3.závod Gigasport ČP 2008; ŽA; ŽB-Čechy; krátká traťčt 5.6.2008 17:48
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

    Start   StČí Jméno                       Text1         SI průk.       Kategorie   


1   101 Zittau Sued       GER 

   123:00   3382 Wehle Silvio                1010000       411411         P3          
   105:00   2429 Wagner Martina              1016450       6502           D40B        
   127:00   3395 Wagner Sabine               1018952       300902         P3          
    87:00    353 Wagner Sophie               1019151       6528           D18A        



2   102 HSG Turbine Zitta GER 

    59:00   2547 Ender Irina                 1020000       6424           D55B        
   152:00   3272 Ender Volker                1020001       6488           H55B        
    48:00   3342 Haufe Horst                 1023401       51342          H70B        



3   201 Nation Team of CH CHN 

   121:00     16 Liang Fangyong              2017500       47806          H21E        
   129:00     20 Songyang                    2017700       47888          H21E        
   148:00    114 Li Ji                       2018150       48630          D21E        
   153:00     32 Li Guilong                  2018300       47891          H21E        
   164:00    122 Li Fei                      2018450       48191          D21E        
   176:00    128 Zhu Mingyue                 2018550       48267          D21E        
   117:00     14 Wu Yongwen                  2018600       48688          H21E        
   145:00     28 Pan Rui                     2018601       48675          H21E        
   139:00     25 Cao Bin                     2018602       48295          H21E        
   160:00    120 Dai Wei                     2018750       48262          D21E        
   144:00    112 Hao Shuangyan               2018850       48251          D21E        



4   ABM KOB MOIRA BRNO    CZE 

    29:00   2975 Přikryl Petr                ABM6708       52008          H21C        
    90:00    304 Hrobař Štěpán               ABM9106       416012         H18A        
   113:00    206 Mokrý Stanislav             ABM9202       53172          H16A        
   139:00    219 Novotný Ondřej              ABM9211       232705         H16A        



5   ABR A TEAM NOVO BRUNT CZE 

    24:00   3140 Kolář Rudolf                ABR6301       51881          H45B        
   103:00    269 Kolářová Renáta             ABR9351       995795         D16A        



6   AOP POBO - PŘÁTELÉ OB CZE 

   154:00   3229 Sykora Jiří                 AOP5401       8863           H50B        
    58:00   3180 Peřinka Jan                 AOP6301       410170         H35B        
   166:00   2948 Hadač Miroslav              AOP6501       52663          H21B        
   114:00   2922 Schuster Martin             AOP6502       52753          H21B        
   113:00    366 Hadačová Tereza             AOP9051       8798           D18A        
   148:00    333 Peřinka Jan                 AOP9101       8723           H18A        
   149:00    224 Sykora Jan                  AOP9201       995870         H16A        
   135:00    217 Hadač Filip                 AOP9301       8799           H16A        
   103:00    201 Schuster Marek              AOP9303       232136         H16A        



7   AOV BANÍK FIZA OSTRAV CZE 

   115:00    207 Navrátil Boris              AOV9203       416152         H16A        



8   API OK ANDANTE PÍSEK  CZE 

    69:00   3126 Funda Jiří                  API6401       232336         H40B        



9   ASU MAGNUS ORIENTEERI CZE 

    61:00   2992 Aleš David                  ASU7517       515175         H21C        
    11:00   2968 Fátor Jan                   ASU7907       9132           H21C        
    45:00    472 Vozdová Klára               ASU8964       515189         D20A        
    92:00    305 Vozda Vojtěch               ASU9043       515150         H18A        
   116:00    317 Hnilica Přemek              ASU9141       515191         H18A        
    98:00    308 Strečko Marek               ASU9149       52656          H18A        



10  BOR OK JISKRA NOVÝ BO CZE 

   146:00    113 Rufferová Iva               BOR8354       9394           D21E        



11  BOV BANÍK OSTRAVA OKD CZE 

   154:00   3273 Miřijovský Přemek           BOV5001       232153         H55B        



12  BSO KOB BANÍK SOKOLOV CZE 

    12:00   3289 Schimm Dieter               BSO4401       8689           H60B        
    71:00   2278 Rambousková Kateřina        BSO8151       7874           D21B        
    19:00    459 Slavíková Renata            BSO8950       8691           D20A        
   100:00    309 Švirák Ondřej               BSO9102       301422         H18A        
    99:00    359 Procházková Monika          BSO9150       301408         D18A        
   129:00    374 Uhlíková Tereza             BSO9151       232236         D18A        
   147:00    383 Beranová Barbora            BSO9152       232238         D18A        
   157:00    388 Beranová Jana               BSO9153       232239         D18A        
   107:00    271 Brožová Eliška              BSO9250       232237         D16A        
   102:00   2608 Mašek Ondřej                BSO9501       8692           H14B        



13  CEL TJ Sokol Čelechov CZE 

   143:00    381 Janečková Adriana           CEL9161       301561         D18A        



14  CHA OK CHRASTAVA      CZE 

    85:00   3370 Bartáková Eva               CHA0000       331779         P3          
   132:00   2556 Horčíková Marie             CHA4350       8151           D60B        
   120:00   2550 Kašková Eva                 CHA4650       8152           D60B        
    34:00   3300 Smetana Radim               CHA4700       8153           H60B        
   134:00   3263 Kadavý Zdeněk               CHA4901       8155           H55B        
    57:00   2546 Horáčková Stanislava        CHA4950       4100           D55B        
    35:00   2535 Vokálová Pavla              CHA4951       8158           D55B        
   116:00   3254 Vokál Jiří                  CHA5001       8159           H55B        
   170:00   3281 Lusk Karel                  CHA5002       8160           H55B        
   158:00   3275 Ševčík Milan                CHA5003       8199           H55B        
   176:00   3284 Barták Jiří                 CHA5100       8161           H55B        
    61:00   2548 Šaffková Zuzana             CHA5150       8162           D55B        
    39:00   2537 Ševčíková Alena             CHA5351       8165           D55B        
   182:00   3244 Kaška Rudolf                CHA5500       8167           H50B        
   173:00   2527 Bradnová Věra               CHA5550       8168           D50B        
   177:00   2529 Lusková Olga                CHA5650       8170           D50B        
   169:00   2525 Kadavá Eva                  CHA5750       8171           D50B        
    64:00   3147 Gorčica Pavel               CHA6200       8174           H45B        
    89:00   3136 Medřický Petr               CHA6500       331303         H40B        
   119:00   2437 Gorčicová Ivana             CHA6550       8179           D40B        
   180:00   2268 Hlubučková Dominika         CHA7750       5177           D21A        
    72:00   2901 Kadavý Petr                 CHA7800       8188           H21B        
   174:00    127 Kašková Kateřina            CHA7850       5176           D21E        
   124:00   2927 Vokál Vojtěch               CHA7900       5180           H21B        
   176:00   2266 Kašková Barbora             CHA8050       4212           D21A        
    83:00   2286 Kadavá Jana                 CHA8251       4129           D21B        
    18:00   2874 Ježek Lukáš                 CHA8604       51534          H21B        
    44:00   2887 Vajc Jan                    CHA8605       8247           H21B        
    91:00   2290 Hlavatá Andrea              CHA8753       4127           D21B        
   162:00    121 Prchalová Ivana             CHA8754       416287         D21E        
    52:00    426 Hradec Pavel                CHA8801       4130           H20A        
   150:00   2196 Brozová Zuzana              CHA8950       4664           D20B        
   125:00    372 Gorčicová Eliška            CHA9150       8197           D18A        
   159:00    389 Valešová Jana               CHA9152       8190           D18A        
   141:00   2040 Smetanová Alžběta           CHA9450       8198           D14B        



15  CHC KOB Choceň        CZE 

    42:00   3304 Švadlena Jiří               CHC4601       9554           H60B        
    30:00   3184 Janeba Petr                 CHC6001       9573           H45B        
   134:00   2406 Švadlenová Ivana            CHC7151       9556           D35B        
   112:00   2921 Švadlena Pavel              CHC7502       9555           H21B        
    79:00   2828 Pešek Ondřej                CHC8502       9559           H21A        
   150:00   2940 Pátek Michal                CHC8603       9558           H21B        
    74:00   2594 Křivda Martin               CHC9501       9570           H14B        
    36:00   2575 Janeba Vladimír             CHC9602       9572           H14B        



16  CHT SK CHRAST         CZE 

    14:00   3290 Starka František            CHT4801       51949          H60B        
    20:00   3293 Vítek Josef                 CHT4802       51948          H60B        
   144:00   3268 Matras Jaroslav             CHT5301       51953          H55B        
   166:00   3235 Štefec Jaroslav             CHT5801       52327          H50B        
   123:00   2502 Jansová Alena               CHT5852       51897          D50B        
   138:00   2408 Švecová Iva                 CHT7151       53167          D35B        
   142:00   2936 Matras Tomáš                CHT8001       51980          H21B        
    72:00   2213 Blechová Lenka              CHT8053       515504         D21A        
    93:00   2291 Matrasová Vendula           CHT8251       51982          D21B        
    98:00   2226 Juračková Kateřina          CHT8353       9236           D21A        
    48:00   2889 Kysilko Zdeněk              CHT8601       336713         H21B        
    81:00   2285 Šmídová Stanislava          CHT8751       4537           D21B        
    46:00   2736 Krejsa Martin               CHT9001       52161          H18B        
    53:00   2673 Krejsa Vladimír             CHT9202       52158          H16B        



17  CTB SKOB Chotěboř     CZE 

    39:00   3110 Voborník Petr               CTB6601       51836          H40B        
    67:00   3125 Žanda Jan                   CTB6701       339554         H40B        
    75:00   3129 Karásek Luděk               CTB6702       339548         H40B        
   144:00   2412 Voborníková Eva             CTB6851       51837          D35B        
    87:00   3388 Karásková Iveta             CTB6853       339549         P3          
   116:00   2397 Šťastná Alena               CTB7351       51829          D35B        
   108:00   2919 Gregor Martin               CTB7701       51663          H21B        
   134:00   2932 Král Aleš                   CTB7801       51835          H21B        
    56:00   2893 Šťastný Karel               CTB7901       51830          H21B        
    33:00   2804 Hübner Jan                  CTB7902       51833          H21A        
   130:00   2242 Králová Michaela            CTB7959       52139          D21A        
   146:00   2250 Gregorová Kamila            CTB8151       51138          D21A        
    26:00   2878 Král Michal                 CTB8201       51831          H21B        
    62:00   2208 Gregorová Lenka             CTB8351       51838          D21A        
   155:00   2786 Hájek Štěpán                CTB8901       4681           H20B        
    15:00   2654 Žanda Matěj                 CTB9201       53137          H16B        
   119:00   2029 Voborníková Alena           CTB9451       4536           D14B        
   133:00   2036 Karásková Eva               CTB9553       339550         D14B        



18  DCE SOKOL DOBŘICHOVIC CZE 

   105:00   3356 Rusá Vendula                DCE0150       232737         P3          
    12:00   3352 Cupák Miloslav              DCE2200       51974          H75B        
    10:00   3192 Jaroš Vladimír              DCE5400       51973          H45B        
   121:00   2438 Procházková Miluše          DCE5450       51966          D40B        
    52:00   3156 Procházka Antonín           DCE5500       51965          H45B        
   175:00   2467 Mrázová Pavla               DCE5550       7868           D40B        
    15:00   2470 Štrossová Jiřina            DCE5650       7870           D45B        
    98:00   3150 Pavlů Jaroslav              DCE6100       232041         H45B        
    72:00   3185 Hovorka Jan                 DCE6300       336729         H45B        
    85:00   3004 Rusý Pavel                  DCE6400       232129         H21C        
    60:00   2207 Svobodová Jitka             DCE7450       53598          D21A        
     6:00   2075 Mrázová Pavla               DCE9350       301313         D16B        
    16:00   2080 Rusá Zuzana                 DCE9351       416159         D16B        
    79:00   2009 Rusá Pavla                  DCE9450       416316         D14B        
    65:00   2002 Procházková Marie           DCE9550       51177          D14B        



19  DKL KLUB OB KLADNO    CZE 

   102:00   3203 Šorm Miroslav               DKL5200       331213         H50B        
   142:00   3223 Brumek Stanislav            DKL5201       51343          H50B        
   164:00   3234 Cabrnoch Jiří               DKL5400       416324         H50B        
   145:00   2513 Cabrnochová Hana            DKL5550       53520          D50B        
    67:00   2995 Cabrnoch Jan                DKL8601       53577          H21C        



