4. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK JISKRA NOVÝ BORne 30.5.2010 19:47
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

     SI průk.     Jméno                     Text1         Klub                           Start 


     D12C  (25)         2.9 km  55 m   6 K      

     331491       Bartáková ml. Eva         CHA9950       CHA OK Chrastava                0:00 
     232726       Hudská Ludmila            TUR9851       TUR TJ Turnov                   3:00 
     336763       Petráčková Kristýna       SJI9851       SJI OK Jihlava                  6:00 
     232895       Čiháková Barbora          KNC9950       KNC TJ Tatran Kostelec nad Č    9:00 
                  Loudová Leona             TUR9956       TUR TJ Turnov                  12:00 
     9196         Větříčková Andrea         SHK9951       SHK TJ Slavia Hradec Králové   15:00 
     254631       Vasilenok Marija          1810000       181 MINSK                      18:00 
     232329       Čechová Tereza            SJI9852       SJI OK Jihlava                 21:00 
                  Pavlíková Markéta         CHA0050       CHA OK Chrastava               24:00 
     436439       Štefanyuková Eliška       CST9851       CST TJ ČZ Strakonice           27:00 
     49951        Poloprutská Lucie         VLI9950       VLI VSK Slavia TU Liberec      30:00 
                  Schmidtová Tereza         TUR9854       TUR TJ Turnov                  33:00 
     303919       Kubecová Kateřina         STB9999       STB TJ Stadion Nový Bor        36:00 
     232613       Hanáková Lenka            KRL9951       KRL Kometa Kralovice           39:00 
     425555       Waňková Martina           VRL9951       VRL TJ Spartak Vrchlabí        42:00 
     4297         Zlámalová Nikola          SJC9951       SJC Sportcentrum Jičín         45:00 
     336765       Vacková Anna              SJI9854       SJI OK Jihlava                 48:00 
     51211        Krausová Hana             LLI9853       LLI TJ Loko Liberec            51:00 
     232247       Procházková Jana          LBE9950       LBE TJ Loko Beroun             54:00 
     331147       Hrabánková Zuzana         PGP9950       PGP Sportovní klub Praga       57:00 
     219205       Schvachová Lucie          LPU0153       LPU OK Lokomotiva Pardubice    60:00 
     442844       Poláková Tereza           TAP9853       TAP KOB TRETRA Praha           63:00 
                  Vakant                                  Vakant                         66:00 
                  Vakant                                  Vakant                         69:00 
                  Vakant                                  Vakant                         72:00 



     D14B  (45)         3.8 km  90 m   10 K     

     361971       Hausenblasová Karolína    KAM9650       KAM SK Kamenice                 3:00 
     410790       Novotná Klára             PHK9751       PHK OK 99 Hradec Králové        7:00 
     231929       Kohlová Monika            TUR9756       TUR TJ Turnov                  11:00 
     224902       Horvátová Hana            ASU9797       ASU Magnus Orienteering        15:00 
     995804       Veselá Rebeka             KAM9652       KAM SK Kamenice                19:00 
     515046       Kučerová Barbora          SLA9650       SLA SKOB Slaný                 23:00 
     232915       Kovářová Lenka            LTP9750       LTP TJ Loko Teplice            27:00 
                  Tomášková Barbora         SLA9752       SLA SKOB Slaný                 31:00 
     361920       Šiková Barbora            LPM9650       LPM OK Lokomotiva Plzeň        35:00 
     416117       Honzíková Lucie           VLI9752       VLI VSK Slavia TU Liberec      39:00 
     8671         Ježková Kateřina          SLA9750       SLA SKOB Slaný                 43:00 
     9467         Samková Kateřina          PHK9752       PHK OK 99 Hradec Králové       47:00 
     246808       Slavíková Silvie          PGP9751       PGP Sportovní klub Praga       51:00 
     224862       Schvachová Denisa         LPU9652       LPU OK Lokomotiva Pardubice    55:00 
     411561       Smutná Kateřina           TUV9653       TUV SOK TJ Turnov              59:00 
     331244       Parkanová Veronika        SJH9751       SJH Slovan Jindřichův Hradec   63:00 
     886271       Nováková Tereza           DKP9751       DKP Oddíl OB Kotlářka          67:00 
     331783       Peňázová Veronika         SJH9752       SJH Slovan Jindřichův Hradec   71:00 
     51537        Linková Alena             TUR9751       TUR TJ Turnov                  75:00 
     405999       Petrasová Zuzana          SRK9653       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   79:00 
     9246         Hančová Petra             VRL9652       VRL TJ Spartak Vrchlabí        83:00 
     9489         Kosková Kateřina          SRK9654       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   87:00 
     224887       Šádková Martina           PHK9653       PHK OK 99 Hradec Králové       91:00 
     51633        Kožinová Zuzana           PGP9650       PGP Sportovní klub Praga       95:00 
     51539        Roškotová Lucie           TUR9753       TUR TJ Turnov                  99:00 
     420439       Zábranská Kristýna        SLA9852       SLA SKOB Slaný                103:00 
     339542       Machačová Michaela        PHK9656       PHK OK 99 Hradec Králové      107:00 
     434574       Chládková Simona          ZAM9651       ZAM Sokol Žamberk             111:00 
     49954        Poloprutská Klára         VLI9750       VLI VSK Slavia TU Liberec     115:00 
     361960       Šiková Karolína           LPM9651       LPM OK Lokomotiva Plzeň       119:00 
     410772       Tauchmanová Karolína      STH9651       STH SK Studenec               123:00 
     301640       Koderičová Tereza         LTU9651       LTU TJ Loko Trutnov           127:00 
     515071       Šňupárková Anna           DKP9652       DKP Oddíl OB Kotlářka         131:00 
     52899        Lettlová Michala          LLI9652       LLI TJ Loko Liberec           135:00 
     207804       Kavalírová Jůlie          PHK9753       PHK OK 99 Hradec Králové      139:00 
     331270       Kubínová Veronika         SKV9752       SKV TJ Slovan Karlovy Vary    143:00 
     416318       Hanáková Magda            KRL9651       KRL Kometa Kralovice          147:00 
     9356         Hejnalová Eva             KAM9651       KAM SK Kamenice               151:00 
     232050       Hrabánková Klára          PGP9654       PGP Sportovní klub Praga      155:00 
     420436       Červená Adéla             SHK9755       SHK TJ Slavia Hradec Králové  159:00 
                  Vakant                                  Vakant                        163:00 
                  Vakant                                  Vakant                        167:00 
                  Vakant                                  Vakant                        171:00 
                  Vakant                                  Vakant                        175:00 
                  Vakant                                  Vakant                        179:00 



     D16A  (30)         4.6 km  215 m   11 K    

                  Vakant                                  Vakant                          0:00 
                  Vakant                                  Vakant                          6:00 
                  Vakant                                  Vakant                         12:00 
     995864       Tichá Tereza              SJH9452       SJH Slovan Jindřichův Hradec   18:00 
     553480       Brajer Dominika           5569500       556 ARKADY RASZKOW             24:00 
     361246       Flechsig Theresa          3439400       343 USV TU DRESDEN             30:00 
     887233       Dragowska Marysia         5570000       557 OKS OTWOCK                 36:00 
     887246       Stankiewicz Agata         5600001       560 UKS ORIENTUS LODŽ          42:00 
     218977       Koláriková Lucie          TZL9451       TZL SKOB Zlín                  48:00 
     51238        Zakouřilová Štěpánka      TUV9551       TUV SOK TJ Turnov              54:00 
     220400       Doleželová Kateřina       PZR9559       PZR SKP Žďár nad Sázavou       60:00 
     436949       Haltofová Eva             VRB9499       VRB SK při gymnáziu Vrbno p.   66:00 
     253131       Štičková Anna             LLI9651       LLI TJ Loko Liberec            72:00 
     887635       Kulhavá Eliška            LPU9657       LPU OK Lokomotiva Pardubice    78:00 
     553443       Novotná Markéta           PHK9451       PHK OK 99 Hradec Králové       84:00 
     940318       Procházková Klára         LPU9451       LPU OK Lokomotiva Pardubice    90:00 
     331098       Kubínová Romana           SKV9452       SKV TJ Slovan Karlovy Vary     96:00 
     8939         Chromá Kateřina           ZBM9451       ZBM SK Žabovřesky Brno        102:00 
     232418       Hlubučková Kristýna       KAM9551       KAM SK Kamenice               108:00 
     219242       Tesařová Markéta          ZBM9456       ZBM SK Žabovřesky Brno        114:00 
     53599        Bořánková Karolína        KAM9550       KAM SK Kamenice               120:00 
     232017       Pavlů Kateřina            PGP9554       PGP Sportovní klub Praga      126:00 
     51177        Procházková Marie         KAM9554       KAM SK Kamenice               132:00 
     8645         Dlouhá Hana               DKP9450       DKP Oddíl OB Kotlářka         138:00 
     428250       Kamererová Valérie        KAM9452       KAM SK Kamenice               144:00 
     4536         Voborníková Alena         CTB9451       CTB SK Chotěboř               150:00 
     411625       Smutná Anežka             TUV9455       TUV SOK TJ Turnov             156:00 
     411564       Hanušová Michaela         TUR9554       TUR TJ Turnov                 162:00 
     920682       Benešová Jana             SJH9451       SJH Slovan Jindřichův Hradec  168:00 
     995893       Svobodová Lenka           LTU9551       LTU TJ Loko Trutnov           174:00 



     D16B  (16)         4.2 km  110 m   9 K     

     52316        Křivancová Zdenka         LBE9450       LBE TJ Loko Beroun             62:00 
     331719       Kubičková Bára            SJH9551       SJH Slovan Jindřichův Hradec   68:00 
     8213         Brožová Aneta             TUR9453       TUR TJ Turnov                  74:00 
     207855       Brodská Adéla             ROZ9450       ROZ Orientační klub TOM Rozt   80:00 
     49952        Poloprutská Tereza        VLI9450       VLI VSK Slavia TU Liberec      86:00 
     232378       Čepelková Nikola          TUR9551       TUR TJ Turnov                  92:00 
     416850       Lejsková Martina          TJN9451       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   98:00 
     410728       Körberová Andrea          TUR9455       TUR TJ Turnov                 104:00 
     887935       Nováková Kateřina         OKP9450       OKP SK OK 24 Praha            110:00 
     253373       Pacholíková Lucie         STH9552       STH SK Studenec               116:00 
     416240       Zemanová Aneta            LEN9551       LEN SKI Klub Lenora           122:00 
     236994       Chvalová Věra             LPM9452       LPM OK Lokomotiva Plzeň       128:00 
     9970         Kozáková Zuzana           KAM9451       KAM SK Kamenice               134:00 
     236985       Kuberková Lucie           LPM9451       LPM OK Lokomotiva Plzeň       140:00 
                  Vakant                                  Vakant                        146:00 
                  Vakant                                  Vakant                        152:00 



     D18B  (20)         4.3 km  190 m   11 K    

     515039       Šámalová Ludmila          PGP9252       PGP Sportovní klub Praga       99:00 
     7712         Švábková Anna             TUR9352       TUR TJ Turnov                 104:00 
     232132       Hermannová Anna           TAP9251       TAP KOB TRETRA Praha          109:00 
     428261       Šanderová Martina         SJI9252       SJI OK Jihlava                114:00 
     331285       Jebavá Lucie              VRL9254       VRL TJ Spartak Vrchlabí       119:00 
     219247       Teplá Barbora             SJI9351       SJI OK Jihlava                124:00 
     49973        Žitná Jana                SMB9201       SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boles  129:00 
     411767       Posseltová Tereza         TJN9252       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  134:00 
     553451       Benešová Iveta            SJH9351       SJH Slovan Jindřichův Hradec  139:00 
     224875       Kisková Klára             LPU9356       LPU OK Lokomotiva Pardubice   144:00 
     416846       Krpatová Klára            TJN9353       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  149:00 
     416278       Ducháčková Kateřina       STH9356       STH SK Studenec               154:00 
     897382       Seifertová Kateřina       DKP9352       DKP Oddíl OB Kotlářka         159:00 
     232496       Urbanová Johana           PZR9251       PZR SKP Žďár nad Sázavou      164:00 
     224892       Straková Zuzana           KAM9250       KAM SK Kamenice               169:00 
     331208       Nováková Lenka            ROU9250       ROU SKOB Roudnice nad Labem   174:00 
     232503       Žuchová Nikola            TJN9352       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  179:00 
                  Vakant                                  Vakant                        184:00 
                  Vakant                                  Vakant                        189:00 
                  Vakant                                  Vakant                        194:00 



     D20B  (9)          4.7 km  170 m   11 K    

     9804         Říčařová Žaneta           SRK9152       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   40:00 
     232168       Jelínková Šárka           PGP9153       PGP Sportovní klub Praga       45:00 
     9213         Kičinová Erika            VRL9154       VRL TJ Spartak Vrchlabí        50:00 
     416232       Pěstová Kateřina          LEN9151       LEN SKI Klub Lenora            55:00 
     4772         Hercigová Anna            JHB9159       JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod   60:00 
     53452        Řezníčková Tereza         SJI9056       SJI OK Jihlava                 65:00 
     301336       Škvorová Barbora          KAM9150       KAM SK Kamenice                70:00 
                  Vakant                                  Vakant                         75:00 
                  Vakant                                  Vakant                         80:00 



     D21A  (67)         7.2 km  285 m   15 K    

     887906       Kašková Kateřina          CHA7850       CHA OK Chrastava                1:00 
     52139        Králová Michaela          CTB7959       CTB SK Chotěboř                 4:00 
     9941         Volfová Martina           EKP8051       EKP VŠTJ Ekonom Praha           7:00 
     52328        Škodová Petra             LPU8359       LPU OK Lokomotiva Pardubice    10:00 
     4211         Šaffková Kateřina         VLI8150       VLI VSK Slavia TU Liberec      13:00 
     515136       Hermanová Zuzana          LPU8752       LPU OK Lokomotiva Pardubice    16:00 
     52283        Gajdová Kristina          VSP7752       VSP USK Praha                  19:00 
     4664         Brozová Zuzana            CHA8950       CHA OK Chrastava               22:00 
     53816        Sedláčková Martina        TUR7959       TUR TJ Turnov                  25:00 
     52330        Palátová Petra            ZBM8658       ZBM SK Žabovřesky Brno         28:00 
     301189       Rančáková Barbora         TUR8151       TUR TJ Turnov                  31:00 
     8008         Fučíková Hana             VBM7751       VBM VSK MZLU Brno              34:00 
     52647        Ulahelová Jana            LTU8451       LTU TJ Loko Trutnov            37:00 
     9674         Smutná Pavla              VAM8651       VAM OOB POLART Vamberk         40:00 
     9339         Petrová Daniela           LPU8454       LPU OK Lokomotiva Pardubice    43:00 
     9782         Horová Magda              VSP5450       VSP USK Praha                  46:00 
     51638        Pokorná Magdalena         PGP7562       PGP Sportovní klub Praga       49:00 
     9785         Janatová Lucie            DKP8154       DKP Oddíl OB Kotlářka          52:00 
     52472        Horčičková Eva            UOL7051       UOL SK Univerzita Palackého    55:00 
     51619        Hulcová Pavla             KSH7753       KSH TJ Kašperské Hory          58:00 
     9212         Fukátková Pavla           LPU8552       LPU OK Lokomotiva Pardubice    61:00 
     336783       Matějů Kateřina           VLI8054       VLI VSK Slavia TU Liberec      64:00 
     920685       Vávrová Veronika          ASU8598       ASU Magnus Orienteering        67:00 
     502089       Kožinová Jana             PGP6651       PGP Sportovní klub Praga       70:00 
     9067         Zlesáková Daniela         ZBM8467       ZBM SK Žabovřesky Brno         73:00 
     7226         Štěpánová Dita            DOB7956       DOB KOB Dobruška               76:00 
     9480         Klíchová Jana             SSU8151       SSU SK Severka Šumperk         79:00 
     49987        Bernášková Petra          STB8297       STB TJ Stadion Nový Bor        82:00 
     500556       Mrázková Romana           SJC8351       SJC Sportcentrum Jičín         85:00 
     4146         Novotná Petra             PHK6651       PHK OK 99 Hradec Králové       88:00 
     515158       Ratkovská Lenka           TTR8551       TTR OOB Třebíč                 91:00 
     53556        Smolková Kateřina         PGP8852       PGP Sportovní klub Praga       94:00 
     51180        Soukupová Lucie           SJC8951       SJC Sportcentrum Jičín         97:00 
     9353         Azebová Nina              PHK8855       PHK OK 99 Hradec Králové      100:00 
     9236         Juračková Kateřina        CHT8353       CHT SK Chrast                 103:00 
     52209        Krejčíková Barbora        TZL8551       TZL SKOB Zlín                 106:00 
     51759        Havlíčková Vendula        DKP8350       DKP Oddíl OB Kotlářka         109:00 
     9061         Henychová Zuzana          VLI6151       VLI VSK Slavia TU Liberec     112:00 
     52587        Holinková Hana            ZPV6777       ZPV KOB Železárny Prostějov   115:00 
     51594        Kunová Dagmar             EKP6550       EKP VŠTJ Ekonom Praha         118:00 
     51627        Ryšavá Magdalena          PGP7650       PGP Sportovní klub Praga      121:00 
     7768         Hradecká Petra            DOK6850       DOK OK Doksy                  124:00 
     51676        Tichovská Hana            PGP6652       PGP Sportovní klub Praga      127:00 
     9415         Čepová Daniela            PHK8951       PHK OK 99 Hradec Králové      130:00 
     52461        Šišková Vladimíra         ZBM8456       ZBM SK Žabovřesky Brno        133:00 
     9482         Lenka Hrobařová           SRK7751       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  136:00 
     9605         Hůlková Marie             SNA8255       SNA TJ Start Náchod           139:00 
     515167       Krčálová Veronika         LPU8557       LPU OK Lokomotiva Pardubice   142:00 
     897344       Svobodová Jana            SMB8753       SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boles  145:00 
     51765        Tvarůžková Petra          ZBM8459       ZBM SK Žabovřesky Brno        148:00 
     887632       Janovská Petra            PGP7355       PGP Sportovní klub Praga      151:00 
     9969         Procházková Zuzana        SJC8551       SJC Sportcentrum Jičín        154:00 
     9235         Juračková Jana            LPU8653       LPU OK Lokomotiva Pardubice   157:00 
     995816       Otrubová Johana           KON7852       KON KOB Konice                160:00 
     9088         Kynčlová Martina          JIL8651       JIL OK Jilemnice              163:00 
     232189       Gabrovská Lucie           TAP8854       TAP KOB TRETRA Praha          166:00 
     4212         Kašková Barbora           CHA8050       CHA OK Chrastava              169:00 
     9475         Jirčáková Martina         LCE8951       LCE TJ Slovan Luhačovice      172:00 
     515496       Zurynková Jana            EKP7053       EKP VŠTJ Ekonom Praha         175:00 
     52295        Kašparová Šárka           AOP7251       AOP NORD Slavia Minerva Opav  178:00 
     703370       Gebauerová Jana           ZBM7951       ZBM SK Žabovřesky Brno        181:00 
     53598        Svobodová Jitka           DCE7450       DCE Sokol Dobřichovice        184:00 
     232393       Valášková Šárka           KAM6951       KAM SK Kamenice               187:00 
     9182         Doležalová Veronika       SHK8753       SHK TJ Slavia Hradec Králové  190:00 
     434840       Bochenková Martina        DKP8758       DKP Oddíl OB Kotlářka         193:00 
                  Vakant                                  Vakant                        196:00 
                  Vakant                                  Vakant                        199:00 



