4. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK BOR sloucenone 6.6.2010 17:12
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                     RN Klub                                                  Čas 



94  SHK TJ Slavia Hradec Králové      CZE         

D12C  (22)     2.9 km  55 m   6 K          

    1 Waňková Martina              VRL TJ Spartak Vrchlabí                             24:43 
      Větříčková Andrea            SHK TJ Slavia Hradec Králové                              



D14B  (42)     3.8 km  90 m   10 K         

    1 Nováková Tereza              DKP Oddíl OB Kotlářka                               33:17 
   36 Červená Adéla                SHK TJ Slavia Hradec Králové                        55:10 



D21A  (65)     7.2 km  285 m   15 K        

    1 Škodová Petra                LPU OK Lokomotiva Pardubice                         67:22 
   23 Doležalová Veronika          SHK TJ Slavia Hradec Králové                        80:03 



D21B  (43)     6.3 km  275 m   16 K        

    1 Dlouhá Marie                 DKP Oddíl OB Kotlářka                               70:27 
    5 Teplá Tereza                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                        80:37 
   11 Doležalová Lenka             SHK TJ Slavia Hradec Králové                        88:52 



D21E  (31)     8.3 km  315 m   19 K        

    1 Wiśniewska Hanna             559 POLISH JUNIOR TEAM                              71:05 
    3 Fejlková Martina             SHK TJ Slavia Hradec Králové                        74:23 



D35B  (32)     5.6 km  215 m   13 K        

    1 Klinkerová Jitka             KAM SK Kamenice                                     57:23 
   13 Teplá Hana                   SHK TJ Slavia Hradec Králové                        71:23 



D45B  (39)     4.3 km  100 m   14 K        

    1 Hrstková Dana                SJI OK Jihlava                                      43:19 
    5 Mádlová Iva                  SHK TJ Slavia Hradec Králové                        51:06 



D50B  (24)     3.9 km  85 m   13 K         

    1 Běhounová Jiřina             PHK OK 99 Hradec Králové                            37:00 
   12 Gazdačková Jana              SHK TJ Slavia Hradec Králové                        54:46 
   16 Bláhová Luba                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                        59:34 



H14B  (45)     4.9 km  170 m   11 K        

    1 Picek Štěpán                 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou                    41:49 
    3 Netuka Vojtěch               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        43:06 
   25 Trejbal Václav               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        60:41 



H18B  (28)     6.3 km  250 m   14 K        

    1 Smitka Jan                   SHK TJ Slavia Hradec Králové                        53:09 
   12 Kudera Daniel                SHK TJ Slavia Hradec Králové                        63:18 



H21A  (75)     11.9 km  555 m   24 K       

    1 Janeček Oldřich              MFP VŠSK MFF UK Praha                               88:16 
   23 Gazdačko Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                       100:41 
   30 Stulík Jakub                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                       102:03 
   33 Weiner Jakub                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                       102:33 



H21B  (100)    10.7 km  525 m   22 K       

    1 Matras Tomáš                 CHT SK Chrast                                       86:57 
   13 Svoboda Ondřej               SHK TJ Slavia Hradec Králové                       100:01 
   55 Šabatka Zdeněk               SHK TJ Slavia Hradec Králové                       114:24 
   61 Slovák Miroslav              SHK TJ Slavia Hradec Králové                       118:43 
      Svoboda Petr                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                              
      Bláha Jan                    SHK TJ Slavia Hradec Králové                         disk 



H21E  (47)     13.6 km  655 m   28 K       

    1 Morawski Jacek               558 WKS FLOTA GDYNIA                                95:47 
    3 Jedlička Michal              SHK TJ Slavia Hradec Králové                        99:00 
    9 Hepner David                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                       104:15 
   26 Jirásek Michal               SHK TJ Slavia Hradec Králové                       118:29 
      Paclík Roman                 SHK TJ Slavia Hradec Králové                         disk 



H35B  (28)     9.5 km  370 m   21 K        

    1 Leibiger Jens                342 POST SV DRESDEN                                 70:56 
   16 Netuka Martin                SHK TJ Slavia Hradec Králové                       107:47 



H50B  (33)     6.2 km  250 m   16 K        

    1 Folprecht Miroslav           TUR TJ Turnov                                       59:01 
    2 Hausvater Karel              SHK TJ Slavia Hradec Králové                        62:19 
    6 Gazdačko Milan               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        67:19 



H70B  (8)      3.8 km  85 m   12 K         

    1 Havlík Jaroslav              SJC Sportcentrum Jičín                              47:38 
    4 Máslo Miroslav               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        51:41 



D18A  (40)     6.8 km  310 m   18 K        

    1 Novotná Tereza               PHK OK 99 Hradec Králové                            58:03 
    3 Teplá Karolína               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        65:32 
   17 Fundová Eliška               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        78:02 



D20A  (33)     6.8 km  310 m   18 K        

    1 Indráková Adélka             UOL SK Univerzita Palackého Olomou                  60:07 
   10 Mechlová Lenka               SHK TJ Slavia Hradec Králové                        70:26 
   20 Chmelařová Michaela          SHK TJ Slavia Hradec Králové                        87:08 



H18A  (40)     10.8 km  455 m   26 K       

    1 Petržela Jan                 LTU TJ Loko Trutnov                                 73:06 
   26 Provázek Jiří                SHK TJ Slavia Hradec Králové                       104:37 



H20A  (48)     10.8 km  455 m   26 K       

    1 Nykodým Miloš                ZBM SK Žabovřesky Brno                              74:42 
   40 Funda Jan                    SHK TJ Slavia Hradec Králové                       118:39 



Návrat na hlavní stránku