4. závod Gigasport Český pohár 2010 - OK BOR sloucenone 6.6.2010 17:09
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Text1        Jméno                        Klub                                 Čas    Ztráta 







D12C  (18)                2.9 km  55 m   6 K      



    1 VRL9951      Waňková Martina              VRL TJ Spartak Vrchlabí            24:43      0:00 

    2 TUR9851      Hudská Ludmila               TUR TJ Turnov                      25:47      1:04 

    3 SJI9852      Čechová Tereza               SJI OK Jihlava                     27:21      2:38 

    4 PGP9950      Hrabánková Zuzana            PGP Sportovní klub Praga           27:59      3:16 

    5 TUR9854      Schmidtová Tereza            TUR TJ Turnov                      28:18      3:35 

    6 SJC9951      Zlámalová Nikola             SJC Sportcentrum Jičín             28:51      4:08 

    7 LBE9950      Procházková Jana             LBE TJ Loko Beroun                 31:05      6:22 

    8 VLI9950      Poloprutská Lucie            VLI VSK Slavia TU Liberec          31:20      6:37 

    9 SJI9854      Vacková Anna                 SJI OK Jihlava                     31:21      6:38 

   10 SJI9851      Petráčková Kristýna          SJI OK Jihlava                     34:42      9:59 

   11 CHA0050      Pavlíková Markéta            CHA OK Chrastava                   35:56     11:13 

   12 STB9999      Kubecová Kateřina            STB TJ Stadion Nový Bor            36:43     12:00 

   13 1810000      Vasilenok Marija             181 MINSK                          37:09     12:26 

   14 LPU0153      Schvachová Lucie             LPU OK Lokomotiva Pardubice        41:55     17:12 

   15 KNC9950      Čiháková Barbora             KNC TJ Tatran Kostelec nad Če      42:55     18:12 

   16 TUR9956      Loudová Leona                TUR TJ Turnov                      43:10     18:27 

   17 KRL9951      Hanáková Lenka               KRL Kometa Kralovice               50:14     25:31 

   18 CHA9950      Bartáková ml. Eva            CHA OK Chrastava                   60:23     35:40 







D14B  (39)                3.8 km  90 m   10 K     



    1 DKP9751      Nováková Tereza              DKP Oddíl OB Kotlářka              33:17      0:00 

    2 PHK9656      Machačová Michaela           PHK OK 99 Hradec Králové           34:41      1:24 

    3 VRL9652      Hančová Petra                VRL TJ Spartak Vrchlabí            34:46      1:29 

    4 PGP9650      Kožinová Zuzana              PGP Sportovní klub Praga           36:00      2:43 

    5 SRK9653      Petrasová Zuzana             SRK SOOB Spartak Rychnov nad       37:39      4:22 

    6 LPM9650      Šiková Barbora               LPM OK Lokomotiva Plzeň            38:49      5:32 

    7 KAM9650      Hausenblasová Karolína       KAM SK Kamenice                    39:10      5:53 

    8 LPM9651      Šiková Karolína              LPM OK Lokomotiva Plzeň            39:12      5:55 

    9 5640000      Maciejewska Angelika         564 UKS TRAPER ZLOCIENIEC          39:39      6:22 

   10 PHK9653      Šádková Martina              PHK OK 99 Hradec Králové           40:01      6:44 

   11 PHK9751      Novotná Klára                PHK OK 99 Hradec Králové           40:20      7:03 

   12 KRL9651      Hanáková Magda               KRL Kometa Kralovice               40:54      7:37 

   13 PGP9654      Hrabánková Klára             PGP Sportovní klub Praga           41:06      7:49 

   14 PHK9753      Kavalírová Jůlie             PHK OK 99 Hradec Králové           41:39      8:22 

   15 LTP9750      Kovářová Lenka               LTP TJ Loko Teplice                41:41      8:24 

   16 VLI9750      Poloprutská Klára            VLI VSK Slavia TU Liberec          41:49      8:32 

   17 TUR9751      Linková Alena                TUR TJ Turnov                      42:56      9:39 

   18 PHK9752      Samková Kateřina             PHK OK 99 Hradec Králové           43:48     10:31 

   19 LTU9651      Koderičová Tereza            LTU TJ Loko Trutnov                43:55     10:38 

   20 TUV9653      Smutná Kateřina              TUV SOK TJ Turnov                  44:23     11:06 

   21 ZAM9651      Chládková Simona             ZAM Sokol Žamberk                  44:54     11:37 

   22 LPU9652      Schvachová Denisa            LPU OK Lokomotiva Pardubice        45:17     12:00 

   23 SKV9752      Kubínová Veronika            SKV TJ Slovan Karlovy Vary         45:30     12:13 

   24 LLI9652      Lettlová Michala             LLI TJ Loko Liberec                45:39     12:22 

   25 SLA9750      Ježková Kateřina             SLA SKOB Slaný                     47:38     14:21 

   26 TUR9753      Roškotová Lucie              TUR TJ Turnov                      47:43     14:26 

   27 ASU9797      Horvátová Hana               ASU Magnus Orienteering            48:46     15:29 

   28 SRK9654      Kosková Kateřina             SRK SOOB Spartak Rychnov nad       49:21     16:04 

   29 SJH9751      Parkanová Veronika           SJH Slovan Jindřichův Hradec       49:46     16:29 

   30 KAM9651      Hejnalová Eva                KAM SK Kamenice                    50:17     17:00 

   31 SLA9650      Kučerová Barbora             SLA SKOB Slaný                     50:52     17:35 

   32 PGP9751      Slavíková Silvie             PGP Sportovní klub Praga           51:14     17:57 

   33 TUR9756      Kohlová Monika               TUR TJ Turnov                      52:35     19:18 

   34 STH9651      Tauchmanová Karolína         STH SK Studenec                    53:10     19:53 

   35 SJH9752      Peňázová Veronika            SJH Slovan Jindřichův Hradec       54:01     20:44 

   36 SHK9755      Červená Adéla                SHK TJ Slavia Hradec Králové       55:10     21:53 

   37 SLA9752      Tomášková Barbora            SLA SKOB Slaný                     66:49     33:32 

   38 KAM9750      Čermáková Alžběta            KAM SK Kamenice                    68:04     34:47 

   39 SLA9852      Zábranská Kristýna           SLA SKOB Slaný                     68:29     35:12 







D16A  (25)                4.6 km  215 m   11 K    



    1 ZBM9451      Chromá Kateřina              ZBM SK Žabovřesky Brno             43:34      0:00 

    2 KAM9550      Bořánková Karolína           KAM SK Kamenice                    44:30      0:56 

    3 LTU9551      Svobodová Lenka              LTU TJ Loko Trutnov                45:56      2:22 

    4 PHK9451      Novotná Markéta              PHK OK 99 Hradec Králové           46:18      2:44 

    5 CTB9451      Voborníková Alena            CTB SK Chotěboř                    50:33      6:59 

    6 LLI9651      Štičková Anna                LLI TJ Loko Liberec                50:56      7:22 

    7 LPU9657      Kulhavá Eliška               LPU OK Lokomotiva Pardubice        52:20      8:46 

    8 TUV9455      Smutná Anežka                TUV SOK TJ Turnov                  53:18      9:44 

    9 3439400      Flechsig Theresa             343 USV TU DRESDEN                 53:49     10:15 

   10 SKV9452      Kubínová Romana              SKV TJ Slovan Karlovy Vary         55:19     11:45 

   11 SJH9451      Benešová Jana                SJH Slovan Jindřichův Hradec       55:48     12:14 

   12 PZR9559      Doleželová Kateřina          PZR SKP Žďár nad Sázavou           55:52     12:18 

   13 KAM9554      Procházková Marie            KAM SK Kamenice                    56:08     12:34 

   14 LPU9451      Procházková Klára            LPU OK Lokomotiva Pardubice        56:23     12:49 

   15 KAM9551      Hlubučková Kristýna          KAM SK Kamenice                    58:01     14:27 

   16 5600001      Stankiewicz Agata            560 UKS ORIENTUS LODŽ              59:19     15:45 

   17 5610002      Haniszewska Angelika         561 UKS TUKAN IWINY                60:03     16:29 

   18 PGP9554      Pavlů Kateřina               PGP Sportovní klub Praga           62:51     19:17 

   19 TZL9451      Koláriková Lucie             TZL SKOB Zlín                      63:28     19:54 

   20 TUR9554      Hanušová Michaela            TUR TJ Turnov                      63:47     20:13 

   21 5610001      Baluta Edyta                 561 UKS TUKAN IWINY                64:42     21:08 

   22 KAM9452      Kamererová Valérie           KAM SK Kamenice                    64:44     21:10 

   23 TUV9551      Zakouřilová Štěpánka         TUV SOK TJ Turnov                  69:47     26:13 

   24 5569500      Brajer Dominika              556 ARKADY RASZKOW                 77:39     34:05 



      VRB9499      Haltofová Eva                VRB SK při gymnáziu Vrbno p.        disk           







D16B  (12)                4.2 km  110 m   9 K     



    1 TUR9453      Brožová Aneta                TUR TJ Turnov                      42:32      0:00 

    2 LPM9452      Chvalová Věra                LPM OK Lokomotiva Plzeň            43:21      0:49 

    3 LPM9451      Kuberková Lucie              LPM OK Lokomotiva Plzeň            46:01      3:29 

    4 VLI9450      Poloprutská Tereza           VLI VSK Slavia TU Liberec          48:14      5:42 

    5 STH9552      Pacholíková Lucie            STH SK Studenec                    48:24      5:52 

    6 OKP9450      Nováková Kateřina            OKP SK OK 24 Praha                 48:49      6:17 

    7 KAM9451      Kozáková Zuzana              KAM SK Kamenice                    50:32      8:00 

    8 SJH9551      Kubičková Bára               SJH Slovan Jindřichův Hradec       51:23      8:51 

    9 TJN9451      Lejsková Martina             TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      54:51     12:19 

   10 LBE9450      Křivancová Zdenka            LBE TJ Loko Beroun                 55:22     12:50 

   11 TUR9455      Körberová Andrea             TUR TJ Turnov                      55:25     12:53 

   12 LEN9551      Zemanová Aneta               LEN SKI Klub Lenora                58:30     15:58 







D18A  (34)                6.8 km  310 m   18 K    



    1 PHK9255      Novotná Tereza               PHK OK 99 Hradec Králové           58:03      0:00 

    2 TUR9353      Pavlovcová Petra             TUR TJ Turnov                      61:34      3:31 

    3 SHK9251      Teplá Karolína               SHK TJ Slavia Hradec Králové       65:32      7:29 

    4 UOL9353      Horčičková Vendula           UOL SK Univerzita Palackého O      66:07      8:04 

    5 UOL9355      Šimková Jolanka              UOL SK Univerzita Palackého O      66:56      8:53 

    6 LPU9351      Knapová Lenka                LPU OK Lokomotiva Pardubice        70:05     12:02 

    7 DKP9350      Svobodná Tereza              DKP Oddíl OB Kotlářka              72:57     14:54 

    8 ZBM9353      Koporová Petra               ZBM SK Žabovřesky Brno             73:14     15:11 

    9 LPU9261      Petráčková Klára             LPU OK Lokomotiva Pardubice        73:15     15:12 

   10 SBR9250      Sklenářová Radka             SBR SKOB Bruntál                   73:28     15:25 

   11 KSU9393      Janů Hana                    KSU Klub vytrvalostních sport      74:07     16:04 

   12 ZBM9354      Hrušková Barbora             ZBM SK Žabovřesky Brno             75:32     17:29 

   13 5600002      Ewiak Natalia                560 UKS ORIENTUS LODŽ              75:44     17:41 

   14 KSU9394      Vozdová Aneta                KSU Klub vytrvalostních sport      76:12     18:09 

   15 5590003      Morawska Anna                559 POLISH JUNIOR TEAM             76:24     18:21 

   16 PGP9350      Kožinová Anna                PGP Sportovní klub Praga           77:50     19:47 

   17 SHK9351      Fundová Eliška               SHK TJ Slavia Hradec Králové       78:02     19:59 

   18 LPU9357      Kulhavá Šárka                LPU OK Lokomotiva Pardubice        78:28     20:25 

   19 SJH9352      Šrámková Michaela            SJH Slovan Jindřichův Hradec       78:36     20:33 

   20 TRI9353      Nožková Sára                 TRI TJ TŽ Třinec                   79:30     21:27 

   21 LCE9255      Papugová Katarína            LCE TJ Slovan Luhačovice           80:40     22:37 

   22 5549200      Klimkowska Hanna             554 LKO LESZNO                     81:50     23:47 

   23 KAM9350      Mrázová Pavla                KAM SK Kamenice                    82:12     24:09 

   24 TZL9252      Krejčíková Marie             TZL SKOB Zlín                      82:20     24:17 

   25 PVP9250      Neumannová Kateřina          PVP VSK Přírodověda - orient.      83:53     25:50 

   26 5629300      Kulczycka Dominika           562 KS KOŠCIELEC CHZANOW           85:08     27:05 

   27 ZPV9271      Křečková Lenka               ZPV KOB Železárny Prostějov        85:16     27:13 

   28 VRL9252      Doležalová Radka             VRL TJ Spartak Vrchlabí            85:51     27:48 

   29 5580000      Linska Angelika              558 WKS FLOTA GDYNIA               88:17     30:14 

   30 SRK9352      Reslová Hana                 SRK SOOB Spartak Rychnov nad       88:39     30:36 

   31 5569200      Dudzinska Paulina            556 ARKADY RASZKOW                 91:45     33:42 

   32 ONO9250      Urbánková Kateřina           ONO SKOB Ostrov                    92:45     34:42 

   33 ZBM9351      Jemelíková Denisa            ZBM SK Žabovřesky Brno             96:25     38:22 

   34 LDC9250      Vlčková Klára                LDC KOB Děčín                     120:03     62:00 







D18B  (19)                4.3 km  190 m   11 K    



    1 5610003      Szeliga Malgorzata           561 UKS TUKAN IWINY                47:16      0:00 

    2 VRL9254      Jebavá Lucie                 VRL TJ Spartak Vrchlabí            56:51      9:35 

    3 PZR9251      Urbanová Johana              PZR SKP Žďár nad Sázavou           58:00     10:44 

    4 PGP9252      Šámalová Ludmila             PGP Sportovní klub Praga           60:23     13:07 

    5 TAP9251      Hermannová Anna              TAP KOB TRETRA Praha               60:24     13:08 

    6 STH9356      Ducháčková Kateřina          STH SK Studenec                    61:09     13:53 

    6 TJN9252      Posseltová Tereza            TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      61:09     13:53 

    8 DKP9352      Seifertová Kateřina          DKP Oddíl OB Kotlářka              61:43     14:27 

    9 SMB9201      Žitná Jana                   SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bolesl      62:51     15:35 

   10 5539300      Szlendak Joanna              553 UNTS WARSZAWA                  63:33     16:17 

   11 TJN9353      Krpatová Klára               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      65:26     18:10 

   12 SJH9351      Benešová Iveta               SJH Slovan Jindřichův Hradec       67:35     20:19 

   13 SJI9351      Teplá Barbora                SJI OK Jihlava                     68:09     20:53 

   14 KAM9250      Straková Zuzana              KAM SK Kamenice                    69:10     21:54 

   15 TUR9352      Švábková Anna                TUR TJ Turnov                      69:22     22:06 

   16 SJI9252      Šanderová Martina            SJI OK Jihlava                     72:17     25:01 

   17 LPU9356      Kisková Klára                LPU OK Lokomotiva Pardubice        72:44     25:28 

   18 LBE9350      Procházková Kateřina         LBE TJ Loko Beroun                 73:29     26:13 

   19 TJN9352      Žuchová Nikola               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      88:25     41:09 







D20A  (31)                6.8 km  310 m   18 K    



    1 UOL9153      Indráková Adélka             UOL SK Univerzita Palackého O      60:07      0:00 

    2 VAM9051      Müllerová Věra               VAM OOB POLART Vamberk             62:44      2:37 

    3 LPU9053      Knapová Jana                 LPU OK Lokomotiva Pardubice        63:36      3:29 

    4 CHA9152      Valešová Jana                CHA OK Chrastava                   64:19      4:12 

    5 5590002      Faron Paulina                559 POLISH JUNIOR TEAM             64:58      4:51 

    6 UOL9052      Jakobová Adélka              UOL SK Univerzita Palackého O      65:39      5:32 

    7 DKP9154      Svobodná Madla               DKP Oddíl OB Kotlářka              67:31      7:24 

    8 SRK9151      Kosová Denisa                SRK SOOB Spartak Rychnov nad       68:23      8:16 

    9 5539103      Kolosinska Jolanta           553 UNTS WARSZAWA                  70:23     10:16 

