3. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK JISKRA NOVÝ BORne 6.6.2010 16:53
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                     RN Klub                          Čas 



133 VRL TJ Spartak Vrchlabí    CZE 

D12C  (24)     2.2 km  35 m   8 K          

    1 Čechová Tereza               SJI OK Jihlava              24:04 
    3 Waňková Martina              VRL TJ Spartak Vrchlabí     25:02 



D14B  (43)     2.8 km  55 m   11 K         

    1 Hančová Petra                VRL TJ Spartak Vrchlabí     25:34 
      Tryznová Lucie               VRL TJ Spartak Vrchlabí      disk 



D18A  (42)     3.1 km  155 m   15 K        

    1 Novotná Tereza               PHK OK 99 Hradec Králové    26:44 
   17 Doležalová Radka             VRL TJ Spartak Vrchlabí     36:37 



D18B  (19)     2.2 km  75 m   12 K         

    1 Švábková Anna                TUR TJ Turnov               25:15 
   11 Jebavá Lucie                 VRL TJ Spartak Vrchlabí     35:46 



D20A  (32)     3.1 km  155 m   15 K        

    1 Knapová Jana                 LPU OK Lokomotiva Pardubi   24:20 
    8 Kubátová Zuzana              VRL TJ Spartak Vrchlabí     31:07 



D20B  (7)      2.5 km  85 m   13 K         

    1 Říčařová Žaneta              SRK SOOB Spartak Rychnov    26:52 
    4 Kičinová Erika               VRL TJ Spartak Vrchlabí     47:09 



D21B  (50)     3.3 km  165 m   16 K        

    1 Kvapilová Lenka              SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bo   37:41 
   13 Knoblochová Kamila           VRL TJ Spartak Vrchlabí     44:13 



D50B  (24)     2.3 km  85 m   14 K         

    1 Zelená Markéta               PGP Sportovní klub Praga    38:35 
    9 Nýdrlová Eva                 VRL TJ Spartak Vrchlabí     47:00 



D60B  (12)     1.8 km  65 m   11 K         

    1 Gavendová Anna               TRI TJ TŽ Třinec            28:27 
    7 Knoblochová Věra             VRL TJ Spartak Vrchlabí     43:14 



H12C  (26)     2.2 km  35 m   8 K          

    1 Škvor Ota                    KAM SK Kamenice             18:44 
   20 Tryzna Matěj                 VRL TJ Spartak Vrchlabí     61:55 



H16A  (33)     3.3 km  160 m   14 K        

    1 Hubáček Jonáš                LCE TJ Slovan Luhačovice    25:17 
   20 Waněk Adam                   VRL TJ Spartak Vrchlabí     34:42 



H18B  (24)     2.7 km  100 m   13 K        

    1 Kučera Michal                STH SK Studenec             20:58 
   14 Kubát Lukáš                  VRL TJ Spartak Vrchlabí     28:45 



H21A  (76)     4.7 km  200 m   20 K        

    1 Škoda Jakub                  VLI VSK Slavia TU Liberec   35:02 
    6 Polák Vlastimil              VRL TJ Spartak Vrchlabí     38:02 
   52 Wohanka Petr                 VRL TJ Spartak Vrchlabí     44:32 
   74 Hanč Petr                    VRL TJ Spartak Vrchlabí     61:42 



H21B  (105)    4.1 km  180 m   18 K        

    1 Fišer Jiří                   SLP SK Slavia Praha         29:45 
   32 Wohanka Pavel                VRL TJ Spartak Vrchlabí     36:17 



H40B  (34)     3.3 km  165 m   16 K        

    1 Vydra Ivan                   PEN OK RECO Sport           30:50 
   20 Tryzna Pavel                 VRL TJ Spartak Vrchlabí     62:06 



H60B  (34)     2.6 km  85 m   15 K         

    1 Lukavec Miloslav             TJN TJ Tatran Jablonec na   30:19 
   16 Farář Jaroslav               VRL TJ Spartak Vrchlabí     39:14 



P3  (79)       2.8 km  40 m   11 K         

    1 Kunz Martin                  BBM KPKS BETA Brno          21:27 
    7 Charvátová Lucie             VRL TJ Spartak Vrchlabí     29:55 
   25 Hančová Alice                VRL TJ Spartak Vrchlabí     43:59 
   30 Hanč Jaroslav                VRL TJ Spartak Vrchlabí     47:36 



Návrat na hlavní stránku