20  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA CZE 

    44:00   3340 Ďurčat Jozef                DKP3800       51763          H70B        
    11:00   3329 Procházka Zdenko            DKP4300       51800          H65B        
    64:00   3315 Procházka Aleš              DKP4700       49885          H60B        
   122:00   3257 Stehno Pavel                DKP4900       51760          H55B        
    43:00   2539 Stehnová Hana               DKP5150       51799          D55B        
   181:00   2531 Mrázková Ivana              DKP5650       51795          D50B        
   144:00   3224 Dlouhý Jiří                 DKP5700       8643           H50B        
   141:00   2511 Dudová Hana                 DKP5752       49892          D50B        
    82:00   3171 Betlach Miroslav            DKP6300       49818          H45B        
    55:00   3119 Klaška Pavel                DKP6500       8650           H40B        
    51:00   3117 Seifert Jan                 DKP6501       219293         H40B        
    34:00   3088 Illner Jakub                DKP6601       515448         H35B        
   107:00   2430 Illerová Daniela            DKP6651       231939         D40B        
   167:00     39 Mrázek Jiří                 DKP7911       51797          H21E        
   188:00   2960 Horálek Radek               DKP8013       9875           H21B        
   168:00   2950 Duda František              DKP8107       51758          H21B        
   177:00     44 Procházka Tomáš             DKP8200       515114         H21E        
   109:00     10 Procházka Jan               DKP8201       51802          H21E        
    99:00   2838 Janeček Oldřich             DKP8211       515015         H21A        
    91:00   2834 Žaloudek Petr               DKP8304       51783          H21A        
   155:00     33 Janata Martin               DKP8306       8277           H21E        
   140:00    110 Kovářová Kristýna           DKP8450       51755          D21E        
    59:00   2991 Dlouhý Petr                 DKP8509       49822          H21C        
    43:00   2810 Vlach Martin                DKP8605       51807          H21A        
   158:00   2257 Plochová Dominika           DKP8651       51798          D21A        
   166:00    123 Dlouhá Marie                DKP8756       49815          D21E        
   178:00   2267 Bochenková Martina          DKP8758       51291          D21A        
    17:00    458 Svobodná Šárka              DKP8850       51796          D20A        
    27:00    463 Karochová Simona            DKP8853       51787          D20A        
    23:00    461 Doležalová Monika           DKP8857       232409         D20A        
    55:00    477 Bochenková Ivana            DKP8950       515171         D20A        
   158:00   2200 Přecechtělová Tereza        DKP8951       8564           D20B        
    20:00   2723 Betlach Martin              DKP9000       49881          H18B        
   158:00    338 Stránský Vojtěch            DKP9005       301385         H18A        
   107:00    363 Svobodná Madla              DKP9154       301368         D18A        
   133:00    376 Seifertová Magda            DKP9155       219291         D18A        
    21:00   2657 Klaška Pavel                DKP9301       416113         H16B        
   147:00   2043 Dlouhá Hana                 DKP9450       8645           D14B        
   116:00   2615 Šňupárek Václav             DKP9500       9881           H14B        
    68:00   2591 Illner Vojtěch              DKP9600       515498         H14B        
   139:00   2039 Šňupárková Anna             DKP9652       515071         D14B        
   143:00   2041 Nováková Tereza             DKP9751       336727         D14B        



21  DLT OB ROZMARÝN LITOM CZE 

   132:00   3262 Babický Tomáš               DLT5001       8890           H55B        
    47:00   2541 Nedvídková Jitka            DLT5151       5991           D55B        



22  DOB KOB DOBRUŠKA      CZE 

    80:00   2217 Štěpánová Dita              DOB7956       7226           D21A        
    15:00   2795 Khýn Vítězslav              DOB8304       7210           H21A        
    79:00   3001 Lžíčař Martin               DOB8803       7230           H21C        
     2:00   2073 Netíková Martina            DOB9351       7229           D16B        
   113:00   3019 Preininger Luděk            DOB8001       7237           H21C        



23  DOK OK DOKSY          CZE 

   130:00   3261 Rančák Josef                DOK5000       7751           H55B        
    96:00   3200 Novák Tom                   DOK5500       7755           H50B        
    13:00   2469 Nováková Pavla              DOK5950       7759           D45B        
    18:00   3146 Hradecký Jaroslav           DOK6300       7763           H45B        
   104:00   2229 Hradecká Petra              DOK6850       7768           D21A        
   192:00   2962 Novák Daniel                DOK8700       7767           H21B        
    92:00   2603 Boskovský Tomáš             DOK9400       7773           H14B        
   111:00   3379 Hradecký Jaroslav           DOK9600       8352           P3          
   121:00   3399 Boskovský Vojtěch           DOK9601       8353           P3          



24  EKP EKONOM PRAHA      CZE 

   146:00   3225 Šedivý Jiří                 EKP5500       51605          H50B        
   184:00   3245 Bochenek Milan              EKP5601       51581          H50B        
   103:00   2428 Fantová Libuše              EKP5650       51583          D40B        
    69:00   2497 Šedivá Miroslava            EKP5750       51604          D45B        
   114:00   3209 Fanta Miroslav              EKP5800       51147          H50B        
   139:00   2447 Bochenková Jana             EKP6150       232174         D40B        
    97:00   2425 Pecková Ivana               EKP6252       51601          D40B        
    21:00   3113 Koucký Roman                EKP6301       515195         H40B        
   172:00   2264 Kunová Dagmar               EKP6550       51594          D21A        
   120:00   2925 Janeček Jura                EKP6701       51587          H21B        
   177:00   2451 Koucká Ivana                EKP6850       361943         D40B        
   117:00   3021 Bolehovský Pavel            EKP7103       601169         H21C        
   180:00   2956 Lebeda Dušan                EKP7301       51596          H21B        
    41:00   2809 Seidl Miroslav              EKP7402       51610          H21A        
    61:00   2819 Ondráček Radim              EKP7414       52852          H21A        
   142:00   2248 Ondráčková Veronika         EKP7850       51595          D21A        
    77:00   3000 Rozkošný Karel              EKP7900       51603          H21C        
    64:00   2209 Volfová Martina             EKP8051       9941           D21A        
   145:00   2319 Pokorná Lucie               EKP8152       52185          D21B        
    96:00   2913 Kalina Miroslav             EKP8211       515458         H21B        
   139:00   2317 Friedbergerová Markéta      EKP8259       515409         D21B        
   113:00   3394 Koucký Martin               EKP9700       53179          P3          



25  FSP STAVEBNI FAKULTA  CZE 

    15:00   3331 Čadil Jan                   FSP4300       53267          H65B        
   158:00   3231 Šváb Jan                    FSP5801       207811         H50B        
   186:00   2959 Borovička Milan             FSP6104       515097         H21B        
   176:00   2954 Šimek Tomáš                 FSP6304       8859           H21B        
    71:00   2997 Cincibus Pavel              FSP6605       8669           H21C        
    39:00   2331 Cincibusová Ivana           FSP6651       8668           D21C        
    43:00   3112 Kraus Milan                 FSP6700       8127           H40B        
   110:00   2920 Žáček Martin                FSP6803       301346         H21B        
   106:00   2230 Borovičková Lenka           FSP7350       8909           D21A        
   154:00   2942 Kurfurst Pavel              FSP7400       207827         H21B        
    51:00   2294 Fibírová Zuzana             FSP7555       515173         D21B        
   170:00   2951 Kužel Tomáš                 FSP7610       515098         H21B        
    89:00   2833 Princl Pavel                FSP7800       51611          H21A        
    59:00   2341 Kuželová Michaela           FSP7851       211539         D21C        
    43:00   2333 Vojtková Magdalena          FSP7852       207837         D21C        
    38:00   2884 Čech Jan                    FSP7900       416195         H21B        
   153:00   2839 Fibír Tomáš                 FSP7901       515067         H21A        
    88:00   2155 Cincibusová Jana            FSP9050       8665           D18B        
    56:00   3346 Hanák Milan                 FSP3400       51964          H70B        



26  FYD JKOB FRÝDLANT V Č CZE 

    53:00   3118 Macháček Aleš               FYD6400       8333           H40B        
   110:00   2394 Macháčková Michaela         FYD7299       8328           D35B        



27  HAR OK HARCOV         CZE 

    77:00   2827 Schröter Pavel              HAR7203       7203           H21A        
    73:00   2825 Martan Jiří                 HAR7301       8129           H21A        
    92:00   2911 Vokurka Jan                 HAR7501       253145         H21B        
   103:00   3014 Štembera Jan                HAR7513       51536          H21C        
    35:00   2329 Vokurková Marta             HAR7950       253111         D21C        



28  HCE SOKOL HOSTIVICE   CZE 

    32:00   3154 Kettner Pavel               HCE5900       515105         H45B        
   113:00   2434 Kettnerová Lenka            HCE6450       232490         D40B        
   127:00   2441 Mudrová Martina             HCE6451       51984          D40B        
    42:00   2578 Kettner Lukáš               HCE9400       51288          H14B        
    52:00   2583 Kettner Vojtěch             HCE9600       410247         H14B        



29  JAM SK JAMNICE        CZE 

    39:00   2807 Košárek Pavel               JAM7100       52296          H21A        
   102:00   2228 Kašparová Šárka             JAM7253       52295          D21A        
   119:00     15 Besta Michal                JAM7600       52290          H21E        



30  JEN OB JENIŠOVICE     CZE 

   108:00   3250 Bárta Miroslav              JEN5201       7778           H55B        
   148:00   3226 Jedlička Miroslav           JEN5301       336709         H50B        
   157:00   2519 Havlová Jaroslava           JEN5452       4631           D50B        
   133:00   2314 Zabořilová Romana           JEN7457       7775           D21B        
   128:00   3216 Sucharda Jiří               JEN5801       51542          H50B        



31  JHB JISKRA HAVLÍČKUV  CZE 

   153:00   2517 Stupalová Jana              JHB5451       52352          D50B        
    17:00   2471 Hrstková Dana               JHB6051       52358          D45B        
   168:00   2205 Králová Iveta               JHB8952       53615          D20B        
    36:00   2731 Kaser Dan                   JHB9103       4682           H18B        
    63:00   2343 Hercigová Anna              JHB9159       4772           D21C        
    47:00   2335 Fencíková Lucie             JHB9160       4773           D21C        



32  JIL OK JILEMNICE      CZE 

   160:00   3276 Erlebach Josef              JIL5201       9774           H55B        
    54:00   3157 Král Martin                 JIL6101       9071           H45B        
    78:00   3195 Havlíček Libor              JIL6103       49354          H45B        
     6:00   3166 Mechl Miroslav              JIL6301       301410         H45B        
    55:00   2989 Hlaváč David                JIL7501       9734           H21C        
    67:00   2822 Kolín Jan                   JIL7701       51590          H21A        
   188:00    134 Malá Věra                   JIL7752       9077           D21E        
   152:00    116 Jiřištová Zuzana            JIL8254       9054           D21E        
    82:00   2218 Zlesáková Daniela           JIL8451       9067           D21A        
   148:00   2251 Kynčlová Martina            JIL8651       9088           D21A        
   157:00     34 Malý Aleš                   JIL8702       9099           H21E        
   156:00   2199 Viková Vendula              JIL8951       8889           D20B        
   112:00    315 Exner Jan                   JIL9001       51109          H18A        
    58:00   2742 Havlíček Lukáš              JIL9003       49363          H18B        
    64:00   2745 Černý Vojtěch               JIL9006       9091           H18B        
   120:00    319 Klouček Tomáš               JIL9007       9049           H18A        
   131:00    375 Mechlová Lenka              JIL9051       515425         D18A        
   139:00    379 Doškářová Tereza            JIL9151       8494           D18A        
    42:00   2093 Havlíčková Nikola           JIL9352       49432          D16B        



33  JPV SK PROSTĚJOV      CZE 

   149:00     30 Henek Vladan                JPV8002       515122         H21E        
    31:00   2803 Sedláček Tomáš              JPV8601       995882         H21A        
    38:00    419 Navrátil Tomáš              JPV8817       52856          H20A        



34  KAD Originální Vivalí CZE 

    78:00   3322 Janda Josef                 KAD4701       301667         H60B        
   162:00   2422 Jandová Lenka               KAD7250       301670         D35B        



35  KAM SK KAMENICE       CZE 

   164:00   2423 Klinkerová Jitka            KAM6450       49155          D35B        
   109:00   2845 Kozák Petr                  KAM6501       51733          H21A        
    86:00   2908 Škvor Martin                KAM6700       52267          H21B        
   109:00   2431 Čermáková Gabriela          KAM6752       232397         D40B        
   124:00   2401 Semíková Eva                KAM6950       52285          D35B        
   132:00   2405 Škvorová Zuzana             KAM7350       52273          D35B        
   106:00   3398 Hejl Jakub                  KAM8900       8355           P3          
   128:00    323 Semík Vojtěch               KAM9100       995799         H18A        
   124:00    321 Nešpor Václav               KAM9103       53660          H18A        
    86:00   2154 Škvorová Barbora            KAM9150       425596         D18B        
   163:00    391 Panochová Anna              KAM9153       232420         D18A        
    70:00   2146 Matějková Zuzana            KAM9156       307363         D18B        
    90:00   2156 Rusá Šárka                  KAM9157       331162         D18B        
   127:00    213 Rusý Tomáš                  KAM9301       301101         H16A        
    85:00    260 Aschermannová Petra         KAM9354       232415         D16A        
   126:00   2620 Valášek Jan                 KAM9400       232245         H14B        
   114:00   2614 Semík Ondra                 KAM9401       232267         H14B        
   115:00   2027 Kozáková Zuzana             KAM9451       9970           D14B        
   120:00   2617 Čermák Matyáš               KAM9501       232426         H14B        
   127:00   2033 Bořánková Karolína          KAM9550       53599          D14B        
    93:00   2016 Hlubučková Kristýna         KAM9551       232418         D14B        
   118:00   3358 Hejnalová Eva               KAM9651       9356           P3          
   112:00   3385 Čermáková Alžběta           KAM9750       9055           P3          
    98:00   3361 Škvor Ota                   KAM9900       301336         P3          



