3.závod Gigasport ČP 2008; ŽA; ŽB-Čechy; krátká traťčt 5.6.2008 17:48
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

StČí      SI průk.     Jméno                     Text1         Klub                               Start 


D14B  (45)         2.9 km  120 m   12 K    

2000      416318       Hanáková Magda            KRL9651       KRL KOMETA KRALOVICE               61:00 
2001      232017       Pavlů Kateřina            PGP9554       PGP SK PRAGA PRAHA                 63:00 
2002      51177        Procházková Marie         DCE9550       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             65:00 
2003      253131       Štičková Anna             LLI9651       LLI TJ LOKO LIBEREC                67:00 
2004      361906       Tučková Kateřina          PGP9553       PGP SK PRAGA PRAHA                 69:00 
2005      224887       Šádková Martina           PHK9653       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            71:00 
2006      63416        Bohatá Jana               VSP9551       VSP USK PRAHA                      73:00 
2007      232915       Kovářová Lenka            LTP9750       LTP TJ Lokomotiva Teplice          75:00 
2008      301132       Kulhavá Eliška            SRK9655       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       77:00 
2009      416316       Rusá Pavla                DCE9450       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             79:00 
2010      301372       Nováková Kateřina         OKP9450       OKP OK24 PRAHA                     81:00 
2011      5297         Vébrová Denisa            KTA9551       KTA SK KOTNOV TÁBOR                83:00 
2012      51238        Zakouřilová Štěpánka      TUV9551       TUV SOK TJ TURNOV                  85:00 
2013      220400       Doleželová Kateřina       PZR9559       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           87:00 
2014      9467         Samková Kateřina          PHK9752       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            89:00 
2015      51633        Kožinová Zuzana           PGP9650       PGP SK PRAGA PRAHA                 91:00 
2016      232418       Hlubučková Kristýna       KAM9551       KAM SK KAMENICE                    93:00 
2017      336780       Benešová Jana             SJH9451       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       95:00 
2018      246900       Janovská Kateřina         PGP9850       PGP SK PRAGA PRAHA                 97:00 
2019      232378       Čepelková Nikola          TUR9551       TUR OOB TJ TURNOV                  99:00 
2020      410734       Hoidekrová Lucie          LLI9552       LLI TJ LOKO LIBEREC               101:00 
2021      410728       Körberová Andrea          TUR9455       TUR OOB TJ TURNOV                 103:00 
2022      7883         Sklenářová Magda          MLA9559       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                105:00 
2023      339542       Machačová Michaela        PHK9656       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           107:00 
2024      301617       Přibíková Johanka         PGP9551       PGP SK PRAGA PRAHA                109:00 
2025      8213         Brožová Aneta             TUR9453       TUR OOB TJ TURNOV                 111:00 
2026      410790       Novotná Klára             PHK9751       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           113:00 
2027      9970         Kozáková Zuzana           KAM9451       KAM SK KAMENICE                   115:00 
2028      416289       Svobodová Lenka           LTU9551       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            117:00 
2029      4536         Voborníková Alena         CTB9451       CTB SKOB Chotěboř                 119:00 
2030      411625       Smutná Anežka             TUV9455       TUV SOK TJ TURNOV                 121:00 
2031      411564       Hanušová Michaela         TUR9554       TUR OOB TJ TURNOV                 123:00 
2032      331719       Kubičková Bára            SJH6901       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC      125:00 
2033      53599        Bořánková Karolína        KAM9550       KAM SK KAMENICE                   127:00 
2034                   Vakant                                  Vakant                            129:00 
2035      207804       Kavalírová Jůlie          PHK9753       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           131:00 
2036      339550       Karásková Eva             CTB9553       CTB SKOB Chotěboř                 133:00 
2037      236985       Kuberková Lucie           LPM9451       LPM OK LOKO PLZEŇ                 135:00 
2038      232050       Hrabánková Klára          PGP9654       PGP SK PRAGA PRAHA                137:00 
2039      515071       Šňupárková Anna           DKP9652       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             139:00 
2040      8198         Smetanová Alžběta         CHA9450       CHA OK CHRASTAVA                  141:00 
2041      336727       Nováková Tereza           DKP9751       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             143:00 
2042      405999       Petrasová Zuzana          SRK9653       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      145:00 
2043      8645         Dlouhá Hana               DKP9450       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             147:00 
2044      331366       Malcová Kateřina          ROU9551       ROU SKOB ROUDNICE N.L.            149:00 



D16A  (27)         3.7 km  175 m   17 K    

252       49313        Jemelíková Denisa         ZBM9351       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             65:00 
251                    Vakant                                  Vakant                             67:00 
250                    Vakant                                  Vakant                             69:00 
253       53722        Koporová Petra            ZBM9353       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             71:00 
254       53705        Myslivečková Zuzana       PGP9253       PGP SK PRAGA PRAHA                 73:00 
255       8939         Chromá Kateřina           ZBM9451       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             75:00 
256       416265       Procházková Klára         LPU9451       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        77:00 
257       9988         Kochova Nikola            SJC9358       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             79:00 
258       515413       Šimková Johanka           UOL9355       UOL SK UP OLOMOUC                  81:00 
259       9794         Reslová Hana              SRK9352       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       83:00 
260       232415       Aschermannová Petra       KAM9354       KAM SK KAMENICE                    85:00 
261       995878       Pavlovcová Petra          TUR9353       TUR OOB TJ TURNOV                  87:00 
262       51105        Knapová Lenka             LPU9351       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        89:00 
263       53009        Kožinová Anna             PGP9350       PGP SK PRAGA PRAHA                 91:00 
264       995792       Petráčková Klára          SJI9251       SJI OK JIHLAVA                     93:00 
265       52733        Horčičková Vendula        UOL9353       UOL SK UP OLOMOUC                  95:00 
266       9199         Teplá Karolína            SHK9251       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          97:00 
267       49382        Laštůvková Petra          TRI9350       TRI TJ TŽ TŘINEC                   99:00 
268       410731       Sklenářová Radka          SBR9250       SBR SKOB BRUNTÁL                  101:00 
269       995795       Kolářová Renáta           ABR9351       ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL           103:00 
270       49312        Jastrzembská Tereza       TRI9256       TRI TJ TŽ TŘINEC                  105:00 
271       232237       Brožová Eliška            BSO9250       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             107:00 
272       8652         Nožková Sára              TRI9353       TRI TJ TŽ TŘINEC                  109:00 
273       553443       Novotná Markéta           PHK9451       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           111:00 
274       416127       Kosová Barbora            TRI9258       TRI TJ TŽ TŘINEC                  113:00 
275       51176        Fundová Eliška            SHK9351       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         115:00 
276       49378        Mlčochová Alice           TRI9251       TRI TJ TŽ TŘINEC                  117:00 



D16B  (31)         3.4 km  145 m   14 K    

2072      9832         Kamenická Kateřina        PHK9353       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             0:00 
2073      7229         Netíková Martina          DOB9351       DOB KOB DOBRUŠKA                    2:00 
2074      416174       Sklenářová Jana           MLA9251       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  4:00 
2075      301313       Mrázová Pavla             DCE9350       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              6:00 
2076      49951        Poloprutská Markéta       VLI9251       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           8:00 
2077      405975       Grundmannová Hana         LTU9251       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             10:00 
2078      502088       Landovská Anna            PGP9251       PGP SK PRAGA PRAHA                 12:00 
2079      410717       Zunová Markéta            SCP9150       SCP OK SPARTA PRAHA                14:00 
2080      416159       Rusá Zuzana               DCE9351       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             16:00 
2081      53112        Mátlová Pavlína           KSU9392       KSU KVS ŠUMPERK                    18:00 
2082      331237       Bucharová Eliška          VRL9253       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        20:00 
2083      411767       Posseltová Tereza         TJN9252       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           22:00 
2084      336772       Benešová Iveta            SJH9351       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       24:00 
2085      52316        Procházková Kateřina      LBE9350       LBE LOKO BEROUN                    26:00 
2086      9536         Peremská Dana             SRK9351       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       28:00 
2087                   Vakant                                  Vakant                             30:00 
2088      53554        Vlčková Klára             LDC9250       LDC KOB DĚČÍN                      32:00 
2089      219279       Kulhavá Šárka             SRK9356       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       34:00 
2090      331343       Charvátová Lucka          VRL9352       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        36:00 
2091      219247       Teplá Barbora             SJI9351       SJI OK JIHLAVA                     38:00 
2092      7712         Švábková Anna             TUR9352       TUR OOB TJ TURNOV                  40:00 
2093      49432        Havlíčková Nikola         JIL9352       JIL OK JILEMNICE                   42:00 
2094      8960         Doležalová Radka          VRL9252       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        44:00 
2095      416319       Ivana Březinová           KRL9353       KRL KOMETA KRALOVICE               46:00 
2096      416278       Ducháčková Kateřina       STH9356       STH SK STUDENEC                    48:00 
2097      331285       Jebavá Lucie              VRL9254       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        50:00 
2098      515474       Procházková Zuzana        LBE9251       LBE LOKO BEROUN                    52:00 
2099      232496       Urbanová Johana           PZR9251       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           54:00 
2100                   Vakant                                  Vakant                             56:00 
2101      331019       Šrámková Michaela         SJH9352       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       58:00 
2102      515039       Šámalová Ludmila          PGP9252       PGP SK PRAGA PRAHA                 60:00 



D18A  (43)         4.2 km  190 m   19 K    

350                    Vakant                                  Vakant                             81:00 
351                    Vakant                                  Vakant                             83:00 
352       116          Klusáčková Zuzana         ZBM9155       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             85:00 
353       6528         Wagner Sophie             1019151       101 Zittau Sued                    87:00 
354       9435         Mervartová Kristýna       SHK9155       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          89:00 
355       553444       Novotná Tereza            PHK9255       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            91:00 
356       9894         Polzerová Lenka           LTU9051       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             93:00 
357       232355       Šulerová Pavlína          ZBM9152       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             95:00 
358       232168       Jelínková Šárka           PGP9153       PGP SK PRAGA PRAHA                 97:00 
359       301408       Procházková Monika        BSO9150       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              99:00 
360       515421       Kubátová Zuzana           VRL9151       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       101:00 
361       416004       Jiříková Dana             TAP9055       TAP KOB TRETRA PRAHA              103:00 
362       301266       Boudová Zuzana            SJI9055       SJI OK JIHLAVA                    105:00 
363       301368       Svobodná Madla            DKP9154       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             107:00 
364       416150       Šperlíková Eva            VRB9151       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      109:00 
365       9471         Kosová Denisa             SRK9151       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      111:00 
366       8798         Hadačová Tereza           AOP9051       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       113:00 
367       52507        Jakobová Adélka           UOL9052       UOL SK UP OLOMOUC                 115:00 
368       9332         Knapová Jana              LPU9053       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       117:00 
369       9711         Šmidrkalová Monika        NPA9051       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               119:00 
370       9839         Lamichová Martina         PHK9152       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           121:00 
371       52708        Cahlová Blanka            LCE9051       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             123:00 
372       8197         Gorčicová Eliška          CHA9150       CHA OK CHRASTAVA                  125:00 
373       52541        Březinová Marie           SSU9191       SSU SEVERKA ŠUMPERK               127:00 
374       232236       Uhlíková Tereza           BSO9151       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             129:00 
375       515425       Mechlová Lenka            JIL9051       JIL OK JILEMNICE                  131:00 
376       219291       Seifertová Magda          DKP9155       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             133:00 
377       52454        Indráková Adélka          UOL9153       UOL SK UP OLOMOUC                 135:00 
378       51658        Ježková Dominika          PGP9053       PGP SK PRAGA PRAHA                137:00 
379       8494         Doškářová Tereza          JIL9151       JIL OK JILEMNICE                  139:00 
380       301700       Slavíková Lucie           PGP9150       PGP SK PRAGA PRAHA                141:00 
381       301561       Janečková Adriana         CEL9161       CEL TJ Sokol Čelechovice na       143:00 
382       53007        Čermáková Kristýna        PGP9154       PGP SK PRAGA PRAHA                145:00 
383       232238       Beranová Barbora          BSO9152       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             147:00 
384       995830       Chmelařová Michaela       SHK9151       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         149:00 
385       361921       Čermáková Magdalena       UOL9155       UOL SK UP OLOMOUC                 151:00 
386       51359        Müllerová Věra            SRK9053       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      153:00 
387       52710        Hubáčková Pavla           LCE9052       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             155:00 
388       232239       Beranová Jana             BSO9153       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             157:00 
389       8190         Valešová Jana             CHA9152       CHA OK CHRASTAVA                  159:00 
390       515151       Mezníková Lucie           LBE9150       LBE LOKO BEROUN                   161:00 
391       232420       Panochová Anna            KAM9153       KAM SK KAMENICE                   163:00 
392       410785       Valachová Martina         LPU9054       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       165:00 



D18B  (14)         3.7 km  175 m   16 K    

2146      307363       Matějková Zuzana          KAM9156       KAM SK KAMENICE                    70:00 
2147      246828       Nováková Kateřina         PGP9152       PGP SK PRAGA PRAHA                 72:00 
2148      51104        Bolechová Anežka          LPU9051       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        74:00 
2149      232158       Tihonová Hana             TAP9052       TAP KOB TRETRA PRAHA               76:00 
2150      9804         Říčařová Žaneta           SRK9152       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       78:00 
2151      361949       Tučková Sabina            PGP9052       PGP SK PRAGA PRAHA                 80:00 
2152      53452        Řezníčková Tereza         SJI9056       SJI OK JIHLAVA                     82:00 
2153                   Vakant                                  Vakant                             84:00 
2154      425596       Škvorová Barbora          KAM9150       KAM SK KAMENICE                    86:00 
2155      8665         Cincibusová Jana          FSP9050       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         88:00 
2156      331162       Rusá Šárka                KAM9157       KAM SK KAMENICE                    90:00 
2157      416023       Svobodová Vendula         ZBM9052       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             92:00 
2158      416010       Zamazalová Kateřina       TAP9053       TAP KOB TRETRA PRAHA               94:00 
2159      49617        Flašarová Kristýna        KCK9054       KCK KOB Č.KRUMLOV                  96:00 