   10 SHK9051      Mechlová Lenka               SHK TJ Slavia Hradec Králové       70:26     10:19 

   11 VRL9151      Kubátová Zuzana              VRL TJ Spartak Vrchlabí            71:24     11:17 

   12 TUR9151      Uhlíková Tereza              TUR TJ Turnov                      76:54     16:47 

   13 ZBM9160      Mervartová Kristýna          ZBM SK Žabovřesky Brno             78:20     18:13 

   14 KAM9152      Straková Andrea              KAM SK Kamenice                    79:20     19:13 

   15 KAM9157      Rusá Šárka                   KAM SK Kamenice                    80:19     20:12 

   16 BSO9150      Procházková Monika           BSO KOB Baník Sokolov              80:45     20:38 

   17 LPU9054      Valachová Martina            LPU OK Lokomotiva Pardubice        82:57     22:50 

   18 5600003      Gwozdz Ewa                   560 UKS ORIENTUS LODŽ              83:44     23:37 

   19 TUR9152      Beranová Barbora             TUR TJ Turnov                      85:21     25:14 

   20 SHK9151      Chmelařová Michaela          SHK TJ Slavia Hradec Králové       87:08     27:01 

   21 TAP9055      Jiříková Dana                TAP KOB TRETRA Praha               87:54     27:47 

   22 UOL9151      Štrajtová Štěpánka           UOL SK Univerzita Palackého O      88:01     27:54 

   23 5539002      Filaber Anna                 553 UNTS WARSZAWA                  92:42     32:35 

   24 TAP9053      Zamazalová Kateřina          TAP KOB TRETRA Praha               94:18     34:11 

   25 TTR9051      Fialová Zuzana               TTR OOB Třebíč                     94:38     34:31 

   26 ABM9059      Fasurová Tereza              ABM KOB MOIRA Brno                 95:08     35:01 

   27 LCE9052      Hubáčková Pavla              LCE TJ Slovan Luhačovice          100:37     40:30 

   28 LCE9051      Cahlová Blanka               LCE TJ Slovan Luhačovice          100:41     40:34 

   29 NPA9051      Šmidrkalová Monika           NPA SK LOB Nová Paka              106:38     46:31 

   30 ZBM9150      Mezníková Lucie              ZBM SK Žabovřesky Brno            115:22     55:15 

   31 TUR9153      Beranová Jana                TUR TJ Turnov                     118:50     58:43 







D20B  (5)                 4.7 km  170 m   11 K    



    1 VRL9154      Kičinová Erika               VRL TJ Spartak Vrchlabí            56:32      0:00 

    2 SRK9152      Říčařová Žaneta              SRK SOOB Spartak Rychnov nad       61:16      4:44 

    3 SJI9056      Řezníčková Tereza            SJI OK Jihlava                     64:55      8:23 

    4 JHB9159      Hercigová Anna               JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod       69:37     13:05 

    5 KAM9150      Škvorová Barbora             KAM SK Kamenice                    72:16     15:44 







D21A  (56)                7.2 km  285 m   15 K    



    1 LPU8359      Škodová Petra                LPU OK Lokomotiva Pardubice        67:22      0:00 

    2 LPU8557      Krčálová Veronika            LPU OK Lokomotiva Pardubice        69:02      1:40 

    3 LPU8653      Juračková Jana               LPU OK Lokomotiva Pardubice        69:08      1:46 

    4 ZPV6777      Holinková Hana               ZPV KOB Železárny Prostějov        69:12      1:50 

    5 PHK6651      Novotná Petra                PHK OK 99 Hradec Králové           69:21      1:59 

    6 DKP8154      Janatová Lucie               DKP Oddíl OB Kotlářka              69:45      2:23 

    7 CHT8353      Juračková Kateřina           CHT SK Chrast                      70:44      3:22 

    8 PGP6652      Tichovská Hana               PGP Sportovní klub Praga           71:06      3:44 

    9 KAM6951      Valášková Šárka              KAM SK Kamenice                    71:51      4:29 

   10 UOL7051      Horčičková Eva               UOL SK Univerzita Palackého O      72:06      4:44 

   11 VLI8054      Matějů Kateřina              VLI VSK Slavia TU Liberec          74:08      6:46 

   12 LCE8951      Jirčáková Martina            LCE TJ Slovan Luhačovice           75:06      7:44 

   13 VLI6151      Henychová Zuzana             VLI VSK Slavia TU Liberec          75:12      7:50 

   14 KON7852      Otrubová Johana              KON KOB Konice                     75:22      8:00 

   15 LPU8552      Fukátková Pavla              LPU OK Lokomotiva Pardubice        76:31      9:09 

   16 VBM7751      Fučíková Hana                VBM VSK MZLU Brno                  77:14      9:52 

   17 PGP6651      Kožinová Jana                PGP Sportovní klub Praga           77:43     10:21 

   18 ASU8598      Vávrová Veronika             ASU Magnus Orienteering            78:05     10:43 

   19 ZBM7951      Gebauerová Jana              ZBM SK Žabovřesky Brno             78:14     10:52 

   20 CHA7850      Kašková Kateřina             CHA OK Chrastava                   78:27     11:05 

   20 CHA8050      Kašková Barbora              CHA OK Chrastava                   78:27     11:05 

   22 TTR8551      Ratkovská Lenka              TTR OOB Třebíč                     79:29     12:07 

   23 SHK8753      Doležalová Veronika          SHK TJ Slavia Hradec Králové       80:03     12:41 

   24 SMB8753      Svobodová Jana               SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bolesl      80:09     12:47 

   25 ZBM8459      Tvarůžková Petra             ZBM SK Žabovřesky Brno             80:21     12:59 

   26 VSP5450      Horová Magda                 VSP USK Praha                      80:29     13:07 

   27 DCE7450      Svobodová Jitka              DCE Sokol Dobřichovice             80:46     13:24 

   28 ZBM8658      Palátová Petra               ZBM SK Žabovřesky Brno             80:50     13:28 

   29 PHK8855      Azebová Nina                 PHK OK 99 Hradec Králové           81:09     13:47 

   30 SRK7751      Lenka Hrobařová              SRK SOOB Spartak Rychnov nad       81:59     14:37 

   31 PGP7562      Pokorná Magdalena            PGP Sportovní klub Praga           82:39     15:17 

   32 VSP7752      Gajdová Kristina             VSP USK Praha                      82:57     15:35 

   33 SJC8951      Soukupová Lucie              SJC Sportcentrum Jičín             83:04     15:42 

   34 EKP7053      Zurynková Jana               EKP VŠTJ Ekonom Praha              84:03     16:41 

   35 TAP8854      Gabrovská Lucie              TAP KOB TRETRA Praha               84:16     16:54 

   36 CTB7959      Králová Michaela             CTB SK Chotěboř                    84:31     17:09 

   37 TZL8551      Krejčíková Barbora           TZL SKOB Zlín                      84:41     17:19 

   38 JIL8651      Kynčlová Martina             JIL OK Jilemnice                   85:42     18:20 

   39 VLI8150      Šaffková Kateřina            VLI VSK Slavia TU Liberec          85:52     18:30 

   40 PGP8852      Smolková Kateřina            PGP Sportovní klub Praga           85:58     18:36 

   41 DOK6850      Hradecká Petra               DOK OK Doksy                       86:36     19:14 

   42 ZBM8467      Zlesáková Daniela            ZBM SK Žabovřesky Brno             86:56     19:34 

   43 VAM8651      Smutná Pavla                 VAM OOB POLART Vamberk             88:37     21:15 

   44 LTU8451      Ulahelová Jana               LTU TJ Loko Trutnov                89:40     22:18 

   45 DOB7956      Štěpánová Dita               DOB KOB Dobruška                   91:16     23:54 

   46 KSH7753      Hulcová Pavla                KSH TJ Kašperské Hory              91:17     23:55 

   47 ZBM8456      Šišková Vladimíra            ZBM SK Žabovřesky Brno             92:19     24:57 

   48 AOP7251      Kašparová Šárka              AOP NORD Slavia Minerva Opava      92:49     25:27 

   49 EKP8051      Volfová Martina              EKP VŠTJ Ekonom Praha              94:05     26:43 

   50 DKP8350      Havlíčková Vendula           DKP Oddíl OB Kotlářka              94:57     27:35 

   51 SSU8151      Klíchová Jana                SSU SK Severka Šumperk             97:29     30:07 

   52 EKP6550      Kunová Dagmar                EKP VŠTJ Ekonom Praha             100:34     33:12 

   53 CHA8950      Brozová Zuzana               CHA OK Chrastava                  105:48     38:26 

   54 STB8297      Bernášková Petra             STB TJ Stadion Nový Bor           105:56     38:34 



      DKP8758      Bochenková Martina           DKP Oddíl OB Kotlářka               disk           

      SJC8551      Procházková Zuzana           SJC Sportcentrum Jičín              disk           







D21B  (40)                6.3 km  275 m   16 K    



    1 DKP8756      Dlouhá Marie                 DKP Oddíl OB Kotlářka              70:27      0:00 

    2 VCB7851      Teringlová Martina           VCB TJ OB České Budějovice         77:48      7:21 

    3 LPM7751      Hofmanová Michaela           LPM OK Lokomotiva Plzeň            78:05      7:38 

    4 SMB8151      Kvapilová Lenka              SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bolesl      80:32     10:05 

    5 SHK8851      Teplá Tereza                 SHK TJ Slavia Hradec Králové       80:37     10:10 

    6 PHK8054      Melounková Lucie             PHK OK 99 Hradec Králové           80:56     10:29 

    7 SLP7451      Chumová Jana                 SLP SK Slavia Praha                82:45     12:18 

    8 SJC7962      Ticháčková Magdalena         SJC Sportcentrum Jičín             83:30     13:03 

    9 VPM7995      Vodrážková Kateřina          VPM KOS Slavia VŠ Plzeň            86:28     16:01 

   10 PHK8359      Lamichová Kateřina           PHK OK 99 Hradec Králové           88:30     18:03 

   11 SHK8256      Doležalová Lenka             SHK TJ Slavia Hradec Králové       88:52     18:25 

   12 LPU8751      Sůvová Barbora               LPU OK Lokomotiva Pardubice        89:28     19:01 

   13 ZBM8485      Uhnavá Markéta               ZBM SK Žabovřesky Brno             89:34     19:07 

   14 VBM7752      Gothardová Eva               VBM VSK MZLU Brno                  89:58     19:31 

   15 CTB8351      Šťastná Lenka                CTB SK Chotěboř                    91:18     20:51 

   16 PHK7456      Samková Renáta               PHK OK 99 Hradec Králové           92:47     22:20 

   17 VRL8353      Knoblochová Kamila           VRL TJ Spartak Vrchlabí            93:02     22:35 

   18 PVP7751      Šimková Markéta              PVP VSK Přírodověda - orient.      94:22     23:55 

   19 EKP7051      Klapalová Pavla              EKP VŠTJ Ekonom Praha              94:25     23:58 

   20 STE7552      Tomanková Martina            STE SKI-OB Šternberk               95:57     25:30 

   21 KSU8494      Havlíčková Markéta           KSU Klub vytrvalostních sport      96:25     25:58 

   22 CHA8251      Kadavá Jana                  CHA OK Chrastava                   97:32     27:05 

   23 PBM7375      Švejcarová Daniela           PBM TJ Spartak První Brněnská      98:54     28:27 

   24 SLP7960      Koppová Ingrid               SLP SK Slavia Praha               104:23     33:56 

   25 SLP7051      Škáchová Petra               SLP SK Slavia Praha               106:08     35:41 

   26 PVP7453      Izáková Ivana                PVP VSK Přírodověda - orient.     106:17     35:50 

   27 SLP8151      Chaloupková Marie            SLP SK Slavia Praha               107:24     36:57 

   28 5538905      Dusza Anna                   553 UNTS WARSZAWA                 110:08     39:41 

   29 VBM8772      Adamová Eva                  VBM VSK MZLU Brno                 110:59     40:32 

   30 FSP8051      Skripniková Kateřina         FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     111:56     41:29 

   31 LLI5550      Korejčíková Dáďa             LLI TJ Loko Liberec               112:13     41:46 

   32 LIT7451      Pavlíková Klára              LIT KOB Chemopetrol Litvínov      113:55     43:28 

   33 LPM7856      Krátká Michaela              LPM OK Lokomotiva Plzeň           118:50     48:23 

   34 VSP8150      Kopecká Anežka               VSP USK Praha                     122:39     52:12 

   35 LIT8951      Neradová Eva                 LIT KOB Chemopetrol Litvínov      122:48     52:21 



      FSP7555      Fibírová Zuzana              FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra       disk           

      FSP7851      Kuželová Michaela            FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra       disk           

      CHA7750      Pachnerová Dominika          CHA OK Chrastava                    disk           

      LIT8352      Pavlíková Jitka              LIT KOB Chemopetrol Litvínov        disk           

      STB8196      Kučerková Romana             STB TJ Stadion Nový Bor             disk           







D21C  (18)                5.1 km  170 m   12 K    



    1 SCP7950      Hojná Silvie                 SCP OK Sparta Praha                56:31      0:00 

    2 LPU8953      Nádvorníková Tereza          LPU OK Lokomotiva Pardubice        56:42      0:11 

    3 EKP7850      Ondráčková Veronika          EKP VŠTJ Ekonom Praha              58:46      2:15 

    4 TUR8852      Sehnalová Tereza             TUR TJ Turnov                      63:21      6:50 

    5 LPU8951      Weisbauerová Dagmar          LPU OK Lokomotiva Pardubice        64:17      7:46 

    6 TAP8462      Hejtmánková Kateřina         TAP KOB TRETRA Praha               69:18     12:47 

    7 LTP7758      Lošťáková Ivana              LTP TJ Loko Teplice                70:39     14:08 

    8 CST7454      Pelcová Pavla                CST TJ ČZ Strakonice               71:01     14:30 

    9 LPU8952      Lennerová Hana               LPU OK Lokomotiva Pardubice        74:35     18:04 

   10 STH7751      Šedivá Petra                 STH SK Studenec                    77:14     20:43 

   11 N010000      Zýková Martina               IMP001 N01                         80:15     23:44 

   12 TEH8751      Sládková Zuzana              TEH Sokol Tehov                    86:25     29:54 

   13 ZBP7654      Sedláčková Jana              ZBP SK Zbraslav                    90:21     33:50 

   14 CHT8653      Vintrová Alžběta             CHT SK Chrast                      95:24     38:53 

   15 LCE8060      Savalieva Natalia            LCE TJ Slovan Luhačovice          100:43     44:12 



      LCE7952      Padělková Lenka              LCE TJ Slovan Luhačovice            disk           

      SJC7751      Fejková Marcela              SJC Sportcentrum Jičín              disk           

      VAM8951      Bednářová Michala            VAM OOB POLART Vamberk              disk           







D21E  (29)                8.3 km  315 m   19 K    



    1 5590001      Wiśniewska Hanna             559 POLISH JUNIOR TEAM             71:05      0:00 

    2 DKP8450      Kovářová Kristýna            DKP Oddíl OB Kotlářka              73:48      2:43 

    3 SHK8152      Fejlková Martina             SHK TJ Slavia Hradec Králové       74:23      3:18 

    4 TUR8354      Rufferová Iva                TUR TJ Turnov                      75:05      4:00 

    5 TUR8650      Krafková Lucie               TUR TJ Turnov                      75:24      4:19 

    6 DKP8853      Karochová Simona             DKP Oddíl OB Kotlářka              75:32      4:27 

    7 ZBM8951      Mádlová Věra                 ZBM SK Žabovřesky Brno             75:47      4:42 

    8 DKP8950      Bochenková Ivana             DKP Oddíl OB Kotlářka              76:23      5:18 

    9 LPU7957      Lučanová Marta               LPU OK Lokomotiva Pardubice        77:35      6:30 

   10 VSP7850      Baldrianová Barbora          VSP USK Praha                      78:55      7:50 

   11 5590000      Gajda Monika                 559 POLISH JUNIOR TEAM             80:13      9:08 