36  KAS KOB KAMENICKÝ ŠEN CZE 

    17:00   3332 Štrojsa Josef               KAS4000       8230           H65B        
    86:00   2567 Štrojsová Jaroslava         KAS4350       8228           D65B        
   118:00   2549 Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384          D60B        
    16:00   3291 Nejezchleba Jiří            KAS4600       8235           H60B        



37  KBP KBP PRAHA         CZE 

   138:00   3265 Valter Petr                 KBP4500       6645           H55B        



38  KCK KOB Č.KRUMLOV     CZE 

   172:00   3238 Flašar Jan                  KCK5701       49614          H50B        
   167:00   2524 Flašarová Marie             KCK5756       49615          D50B        
    96:00   2159 Flašarová Kristýna          KCK9054       49617          D18B        



39  KNC SOKOL KOSTELEC N. CZE 

     4:00   3348 Kalivoda Viktor             KNC3300       52254          H75B        
   106:00   3205 Jun Drahomír                KNC5501       52255          H50B        
   145:00   2452 Komersová Jana              KNC6550       52265          D40B        
   117:00   2436 Čiháková Lenka              KNC6750       51387          D40B        
    38:00   2732 Šedivý Ondřej               KNC9103       52898          H18B        



40  KON KOB KONICE        CZE 

   125:00   2440 Hlavová Miroslava           KON6389       52417          D40B        
    29:00   3105 Hlava Miroslav              KON6515       500581         H40B        
    53:00   2281 Otrubová Johana             KON7852       995816         D21B        
   150:00   2252 Smičková Eva                KON8277       515485         D21A        
    37:00    468 Hlavová Hana                KON8888       515450         D20A        
     9:00    454 Hlavová Jindra              KON8989       8899           D20A        



41  KPY SKOB KRALUPY NAD  CZE 

    94:00   3197 Dobeš Václav                KPY5701       301374         H45B        
    55:00   2490 Kohlová Alena               KPY6051       53182          D45B        
    62:00   3175 Kohl Jiří                   KPY6201       301391         H45B        
    29:00   2326 Kohlová Zuzana              KPY8852       301347         D21C        



42  KRE SOKOL KŘEMŽE      CZE 

   151:00   2455 Troupová Vladěna            KRE6351       51412          D40B        
    16:00   2873 Zimmermann Pavel            KRE6401       51418          H21B        
   174:00   2265 Dulovcová Marie             KRE7051       51411          D21A        



43  KRL KOMETA KRALOVICE  CZE 

    18:00   3080 Hanák Martin                KRL6701       51477          H35B        
   148:00   2414 Hanáková Marta              KRL7151       232613         D35B        
    67:00   2680 Ondřej Pova                 KRL9304       207825         H16B        
    51:00   2672 Vištejn Jiří                KRL9305       207839         H16B        
    46:00   2095 Ivana Březinová             KRL9353       416319         D16B        
    38:00   2576 Šlajs Daničel               KRL9403       51475          H14B        
    61:00   2000 Hanáková Magda              KRL9651       416318         D14B        



44  KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY CZE 

    36:00   3301 Fiala Miloš                 KSH4801       8674           H60B        
   110:00   2232 Fialová Pavla               KSH7753       51619          D21A        
    54:00   2892 Hulec Jakub                 KSH8401       53726          H21B        



45  KSU KVS ŠUMPERK       CZE 

   178:00   3285 Komárek Jaromír             KSU4900       52614          H55B        
    19:00   2797 Šrámek Jaromír              KSU5801       515101         H21A        
    90:00   3402 Mátlová Yvona               KSU6799       229567         P3          
   186:00   2256 Junová Lenka                KSU7653       51309          D21A        
    95:00   3383 Doušková Jana               KSU7797       8356           P3          
    73:00   2998 Růžička Lukáš               KSU7849       52602          H21C        
   135:00     23 Halama Jakub                KSU7940       515111         H21E        
   129:00   2855 Turczer Petr                KSU7945       515179         H21A        
    73:00   2279 Havlíčková Markéta          KSU8494       52258          D21B        
    18:00   2081 Mátlová Pavlína             KSU9392       53112          D16B        
    81:00   3401 Šrámek Ondřej               KSU9909       53105          P3          



46  KTA SK KOTNOV TÁBOR   CZE 

     8:00   2869 Vébr Jiří                   KTA6901       515484         H21B        
    83:00   2011 Vébrová Denisa              KTA9551       5297           D14B        
   104:00   3365 Vébr Jiří                   KTA9901       5299           P3          



47  LBE LOKO BEROUN       CZE 

   140:00   3266 Tvrdek Vojtěch              LBE4900       51283          H55B        
   166:00   3279 Hamáček Bohuslav            LBE5000       411760         H55B        
    49:00   2542 Hamáčková Eva               LBE5150       303959         D55B        
    63:00   3123 Mezník Vladimír             LBE6400       52971          H40B        
   137:00   2446 Procházková Pavlína         LBE6450       515431         D40B        
    83:00   3133 Karmazín Pavel              LBE6800       52975          H40B        
    16:00   3079 Uhlíř Patrik                LBE7000       331179         H35B        
   137:00   2316 Kučerová Lada               LBE7450       331238         D21B        
   111:00   3018 Červenka Jakub              LBE7600       995889         H21C        
   146:00   2194 Hamáčková Kristina          LBE8850       52973          D20B        
   161:00    390 Mezníková Lucie             LBE9150       515151         D18A        
    52:00   2098 Procházková Zuzana          LBE9251       515474         D16B        
    26:00   2085 Procházková Kateřina        LBE9350       52316          D16B        
    86:00   3354 Procházková Jana            LBE9950       52317          P3          



48  LCE SLOVAN LUHAČOVICE CZE 

    48:00   3097 Slezák Libor                LCE6207       52700          H35B        
    30:00   3085 Vavrys Petr                 LCE6413       52693          H35B        
    75:00   2826 Bencúr Juraj                LCE7701       253362         H21A        
   191:00     51 Hanslián David              LCE7835       52684          H21E        
    94:00   2224 Vlažná Lucie                LCE8762       52675          D21A        
    56:00    428 Perůtka Jan                 LCE8801       52705          H20A        
    12:00    406 Cahel Marek                 LCE8803       52706          H20A        
     8:00    404 Vlažný Jan                  LCE8901       52707          H20A        
    36:00    418 Slezák Zdeněk               LCE8902       515460         H20A        
   104:00    311 Slezák Jiří                 LCE9001       515424         H18A        
   123:00    371 Cahlová Blanka              LCE9051       52708          D18A        
   155:00    387 Hubáčková Pavla             LCE9052       52710          D18A        
    94:00    306 Vlažný Jakub                LCE9102       52709          H18A        
   111:00    205 Valenta Jiří                LCE9201       51504          H16A        
   125:00    212 Hubáček Michal              LCE9301       53880          H16A        
   143:00    221 Vavrys Johan                LCE9302       53869          H16A        



49  LDC KOB DĚČÍN         CZE 

   103:00   3397 Černochová Jana             LDC0000       232349         P3          
    92:00   3155 Vlk Josef                   LDC5801       8336           H45B        
    43:00   2983 Vlček Petr                  LDC6401       8341           H21C        
    51:00   2337 Vlčková Jindra              LDC6451       8347           D21C        
    14:00   3078 Nehasil Vladislav           LDC7101       347916         H35B        
   112:00   2395 Nehasilová Zuzana           LDC7150       347864         D35B        
    82:00   2906 Nehasil David               LDC7700       995805         H21B        
    32:00   2088 Vlčková Klára               LDC9250       53554          D16B        



50  LIT KOB CHEMOPETROL L CZE 

    37:00   2536 Neradová Alena              LIT5051       8110           D55B        
   110:00   3251 Pavlík Miroslav             LIT5301       8101           H55B        
   174:00   3240 Nerad Jaroslav              LIT5802       8103           H50B        
    74:00   2902 Pavlík Libor                LIT7605       8124           H21B        
   122:00   2926 Kučerka Jan                 LIT8002       8118           H21B        
    70:00   2900 Kučerka David               LIT8202       8105           H21B        
    88:00   2909 Macek Jiří                  LIT8401       8107           H21B        
   150:00    115 Neradová Alena              LIT8551       8114           D21E        
   154:00   2198 Neradová Eva                LIT8951       8115           D20B        
   120:00   3381 Nerad Jaroslav              LIT9001       8108           P3          



51  LJN TJ LIAZ Jablonec  CZE 

    24:00   3083 Rulc Zdeněk                 LJN7201       7745           H35B        
    80:00   3390 Langer Roman                LJN7206       7744           P3          



52  LLI TJ LOKO LIBEREC   CZE 

   117:00   3374 Paroulek Lukáš              LLI0201       253135         P3          
   146:00   2563 Krausová Marie              LLI4451       51214          D60B        
    44:00   3305 Kraus Jan                   LLI4501       51213          H60B        
    28:00   3297 Lukáš Zdeněk                LLI4502       8243           H60B        
   126:00   3259 Peterka Josef               LLI4702       51204          H55B        
   134:00   2557 Kubíková Hela               LLI4851       8242           D60B        
    63:00   2274 Korejčíková Dáďa            LLI5550       8546           D21B        
    60:00   3161 Hoidekr Pavel               LLI5901       8240           H45B        
    88:00   3366 Sluková Hana                LLI5951       8241           P3          
    89:00   3400 Štičková Eva                LLI6051       253133         P3          
    37:00   3109 Sobek Pavel                 LLI6302       51210          H40B        
   120:00   2399 Paroulková Iva              LLI7151       253147         D35B        
   107:00   2844 Peterka Vojtěch             LLI7502       515503         H21A        
    28:00   2727 Hoidekr Jan                 LLI9001       51209          H18B        
    24:00   2725 Sobek Jiří                  LLI9002       51202          H18B        
   101:00   2020 Hoidekrová Lucie            LLI9552       410734         D14B        
    67:00   2003 Štičková Anna               LLI9651       253131         D14B        



53  LOL SK OK OLOMOUC     CZE 

   150:00   3227 Poklop Lubomír              LOL5601       52662          H50B        



54  LPM OK LOKO PLZEŇ     CZE 

    43:00   2484 Kolovská Ilona              LPM6350       236995         D45B        
     0:00   2949 Bohuslav Václav             LPM7206       8856           H21B        
   151:00   2280 Bohuslavová Jana            LPM7852       51219          D21B        
   196:00   2964 Buriánek Kamil              LPM7901       51165          H21B        
   174:00   2953 Suchý Ondřej                LPM8301       1467           H21B        
   202:00   2967 Šilhavý Jakub               LPM8500       51151          H21B        
    25:00   2659 Kolovský František          LPM9202       301706         H16B        
   135:00   2037 Kuberková Lucie             LPM9451       236985         D14B        