D20A  (31)         4.2 km  190 m   19 K    

450                    Vakant                                  Vakant                              1:00 
451                    Vakant                                  Vakant                              3:00 
452                    Vakant                                  Vakant                              5:00 
453                    Vakant                                  Vakant                              7:00 
454       8899         Hlavová Jindra            KON8989       KON KOB KONICE                      9:00 
455       49376        Kabáthová Eva             ZBM8966       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             11:00 
456       52452        Poklopová Lenka           UOL8951       UOL SK UP OLOMOUC                  13:00 
457       9475         Jirčáková Martina         SRK8951       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       15:00 
458       51796        Svobodná Šárka            DKP8850       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              17:00 
459       8691         Slavíková Renata          BSO8950       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              19:00 
460       515140       Petrželová Tereza         SHK8952       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          21:00 
461       232409       Doležalová Monika         DKP8857       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              23:00 
462       7719         Svobodová Barbora         TJN8952       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           25:00 
463       51787        Karochová Simona          DKP8853       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              27:00 
464       301211       Hvorecká Eva              VRB8953       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.       29:00 
465       301146       Staňková Štěpánka         SSU8992       SSU SEVERKA ŠUMPERK                31:00 
466       232123       Veličková Monika          VRB8951       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.       33:00 
467       9355         Balcarová Jana            PHK8852       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            35:00 
468       515450       Hlavová Hana              KON8888       KON KOB KONICE                     37:00 
469       515036       Procházková Michaela      LPU8960       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        39:00 
470       52335        Kafková Tereza            SJI8956       SJI OK JIHLAVA                     41:00 
471       405959       Marešová Michaela         LPU8959       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        43:00 
472       515189       Vozdová Klára             ASU8964       ASU MAGNUS ORIENTEERING            45:00 
473       995814       Mádlová Věra              SHK8951       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          47:00 
474       9989         Soukupová Lucie           SJC8951       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             49:00 
475       52746        Pilcová Barbora           VRB8977       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.       51:00 
476       52941        Weissová Lucie            SCP8952       SCP OK SPARTA PRAHA                53:00 
477       515171       Bochenková Ivana          DKP8950       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              55:00 
478       9415         Machútová Lucie           PHK8851       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            57:00 
479       7877         Kuncová Eliška            SSU8951       SSU SEVERKA ŠUMPERK                59:00 
480       52064        Štěpánská Adéla           ZBM8870       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             61:00 



D20B  (16)         3.7 km  175 m   16 K    

2191      301144       Kavková Radana            SCP8950       SCP OK SPARTA PRAHA               140:00 
2192      416329       Hendrychová Zuzana        PHK8954       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           142:00 
2193                   Vakant                                  Vakant                            144:00 
2194      52973        Hamáčková Kristina        LBE8850       LBE LOKO BEROUN                   146:00 
2195      9250         Weisbauerová Dagmar       LPU8951       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       148:00 
2196      4664         Brozová Zuzana            CHA8950       CHA OK CHRASTAVA                  150:00 
2197      9673         Bednářová Michaela        VAM8951       VAM OOB VAMBERK                   152:00 
2198      8115         Neradová Eva              LIT8951       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      154:00 
2199      8889         Viková Vendula            JIL8951       JIL OK JILEMNICE                  156:00 
2200      8564         Přecechtělová Tereza      DKP8951       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             158:00 
2201      9902         Čížková Barbora           SJC8852       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            160:00 
2202      9885         Rousková Tereza           LPU8957       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       162:00 
2203                   Vakant                                  Vakant                            164:00 
2204      9249         Nádvorníková Tereza       LPU8953       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       166:00 
2205      53615        Králová Iveta             JHB8952       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD         168:00 
2206      53308        Borecká Kateřina          ZBM8852       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            170:00 



D21A  (64)         4.7 km  240 m   22 K    

2207      53598        Svobodová Jitka           DCE7450       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             60:00 
2208      51838        Gregorová Lenka           CTB8351       CTB SKOB Chotěboř                  62:00 
2209      9941         Volfová Martina           EKP8051       EKP EKONOM PRAHA                   64:00 
2210      51707        Zelená Lenka              PGP8254       PGP SK PRAGA PRAHA                 66:00 
2211                   Vakant                                  Vakant                             68:00 
2212      51713        Šimšová Jana              MFP7651       MFP MFF UK PRAHA                   70:00 
2213      515504       Blechová Lenka            CHT8053       CHT SK CHRAST                      72:00 
2214      301629       Mrštíková Květa           LPU8753       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        74:00 
2215      336740       Horová Lenka              PGP7951       PGP SK PRAGA PRAHA                 76:00 
2216      9203         Klimplová Lenka           LPU7951       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        78:00 
2217      7226         Štěpánová Dita            DOB7956       DOB KOB DOBRUŠKA                   80:00 
2218      9067         Zlesáková Daniela         JIL8451       JIL OK JILEMNICE                   82:00 
2219      9674         Smutná Pavla              VAM8651       VAM OOB VAMBERK                    84:00 
2220      51676        Tichovská Hana            PGP6652       PGP SK PRAGA PRAHA                 86:00 
2221                   Vakant                                  Vakant                             88:00 
2222      49987        Bernášková Petra          STB8297       STB STADION NOVÝ BOR               90:00 
2223                   Vakant                                  Vakant                             92:00 
2224      52675        Vlažná Lucie              LCE8762       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              94:00 
2225      53339        Staňková Věra             TZL8181       TZL SKOB ZLÍN                      96:00 
2226      9236         Juračková Kateřina        CHT8353       CHT SK CHRAST                      98:00 
2227      51607        Novotná Kateřina          PHK8252       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           100:00 
2228      52295        Kašparová Šárka           JAM7253       JAM SK JAMNICE                    102:00 
2229      7768         Hradecká Petra            DOK6850       DOK OK DOKSY                      104:00 
2230      8909         Borovičková Lenka         FSP7350       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        106:00 
2231      52364        Jiráčková Jana            ZBM8661       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            108:00 
2232      51619        Fialová Pavla             KSH7753       KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY             110:00 
2233      9782         Horová Magda              VSP5450       VSP USK PRAHA                     112:00 
2234                   Vakant                                  Vakant                            114:00 
2235      52472        Horčičková Eva            UOL7051       UOL SK UP OLOMOUC                 116:00 
2236      336783       Matějová Kateřina         VLI8054       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         118:00 
2237      218979       Nešporová Barbora         TZL7652       TZL SKOB ZLÍN                     120:00 
2238      9482         Hrobařová Lenka           SRK7751       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      122:00 
2239      301173       Fenclová Marta            LPU7667       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       124:00 
2240      9480         Klíchová Jana             SSU8151       SSU SEVERKA ŠUMPERK               126:00 
2241      336701       Jedličková Radka          STB8199       STB STADION NOVÝ BOR              128:00 
2242      52139        Králová Michaela          CTB7959       CTB SKOB Chotěboř                 130:00 
2243      53313        Blažková Hana             VLI7980       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         132:00 
2244      52209        Krejčíková Barbora        TZL8551       TZL SKOB ZLÍN                     134:00 
2245      52328        Škodová Petra             LPU8359       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       136:00 
2246      53111        Jindřišková Martina       ZBM8556       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            138:00 
2247      9971         Špicarová Michaela        SJC8754       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            140:00 
2248      51595        Ondráčková Veronika       EKP7850       EKP EKONOM PRAHA                  142:00 
2249      9235         Juračková Jana            LPU8653       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       144:00 
2250      51138        Gregorová Kamila          CTB8151       CTB SKOB Chotěboř                 146:00 
2251      9088         Kynčlová Martina          JIL8651       JIL OK JILEMNICE                  148:00 
2252      515485       Smičková Eva              KON8277       KON KOB KONICE                    150:00 
2253      502089       Kožinová Jana             PGP6651       PGP SK PRAGA PRAHA                152:00 
2254      4146         Novotná Petra             PHK6651       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           154:00 
2255      9061         Henychová Zuzana          VLI6151       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         156:00 
2257      51798        Plochová Dominika         DKP8651       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             158:00 
2258      9333         Klimplová Zuzana          LPU8151       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       160:00 
2259      49844        Masopustová Eliška        PGP8656       PGP SK PRAGA PRAHA                162:00 
2260      515158       Ratkovská Lenka           TTR8551       TTR OOB TŘEBÍČ                    164:00 
2261      9339         Petrová Daniela           LPU8454       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       166:00 
2262      301189       Rančáková Barbora         TUR8151       TUR OOB TJ TURNOV                 168:00 
2263      7721         Svobodová Jana            SMB8753       SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV        170:00 
2264      51594        Kunová Dagmar             EKP6550       EKP EKONOM PRAHA                  172:00 
2265      51411        Dulovcová Marie           KRE7051       KRE SOKOL KŘEMŽE                  174:00 
2266      4212         Kašková Barbora           CHA8050       CHA OK CHRASTAVA                  176:00 
2267      51291        Bochenková Martina        DKP8758       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             178:00 
2268      5177         Hlubučková Dominika       CHA7750       CHA OK CHRASTAVA                  180:00 
2269      416325       Bernátková Markéta        PVP7751       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            182:00 
2270      51765        Tvarůžková Petra          ZBM8459       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            184:00 
2256      51309        Junová Lenka              KSU7653       KSU KVS ŠUMPERK                   186:00 



D21B  (51)         4.3 km  195 m   19 K    

2294      515173       Fibírová Zuzana           FSP7555       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         51:00 
2281      995816       Otrubová Johana           KON7852       KON KOB KONICE                     53:00 
2293      52283        Gajdová Kristina          VSP7752       VSP USK PRAHA                      55:00 
2271                   Vakant                                  Vakant                             57:00 
2272      301608       Rožková Petra             MFP7551       MFP MFF UK PRAHA                   59:00 
2273                   Vakant                                  Vakant                             61:00 
2274      8546         Korejčíková Dáďa          LLI5550       LLI TJ LOKO LIBEREC                63:00 
2275      7753         Čečková Martina           SHK7753       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          65:00 
2276      9364         Dušátková Lenka           PHK8557       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            67:00 
2277                   Vakant                                  Vakant                             69:00 
2278      7874         Rambousková Kateřina      BSO8151       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              71:00 
2279      52258        Havlíčková Markéta        KSU8494       KSU KVS ŠUMPERK                    73:00 
2282                   Vakant                                  Vakant                             75:00 
2283      51642        Kopecká Anežka            VSP8150       VSP USK PRAHA                      77:00 
2284                   Vakant                                  Vakant                             79:00 
2285      4537         Šmídová Stanislava        CHT8751       CHT SK CHRAST                      81:00 
2286      4129         Kadavá Jana               CHA8251       CHA OK CHRASTAVA                   83:00 
2287      995791       Nosálová Eliška           SLA8250       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            85:00 
2288      9148         Doležalová Lenka          SHK8256       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          87:00 
2289                   Vakant                                  Vakant                             89:00 
2290      4127         Hlavatá Andrea            CHA8753       CHA OK CHRASTAVA                   91:00 
2291      51982        Matrasová Vendula         CHT8251       CHT SK CHRAST                      93:00 
2292      52166        Koppová Ingrid            SLP7960       SLP SK SLAVIA PRAHA                95:00 
2295                   Vakant                                  Vakant                             97:00 
2296      49983        Kučerková Romana          STB8196       STB STADION NOVÝ BOR               99:00 
2297      52278        Píchalová Růžena          VSP8850       VSP USK PRAHA                     101:00 
2298      53276        Štěpánková Kateřina       TBM7654       TBM TESLA BRNO                    103:00 
2299      9431         Samková Renáta            PHK7456       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           105:00 
2300      416119       Škovroňová Lenka          MFP8250       MFP MFF UK PRAHA                  107:00 
2302                   Vakant                                  Vakant                            109:00 
2303      52118        Žemlová Eva               SCP7550       SCP OK SPARTA PRAHA               111:00 
2304                   Vakant                                  Vakant                            113:00 
2305      49630        Justová Hana              PHK8556       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           115:00 
2306      52611        Adámková Tereza           ZBM8691       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            117:00 
2307                   Vakant                                  Vakant                            119:00 
2308      9309         Sůvová Barbora            LPU8751       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       121:00 
2309                   Vakant                                  Vakant                            123:00 
2310      51979        Dvořáková Eva             OSN7960       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         125:00 
2311      416264       Novotná Martina           PHK8255       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           127:00 
2312                   Vakant                                  Vakant                            129:00 
2313      52113        Teringlová Martina        SCP7851       SCP OK SPARTA PRAHA               131:00 
2314      7775         Zabořilová Romana         JEN7457       JEN OB JENIŠOVICE                 133:00 
2315      51739        Boumová Irena             VSP7751       VSP USK PRAHA                     135:00 
2316      331238       Kučerová Lada             LBE7450       LBE LOKO BEROUN                   137:00 
2317      515409       Friedbergerová Markéta    EKP8259       EKP EKONOM PRAHA                  139:00 
2318      51473        Sedláčková Oldřiška       SCP8751       SCP OK SPARTA PRAHA               141:00 
2301      9697         Tauchmanová Ivana         NPA7852       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               143:00 
2319      52185        Pokorná Lucie             EKP8152       EKP EKONOM PRAHA                  145:00 
2320                   Vakant                                  Vakant                            147:00 
2321      51555        Ptáčková Kateřina         PGP7350       PGP SK PRAGA PRAHA                149:00 
2280      51219        Bohuslavová Jana          LPM7852       LPM OK LOKO PLZEŇ                 151:00 



D21C  (23)         4.0 km  175 m   16 K    

2322                   Vakant                                  Vakant                             21:00 
2323      8966         Hlaváčová Lucie           VRL7353       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        23:00 
2324      331352       Píšová Lucie              SJH8151       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       25:00 
2325                   Vakant                                  Vakant                             27:00 
2326      301347       Kohlová Zuzana            KPY8852       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.          29:00 
2327                   Vakant                                  Vakant                             31:00 
2328      331655       Kvasničková Lucie         VRL8254       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        33:00 
2329      253111       Vokurková Marta           HAR7950       HAR OK HARCOV                      35:00 
2330                   Vakant                                  Vakant                             37:00 
2331      8668         Cincibusová Ivana         FSP6651       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         39:00 
2332                   Vakant                                  Vakant                             41:00 
2333      207837       Vojtková Magdalena        FSP7852       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         43:00 
2334                   Vakant                                  Vakant                             45:00 
2335      4773         Fencíková Lucie           JHB9160       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD          47:00 
2336                   Vakant                                  Vakant                             49:00 
2337      8347         Vlčková Jindra            LDC6451       LDC KOB DĚČÍN                      51:00 
2338      8358         Pilná Lucie               OSN8150       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          53:00 
2339      428255       Procházková Anna          TZL8462       TZL SKOB ZLÍN                      55:00 
2340      51599        Kutlvašrová Vlaďka        VRL7752       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        57:00 
2341      211539       Kuželová Michaela         FSP7851       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         59:00 
2342                   Vakant                                  Vakant                             61:00 
2343      4772         Hercigová Anna            JHB9159       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD          63:00 
2344                   Vakant                                  Vakant                             65:00 



