      9:00      Knapová Iva                          LPU6052              9316               D40B        
      127:00    Hermanová Dana                       LPU6151              9311               D45B        
      90:00     Kaplan Jan                           LPU6401              9231               H21B        
      95:00     Procházka Tomáš                      LPU6503              9270               H45B        
      129:00    Procházka Radek                      LPU6504              410783             H45B        
      153:00    Valach Petr                          LPU6505              253352             H45B        
      118:00    Čermáková Renata                     LPU6553              9310               D35B        
      60:00     Kaplanová Iva                        LPU6859              224882             D35B        
      17:00     Demlová Jitka                        LPU6955              9656               D40B        
      110:00    Procházková Alexandra                LPU7051              416258             D35B        
      114:00    Schvachová Stanislava                LPU7154              51646              D35B        
      188:00    Vávra Jaroslav                       LPU7308              9325               H21B        
      10:00     Jirásek Aleš                         LPU7601              9321               H21B        
      129:00    Lučan Vladimír                       LPU7710              515170             H21E        
      126:00    Kárník Jan                           LPU7811              920672             H21B        
      149:00    Hovorka Jan                          LPU7907              9337               H21E        
      20:00     Lučanová Marta                       LPU7957              515134             D21E        
      153:00    Udržal Tomáš                         LPU8002              886715             H21E        
      151:00    Klimplová Zuzana                     LPU8151              9333               D21B        
      142:00    Škodová Petra                        LPU8359              52328              D21A        
      128:00    Petrová Daniela                      LPU8454              9339               D21A        
      50:00     Herman Jan                           LPU8505              9307               H21B        
      88:00     Fukátková Pavla                      LPU8552              9212               D21A        
      196:00    Krčálová Veronika                    LPU8557              515167             D21A        
      190:00    Juračková Jana                       LPU8653              9235               D21A        
      20:00     Fiala Petr                           LPU8701              886272             H21B        
      103:00    Sůvová Barbora                       LPU8751              9205               D21B        
      106:00    Hermanová Zuzana                     LPU8752              515136             D21A        
      156:00    Weisbauerová Dagmar                  LPU8951              9250               D21C        
      174:00    Lennerová Hana                       LPU8952              9278               D21C        
      180:00    Nádvorníková Tereza                  LPU8953              9249               D21C        
      148:00    Hovorka Lukáš                        LPU9001              9866               H20A        
      118:00    Nožka Radek                          LPU9005              515166             H20A        
      132:00    Klapal Jan                           LPU9006              515142             H20A        
      144:00    Kamenický Matěj                      LPU9036              551990             H20A        
      131:00    Knapová Jana                         LPU9053              9332               D20A        
      151:00    Valachová Martina                    LPU9054              410785             D20A        
      128:00    Procházka Tomáš                      LPU9110              301633             H20A        
      174:00    Procházka David                      LPU9113              515162             H20A        
      168:00    Bořil Petr                           LPU9119              52135              H20A        
      57:00     Petráčková Klára                     LPU9261              995792             D18A        
      66:00     Čermák Jan                           LPU9301              1080493            H18A        
      54:00     Kos Tomáš                            LPU9303              410798             H18A        
      28:00     Záveský Filip                        LPU9306              331549             H18A        
      34:00     Kubelka Tomáš                        LPU9307              434590             H18A        
      43:00     Knapová Lenka                        LPU9351              2011864            D18A        
      168:00    Kisková Klára                        LPU9356              224875             D18B        
      75:00     Kulhavá Šárka                        LPU9357              219279             D18A        
      180:00    Procházková Klára                    LPU9451              940318             D16A        
      169:00    Deml Tomáš                           LPU9502              887928             H16B        
      173:00    Tužil Ondřej                         LPU9601              425582             H14B        
      113:00    Kaplan Martin                        LPU9609              887156             H14B        
      28:00     Schvachová Denisa                    LPU9652              224862             D14B        
      184:00    Kulhavá Eliška                       LPU9657              887635             D16A        
      125:00    Kanta Martin                         LPU9705              425577             H14B        
      18:00     Schvach Hynek                        LPU9904              425557             H12C        



      67     LTP TJ Loko Teplice      CZE 

      103:00    Lošťáková Sára                       LTP0650              420434             P3          
      121:00    Kovář Karel                          LTP6102              420454             H45B        
      153:00    Kovářová Alena                       LTP6151              232906             D45B        
      124:00    Kučera Martin                        LTP6500              232901             H35B        
      117:00    Bruner Luboš                         LTP6501              420430             H45B        
      150:00    Lošťáková Ivana                      LTP7758              232536             D21C        
      151:00    Kučera Jindřich                      LTP9600              232904             H14B        
      38:00     Kovářová Lenka                       LTP9750              232915             D14B        



      68     LTU TJ Loko Trutnov      CZE 

      51:00     Kutáčková Stanislava                 LTU4751              405955             D60B        
      139:00    Rejmont Milan                        LTU4801              9777               H60B        
      139:00    Petržela Pavel                       LTU6301              405971             H45B        
      115:00    Petrželová Alena                     LTU6351              405972             D45B        
      176:00    Ulahelová Jana                       LTU8451              52647              D21A        
      13:00     Lazák Tomáš                          LTU9102              515479             H20B        
      44:00     Petržela Jan                         LTU9201              515402             H18A        
      130:00    Svoboda Tomáš                        LTU9202              887904             H18B        
      23:00     Grundmannová Hana                    LTU9251              405975             D18A        
      154:00    Grundmann Jan                        LTU9401              515487             H16A        
      160:00    Svobodová Lenka                      LTU9551              995893             D16A        
      177:00    Taclík Milan                         LTU9601              416289             H14B        
      44:00     Koderičová Tereza                    LTU9651              301640             D14B        



      69     MAS KČT Aš               CZE 

      173:00    Chotětický Václav                    MAS5200              7886               H45B        
      122:00    Pilař Karel                          MAS5501              4455               H21B        
      2:00      Kovář Jindřich                       MAS6800              301727             H21B        
      189:00    Frank Jiří                           MAS9600              301505             H14B        



      70     MFP VŠSK MFF UK Praha    CZE 

      94:00     Pelikánová Máša                      MFP0050              428223             D12C        
      44:00     Forst Antonín                        MFP0101              218851             H12C        
      91:00     Rožek Vilém                          MFP0301              428211             P3          
      89:00     Forst Libor                          MFP6301              303939             H21C        
      79:00     Šimek Miroslav                       MFP6302              416321             H45B        
      77:00     Forstová Lenka                       MFP6850              410727             D40B        
      63:00     Pelikánová Lucie                     MFP6950              410387             D40B        
      160:00    Blahuta Marek                        MFP7301              897349             H21B        
      174:00    Rožek David                          MFP7403              111550             H21B        
      81:00     Rožková Petra                        MFP7551              428270             D21B        
      81:00     Janeček Oldřich                      MFP8200              515015             H21A        
      93:00     Malay Jakub                          MFP8601              361983             H21C        
      30:00     Pelikán Lukáš                        MFP9800              232534             H12C        



      71     MKP SK Meteor Kačerov Pr CZE 

      165:00    Koč Zdeněk                           MKP4700              51706              H45B        
      171:00    Tomaščin Jaroslav                    MKP5800              51691              H45B        
      155:00    Ježková Regina                       MKP6350              51660              D45B        



      72     MLA MLOK Mariánské Lázně CZE 

      37:00     Sklenář Jan                          MLA4201              51611              H65B        
      43:00     Fišák Jan                            MLA4401              7882               H65B        
      112:00    Opavová Stanislava                   MLA5451              7884               D55B        
      51:00     Milota Josef                         MLA5801              7880               H40B        
      127:00    Kunc Petr                            MLA8801              7878               H21A        



      73     MOV SKOB Ostrava         CZE 

      9:00      Holec Honza                          MOV6701              232417             H40B        



      74     IMP001 N01               CZE 

      166:00    Zýková Martina                       N010000              51975              D21C        
      146:00    Zýka Vít                             N010001              51972              H35B        