55  LPU OK LOKOMOTIVA PAR CZE 

    83:00   3357 Roudný Václav               LPU0001       232601         P3          
   101:00   3403 Roudný Martin               LPU0002       232602         P3          
   138:00   2559 Kubíková Květa              LPU4752       9247           D60B        
   168:00   3280 Farář Jaroslav              LPU5001       9261           H55B        
   182:00   3287 Knap Jan                    LPU5101       9328           H55B        
   118:00   3255 Farář Václav                LPU5201       9260           H55B        
   170:00   3237 Klimpl Petr                 LPU5401       9201           H50B        
   140:00   3222 Juračka Vojtěch             LPU5404       9234           H50B        
    90:00   3239 Herman Jan                  LPU5407       9331           H50B        
   126:00   3215 Štěrba Pavel                LPU5408       9301           H50B        
   175:00   2528 Dočkalová Jiřina            LPU5654       9290           D50B        
   108:00   3206 Vícha Vladimír              LPU5801       9228           H50B        
   139:00   2510 Víchová Ladislava           LPU5851       9211           D50B        
   106:00   3183 Bolech Jiří                 LPU5904       9330           H45B        
   114:00   3139 Novotný Miroslav            LPU5905       301183         H45B        
   165:00   2462 Juračková Jana              LPU6051       9237           D40B        
   147:00   2453 Knapová Iva                 LPU6052       9316           D40B        
    41:00   2483 Vilnerová Eva               LPU6054       8913           D45B        
    86:00   3142 Roudný Václav               LPU6102       9277           H45B        
    29:00   2477 Hermanová Dana              LPU6151       9311           D45B        
    69:00   2823 Kaplan Jan                  LPU6401       9231           H21A        
    41:00   3111 Procházka Tomáš             LPU6503       9270           H40B        
    73:00   3128 Procházka Radek             LPU6504       410783         H40B        
   136:00   2407 Čermáková Renata            LPU6553       9310           D35B        
   130:00   2404 Kaplanová Iva               LPU6859       224882         D35B        
    85:00   2831 Fencl Petr                  LPU6901       9230           H21A        
   150:00   2415 Demlová Jitka               LPU6955       9656           D35B        
   154:00   2418 Procházková Alexandra       LPU7051       416258         D35B        
    29:00   2802 Vávra Jaroslav              LPU7308       9325           H21A        
   156:00   2943 Jirásek Aleš                LPU7601       9321           H21B        
    62:00   2896 Držka Štěpán                LPU7604       9324           H21B        
   124:00   2239 Fenclová Marta              LPU7667       301173         D21A        
    68:00   2899 Kárník Jan                  LPU7811       9288           H21B        
   181:00     46 Hovorka Jan                 LPU7907       9337           H21E        
    78:00   2216 Klimplová Lenka             LPU7951       9203           D21A        
   152:00   2941 Fukátko Jan                 LPU8105       9282           H21B        
   160:00   2258 Klimplová Zuzana            LPU8151       9333           D21A        
   189:00     50 Štěrba Zbyněk               LPU8304       500288         H21E        
   136:00   2245 Škodová Petra               LPU8359       52328          D21A        
   166:00   2261 Petrová Daniela             LPU8454       9339           D21A        
    24:00   2877 Fukátko Petr                LPU8503       9317           H21B        
   148:00   2939 Herman Jan                  LPU8505       9307           H21B        
   196:00    138 Krčálová Veronika           LPU8557       515167         D21E        
   144:00   2249 Juračková Jana              LPU8653       9235           D21A        
   136:00    108 Duchová Iveta               LPU8654       515102         D21E        
    10:00   2870 Fiala Petr                  LPU8701       9274           H21B        
   121:00   2308 Sůvová Barbora              LPU8751       9309           D21B        
   192:00    136 Hermanová Zuzana            LPU8752       515136         D21E        
    74:00   2214 Mrštíková Květa             LPU8753       301629         D21A        
   148:00   2195 Weisbauerová Dagmar         LPU8951       9250           D20B        
   166:00   2204 Nádvorníková Tereza         LPU8953       9249           D20B        
   162:00   2202 Rousková Tereza             LPU8957       9885           D20B        
    43:00    471 Marešová Michaela           LPU8959       405959         D20A        
    39:00    469 Procházková Michaela        LPU8960       515036         D20A        
   136:00    327 Hovorka Lukáš               LPU9001       9866           H18A        
   106:00    312 Nožka Radek                 LPU9005       515166         H18A        
    96:00    307 Klapal Jan                  LPU9006       515142         H18A        
    74:00   2148 Bolechová Anežka            LPU9051       51104          D18B        
   117:00    368 Knapová Jana                LPU9053       9332           D18A        
   165:00    392 Valachová Martina           LPU9054       410785         D18A        
   118:00    318 Procházka Tomáš             LPU9110       301633         H18A        
   126:00    322 Procházka David             LPU9113       515162         H18A        
   152:00    335 Bořil Petr                  LPU9119       52135          H18A        
   133:00    216 Ptáček Adam                 LPU9203       9298           H16A        
   141:00    220 Čermák Jan                  LPU9301       9304           H16A        
   123:00    211 Kos Oldřich                 LPU9302       410796         H16A        
   101:00    200 Kos Tomáš                   LPU9303       410798         H16A        
    41:00   2667 Slanař Matěj                LPU9304       232610         H16B        
    89:00    262 Knapová Lenka               LPU9351       51105          D16A        
    77:00    256 Procházková Klára           LPU9451       416265         D16A        
    62:00   2588 Deml Tomáš                  LPU9502       9657           H14B        
   104:00   2609 Kaplan Martin               LPU9609       224873         H14B        
   124:00    102 Lučanová Marta              LPU7975       515134         D21E        



56  LTP TJ Lokomotiva Tep CZE 

   115:00   3369 Kučera Tomáš                LTP0000       420429         P3          
   136:00   3220 Eiselt Miloš                LTP5802       52917          H50B        
    61:00   2493 Kovářová Alena              LTP6151       232906         D45B        
    46:00   3096 Kučera Martin               LTP6500       232901         H35B        
    85:00   3134 Bruner Luboš                LTP6501       420430         H40B        
    52:00   3099 Žejdlík Michal              LTP7001       51331          H35B        
   145:00   2781 Eiselt Jan                  LTP8801       52916          H20B        
    34:00   2730 Škara Vojtěch               LTP9102       52928          H18B        
    29:00   2661 Látal Dominik               LTP9300       420453         H16B        
    82:00   2598 Kučera Jindřich             LTP9600       232904         H14B        
    75:00   2007 Kovářová Lenka              LTP9750       232915         D14B        
    26:00   3159 Kovář Karel                 LTP6102       420454         H45B        



57  LTU LOKOMOTIVA TRUTNO CZE 

   112:00   3252 Rejmont Milan               LTU4801       9777           H55B        
    80:00   3151 Horák Jiří                  LTU5802       9773           H45B        
    68:00   3181 Petržela Pavel              LTU6301       405971         H45B        
    73:00   2499 Petrželová Alena            LTU6351       405972         D45B        
    25:00   2475 Hanušová Jitka              LTU6352       9609           D45B        
    23:00   3102 Hanuš Pavel                 LTU6501       9632           H40B        
    32:00   2729 Kult Martin                 LTU9002       416290         H18B        
    93:00    356 Polzerová Lenka             LTU9051       9894           D18A        
    52:00   2739 Lazák Tomáš                 LTU9102       515479         H18B        
   119:00    209 Petržela Jan                LTU9201       515402         H16A        
    10:00   2077 Grundmannová Hana           LTU9251       405975         D16B        
    84:00   2599 Grundmann Jan               LTU9401       515487         H14B        
   117:00   2028 Svobodová Lenka             LTU9551       416289         D14B        



58  MAS KČT AŠ            CZE 

    42:00   3194 Chotětický Václav           MAS5200       7886           H45B        
    22:00   3165 Chotětický Jan              MAS5400       7887           H45B        
    38:00   3152 Hájek Jan                   MAS5401       7885           H45B        
    45:00   2811 Pilař Karel                 MAS5501       4455           H21A        
    61:00   2677 Šulc Marek                  MAS9300       301507         H16B        
    30:00   2572 Frank Jiří                  MAS9600       301505         H14B        



59  MFP MFF UK PRAHA      CZE 

    25:00   3008 Forst Libor                 MFP6301       303939         H21C        
    76:00   3170 Šimek Miroslav              MFP6302       416321         H45B        
    93:00   2449 Forstová Lenka              MFP6850       410727         D40B        
     4:00   2867 Šimša Jaromír               MFP7100       51712          H21B        
   138:00   2934 Rožek David                 MFP7403       301644         H21B        
    59:00   2272 Rožková Petra               MFP7551       301608         D21B        
    70:00   2212 Šimšová Jana                MFP7651       51713          D21A        
   107:00   2300 Škovroňová Lenka            MFP8250       416119         D21B        



60  MKP SK METEOR KAČEROV CZE 

    84:00   3173 Koč Zdeněk                  MKP4700       51706          H45B        
   164:00   3278 Čenovský Jiří               MKP4900       51657          H55B        
   114:00   3253 Toušek Miloslav             MKP5000       51655          H55B        
   120:00   3256 Liberský Mirko              MKP5100       51693          H55B        
   100:00   3160 Tomaščin Jaroslav           MKP5800       51691          H45B        
    45:00   2485 Ježková Regina              MKP6350       51660          D45B        
    34:00   2882 Vaněček Jáchym              MKP7801       51662          H21B        



61  MLA MLOK MAR.LÁZNĚ    CZE 

     1:00   3324 Sklenář Jan                 MLA4201       301487         H65B        
    56:00   3311 Fišák Jan                   MLA4401       7882           H60B        
   127:00   2504 Opavová Stanislava          MLA5451       7884           D50B        
   134:00   3219 Michalec Jan                MLA5701       7881           H50B        
    50:00   3189 Milota Josef                MLA5801       7880           H45B        
    35:00   2480 Sklenářová Jana             MLA6258       416175         D45B        
   123:00   2439 Miturová Radka              MLA6552       416220         D40B        
    59:00   3121 Bína Pavel                  MLA6708       232231         H40B        
    99:00   2426 Bínová Kateřina             MLA6754       416172         D40B        
    44:00    422 Kunc Petr                   MLA8801       7878           H20A        
   130:00    324 Bína Martin                 MLA9102       416173         H18A        
     4:00   2074 Sklenářová Jana             MLA9251       416174         D16B        
   105:00   2022 Sklenářová Magda            MLA9559       7883           D14B        



62  MOV SKOB OSTRAVA      CZE 

    25:00   3103 Holec Jan                   MOV6701       232417         H40B        
    81:00   3002 Žebrák Zdeněk               MOV7105       23429          H21C        



63  N01 NEREGISTR. ČESKÝ  CZE 

   125:00   3377 Schejbalová Alena           N010002       253139         P3          



64  NPA SKLOB NOVÁ PAKA   CZE 

   124:00   3258 Novák Karel                 NPA5001       9686           H55B        
   168:00   3236 Kalibán Jaroslav            NPA5101       9687           H50B        
   137:00   2509 Kalibánová Jiřina           NPA5351       9688           D50B        
   165:00   2523 Nováková Jana               NPA5552       9690           D50B        
   131:00   2506 Hušková Eva                 NPA5754       9692           D50B        
     7:00   2843 Zikmund Zdeněk              NPA6705       9967           H21A        
    23:00   2799 Novák Jiří                  NPA7502       9693           H21A        
    55:00   2816 Novák Zdeněk                NPA7701       9694           H21A        
   143:00   2301 Tauchmanová Ivana           NPA7852       9697           D21B        
    62:00   2744 Brendl Radek                NPA9002       9708           H18B        
   119:00    369 Šmidrkalová Monika          NPA9051       9711           D18A        
    58:00   2586 Tázlar Vojtěch              NPA9501       9712           H14B        



65  OKP OK24 PRAHA        CZE 

    98:00   3201 Červinka Stanislav          OKP5701       51671          H50B        
    71:00   3127 Richtr Aleš                 OKP6601       51686          H40B        
   129:00   2442 Nováková Irena              OKP6651       236111         D40B        
   126:00   3392 Červinková Denisa           OKP6750       8357           P3          
    60:00   2743 Novák Libor                 OKP9100       301378         H18B        
    81:00   2010 Nováková Kateřina           OKP9450       301372         D14B        
    60:00   2587 Červinka Jiří               OKP9500       410351         H14B        
    46:00   2580 Červinka František          OKP9600       232972         H14B        



66  OOL SK HANÁ ORIENTEER CZE 

   152:00   3228 Zdráhal Robert              OOL5707       895219         H50B        



67  OOP TJ OPAVA          CZE 

   122:00    320 Melecký Martin              OOP9000       49438          H18A        



68  OPT SK Libín 1096 Pra CZE 

   115:00   2435 Vejvodová Mirka             OPT5751       51269          D40B        



69  OSN SKOS NOVÉ MĚSTO N CZE 

   104:00   3204 Hruška Jiří                 OSN5501       550310         H50B        
   104:00   3172 Kamenický Radan             OSN6004       51960          H45B        
    28:00   3174 Wurzel Břetislav            OSN6005       52146          H45B        
     0:00   3141 Bořil Petr                  OSN6207       6607           H45B        
   146:00   2413 Kamenická Lenka             OSN6955       51969          D35B        
   125:00   2310 Dvořáková Eva               OSN7960       51979          D21B        
    53:00   2338 Pilná Lucie                 OSN8150       8358           D21C        
    50:00    425 Rajnošek Matěj              OSN8800       52965          H20A        
     0:00    400 Hruška Ondřej               OSN8935       52125          H20A        
   132:00    325 Kamenický Matěj             OSN9036       51990          H18A        
    33:00   2663 Kamenický Tobiáš            OSN9339       51993          H16B        
   124:00   2619 Kamenický Jeroným           OSN9549       51995          H14B        
   130:00   3368 Bořil Jan                   OSN9700       232250         P3          
    53:00   2489 Hrušková Zdeňka             OSN5950       590124         D45B        



70  PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOV CZE 

    66:00   3186 Blabla Zdeněk               PCB5901       51406          H45B        
    95:00   2432 Stluková Eliška             PCB6851       211576         D40B        



71  PEN OK RECO SPORT     CZE 

    94:00   3393 Dastychová Alexandra        PEN0000       8183           P3          
     4:00   3188 Vydra Pavel                 PEN6200       49998          H45B        
    27:00   2476 Kábrtová Iva                PEN6350       232387         D45B        
    81:00   3132 Vydra Ivan                  PEN6600       8185           H40B        



