4. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK JISKRA NOVÝ BORne 30.5.2010 19:47
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

      Start     Jméno                                Text1                SI průk.           Kategorie   


      1      101 URINGA ORIENTEERS SY AUS 

      99:00     Koprivova Jitka                      1010001              253387             D60B        
      95:00     Burford Zuzu                         1010002              409758             H60B        



      2      121 HSV RIED             AUT 

      8:00      Hones Josef                          1210000              5483               H55B        



      3      181 MINSK                BLR 

      18:00     Vasilenok Marija                     1810000              254631             D12C        
      7:00      Tsitsyankova Volga                   1810001              254636             D40B        
      15:00     Murashka Andrei                      1810003              224969             H40B        
      26:00     Vasilenok Vladimir                   1810002              250508             H45B        



      4      341 HSG TURBINE ZITTAU   GER 

      104:00    Ender Irina                          3415052              6424               D60B        
      25:00     Haufe Heiderose                      3414351              6391               D65B        
      75:00     Ender Volker                         3415004              6488               H60B        
      25:00     Haufe Horst                          3413401              51342              H75B        



      5      342 POST SV DRESDEN      GER 

      53:00     Kraemer Jitka                        3428700              2016               D21E        
      86:00     Kraemer Karin                        3426300              2153               D45B        
      69:00     Leibiger Jens                        3420000              591019             H35B        
      29:00     Kraemer Werner                       3425800              2046               H50B        
      20:00     Kraemer Andrei                       3429100              2329               H20A1       



      6      343 USV TU DRESDEN       GER 

      30:00     Flechsig Theresa                     3439400              361246             D16A        
      137:00    Eckardt Cornelia                     3436900              690719             D40B        
      158:00    Leideck Heike                        3436200              620713             D45B        
      135:00    Gossel Heiko                         3436500              990002             H21E        
      30:00     Kundisch Wieland                     3438500              504644             H21E        
      117:00    Leideck Karsten                      3438600              1986035            H21E        
      24:00     Neumann Josef                        3438400              1984123            H21E        
      67:00     Mueller Rainer                       3434500              2222222            H65B        
      116:00    Flechsig Florian                     3439200              428655             H18A1       



      7      344 MTV DANNENBERG       GER 

      5:00      Froehner Klaus                       3442900              2440               H75B        



      8      345 SSV PLANETA RADEBEUL GER 

      100:00    Hickethier Manfred                   3455200              336118             H55B        
      56:00     Härtelt Helmut                       3455100              1951308            H55B        
      72:00     Schmalfeld Tassilo                   3454000              300684             H65B        



      9      551 GRUNWALD POZNAŇ      POL 

      39:00     Bartkowiak Edward                    5514800              412412             H60B        



      10     552 POZOS PRZEWORSK      POL 

      21:00     Marszałek Patryk                     5520001              886313             H16A        
      33:00     Markowski Michał                     5520002              2016489            H16A        
      91:00     Kruk Piotr                           5520005              2016488            H21A        
      114:00    Kaszuba Bartosz                      5520003              505091             H18A2       
      22:00     Leśnicki Marcin                      5520004              886307             H20A2       



      11     553 UNTS WARSZAWA        POL 

      65:00     Dusza Anna                           5538905              899026             D21B        
      13:00     Tynelska Justyna                     5538904              842665             D21E        
      27:00     Wolowczyk Krzysztof                  5539506              899029             H16A        
      108:00    Grabowski Maciej                     5538109              887218             H21E        
      51:00     Antonowicz Jerzy                     5536810              504405             H40B        
      4:00      Kolosinska Jolanta                   5539103              895014             D20A1       
      14:00     Filaber Anna                         5539002              899028             D20A2       
      8:00      Cygler Slawomir                      5539008              886688             H20A1       



      12     554 LKO LESZNO           POL 

      24:00     Baksalary Lidia                      5547300              991795             D35B        
      92:00     Klimkowska Hanna                     5549200              991794             D18A1       
      120:00    Wels Dominik                         5549201              505095             H18A1       
      14:00     Hoffmann Mateusz                     5549100              505094             H20A2       



      13     555 HKS AZYMUT MOCHY     POL 

      122:00    Rychly Damian                        5559200              997824             H18A2       



      14     556 ARKADY RASZKOW       POL 

      24:00     Brajer Dominika                      5569500              553480             D16A        
      89:00     Gmur Karol                           5567600              895239             H21C        
      90:00     Dudzinska Paulina                    5569200              504412             D18A2       
      124:00    Dutkowski Mikolaj                    5569201              504406             H18A1       



      15     557 OKS OTWOCK           POL 

      36:00     Dragowska Marysia                    5570000              887233             D16A        
      42:00     Dragowska Marzena                    5570001              887229             D45B        
      77:00     Dragowski Robert                     5570003              887222             H50B        
      24:00     Dragowski Kuba                       5570002              504413             H20A1       



      16     558 WKS FLOTA GDYNIA     POL 

      90:00     Morawski Jacek                       5580001              500661             H21E        
      88:00     Linska Angelika                      5580000              502202             D18A1       



      17     559 POLISH JUNIOR TEAM   POL 

      58:00     Gajda Monika                         5590000              504409             D21E        
      163:00    Wiśniewska Hanna                     5590001              504050             D21E        
      39:00     Parfianowicz Piotr                   5590008              842659             H16A        
      69:00     Paszyński Piotr                      5590009              505001             H21E        
      94:00     Morawska Anna                        5590003              502209             D18A2       
      10:00     Faron Paulina                        5590002              895234             D20A2       
      118:00    Olejnik Michał                       5590007              505002             H18A2       
      12:00     Pawlak Bartosz                       5590005              553475             H20A1       
      26:00     Hewelt Maciej                        5590004              887228             H20A2       
      18:00     Podziński Rafał                      5590006              895254             H20A2       



      18     560 UKS ORIENTUS LODŽ    POL 

      42:00     Stankiewicz Agata                    5600001              887246             D16A        
      84:00     Ewiak Natalia                        5600002              895242             D18A1       
      8:00      Gwozdz Ewa                           5600003              505004             D20A1       
      112:00    Kubiak Bartek                        5600004              895244             H18A1       
      126:00    Chudzik Dominik                      5600005              887234             H18A2       
      16:00     Zielinski Kuba                       5600006              895246             H20A1       
      10:00     Podzinski Rafai                      5600007              895254             H20A2       



      19     591 OK YEISK             RUS 

      57:00     Tarantsev Evgeny                     5913600              206080             H70B        



      20     701 TEAM KARTSAM         SWE 

      134:00    Carlsson Christer                    7010001              14661              H45B        
      71:00     Svanberg Ingvar                      7010002              27062              H60B        



      21     ABM KOB MOIRA Brno       CZE 

      63:00     Mokrý Ondřej                         ABM9410              416014             H16A        
      184:00    Přikryl Petr                         ABM6708              52008              H21B        
      58:00     Fasurová Tereza                      ABM9059              416011             D20A2       
      172:00    Mokrý Stanislav                      ABM9202              53172              H18A1       
      110:00    Novotný Ondřej                       ABM9211              232705             H18A2       
      72:00     Hrobař Štěpán                        ABM9106              995859             H20A1       



      22     AOP NORD Slavia Minerva  CZE 

      178:00    Kašparová Šárka                      AOP7251              52295              D21A        
      134:00    Hadač Miroslav                       AOP6501              887166             H21B        
      190:00    Schuster Martin                      AOP6502              995843             H21B        
      93:00     Besta Michal                         AOP7601              920674             H21E        
      3:00      Košárek Pavel                        AOP7102              52296              H21E        
      143:00    Peřinka Jan                          AOP6301              887168             H45B        
      140:00    Hadač Filip                          AOP9301              887157             H18A1       
      148:00    Schuster Marek                       AOP9303              995871             H18A1       
      176:00    Sýkora Jan                           AOP9201              995870             H18A1       
      184:00    Navrátil Boris                       AOP9202              253130             H18A1       
      44:00     Melecký Martin                       AOP9001              920663             H20A1       
      92:00     Peřinka Jan                          AOP9101              553459             H20A1       



      23     API OK Andante Písek     CZE 

      27:00     Funda Jiří                           API6401              232336             H40B        



      24     ASU Magnus Orienteering  CZE 

      15:00     Horvátová Hana                       ASU9797              224902             D14B        
      67:00     Vávrová Veronika                     ASU8598              920685             D21A        
      18:00     Labašová Katarína                    ASU8351              920656             D21E        
      38:00     Vozdová Klára                        ASU8964              515189             D21E        
      141:00    Minář Marek                          ASU9444              920700             H16A        
      123:00    Horvát Petr                          ASU9447              886264             H16A        
      112:00    Šincl Jiří                           ASU9446              224905             H16B        
      115:00    Navrátil Tomáš                       ASU8817              920666             H21A        
      65:00     Aleš David                           ASU7517              515175             H21C        
      108:00    Kolářová Renáta                      ASU9351              995795             D18A1       
      30:00     Seitler Milan                        ASU9148              301583             H20A2       



      25     BBM KPKS BETA Brno       CZE 

      109:00    Ptáček Pavel                         BBM9600              301292             H14B        
      189:00    Záděra Pavel                         BBM9500              331262             H16A        
      104:00    Fiala Jan                            BBM7205              515468             H21B        
      80:00     Ptáček Pavel                         BBM6508              53271              H45B        
      5:00      Kunz Martin                          BBM7101              553435             P6          



      26     BOR OK Jiskra Nový Bor   CZE 

      105:00    Pavlovec Jan                         BOR9503              887936             H16A        



      27     BSO KOB Baník Sokolov    CZE 

      117:00    Knepr Lukáš                          BSO9401              301422             H16B        
      57:00     Rambousek Karel                      BSO7907              7872               H21E        
      52:00     Schimm Dieter                        BSO4401              8689               H65B        
      62:00     Procházková Monika                   BSO9150              301408             D20A2       



      28     CET TJ Loko Česká Třebov CZE 

      132:00    Záveský Marek                        CET9001              331131             H20B        
      47:00     Záveský Richard                      CET6301              232860             H45B        



      29     CHA OK Chrastava         CZE 

      24:00     Pavlíková Markéta                    CHA0050                                 D12C        
      0:00      Bartáková ml. Eva                    CHA9950              331491             D12C        
      1:00      Kašková Kateřina                     CHA7850              887906             D21A        
      169:00    Kašková Barbora                      CHA8050              4212               D21A        
      22:00     Brozová Zuzana                       CHA8950              4664               D21A        
      68:00     Pachnerová Dominika                  CHA7750              5177               D21B        
      110:00    Kadavá Jana                          CHA8251              4129               D21B        
      43:00     Prchalová Ivana                      CHA8754              416287             D21E        
      78:00     Gorčicová Barbora                    CHA8850              4126               D21E        
      47:00     Gorčicová Ivana                      CHA6550              8179               D40B        
      27:00     Pavlíková Pavla                      CHA6551              51533              D40B        
      62:00     Bartáková Eva                        CHA7051              331779             D40B        
      129:00    Kadavá Eva                           CHA5750              8171               D50B        
      151:00    Šaffková Zuzana                      CHA5150              8162               D55B        
      76:00     Ševčíková Alena                      CHA5351              8165               D55B        
      121:00    Bradnová Věra                        CHA5550              8168               D55B        
      109:00    Horčíková Marie                      CHA4350              8151               D60B        
      74:00     Kašková Eva                          CHA4650              8152               D60B        
      192:00    Kadavý Petr                          CHA7800              8188               H21B        
      62:00     Ježek Lukáš                          CHA8604              51534              H21B        
      66:00     Hradec Pavel                         CHA8801              995821             H21E        
      39:00     Švancar Martin                       CHA7000              8178               H40B        
      38:00     Gorčica Pavel                        CHA6200              8174               H45B        
      144:00    Barták Jiří                          CHA5100              8161               H55B        
      156:00    Pavlík Milan                         CHA5400              51231              H55B        
      88:00     Kaška Rudolf                         CHA5500              8167               H55B        
      11:00     Kadavý Zdeněk                        CHA4901              8155               H60B        
      111:00    Ševčík Milan                         CHA5003              8199               H60B        
      6:00      Slavík Michal                        CHA0000              4666               P3          
      32:00     Gorčicová Eliška                     CHA9150              8197               D20A1       
      64:00     Valešová Jana                        CHA9152              8190               D20A1       



      30     CHC KOB Choceň           CZE 

      124:00    Švadlenová Ivana                     CHC7151              2011857            D35B        
      132:00    Švadlena Michal                      CHC0101              2011852            H12C        
      45:00     Janeba Vladimír                      CHC9602              9572               H14B        
      117:00    Křivda Martin                        CHC9501              9570               H16A        
      79:00     Pešek Ondřej                         CHC8502              9559               H21A        
      44:00     Pátek Michal                         CHC8603              9558               H21B        
      87:00     Švadlena Pavel                       CHC7502              2011854            H35B        
      151:00    Švadlena Jiří                        CHC4601              9554               H60B        