      75     NPA SK LOB Nová Paka     CZE 

      149:00    Novák Karel                          NPA5001              9686               H60B        
      95:00     Kalibán Jaroslav                     NPA5101              9687               H55B        
      94:00     Nováková Jana                        NPA5552              9690               D55B        
      166:00    Zikmund Zdeněk                       NPA6705              9967               H21B        
      31:00     Háková Eva                           NPA6951              2017684            D40B        
      85:00     Novák Jiří                           NPA7502              9693               H21A        
      103:00    Novák Zdeněk                         NPA7701              9694               H21A        
      99:00     Antoš Filip                          NPA8001              9698               H21A        
      4:00      Prášil Ondřej                        NPA8402              9705               H21B        
      77:00     Tauchmanová Ivana                    NPA7852              9697               D21B        



      76     ODV TJ AERO Odolená Voda CZE 

      151:00    Hartl Zdeněk                         ODV6300              52121              H45B        
      175:00    Hartlová Blanka                      ODV6350              51356              D45B        
      109:00    Brázdil Petr                         ODV9700              331087             H14B        
      167:00    Vlasák Vojtěch                       ODV9703              52887              H14B        



      77     OKP SK OK 24 Praha       CZE 

      30:00     Červinka Stanislav                   OKP5701              51671              H50B        
      99:00     Čechmánek Vladimír                   OKP5802              51719              H45B        
      48:00     Červinka Jaroslav                    OKP5803              53558              H50B        
      147:00    Semík Luboš                          OKP6204              52279              H45B        
      169:00    Červinková Jitka                     OKP6451              53525              D45B        
      113:00    Novák Libor                          OKP6504              51680              H45B        
      51:00     Němečková Jarmila                    OKP6650              51677              D40B        
      23:00     Nováková Irena                       OKP6651              236111             D40B        
      145:00    Červinková Denisa                    OKP6750              434579             P3          
      58:00     Semíková Iva                         OKP6852              331717             D35B        
      183:00    Nováková Kateřina                    OKP9450              887935             D16B        
      179:00    Červinka Jiří                        OKP9500              410351             H16B        
      127:00    Červinka František                   OKP9600              232972             H14B        



      78     ONO SKOB Ostrov          CZE 

      23:00     Lisý Jan                             ONO4201              301501             H65B        
      33:00     Oncirková Monika                     ONO6750              52179              D40B        
      37:00     Urbánková Kateřina                   ONO9250              301498             D18A        



      79     OSN SK Orient. sporty No CZE 

      60:00     Kamenický Radan                      OSN6004              51960              H50B        
      50:00     Kamenický Tobiáš                     OSN9339              51993              H18A        
      199:00    Kamenický Jeroným                    OSN9549              51995              H16B        
      123:00    Bořil Jan                            OSN9700              232250             H14B        
      101:00    Hruška Jiří                          OSN5501              550310             H55B        
      48:00     Hrušková Zdeňka                      OSN5951              590124             D50B        



      80     PBM TJ Spartak První Brn CZE 

      89:00     Švejcarová Daniela                   PBM7375              53539              D21B        



      81     PCB SKP České Budějovice CZE 

      107:00    Blabla Zdeněk                        PCB5901              51406              H45B        



      82     IMP002 PEN               CZE 

      177:00    Vydra Pavel                          PEN6200              49998              H45B        
      159:00    Kořínek Zdeněk                       PEN6201              7762               H45B        
      129:00    Kábrtová Iva                         PEN6350              232387             D45B        
      85:00     Medřický Petr                        PEN6500              331303             H45B        
      31:00     Vydra Ivan                           PEN6600              8185               H40B        
      92:00     Dastychová Alexandra                 PEN7450              428299             D35B        
      33:00     Medřický Petr                        PEN9700              230717             P3          



      83     PGP Sportovní klub Praga CZE 

      34:00     Brousil Tomáš                        PGP0100              436403             H12C        
      38:00     Janovský Tomáš                       PGP0101              51636              H12C        
      141:00    Pokorná Linda                        PGP0350              51637              P3          
      133:00    Samohýl Richard                      PGP2800              52098              H75B        
      88:00     Attl Vladimír                        PGP3800              51700              H70B        
      103:00    Haňkovská Jana                       PGP4050                                 D65B        
      19:00     Suchý Karel                          PGP4300              51640              H65B        
      95:00     Suchá Bohuslava                      PGP4450              51639              D65B        
      89:00     Dvořáková Ladislava                  PGP4451              52096              D65B        
      47:00     Kubátová Milada                      PGP4750              53006              D60B        
      161:00    Zelený Vladimír                      PGP4800              51863              H60B        
      89:00     Sysel Zdeněk                         PGP5200              52107              H55B        
      79:00     Doležal Miroslav                     PGP5501              51753              H55B        
      93:00     Kirchmann Miloš                      PGP5502              51748              H55B        
      122:00    Doležalová Vlasta                    PGP5550              52095              D55B        
      80:00     Šámal Václav                         PGP5601              436401             H50B        
      52:00     Zelená Markéta                       PGP5850              51862              D50B        
      26:00     Grivalský Michal                     PGP5900              52103              H50B        
      8:00      Kožina Petr                          PGP6000              51632              H21B        
      74:00     Hrabánek David                       PGP6003              51673              H50B        
      29:00     Tichovský Martin                     PGP6100              51682              H21A        
      183:00    Šámalová Hana                        PGP6150              502090             D45B        
      167:00    Tichovská Jitka                      PGP6153              53005              D45B        
      189:00    Hrabánková Ilona                     PGP6250              232184             D45B        
      121:00    Landovská Ivana                      PGP6251              515081             D45B        
      169:00    Slavík Viktor                        PGP6300              51276              H45B        
      33:00     Janovský Tomáš                       PGP6401              515464             H21A        
      44:00     Smolková Alena                       PGP6450              53567              D35B        
      21:00     Kondrát Martin                       PGP6501              51840              H21A        
      102:00    Valentová Helena                     PGP6550              52099              D35B        
      47:00     Slavíková Kateřina                   PGP6650              51275              D40B        
      182:00    Kožinová Jana                        PGP6651              502089             D21A        
      100:00    Tichovská Hana                       PGP6652              51676              D21A        
      74:00     Brousilová Petra                     PGP6951              442859             D35B        
      154:00    Baldrian Petr                        PGP7203              2460               H35B        
      52:00     Přibíková Monika                     PGP7256              301618             D35B        
      114:00    Janovská Petra                       PGP7355              887632             D21A        
      168:00    Pokorná Magdalena                    PGP7562              51638              D21A        
      143:00    Matějů Luboš                         PGP7601              995838             H21E        
      158:00    Nemšovský Petr                       PGP7602              51678              H21B        
      108:00    Ryšavá Magdalena                     PGP7650              51627              D21A        
      148:00    Voráček Michal                       PGP8009              8009               H21B        
      36:00     Tichovská Hana                       PGP8251              51688              D21E        
      109:00    Hora Vojtěch                         PGP8301              8301               H21A        
      59:00     Sysel Ondřej                         PGP8302              52105              H21A        
      101:00    Buzek Martin                         PGP8401              51263              H21C        
      10:00     Spurná Martina                       PGP8556              995832             D21E        
      125:00    Jan Flasar                           PGP8610              887941             H21E        
      165:00    Sysel Ctibor                         PGP8700              52106              H21E        
      52:00     Hrstková Vladěna                     PGP8753              995881             D21E        
      118:00    Smolková Kateřina                    PGP8852              53556              D21A        
      133:00    Červinka Jan                         PGP8902              303940             H21C        
      208:00    Pavlů Ondřej                         PGP8904              232039             H21B        
      117:00    Červinka Jaroslav                    PGP9001              303935             H21C        
      124:00    Procházka Pavel                      PGP9002              515113             H20A        
      146:00    Kolárik Jan                          PGP9003              53836              H20A        
      160:00    Landovský Tomáš                      PGP9103              416118             H20A        
      11:00     Denk Štěpán                          PGP9104              49151              H20B        
      192:00    Šámalová Ludmila                     PGP9252              515039             D18B        
      47:00     Kožinová Anna                        PGP9350              53009              D18A        
      178:00    Pavlů Kateřina                       PGP9554              232017             D16A        
      153:00    Landovský Jakub                      PGP9601              361959             H14B        
      2:00      Kožinová Zuzana                      PGP9650              51633              D14B        
      58:00     Hrabánková Klára                     PGP9654              232050             D14B        
      18:00     Slavíková Silvie                     PGP9751              246808             D14B        
      84:00     Hrabánková Zuzana                    PGP9950              331147             D12C        
      97:00     Jelínek Martin                       PGP5103              232091             H55B        
      75:00     Jelínková Šárka                      PGP9153              232168             D20B        



