4.závod Gigasport ČP 2008; ŽA; ŽB-Čechy; klasická traťčt 5.6.2008 20:40
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

    Start   StČí Jméno                       Text1         SI průk.       Kategorie   


1   101 Zittau Sued       GER 

     6:00    353 Wagner Sophie               1019151       6528           D18A2       
    82:00   2252 Wagner Sabine               1018952       300902         D21B        
    67:00   2397 Wagner Martina              1016450       6502           D40B        



2   102 HSG Turbine Zitta GER 

    25:00   2494 Ender Irina                 1020000       6424           D55B        
   203:00   3183 Ender Volker                1020001       6488           H55B        
   125:00   3238 Haufe Horst                 1023401       51342          H70B        



3   201 Nation Team of CH CHN 

    50:00    111 Li Ji                       2018150       48630          D21E        
    30:00    107 Li Fei                      2018450       48191          D21E        
   155:00    132 Zhu Mingyue                 2018550       48267          D21E        
   130:00    127 Dai Wei                     2018750       48262          D21E        
     0:00    101 Hao Shuangyan               2018850       48251          D21E        
    35:00      9 Liang Fangyong              2017500       47806          H21E        
     3:00      1 Songyang                    2017700       47888          H21E        
    19:00      5 Li Guilong                  2018300       47891          H21E        
    71:00     18 Wu Yongwen                  2018600       48688          H21E        
    63:00     16 Pan Rui                     2018601       48675          H21E        
   191:00     48 Cao Bin                     2018602       48295          H21E        



4   ABM KOB MOIRA BRNO    CZE 

   156:00    217 Mokrý Stanislav             ABM9202       53172          H16A        
   191:00    224 Novotný Ondřej              ABM9211       232705         H16A        
     7:00    303 Hrobař Štěpán               ABM9106       416012         H18A2       
    17:00   2793 Přikryl Petr                ABM6708       52008          H21B        



5   ABR A TEAM NOVO BRUNT CZE 

   149:00    267 Kolářová Renáta             ABR9351       995795         D16A        
   161:00   3088 Kolář Rudolf                ABR6301       51881          H45B        



6   AOP POBO - PŘÁTELÉ OB CZE 

    36:00    368 Hadačová Tereza             AOP9051       8798           D18A1       
    86:00    203 Hadač Filip                 AOP9301       8799           H16A        
   121:00    210 Sykora Jan                  AOP9201       995870         H16A        
   161:00    218 Schuster Marek              AOP9303       232136         H16A        
    47:00    323 Peřinka Jan                 AOP9101       8723           H18A2       
    81:00   2825 Hadač Miroslav              AOP6501       52663          H21B        
   195:00   2882 Schuster Martin             AOP6502       52753          H21B        
    44:00   3049 Peřinka Jan                 AOP6301       410170         H45B        
   113:00   3121 Sykora Jiří                 AOP5401       8863           H50B        



7   AOV BANÍK FIZA OSTRAV CZE 

   126:00    211 Navrátil Boris              AOV9203       416152         H16A        



8   API OK ANDANTE PÍSEK  CZE 

    11:00   3004 Funda Jiří                  API6401       232336         H40B        



9   ASU MAGNUS ORIENTEERI CZE 

   102:00    454 Vozdová Klára               ASU8964       515189         D20A1       
     9:00    304 Vozda Vojtěch               ASU9043       515150         H18A1       
    23:00    311 Hnilica Přemek              ASU9141       515191         H18A2       
    45:00    322 Strečko Marek               ASU9149       52656          H18A1       
     4:00   2915 Aleš David                  ASU7517       515175         H21C        
    34:00   2889 Fátor Jan                   ASU7907       9132           H21C        



10  BBM BETA URSUS ORIENT CZE 

   142:00   2782 Fiala Jan                   BBM7205       515468         H21A        



11  BOR OK JISKRA NOVÝ BO CZE 

   165:00    134 Rufferová Iva               BOR8354       9394           D21E        



12  BOV BANÍK OSTRAVA OKD CZE 

   198:00   3182 Miřijovský Přemek           BOV5001       232153         H55B        



13  BSO KOB BANÍK SOKOLOV CZE 

   114:00    260 Brožová Eliška              BSO9250       232237         D16A        
    28:00    364 Beranová Barbora            BSO9152       232238         D18A1       
    32:00    366 Beranová Jana               BSO9153       232239         D18A1       
    68:00    384 Uhlíková Tereza             BSO9151       232236         D18A1       
    74:00    387 Procházková Monika          BSO9150       301408         D18A2       
   124:00    465 Slavíková Renata            BSO8950       8691           D20A2       
    98:00   2256 Rambousková Kateřina        BSO8151       7874           D21B        
   100:00   2551 Mašek Ondřej                BSO9501       8692           H14B        
    43:00    321 Švirák Ondřej               BSO9102       301422         H18A2       
    61:00   3195 Schimm Dieter               BSO4401       8689           H60B        