      31     CHT SK Chrast            CZE 

      103:00    Juračková Kateřina                   CHT8353              9236               D21A        
      112:00    Vintrová Alžběta                     CHT8653              4635               D21C        
      84:00     Žemličková Jindra                    CHT5751              51957              D50B        
      79:00     Krejsa Vladimír                      CHT9202              52158              H18B        
      182:00    Matras Tomáš                         CHT8001              51980              H21B        
      136:00    Krejsa Jan                           CHT8701              52175              H21B        
      45:00     Jansa Jiří                           CHT8402              51896              H21E        
      71:00     Kopáček Miroslav                     CHT6049              51899              H45B        
      32:00     Žemlička Zbyněk                      CHT5501              51955              H55B        
      62:00     Krejsa Martin                        CHT9001              52161              H20A2       



      32     CST TJ ČZ Strakonice     CZE 

      27:00     Štefanyuková Eliška                  CST9851              436439             D12C        
      52:00     Pelcová Pavla                        CST7454              7749               D21C        
      188:00    Pelc Václav                          CST6702              51330              H21B        
      86:00     Šafařík Ivo                          CST7401              434828             H21B        



      33     CTB SK Chotěboř          CZE 

      150:00    Voborníková Alena                    CTB9451              4536               D16A        
      4:00      Králová Michaela                     CTB7959              52139              D21A        
      23:00     Šťastná Lenka                        CTB8351              51838              D21B        
      104:00    Šťastná Alena                        CTB7351              51829              D35B        
      37:00     Voborníková Eva                      CTB6851              51837              D40B        
      82:00     Šťastný Jan                          CTB9402              416222             H16B        
      3:00      Hübner Jan                           CTB7902              51833              H21A        
      12:00     Šťastný Karel                        CTB7901              51830              H21B        
      121:00    Král Aleš                            CTB7801              887613             H21C        
      93:00     Voborník Petr                        CTB6601              51836              H40B        



      34     DCE Sokol Dobřichovice   CZE 

      184:00    Svobodová Jitka                      DCE7450              53598              D21A        
      118:00    Procházková Miluše                   DCE5450              51966              D45B        
      170:00    Mrázová Pavla                        DCE5550              7868               D45B        
      179:00    Štrossová Jiřinka                    DCE5650              7870               D50B        
      73:00     Jaroš Marek                          DCE8100              53591              H21C        
      17:00     Procházka Antonín                    DCE5500              51965              H45B        
      124:00    Jaroš Vladimír                       DCE5400              51973              H55B        



      35     DKL TJ Sparta Doly Kladn CZE 

      131:00    Brumková Vladimíra                   DKL5350              52226              D55B        
      40:00     Brumek Stanislav                     DKL5201              51343              H55B        
      104:00    Cabrnoch Jiří                        DKL5400              416324             H55B        



      36     DKP Oddíl OB Kotlářka    CZE 

      131:00    Šňupárková Anna                      DKP9652              515071             D14B        
      67:00     Nováková Tereza                      DKP9751              886271             D14B        
      138:00    Dlouhá Hana                          DKP9450              8645               D16A        
      159:00    Seifertová Kateřina                  DKP9352              897382             D18B        
      52:00     Janatová Lucie                       DKP8154              9785               D21A        
      109:00    Havlíčková Vendula                   DKP8350              51759              D21A        
      193:00    Bochenková Martina                   DKP8758              434840             D21A        
      118:00    Jiřištová Zuzana                     DKP8254              9054               D21E        
      148:00    Kovářová Kristýna                    DKP8450              51755              D21E        
      73:00     Karochová Simona                     DKP8853              51787              D21E        
      103:00    Bochenková Ivana                     DKP8950              897345             D21E        
      152:00    Klašková Kateřina                    DKP6750              49806              D40B        
      109:00    Mrázková Ivana                       DKP5650              51795              D50B        
      154:00    Dudová Hana                          DKP5752              49892              D50B        
      99:00     Svobodná Eva                         DKP5851              301365             D50B        
      141:00    Klaška Martin                        DKP0100              9889               H12C        
      101:00    Illner Vojtěch                       DKP9600              515498             H14B        
      171:00    Šňupárek Václav                      DKP9500              886607             H16A        
      157:00    Řada Jakub                           DKP9401              515144             H16B        
      87:00     Procházka Tomáš                      DKP8200              515114             H21A        
      128:00    Vlach Martin                         DKP8605              51807              H21B        
      148:00    Pospíšil Ondřej                      DKP8717              336746             H21B        
      17:00     Mencl Pavel                          DKP7912              515416             H21C        
      129:00    Horálek Radek                        DKP8013              9875               H21C        
      75:00     Procházka Jan                        DKP8201              886265             H21E        
      9:00      Janata Martin                        DKP8306              8277               H21E        
      110:00    Betlach Miroslav                     DKP6300              49818              H45B        
      77:00     Klaška Pavel                         DKP6500              9876               H45B        
      5:00      Svobodný Petr                        DKP5800              49871              H50B        
      31:00     Procházka Aleš                       DKP4700              49885              H60B        
      55:00     Stehno Pavel                         DKP4900              51760              H60B        
      47:00     Procházka Zdenko                     DKP4300              51800              H65B        
      32:00     Ďurčat Jozef                         DKP3800              51763              H70B        
      30:00     Klašková Josefína                    DKP9651                                 P3          
      36:00     Seifertová Magda                     DKP9155              2011851            D20A1       
      44:00     Svobodná Madla                       DKP9154              887944             D20A1       



      37     DLT OB Rozmarýn Litoměři CZE 

      156:00    Nedvídková Jitka                     DLT5151              5991               D55B        
      51:00     Babický Tomáš                        DLT5001              8890               H60B        



      38     DOB KOB Dobruška         CZE 

      76:00     Štěpánová Dita                       DOB7956              7226               D21A        
      73:00     Kolek Petr                           DOB7501              887908             H21A        
      111:00    Janda Martin                         DOB8002              920696             H21A        
      67:00     Khýn Vítězslav                       DOB8304              7210               H21A        
      180:00    Sedlák Radek                         DOB7500              995872             H21B        
      98:00     Preininger Luděk                     DOB8001              7237               H21B        



      39     DOK OK Doksy             CZE 

      124:00    Hradecká Petra                       DOK6850              7768               D21A        
      119:00    Kapounová Jitka                      DOK6050              7771               D50B        
      169:00    Nováková Pavla                       DOK5950              7759               D50B        
      69:00     Vilimovská Miroslava                 DOK5750              7757               D50B        
      81:00     Koštejn Vít                          DOK9800              7758               H12C        
      21:00     Boskovský Vojtěch                    DOK9601                                 H14B        
      57:00     Koštejn Pavel                        DOK7100              7773               H35B        
      8:00      Hradecký Jaroslav                    DOK6300              7763               H45B        
      96:00     Novák Tom                            DOK5500              7755               H55B        
      107:00    Rančák Josef                         DOK5000              7751               H60B        
      32:00     Hradecký Jaroslav                    DOK9600              7764               P3          



      40     EKP VŠTJ Ekonom Praha    CZE 

      118:00    Kunová Dagmar                        EKP6550              51594              D21A        
      175:00    Zurynková Jana                       EKP7053              515496             D21A        
      7:00      Volfová Martina                      EKP8051              9941               D21A        
      74:00     Klapalová Pavla                      EKP7051              51589              D21B        
      162:00    Koucká Ivana                         EKP6850              361943             D40B        
      126:00    Fantová Libuše                       EKP5650              51583              D45B        
      78:00     Bochenková Jana                      EKP6150              232174             D45B        
      34:00     Pecková Ivana                        EKP6252              51601              D45B        
      164:00    Šedivá Miroslava                     EKP5750              51604              D50B        
      157:00    Koucký Martin                        EKP9700              53179              H14B        
      125:00    Ondráček Radim                       EKP7414              52852              H21A        
      41:00     Kalous Vladislav                     EKP7702              51588              H21A        
      84:00     Janeček Jura                         EKP6701              51587              H21B        
      152:00    Bolehovský Pavel                     EKP7103              601169             H21B        
      165:00    Pecka Jan                            EKP6800              51600              H35B        
      98:00     Koucký Roman                         EKP6301              515195             H45B        
      45:00     Šedivý Jiří                          EKP5500              51605              H50B        
      97:00     Bochenek Milan                       EKP5601              51581              H50B        



      41     FSP VŠTJ Stavební fakult CZE 

      26:00     Fibírová Zuzana                      FSP7555              515173             D21B        
      35:00     Kuželová Michaela                    FSP7851              211539             D21B        
      53:00     Skripniková Kateřina                 FSP8051              887950             D21B        
      23:00     Borovičková Lenka                    FSP7350              995809             D21E        
      15:00     Skripnik Ondřej                      FSP7502              51854              H21A        
      1:00      Kužel Tomáš                          FSP7610              515098             H21A        
      145:00    Fibír Tomáš                          FSP7901              515067             H21A        
      170:00    Borovička Milan                      FSP6104              515097             H21B        
      66:00     Šimek Tomáš                          FSP6304              995873             H21B        
      75:00     Krausz Milan                         FSP6700              8127               H40B        
      153:00    Žáček Martin                         FSP6803              207810             H40B        
      116:00    Wald František                       FSP5300              49606              H55B        
      32:00     Čadil Jan                            FSP4300              53267              H65B        
      10:00     Vondra Jaroslav                      FSP3300              51865              H75B        
      30:00     Hanák Milan                          FSP3400              51964              H75B        



      42     HCE TJ Sokol Hostivice   CZE 

      82:00     Kettnerová Lenka                     HCE6450              232490             D45B        
      57:00     Kettner Vojtěch                      HCE9600              897360             H16A        
      161:00    Kettner Pavel                        HCE5900              515105             H45B        



      43     JEN TJ Sokol Jenišovice  CZE 

      111:00    Havlová Jaroslava                    JEN5452              4631               D55B        
      153:00    Hájek Jan                            JEN9703              411526             H14B        
      21:00     Sucharda Jiří                        JEN5801              51542              H50B        
      84:00     Bárta Miroslav                       JEN5201              7778               H55B        
      12:00     Jedlička Miroslav                    JEN5301              336709             H55B        
      131:00    Richtr Jiří                          JEN5001              7777               H60B        



      44     JES KOS Jesenice         CZE 

      123:00    Bílý Petr                            JES6801              51279              H40B        



      45     JHB TJ Jiskra Havlíčkův  CZE 

      60:00     Hercigová Anna                       JHB9159              4772               D20B        
      162:00    Kaser Dan                            JHB9103              4682               H20B        
      1:00      Hrstka Vladislav                     JHB5702              52357              H50B        



      46     JIL OK Jilemnice         CZE 

      163:00    Kynčlová Martina                     JIL8651              9088               D21A        
      138:00    Černý Vojtěch                        JIL9006              9091               H20B        
      137:00    Kolín Jan                            JIL7701              51590              H21A        
      127:00    Malý Aleš                            JIL8702              9099               H21A        
      33:00     Hlaváč David                         JIL7501              9734               H21C        
      68:00     Mechl Miroslav                       JIL6301              301410             H45B        
      44:00     Erlebach Josef                       JIL5201              9774               H55B        



      47     JPV SK Junior Prostějov  CZE 

      165:00    Chmelař Martin                       JPV9505              1602632            H16A        
      53:00     Jeřábek Luboš                        JPV6112              52498              H45B        
      62:00     Chmelař Miroslav                     JPV6217              500879             H45B        