      84     PHK OK 99 Hradec Králové CZE 

      46:00     Samek Tomáš                          PHK0001              410789             H12C        
      149:00    Vykysalý František                   PHK3002              9455               H75B        
      21:00     Mikulecký Jan                        PHK3801              9102               H65B        
      54:00     Běhounová Jiřina                     PHK5651              9401               D50B        
      24:00     Běhoun Pavel                         PHK5701              9400               H50B        
      32:00     Dušátko Petr                         PHK5702              9402               H50B        
      44:00     Vykysalý Miroslav                    PHK5902              9457               H50B        
      50:00     Panchártková Jitka                   PHK5951              9429               D50B        
      111:00    Hejnalová Hana                       PHK6151              8949               D45B        
      187:00    Hlaváček Lubomír                     PHK6401              9369               H45B        
      27:00     Novotný Milan                        PHK6502              9424               H40B        
      37:00     Kavalír Karel                        PHK6503              9378               H40B        
      33:00     Kamenický Jan                        PHK6601              9376               H40B        
      78:00     Novotná Petra                        PHK6651              4146               D21A        
      162:00    Mašata Roman                         PHK7107              515050             H21B        
      144:00    Samek Petr                           PHK7302              9430               H35B        
      163:00    Samková Renáta                       PHK7456              9431               D21B        
      19:00     Vítek Petr                           PHK7601              9797               H21A        
      23:00     Kadeřávek Petr                       PHK7605              9399               H21A        
      62:00     Jiran Jan                            PHK7701              53164              H21B        
      15:00     Vítek Tomáš                          PHK7702              9526               H21A        
      100:00    Valík Ondřej                         PHK7801              553433             H21B        
      89:00     Losman Petr                          PHK7901              515420             H21E        
      85:00     Potůček Michal                       PHK7903                                 H21C        
      155:00    Tihon Michal                         PHK7905              9359               H21A        
      24:00     Černý Michal                         PHK8005              9360               H21B        
      102:00    Melounková Lucie                     PHK8054              9416               D21A        
      144:00    Lamichová Kateřina                   PHK8359              9824               D21A        
      118:00    Veselý Ondřej                        PHK8505              1602626            H21B        
      83:00     Justa Pavel                          PHK8701              995884             H21A        
      155:00    Panchártek Jan                       PHK8802              553446             H21E        
      74:00     Azebová Nina                         PHK8855              9353               D21A        
      198:00    Čepová Daniela                       PHK8951              9415               D21A        
      120:00    Zelenka Tomáš                        PHK9001              886259             H20A        
      158:00    Kubát Pavel                          PHK9101              553441             H20A        
      142:00    Kamenický Jakub                      PHK9104              553445             H20A        
      162:00    Azeb Karim                           PHK9110              9352               H20A        
      106:00    Mikulecký Jan                        PHK9202              9198               H18B        
      35:00     Novotná Tereza                       PHK9255              553444             D18A        
      76:00     Maňák Matěj                          PHK9302              232647             H18A        
      45:00     Kamenická Kateřina                   PHK9353              9832               D18A        
      168:00    Kamenický Ondřej                     PHK9401              301383             H16A        
      168:00    Novotná Markéta                      PHK9451              553443             D16A        
      115:00    Mašata Matěj                         PHK9601              53163              H14B        
      133:00    Horáček Petr                         PHK9602              336717             H14B        
      64:00     Šádková Martina                      PHK9653              224887             D14B        
      80:00     Machačová Michaela                   PHK9656              339542             D14B        
      56:00     Novotná Klára                        PHK9751              410790             D14B        
      26:00     Samková Kateřina                     PHK9752              9467               D14B        
      34:00     Kavalírová Jůlie                     PHK9753              207804             D14B        
      16:00     Kavalír Jáchym                       PHK9901              9830               H12C        
      37:00     Muller Martin                        PHK8903              553440             H21A        



      85     PLU TJ Sokol Plumlov     CZE 

      119:00    Otruba Marek                         PLU7417              995892             H21A        
      26:00     Otruba Karel                         PLU7917              52482              H21B        
      105:00    Otruba Vojtěch                       PLU9717              52485              H14B        
      26:00     Němeček Kryštof                      PLU9917              52484              H12C        



      86     PTE TJ Sokol Ptení       CZE 

      194:00    Holinka Lukáš                        PTE9421              8851               H16A        



      87     PVP VSK Přírodověda - or CZE 

      21:00     Neumannová Renata                    PVP6650              51580              D40B        
      73:00     Alblová Lucie                        PVP7554              420448             D21B        
      61:00     Albl Miloslav                        PVP7605              420455             H21C        
      133:00    Šimková Markéta                      PVP7751              416325             D21B        
      65:00     Neumannová Kateřina                  PVP9250              8565               D18A        
      195:00    Neumann Vojtěch                      PVP9400              331313             H16B        



      88     PZR SKP Žďár nad Sázavou CZE 

      121:00    Pospíšil Jaromír                     PZR4417              51994              H60B        
      43:00     Křížová Zdenka                       PZR5051              49821              D60B        
      163:00    Rosecká Alena                        PZR5654              51900              D45B        
      116:00    Doleželová Iva                       PZR7171              438601             D35B        
      102:00    Kříž Ondřej                          PZR8001              49811              H21B        
      196:00    Urbanová Johana                      PZR9251              232496             D18B        
      150:00    Málek Jan                            PZR9505              330693             H16A        
      190:00    Doleželová Kateřina                  PZR9559              220400             D16A        
      181:00    Nechuta David                        PZR9701              232891             H14B        



      89     ROU SKOB Roudnice nad La CZE 

      155:00    Buk Miloslav                         ROU6202              331058             H45B        
      133:00    Malec Jaromír                        ROU6203              361969             H45B        
      17:00     Buk Jiří                             ROU6901              51435              H40B        
      150:00    Rokůsek Petr                         ROU7401              331702             H35B        
      194:00    Nováková Lenka                       ROU9250              331208             D18B        
      112:00    Buk Jindřich                         ROU9303              51438              H18B        
      181:00    Malcová Kateřina                     ROU9551              331366             D16B        
      185:00    Buk Michal                           ROU9601              53537              H14B        
      66:00     Rokůsková Eliška                     ROU9950              331590             D12C        



      90     ROZ Orientační klub TOM  CZE 

      134:00    Bělohlávek Jiří                      ROZ9201              416138             H18B        
      175:00    Brodská Adéla                        ROZ9450              207855             D16B        



      91     SBR TJ Slavoj Bruntál    CZE 

      69:00     Sklenářová Radka                     SBR9250              410731             D18A        
      162:00    Sklenář Martin                       SBR9501              307332             H16A        



      92     SCH TJ Skalka Cheb       CZE 

      133:00    Jirásek Jaroslav                     SCH4701              7890               H60B        



      93     SCP OK Sparta Praha      CZE 

      143:00    Semorád Miloš                        SCP3300              49404              H75B        
      17:00     Rejpal Petr                          SCP4100              410733             H65B        
      143:00    Novák Miloš                          SCP4600              52299              H60B        
      98:00     Lohrová Jarmila                      SCP4650              219220             D55B        
      177:00    Buriánek Jaromír                     SCP4700              51562              H60B        
      141:00    Přeček Zdeněk                        SCP5200              500289             H21C        
      105:00    Hojný Oldřich                        SCP5201              52111              H55B        
      173:00    Zavadilová Naďa                      SCP5450              336750             D45B        
      109:00    Jahn Pavel                           SCP5500              52759              H55B        
      102:00    Jahnová Helena                       SCP5550              52760              D55B        
      14:00     Kavka Jiří                           SCP5900              301147             H50B        
      46:00     Hošek Ladislav                       SCP6001              52115              H50B        
      177:00    Kavková Dana                         SCP6150              301143             D45B        
      139:00    Pospíšil Vít                         SCP6800              995798             H21E        
      142:00    Rakovec Michal                       SCP6901              52109              H21B        
      73:00     Tloušťová Eva                        SCP6950              52114              D40B        
      156:00    Žemla Tomáš                          SCP7105              51565              H35B        
      9:00      Bašus Petr                           SCP7400              416199             H21A        
      200:00    Khel Richard                         SCP7500              416140             H21B        
      190:00    Šístek Daniel                        SCP7507              51566              H21B        
      115:00    Hojná Silvie                         SCP7950              51554              D21B        
      186:00    Dubec Pavel                          SCP8003              51561              H21B        
      145:00    Kovář Miroslav                       SCP8103              232330             H21E        
      34:00     Langpaulová Anna                     SCP8257              51567              D21E        
      74:00     Stepanek Ondrej                      SCP8304              49605              H21B        
      26:00     Weissová Lucie                       SCP8952              52941              D21E        
      42:00     Košárková Iva                        SCP8152              51568              D21E        