14  CEL TJ Sokol Čelechov CZE 

    54:00    377 Janečková Adriana           CEL9161       301561         D18A2       



15  CHA OK CHRASTAVA      CZE 

    48:00    374 Gorčicová Eliška            CHA9150       8197           D18A1       
    80:00    390 Valešová Jana               CHA9152       8190           D18A1       
   182:00   2167 Brozová Zuzana              CHA8950       4664           D20B        
   177:00   2228 Hlubučková Dominika         CHA7750       5177           D21A        
    15:00   2174 Kašková Barbora             CHA8050       4212           D21A        
   166:00   2273 Kadavá Jana                 CHA8251       4129           D21B        
    78:00   2251 Hlavatá Andrea              CHA8753       4127           D21B        
   115:00    124 Kašková Kateřina            CHA7850       5176           D21E        
    40:00    109 Prchalová Ivana             CHA8754       416287         D21E        
   123:00   2412 Gorčicová Ivana             CHA6550       8179           D40B        
     7:00   2459 Bradnová Věra               CHA5550       8168           D50B        
    82:00   2474 Kadavá Eva                  CHA5750       8171           D50B        
    35:00   2496 Horáčková Stanislava        CHA4950       4100           D55B        
    55:00   2500 Vokálová Pavla              CHA4951       8158           D55B        
    45:00   2498 Šaffková Zuzana             CHA5150       8162           D55B        
     5:00   2490 Ševčíková Alena             CHA5351       8165           D55B        
   131:00   2514 Horčíková Marie             CHA4350       8151           D60B        
   116:00   2511 Kašková Eva                 CHA4650       8152           D60B        
   115:00    414 Hradec Pavel                CHA8801       4130           H20A1       
    97:00   2833 Kadavý Petr                 CHA7800       8188           H21B        
   159:00   2864 Vokál Vojtěch               CHA7900       5180           H21B        
   167:00   2868 Ježek Lukáš                 CHA8604       51534          H21B        
    57:00   2813 Vajc Jan                    CHA8605       8247           H21B        
   134:00   3079 Gorčica Pavel               CHA6200       8174           H45B        
   153:00   3131 Kaška Rudolf                CHA5500       8167           H50B        
   138:00   3170 Kadavý Zdeněk               CHA4901       8155           H55B        
    43:00   3151 Vokál Jiří                  CHA5001       8159           H55B        
    88:00   3160 Ševčík Milan                CHA5003       8199           H55B        
    33:00   3149 Barták Jiří                 CHA5100       8161           H55B        



16  CHC KOB Choceň        CZE 

    38:00   2346 Švadlenová Ivana            CHC7151       9556           D35B        
    96:00   2550 Křivda Martin               CHC9501       9570           H14B        
   172:00   2569 Janeba Vladimír             CHC9602       9572           H14B        
    72:00   2747 Pešek Ondřej                CHC8502       9559           H21A        
    25:00   2797 Pátek Michal                CHC8603       9558           H21B        
    53:00   3052 Janeba Petr                 CHC6001       9573           H45B        
   111:00   3205 Švadlena Jiří               CHC4601       9554           H60B        



17  CHT SK CHRAST         CZE 

    60:00   2189 Blechová Lenka              CHT8053       515504         D21A        
    81:00   2196 Juračková Kateřina          CHT8353       9236           D21A        
   138:00   2266 Matrasová Vendula           CHT8251       51982          D21B        
    14:00   2234 Šmídová Stanislava          CHT8751       4537           D21B        
    88:00   2357 Švecová Iva                 CHT7151       53167          D35B        
    47:00   2467 Jansová Alena               CHT5852       51897          D50B        
   139:00   2626 Krejsa Vladimír             CHT9202       52158          H16B        
    75:00   2675 Krejsa Martin               CHT9001       52161          H18B        
   185:00   2877 Matras Tomáš                CHT8001       51980          H21B        
   115:00   2842 Kysilko Zdeněk              CHT8601       336713         H21B        
    97:00   3117 Štefec Jaroslav             CHT5801       52327          H50B        
    28:00   3148 Matras Jaroslav             CHT5301       51953          H55B        
   116:00   3206 Starka František            CHT4801       51949          H60B        
    46:00   3192 Vítek Josef                 CHT4802       51948          H60B        



18  CTB SK OB CHOTĚBOŘ    CZE 

    90:00   2018 Voborníková Alena           CTB9451       4536           D14B        
   115:00   2023 Karásková Eva               CTB9553       339550         D14B        
    62:00   2246 Králová Michaela            CTB7959       52139          D21B        
    22:00   2235 Gregorová Lenka             CTB8351       51838          D21B        
   125:00    126 Gregorová Kamila            CTB8151       51138          D21E        
   108:00   2362 Voborníková Eva             CTB6851       51837          D35B        
   193:00   2379 Šťastná Alena               CTB7351       51829          D35B        
   204:00   2639 Žanda Matěj                 CTB9201       53137          H16B        
    57:00   2709 Hájek Štěpán                CTB8901       4681           H20B        
    32:00   2727 Hübner Jan                  CTB7902       51833          H21A        
    33:00   2871 Gregor Martin               CTB7701       51663          H21B        
   173:00   2801 Král Aleš                   CTB7801       51835          H21B        
    93:00   2831 Šťastný Karel               CTB7901       51830          H21B        
   103:00   2836 Král Michal                 CTB8201       51831          H21B        
    81:00   3018 Voborník Petr               CTB6601       51836          H40B        
    56:00   3013 Žanda Jan                   CTB6701       339554         H40B        
   171:00   3037 Karásek Luděk               CTB6702       339548         H40B        
   159:00   3300 Karásková Iveta             CTB6853       339549         P3          



19  DCE SOKOL DOBŘICHOVIC CZE 

     0:00   2000 Rusá Pavla                  DCE9450       416316         D14B        
   175:00   2035 Procházková Marie           DCE9550       51177          D14B        
    73:00   2076 Mrázová Pavla               DCE9350       301313         D16B        
   138:00   2090 Rusá Zuzana                 DCE9351       416159         D16B        
   180:00   2229 Svobodová Jitka             DCE7450       53598          D21A        
    47:00   2392 Procházková Miluše          DCE5450       51966          D40B        
    59:00   2395 Mrázová Pavla               DCE5550       7868           D40B        
   177:00   2454 Štrossová Jiřina            DCE5650       7870           D45B        
    64:00   2895 Rusý Pavel                  DCE6400       232129         H21C        
   137:00   3080 Jaroš Vladimír              DCE5400       51973          H45B        
   119:00   3074 Procházka Antonín           DCE5500       51965          H45B        
   164:00   3089 Pavlů Jaroslav              DCE6100       232041         H45B        
   125:00   3076 Hovorka Jan                 DCE6300       336729         H45B        
    26:00   3246 Cupák Miloslav              DCE2200       51974          H75B        
   114:00   3284 Rusá Vendula                DCE0150       232737         P3          



20  DKL KLUB OB KLADNO    CZE 

   142:00   2486 Cabrnochová Hana            DKL5550       53520          D50B        
    29:00   2888 Cabrnoch Jan                DKL8601       53577          H21C        
   133:00   3126 Šorm Miroslav               DKL5200       331213         H50B        
   149:00   3130 Brumek Stanislav            DKL5201       51343          H50B        
    61:00   3108 Cabrnoch Jiří               DKL5400       416324         H50B        