   12 PGP8556      Spurná Martina               PGP Sportovní klub Praga           80:54      9:49 

   13 SCP8152      Iva Košárková                SCP OK Sparta Praha                81:18     10:13 

   14 KAM8851      Doležalová Monika            KAM SK Kamenice                    81:30     10:25 

   15 UOL8951      Poklopová Lenka              UOL SK Univerzita Palackého O      81:56     10:51 

   16 PGP8753      Hrstková Vladěna             PGP Sportovní klub Praga           83:25     12:20 

   17 ZBM8966      Kabáthová Eva                ZBM SK Žabovřesky Brno             84:19     13:14 

   18 SSU8951      Kuncová Eliška               SSU SK Severka Šumperk             93:37     22:32 

   19 ASU8351      Labašová Katarína            ASU Magnus Orienteering            96:11     25:06 

   20 ASU8964      Vozdová Klára                ASU Magnus Orienteering            96:54     25:49 

   21 PGP8251      Tichovská Hana               PGP Sportovní klub Praga           97:14     26:09 

   22 SJC8484      Mezníková Lenka              SJC Sportcentrum Jičín             97:30     26:25 

   23 DKP8254      Jiřištová Zuzana             DKP Oddíl OB Kotlářka              98:16     27:11 

   24 SCP8257      Langpaulová Anna             SCP OK Sparta Praha                99:37     28:32 

   25 5538904      Tynelska Justyna             553 UNTS WARSZAWA                 100:12     29:07 

   26 3428700      Kraemer Jitka                342 POST SV DRESDEN               102:06     31:01 

   27 FSP7350      Borovičková Lenka            FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     115:53     44:48 

   28 ZBM8954      Hendrychová Zuzana           ZBM SK Žabovřesky Brno            130:15     59:10 

   29 SJC8352      Švihovská Eva                SJC Sportcentrum Jičín            173:57    102:52 







D35B  (29)                5.6 km  215 m   13 K    



    1 KAM6450      Klinkerová Jitka             KAM SK Kamenice                    57:23      0:00 

    2 VAM6251      Smutná Jana                  VAM OOB POLART Vamberk             60:25      3:02 

    3 VSP7455      Škorpilová Jana              VSP USK Praha                      63:03      5:40 

    4 CHC7151      Švadlenová Ivana             CHC KOB Choceň                     63:15      5:52 

    5 SJC7253      Zlámalová Zdena              SJC Sportcentrum Jičín             63:42      6:19 

    6 KRE7051      Dulovcová Marie              KRE TJ Sokol Křemže                64:11      6:48 

    7 LLI7151      Paroulková Iva               LLI TJ Loko Liberec                64:47      7:24 

    8 LPU6553      Čermáková Renata             LPU OK Lokomotiva Pardubice        67:04      9:41 

    9 KAM7350      Škvorová Zuzana              KAM SK Kamenice                    67:13      9:50 

   10 SLA7350      Ježková Martina              SLA SKOB Slaný                     70:36     13:13 

   11 STH7351      Kalenská Kateřina            STH SK Studenec                    71:04     13:41 

   12 VSP7453      Zakouřilová Helena           VSP USK Praha                      71:18     13:55 

   13 SHK6561      Teplá Hana                   SHK TJ Slavia Hradec Králové       71:23     14:00 

   14 LPU6859      Kaplanová Iva                LPU OK Lokomotiva Pardubice        71:33     14:10 

   15 LBE7451      Vildmonová Pavla             LBE TJ Loko Beroun                 71:35     14:12 

   15 LPU7051      Procházková Alexandra        LPU OK Lokomotiva Pardubice        71:35     14:12 

   17 TUR6850      Linková Iva                  TUR TJ Turnov                      73:29     16:06 

   18 OKP6852      Semíková Iva                 OKP SK OK 24 Praha                 82:28     25:05 

   19 5547300      Baksalary Lidia              554 LKO LESZNO                     90:02     32:39 

   20 LBE7450      Kučerová Lada                LBE TJ Loko Beroun                 90:42     33:19 

   21 VSP7255      Horáková Lenka               VSP USK Praha                      91:28     34:05 

   22 CTB7351      Šťastná Alena                CTB SK Chotěboř                    92:19     34:56 

   23 VPM7451      Richtrová Lucie              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň            92:44     35:21 

   24 PGP6951      Brousilová Petra             PGP Sportovní klub Praga           93:31     36:08 

   25 SLA7451      Asterová Jana                SLA SKOB Slaný                     98:54     41:31 

   26 SNA7155      Douchová Jaroslava           SNA TJ Start Náchod               110:52     53:29 

   27 LBE6450      Procházková Pavlína          LBE TJ Loko Beroun                115:32     58:09 

   28 LPU7154      Schvachová Stanislava        LPU OK Lokomotiva Pardubice       115:51     58:28 

   29 PEN7450      Dastychová Alexandra         PEN OK RECO SPORT                 170:00    112:37 







D40B  (35)                5.1 km  165 m   12 K    



    1 3436900      Eckardt Cornelia             343 USV TU DRESDEN                 45:09      0:00 

    2 LPU6052      Knapová Iva                  LPU OK Lokomotiva Pardubice        52:55      7:46 

    3 TBM5855      Kuchařová Ada                TBM TJ Tesla Brno                  53:00      7:51 

    4 SJI6951      Čechová Zuzana               SJI OK Jihlava                     53:26      8:17 

    5 STB6798      Abelová Ivana                STB TJ Stadion Nový Bor            53:36      8:27 

    6 PVP6650      Neumannová Renata            PVP VSK Přírodověda - orient.      58:16     13:07 

    6 PVP6853      Gabryšová Tereza             PVP VSK Přírodověda - orient.      58:16     13:07 

    8 CTB6851      Voborníková Eva              CTB SK Chotěboř                    58:26     13:17 

    9 LDC6850      Patzeltová Beatrice          LDC KOB Děčín                      58:36     13:27 

   10 TJN7050      Posseltová Romana            TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      59:19     14:10 

   11 KNC6750      Čiháková Lenka               KNC TJ Tatran Kostelec nad Če      60:49     15:40 

   12 ONO6750      Oncirková Monika             ONO SKOB Ostrov                    61:32     16:23 

   13 CHA6550      Gorčicová Ivana              CHA OK Chrastava                   62:09     17:00 

   14 VAM6451      Klapalová Jana               VAM OOB POLART Vamberk             63:03     17:54 

   15 PGP6450      Smolková Alena               PGP Sportovní klub Praga           63:08     17:59 

   16 OKP6650      Němečková Jarmila            OKP SK OK 24 Praha                 63:37     18:28 

   17 SJH7051      Benešová Iva                 SJH Slovan Jindřichův Hradec       65:49     20:40 

   18 TJN6051      Zuzánková Růžena             TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      66:20     21:11 

   19 EKP6850      Koucká Ivana                 EKP VŠTJ Ekonom Praha              68:03     22:54 

   20 MFP6850      Forstová Lenka               MFP VŠSK MFF UK Praha              69:38     24:29 

   21 PGP6650      Slavíková Kateřina           PGP Sportovní klub Praga           69:45     24:36 

   22 VAM6452      Veverková Yveta              VAM OOB POLART Vamberk             70:50     25:41 

   23 OKP6651      Nováková Irena               OKP SK OK 24 Praha                 71:41     26:32 

   24 TBM6870      Nykodýmová Monika            TBM TJ Tesla Brno                  72:16     27:07 

   25 LPU6955      Demlová Jitka                LPU OK Lokomotiva Pardubice        76:19     31:10 

   26 DKP6750      Klašková Kateřina            DKP Oddíl OB Kotlářka              77:01     31:52 

   27 NPA6951      Háková Eva                   NPA SK LOB Nová Paka               78:00     32:51 

   28 SCP6950      Tloušťová Eva                SCP OK Sparta Praha                79:16     34:07 

   29 CHA7051      Bartáková Eva                CHA OK Chrastava                   79:24     34:15 

   30 KAM6752      Čermáková Gabriela           KAM SK Kamenice                    80:01     34:52 

   31 1810001      Tsitsyankova Volga           181 MINSK                          80:33     35:24 

   32 CHA6551      Pavlíková Pavla              CHA OK Chrastava                   81:56     36:47 

   33 KAM6851      Hlubučková Šárka             KAM SK Kamenice                    82:50     37:41 

   34 KRE6851      Zimmermannová Milena         KRE TJ Sokol Křemže                84:11     39:02 

   35 SRK6751      Kulhavá Jarmila              SRK SOOB Spartak Rychnov nad       87:22     42:13 







D45B  (39)                4.3 km  100 m   14 K    



    1 SJI6051      Hrstková Dana                SJI OK Jihlava                     43:19      0:00 

    2 3426300      Kraemer Karin                342 POST SV DRESDEN                43:46      0:27 

    3 PZR5654      Rosecká Alena                PZR SKP Žďár nad Sázavou           45:44      2:25 

    4 EKP5650      Fantová Libuše               EKP VŠTJ Ekonom Praha              50:21      7:02 

    5 SHK6351      Mádlová Iva                  SHK TJ Slavia Hradec Králové       51:06      7:47 

    6 LPU6051      Juračková Jana               LPU OK Lokomotiva Pardubice        52:16      8:57 

    7 EKP6252      Pecková Ivana                EKP VŠTJ Ekonom Praha              52:29      9:10 

    8 LDC6451      Vlčková Jindra               LDC KOB Děčín                      52:31      9:12 

    9 LCE5551      Stackeová Anna               LCE TJ Slovan Luhačovice           52:39      9:20 

   10 KNC6550      Komersová Jana               KNC TJ Tatran Kostelec nad Če      53:37     10:18 

   11 VSP6151      Michálková Jiřina            VSP USK Praha                      53:48     10:29 

   12 HCE6450      Kettnerová Lenka             HCE TJ Sokol Hostivice             54:38     11:19 

   13 PHK6151      Hejnalová Hana               PHK OK 99 Hradec Králové           55:11     11:52 

   14 SCP6150      Kavková Dana                 SCP OK Sparta Praha                55:40     12:21 

   15 3436200      Leideck Heike                343 USV TU DRESDEN                 59:30     16:11 

   16 EKP6150      Bochenková Jana              EKP VŠTJ Ekonom Praha              59:39     16:20 

   17 DCE5450      Procházková Miluše           DCE Sokol Dobřichovice             60:28     17:09 

   18 LPU6151      Hermanová Dana               LPU OK Lokomotiva Pardubice        62:15     18:56 

   19 TZL6262      Krejčíková Monika            TZL SKOB Zlín                      62:49     19:30 

   20 TTR6152      Klusáčková Jitka             TTR OOB Třebíč                     63:52     20:33 

   21 LPM6352      Kolovská Ilona               LPM OK Lokomotiva Plzeň            63:55     20:36 

   22 LTU6351      Petrželová Alena             LTU TJ Loko Trutnov                64:17     20:58 

   23 PGP6153      Tichovská Jitka              PGP Sportovní klub Praga           64:21     21:02 

   24 PGP6251      Landovská Ivana              PGP Sportovní klub Praga           66:09     22:50 

   25 VLI6551      Veselská Kateřina            VLI VSK Slavia TU Liberec          67:11     23:52 

   26 SJI6355      Jahodová Marie               SJI OK Jihlava                     67:30     24:11 

   27 MKP6350      Ježková Regina               MKP SK Meteor Kačerov Praha        67:39     24:20 

   28 TEH5751      Sládková Eva                 TEH Sokol Tehov                    68:48     25:29 

   29 LLI6351      Košková Vlasta               LLI TJ Loko Liberec                74:00     30:41 

   30 LTP6151      Kovářová Alena               LTP TJ Loko Teplice                75:29     32:10 

   31 KRE6352      Kovaříčková Darja            KRE TJ Sokol Křemže                76:52     33:33 

   32 VLI6350      Škapová Kamila               VLI VSK Slavia TU Liberec          77:32     34:13 

   33 KPY6051      Kohlová Alena                KPY SKOB Kralupy nad Vltavou       78:18     34:59 

   34 PEN6350      Kábrtová Iva                 PEN OK RECO SPORT                  81:41     38:22 

   35 SCP5450      Zavadilová Naďa              SCP OK Sparta Praha                85:36     42:17 

   36 PGP6150      Šámalová Hana                PGP Sportovní klub Praga           88:36     45:17 



      5570001      Dragowska Marzena            557 OKS OTWOCK                      disk           

      DCE5550      Mrázová Pavla                DCE Sokol Dobřichovice              disk           

      KRE6351      Troupová Vladěna             KRE TJ Sokol Křemže                 disk           







D50B  (24)                3.9 km  85 m   13 K     



    1 PHK5651      Běhounová Jiřina             PHK OK 99 Hradec Králové           37:00      0:00 

    2 LPU5851      Víchová Ladislava            LPU OK Lokomotiva Pardubice        40:51      3:51 

    3 EKP5750      Šedivá Miroslava             EKP VŠTJ Ekonom Praha              43:26      6:26 

    4 DKP5650      Mrázková Ivana               DKP Oddíl OB Kotlářka              46:30      9:30 

    5 DKP5752      Dudová Hana                  DKP Oddíl OB Kotlářka              48:48     11:48 

    6 TCB5751      Pokorná Eva                  TCB SK Technik České Budějovi      49:08     12:08 

    7 TUR5650      Konopáčová Jana              TUR TJ Turnov                      50:09     13:09 

    8 PGP5850      Zelená Markéta               PGP Sportovní klub Praga           52:28     15:28 

    9 TUR5750      Holasová Jaroslava           TUR TJ Turnov                      52:40     15:40 

   10 PHK5951      Panchártková Jitka           PHK OK 99 Hradec Králové           54:13     17:13 

   11 TBM5253      Cigošová Anna                TBM TJ Tesla Brno                  54:15     17:15 

   12 SHK5851      Gazdačková Jana              SHK TJ Slavia Hradec Králové       54:46     17:46 

   13 VRL5451      Nýdrlová Eva                 VRL TJ Spartak Vrchlabí            56:08     19:08 

   14 CHT5751      Žemličková Jindra            CHT SK Chrast                      56:24     19:24 

   15 KCK5756      Marie Flašarová              KCK KOB Český Krumlov              57:25     20:25 

   16 SHK5852      Bláhová Luba                 SHK TJ Slavia Hradec Králové       59:34     22:34 

   17 OSN5951      Hrušková Zdeňka              OSN SK Orient. sporty Nové Mě      59:47     22:47 

   18 CHA5750      Kadavá Eva                   CHA OK Chrastava                   61:42     24:42 

   19 DKP5851      Svobodná Eva                 DKP Oddíl OB Kotlářka              62:57     25:57 

   20 DCE5650      Štrossová Jiřinka            DCE Sokol Dobřichovice             67:02     30:02 

   21 DOK6050      Kapounová Jitka              DOK OK Doksy                       72:26     35:26 

   22 SMB5951      Svobodová Hana               SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bolesl      72:47     35:47 

   23 DOK5750      Vilimovská Miroslava         DOK OK Doksy                       75:40     38:40 

   24 DOK5950      Nováková Pavla               DOK OK Doksy                       93:30     56:30 







D55B  (19)                3.4 km  55 m   12 K     



    1 MLA5451      Opavová Stanislava           MLA MLOK Mariánské Lázně           37:44      0:00 

    2 CHA5150      Šaffková Zuzana              CHA OK Chrastava                   38:34      0:50 

    3 LIT5051      Neradová Alena               LIT KOB Chemopetrol Litvínov       40:05      2:21 

    4 PGP5550      Doležalová Vlasta            PGP Sportovní klub Praga           40:10      2:26 

    5 LBE5150      Tvrdková Eva                 LBE TJ Loko Beroun                 42:53      5:09 

    6 CHA5550      Bradnová Věra                CHA OK Chrastava                   43:59      6:15 

    7 SCP5550      Jahnová Helena               SCP OK Sparta Praha                46:33      8:49 

    8 SKV5351      Nováková Svatava             SKV TJ Slovan Karlovy Vary         48:29     10:45 

    9 TJN5452      Lukavcová Lenka              TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      49:40     11:56 

   10 CHA5351      Ševčíková Alena              CHA OK Chrastava                   56:27     18:43 

   11 TAP5452      Hejtmánková Alena            TAP KOB TRETRA Praha               56:29     18:45 

   12 DKL5350      Brumková Vladimíra           DKL TJ Sparta Doly Kladno          56:40     18:56 

   13 VLI5152      Pachnerová Jaroslava         VLI VSK Slavia TU Liberec          60:16     22:32 

   14 DLT5151      Nedvídková Jitka             DLT OB Rozmarýn Litoměřice         63:40     25:56 

   15 SCP4650      Lohrová Jarmila              SCP OK Sparta Praha                67:18     29:34 

   16 JEN5452      Havlová Jaroslava            JEN TJ Sokol Jenišovice            76:02     38:18 

   17 NPA5552      Nováková Jana                NPA SK LOB Nová Paka               76:35     38:51 

   18 TJN5450      Böhmová Eva                  TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      77:13     39:29 



      LIT5351      Ondrůjová Anna               LIT KOB Chemopetrol Litvínov        disk           