      48     KAM SK Kamenice          CZE 

      3:00      Hausenblasová Karolína               KAM9650              361971             D14B        
      151:00    Hejnalová Eva                        KAM9651              9356               D14B        
      19:00     Veselá Rebeka                        KAM9652              995804             D14B        
      144:00    Kamererová Valérie                   KAM9452              428250             D16A        
      120:00    Bořánková Karolína                   KAM9550              53599              D16A        
      108:00    Hlubučková Kristýna                  KAM9551              232418             D16A        
      132:00    Procházková Marie                    KAM9554              51177              D16A        
      134:00    Kozáková Zuzana                      KAM9451              9970               D16B        
      169:00    Straková Zuzana                      KAM9250              224892             D18B        
      70:00     Škvorová Barbora                     KAM9150              301336             D20B        
      187:00    Valášková Šárka                      KAM6951              232393             D21A        
      83:00     Doležalová Monika                    KAM8851              232409             D21E        
      39:00     Klinkerová Jitka                     KAM6450              49155              D35B        
      94:00     Škvorová Zuzana                      KAM7350              52273              D35B        
      82:00     Čermáková Gabriela                   KAM6752              232397             D40B        
      112:00    Hlubučková Šárka                     KAM6851              232398             D40B        
      87:00     Škvor Ota                            KAM9900              425596             H12C        
      165:00    Čech Rudolf                          KAM9604                                 H14B        
      129:00    Valášek Jiří                         KAM9700              232403             H14B        
      135:00    Valášek Jan                          KAM9400              232245             H16A        
      69:00     Semík Ondřej                         KAM9401              920683             H16A        
      81:00     Kettner Lukáš                        KAM9403              887640             H16A        
      147:00    Čermák Matyáš                        KAM9501              232426             H16A        
      89:00     Hájek Adam                           KAM9202              515021             H18B        
      44:00     Prášek Přemysl                       KAM9305              410392             H18B        
      47:00     Pašek František                      KAM7600              52300              H21A        
      153:00    Kozák Petr                           KAM6501              51733              H35B        
      81:00     Škvor Martin                         KAM6700              52267              H35B        
      21:00     Hlubuček Tomáš                       KAM6603              232428             H40B        
      65:00     Ročejdl Marek                        KAM6400                                 H45B        
      18:00     Valášek Václav                       KAM0100              336743             P3          
      104:00    Mrázová Pavla                        KAM9350              301313             D18A1       
      28:00     Rusá Šárka                           KAM9157              331162             D20A1       
      12:00     Straková Andrea                      KAM9152              224884             D20A1       



      49     KAS KOB Kamenický Šenov  CZE 

      10:00     Štrojsová Jaroslava                  KAS4350              8228               D65B        
      0:00      Nejezchlebová Věra                   KAS4551              51384              D65B        
      15:00     Nejezchleba Jiří                     KAS4600              8235               H60B        
      52:00     Štrojsa Josef                        KAS4000              8230               H70B        



      50     KBP KBP Praha            CZE 

      81:00     Valter Dalibor                       KBP6900              53543              H40B        
      87:00     Valter Petr                          KBP4500              6645               H60B        



      51     KCK KOB Český Krumlov    CZE 

      114:00    Marie Flašarová                      KCK5756              49615              D50B        
      137:00    Jan Flašar                           KCK5701              49614              H50B        



      52     KNC TJ Tatran Kostelec n CZE 

      9:00      Čiháková Barbora                     KNC9950              232895             D12C        
      142:00    Komersová Jana                       KNC6550              52265              D45B        
      1:00      Besta Lukáš                          KNC8101              303945             H21C        
      36:00     JUN Drahomír                         KNC5501              52255              H55B        
      172:00    Čiháková Lenka                       KNC6750              51387              D40B        



      53     KON KOB Konice           CZE 

      160:00    Otrubová Johana                      KON7852              995816             D21A        



      54     KPY SKOB Kralupy nad Vlt CZE 

      146:00    Kohlová Alena                        KPY6051              53182              D45B        
      59:00     Dobeš Václav                         KPY5701              301374             H45B        
      74:00     Kohl Jiří                            KPY6201              301391             H45B        



      55     KRE TJ Sokol Křemže      CZE 

      114:00    Dulovcová Marie                      KRE7051              51411              D35B        
      52:00     Zimmermannová Milena                 KRE6851              416244             D40B        
      22:00     Troupová Vladěna                     KRE6351              51412              D45B        
      166:00    Kovaříčková Darja                    KRE6352              51414              D45B        
      109:00    Prais Marcel                         KRE9302              428712             H18B        
      11:00     Zimmermann Pavel                     KRE6401              51418              H45B        



      56     KRL Kometa Kralovice     CZE 

      39:00     Hanáková Lenka                       KRL9951              232613             D12C        
      147:00    Hanáková Magda                       KRL9651              416318             D14B        
      111:00    Šlajs Daniel                         KRL9403              51475              H16A        
      139:00    Vištejn Jiří                         KRL9305              207839             H18B        
      158:00    Pova Ondřej                          KRL9304              207825             H18A2       



      57     KSH TJ Kašperské Hory    CZE 

      58:00     Hulcová Pavla                        KSH7753              51619              D21A        
      41:00     Hulec Jakub                          KSH8401              53726              H21C        
      155:00    Fiala Miloš                          KSH4801              8674               H60B        



      58     KSU Klub vytrvalostních  CZE 

      47:00     Havlíčková Markéta                   KSU8494              886266             D21B        
      93:00     Šrámek Ondřej                        KSU9909              53105              H12C        
      120:00    Šrámek Jaromír                       KSU5801              515101             H21B        
      88:00     Turczer Petr                         KSU7945              515179             H21B        
      148:00    Vozdová Aneta                        KSU9394              897363             D18A1       
      106:00    Janů Hana                            KSU9393              886267             D18A2       



      59     LBE TJ Loko Beroun       CZE 

      54:00     Procházková Jana                     LBE9950              232247             D12C        
      62:00     Křivancová Zdenka                    LBE9450              52316              D16B        
      169:00    Procházková Pavlína                  LBE6450              515431             D35B        
      54:00     Kučerová Lada                        LBE7450              331238             D35B        
      89:00     Vildmonová Pavla                     LBE7451              434834             D35B        
      126:00    Tvrdková Eva                         LBE5150              303959             D55B        
      137:00    Kalista Michael                      LBE9701              52319              H14B        
      132:00    Uhlíř Marek                          LBE9400              331157             H16B        
      142:00    Veselý Jakub                         LBE9500              995812             H16B        
      156:00    Šimon Václav                         LBE9100              416331             H20B        
      64:00     Mezník Vladimír                      LBE6400              52971              H21B        
      141:00    Uhlíř Patrik                         LBE7000              331179             H40B        
      35:00     Tvrdek Vojtěch                       LBE4900              51283              H60B        
      0:00      Nový Vlastimil                       LBE9300                                 P3          
      26:00     Pokorná Tereza                       LBE9451              52317              P3          
      150:00    Procházková Kateřina                 LBE9350              410363             D18A2       



      60     LCE TJ Slovan Luhačovice CZE 

      172:00    Jirčáková Martina                    LCE8951              9475               D21A        
      82:00     Kocmanová Alžběta                    LCE7951                                 D21C        
      107:00    Padělková Lenka                      LCE7952                                 D21C        
      127:00    Šeděnková Hana                       LCE8053                                 D21C        
      72:00     Savalieva Natalia                    LCE8060              52684              D21C        
      38:00     Stackeová Anna                       LCE5551              52676              D45B        
      129:00    Hubáček Jonáš                        LCE9501              2017666            H16A        
      43:00     Bencúr Juraj                         LCE7701              515096             H21A        
      113:00    Zicha Jiří                           LCE7708              51609              H21A        
      117:00    Perůtka Jan                          LCE8801              52705              H21A        
      39:00     Slezák Zdeněk                        LCE8902              515460             H21A        
      113:00    Pop Lukáš                            LCE8200              897378             H21C        
      96:00     Hanslian David                       LCE7835              995852             H21E        
      111:00    Cahel Marek                          LCE8803              52706              H21E        
      101:00    Slezák Libor                         LCE6207              52700              H45B        
      89:00     Hubáček Jaroslav                     LCE6311              52695              H45B        
      9:00      Macka Radek                          LCE8110              52671              P6          
      25:00     Hubáčková Petra                      LCE8560              52677              P6          
      96:00     Kukolová Šárka                       LCE9251              416067             D18A1       
      130:00    Papugová Katarína                    LCE9255              232225             D18A2       
      42:00     Hubáčková Pavla                      LCE9052              52710              D20A2       
      54:00     Cahlová Blanka                       LCE9051              52708              D20A2       
      136:00    Hubáček Michal                       LCE9301              886716             H18A1       
      154:00    Vavrys Johan                         LCE9302              553457             H18A2       
      162:00    Valenta Jiří                         LCE9201              896968             H18A2       
      86:00     Vlažný Jakub                         LCE9102              52709              H20A2       
      94:00     Slezák Jiří                          LCE9001              515424             H20A2       



      61     LDC KOB Děčín            CZE 

      92:00     Patzeltová Beatrice                  LDC6850              8345               D40B        
      110:00    Vlčková Jindra                       LDC6451              8347               D45B        
      74:00     Patzelt Vilém                        LDC9201              8338               H18B        
      54:00     Sedláček Lukáš                       LDC9202              347917             H18B        
      32:00     Nehasil Vladislav                    LDC7101              505131             H21B        
      5:00      Štěpán Petr                          LDC7301              51239              H21C        
      51:00     Gálus Igor                           LDC7302              336784             H35B        
      116:00    Vlček Petr                           LDC6401              435220             H45B        
      28:00     Patzeltová Lucie                     LDC9750              347882             P3          
      98:00     Vlčková Klára                        LDC9250              53554              D18A2       



      62     LEN SKI Klub Lenora      CZE 

      122:00    Zemanová Aneta                       LEN9551              416240             D16B        
      55:00     Pěstová Kateřina                     LEN9151              416232             D20B        
      99:00     Pěsta Roman                          LEN6802              416239             H40B        



      63     LIT KOB Chemopetrol Litv CZE 

      38:00     Pavlíková Klára                      LIT7451              8111               D21B        
      59:00     Pavlíková Jitka                      LIT8352              8113               D21B        
      2:00      Neradová Eva                         LIT8951              8115               D21B        
      96:00     Neradová Alena                       LIT5051              8110               D55B        
      116:00    Ondrůjová Anna                       LIT5351              336715             D55B        
      57:00     Pavlík Libor                         LIT7605              8124               H21C        
      9:00      Kučerka Jan                          LIT8002              8118               H21C        
      105:00    Pavlík Bronislav                     LIT8201              8119               H21C        
      37:00     Kučerka David                        LIT8202              8105               H21C        
      25:00     Macek Jiří                           LIT8401              8107               H21C        
      97:00     Nerad Jaroslav                       LIT9001              8108               H21C        
      4:00      Pavlík Miroslav                      LIT5301              8101               H55B        



      64     LJN TJ LIAZ Jablonec nad CZE 

      2:00      Langer Roman                         LJN7206              7744               P3          
      29:00     Rulc Zdeněk                          LJN7201              7745               P6          



      65     LLI TJ Loko Liberec      CZE 

      51:00     Krausová Hana                        LLI9853              51211              D12C        
      135:00    Lettlová Michala                     LLI9652              52899              D14B        
      72:00     Štičková Anna                        LLI9651              253131             D16A        
      44:00     Korejčíková Dáďa                     LLI5550              8546               D21B        
      14:00     Paroulková Iva                       LLI7151              253147             D35B        
      46:00     Košková Vlasta                       LLI6351              410719             D45B        
      94:00     Kubíková Hela                        LLI4851              8242               D60B        
      15:00     Krausová Marie                       LLI4451              51214              D65B        
      138:00    Košek Ladislav                       LLI5903              410732             H12C        
      117:00    Melichar Vojta                       LLI9802              51207              H12C        
      57:00     Kraus Jakub                          LLI9702              51208              H14B        
      85:00     Fürst Matouš                         LLI9603              436960             H14B        
      19:00     Peterka Vojtěch                      LLI7502              515503             H21A        
      41:00     Melichar Jaromír                     LLI6301              8503               H45B        
      136:00    Peterka Josef                        LLI4702              51204              H55B        
      99:00     Lukáš Zdeněk                         LLI4502              8243               H60B        
      7:00      Kraus Jan                            LLI4501              51213              H65B        
      4:00      Melichar Peťa                        LLI0001              51203              P3          
      34:00     Paroulek Lukáš                       LLI0201              253135             P3          
      12:00     Štičková Eva                         LLI6051              253133             P3          
      24:00     Košek Jan                            LLI9801              253141             P3          
      13:00     Fürst Aleš                           LLI6801              436961             P6          



      66     LPM OK Lokomotiva Plzeň  CZE 

      35:00     Šiková Barbora                       LPM9650              361920             D14B        
      119:00    Šiková Karolína                      LPM9651              361960             D14B        
      140:00    Kuberková Lucie                      LPM9451              236985             D16B        
      128:00    Chvalová Věra                        LPM9452              236994             D16B        
      101:00    Hofmanová Michaela                   LPM7751              51754              D21B        
      62:00     Krátká Michaela                      LPM7856              236983             D21B        
      138:00    Kolovská Ilona                       LPM6352              301706             D45B        
      72:00     Suchý Petr                           LPM7820              995848             H21B        
      164:00    Suchý Ondřej                         LPM8301              1467               H21B        
      117:00    Suchý Libor                          LPM8003              301703             H21C        
      140:00    Hofman Petr                          LPM6500              8852               H45B        
      146:00    Kolovský František                   LPM9202              887626             H18A2       