72  PGP SK PRAGA PRAHA    CZE 

    46:00   3341 Attl Vladimír               PGP3800       51700          H70B        
    90:00   2569 Haňkovská Jana              PGP4050       51698          D65B        
   128:00   2554 Dvořáková Ladislava         PGP4451       52096          D60B        
   122:00   2551 Kubátová Milada             PGP4750       53006          D60B        
    32:00   3299 Zelený Vladimír             PGP4800       51863          H60B        
   128:00   3260 Jelínek Martin              PGP5103       232091         H55B        
   174:00   3283 Sysel Zdeněk                PGP5200       52107          H55B        
   156:00   3230 Doležal Miroslav            PGP5501       51753          H50B        
   125:00   2503 Doležalová Vlasta           PGP5550       52095          D50B        
    92:00   3198 Šámal Václav                PGP5601       52156          H50B        
   147:00   2514 Zelená Markéta              PGP5850       51862          D50B        
   118:00   3177 Grivalský Michal            PGP5900       52103          H45B        
    52:00   2891 Kožina Petr                 PGP6000       51632          H21B        
   108:00   3137 Hrabánek David              PGP6003       51673          H45B        
    17:00   2796 Tichovský Martin            PGP6100       51682          H21A        
    71:00   2498 Šámalová Hana               PGP6150       502090         D45B        
    65:00   2495 Tichovská Jitka             PGP6153       53005          D45B        
    51:00   2488 Hrabánková Ilona            PGP6250       232184         D45B        
    12:00   3148 Slavík Viktor               PGP6300       51276          H45B        
   102:00   3182 Přibík Jan                  PGP6301       51631          H45B        
   147:00   2864 Janovský Tomáš              PGP6401       515464         H21A        
   100:00   2389 Smolková Alena              PGP6450       53567          D35B        
   127:00   2854 Kondrát Martin              PGP6501       51840          H21A        
   143:00   2450 Slavíková Kateřina          PGP6650       51275          D40B        
   152:00   2253 Kožinová Jana               PGP6651       502089         D21A        
    86:00   2220 Tichovská Hana              PGP6652       51676          D21A        
    96:00   2387 Pavlů Veronika              PGP6950       232198         D35B        
    44:00   3095 Drbal Jan                   PGP7101       52225          H35B        
     8:00   3090 Baldrian Petr               PGP7203       2460           H35B        
   108:00   2393 Přibíková Monika            PGP7256       301618         D35B        
   149:00   2321 Ptáčková Kateřina           PGP7350       51555          D21B        
   121:00   2851 Hýbl Lukáš                  PGP7504       51628          H21A        
   179:00     45 Pokorný Ondřej              PGP7506       51637          H21E        
   154:00    117 Pokorná Magdalena           PGP7562       51638          D21E        
   101:00      6 Matějů Luboš                PGP7601       995838         H21E        
   141:00   2861 Tesař Pavel                 PGP7708       51709          H21A        
    76:00   2215 Horová Lenka                PGP7951       336740         D21A        
    28:00   2879 Voráček Michal              PGP8009       8009           H21B        
   182:00    131 Hostomská Jitka             PGP8056       515056         D21E        
   194:00    137 Ryšavá Vendula              PGP8153       51718          D21E        
   117:00   2849 Laciga Radek                PGP8202       515441         H21A        
    66:00   2210 Zelená Lenka                PGP8254       51707          D21A        
    27:00   2801 Hora Vojtěch                PGP8301       8301           H21A        
    95:00   2836 Sysel Ondřej                PGP8302       52105          H21A        
   194:00   2963 Buzek Martin                PGP8401       51263          H21B        
    95:00      3 Šedivý Jan                  PGP8409       515404         H21E        
   186:00    133 Mezníková Lenka             PGP8453       51180          D21E        
   190:00    135 Spurná Martina              PGP8556       51278          D21E        
   165:00     38 Jan Flašar                  PGP8610       49616          H21E        
   162:00   2259 Masopustová Eliška          PGP8656       49844          D21A        
   168:00    124 Tichovská Martina           PGP8658       51689          D21E        
    35:00   2805 Sysel Ctibor                PGP8700       52106          H21A        
     2:00    401 Mysliveček Marek            PGP8908       53706          H20A        
    80:00   2151 Tučková Sabina              PGP9052       361949         D18B        
   137:00    378 Ježková Dominika            PGP9053       51658          D18A        
   110:00    314 Landovský Tomáš             PGP9103       416118         H18A        
   141:00    380 Slavíková Lucie             PGP9150       301700         D18A        
    72:00   2147 Nováková Kateřina           PGP9152       246828         D18B        
    97:00    358 Jelínková Šárka             PGP9153       232168         D18A        
   145:00    382 Čermáková Kristýna          PGP9154       53007          D18A        
    12:00   2078 Landovská Anna              PGP9251       502088         D16B        
    60:00   2102 Šámalová Ludmila            PGP9252       515039         D16B        
    73:00    254 Myslivečková Zuzana         PGP9253       53705          D16A        
     7:00   2650 Prášek Přemysl              PGP9302       410392         H16B        
    91:00    263 Kožinová Anna               PGP9350       53009          D16A        
   106:00   2610 Schejbal Martin             PGP9403       246866         H14B        
    50:00   2582 Nedvěd Vojtěch              PGP9404       8360           H14B        
   109:00   2024 Přibíková Johanka           PGP9551       301617         D14B        
    63:00   2001 Pavlů Kateřina              PGP9554       232017         D14B        
    91:00   2015 Kožinová Zuzana             PGP9650       51633          D14B        
   100:00   3372 Přibíková Ema               PGP9651       303955         P3          
   137:00   2038 Hrabánková Klára            PGP9654       232050         D14B        
    99:00   3355 Slavíková Silvie            PGP9751       246808         P3          
    97:00   2018 Janovská Kateřina           PGP9850       246900         D14B        
    69:00   2004 Tučková Kateřina            PGP9553       361906         D14B        
    41:00   2982 Nemšovský Petr              PGP7602       51678          H21C        



73  PHK OK99 HRADEC KRALO CZE 

    54:00   3345 Mikulecký Jan               PHK3801       9102           H70B        
    51:00   2543 Jiranová Alena              PHK5351       9371           D55B        
   135:00   2508 Běhounová Jiřina            PHK5651       9401           D50B        
   162:00   3233 Běhoun Pavel                PHK5701       9400           H50B        
    11:00   2492 Panchártková Jitka          PHK5951       9429           D45B        
    59:00   2468 Hejnalová Hana              PHK6151       8949           D45B        
    47:00   3115 Hlaváček Lubomír            PHK6401       9369           H40B        
    40:00   3093 Novotný Milan               PHK6502       9424           H35B        
     6:00   3075 Kavalír Karel               PHK6503       9378           H35B        
    12:00   3077 Kamenický Jan               PHK6601       9376           H35B        
   154:00   2254 Novotná Petra               PHK6651       4146           D21A        
    28:00   3091 Růžička Ivan                PHK6702       336760         H35B        
    94:00   2386 Kavalírová Kateřina         PHK6756       1              D35B        
   160:00   2421 Klapalová Marcela           PHK6852       9494           D35B        
    36:00   3089 Cichý David                 PHK7001       9470           H35B        
    50:00   2890 Mašata Roman                PHK7107       515050         H21B        
   104:00   2391 Růžičková Kamila            PHK7153       336724         D35B        
    32:00   3087 Samek Petr                  PHK7302       9430           H35B        
   123:00     17 Novotný Radek               PHK7402       52211          H21E        
   105:00   2299 Samková Renáta              PHK7456       9431           D21B        
    65:00   2821 Kadeřávek Petr              PHK7605       9399           H21A        
    99:00   3012 Procházka Jan               PHK7902       7766           H21C        
    21:00   2798 Tihon Michal                PHK7905       9359           H21A        
    65:00   2994 Černý Michal                PHK8005       9360           H21C        
   138:00    109 Topinková Monika            PHK8051       515494         D21E        
     5:00   2791 Novotný Tomáš               PHK8101       9410           H21A        
   100:00   2227 Novotná Kateřina            PHK8252       51607          D21A        
   127:00   2311 Novotná Martina             PHK8255       416264         D21B        
   140:00   2935 Ježek Jiří                  PHK8403       9469           H21B        
    42:00   2886 Veselý Ondřej               PHK8505       9454           H21B        
   115:00   2305 Justová Hana                PHK8556       49630          D21B        
    67:00   2276 Dušátková Lenka             PHK8557       9364           D21B        
   128:00    104 Panchártková Jana           PHK8569       553442         D21E        
    93:00   2835 Balcar Aleš                 PHK8602       995886         H21A        
    97:00   2837 Justa Pavel                 PHK8701       995884         H21A        
   156:00    118 Doležalová Vendula          PHK8752       995858         D21E        
    32:00    416 Panchártek Jan              PHK8802       553446         H20A        
    57:00    478 Machútová Lucie             PHK8851       9415           D20A        
    35:00    467 Balcarová Jana              PHK8852       9355           D20A        
    24:00    412 Kubát Jan                   PHK8902       553448         H20A        
    20:00    410 Muller Martin               PHK8903       553440         H20A        
   142:00   2192 Hendrychová Zuzana          PHK8954       416329         D20B        
   146:00    332 Zelenka Tomáš               PHK9001       301639         H18A        
   138:00    328 Kubát Pavel                 PHK9101       553441         H18A        
    88:00    303 Kamenický Jakub             PHK9104       553445         H18A        
    42:00   2734 Azeb Karim                  PHK9110       9352           H18B        
   121:00    370 Lamichová Martina           PHK9152       9839           D18A        
   145:00    222 Mikulecký Jan               PHK9202       9198           H16A        
    91:00    355 Novotná Tereza              PHK9255       553444         D18A        
    13:00   2653 Maňák Matěj                 PHK9302       232647         H16B        
     0:00   2072 Kamenická Kateřina          PHK9353       9832           D16B        
    86:00   2600 Kamenický Ondřej            PHK9401       301383         H14B        
   111:00    273 Novotná Markéta             PHK9451       553443         D16A        
    94:00   2604 Růžička Karel               PHK9502       339560         H14B        
    96:00   3375 Mašata Matěj                PHK9601       53163          P3          
    71:00   2005 Šádková Martina             PHK9653       224887         D14B        
   107:00   2023 Machačová Michaela          PHK9656       339542         D14B        
   109:00   3387 Růžička Adam                PHK9704       339544         P3          
   113:00   2026 Novotná Klára               PHK9751       410790         D14B        
    89:00   2014 Samková Kateřina            PHK9752       9467           D14B        
   131:00   2035 Kavalírová Jůlie            PHK9753       207804         D14B        
    97:00   3391 Kavalír Jáchym              PHK9901       9833           P3          



74  PLU SOKOL PLUMLOV     CZE 

    47:00   2812 Otruba Marek                PLU7417       995892         H21A        
   151:00   2808 Otruba Karel                PLU7917       52482          H21A        



75  PUL USK SLAVIE UJEP Ú CZE 

    25:00   3336 Novotný František           PUL4200       51215          H65B        



76  PVP VSK PŘÍRODOVĚDA O CZE 

   107:00   3016 David František             PVP5301       51857          H21C        
    40:00   3191 Kroupa Václav               PVP6104       51635          H45B        
    23:00   2973 Picka Jan                   PVP7007       232328         H21C        
   142:00   2411 Kroupová Jana               PVP7052       303931         D35B        
    13:00   2981 Ptáček Jan                  PVP7200       51666          H21C        
   182:00   2269 Bernátková Markéta          PVP7751       416325         D21A        
    32:00   2573 Kroupa Tomáš                PVP9401       301620         H14B        



77  PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZA CZE 

    40:00   3303 Pospíšil Jaromír            PZR4417       51994          H60B        
    70:00   3318 Kříž Pavel                  PZR4800       51511          H60B        
    45:00   2540 Křížová Zdenka              PZR5051       49821          D55B        
    67:00   2496 Rosecká Alena               PZR5654       51900          D45B        
   153:00   2785 Hladílek Jan                PZR8814       49824          H20B        
   143:00   2780 Novohradský Petr            PZR8903       53700          H20B        
    54:00   2099 Urbanová Johana             PZR9251       232496         D16B        
    78:00   2596 Málek Jan                   PZR9505       330693         H14B        
    87:00   2013 Doleželová Kateřina         PZR9559       220400         D14B        



78  ROU SKOB ROUDNICE N.L CZE 

    82:00   3359 Buk Petr                    ROU0001       331503         P3          
    91:00   3376 Malec Jaromír               ROU6203       361969         P3          
   155:00   2457 Svobodová Lenka             ROU6650       301693         D40B        
    69:00   2681 Buk Jindřich                ROU9303       51438          H16B        
   149:00   2044 Malcová Kateřina            ROU9551       331366         D14B        
    93:00   3380 Buk Michal                  ROU9601       53537          P3          



79  ROZ OK TOM ROZTOKY    CZE 

    48:00   2737 Daněk Vojtěch               ROZ9100       416136         H18B        



80  SBR SKOB BRUNTÁL      CZE 

    49:00   3116 Sklenář Josef               SBR6601       51909          H40B        
   101:00    268 Sklenářová Radka            SBR9250       410731         D16A        