     D21B  (55)         6.3 km  275 m   16 K    

     8115         Neradová Eva              LIT8951       LIT KOB Chemopetrol Litvínov    2:00 
     51354        Chumová Jana              SLP7451       SLP SK Slavia Praha             5:00 
     52019        Uhnavá Markéta            ZBM8485       ZBM SK Žabovřesky Brno          8:00 
     9697         Tauchmanová Ivana         NPA7852       NPA SK LOB Nová Paka           11:00 
     52113        Teringlová Martina        VCB7851       VCB TJ OB České Budějovice     14:00 
     9416         Melounková Lucie          PHK8054       PHK OK 99 Hradec Králové       17:00 
     336701       Geševa Radka              STB8199       STB TJ Stadion Nový Bor        20:00 
     51838        Šťastná Lenka             CTB8351       CTB SK Chotěboř                23:00 
     515173       Fibírová Zuzana           FSP7555       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   26:00 
     9431         Samková Renáta            PHK7456       PHK OK 99 Hradec Králové       29:00 
     8952         Knoblochová Kamila        VRL8353       VRL TJ Spartak Vrchlabí        32:00 
     211539       Kuželová Michaela         FSP7851       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   35:00 
     8111         Pavlíková Klára           LIT7451       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   38:00 
     9824         Lamichová Kateřina        PHK8359       PHK OK 99 Hradec Králové       41:00 
     8546         Korejčíková Dáďa          LLI5550       LLI TJ Loko Liberec            44:00 
     886266       Havlíčková Markéta        KSU8494       KSU Klub vytrvalostních spor   47:00 
     9186         Teplá Tereza              SHK8851       SHK TJ Slavia Hradec Králové   50:00 
     887950       Skripniková Kateřina      FSP8051       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   53:00 
     52166        Koppová Ingrid            SLP7960       SLP SK Slavia Praha            56:00 
     8113         Pavlíková Jitka           LIT8352       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   59:00 
     236983       Krátká Michaela           LPM7856       LPM OK Lokomotiva Plzeň        62:00 
     899026       Dusza Anna                5538905       553 UNTS WARSZAWA              65:00 
     5177         Pachnerová Dominika       CHA7750       CHA OK Chrastava               68:00 
     428270       Rožková Petra             MFP7551       MFP VŠSK MFF UK Praha          71:00 
     51589        Klapalová Pavla           EKP7051       EKP VŠTJ Ekonom Praha          74:00 
     52039        Adamová Eva               VBM8772       VBM VSK MZLU Brno              77:00 
     9205         Sůvová Barbora            LPU8751       LPU OK Lokomotiva Pardubice    80:00 
     9940         Ticháčková Magdalena      SJC7962       SJC Sportcentrum Jičín         83:00 
     53539        Švejcarová Daniela        PBM7375       PBM TJ Spartak První Brněnsk   86:00 
     9148         Doležalová Lenka          SHK8256       SHK TJ Slavia Hradec Králové   89:00 
     434803       Škáchová Petra            SLP7051       SLP SK Slavia Praha            92:00 
     361968       Izáková Ivana             PVP7453       PVP VSK Přírodověda - orient   95:00 
     49983        Kučerková Romana          STB8196       STB TJ Stadion Nový Bor        98:00 
     51754        Hofmanová Michaela        LPM7751       LPM OK Lokomotiva Plzeň       101:00 
     410377       Chaloupková Marie         SLP8151       SLP SK Slavia Praha           104:00 
     53301        Gothardová Eva            VBM7752       VBM VSK MZLU Brno             107:00 
     4129         Kadavá Jana               CHA8251       CHA OK Chrastava              110:00 
     52294        Tomanková Martina         STE7552       STE SKI-OB Šternberk          113:00 
     7707         Kvapilová Lenka           SMB8151       SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boles  116:00 
     51642        Kopecká Anežka            VSP8150       VSP USK Praha                 119:00 
     53252        Vodrážková Kateřina       VPM7995       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň       122:00 
     416325       Šimková Markéta           PVP7751       PVP VSK Přírodověda - orient  125:00 
                  Vakant                                  Vakant                        128:00 
                  Vakant                                  Vakant                        131:00 
                  Vakant                                  Vakant                        134:00 
                  Vakant                                  Vakant                        137:00 
                  Vakant                                  Vakant                        140:00 
                  Vakant                                  Vakant                        143:00 
                  Vakant                                  Vakant                        146:00 
                  Vakant                                  Vakant                        149:00 
                  Vakant                                  Vakant                        152:00 
                  Vakant                                  Vakant                        155:00 
                  Vakant                                  Vakant                        158:00 
                  Vakant                                  Vakant                        161:00 
                  Vakant                                  Vakant                        164:00 



     D21C  (28)         5.1 km  170 m   12 K    

     51554        Hojná Silvie              SCP7950       SCP OK Sparta Praha            47:00 
     7749         Pelcová Pavla             CST7454       CST TJ ČZ Strakonice           52:00 
     51825        Sehnalová Tereza          TUR8852       TUR TJ Turnov                  57:00 
     51975        Zýková Martina            N010000       IMP001 N01                     62:00 
     9250         Weisbauerová Dagmar       LPU8951       LPU OK Lokomotiva Pardubice    67:00 
     52684        Savalieva Natalia         LCE8060       LCE TJ Slovan Luhačovice       72:00 
     51396        Sládková Zuzana           TEH8751       TEH Sokol Tehov                77:00 
                  Kocmanová Alžběta         LCE7951       LCE TJ Slovan Luhačovice       82:00 
     9278         Lennerová Hana            LPU8952       LPU OK Lokomotiva Pardubice    87:00 
     53590        Sedláčková Jana           ZBP7654       ZBP SK Zbraslav                92:00 
     9910         Fejková Marcela           SJC7751       SJC Sportcentrum Jičín         97:00 
     9249         Nádvorníková Tereza       LPU8953       LPU OK Lokomotiva Pardubice   102:00 
                  Padělková Lenka           LCE7952       LCE TJ Slovan Luhačovice      107:00 
     4635         Vintrová Alžběta          CHT8653       CHT SK Chrast                 112:00 
     232536       Lošťáková Ivana           LTP7758       LTP TJ Loko Teplice           117:00 
     253377       Šedivá Petra              STH7751       STH SK Studenec               122:00 
                  Šeděnková Hana            LCE8053       LCE TJ Slovan Luhačovice      127:00 
     53640        Hejtmánková Kateřina      TAP8462       TAP KOB TRETRA Praha          132:00 
     9673         Bednářová Michala         VAM8951       VAM OOB POLART Vamberk        137:00 
                  Vakant                                  Vakant                        142:00 
                  Vakant                                  Vakant                        147:00 
                  Vakant                                  Vakant                        152:00 
                  Vakant                                  Vakant                        157:00 
                  Vakant                                  Vakant                        162:00 
                  Vakant                                  Vakant                        167:00 
                  Vakant                                  Vakant                        172:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        182:00 



     D21E  (39)         8.3 km  315 m   19 K    

                  Švábková Eva              VPM8350       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň         3:00 
     9988         Švihovská Eva             SJC8352       SJC Sportcentrum Jičín          8:00 
     842665       Tynelska Justyna          5538904       553 UNTS WARSZAWA              13:00 
     920656       Labašová Katarína         ASU8351       ASU Magnus Orienteering        18:00 
     995809       Borovičková Lenka         FSP7350       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   23:00 
     52452        Poklopová Lenka           UOL8951       UOL SK Univerzita Palackého    28:00 
     51567        Langpaulová Anna          SCP8257       SCP OK Sparta Praha            33:00 
     515189       Vozdová Klára             ASU8964       ASU Magnus Orienteering        38:00 
     416287       Prchalová Ivana           CHA8754       CHA OK Chrastava               43:00 
     515134       Lučanová Marta            LPU7957       LPU OK Lokomotiva Pardubice    48:00 
     2016         Kraemer Jitka             3428700       342 POST SV DRESDEN            53:00 
     504409       Gajda Monika              5590000       559 POLISH JUNIOR TEAM         58:00 
     9394         Rufferová Iva             TUR8354       TUR TJ Turnov                  63:00 
     49376        Kabáthová Eva             ZBM8966       ZBM SK Žabovřesky Brno         68:00 
     51787        Karochová Simona          DKP8853       DKP Oddíl OB Kotlářka          73:00 
     4126         Gorčicová Barbora         CHA8850       CHA OK Chrastava               78:00 
     232409       Doležalová Monika         KAM8851       KAM SK Kamenice                83:00 
     7877         Kuncová Eliška            SSU8951       SSU SK Severka Šumperk         88:00 
     995814       Mádlová Věra              ZBM8951       ZBM SK Žabovřesky Brno         93:00 
     51568        Iva Košárková             SCP8152       SCP OK Sparta Praha            98:00 
     897345       Bochenková Ivana          DKP8950       DKP Oddíl OB Kotlářka         103:00 
     416329       Hendrychová Zuzana        ZBM8954       ZBM SK Žabovřesky Brno        108:00 
     995832       Spurná Martina            PGP8556       PGP Sportovní klub Praga      113:00 
     9054         Jiřištová Zuzana          DKP8254       DKP Oddíl OB Kotlářka         118:00 
     995881       Hrstková Vladěna          PGP8753       PGP Sportovní klub Praga      123:00 
     52941        Weissová Lucie            SCP8952       SCP OK Sparta Praha           128:00 
     9142         Fejlková Martina          SHK8152       SHK TJ Slavia Hradec Králové  133:00 
     995813       Mezníková Lenka           SJC8484       SJC Sportcentrum Jičín        138:00 
     9784         Baldrianová Barbora       VSP7850       VSP USK Praha                 143:00 
     51755        Kovářová Kristýna         DKP8450       DKP Oddíl OB Kotlářka         148:00 
     51688        Tichovská Hana            PGP8251       PGP Sportovní klub Praga      153:00 
     8537         Krafková Lucie            TUR8650       TUR TJ Turnov                 158:00 
     504050       Wiśniewska Hanna          5590001       559 POLISH JUNIOR TEAM        163:00 
                  Vakant                                  Vakant                        168:00 
                  Vakant                                  Vakant                        173:00 
                  Vakant                                  Vakant                        178:00 
                  Vakant                                  Vakant                        183:00 
                  Vakant                                  Vakant                        188:00 
                  Vakant                                  Vakant                        193:00 



     D35B  (35)         5.6 km  215 m   13 K    

     253147       Paroulková Iva            LLI7151       LLI TJ Loko Liberec            14:00 
     51728        Horáková Lenka            VSP7255       VSP USK Praha                  19:00 
     991795       Baksalary Lidia           5547300       554 LKO LESZNO                 24:00 
     211303       Škorpilová Jana           VSP7455       VSP USK Praha                  29:00 
     9676         Smutná Jana               VAM6251       VAM OOB POLART Vamberk         34:00 
     49155        Klinkerová Jitka          KAM6450       KAM SK Kamenice                39:00 
     410777       Kalenská Kateřina         STH7351       STH SK Studenec                44:00 
     224882       Kaplanová Iva             LPU6859       LPU OK Lokomotiva Pardubice    49:00 
     331238       Kučerová Lada             LBE7450       LBE TJ Loko Beroun             54:00 
     9125         Teplá Hana                SHK6561       SHK TJ Slavia Hradec Králové   59:00 
     442859       Brousilová Petra          PGP6951       PGP Sportovní klub Praga       64:00 
     51646        Schvachová Stanislava     LPU7154       LPU OK Lokomotiva Pardubice    69:00 
     51687        Richtrová Lucie           VPM7451       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        74:00 
     51809        Linková Iva               TUR6850       TUR TJ Turnov                  79:00 
     428299       Dastychová Alexandra      PEN7450       PEN OK RECO SPORT              84:00 
     434834       Vildmonová Pavla          LBE7451       LBE TJ Loko Beroun             89:00 
     52273        Škvorová Zuzana           KAM7350       KAM SK Kamenice                94:00 
     7911         Novotná Markéta           VSP7051       VSP USK Praha                  99:00 
     51829        Šťastná Alena             CTB7351       CTB SK Chotěboř               104:00 
     438601       Doleželová Iva            PZR7171       PZR SKP Žďár nad Sázavou      109:00 
     51411        Dulovcová Marie           KRE7051       KRE TJ Sokol Křemže           114:00 
     9310         Čermáková Renata          LPU6553       LPU OK Lokomotiva Pardubice   119:00 
     2011857      Švadlenová Ivana          CHC7151       CHC KOB Choceň                124:00 
     416258       Procházková Alexandra     LPU7051       LPU OK Lokomotiva Pardubice   129:00 
     331717       Semíková Iva              OKP6852       OKP SK OK 24 Praha            134:00 
     442858       Asterová Jana             SLA7451       SLA SKOB Slaný                139:00 
     232401       Zakouřilová Helena        VSP7453       VSP USK Praha                 144:00 
     259072       Ježková Martina           SLA7350       SLA SKOB Slaný                149:00 
     4744         Zlámalová Zdena           SJC7253       SJC Sportcentrum Jičín        154:00 
     53546        Kučerová Marie            VSP7551       VSP USK Praha                 159:00 
     9606         Douchová Jaroslava        SNA7155       SNA TJ Start Náchod           164:00 
     515431       Procházková Pavlína       LBE6450       LBE TJ Loko Beroun            169:00 
                  Vakant                                  Vakant                        174:00 
                  Vakant                                  Vakant                        179:00 
                  Vakant                                  Vakant                        184:00 