      67     LPU OK Lokomotiva Pardub CZE 

      60:00     Schvachová Lucie                     LPU0153              219205             D12C        
      55:00     Schvachová Denisa                    LPU9652              224862             D14B        
      90:00     Procházková Klára                    LPU9451              940318             D16A        
      78:00     Kulhavá Eliška                       LPU9657              887635             D16A        
      144:00    Kisková Klára                        LPU9356              224875             D18B        
      10:00     Škodová Petra                        LPU8359              52328              D21A        
      43:00     Petrová Daniela                      LPU8454              9339               D21A        
      61:00     Fukátková Pavla                      LPU8552              9212               D21A        
      142:00    Krčálová Veronika                    LPU8557              515167             D21A        
      157:00    Juračková Jana                       LPU8653              9235               D21A        
      16:00     Hermanová Zuzana                     LPU8752              515136             D21A        
      80:00     Sůvová Barbora                       LPU8751              9205               D21B        
      67:00     Weisbauerová Dagmar                  LPU8951              9250               D21C        
      87:00     Lennerová Hana                       LPU8952              9278               D21C        
      102:00    Nádvorníková Tereza                  LPU8953              9249               D21C        
      48:00     Lučanová Marta                       LPU7957              515134             D21E        
      119:00    Čermáková Renata                     LPU6553              9310               D35B        
      49:00     Kaplanová Iva                        LPU6859              224882             D35B        
      129:00    Procházková Alexandra                LPU7051              416258             D35B        
      69:00     Schvachová Stanislava                LPU7154              51646              D35B        
      57:00     Knapová Iva                          LPU6052              9316               D40B        
      12:00     Demlová Jitka                        LPU6955              9656               D40B        
      58:00     Juračková Jana                       LPU6051              9237               D45B        
      70:00     Hermanová Dana                       LPU6151              9311               D45B        
      74:00     Víchová Ladislava                    LPU5851              9211               D50B        
      89:00     Kubíková Květa                       LPU4752              9247               D60B        
      129:00    Schvach Hynek                        LPU9904              425557             H12C        
      65:00     Tužil Ondřej                         LPU9601              425582             H14B        
      121:00    Kaplan Martin                        LPU9609              887156             H14B        
      89:00     Kanta Martin                         LPU9705              425577             H14B        
      137:00    Deml Tomáš                           LPU9502              887928             H16B        
      121:00    Fiala Petr                           LPU8701              886272             H21A        
      108:00    Kaplan Jan                           LPU6401              9231               H21B        
      50:00     Vávra Jaroslav                       LPU7308              9325               H21B        
      40:00     Jirásek Aleš                         LPU7601              9321               H21B        
      138:00    Kárník Jan                           LPU7811              920672             H21B        
      172:00    Herman Jan                           LPU8505              9307               H21B        
      63:00     Lučan Vladimír                       LPU7710              515170             H21E        
      36:00     Hovorka Jan                          LPU7907              9337               H21E        
      15:00     Udržal Tomáš                         LPU8002              886715             H21E        
      152:00    Procházka Tomáš                      LPU6503              9270               H45B        
      2:00      Procházka Radek                      LPU6504              410783             H45B        
      35:00     Valach Petr                          LPU6505              253352             H45B        
      133:00    Vícha Vladimír                       LPU5801              9228               H50B        
      132:00    Knap Jan                             LPU5101              9328               H55B        
      80:00     Juračka Vojtěch                      LPU5404              9234               H55B        
      168:00    Herman Jan                           LPU5407              9331               H55B        
      120:00    Štěrba Pavel                         LPU5408              9301               H55B        
      17:00     Fridrich Jaroslav                    LPU4501              9256               H65B        
      100:00    Kulhavá Šárka                        LPU9357              219279             D18A1       
      110:00    Knapová Lenka                        LPU9351              2011864            D18A2       
      122:00    Petráčková Klára                     LPU9261              995792             D18A2       
      60:00     Valachová Martina                    LPU9054              410785             D20A1       
      68:00     Knapová Jana                         LPU9053              9332               D20A1       
      152:00    Kos Tomáš                            LPU9303              410798             H18A1       
      180:00    Čermák Jan                           LPU9301              1080493            H18A1       
      166:00    Kubelka Tomáš                        LPU9307              434590             H18A2       
      174:00    Záveský Filip                        LPU9306              331549             H18A2       
      56:00     Procházka David                      LPU9113              515162             H20A1       
      80:00     Nožka Radek                          LPU9005              515166             H20A1       
      88:00     Klapal Jan                           LPU9006              515142             H20A1       
      34:00     Hovorka Lukáš                        LPU9001              9866               H20A2       
      42:00     Procházka Tomáš                      LPU9110              301633             H20A2       
      50:00     Bořil Petr                           LPU9119              52135              H20A2       
      70:00     Kamenický Matěj                      LPU9036              551990             H20A2       



      68     LTP TJ Loko Teplice      CZE 

      27:00     Kovářová Lenka                       LTP9750              232915             D14B        
      117:00    Lošťáková Ivana                      LTP7758              232536             D21C        
      74:00     Kovářová Alena                       LTP6151              232906             D45B        
      13:00     Kučera Jindřich                      LTP9600              232904             H14B        
      33:00     Kučera Martin                        LTP6500              232901             H35B        
      50:00     Kovář Karel                          LTP6102              420454             H45B        
      86:00     Bruner Luboš                         LTP6501              420430             H45B        



      69     LTU TJ Loko Trutnov      CZE 

      127:00    Koderičová Tereza                    LTU9651              301640             D14B        
      174:00    Svobodová Lenka                      LTU9551              995893             D16A        
      37:00     Ulahelová Jana                       LTU8451              52647              D21A        
      18:00     Petrželová Alena                     LTU6351              405972             D45B        
      64:00     Kutáčková Stanislava                 LTU4751              405955             D60B        
      61:00     Taclík Milan                         LTU9601              416289             H14B        
      93:00     Grundmann Jan                        LTU9401              515487             H16A        
      94:00     Svoboda Tomáš                        LTU9202              887904             H18B        
      150:00    Lazák Tomáš                          LTU9102              515479             H20B        
      146:00    Petržela Pavel                       LTU6301              405971             H45B        
      7:00      Rejmont Milan                        LTU4801              9777               H60B        
      156:00    Grundmannová Hana                    LTU9251              405975             D18A1       
      164:00    Petržela Jan                         LTU9201              515402             H18A1       



      70     MAS KČT Aš               CZE 

      37:00     Frank Jiří                           MAS9600              301505             H14B        
      116:00    Pilař Karel                          MAS5501              4455               H21B        
      74:00     Kovář Jindřich                       MAS6800              301727             H21B        
      65:00     Chotětický Václav                    MAS5200              7886               H50B        



      71     MFP VŠSK MFF UK Praha    CZE 

      71:00     Rožková Petra                        MFP7551              428270             D21B        
      72:00     Forstová Lenka                       MFP6850              410727             D40B        
      99:00     Forst Antonín                        MFP0101              218851             H12C        
      129:00    Janeček Oldřich                      MFP8200              515015             H21A        
      118:00    Blahuta Marek                        MFP7301              897349             H21B        
      24:00     Rožek David                          MFP7403              111550             H21B        
      30:00     Kučera Petr                          MFP7602              515076             H21B        
      81:00     Forst Libor                          MFP6301              303939             H21C        
      109:00    Malay Jakub                          MFP8601              361983             H21C        
      101:00    Veselý Pavel                         MFP8901              515405             H21C        
      5:00      Šimek Miroslav                       MFP6302              416321             H45B        
      8:00      Rožek Vilém                          MFP0301              428211             P3          



      72     MKP SK Meteor Kačerov Pr CZE 

      114:00    Ježková Regina                       MKP6350              51660              D45B        
      32:00     Koč Zdeněk                           MKP4700              51706              H45B        
      20:00     Tomaščin Jaroslav                    MKP5800              51691              H45B        



      73     MLA MLOK Mariánské Lázně CZE 

      106:00    Opavová Stanislava                   MLA5451              7884               D55B        
      133:00    Kunc Petr                            MLA8801              7878               H21A        
      111:00    Milota Josef                         MLA5801              7880               H40B        
      12:00     Sklenář Jan                          MLA4201              51611              H65B        
      82:00     Fišák Jan                            MLA4401              7882               H65B        



      74     MOV SKOB Ostrava         CZE 

      117:00    Holec Honza                          MOV6701              232417             H40B        



      75     IMP001 N01               CZE 

      62:00     Zýková Martina                       N010000              51975              D21C        
      159:00    Zýka Vít                             N010001              51972              H35B        



      76     NPA SK LOB Nová Paka     CZE 

      11:00     Tauchmanová Ivana                    NPA7852              9697               D21B        
      2:00      Háková Eva                           NPA6951              2017684            D40B        
      91:00     Nováková Jana                        NPA5552              9690               D55B        
      55:00     Novák Jiří                           NPA7502              9693               H21A        
      103:00    Novák Zdeněk                         NPA7701              9694               H21A        
      31:00     Antoš Filip                          NPA8001              9698               H21A        
      18:00     Prášil Ondřej                        NPA8402              9705               H21B        
      111:00    Zikmund Zdeněk                       NPA6705              9967               H35B        
      139:00    Novák Karel                          NPA5001              9686               H60B        
      66:00     Šmidrkalová Monika                   NPA9051              9711               D20A2       



      77     ODV TJ AERO Odolená Voda CZE 

      113:00    Brázdil Petr                         ODV9700              331087             H14B        
      5:00      Vlasák Vojtěch                       ODV9703              52887              H14B        



      78     OKP SK OK 24 Praha       CZE 

      110:00    Nováková Kateřina                    OKP9450              887935             D16B        
      134:00    Semíková Iva                         OKP6852              331717             D35B        
      22:00     Němečková Jarmila                    OKP6650              51677              D40B        
      122:00    Nováková Irena                       OKP6651              236111             D40B        
      113:00    Čechmánek Vladimír                   OKP5802              51719              H45B        
      119:00    Semík Luboš                          OKP6204              52279              H45B        
      158:00    Novák Libor                          OKP6504              51680              H45B        



      79     ONO SKOB Ostrov          CZE 

      102:00    Oncirková Monika                     ONO6750              52179              D40B        
      27:00     Lisý Jan                             ONO4201              301501             H65B        
      138:00    Urbánková Kateřina                   ONO9250              301498             D18A2       



      80     OSN SK Orient. sporty No CZE 

      149:00    Hrušková Zdeňka                      OSN5951              590124             D50B        
      161:00    Bořil Jan                            OSN9700              232250             H14B        
      107:00    Kamenický Jeroným                    OSN9549              51995              H16B        
      57:00     Kamenický Radan                      OSN6004              51960              H50B        
      64:00     Hruška Jiří                          OSN5501              550310             H55B        
      178:00    Kamenický Tobiáš                     OSN9339              51993              H18A2       



      81     PBM TJ Spartak První Brn CZE 

      86:00     Švejcarová Daniela                   PBM7375              53539              D21B        



      82     PCB SKP České Budějovice CZE 

      122:00    Blabla Zdeněk                        PCB5901              51406              H45B        



      83     PEN OK RECO SPORT        CZE 

      84:00     Dastychová Alexandra                 PEN7450              428299             D35B        
      50:00     Kábrtová Iva                         PEN6350              232387             D45B        
      3:00      Vydra Ivan                           PEN6600              8185               H40B        
      14:00     Vydra Pavel                          PEN6200              49998              H45B        
      155:00    Kořínek Zdeněk                       PEN6201              7762               H45B        