D60B  (12)                3.2 km  50 m   11 K     



    1 TRI4650      Gavendová Anna               TRI TJ TŽ Třinec                   34:29      0:00 

    2 VSP5050      Dohnalová Dana               VSP USK Praha                      39:28      4:59 

    3 PZR5051      Křížová Zdenka               PZR SKP Žďár nad Sázavou           40:29      6:00 

    4 LPU4752      Kubíková Květa               LPU OK Lokomotiva Pardubice        43:25      8:56 

    5 VRL4851      Knoblochová Věra             VRL TJ Spartak Vrchlabí            48:05     13:36 

    6 VLI4950      Horáčková Stanislava         VLI VSK Slavia TU Liberec          48:10     13:41 

    7 3415052      Ender Irina                  341 HSG TURBINE ZITTAU             48:32     14:03 

    8 CHA4650      Kašková Eva                  CHA OK Chrastava                   51:41     17:12 

    9 CHA4350      Horčíková Marie              CHA OK Chrastava                   51:46     17:17 

   10 1010001      Koprivova Jitka              101 URINGA ORIENTEERS SYDNEY       52:45     18:16 

   11 PGP4750      Kubátová Milada              PGP Sportovní klub Praga           53:21     18:52 

   12 LTU4751      Kutáčková Stanislava         LTU TJ Loko Trutnov                69:05     34:36 







D65B  (7)                 2.9 km  45 m   10 K     



    1 PGP4451      Dvořáková Ladislava          PGP Sportovní klub Praga           47:42      0:00 

    2 KAS4350      Štrojsová Jaroslava          KAS KOB Kamenický Šenov            56:36      8:54 

    3 LLI4451      Krausová Marie               LLI TJ Loko Liberec                60:48     13:06 

    4 PGP4450      Suchá Bohuslava              PGP Sportovní klub Praga           60:56     13:14 

    5 KAS4551      Nejezchlebová Věra           KAS KOB Kamenický Šenov            67:12     19:30 

    6 SLP4451      Zmeková Míla                 SLP SK Slavia Praha                95:56     48:14 



      3414351      Haufe Heiderose              341 HSG TURBINE ZITTAU              disk           







H12C  (22)                2.9 km  55 m   6 K      



    1 PHK9901      Kavalír Jáchym               PHK OK 99 Hradec Králové           21:29      0:00 

    2 PHK9905      Mašata Metoděj               PHK OK 99 Hradec Králové           25:44      4:15 

    3 KSU9909      Šrámek Ondřej                KSU Klub vytrvalostních sport      26:29      5:00 

    4 KAM9900      Škvor Ota                    KAM SK Kamenice                    28:16      6:47 

    5 TAP9802      Mikeš Jan                    TAP KOB TRETRA Praha               28:48      7:19 

    6 LLI9802      Melichar Vojta               LLI TJ Loko Liberec                29:58      8:29 

    7 UOL9919      Horčička Vít                 UOL SK Univerzita Palackého O      31:05      9:36 

    8 STB9801      Ludvík Matyáš                STB TJ Stadion Nový Bor            31:51     10:22 

    9 CHC0101      Švadlena Michal              CHC KOB Choceň                     34:48     13:19 

   10 LPU9904      Schvach Hynek                LPU OK Lokomotiva Pardubice        36:24     14:55 

   11 TJN9901      Novotný Marek                TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      36:34     15:05 

   12 ZAK9800      Kašpar Ludvík                ZAK SK Netopýr Zákupy              37:11     15:42 

   13 EZL9905      Urbanec Hugo                 IMP001 N01                         38:08     16:39 

   14 VPM0204      Richtr Lukáš                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň            38:27     16:58 

   15 ROU0001      Buk Petr                     ROU SKOB Roudnice nad Labem        44:54     23:25 

   16 DKP0100      Klaška Martin                DKP Oddíl OB Kotlářka              47:36     26:07 

   17 PVP0000      Gabryš Lubomír               PVP VSK Přírodověda - orient.      47:52     26:23 

   18 PLU9917      Němeček Kryštof              PLU TJ Sokol Plumlov               48:24     26:55 

   19 PGP0100      Brousil Tomáš                PGP Sportovní klub Praga           51:06     29:37 

   20 PHK0001      Samek Tomáš                  PHK OK 99 Hradec Králové           51:33     30:04 

   21 SLA9900      Zemko Zdeněk                 SLA SKOB Slaný                     60:10     38:41 

   22 MFP0101      Forst Antonín                MFP VŠSK MFF UK Praha              71:49     50:20 







H14B  (45)                4.9 km  170 m   11 K    



    1 TJN9601      Picek Štěpán                 TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      41:49      0:00 

    2 SJI9601      Čech Jan                     SJI OK Jihlava                     42:28      0:39 

    3 SHK9701      Netuka Vojtěch               SHK TJ Slavia Hradec Králové       43:06      1:17 

    4 SLA9701      Ježek Ondřej                 SLA SKOB Slaný                     45:31      3:42 

    5 ZAM9603      Lesák Jakub                  ZAM Sokol Žamberk                  47:13      5:24 

    6 LTP9600      Kučera Jindřich              LTP TJ Loko Teplice                47:42      5:53 

    7 DKP9600      Illner Vojtěch               DKP Oddíl OB Kotlářka              48:18      6:29 

    8 SJC9601      Štál Jan                     SJC Sportcentrum Jičín             48:36      6:47 

    9 PHK9601      Mašata Matěj                 PHK OK 99 Hradec Králové           50:33      8:44 

   10 TUR9701      Wolf Filip                   TUR TJ Turnov                      50:44      8:55 

   11 SJI9702      Frýba Dominik                SJI OK Jihlava                     51:41      9:52 

   12 PHK9602      Horáček Petr                 PHK OK 99 Hradec Králové           52:05     10:16 

   13 SJC9603      Zlámal David                 SJC Sportcentrum Jičín             52:21     10:32 

   14 LPU9609      Kaplan Martin                LPU OK Lokomotiva Pardubice        53:20     11:31 

   15 CHC9602      Janeba Vladimír              CHC KOB Choceň                     53:37     11:48 

   16 LLI9603      Fürst Matouš                 LLI TJ Loko Liberec                56:10     14:21 

   17 LPU9601      Tužil Ondřej                 LPU OK Lokomotiva Pardubice        56:15     14:26 

   18 SJC9703      Zikmund Zdeněk               SJC Sportcentrum Jičín             56:19     14:30 

   19 ODV9700      Brázdil Petr                 ODV TJ AERO Odolená Voda           56:52     15:03 

   20 VAM9601      Rykala Filip                 VAM OOB POLART Vamberk             57:05     15:16 

   21 LPU9705      Kanta Martin                 LPU OK Lokomotiva Pardubice        57:34     15:45 

   22 VAM9701      Vyskočil Štěpán              VAM OOB POLART Vamberk             58:14     16:25 

   23 KAM9700      Valášek Jiří                 KAM SK Kamenice                    58:47     16:58 

   24 OSN9700      Bořil Jan                    OSN SK Orient. sporty Nové Mě      58:59     17:10 

   25 SHK9604      Trejbal Václav               SHK TJ Slavia Hradec Králové       60:41     18:52 

   26 MAS9600      Frank Jiří                   MAS KČT Aš                         61:21     19:32 

   27 BBM9600      Ptáček Pavel                 BBM KPKS BETA Brno                 61:26     19:37 

   28 SJI9602      Vacek Vojtěch                SJI OK Jihlava                     62:08     20:19 

   29 DOK9601      Boskovský Vojtěch            DOK OK Doksy                       62:54     21:05 

   30 LLI9702      Kraus Jakub                  LLI TJ Loko Liberec                63:38     21:49 

   31 PLU9717      Otruba Vojtěch               PLU TJ Sokol Plumlov               64:15     22:26 

   32 PZR9701      Nechuta David                PZR SKP Žďár nad Sázavou           64:37     22:48 

   33 LTU9601      Taclík Milan                 LTU TJ Loko Trutnov                64:52     23:03 

   34 TUV9601      Sokolář Ondřej               TUV SOK TJ Turnov                  65:14     23:25 

   35 JEN9703      Hájek Jan                    JEN TJ Sokol Jenišovice            66:11     24:22 

   36 SJI9703      Zacha Jiří                   SJI OK Jihlava                     67:44     25:55 

   37 TUR9702      Hanuš Tomáš                  TUR TJ Turnov                      74:36     32:47 

   38 ROU9601      Buk Michal                   ROU SKOB Roudnice nad Labem        77:54     36:05 

   39 SLA9602      Aster Tomáš                  SLA SKOB Slaný                     85:49     44:00 

   40 LBE9701      Kalista Michael              LBE TJ Loko Beroun                 86:37     44:48 

   41 EKP9700      Koucký Martin                EKP VŠTJ Ekonom Praha              89:04     47:15 

   42 PGP9601      Landovský Jakub              PGP Sportovní klub Praga          107:29     65:40 



      KAM9604      Čech Rudolf                  KAM SK Kamenice                     disk           

      ODV9703      Vlasák Vojtěch               ODV TJ AERO Odolená Voda            disk           

      TUR9600      Pacholík Tomáš               TUR TJ Turnov                       disk           







H16A  (31)                7.3 km  285 m   15 K    



    1 ASU9444      Minář Marek                  ASU Magnus Orienteering            57:16      0:00 

    2 LCE9501      Hubáček Jonáš                LCE TJ Slovan Luhačovice           57:39      0:23 

    3 LTU9401      Grundmann Jan                LTU TJ Loko Trutnov                58:31      1:15 

    4 BOR9503      Pavlovec Jan                 BOR OK Jiskra Nový Bor             60:53      3:37 

    5 KAM9400      Valášek Jan                  KAM SK Kamenice                    60:54      3:38 

    6 TUV9501      Horák Patrik                 TUV SOK TJ Turnov                  62:47      5:31 

    7 KAM9403      Kettner Lukáš                KAM SK Kamenice                    62:50      5:34 

    8 ASU9447      Horvát Petr                  ASU Magnus Orienteering            63:12      5:56 

    9 ABM9410      Mokrý Ondřej                 ABM KOB MOIRA Brno                 64:27      7:11 

   10 TZL9405      Láznička Jan                 TZL SKOB Zlín                      64:53      7:37 

   11 HCE9600      Kettner Vojtěch              HCE TJ Sokol Hostivice             66:09      8:53 

   12 5539506      Wolowczyk Krzysztof          553 UNTS WARSZAWA                  67:11      9:55 

   13 JPV9505      Chmelař Martin               JPV SK Junior Prostějov            67:22     10:06 

   14 SKM9404      Zvoníček Josef               SKM KOB Směr Kroměříž              69:52     12:36 

   15 PHK9401      Kamenický Ondřej             PHK OK 99 Hradec Králové           70:16     13:00 

   16 CHC9501      Křivda Martin                CHC KOB Choceň                     70:34     13:18 

   17 KAM9401      Semík Ondřej                 KAM SK Kamenice                    71:07     13:51 

   18 PZR9505      Málek Jan                    PZR SKP Žďár nad Sázavou           71:12     13:56 

   19 ZBM9515      Hruška Jakub                 ZBM SK Žabovřesky Brno             71:50     14:34 

   20 SBR9501      Sklenář Martin               SBR SKOB Bruntál                   75:06     17:50 

   21 DKP9500      Šňupárek Václav              DKP Oddíl OB Kotlářka              76:02     18:46 

   22 KAM9501      Čermák Matyáš                KAM SK Kamenice                    76:19     19:03 

   23 TZL9403      Korčák Jakub                 TZL SKOB Zlín                      76:57     19:41 

   24 STH9401      Kučera Štěpán                STH SK Studenec                    77:46     20:30 

   25 KRL9403      Šlajs Daniel                 KRL Kometa Kralovice               78:49     21:33 

   26 5520001      Marszałek Patryk             552 POZOS PRZEWORSK                90:45     33:29 

   27 TRI9502      Ostruszka David              TRI TJ TŽ Třinec                   91:07     33:51 

   28 5520002      Markowski Michał             552 POZOS PRZEWORSK                93:22     36:06 

   29 BBM9500      Záděra Pavel                 BBM KPKS BETA Brno                 97:28     40:12 



      VRL9501      Waněk Adam                   VRL TJ Spartak Vrchlabí             disk           

      5610004      Wojnowicz Mariusz            561 UKS TUKAN IWINY                 disk           







H16B  (18)                5.8 km  235 m   13 K    



    1 TUR9402      Rychlý Michal                TUR TJ Turnov                      51:33      0:00 

    2 DKP9401      Řada Jakub                   DKP Oddíl OB Kotlářka              56:15      4:42 

    3 VAM9401      Dvořáček Radek               VAM OOB POLART Vamberk             56:38      5:05 

    4 STH9402      Kučera Tomáš                 STH SK Studenec                    57:06      5:33 

    5 OSN9549      Kamenický Jeroným            OSN SK Orient. sporty Nové Mě      58:39      7:06 

    6 CTB9402      Šťastný Jan                  CTB SK Chotěboř                    58:43      7:10 

    7 SJC9401      Šmejc Jakub                  SJC Sportcentrum Jičín             60:17      8:44 

    8 LBE9400      Uhlíř Marek                  LBE TJ Loko Beroun                 65:37     14:04 

    9 LBE9500      Veselý Jakub                 LBE TJ Loko Beroun                 66:14     14:41 

   10 SRK9502      Mašek Ondřej                 SRK SOOB Spartak Rychnov nad       66:29     14:56 

   11 LPU9502      Deml Tomáš                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        68:19     16:46 

   12 SRK9503      Heřman Ondřej                SRK SOOB Spartak Rychnov nad       68:50     17:17 

   13 TJN9501      Posselt Martin               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      71:29     19:56 

   14 SRK9509      Ptáček Martin                SRK SOOB Spartak Rychnov nad       74:30     22:57 

   15 SRK9507      Kosek Jan                    SRK SOOB Spartak Rychnov nad       77:19     25:46 

   16 PGP9403      Schejbal Martin              PGP Sportovní klub Praga           82:38     31:05 

   17 BSO9401      Knepr Lukáš                  BSO KOB Baník Sokolov              83:30     31:57 

   18 PVP9400      Neumann Vojtěch              PVP VSK Přírodověda - orient.     106:43     55:10 







H18A  (37)                10.8 km  455 m   26 K   



    1 LTU9201      Petržela Jan                 LTU TJ Loko Trutnov                73:06      0:00 

    2 LCE9201      Valenta Jiří                 LCE TJ Slovan Luhačovice           78:49      5:43 

    3 5590007      Olejnik Michał               559 POLISH JUNIOR TEAM             83:20     10:14 

    4 AOP9301      Hadač Filip                  AOP NORD Slavia Minerva Opava      85:12     12:06 

    5 ABM9202      Mokrý Stanislav              ABM KOB MOIRA Brno                 85:15     12:09 

    6 STH9302      Chloupek Adam                STH SK Studenec                    87:19     14:13 

    7 AOP9303      Schuster Marek               AOP NORD Slavia Minerva Opava      87:35     14:29 

    8 TTR9301      Klusáček Jan                 TTR OOB Třebíč                     87:49     14:43 

    9 AOP9202      Navrátil Boris               AOP NORD Slavia Minerva Opava      88:49     15:43 

   10 LCE9301      Hubáček Michal               LCE TJ Slovan Luhačovice           89:11     16:05 

   11 5569201      Dutkowski Mikolaj            556 ARKADY RASZKOW                 90:34     17:28 

   12 TRI9203      Gazda Viktor                 TRI TJ TŽ Třinec                   90:38     17:32 

   13 5520003      Kaszuba Bartosz              552 POZOS PRZEWORSK                90:43     17:37 

   14 SRK9201      Handl Jindřich               SRK SOOB Spartak Rychnov nad       94:05     20:59 

   15 ZBM9302      Brlica Pavel                 ZBM SK Žabovřesky Brno             94:25     21:19 

   16 LCE9302      Vavrys Johan                 LCE TJ Slovan Luhačovice           94:27     21:21 

   16 TRI9301      Argaláš Michal               TRI TJ TŽ Třinec                   94:27     21:21 

   18 5549201      Wels Dominik                 554 LKO LESZNO                     95:43     22:37 