21  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA CZE 

   185:00   2037 Dlouhá Hana                 DKP9450       8645           D14B        
   200:00   2040 Šňupárková Anna             DKP9652       515071         D14B        
    50:00   2009 Nováková Tereza             DKP9751       336727         D14B        
    14:00    357 Seifertová Magda            DKP9155       219291         D18A2       
    84:00    392 Svobodná Madla              DKP9154       301368         D18A1       
   104:00    455 Svobodná Šárka              DKP8850       51796          D20A2       
   110:00    458 Bochenková Ivana            DKP8950       515171         D20A1       
   132:00    469 Doležalová Monika           DKP8857       232409         D20A2       
   154:00    480 Karochová Simona            DKP8853       51787          D20A1       
   192:00   2169 Přecechtělová Tereza        DKP8951       8564           D20B        
   141:00   2216 Janatová Lucie              DKP8154       9785           D21A        
    66:00   2191 Plochová Dominika           DKP8651       51798          D21A        
    75:00   2194 Bochenková Martina          DKP8758       51291          D21A        
    94:00   2255 Havlíčková Vendula          DKP8350       51759          D21B        
    85:00    118 Kovářová Kristýna           DKP8450       51755          D21E        
    55:00    112 Dlouhá Marie                DKP8756       49815          D21E        
   119:00   2411 Illerová Daniela            DKP6651       231939         D40B        
   117:00   2481 Mrázková Ivana              DKP5650       51795          D50B        
    22:00   2462 Dudová Hana                 DKP5752       49892          D50B        
    15:00   2492 Stehnová Hana               DKP5150       51799          D55B        
   108:00   2553 Šňupárek Václav             DKP9500       9881           H14B        
    88:00   2548 Illner Vojtěch              DKP9600       515498         H14B        
    99:00   2618 Klaška Pavel                DKP9301       416113         H16B        
    27:00    313 Stránský Vojtěch            DKP9005       301385         H18A2       
    95:00   2679 Betlach Martin              DKP9000       49881          H18B        
   134:00   2778 Janeček Oldřich             DKP8211       515015         H21A        
    76:00   2749 Žaloudek Petr               DKP8304       51783          H21A        
    10:00   2714 Vlach Martin                DKP8605       51807          H21A        
    35:00   2802 Horálek Radek               DKP8013       9875           H21B        
   163:00   2866 Duda František              DKP8107       51758          H21B        
    49:00   2892 Dlouhý Petr                 DKP8509       49822          H21C        
    83:00     21 Mrázek Jiří                 DKP7911       51797          H21E        
    27:00      7 Procházka Tomáš             DKP8200       515114         H21E        
    75:00     19 Procházka Jan               DKP8201       51802          H21E        
   163:00     41 Janata Martin               DKP8306       8277           H21E        
    98:00   2983 Illner Jakub                DKP6601       515448         H35B        
    86:00   3019 Klaška Pavel                DKP6500       8650           H40B        
    26:00   3007 Seifert Jan                 DKP6501       219293         H40B        
    74:00   3059 Betlach Miroslav            DKP6300       49818          H45B        
   145:00   3129 Dlouhý Jiří                 DKP5700       8643           H50B        
   173:00   3177 Stehno Pavel                DKP4900       51760          H55B        
    51:00   3228 Procházka Zdenko            DKP4300       51800          H65B        
    90:00   3231 Ďurčat Jozef                DKP3800       51763          H70B        



22  DLT OB ROZMARÝN LITOM CZE 

    70:00   2503 Nedvídková Jitka            DLT5151       5991           D55B        
     3:00   3143 Babický Tomáš               DLT5001       8890           H55B        



23  DOB KOB DOBRUŠKA      CZE 

   123:00   2087 Netíková Martina            DOB9351       7229           D16B        
   126:00   2263 Štěpánová Dita              DOB7956       7226           D21B        
    12:00   2715 Khýn Vítězslav              DOB8304       7210           H21A        
    19:00   2886 Lžíčař Martin               DOB8803       7230           H21C        



24  DOK OK DOKSY          CZE 

    90:00   2199 Hradecká Petra              DOK6850       7768           D21A        
    97:00   2437 Vilimovská Miroslava        DOK5750       7757           D45B        
   127:00   2443 Kapounová Jitka             DOK6050       7771           D45B        
   128:00   2558 Boskovský Tomáš             DOK9400       7773           H14B        
   137:00   2853 Novák Daniel                DOK8700       7767           H21B        
    38:00   3047 Hradecký Jaroslav           DOK6300       7763           H45B        
   193:00   3141 Novák Tom                   DOK5500       7755           H50B        
    73:00   3111 Novák Jaroslav              DOK5501       7754           H50B        
   193:00   3181 Rančák Josef                DOK5000       7751           H55B        
    18:00   3251 Hradecký Jaroslav           DOK9600       8352           P3          
   156:00   3299 Boskovský Vojtěch           DOK9601       8353           P3          



25  EKP EKONOM PRAHA      CZE 

    36:00   2181 Kunová Dagmar               EKP6550       51594          D21A        
    12:00   2173 Ondráčková Veronika         EKP7850       51595          D21A        
    21:00   2176 Volfová Martina             EKP8051       9941           D21A        
     6:00   2232 Pokorná Lucie               EKP8152       52185          D21B        
    90:00   2254 Friedbergerová Markéta      EKP8259       515409         D21B        
    71:00   2398 Fantová Libuše              EKP5650       51583          D40B        
    39:00   2390 Bochenková Jana             EKP6150       232174         D40B        
    83:00   2402 Pecková Ivana               EKP6252       51601          D40B        
   103:00   2407 Koucká Ivana                EKP6850       361943         D40B        
   182:00   2455 Šedivá Miroslava            EKP5750       51604          D45B        
    42:00   2732 Seidl Miroslav              EKP7402       51610          H21A        
    84:00   2753 Ondráček Radim              EKP7414       52852          H21A        
   157:00   2863 Janeček Jura                EKP6701       51587          H21B        
   193:00   2881 Lebeda Dušan                EKP7301       51596          H21B        
    23:00   2796 Kalina Miroslav             EKP8211       515458         H21B        
   134:00   2909 Bolehovský Pavel            EKP7103       601169         H21C        
    68:00   2977 Pecka Jan                   EKP6800       51600          H35B        
     6:00   3033 Koucký Roman                EKP6301       515195         H40B        
   169:00   3135 Šedivý Jiří                 EKP5500       51605          H50B        
   181:00   3138 Bochenek Milan              EKP5601       51581          H50B        
   189:00   3140 Fanta Miroslav              EKP5800       51147          H50B        
   177:00   3306 Koucký Martin               EKP9700       53179          P3          