      84     PGP Sportovní klub Praga CZE 

      57:00     Hrabánková Zuzana                    PGP9950              331147             D12C        
      95:00     Kožinová Zuzana                      PGP9650              51633              D14B        
      155:00    Hrabánková Klára                     PGP9654              232050             D14B        
      51:00     Slavíková Silvie                     PGP9751              246808             D14B        
      126:00    Pavlů Kateřina                       PGP9554              232017             D16A        
      99:00     Šámalová Ludmila                     PGP9252              515039             D18B        
      45:00     Jelínková Šárka                      PGP9153              232168             D20B        
      70:00     Kožinová Jana                        PGP6651              502089             D21A        
      127:00    Tichovská Hana                       PGP6652              51676              D21A        
      151:00    Janovská Petra                       PGP7355              887632             D21A        
      49:00     Pokorná Magdalena                    PGP7562              51638              D21A        
      121:00    Ryšavá Magdalena                     PGP7650              51627              D21A        
      94:00     Smolková Kateřina                    PGP8852              53556              D21A        
      153:00    Tichovská Hana                       PGP8251              51688              D21E        
      113:00    Spurná Martina                       PGP8556              995832             D21E        
      123:00    Hrstková Vladěna                     PGP8753              995881             D21E        
      64:00     Brousilová Petra                     PGP6951              442859             D35B        
      157:00    Smolková Alena                       PGP6450              53567              D40B        
      167:00    Slavíková Kateřina                   PGP6650              51275              D40B        
      134:00    Šámalová Hana                        PGP6150              502090             D45B        
      54:00     Tichovská Jitka                      PGP6153              53005              D45B        
      106:00    Hrabánková Ilona                     PGP6250              232184             D45B        
      66:00     Landovská Ivana                      PGP6251              515081             D45B        
      94:00     Zelená Markéta                       PGP5850              51862              D50B        
      101:00    Doležalová Vlasta                    PGP5550              52095              D55B        
      119:00    Kubátová Milada                      PGP4750              53006              D60B        
      20:00     Haňkovská Jana                       PGP4050                                 D65B        
      5:00      Suchá Bohuslava                      PGP4450              51639              D65B        
      30:00     Dvořáková Ladislava                  PGP4451              52096              D65B        
      126:00    Brousil Tomáš                        PGP0100              436403             H12C        
      135:00    Janovský Tomáš                       PGP0101              51636              H12C        
      49:00     Landovský Jakub                      PGP9601              361959             H14B        
      144:00    Denk Štěpán                          PGP9104              49151              H20B        
      61:00     Tichovský Martin                     PGP6100              51682              H21A        
      51:00     Janovský Tomáš                       PGP6401              515464             H21A        
      143:00    Kondrát Martin                       PGP6501              51840              H21A        
      135:00    Sysel Ondřej                         PGP8302              52105              H21A        
      130:00    Kožina Petr                          PGP6000              51632              H21B        
      48:00     Nemšovský Petr                       PGP7602              51678              H21B        
      156:00    Voráček Michal                       PGP8009              8009               H21B        
      38:00     Buzek Martin                         PGP8401              51263              H21B        
      102:00    Pavlů Ondřej                         PGP8904              232039             H21B        
      120:00    Matějů Luboš                         PGP7601              995838             H21E        
      141:00    Hora Vojtěch                         PGP8301              8301               H21E        
      18:00     Jan Flasar                           PGP8610              887941             H21E        
      27:00     Sysel Ctibor                         PGP8700              52106              H21E        
      99:00     Baldrian Petr                        PGP7203              2460               H35B        
      107:00    Slavík Viktor                        PGP6300              51276              H45B        
      25:00     Šámal Václav                         PGP5601              436401             H50B        
      85:00     Grivalský Michal                     PGP5900              52103              H50B        
      41:00     Hrabánek David                       PGP6003              51673              H50B        
      28:00     Sysel Zdeněk                         PGP5200              52107              H55B        
      140:00    Doležal Miroslav                     PGP5501              51753              H55B        
      148:00    Kirchmann Miloš                      PGP5502              51748              H55B        
      52:00     Jelínek Martin                       PGP5103              232091             H55B        
      143:00    Zelený Vladimír                      PGP4800              51863              H60B        
      42:00     Suchý Karel                          PGP4300              51640              H65B        
      42:00     Attl Vladimír                        PGP3800              51700              H70B        
      15:00     Samohýl Richard                      PGP2800              52098              H75B        
      10:00     Pokorná Linda                        PGP0350              51637              P3          
      17:00     Pliska Miloš                         PGP6304              420405             P6          
      118:00    Kožinová Anna                        PGP9350              53009              D18A2       
      46:00     Kolárik Jan                          PGP9003              53836              H20A2       
      66:00     Procházka Pavel                      PGP9002              515113             H20A2       
      78:00     Landovský Tomáš                      PGP9103              416118             H20A2       



      85     PHK OK 99 Hradec Králové CZE 

      91:00     Šádková Martina                      PHK9653              224887             D14B        
      107:00    Machačová Michaela                   PHK9656              339542             D14B        
      7:00      Novotná Klára                        PHK9751              410790             D14B        
      47:00     Samková Kateřina                     PHK9752              9467               D14B        
      139:00    Kavalírová Jůlie                     PHK9753              207804             D14B        
      84:00     Novotná Markéta                      PHK9451              553443             D16A        
      88:00     Novotná Petra                        PHK6651              4146               D21A        
      100:00    Azebová Nina                         PHK8855              9353               D21A        
      130:00    Čepová Daniela                       PHK8951              9415               D21A        
      29:00     Samková Renáta                       PHK7456              9431               D21B        
      17:00     Melounková Lucie                     PHK8054              9416               D21B        
      41:00     Lamichová Kateřina                   PHK8359              9824               D21B        
      154:00    Hejnalová Hana                       PHK6151              8949               D45B        
      89:00     Běhounová Jiřina                     PHK5651              9401               D50B        
      174:00    Panchártková Jitka                   PHK5951              9429               D50B        
      114:00    Samek Tomáš                          PHK0001              410789             H12C        
      96:00     Kavalír Jáchym                       PHK9901              9830               H12C        
      108:00    Mašata Metoděj                       PHK9905              207870             H12C        
      41:00     Mašata Matěj                         PHK9601              53163              H14B        
      141:00    Horáček Petr                         PHK9602              336717             H14B        
      153:00    Kamenický Ondřej                     PHK9401              301383             H16A        
      144:00    Mikulecký Jan                        PHK9202              9198               H18B        
      17:00     Vítek Petr                           PHK7601              9797               H21A        
      27:00     Kadeřávek Petr                       PHK7605              9399               H21A        
      23:00     Vítek Tomáš                          PHK7702              9526               H21A        
      59:00     Tihon Michal                         PHK7905              9359               H21A        
      11:00     Justa Pavel                          PHK8701              995884             H21A        
      95:00     Muller Martin                        PHK8903              553440             H21A        
      0:00      Mašata Roman                         PHK7107              515050             H21B        
      150:00    Jiran Jan                            PHK7701              53164              H21B        
      14:00     Černý Michal                         PHK8005              9360               H21B        
      8:00      Veselý Ondřej                        PHK8505              1602626            H21B        
      29:00     Potůček Michal                       PHK7903                                 H21C        
      60:00     Losman Petr                          PHK7901              515420             H21E        
      99:00     Panchártek Jan                       PHK8802              553446             H21E        
      123:00    Samek Petr                           PHK7302              9430               H35B        
      63:00     Novotný Milan                        PHK6502              9424               H40B        
      129:00    Kavalír Karel                        PHK6503              9378               H40B        
      33:00     Kamenický Jan                        PHK6601              9376               H40B        
      29:00     Hlaváček Lubomír                     PHK6401              9369               H45B        
      109:00    Běhoun Pavel                         PHK5701              9400               H50B        
      125:00    Dušátko Petr                         PHK5702              9402               H50B        
      13:00     Vykysalý Miroslav                    PHK5902              9457               H50B        
      57:00     Mikulecký Jan                        PHK3801              9102               H65B        
      20:00     Vykysalý František                   PHK3002              9455               H75B        
      132:00    Novotná Tereza                       PHK9255              553444             D18A1       
      140:00    Kamenická Kateřina                   PHK9353              9832               D18A1       
      132:00    Maňák Matěj                          PHK9302              232647             H18A1       
      40:00     Azeb Karim                           PHK9110              9352               H20A1       
      64:00     Kamenický Jakub                      PHK9104              553445             H20A1       
      74:00     Kubát Pavel                          PHK9101              553441             H20A2       
      90:00     Zelenka Tomáš                        PHK9001              886259             H20A2       



      86     PLU TJ Sokol Plumlov     CZE 

      123:00    Němeček Kryštof                      PLU9917              52484              H12C        
      97:00     Otruba Vojtěch                       PLU9717              52485              H14B        
      77:00     Otruba Karel                         PLU7917              52482              H21A        
      22:00     Otruba Marek                         PLU7417              995892             H21B        



      87     PTE TJ Sokol Ptení       CZE 

      87:00     Holinka Lukáš                        PTE9421              8851               H16A        



      88     PVP VSK Přírodověda - or CZE 

      95:00     Izáková Ivana                        PVP7453              361968             D21B        
      125:00    Šimková Markéta                      PVP7751              416325             D21B        
      142:00    Neumannová Renata                    PVP6650              51580              D40B        
      77:00     Gabryšová Tereza                     PVP6853              515051             D40B        
      78:00     Gabryš Lubomír                       PVP0000              331076             H12C        
      102:00    Neumann Vojtěch                      PVP9400              331313             H16B        
      141:00    Izák Pavel                           PVP7102              336137             H35B        
      158:00    Neumannová Kateřina                  PVP9250              8565               D18A2       



      89     PZR SKP Žďár nad Sázavou CZE 

      60:00     Doleželová Kateřina                  PZR9559              220400             D16A        
      164:00    Urbanová Johana                      PZR9251              232496             D18B        
      109:00    Doleželová Iva                       PZR7171              438601             D35B        
      30:00     Rosecká Alena                        PZR5654              51900              D45B        
      79:00     Křížová Zdenka                       PZR5051              49821              D60B        
      17:00     Nechuta David                        PZR9701              232891             H14B        
      177:00    Málek Jan                            PZR9505              330693             H16A        
      52:00     Kříž Ondřej                          PZR8001              49811              H21B        
      23:00     Pospíšil Jaromír                     PZR4417              51994              H60B        



      90     ROU SKOB Roudnice nad La CZE 

      174:00    Nováková Lenka                       ROU9250              331208             D18B        
      102:00    Buk Petr                             ROU0001              331503             H12C        
      81:00     Buk Michal                           ROU9601              53537              H14B        
      64:00     Buk Jindřich                         ROU9303              51438              H18B        
      22:00     Buk Miloslav                         ROU6202              331058             P3          



      91     ROZ Orientační klub TOM  CZE 

      80:00     Brodská Adéla                        ROZ9450              207855             D16B        
      99:00     Bělohlávek Jiří                      ROZ9201              416138             H18B        



      92     SCH TJ Skalka Cheb       CZE 

      83:00     Jirásek Jaroslav                     SCH4701              7890               H60B        



      93     SCP OK Sparta Praha      CZE 

      47:00     Hojná Silvie                         SCP7950              51554              D21C        
      33:00     Langpaulová Anna                     SCP8257              51567              D21E        
      128:00    Weissová Lucie                       SCP8952              52941              D21E        
      98:00     Iva Košárková                        SCP8152              51568              D21E        
      107:00    Tloušťová Eva                        SCP6950              52114              D40B        
      94:00     Zavadilová Naďa                      SCP5450              336750             D45B        
      26:00     Kavková Dana                         SCP6150              301143             D45B        
      166:00    Lohrová Jarmila                      SCP4650              219220             D55B        
      81:00     Jahnová Helena                       SCP5550              52760              D55B        
      141:00    Bašus Petr                           SCP7400              416199             H21A        
      94:00     Přeček Zdeněk                        SCP5200              500289             H21B        
      90:00     Rakovec Michal                       SCP6901              52109              H21B        
      28:00     Khel Richard                         SCP7500              416140             H21B        
      160:00    Šístek Daniel                        SCP7507              51566              H21B        
      132:00    Dubec Pavel                          SCP8003              51561              H21B        
      168:00    Stepanek Ondrej                      SCP8304              49605              H21B        
      12:00     Pospíšil Vít                         SCP6800              995798             H21E        
      87:00     Kovář Miroslav                       SCP8103              232330             H21E        
      105:00    Žemla Tomáš                          SCP7105              51565              H35B        
      81:00     Kavka Jiří                           SCP5900              301147             H50B        
      69:00     Hošek Ladislav                       SCP6001              52115              H50B        
      152:00    Hojný Oldřich                        SCP5201              52111              H55B        
      60:00     Jahn Pavel                           SCP5500              52759              H55B        
      123:00    Novák Miloš                          SCP4600              52299              H60B        
      19:00     Buriánek Jaromír                     SCP4700              51562              H60B        
      22:00     Rejpal Petr                          SCP4100              410733             H65B        
      0:00      Semorád Miloš                        SCP3300              49404              H75B        