   19 LPU9301      Čermák Jan                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        98:03     24:57 

   20 STB9301      Ludvík Vojtěch               STB TJ Stadion Nový Bor            98:39     25:33 

   21 TZL9206      Benroth Martin               TZL SKOB Zlín                     101:56     28:50 

   22 AOP9201      Sýkora Jan                   AOP NORD Slavia Minerva Opava     102:01     28:55 

   23 LPU9303      Kos Tomáš                    LPU OK Lokomotiva Pardubice       102:44     29:38 

   24 5559200      Rychly Damian                555 HKS AZYMUT MOCHY              103:25     30:19 

   25 5610005      Wojnowicz Marek              561 UKS TUKAN IWINY               103:50     30:44 

   26 SHK9302      Provázek Jiří                SHK TJ Slavia Hradec Králové      104:37     31:31 

   27 LPM9202      Kolovský František           LPM OK Lokomotiva Plzeň           105:16     32:10 

   28 LPU9307      Kubelka Tomáš                LPU OK Lokomotiva Pardubice       107:27     34:21 

   29 PHK9302      Maňák Matěj                  PHK OK 99 Hradec Králové          108:46     35:40 

   30 5600005      Chudzik Dominik              560 UKS ORIENTUS LODŽ             109:18     36:12 

   31 ASU9243      Ostřanský Filip              ASU Magnus Orienteering           113:42     40:36 

   32 KRL9304      Pova Ondřej                  KRL Kometa Kralovice              115:07     42:01 

   33 TZL9302      Kolárik Tomáš                TZL SKOB Zlín                     115:54     42:48 

   34 LPU9306      Záveský Filip                LPU OK Lokomotiva Pardubice       116:23     43:17 

   35 TUR9301      Zakouřil Vít                 TUR TJ Turnov                     121:33     48:27 

   36 5600004      Kubiak Bartek                560 UKS ORIENTUS LODŽ             135:54     62:48 



      STH9202      Uvizl Marek                  STH SK Studenec                     disk           







H18B  (24)                6.3 km  250 m   14 K    



    1 SHK9204      Smitka Jan                   SHK TJ Slavia Hradec Králové       53:09      0:00 

    2 STH9205      Janata Jakub                 STH SK Studenec                    54:48      1:39 

    3 SJH9201      Tichý Tomáš                  SJH Slovan Jindřichův Hradec       55:06      1:57 

    4 VRL9301      Kubát Lukáš                  VRL TJ Spartak Vrchlabí            56:08      2:59 

    5 LTU9202      Svoboda Tomáš                LTU TJ Loko Trutnov                59:02      5:53 

    6 STH9201      Kučera Michal                STH SK Studenec                    59:32      6:23 

    7 STH9204      Charvát Jiří                 STH SK Studenec                    60:58      7:49 

    8 PHK9202      Mikulecký Jan                PHK OK 99 Hradec Králové           61:58      8:49 

    9 ROU9303      Buk Jindřich                 ROU SKOB Roudnice nad Labem        62:13      9:04 

   10 SJI9201      Suchý Jiří                   SJI OK Jihlava                     62:40      9:31 

   11 DKP9301      Klaška Pavel                 DKP Oddíl OB Kotlářka              63:13     10:04 

   12 SHK9208      Kudera Daniel                SHK TJ Slavia Hradec Králové       63:18     10:09 

   13 SJI9307      Fuksa Jakub                  SJI OK Jihlava                     63:19     10:10 

   14 KAM9202      Hájek Adam                   KAM SK Kamenice                    63:47     10:38 

   15 STH9206      Vik Martin                   STH SK Studenec                    64:19     11:10 

   16 KAM9305      Prášek Přemysl               KAM SK Kamenice                    65:23     12:14 

   17 CHT9202      Krejsa Vladimír              CHT SK Chrast                      65:36     12:27 

   18 STH9203      Hladík František             STH SK Studenec                    68:57     15:48 

   19 SJI9203      Škrabánek Matěj              SJI OK Jihlava                     69:09     16:00 

   20 KAM9300      Němeček Jan                  KAM SK Kamenice                    71:45     18:36 

   21 SJI9304      Zacha Ondřej                 SJI OK Jihlava                     77:01     23:52 

   22 KRE9302      Prais Marcel                 KRE TJ Sokol Křemže               103:03     49:54 



      KRL9305      Vištejn Jiří                 KRL Kometa Kralovice                disk           

      SMB9302      Svoboda Václav               SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bolesl       disk           







H20A  (46)                10.8 km  455 m   26 K   



    1 ZBM9005      Nykodým Miloš                ZBM SK Žabovřesky Brno             74:42      0:00 

    2 LPU9001      Hovorka Lukáš                LPU OK Lokomotiva Pardubice        79:38      4:56 

    3 5590005      Pawlak Bartosz               559 POLISH JUNIOR TEAM             80:29      5:47 

    4 AOP9001      Melecký Martin               AOP NORD Slavia Minerva Opava      80:42      6:00 

    5 PHK9101      Kubát Pavel                  PHK OK 99 Hradec Králové           80:49      6:07 

    6 5590004      Hewelt Maciej                559 POLISH JUNIOR TEAM             82:00      7:18 

    7 ZBM9101      Zimmermann Štěpán            ZBM SK Žabovřesky Brno             82:19      7:37 

    8 TUR9100      Wolf Daniel                  TUR TJ Turnov                      83:11      8:29 

    9 PGP9002      Procházka Pavel              PGP Sportovní klub Praga           83:26      8:44 

   10 PHK9104      Kamenický Jakub              PHK OK 99 Hradec Králové           84:10      9:28 

   11 LPU9113      Procházka David              LPU OK Lokomotiva Pardubice        84:27      9:45 

   12 LPU9005      Nožka Radek                  LPU OK Lokomotiva Pardubice        84:40      9:58 

   13 LPU9006      Klapal Jan                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        84:43     10:01 

   14 5590006      Podziński Rafał              559 POLISH JUNIOR TEAM             84:59     10:17 

   15 5570002      Dragowski Kuba               557 OKS OTWOCK                     85:17     10:35 

   16 LPU9119      Bořil Petr                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        85:59     11:17 

   17 ABM9106      Hrobař Štěpán                ABM KOB MOIRA Brno                 87:34     12:52 

   18 TZL9101      Nečas Jiří                   TZL SKOB Zlín                      88:04     13:22 

   19 LPU9110      Procházka Tomáš              LPU OK Lokomotiva Pardubice        89:35     14:53 

   20 AOP9101      Peřinka Jan                  AOP NORD Slavia Minerva Opava      90:35     15:53 

   21 5539008      Cygler Slawomir              553 UNTS WARSZAWA                  90:36     15:54 

   22 ZBM9102      Bravený Vít                  ZBM SK Žabovřesky Brno             90:52     16:10 

   23 STH9002      Klouček Tomáš                STH SK Studenec                    91:30     16:48 

   24 5630000      Niewiedziala Robert          563 UKS SIODEMKA RUMIA             91:35     16:53 

   25 TJN9101      Picek Jan                    TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      94:59     20:17 

   26 5600006      Zielinski Kuba               560 UKS ORIENTUS LODŽ              95:19     20:37 

   27 PHK9110      Azeb Karim                   PHK OK 99 Hradec Králové           96:11     21:29 

   28 VLI9001      Henych Ondřej                VLI VSK Slavia TU Liberec          97:23     22:41 

   29 PGP9003      Kolárik Jan                  PGP Sportovní klub Praga           97:38     22:56 

   30 LCE9102      Vlažný Jakub                 LCE TJ Slovan Luhačovice           97:55     23:13 

   31 3429100      Kraemer Andrei               342 POST SV DRESDEN                98:57     24:15 

   32 ZBM9104      Kazda Adam                   ZBM SK Žabovřesky Brno            101:47     27:05 

   33 TUR9102      Švirák Ondřej                TUR TJ Turnov                     101:53     27:11 

   34 5610006      Pachnik Wojciech             561 UKS TUKAN IWINY               102:52     28:10 

   35 PGP9103      Landovský Tomáš              PGP Sportovní klub Praga          103:43     29:01 

   36 PHK9001      Zelenka Tomáš                PHK OK 99 Hradec Králové          104:40     29:58 

   37 5549100      Hoffmann Mateusz             554 LKO LESZNO                    107:23     32:41 

   38 CHT9001      Krejsa Martin                CHT SK Chrast                     109:05     34:23 

   39 5610007      Madej Mateusz                561 UKS TUKAN IWINY               109:06     34:24 

   40 SHK9103      Funda Jan                    SHK TJ Slavia Hradec Králové      118:39     43:57 

   41 ASU9148      Seitler Milan                ASU Magnus Orienteering           142:44     68:02 

   42 5520004      Leśnicki Marcin              552 POZOS PRZEWORSK               144:10     69:28 



      SRK9002      Ptáček Jiří                  SRK SOOB Spartak Rychnov nad        disk           

      TRI9103      Kantor Ondřej                TRI TJ TŽ Třinec                    disk           

      VLI9003      Škapa Jan                    VLI VSK Slavia TU Liberec           disk           

      LPU9036      Kamenický Matěj              LPU OK Lokomotiva Pardubice         disk           







H20B  (6)                 7.0 km  195 m   13 K    



    1 LTU9102      Lazák Tomáš                  LTU TJ Loko Trutnov                52:28      0:00 

    2 CET9001      Záveský Marek                CET TJ Loko Česká Třebová          61:26      8:58 

    3 LBE9100      Šimon Václav                 LBE TJ Loko Beroun                 63:49     11:21 

    4 JHB9103      Kaser Dan                    JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod       64:58     12:30 

    5 PGP9104      Denk Štěpán                  PGP Sportovní klub Praga           75:48     23:20 

    6 JIL9006      Černý Vojtěch                JIL OK Jilemnice                   82:33     30:05 







H21A  (70)                11.9 km  555 m   24 K   



    1 MFP8200      Janeček Oldřich              MFP VŠSK MFF UK Praha              88:16      0:00 

    2 VBM7246      Fučík Karel                  VBM VSK MZLU Brno                  89:43      1:27 

    3 TZL8301      Krejčík Jiří                 TZL SKOB Zlín                      91:13      2:57 

    4 VLI6001      Henych Petr                  VLI VSK Slavia TU Liberec          92:36      4:20 

    5 TAP8511      Makovský Jakub               TAP KOB TRETRA Praha               93:45      5:29 

    6 ZBM8833      Bořil Tomáš                  ZBM SK Žabovřesky Brno             94:54      6:38 

    7 SRK8902      Dusílek Adam                 SRK SOOB Spartak Rychnov nad       95:00      6:44 

    8 TZL8508      Dlabaja Štěpán               TZL SKOB Zlín                      95:19      7:03 

    9 LCE8801      Perůtka Jan                  LCE TJ Slovan Luhačovice           95:30      7:14 

   10 ZBM8503      Stehlík Martin               ZBM SK Žabovřesky Brno             95:42      7:26 

   11 SJI7313      Prášil Marek                 SJI OK Jihlava                     96:29      8:13 

   12 PHK7601      Vítek Petr                   PHK OK 99 Hradec Králové           96:32      8:16 

   13 VRL7702      Polák Vlastimil              VRL TJ Spartak Vrchlabí            97:41      9:25 

   14 JIL7701      Kolín Jan                    JIL OK Jilemnice                   98:08      9:52 

   15 VLI8800      Škoda Jakub                  VLI VSK Slavia TU Liberec          98:11      9:55 

   16 LPU8701      Fiala Petr                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        98:40     10:24 

   17 LCE8902      Slezák Zdeněk                LCE TJ Slovan Luhačovice           98:44     10:28 

   18 PHK7905      Tihon Michal                 PHK OK 99 Hradec Králové           99:16     11:00 

   19 NPA7502      Novák Jiří                   NPA SK LOB Nová Paka               99:24     11:08 

   20 LCE7708      Zicha Jiří                   LCE TJ Slovan Luhačovice           99:50     11:34 

   21 VOV7900      Vlach Jiří                   VOV VSK VŠB TU Ostrava            100:25     12:09 

   22 SRK7807      Potštejnský Jan              SRK SOOB Spartak Rychnov nad      100:31     12:15 

   23 SHK8404      Gazdačko Jan                 SHK TJ Slavia Hradec Králové      100:41     12:25 

   24 SCP7400      Bašus Petr                   SCP OK Sparta Praha               101:00     12:44 

   25 VBM8103      Mazal Zdeněk                 VBM VSK MZLU Brno                 101:15     12:59 

   26 JIL8702      Malý Aleš                    JIL OK Jilemnice                  101:34     13:18 

   27 PGP6401      Janovský Tomáš               PGP Sportovní klub Praga          101:39     13:23 

   28 DOB8002      Janda Martin                 DOB KOB Dobruška                  101:53     13:37 

   29 NPA8001      Antoš Filip                  NPA SK LOB Nová Paka              102:01     13:45 

   30 SHK8212      Stulík Jakub                 SHK TJ Slavia Hradec Králové      102:03     13:47 

   31 EKP7414      Ondráček Radim               EKP VŠTJ Ekonom Praha             102:05     13:49 

   32 VLI7707      Habán Ivo                    VLI VSK Slavia TU Liberec         102:09     13:53 

   33 SHK7911      Weiner Jakub                 SHK TJ Slavia Hradec Králové      102:33     14:17 

   34 PHK8701      Justa Pavel                  PHK OK 99 Hradec Králové          102:44     14:28 

   34 VRL7305      Wohanka Petr                 VRL TJ Spartak Vrchlabí           102:44     14:28 

   36 MLA8801      Kunc Petr                    MLA MLOK Mariánské Lázně          103:05     14:49 

   37 DOB8304      Khýn Vítězslav               DOB KOB Dobruška                  103:07     14:51 

   38 PHK7605      Kadeřávek Petr               PHK OK 99 Hradec Králové          103:14     14:58 

   39 VSP7000      Bořánek Petr                 VSP USK Praha                     103:26     15:10 

   40 KAM7600      Pašek František              KAM SK Kamenice                   103:56     15:40 

   41 VIC7602      Horyna Roman                 VIC OB Vizovice                   104:02     15:46 

   42 FSP7901      Fibír Tomáš                  FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     105:13     16:57 

   43 TUR8501      Holas Ondřej                 TUR TJ Turnov                     105:20     17:04 

   44 NER          Cruse Franz                  IMP001 N01                        105:26     17:10 

   45 FSP7610      Kužel Tomáš                  FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     106:13     17:57 

   46 LCE7701      Bencúr Juraj                 LCE TJ Slovan Luhačovice          106:31     18:15 

   47 SJC8005      Švihovsky Jaromir            SJC Sportcentrum Jičín            107:53     19:37 

   48 SNA8206      Nývlt Martin                 SNA TJ Start Náchod               108:04     19:48 

   49 VLI7503      Pachner Pavel                VLI VSK Slavia TU Liberec         108:19     20:03 

   50 PLU7917      Otruba Karel                 PLU TJ Sokol Plumlov              109:37     21:21 

   51 DOB7501      Kolek Petr                   DOB KOB Dobruška                  109:39     21:23 

   52 PHK7702      Vítek Tomáš                  PHK OK 99 Hradec Králové          111:38     23:22 

   53 5520005      Kruk Piotr                   552 POZOS PRZEWORSK               111:48     23:32 

   54 PGP6501      Kondrát Martin               PGP Sportovní klub Praga          111:51     23:35 

   55 CHC8502      Pešek Ondřej                 CHC KOB Choceň                    112:25     24:09 

   56 CTB7902      Hübner Jan                   CTB SK Chotěboř                   112:37     24:21 

   57 VAM8401      Veverka Tomáš                VAM OOB POLART Vamberk            113:25     25:09 

   58 PGP6100      Tichovský Martin             PGP Sportovní klub Praga          113:51     25:35 

   59 VBM8801      Bravený Adam                 VBM VSK MZLU Brno                 114:05     25:49 

   60 PGP8302      Sysel Ondřej                 PGP Sportovní klub Praga          115:06     26:50 

   61 NPA7701      Novák Zdeněk                 NPA SK LOB Nová Paka              116:59     28:43 

   62 FSP7502      Skripnik Ondřej              FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     118:05     29:49 

   63 PHK8903      Muller Martin                PHK OK 99 Hradec Králové          118:07     29:51 

   64 DKP8200      Procházka Tomáš              DKP Oddíl OB Kotlářka             120:17     32:01 

   65 ASU8817      Navrátil Tomáš               ASU Magnus Orienteering           125:55     37:39 

   66 TBM8903      Štrajt Michal                TBM TJ Tesla Brno                 129:59     41:43 



      EKP7702      Kalous Vladislav             EKP VŠTJ Ekonom Praha               disk           

      SNA8402      Pýcha Lukáš                  SNA TJ Start Náchod                 disk           

      STH7801      Junek Petr                   STH SK Studenec                     disk           