      94     SHK TJ Slavia Hradec Krá CZE 

      90:00     Máslo Miroslav                       SHK4001              9103               H70B        
      20:00     Gazdačko Milan                       SHK5702              410797             H50B        
      36:00     Gazdačková Jana                      SHK5851              9117               D50B        
      22:00     Bláhová Luba                         SHK5852              9118               D50B        
      135:00    Mádlová Iva                          SHK6351              9121               D45B        
      86:00     Teplá Hana                           SHK6561              9125               D35B        
      134:00    Netuka Martin                        SHK7302              9119               H35B        
      93:00     Jedlička Michal                      SHK7309              500878             H21E        
      151:00    Čečka Jiří                           SHK7600              7756               H21C        
      151:00    Hepner David                         SHK7601              1008172            H21E        
      72:00     Svoboda Ondřej                       SHK7605              9135               H21B        
      143:00    Slovák Miroslav                      SHK7704              51500              H21C        
      161:00    Čečková Martina                      SHK7753              7753               D21B        
      157:00    Paclík Roman                         SHK7801              9137               H21E        
      97:00     Weiner Jakub                         SHK7911              9140               H21A        
      14:00     Fejlková Martina                     SHK8152              9142               D21E        
      141:00    Stulík Jakub                         SHK8212              9153               H21A        
      42:00     Bláha Jan                            SHK8215              9145               H21B        
      131:00    Doležalová Lenka                     SHK8256              9148               D21B        
      45:00     Gazdačko Jan                         SHK8404              4352               H21A        
      136:00    Svoboda Petr                         SHK8508              4351               H21B        
      97:00     Šmehlík Eduard                       SHK8702              515483             H21E        
      38:00     Doležalová Veronika                  SHK8753              9182               D21E        
      146:00    Teplá Tereza                         SHK8851              9186               D21A        
      49:00     Jirásek Michal                       SHK8901              995831             H21A        
      192:00    Šabatka Zdeněk                       SHK8902              9189               H21B        
      119:00    Mechlová Lenka                       SHK9051              515425             D20A        
      155:00    Chmelařová Michaela                  SHK9151              995857             D20A        
      142:00    Smitka Jan                           SHK9204              49603              H18B        
      102:00    Kudera Daniel                        SHK9208              331418             H18B        
      67:00     Teplá Karolína                       SHK9251              1008174            D18A        
      68:00     Provázek Jiří                        SHK9302              49604              H18A        
      79:00     Fundová Eliška                       SHK9351              51176              D18A        
      119:00    Trejbal Václav                       SHK9604              420426             H14B        
      187:00    Netuka Vojtěch                       SHK9701              51405              H14B        
      62:00     Červená Adéla                        SHK9755              420436             D14B        
      72:00     Větříčková Andrea                    SHK9951              9196               D12C        



      95     SJC Sportcentrum Jičín   CZE 

      84:00     Havlík Jaroslav                      SJC3601              500268             H70B        
      58:00     Beneš Josef                          SJC5801              9907               H50B        
      143:00    Benešová Iva                         SJC6151              9908               D45B        
      82:00     Zlámal Petr                          SJC7010              9962               H21B        
      82:00     Zlámalová Zdena                      SJC7253              4744               D35B        
      64:00     Fejk Zbyněk                          SJC7501              9911               H21B        
      95:00     Fejková Marcela                      SJC7751              9910               D21B        
      155:00    Ticháčková Magdalena                 SJC7962              9940               D21B        
      143:00    Svihovsky Jaromir                    SJC8005              500263             H21A        
      137:00    Kazda Ondřej                         SJC8202              9982               H21E        
      96:00     Mrázková Romana                      SJC8351              500556             D21A        
      139:00    Švihovská Eva                        SJC8352              9988               D21B        
      54:00     Mezníková Lenka                      SJC8484              995813             D21E        
      184:00    Procházková Zuzana                   SJC8551              9969               D21A        
      113:00    Henych Martin                        SJC8601              886514             H21E        
      147:00    Holas Štěpán                         SJC8702              4286               H21E        
      188:00    Soukupová Lucie                      SJC8951              51180              D21A        
      165:00    Šmejc Jakub                          SJC9401              9983               H16B        
      145:00    Štál Jan                             SJC9601              9996               H14B        
      107:00    Zlámal David                         SJC9603              4239               H14B        
      111:00    Zikmund Zdeněk                       SJC9703              4743               H14B        
      88:00     Zlámalová Nikola                     SJC9951              4297               D12C        



      96     SJH Slovan Jindřichův Hr CZE 

      7:00      Gřunděl Ivan                         SJH4201              301345             H65B        
      135:00    Beneš Jan                            SJH7001              336767             H21C        
      49:00     Benešová Iva                         SJH7051              109                D40B        
      184:00    Benešová Iveta                       SJH9351              553451             D18B        
      19:00     Šrámková Michaela                    SJH9352              553458             D18A        
      186:00    Benešová Jana                        SJH9451              920682             D16A        
      185:00    Kubičková Bára                       SJH9551              331719             D16B        
      70:00     Parkanová Veronika                   SJH9751              331244             D14B        
      50:00     Peňázová Veronika                    SJH9752              331783             D14B        
      156:00    Tichá Tereza                         SJH9452              995864             D16A        
      126:00    Tichý Tomáš                          SJH9201              886295             H18B        



      97     SJI OK Jihlava           CZE 

      131:00    Hrstková Dana                        SJI6051              52358              D45B        
      87:00     Petráček Aleš                        SJI6301              53455              H45B        
      161:00    Jahodová Marie                       SJI6355              52968              D45B        
      47:00     Vacek Milan                          SJI6901              219243             H40B        
      65:00     Čechová Zuzana                       SJI6951              53193              D40B        
      140:00    Venhoda Milan                        SJI7104              995900             H35B        
      119:00    Prášil Marek                         SJI7313              500580             H21E        
      204:00    Kadlec Jan                           SJI8306              52331              H21B        
      114:00    Jirků Roman                          SJI8309              301273             H21B        
      139:00    Plíhal Tomáš                         SJI8509              53611              H21C        
      71:00     Řezníčková Tereza                    SJI9056              53452              D20B        
      104:00    Suchý Jiří                           SJI9201              301278             H18B        
      132:00    Škrabánek Matěj                      SJI9203              336774             H18B        
      174:00    Šanderová Martina                    SJI9252              428261             D18B        
      110:00    Zacha Ondřej                         SJI9304              219252             H18B        
      114:00    Fuksa Jakub                          SJI9307              336779             H18B        
      180:00    Teplá Barbora                        SJI9351              219247             D18B        
      159:00    Čech Jan                             SJI9601              232322             H14B        
      129:00    Vacek Vojtěch                        SJI9602              336769             H14B        
      149:00    Frýba Dominik                        SJI9702              253124             H14B        
      163:00    Zacha Jiří                           SJI9703              336768             H14B        
      64:00     Petráčková Kristýna                  SJI9851              336763             D12C        
      100:00    Čechová Tereza                       SJI9852              232329             D12C        
      60:00     Vacková Anna                         SJI9854              336765             D12C        



      98     SJP Slavoj Praha         CZE 

      139:00    Bláha Svatopluk                      SJP3501              8797               H75B        
      99:00     Bláhová Blanka                       SJP3651              51148              D65B        



      99     SKM KOB Směr Kroměříž    CZE 

      146:00    Zvoníček Josef                       SKM9404              253370             H16A        