D21E  (39)         5.3 km  255 m   24 K    

101                    Vakant                                  Vakant                            122:00 
102       515134       Lučanová Marta            LPU7975       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       124:00 
103       515006       Stará Zdenka              TBM7952       TBM TESLA BRNO                    126:00 
104       553442       Panchártková Jana         PHK8569       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           128:00 
105       51781        Stehnová Zuzana           SHK8150       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         130:00 
106       500266       Brožková Dana             SJC8156       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            132:00 
107       52298        Chudíková Barbora         SJI7850       SJI OK JIHLAVA                    134:00 
108       515102       Duchová Iveta             LPU8654       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       136:00 
109       515494       Topinková Monika          PHK8051       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           138:00 
110       51755        Kovářová Kristýna         DKP8450       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             140:00 
111       995881       Hrstková Vladěna          SCP8753       SCP OK SPARTA PRAHA               142:00 
112       48251        Hao Shuangyan             2018850       201 Nation Team of CHINA          144:00 
113       9394         Rufferová Iva             BOR8354       BOR OK JISKRA NOVÝ BOR            146:00 
114       48630        Li Ji                     2018150       201 Nation Team of CHINA          148:00 
115       8114         Neradová Alena            LIT8551       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      150:00 
116       9054         Jiřištová Zuzana          JIL8254       JIL OK JILEMNICE                  152:00 
117       51638        Pokorná Magdalena         PGP7562       PGP SK PRAGA PRAHA                154:00 
118       995858       Doležalová Vendula        PHK8752       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           156:00 
119       9784         Baldrianová Barbora       VSP7850       VSP USK PRAHA                     158:00 
120       48262        Dai Wei                   2018750       201 Nation Team of CHINA          160:00 
121       416287       Prchalová Ivana           CHA8754       CHA OK CHRASTAVA                  162:00 
122       48191        Li Fei                    2018450       201 Nation Team of CHINA          164:00 
123       49815        Dlouhá Marie              DKP8756       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             166:00 
124       51689        Tichovská Martina         PGP8658       PGP SK PRAGA PRAHA                168:00 
125       51568        Hrazdirová Iva            SCP8152       SCP OK SPARTA PRAHA               170:00 
126       500556       Kalenská Romana           SJC8351       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            172:00 
127       5176         Kašková Kateřina          CHA7850       CHA OK CHRASTAVA                  174:00 
128       48267        Zhu Mingyue               2018550       201 Nation Team of CHINA          176:00 
129       9082         Uvizlová Martina          SJC8665       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            178:00 
130       211303       Škorpilová Jana           VSP7455       VSP USK PRAHA                     180:00 
131       515056       Hostomská Jitka           PGP8056       PGP SK PRAGA PRAHA                182:00 
132       9499         Kuncová Jana              SRK7553       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      184:00 
133       51180        Mezníková Lenka           PGP8453       PGP SK PRAGA PRAHA                186:00 
134       9077         Malá Věra                 JIL7752       JIL OK JILEMNICE                  188:00 
135       51278        Spurná Martina            PGP8556       PGP SK PRAGA PRAHA                190:00 
136       515136       Hermanová Zuzana          LPU8752       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       192:00 
137       51718        Ryšavá Vendula            PGP8153       PGP SK PRAGA PRAHA                194:00 
138       515167       Krčálová Veronika         LPU8557       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       196:00 
139       9142         Fejlková Martina          SHK8152       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         198:00 



D35B  (40)         4.0 km  200 m   18 K    

2384      53193        Čechová Zuzana            SJI6951       SJI OK JIHLAVA                     90:00 
2385                   Vakant                                  Vakant                             92:00 
2386      1            Kavalírová Kateřina       PHK6756       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            94:00 
2387      232198       Pavlů Veronika            PGP6950       PGP SK PRAGA PRAHA                 96:00 
2388      9125         Teplá Hana                SHK6561       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          98:00 
2389      53567        Smolková Alena            PGP6450       PGP SK PRAGA PRAHA                100:00 
2390      52114        Tloušťová Eva             SCP6950       SCP OK SPARTA PRAHA               102:00 
2391      336724       Růžičková Kamila          PHK7153       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           104:00 
2392                   Vakant                                  Vakant                            106:00 
2393      301618       Přibíková Monika          PGP7256       PGP SK PRAGA PRAHA                108:00 
2394      8328         Macháčková Michaela       FYD7299       FYD JKOB FRÝDLANT V Č.            110:00 
2395      347864       Nehasilová Zuzana         LDC7150       LDC KOB DĚČÍN                     112:00 
2396      8256         Zuzánková Růžena          TJN6051       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          114:00 
2397      51829        Šťastná Alena             CTB7351       CTB SKOB Chotěboř                 116:00 
2398      410359       Posseltová Romana         TJN7050       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          118:00 
2399      253147       Paroulková Iva            LLI7151       LLI TJ LOKO LIBEREC               120:00 
2400                   Vakant                                  Vakant                            122:00 
2401      52285        Semíková Eva              KAM6950       KAM SK KAMENICE                   124:00 
2402      51809        Linková Iva               TUR6850       TUR OOB TJ TURNOV                 126:00 
2403                   Vakant                                  Vakant                            128:00 
2404      224882       Kaplanová Iva             LPU6859       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       130:00 
2405      52273        Škvorová Zuzana           KAM7350       KAM SK KAMENICE                   132:00 
2406      9556         Švadlenová Ivana          CHC7151       CHC KOB Choceň                    134:00 
2407      9310         Čermáková Renata          LPU6553       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       136:00 
2408      53167        Švecová Iva               CHT7151       CHT SK CHRAST                     138:00 
2409      9952         Zlámalová Zdena           SJC7253       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            140:00 
2411      303931       Kroupová Jana             PVP7052       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            142:00 
2412      51837        Voborníková Eva           CTB6851       CTB SKOB Chotěboř                 144:00 
2413      51969        Kamenická Lenka           OSN6955       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         146:00 
2414      232613       Hanáková Marta            KRL7151       KRL KOMETA KRALOVICE              148:00 
2415      9656         Demlová Jitka             LPU6955       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       150:00 
2416      9676         Smutná Jana               VAM6251       VAM OOB VAMBERK                   152:00 
2418      416258       Procházková Alexandra     LPU7051       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       154:00 
2419                   Vakant                                  Vakant                            156:00 
2420      9802         Langrová Monika           SHK7251       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         158:00 
2421      9494         Klapalová Marcela         PHK6852       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           160:00 
2422      301670       Jandová Lenka             KAD7250       KAD Originální Vivalín team       162:00 
2423      49155        Klinkerová Jitka          KAM6450       KAM SK KAMENICE                   164:00 
2410      109          Benešová Iva              SJH7051       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC      166:00 
2417      52242        Nešporová Marie           TTR7251       TTR OOB TŘEBÍČ                    168:00 



D40B  (44)         3.6 km  170 m   15 K    

2424                   Vakant                                  Vakant                             91:00 
2449      410727       Forstová Lenka            MFP6850       MFP MFF UK PRAHA                   93:00 
2432      211576       Stluková Eliška           PCB6851       PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE           95:00 
2425      51601        Pecková Ivana             EKP6252       EKP EKONOM PRAHA                   97:00 
2426      416172       Bínová Kateřina           MLA6754       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 99:00 
2427      219278       Kulhavá Jarmila           SRK6751       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      101:00 
2428      51583        Fantová Libuše            EKP5650       EKP EKONOM PRAHA                  103:00 
2429      6502         Wagner Martina            1016450       101 Zittau Sued                   105:00 
2430      231939       Illerová Daniela          DKP6651       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             107:00 
2431      232397       Čermáková Gabriela        KAM6752       KAM SK KAMENICE                   109:00 
2433      9678         Veverková Yveta           VAM6452       VAM OOB VAMBERK                   111:00 
2434      232490       Kettnerová Lenka          HCE6450       HCE SOKOL HOSTIVICE               113:00 
2435      51269        Vejvodová Mirka           OPT5751       OPT SK Libín 1096 Prachatice      115:00 
2436      51387        Čiháková Lenka            KNC6750       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       117:00 
2437      8179         Gorčicová Ivana           CHA6550       CHA OK CHRASTAVA                  119:00 
2438      51966        Procházková Miluše        DCE5450       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            121:00 
2439      416220       Miturová Radka            MLA6552       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                123:00 
2440      52417        Hlavová Miroslava         KON6389       KON KOB KONICE                    125:00 
2441      51984        Mudrová Martina           HCE6451       HCE SOKOL HOSTIVICE               127:00 
2442      236111       Nováková Irena            OKP6651       OKP OK24 PRAHA                    129:00 
2443                   Vakant                                  Vakant                            131:00 
2444      515141       Műllerová Zorka           SHK6751       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         133:00 
2445      49988        Abelová Ivana             STB6798       STB STADION NOVÝ BOR              135:00 
2446      515431       Procházková Pavlína       LBE6450       LBE LOKO BEROUN                   137:00 
2447      232174       Bochenková Jana           EKP6150       EKP EKONOM PRAHA                  139:00 
2448      53261        Kuchařová Ada             TBM5855       TBM TESLA BRNO                    141:00 
2450      51275        Slavíková Kateřina        PGP6650       PGP SK PRAGA PRAHA                143:00 
2452      52265        Komersová Jana            KNC6550       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       145:00 
2453      9316         Knapová Iva               LPU6052       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       147:00 
2454      51925        Tichá Jana                TJH6451       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC         149:00 
2455      51412        Troupová Vladěna          KRE6351       KRE SOKOL KŘEMŽE                  151:00 
2456                   Vakant                                  Vakant                            153:00 
2457      301693       Svobodová Lenka           ROU6650       ROU SKOB ROUDNICE N.L.            155:00 
2458                   Vakant                                  Vakant                            157:00 
2459      7726         Rydlová Magda             TJN6850       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          159:00 
2460      52451        Poklopová Ivana           UOL6451       UOL SK UP OLOMOUC                 161:00 
2461                   Vakant                                  Vakant                            163:00 
2462      9237         Juračková Jana            LPU6051       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       165:00 
2463      232038       Nykodýmová Monika         TBM6870       TBM TESLA BRNO                    167:00 
2464      9681         Klapalová Jana            VAM6451       VAM OOB VAMBERK                   169:00 
2465      9485         Mikulecká Nataša          SRK4751       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      171:00 
2466      7722         Pološčuková Monika        SMB6551       SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV        173:00 
2467      7868         Mrázová Pavla             DCE5550       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            175:00 
2451      361943       Koucká Ivana              EKP6850       EKP EKONOM PRAHA                  177:00 



D45B  (33)         3.6 km  170 m   15 K    

2492      9429         Panchártková Jitka        PHK5951       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            11:00 
2469      7759         Nováková Pavla            DOK5950       DOK OK DOKSY                       13:00 
2470      7870         Štrossová Jiřina          DCE5650       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             15:00 
2471      52358        Hrstková Dana             JHB6051       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD          17:00 
2472      51732        Lacigová Ivana            VSP5950       VSP USK PRAHA                      19:00 
2473      49477        Zunová Lenka              SCP6251       SCP OK SPARTA PRAHA                21:00 
2474                   Vakant                                  Vakant                             23:00 
2475      9609         Hanušová Jitka            LTU6352       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             25:00 
2476      232387       Kábrtová Iva              PEN6350       PEN OK RECO SPORT                  27:00 
2477      9311         Hermanová Dana            LPU6151       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        29:00 
2478      301143       Kavková Dana              SCP6150       SCP OK SPARTA PRAHA                31:00 
2479      7705         Svobodová Hana            SMB5951       SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV         33:00 
2480      416175       Sklenářová Jana           MLA6258       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 35:00 
2481                   Vakant                                  Vakant                             37:00 
2482      303944       Klusáčková Jitka          TTR6152       TTR OOB TŘEBÍČ                     39:00 
2483      8913         Vilnerová Eva             LPU6054       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        41:00 
2484      236995       Kolovská Ilona            LPM6350       LPM OK LOKO PLZEŇ                  43:00 
2485      51660        Ježková Regina            MKP6350       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA        45:00 
2486      8257         Kuncová Jiřina            TJN5752       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           47:00 
2487      9908         Benešová Iva              SJC6151       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             49:00 
2488      232184       Hrabánková Ilona          PGP6250       PGP SK PRAGA PRAHA                 51:00 
2489      590124       Hrušková Zdeňka           OSN5950       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          53:00 
2490      53182        Kohlová Alena             KPY6051       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.          55:00 
2491      9535         Peremská Dana             SRK6351       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       57:00 
2468      8949         Hejnalová Hana            PHK6151       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            59:00 
2493      232906       Kovářová Alena            LTP6151       LTP TJ Lokomotiva Teplice          61:00 
2494      51570        Vrabcová Jindra           SCP6151       SCP OK SPARTA PRAHA                63:00 
2495      53005        Tichovská Jitka           PGP6153       PGP SK PRAGA PRAHA                 65:00 
2496      51900        Rosecká Alena             PZR5654       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           67:00 
2497      51604        Šedivá Miroslava          EKP5750       EKP EKONOM PRAHA                   69:00 
2498      502090       Šámalová Hana             PGP6150       PGP SK PRAGA PRAHA                 71:00 
2499      405972       Petrželová Alena          LTU6351       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             73:00 
2500      51734        Michálková Jiřina         VSP6151       VSP USK PRAHA                      75:00 



D50B  (34)         3.0 km  120 m   15 K    

2501      301116       Dusílková Marie           SRK5752       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      121:00 
2502      51897        Jansová Alena             CHT5852       CHT SK CHRAST                     123:00 
2503      52095        Doležalová Vlasta         PGP5550       PGP SK PRAGA PRAHA                125:00 
2504      7884         Opavová Stanislava        MLA5451       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                127:00 
2505                   Vakant                                  Vakant                            129:00 
2506      9692         Hušková Eva               NPA5754       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               131:00 
2507      9117         Gazdačková Jana           SHK5851       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         133:00 
2508      9401         Běhounová Jiřina          PHK5651       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           135:00 
2509      9688         Kalibánová Jiřina         NPA5351       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               137:00 
2510      9211         Víchová Ladislava         LPU5851       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       139:00 
2511      49892        Dudová Hana               DKP5752       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             141:00 
2512      53641        Hejtmánková Alena         TAP5452       TAP KOB TRETRA PRAHA              143:00 
2513      53520        Cabrnochová Hana          DKL5550       DKL KLUB OB KLADNO                145:00 
2514      51862        Zelená Markéta            PGP5850       PGP SK PRAGA PRAHA                147:00 
2515      52184        Pokorná Eva               TEM5751       TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE            149:00 
2516                   Vakant                                  Vakant                            151:00 
2517      52352        Stupalová Jana            JHB5451       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD         153:00 
2518      8259         Lukavcová Lenka           TJN5452       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          155:00 
2519      4631         Havlová Jaroslava         JEN5452       JEN OB JENIŠOVICE                 157:00 
2520      51289        Wolkerová Dagmar          TJP5250       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA         159:00 
2521      8208         Konopáčová Jana           TUR5650       TUR OOB TJ TURNOV                 161:00 
2522      8954         Nýdrlová Eva              VRL5451       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       163:00 
2523      9690         Nováková Jana             NPA5552       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               165:00 
2524      49615        Flašarová Marie           KCK5756       KCK KOB Č.KRUMLOV                 167:00 
2525      8171         Kadavá Eva                CHA5750       CHA OK CHRASTAVA                  169:00 
2526                   Vakant                                  Vakant                            171:00 
2527      8168         Bradnová Věra             CHA5550       CHA OK CHRASTAVA                  173:00 
2528      9290         Dočkalová Jiřina          LPU5654       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       175:00 
2529      8170         Lusková Olga              CHA5650       CHA OK CHRASTAVA                  177:00 
2530      232515       Böhmová Eva               TJN5450       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          179:00 
2531      51795        Mrázková Ivana            DKP5650       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             181:00 
2532      52760        Jahnová Helena            SCP5550       SCP OK SPARTA PRAHA               183:00 
2533      51135        Nováková Svatava          SKV5351       SKV SLOVAN KARLOVY VARY           185:00 
2534      9118         Bláhová Luba              SHK5852       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         187:00 