      ZBM7801      Jelínek Petr                 ZBM SK Žabovřesky Brno              disk           







H21B  (95)                10.7 km  525 m   22 K   



    1 CHT8001      Matras Tomáš                 CHT SK Chrast                      86:57      0:00 

    2 LPU8505      Herman Jan                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        91:24      4:27 

    3 TJN8901      Kobr Tomáš                   TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      93:25      6:28 

    4 AOP6501      Hadač Miroslav               AOP NORD Slavia Minerva Opava      93:47      6:50 

    4 LPU7601      Jirásek Aleš                 LPU OK Lokomotiva Pardubice        93:47      6:50 

    6 MAS5501      Pilař Karel                  MAS KČT Aš                         94:53      7:56 

    7 KSU5801      Šrámek Jaromír               KSU Klub vytrvalostních sport      95:59      9:02 

    8 AOP6502      Schuster Martin              AOP NORD Slavia Minerva Opava      96:11      9:14 

    9 LPU7308      Vávra Jaroslav               LPU OK Lokomotiva Pardubice        98:31     11:34 

   10 LPU7811      Kárník Jan                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        98:33     11:36 

   11 CHA7800      Kadavý Petr                  CHA OK Chrastava                   99:19     12:22 

   12 ZBM8242      Brabec Jaroslav              ZBM SK Žabovřesky Brno             99:44     12:47 

   13 SHK7605      Svoboda Ondřej               SHK TJ Slavia Hradec Králové      100:01     13:04 

   14 SJC7010      Zlámal Petr                  SJC Sportcentrum Jičín            101:37     14:40 

   15 VRL7501      Wohanka Pavel                VRL TJ Spartak Vrchlabí           102:30     15:33 

   16 SCP7500      Khel Richard                 SCP OK Sparta Praha               102:45     15:48 

   17 LPM7820      Suchý Petr                   LPM OK Lokomotiva Plzeň           102:47     15:50 

   18 BBM7205      Fiala Jan                    BBM KPKS BETA Brno                103:03     16:06 

   19 SNA7105      Doucha Jiří                  SNA TJ Start Náchod               103:15     16:18 

   20 CST6702      Pelc Václav                  CST TJ ČZ Strakonice              103:39     16:42 

   21 TAP8610      Zajíc Vítězslav              TAP KOB TRETRA Praha              103:58     17:01 

   22 SCP8003      Dubec Pavel                  SCP OK Sparta Praha               104:00     17:03 

   23 PLU7417      Otruba Marek                 PLU TJ Sokol Plumlov              104:19     17:22 

   24 PHK8505      Veselý Ondřej                PHK OK 99 Hradec Králové          104:29     17:32 

   25 VSP7800      Kopecký Pavel                VSP USK Praha                     104:44     17:47 

   26 PHK7107      Mašata Roman                 PHK OK 99 Hradec Králové          104:56     17:59 

   27 VLI8500      Hodboď Jakub                 VLI VSK Slavia TU Liberec         104:57     18:00 

   28 PGP8904      Pavlů Ondřej                 PGP Sportovní klub Praga          105:01     18:04 

   29 ABM6708      Přikryl Petr                 ABM KOB MOIRA Brno                105:33     18:36 

   30 LDC7101      Nehasil Vladislav            LDC KOB Děčín                     105:41     18:44 

   31 TUR9002      Hyka Jan                     TUR TJ Turnov                     105:45     18:48 

   32 MFP7403      Rožek David                  MFP VŠSK MFF UK Praha             106:33     19:36 

   33 SCP7507      Šístek Daniel                SCP OK Sparta Praha               106:36     19:39 

   34 LPU6401      Kaplan Jan                   LPU OK Lokomotiva Pardubice       106:45     19:48 

   35 CHC8603      Pátek Michal                 CHC KOB Choceň                    107:02     20:05 

   36 SRK8801      Klícha Martin                SRK SOOB Spartak Rychnov nad      107:05     20:08 

   37 SJC7501      Fejk Zbyněk                  SJC Sportcentrum Jičín            107:15     20:18 

   38 ZBM8721      Zháňal Jan                   ZBM SK Žabovřesky Brno            107:46     20:49 

   39 VLI7300      Martan Jiří                  VLI VSK Slavia TU Liberec         107:48     20:51 

   40 PHK7701      Jiran Jan                    PHK OK 99 Hradec Králové          108:01     21:04 

   41 MFP7602      Kučera Petr                  MFP VŠSK MFF UK Praha             108:43     21:46 

   42 NPA8402      Prášil Ondřej                NPA SK LOB Nová Paka              109:16     22:19 

   43 VPM8501      Rauch Tomáš                  VPM KOS Slavia VŠ Plzeň           109:17     22:20 

   44 FSP6304      Šimek Tomáš                  FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     109:19     22:22 

   45 PGP6000      Kožina Petr                  PGP Sportovní klub Praga          109:43     22:46 

   46 CST7401      Šafařík Ivo                  CST TJ ČZ Strakonice              110:00     23:03 

   47 TTR8201      Kříž Lukáš                   TTR OOB Třebíč                    110:38     23:41 

   47 ZBM8511      Drábek Jan                   ZBM SK Žabovřesky Brno            110:38     23:41 

   49 SJI8509      Plíhal Tomáš                 SJI OK Jihlava                    111:14     24:17 

   50 MAS6800      Kovář Jindřich               MAS KČT Aš                        111:17     24:20 

   51 VPM8201      Rauch Stanislav              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň           111:50     24:53 

   52 SCP8304      Stepanek Ondrej              SCP OK Sparta Praha               112:27     25:30 

   53 VAM8802      Klapal Michal                VAM OOB POLART Vamberk            113:06     26:09 

   54 SJI8306      Kadlec Jan                   SJI OK Jihlava                    114:15     27:18 

   55 SHK8902      Šabatka Zdeněk               SHK TJ Slavia Hradec Králové      114:24     27:27 

   56 SCP6901      Rakovec Michal               SCP OK Sparta Praha               115:42     28:45 

   57 PZR8001      Kříž Ondřej                  PZR SKP Žďár nad Sázavou          115:44     28:47 

   58 TJN9001      Hostaš Petr                  TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni     116:00     29:03 

   59 TAP8701      Beneš Filip                  TAP KOB TRETRA Praha              116:45     29:48 

   60 MFP7301      Blahuta Marek                MFP VŠSK MFF UK Praha             118:13     31:16 

   61 SHK7704      Slovák Miroslav              SHK TJ Slavia Hradec Králové      118:43     31:46 

   62 ZBM7609      Pátek Richard                ZBM SK Žabovřesky Brno            119:04     32:07 

   63 SLP8503      Fišer Jiří                   SLP SK Slavia Praha               119:12     32:15 

   64 CTB7901      Šťastný Karel                CTB SK Chotěboř                   120:53     33:56 

   65 SLP7704      Šafka Jan                    SLP SK Slavia Praha               121:10     34:13 

   66 VAM8601      Andrš Jiří                   VAM OOB POLART Vamberk            121:26     34:29 

   67 TAP8808      Hodek Michal                 TAP KOB TRETRA Praha              122:44     35:47 

   68 TAP8801      Sládek Jan                   TAP KOB TRETRA Praha              123:58     37:01 

   69 ZBM7531      Tomeš Petr                   ZBM SK Žabovřesky Brno            127:03     40:06 

   70 EKP6701      Janeček Jura                 EKP VŠTJ Ekonom Praha             127:31     40:34 

   71 DKP8605      Vlach Martin                 DKP Oddíl OB Kotlářka             127:39     40:42 

   72 VPM8001      Anděl Robert                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň           128:34     41:37 

   73 TAP8902      Černý Martin                 TAP KOB TRETRA Praha              130:09     43:12 

   74 TUR7202      Kubíček Zdeněk.              TUR TJ Turnov                     130:45     43:48 

   75 SLP6601      Chum Jaroslav                SLP SK Slavia Praha               131:16     44:19 

   76 DOB8001      Preininger Luděk             DOB KOB Dobruška                  131:33     44:36 

   77 CHT8701      Krejsa Jan                   CHT SK Chrast                     131:49     44:52 

   78 ZBM8001      König Lukáš                  ZBM SK Žabovřesky Brno            132:28     45:31 

   79 LBE6400      Mezník Vladimír              LBE TJ Loko Beroun                137:20     50:23 

   80 CHA8604      Ježek Lukáš                  CHA OK Chrastava                  139:47     52:50 

   81 LPM8301      Suchý Ondřej                 LPM OK Lokomotiva Plzeň           143:21     56:24 

   82 SMR7903      Zaoral Petr                  SMR SK SNS Smržovka               144:01     57:04 

   83 DOB7500      Sedlák Radek                 DOB KOB Dobruška                  149:14     62:17 

   84 TJN8002      Vančura Martin               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni     151:41     64:44 

   85 FSP6104      Borovička Milan              FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra     154:05     67:08 

   86 SCP5200      Přeček Zdeněk                SCP OK Sparta Praha               160:19     73:22 



      DKP8717      Pospíšil Ondřej              DKP Oddíl OB Kotlářka               disk           

      KSU7945      Turczer Petr                 KSU Klub vytrvalostních sport       disk           

      PGP8009      Voráček Michal               PGP Sportovní klub Praga            disk           

      SHK8215      Bláha Jan                    SHK TJ Slavia Hradec Králové        disk           

      TZL7701      Vintr Radek                  TZL SKOB Zlín                       disk           

      VAM8201      Hladký Viktor                VAM OOB POLART Vamberk              disk           

      VBM8702      Kočí Martin                  VBM VSK MZLU Brno                   disk           

      VPM7502      Křenek Jaroslav              VPM KOS Slavia VŠ Plzeň             disk           

      ZBP7800      Pražák Jiří                  ZBP SK Zbraslav                     disk           







H21C  (33)                9.6 km  415 m   22 K    



    1 PHK8204      Zvěřina Petr                 PHK OK 99 Hradec Králové           74:15      0:00 

    2 VLI7000      Honzík Tomáš                 VLI VSK Slavia TU Liberec          90:45     16:30 

    3 VLI7500      Znojemský Jiří               VLI VSK Slavia TU Liberec          91:19     17:04 

    4 CTB7801      Král Aleš                    CTB SK Chotěboř                    95:48     21:33 

    5 5567600      Gmur Karol                   556 ARKADY RASZKOW                 96:26     22:11 

    6 CHT8502      Martinec Petr                CHT SK Chrast                      98:42     24:27 

    7 LDC7301      Štěpán Petr                  LDC KOB Děčín                      99:46     25:31 

    8 LIT8401      Macek Jiří                   LIT KOB Chemopetrol Litvínov      105:40     31:25 

    9 STH7401      Chrást Tomáš                 STH SK Studenec                   108:32     34:17 

   10 SNA8004      Nývlt Petr                   SNA TJ Start Náchod               112:51     38:36 

   11 JIL7501      Hlaváč David                 JIL OK Jilemnice                  113:41     39:26 

   12 KNC8101      Besta Lukáš                  KNC TJ Tatran Kostelec nad Če     116:32     42:17 

   13 STB6601      Kubec Pavel                  STB TJ Stadion Nový Bor           119:52     45:37 

   14 ASU7517      Aleš David                   ASU Magnus Orienteering           120:43     46:28 

   15 EKP8202      Folprecht Tomáš              EKP VŠTJ Ekonom Praha             123:04     48:49 

   16 LPM8003      Suchý Libor                  LPM OK Lokomotiva Plzeň           126:51     52:36 

   17 VBM8102      Rouš Pavel                   VBM VSK MZLU Brno                 127:00     52:45 

   18 LIT7605      Pavlík Libor                 LIT KOB Chemopetrol Litvínov      127:53     53:38 

   19 LIT8002      Kučerka Jan                  LIT KOB Chemopetrol Litvínov      128:28     54:13 

   20 MFP6301      Forst Libor                  MFP VŠSK MFF UK Praha             128:57     54:42 

   21 VLI8001      Špak Zdeněk                  VLI VSK Slavia TU Liberec         129:59     55:44 

   22 ZBP7302      Vaněk Petr                   ZBP SK Zbraslav                   130:39     56:24 

   23 LIT9001      Nerad Jaroslav               LIT KOB Chemopetrol Litvínov      134:17     60:02 

   24 LIT8201      Pavlík Bronislav             LIT KOB Chemopetrol Litvínov      135:27     61:12 

   25 PHK7903      Potůček Michal               PHK OK 99 Hradec Králové          137:21     63:06 

   26 DCE8100      Jaroš Marek                  DCE Sokol Dobřichovice            144:41     70:26 

   27 LIT8202      Kučerka David                LIT KOB Chemopetrol Litvínov      147:59     73:44 

   28 SRK9001      Macháň Václav                SRK SOOB Spartak Rychnov nad      160:04     85:49 

   29 LCE8200      Pop Lukáš                    LCE TJ Slovan Luhačovice          169:38     95:23 

   30 DKP7912      Mencl Pavel                  DKP Oddíl OB Kotlářka             212:03    137:48 



      ZAK7200      Kašpar Ludvík                ZAK SK Netopýr Zákupy               disk           

      VIZ8400      Jahn Petr                    VIZ TJ Sokol Vizovice               disk           

      LTU8401      Jána Michal                  LTU Lokomotiva Trutnov              disk           







H21E  (47)                13.6 km  655 m   28 K   



    1 5580001      Morawski Jacek               558 WKS FLOTA GDYNIA               95:47      0:00 

    2 PHK7901      Losman Petr                  PHK OK 99 Hradec Králové           97:00      1:13 

    3 SHK7309      Jedlička Michal              SHK TJ Slavia Hradec Králové       99:00      3:13 

    4 VLI7700      Horáček Michal               VLI VSK Slavia TU Liberec         100:05      4:18 

    5 CHA8801      Hradec Pavel                 CHA OK Chrastava                  101:01      5:14 

    6 DKP8306      Janata Martin                DKP Oddíl OB Kotlářka             102:44      6:57 

    7 SJC8202      Kazda Ondřej                 SJC Sportcentrum Jičín            103:09      7:22 

    8 LPU7710      Lučan Vladimír               LPU OK Lokomotiva Pardubice       104:03      8:16 

    9 SHK7601      Hepner David                 SHK TJ Slavia Hradec Králové      104:15      8:28 

   10 LCE7835      Hanslian David               LCE TJ Slovan Luhačovice          104:41      8:54 

   11 SCP8103      Kovář Miroslav               SCP OK Sparta Praha               106:28     10:41 

   12 ZBM8928      Zimmermann Jakub             ZBM SK Žabovřesky Brno            107:47     12:00 

   13 LPU8002      Udržal Tomáš                 LPU OK Lokomotiva Pardubice       108:56     13:09 

   14 SCP6800      Pospíšil Vít                 SCP OK Sparta Praha               109:04     13:17 

   15 SSU8841      Král Vojtěch                 SSU SK Severka Šumperk            109:34     13:47 

   16 5538109      Grabowski Maciej             553 UNTS WARSZAWA                 109:38     13:51 

   17 BSO7907      Rambousek Karel              BSO KOB Baník Sokolov             110:19     14:32 

   18 LPU7907      Hovorka Jan                  LPU OK Lokomotiva Pardubice       111:20     15:33 

   19 TBM8911      Malý Ondřej                  TBM TJ Tesla Brno                 112:25     16:38 

   20 LCE8803      Cahel Marek                  LCE TJ Slovan Luhačovice          112:59     17:12 

   21 VPM8449      Bouchal Jiří                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň           113:06     17:19 

   22 AOP7102      Košárek Pavel                AOP NORD Slavia Minerva Opava     114:38     18:51 

   23 ZBM8919      Hájek Daniel                                                   115:17     19:30 

   24 TBM8215      Liščinský Zdeněk             TBM TJ Tesla Brno                 116:37     20:50 

   25 3438600      Leideck Karsten              343 USV TU DRESDEN                117:03     21:16 

   26 SHK8901      Jirásek Michal               SHK TJ Slavia Hradec Králové      118:29     22:42 

   27 3438500      Kundisch Wieland             343 USV TU DRESDEN                118:45     22:58 

   28 DKP8201      Procházka Jan                DKP Oddíl OB Kotlářka             118:53     23:06 

   29 VLI7702      Matějů Michal                VLI VSK Slavia TU Liberec         119:02     23:15 

   30 PGP8301      Hora Vojtěch                 PGP Sportovní klub Praga          119:24     23:37 

   31 SSU8243      Král Václav                  SSU SK Severka Šumperk            120:46     24:59 

   32 ZBM8923      Klusáček Matěj               ZBM SK Žabovřesky Brno            123:57     28:10 

   33 TUR8401      Váňa Martin                  TUR TJ Turnov                     125:02     29:15 

   34 3438400      Neumann Josef                343 USV TU DRESDEN                126:38     30:51 