     D40B  (38)         5.1 km  165 m   12 K    

     2017684      Háková Eva                NPA6951       NPA SK LOB Nová Paka            2:00 
     254636       Tsitsyankova Volga        1810001       181 MINSK                       7:00 
     9656         Demlová Jitka             LPU6955       LPU OK Lokomotiva Pardubice    12:00 
     9681         Klapalová Jana            VAM6451       VAM OOB POLART Vamberk         17:00 
     51677        Němečková Jarmila         OKP6650       OKP SK OK 24 Praha             22:00 
     51533        Pavlíková Pavla           CHA6551       CHA OK Chrastava               27:00 
     109          Benešová Iva              SJH7051       SJH Slovan Jindřichův Hradec   32:00 
     51837        Voborníková Eva           CTB6851       CTB SK Chotěboř                37:00 
     49988        Abelová Ivana             STB6798       STB TJ Stadion Nový Bor        42:00 
     8179         Gorčicová Ivana           CHA6550       CHA OK Chrastava               47:00 
     416244       Zimmermannová Milena      KRE6851       KRE TJ Sokol Křemže            52:00 
     9316         Knapová Iva               LPU6052       LPU OK Lokomotiva Pardubice    57:00 
     331779       Bartáková Eva             CHA7051       CHA OK Chrastava               62:00 
     232038       Nykodýmová Monika         TBM6870       TBM TJ Tesla Brno              67:00 
     410727       Forstová Lenka            MFP6850       MFP VŠSK MFF UK Praha          72:00 
     515051       Gabryšová Tereza          PVP6853       PVP VSK Přírodověda - orient   77:00 
     232397       Čermáková Gabriela        KAM6752       KAM SK Kamenice                82:00 
     410359       Posseltová Romana         TJN7050       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   87:00 
     8345         Patzeltová Beatrice       LDC6850       LDC KOB Děčín                  92:00 
     219278       Kulhavá Jarmila           SRK6751       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   97:00 
     52179        Oncirková Monika          ONO6750       ONO SKOB Ostrov               102:00 
     52114        Tloušťová Eva             SCP6950       SCP OK Sparta Praha           107:00 
     232398       Hlubučková Šárka          KAM6851       KAM SK Kamenice               112:00 
     8256         Zuzánková Růžena          TJN6051       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  117:00 
     236111       Nováková Irena            OKP6651       OKP SK OK 24 Praha            122:00 
     53261        Kuchařová Ada             TBM5855       TBM TJ Tesla Brno             127:00 
     9678         Veverková Yveta           VAM6452       VAM OOB POLART Vamberk        132:00 
     690719       Eckardt Cornelia          3436900       343 USV TU DRESDEN            137:00 
     51580        Neumannová Renata         PVP6650       PVP VSK Přírodověda - orient  142:00 
     53193        Čechová Zuzana            SJI6951       SJI OK Jihlava                147:00 
     49806        Klašková Kateřina         DKP6750       DKP Oddíl OB Kotlářka         152:00 
     53567        Smolková Alena            PGP6450       PGP Sportovní klub Praga      157:00 
     361943       Koucká Ivana              EKP6850       EKP VŠTJ Ekonom Praha         162:00 
     51275        Slavíková Kateřina        PGP6650       PGP Sportovní klub Praga      167:00 
     51387        Čiháková Lenka            KNC6750       KNC TJ Tatran Kostelec nad Č  172:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        182:00 
                  Vakant                                  Vakant                        187:00 



     D45B  (44)         4.3 km  100 m   14 K    

     7711         Veselská Kateřina         VLI6551       VLI VSK Slavia TU Liberec      10:00 
     51398        Sládková Eva              TEH5751       TEH Sokol Tehov                14:00 
     405972       Petrželová Alena          LTU6351       LTU TJ Loko Trutnov            18:00 
     51412        Troupová Vladěna          KRE6351       KRE TJ Sokol Křemže            22:00 
     301143       Kavková Dana              SCP6150       SCP OK Sparta Praha            26:00 
     51900        Rosecká Alena             PZR5654       PZR SKP Žďár nad Sázavou       30:00 
     51601        Pecková Ivana             EKP6252       EKP VŠTJ Ekonom Praha          34:00 
     52676        Stackeová Anna            LCE5551       LCE TJ Slovan Luhačovice       38:00 
     887229       Dragowska Marzena         5570001       557 OKS OTWOCK                 42:00 
     410719       Košková Vlasta            LLI6351       LLI TJ Loko Liberec            46:00 
     232387       Kábrtová Iva              PEN6350       PEN OK RECO SPORT              50:00 
     53005        Tichovská Jitka           PGP6153       PGP Sportovní klub Praga       54:00 
     9237         Juračková Jana            LPU6051       LPU OK Lokomotiva Pardubice    58:00 
     51734        Michálková Jiřina         VSP6151       VSP USK Praha                  62:00 
     515081       Landovská Ivana           PGP6251       PGP Sportovní klub Praga       66:00 
     9311         Hermanová Dana            LPU6151       LPU OK Lokomotiva Pardubice    70:00 
     232906       Kovářová Alena            LTP6151       LTP TJ Loko Teplice            74:00 
     232174       Bochenková Jana           EKP6150       EKP VŠTJ Ekonom Praha          78:00 
     232490       Kettnerová Lenka          HCE6450       HCE TJ Sokol Hostivice         82:00 
     2153         Kraemer Karin             3426300       342 POST SV DRESDEN            86:00 
     52358        Hrstková Dana             SJI6051       SJI OK Jihlava                 90:00 
     336750       Zavadilová Naďa           SCP5450       SCP OK Sparta Praha            94:00 
     303944       Klusáčková Jitka          TTR6152       TTR OOB Třebíč                 98:00 
     52968        Jahodová Marie            SJI6355       SJI OK Jihlava                102:00 
     232184       Hrabánková Ilona          PGP6250       PGP Sportovní klub Praga      106:00 
     8347         Vlčková Jindra            LDC6451       LDC KOB Děčín                 110:00 
     51660        Ježková Regina            MKP6350       MKP SK Meteor Kačerov Praha   114:00 
     51966        Procházková Miluše        DCE5450       DCE Sokol Dobřichovice        118:00 
     52219        Krejčíková Monika         TZL6262       TZL SKOB Zlín                 122:00 
     51583        Fantová Libuše            EKP5650       EKP VŠTJ Ekonom Praha         126:00 
     49959        Škapová Kamila            VLI6350       VLI VSK Slavia TU Liberec     130:00 
     502090       Šámalová Hana             PGP6150       PGP Sportovní klub Praga      134:00 
     301706       Kolovská Ilona            LPM6352       LPM OK Lokomotiva Plzeň       138:00 
     52265        Komersová Jana            KNC6550       KNC TJ Tatran Kostelec nad Č  142:00 
     53182        Kohlová Alena             KPY6051       KPY SKOB Kralupy nad Vltavou  146:00 
     9121         Mádlová Iva               SHK6351       SHK TJ Slavia Hradec Králové  150:00 
     8949         Hejnalová Hana            PHK6151       PHK OK 99 Hradec Králové      154:00 
     620713       Leideck Heike             3436200       343 USV TU DRESDEN            158:00 
     9608         Vondráčková Zdeňka        SNA6251       SNA TJ Start Náchod           162:00 
     51414        Kovaříčková Darja         KRE6352       KRE TJ Sokol Křemže           166:00 
     7868         Mrázová Pavla             DCE5550       DCE Sokol Dobřichovice        170:00 
                  Vakant                                  Vakant                        174:00 
                  Vakant                                  Vakant                        178:00 
                  Vakant                                  Vakant                        182:00 



     D50B  (27)         3.9 km  85 m   13 K     

     53286        Cigošová Anna             TBM5253       TBM TJ Tesla Brno              64:00 
     7757         Vilimovská Miroslava      DOK5750       DOK OK Doksy                   69:00 
     9211         Víchová Ladislava         LPU5851       LPU OK Lokomotiva Pardubice    74:00 
     8954         Nýdrlová Eva              VRL5451       VRL TJ Spartak Vrchlabí        79:00 
     51957        Žemličková Jindra         CHT5751       CHT SK Chrast                  84:00 
     9401         Běhounová Jiřina          PHK5651       PHK OK 99 Hradec Králové       89:00 
     51862        Zelená Markéta            PGP5850       PGP Sportovní klub Praga       94:00 
     301365       Svobodná Eva              DKP5851       DKP Oddíl OB Kotlářka          99:00 
     8208         Konopáčová Jana           TUR5650       TUR TJ Turnov                 104:00 
     51795        Mrázková Ivana            DKP5650       DKP Oddíl OB Kotlářka         109:00 
     49615        Marie Flašarová           KCK5756       KCK KOB Český Krumlov         114:00 
     7771         Kapounová Jitka           DOK6050       DOK OK Doksy                  119:00 
     8207         Holasová Jaroslava        TUR5750       TUR TJ Turnov                 124:00 
     8171         Kadavá Eva                CHA5750       CHA OK Chrastava              129:00 
     9118         Bláhová Luba              SHK5852       SHK TJ Slavia Hradec Králové  134:00 
     7705         Svobodová Hana            SMB5951       SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boles  139:00 
     52184        Pokorná Eva               TCB5751       TCB SK Technik České Budějov  144:00 
     590124       Hrušková Zdeňka           OSN5951       OSN SK Orient. sporty Nové M  149:00 
     49892        Dudová Hana               DKP5752       DKP Oddíl OB Kotlářka         154:00 
     9117         Gazdačková Jana           SHK5851       SHK TJ Slavia Hradec Králové  159:00 
     51604        Šedivá Miroslava          EKP5750       EKP VŠTJ Ekonom Praha         164:00 
     7759         Nováková Pavla            DOK5950       DOK OK Doksy                  169:00 
     9429         Panchártková Jitka        PHK5951       PHK OK 99 Hradec Králové      174:00 
     7870         Štrossová Jiřinka         DCE5650       DCE Sokol Dobřichovice        179:00 
                  Vakant                                  Vakant                        184:00 
                  Vakant                                  Vakant                        189:00 
                  Vakant                                  Vakant                        194:00 



     D55B  (22)         3.4 km  55 m   12 K     

     8165         Ševčíková Alena           CHA5351       CHA OK Chrastava               76:00 
     52760        Jahnová Helena            SCP5550       SCP OK Sparta Praha            81:00 
     53641        Hejtmánková Alena         TAP5452       TAP KOB TRETRA Praha           86:00 
     9690         Nováková Jana             NPA5552       NPA SK LOB Nová Paka           91:00 
     8110         Neradová Alena            LIT5051       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   96:00 
     52095        Doležalová Vlasta         PGP5550       PGP Sportovní klub Praga      101:00 
     7884         Opavová Stanislava        MLA5451       MLA MLOK Mariánské Lázně      106:00 
     4631         Havlová Jaroslava         JEN5452       JEN TJ Sokol Jenišovice       111:00 
     336715       Ondrůjová Anna            LIT5351       LIT KOB Chemopetrol Litvínov  116:00 
     8168         Bradnová Věra             CHA5550       CHA OK Chrastava              121:00 
     303959       Tvrdková Eva              LBE5150       LBE TJ Loko Beroun            126:00 
     52226        Brumková Vladimíra        DKL5350       DKL TJ Sparta Doly Kladno     131:00 
     8283         Pachnerová Jaroslava      VLI5152       VLI VSK Slavia TU Liberec     136:00 
     51135        Nováková Svatava          SKV5351       SKV TJ Slovan Karlovy Vary    141:00 
     232515       Böhmová Eva               TJN5450       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  146:00 
     8162         Šaffková Zuzana           CHA5150       CHA OK Chrastava              151:00 
     5991         Nedvídková Jitka          DLT5151       DLT OB Rozmarýn Litoměřice    156:00 
     8259         Lukavcová Lenka           TJN5452       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  161:00 
     219220       Lohrová Jarmila           SCP4650       SCP OK Sparta Praha           166:00 
                  Vakant                                  Vakant                        171:00 
                  Vakant                                  Vakant                        176:00 
                  Vakant                                  Vakant                        181:00 



     D60B  (17)         3.2 km  50 m   11 K     

     51645        Dohnalová Dana            VSP5050       VSP USK Praha                  59:00 
     405955       Kutáčková Stanislava      LTU4751       LTU TJ Loko Trutnov            64:00 
     51647        Městková Eva              TEP4851       TEP TJ Tempo Praha             69:00 
     8152         Kašková Eva               CHA4650       CHA OK Chrastava               74:00 
     49821        Křížová Zdenka            PZR5051       PZR SKP Žďár nad Sázavou       79:00 
     8998         Knoblochová Věra          VRL4851       VRL TJ Spartak Vrchlabí        84:00 
     9247         Kubíková Květa            LPU4752       LPU OK Lokomotiva Pardubice    89:00 
     8242         Kubíková Hela             LLI4851       LLI TJ Loko Liberec            94:00 
     253387       Koprivova Jitka           1010001       101 URINGA ORIENTEERS SYDNEY   99:00 
     6424         Ender Irina               3415052       341 HSG TURBINE ZITTAU        104:00 
     8151         Horčíková Marie           CHA4350       CHA OK Chrastava              109:00 
     4100         Horáčková Stanislava      VLI4950       VLI VSK Slavia TU Liberec     114:00 
     53006        Kubátová Milada           PGP4750       PGP Sportovní klub Praga      119:00 
     49330        Gavendová Anna            TRI4650       TRI TJ TŽ Třinec              124:00 
                  Vakant                                  Vakant                        129:00 
                  Vakant                                  Vakant                        134:00 
                  Vakant                                  Vakant                        139:00 



     D65B  (11)         2.9 km  45 m   10 K     

     51384        Nejezchlebová Věra        KAS4551       KAS KOB Kamenický Šenov         0:00 
     51639        Suchá Bohuslava           PGP4450       PGP Sportovní klub Praga        5:00 
     8228         Štrojsová Jaroslava       KAS4350       KAS KOB Kamenický Šenov        10:00 
     51214        Krausová Marie            LLI4451       LLI TJ Loko Liberec            15:00 
                  Haňkovská Jana            PGP4050       PGP Sportovní klub Praga       20:00 
     6391         Haufe Heiderose           3414351       341 HSG TURBINE ZITTAU         25:00 
     52096        Dvořáková Ladislava       PGP4451       PGP Sportovní klub Praga       30:00 
     51612        Zmeková Míla              SLP4451       SLP SK Slavia Praha            35:00 
                  Vakant                                  Vakant                         40:00 
                  Vakant                                  Vakant                         45:00 
                  Vakant                                  Vakant                         50:00 



     H12C  (25)         2.9 km  55 m   6 K      

     331076       Gabryš Lubomír            PVP0000       PVP VSK Přírodověda - orient   78:00 
     7758         Koštejn Vít               DOK9800       DOK OK Doksy                   81:00 
     331267       Richtr Lukáš              VPM0204       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        84:00 
     425596       Škvor Ota                 KAM9900       KAM SK Kamenice                87:00 
     52904        Ludvík Matyáš             STB9801       STB TJ Stadion Nový Bor        90:00 
     53105        Šrámek Ondřej             KSU9909       KSU Klub vytrvalostních spor   93:00 
     9830         Kavalír Jáchym            PHK9901       PHK OK 99 Hradec Králové       96:00 
     218851       Forst Antonín             MFP0101       MFP VŠSK MFF UK Praha          99:00 
     331503       Buk Petr                  ROU0001       ROU SKOB Roudnice nad Labem   102:00 
     232325       Novotný Marek             TJN9901       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  105:00 
     207870       Mašata Metoděj            PHK9905       PHK OK 99 Hradec Králové      108:00 
     428278       Zemko Zdeněk              SLA9900       SLA SKOB Slaný                111:00 
     410789       Samek Tomáš               PHK0001       PHK OK 99 Hradec Králové      114:00 
     51207        Melichar Vojta            LLI9802       LLI TJ Loko Liberec           117:00 
     331399       Kašpar Ludvík             ZAK9800       ZAK SK Netopýr Zákupy         120:00 
     52484        Němeček Kryštof           PLU9917       PLU TJ Sokol Plumlov          123:00 
     436403       Brousil Tomáš             PGP0100       PGP Sportovní klub Praga      126:00 
     425557       Schvach Hynek             LPU9904       LPU OK Lokomotiva Pardubice   129:00 
     2011852      Švadlena Michal           CHC0101       CHC KOB Choceň                132:00 
     51636        Janovský Tomáš            PGP0101       PGP Sportovní klub Praga      135:00 
     410732       Košek Ladislav            LLI5903       LLI TJ Loko Liberec           138:00 
     9889         Klaška Martin             DKP0100       DKP Oddíl OB Kotlářka         141:00 
     301552       Horčička Vít              UOL9919       UOL SK Univerzita Palackého   144:00 
                  Vakant                                  Vakant                        147:00 
                  Vakant                                  Vakant                        150:00 