26  FSP STAVEBNI FAKULTA  CZE 

     7:00   2126 Cincibusová Jana            FSP9050       8665           D18B        
   102:00   2203 Borovičková Lenka           FSP7350       8909           D21A        
   198:00   2280 Fibírová Zuzana             FSP7555       515173         D21B        
    73:00   2295 Cincibusová Ivana           FSP6651       8668           D21C        
   140:00   2781 Princl Pavel                FSP7800       51611          H21A        
     0:00   2710 Fibír Tomáš                 FSP7901       515067         H21A        
   125:00   2847 Borovička Milan             FSP6104       515097         H21B        
   183:00   2876 Šimek Tomáš                 FSP6304       8859           H21B        
   175:00   2872 Žáček Martin                FSP6803       301346         H21B        
    85:00   2827 Kužel Tomáš                 FSP7610       515098         H21B        
   197:00   2883 Čech Jan                    FSP7900       416195         H21B        
   179:00   2920 Cincibus Pavel              FSP6605       8669           H21C        
   116:00   3025 Kraus Milan                 FSP6700       8127           H40B        
    37:00   3102 Šváb Jan                    FSP5801       207811         H50B        
    16:00   3221 Čadil Jan                   FSP4300       53267          H65B        



27  FYD JKOB FRÝDLANT V Č CZE 

    28:00   2344 Macháčková Michaela         FYD7299       8328           D35B        
   126:00   3027 Machovič Ivo                FYD6200       8334           H40B        
    36:00   3009 Macháček Aleš               FYD6400       8333           H40B        
    96:00   3278 Machovičová Tereza          FYD0000       49991          P3          



28  HAR OK HARCOV         CZE 

    28:00   2286 Vokurková Marta             HAR7950       253111         D21C        
   124:00   2774 Schröter Pavel              HAR7203       7203           H21A        
    90:00   2756 Martan Jiří                 HAR7301       8129           H21A        
   181:00   2875 Vokurka Jan                 HAR7501       253145         H21B        
   155:00   2862 Štembera Jan                HAR7513       51536          H21B        



29  HCE SOKOL HOSTIVICE   CZE 

    99:00   2406 Kettnerová Lenka            HCE6450       232490         D40B        
     7:00   2383 Mudrová Martina             HCE6451       51984          D40B        
   160:00   2566 Kettner Lukáš               HCE9400       51288          H14B        
     4:00   2527 Kettner Vojtěch             HCE9600       410247         H14B        
   182:00   3095 Kettner Pavel               HCE5900       515105         H45B        



30  JAM SK JAMNICE        CZE 

    39:00   2182 Kašparová Šárka             JAM7253       52295          D21A        
    36:00   2729 Košárek Pavel               JAM7100       52296          H21A        
   139:00     35 Besta Michal                JAM7600       52290          H21E        



31  JEN OB JENIŠOVICE     CZE 

   111:00   2206 Zabořilová Romana           JEN7457       7775           D21A        
    72:00   2472 Havlová Jaroslava           JEN5452       4631           D50B        
    81:00   3113 Jedlička Miroslav           JEN5301       336709         H50B        
    93:00   3161 Bárta Miroslav              JEN5201       7778           H55B        
    33:00   3101 Sucharda Jiří               JEN5801       51542          H50B        



32  JHB JISKRA HAVLÍČKUV  CZE 

   127:00   2156 Králová Iveta               JHB8952       53615          D20B        
   142:00   2447 Hrstková Dana               JHB6051       52358          D45B        
   137:00   2485 Stupalová Jana              JHB5451       52352          D50B        
     0:00   2660 Kaser Dan                   JHB9103       4682           H18B        
   115:00   3329 Hercigová Anna              JHB9159       4772           P6          
    19:00   3313 Fencíková Lucie             JHB9160       4773           P6          



33  JIL OK JILEMNICE      CZE 

    78:00   2077 Havlíčková Nikola           JIL9352       49432          D16B        
    64:00    382 Mechlová Lenka              JIL9051       515425         D18A1       
    72:00    386 Doškářová Tereza            JIL9151       8494           D18A1       
   122:00   2155 Viková Vendula              JIL8951       8889           D20B        
   132:00   2213 Zlesáková Daniela           JIL8451       9067           D21A        
    78:00   2195 Kynčlová Martina            JIL8651       9088           D21A        
    20:00    105 Malá Věra                   JIL7752       9077           D21E        
    65:00    114 Jiřištová Zuzana            JIL8254       9054           D21E        
    67:00    333 Exner Jan                   JIL9001       51109          H18A2       
    75:00    337 Klouček Tomáš               JIL9007       9049           H18A2       
    15:00   2663 Havlíček Lukáš              JIL9003       49363          H18B        
    35:00   2667 Černý Vojtěch               JIL9006       9091           H18B        
    34:00   2728 Kolín Jan                   JIL7701       51590          H21A        
   139:00   2854 Hlaváč David                JIL7501       9734           H21B        
   175:00     44 Malý Aleš                   JIL8702       9099           H21E        
    80:00   3061 Havlíček Libor              JIL6103       49354          H45B        
   152:00   3085 Mechl Miroslav              JIL6301       301410         H45B        
   143:00   3171 Erlebach Josef              JIL5201       9774           H55B        