D55B  (14)         3.0 km  120 m   15 K    

2535      8158         Vokálová Pavla            CHA4951       CHA OK CHRASTAVA                   35:00 
2536      8110         Neradová Alena            LIT5051       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       37:00 
2537      8165         Ševčíková Alena           CHA5351       CHA OK CHRASTAVA                   39:00 
2538                   Vakant                                  Vakant                             41:00 
2539      51799        Stehnová Hana             DKP5150       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              43:00 
2540      49821        Křížová Zdenka            PZR5051       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           45:00 
2541      5991         Nedvídková Jitka          DLT5151       DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE         47:00 
2542      303959       Hamáčková Eva             LBE5150       LBE LOKO BEROUN                    49:00 
2543      9371         Jiranová Alena            PHK5351       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            51:00 
2544      51645        Dohnalová Dana            VSP5050       VSP USK PRAHA                      53:00 
2545                   Vakant                                  Vakant                             55:00 
2546      4100         Horáčková Stanislava      CHA4950       CHA OK CHRASTAVA                   57:00 
2547      6424         Ender Irina               1020000       102 HSG Turbine Zittau             59:00 
2548      8162         Šaffková Zuzana           CHA5150       CHA OK CHRASTAVA                   61:00 



D60B  (16)         2.3 km  100 m   12 K    

2549      51384        Nejezchlebová Věra        KAS4551       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV           118:00 
2550      8152         Kašková Eva               CHA4650       CHA OK CHRASTAVA                  120:00 
2551      53006        Kubátová Milada           PGP4750       PGP SK PRAGA PRAHA                122:00 
2552      49330        Gavendová Anna            TRI4650       TRI TJ TŽ TŘINEC                  124:00 
2553      8212         Folprechtová Marie        TUR4250       TUR OOB TJ TURNOV                 126:00 
2554      52096        Dvořáková Ladislava       PGP4451       PGP SK PRAGA PRAHA                128:00 
2555                   Vakant                                  Vakant                            130:00 
2556      8151         Horčíková Marie           CHA4350       CHA OK CHRASTAVA                  132:00 
2557      8242         Kubíková Hela             LLI4851       LLI TJ LOKO LIBEREC               134:00 
2558      51647        Městková Eva              TEP4851       TEP TEMPO PRAHA                   136:00 
2559      9247         Kubíková Květa            LPU4752       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       138:00 
2560      53540        Ryšavá Lubomíra           TJP4750       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA         140:00 
2561      51612        Zmeková Míla              SLP4451       SLP SK SLAVIA PRAHA               142:00 
2562                   Vakant                                  Vakant                            144:00 
2563      51214        Krausová Marie            LLI4451       LLI TJ LOKO LIBEREC               146:00 
2564      8998         Knoblochová Věra          VRL4851       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       148:00 



D65B  (7)          2.3 km  100 m   12 K    

2565      51148        Bláhová Blanka            SJP3651       SJP SLAVOJ PRAHA                   82:00 
2566      8211         Šlézrová Eva              TUR4350       TUR OOB TJ TURNOV                  84:00 
2567      8228         Štrojsová Jaroslava       KAS4350       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV            86:00 
2568                   Vakant                                  Vakant                             88:00 
2569      51698        Haňkovská Jana            PGP4050       PGP SK PRAGA PRAHA                 90:00 
2570                   Vakant                                  Vakant                             92:00 
2571      51266        Lejsková Jiřka            TEP3750       TEP TEMPO PRAHA                    94:00 



H14B  (50)         3.4 km  135 m   14 K    

2572      301505       Frank Jiří                MAS9600       MAS KČT AŠ                         30:00 
2573      301620       Kroupa Tomáš              PVP9401       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             32:00 
2574      301134       Jiroušek Vít              SRK9402       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       34:00 
2575      9572         Janeba Vladimír           CHC9602       CHC KOB Choceň                     36:00 
2576      51475        Šlajs Daničel             KRL9403       KRL KOMETA KRALOVICE               38:00 
2577      410355       Kosek Jan                 SRK9507       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       40:00 
2578      51288        Kettner Lukáš             HCE9400       HCE SOKOL HOSTIVICE                42:00 
2579      9814         Heřman Ondřej             SRK9503       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       44:00 
2580      232972       Červinka František        OKP9600       OKP OK24 PRAHA                     46:00 
2581      411609       Horák Patrik              TUV9501       TUV SOK TJ TURNOV                  48:00 
2582      8360         Nedvěd Vojtěch            PGP9404       PGP SK PRAGA PRAHA                 50:00 
2583      410247       Kettner Vojtěch           HCE9600       HCE SOKOL HOSTIVICE                52:00 
2584      515025       Štádlík Lukáš             SLA9401       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            54:00 
2585      9041         Kučera Štěpán             STH9401       STH SK STUDENEC                    56:00 
2586      9712         Tázlar Vojtěch            NPA9501       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                58:00 
2587      410351       Červinka Jiří             OKP9500       OKP OK24 PRAHA                     60:00 
2588      9657         Deml Tomáš                LPU9502       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        62:00 
2589      232421       Čížek Petr                TJH9402       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC          64:00 
2590                   Vakant                                  Vakant                             66:00 
2591      515498       Illner Vojtěch            DKP9600       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              68:00 
2592                   Vakant                                  Vakant                             70:00 
2593      232322       Čech Jan                  SJI9601       SJI OK JIHLAVA                     72:00 
2594      9570         Křivda Martin             CHC9501       CHC KOB Choceň                     74:00 
2595                   Vakant                                  Vakant                             76:00 
2596      330693       Málek Jan                 PZR9505       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           78:00 
2597      410774       Kučera Tomáš              STH9402       STH SK STUDENEC                    80:00 
2598      232904       Kučera Jindřich           LTP9600       LTP TJ Lokomotiva Teplice          82:00 
2599      515487       Grundmann Jan             LTU9401       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             84:00 
2600      301383       Kamenický Ondřej          PHK9401       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            86:00 
2601      51471        Dvořáček Radek            VAM9401       VAM OOB VAMBERK                    88:00 
2602      232512       Posselt Martin            TJN9501       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           90:00 
2603      7773         Boskovský Tomáš           DOK9400       DOK OK DOKSY                       92:00 
2604      339560       Růžička Karel             PHK9502       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            94:00 
2605      301112       Ptáček Martin             SRK9509       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       96:00 
2606      51468        Vyskočil Štěpán           VAM9701       VAM OOB VAMBERK                    98:00 
2607                   Vakant                                  Vakant                            100:00 
2608      8692         Mašek Ondřej              BSO9501       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             102:00 
2609      224873       Kaplan Martin             LPU9609       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       104:00 
2610      246866       Schejbal Martin           PGP9403       PGP SK PRAGA PRAHA                106:00 
2611      301239       Pokorný Ondřej            SJI9401       SJI OK JIHLAVA                    108:00 
2612      405992       Mašek Ondřej              SRK9502       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      110:00 
2613                   Vakant                                  Vakant                            112:00 
2614      232267       Semík Ondra               KAM9401       KAM SK KAMENICE                   114:00 
2615      9881         Šňupárek Václav           DKP9500       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             116:00 
2616                   Vakant                                  Vakant                            118:00 
2617      232426       Čermák Matyáš             KAM9501       KAM SK KAMENICE                   120:00 
2618      219210       Waněk Adam                VRL9501       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       122:00 
2619      51995        Kamenický Jeroným         OSN9549       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         124:00 
2620      232245       Valášek Jan               KAM9400       KAM SK KAMENICE                   126:00 
2621      8801         Malec Oldřich             SLA9400       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ           128:00 



H16A  (25)         4.3 km  205 m   21 K    

200       410798       Kos Tomáš                 LPU9303       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       101:00 
201       232136       Schuster Marek            AOP9303       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       103:00 
202       49365        Argaláš Michal            TRI9301       TRI TJ TŽ TŘINEC                  105:00 
203       303904       Janata Jakub              STH9205       STH SK STUDENEC                   107:00 
204       9926         Chloupek Adam             SJC9301       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            109:00 
205       51504        Valenta Jiří              LCE9201       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             111:00 
206       53172        Mokrý Stanislav           ABM9202       ABM KOB MOIRA BRNO                113:00 
207       416152       Navrátil Boris            AOV9203       AOV BANÍK FIZA OSTRAVA            115:00 
208       53565        Ludvík Vojtěch            STB9301       STB STADION NOVÝ BOR              117:00 
209       515402       Petržela Jan              LTU9201       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            119:00 
210       303912       Klusáček Jan              TTR9301       TTR OOB TŘEBÍČ                    121:00 
211       410796       Kos Oldřich               LPU9302       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       123:00 
212       53880        Hubáček Michal            LCE9301       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             125:00 
213       301101       Rusý Tomáš                KAM9301       KAM SK KAMENICE                   127:00 
214       9486         Handl Jindřich            SRK9201       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      129:00 
215       301278       Suchý Jiří                SJI9201       SJI OK JIHLAVA                    131:00 
216       9298         Ptáček Adam               LPU9203       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       133:00 
217       8799         Hadač Filip               AOP9301       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       135:00 
218       8661         Gazda Viktor              TRI9203       TRI TJ TŽ TŘINEC                  137:00 
219       232705       Novotný Ondřej            ABM9211       ABM KOB MOIRA BRNO                139:00 
220       9304         Čermák Jan                LPU9301       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       141:00 
221       53869        Vavrys Johan              LCE9302       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             143:00 
222       9198         Mikulecký Jan             PHK9202       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           145:00 
223       301293       Jakoubek Jakub            SJI9303       SJI OK JIHLAVA                    147:00 
224       995870       Sykora Jan                AOP9201       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       149:00 



H16B  (37)         3.8 km  195 m   16 K    

2647      8080         Zakouřil Vít              TUR9301       TUR OOB TJ TURNOV                   1:00 
2669      405953       Egrt Martin               SHK9203       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           3:00 
2649      9002         Kubát Lukáš               VRL9301       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         5:00 
2650      410392       Prášek Přemysl            PGP9302       PGP SK PRAGA PRAHA                  7:00 
2651      995891       Tichý Tomáš               TJH9201       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC           9:00 
2652      405965       Hladík František          STH9203       STH SK STUDENEC                    11:00 
2653      232647       Maňák Matěj               PHK9302       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            13:00 
2654      53137        Žanda Matěj               CTB9201       CTB SKOB Chotěboř                  15:00 
2655      232034       Nykodým Ondřej            TBM9307       TBM TESLA BRNO                     17:00 
2656      9664         Smutný Šimon              VAM9301       VAM OOB VAMBERK                    19:00 
2657      416113       Klaška Pavel              DKP9301       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              21:00 
2658      500838       Vik Martin                STH9206       STH SK STUDENEC                    23:00 
2659      301706       Kolovský František        LPM9202       LPM OK LOKO PLZEŇ                  25:00 
2660      9990         Uvizl Marek               STH9202       STH SK STUDENEC                    27:00 
2661      420453       Látal Dominik             LTP9300       LTP TJ Lokomotiva Teplice          29:00 
2662      301122       Zajíček Radim             SRK9110       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       31:00 
2663      51993        Kamenický Tobiáš          OSN9339       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          33:00 
2664      51112        Klouček Martin            STH9301       STH SK STUDENEC                    35:00 
2665      51131        Divecký František         SHK9301       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          37:00 
2666      219252       Zacha Ondřej              SJI9304       SJI OK JIHLAVA                     39:00 
2667      232610       Slanař Matěj              LPU9304       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        41:00 
2668      336779       Fuksa Jakub               SJI9307       SJI OK JIHLAVA                     43:00 
2648                   Vakant                                  Vakant                             45:00 
2670      49604        Provázek Jiří             SHK9302       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          47:00 
2671      336774       Škrabánek Matěj           SJI9203       SJI OK JIHLAVA                     49:00 
2672      207839       Vištejn Jiří              KRL9305       KRL KOMETA KRALOVICE               51:00 
2673      52158        Krejsa Vladimír           CHT9202       CHT SK CHRAST                      53:00 
2674      232504       Vokál David               TJN9204       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           55:00 
2675      51110        Kučera Michal             STH9201       STH SK STUDENEC                    57:00 
2676      331418       Kudera Daniel             SHK9208       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          59:00 
2677      301507       Šulc Marek                MAS9300       MAS KČT AŠ                         61:00 
2678      49603        Smitka Jan                SHK9204       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          63:00 
2679      23645        Pustai David              TJN9301       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           65:00 
2680      207825       Ondřej Pova               KRL9304       KRL KOMETA KRALOVICE               67:00 
2681      51438        Buk Jindřich              ROU9303       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             69:00 
2682      301104       Světelský Jakub           SRK9302       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       71:00 
2683      49362        Charvát Jiří              STH9204       STH SK STUDENEC                    73:00 



H18A  (39)         5.3 km  265 m   22 K    

300                    Vakant                                  Vakant                             82:00 
301                    Vakant                                  Vakant                             84:00 
302                    Vakant                                  Vakant                             86:00 
303       553445       Kamenický Jakub           PHK9104       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            88:00 
304       416012       Hrobař Štěpán             ABM9106       ABM KOB MOIRA BRNO                 90:00 
305       515150       Vozda Vojtěch             ASU9043       ASU MAGNUS ORIENTEERING            92:00 
306       52709        Vlažný Jakub              LCE9102       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              94:00 
307       515142       Klapal Jan                LPU9006       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        96:00 
308       52656        Strečko Marek             ASU9149       ASU MAGNUS ORIENTEERING            98:00 
309       301422       Švirák Ondřej             BSO9102       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             100:00 
310       416125       Kantor Ondřej             TRI9103       TRI TJ TŽ TŘINEC                  102:00 
311       515424       Slezák Jiří               LCE9001       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             104:00 
312       515166       Nožka Radek               LPU9005       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       106:00 
313       53576        Bravený Vít               VBM9102       VBM VSK MZLU BRNO                 108:00 
314       416118       Landovský Tomáš           PGP9103       PGP SK PRAGA PRAHA                110:00 
315       51109        Exner Jan                 JIL9001       JIL OK JILEMNICE                  112:00 
316       53317        Nečas Jiří                TZL9101       TZL SKOB ZLÍN                     114:00 
317       515191       Hnilica Přemek            ASU9141       ASU MAGNUS ORIENTEERING           116:00 
318       301633       Procházka Tomáš           LPU9110       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       118:00 
319       9049         Klouček Tomáš             JIL9007       JIL OK JILEMNICE                  120:00 
320       49438        Melecký Martin            OOP9000       OOP TJ OPAVA                      122:00 
321       53660        Nešpor Václav             KAM9103       KAM SK KAMENICE                   124:00 
322       515162       Procházka David           LPU9113       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       126:00 
323       995799       Semík Vojtěch             KAM9100       KAM SK KAMENICE                   128:00 
324       416173       Bína Martin               MLA9102       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                130:00 
325       51990        Kamenický Matěj           OSN9036       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         132:00 
326       9195         Stulík Matěj              SHK9101       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         134:00 
327       9866         Hovorka Lukáš             LPU9001       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       136:00 
328       553441       Kubát Pavel               PHK9101       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           138:00 
329       9491         Ptáček Jiří               SRK9002       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      140:00 
330       9843         Funda Jan                 SHK9103       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         142:00 
331       53836        Kolárik Jan               TZL9013       TZL SKOB ZLÍN                     144:00 
332       301639       Zelenka Tomáš             PHK9001       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           146:00 
333       8723         Peřinka Jan               AOP9101       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       148:00 
334       52136        Nykodým Miloš             ZBM9005       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            150:00 
335       52135        Bořil Petr                LPU9119       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       152:00 
336       515131       Henych Ondřej             VLI9001       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         154:00 
337       911220       Zimmermann Štěpán         ZBM9101       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            156:00 
338       301385       Stránský Vojtěch          DKP9005       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             158:00 