81  SCH TJ Skalka Cheb    CZE 

    68:00   3317 Jirásek Jaroslav            SCH4701       7890           H60B        



82  SCP OK SPARTA PRAHA   CZE 

     8:00   3350 Semorád Miloš               SCP3300       49404          H75B        
     9:00   3328 Rejpal Petr                 SCP4100       410733         H65B        
    46:00   3306 Novák Miloš                 SCP4600       52299          H60B        
    50:00   3308 Buriánek Jaromír            SCP4700       51562          H60B        
    35:00   2978 Přeček Zdeněk               SCP5200       500289         H21C        
   104:00   3248 Hojný Oldřich               SCP5201       52111          H55B        
    94:00   3199 Jahn Pavel                  SCP5500       52759          H50B        
   183:00   2532 Jahnová Helena              SCP5550       52760          D50B        
    34:00   3158 Kavka Jiří                  SCP5900       301147         H45B        
    96:00   3149 Vrabec Martin               SCP6100       51571          H45B        
    46:00   3196 Zuna Jaroslav               SCP6101       52116          H45B        
    31:00   2478 Kavková Dana                SCP6150       301143         D45B        
    63:00   2494 Vrabcová Jindra             SCP6151       51570          D45B        
    21:00   2473 Zunová Lenka                SCP6251       49477          D45B        
   159:00     35 Pospíšil Vít                SCP6800       995798         H21E        
   126:00   2928 Rakovec Michal              SCP6901       52109          H21B        
   102:00   2390 Tloušťová Eva               SCP6950       52114          D35B        
    20:00   3081 Žemla Tomáš                 SCP7105       51565          H35B        
   144:00   2937 Boudny Jan                  SCP7417       51773          H21B        
    12:00   2871 Khel Richard                SCP7500       416140         H21B        
   111:00   2303 Žemlová Eva                 SCP7550       52118          D21B        
   131:00   2313 Teringlová Martina          SCP7851       52113          D21B        
   171:00     41 Kovář Miroslav              SCP8103       232330         H21E        
   170:00    125 Hrazdirová Iva              SCP8152       51568          D21E        
   143:00   2862 Vrabec Ondřej               SCP8303       51558          H21A        
   141:00   2318 Sedláčková Oldřiška         SCP8751       51473          D21B        
   142:00    111 Hrstková Vladěna            SCP8753       995881         D21E        
   149:00   2783 Zuna Jára                   SCP8801       301184         H20B        
   140:00   2191 Kavková Radana              SCP8950       301144         D20B        
    53:00    476 Weissová Lucie              SCP8952       52941          D20A        
    14:00   2079 Zunová Markéta              SCP9150       410717         D16B        



83  SHK SLAVIA HRADEC KRA CZE 

    23:00   3335 Máslo Miroslav              SHK4001       9103           H65B        
   130:00   3217 Gazdačko Milan              SHK5702       410797         H50B        
    74:00   3168 Hausvater Karel             SHK5801       301648         H45B        
   133:00   2507 Gazdačková Jana             SHK5851       9117           D50B        
   187:00   2534 Bláhová Luba                SHK5852       9118           D50B        
    20:00   3193 Vychodil Tomáš              SHK6301       51182          H45B        
    35:00   3108 Teplý Jiří                  SHK6401       9123           H40B        
    98:00   2388 Teplá Hana                  SHK6561       9125           D35B        
    38:00   3092 Souček Karel                SHK6601       301195         H35B        
    65:00   3124 Langr Jan                   SHK6701       9531           H40B        
   133:00   2444 Műllerová Zorka             SHK6751       515141         D40B        
    10:00   3076 Müller Robert               SHK6901       410782         H35B        
    42:00   3094 Netuka Jan                  SHK7001       9126           H35B        
   116:00   2923 Hanovec Petr                SHK7101       9849           H21B        
   158:00   2420 Langrová Monika             SHK7251       9802           D35B        
   111:00     11 Jedlička Michal             SHK7309       500878         H21E        
    64:00   2897 Čečka Jiří                  SHK7600       7756           H21B        
   127:00     19 Hepner David                SHK7601       9133           H21E        
   111:00   2846 Svoboda Ondřej              SHK7605       9135           H21A        
    65:00   2275 Čečková Martina             SHK7753       7753           D21B        
     9:00   2792 Paclík Roman                SHK7801       9137           H21A        
    13:00   2794 Weiner Jakub                SHK7911       9140           H21A        
   130:00    105 Stehnová Zuzana             SHK8150       51781          D21E        
   198:00    139 Fejlková Martina            SHK8152       9142           D21E        
    57:00   2817 Stulík Jakub                SHK8212       9153           H21A        
    87:00   2288 Doležalová Lenka            SHK8256       9148           D21B        
   135:00   2858 Gazdačko Jan                SHK8404       4352           H21A        
   130:00   2930 Svoboda Petr                SHK8508       4351           H21B        
    99:00      5 Šmehlík Eduard              SHK8702       515483         H21E        
    58:00    429 Jirásek Michal              SHK8901       995831         H20A        
    54:00    427 Šabatka Zdeněk              SHK8902       9189           H20A        
    47:00    473 Mádlová Věra                SHK8951       995814         D20A        
    21:00    460 Petrželová Tereza           SHK8952       515140         D20A        
    40:00   2733 Souček Michal               SHK9007       9490           H18B        
   134:00    326 Stulík Matěj                SHK9101       9195           H18A        
   142:00    330 Funda Jan                   SHK9103       9843           H18A        
    56:00   2741 Vychodil Adam               SHK9105       9194           H18B        
   149:00    384 Chmelařová Michaela         SHK9151       995830         D18A        
    89:00    354 Mervartová Kristýna         SHK9155       9435           D18A        
    63:00   2678 Smitka Jan                  SHK9204       49603          H16B        
    59:00   2676 Kudera Daniel               SHK9208       331418         H16B        
    97:00    266 Teplá Karolína              SHK9251       9199           D16A        
    37:00   2665 Divecký František           SHK9301       51131          H16B        
    47:00   2670 Provázek Jiří               SHK9302       49604          H16B        
   115:00    275 Fundová Eliška              SHK9351       51176          D16A        
   108:00   3367 Trejbal Václav              SHK9604       420426         P3          
    84:00   3396 Netuka Vojtěch              SHK9701       51405          P3          
   114:00   3362 Mervart Marek               SHK9702       301649         P3          
     3:00   2669 Egrt Martin                 SHK9203       405953         H16B        



84  SJC SPORTCENTRUM JIČÍ CZE 

    40:00   3338 Havlík Jaroslav             SJC3601       500268         H70B        
   122:00   3213 Beneš Josef                 SJC5801       9907           H50B        
    49:00   2487 Benešová Iva                SJC6151       9908           D45B        
    45:00   3114 Chloupek Vít                SJC6510       9481           H40B        
    83:00   3003 Ropek Rudolf                SJC7002       7979           H21C        
   164:00   2947 Zlámal Petr                 SJC7010       9962           H21B        
   140:00   2409 Zlámalová Zdena             SJC7253       9952           D35B        
   146:00   2938 Kraus Petr                  SJC7303       9898           H21B        
   200:00   2966 Koťátko Zdeněk              SJC7701       500264         H21B        
    36:00   2883 Kazda Jiří                  SJC8006       4298           H21B        
    49:00   2813 Kalenský Tomáš              SJC8015       1              H21A        
   132:00    106 Brožková Dana               SJC8156       500266         D21E        
   133:00     22 Kazda Ondřej                SJC8202       9982           H21E        
   172:00   2952 Hanzl Tomáš                 SJC8205       9965           H21B        
   172:00    126 Kalenská Romana             SJC8351       500556         D21E        
   178:00    129 Uvizlová Martina            SJC8665       9082           D21E        
   161:00     36 Holas Štěpán                SJC8702       9987           H21E        
   123:00   2852 Drobník Michal              SJC8709       9903           H21A        
   140:00   2247 Špicarová Michaela          SJC8754       9971           D21A        
    42:00    421 Špicar Petr                 SJC8801       9972           H20A        
    18:00    409 Kodeda Štěpán               SJC8818       515176         H20A        
   160:00   2201 Čížková Barbora             SJC8852       9902           D20B        
    49:00    474 Soukupová Lucie             SJC8951       9989           D20A        
   109:00    204 Chloupek Adam               SJC9301       9926           H16A        
    79:00    257 Kochova Nikola              SJC9358       9988           D16A        
   107:00   3378 Zlámal David                SJC9603       4239           P3          



85  SJH SLOVAN JINDŘICHUV CZE 

     7:00   3327 Gřunděl Ivan                SJH4201       301345         H65B        
     4:00   3086 Beneš Jan                   SJH7001       336767         H35B        
   166:00   2410 Benešová Iva                SJH7051       109            D35B        
    25:00   2324 Píšová Lucie                SJH8151       331352         D21C        
    24:00   2084 Benešová Iveta              SJH9351       336772         D16B        
    58:00   2101 Šrámková Michaela           SJH9352       331019         D16B        
    95:00   2017 Benešová Jana               SJH9451       336780         D14B        
   125:00   2032 Kubičková Bára              SJH6901       331719         D14B        
    60:00   3430 Kubičko Petr                SJH6901       51141          H35B        



86  SJI OK JIHLAVA        CZE 

    61:00   3122 Petráček Aleš               SJI6301       53455          H40B        
   116:00   3363 Vacek Milan                 SJI6901       219243         P3          
    90:00   2384 Čechová Zuzana              SJI6951       53193          D35B        
    50:00   3098 Venhoda Milan               SJI7104       995900         H35B        
   113:00     12 Prášil Marek                SJI7313       500580         H21E        
   175:00     43 Lauerman Jan                SJI7419       51772          H21E        
    31:00   2976 Prošek Michal               SJI7823       51774          H21C        
   134:00    107 Chudíková Barbora           SJI7850       52298          D21E        
    83:00   2830 Kratochvíl Martin           SJI8304       995877         H21A        
    51:00   2814 Kadlec Jan                  SJI8306       52331          H21A        
    80:00   2905 Jirků Roman                 SJI8309       301273         H21B        
    41:00    470 Kafková Tereza              SJI8956       52335          D20A        
   105:00    362 Boudová Zuzana              SJI9055       301266         D18A        
    82:00   2152 Řezníčková Tereza           SJI9056       53452          D18B        
    66:00   2746 Šnobr Michal                SJI9102       416163         H18B        
   131:00    215 Suchý Jiří                  SJI9201       301278         H16A        
    49:00   2671 Škrabánek Matěj             SJI9203       336774         H16B        
    93:00    264 Petráčková Klára            SJI9251       995792         D16A        
   147:00    223 Jakoubek Jakub              SJI9303       301293         H16A        
    39:00   2666 Zacha Ondřej                SJI9304       219252         H16B        
    43:00   2668 Fuksa Jakub                 SJI9307       336779         H16B        
    38:00   2091 Teplá Barbora               SJI9351       219247         D16B        
   108:00   2611 Pokorný Ondřej              SJI9401       301239         H14B        
    72:00   2593 Čech Jan                    SJI9601       232322         H14B        
   119:00   3373 Vacek Vojtěch               SJI9602       336769         P3          



87  SJP SLAVOJ PRAHA      CZE 

    10:00   3351 Mack Zdeněk                 SJP2700       49622          H75B        
    42:00   3339 Bláha Svatopluk             SJP3501       8797           H70B        
    82:00   2565 Bláhová Blanka              SJP3651       51148          D65B        



88  SKV SLOVAN KARLOVY VA CZE 

   185:00   2533 Nováková Svatava            SKV5351       51135          D50B        



89  SLA SKOB STAVIMAT SLA CZE 

    19:00   3333 Zábranský Emil              SLA4200       420425         H65B        
    62:00   3314 Nosál Stanislav             SLA4600       8805           H60B        
    48:00   3307 Švec Zdeněk                 SLA4700       8806           H60B        
     8:00   3145 Malec Jaroslav              SLA6200       345950         H45B        
    26:00   3084 Doubek Petr                 SLA7000       8361           H35B        
    85:00   2287 Nosálová Eliška             SLA8250       995791         D21B        
   128:00   2621 Malec Oldřich               SLA9400       8801           H14B        
    54:00   2584 Štádlík Lukáš               SLA9401       515025         H14B        
   128:00   3386 Doubková Petra              SLA9853       8362           P3          



90  SLP SK SLAVIA PRAHA   CZE 

   142:00   2561 Zmeková Míla                SLP4451       51612          D60B        
   182:00   2957 Šafka Jan                   SLP7704       51614          H21B        
    95:00   2292 Koppová Ingrid              SLP7960       52166          D21B        
   190:00   2961 Fišer Jiří                  SLP8503       51287          H21B        



91  SMB SIG-MAT MLADÁ BOL CZE 

    33:00   2479 Svobodová Hana              SMB5951       7705           D45B        
   173:00   2466 Pološčuková Monika          SMB6551       7722           D40B        
   170:00   2263 Svobodová Jana              SMB8753       7721           D21A        



92  SMR SK SNS Smržovka   CZE 

    84:00   2907 Lukavec Petr                SMR7800       8265           H21B        



93  SNA START NÁCHOD      CZE 

    22:00   3294 Sokolář Zdeněk              SNA4501       9610           H60B        
   112:00   3164 Imlauf Martin               SNA6301       9629           H45B        
   104:00   2917 Doucha Jiří                 SNA7105       9626           H21B        