34  JPV SK PROSTĚJOV      CZE 

   139:00    426 Navrátil Tomáš              JPV8817       52856          H20A1       
   118:00   2771 Sedláček Tomáš              JPV8601       995882         H21A        
    23:00      6 Henek Vladan                JPV8002       515122         H21E        



35  KAD Originální Vivalí CZE 

   123:00   2365 Jandová Lenka               KAD7250       301670         D35B        
   156:00   3215 Janda Josef                 KAD4701       301667         H60B        



36  KAM SK KAMENICE       CZE 

    60:00   2012 Kozáková Zuzana             KAM9451       9970           D14B        
   150:00   2030 Bořánková Karolína          KAM9550       53599          D14B        
   120:00   2024 Hlubučková Kristýna         KAM9551       232418         D14B        
   174:00    272 Aschermannová Petra         KAM9354       232415         D16A        
    10:00    355 Panochová Anna              KAM9153       232420         D18A2       
    47:00   2134 Matějková Zuzana            KAM9156       307363         D18B        
    17:00   2128 Rusá Šárka                  KAM9157       331162         D18B        
    37:00   2132 Škvorová Barbora            KAM9150       425596         D18B        
    48:00   2349 Klinkerová Jitka            KAM6450       49155          D35B        
   143:00   2369 Semíková Eva                KAM6950       52285          D35B        
   188:00   2378 Škvorová Zuzana             KAM7350       52273          D35B        
    91:00   2404 Čermáková Gabriela          KAM6752       232397         D40B        
   188:00   2573 Valášek Jan                 KAM9400       232245         H14B        
    36:00   2535 Semík Ondra                 KAM9401       232267         H14B        
    24:00   2532 Čermák Matyáš               KAM9501       232426         H14B        
    96:00    205 Rusý Tomáš                  KAM9301       301101         H16A        
    21:00    310 Nešpor Václav               KAM9103       53660          H18A1       
    39:00    319 Semík Vojtěch               KAM9100       995799         H18A2       
   118:00   2988 Kozák Petr                  KAM6501       51733          H35B        
   168:00   2998 Škvor Martin                KAM6700       52267          H35B        
    60:00   3266 Hejnalová Eva               KAM9651       9356           P3          
    39:00   3258 Čermáková Alžběta           KAM9750       9055           P3          
    48:00   3261 Škvor Ota                   KAM9900       301336         P3          
     7:00   3311 Hejl Jakub                  KAM8900       8355           P6          



37  KAS KOB KAMENICKÝ ŠEN CZE 

   106:00   2509 Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384          D60B        
    56:00   2523 Štrojsová Jaroslava         KAS4350       8228           D65B        
   131:00   3209 Nejezchleba Jiří            KAS4600       8235           H60B        
    11:00   3220 Štrojsa Josef               KAS4000       8230           H65B        



38  KBP KBP PRAHA         CZE 

    11:00   3185 Valter Petr                 KBP4500       6645           H60B        



39  KCK KOB Č.KRUMLOV     CZE 

    12:00   2127 Flašarová Kristýna          KCK9054       49617          D18B        
     2:00   2458 Flašarová Marie             KCK5756       49615          D50B        
    13:00   3096 Flašar Jan                  KCK5701       49614          H50B        



40  KNC SOKOL KOSTELEC N. CZE 

    51:00   2393 Komersová Jana              KNC6550       52265          D40B        
   147:00   2418 Čiháková Lenka              KNC6750       51387          D40B        
   168:00   2568 Komers Jan                  KNC9501       51394          H14B        
   100:00   2680 Šedivý Ondřej               KNC9103       52898          H18B        
   141:00   3128 Jun Drahomír                KNC5501       52255          H50B        
     1:00   3241 Kalivoda Viktor             KNC3300       52254          H75B        



41  KON KOB KONICE        CZE 

   130:00    468 Hlavová Hana                KON8888       515450         D20A1       
   148:00    477 Hlavová Jindra              KON8989       8899           D20A2       
    63:00   2190 Smičková Eva                KON8277       515485         D21A        
    43:00   2289 Otrubová Johana             KON7852       995816         D21C        
   107:00   2408 Hlavová Miroslava           KON6389       52417          D40B        
    73:00   3322 Hlava Miroslav              KON6515       500581         P6          



42  KPY SKOB KRALUPY NAD  CZE 

   137:00   2445 Kohlová Alena               KPY6051       53182          D45B        
    77:00   3060 Dobeš Václav                KPY5701       301374         H45B        
   113:00   3072 Kohl Jiří                   KPY6201       301391         H45B        



43  KRE SOKOL KŘEMŽE      CZE 

   114:00   2207 Dulovcová Marie             KRE7051       51411          D21A        
   163:00   2422 Troupová Vladěna            KRE6351       51412          D40B        
   177:00   2873 Zimmermann Pavel            KRE6401       51418          H21B        



44  KRL KOMETA KRALOVICE  CZE 

    10:00   2002 Hanáková Magda              KRL9651       416318         D14B        
   183:00   2099 Březinová Ivana             KRL9353       416319         D16B        
   104:00   2552 Šlajs Daniel                KRL9403       51475          H14B        
    44:00   2607 Pova Ondřej                 KRL9304       207825         H16B        
   114:00   2621 Jiří Vištejn                KRL9305       207839         H16B        



45  KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY CZE 

    69:00   2192 Fialová Pavla               KSH7753       51619          D21A        
     5:00   2787 Hulec Jakub                 KSH8401       53726          H21B        
   121:00   3207 Fiala Miloš                 KSH4801       8674           H60B        



46  KSU KVS ŠUMPERK       CZE 

    88:00   2080 Mátlová Pavlína             KSU9392       53112          D16B        
    84:00   2197 Junová Lenka                KSU7653       51309          D21A        
   118:00   2261 Havlíčková Markéta          KSU8494       52258          D21B        
    62:00   2742 Šrámek Jaromír              KSU5801       515101         H21A        
    82:00   2752 Turczer Petr                KSU7945       515179         H21A        
    59:00   2894 Růžička Lukáš               KSU7849       52602          H21C        
    59:00     15 Halama Jakub                KSU7940       515111         H21E        
    73:00   3157 Komárek Jaromír             KSU4900       52614          H55B        
     3:00   3264 Mátlová Yvona               KSU6799       229567         P3          
     9:00   3286 Šrámek Ondřej               KSU9909       53105          P3          
    31:00   3315 Doušková Jana               KSU7797       8356           P6          