   35 PHK8802      Panchártek Jan               PHK OK 99 Hradec Králové          128:20     32:33 

   36 SSU8802      Poklop Martin                SSU SK Severka Šumperk            134:23     38:36 

   37 PGP8700      Sysel Ctibor                 PGP Sportovní klub Praga          135:21     39:34 

   38 3436500      Gossel Heiko                 343 USV TU DRESDEN                142:50     47:03 



      5590009      Paszyński Piotr              559 POLISH JUNIOR TEAM              disk           

      AOP7601      Besta Michal                 AOP NORD Slavia Minerva Opava       disk           

      CHT8402      Jansa Jiří                   CHT SK Chrast                       disk           

      PGP7601      Matějů Luboš                 PGP Sportovní klub Praga            disk           

      PGP8610      Jan Flasar                   PGP Sportovní klub Praga            disk           

      SHK7801      Paclík Roman                 SHK TJ Slavia Hradec Králové        disk           

      STE7401      Tomanek Daniel               STE SKI-OB Šternberk                disk           

      TUR8103      Fodor Petr                   TUR TJ Turnov                       disk           

      VBM8002      Henek Vladan                 VBM VSK MZLU Brno                   disk           







H35B  (21)                9.5 km  370 m   21 K    



    1 3420000      Leibiger Jens                342 POST SV DRESDEN                70:56      0:00 

    2 KAM6501      Kozák Petr                   KAM SK Kamenice                    71:49      0:53 

    3 SJI7104      Venhoda Milan                SJI OK Jihlava                     73:01      2:05 

    4 TJN5901      Zuzánek Zdeněk               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      77:16      6:20 

    5 VSP7305      Horák Pavel (Starosta)       VSP USK Praha                      79:22      8:26 

    6 VSP6801      Gajda Jan                    VSP USK Praha                      79:33      8:37 

    7 KAM6700      Škvor Martin                 KAM SK Kamenice                    82:37     11:41 

    8 PHK7302      Samek Petr                   PHK OK 99 Hradec Králové           85:43     14:47 

    9 SNA7349      Slavík Pavel                 SNA TJ Start Náchod                87:31     16:35 

   10 SCP7105      Žemla Tomáš                  SCP OK Sparta Praha                91:40     20:44 

   11 TUV7402      Kvapil Petr                  TUV SOK TJ Turnov                  92:16     21:20 

   12 EKP6800      Pecka Jan                    EKP VŠTJ Ekonom Praha              93:12     22:16 

   13 CHC7502      Švadlena Pavel               CHC KOB Choceň                     95:31     24:35 

   14 VSP7401      Zakouřil Václav              VSP USK Praha                     103:47     32:51 

   15 N010001      Zýka Vít                     IMP001 N01                        106:50     35:54 

   16 SHK7302      Netuka Martin                SHK TJ Slavia Hradec Králové      107:47     36:51 

   17 LDC7302      Gálus Igor                   LDC KOB Děčín                     117:03     46:07 

   18 SMB6401      Žitný Tomáš                  SMB SKOB SIG-MAT Mladá Bolesl     122:34     51:38 

   19 TJN7502      Pecka Vlastimil              TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni     135:42     64:46 

   20 LTP6500      Kučera Martin                LTP TJ Loko Teplice               136:44     65:48 

   21 PVP7102      Izák Pavel                   PVP VSK Přírodověda - orient.     191:03    120:07 







H40B  (26)                7.5 km  320 m   16 K    



    1 PHK6502      Novotný Milan                PHK OK 99 Hradec Králové           65:17      0:00 

    2 TBM6107      Urválek Jiří                 TBM TJ Tesla Brno                  66:52      1:35 

    3 KBP6900      Valter Dalibor               KBP KBP Praha                      67:43      2:26 

    4 PHK6503      Kavalír Karel                PHK OK 99 Hradec Králové           71:36      6:19 

    5 PEN6600      Vydra Ivan                   PEN OK RECO SPORT                  71:55      6:38 

    6 VPM6601      Richtr Aleš                  VPM KOS Slavia VŠ Plzeň            75:06      9:49 

    7 NER          Pachnik Dariusz              IMP001 N01                         76:26     11:09 

    8 MLA5801      Milota Josef                 MLA MLOK Mariánské Lázně           77:40     12:23 

    9 1810003      Murashka Andrei              181 MINSK                          79:20     14:03 

   10 PHK6601      Kamenický Jan                PHK OK 99 Hradec Králové           82:48     17:31 

   11 FSP6700      Krausz Milan                 FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra      82:58     17:41 

   12 API6401      Funda Jiří                   API OK Andante Písek               86:55     21:38 

   13 JES6801      Bílý Petr                    JES KOS Jesenice                   89:01     23:44 

   14 5536810      Antonowicz Jerzy             553 UNTS WARSZAWA                  89:52     24:35 

   15 LEN6802      Pěsta Roman                  LEN SKI Klub Lenora                91:52     26:35 

   16 TJN7002      Novotný Dušan                TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      92:56     27:39 

   17 SJH7001      Beneš Jan                    SJH Slovan Jindřichův Hradec       94:04     28:47 

   18 MOV6701      Holec Honza                  MOV SKOB Ostrava                   94:54     29:37 

   19 TJN6802      Posselt Martin               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni     103:23     38:06 

   20 TZL5704      Krejčík Zbyněk               TZL SKOB Zlín                     110:52     45:35 

   21 KAM6603      Hlubuček Tomáš               KAM SK Kamenice                   129:27     64:10 

   22 SJI6901      Vacek Milan                  SJI OK Jihlava                    132:14     66:57 

   23 LBE7000      Uhlíř Patrik                 LBE TJ Loko Beroun                135:29     70:12 

   24 CHA7000      Švancar Martin               CHA OK Chrastava                  163:00     97:43 



      FSP6803      Žáček Martin                 FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra       disk           

                   Urbanec Vít                  IMP001 N01                          disk           







H45B  (51)                6.9 km  270 m   15 K    



    1 BBM6508      Ptáček Pavel                 BBM KPKS BETA Brno                 55:08      0:00 

    2 VSP6201      Němeček Jan                  VSP USK Praha                      57:44      2:36 

    3 DOK6300      Hradecký Jaroslav            DOK OK Doksy                       61:24      6:16 

    4 LTU6301      Petržela Pavel               LTU TJ Loko Trutnov                61:53      6:45 

    5 VLI6205      Poloprutský Tomáš            VLI VSK Slavia TU Liberec          62:28      7:20 

    6 EKP6301      Koucký Roman                 EKP VŠTJ Ekonom Praha              62:56      7:48 

    7 ZPV6213      Křeček Miroslav              ZPV KOB Železárny Prostějov        64:59      9:51 

    8 OKP6204      Semík Luboš                  OKP SK OK 24 Praha                 65:52     10:44 

    9 OKP6504      Novák Libor                  OKP SK OK 24 Praha                 66:41     11:33 

   10 1810002      Vasilenok Vladimir           181 MINSK                          66:49     11:41 

   11 TJP4900      Peterka František            TJP Sokol Troja                    69:11     14:03 

   12 OKP5802      Čechmánek Vladimír           OKP SK OK 24 Praha                 71:03     15:55 

   13 AOP6301      Peřinka Jan                  AOP NORD Slavia Minerva Opava      72:30     17:22 

   14 TJN6301      Schindler Jiří               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      72:37     17:29 

   15 LDC6401      Vlček Petr                   LDC KOB Děčín                      72:39     17:31 

   16 LCE6207      Slezák Libor                 LCE TJ Slovan Luhačovice           73:22     18:14 

   17 VCB6502      Teringl Radek                VCB TJ OB České Budějovice         73:24     18:16 

   18 LCE6311      Hubáček Jaroslav             LCE TJ Slovan Luhačovice           75:03     19:55 

   19 JPV6217      Chmelař Miroslav             JPV SK Junior Prostějov            75:55     20:47 

   20 KRE6401      Zimmermann Pavel             KRE TJ Sokol Křemže                76:04     20:56 

   21 LPU6505      Valach Petr                  LPU OK Lokomotiva Pardubice        77:18     22:10 

   22 DKP6500      Klaška Pavel                 DKP Oddíl OB Kotlářka              77:20     22:12 

   23 VSP6507      Semík Jan                    VSP USK Praha                      77:25     22:17 

   24 TJH6401      Tichý Martin                 TJH TJ OK Tolar                    77:32     22:24 

   25 VSP6506      Hartman Aleš                 VSP USK Praha                      78:27     23:19 

   26 HCE5900      Kettner Pavel                HCE TJ Sokol Hostivice             78:52     23:44 

   27 JIL6301      Mechl Miroslav               JIL OK Jilemnice                   80:22     25:14 

   28 TBM6307      Nykodým Petr                 TBM TJ Tesla Brno                  81:24     26:16 

   29 7010001      Carlsson Christer            701 TEAM KARTSAM                   81:37     26:29 

   30 PGP6300      Slavík Viktor                PGP Sportovní klub Praga           82:00     26:52 

   31 DKP6300      Betlach Miroslav             DKP Oddíl OB Kotlářka              84:25     29:17 

   32 LTP6501      Bruner Luboš                 LTP TJ Loko Teplice                84:43     29:35 

   33 CHA6200      Gorčica Pavel                CHA OK Chrastava                   86:39     31:31 

   34 MKP4700      Koč Zdeněk                   MKP SK Meteor Kačerov Praha        87:17     32:09 

   35 LTP6102      Kovář Karel                  LTP TJ Loko Teplice                88:12     33:04 

   36 LPU6503      Procházka Tomáš              LPU OK Lokomotiva Pardubice        88:55     33:47 

   37 KPY6201      Kohl Jiří                    KPY SKOB Kralupy nad Vltavou       89:37     34:29 

   38 MFP6302      Šimek Miroslav               MFP VŠSK MFF UK Praha              92:17     37:09 

   39 PCB5901      Blabla Zdeněk                PCB SKP České Budějovice           92:54     37:46 

   40 DCE5500      Procházka Antonín            DCE Sokol Dobřichovice             93:27     38:19 

   41 PHK6401      Hlaváček Lubomír             PHK OK 99 Hradec Králové           94:17     39:09 

   42 SJI6301      Petráček Aleš                SJI OK Jihlava                    108:59     53:51 

   43 PEN6201      Kořínek Zdeněk               PEN OK RECO SPORT                 116:26     61:18 

   44 CET6301      Záveský Richard              CET TJ Loko Česká Třebová         117:56     62:48 

   45 KPY5701      Dobeš Václav                 KPY SKOB Kralupy nad Vltavou      142:46     87:38 

   46 LLI6301      Melichar Jaromír             LLI TJ Loko Liberec               143:56     88:48 

   47 SLA6500      Aster Vladimír               SLA SKOB Slaný                    152:22     97:14 



      JPV6112      Jeřábek Luboš                JPV SK Junior Prostějov             disk           

      LPU6504      Procházka Radek              LPU OK Lokomotiva Pardubice         disk           

      MKP5800      Tomaščin Jaroslav            MKP SK Meteor Kačerov Praha         disk           

      PEN6200      Vydra Pavel                  PEN OK RECO SPORT                   disk           







H50B  (33)                6.2 km  250 m   16 K    



    1 TUR5501      Folprecht Miroslav           TUR TJ Turnov                      59:01      0:00 

    2 SHK5801      Hausvater Karel              SHK TJ Slavia Hradec Králové       62:19      3:18 

    3 TJN5604      Novotný Otakar               TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      62:58      3:57 

    4 JEN5801      Sucharda Jiří                JEN TJ Sokol Jenišovice            63:20      4:19 

    5 VSP5700      Škorpil Martin               VSP USK Praha                      65:04      6:03 

    6 SHK5702      Gazdačko Milan               SHK TJ Slavia Hradec Králové       67:19      8:18 

    7 PHK5702      Dušátko Petr                 PHK OK 99 Hradec Králové           67:58      8:57 

    8 STB5701      Ludvík Petr                  STB TJ Stadion Nový Bor            69:49     10:48 

    9 PGP6003      Hrabánek David               PGP Sportovní klub Praga           70:09     11:08 

   10 PHK5701      Běhoun Pavel                 PHK OK 99 Hradec Králové           70:43     11:42 

   11 TTR5601      Klusáček Martin              TTR OOB Třebíč                     72:47     13:46 

   12 PHK5902      Vykysalý Miroslav            PHK OK 99 Hradec Králové           73:01     14:00 

   13 TUR5601      Holas Vladimír               TUR TJ Turnov                      73:40     14:39 

   14 TUR5803      Konopáč Jiří                 TUR TJ Turnov                      75:46     16:45 

   15 3425800      Kraemer Werner               342 POST SV DRESDEN                76:22     17:21 

   16 OSN6004      Kamenický Radan              OSN SK Orient. sporty Nové Mě      77:33     18:32 

   17 TJN5605      Táborský Ondřej              TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      78:54     19:53 

   18 PGP5601      Šámal Václav                 PGP Sportovní klub Praga           79:19     20:18 

   19 MAS5200      Chotětický Václav            MAS KČT Aš                         79:49     20:48 

   20 5570003      Dragowski Robert             557 OKS OTWOCK                     80:47     21:46 

   21 EKP5601      Bochenek Milan               EKP VŠTJ Ekonom Praha              82:48     23:47 

   22 LPU5801      Vícha Vladimír               LPU OK Lokomotiva Pardubice        87:59     28:58 

   23 SCP6001      Hošek Ladislav               SCP OK Sparta Praha                89:23     30:22 

   24 TAP5802      Hejtmánek Vladimír           TAP KOB TRETRA Praha               89:29     30:28 

   25 SCP5900      Kavka Jiří                   SCP OK Sparta Praha                90:34     31:33 

   26 SRK5701      Kulhavý Josef                SRK SOOB Spartak Rychnov nad       90:45     31:44 

   27 TJN5602      Horák Petr                   TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      92:31     33:30 

   28 KCK5701      Jan Flašar                   KCK KOB Český Krumlov              93:50     34:49 

   29 DKP5800      Svobodný Petr                DKP Oddíl OB Kotlářka             102:53     43:52 

   30 SKV5901      Janovič Ondřej               SKV TJ Slovan Karlovy Vary        111:39     52:38 

   31 PGP5900      Grivalský Michal             PGP Sportovní klub Praga          117:57     58:56 



      JHB5702      Hrstka Vladislav             JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod        disk           

      VSP5801      Šváb Jan                     VSP USK Praha                       disk           







H55B  (42)                5.4 km  240 m   15 K    



    1 DOK5500      Novák Tom                    DOK OK Doksy                       52:04      0:00 

    2 VSP5001      Uher Petr                    VSP USK Praha                      53:53      1:49 

    3 TUR5100      Hudský Vlastimil             TUR TJ Turnov                      56:46      4:42 

    4 3455100      Härtelt Helmut               345 SSV PLANETA RADEBEUL           57:00      4:56 

    5 VLI5101      Přinda Oldřich               VLI VSK Slavia TU Liberec          57:28      5:24 

    6 3455200      Hickethier Manfred           345 SSV PLANETA RADEBEUL           58:07      6:03 

    7 DKL5400      Cabrnoch Jiří                DKL TJ Sparta Doly Kladno          59:11      7:07 

    8 LPU5101      Knap Jan                     LPU OK Lokomotiva Pardubice        59:55      7:51 

    9 TUR5102      Provazník Jiří               TUR TJ Turnov                      60:20      8:16 

   10 VSP5000      Hořínek Jaroslav             VSP USK Praha                      60:28      8:24 

   11 1210000      Hones Josef                  121 HSV RIED                       61:28      9:24 