94  SRK SOOB SPARTAK RYCH CZE 

    30:00   3298 Vítek Zdeněk                SRK4701       9799           H60B        
    74:00   3320 Hrobař Rudolf               SRK4702       9798           H60B        
   171:00   2465 Mikulecká Nataša            SRK4751       9485           D40B        
   160:00   3232 Kulhavý Josef               SRK5701       416300         H50B        
   121:00   2501 Dusílková Marie             SRK5752       301116         D50B        
    58:00   3178 Mádle Petr                  SRK6101       9128           H45B        
    57:00   2491 Peremská Dana               SRK6351       9535           D45B        
   101:00   2427 Kulhavá Jarmila             SRK6751       219278         D40B        
    47:00   2985 Heřman Daniel               SRK7102       995885         H21C        
   184:00    132 Kuncová Jana                SRK7553       9499           D21E        
   122:00   2238 Hrobařová Lenka             SRK7751       9482           D21A        
   101:00   2840 Potštejnský Jan             SRK7807       9525           H21A        
   147:00   2782 Klícha Martin               SRK8801       9510           H20B        
   159:00   2788 Jirčák Ondřej               SRK8805       9507           H20B        
    22:00    411 Dusílek Adam                SRK8902       9504           H20A        
     6:00    403 Pátek Lukáš                 SRK8905       9498           H20A        
    15:00    457 Jirčáková Martina           SRK8951       9475           D20A        
   140:00    329 Ptáček Jiří                 SRK9002       9491           H18A        
   153:00    386 Müllerová Věra              SRK9053       51359          D18A        
    31:00   2662 Zajíček Radim               SRK9110       301122         H16B        
   111:00    365 Kosová Denisa               SRK9151       9471           D18A        
    78:00   2150 Říčařová Žaneta             SRK9152       9804           D18B        
   129:00    214 Handl Jindřich              SRK9201       9486           H16A        
    71:00   2682 Světelský Jakub             SRK9302       301104         H16B        
    28:00   2086 Peremská Dana               SRK9351       9536           D16B        
    83:00    259 Reslová Hana                SRK9352       9794           D16A        
    34:00   2089 Kulhavá Šárka               SRK9356       219279         D16B        
    34:00   2574 Jiroušek Vít                SRK9402       301134         H14B        
   110:00   2612 Mašek Ondřej                SRK9502       405992         H14B        
    44:00   2579 Heřman Ondřej               SRK9503       9814           H14B        
    40:00   2577 Kosek Jan                   SRK9507       410355         H14B        
    96:00   2605 Ptáček Martin               SRK9509       301112         H14B        
   145:00   2042 Petrasová Zuzana            SRK9653       405999         D14B        
   129:00   3384 Kosková Kateřina            SRK9654       9489           P3          
    77:00   2008 Kulhavá Eliška              SRK9655       301132         D14B        
   122:00   3364 Zemánková Tereza            SRK9752       301107         P3          



95  SSU SEVERKA ŠUMPERK   CZE 

   126:00   2240 Klíchová Jana               SSU8151       9480           D21A        
   163:00     37 Král Václav                 SSU8243       52555          H21E        
    46:00    423 Poklop Martin               SSU8802       52450          H20A        
    26:00    413 Král Vojtěch                SSU8841       52551          H20A        
    59:00    479 Kuncová Eliška              SSU8951       7877           D20A        
    31:00    465 Staňková Štěpánka           SSU8992       301146         D20A        
   127:00    373 Březinová Marie             SSU9191       52541          D18A        



96  STB STADION NOVÝ BOR  CZE 

   100:00   3202 Ludvík Petr                 STB5701       49990          H50B        
   135:00   2445 Abelová Ivana               STB6798       49988          D40B        
    99:00   2296 Kučerková Romana            STB8196       49983          D21B        
   128:00   2241 Jedličková Radka            STB8199       336701         D21A        
    90:00   2222 Bernášková Petra            STB8297       49987          D21A        
   117:00    208 Ludvík Vojtěch              STB9301       53565          H16A        
    92:00   3353 Ludvík Matyáš               STB9801       52904          P3          
   134:00   3416 Beránek Daniel                            219204         P3          



97  STE SK SKI-OB ŠTERNBE CZE 

   185:00     48 Tomanek Daniel              STE7401       52288          H21E        



98  STH SK STUDENEC       CZE 

   120:00   3212 Junek Petr                  STH5501       9063           H50B        
    78:00   2904 Chrást Tomáš                STH7401       9974           H21B        
    57:00   2675 Kučera Michal               STH9201       51110          H16B        
    27:00   2660 Uvizl Marek                 STH9202       9990           H16B        
    11:00   2652 Hladík František            STH9203       405965         H16B        
    73:00   2683 Charvát Jiří                STH9204       49362          H16B        
   107:00    203 Janata Jakub                STH9205       303904         H16A        
    23:00   2658 Vik Martin                  STH9206       500838         H16B        
    35:00   2664 Klouček Martin              STH9301       51112          H16B        
    48:00   2096 Ducháčková Kateřina         STH9356       416278         D16B        
    56:00   2585 Kučera Štěpán               STH9401       9041           H14B        
    80:00   2597 Kučera Tomáš                STH9402       410774         H14B        



99  TAP KOB TRETRA PRAHA  CZE 

   143:00   2512 Hejtmánková Alena           TAP5452       53641          D50B        
    16:00   3138 Hejtmánek Vladimír          TAP5802       53639          H45B        
   133:00   2857 Makovský Jakub              TAP8511       515475         H21A        
    19:00   2971 Hejtmánek Martin            TAP8605       53636          H21C        
   118:00   2924 Zajíc Vítězslav             TAP8610       515469         H21B        
   141:00   2779 Hodek Michal                TAP8808       515433         H20B        
    76:00   2149 Tihonová Hana               TAP9052       232158         D18B        
    94:00   2158 Zamazalová Kateřina         TAP9053       416010         D18B        
   103:00    361 Jiříková Dana               TAP9055       416004         D18A        



100 TBM TESLA BRNO        CZE 

   141:00   2448 Kuchařová Ada               TBM5855       53261          D40B        
    90:00   3153 Nykodým Petr                TBM6307       53263          H45B        
   167:00   2463 Nykodýmová Monika           TBM6870       232038         D40B        
   139:00   2860 Štěpánek Martin             TBM7327       53232          H21A        
   103:00   2298 Štěpánková Kateřina         TBM7654       53276          D21B        
   126:00    103 Stará Zdenka                TBM7952       515006         D21E        
   183:00     47 Udržal Tomáš                TBM8002       410199         H21E        
    97:00      4 Kozák Osvald                TBM8201       515009         H21E        
    17:00   2655 Nykodým Ondřej              TBM9307       232034         H16B        



102 TEM SPORTOVNÍ SVAZ ET CZE 

    24:00   3295 Pokorný Karel               TEM4701       301187         H60B        
   149:00   2515 Pokorná Eva                 TEM5751       52184          D50B        
    46:00   2888 Korecký Miroslav            TEM7901       301360         H21B        



103 TEP TEMPO PRAHA       CZE 

    38:00   3337 Lejsek Tom                  TEP3700       51267          H70B        
    94:00   2571 Lejsková Jiřka              TEP3750       51266          D65B        
    76:00   3321 Aschermann Michael          TEP4400       52159          H60B        
   136:00   2558 Městková Eva                TEP4851       51647          D60B        
    22:00   3082 Aschermann Ondřej           TEP7100       52157          H35B        



104 TJH OK TOLAR JINDŘ.HR CZE 

   198:00   2965 Tichý Martin                TJH6401       51929          H21B        
   149:00   2454 Tichá Jana                  TJH6451       51925          D40B        
     9:00   2651 Tichý Tomáš                 TJH9201       995891         H16B        
    64:00   2589 Čížek Petr                  TJH9402       232421         H14B        



105 TJN TATRAN JABLONEC N CZE 

   146:00   3269 Lukavec Miloslav            TJN4901       8258           H55B        
   176:00   3241 Böhm Karel                  TJN5101       416833         H50B        
   179:00   2530 Böhmová Eva                 TJN5450       232515         D50B        
   155:00   2518 Lukavcová Lenka             TJN5452       8259           D50B        
    95:00   3010 Kunc Radovan                TJN5549       8249           H21C        
   118:00   3211 Horák Petr                  TJN5602       8262           H50B        
   124:00   3214 Novotný Otakar              TJN5604       8260           H50B        
    47:00   2486 Kuncová Jiřina              TJN5752       8257           D45B        
   115:00   2848 Zuzánek Zdeněk              TJN5901       1302798        H21A        
   114:00   2396 Zuzánková Růžena            TJN6051       8256           D35B        
    57:00   3120 Schindler Jiří              TJN6301       416828         H40B        
    33:00   3107 Posselt Martin              TJN6802       232256         H40B        
   159:00   2459 Rydlová Magda               TJN6850       7726           D40B        
   118:00   2398 Posseltová Romana           TJN7050       410359         D35B        
    54:00   3100 Vokál David                 TJN7101       232514         H35B        
   157:00   2787 Kobr Tomáš                  TJN8901       416837         H20B        
    25:00    462 Svobodová Barbora           TJN8952       7719           D20A        
    22:00   2724 Hostaš Petr                 TJN9001       416830         H18B        
    30:00   2728 Picek Jan                   TJN9101       416840         H18B        
    26:00   2726 Večeřa Martin               TJN9105       232508         H18B        
    55:00   2674 Vokál David                 TJN9204       232504         H16B        
    22:00   2083 Posseltová Tereza           TJN9252       411767         D16B        
    90:00   2602 Posselt Martin              TJN9501       232512         H14B        
    65:00   2679 Pustai David                TJN9301       23645          H16B        



106 TJP OOB SOKOL TROJA P CZE 

    38:00   3302 Ryšavý Vít                  TJP4700       51332          H60B        
   140:00   2560 Ryšavá Lubomíra             TJP4750       53540          D60B        
   159:00   2520 Wolkerová Dagmar            TJP5250       51289          D50B        
    88:00   3187 Peterka František           TJP4900       8861           H45B        



107 TRC SKOB BETA TŘINEC  CZE 

   121:00   3023 Fuják Vladimír              TRC7200       339224         H21C        



108 TRI TJ TŽ TŘINEC      CZE 

   124:00   2552 Gavendová Anna              TRI4650       49330          D60B        
   102:00    310 Kantor Ondřej               TRI9103       416125         H18A        
   137:00    218 Gazda Viktor                TRI9203       8661           H16A        
   117:00    276 Mlčochová Alice             TRI9251       49378          D16A        
   105:00    270 Jastrzembská Tereza         TRI9256       49312          D16A        
   113:00    274 Kosová Barbora              TRI9258       416127         D16A        
   105:00    202 Argaláš Michal              TRI9301       49365          H16A        
    99:00    267 Laštůvková Petra            TRI9350       49382          D16A        
   109:00    272 Nožková Sára                TRI9353       8652           D16A        



109 TTR OOB TŘEBÍČ        CZE 

   138:00   3221 Klusáček Martin             TTR5601       303960         H50B        
    70:00   3179 Nešpor Jan                  TTR6101       52248          H45B        
    39:00   2482 Klusáčková Jitka            TTR6152       303944         D45B        
   168:00   2417 Nešporová Marie             TTR7251       52242          D35B        
    14:00   2872 Kříž Lukáš                  TTR8201       515159         H21B        
   164:00   2260 Ratkovská Lenka             TTR8551       515158         D21A        
   132:00   2931 Zháňal Jan                  TTR8701       336758         H21B        
   161:00   2789 Fiala Martin                TTR8801       515502         H20B        
   121:00    210 Klusáček Jan                TTR9301       303912         H16A        



110 TUR OOB TJ TURNOV     CZE 

   126:00   2553 Folprechtová Marie          TUR4250       8212           D60B        
    80:00   3323 Folprecht Eduard            TUR4301       51815          H60B        
    84:00   2566 Šlézrová Eva                TUR4350       8211           D65B        
    52:00   3309 Jakubec Jindřich            TUR4801       8351           H60B        
    60:00   3313 Kubíček Zdeněk              TUR4802       51813          H60B        
   162:00   3277 Provazník Jiří              TUR5102       8221           H55B        
   116:00   3143 Folprecht Miroslav          TUR5501       51816          H45B        
   161:00   2521 Konopáčová Jana             TUR5650       8208           D50B        
   110:00   3207 Konopáč Jiří                TUR5803       8220           H50B        
   126:00   2402 Linková Iva                 TUR6850       51809          D35B        
    40:00   2885 Kubíček Zdeněk              TUR7202       51811          H21B        
   168:00   2262 Rančáková Barbora           TUR8151       301189         D21A        
    44:00   2735 Hyka Jan                    TUR9002       410746         H18B        
    50:00   2738 Franců Adam                 TUR9004       51822          H18B        
     1:00   2647 Zakouřil Vít                TUR9301       8080           H16B        
    40:00   2092 Švábková Anna               TUR9352       7712           D16B        
    87:00    261 Pavlovcová Petra            TUR9353       995878         D16A        
   111:00   2025 Brožová Aneta               TUR9453       8213           D14B        
   103:00   2021 Körberová Andrea            TUR9455       410728         D14B        
    99:00   2019 Čepelková Nikola            TUR9551       232378         D14B        
   123:00   2031 Hanušová Michaela           TUR9554       411564         D14B        



111 TUV SOK TJ TURNOV     CZE 

    13:00   3330 Zakouřil Václav             TUV4301       8324           H65B        
    10:00   3288 Pospíšil Jiří               TUV4701       8323           H60B        
   160:00   2945 Kvapil Petr                 TUV7402       8322           H21B        
   121:00   2030 Smutná Anežka               TUV9455       411625         D14B        
    48:00   2581 Horák Patrik                TUV9501       411609         H14B        
    85:00   2012 Zakouřilová Štěpánka        TUV9551       51238          D14B        