     H14B  (49)         4.9 km  170 m   11 K    

     426332       Lesák Jakub               ZAM9603       ZAM Sokol Žamberk               1:00 
     52887        Vlasák Vojtěch            ODV9703       ODV TJ AERO Odolená Voda        5:00 
     253124       Frýba Dominik             SJI9702       SJI OK Jihlava                  9:00 
     232904       Kučera Jindřich           LTP9600       LTP TJ Loko Teplice            13:00 
     232891       Nechuta David             PZR9701       PZR SKP Žďár nad Sázavou       17:00 
                  Boskovský Vojtěch         DOK9601       DOK OK Doksy                   21:00 
     4743         Zikmund Zdeněk            SJC9703       SJC Sportcentrum Jičín         25:00 
     420426       Trejbal Václav            SHK9604       SHK TJ Slavia Hradec Králové   29:00 
     995840       Wolf Filip                TUR9701       TUR TJ Turnov                  33:00 
     301505       Frank Jiří                MAS9600       MAS KČT Aš                     37:00 
     53163        Mašata Matěj              PHK9601       PHK OK 99 Hradec Králové       41:00 
     9572         Janeba Vladimír           CHC9602       CHC KOB Choceň                 45:00 
     361959       Landovský Jakub           PGP9601       PGP Sportovní klub Praga       49:00 
     336768       Zacha Jiří                SJI9703       SJI OK Jihlava                 53:00 
     51208        Kraus Jakub               LLI9702       LLI TJ Loko Liberec            57:00 
     416289       Taclík Milan              LTU9601       LTU TJ Loko Trutnov            61:00 
     425582       Tužil Ondřej              LPU9601       LPU OK Lokomotiva Pardubice    65:00 
     52624        Ježek Ondřej              SLA9701       SLA SKOB Slaný                 69:00 
     51469        Rykala Filip              VAM9601       VAM OOB POLART Vamberk         73:00 
     4239         Zlámal David              SJC9603       SJC Sportcentrum Jičín         77:00 
     53537        Buk Michal                ROU9601       ROU SKOB Roudnice nad Labem    81:00 
     436960       Fürst Matouš              LLI9603       LLI TJ Loko Liberec            85:00 
     425577       Kanta Martin              LPU9705       LPU OK Lokomotiva Pardubice    89:00 
     411412       Sokolář Ondřej            TUV9601       TUV SOK TJ Turnov              93:00 
     52485        Otruba Vojtěch            PLU9717       PLU TJ Sokol Plumlov           97:00 
     515498       Illner Vojtěch            DKP9600       DKP Oddíl OB Kotlářka         101:00 
                  Pacholík Tomáš            TUR9600       TUR TJ Turnov                 105:00 
     301292       Ptáček Pavel              BBM9600       BBM KPKS BETA Brno            109:00 
     331087       Brázdil Petr              ODV9700       ODV TJ AERO Odolená Voda      113:00 
     232322       Čech Jan                  SJI9601       SJI OK Jihlava                117:00 
     887156       Kaplan Martin             LPU9609       LPU OK Lokomotiva Pardubice   121:00 
     51405        Netuka Vojtěch            SHK9701       SHK TJ Slavia Hradec Králové  125:00 
     232403       Valášek Jiří              KAM9700       KAM SK Kamenice               129:00 
     9996         Štál Jan                  SJC9601       SJC Sportcentrum Jičín        133:00 
     52319        Kalista Michael           LBE9701       LBE TJ Loko Beroun            137:00 
     336717       Horáček Petr              PHK9602       PHK OK 99 Hradec Králové      141:00 
     232509       Picek Štěpán              TJN9601       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  145:00 
                  Hanuš Tomáš               TUR9702       TUR TJ Turnov                 149:00 
     411526       Hájek Jan                 JEN9703       JEN TJ Sokol Jenišovice       153:00 
     53179        Koucký Martin             EKP9700       EKP VŠTJ Ekonom Praha         157:00 
     232250       Bořil Jan                 OSN9700       OSN SK Orient. sporty Nové M  161:00 
                  Čech Rudolf               KAM9604       KAM SK Kamenice               165:00 
     442861       Aster Tomáš               SLA9602       SLA SKOB Slaný                169:00 
     438629       Vyskočil Štěpán           VAM9701       VAM OOB POLART Vamberk        173:00 
     336769       Vacek Vojtěch             SJI9602       SJI OK Jihlava                177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        181:00 
                  Vakant                                  Vakant                        185:00 
                  Vakant                                  Vakant                        189:00 
                  Vakant                                  Vakant                        193:00 



     H16A  (33)         7.3 km  285 m   15 K    

                  Vakant                                  Vakant                          3:00 
                  Vakant                                  Vakant                          9:00 
                  Vakant                                  Vakant                         15:00 
     886313       Marszałek Patryk          5520001       552 POZOS PRZEWORSK            21:00 
     899029       Wolowczyk Krzysztof       5539506       553 UNTS WARSZAWA              27:00 
     2016489      Markowski Michał          5520002       552 POZOS PRZEWORSK            33:00 
     842659       Parfianowicz Piotr        5590008       559 POLISH JUNIOR TEAM         39:00 
     886828       Láznička Jan              TZL9405       TZL SKOB Zlín                  45:00 
     411609       Horák Patrik              TUV9501       TUV SOK TJ Turnov              51:00 
     897360       Kettner Vojtěch           HCE9600       HCE TJ Sokol Hostivice         57:00 
     416014       Mokrý Ondřej              ABM9410       ABM KOB MOIRA Brno             63:00 
     920683       Semík Ondřej              KAM9401       KAM SK Kamenice                69:00 
     253370       Zvoníček Josef            SKM9404       SKM KOB Směr Kroměříž          75:00 
     887640       Kettner Lukáš             KAM9403       KAM SK Kamenice                81:00 
     8851         Holinka Lukáš             PTE9421       PTE TJ Sokol Ptení             87:00 
     515487       Grundmann Jan             LTU9401       LTU TJ Loko Trutnov            93:00 
     9041         Kučera Štěpán             STH9401       STH SK Studenec                99:00 
     887936       Pavlovec Jan              BOR9503       BOR OK Jiskra Nový Bor        105:00 
     51475        Šlajs Daniel              KRL9403       KRL Kometa Kralovice          111:00 
     9570         Křivda Martin             CHC9501       CHC KOB Choceň                117:00 
     886264       Horvát Petr               ASU9447       ASU Magnus Orienteering       123:00 
     2017666      Hubáček Jonáš             LCE9501       LCE TJ Slovan Luhačovice      129:00 
     232245       Valášek Jan               KAM9400       KAM SK Kamenice               135:00 
     920700       Minář Marek               ASU9444       ASU Magnus Orienteering       141:00 
     232426       Čermák Matyáš             KAM9501       KAM SK Kamenice               147:00 
     301383       Kamenický Ondřej          PHK9401       PHK OK 99 Hradec Králové      153:00 
     920669       Korčák Jakub              TZL9403       TZL SKOB Zlín                 159:00 
     1602632      Chmelař Martin            JPV9505       JPV SK Junior Prostějov       165:00 
     886607       Šňupárek Václav           DKP9500       DKP Oddíl OB Kotlářka         171:00 
     330693       Málek Jan                 PZR9505       PZR SKP Žďár nad Sázavou      177:00 
     1602634      Waněk Adam                VRL9501       VRL TJ Spartak Vrchlabí       183:00 
     331262       Záděra Pavel              BBM9500       BBM KPKS BETA Brno            189:00 
     49384        Ostruszka David           TRI9502       TRI TJ TŽ Třinec              195:00 



     H16B  (21)         5.8 km  235 m   13 K    

     416222       Šťastný Jan               CTB9402       CTB SK Chotěboř                82:00 
     9983         Šmejc Jakub               SJC9401       SJC Sportcentrum Jičín         87:00 
     410774       Kučera Tomáš              STH9402       STH SK Studenec                92:00 
     410355       Kosek Jan                 SRK9507       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   97:00 
     331313       Neumann Vojtěch           PVP9400       PVP VSK Přírodověda - orient  102:00 
     51995        Kamenický Jeroným         OSN9549       OSN SK Orient. sporty Nové M  107:00 
     224905       Šincl Jiří                ASU9446       ASU Magnus Orienteering       112:00 
     301422       Knepr Lukáš               BSO9401       BSO KOB Baník Sokolov         117:00 
     995842       Rychlý Michal             TUR9402       TUR TJ Turnov                 122:00 
     9814         Heřman Ondřej             SRK9503       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  127:00 
     331157       Uhlíř Marek               LBE9400       LBE TJ Loko Beroun            132:00 
     887928       Deml Tomáš                LPU9502       LPU OK Lokomotiva Pardubice   137:00 
     995812       Veselý Jakub              LBE9500       LBE TJ Loko Beroun            142:00 
     301112       Ptáček Martin             SRK9509       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  147:00 
     51471        Dvořáček Radek            VAM9401       VAM OOB POLART Vamberk        152:00 
     515144       Řada Jakub                DKP9401       DKP Oddíl OB Kotlářka         157:00 
     232512       Posselt Martin            TJN9501       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  162:00 
     405992       Mašek Ondřej              SRK9502       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  167:00 
                  Vakant                                  Vakant                        172:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        182:00 



     H18B  (29)         6.3 km  250 m   14 K    

     410392       Prášek Přemysl            KAM9305       KAM SK Kamenice                44:00 
     2017668      Odstrčilík Viktor         TZL9309       TZL SKOB Zlín                  49:00 
     347917       Sedláček Lukáš            LDC9202       LDC KOB Děčín                  54:00 
     51110        Kučera Michal             STH9201       STH SK Studenec                59:00 
     51438        Buk Jindřich              ROU9303       ROU SKOB Roudnice nad Labem    64:00 
     7716         Svoboda Václav            SMB9302       SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boles   69:00 
     8338         Patzelt Vilém             LDC9201       LDC KOB Děčín                  74:00 
     52158        Krejsa Vladimír           CHT9202       CHT SK Chrast                  79:00 
     336774       Škrabánek Matěj           SJI9203       SJI OK Jihlava                 84:00 
     515021       Hájek Adam                KAM9202       KAM SK Kamenice                89:00 
     887904       Svoboda Tomáš             LTU9202       LTU TJ Loko Trutnov            94:00 
     416138       Bělohlávek Jiří           ROZ9201       ROZ Orientační klub TOM Rozt   99:00 
     336779       Fuksa Jakub               SJI9307       SJI OK Jihlava                104:00 
     428712       Prais Marcel              KRE9302       KRE TJ Sokol Křemže           109:00 
     500838       Vik Martin                STH9206       STH SK Studenec               114:00 
     886295       Tichý Tomáš               SJH9201       SJH Slovan Jindřichův Hradec  119:00 
     49362        Charvát Jiří              STH9204       STH SK Studenec               124:00 
     49603        Smitka Jan                SHK9204       SHK TJ Slavia Hradec Králové  129:00 
     9002         Kubát Lukáš               VRL9301       VRL TJ Spartak Vrchlabí       134:00 
     207839       Vištejn Jiří              KRL9305       KRL Kometa Kralovice          139:00 
     9198         Mikulecký Jan             PHK9202       PHK OK 99 Hradec Králové      144:00 
     219252       Zacha Ondřej              SJI9304       SJI OK Jihlava                149:00 
     331418       Kudera Daniel             SHK9208       SHK TJ Slavia Hradec Králové  154:00 
     405965       Hladík František          STH9203       STH SK Studenec               159:00 
     301278       Suchý Jiří                SJI9201       SJI OK Jihlava                164:00 
     303904       Janata Jakub              STH9205       STH SK Studenec               169:00 
                  Vakant                                  Vakant                        174:00 
                  Vakant                                  Vakant                        179:00 
                  Vakant                                  Vakant                        184:00 



     H20B  (9)          7.0 km  195 m   13 K    

     331131       Záveský Marek             CET9001       CET TJ Loko Česká Třebová     132:00 
     9091         Černý Vojtěch             JIL9006       JIL OK Jilemnice              138:00 
     49151        Denk Štěpán               PGP9104       PGP Sportovní klub Praga      144:00 
     515479       Lazák Tomáš               LTU9102       LTU TJ Loko Trutnov           150:00 
     416331       Šimon Václav              LBE9100       LBE TJ Loko Beroun            156:00 
     4682         Kaser Dan                 JHB9103       JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod  162:00 
                  Vakant                                  Vakant                        168:00 
                  Vakant                                  Vakant                        174:00 
                  Vakant                                  Vakant                        180:00 



     H21A  (79)         11.9 km  555 m   24 K   

     515098       Kužel Tomáš               FSP7610       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr    1:00 
     51833        Hübner Jan                CTB7902       CTB SK Chotěboř                 3:00 
     9525         Potštejnský Jan           SRK7807       SRK SOOB Spartak Rychnov nad    5:00 
     995796       Vodrážka Ondřej           VPM7702       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň         7:00 
     52136        Bořil Tomáš               ZBM8833       ZBM SK Žabovřesky Brno          9:00 
     995884       Justa Pavel               PHK8701       PHK OK 99 Hradec Králové       11:00 
     9000         Polák Vlastimil           VRL7702       VRL TJ Spartak Vrchlabí        13:00 
     51854        Skripnik Ondřej           FSP7502       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   15:00 
     9797         Vítek Petr                PHK7601       PHK OK 99 Hradec Králové       17:00 
     515503       Peterka Vojtěch           LLI7502       LLI TJ Loko Liberec            19:00 
     515048       Holas Ondřej              TUR8501       TUR TJ Turnov                  21:00 
     9526         Vítek Tomáš               PHK7702       PHK OK 99 Hradec Králové       23:00 
     9090         Junek Petr                STH7801       STH SK Studenec                25:00 
     9399         Kadeřávek Petr            PHK7605       PHK OK 99 Hradec Králové       27:00 
     500263       Svihovsky Jaromir         SJC8005       SJC Sportcentrum Jičín         29:00 
     9698         Antoš Filip               NPA8001       NPA SK LOB Nová Paka           31:00 
     9504         Dusílek Adam              SRK8902       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   33:00 
     8298         Pachner Pavel             VLI7503       VLI VSK Slavia TU Liberec      35:00 
     49689        Stehlík Martin            ZBM8503       ZBM SK Žabovřesky Brno         37:00 
     515460       Slezák Zdeněk             LCE8902       LCE TJ Slovan Luhačovice       39:00 
     51588        Kalous Vladislav          EKP7702       EKP VŠTJ Ekonom Praha          41:00 
     515096       Bencúr Juraj              LCE7701       LCE TJ Slovan Luhačovice       43:00 
     9622         Nývlt Martin              SNA8206       SNA TJ Start Náchod            45:00 
     52300        Pašek František           KAM7600       KAM SK Kamenice                47:00 
     9140         Weiner Jakub              SHK7911       SHK TJ Slavia Hradec Králové   49:00 
     515464       Janovský Tomáš            PGP6401       PGP Sportovní klub Praga       51:00 
     4352         Gazdačko Jan              SHK8404       SHK TJ Slavia Hradec Králové   53:00 
     9693         Novák Jiří                NPA7502       NPA SK LOB Nová Paka           55:00 
     720921       Fučík Karel               VBM7246       VBM VSK MZLU Brno              57:00 
     9359         Tihon Michal              PHK7905       PHK OK 99 Hradec Králové       59:00 
     51682        Tichovský Martin          PGP6100       PGP Sportovní klub Praga       61:00 
     51750        Bořánek Petr              VSP7000       VSP USK Praha                  63:00 
     515475       Makovský Jakub            TAP8511       TAP KOB TRETRA Praha           65:00 
     7210         Khýn Vítězslav            DOB8304       DOB KOB Dobruška               67:00 
     515132       Henych Petr               VLI6001       VLI VSK Slavia TU Liberec      69:00 
     9153         Stulík Jakub              SHK8212       SHK TJ Slavia Hradec Králové   71:00 
     887908       Kolek Petr                DOB7501       DOB KOB Dobruška               73:00 
     866998       Bravený Adam              VBM8801       VBM VSK MZLU Brno              75:00 
     52482        Otruba Karel              PLU7917       PLU TJ Sokol Plumlov           77:00 
     9559         Pešek Ondřej              CHC8502       CHC KOB Choceň                 79:00 
     53226        Habán Ivo                 VLI7707       VLI VSK Slavia TU Liberec      81:00 
     53376        Horyna Roman              VIC7602       VIC OB Vizovice                83:00 
     52463        Štrajt Michal             TBM8903       TBM TJ Tesla Brno              85:00 
     515114       Procházka Tomáš           DKP8200       DKP Oddíl OB Kotlářka          87:00 
     995797       Dlabaja Štěpán            TZL8508       TZL SKOB Zlín                  89:00 
     2016488      Kruk Piotr                5520005       552 POZOS PRZEWORSK            91:00 
     9669         Veverka Tomáš             VAM8401       VAM OOB POLART Vamberk         93:00 
     553440       Muller Martin             PHK8903       PHK OK 99 Hradec Králové       95:00 
     515082       Kořínek Jindřich          TUR8406       TUR TJ Turnov                  97:00 
     9617         Pýcha Lukáš               SNA8402       SNA TJ Start Náchod            99:00 
     8881         Vlach Jiří                VOV7900       VOV VSK VŠB TU Ostrava        101:00 
     9694         Novák Zdeněk              NPA7701       NPA SK LOB Nová Paka          103:00 
     1302790      Škoda Jakub               VLI8800       VLI VSK Slavia TU Liberec     105:00 
     8931         Krejčík Jiří              TZL8301       TZL SKOB Zlín                 107:00 
     500580       Prášil Marek              SJI7313       SJI OK Jihlava                109:00 
     920696       Janda Martin              DOB8002       DOB KOB Dobruška              111:00 
     51609        Zicha Jiří                LCE7708       LCE TJ Slovan Luhačovice      113:00 
     920666       Navrátil Tomáš            ASU8817       ASU Magnus Orienteering       115:00 
     52705        Perůtka Jan               LCE8801       LCE TJ Slovan Luhačovice      117:00 
     8100         Jelínek Petr              ZBM7801       ZBM SK Žabovřesky Brno        119:00 
     886272       Fiala Petr                LPU8701       LPU OK Lokomotiva Pardubice   121:00 
     553285       Mazal Zdeněk              VBM8103       VBM VSK MZLU Brno             123:00 
     52852        Ondráček Radim            EKP7414       EKP VŠTJ Ekonom Praha         125:00 
     9099         Malý Aleš                 JIL8702       JIL OK Jilemnice              127:00 
     515015       Janeček Oldřich           MFP8200       MFP VŠSK MFF UK Praha         129:00 
     8980         Hanč Petr                 VRL8001       VRL TJ Spartak Vrchlabí       131:00 
     7878         Kunc Petr                 MLA8801       MLA MLOK Mariánské Lázně      133:00 
     52105        Sysel Ondřej              PGP8302       PGP Sportovní klub Praga      135:00 
     51590        Kolín Jan                 JIL7701       JIL OK Jilemnice              137:00 
     8973         Wohanka Petr              VRL7305       VRL TJ Spartak Vrchlabí       139:00 
     416199       Bašus Petr                SCP7400       SCP OK Sparta Praha           141:00 
     51840        Kondrát Martin            PGP6501       PGP Sportovní klub Praga      143:00 
     515067       Fibír Tomáš               FSP7901       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr  145:00 
     8300         Přinda Lukáš              VLI7701       VLI VSK Slavia TU Liberec     147:00 
                  Vakant                                  Vakant                        149:00 
                  Vakant                                  Vakant                        151:00 
                  Vakant                                  Vakant                        153:00 
                  Vakant                                  Vakant                        155:00 
                  Vakant                                  Vakant                        157:00 