      100    SKV TJ Slovan Karlovy Va CZE 

      104:00    Nováková Svatava                     SKV5351              51135              D55B        
      72:00     Janovič Ondřej                       SKV5901              51133              H50B        
      196:00    Kubínová Romana                      SKV9452              331098             D16A        
      42:00     Kubínová Veronika                    SKV9752              331270             D14B        



      101    SLA SKOB Slaný           CZE 

      25:00     Zábranský Emil                       SLA4200              420425             H65B        
      141:00    Nosál Stanislav                      SLA4600              8805               H60B        
      163:00    Švec Zdeněk                          SLA4700              8806               H60B        
      145:00    Aster Vladimír                       SLA6500              442871             H45B        
      57:00     Kašpar Jaroslav                      SLA6802              336737             H40B        
      27:00     Kašparová Irena                      SLA6852              336731             D40B        
      75:00     Hrdličková Ludmila                   SLA6950              224894             D40B        
      112:00    Zemková Helena                       SLA7450              425546             D35B        
      98:00     Asterová Jana                        SLA7451              442858             D35B        
      60:00     Hanák Jan                            SLA8002              8802               H21B        
      176:00    Hanáková Zuzana                      SLA8151              8800               D21C        
      181:00    Kašpar Vojtěch                       SLA9500              515052             H16B        
      171:00    Aster Tomáš                          SLA9602              442861             H14B        
      32:00     Kučerová Barbora                     SLA9650              515046             D14B        
      131:00    Ježek Ondřej                         SLA9701              52624              H14B        
      76:00     Ježková Kateřina                     SLA9750              8671               D14B        
      8:00      Tomášková Barbora                    SLA9752                                 D14B        
      36:00     Kašpar František                     SLA9800              336766             H12C        
      12:00     Zábranská Kristýna                   SLA9852              420439             D14B        
      10:00     Zemko Zdeněk                         SLA9900              428278             H12C        
      94:00     Ježková Martina                      SLA7350              259072             D35B        



      102    SLP SK Slavia Praha      CZE 

      97:00     Zmeková Míla                         SLP4451              51612              D65B        
      206:00    Chum Jaroslav                        SLP6601              51613              H21B        
      75:00     Chumová Jana                         SLP7451              51354              D21B        
      22:00     Šafka Jan                            SLP7704              51614              H21B        
      129:00    Koppová Ingrid                       SLP7960              52166              D21B        
      97:00     Chaloupková Marie                    SLP8151              410377             D21B        
      170:00    Fišer Jiří                           SLP8503              51287              H21B        



      103    SMB SKOB SIG-MAT Mladá B CZE 

      6:00      Svobodová Hana                       SMB5951              7705               D50B        
      118:00    Žitný Tomáš                          SMB6401              49971              H35B        
      79:00     Kvapilová Lenka                      SMB8151              7707               D21B        
      72:00     Svobodová Jana                       SMB8753              897344             D21A        
      178:00    Žitná Jana                           SMB9201              49973              D18B        



      104    SMR SK SNS Smržovka      CZE 

      150:00    Zaoral Petr                          SMR7903              232631             H21B        



      105    SNA TJ Start Náchod      CZE 

      178:00    Doucha Jiří                          SNA7105              9626               H21B        
      106:00    Douchová Jaroslava                   SNA7155              9606               D35B        
      112:00    Slavík Pavel                         SNA7349              9630               H21B        
      67:00     Nývlt Petr                           SNA8004              9623               H21C        
      131:00    Nývlt Martin                         SNA8206              9622               H21A        
      194:00    Hůlková Marie                        SNA8255              9605               D21A        
      57:00     Pýcha Lukáš                          SNA8402              9617               H21A        



      106    SRK SOOB Spartak Rychnov CZE 

      125:00    Hrobař Rudolf                        SRK4702              9798               H60B        
      38:00     Kulhavý Josef                        SRK5701              416300             H50B        
      15:00     Kulhavá Jarmila                      SRK6751              219278             D40B        
      96:00     Pohl Zdeněk                          SRK7606              9527               H21B        
      62:00     Hrobařová Lenka                      SRK7751              9482               D21E        
      43:00     Potštejnský Jan                      SRK7807              9525               H21A        
      84:00     Klícha Martin                        SRK8801              9510               H21B        
      51:00     Dusílek Adam                         SRK8902              9504               H21A        
      145:00    Macháň Václav                        SRK9001              9492               H21C        
      116:00    Ptáček Jiří                          SRK9002              9491               H20A        
      113:00    Kosová Denisa                        SRK9151              995837             D20A        
      69:00     Říčařová Žaneta                      SRK9152              9804               D20B        
      42:00     Handl Jindřich                       SRK9201              9486               H18A        
      33:00     Reslová Hana                         SRK9352              9794               D18A        
      187:00    Mašek Ondřej                         SRK9502              405992             H16B        
      197:00    Heřman Ondřej                        SRK9503              9814               H16B        
      193:00    Kosek Jan                            SRK9507              410355             H16B        
      175:00    Ptáček Martin                        SRK9509              301112             H16B        
      72:00     Petrasová Zuzana                     SRK9653              405999             D14B        
      4:00      Kosková Kateřina                     SRK9654              9489               D14B        



      107    SSU SK Severka Šumperk   CZE 

      140:00    Klíchová Jana                        SSU8151              9480               D21A        
      131:00    Král Václav                          SSU8243              52555              H21E        
      105:00    Poklop Martin                        SSU8802              52450              H21E        
      91:00     Král Vojtěch                         SSU8841              887940             H21E        
      44:00     Kuncová Eliška                       SSU8951              7877               D21E        



      108    STB TJ Stadion Nový Bor  CZE 

      36:00     Ludvík Petr                          STB5701              49990              H50B        
      63:00     Kubec Pavel                          STB6601              49985              H21C        
      57:00     Abelová Ivana                        STB6798              49988              D40B        
      127:00    Kučerková Romana                     STB8196              49983              D21B        
      143:00    Geševa Radka                         STB8199              336701             D21B        
      130:00    Bernášková Petra                     STB8297              49987              D21A        
      60:00     Ludvík Vojtěch                       STB9301              920668             H18A        
      8:00      Ludvík Matyáš                        STB9801              52904              H12C        
      98:00     Kubecová Kateřina                    STB9999              303919             D12C        
      113:00    Beránek Petr                         STB4900              219204             H60B        



      109    STE SKI-OB Šternberk     CZE 

      107:00    Tomanek Lukáš                        STE0502              442877             P3          
      107:00    Tomanek Daniel                       STE7401              52288              H21E        
      165:00    Tomanková Martina                    STE7552              52294              D21B        



      110    STH SK Studenec          CZE 

      111:00    Junek Petr                           STH5501              9063               H55B        
      66:00     Kalenská Kateřina                    STH7351              410777             D35B        
      54:00     Chrást Tomáš                         STH7401              9974               H21B        
      170:00    Šedivá Petra                         STH7751              253377             D21C        
      180:00    Junek Petr                           STH7801              9090               H21B        
      164:00    Exner Jan                            STH9001              995865             H20A        
      176:00    Klouček Tomáš                        STH9002              9049               H20A        
      140:00    Kučera Michal                        STH9201              51110              H18B        
      120:00    Hladík František                     STH9203              405965             H18B        
      136:00    Charvát Jiří                         STH9204              49362              H18B        
      108:00    Janata Jakub                         STH9205              303904             H18B        
      128:00    Vik Martin                           STH9206              500838             H18B        
      56:00     Chloupek Adam                        STH9302              995849             H18A        
      176:00    Ducháčková Kateřina                  STH9356              416278             D18B        
      166:00    Kučera Štěpán                        STH9401              9041               H16A        
      191:00    Kučera Tomáš                         STH9402              410774             H16B        
      169:00    Pacholíková Lucie                    STH9552              253373             D16B        
      40:00     Tauchmanová Karolína                 STH9651              410772             D14B        