H18B  (24)         4.3 km  185 m   20 K    

2723      49881        Betlach Martin            DKP9000       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              20:00 
2724      416830       Hostaš Petr               TJN9001       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           22:00 
2725      51202        Sobek Jiří                LLI9002       LLI TJ LOKO LIBEREC                24:00 
2726      232508       Večeřa Martin             TJN9105       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           26:00 
2727      51209        Hoidekr Jan               LLI9001       LLI TJ LOKO LIBEREC                28:00 
2728      416840       Picek Jan                 TJN9101       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           30:00 
2729      416290       Kult Martin               LTU9002       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             32:00 
2730      52928        Škara Vojtěch             LTP9102       LTP TJ Lokomotiva Teplice          34:00 
2731      4682         Kaser Dan                 JHB9103       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD          36:00 
2732      52898        Šedivý Ondřej             KNC9103       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY        38:00 
2733      9490         Souček Michal             SHK9007       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          40:00 
2734      9352         Azeb Karim                PHK9110       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            42:00 
2735      410746       Hyka Jan                  TUR9002       TUR OOB TJ TURNOV                  44:00 
2736      52161        Krejsa Martin             CHT9001       CHT SK CHRAST                      46:00 
2737      416136       Daněk Vojtěch             ROZ9100       ROZ OK TOM ROZTOKY                 48:00 
2738      51822        Franců Adam               TUR9004       TUR OOB TJ TURNOV                  50:00 
2739      515479       Lazák Tomáš               LTU9102       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             52:00 
2740      9003         Machek Vojta              VRL9102       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        54:00 
2741      9194         Vychodil Adam             SHK9105       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          56:00 
2742      49363        Havlíček Lukáš            JIL9003       JIL OK JILEMNICE                   58:00 
2743      301378       Novák Libor               OKP9100       OKP OK24 PRAHA                     60:00 
2744      9708         Brendl Radek              NPA9002       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                62:00 
2745      9091         Černý Vojtěch             JIL9006       JIL OK JILEMNICE                   64:00 
2746      416163       Šnobr Michal              SJI9102       SJI OK JIHLAVA                     66:00 



H20A  (32)         5.3 km  265 m   22 K    

400       52125        Hruška Ondřej             OSN8935       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           0:00 
401       53706        Mysliveček Marek          PGP8908       PGP SK PRAGA PRAHA                  2:00 
402       49686        Zimmermann Jakub          ZBM8928       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              4:00 
403       9498         Pátek Lukáš               SRK8905       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K        6:00 
404       52707        Vlažný Jan                LCE8901       LCE SLOVAN LUHAČOVICE               8:00 
405       53103        Zbranek Roman             UOL8812       UOL SK UP OLOMOUC                  10:00 
406       52706        Cahel Marek               LCE8803       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              12:00 
407       301547       Bravený Adam              VBM8801       VBM VSK MZLU BRNO                  14:00 
408       52463        Štrajt Michal             UOL8903       UOL SK UP OLOMOUC                  16:00 
409       515176       Kodeda Štěpán             SJC8818       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             18:00 
410       553440       Muller Martin             PHK8903       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            20:00 
411       9504         Dusílek Adam              SRK8902       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       22:00 
412       553448       Kubát Jan                 PHK8902       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            24:00 
413       52551        Král Vojtěch              SSU8841       SSU SEVERKA ŠUMPERK                26:00 
414       515163       Bořil Tomáš               ZBM8833       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             28:00 
415       232102       Válek Filip               VRB8906       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.       30:00 
416       553446       Panchártek Jan            PHK8802       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            32:00 
417       303927       Klusáček Matěj            ZBM8923       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             34:00 
418       515460       Slezák Zdeněk             LCE8902       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              36:00 
419       52856        Navrátil Tomáš            JPV8817       JPV SK PROSTĚJOV                   38:00 
420       515127       Chromý Adam               ZBM8841       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             40:00 
421       9972         Špicar Petr               SJC8801       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             42:00 
422       7878         Kunc Petr                 MLA8801       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 44:00 
423       52450        Poklop Martin             SSU8802       SSU SEVERKA ŠUMPERK                46:00 
424       890118       Hájek Daniel              ZBM8919       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             48:00 
425       52965        Rajnošek Matěj            OSN8800       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          50:00 
426       4130         Hradec Pavel              CHA8801       CHA OK CHRASTAVA                   52:00 
427       9189         Šabatka Zdeněk            SHK8902       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          54:00 
428       52705        Perůtka Jan               LCE8801       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              56:00 
429       995831       Jirásek Michal            SHK8901       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          58:00 
430       8304         Škoda Jakub               VLI8800       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          60:00 
431       51513        Malý Ondřej               VIZ8911       VIZ SOKOL VIZOVICE                 62:00 



H20B  (12)         4.7 km  215 m   19 K    

2779      515433       Hodek Michal              TAP8808       TAP KOB TRETRA PRAHA              141:00 
2780      53700        Novohradský Petr          PZR8903       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          143:00 
2781      52916        Eiselt Jan                LTP8801       LTP TJ Lokomotiva Teplice         145:00 
2782      9510         Klícha Martin             SRK8801       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      147:00 
2783      301184       Zuna Jára                 SCP8801       SCP OK SPARTA PRAHA               149:00 
2784                   Vakant                                  Vakant                            151:00 
2785      49824        Hladílek Jan              PZR8814       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          153:00 
2786      4681         Hájek Štěpán              CTB8901       CTB SKOB Chotěboř                 155:00 
2787      416837       Kobr Tomáš                TJN8901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          157:00 
2788      9507         Jirčák Ondřej             SRK8805       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      159:00 
2789      515502       Fiala Martin              TTR8801       TTR OOB TŘEBÍČ                    161:00 
2790      9670         Klapal Michal             VAM8802       VAM OOB VAMBERK                   163:00 



H21A  (75)         5.6 km  275 m   27 K    

2791      9410         Novotný Tomáš             PHK8101       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             5:00 
2843      9967         Zikmund Zdeněk            NPA6705       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 7:00 
2792      9137         Paclík Roman              SHK7801       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           9:00 
2793      9000         Polák Vlastimil           VRL7702       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        11:00 
2794      9140         Weiner Jakub              SHK7911       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          13:00 
2795      7210         Khýn Vítězslav            DOB8304       DOB KOB DOBRUŠKA                   15:00 
2796      51682        Tichovský Martin          PGP6100       PGP SK PRAGA PRAHA                 17:00 
2797      515101       Šrámek Jaromír            KSU5801       KSU KVS ŠUMPERK                    19:00 
2798      9359         Tihon Michal              PHK7905       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            21:00 
2799      9693         Novák Jiří                NPA7502       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                23:00 
2800      232019       Zelinka Jiří              ZBM8740       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             25:00 
2801      8301         Hora Vojtěch              PGP8301       PGP SK PRAGA PRAHA                 27:00 
2802      9325         Vávra Jaroslav            LPU7308       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        29:00 
2803      995882       Sedláček Tomáš            JPV8601       JPV SK PROSTĚJOV                   31:00 
2804      51833        Hübner Jan                CTB7902       CTB SKOB Chotěboř                  33:00 
2805      52106        Sysel Ctibor              PGP8700       PGP SK PRAGA PRAHA                 35:00 
2806      8298         Pachner Pavel             VLI7503       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          37:00 
2807      52296        Košárek Pavel             JAM7100       JAM SK JAMNICE                     39:00 
2809      51610        Seidl Miroslav            EKP7402       EKP EKONOM PRAHA                   41:00 
2810      51807        Vlach Martin              DKP8605       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              43:00 
2811      4455         Pilař Karel               MAS5501       MAS KČT AŠ                         45:00 
2812      995892       Otruba Marek              PLU7417       PLU SOKOL PLUMLOV                  47:00 
2813      1            Kalenský Tomáš            SJC8015       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             49:00 
2814      52331        Kadlec Jan                SJI8306       SJI OK JIHLAVA                     51:00 
2815                   Vakant                                  Vakant                             53:00 
2816      9694         Novák Zdeněk              NPA7701       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                55:00 
2817      9153         Stulík Jakub              SHK8212       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          57:00 
2818      53376        Horyna Roman              VIZ7602       VIZ SOKOL VIZOVICE                 59:00 
2819      52852        Ondráček Radim            EKP7414       EKP EKONOM PRAHA                   61:00 
2820                   Vakant                                  Vakant                             63:00 
2821      9399         Kadeřávek Petr            PHK7605       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            65:00 
2822      51590        Kolín Jan                 JIL7701       JIL OK JILEMNICE                   67:00 
2823      9231         Kaplan Jan                LPU6401       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        69:00 
2824                   Vakant                                  Vakant                             71:00 
2825      8129         Martan Jiří               HAR7301       HAR OK HARCOV                      73:00 
2826      253362       Bencúr Juraj              LCE7701       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              75:00 
2827      7203         Schröter Pavel            HAR7203       HAR OK HARCOV                      77:00 
2828      9559         Pešek Ondřej              CHC8502       CHC KOB Choceň                     79:00 
2829      51750        Bořánek Petr              VSP7000       VSP USK PRAHA                      81:00 
2830      995877       Kratochvíl Martin         SJI8304       SJI OK JIHLAVA                     83:00 
2831      9230         Fencl Petr                LPU6901       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        85:00 
2832      8300         Přinda Lukáš              VLI7701       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          87:00 
2833      51611        Princl Pavel              FSP7800       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         89:00 
2834      51783        Žaloudek Petr             DKP8304       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              91:00 
2835      995886       Balcar Aleš               PHK8602       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            93:00 
2836      52105        Sysel Ondřej              PGP8302       PGP SK PRAGA PRAHA                 95:00 
2837      995884       Justa Pavel               PHK8701       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            97:00 
2838      515015       Janeček Oldřich           DKP8211       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              99:00 
2840      9525         Potštejnský Jan           SRK7807       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      101:00 
2841      51932        Klech Richard             VRB7201       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      103:00 
2842      9669         Veverka Tomáš             VAM8401       VAM OOB VAMBERK                   105:00 
2844      515503       Peterka Vojtěch           LLI7502       LLI TJ LOKO LIBEREC               107:00 
2845      51733        Kozák Petr                KAM6501       KAM SK KAMENICE                   109:00 
2846      9135         Svoboda Ondřej            SHK7605       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         111:00 
2847                   Vakant                                  Vakant                            113:00 
2848      1302798      Zuzánek Zdeněk            TJN5901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          115:00 
2849      515441       Laciga Radek              PGP8202       PGP SK PRAGA PRAHA                117:00 
2850      53226        Habán Ivo                 VLI7707       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         119:00 
2851      51628        Hýbl Lukáš                PGP7504       PGP SK PRAGA PRAHA                121:00 
2852      9903         Drobník Michal            SJC8709       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            123:00 
2853      416042       Krajča Tomáš              TZL8714       TZL SKOB ZLÍN                     125:00 
2854      51840        Kondrát Martin            PGP6501       PGP SK PRAGA PRAHA                127:00 
2855      515179       Turczer Petr              KSU7945       KSU KVS ŠUMPERK                   129:00 
2856      8980         Hanč Petr                 VRL8001       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       131:00 
2857      515475       Makovský Jakub            TAP8511       TAP KOB TRETRA PRAHA              133:00 
2858      4352         Gazdačko Jan              SHK8404       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         135:00 
2859      410337       Otrusina Jiří             ZBM8201       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            137:00 
2860      53232        Štěpánek Martin           TBM7327       TBM TESLA BRNO                    139:00 
2861      51709        Tesař Pavel               PGP7708       PGP SK PRAGA PRAHA                141:00 
2862      51558        Vrabec Ondřej             SCP8303       SCP OK SPARTA PRAHA               143:00 
2863      995883       Bialožyt Michal           ZBM8707       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            145:00 
2864      515464       Janovský Tomáš            PGP6401       PGP SK PRAGA PRAHA                147:00 
2865      49674        Fučík Karel               VBM7246       VBM VSK MZLU BRNO                 149:00 
2808      52482        Otruba Karel              PLU7917       PLU SOKOL PLUMLOV                 151:00 
2839      515067       Fibír Tomáš               FSP7901       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        153:00 