      94     SHK TJ Slavia Hradec Krá CZE 

      15:00     Větříčková Andrea                    SHK9951              9196               D12C        
      159:00    Červená Adéla                        SHK9755              420436             D14B        
      190:00    Doležalová Veronika                  SHK8753              9182               D21A        
      89:00     Doležalová Lenka                     SHK8256              9148               D21B        
      50:00     Teplá Tereza                         SHK8851              9186               D21B        
      133:00    Fejlková Martina                     SHK8152              9142               D21E        
      59:00     Teplá Hana                           SHK6561              9125               D35B        
      150:00    Mádlová Iva                          SHK6351              9121               D45B        
      159:00    Gazdačková Jana                      SHK5851              9117               D50B        
      134:00    Bláhová Luba                         SHK5852              9118               D50B        
      29:00     Trejbal Václav                       SHK9604              420426             H14B        
      125:00    Netuka Vojtěch                       SHK9701              51405              H14B        
      129:00    Smitka Jan                           SHK9204              49603              H18B        
      154:00    Kudera Daniel                        SHK9208              331418             H18B        
      49:00     Weiner Jakub                         SHK7911              9140               H21A        
      71:00     Stulík Jakub                         SHK8212              9153               H21A        
      53:00     Gazdačko Jan                         SHK8404              4352               H21A        
      92:00     Svoboda Ondřej                       SHK7605              9135               H21B        
      34:00     Slovák Miroslav                      SHK7704              51500              H21B        
      60:00     Bláha Jan                            SHK8215              9145               H21B        
      166:00    Svoboda Petr                         SHK8508              4351               H21B        
      70:00     Šabatka Zdeněk                       SHK8902              9189               H21B        
      48:00     Jedlička Michal                      SHK7309              500878             H21E        
      0:00      Hepner David                         SHK7601              1008172            H21E        
      123:00    Paclík Roman                         SHK7801              9137               H21E        
      78:00     Šmehlík Eduard                       SHK8702              515483             H21E        
      114:00    Jirásek Michal                       SHK8901              995831             H21E        
      39:00     Netuka Martin                        SHK7302              9119               H35B        
      49:00     Gazdačko Milan                       SHK5702              410797             H50B        
      93:00     Hausvater Karel                      SHK5801              301648             H50B        
      47:00     Máslo Miroslav                       SHK4001              9103               H70B        
      112:00    Fundová Eliška                       SHK9351              51176              D18A1       
      120:00    Teplá Karolína                       SHK9251              1008174            D18A1       
      52:00     Mechlová Lenka                       SHK9051              515425             D20A1       
      34:00     Chmelařová Michaela                  SHK9151              995857             D20A2       
      150:00    Provázek Jiří                        SHK9302              49604              H18A2       



      95     SJC Sportcentrum Jičín   CZE 

      45:00     Zlámalová Nikola                     SJC9951              4297               D12C        
      85:00     Mrázková Romana                      SJC8351              500556             D21A        
      154:00    Procházková Zuzana                   SJC8551              9969               D21A        
      97:00     Soukupová Lucie                      SJC8951              51180              D21A        
      83:00     Ticháčková Magdalena                 SJC7962              9940               D21B        
      97:00     Fejková Marcela                      SJC7751              9910               D21C        
      8:00      Švihovská Eva                        SJC8352              9988               D21E        
      138:00    Mezníková Lenka                      SJC8484              995813             D21E        
      154:00    Zlámalová Zdena                      SJC7253              4744               D35B        
      133:00    Štál Jan                             SJC9601              9996               H14B        
      77:00     Zlámal David                         SJC9603              4239               H14B        
      25:00     Zikmund Zdeněk                       SJC9703              4743               H14B        
      87:00     Šmejc Jakub                          SJC9401              9983               H16B        
      29:00     Svihovsky Jaromir                    SJC8005              500263             H21A        
      76:00     Zlámal Petr                          SJC7010              9962               H21B        
      68:00     Fejk Zbyněk                          SJC7501              9911               H21B        
      102:00    Kazda Ondřej                         SJC8202              9982               H21E        
      37:00     Havlík Jaroslav                      SJC3601              500268             H70B        



      96     SJH Slovan Jindřichův Hr CZE 

      63:00     Parkanová Veronika                   SJH9751              331244             D14B        
      71:00     Peňázová Veronika                    SJH9752              331783             D14B        
      168:00    Benešová Jana                        SJH9451              920682             D16A        
      18:00     Tichá Tereza                         SJH9452              995864             D16A        
      68:00     Kubičková Bára                       SJH9551              331719             D16B        
      139:00    Benešová Iveta                       SJH9351              553451             D18B        
      32:00     Benešová Iva                         SJH7051              109                D40B        
      119:00    Tichý Tomáš                          SJH9201              886295             H18B        
      9:00      Beneš Jan                            SJH7001              336767             H40B        
      2:00      Gřunděl Ivan                         SJH4201              301345             H65B        
      128:00    Šrámková Michaela                    SJH9352              553458             D18A1       



      97     SJI OK Jihlava           CZE 

      6:00      Petráčková Kristýna                  SJI9851              336763             D12C        
      21:00     Čechová Tereza                       SJI9852              232329             D12C        
      48:00     Vacková Anna                         SJI9854              336765             D12C        
      114:00    Šanderová Martina                    SJI9252              428261             D18B        
      124:00    Teplá Barbora                        SJI9351              219247             D18B        
      65:00     Řezníčková Tereza                    SJI9056              53452              D20B        
      147:00    Čechová Zuzana                       SJI6951              53193              D40B        
      90:00     Hrstková Dana                        SJI6051              52358              D45B        
      102:00    Jahodová Marie                       SJI6355              52968              D45B        
      117:00    Čech Jan                             SJI9601              232322             H14B        
      177:00    Vacek Vojtěch                        SJI9602              336769             H14B        
      9:00      Frýba Dominik                        SJI9702              253124             H14B        
      53:00     Zacha Jiří                           SJI9703              336768             H14B        
      164:00    Suchý Jiří                           SJI9201              301278             H18B        
      84:00     Škrabánek Matěj                      SJI9203              336774             H18B        
      149:00    Zacha Ondřej                         SJI9304              219252             H18B        
      104:00    Fuksa Jakub                          SJI9307              336779             H18B        
      109:00    Prášil Marek                         SJI7313              500580             H21A        
      174:00    Kadlec Jan                           SJI8306              52331              H21B        
      26:00     Plíhal Tomáš                         SJI8509              53611              H21B        
      135:00    Venhoda Milan                        SJI7104              995900             H35B        
      135:00    Vacek Milan                          SJI6901              219243             H40B        
      131:00    Petráček Aleš                        SJI6301              53455              H45B        



      98     SKM KOB Směr Kroměříž    CZE 

      75:00     Zvoníček Josef                       SKM9404              253370             H16A        



      99     SKV TJ Slovan Karlovy Va CZE 

      143:00    Kubínová Veronika                    SKV9752              331270             D14B        
      96:00     Kubínová Romana                      SKV9452              331098             D16A        
      141:00    Nováková Svatava                     SKV5351              51135              D55B        
      113:00    Janovič Ondřej                       SKV5901              51133              H50B        



      100    SLA SKOB Slaný           CZE 

      23:00     Kučerová Barbora                     SLA9650              515046             D14B        
      43:00     Ježková Kateřina                     SLA9750              8671               D14B        
      31:00     Tomášková Barbora                    SLA9752                                 D14B        
      103:00    Zábranská Kristýna                   SLA9852              420439             D14B        
      139:00    Asterová Jana                        SLA7451              442858             D35B        
      149:00    Ježková Martina                      SLA7350              259072             D35B        
      111:00    Zemko Zdeněk                         SLA9900              428278             H12C        
      169:00    Aster Tomáš                          SLA9602              442861             H14B        
      69:00     Ježek Ondřej                         SLA9701              52624              H14B        
      147:00    Kolář Tomáš                          SLA7103              887615             H35B        
      56:00     Aster Vladimír                       SLA6500              442871             H45B        
      147:00    Nosál Stanislav                      SLA4600              8805               H60B        
      103:00    Švec Zdeněk                          SLA4700              8806               H60B        
      37:00     Zábranský Emil                       SLA4200              420425             H65B        
      16:00     Zemková Helena                       SLA7450              425546             P3          



      101    SLP SK Slavia Praha      CZE 

      92:00     Škáchová Petra                       SLP7051              434803             D21B        
      5:00      Chumová Jana                         SLP7451              51354              D21B        
      56:00     Koppová Ingrid                       SLP7960              52166              D21B        
      104:00    Chaloupková Marie                    SLP8151              410377             D21B        
      35:00     Zmeková Míla                         SLP4451              51612              D65B        
      196:00    Chum Jaroslav                        SLP6601              51613              H21B        
      144:00    Šafka Jan                            SLP7704              51614              H21B        
      114:00    Fišer Jiří                           SLP8503              51287              H21B        



      102    SMB SKOB SIG-MAT Mladá B CZE 

      129:00    Žitná Jana                           SMB9201              49973              D18B        
      145:00    Svobodová Jana                       SMB8753              897344             D21A        
      116:00    Kvapilová Lenka                      SMB8151              7707               D21B        
      139:00    Svobodová Hana                       SMB5951              7705               D50B        
      69:00     Svoboda Václav                       SMB9302              7716               H18B        
      63:00     Žitný Tomáš                          SMB6401              49971              H35B        



      103    SMR SK SNS Smržovka      CZE 

      194:00    Zaoral Petr                          SMR7903              232631             H21B        



      104    SNA TJ Start Náchod      CZE 

      139:00    Hůlková Marie                        SNA8255              9605               D21A        
      164:00    Douchová Jaroslava                   SNA7155              9606               D35B        
      162:00    Vondráčková Zdeňka                   SNA6251              9608               D45B        
      45:00     Nývlt Martin                         SNA8206              9622               H21A        
      99:00     Pýcha Lukáš                          SNA8402              9617               H21A        
      6:00      Doucha Jiří                          SNA7105              9626               H21B        
      53:00     Nývlt Petr                           SNA8004              9623               H21C        
      15:00     Slavík Pavel                         SNA7349              9630               H35B        



      105    SRK SOOB Spartak Rychnov CZE 

      79:00     Petrasová Zuzana                     SRK9653              405999             D14B        
      87:00     Kosková Kateřina                     SRK9654              9489               D14B        
      40:00     Říčařová Žaneta                      SRK9152              9804               D20B        
      136:00    Lenka Hrobařová                      SRK7751              9482               D21A        
      97:00     Kulhavá Jarmila                      SRK6751              219278             D40B        
      167:00    Mašek Ondřej                         SRK9502              405992             H16B        
      127:00    Heřman Ondřej                        SRK9503              9814               H16B        
      97:00     Kosek Jan                            SRK9507              410355             H16B        
      147:00    Ptáček Martin                        SRK9509              301112             H16B        
      5:00      Potštejnský Jan                      SRK7807              9525               H21A        
      33:00     Dusílek Adam                         SRK8902              9504               H21A        
      100:00    Klícha Martin                        SRK8801              9510               H21B        
      93:00     Macháň Václav                        SRK9001              9492               H21C        
      17:00     Kulhavý Josef                        SRK5701              416300             H50B        
      115:00    Hrobař Rudolf                        SRK4702              9798               H60B        
      154:00    Reslová Hana                         SRK9352              9794               D18A2       
      40:00     Kosová Denisa                        SRK9151              995837             D20A1       
      168:00    Handl Jindřich                       SRK9201              9486               H18A1       
      48:00     Ptáček Jiří                          SRK9002              9491               H20A1       



      106    SSU SK Severka Šumperk   CZE 

      79:00     Klíchová Jana                        SSU8151              9480               D21A        
      88:00     Kuncová Eliška                       SSU8951              7877               D21E        
      126:00    Král Václav                          SSU8243              52555              H21E        
      21:00     Poklop Martin                        SSU8802              52450              H21E        
      84:00     Král Vojtěch                         SSU8841              887940             H21E        



      107    STB TJ Stadion Nový Bor  CZE 

      36:00     Kubecová Kateřina                    STB9999              303919             D12C        
      82:00     Bernášková Petra                     STB8297              49987              D21A        
      98:00     Kučerková Romana                     STB8196              49983              D21B        
      20:00     Geševa Radka                         STB8199              336701             D21B        
      42:00     Abelová Ivana                        STB6798              49988              D40B        
      90:00     Ludvík Matyáš                        STB9801              52904              H12C        
      77:00     Kubec Pavel                          STB6601              49985              H21C        
      117:00    Ludvík Petr                          STB5701              49990              H50B        
      47:00     Našinec Jiří                         STB5003              49982              H60B        
      119:00    Beránek Petr                         STB4900              219204             H60B        
      138:00    Ludvík Vojtěch                       STB9301              920668             H18A2       



      108    STE SKI-OB Šternberk     CZE 

      113:00    Tomanková Martina                    STE7552              52294              D21B        
      6:00      Tomanek Daniel                       STE7401              52288              H21E        