      111    TAP KOB TRETRA Praha     CZE 

      120:00    Hejtmánková Alena                    TAP5452              53641              D55B        
      70:00     Hejtmánek Vladimír                   TAP5802              53639              H50B        
      71:00     Holata Radek                         TAP81                53636              P3          
      164:00    Hejtmánková Kateřina                 TAP8462              53640              D21C        
      133:00    Makovský Jakub                       TAP8511              515475             H21A        
      86:00     Zajíc Vítězslav                      TAP8610              515469             H21B        
      113:00    Beneš Filip                          TAP8701              232187             H21C        
      168:00    Sládek Jan                           TAP8801              53642              H21B        
      14:00     Hodek Michal                         TAP8808              515433             H21B        
      80:00     Gabrovská Lucie                      TAP8854              232189             D21A        
      98:00     Černý Martin                         TAP8902              887637             H21B        
      121:00    Zamazalová Kateřina                  TAP9053              416010             D20A        
      145:00    Jiříková Dana                        TAP9055              416004             D20A        
      188:00    Hermannová Anna                      TAP9251              232132             D18B        
      90:00     Poláková Tereza                      TAP9853              442844             D12C        



      112    TBM TJ Tesla Brno        CZE 

      18:00     Cigošová Anna                        TBM5253              53286              D50B        
      43:00     Kuchařová Ada                        TBM5855              53261              D40B        
      68:00     Šuler Josef                          TBM6005              301235             H50B        
      69:00     Urválek Jiří                         TBM6107              53296              H40B        
      119:00    Nykodým Petr                         TBM6307              53263              H45B        
      13:00     Nykodýmová Monika                    TBM6870              232038             D40B        
      161:00    Liščinský Zdeněk                     TBM8215              53282              H21E        
      91:00     Štrajt Michal                        TBM8903              52463              H21A        
      109:00    Malý Ondřej                          TBM8911              51513              H21E        



      113    IMP003 TCB               CZE 

      167:00    Pokorný Karel                        TCB4701              301187             H60B        
      51:00     Korecký Miroslav                     TCB5501              52194              H55B        
      8:00      Pokorná Eva                          TCB5751              52184              D50B        



      114    TEH Sokol Tehov          CZE 

      149:00    Sládková Eva                         TEH5751              51398              D45B        
      148:00    Sládková Zuzana                      TEH8751              51396              D21C        



      115    TEP TJ Tempo Praha       CZE 

      45:00     Aschermann Michal                    TEP4400              52159              H65B        
      132:00    Aschermann Ondřej                    TEP7100              52157              H35B        



      116    TJH TJ OK Tolar          CZE 

      88:00     Tichý Martin                         TJH6401              51929              H21B        



      117    TJN TJ Tatran Jablonec n CZE 

      175:00    Lukavec Miloslav                     TJN4901              8258               H60B        
      71:00     Böhm Karel                           TJN5101              416833             H55B        
      108:00    Böhmová Eva                          TJN5450              232515             D55B        
      114:00    Lukavcová Lenka                      TJN5452              8259               D55B        
      50:00     Horák Petr                           TJN5602              8262               H50B        
      40:00     Novotný Otakar                       TJN5604              8260               H50B        
      128:00    Zuzánek Zdeněk                       TJN5901              1302798            H35B        
      81:00     Zuzánková Růžena                     TJN6051              8256               D40B        
      125:00    Schindler Jiří                       TJN6301              416828             H45B        
      149:00    Picek Jan                            TJN6500              416839             H45B        
      19:00     Posselt Martin                       TJN6802              232256             H40B        
      53:00     Picková Helena                       TJN6952              416843             D40B        
      65:00     Novotný Dušan                        TJN7002              232502             H40B        
      69:00     Posseltová Romana                    TJN7050              410359             D40B        
      125:00    Vančura Martin                       TJN8002              51234              H21C        
      18:00     Kobr Tomáš                           TJN8901              416837             H21B        
      130:00    Picek Jan                            TJN9101              416840             H20A        
      182:00    Posseltová Tereza                    TJN9252              411767             D18B        
      198:00    Žuchová Nikola                       TJN9352              232503             D18B        
      186:00    Krpatová Klára                       TJN9353              416846             D18B        
      158:00    Lejsková Martina                     TJN9451              416850             D16A        
      183:00    Posselt Martin                       TJN9501              232512             H16B        
      169:00    Picek Štěpán                         TJN9601              232509             H14B        
      50:00     Novotný Marek                        TJN9901              232325             H12C        
      36:00     Hostaš Petr                          TJN9001              416830             H21B        



      118    TJP Sokol Troja          CZE 

      98:00     Burýšek Slavomír                     TJP3600              51333              H70B        
      135:00    Peterka František                    TJP4900              8861               H45B        
      179:00    Baziková Lucie                       TJP6451              434807             D45B        



      119    TRI TJ TŽ Třinec         CZE 

      55:00     Gavendová Anna                       TRI4650              49330              D60B        
      140:00    Kantor Ondřej                        TRI9103              920676             H20A        
      32:00     Gazda Viktor                         TRI9203              8661               H18A        
      77:00     Jastrzembská Tereza                  TRI9256              49312              D18A        
      46:00     Argaláš Michal                       TRI9301              887630             H18A        
      55:00     Nožková Sára                         TRI9353              8652               D18A        
      170:00    Ostruszka David                      TRI9502              49384              H16A        



      120    TTR OOB Třebíč           CZE 

      56:00     Klusáček Martin                      TTR5601              303960             H50B        
      151:00    Klusáčková Jitka                     TTR6152              303944             D45B        
      156:00    Kříž Lukáš                           TTR8201              515159             H21B        
      120:00    Ratkovská Lenka                      TTR8551              515158             D21A        
      109:00    Fialová Zuzana                       TTR9051              232497             D20A        
      64:00     Klusáček Jan                         TTR9301              303912             H18A        



      121    TUR TJ Turnov            CZE 

      145:00    Jakubec Jindřich                     TUR4801              8351               H60B        
      75:00     Hudský Vlastimil                     TUR5100              8214               H55B        
      39:00     Provazník Jiří                       TUR5102              8221               H55B        
      66:00     Folprecht Miroslav                   TUR5501              51816              H50B        
      34:00     Holas Vladimír                       TUR5601              8219               H50B        
      20:00     Konopáčová Jana                      TUR5650              8208               D50B        
      16:00     Holasová Jaroslava                   TUR5750              8207               D50B        
      28:00     Konopáč Jiří                         TUR5803              8220               H50B        
      62:00     Linková Iva                          TUR6850              51809              D35B        
      202:00    Kubíček Zdeněk.                      TUR7202              51811              H21B        
      122:00    Sedláčková Martina                   TUR7959              53816              D21A        
      85:00     Fodor Petr                           TUR8103              53769              H21E        
      166:00    Rančáková Barbora                    TUR8151              301189             D21A        
      12:00     Rufferová Iva                        TUR8354              9394               D21E        
      163:00    Váňa Martin                          TUR8401              53759              H21E        
      125:00    Kořínek Jindřich                     TUR8406              515082             H21A        
      151:00    Holas Ondřej                         TUR8501              515048             H21A        
      28:00     Krafková Lucie                       TUR8650              8537               D21E        
      154:00    Horáková Veronika                    TUR8751              7785               D21A        
      126:00    Sehnalová Tereza                     TUR8852              51825              D21A        
      97:00     Hyka Jan                             TUR9002              410746             H21C        
      154:00    Wolf Daniel                          TUR9100              515499             H20A        
      172:00    Švirák Ondřej                        TUR9102              995802             H20A        
      125:00    Uhlíková Tereza                      TUR9151              995836             D20A        
      149:00    Beranová Barbora                     TUR9152              995839             D20A        
      107:00    Beranová Jana                        TUR9153              995819             D20A        
      62:00     Zakouřil Vít                         TUR9301              8080               H18A        
      200:00    Švábková Anna                        TUR9352              7712               D18B        
      63:00     Pavlovcová Petra                     TUR9353              995878             D18A        
      51:00     Kochová Nikola                       TUR9358              515087             D18A        
      177:00    Rychlý Michal                        TUR9402              995842             H16B        
      179:00    Körberová Andrea                     TUR9455              410728             D16B        
      173:00    Čepelková Nikola                     TUR9551              232378             D16B        
      143:00    Pacholík Tomáš                       TUR9600                                 H14B        
      135:00    Wolf Filip                           TUR9701              995840             H14B        
      157:00    Hanuš Tomáš                          TUR9702                                 H14B        
      0:00      Linková Alena                        TUR9751              51537              D14B        
      6:00      Roškotová Lucie                      TUR9753              51539              D14B        
      16:00     Hudská Ludmila                       TUR9851              232726             D14B        
      62:00     Schmidtová Tereza                    TUR9854                                 D12C        
      92:00     Loudová Leona                        TUR9956                                 D12C        