H21B  (102)        5.2 km  230 m   25 K    

2949      8856         Bohuslav Václav           LPM7206       LPM OK LOKO PLZEŇ                   0:00 
2955                   Vakant                                  Vakant                              2:00 
2867      51712        Šimša Jaromír             MFP7100       MFP MFF UK PRAHA                    4:00 
2868      995800       Vaněk Petr                ZBP7302       ZBP SK ZBRASLAV                     6:00 
2869      515484       Vébr Jiří                 KTA6901       KTA SK KOTNOV TÁBOR                 8:00 
2870      9274         Fiala Petr                LPU8701       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        10:00 
2871      416140       Khel Richard              SCP7500       SCP OK SPARTA PRAHA                12:00 
2872      515159       Kříž Lukáš                TTR8201       TTR OOB TŘEBÍČ                     14:00 
2873      51418        Zimmermann Pavel          KRE6401       KRE SOKOL KŘEMŽE                   16:00 
2874      51534        Ježek Lukáš               CHA8604       CHA OK CHRASTAVA                   18:00 
2875      8982         Kutlvašr Ruda             VRL7601       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        20:00 
2876      121          König Lukáš               ZBM8001       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             22:00 
2877      9317         Fukátko Petr              LPU8503       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        24:00 
2878      51831        Král Michal               CTB8201       CTB SKOB Chotěboř                  26:00 
2879      8009         Voráček Michal            PGP8009       PGP SK PRAGA PRAHA                 28:00 
2880      416107       Liščinský Tomáš           ZBM8411       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             30:00 
2881      53581        Dvořák Miroslav           ZBP7601       ZBP SK ZBRASLAV                    32:00 
2882      51662        Vaněček Jáchym            MKP7801       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA        34:00 
2883      4298         Kazda Jiří                SJC8006       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             36:00 
2884      416195       Čech Jan                  FSP7900       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         38:00 
2885      51811        Kubíček Zdeněk            TUR7202       TUR OOB TJ TURNOV                  40:00 
2886      9454         Veselý Ondřej             PHK8505       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            42:00 
2887      8247         Vajc Jan                  CHA8605       CHA OK CHRASTAVA                   44:00 
2888      301360       Korecký Miroslav          TEM7901       TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE             46:00 
2889      336713       Kysilko Zdeněk            CHT8601       CHT SK CHRAST                      48:00 
2890      515050       Mašata Roman              PHK7107       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            50:00 
2891      51632        Kožina Petr               PGP6000       PGP SK PRAGA PRAHA                 52:00 
2892      53726        Hulec Jakub               KSH8401       KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY              54:00 
2893      51830        Šťastný Karel             CTB7901       CTB SKOB Chotěboř                  56:00 
2894      52462        Špacír Jan                UOL8805       UOL SK UP OLOMOUC                  58:00 
2895      8044         Teringl Radek             VCB6502       VCB TJ OB České Budějovice         60:00 
2896      9324         Držka Štěpán              LPU7604       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        62:00 
2897      7756         Čečka Jiří                SHK7600       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          64:00 
2898      53583        Pražák Jiří               ZBP7800       ZBP SK ZBRASLAV                    66:00 
2899      9288         Kárník Jan                LPU7811       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        68:00 
2900      8105         Kučerka David             LIT8202       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       70:00 
2901      8188         Kadavý Petr               CHA7800       CHA OK CHRASTAVA                   72:00 
2902      8124         Pavlík Libor              LIT7605       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       74:00 
2903      51227        Poloprutský Tomáš         VLI6205       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          76:00 
2904      9974         Chrást Tomáš              STH7401       STH SK STUDENEC                    78:00 
2905      301273       Jirků Roman               SJI8309       SJI OK JIHLAVA                     80:00 
2906      995805       Nehasil David             LDC7700       LDC KOB DĚČÍN                      82:00 
2907      8265         Lukavec Petr              SMR7800       SMR SK SNS Smržovka                84:00 
2908      52267        Škvor Martin              KAM6700       KAM SK KAMENICE                    86:00 
2909      8107         Macek Jiří                LIT8401       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       88:00 
2910      9005         Wohanka Pavel             VRL7501       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        90:00 
2911      253145       Vokurka Jan               HAR7501       HAR OK HARCOV                      92:00 
2912      301627       Hošek Radim               VCB8701       VCB TJ OB České Budějovice         94:00 
2913      515458       Kalina Miroslav           EKP8211       EKP EKONOM PRAHA                   96:00 
2914      515192       Novotný Jiří              TZL8001       TZL SKOB ZLÍN                      98:00 
2915      49385        Kopecký Pavel             VSP7800       VSP USK PRAHA                     100:00 
2916                   Vakant                                  Vakant                            102:00 
2917      9626         Doucha Jiří               SNA7105       SNA START NÁCHOD                  104:00 
2918                   Vakant                                  Vakant                            106:00 
2919      51663        Gregor Martin             CTB7701       CTB SKOB Chotěboř                 108:00 
2920      301346       Žáček Martin              FSP6803       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        110:00 
2921      9555         Švadlena Pavel            CHC7502       CHC KOB Choceň                    112:00 
2922      52753        Schuster Martin           AOP6502       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       114:00 
2923      9849         Hanovec Petr              SHK7101       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         116:00 
2924      515469       Zajíc Vítězslav           TAP8610       TAP KOB TRETRA PRAHA              118:00 
2925      51587        Janeček Jura              EKP6701       EKP EKONOM PRAHA                  120:00 
2926      8118         Kučerka Jan               LIT8002       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      122:00 
2927      5180         Vokál Vojtěch             CHA7900       CHA OK CHRASTAVA                  124:00 
2928      52109        Rakovec Michal            SCP6901       SCP OK SPARTA PRAHA               126:00 
2929      416752       Hrnčiar Dušan             ZBM7703       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            128:00 
2930      4351         Svoboda Petr              SHK8508       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         130:00 
2931      336758       Zháňal Jan                TTR8701       TTR OOB TŘEBÍČ                    132:00 
2932      51835        Král Aleš                 CTB7801       CTB SKOB Chotěboř                 134:00 
2933      52761        Jahn Petr                 VIZ8400       VIZ SOKOL VIZOVICE                136:00 
2934      301644       Rožek David               MFP7403       MFP MFF UK PRAHA                  138:00 
2935      9469         Ježek Jiří                PHK8403       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           140:00 
2936      51980        Matras Tomáš              CHT8001       CHT SK CHRAST                     142:00 
2937      51773        Boudny Jan                SCP7417       SCP OK SPARTA PRAHA               144:00 
2938      9898         Kraus Petr                SJC7303       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            146:00 
2939      9307         Herman Jan                LPU8505       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       148:00 
2940      9558         Pátek Michal              CHC8603       CHC KOB Choceň                    150:00 
2941      9282         Fukátko Jan               LPU8105       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       152:00 
2942      207827       Kurfurst Pavel            FSP7400       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        154:00 
2943      9321         Jirásek Aleš              LPU7601       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       156:00 
2944      130          Pátek Richard             ZBM7609       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            158:00 
2945      8322         Kvapil Petr               TUV7402       TUV SOK TJ TURNOV                 160:00 
2946      53679        Rouš Pavel                VBM8102       VBM VSK MZLU BRNO                 162:00 
2947      9962         Zlámal Petr               SJC7010       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            164:00 
2948      52663        Hadač Miroslav            AOP6501       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       166:00 
2950      51758        Duda František            DKP8107       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             168:00 
2951      515098       Kužel Tomáš               FSP7610       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        170:00 
2952      9965         Hanzl Tomáš               SJC8205       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            172:00 
2953      1467         Suchý Ondřej              LPM8301       LPM OK LOKO PLZEŇ                 174:00 
2954      8859         Šimek Tomáš               FSP6304       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        176:00 
2866      53699        Kočí Martin               VBM8702       VBM VSK MZLU BRNO                 178:00 
2956      51596        Lebeda Dušan              EKP7301       EKP EKONOM PRAHA                  180:00 
2957      51614        Šafka Jan                 SLP7704       SLP SK SLAVIA PRAHA               182:00 
2958      515108       Gajda Jan                 VSP6801       VSP USK PRAHA                     184:00 
2959      515097       Borovička Milan           FSP6104       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        186:00 
2960      9875         Horálek Radek             DKP8013       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             188:00 
2961      51287        Fišer Jiří                SLP8503       SLP SK SLAVIA PRAHA               190:00 
2962      7767         Novák Daniel              DOK8700       DOK OK DOKSY                      192:00 
2963      51263        Buzek Martin              PGP8401       PGP SK PRAGA PRAHA                194:00 
2964      51165        Buriánek Kamil            LPM7901       LPM OK LOKO PLZEŇ                 196:00 
2965      51929        Tichý Martin              TJH6401       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC         198:00 
2966      500264       Koťátko Zdeněk            SJC7701       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            200:00 
2967      51151        Šilhavý Jakub             LPM8500       LPM OK LOKO PLZEŇ                 202:00 



H21C  (56)         4.8 km  220 m   18 K    

2968      9132         Fátor Jan                 ASU7907       ASU MAGNUS ORIENTEERING            11:00 
2981      51666        Ptáček Jan                PVP7200       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             13:00 
2969                   Vakant                                  Vakant                             15:00 
2970      52001        Svoboda Ladislav          ZBM7523       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             17:00 
2971      53636        Hejtmánek Martin          TAP8605       TAP KOB TRETRA PRAHA               19:00 
2972                   Vakant                                  Vakant                             21:00 
2973      232328       Picka Jan                 PVP7007       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             23:00 
3008      303939       Forst Libor               MFP6301       MFP MFF UK PRAHA                   25:00 
2974                   Vakant                                  Vakant                             27:00 
2975      52008        Přikryl Petr              ABM6708       ABM KOB MOIRA BRNO                 29:00 
2976      51774        Prošek Michal             SJI7823       SJI OK JIHLAVA                     31:00 
2977                   Vakant                                  Vakant                             33:00 
2978      500289       Přeček Zdeněk             SCP5200       SCP OK SPARTA PRAHA                35:00 
2979                   Vakant                                  Vakant                             37:00 
2980                   Vakant                                  Vakant                             39:00 
2982      51678        Nemšovský Petr            PGP7602       PGP SK PRAGA PRAHA                 41:00 
2983      8341         Vlček Petr                LDC6401       LDC KOB DĚČÍN                      43:00 
2984                   Vakant                                  Vakant                             45:00 
2985      995885       Heřman Daniel             SRK7102       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       47:00 
2986                   Vakant                                  Vakant                             49:00 
2987      8364         Tomeš Petr                ZBM7531       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             51:00 
2988                   Vakant                                  Vakant                             53:00 
2989      9734         Hlaváč David              JIL7501       JIL OK JILEMNICE                   55:00 
2990                   Vakant                                  Vakant                             57:00 
2991      49822        Dlouhý Petr               DKP8509       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              59:00 
2992      515175       Aleš David                ASU7517       ASU MAGNUS ORIENTEERING            61:00 
2993                   Vakant                                  Vakant                             63:00 
2994      9360         Černý Michal              PHK8005       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            65:00 
2995      53577        Cabrnoch Jan              DKL8601       DKL KLUB OB KLADNO                 67:00 
2996                   Vakant                                  Vakant                             69:00 
2997      8669         Cincibus Pavel            FSP6605       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         71:00 
2998      52602        Růžička Lukáš             KSU7849       KSU KVS ŠUMPERK                    73:00 
2999                   Vakant                                  Vakant                             75:00 
3000      51603        Rozkošný Karel            EKP7900       EKP EKONOM PRAHA                   77:00 
3001      7230         Lžíčař Martin             DOB8803       DOB KOB DOBRUŠKA                   79:00 
3002      23429        Žebrák Zdeněk             MOV7105       MOV SKOB OSTRAVA                   81:00 
3003      7979         Ropek Rudolf              SJC7002       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             83:00 
3004      232129       Rusý Pavel                DCE6400       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             85:00 
3005                   Vakant                                  Vakant                             87:00 
3006      8291         Harazin Martin            VLI7400       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          89:00 
3007                   Vakant                                  Vakant                             91:00 
3009                   Vakant                                  Vakant                             93:00 
3010      8249         Kunc Radovan              TJN5549       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           95:00 
3011                   Vakant                                  Vakant                             97:00 
3012      7766         Procházka Jan             PHK7902       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            99:00 
3013                   Vakant                                  Vakant                            101:00 
3014      51536        Štembera Jan              HAR7513       HAR OK HARCOV                     103:00 
3015                   Vakant                                  Vakant                            105:00 
3016      51857        David František           PVP5301       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            107:00 
3017      53593        Beránek Radek             ZVO6803       ZVO OB SK ZVOLE                   109:00 
3018      995889       Červenka Jakub            LBE7600       LBE LOKO BEROUN                   111:00 
3019      7237         Preininger Luděk          DOB8001       DOB KOB DOBRUŠKA                  113:00 
3020                   Vakant                                  Vakant                            115:00 
3021      601169       Bolehovský Pavel          EKP7103       EKP EKONOM PRAHA                  117:00 
3022                   Vakant                                  Vakant                            119:00 
3023      339224       Fuják Vladimír            TRC7200       TRC SKOB BETA TŘINEC              121:00 



H21E  (51)         6.3 km  290 m   29 K    

1                      Vakant                                  Vakant                             91:00 
2                      Vakant                                  Vakant                             93:00 
3         515404       Šedivý Jan                PGP8409       PGP SK PRAGA PRAHA                 95:00 
4         515009       Kozák Osvald              TBM8201       TBM TESLA BRNO                     97:00 
5         515483       Šmehlík Eduard            SHK8702       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          99:00 
6         995838       Matějů Luboš              PGP7601       PGP SK PRAGA PRAHA                101:00 
7         500267       Palas Jan                 ZBM8507       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            103:00 
8         515174       Smola Michal              TZL8131       TZL SKOB ZLÍN                     105:00 
9         515128       Rajnošek Zdeněk           ZBM8506       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            107:00 
10        51802        Procházka Jan             DKP8201       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             109:00 
11        500878       Jedlička Michal           SHK7309       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         111:00 
12        500580       Prášil Marek              SJI7313       SJI OK JIHLAVA                    113:00 
13        53373        Dlabaja Štěpán            TZL8508       TZL SKOB ZLÍN                     115:00 
14        48688        Wu Yongwen                2018600       201 Nation Team of CHINA          117:00 
15        52290        Besta Michal              JAM7600       JAM SK JAMNICE                    119:00 
16        47806        Liang Fangyong            2017500       201 Nation Team of CHINA          121:00 
17        52211        Novotný Radek             PHK7402       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           123:00 
18        515132       Henych Petr               VLI6001       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         125:00 
19        9133         Hepner David              SHK7601       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         127:00 
20        47888        Songyang                  2017700       201 Nation Team of CHINA          129:00 
21        8862         Heczko Robert             VLI7801       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         131:00 
22        9982         Kazda Ondřej              SJC8202       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            133:00 
23        515111       Halama Jakub              KSU7940       KSU KVS ŠUMPERK                   135:00 
24        53367        Šidla Jan                 TZL6808       TZL SKOB ZLÍN                     137:00 
25        48295        Cao Bin                   2018602       201 Nation Team of CHINA          139:00 
26        7981         Matějů Michal             VLI7702       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         141:00 
27        8871         Kabáth David              ZBM8433       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            143:00 
28        48675        Pan Rui                   2018601       201 Nation Team of CHINA          145:00 
29        53285        Mazal Zdeněk              VBM8103       VBM VSK MZLU BRNO                 147:00 
30        515122       Henek Vladan              JPV8002       JPV SK PROSTĚJOV                  149:00 
31        52212        Slováček Tomáš            TZL8002       TZL SKOB ZLÍN                     151:00 
32        47891        Li Guilong                2018300       201 Nation Team of CHINA          153:00 
33        8277         Janata Martin             DKP8306       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             155:00 
34        9099         Malý Aleš                 JIL8702       JIL OK JILEMNICE                  157:00 
35        995798       Pospíšil Vít              SCP6800       SCP OK SPARTA PRAHA               159:00 
36        9987         Holas Štěpán              SJC8702       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            161:00 
37        52555        Král Václav               SSU8243       SSU SEVERKA ŠUMPERK               163:00 
38        49616        Jan Flašar                PGP8610       PGP SK PRAGA PRAHA                165:00 
39        51797        Mrázek Jiří               DKP7911       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             167:00 
40        8893         Žemlík Pavel              TZL7135       TZL SKOB ZLÍN                     169:00 
41        232330       Kovář Miroslav            SCP8103       SCP OK SPARTA PRAHA               171:00 
42        53362        Přibyl Broněk             TZL8603       TZL SKOB ZLÍN                     173:00 
43        51772        Lauerman Jan              SJI7419       SJI OK JIHLAVA                    175:00 
44        515114       Procházka Tomáš           DKP8200       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             177:00 
45        51637        Pokorný Ondřej            PGP7506       PGP SK PRAGA PRAHA                179:00 
46        9337         Hovorka Jan               LPU7907       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       181:00 
47        410199       Udržal Tomáš              TBM8002       TBM TESLA BRNO                    183:00 
48        52288        Tomanek Daniel            STE7401       STE SK SKI-OB ŠTERNBERK           185:00 
49        8931         Krejčík Jiří              TZL8301       TZL SKOB ZLÍN                     187:00 
50        500288       Štěrba Zbyněk             LPU8304       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       189:00 
51        52684        Hanslián David            LCE7835       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             191:00 