      109    STH SK Studenec          CZE 

      123:00    Tauchmanová Karolína                 STH9651              410772             D14B        
      116:00    Pacholíková Lucie                    STH9552              253373             D16B        
      154:00    Ducháčková Kateřina                  STH9356              416278             D18B        
      122:00    Šedivá Petra                         STH7751              253377             D21C        
      44:00     Kalenská Kateřina                    STH7351              410777             D35B        
      99:00     Kučera Štěpán                        STH9401              9041               H16A        
      92:00     Kučera Tomáš                         STH9402              410774             H16B        
      59:00     Kučera Michal                        STH9201              51110              H18B        
      159:00    Hladík František                     STH9203              405965             H18B        
      124:00    Charvát Jiří                         STH9204              49362              H18B        
      169:00    Janata Jakub                         STH9205              303904             H18B        
      114:00    Vik Martin                           STH9206              500838             H18B        
      25:00     Junek Petr                           STH7801              9090               H21A        
      49:00     Chrást Tomáš                         STH7401              9974               H21C        
      128:00    Junek Petr                           STH5501              9063               H55B        
      134:00    Uvizl Marek                          STH9202              9990               H18A2       
      182:00    Chloupek Adam                        STH9302              995849             H18A2       
      68:00     Klouček Tomáš                        STH9002              9049               H20A1       
      58:00     Exner Jan                            STH9001              995865             H20A2       



      110    TAP KOB TRETRA Praha     CZE 

      63:00     Poláková Tereza                      TAP9853              442844             D12C        
      109:00    Hermannová Anna                      TAP9251              232132             D18B        
      166:00    Gabrovská Lucie                      TAP8854              232189             D21A        
      132:00    Hejtmánková Kateřina                 TAP8462              53640              D21C        
      86:00     Hejtmánková Alena                    TAP5452              53641              D55B        
      65:00     Makovský Jakub                       TAP8511              515475             H21A        
      198:00    Zajíc Vítězslav                      TAP8610              515469             H21B        
      142:00    Beneš Filip                          TAP8701              232187             H21B        
      106:00    Sládek Jan                           TAP8801              53642              H21B        
      176:00    Hodek Michal                         TAP8808              515433             H21B        
      56:00     Černý Martin                         TAP8902              887637             H21B        
      121:00    Hejtmánek Vladimír                   TAP5802              53639              H50B        
      1:00      Holata Radek                         TAP81                53636              P6          
      18:00     Zamazalová Kateřina                  TAP9053              416010             D20A2       
      50:00     Jiříková Dana                        TAP9055              416004             D20A2       



      111    TBM TJ Tesla Brno        CZE 

      127:00    Kuchařová Ada                        TBM5855              53261              D40B        
      67:00     Nykodýmová Monika                    TBM6870              232038             D40B        
      64:00     Cigošová Anna                        TBM5253              53286              D50B        
      85:00     Štrajt Michal                        TBM8903              52463              H21A        
      42:00     Liščinský Zdeněk                     TBM8215              53282              H21E        
      81:00     Malý Ondřej                          TBM8911              51513              H21E        
      105:00    Urválek Jiří                         TBM6107              53296              H40B        
      95:00     Nykodým Petr                         TBM6307              53263              H45B        
      73:00     Šuler Josef                          TBM6005              301235             H50B        



      112    TCB SK Technik České Bud CZE 

      144:00    Pokorná Eva                          TCB5751              52184              D50B        
      24:00     Korecký Miroslav                     TCB5501              52194              H55B        
      79:00     Pokorný Karel                        TCB4701              301187             H60B        



      113    TEH Sokol Tehov          CZE 

      77:00     Sládková Zuzana                      TEH8751              51396              D21C        
      14:00     Sládková Eva                         TEH5751              51398              D45B        



      114    TEP TJ Tempo Praha       CZE 

      69:00     Městková Eva                         TEP4851              51647              D60B        
      75:00     Aschermann Ondřej                    TEP7100              52157              H35B        
      77:00     Aschermann Michal                    TEP4400              52159              H65B        



      115    TJH TJ OK Tolar          CZE 

      44:00     Tichý Martin                         TJH6401              51929              H45B        



      116    TJN TJ Tatran Jablonec n CZE 

      98:00     Lejsková Martina                     TJN9451              416850             D16B        
      134:00    Posseltová Tereza                    TJN9252              411767             D18B        
      179:00    Žuchová Nikola                       TJN9352              232503             D18B        
      149:00    Krpatová Klára                       TJN9353              416846             D18B        
      117:00    Zuzánková Růžena                     TJN6051              8256               D40B        
      87:00     Posseltová Romana                    TJN7050              410359             D40B        
      146:00    Böhmová Eva                          TJN5450              232515             D55B        
      161:00    Lukavcová Lenka                      TJN5452              8259               D55B        
      105:00    Novotný Marek                        TJN9901              232325             H12C        
      145:00    Picek Štěpán                         TJN9601              232509             H14B        
      162:00    Posselt Martin                       TJN9501              232512             H16B        
      10:00     Vančura Martin                       TJN8002              51234              H21B        
      82:00     Kobr Tomáš                           TJN8901              416837             H21B        
      78:00     Hostaš Petr                          TJN9001              416830             H21B        
      21:00     Zuzánek Zdeněk                       TJN5901              1302798            H35B        
      45:00     Pecka Vlastimil                      TJN7502              8297               H35B        
      69:00     Posselt Martin                       TJN6802              232256             H40B        
      87:00     Novotný Dušan                        TJN7002              232502             H40B        
      128:00    Schindler Jiří                       TJN6301              416828             H45B        
      89:00     Horák Petr                           TJN5602              8262               H50B        
      53:00     Novotný Otakar                       TJN5604              8260               H50B        
      33:00     Táborský Ondřej                      TJN5605              8250               H50B        
      112:00    Böhm Karel                           TJN5101              416833             H55B        
      67:00     Lukavec Miloslav                     TJN4901              8258               H60B        
      21:00     Berková Květa                        TJN7351              232629             P6          
      36:00     Picek Jan                            TJN9101              416840             H20A1       



      117    TJP Sokol Troja          CZE 

      23:00     Peterka František                    TJP4900              8861               H45B        
      62:00     Burýšek Slavomír                     TJP3600              51333              H70B        



      118    TRI TJ TŽ Třinec         CZE 

      124:00    Gavendová Anna                       TRI4650              49330              D60B        
      195:00    Ostruszka David                      TRI9502              49384              H16A        
      136:00    Nožková Sára                         TRI9353              8652               D18A1       
      152:00    Jastrzembská Tereza                  TRI9256              49312              D18A1       
      156:00    Gazda Viktor                         TRI9203              8661               H18A1       
      170:00    Argaláš Michal                       TRI9301              887630             H18A2       
      84:00     Kantor Ondřej                        TRI9103              920676             H20A1       



      119    TTR OOB Třebíč           CZE 

      91:00     Ratkovská Lenka                      TTR8551              515158             D21A        
      98:00     Klusáčková Jitka                     TTR6152              303944             D45B        
      2:00      Kříž Lukáš                           TTR8201              515159             H21B        
      9:00      Klusáček Martin                      TTR5601              303960             H50B        
      22:00     Fialová Zuzana                       TTR9051              232497             D20A2       
      128:00    Klusáček Jan                         TTR9301              303912             H18A1       



      120    TUR TJ Turnov            CZE 

      3:00      Hudská Ludmila                       TUR9851              232726             D12C        
      33:00     Schmidtová Tereza                    TUR9854                                 D12C        
      12:00     Loudová Leona                        TUR9956                                 D12C        
      75:00     Linková Alena                        TUR9751              51537              D14B        
      99:00     Roškotová Lucie                      TUR9753              51539              D14B        
      11:00     Kohlová Monika                       TUR9756              231929             D14B        
      162:00    Hanušová Michaela                    TUR9554              411564             D16A        
      74:00     Brožová Aneta                        TUR9453              8213               D16B        
      104:00    Körberová Andrea                     TUR9455              410728             D16B        
      92:00     Čepelková Nikola                     TUR9551              232378             D16B        
      104:00    Švábková Anna                        TUR9352              7712               D18B        
      25:00     Sedláčková Martina                   TUR7959              53816              D21A        
      31:00     Rančáková Barbora                    TUR8151              301189             D21A        
      57:00     Sehnalová Tereza                     TUR8852              51825              D21C        
      63:00     Rufferová Iva                        TUR8354              9394               D21E        
      158:00    Krafková Lucie                       TUR8650              8537               D21E        
      79:00     Linková Iva                          TUR6850              51809              D35B        
      104:00    Konopáčová Jana                      TUR5650              8208               D50B        
      124:00    Holasová Jaroslava                   TUR5750              8207               D50B        
      105:00    Pacholík Tomáš                       TUR9600                                 H14B        
      33:00     Wolf Filip                           TUR9701              995840             H14B        
      149:00    Hanuš Tomáš                          TUR9702                                 H14B        
      122:00    Rychlý Michal                        TUR9402              995842             H16B        
      97:00     Kořínek Jindřich                     TUR8406              515082             H21A        
      21:00     Holas Ondřej                         TUR8501              515048             H21A        
      158:00    Kubíček Zdeněk.                      TUR7202              51811              H21B        
      122:00    Hyka Jan                             TUR9002              410746             H21B        
      54:00     Fodor Petr                           TUR8103              53769              H21E        
      132:00    Váňa Martin                          TUR8401              53759              H21E        
      129:00    Folprecht Miroslav                   TUR5501              51816              H50B        
      101:00    Holas Vladimír                       TUR5601              8219               H50B        
      37:00     Konopáč Jiří                         TUR5803              8220               H50B        
      164:00    Hudský Vlastimil                     TUR5100              8214               H55B        
      20:00     Provazník Jiří                       TUR5102              8221               H55B        
      127:00    Jakubec Jindřich                     TUR4801              8351               H60B        
      124:00    Pavlovcová Petra                     TUR9353              995878             D18A1       
      144:00    Kochová Nikola                       TUR9358              515087             D18A1       
      16:00     Uhlíková Tereza                      TUR9151              995836             D20A1       
      24:00     Beranová Barbora                     TUR9152              995839             D20A1       
      70:00     Beranová Jana                        TUR9153              995819             D20A2       
      144:00    Zakouřil Vít                         TUR9301              8080               H18A1       
      76:00     Wolf Daniel                          TUR9100              515499             H20A1       
      82:00     Švirák Ondřej                        TUR9102              995802             H20A2       



      121    TUV SOK TJ Turnov        CZE 

      59:00     Smutná Kateřina                      TUV9653              411561             D14B        
      156:00    Smutná Anežka                        TUV9455              411625             D16A        
      54:00     Zakouřilová Štěpánka                 TUV9551              51238              D16A        
      93:00     Sokolář Ondřej                       TUV9601              411412             H14B        
      51:00     Horák Patrik                         TUV9501              411609             H16A        
      9:00      Kvapil Petr                          TUV7402              8322               H35B        
      76:00     Gurka Jiří                           TUV4601              501246             H55B        
      43:00     Pospíšil Jiří                        TUV4701              8323               H60B        
      62:00     Zakouřil Václav                      TUV4301              8324               H65B        



      122    TZL SKOB Zlín            CZE 

      48:00     Koláriková Lucie                     TZL9451              218977             D16A        
      106:00    Krejčíková Barbora                   TZL8551              52209              D21A        
      122:00    Krejčíková Monika                    TZL6262              52219              D45B        
      159:00    Korčák Jakub                         TZL9403              920669             H16A        
      45:00     Láznička Jan                         TZL9405              886828             H16A        
      49:00     Odstrčilík Viktor                    TZL9309              2017668            H18B        
      89:00     Dlabaja Štěpán                       TZL8508              995797             H21A        
      107:00    Krejčík Jiří                         TZL8301              8931               H21A        
      58:00     Vintr Radek                          TZL7701              52222              H21B        
      147:00    Krejčík Zbyněk                       TZL5704              571221             H40B        
      59:00     Jelínek Petr                         TZL4902              553431             H60B        
      134:00    Krejčíková Marie                     TZL9252              416043             D18A2       
      130:00    Kolárik Tomáš                        TZL9302              246864             H18A2       
      142:00    Benroth Martin                       TZL9206              416064             H18A2       
      52:00     Nečas Jiří                           TZL9101              887934             H20A1       



      123    UOL SK Univerzita Palack CZE 

      55:00     Horčičková Eva                       UOL7051              52472              D21A        
      28:00     Poklopová Lenka                      UOL8951              52452              D21E        
      144:00    Horčička Vít                         UOL9919              301552             H12C        
      114:00    Horčičková Vendula                   UOL9353              52733              D18A2       
      142:00    Šimková Jolanka                      UOL9355              2011817            D18A2       
      48:00     Štrajtová Štěpánka                   UOL9151              52465              D20A1       
      56:00     Indráková Adélka                     UOL9153              897391             D20A1       
      46:00     Jakobová Adélka                      UOL9052              52507              D20A2       