      122    TUV SOK TJ Turnov        CZE 

      41:00     Zakouřil Václav                      TUV4301              8324               H65B        
      127:00    Pospíšil Jiří                        TUV4701              8323               H60B        
      160:00    Kvapil Petr                          TUV7402              8322               H35B        
      170:00    Smutná Anežka                        TUV9455              411625             D16A        
      158:00    Horák Patrik                         TUV9501              411609             H16A        
      166:00    Zakouřilová Štěpánka                 TUV9551              51238              D16A        
      121:00    Sokolář Ondřej                       TUV9601              411412             H14B        
      22:00     Smutná Kateřina                      TUV9653              411561             D14B        
      81:00     Gurka Jiří                           TUV4601              501246             H55B        



      123    TZL SKOB Zlín            CZE 

      63:00     Jelínek Petr                         TZL4902              553431             H55B        
      35:00     Krejčík Zbyněk                       TZL5704              571221             H40B        
      125:00    Krejčíková Monika                    TZL6262              52219              D45B        
      147:00    Vintr Radek                          TZL7701              52222              H21C        
      174:00    Krejčíková Barbora                   TZL8551              52209              D21A        
      122:00    Nečas Jiří                           TZL9101              887934             H20A        
      26:00     Benroth Martin                       TZL9206              416064             H18A        
      21:00     Krejčíková Marie                     TZL9252              416043             D18A        
      36:00     Kolárik Tomáš                        TZL9302              246864             H18A        
      116:00    Odstrčilík Viktor                    TZL9309              2017668            H18B        
      156:00    Korčák Jakub                         TZL9403              920669             H16A        
      188:00    Láznička Jan                         TZL9405              886828             H16A        
      192:00    Koláriková Lucie                     TZL9451              218977             D16A        
      99:00     Dlabaja Štěpán                       TZL8508              995797             H21E        
      101:00    Krejčík Jiří                         TZL8301              8931               H21A        



      124    UOL SK Univerzita Palack CZE 

      112:00    Horčičková Eva                       UOL7051              52472              D21A        
      58:00     Poklopová Lenka                      UOL8951              52452              D21E        
      157:00    Jakobová Adélka                      UOL9052              52507              D20A        
      153:00    Štrajtová Štěpánka                   UOL9151              52465              D20A        
      111:00    Indráková Adélka                     UOL9153              897391             D20A        
      59:00     Horčičková Vendula                   UOL9353              52733              D18A        
      40:00     Horčička Vít                         UOL9919              301552             H12C        
      31:00     Šimková Jolanka                      UOL9355              2011817            D18A        



      125    VAM OOB POLART Vamberk   CZE 

      104:00    Smutná Jana                          VAM6251              9676               D35B        
      45:00     Klapalová Jana                       VAM6451              9681               D40B        
      61:00     Veverková Yveta                      VAM6452              9678               D40B        
      176:00    Hladký Viktor                        VAM8201              9598               H21B        
      77:00     Veverka Tomáš                        VAM8401              9669               H21A        
      138:00    Andrš Jiří                           VAM8601              9515               H21B        
      124:00    Smutná Pavla                         VAM8651              9674               D21A        
      182:00    Klapal Michal                        VAM8802              9670               H21B        
      119:00    Bednářová Michala                    VAM8951              9673               D21B        
      137:00    Müllerová Věra                       VAM9051              515442             D20A        
      171:00    Dvořáček Radek                       VAM9401              51471              H16B        
      147:00    Vyskočil Štěpán                      VAM9701              438629             H14B        
      117:00    Rykala Filip                         VAM9601              51469              H14B        



      126    VBM VSK MZLU Brno        CZE 

      115:00    Fučík Karel                          VBM7246              720921             H21E        
      82:00     Fučíková Hana                        VBM7751              8008               D21A        
      105:00    Gothardová Eva                       VBM7752              53301              D21B        
      111:00    Henek Vladan                         VBM8002              515122             H21E        
      123:00    Rouš Pavel                           VBM8102              53679              H21C        
      87:00     Mazal Zdeněk                         VBM8103              553285             H21A        
      119:00    Kozumplik Aleš                       VBM8403              49841              H21C        
      78:00     Kočí Martin                          VBM8702              929929             H21B        
      87:00     Adamová Eva                          VBM8772              52039              D21B        
      93:00     Bravený Adam                         VBM8801              866998             H21A        



      127    VCB TJ OB České Budějovi CZE 

      151:00    Rychtecký Josef                      VCB4801              53730              H60B        



      128    VIC OB Vizovice          CZE 

      147:00    Horyna Roman                         VIC7602              53376              H21A        



      129    VLI VSK Slavia TU Libere CZE 

      157:00    Pachner Jan                          VLI4600              8280               H60B        
      117:00    Ježek Ladislav                       VLI4900              253372             H60B        
      63:00     Horáčková Stanislava                 VLI4950              4100               D60B        
      123:00    Horáček Miroslav                     VLI5000              4214               H60B        
      83:00     Přinda Oldřich                       VLI5101              1302773            H55B        
      116:00    Pachnerová Jaroslava                 VLI5152              8283               D55B        
      57:00     Škoda Přemek                         VLI5301              8302               H55B        
      47:00     Henych Petr                          VLI6001              515132             H21A        
      104:00    Henychová Zuzana                     VLI6151              9061               D21A        
      183:00    Poloprutský Tomáš                    VLI6205              51227              H45B        
      159:00    Petrová Věra                         VLI6251              51218              D45B        
      109:00    Veselská Kateřina                    VLI6551              7711               D45B        
      81:00     Honzík Tomáš                         VLI7000              51232              H21C        
      140:00    Martan Jiří                          VLI7300              8129               H21B        
      142:00    Harazin Martin                       VLI7400              8291               H35B        
      91:00     Znojemský Jiří                       VLI7500              49970              H21C        
      75:00     Pachner Pavel                        VLI7503              8298               H21A        
      99:00     Vodrážka Jakub                       VLI7604              300645             H21C        
      135:00    Horáček Michal                       VLI7700              500290             H21E        
      123:00    Přinda Lukáš                         VLI7701              8300               H21A        
      141:00    Matějů Michal                        VLI7702              7981               H21E        
      107:00    Habán Ivo                            VLI7707              53226              H21A        
      46:00     Heczková Bohdana                     VLI7750              7752               D21E        
      103:00    Špak Zdeněk                          VLI8001              428279             H21C        
      90:00     Matějů Kateřina                      VLI8054              336783             D21A        
      186:00    Šaffková Kateřina                    VLI8150              4211               D21A        
      28:00     Hodboď Jakub                         VLI8500              8286               H21B        
      117:00    Škoda Jakub                          VLI8800              1302790            H21A        
      138:00    Henych Ondřej                        VLI9001              515133             H20A        
      25:00     Poloprutská Markéta                  VLI9251              2020750            D18A        
      163:00    Petr Pavel                           VLI9400              8288               H16B        
      193:00    Poloprutská Tereza                   VLI9450              49952              D16B        
      74:00     Poloprutská Klára                    VLI9750              49954              D14B        
      20:00     Honzíková Lucie                      VLI9752              416117             D14B        



      130    VOV VSK VŠB TU Ostrava   CZE 

      63:00     Vlach Jiří                           VOV7900              8881               H21A        



      131    VPM KOS Slavia VŠ Plzeň  CZE 

      12:00     Richtr Lukáš                         VPM0204              331267             H12C        
      45:00     Richtr Aleš                          VPM6601              51686              H40B        
      13:00     Kroupa Štěpán                        VPM6904              237546             H40B        
      88:00     Richtrová Lucie                      VPM7451              51687              D35B        
      109:00    Křenek Jaroslav                      VPM7502              887610             H21C        
      11:00     Vodrážka Ondřej                      VPM7702              995796             H21A        
      169:00    Vodrážková Kateřina                  VPM7995              53252              D21B        
      194:00    Anděl Robert                         VPM8001              887623             H21B        
      164:00    Rauch Stanislav                      VPM8201              887624             H21B        
      53:00     Tesař Daniel                         VPM8203                                 P3          
      159:00    Švábková Eva                         VPM8350              330653             D21B        
      39:00     Bouchal Jiří                         VPM8449              995860             H21A        
      132:00    Rauch Tomáš                          VPM8501              887625             H21B        