H35B  (29)         4.9 km  220 m   20 K    

3086      336767       Beneš Jan                 SJH7001       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        4:00 
3075      9378         Kavalír Karel             PHK6503       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             6:00 
3090      2460         Baldrian Petr             PGP7203       PGP SK PRAGA PRAHA                  8:00 
3076      410782       Müller Robert             SHK6901       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          10:00 
3077      9376         Kamenický Jan             PHK6601       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            12:00 
3078      347916       Nehasil Vladislav         LDC7101       LDC KOB DĚČÍN                      14:00 
3079      331179       Uhlíř Patrik              LBE7000       LBE LOKO BEROUN                    16:00 
3080      51477        Hanák Martin              KRL6701       KRL KOMETA KRALOVICE               18:00 
3081      51565        Žemla Tomáš               SCP7105       SCP OK SPARTA PRAHA                20:00 
3082      52157        Aschermann Ondřej         TEP7100       TEP TEMPO PRAHA                    22:00 
3083      7745         Rulc Zdeněk               LJN7201       LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nis       24:00 
3084      8361         Doubek Petr               SLA7000       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            26:00 
3091      336760       Růžička Ivan              PHK6702       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            28:00 
3085      52693        Vavrys Petr               LCE6413       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              30:00 
3087      9430         Samek Petr                PHK7302       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            32:00 
3088      515448       Illner Jakub              DKP6601       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              34:00 
3089      9470         Cichý David               PHK7001       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            36:00 
3092      301195       Souček Karel              SHK6601       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          38:00 
3093      9424         Novotný Milan             PHK6502       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            40:00 
3094      9126         Netuka Jan                SHK7001       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          42:00 
3095      52225        Drbal Jan                 PGP7101       PGP SK PRAGA PRAHA                 44:00 
3096      232901       Kučera Martin             LTP6500       LTP TJ Lokomotiva Teplice          46:00 
3097      52700        Slezák Libor              LCE6207       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              48:00 
3098      995900       Venhoda Milan             SJI7104       SJI OK JIHLAVA                     50:00 
3099      51331        Žejdlík Michal            LTP7001       LTP TJ Lokomotiva Teplice          52:00 
3100      232514       Vokál David               TJN7101       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           54:00 
3101      53848        Jelínek Petr              TZL4902       TZL SKOB ZLÍN                      56:00 
3180      410170       Peřinka Jan               AOP6301       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        58:00 
3430      51141        Kubičko Petr              SJH6901       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       60:00 



H40B  (35)         4.7 km  215 m   19 K    

3113      515195       Koucký Roman              EKP6301       EKP EKONOM PRAHA                   21:00 
3102      9632         Hanuš Pavel               LTU6501       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             23:00 
3103      232417       Holec Jan                 MOV6701       MOV SKOB OSTRAVA                   25:00 
3104                   Vakant                                  Vakant                             27:00 
3105      500581       Hlava Miroslav            KON6515       KON KOB KONICE                     29:00 
3106      9685         Hostaš Zdeněk             VAM6403       VAM OOB VAMBERK                    31:00 
3107      232256       Posselt Martin            TJN6802       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           33:00 
3108      9123         Teplý Jiří                SHK6401       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          35:00 
3109      51210        Sobek Pavel               LLI6302       LLI TJ LOKO LIBEREC                37:00 
3110      51836        Voborník Petr             CTB6601       CTB SKOB Chotěboř                  39:00 
3111      9270         Procházka Tomáš           LPU6503       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        41:00 
3112      8127         Kraus Milan               FSP6700       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         43:00 
3114      9481         Chloupek Vít              SJC6510       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             45:00 
3115      9369         Hlaváček Lubomír          PHK6401       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            47:00 
3116      51909        Sklenář Josef             SBR6601       SBR SKOB BRUNTÁL                   49:00 
3117      219293       Seifert Jan               DKP6501       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              51:00 
3118      8333         Macháček Aleš             FYD6400       FYD JKOB FRÝDLANT V Č.             53:00 
3119      8650         Klaška Pavel              DKP6500       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              55:00 
3120      416828       Schindler Jiří            TJN6301       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           57:00 
3121      232231       Bína Pavel                MLA6708       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 59:00 
3122      53455        Petráček Aleš             SJI6301       SJI OK JIHLAVA                     61:00 
3123      52971        Mezník Vladimír           LBE6400       LBE LOKO BEROUN                    63:00 
3124      9531         Langr Jan                 SHK6701       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          65:00 
3125      339554       Žanda Jan                 CTB6701       CTB SKOB Chotěboř                  67:00 
3126      232336       Funda Jiří                API6401       API OK ANDANTE PÍSEK               69:00 
3127      51686        Richtr Aleš               OKP6601       OKP OK24 PRAHA                     71:00 
3128      410783       Procházka Radek           LPU6504       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        73:00 
3129      339548       Karásek Luděk             CTB6702       CTB SKOB Chotěboř                  75:00 
3130      8964         Havel Leoš                VRL6401       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        77:00 
3131      51620        Hartman Aleš              VSP6506       VSP USK PRAHA                      79:00 
3132      8185         Vydra Ivan                PEN6600       PEN OK RECO SPORT                  81:00 
3133      52975        Karmazín Pavel            LBE6800       LBE LOKO BEROUN                    83:00 
3134      420430       Bruner Luboš              LTP6501       LTP TJ Lokomotiva Teplice          85:00 
3135                   Vakant                                  Vakant                             87:00 
3136      331303       Medřický Petr             CHA6500       CHA OK CHRASTAVA                   89:00 



H45B  (60)         4.5 km  185 m   18 K    

3141      6607         Bořil Petr                OSN6207       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           0:00 
3176                   Vakant                                  Vakant                              2:00 
3188      49998        Vydra Pavel               PEN6200       PEN OK RECO SPORT                   4:00 
3166      301410       Mechl Miroslav            JIL6301       JIL OK JILEMNICE                    6:00 
3145      345950       Malec Jaroslav            SLA6200       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             8:00 
3192      51973        Jaroš Vladimír            DCE5400       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             10:00 
3148      51276        Slavík Viktor             PGP6300       PGP SK PRAGA PRAHA                 12:00 
3169      8287         Petr Josef                VLI6300       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          14:00 
3138      53639        Hejtmánek Vladimír        TAP5802       TAP KOB TRETRA PRAHA               16:00 
3146      7763         Hradecký Jaroslav         DOK6300       DOK OK DOKSY                       18:00 
3193      51182        Vychodil Tomáš            SHK6301       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          20:00 
3165      7887         Chotětický Jan            MAS5400       MAS KČT AŠ                         22:00 
3140      51881        Kolář Rudolf              ABR6301       ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL            24:00 
3159      420454       Kovář Karel               LTP6102       LTP TJ Lokomotiva Teplice          26:00 
3174      52146        Wurzel Břetislav          OSN6005       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          28:00 
3184      9573         Janeba Petr               CHC6001       CHC KOB Choceň                     30:00 
3154      515105       Kettner Pavel             HCE5900       HCE SOKOL HOSTIVICE                32:00 
3158      301147       Kavka Jiří                SCP5900       SCP OK SPARTA PRAHA                34:00 
3162                   Vakant                                  Vakant                             36:00 
3152      7885         Hájek Jan                 MAS5401       MAS KČT AŠ                         38:00 
3191      51635        Kroupa Václav             PVP6104       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             40:00 
3194      7886         Chotětický Václav         MAS5200       MAS KČT AŠ                         42:00 
3163      52372        Oldřich Kodeda            VPM5901       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ            44:00 
3196      52116        Zuna Jaroslav             SCP6101       SCP OK SPARTA PRAHA                46:00 
3144                   Vakant                                  Vakant                             48:00 
3189      7880         Milota Josef              MLA5801       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 50:00 
3156      51965        Procházka Antonín         DCE5500       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             52:00 
3157      9071         Král Martin               JIL6101       JIL OK JILEMNICE                   54:00 
3167                   Vakant                                  Vakant                             56:00 
3178      9128         Mádle Petr                SRK6101       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       58:00 
3161      8240         Hoidekr Pavel             LLI5901       LLI TJ LOKO LIBEREC                60:00 
3175      301391       Kohl Jiří                 KPY6201       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.          62:00 
3147      8174         Gorčica Pavel             CHA6200       CHA OK CHRASTAVA                   64:00 
3186      51406        Blabla Zdeněk             PCB5901       PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE           66:00 
3181      405971       Petržela Pavel            LTU6301       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             68:00 
3179      52248        Nešpor Jan                TTR6101       TTR OOB TŘEBÍČ                     70:00 
3185      336729       Hovorka Jan               DCE6300       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             72:00 
3168      301648       Hausvater Karel           SHK5801       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          74:00 
3170      416321       Šimek Miroslav            MFP6302       MFP MFF UK PRAHA                   76:00 
3195      49354        Havlíček Libor            JIL6103       JIL OK JILEMNICE                   78:00 
3151      9773         Horák Jiří                LTU5802       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             80:00 
3171      49818        Betlach Miroslav          DKP6300       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              82:00 
3173      51706        Koč Zdeněk                MKP4700       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA        84:00 
3142      9277         Roudný Václav             LPU6102       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        86:00 
3187      8861         Peterka František         TJP4900       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA          88:00 
3153      53263        Nykodým Petr              TBM6307       TBM TESLA BRNO                     90:00 
3155      8336         Vlk Josef                 LDC5801       LDC KOB DĚČÍN                      92:00 
3197      301374       Dobeš Václav              KPY5701       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.          94:00 
3149      51571        Vrabec Martin             SCP6100       SCP OK SPARTA PRAHA                96:00 
3150      232041       Pavlů Jaroslav            DCE6100       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             98:00 
3160      51691        Tomaščin Jaroslav         MKP5800       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       100:00 
3182      51631        Přibík Jan                PGP6301       PGP SK PRAGA PRAHA                102:00 
3172      51960        Kamenický Radan           OSN6004       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         104:00 
3183      9330         Bolech Jiří               LPU5904       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       106:00 
3137      51673        Hrabánek David            PGP6003       PGP SK PRAGA PRAHA                108:00 
3190                   Vakant                                  Vakant                            110:00 
3164      9629         Imlauf Martin             SNA6301       SNA START NÁCHOD                  112:00 
3139      301183       Novotný Miroslav          LPU5905       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       114:00 
3143      51816        Folprecht Miroslav        TUR5501       TUR OOB TJ TURNOV                 116:00 
3177      52103        Grivalský Michal          PGP5900       PGP SK PRAGA PRAHA                118:00 



H50B  (48)         4.3 km  185 m   20 K    

3239      9331         Herman Jan                LPU5407       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        90:00 
3198      52156        Šámal Václav              PGP5601       PGP SK PRAGA PRAHA                 92:00 
3199      52759        Jahn Pavel                SCP5500       SCP OK SPARTA PRAHA                94:00 
3200      7755         Novák Tom                 DOK5500       DOK OK DOKSY                       96:00 
3201      51671        Červinka Stanislav        OKP5701       OKP OK24 PRAHA                     98:00 
3202      49990        Ludvík Petr               STB5701       STB STADION NOVÝ BOR              100:00 
3203      331213       Šorm Miroslav             DKL5200       DKL KLUB OB KLADNO                102:00 
3204      550310       Hruška Jiří               OSN5501       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         104:00 
3205      52255        Jun Drahomír              KNC5501       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       106:00 
3206      9228         Vícha Vladimír            LPU5801       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       108:00 
3207      8220         Konopáč Jiří              TUR5803       TUR OOB TJ TURNOV                 110:00 
3208      51741        Uher Petr                 VSP5001       VSP USK PRAHA                     112:00 
3209      51147        Fanta Miroslav            EKP5800       EKP EKONOM PRAHA                  114:00 
3210      52275        Škorpil Martin            VSP5700       VSP USK PRAHA                     116:00 
3211      8262         Horák Petr                TJN5602       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          118:00 
3212      9063         Junek Petr                STH5501       STH SK STUDENEC                   120:00 
3213      9907         Beneš Josef               SJC5801       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            122:00 
3214      8260         Novotný Otakar            TJN5604       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          124:00 
3215      9301         Štěrba Pavel              LPU5408       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       126:00 
3216      51542        Sucharda Jiří             JEN5801       JEN OB JENIŠOVICE                 128:00 
3217      410797       Gazdačko Milan            SHK5702       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         130:00 
3218                   Vakant                                  Vakant                            132:00 
3219      7881         Michalec Jan              MLA5701       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                134:00 
3220      52917        Eiselt Miloš              LTP5802       LTP TJ Lokomotiva Teplice         136:00 
3221      303960       Klusáček Martin           TTR5601       TTR OOB TŘEBÍČ                    138:00 
3222      9234         Juračka Vojtěch           LPU5404       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       140:00 
3223      51343        Brumek Stanislav          DKL5201       DKL KLUB OB KLADNO                142:00 
3224      8643         Dlouhý Jiří               DKP5700       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             144:00 
3225      51605        Šedivý Jiří               EKP5500       EKP EKONOM PRAHA                  146:00 
3226      336709       Jedlička Miroslav         JEN5301       JEN OB JENIŠOVICE                 148:00 
3227      52662        Poklop Lubomír            LOL5601       LOL SK OK OLOMOUC                 150:00 
3228      895219       Zdráhal Robert            OOL5707       OOL SK HANÁ ORIENTEERING          152:00 
3229      8863         Sykora Jiří               AOP5401       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       154:00 
3230      51753        Doležal Miroslav          PGP5501       PGP SK PRAGA PRAHA                156:00 
3231      207811       Šváb Jan                  FSP5801       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        158:00 
3232      416300       Kulhavý Josef             SRK5701       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      160:00 
3233      9400         Běhoun Pavel              PHK5701       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           162:00 
3234      416324       Cabrnoch Jiří             DKL5400       DKL KLUB OB KLADNO                164:00 
3235      52327        Štefec Jaroslav           CHT5801       CHT SK CHRAST                     166:00 
3236      9687         Kalibán Jaroslav          NPA5101       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               168:00 
3237      9201         Klimpl Petr               LPU5401       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       170:00 
3238      49614        Flašar Jan                KCK5701       KCK KOB Č.KRUMLOV                 172:00 
3240      8103         Nerad Jaroslav            LIT5802       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      174:00 
3241      416833       Böhm Karel                TJN5101       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          176:00 
3242                   Vakant                                  Vakant                            178:00 
3243      52281        Píchal Jan                VSP5202       VSP USK PRAHA                     180:00 
3244      8167         Kaška Rudolf              CHA5500       CHA OK CHRASTAVA                  182:00 
3245      51581        Bochenek Milan            EKP5601       EKP EKONOM PRAHA                  184:00 