      124    VAM OOB POLART Vamberk   CZE 

      40:00     Smutná Pavla                         VAM8651              9674               D21A        
      137:00    Bednářová Michala                    VAM8951              9673               D21C        
      34:00     Smutná Jana                          VAM6251              9676               D35B        
      17:00     Klapalová Jana                       VAM6451              9681               D40B        
      132:00    Veverková Yveta                      VAM6452              9678               D40B        
      173:00    Vyskočil Štěpán                      VAM9701              438629             H14B        
      73:00     Rykala Filip                         VAM9601              51469              H14B        
      152:00    Dvořáček Radek                       VAM9401              51471              H16B        
      93:00     Veverka Tomáš                        VAM8401              9669               H21A        
      154:00    Hladký Viktor                        VAM8201              9598               H21B        
      112:00    Andrš Jiří                           VAM8601              9515               H21B        
      140:00    Klapal Michal                        VAM8802              9670               H21B        
      20:00     Müllerová Věra                       VAM9051              515442             D20A1       



      125    VBM VSK MZLU Brno        CZE 

      34:00     Fučíková Hana                        VBM7751              8008               D21A        
      107:00    Gothardová Eva                       VBM7752              53301              D21B        
      77:00     Adamová Eva                          VBM8772              52039              D21B        
      57:00     Fučík Karel                          VBM7246              720921             H21A        
      123:00    Mazal Zdeněk                         VBM8103              553285             H21A        
      75:00     Bravený Adam                         VBM8801              866998             H21A        
      20:00     Kočí Martin                          VBM8702              929929             H21B        
      125:00    Rouš Pavel                           VBM8102              53679              H21C        
      21:00     Kozumplik Aleš                       VBM8403              49841              H21C        
      39:00     Henek Vladan                         VBM8002              515122             H21E        



      126    VCB TJ OB České Budějovi CZE 

      14:00     Teringlová Martina                   VCB7851              52113              D21B        
      137:00    Teringl Radek                        VCB6502              8044               H45B        
      63:00     Rychtecký Josef                      VCB4801              53730              H60B        



      127    VIC OB Vizovice          CZE 

      83:00     Horyna Roman                         VIC7602              53376              H21A        



      128    VLI VSK Slavia TU Libere CZE 

      30:00     Poloprutská Lucie                    VLI9950              49951              D12C        
      115:00    Poloprutská Klára                    VLI9750              49954              D14B        
      39:00     Honzíková Lucie                      VLI9752              416117             D14B        
      86:00     Poloprutská Tereza                   VLI9450              49952              D16B        
      112:00    Henychová Zuzana                     VLI6151              9061               D21A        
      64:00     Matějů Kateřina                      VLI8054              336783             D21A        
      13:00     Šaffková Kateřina                    VLI8150              4211               D21A        
      130:00    Škapová Kamila                       VLI6350              49959              D45B        
      10:00     Veselská Kateřina                    VLI6551              7711               D45B        
      136:00    Pachnerová Jaroslava                 VLI5152              8283               D55B        
      114:00    Horáčková Stanislava                 VLI4950              4100               D60B        
      69:00     Henych Petr                          VLI6001              515132             H21A        
      35:00     Pachner Pavel                        VLI7503              8298               H21A        
      147:00    Přinda Lukáš                         VLI7701              8300               H21A        
      81:00     Habán Ivo                            VLI7707              53226              H21A        
      105:00    Škoda Jakub                          VLI8800              1302790            H21A        
      126:00    Martan Jiří                          VLI7300              8129               H21B        
      54:00     Hodboď Jakub                         VLI8500              8286               H21B        
      85:00     Honzík Tomáš                         VLI7000              51232              H21C        
      13:00     Znojemský Jiří                       VLI7500              49970              H21C        
      61:00     Špak Zdeněk                          VLI8001              428279             H21C        
      105:00    Horáček Michal                       VLI7700              500290             H21E        
      33:00     Matějů Michal                        VLI7702              7981               H21E        
      129:00    Harazin Martin                       VLI7400              8291               H35B        
      104:00    Poloprutský Tomáš                    VLI6205              51227              H45B        
      16:00     Přinda Oldřich                       VLI5101              1302773            H55B        
      72:00     Škoda Přemek                         VLI5301              8302               H55B        
      3:00      Ježek Ladislav                       VLI4900              253372             H60B        
      91:00     Horáček Miroslav                     VLI5000              4214               H60B        
      60:00     Henych Ondřej                        VLI9001              515133             H20A1       
      28:00     Škapa Jan                            VLI9003              49958              H20A1       



      129    VOV VSK VŠB TU Ostrava   CZE 

      101:00    Vlach Jiří                           VOV7900              8881               H21A        



      130    VPM KOS Slavia VŠ Plzeň  CZE 

      122:00    Vodrážková Kateřina                  VPM7995              53252              D21B        
      3:00      Švábková Eva                         VPM8350                                 D21E        
      74:00     Richtrová Lucie                      VPM7451              51687              D35B        
      84:00     Richtr Lukáš                         VPM0204              331267             H12C        
      7:00      Vodrážka Ondřej                      VPM7702              995796             H21A        
      96:00     Křenek Jaroslav                      VPM7502              887610             H21B        
      110:00    Anděl Robert                         VPM8001              887623             H21B        
      36:00     Rauch Stanislav                      VPM8201              887624             H21B        
      162:00    Rauch Tomáš                          VPM8501              887625             H21B        
      129:00    Bouchal Jiří                         VPM8449              995860             H21E        
      45:00     Richtr Aleš                          VPM6601              51686              H40B        
      57:00     Kroupa Štěpán                        VPM6904              237546             H40B        
      33:00     Tesař Daniel                         VPM8203                                 P6          



      131    VRB SK při gymnáziu Vrbn CZE 

      66:00     Haltofová Eva                        VRB9499              436949             D16A        



      132    VRL TJ Spartak Vrchlabí  CZE 

      42:00     Waňková Martina                      VRL9951              425555             D12C        
      83:00     Hančová Petra                        VRL9652              9246               D14B        
      119:00    Jebavá Lucie                         VRL9254              331285             D18B        
      50:00     Kičinová Erika                       VRL9154              9213               D20B        
      32:00     Knoblochová Kamila                   VRL8353              8952               D21B        
      79:00     Nýdrlová Eva                         VRL5451              8954               D50B        
      84:00     Knoblochová Věra                     VRL4851              8998               D60B        
      183:00    Waněk Adam                           VRL9501              1602634            H16A        
      134:00    Kubát Lukáš                          VRL9301              9002               H18B        
      139:00    Wohanka Petr                         VRL7305              8973               H21A        
      13:00     Polák Vlastimil                      VRL7702              9000               H21A        
      131:00    Hanč Petr                            VRL8001              8980               H21A        
      146:00    Wohanka Pavel                        VRL7501              2300842            H21B        
      27:00     Knobloch Jindřich                    VRL4901              8999               H60B        
      135:00    Farář Jaroslav                       VRL5002              9261               H60B        
      102:00    Doležalová Radka                     VRL9252              2017672            D18A2       
      30:00     Kubátová Zuzana                      VRL9151              515421             D20A2       



      133    VSP USK Praha            CZE 

      46:00     Horová Magda                         VSP5450              9782               D21A        
      19:00     Gajdová Kristina                     VSP7752              52283              D21A        
      119:00    Kopecká Anežka                       VSP8150              51642              D21B        
      143:00    Baldrianová Barbora                  VSP7850              9784               D21E        
      99:00     Novotná Markéta                      VSP7051              7911               D35B        
      19:00     Horáková Lenka                       VSP7255              51728              D35B        
      144:00    Zakouřilová Helena                   VSP7453              232401             D35B        
      29:00     Škorpilová Jana                      VSP7455              211303             D35B        
      159:00    Kučerová Marie                       VSP7551              53546              D35B        
      62:00     Michálková Jiřina                    VSP6151              51734              D45B        
      59:00     Dohnalová Dana                       VSP5050              51645              D60B        
      63:00     Bořánek Petr                         VSP7000              51750              H21A        
      4:00      Kopecký Pavel                        VSP7800              49385              H21B        
      117:00    Gajda Jan                            VSP6801              51730              H35B        
      27:00     Kučera Jan                           VSP7302              51650              H35B        
      93:00     Horák Pavel (Starosta)               VSP7305              51649              H35B        
      3:00      Zakouřil Václav                      VSP7401              51724              H35B        
      149:00    Němeček Jan                          VSP6201              52282              H45B        
      92:00     Hartman Aleš                         VSP6506              51620              H45B        
      125:00    Semík Jan                            VSP6507                                 H45B        
      61:00     Škorpil Martin                       VSP5700              2011900            H50B        
      105:00    Šváb Jan                             VSP5801              410397             H50B        
      48:00     Hořínek Jaroslav                     VSP5000              51643              H55B        
      92:00     Uher Petr                            VSP5001              51741              H55B        
      108:00    Hora Vladimír                        VSP5100              515013             H55B        
      160:00    Píchal Jan                           VSP5202              52281              H55B        
      68:00     Polák Zdeněk                         VSP5203              51740              H55B        
      87:00     Dohnal Josef                         VSP4300              51743              H65B        
      20:00     Jedličková Josefína                  VSP0651              52272              P3          
      14:00     Semík Jakub                          VSP0201                                 P3          



      134    ZAK SK Netopýr Zákupy    CZE 

      120:00    Kašpar Ludvík                        ZAK9800              331399             H12C        
      69:00     Kašpar Ludvík                        ZAK7200              410399             H21C        



      135    ZAM Sokol Žamberk        CZE 

      111:00    Chládková Simona                     ZAM9651              434574             D14B        
      1:00      Lesák Jakub                          ZAM9603              426332             H14B        



      136    ZBM SK Žabovřesky Brno   CZE 

      102:00    Chromá Kateřina                      ZBM9451              8939               D16A        
      114:00    Tesařová Markéta                     ZBM9456              219242             D16A        
      181:00    Gebauerová Jana                      ZBM7951              703370             D21A        
      133:00    Šišková Vladimíra                    ZBM8456              52461              D21A        
      148:00    Tvarůžková Petra                     ZBM8459              51765              D21A        
      73:00     Zlesáková Daniela                    ZBM8467              9067               D21A        
      28:00     Palátová Petra                       ZBM8658              52330              D21A        
      8:00      Uhnavá Markéta                       ZBM8485              52019              D21B        
      93:00     Mádlová Věra                         ZBM8951              995814             D21E        
      108:00    Hendrychová Zuzana                   ZBM8954              416329             D21E        
      68:00     Kabáthová Eva                        ZBM8966              49376              D21E        
      119:00    Jelínek Petr                         ZBM7801              8100               H21A        
      37:00     Stehlík Martin                       ZBM8503              49689              H21A        
      9:00      Bořil Tomáš                          ZBM8833              52136              H21A        
      46:00     Tomeš Petr                           ZBM7531              896967             H21B        
      42:00     Pátek Richard                        ZBM7609              976000             H21B        
      186:00    König Lukáš                          ZBM8001              999666             H21B        
      178:00    Brabec Jaroslav                      ZBM8242              520540             H21B        
      80:00     Drábek Jan                           ZBM8511              49690              H21B        
      124:00    Zháňal Jan                           ZBM8721              336758             H21B        
      138:00    Klusáček Matěj                       ZBM8923              303927             H21E        
      51:00     Zimmermann Jakub                     ZBM8928              995810             H21E        
      72:00     Hájek Daniel                         ZBM8919              890118             H21E        
      126:00    Jemelíková Denisa                    ZBM9351              49313              D18A2       
      146:00    Koporová Petra                       ZBM9353              53722              D18A2       
      26:00     Mezníková Lucie                      ZBM9150              515151             D20A2       
      38:00     Mervartová Kristýna                  ZBM9160              897388             D20A2       
      160:00    Brlica Pavel                         ZBM9302              515462             H18A1       
      32:00     Nykodým Miloš                        ZBM9005              515163             H20A1       
      38:00     Zimmermann Štěpán                    ZBM9101              911220             H20A2       
      54:00     Kazda Adam                           ZBM9104              232343             H20A2       



      137    ZBP SK Zbraslav          CZE 

      92:00     Sedláčková Jana                      ZBP7654              53590              D21C        
      16:00     Pražák Jiří                          ZBP7800              53583              H21B        
      45:00     Vaněk Petr                           ZBP7302              995800             H21C        



      138    ZPV KOB Železárny Prostě CZE 

      115:00    Holinková Hana                       ZPV6777              52587              D21A        
      83:00     Křeček Miroslav                      ZPV6213              352336             H45B        
      116:00    Křečková Lenka                       ZPV9271              515412             D18A1