112 TZL SKOB ZLÍN         CZE 

    56:00   3101 Jelínek Petr                TZL4902       53848          H35B        
   137:00     24 Šidla Jan                   TZL6808       53367          H21E        
   169:00     40 Žemlík Pavel                TZL7135       8893           H21E        
   120:00   2237 Nešporová Barbora           TZL7652       218979         D21A        
    98:00   2914 Novotný Jiří                TZL8001       515192         H21B        
   151:00     31 Slováček Tomáš              TZL8002       52212          H21E        
   105:00      8 Smola Michal                TZL8131       515174         H21E        
    96:00   2225 Staňková Věra               TZL8181       53339          D21A        
   187:00     49 Krejčík Jiří                TZL8301       8931           H21E        
   115:00     13 Dlabaja Štěpán              TZL8508       53373          H21E        
   134:00   2244 Krejčíková Barbora          TZL8551       52209          D21A        
   173:00     42 Přibyl Broněk               TZL8603       53362          H21E        
   125:00   2853 Krajča Tomáš                TZL8714       416042         H21A        
   144:00    331 Kolárik Jan                 TZL9013       53836          H18A        
   114:00    316 Nečas Jiří                  TZL9101       53317          H18A        
    55:00   2339 Procházková Anna            TZL8462       428255         D21C        



113 UOL SK UP OLOMOUC     CZE 

   161:00   2460 Poklopová Ivana             UOL6451       52451          D40B        
   116:00   2235 Horčičková Eva              UOL7051       52472          D21A        
    58:00   2894 Špacír Jan                  UOL8805       52462          H21B        
    10:00    405 Zbranek Roman               UOL8812       53103          H20A        
    16:00    408 Štrajt Michal               UOL8903       52463          H20A        
    13:00    456 Poklopová Lenka             UOL8951       52452          D20A        
   115:00    367 Jakobová Adélka             UOL9052       52507          D18A        
   135:00    377 Indráková Adélka            UOL9153       52454          D18A        
   151:00    385 Čermáková Magdalena         UOL9155       361921         D18A        
    95:00    265 Horčičková Vendula          UOL9353       52733          D16A        
    81:00    258 Šimková Johanka             UOL9355       515413         D16A        



114 VAM OOB VAMBERK       CZE 

   152:00   2416 Smutná Jana                 VAM6251       9676           D35B        
    31:00   3106 Hostaš Zdeněk               VAM6403       9685           H40B        
   169:00   2464 Klapalová Jana              VAM6451       9681           D40B        
   111:00   2433 Veverková Yveta             VAM6452       9678           D40B        
   105:00   2842 Veverka Tomáš               VAM8401       9669           H21A        
    84:00   2219 Smutná Pavla                VAM8651       9674           D21A        
   163:00   2790 Klapal Michal               VAM8802       9670           H20B        
   152:00   2197 Bednářová Michaela          VAM8951       9673           D20B        
    19:00   2656 Smutný Šimon                VAM9301       9664           H16B        
    88:00   2601 Dvořáček Radek              VAM9401       51471          H14B        
    98:00   2606 Vyskočil Štěpán             VAM9701       51468          H14B        



115 VBM VSK MZLU BRNO     CZE 

   149:00   2865 Fučík Karel                 VBM7246       49674          H21A        
   162:00   2946 Rouš Pavel                  VBM8102       53679          H21B        
   147:00     29 Mazal Zdeněk                VBM8103       53285          H21E        
   178:00   2866 Kočí Martin                 VBM8702       53699          H21B        
    14:00    407 Bravený Adam                VBM8801       301547         H20A        
   108:00    313 Bravený Vít                 VBM9102       53576          H18A        



116 VCB TJ OB České Buděj CZE 

    54:00   3310 Rychtecký Josef             VCB4801       53730          H60B        
    60:00   2895 Teringl Radek               VCB6502       8044           H21B        
    94:00   2912 Hošek Radim                 VCB8701       301627         H21B        



117 VIZ SOKOL VIZOVICE    CZE 

    59:00   2818 Horyna Roman                VIZ7602       53376          H21A        
   136:00   2933 Jahn Petr                   VIZ8400       52761          H21B        
    62:00    431 Malý Ondřej                 VIZ8911       51513          H20A        



118 VLI VSK SLAVIA TU LIB CZE 

    72:00   3319 Maceček Karel               VLI4100       6113           H60B        
    58:00   3312 Bareš Martin                VLI4707       51223          H60B        
   106:00   3249 Přinda Oldřich              VLI5101       8299           H55B        
   125:00     18 Henych Petr                 VLI6001       515132         H21E        
   156:00   2255 Henychová Zuzana            VLI6151       9061           D21A        
    76:00   2903 Poloprutský Tomáš           VLI6205       51227          H21B        
   110:00   3360 Petrová Věra                VLI6251       51218          P3          
    14:00   3169 Petr Josef                  VLI6300       8287           H45B        
    89:00   3006 Harazin Martin              VLI7400       8291           H21C        
    37:00   2806 Pachner Pavel               VLI7503       8298           H21A        
    87:00   2832 Přinda Lukáš                VLI7701       8300           H21A        
   141:00     26 Matějů Michal               VLI7702       7981           H21E        
   119:00   2850 Habán Ivo                   VLI7707       53226          H21A        
   131:00     21 Heczko Robert               VLI7801       8862           H21E        
   132:00   2243 Blažková Hana               VLI7980       53313          D21A        
   118:00   2236 Matějová Kateřina           VLI8054       336783         D21A        
    60:00    430 Škoda Jakub                 VLI8800       8304           H20A        
   154:00    336 Henych Ondřej               VLI9001       515131         H18A        
     8:00   2076 Poloprutská Markéta         VLI9251       49951          D16B        
   102:00   3371 Petr Pavel                  VLI9400       8288           P3          



119 VPM KOS SLAVIA VŠ PLZ CZE 

   136:00   3264 Laciga Jiří                 VPM5101       1480           H55B        
    44:00   3163 Oldřich Kodeda              VPM5901       52372          H45B        



120 VRB SK GYMNAZIUM VRBN CZE 

   103:00   2841 Klech Richard               VRB7201       51932          H21A        
    30:00    415 Válek Filip                 VRB8906       232102         H20A        
    33:00    466 Veličková Monika            VRB8951       232123         D20A        
    29:00    464 Hvorecká Eva                VRB8953       301211         D20A        
    51:00    475 Pilcová Barbora             VRB8977       52746          D20A        
   109:00    364 Šperlíková Eva              VRB9151       416150         D18A        



121 VRL OOS TJ SPARTAK VR CZE 

    50:00   3343 Zemánek Bohumil             VRL3601       8963           H70B        
   148:00   2564 Knoblochová Věra            VRL4851       8998           D60B        
   148:00   3270 Knobloch Jindřich           VRL4901       8999           H55B        
   163:00   2522 Nýdrlová Eva                VRL5451       8954           D50B        
    77:00   3130 Havel Leoš                  VRL6401       8964           H40B        
    23:00   2323 Hlaváčová Lucie             VRL7353       8966           D21C        
    90:00   2910 Wohanka Pavel               VRL7501       9005           H21B        
    20:00   2875 Kutlvašr Ruda               VRL7601       8982           H21B        
    11:00   2793 Polák Vlastimil             VRL7702       9000           H21A        
    57:00   2340 Kutlvašrová Vlaďka          VRL7752       51599          D21C        
   131:00   2856 Hanč Petr                   VRL8001       8980           H21A        
    33:00   2328 Kvasničková Lucie           VRL8254       331655         D21C        
    54:00   2740 Machek Vojta                VRL9102       9003           H18B        
   101:00    360 Kubátová Zuzana             VRL9151       515421         D18A        
    44:00   2094 Doležalová Radka            VRL9252       8960           D16B        
    20:00   2082 Bucharová Eliška            VRL9253       331237         D16B        
    50:00   2097 Jebavá Lucie                VRL9254       331285         D16B        
     5:00   2649 Kubát Lukáš                 VRL9301       9002           H16B        
    36:00   2090 Charvátová Lucka            VRL9352       331343         D16B        
   122:00   2618 Waněk Adam                  VRL9501       219210         H14B        
   124:00   3389 Charvát Jan                 VRL9601       331146         P3          



122 VSP USK PRAHA         CZE 

     5:00   3326 Dohnal Josef                VSP4300       51743          H65B        
   156:00   3274 Hořínek Jaroslav            VSP5000       51643          H55B        
   112:00   3208 Uher Petr                   VSP5001       51741          H50B        
    53:00   2544 Dohnalová Dana              VSP5050       51645          D55B        
   102:00   3247 Hora Vladimír               VSP5100       515013         H55B        
   180:00   3243 Píchal Jan                  VSP5202       52281          H50B        
   142:00   3267 Polák Zdeněk                VSP5203       51740          H55B        
   112:00   2233 Horová Magda                VSP5450       9782           D21A        
   116:00   3210 Škorpil Martin              VSP5700       52275          H50B        
    19:00   2472 Lacigová Ivana              VSP5950       51732          D45B        
    75:00   2500 Michálková Jiřina           VSP6151       51734          D45B        
    79:00   3131 Hartman Aleš                VSP6506       51620          H40B        
   184:00   2958 Gajda Jan                   VSP6801       515108         H21B        
    81:00   2829 Bořánek Petr                VSP7000       51750          H21A        
   180:00    130 Škorpilová Jana             VSP7455       211303         D21E        
   135:00   2315 Boumová Irena               VSP7751       51739          D21B        
    55:00   2293 Gajdová Kristina            VSP7752       52283          D21B        
   100:00   2915 Kopecký Pavel               VSP7800       49385          H21B        
   158:00    119 Baldrianová Barbora         VSP7850       9784           D21E        
    77:00   2283 Kopecká Anežka              VSP8150       51642          D21B        
   101:00   2297 Píchalová Růžena            VSP8850       52278          D21B        
    73:00   2006 Bohatá Jana                 VSP9551       63416          D14B        



123 ZBM SK ŽABOVRESKY BRN CZE 

    17:00   2970 Svoboda Ladislav            ZBM7523       52001          H21C        
    51:00   2987 Tomeš Petr                  ZBM7531       8364           H21C        
   158:00   2944 Pátek Richard               ZBM7609       130            H21B        
   128:00   2929 Hrnčiar Dušan               ZBM7703       416752         H21B        
    22:00   2876 König Lukáš                 ZBM8001       121            H21B        
   137:00   2859 Otrusina Jiří               ZBM8201       410337         H21A        
    30:00   2880 Liščinský Tomáš             ZBM8411       416107         H21B        
   143:00     27 Kabáth David                ZBM8433       8871           H21E        
   184:00   2270 Tvarůžková Petra            ZBM8459       51765          D21A        
   107:00      9 Rajnošek Zdeněk             ZBM8506       515128         H21E        
   103:00      7 Palas Jan                   ZBM8507       500267         H21E        
   138:00   2246 Jindřišková Martina         ZBM8556       53111          D21A        
   108:00   2231 Jiráčková Jana              ZBM8661       52364          D21A        
   117:00   2306 Adámková Tereza             ZBM8691       52611          D21B        
   145:00   2863 Bialožyt Michal             ZBM8707       995883         H21A        
    25:00   2800 Zelinka Jiří                ZBM8740       232019         H21A        
    28:00    414 Bořil Tomáš                 ZBM8833       515163         H20A        
    40:00    420 Chromý Adam                 ZBM8841       515127         H20A        
   170:00   2206 Borecká Kateřina            ZBM8852       53308          D20B        
    61:00    480 Štěpánská Adéla             ZBM8870       52064          D20A        
    48:00    424 Hájek Daniel                ZBM8919       890118         H20A        
    34:00    417 Klusáček Matěj              ZBM8923       303927         H20A        
     4:00    402 Zimmermann Jakub            ZBM8928       49686          H20A        
    11:00    455 Kabáthová Eva               ZBM8966       49376          D20A        
   150:00    334 Nykodým Miloš               ZBM9005       52136          H18A        
    92:00   2157 Svobodová Vendula           ZBM9052       416023         D18B        
   156:00    337 Zimmermann Štěpán           ZBM9101       911220         H18A        
    95:00    357 Šulerová Pavlína            ZBM9152       232355         D18A        
    71:00    253 Koporová Petra              ZBM9353       53722          D16A        
    75:00    255 Chromá Kateřina             ZBM9451       8939           D16A        
    65:00    252 Jemelíková Denisa           ZBM9351       49313          D16A        
    85:00    352 Klusáčková Zuzana           ZBM9155       116            D18A        



124 ZBP SK ZBRASLAV       CZE 

     6:00   2868 Vaněk Petr                  ZBP7302       995800         H21B        
    32:00   2881 Dvořák Miroslav             ZBP7601       53581          H21B        
    66:00   2898 Pražák Jiří                 ZBP7800       53583          H21B        



126 ZVO OB SK ZVOLE       CZE 

   109:00   3017 Beránek Radek               ZVO6803       53593          H21C        



127 NO2 NEREGISTROVANÍ PR CZE 

   131:00   3404 Krejčíková Kateřina                       301164         P3