47  KTA SK KOTNOV TÁBOR   CZE 

    25:00   2004 Vébrová Denisa              KTA9551       5297           D14B        
    73:00   2821 Vébr Jiří                   KTA6901       515484         H21B        
   183:00   3308 Vébr Jiří                   KTA9901       5299           P3          



48  LBE LOKO BEROUN       CZE 

   143:00   2091 Procházková Zuzana          LBE9251       515474         D16B        
   118:00   2086 Procházková Kateřina        LBE9350       52316          D16B        
    60:00    380 Mezníková Lucie             LBE9150       515151         D18A1       
   142:00   2159 Hamáčková Kristina          LBE8850       52973          D20B        
   126:00   2211 Kučerová Lada               LBE7450       331238         D21A        
   171:00   2424 Procházková Pavlína         LBE6450       515431         D40B        
     0:00   2489 Hamáčková Eva               LBE5150       303959         D55B        
    47:00   2808 Červenka Jakub              LBE7600       995889         H21B        
   138:00   2992 Uhlíř Patrik                LBE7000       331179         H35B        
    71:00   3016 Mezník Vladimír             LBE6400       52971          H40B        
   136:00   3029 Karmazín Pavel              LBE6800       52975          H40B        
   168:00   3176 Tvrdek Vojtěch              LBE4900       51283          H55B        
    78:00   3158 Hamáček Bohuslav            LBE5000       411760         H55B        
   132:00   3291 Procházková Jana            LBE9950       52317          P3          



49  LCE SLOVAN LUHAČOVICE CZE 

    18:00    359 Cahlová Blanka              LCE9051       52708          D18A2       
    22:00    361 Hubáčková Pavla             LCE9052       52710          D18A2       
   129:00   2212 Vlažná Lucie                LCE8762       52675          D21A        
    76:00    201 Hubáček Michal              LCE9301       53880          H16A        
    91:00    204 Vavrys Johan                LCE9302       53869          H16A        
   176:00    221 Valenta Jiří                LCE9201       51504          H16A        
    19:00    309 Slezák Jiří                 LCE9001       515424         H18A2       
    57:00    328 Vlažný Jakub                LCE9102       52709          H18A1       
    99:00    406 Cahel Marek                 LCE8803       52706          H20A1       
   117:00    415 Perůtka Jan                 LCE8801       52705          H20A2       
   137:00    425 Vlažný Jan                  LCE8901       52707          H20A2       
   147:00    430 Slezák Zdeněk               LCE8902       515460         H20A1       
    98:00   2760 Bencúr Juraj                LCE7701       253362         H21A        
   167:00     42 Hanslián David              LCE7835       52684          H21E        
   158:00   2996 Slezák Libor                LCE6207       52700          H35B        
   108:00   2986 Vavrys Petr                 LCE6413       52693          H35B        



50  LDC KOB DĚČÍN         CZE 

   148:00   2092 Vlčková Klára               LDC9250       53554          D16B        
     8:00   2282 Vlčková Jindra              LDC6451       8347           D21C        
   163:00   2373 Patzeltová Beatrice         LDC6850       8345           D35B        
     8:00   2342 Nehasilová Zuzana           LDC7150       347864         D35B        
     9:00   2600 Patzelt Vilém               LDC9201       8338           H16B        
   184:00   2635 Sedláček Lukáš              LDC9202       347917         H16B        
   134:00   2625 Steklý Ondřej               LDC9203       347882         H16B        
   101:00   2835 Nehasil David               LDC7700       995805         H21B        
   124:00   2907 Vlček Petr                  LDC6401       8341           H21C        
    78:00   2979 Nehasil Vladislav           LDC7101       347916         H35B        



51  LIT KOB CHEMOPETROL L CZE 

   162:00   2163 Neradová Eva                LIT8951       8115           D20B        
   120:00   2209 Neradová Alena              LIT8551       8114           D21A        
    60:00   2501 Neradová Alena              LIT5051       8110           D55B        
    84:00   2899 Kučerka Jan                 LIT8002       8118           H21C        
    99:00   2902 Macek Jiří                  LIT8401       8107           H21C        
   161:00   3133 Nerad Jaroslav              LIT5802       8103           H50B        
   178:00   3178 Pavlík Miroslav             LIT5301       8101           H55B        
   127:00   3331 Nerad Jaroslav              LIT9001       8108           P6          



52  LJN TJ LIAZ Jablonec  CZE 

   105:00   3281 Langer Roman                LJN7206       7744           P3          
    49:00   3318 Rulc Zdeněk                 LJN7201       7745           P6          



53  LLI TJ LOKO LIBEREC   CZE 

    80:00   2016 Hoidekrová Lucie            LLI9552       410734         D14B        
     5:00   2001 Štičková Anna               LLI9651       253131         D14B        
   186:00   2278 Korejčíková Dáďa            LLI5550       8546           D21B        
    18:00   2348 Paroulková Iva              LLI7151       253147         D35B        
    96:00   2507 Krausová Marie              LLI4451       51214          D60B        
   156:00   2519 Kubíková Hela               LLI4851       8242           D60B        
    65:00   2673 Sobek Jiří                  LLI9002       51202          H18B        
    56:00   2739 Peterka Vojtěch             LLI7502       515503         H21A        
   146:00   3031 Sobek Pavel                 LLI6302       51210          H40B        
    62:00   3055 Hoidekr Pavel               LLI5901       8240           H45B        
   123:00   3167 Peterka Josef               LLI4702       51204          H55B        
    56:00   3194 Kraus Jan                   LLI4501       51213          H60B        
    86:00   3200 Lukáš Zdeněk                LLI4502       8243           H60B        
     0:00   3247 Paroulek Lukáš              LLI0201       253135         P3          
   153:00   3298 Sluková Hana                LLI5951       8241           P3          
    12:00   3249 Štičková Eva                LLI6051       253133         P3          