      132    VRB SK při gymnáziu Vrbn CZE 

      164:00    Haltofová Eva                        VRB9499              436949             D16A        



      133    VRL TJ Spartak Vrchlabí  CZE 

      59:00     Knoblochová Věra                     VRL4851              8998               D60B        
      179:00    Knobloch Jindřich                    VRL4901              8999               H60B        
      159:00    Farář Jaroslav                       VRL5002              9261               H60B        
      46:00     Nýdrlová Eva                         VRL5451              8954               D50B        
      11:00     Hanč Jaroslav                        VRL6702              438038             P3          
      43:00     Tryzna Pavel                         VRL6801                                 H40B        
      17:00     Hančová Alice                        VRL7052              206480             P3          
      139:00    Wohanka Petr                         VRL7305              8973               H21A        
      38:00     Wohanka Pavel                        VRL7501              2300842            H21B        
      17:00     Polák Vlastimil                      VRL7702              9000               H21A        
      153:00    Hanč Petr                            VRL8001              8980               H21A        
      147:00    Knoblochová Kamila                   VRL8353              8952               D21B        
      135:00    Kubátová Zuzana                      VRL9151              515421             D20A        
      83:00     Doležalová Radka                     VRL9252              2017672            D18A        
      100:00    Kubát Lukáš                          VRL9301              9002               H18B        
      160:00    Waněk Adam                           VRL9501              1602634            H16A        
      46:00     Hančová Petra                        VRL9652              9246               D14B        
      36:00     Tryznová Lucie                       VRL9751              436944             D14B        
      14:00     Tryzna Matěj                         VRL0004              436943             H12C        
      190:00    Jebavá Lucie                         VRL9254              331285             D18B        
      77:00     Kičinová Erika                       VRL9154              9213               D20B        
      80:00     Waňková Martina                      VRL9951              425555             D12C        



      134    VSP USK Praha            CZE 

      25:00     Jedličková Josefína                  VSP0651              52272              P3          
      31:00     Dohnal Josef                         VSP4300              51743              H65B        
      69:00     Hořínek Jaroslav                     VSP5000              51643              H55B        
      73:00     Uher Petr                            VSP5001              51741              H55B        
      49:00     Dohnalová Dana                       VSP5050              51645              D60B        
      55:00     Hora Vladimír                        VSP5100              515013             H55B        
      53:00     Píchal Jan                           VSP5202              52281              H40B        
      132:00    Horová Magda                         VSP5450              9782               D21A        
      10:00     Škorpil Martin                       VSP5700              2011900            H50B        
      78:00     Šváb Jan                             VSP5801              886277             H50B        
      157:00    Michálková Jiřina                    VSP6151              51734              D45B        
      161:00    Němeček Jan                          VSP6201              52282              H45B        
      127:00    Hartman Aleš                         VSP6506              51620              H45B        
      70:00     Gajda Jan                            VSP6801              51730              H21B        
      137:00    Bořánek Petr                         VSP7000              51750              H21A        
      70:00     Novotná Markéta                      VSP7051              7911               D35B        
      100:00    Horáková Lenka                       VSP7255              51728              D35B        
      55:00     Arnošt Kamil                         VSP7301              51648              H21A        
      149:00    Kučera Jan                           VSP7302              51650              H21A        
      162:00    Horák Pavel (Starosta)               VSP7305              51649              H35B        
      148:00    Zakouřil Václav                      VSP7401              51724              H35B        
      56:00     Zakouřilová Helena                   VSP7453              232401             D35B        
      84:00     Škorpilová Jana                      VSP7455              211303             D35B        
      46:00     Zakouřil Tomáš                       VSP7500              51726              H21B        
      46:00     Kučerová Marie                       VSP7551              53546              D35B        
      167:00    Arnoštová Kateřina                   VSP7652              8857               D21B        
      123:00    Gajdová Kristina                     VSP7752              52283              D21B        
      66:00     Kopecký Pavel                        VSP7800              49385              H21B        
      40:00     Baldrianová Barbora                  VSP7850              9784               D21E        
      135:00    Kopecká Anežka                       VSP8150              51642              D21B        
      49:00     Polák Zdeněk                         VSP5203              51740              H55B        
      157:00    Semík Jakub                          VSP0201                                 P3          
      181:00    Semík Jan                            VSP6507                                 H45B        



      135    ZAK SK Netopýr Zákupy    CZE 

      83:00     Kašpar Ludvík                        ZAK7200              410399             H21C        
      152:00    Kašparová Marie                      ZAK7250              219333             D21C        
      32:00     Kašpar Ludvík                        ZAK9800              331399             H12C        



      136    ZAM Sokol Žamberk        CZE 

      137:00    Lesák Jakub                          ZAM9603              426332             H14B        
      10:00     Chládková Simona                     ZAM9651              434574             D14B        



      137    ZBM SK Žabovřesky Brno   CZE 

      48:00     Tomeš Petr                           ZBM7531              896967             H21B        
      80:00     Pátek Richard                        ZBM7609              976000             H21B        
      44:00     Jelínek Petr                         ZBM7801              8100               H21B        
      84:00     Gebauerová Jana                      ZBM7951              703370             D21A        
      69:00     König Lukáš                          ZBM8001              999666             H21C        
      152:00    Brabec Jaroslav                      ZBM8242              520540             H21B        
      152:00    Šišková Vladimíra                    ZBM8456              52461              D21A        
      136:00    Tvarůžková Petra                     ZBM8459              51765              D21A        
      170:00    Zlesáková Daniela                    ZBM8467              9067               D21A        
      121:00    Uhnavá Markéta                       ZBM8485              52019              D21B        
      69:00     Stehlík Martin                       ZBM8503              49689              H21A        
      134:00    Drábek Jan                           ZBM8511              49690              H21B        
      164:00    Palátová Petra                       ZBM8658              52330              D21A        
      40:00     Zháňal Jan                           ZBM8721              336758             H21B        
      129:00    Bořil Tomáš                          ZBM8833              52136              H21A        
      133:00    Klusáček Matěj                       ZBM8923              303927             H21E        
      113:00    Zimmermann Jakub                     ZBM8928              995810             H21A        
      6:00      Mádlová Věra                         ZBM8951              995814             D21E        
      99:00     Hendrychová Zuzana                   ZBM8954              416329             D21B        
      30:00     Kabáthová Eva                        ZBM8966              49376              D21E        
      170:00    Nykodým Miloš                        ZBM9005              515163             H20A        
      166:00    Zimmermann Štěpán                    ZBM9101              911220             H20A        
      136:00    Kazda Adam                           ZBM9104              232343             H20A        
      159:00    Mezníková Lucie                      ZBM9150              515151             D20A        
      117:00    Mervartová Kristýna                  ZBM9160              897388             D20A        
      72:00     Brlica Pavel                         ZBM9302              515462             H18A        
      73:00     Jemelíková Denisa                    ZBM9351              49313              D18A        
      81:00     Koporová Petra                       ZBM9353              53722              D18A        
      194:00    Chromá Kateřina                      ZBM9451              8939               D16A        
      182:00    Tesařová Markéta                     ZBM9456              219242             D16A        
      87:00     Hájek Daniel                         ZBM8919              890118             H21E        



      138    ZBP SK Zbraslav          CZE 

      131:00    Vaněk Petr                           ZBP7302              995800             H21C        
      12:00     Dvořák Miroslav                      ZBP7601              53581              H21B        
      137:00    Sedláčková Jana                      ZBP7654              53590              D21B        
      110:00    Pražák Jiří                          ZBP7800              53583              H21B        
      192:00    Macková Eva                          ZBP7950              331616             D21A        



      139    ZPV KOB Železárny Prostě CZE 

      111:00    Křeček Miroslav                      ZPV6213              352336             H45B        
      86:00     Holinková Hana                       ZPV6777              52587              D21A        
      71:00     Křečková Lenka                       ZPV9271              515412             D18A