     H21B  (107)        10.7 km  525 m   22 K   

     515050       Mašata Roman              PHK7107       PHK OK 99 Hradec Králové        0:00 
     515159       Kříž Lukáš                TTR8201       TTR OOB Třebíč                  2:00 
     49385        Kopecký Pavel             VSP7800       VSP USK Praha                   4:00 
     9626         Doucha Jiří               SNA7105       SNA TJ Start Náchod             6:00 
     1602626      Veselý Ondřej             PHK8505       PHK OK 99 Hradec Králové        8:00 
     51234        Vančura Martin            TJN8002       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   10:00 
     51830        Šťastný Karel             CTB7901       CTB SK Chotěboř                12:00 
     9360         Černý Michal              PHK8005       PHK OK 99 Hradec Králové       14:00 
     53583        Pražák Jiří               ZBP7800       ZBP SK Zbraslav                16:00 
     9705         Prášil Ondřej             NPA8402       NPA SK LOB Nová Paka           18:00 
     929929       Kočí Martin               VBM8702       VBM VSK MZLU Brno              20:00 
     995892       Otruba Marek              PLU7417       PLU TJ Sokol Plumlov           22:00 
     111550       Rožek David               MFP7403       MFP VŠSK MFF UK Praha          24:00 
     53611        Plíhal Tomáš              SJI8509       SJI OK Jihlava                 26:00 
     416140       Khel Richard              SCP7500       SCP OK Sparta Praha            28:00 
     515076       Kučera Petr               MFP7602       MFP VŠSK MFF UK Praha          30:00 
     505131       Nehasil Vladislav         LDC7101       LDC KOB Děčín                  32:00 
     51500        Slovák Miroslav           SHK7704       SHK TJ Slavia Hradec Králové   34:00 
     887624       Rauch Stanislav           VPM8201       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        36:00 
     51263        Buzek Martin              PGP8401       PGP Sportovní klub Praga       38:00 
     9321         Jirásek Aleš              LPU7601       LPU OK Lokomotiva Pardubice    40:00 
     976000       Pátek Richard             ZBM7609       ZBM SK Žabovřesky Brno         42:00 
     9558         Pátek Michal              CHC8603       CHC KOB Choceň                 44:00 
     896967       Tomeš Petr                ZBM7531       ZBM SK Žabovřesky Brno         46:00 
     51678        Nemšovský Petr            PGP7602       PGP Sportovní klub Praga       48:00 
     9325         Vávra Jaroslav            LPU7308       LPU OK Lokomotiva Pardubice    50:00 
     49811        Kříž Ondřej               PZR8001       PZR SKP Žďár nad Sázavou       52:00 
     8286         Hodboď Jakub              VLI8500       VLI VSK Slavia TU Liberec      54:00 
     887637       Černý Martin              TAP8902       TAP KOB TRETRA Praha           56:00 
     52222        Vintr Radek               TZL7701       TZL SKOB Zlín                  58:00 
     9145         Bláha Jan                 SHK8215       SHK TJ Slavia Hradec Králové   60:00 
     51534        Ježek Lukáš               CHA8604       CHA OK Chrastava               62:00 
     52971        Mezník Vladimír           LBE6400       LBE TJ Loko Beroun             64:00 
     995873       Šimek Tomáš               FSP6304       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   66:00 
     9911         Fejk Zbyněk               SJC7501       SJC Sportcentrum Jičín         68:00 
     9189         Šabatka Zdeněk            SHK8902       SHK TJ Slavia Hradec Králové   70:00 
     995848       Suchý Petr                LPM7820       LPM OK Lokomotiva Plzeň        72:00 
     301727       Kovář Jindřich            MAS6800       MAS KČT Aš                     74:00 
     9962         Zlámal Petr               SJC7010       SJC Sportcentrum Jičín         76:00 
     416830       Hostaš Petr               TJN9001       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   78:00 
     49690        Drábek Jan                ZBM8511       ZBM SK Žabovřesky Brno         80:00 
     416837       Kobr Tomáš                TJN8901       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   82:00 
     51587        Janeček Jura              EKP6701       EKP VŠTJ Ekonom Praha          84:00 
     434828       Šafařík Ivo               CST7401       CST TJ ČZ Strakonice           86:00 
     515179       Turczer Petr              KSU7945       KSU Klub vytrvalostních spor   88:00 
     52109        Rakovec Michal            SCP6901       SCP OK Sparta Praha            90:00 
     9135         Svoboda Ondřej            SHK7605       SHK TJ Slavia Hradec Králové   92:00 
     500289       Přeček Zdeněk             SCP5200       SCP OK Sparta Praha            94:00 
     887610       Křenek Jaroslav           VPM7502       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        96:00 
     7237         Preininger Luděk          DOB8001       DOB KOB Dobruška               98:00 
     9510         Klícha Martin             SRK8801       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  100:00 
     232039       Pavlů Ondřej              PGP8904       PGP Sportovní klub Praga      102:00 
     515468       Fiala Jan                 BBM7205       BBM KPKS BETA Brno            104:00 
     53642        Sládek Jan                TAP8801       TAP KOB TRETRA Praha          106:00 
     9231         Kaplan Jan                LPU6401       LPU OK Lokomotiva Pardubice   108:00 
     887623       Anděl Robert              VPM8001       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň       110:00 
     9515         Andrš Jiří                VAM8601       VAM OOB POLART Vamberk        112:00 
     51287        Fišer Jiří                SLP8503       SLP SK Slavia Praha           114:00 
     4455         Pilař Karel               MAS5501       MAS KČT Aš                    116:00 
     897349       Blahuta Marek             MFP7301       MFP VŠSK MFF UK Praha         118:00 
     515101       Šrámek Jaromír            KSU5801       KSU Klub vytrvalostních spor  120:00 
     410746       Hyka Jan                  TUR9002       TUR TJ Turnov                 122:00 
     336758       Zháňal Jan                ZBM8721       ZBM SK Žabovřesky Brno        124:00 
     8129         Martan Jiří               VLI7300       VLI VSK Slavia TU Liberec     126:00 
     51807        Vlach Martin              DKP8605       DKP Oddíl OB Kotlářka         128:00 
     51632        Kožina Petr               PGP6000       PGP Sportovní klub Praga      130:00 
     51561        Dubec Pavel               SCP8003       SCP OK Sparta Praha           132:00 
     887166       Hadač Miroslav            AOP6501       AOP NORD Slavia Minerva Opav  134:00 
     52175        Krejsa Jan                CHT8701       CHT SK Chrast                 136:00 
     920672       Kárník Jan                LPU7811       LPU OK Lokomotiva Pardubice   138:00 
     9670         Klapal Michal             VAM8802       VAM OOB POLART Vamberk        140:00 
     232187       Beneš Filip               TAP8701       TAP KOB TRETRA Praha          142:00 
     51614        Šafka Jan                 SLP7704       SLP SK Slavia Praha           144:00 
     2300842      Wohanka Pavel             VRL7501       VRL TJ Spartak Vrchlabí       146:00 
     336746       Pospíšil Ondřej           DKP8717       DKP Oddíl OB Kotlářka         148:00 
     53164        Jiran Jan                 PHK7701       PHK OK 99 Hradec Králové      150:00 
     601169       Bolehovský Pavel          EKP7103       EKP VŠTJ Ekonom Praha         152:00 
     9598         Hladký Viktor             VAM8201       VAM OOB POLART Vamberk        154:00 
     8009         Voráček Michal            PGP8009       PGP Sportovní klub Praga      156:00 
     51811        Kubíček Zdeněk.           TUR7202       TUR TJ Turnov                 158:00 
     51566        Šístek Daniel             SCP7507       SCP OK Sparta Praha           160:00 
     887625       Rauch Tomáš               VPM8501       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň       162:00 
     1467         Suchý Ondřej              LPM8301       LPM OK Lokomotiva Plzeň       164:00 
     4351         Svoboda Petr              SHK8508       SHK TJ Slavia Hradec Králové  166:00 
     49605        Stepanek Ondrej           SCP8304       SCP OK Sparta Praha           168:00 
     515097       Borovička Milan           FSP6104       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr  170:00 
     9307         Herman Jan                LPU8505       LPU OK Lokomotiva Pardubice   172:00 
     52331        Kadlec Jan                SJI8306       SJI OK Jihlava                174:00 
     515433       Hodek Michal              TAP8808       TAP KOB TRETRA Praha          176:00 
     520540       Brabec Jaroslav           ZBM8242       ZBM SK Žabovřesky Brno        178:00 
     995872       Sedlák Radek              DOB7500       DOB KOB Dobruška              180:00 
     51980        Matras Tomáš              CHT8001       CHT SK Chrast                 182:00 
     52008        Přikryl Petr              ABM6708       ABM KOB MOIRA Brno            184:00 
     999666       König Lukáš               ZBM8001       ZBM SK Žabovřesky Brno        186:00 
     51330        Pelc Václav               CST6702       CST TJ ČZ Strakonice          188:00 
     995843       Schuster Martin           AOP6502       AOP NORD Slavia Minerva Opav  190:00 
     8188         Kadavý Petr               CHA7800       CHA OK Chrastava              192:00 
     232631       Zaoral Petr               SMR7903       SMR SK SNS Smržovka           194:00 
     51613        Chum Jaroslav             SLP6601       SLP SK Slavia Praha           196:00 
     515469       Zajíc Vítězslav           TAP8610       TAP KOB TRETRA Praha          198:00 
                  Vakant                                  Vakant                        200:00 
                  Vakant                                  Vakant                        202:00 
                  Vakant                                  Vakant                        204:00 
                  Vakant                                  Vakant                        206:00 
                  Vakant                                  Vakant                        208:00 
                  Vakant                                  Vakant                        210:00 
                  Vakant                                  Vakant                        212:00 



     H21C  (48)         9.6 km  415 m   22 K    

     303945       Besta Lukáš               KNC8101       KNC TJ Tatran Kostelec nad Č    1:00 
     51239        Štěpán Petr               LDC7301       LDC KOB Děčín                   5:00 
     8118         Kučerka Jan               LIT8002       LIT KOB Chemopetrol Litvínov    9:00 
     49970        Znojemský Jiří            VLI7500       VLI VSK Slavia TU Liberec      13:00 
     515416       Mencl Pavel               DKP7912       DKP Oddíl OB Kotlářka          17:00 
     49841        Kozumplik Aleš            VBM8403       VBM VSK MZLU Brno              21:00 
     8107         Macek Jiří                LIT8401       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   25:00 
                  Potůček Michal            PHK7903       PHK OK 99 Hradec Králové       29:00 
     9734         Hlaváč David              JIL7501       JIL OK Jilemnice               33:00 
     8105         Kučerka David             LIT8202       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   37:00 
     53726        Hulec Jakub               KSH8401       KSH TJ Kašperské Hory          41:00 
     995800       Vaněk Petr                ZBP7302       ZBP SK Zbraslav                45:00 
     9974         Chrást Tomáš              STH7401       STH SK Studenec                49:00 
     9623         Nývlt Petr                SNA8004       SNA TJ Start Náchod            53:00 
     8124         Pavlík Libor              LIT7605       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   57:00 
     428279       Špak Zdeněk               VLI8001       VLI VSK Slavia TU Liberec      61:00 
     515175       Aleš David                ASU7517       ASU Magnus Orienteering        65:00 
     410399       Kašpar Ludvík             ZAK7200       ZAK SK Netopýr Zákupy          69:00 
     53591        Jaroš Marek               DCE8100       DCE Sokol Dobřichovice         73:00 
     49985        Kubec Pavel               STB6601       STB TJ Stadion Nový Bor        77:00 
     303939       Forst Libor               MFP6301       MFP VŠSK MFF UK Praha          81:00 
     51232        Honzík Tomáš              VLI7000       VLI VSK Slavia TU Liberec      85:00 
     895239       Gmur Karol                5567600       556 ARKADY RASZKOW             89:00 
     9492         Macháň Václav             SRK9001       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   93:00 
     8108         Nerad Jaroslav            LIT9001       LIT KOB Chemopetrol Litvínov   97:00 
     515405       Veselý Pavel              MFP8901       MFP VŠSK MFF UK Praha         101:00 
     8119         Pavlík Bronislav          LIT8201       LIT KOB Chemopetrol Litvínov  105:00 
     361983       Malay Jakub               MFP8601       MFP VŠSK MFF UK Praha         109:00 
     897378       Pop Lukáš                 LCE8200       LCE TJ Slovan Luhačovice      113:00 
     301703       Suchý Libor               LPM8003       LPM OK Lokomotiva Plzeň       117:00 
     887613       Král Aleš                 CTB7801       CTB SK Chotěboř               121:00 
     53679        Rouš Pavel                VBM8102       VBM VSK MZLU Brno             125:00 
     9875         Horálek Radek             DKP8013       DKP Oddíl OB Kotlářka         129:00 
                  Vakant                                  Vakant                        133:00 
                  Vakant                                  Vakant                        137:00 
                  Vakant                                  Vakant                        141:00 
                  Vakant                                  Vakant                        145:00 
                  Vakant                                  Vakant                        149:00 
                  Vakant                                  Vakant                        153:00 
                  Vakant                                  Vakant                        157:00 
                  Vakant                                  Vakant                        161:00 
                  Vakant                                  Vakant                        165:00 
                  Vakant                                  Vakant                        169:00 
                  Vakant                                  Vakant                        173:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        181:00 
                  Vakant                                  Vakant                        185:00 
                  Vakant                                  Vakant                        189:00 