H55B  (42)         3.6 km  165 m   19 K    

3246                   Vakant                                  Vakant                            100:00 
3247      515013       Hora Vladimír             VSP5100       VSP USK PRAHA                     102:00 
3248      52111        Hojný Oldřich             SCP5201       SCP OK SPARTA PRAHA               104:00 
3249      8299         Přinda Oldřich            VLI5101       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         106:00 
3250      7778         Bárta Miroslav            JEN5201       JEN OB JENIŠOVICE                 108:00 
3251      8101         Pavlík Miroslav           LIT5301       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      110:00 
3252      9777         Rejmont Milan             LTU4801       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            112:00 
3253      51655        Toušek Miloslav           MKP5000       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       114:00 
3254      8159         Vokál Jiří                CHA5001       CHA OK CHRASTAVA                  116:00 
3255      9260         Farář Václav              LPU5201       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       118:00 
3256      51693        Liberský Mirko            MKP5100       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       120:00 
3257      51760        Stehno Pavel              DKP4900       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             122:00 
3258      9686         Novák Karel               NPA5001       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               124:00 
3259      51204        Peterka Josef             LLI4702       LLI TJ LOKO LIBEREC               126:00 
3260      232091       Jelínek Martin            PGP5103       PGP SK PRAGA PRAHA                128:00 
3261      7751         Rančák Josef              DOK5000       DOK OK DOKSY                      130:00 
3262      8890         Babický Tomáš             DLT5001       DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE        132:00 
3263      8155         Kadavý Zdeněk             CHA4901       CHA OK CHRASTAVA                  134:00 
3264      1480         Laciga Jiří               VPM5101       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ           136:00 
3265      6645         Valter Petr               KBP4500       KBP KBP PRAHA                     138:00 
3266      51283        Tvrdek Vojtěch            LBE4900       LBE LOKO BEROUN                   140:00 
3267      51740        Polák Zdeněk              VSP5203       VSP USK PRAHA                     142:00 
3268      51953        Matras Jaroslav           CHT5301       CHT SK CHRAST                     144:00 
3269      8258         Lukavec Miloslav          TJN4901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          146:00 
3270      8999         Knobloch Jindřich         VRL4901       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       148:00 
3271                   Vakant                                  Vakant                            150:00 
3272      6488         Ender Volker              1020001       102 HSG Turbine Zittau            152:00 
3273      232153       Miřijovský Přemek         BOV5001       BOV BANÍK OSTRAVA OKD             154:00 
3274      51643        Hořínek Jaroslav          VSP5000       VSP USK PRAHA                     156:00 
3275      8199         Ševčík Milan              CHA5003       CHA OK CHRASTAVA                  158:00 
3276      9774         Erlebach Josef            JIL5201       JIL OK JILEMNICE                  160:00 
3277      8221         Provazník Jiří            TUR5102       TUR OOB TJ TURNOV                 162:00 
3278      51657        Čenovský Jiří             MKP4900       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       164:00 
3279      411760       Hamáček Bohuslav          LBE5000       LBE LOKO BEROUN                   166:00 
3280      9261         Farář Jaroslav            LPU5001       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       168:00 
3281      8160         Lusk Karel                CHA5002       CHA OK CHRASTAVA                  170:00 
3282                   Vakant                                  Vakant                            172:00 
3283      52107        Sysel Zdeněk              PGP5200       PGP SK PRAGA PRAHA                174:00 
3284      8161         Barták Jiří               CHA5100       CHA OK CHRASTAVA                  176:00 
3285      52614        Komárek Jaromír           KSU4900       KSU KVS ŠUMPERK                   178:00 
3286                   Vakant                                  Vakant                            180:00 
3287      9328         Knap Jan                  LPU5101       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       182:00 



H60B  (36)         3.6 km  165 m   19 K    

3288      8323         Pospíšil Jiří             TUV4701       TUV SOK TJ TURNOV                  10:00 
3289      8689         Schimm Dieter             BSO4401       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              12:00 
3290      51949        Starka František          CHT4801       CHT SK CHRAST                      14:00 
3291      8235         Nejezchleba Jiří          KAS4600       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV            16:00 
3292                   Vakant                                  Vakant                             18:00 
3293      51948        Vítek Josef               CHT4802       CHT SK CHRAST                      20:00 
3294      9610         Sokolář Zdeněk            SNA4501       SNA START NÁCHOD                   22:00 
3295      301187       Pokorný Karel             TEM4701       TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE             24:00 
3296                   Vakant                                  Vakant                             26:00 
3297      8243         Lukáš Zdeněk              LLI4502       LLI TJ LOKO LIBEREC                28:00 
3298      9799         Vítek Zdeněk              SRK4701       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       30:00 
3299      51863        Zelený Vladimír           PGP4800       PGP SK PRAGA PRAHA                 32:00 
3300      8153         Smetana Radim             CHA4700       CHA OK CHRASTAVA                   34:00 
3301      8674         Fiala Miloš               KSH4801       KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY              36:00 
3302      51332        Ryšavý Vít                TJP4700       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA          38:00 
3303      51994        Pospíšil Jaromír          PZR4417       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           40:00 
3304      9554         Švadlena Jiří             CHC4601       CHC KOB Choceň                     42:00 
3305      51213        Kraus Jan                 LLI4501       LLI TJ LOKO LIBEREC                44:00 
3306      52299        Novák Miloš               SCP4600       SCP OK SPARTA PRAHA                46:00 
3307      8806         Švec Zdeněk               SLA4700       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            48:00 
3308      51562        Buriánek Jaromír          SCP4700       SCP OK SPARTA PRAHA                50:00 
3309      8351         Jakubec Jindřich          TUR4801       TUR OOB TJ TURNOV                  52:00 
3310      53730        Rychtecký Josef           VCB4801       VCB TJ OB České Budějovice         54:00 
3311      7882         Fišák Jan                 MLA4401       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 56:00 
3312      51223        Bareš Martin              VLI4707       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          58:00 
3313      51813        Kubíček Zdeněk            TUR4802       TUR OOB TJ TURNOV                  60:00 
3314      8805         Nosál Stanislav           SLA4600       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            62:00 
3315      49885        Procházka Aleš            DKP4700       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              64:00 
3316                   Vakant                                  Vakant                             66:00 
3317      7890         Jirásek Jaroslav          SCH4701       SCH TJ Skalka Cheb                 68:00 
3318      51511        Kříž Pavel                PZR4800       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           70:00 
3319      6113         Maceček Karel             VLI4100       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          72:00 
3320      9798         Hrobař Rudolf             SRK4702       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       74:00 
3321      52159        Aschermann Michael        TEP4400       TEP TEMPO PRAHA                    76:00 
3322      301667       Janda Josef               KAD4701       KAD Originální Vivalín team        78:00 
3323      51815        Folprecht Eduard          TUR4301       TUR OOB TJ TURNOV                  80:00 



H65B  (13)         3.0 km  120 m   15 K    

3324      301487       Sklenář Jan               MLA4201       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  1:00 
3325                   Vakant                                  Vakant                              3:00 
3326      51743        Dohnal Josef              VSP4300       VSP USK PRAHA                       5:00 
3327      301345       Gřunděl Ivan              SJH4201       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        7:00 
3328      410733       Rejpal Petr               SCP4100       SCP OK SPARTA PRAHA                 9:00 
3329      51800        Procházka Zdenko          DKP4300       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              11:00 
3330      8324         Zakouřil Václav           TUV4301       TUV SOK TJ TURNOV                  13:00 
3331      53267        Čadil Jan                 FSP4300       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         15:00 
3332      8230         Štrojsa Josef             KAS4000       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV            17:00 
3333      420425       Zábranský Emil            SLA4200       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            19:00 
3334                   Vakant                                  Vakant                             21:00 
3335      9103         Máslo Miroslav            SHK4001       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          23:00 
3336      51215        Novotný František         PUL4200       PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L       25:00 



H70B  (10)         2.3 km  100 m   12 K    

3337      51267        Lejsek Tom                TEP3700       TEP TEMPO PRAHA                    38:00 
3338      500268       Havlík Jaroslav           SJC3601       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             40:00 
3339      8797         Bláha Svatopluk           SJP3501       SJP SLAVOJ PRAHA                   42:00 
3340      51763        Ďurčat Jozef              DKP3800       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              44:00 
3341      51700        Attl Vladimír             PGP3800       PGP SK PRAGA PRAHA                 46:00 
3342      51342        Haufe Horst               1023401       102 HSG Turbine Zittau             48:00 
3343      8963         Zemánek Bohumil           VRL3601       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        50:00 
3344                   Vakant                                  Vakant                             52:00 
3345      9102         Mikulecký Jan             PHK3801       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            54:00 
3346      51964        Hanák Milan               FSP3400       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         56:00 



H75B  (6)          2.3 km  100 m   12 K    

3347                   Vakant                                  Vakant                              2:00 
3348      52254        Kalivoda Viktor           KNC3300       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         4:00 
3349                   Vakant                                  Vakant                              6:00 
3350      49404        Semorád Miloš             SCP3300       SCP OK SPARTA PRAHA                 8:00 
3351      49622        Mack Zdeněk               SJP2700       SJP SLAVOJ PRAHA                   10:00 
3352      51974        Cupák Miloslav            DCE2200       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             12:00 



P3  (77)           3.4 km  145 m   14 K    

3390      7744         Langer Roman              LJN7206       LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nis       80:00 
3401      53105        Šrámek Ondřej             KSU9909       KSU KVS ŠUMPERK                    81:00 
3359      331503       Buk Petr                  ROU0001       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             82:00 
3357      232601       Roudný Václav             LPU0001       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        83:00 
3396      51405        Netuka Vojtěch            SHK9701       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          84:00 
3370      331779       Bartáková Eva             CHA0000       CHA OK CHRASTAVA                   85:00 
3354      52317        Procházková Jana          LBE9950       LBE LOKO BEROUN                    86:00 
3388      339549       Karásková Iveta           CTB6853       CTB SKOB Chotěboř                  87:00 
3366      8241         Sluková Hana              LLI5951       LLI TJ LOKO LIBEREC                88:00 
3400      253133       Štičková Eva              LLI6051       LLI TJ LOKO LIBEREC                89:00 
3402      229567       Mátlová Yvona             KSU6799       KSU KVS ŠUMPERK                    90:00 
3376      361969       Malec Jaromír             ROU6203       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             91:00 
3353      52904        Ludvík Matyáš             STB9801       STB STADION NOVÝ BOR               92:00 
3380      53537        Buk Michal                ROU9601       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             93:00 
3393      8183         Dastychová Alexandra      PEN0000       PEN OK RECO SPORT                  94:00 
3383      8356         Doušková Jana             KSU7797       KSU KVS ŠUMPERK                    95:00 
3375      53163        Mašata Matěj              PHK9601       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            96:00 
3391      9833         Kavalír Jáchym            PHK9901       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            97:00 
3361      301336       Škvor Ota                 KAM9900       KAM SK KAMENICE                    98:00 
3355      246808       Slavíková Silvie          PGP9751       PGP SK PRAGA PRAHA                 99:00 
3372      303955       Přibíková Ema             PGP9651       PGP SK PRAGA PRAHA                100:00 
3403      232602       Roudný Martin             LPU0002       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       101:00 
3371      8288         Petr Pavel                VLI9400       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         102:00 
3397      232349       Černochová Jana           LDC0000       LDC KOB DĚČÍN                     103:00 
3365      5299         Vébr Jiří                 KTA9901       KTA SK KOTNOV TÁBOR               104:00 
3356      232737       Rusá Vendula              DCE0150       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            105:00 
3398      8355         Hejl Jakub                KAM8900       KAM SK KAMENICE                   106:00 
3378      4239         Zlámal David              SJC9603       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            107:00 
3367      420426       Trejbal Václav            SHK9604       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         108:00 
3387      339544       Růžička Adam              PHK9704       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           109:00 
3360      51218        Petrová Věra              VLI6251       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         110:00 
3379      8352         Hradecký Jaroslav         DOK9600       DOK OK DOKSY                      111:00 
3385      9055         Čermáková Alžběta         KAM9750       KAM SK KAMENICE                   112:00 
3394      53179        Koucký Martin             EKP9700       EKP EKONOM PRAHA                  113:00 
3362      301649       Mervart Marek             SHK9702       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         114:00 
3369      420429       Kučera Tomáš              LTP0000       LTP TJ Lokomotiva Teplice         115:00 
3363      219243       Vacek Milan               SJI6901       SJI OK JIHLAVA                    116:00 
3374      253135       Paroulek Lukáš            LLI0201       LLI TJ LOKO LIBEREC               117:00 
3358      9356         Hejnalová Eva             KAM9651       KAM SK KAMENICE                   118:00 
3373      336769       Vacek Vojtěch             SJI9602       SJI OK JIHLAVA                    119:00 
3381      8108         Nerad Jaroslav            LIT9001       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      120:00 
3399      8353         Boskovský Vojtěch         DOK9601       DOK OK DOKSY                      121:00 
3364      301107       Zemánková Tereza          SRK9752       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      122:00 
3382      411411       Wehle Silvio              1010000       101 Zittau Sued                   123:00 
3389      331146       Charvát Jan               VRL9601       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       124:00 
3377      253139       Schejbalová Alena         N010002       N01 NEREGISTR. ČESKÝ BROD         125:00 
3392      8357         Červinková Denisa         OKP6750       OKP OK24 PRAHA                    126:00 
3395      300902       Wagner Sabine             1018952       101 Zittau Sued                   127:00 
3386      8362         Doubková Petra            SLA9853       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ           128:00 
3384      9489         Kosková Kateřina          SRK9654       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      129:00 
3368      232250       Bořil Jan                 OSN9700       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         130:00 
3404      301164       Krejčíková Kateřina                     NO2 NEREGISTROVANÍ PRAHA4         131:00 
3412                   Vakant                                  Vakant                            132:00 
3418                   Vakant                                  Vakant                            133:00 
3416      219204       Beránek Daniel                          STB STADION NOVÝ BOR              134:00 
3425                   Vakant                                  Vakant                            135:00 
3427                   Vakant                                  Vakant                            136:00 
3413                   Vakant                                  Vakant                            137:00 
3428                   Vakant                                  Vakant                            138:00 
3408                   Vakant                                  Vakant                            139:00 
3426                   Vakant                                  Vakant                            140:00 
3406                   Vakant                                  Vakant                            141:00 
3409                   Vakant                                  Vakant                            142:00 
3423                   Vakant                                  Vakant                            143:00 
3420                   Vakant                                  Vakant                            144:00 
3405                   Vakant                                  Vakant                            145:00 
3421                   Vakant                                  Vakant                            146:00 
3410                   Vakant                                  Vakant                            147:00 
3419                   Vakant                                  Vakant                            148:00 
3417                   Vakant                                  Vakant                            149:00 
3429                   Vakant                                  Vakant                            150:00 
3415                   Vakant                                  Vakant                            151:00 
3422                   Vakant                                  Vakant                            152:00 
3414                   Vakant                                  Vakant                            153:00 
3411                   Vakant                                  Vakant                            154:00 
3407                   Vakant                                  Vakant                            155:00 
3424                   Vakant                                  Vakant                            156:00