54  LOL SK OK OLOMOUC     CZE 

   157:00   3132 Poklop Lubomír              LOL5601       52662          H50B        



55  LPM OK LOKO PLZEŇ     CZE 

    65:00   2013 Kuberková Lucie             LPM9451       236985         D14B        
   174:00   2275 Bohuslavová Jana            LPM7852       51219          D21B        
    62:00   2430 Kolovská Ilona              LPM6350       236995         D45B        
    84:00   2615 Kolovský František          LPM9202       301706         H16B        
     9:00   2789 Bohuslav Václav             LPM7206       8856           H21B        
    71:00   2820 Buriánek Kamil              LPM7901       51165          H21B        
    75:00   2822 Suchý Ondřej                LPM8301       1467           H21B        
    67:00   2818 Šilhavý Jakub               LPM8500       51151          H21B        



56  LPU OK LOKOMOTIVA PAR CZE 

   169:00    271 Knapová Lenka               LPU9351       51105          D16A        
   194:00    276 Procházková Klára           LPU9451       416265         D16A        
    52:00    376 Knapová Jana                LPU9053       9332           D18A1       
    56:00    378 Valachová Martina           LPU9054       410785         D18A1       
    52:00   2135 Bolechová Anežka            LPU9051       51104          D18B        
   122:00    464 Marešová Michaela           LPU8959       405959         D20A1       
   146:00    476 Procházková Michaela        LPU8960       515036         D20A1       
   132:00   2157 Weisbauerová Dagmar         LPU8951       9250           D20B        
   177:00   2166 Nádvorníková Tereza         LPU8953       9249           D20B        
   157:00   2162 Rousková Tereza             LPU8957       9885           D20B        
   117:00   2208 Fenclová Marta              LPU7667       301173         D21A        
     9:00   2172 Klimplová Lenka             LPU7951       9203           D21A        
   123:00   2210 Klimplová Zuzana            LPU8151       9333           D21A        
   147:00   2218 Škodová Petra               LPU8359       52328          D21A        
    18:00   2175 Petrová Daniela             LPU8454       9339           D21A        
     3:00   2170 Krčálová Veronika           LPU8557       515167         D21A        
   108:00   2205 Juračková Jana              LPU8653       9235           D21A        
   153:00   2220 Mrštíková Květa             LPU8753       301629         D21A        
   142:00   2267 Sůvová Barbora              LPU8751       9309           D21B        
    80:00    117 Duchová Iveta               LPU8654       515102         D21E        
    43:00   2347 Čermáková Renata            LPU6553       9310           D35B        
    53:00   2350 Kaplanová Iva               LPU6859       224882         D35B        
   133:00   2367 Demlová Jitka               LPU6955       9656           D35B        
    83:00   2356 Procházková Alexandra       LPU7051       416258         D35B        
    63:00   2396 Juračková Jana              LPU6051       9237           D40B        
    11:00   2384 Knapová Iva                 LPU6052       9316           D40B        
    92:00   2436 Vilnerová Eva               LPU6054       8913           D45B        
    37:00   2465 Dočkalová Jiřina            LPU5654       9290           D50B        
    62:00   2470 Víchová Ladislava           LPU5851       9211           D50B        
   121:00   2512 Kubíková Květa              LPU4752       9247           D60B        
   116:00   2555 Deml Tomáš                  LPU9502       9657           H14B        
    56:00   2540 Kaplan Martin               LPU9609       224873         H14B        
    71:00    200 Ptáček Adam                 LPU9203       9298           H16A        
    81:00    202 Čermák Jan                  LPU9301       9304           H16A        
   171:00    220 Kos Oldřich                 LPU9302       410796         H16A        
   181:00    222 Kos Tomáš                   LPU9303       410798         H16A        
    29:00   2604 Slanař Matěj                LPU9304       232610         H16B        
    13:00    306 Procházka David             LPU9113       515162         H18A1       
    17:00    308 Bořil Petr                  LPU9119       52135          H18A1       
    25:00    312 Nožka Radek                 LPU9005       515166         H18A1       
    41:00    320 Klapal Jan                  LPU9006       515142         H18A1       
    73:00    336 Procházka Tomáš             LPU9110       301633         H18A1       
    77:00    338 Hovorka Lukáš               LPU9001       9866           H18A1       
     4:00   2711 Kaplan Jan                  LPU6401       9231           H21A        
    38:00   2730 Vávra Jaroslav              LPU7308       9325           H21A        
    96:00   2759 Hovorka Jan                 LPU7907       9337           H21A        
   199:00   2884 Fencl Petr                  LPU6901       9230           H21B        
    39:00   2804 Jirásek Aleš                LPU7601       9321           H21B        
    43:00   2806 Držka Štěpán                LPU7604       9324           H21B        
   141:00   2855 Kárník Jan                  LPU7811       9288           H21B        
    61:00   2815 Fukátko Jan                 LPU8105       9282           H21B        
   165:00   2867 Fukátko Petr                LPU8503       9317           H21B        
   154:00   2914 Fiala Petr                  LPU8701       9274           H21C        
   141:00   3030 Procházka Tomáš             LPU6503       9270           H40B        
    91:00   3020 Procházka Radek             LPU6504       410783         H40B        
    41:00   3048 Bolech Jiří                 LPU5904       9330           H45B        
    65:00   3056 Novotný Miroslav            LPU5905       301183         H45B        
   143:00   3082 Roudný Václav               LPU6102       9277           H45B        
    17:00   3097 Klimpl Petr                 LPU5401       9201           H50B        
    65:00   3109 Juračka Vojtěch             LPU5404       9234           H50B        
   177:00   3137 Štěrba Pavel                LPU5408       9301           H50B        
   105:00   3119 Vícha Vladimír              LPU5801       9228           H50B        
    63:00   3155 Farář Jaroslav              LPU5001       9261           H55B        
    23:00   3147 Knap Jan                    LPU5101       9328           H55B        
    98:00   3162 Farář Václav                LPU5201       9260           H55B        
   180:00   3307 Roudný Václav               LPU0001       232601         P3          
   162:00   3301 Roudný Martin               LPU0002       232602         P3          