     H21E  (58)         13.6 km  655 m   28 K   

     1008172      Hepner David              SHK7601       SHK TJ Slavia Hradec Králové    0:00 
     52296        Košárek Pavel             AOP7102       AOP NORD Slavia Minerva Opav    3:00 
     52288        Tomanek Daniel            STE7401       STE SKI-OB Šternberk            6:00 
     8277         Janata Martin             DKP8306       DKP Oddíl OB Kotlářka           9:00 
     995798       Pospíšil Vít              SCP6800       SCP OK Sparta Praha            12:00 
     886715       Udržal Tomáš              LPU8002       LPU OK Lokomotiva Pardubice    15:00 
     887941       Jan Flasar                PGP8610       PGP Sportovní klub Praga       18:00 
     52450        Poklop Martin             SSU8802       SSU SK Severka Šumperk         21:00 
     1984123      Neumann Josef             3438400       343 USV TU DRESDEN             24:00 
     52106        Sysel Ctibor              PGP8700       PGP Sportovní klub Praga       27:00 
     504644       Kundisch Wieland          3438500       343 USV TU DRESDEN             30:00 
     7981         Matějů Michal             VLI7702       VLI VSK Slavia TU Liberec      33:00 
     9337         Hovorka Jan               LPU7907       LPU OK Lokomotiva Pardubice    36:00 
     515122       Henek Vladan              VBM8002       VBM VSK MZLU Brno              39:00 
     53282        Liščinský Zdeněk          TBM8215       TBM TJ Tesla Brno              42:00 
     51896        Jansa Jiří                CHT8402       CHT SK Chrast                  45:00 
     500878       Jedlička Michal           SHK7309       SHK TJ Slavia Hradec Králové   48:00 
     995810       Zimmermann Jakub          ZBM8928       ZBM SK Žabovřesky Brno         51:00 
     53769        Fodor Petr                TUR8103       TUR TJ Turnov                  54:00 
     7872         Rambousek Karel           BSO7907       BSO KOB Baník Sokolov          57:00 
     515420       Losman Petr               PHK7901       PHK OK 99 Hradec Králové       60:00 
     515170       Lučan Vladimír            LPU7710       LPU OK Lokomotiva Pardubice    63:00 
     995821       Hradec Pavel              CHA8801       CHA OK Chrastava               66:00 
     505001       Paszyński Piotr           5590009       559 POLISH JUNIOR TEAM         69:00 
     890118       Hájek Daniel              ZBM8919       E                              72:00 
     886265       Procházka Jan             DKP8201       DKP Oddíl OB Kotlářka          75:00 
     515483       Šmehlík Eduard            SHK8702       SHK TJ Slavia Hradec Králové   78:00 
     51513        Malý Ondřej               TBM8911       TBM TJ Tesla Brno              81:00 
     887940       Král Vojtěch              SSU8841       SSU SK Severka Šumperk         84:00 
     232330       Kovář Miroslav            SCP8103       SCP OK Sparta Praha            87:00 
     500661       Morawski Jacek            5580001       558 WKS FLOTA GDYNIA           90:00 
     920674       Besta Michal              AOP7601       AOP NORD Slavia Minerva Opav   93:00 
     995852       Hanslian David            LCE7835       LCE TJ Slovan Luhačovice       96:00 
     553446       Panchártek Jan            PHK8802       PHK OK 99 Hradec Králové       99:00 
     9982         Kazda Ondřej              SJC8202       SJC Sportcentrum Jičín        102:00 
     500290       Horáček Michal            VLI7700       VLI VSK Slavia TU Liberec     105:00 
     887218       Grabowski Maciej          5538109       553 UNTS WARSZAWA             108:00 
     52706        Cahel Marek               LCE8803       LCE TJ Slovan Luhačovice      111:00 
     995831       Jirásek Michal            SHK8901       SHK TJ Slavia Hradec Králové  114:00 
     1986035      Leideck Karsten           3438600       343 USV TU DRESDEN            117:00 
     995838       Matějů Luboš              PGP7601       PGP Sportovní klub Praga      120:00 
     9137         Paclík Roman              SHK7801       SHK TJ Slavia Hradec Králové  123:00 
     52555        Král Václav               SSU8243       SSU SK Severka Šumperk        126:00 
     995860       Bouchal Jiří              VPM8449       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň       129:00 
     53759        Váňa Martin               TUR8401       TUR TJ Turnov                 132:00 
     990002       Gossel Heiko              3436500       343 USV TU DRESDEN            135:00 
     303927       Klusáček Matěj            ZBM8923       ZBM SK Žabovřesky Brno        138:00 
     8301         Hora Vojtěch              PGP8301       PGP Sportovní klub Praga      141:00 
                  Vakant                                  Vakant                        144:00 
                  Vakant                                  Vakant                        147:00 
                  Vakant                                  Vakant                        150:00 
                  Vakant                                  Vakant                        153:00 
                  Vakant                                  Vakant                        156:00 
                  Vakant                                  Vakant                        159:00 
                  Vakant                                  Vakant                        162:00 
                  Vakant                                  Vakant                        165:00 
                  Vakant                                  Vakant                        168:00 
                  Vakant                                  Vakant                        171:00 



     H35B  (31)         9.5 km  370 m   21 K    

     51724        Zakouřil Václav           VSP7401       VSP USK Praha                   3:00 
     8322         Kvapil Petr               TUV7402       TUV SOK TJ Turnov               9:00 
     9630         Slavík Pavel              SNA7349       SNA TJ Start Náchod            15:00 
     1302798      Zuzánek Zdeněk            TJN5901       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   21:00 
     51650        Kučera Jan                VSP7302       VSP USK Praha                  27:00 
     232901       Kučera Martin             LTP6500       LTP TJ Loko Teplice            33:00 
     9119         Netuka Martin             SHK7302       SHK TJ Slavia Hradec Králové   39:00 
     8297         Pecka Vlastimil           TJN7502       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   45:00 
     336784       Gálus Igor                LDC7302       LDC KOB Děčín                  51:00 
     7773         Koštejn Pavel             DOK7100       DOK OK Doksy                   57:00 
     49971        Žitný Tomáš               SMB6401       SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boles   63:00 
     591019       Leibiger Jens             3420000       342 POST SV DRESDEN            69:00 
     52157        Aschermann Ondřej         TEP7100       TEP TJ Tempo Praha             75:00 
     52267        Škvor Martin              KAM6700       KAM SK Kamenice                81:00 
     2011854      Švadlena Pavel            CHC7502       CHC KOB Choceň                 87:00 
     51649        Horák Pavel (Starosta)    VSP7305       VSP USK Praha                  93:00 
     2460         Baldrian Petr             PGP7203       PGP Sportovní klub Praga       99:00 
     51565        Žemla Tomáš               SCP7105       SCP OK Sparta Praha           105:00 
     9967         Zikmund Zdeněk            NPA6705       NPA SK LOB Nová Paka          111:00 
     51730        Gajda Jan                 VSP6801       VSP USK Praha                 117:00 
     9430         Samek Petr                PHK7302       PHK OK 99 Hradec Králové      123:00 
     8291         Harazin Martin            VLI7400       VLI VSK Slavia TU Liberec     129:00 
     995900       Venhoda Milan             SJI7104       SJI OK Jihlava                135:00 
     336137       Izák Pavel                PVP7102       PVP VSK Přírodověda - orient  141:00 
     887615       Kolář Tomáš               SLA7103       SLA SKOB Slaný                147:00 
     51733        Kozák Petr                KAM6501       KAM SK Kamenice               153:00 
     51972        Zýka Vít                  N010001       IMP001 N01                    159:00 
     51600        Pecka Jan                 EKP6800       EKP VŠTJ Ekonom Praha         165:00 
                  Vakant                                  Vakant                        171:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        183:00 



     H40B  (31)         7.5 km  320 m   16 K    

     8185         Vydra Ivan                PEN6600       PEN OK RECO SPORT               3:00 
     336767       Beneš Jan                 SJH7001       SJH Slovan Jindřichův Hradec    9:00 
     224969       Murashka Andrei           1810003       181 MINSK                      15:00 
     232428       Hlubuček Tomáš            KAM6603       KAM SK Kamenice                21:00 
     232336       Funda Jiří                API6401       API OK Andante Písek           27:00 
     9376         Kamenický Jan             PHK6601       PHK OK 99 Hradec Králové       33:00 
     8178         Švancar Martin            CHA7000       CHA OK Chrastava               39:00 
     51686        Richtr Aleš               VPM6601       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        45:00 
     504405       Antonowicz Jerzy          5536810       553 UNTS WARSZAWA              51:00 
     237546       Kroupa Štěpán             VPM6904       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        57:00 
     9424         Novotný Milan             PHK6502       PHK OK 99 Hradec Králové       63:00 
     232256       Posselt Martin            TJN6802       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   69:00 
     8127         Krausz Milan              FSP6700       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   75:00 
     53543        Valter Dalibor            KBP6900       KBP KBP Praha                  81:00 
     232502       Novotný Dušan             TJN7002       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   87:00 
     51836        Voborník Petr             CTB6601       CTB SK Chotěboř                93:00 
     416239       Pěsta Roman               LEN6802       LEN SKI Klub Lenora            99:00 
     53296        Urválek Jiří              TBM6107       TBM TJ Tesla Brno             105:00 
     7880         Milota Josef              MLA5801       MLA MLOK Mariánské Lázně      111:00 
     232417       Holec Honza               MOV6701       MOV SKOB Ostrava              117:00 
     51279        Bílý Petr                 JES6801       JES KOS Jesenice              123:00 
     9378         Kavalír Karel             PHK6503       PHK OK 99 Hradec Králové      129:00 
     219243       Vacek Milan               SJI6901       SJI OK Jihlava                135:00 
     331179       Uhlíř Patrik              LBE7000       LBE TJ Loko Beroun            141:00 
     571221       Krejčík Zbyněk            TZL5704       TZL SKOB Zlín                 147:00 
     207810       Žáček Martin              FSP6803       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr  153:00 
                  Vakant                                  Vakant                        159:00 
                  Vakant                                  Vakant                        165:00 
                  Vakant                                  Vakant                        171:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 
                  Vakant                                  Vakant                        183:00 



     H45B  (59)         6.9 km  270 m   15 K    

     410783       Procházka Radek           LPU6504       LPU OK Lokomotiva Pardubice     2:00 
     416321       Šimek Miroslav            MFP6302       MFP VŠSK MFF UK Praha           5:00 
     7763         Hradecký Jaroslav         DOK6300       DOK OK Doksy                    8:00 
     51418        Zimmermann Pavel          KRE6401       KRE TJ Sokol Křemže            11:00 
     49998        Vydra Pavel               PEN6200       PEN OK RECO SPORT              14:00 
     51965        Procházka Antonín         DCE5500       DCE Sokol Dobřichovice         17:00 
     51691        Tomaščin Jaroslav         MKP5800       MKP SK Meteor Kačerov Praha    20:00 
     8861         Peterka František         TJP4900       TJP Sokol Troja                23:00 
     250508       Vasilenok Vladimir        1810002       181 MINSK                      26:00 
     9369         Hlaváček Lubomír          PHK6401       PHK OK 99 Hradec Králové       29:00 
     51706        Koč Zdeněk                MKP4700       MKP SK Meteor Kačerov Praha    32:00 
     253352       Valach Petr               LPU6505       LPU OK Lokomotiva Pardubice    35:00 
     8174         Gorčica Pavel             CHA6200       CHA OK Chrastava               38:00 
     8503         Melichar Jaromír          LLI6301       LLI TJ Loko Liberec            41:00 
     51929        Tichý Martin              TJH6401       TJH TJ OK Tolar                44:00 
     232860       Záveský Richard           CET6301       CET TJ Loko Česká Třebová      47:00 
     420454       Kovář Karel               LTP6102       LTP TJ Loko Teplice            50:00 
     52498        Jeřábek Luboš             JPV6112       JPV SK Junior Prostějov        53:00 
     442871       Aster Vladimír            SLA6500       SLA SKOB Slaný                 56:00 
     301374       Dobeš Václav              KPY5701       KPY SKOB Kralupy nad Vltavou   59:00 
     500879       Chmelař Miroslav          JPV6217       JPV SK Junior Prostějov        62:00 
                  Ročejdl Marek             KAM6400       KAM SK Kamenice                65:00 
     301410       Mechl Miroslav            JIL6301       JIL OK Jilemnice               68:00 
     51899        Kopáček Miroslav          CHT6049       CHT SK Chrast                  71:00 
     301391       Kohl Jiří                 KPY6201       KPY SKOB Kralupy nad Vltavou   74:00 
     9876         Klaška Pavel              DKP6500       DKP Oddíl OB Kotlářka          77:00 
     53271        Ptáček Pavel              BBM6508       BBM KPKS BETA Brno             80:00 
     352336       Křeček Miroslav           ZPV6213       ZPV KOB Železárny Prostějov    83:00 
     420430       Bruner Luboš              LTP6501       LTP TJ Loko Teplice            86:00 
     52695        Hubáček Jaroslav          LCE6311       LCE TJ Slovan Luhačovice       89:00 
     51620        Hartman Aleš              VSP6506       VSP USK Praha                  92:00 
     53263        Nykodým Petr              TBM6307       TBM TJ Tesla Brno              95:00 
     515195       Koucký Roman              EKP6301       EKP VŠTJ Ekonom Praha          98:00 
     52700        Slezák Libor              LCE6207       LCE TJ Slovan Luhačovice      101:00 
     51227        Poloprutský Tomáš         VLI6205       VLI VSK Slavia TU Liberec     104:00 
     51276        Slavík Viktor             PGP6300       PGP Sportovní klub Praga      107:00 
     49818        Betlach Miroslav          DKP6300       DKP Oddíl OB Kotlářka         110:00 
     51719        Čechmánek Vladimír        OKP5802       OKP SK OK 24 Praha            113:00 
     435220       Vlček Petr                LDC6401       LDC KOB Děčín                 116:00 
     52279        Semík Luboš               OKP6204       OKP SK OK 24 Praha            119:00 
     51406        Blabla Zdeněk             PCB5901       PCB SKP České Budějovice      122:00 
                  Semík Jan                 VSP6507       VSP USK Praha                 125:00 
     416828       Schindler Jiří            TJN6301       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  128:00 
     53455        Petráček Aleš             SJI6301       SJI OK Jihlava                131:00 
     14661        Carlsson Christer         7010001       701 TEAM KARTSAM              134:00 
     8044         Teringl Radek             VCB6502       VCB TJ OB České Budějovice    137:00 
     8852         Hofman Petr               LPM6500       LPM OK Lokomotiva Plzeň       140:00 
     887168       Peřinka Jan               AOP6301       AOP NORD Slavia Minerva Opav  143:00 
     405971       Petržela Pavel            LTU6301       LTU TJ Loko Trutnov           146:00 
     52282        Němeček Jan               VSP6201       VSP USK Praha                 149:00 
     9270         Procházka Tomáš           LPU6503       LPU OK Lokomotiva Pardubice   152:00 
     7762         Kořínek Zdeněk            PEN6201       PEN OK RECO SPORT             155:00 
     51680        Novák Libor               OKP6504       OKP SK OK 24 Praha            158:00 
     515105       Kettner Pavel             HCE5900       HCE TJ Sokol Hostivice        161:00 
                  Vakant                                  Vakant                        164:00 
                  Vakant                                  Vakant                        167:00 
                  Vakant                                  Vakant                        170:00 
                  Vakant                                  Vakant                        173:00 
                  Vakant                                  Vakant                        176:00 



     H50B  (40)         6.2 km  250 m   16 K    

     52357        Hrstka Vladislav          JHB5702       JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod    1:00 
     49871        Svobodný Petr             DKP5800       DKP Oddíl OB Kotlářka           5:00 
     303960       Klusáček Martin           TTR5601       TTR OOB Třebíč                  9:00 
     9457         Vykysalý Miroslav         PHK5902       PHK OK 99 Hradec Králové       13:00 
     416300       Kulhavý Josef             SRK5701       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   17:00 
     51542        Sucharda Jiří             JEN5801       JEN TJ Sokol Jenišovice        21:00 
     436401       Šámal Václav              PGP5601       PGP Sportovní klub Praga       25:00 
     2046         Kraemer Werner            3425800       342 POST SV DRESDEN            29:00 
     8250         Táborský Ondřej           TJN5605       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   33:00 
     8220         Konopáč Jiří              TUR5803       TUR TJ Turnov                  37:00 
     51673        Hrabánek David            PGP6003       PGP Sportovní klub Praga       41:00 
     51605        Šedivý Jiří               EKP5500       EKP VŠTJ Ekonom Praha          45:00 
     410797       Gazdačko Milan            SHK5702       SHK TJ Slavia Hradec Králové   49:00 
     8260         Novotný Otakar            TJN5604       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   53:00 
     51960        Kamenický Radan           OSN6004       OSN SK Orient. sporty Nové M   57:00 
     2011900      Škorpil Martin            VSP5700       VSP USK Praha                  61:00 
     7886         Chotětický Václav         MAS5200       MAS KČT Aš                     65:00 
     52115        Hošek Ladislav            SCP6001       SCP OK Sparta Praha            69:00 
     301235       Šuler Josef               TBM6005       TBM TJ Tesla Brno              73:00 
     887222       Dragowski Robert          5570003       557 OKS OTWOCK                 77:00 
     301147       Kavka Jiří                SCP5900       SCP OK Sparta Praha            81:00 
     52103        Grivalský Michal          PGP5900       PGP Sportovní klub Praga       85:00 
     8262         Horák Petr                TJN5602       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   89:00 
     301648       Hausvater Karel           SHK5801       SHK TJ Slavia Hradec Králové   93:00 
     51581        Bochenek Milan            EKP5601       EKP VŠTJ Ekonom Praha          97:00 
     8219         Holas Vladimír            TUR5601       TUR TJ Turnov                 101:00 
     410397       Šváb Jan                  VSP5801       VSP USK Praha                 105:00 
     9400         Běhoun Pavel              PHK5701       PHK OK 99 Hradec Králové      109:00 
     51133        Janovič Ondřej            SKV5901       SKV TJ Slovan Karlovy Vary    113:00 
     49990        Ludvík Petr               STB5701       STB TJ Stadion Nový Bor       117:00 
     53639        Hejtmánek Vladimír        TAP5802       TAP KOB TRETRA Praha          121:00 
     9402         Dušátko Petr              PHK5702       PHK OK 99 Hradec Králové      125:00 
     51816        Folprecht Miroslav        TUR5501       TUR TJ Turnov                 129:00 
     9228         Vícha Vladimír            LPU5801       LPU OK Lokomotiva Pardubice   133:00 
     49614        Jan Flašar                KCK5701       KCK KOB Český Krumlov         137:00 
                  Vakant                                  Vakant                        141:00 
                  Vakant                                  Vakant                        145:00 
                  Vakant                                  Vakant                        149:00 
                  Vakant                                  Vakant                        153:00 
                  Vakant                                  Vakant                        157:00 



