3. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK JISKRA NOVÝ BORne 6.6.2010 16:53
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                     RN Klub                          Čas 



94  SHK TJ Slavia Hradec Králo CZE 

D12C  (24)     2.2 km  35 m   8 K          

    1 Čechová Tereza               SJI OK Jihlava              24:04 
      Větříčková Andrea            SHK TJ Slavia Hradec Král         



D14B  (43)     2.8 km  55 m   11 K         

    1 Hančová Petra                VRL TJ Spartak Vrchlabí     25:34 
   23 Červená Adéla                SHK TJ Slavia Hradec Král   39:00 



D18A  (42)     3.1 km  155 m   15 K        

    1 Novotná Tereza               PHK OK 99 Hradec Králové    26:44 
    4 Teplá Karolína               SHK TJ Slavia Hradec Král   30:42 
   14 Fundová Eliška               SHK TJ Slavia Hradec Král   35:23 



D20A  (32)     3.1 km  155 m   15 K        

    1 Knapová Jana                 LPU OK Lokomotiva Pardubi   24:20 
    4 Mechlová Lenka               SHK TJ Slavia Hradec Král   28:16 
   24 Chmelařová Michaela          SHK TJ Slavia Hradec Král   40:12 



D21A  (64)     3.7 km  190 m   17 K        

    1 Bochenková Martina           DKP Oddíl OB Kotlářka       33:08 
   50 Teplá Tereza                 SHK TJ Slavia Hradec Král   47:29 



D21B  (50)     3.3 km  165 m   16 K        

    1 Kvapilová Lenka              SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bo   37:41 
    7 Doležalová Lenka             SHK TJ Slavia Hradec Král   42:15 
      Čečková Martina              SHK TJ Slavia Hradec Král         



D21E  (35)     4.0 km  195 m   18 K        

    1 Rufferová Iva                TUR TJ Turnov               36:10 
    7 Fejlková Martina             SHK TJ Slavia Hradec Král   38:54 
   12 Doležalová Veronika          SHK TJ Slavia Hradec Král   40:31 



D35B  (40)     2.7 km  115 m   15 K        

    1 Valášková Šárka              KAM SK Kamenice             30:08 
   10 Teplá Hana                   SHK TJ Slavia Hradec Král   38:49 



D45B  (42)     2.5 km  85 m   13 K         

    1 Rosecká Alena                PZR SKP Žďár nad Sázavou    30:23 
    4 Mádlová Iva                  SHK TJ Slavia Hradec Král   32:00 



D50B  (24)     2.3 km  85 m   14 K         

    1 Zelená Markéta               PGP Sportovní klub Praga    38:35 
   16 Gazdačková Jana              SHK TJ Slavia Hradec Král   54:06 
   18 Bláhová Luba                 SHK TJ Slavia Hradec Král   64:19 



H14B  (46)     3.1 km  75 m   12 K         

    1 Netuka Vojtěch               SHK TJ Slavia Hradec Král   23:18 
   36 Trejbal Václav               SHK TJ Slavia Hradec Král   55:46 



H18A  (38)     3.8 km  200 m   17 K        

    1 Petržela Jan                 LTU TJ Loko Trutnov         27:52 
      Provázek Jiří                SHK TJ Slavia Hradec Král    disk 



H18B  (24)     2.7 km  100 m   13 K        

    1 Kučera Michal                STH SK Studenec             20:58 
    4 Kudera Daniel                SHK TJ Slavia Hradec Král   24:20 
    5 Smitka Jan                   SHK TJ Slavia Hradec Král   25:07 



H20A  (46)     3.8 km  200 m   17 K        

    1 Kubát Pavel                  PHK OK 99 Hradec Králové    26:42 
   41 Funda Jan                    SHK TJ Slavia Hradec Král   44:57 



H21A  (76)     4.7 km  200 m   20 K        

    1 Škoda Jakub                  VLI VSK Slavia TU Liberec   35:02 
   16 Weiner Jakub                 SHK TJ Slavia Hradec Král   39:22 
   36 Stulík Jakub                 SHK TJ Slavia Hradec Král   42:28 
   42 Jirásek Michal               SHK TJ Slavia Hradec Král   43:14 
   43 Gazdačko Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Král   43:19 



H21B  (105)    4.1 km  180 m   18 K        

    1 Fišer Jiří                   SLP SK Slavia Praha         29:45 
   22 Šabatka Zdeněk               SHK TJ Slavia Hradec Král   35:01 
   75 Svoboda Ondřej               SHK TJ Slavia Hradec Král   42:06 
   94 Bláha Jan                    SHK TJ Slavia Hradec Král   49:22 
      Svoboda Petr                 SHK TJ Slavia Hradec Král         



H21C  (52)     3.8 km  150 m   17 K        

    1 Vodrážka Jakub               VLI VSK Slavia TU Liberec   29:44 
    4 Slovák Miroslav              SHK TJ Slavia Hradec Král   33:37 
      Čečka Jiří                   SHK TJ Slavia Hradec Král    disk 



H21E  (46)     5.5 km  240 m   22 K        

    1 Udržal Tomáš                 LPU OK Lokomotiva Pardubi   38:19 
   22 Jedlička Michal              SHK TJ Slavia Hradec Král   44:05 
   36 Hepner David                 SHK TJ Slavia Hradec Král   46:57 
   38 Paclík Roman                 SHK TJ Slavia Hradec Král   47:23 



H35B  (21)     4.0 km  195 m   18 K        

    1 Venhoda Milan                SJI OK Jihlava              31:49 
      Netuka Martin                SHK TJ Slavia Hradec Král         



H50B  (33)     3.0 km  145 m   15 K        

    1 Hrabánek David               PGP Sportovní klub Praga    29:52 
   10 Gazdačko Milan               SHK TJ Slavia Hradec Král   34:59 



H70B  (7)      2.3 km  85 m   14 K         

    1 Havlík Jaroslav              SJC Sportcentrum Jičín      35:51 
    3 Máslo Miroslav               SHK TJ Slavia Hradec Král   52:16 



Návrat na hlavní stránku