   12 LPU5408      Štěrba Pavel                 LPU OK Lokomotiva Pardubice        61:41      9:37 

   13 EKP5500      Šedivý Jiří                  EKP VŠTJ Ekonom Praha              62:03      9:59 

   14 TUV4601      Gurka Jiří                   TUV SOK TJ Turnov                  64:45     12:41 

   15 JIL5201      Erlebach Josef               JIL OK Jilemnice                   65:36     13:32 

   16 LPU5404      Juračka Vojtěch              LPU OK Lokomotiva Pardubice        66:23     14:19 

   17 KNC5501      JUN Drahomír                 KNC TJ Tatran Kostelec nad Če      67:16     15:12 

   18 DCE5400      Jaroš Vladimír               DCE Sokol Dobřichovice             67:41     15:37 

   19 VSP5100      Hora Vladimír                VSP USK Praha                      67:55     15:51 

   20 CHA5500      Kaška Rudolf                 CHA OK Chrastava                   69:43     17:39 

   21 OSN5501      Hruška Jiří                  OSN SK Orient. sporty Nové Mě      70:08     18:04 

   22 LPU5201      Farář Václav                 LPU OK Lokomotiva Pardubice        70:33     18:29 

   23 PGP5501      Doležal Miroslav             PGP Sportovní klub Praga           73:50     21:46 

   24 CHA5100      Barták Jiří                  CHA OK Chrastava                   78:11     26:07 

   25 PGP5200      Sysel Zdeněk                 PGP Sportovní klub Praga           78:18     26:14 

   26 JEN5201      Bárta Miroslav               JEN TJ Sokol Jenišovice            81:20     29:16 

   27 LIT5301      Pavlík Miroslav              LIT KOB Chemopetrol Litvínov       82:47     30:43 

   28 DKL5201      Brumek Stanislav             DKL TJ Sparta Doly Kladno          86:38     34:34 

   29 CHT5501      Žemlička Zbyněk              CHT SK Chrast                      87:25     35:21 

   30 VSP5202      Píchal Jan                   VSP USK Praha                      90:21     38:17 

   31 LLI4702      Peterka Josef                LLI TJ Loko Liberec                93:55     41:51 

   32 JEN5301      Jedlička Miroslav            JEN TJ Sokol Jenišovice            94:30     42:26 

   33 TJN5101      Böhm Karel                   TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      94:55     42:51 

   34 LPU5407      Herman Jan                   LPU OK Lokomotiva Pardubice        95:25     43:21 

   35 STH5501      Junek Petr                   STH SK Studenec                    98:17     46:13 

   36 TCB5501      Korecký Miroslav             TCB SK Technik České Budějovi     101:33     49:29 

   37 SCP5201      Hojný Oldřich                SCP OK Sparta Praha               109:26     57:22 

   38 PGP5502      Kirchmann Miloš              PGP Sportovní klub Praga          113:30     61:26 

   39 CHA5400      Pavlík Milan                 CHA OK Chrastava                  123:43     71:39 



      PGP5103      Jelínek Martin               PGP Sportovní klub Praga            disk           

      SCP5500      Jahn Pavel                   SCP OK Sparta Praha                 disk           

      VSP5203      Polák Zdeněk                 VSP USK Praha                       disk           







H60B  (37)                5.0 km  175 m   12 K    



    1 CHC4601      Švadlena Jiří                CHC KOB Choceň                     49:50      0:00 

    2 PZR4417      Pospíšil Jaromír             PZR SKP Žďár nad Sázavou           50:08      0:18 

    3 VLI5000      Horáček Miroslav             VLI VSK Slavia TU Liberec          50:52      1:02 

    4 LTU4801      Rejmont Milan                LTU TJ Loko Trutnov                52:04      2:14 

    5 VRL5002      Farář Jaroslav               VRL TJ Spartak Vrchlabí            52:45      2:55 

    6 TUR4801      Jakubec Jindřich             TUR TJ Turnov                      53:40      3:50 

    7 5514800      Bartkowiak Edward            551 GRUNWALD POZNAŇ                53:42      3:52 

    8 TJN4901      Lukavec Miloslav             TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni      55:10      5:20 

    9 SRK4702      Hrobař Rudolf                SRK SOOB Spartak Rychnov nad       55:26      5:36 

   10 7010002      Svanberg Ingvar              701 TEAM KARTSAM                   55:27      5:37 

   11 TUV4701      Pospíšil Jiří                TUV SOK TJ Turnov                  59:59     10:09 

   12 TZL4902      Jelínek Petr                 TZL SKOB Zlín                      60:28     10:38 

   13 SJC4805      Mikan Vladimír               SJC Sportcentrum Jičín             60:43     10:53 

   14 DLT5001      Babický Tomáš                DLT OB Rozmarýn Litoměřice         60:47     10:57 

   15 NPA5001      Novák Karel                  NPA SK LOB Nová Paka               61:12     11:22 

   16 SCP4600      Novák Miloš                  SCP OK Sparta Praha                62:11     12:21 

   17 SCP4700      Buriánek Jaromír             SCP OK Sparta Praha                62:37     12:47 

   18 SCH4701      Jirásek Jaroslav             SCH TJ Skalka Cheb                 63:08     13:18 

   19 JEN5001      Richtr Jiří                  JEN TJ Sokol Jenišovice            63:39     13:49 

   20 DOK5000      Rančák Josef                 DOK OK Doksy                       64:15     14:25 

   21 DKP4700      Procházka Aleš               DKP Oddíl OB Kotlářka              66:28     16:38 

   22 CHA4901      Kadavý Zdeněk                CHA OK Chrastava                   66:53     17:03 

   23 LBE4900      Tvrdek Vojtěch               LBE TJ Loko Beroun                 67:47     17:57 

   24 SLA4700      Švec Zdeněk                  SLA SKOB Slaný                     68:24     18:34 

   25 SLA4600      Nosál Stanislav              SLA SKOB Slaný                     70:23     20:33 

   26 STB4900      Beránek Petr                 STB TJ Stadion Nový Bor            70:25     20:35 

   27 3415004      Ender Volker                 341 HSG TURBINE ZITTAU             70:38     20:48 

   28 DKP4900      Stehno Pavel                 DKP Oddíl OB Kotlářka              71:28     21:38 

   29 VLI4900      Ježek Ladislav               VLI VSK Slavia TU Liberec          73:25     23:35 

   30 KAS4600      Nejezchleba Jiří             KAS KOB Kamenický Šenov            79:10     29:20 

   31 KSH4801      Fiala Miloš                  KSH TJ Kašperské Hory              80:55     31:05 

   32 STB5003      Našinec Jiří                 STB TJ Stadion Nový Bor            81:12     31:22 

   33 CHA5003      Ševčík Milan                 CHA OK Chrastava                   85:03     35:13 



      KBP4500      Valter Petr                  KBP KBP Praha                       disk           

      PGP4800      Zelený Vladimír              PGP Sportovní klub Praga            disk           

      TCB4701      Pokorný Karel                TCB SK Technik České Budějovi       disk           

      VCB4801      Rychtecký Josef              VCB TJ OB České Budějovice          disk           







H65B  (20)                4.1 km  110 m   12 K    



    1 3454000      Schmalfeld Tassilo           345 SSV PLANETA RADEBEUL           44:36      0:00 

    2 FSP4300      Čadil Jan                    FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra      44:38      0:02 

    3 MLA4401      Fišák Jan                    MLA MLOK Mariánské Lázně           49:56      5:20 

    4 PUL4200      Novotný František            PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.       52:37      8:01 

    5 VSP4300      Dohnal Josef                 VSP USK Praha                      53:30      8:54 

    6 TUV4301      Zakouřil Václav              TUV SOK TJ Turnov                  54:11      9:35 

    7 LPU4501      Fridrich Jaroslav            LPU OK Lokomotiva Pardubice        55:19     10:43 

    8 TEP4400      Aschermann Michal            TEP TJ Tempo Praha                 56:00     11:24 

    9 SJH4201      Gřunděl Ivan                 SJH Slovan Jindřichův Hradec       59:13     14:37 

   10 BSO4401      Schimm Dieter                BSO KOB Baník Sokolov              59:15     14:39 

   11 PGP4300      Suchý Karel                  PGP Sportovní klub Praga           60:36     16:00 

   12 DKP4300      Procházka Zdenko             DKP Oddíl OB Kotlářka              61:17     16:41 

   13 MLA4201      Sklenář Jan                  MLA MLOK Mariánské Lázně           63:55     19:19 

   14 LLI4501      Kraus Jan                    LLI TJ Loko Liberec                66:44     22:08 

   15 3434500      Mueller Rainer               343 USV TU DRESDEN                 68:52     24:16 

   16 ONO4201      Lisý Jan                     ONO SKOB Ostrov                    69:53     25:17 

   17 SLA4200      Zábranský Emil               SLA SKOB Slaný                     75:22     30:46 

   18 SJI4138      Šmrcha František             SJI OK Jihlava                     81:15     36:39 

   19 SCP4100      Rejpal Petr                  SCP OK Sparta Praha                90:44     46:08 

   20 3414100      Lange Gunter                 341 HSG TURBINE ZITTAU            108:26     63:50 







H70B  (7)                 3.8 km  85 m   12 K     



    1 SJC3601      Havlík Jaroslav              SJC Sportcentrum Jičín             47:38      0:00 

    2 PGP3800      Attl Vladimír                PGP Sportovní klub Praga           48:29      0:51 

    3 PHK3801      Mikulecký Jan                PHK OK 99 Hradec Králové           50:15      2:37 

    4 SHK4001      Máslo Miroslav               SHK TJ Slavia Hradec Králové       51:41      4:03 

    5 5913600      Tarantsev Evgeny             591 OK YEISK                       65:34     17:56 

    6 KAS4000      Štrojsa Josef                KAS KOB Kamenický Šenov            78:33     30:55 

    7 DKP3800      Ďurčat Jozef                 DKP Oddíl OB Kotlářka              84:00     36:22 







H75B  (6)                 3.2 km  45 m   11 K     



    1 SCP3300      Semorád Miloš                SCP OK Sparta Praha                42:51      0:00 

    2 PHK3002      Vykysalý František           PHK OK 99 Hradec Králové           50:50      7:59 

    3 FSP3300      Vondra Jaroslav              FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra      63:35     20:44 

    4 FSP3400      Hanák Milan                  FSP VŠTJ Stavební fakulta Pra      65:46     22:55 

    5 3413401      Haufe Horst                  341 HSG TURBINE ZITTAU             66:57     24:06 

    6 3442900      Froehner Klaus               344 MTV DANNENBERG                130:35     87:44 







P3  (43)                  3.1 km  55 m   8 K      



    1 ASU9143      Benc Martin                  ASU Magnus Orienteering            25:30      0:00 

    2 TRI7700      Kovařík Martin               IMP001 N01                         25:36      0:06 

    3 ZVO6801      Máněl Jaromír                ZVO OB SK Zvole                    31:38      6:08 

    4 LPM6850      Šoupová Jana                 IMP001 N01                         33:43      8:13 

    5 VIP7557      Brettlová Marta              VIP SK Viprahlo                    34:44      9:14 

    6 ROU7150      Buková Jana                  ROU SKOB Roudnice nad Labem        34:45      9:15 

    7              Zvoníček Jan                 IMP001 N01                         34:59      9:29 

    8 VPM8350      Švábková Eva                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň            36:10     10:40 

    9 LPM6900      Šoupa Karel                  IMP001 N01                         38:04     12:34 

   10 PVP8600      Kohl Ondřej                  PVP VSK Přírodověda - orient.      39:16     13:46 

   11 ROU6202      Buk Miloslav                 ROU SKOB Roudnice nad Labem        40:23     14:53 

   12 PGP7256      Přibíková Monika             PGP Sportovní klub Praga           44:36     19:06 

   13 STB          Dolejší Lenka                STB TJ Stadion Nový Bor            45:47     20:17 

   14 VSP0201      Semík Jakub                  VSP USK Praha                      46:47     21:17 

   15 SCP          Rakovec Miloš                SCP OK Sparta Praha                47:32     22:02 

   16 NER          Karoch Petr                  IMP001 N01                         49:23     23:53 

   17 TAP5800      Mikeš Radovan                TAP KOB TRETRA Praha               49:25     23:55 

   18              Pohořalá Karolína            IMP001 N01                         49:28     23:58 

   19 SJI9055      Boudová Zuzana               SJI OK Jihlava                     50:10     24:40 

   20 STB          Dolejší Kateřina             STB TJ Stadion Nový Bor            51:44     26:14 

   21 LLI5903      Košek Ladislav               LLI TJ Loko Liberec                51:45     26:15 

   22              Pohozavý Dobroslav           ROU SKOB Roudnice nad Labem        52:34     27:04 

   23 CHA0000      Slavík Michal                CHA OK Chrastava                   53:54     28:24 

   24 KNC          Bestová Marie                KNC Sokol Kostelec n. Č.l.         54:20     28:50 

   25 DOK9600      Hradecký Jaroslav            DOK OK Doksy                       57:55     32:25 

   26 VLI          Martanová Elin               VLI VSK Slavia TU Liberec          59:12     33:42 

   27 LLI0201      Paroulek Lukáš               LLI TJ Loko Liberec                59:51     34:21 

   28 LBE9300      Nový Vlastimil               LBE TJ Loko Beroun                 59:54     34:24 

   29 LJN7206      Langer Roman                 LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso      61:07     35:37 

   30 LLI0001      Melichar Peťa                LLI TJ Loko Liberec                70:16     44:46 

   31 DKP9601      Klašková Josefína            DKP Oddíl OB Kotlářka              71:46     46:16 

   32              Čížková Lucie                DKP Oddíl OB Kotlářka              73:14     47:44 

   33 PHK          Mašátová Zora                PHK OK 99 Hradec Králové           73:41     48:11 

   34 PGP0350      Pokorná Linda                PGP Sportovní klub Praga           74:37     49:07 

   35 VIP0612      Brettl Filip                 VIP SK Viprahlo                    78:16     52:46 

   36 ROU4201      Rokůsek Jan                  ROU SKOB Roudnice nad Labem        81:11     55:41 

   37 MFP0301      Rožek Vilém                  MFP VŠSK MFF UK Praha              83:18     57:48 

   38 SLP0151      Škáchová Magdalena           SLP SK Slavia Praha               111:56     86:26 



      EKP          Kalous Tomáš                 EKP VŠTJ Ekonom Praha               disk           

      SRK          Pohl Lukáš                   SRK SOOB Spartak Rychnov nad        disk           

      EKP          Poláchová Tereza             EKP VŠTJ Ekonom Praha               disk           

      TJN0001      Šmaus Antonín                IMP001 N01                          disk           

      UOL7007      Horčička Petr                UOL SK Univerzita Palackého O       disk           







P6  (28)                  5.5 km  200 m   14 K    



    1 BBM7101      Kunz Martin                  BBM KPKS BETA Brno                 47:59      0:00 

    2 TJN6249      Šmaus Ivan                   IMP001 N01                         60:09     12:10 

    3 VOV8901      Slivečka Jan                 VOV VSK VŠB TU Ostrava             60:45     12:46 

    4 TUR          Karel Švábek                 TUR OOB TJ Turnov                  61:09     13:10 

    5 SOB          Choutková Magdalena          SOB Sdruž. organizátorů bank.      61:47     13:48 

    6 SOB6301      Choutka Miroslav             SOB Sdruž. organizátorů bank.      63:22     15:23 

    7 LLI6801      Fürst Aleš                           C                          68:35     20:36 

    8 VAM7251      Rykalová Jitka               VAM OOB POLART Vamberk             69:05     21:06 

    9 KAM          Macková Lenka                KAM SK Kamenice                    69:43     21:44 

   10 VRL6401      Havel Leoš                   VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí        70:34     22:35 

   11 LCE8560      Hubáčková Petra              LCE TJ Slovan Luhačovice           71:06     23:07 

   12              Tesař Jan                    IMP001 N01                         72:16     24:17 

   13 SKM6901      Zvoníček Josef               IMP001 N01                         73:51     25:52 

   14 AOP          Sklenář Miroslav             AOP NORD Slavia Minerva Opava      77:53     29:54 

   15 KAM          Macková Lucie                KAM SK Kamenice                    78:46     30:47 

   16              Klír Václav                  ODV TJ AERO Odolená Voda           79:03     31:04 

   17              Žucha Jiří                   IMP001 N01                         84:11     36:12 

   18 SBR6601      Sklenář Josef                SBR SKOB Bruntál                   87:46     39:47 

   19 VPM8203      Tesař Daniel                 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň            88:05     40:06 

   20 LCE8110      Macka Radek                  LCE TJ Slovan Luhačovice           99:20     51:21 

   21 SCP82        Callaghan Lewis              SCP OK Sparta Praha                99:30     51:31 

   22 LJN7201      Rulc Zdeněk                  LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso     101:43     53:44 

   23 TJN6951      Šmausová Gabriela            IMP001 N01                        103:08     55:09 

   24 TUR          Švábková Šárka               TUR OOB TJ Turnov                 107:34     59:35 

   25 TJN7351      Berková Květa                TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni     113:48     65:49 



      TAP81        Holata Radek                 TAP KOB TRETRA Praha                disk           

      VIC7752      Rydlová Jana                 IMP001 N01                          disk           

      VRL9352      Charvátová Lucie             VRL TJ Spartak Vrchlabí             disk