     H55B  (46)         5.4 km  240 m   15 K    

     8101         Pavlík Miroslav           LIT5301       LIT KOB Chemopetrol Litvínov    4:00 
     5483         Hones Josef               1210000       121 HSV RIED                    8:00 
     336709       Jedlička Miroslav         JEN5301       JEN TJ Sokol Jenišovice        12:00 
     1302773      Přinda Oldřich            VLI5101       VLI VSK Slavia TU Liberec      16:00 
     8221         Provazník Jiří            TUR5102       TUR TJ Turnov                  20:00 
     52194        Korecký Miroslav          TCB5501       TCB SK Technik České Budějov   24:00 
     52107        Sysel Zdeněk              PGP5200       PGP Sportovní klub Praga       28:00 
     51955        Žemlička Zbyněk           CHT5501       CHT SK Chrast                  32:00 
     52255        JUN Drahomír              KNC5501       KNC TJ Tatran Kostelec nad Č   36:00 
     51343        Brumek Stanislav          DKL5201       DKL TJ Sparta Doly Kladno      40:00 
     9774         Erlebach Josef            JIL5201       JIL OK Jilemnice               44:00 
     51643        Hořínek Jaroslav          VSP5000       VSP USK Praha                  48:00 
     232091       Jelínek Martin            PGP5103       PGP Sportovní klub Praga       52:00 
     1951308      Härtelt Helmut            3455100       345 SSV PLANETA RADEBEUL       56:00 
     52759        Jahn Pavel                SCP5500       SCP OK Sparta Praha            60:00 
     550310       Hruška Jiří               OSN5501       OSN SK Orient. sporty Nové M   64:00 
     51740        Polák Zdeněk              VSP5203       VSP USK Praha                  68:00 
     8302         Škoda Přemek              VLI5301       VLI VSK Slavia TU Liberec      72:00 
     501246       Gurka Jiří                TUV4601       TUV SOK TJ Turnov              76:00 
     9234         Juračka Vojtěch           LPU5404       LPU OK Lokomotiva Pardubice    80:00 
     7778         Bárta Miroslav            JEN5201       JEN TJ Sokol Jenišovice        84:00 
     8167         Kaška Rudolf              CHA5500       CHA OK Chrastava               88:00 
     51741        Uher Petr                 VSP5001       VSP USK Praha                  92:00 
     7755         Novák Tom                 DOK5500       DOK OK Doksy                   96:00 
     336118       Hickethier Manfred        3455200       345 SSV PLANETA RADEBEUL      100:00 
     416324       Cabrnoch Jiří             DKL5400       DKL TJ Sparta Doly Kladno     104:00 
     515013       Hora Vladimír             VSP5100       VSP USK Praha                 108:00 
     416833       Böhm Karel                TJN5101       TJN TJ Tatran Jablonec nad N  112:00 
     49606        Wald František            FSP5300       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr  116:00 
     9301         Štěrba Pavel              LPU5408       LPU OK Lokomotiva Pardubice   120:00 
     51973        Jaroš Vladimír            DCE5400       DCE Sokol Dobřichovice        124:00 
     9063         Junek Petr                STH5501       STH SK Studenec               128:00 
     9328         Knap Jan                  LPU5101       LPU OK Lokomotiva Pardubice   132:00 
     51204        Peterka Josef             LLI4702       LLI TJ Loko Liberec           136:00 
     51753        Doležal Miroslav          PGP5501       PGP Sportovní klub Praga      140:00 
     8161         Barták Jiří               CHA5100       CHA OK Chrastava              144:00 
     51748        Kirchmann Miloš           PGP5502       PGP Sportovní klub Praga      148:00 
     52111        Hojný Oldřich             SCP5201       SCP OK Sparta Praha           152:00 
     51231        Pavlík Milan              CHA5400       CHA OK Chrastava              156:00 
     52281        Píchal Jan                VSP5202       VSP USK Praha                 160:00 
     8214         Hudský Vlastimil          TUR5100       TUR TJ Turnov                 164:00 
     9331         Herman Jan                LPU5407       LPU OK Lokomotiva Pardubice   168:00 
                  Vakant                                  Vakant                        172:00 
                  Vakant                                  Vakant                        176:00 
                  Vakant                                  Vakant                        180:00 
                  Vakant                                  Vakant                        184:00 



     H60B  (42)         5.0 km  175 m   12 K    

     253372       Ježek Ladislav            VLI4900       VLI VSK Slavia TU Liberec       3:00 
     9777         Rejmont Milan             LTU4801       LTU TJ Loko Trutnov             7:00 
     8155         Kadavý Zdeněk             CHA4901       CHA OK Chrastava               11:00 
     8235         Nejezchleba Jiří          KAS4600       KAS KOB Kamenický Šenov        15:00 
     51562        Buriánek Jaromír          SCP4700       SCP OK Sparta Praha            19:00 
     51994        Pospíšil Jaromír          PZR4417       PZR SKP Žďár nad Sázavou       23:00 
     8999         Knobloch Jindřich         VRL4901       VRL TJ Spartak Vrchlabí        27:00 
     49885        Procházka Aleš            DKP4700       DKP Oddíl OB Kotlářka          31:00 
     51283        Tvrdek Vojtěch            LBE4900       LBE TJ Loko Beroun             35:00 
     412412       Bartkowiak Edward         5514800       551 GRUNWALD POZNAŇ            39:00 
     8323         Pospíšil Jiří             TUV4701       TUV SOK TJ Turnov              43:00 
     49982        Našinec Jiří              STB5003       STB TJ Stadion Nový Bor        47:00 
     8890         Babický Tomáš             DLT5001       DLT OB Rozmarýn Litoměřice     51:00 
     51760        Stehno Pavel              DKP4900       DKP Oddíl OB Kotlářka          55:00 
     553431       Jelínek Petr              TZL4902       TZL SKOB Zlín                  59:00 
     53730        Rychtecký Josef           VCB4801       VCB TJ OB České Budějovice     63:00 
     8258         Lukavec Miloslav          TJN4901       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   67:00 
     27062        Svanberg Ingvar           7010002       701 TEAM KARTSAM               71:00 
     6488         Ender Volker              3415004       341 HSG TURBINE ZITTAU         75:00 
     301187       Pokorný Karel             TCB4701       TCB SK Technik České Budějov   79:00 
     7890         Jirásek Jaroslav          SCH4701       SCH TJ Skalka Cheb             83:00 
     6645         Valter Petr               KBP4500       KBP KBP Praha                  87:00 
     4214         Horáček Miroslav          VLI5000       VLI VSK Slavia TU Liberec      91:00 
     409758       Burford Zuzu              1010002       101 URINGA ORIENTEERS SYDNEY   95:00 
     8243         Lukáš Zdeněk              LLI4502       LLI TJ Loko Liberec            99:00 
     8806         Švec Zdeněk               SLA4700       SLA SKOB Slaný                103:00 
     7751         Rančák Josef              DOK5000       DOK OK Doksy                  107:00 
     8199         Ševčík Milan              CHA5003       CHA OK Chrastava              111:00 
     9798         Hrobař Rudolf             SRK4702       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  115:00 
     219204       Beránek Petr              STB4900       STB TJ Stadion Nový Bor       119:00 
     52299        Novák Miloš               SCP4600       SCP OK Sparta Praha           123:00 
     8351         Jakubec Jindřich          TUR4801       TUR TJ Turnov                 127:00 
     7777         Richtr Jiří               JEN5001       JEN TJ Sokol Jenišovice       131:00 
     9261         Farář Jaroslav            VRL5002       VRL TJ Spartak Vrchlabí       135:00 
     9686         Novák Karel               NPA5001       NPA SK LOB Nová Paka          139:00 
     51863        Zelený Vladimír           PGP4800       PGP Sportovní klub Praga      143:00 
     8805         Nosál Stanislav           SLA4600       SLA SKOB Slaný                147:00 
     9554         Švadlena Jiří             CHC4601       CHC KOB Choceň                151:00 
     8674         Fiala Miloš               KSH4801       KSH TJ Kašperské Hory         155:00 
                  Vakant                                  Vakant                        159:00 
                  Vakant                                  Vakant                        163:00 
                  Vakant                                  Vakant                        167:00 



     H65B  (21)         4.1 km  110 m   12 K    

     301345       Gřunděl Ivan              SJH4201       SJH Slovan Jindřichův Hradec    2:00 
     51213        Kraus Jan                 LLI4501       LLI TJ Loko Liberec             7:00 
     51611        Sklenář Jan               MLA4201       MLA MLOK Mariánské Lázně       12:00 
     9256         Fridrich Jaroslav         LPU4501       LPU OK Lokomotiva Pardubice    17:00 
     410733       Rejpal Petr               SCP4100       SCP OK Sparta Praha            22:00 
     301501       Lisý Jan                  ONO4201       ONO SKOB Ostrov                27:00 
     53267        Čadil Jan                 FSP4300       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   32:00 
     420425       Zábranský Emil            SLA4200       SLA SKOB Slaný                 37:00 
     51640        Suchý Karel               PGP4300       PGP Sportovní klub Praga       42:00 
     51800        Procházka Zdenko          DKP4300       DKP Oddíl OB Kotlářka          47:00 
     8689         Schimm Dieter             BSO4401       BSO KOB Baník Sokolov          52:00 
     9102         Mikulecký Jan             PHK3801       PHK OK 99 Hradec Králové       57:00 
     8324         Zakouřil Václav           TUV4301       TUV SOK TJ Turnov              62:00 
     2222222      Mueller Rainer            3434500       343 USV TU DRESDEN             67:00 
     300684       Schmalfeld Tassilo        3454000       345 SSV PLANETA RADEBEUL       72:00 
     52159        Aschermann Michal         TEP4400       TEP TJ Tempo Praha             77:00 
     7882         Fišák Jan                 MLA4401       MLA MLOK Mariánské Lázně       82:00 
     51743        Dohnal Josef              VSP4300       VSP USK Praha                  87:00 
                  Vakant                                  Vakant                         92:00 
                  Vakant                                  Vakant                         97:00 
                  Vakant                                  Vakant                        102:00 



     H70B  (10)         3.8 km  85 m   12 K     

     51763        Ďurčat Jozef              DKP3800       DKP Oddíl OB Kotlářka          32:00 
     500268       Havlík Jaroslav           SJC3601       SJC Sportcentrum Jičín         37:00 
     51700        Attl Vladimír             PGP3800       PGP Sportovní klub Praga       42:00 
     9103         Máslo Miroslav            SHK4001       SHK TJ Slavia Hradec Králové   47:00 
     8230         Štrojsa Josef             KAS4000       KAS KOB Kamenický Šenov        52:00 
     206080       Tarantsev Evgeny          5913600       591 OK YEISK                   57:00 
     51333        Burýšek Slavomír          TJP3600       TJP Sokol Troja                62:00 
                  Vakant                                  Vakant                         67:00 
                  Vakant                                  Vakant                         72:00 
                  Vakant                                  Vakant                         77:00 



     H75B  (10)         3.2 km  45 m   11 K     

     49404        Semorád Miloš             SCP3300       SCP OK Sparta Praha             0:00 
     2440         Froehner Klaus            3442900       344 MTV DANNENBERG              5:00 
     51865        Vondra Jaroslav           FSP3300       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   10:00 
     52098        Samohýl Richard           PGP2800       PGP Sportovní klub Praga       15:00 
     9455         Vykysalý František        PHK3002       PHK OK 99 Hradec Králové       20:00 
     51342        Haufe Horst               3413401       341 HSG TURBINE ZITTAU         25:00 
     51964        Hanák Milan               FSP3400       FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr   30:00 
                  Vakant                                  Vakant                         35:00 
                  Vakant                                  Vakant                         40:00 
                  Vakant                                  Vakant                         45:00 



     P3  (70)           3.1 km  55 m   8 K      

                  Nový Vlastimil            LBE9300       LBE TJ Loko Beroun              0:00 
     7744         Langer Roman              LJN7206       LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nis    2:00 
     51203        Melichar Peťa             LLI0001       LLI TJ Loko Liberec             4:00 
     4666         Slavík Michal             CHA0000       CHA OK Chrastava                6:00 
     428211       Rožek Vilém               MFP0301       MFP VŠSK MFF UK Praha           8:00 
     51637        Pokorná Linda             PGP0350       PGP Sportovní klub Praga       10:00 
     253133       Štičková Eva              LLI6051       LLI TJ Loko Liberec            12:00 
                  Semík Jakub               VSP0201       VSP USK Praha                  14:00 
     425546       Zemková Helena            SLA7450       SLA SKOB Slaný                 16:00 
     336743       Valášek Václav            KAM0100       KAM SK Kamenice                18:00 
     52272        Jedličková Josefína       VSP0651       VSP USK Praha                  20:00 
     331058       Buk Miloslav              ROU6202       ROU SKOB Roudnice nad Labem    22:00 
     253141       Košek Jan                 LLI9801       LLI TJ Loko Liberec            24:00 
     52317        Pokorná Tereza            LBE9451       LBE TJ Loko Beroun             26:00 
     347882       Patzeltová Lucie          LDC9750       LDC KOB Děčín                  28:00 
                  Klašková Josefína         DKP9651       DKP Oddíl OB Kotlářka          30:00 
     7764         Hradecký Jaroslav         DOK9600       DOK OK Doksy                   32:00 
     253135       Paroulek Lukáš            LLI0201       LLI TJ Loko Liberec            34:00 
                  Vakant                                  Vakant                         36:00 
                  Vakant                                  Vakant                         38:00 
                  Vakant                                  Vakant                         40:00 
                  Vakant                                  Vakant                         42:00 
                  Vakant                                  Vakant                         44:00 
                  Vakant                                  Vakant                         46:00 
                  Vakant                                  Vakant                         48:00 
                  Vakant                                  Vakant                         50:00 
                  Vakant                                  Vakant                         52:00 
                  Vakant                                  Vakant                         54:00 
                  Vakant                                  Vakant                         56:00 
                  Vakant                                  Vakant                         58:00 
                  Vakant                                  Vakant                         60:00 
                  Vakant                                  Vakant                         62:00 
                  Vakant                                  Vakant                         64:00 
                  Vakant                                  Vakant                         66:00 
                  Vakant                                  Vakant                         68:00 
                  Vakant                                  Vakant                         70:00 
                  Vakant                                  Vakant                         72:00 
                  Vakant                                  Vakant                         74:00 
                  Vakant                                  Vakant                         76:00 
                  Vakant                                  Vakant                         78:00 
                  Vakant                                  Vakant                         80:00 
                  Vakant                                  Vakant                         82:00 
                  Vakant                                  Vakant                         84:00 
                  Vakant                                  Vakant                         86:00 
                  Vakant                                  Vakant                         88:00 
                  Vakant                                  Vakant                         90:00 
                  Vakant                                  Vakant                         92:00 
                  Vakant                                  Vakant                         94:00 
                  Vakant                                  Vakant                         96:00 
                  Vakant                                  Vakant                         98:00 
                  Vakant                                  Vakant                        100:00 
                  Vakant                                  Vakant                        102:00 
                  Vakant                                  Vakant                        104:00 
                  Vakant                                  Vakant                        106:00 
                  Vakant                                  Vakant                        108:00 
                  Vakant                                  Vakant                        110:00 
                  Vakant                                  Vakant                        112:00 
                  Vakant                                  Vakant                        114:00 
                  Vakant                                  Vakant                        116:00 
                  Vakant                                  Vakant                        118:00 
                  Vakant                                  Vakant                        120:00 
                  Vakant                                  Vakant                        122:00 
                  Vakant                                  Vakant                        124:00 
                  Vakant                                  Vakant                        126:00 
                  Vakant                                  Vakant                        128:00 
                  Vakant                                  Vakant                        130:00 
                  Vakant                                  Vakant                        132:00 
                  Vakant                                  Vakant                        134:00 
                  Vakant                                  Vakant                        136:00 
                  Vakant                                  Vakant                        138:00 



     P6  (45)           5.5 km  200 m   14 K    

     53636        Holata Radek              TAP81         TAP KOB TRETRA Praha            1:00 
     553435       Kunz Martin               BBM7101       BBM KPKS BETA Brno              5:00 
     52671        Macka Radek               LCE8110       LCE TJ Slovan Luhačovice        9:00 
     436961       Fürst Aleš                LLI6801                                      13:00 
     420405       Pliska Miloš              PGP6304       PGP Sportovní klub Praga       17:00 
     232629       Berková Květa             TJN7351       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   21:00 
     52677        Hubáčková Petra           LCE8560       LCE TJ Slovan Luhačovice       25:00 
     7745         Rulc Zdeněk               LJN7201       LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nis   29:00 
                  Tesař Daniel              VPM8203       VPM KOS Slavia VŠ Plzeň        33:00 
                  Vakant                                  Vakant                         37:00 
                  Vakant                                  Vakant                         41:00 
                  Vakant                                  Vakant                         45:00 
                  Vakant                                  Vakant                         49:00 
                  Vakant                                  Vakant                         53:00 
                  Vakant                                  Vakant                         57:00 
                  Vakant                                  Vakant                         61:00 
                  Vakant                                  Vakant                         65:00 
                  Vakant                                  Vakant                         69:00 
                  Vakant                                  Vakant                         73:00 
                  Vakant                                  Vakant                         77:00 
                  Vakant                                  Vakant                         81:00 
                  Vakant                                  Vakant                         85:00 
                  Vakant                                  Vakant                         89:00 
                  Vakant                                  Vakant                         93:00 
                  Vakant                                  Vakant                         97:00 
                  Vakant                                  Vakant                        101:00 
                  Vakant                                  Vakant                        105:00 
                  Vakant                                  Vakant                        109:00 
                  Vakant                                  Vakant                        113:00 
                  Vakant                                  Vakant                        117:00 
                  Vakant                                  Vakant                        121:00 
                  Vakant                                  Vakant                        125:00 
                  Vakant                                  Vakant                        129:00 
                  Vakant                                  Vakant                        133:00 
                  Vakant                                  Vakant                        137:00 
                  Vakant                                  Vakant                        141:00 
                  Vakant                                  Vakant                        145:00 
                  Vakant                                  Vakant                        149:00 
                  Vakant                                  Vakant                        153:00 
                  Vakant                                  Vakant                        157:00 
                  Vakant                                  Vakant                        161:00 
                  Vakant                                  Vakant                        165:00 
                  Vakant                                  Vakant                        169:00 
                  Vakant                                  Vakant                        173:00 
                  Vakant                                  Vakant                        177:00 



