4. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK BOR sloucenone 6.6.2010 17:12
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                     RN Klub                                                  Čas 



132 VRL TJ Spartak Vrchlabí           CZE         

D12C  (22)     2.9 km  55 m   6 K          

    1 Waňková Martina              VRL TJ Spartak Vrchlabí                             24:43 



D14B  (42)     3.8 km  90 m   10 K         

    1 Nováková Tereza              DKP Oddíl OB Kotlářka                               33:17 
    3 Hančová Petra                VRL TJ Spartak Vrchlabí                             34:46 



D18B  (20)     4.3 km  190 m   11 K        

    1 Szeliga Malgorzata           561 UKS TUKAN IWINY                                 47:16 
    2 Jebavá Lucie                 VRL TJ Spartak Vrchlabí                             56:51 



D20B  (7)      4.7 km  170 m   11 K        

    1 Kičinová Erika               VRL TJ Spartak Vrchlabí                             56:32 



D21B  (43)     6.3 km  275 m   16 K        

    1 Dlouhá Marie                 DKP Oddíl OB Kotlářka                               70:27 
   17 Knoblochová Kamila           VRL TJ Spartak Vrchlabí                             93:02 



D50B  (24)     3.9 km  85 m   13 K         

    1 Běhounová Jiřina             PHK OK 99 Hradec Králové                            37:00 
   13 Nýdrlová Eva                 VRL TJ Spartak Vrchlabí                             56:08 



D60B  (14)     3.2 km  50 m   11 K         

    1 Gavendová Anna               TRI TJ TŽ Třinec                                    34:29 
    5 Knoblochová Věra             VRL TJ Spartak Vrchlabí                             48:05 



H16A  (33)     7.3 km  285 m   15 K        

    1 Minář Marek                  ASU Magnus Orienteering                             57:16 
      Waněk Adam                   VRL TJ Spartak Vrchlabí                              disk 



H18B  (28)     6.3 km  250 m   14 K        

    1 Smitka Jan                   SHK TJ Slavia Hradec Králové                        53:09 
    4 Kubát Lukáš                  VRL TJ Spartak Vrchlabí                             56:08 



H21A  (75)     11.9 km  555 m   24 K       

    1 Janeček Oldřich              MFP VŠSK MFF UK Praha                               88:16 
   13 Polák Vlastimil              VRL TJ Spartak Vrchlabí                             97:41 
   34 Wohanka Petr                 VRL TJ Spartak Vrchlabí                            102:44 
      Hanč Petr                    VRL TJ Spartak Vrchlabí                                   



H21B  (100)    10.7 km  525 m   22 K       

    1 Matras Tomáš                 CHT SK Chrast                                       86:57 
   15 Wohanka Pavel                VRL TJ Spartak Vrchlabí                            102:30 



H60B  (39)     5.0 km  175 m   12 K        

    1 Švadlena Jiří                CHC KOB Choceň                                      49:50 
    5 Farář Jaroslav               VRL TJ Spartak Vrchlabí                             52:45 



P6  (30)       5.5 km  200 m   14 K        

    1 Kunz Martin                  BBM KPKS BETA Brno                                  47:59 
      Charvátová Lucie             VRL TJ Spartak Vrchlabí                              disk 



D18A  (40)     6.8 km  310 m   18 K        

    1 Novotná Tereza               PHK OK 99 Hradec Králové                            58:03 
   28 Doležalová Radka             VRL TJ Spartak Vrchlabí                             85:51 



D20A  (33)     6.8 km  310 m   18 K        

    1 Indráková Adélka             UOL SK Univerzita Palackého Olomou                  60:07 
   11 Kubátová Zuzana              VRL TJ Spartak Vrchlabí                             71:24 



Návrat na hlavní stránku