     D18A1  (20)        6.8 km  310 m   18 K    

                  Vakant                                  Vakant                         80:00 
     895242       Ewiak Natalia             5600002       560 UKS ORIENTUS LODŽ          84:00 
     502202       Linska Angelika           5580000       558 WKS FLOTA GDYNIA           88:00 
     991794       Klimkowska Hanna          5549200       554 LKO LESZNO                 92:00 
     416067       Kukolová Šárka            LCE9251       LCE TJ Slovan Luhačovice       96:00 
     219279       Kulhavá Šárka             LPU9357       LPU OK Lokomotiva Pardubice   100:00 
     301313       Mrázová Pavla             KAM9350       KAM SK Kamenice               104:00 
     995795       Kolářová Renáta           ASU9351       ASU Magnus Orienteering       108:00 
     51176        Fundová Eliška            SHK9351       SHK TJ Slavia Hradec Králové  112:00 
     515412       Křečková Lenka            ZPV9271       ZPV KOB Železárny Prostějov   116:00 
     1008174      Teplá Karolína            SHK9251       SHK TJ Slavia Hradec Králové  120:00 
     995878       Pavlovcová Petra          TUR9353       TUR TJ Turnov                 124:00 
     553458       Šrámková Michaela         SJH9352       SJH Slovan Jindřichův Hradec  128:00 
     553444       Novotná Tereza            PHK9255       PHK OK 99 Hradec Králové      132:00 
     8652         Nožková Sára              TRI9353       TRI TJ TŽ Třinec              136:00 
     9832         Kamenická Kateřina        PHK9353       PHK OK 99 Hradec Králové      140:00 
     515087       Kochová Nikola            TUR9358       TUR TJ Turnov                 144:00 
     897363       Vozdová Aneta             KSU9394       KSU Klub vytrvalostních spor  148:00 
     49312        Jastrzembská Tereza       TRI9256       TRI TJ TŽ Třinec              152:00 
     405975       Grundmannová Hana         LTU9251       LTU TJ Loko Trutnov           156:00 



     D18A2  (20)        6.8 km  310 m   18 K    

                  Vakant                                  Vakant                         82:00 
                  Vakant                                  Vakant                         86:00 
     504412       Dudzinska Paulina         5569200       556 ARKADY RASZKOW             90:00 
     502209       Morawska Anna             5590003       559 POLISH JUNIOR TEAM         94:00 
     53554        Vlčková Klára             LDC9250       LDC KOB Děčín                  98:00 
     2017672      Doležalová Radka          VRL9252       VRL TJ Spartak Vrchlabí       102:00 
     886267       Janů Hana                 KSU9393       KSU Klub vytrvalostních spor  106:00 
     2011864      Knapová Lenka             LPU9351       LPU OK Lokomotiva Pardubice   110:00 
     52733        Horčičková Vendula        UOL9353       UOL SK Univerzita Palackého   114:00 
     53009        Kožinová Anna             PGP9350       PGP Sportovní klub Praga      118:00 
     995792       Petráčková Klára          LPU9261       LPU OK Lokomotiva Pardubice   122:00 
     49313        Jemelíková Denisa         ZBM9351       ZBM SK Žabovřesky Brno        126:00 
     232225       Papugová Katarína         LCE9255       LCE TJ Slovan Luhačovice      130:00 
     416043       Krejčíková Marie          TZL9252       TZL SKOB Zlín                 134:00 
     301498       Urbánková Kateřina        ONO9250       ONO SKOB Ostrov               138:00 
     2011817      Šimková Jolanka           UOL9355       UOL SK Univerzita Palackého   142:00 
     53722        Koporová Petra            ZBM9353       ZBM SK Žabovřesky Brno        146:00 
     410363       Procházková Kateřina      LBE9350       LBE TJ Loko Beroun            150:00 
     9794         Reslová Hana              SRK9352       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  154:00 
     8565         Neumannová Kateřina       PVP9250       PVP VSK Přírodověda - orient  158:00 



     D20A1  (18)        6.8 km  310 m   18 K    

                  Vakant                                  Vakant                          0:00 
     895014       Kolosinska Jolanta        5539103       553 UNTS WARSZAWA               4:00 
     505004       Gwozdz Ewa                5600003       560 UKS ORIENTUS LODŽ           8:00 
     224884       Straková Andrea           KAM9152       KAM SK Kamenice                12:00 
     995836       Uhlíková Tereza           TUR9151       TUR TJ Turnov                  16:00 
     515442       Müllerová Věra            VAM9051       VAM OOB POLART Vamberk         20:00 
     995839       Beranová Barbora          TUR9152       TUR TJ Turnov                  24:00 
     331162       Rusá Šárka                KAM9157       KAM SK Kamenice                28:00 
     8197         Gorčicová Eliška          CHA9150       CHA OK Chrastava               32:00 
     2011851      Seifertová Magda          DKP9155       DKP Oddíl OB Kotlářka          36:00 
     995837       Kosová Denisa             SRK9151       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   40:00 
     887944       Svobodná Madla            DKP9154       DKP Oddíl OB Kotlářka          44:00 
     52465        Štrajtová Štěpánka        UOL9151       UOL SK Univerzita Palackého    48:00 
     515425       Mechlová Lenka            SHK9051       SHK TJ Slavia Hradec Králové   52:00 
     897391       Indráková Adélka          UOL9153       UOL SK Univerzita Palackého    56:00 
     410785       Valachová Martina         LPU9054       LPU OK Lokomotiva Pardubice    60:00 
     8190         Valešová Jana             CHA9152       CHA OK Chrastava               64:00 
     9332         Knapová Jana              LPU9053       LPU OK Lokomotiva Pardubice    68:00 



     D20A2  (18)        6.8 km  310 m   18 K    

                  Vakant                                  Vakant                          2:00 
                  Vakant                                  Vakant                          6:00 
     895234       Faron Paulina             5590002       559 POLISH JUNIOR TEAM         10:00 
     899028       Filaber Anna              5539002       553 UNTS WARSZAWA              14:00 
     416010       Zamazalová Kateřina       TAP9053       TAP KOB TRETRA Praha           18:00 
     232497       Fialová Zuzana            TTR9051       TTR OOB Třebíč                 22:00 
     515151       Mezníková Lucie           ZBM9150       ZBM SK Žabovřesky Brno         26:00 
     515421       Kubátová Zuzana           VRL9151       VRL TJ Spartak Vrchlabí        30:00 
     995857       Chmelařová Michaela       SHK9151       SHK TJ Slavia Hradec Králové   34:00 
     897388       Mervartová Kristýna       ZBM9160       ZBM SK Žabovřesky Brno         38:00 
     52710        Hubáčková Pavla           LCE9052       LCE TJ Slovan Luhačovice       42:00 
     52507        Jakobová Adélka           UOL9052       UOL SK Univerzita Palackého    46:00 
     416004       Jiříková Dana             TAP9055       TAP KOB TRETRA Praha           50:00 
     52708        Cahlová Blanka            LCE9051       LCE TJ Slovan Luhačovice       54:00 
     416011       Fasurová Tereza           ABM9059       ABM KOB MOIRA Brno             58:00 
     301408       Procházková Monika        BSO9150       BSO KOB Baník Sokolov          62:00 
     9711         Šmidrkalová Monika        NPA9051       NPA SK LOB Nová Paka           66:00 
     995819       Beranová Jana             TUR9153       TUR TJ Turnov                  70:00 



     H18A1  (21)        10.8 km  455 m   26 K   

                  Vakant                                  Vakant                        104:00 
                  Vakant                                  Vakant                        108:00 
     895244       Kubiak Bartek             5600004       560 UKS ORIENTUS LODŽ         112:00 
     428655       Flechsig Florian          3439200       343 USV TU DRESDEN            116:00 
     505095       Wels Dominik              5549201       554 LKO LESZNO                120:00 
     504406       Dutkowski Mikolaj         5569201       556 ARKADY RASZKOW            124:00 
     303912       Klusáček Jan              TTR9301       TTR OOB Třebíč                128:00 
     232647       Maňák Matěj               PHK9302       PHK OK 99 Hradec Králové      132:00 
     886716       Hubáček Michal            LCE9301       LCE TJ Slovan Luhačovice      136:00 
     887157       Hadač Filip               AOP9301       AOP NORD Slavia Minerva Opav  140:00 
     8080         Zakouřil Vít              TUR9301       TUR TJ Turnov                 144:00 
     995871       Schuster Marek            AOP9303       AOP NORD Slavia Minerva Opav  148:00 
     410798       Kos Tomáš                 LPU9303       LPU OK Lokomotiva Pardubice   152:00 
     8661         Gazda Viktor              TRI9203       TRI TJ TŽ Třinec              156:00 
     515462       Brlica Pavel              ZBM9302       ZBM SK Žabovřesky Brno        160:00 
     515402       Petržela Jan              LTU9201       LTU TJ Loko Trutnov           164:00 
     9486         Handl Jindřich            SRK9201       SRK SOOB Spartak Rychnov nad  168:00 
     53172        Mokrý Stanislav           ABM9202       ABM KOB MOIRA Brno            172:00 
     995870       Sýkora Jan                AOP9201       AOP NORD Slavia Minerva Opav  176:00 
     1080493      Čermák Jan                LPU9301       LPU OK Lokomotiva Pardubice   180:00 
     253130       Navrátil Boris            AOP9202       AOP NORD Slavia Minerva Opav  184:00 



     H18A2  (20)        10.8 km  455 m   26 K   

                  Vakant                                  Vakant                        106:00 
     232705       Novotný Ondřej            ABM9211       ABM KOB MOIRA Brno            110:00 
     505091       Kaszuba Bartosz           5520003       552 POZOS PRZEWORSK           114:00 
     505002       Olejnik Michał            5590007       559 POLISH JUNIOR TEAM        118:00 
     997824       Rychly Damian             5559200       555 HKS AZYMUT MOCHY          122:00 
     887234       Chudzik Dominik           5600005       560 UKS ORIENTUS LODŽ         126:00 
     246864       Kolárik Tomáš             TZL9302       TZL SKOB Zlín                 130:00 
     9990         Uvizl Marek               STH9202       STH SK Studenec               134:00 
     920668       Ludvík Vojtěch            STB9301       STB TJ Stadion Nový Bor       138:00 
     416064       Benroth Martin            TZL9206       TZL SKOB Zlín                 142:00 
     887626       Kolovský František        LPM9202       LPM OK Lokomotiva Plzeň       146:00 
     49604        Provázek Jiří             SHK9302       SHK TJ Slavia Hradec Králové  150:00 
     553457       Vavrys Johan              LCE9302       LCE TJ Slovan Luhačovice      154:00 
     207825       Pova Ondřej               KRL9304       KRL Kometa Kralovice          158:00 
     896968       Valenta Jiří              LCE9201       LCE TJ Slovan Luhačovice      162:00 
     434590       Kubelka Tomáš             LPU9307       LPU OK Lokomotiva Pardubice   166:00 
     887630       Argaláš Michal            TRI9301       TRI TJ TŽ Třinec              170:00 
     331549       Záveský Filip             LPU9306       LPU OK Lokomotiva Pardubice   174:00 
     51993        Kamenický Tobiáš          OSN9339       OSN SK Orient. sporty Nové M  178:00 
     995849       Chloupek Adam             STH9302       STH SK Studenec               182:00 



     H20A1  (24)        10.8 km  455 m   26 K   

                  Vakant                                  Vakant                          0:00 
                  Vakant                                  Vakant                          4:00 
     886688       Cygler Slawomir           5539008       553 UNTS WARSZAWA               8:00 
     553475       Pawlak Bartosz            5590005       559 POLISH JUNIOR TEAM         12:00 
     895246       Zielinski Kuba            5600006       560 UKS ORIENTUS LODŽ          16:00 
     2329         Kraemer Andrei            3429100       342 POST SV DRESDEN            20:00 
     504413       Dragowski Kuba            5570002       557 OKS OTWOCK                 24:00 
     49958        Škapa Jan                 VLI9003       VLI VSK Slavia TU Liberec      28:00 
     515163       Nykodým Miloš             ZBM9005       ZBM SK Žabovřesky Brno         32:00 
     416840       Picek Jan                 TJN9101       TJN TJ Tatran Jablonec nad N   36:00 
     9352         Azeb Karim                PHK9110       PHK OK 99 Hradec Králové       40:00 
     920663       Melecký Martin            AOP9001       AOP NORD Slavia Minerva Opav   44:00 
     9491         Ptáček Jiří               SRK9002       SRK SOOB Spartak Rychnov nad   48:00 
     887934       Nečas Jiří                TZL9101       TZL SKOB Zlín                  52:00 
     515162       Procházka David           LPU9113       LPU OK Lokomotiva Pardubice    56:00 
     515133       Henych Ondřej             VLI9001       VLI VSK Slavia TU Liberec      60:00 
     553445       Kamenický Jakub           PHK9104       PHK OK 99 Hradec Králové       64:00 
     9049         Klouček Tomáš             STH9002       STH SK Studenec                68:00 
     995859       Hrobař Štěpán             ABM9106       ABM KOB MOIRA Brno             72:00 
     515499       Wolf Daniel               TUR9100       TUR TJ Turnov                  76:00 
     515166       Nožka Radek               LPU9005       LPU OK Lokomotiva Pardubice    80:00 
     920676       Kantor Ondřej             TRI9103       TRI TJ TŽ Třinec               84:00 
     515142       Klapal Jan                LPU9006       LPU OK Lokomotiva Pardubice    88:00 
     553459       Peřinka Jan               AOP9101       AOP NORD Slavia Minerva Opav   92:00 



     H20A2  (24)        10.8 km  455 m   26 K   

                  Vakant                                  Vakant                          2:00 
                  Vakant                                  Vakant                          6:00 
     895254       Podzinski Rafai           5600007       560 UKS ORIENTUS LODŽ          10:00 
     505094       Hoffmann Mateusz          5549100       554 LKO LESZNO                 14:00 
     895254       Podziński Rafał           5590006       559 POLISH JUNIOR TEAM         18:00 
     886307       Leśnicki Marcin           5520004       552 POZOS PRZEWORSK            22:00 
     887228       Hewelt Maciej             5590004       559 POLISH JUNIOR TEAM         26:00 
     301583       Seitler Milan             ASU9148       ASU Magnus Orienteering        30:00 
     9866         Hovorka Lukáš             LPU9001       LPU OK Lokomotiva Pardubice    34:00 
     911220       Zimmermann Štěpán         ZBM9101       ZBM SK Žabovřesky Brno         38:00 
     301633       Procházka Tomáš           LPU9110       LPU OK Lokomotiva Pardubice    42:00 
     53836        Kolárik Jan               PGP9003       PGP Sportovní klub Praga       46:00 
     52135        Bořil Petr                LPU9119       LPU OK Lokomotiva Pardubice    50:00 
     232343       Kazda Adam                ZBM9104       ZBM SK Žabovřesky Brno         54:00 
     995865       Exner Jan                 STH9001       STH SK Studenec                58:00 
     52161        Krejsa Martin             CHT9001       CHT SK Chrast                  62:00 
     515113       Procházka Pavel           PGP9002       PGP Sportovní klub Praga       66:00 
     551990       Kamenický Matěj           LPU9036       LPU OK Lokomotiva Pardubice    70:00 
     553441       Kubát Pavel               PHK9101       PHK OK 99 Hradec Králové       74:00 
     416118       Landovský Tomáš           PGP9103       PGP Sportovní klub Praga       78:00 
     995802       Švirák Ondřej             TUR9102       TUR TJ Turnov                  82:00 
     52709        Vlažný Jakub              LCE9102       LCE TJ Slovan Luhačovice       86:00 
     886259       Zelenka Tomáš             PHK9001       PHK OK 99 Hradec Králové       90:00 
     515424       Slezák Jiří               LCE9001       LCE TJ Slovan Luhačovice       94:00