57  LTP TJ LOKOMOTIVA TEP CZE 

   155:00   2031 Kovářová Lenka              LTP9750       232915         D14B        
   122:00   2442 Kovářová Alena              LTP6151       232906         D45B        
   136:00   2560 Kučera Jindřich             LTP9600       232904         H14B        
   154:00   2629 Látal Dominik               LTP9300       420453         H16B        
    70:00   2674 Škara Vojtěch               LTP9102       52928          H18B        
    22:00   2702 Eiselt Jan                  LTP8801       52916          H20B        
    58:00   2975 Kučera Martin               LTP6500       232901         H35B        
   183:00   3001 Žejdlík Michal              LTP7001       51331          H35B        
   176:00   3038 Bruner Luboš                LTP6501       420430         H40B        
    41:00   3103 Eiselt Miloš                LTP5802       52917          H50B        
   144:00   3295 Kučera Tomáš                LTP0000       420429         P3          
   122:00   3075 Kovář Karel                 LTP6102       420454         H45B        



58  LTU LOKOMOTIVA TRUTNO CZE 

   110:00   2022 Svobodová Lenka             LTU9551       416289         D14B        
    43:00   2071 Grundmannová Hana           LTU9251       405975         D16B        
    44:00    372 Polzerová Lenka             LTU9051       9894           D18A1       
   187:00   2456 Petrželová Alena            LTU6351       405972         D45B        
    52:00   2428 Hanušová Jitka              LTU6352       9609           D45B        
   112:00   2554 Grundmann Jan               LTU9401       515487         H14B        
   151:00    216 Petržela Jan                LTU9201       515402         H16A        
     5:00   2661 Lazák Tomáš                 LTU9102       515479         H18B        
    60:00   2672 Kult Martin                 LTU9002       416290         H18B        
    31:00   3008 Hanuš Pavel                 LTU6501       9632           H40B        
   176:00   3093 Horák Jiří                  LTU5802       9773           H45B        
   170:00   3091 Petržela Pavel              LTU6301       405971         H45B        
    13:00   3145 Rejmont Milan               LTU4801       9777           H55B        



59  MAS KČT AŠ            CZE 

   152:00   2564 Frank Jiří                  MAS9600       301505         H14B        
    89:00   2616 Šulc Marek                  MAS9300       301507         H16B        
    70:00   2746 Pilař Karel                 MAS5501       4455           H21A        
    59:00   3054 Chotětický Václav           MAS5200       7886           H45B        
    89:00   3064 Chotětický Jan              MAS5400       7887           H45B        
   104:00   3069 Hájek Jan                   MAS5401       7885           H45B        



60  MFP MFF UK PRAHA      CZE 

     6:00   2171 Šimšová Jana                MFP7651       51713          D21A        
   154:00   2270 Rožková Petra               MFP7551       301608         D21B        
   103:00   2301 Škovroňová Lenka            MFP8250       416119         D21C        
   135:00   2415 Forstová Lenka              MFP6850       410727         D40B        
    99:00   2834 Rožek David                 MFP7403       301644         H21B        
   104:00   2903 Forst Libor                 MFP6301       303939         H21C        
    14:00   2912 Šimša Jaromír               MFP7100       51712          H21C        
    71:00   3058 Šimek Miroslav              MFP6302       416321         H45B        



61  MKP SK METEOR KAČEROV CZE 

   112:00   2440 Ježková Regina              MKP6350       51660          D45B        
    21:00   2795 Vaněček Jáchym              MKP7801       51662          H21B        
   107:00   3070 Koč Zdeněk                  MKP4700       51706          H45B        
   116:00   3073 Tomaščin Jaroslav           MKP5800       51691          H45B        
   133:00   3169 Toušek Miloslav             MKP5000       51655          H55B        
   148:00   3172 Liberský Mirko              MKP5100       51693          H55B        



62  MLA MLOK MAR.LÁZNĚ    CZE 

   165:00   2033 Sklenářová Magda            MLA9559       7883           D14B        
   103:00   2083 Sklenářová Jana             MLA9251       416174         D16B        
   115:00   2410 Miturová Radka              MLA6552       416220         D40B        
    43:00   2420 Bínová Kateřina             MLA6754       416172         D40B        
   117:00   2441 Sklenářová Jana             MLA6258       416175         D45B        
    42:00   2483 Opavová Stanislava          MLA5451       7884           D50B        
    35:00    317 Bína Martin                 MLA9102       416173         H18A2       
   107:00    410 Kunc Petr                   MLA8801       7878           H20A1       
    76:00   3017 Bína Pavel                  MLA6708       232231         H40B        
    68:00   3057 Milota Josef                MLA5801       7880           H45B        
    77:00   3112 Michalec Jan                MLA5701       7881           H50B        
    36:00   3190 Fišák Jan                   MLA4401       7882           H60B        
    56:00   3229 Sklenář Jan                 MLA4201       301487         H65B        



63  MOV SKOB OSTRAVA      CZE 

    46:00   3011 Holec Jan                   MOV6701       232417         H40B        
    89:00   2900 Žebrák Zdeněk               MOV7105       232429         H21C        



64  N01 NEREGISTR. ČESKÝ  CZE 

    36:00   3257 Schejbal Petr               N010001       253138         P3          
   150:00   3297 Schejbalová Alena           N010002       253139         P3          



65  NPA SKLOB NOVÁ PAKA   CZE 

    24:00    362 Šmidrkalová Monika          NPA9051       9711           D18A1       
   194:00   2238 Tauchmanová Ivana           NPA7852       9697           D21B        
   112:00   2480 Kalibánová Jiřina           NPA5351       9688           D50B        
    77:00   2473 Nováková Jana               NPA5552       9690           D50B        
    27:00   2463 Hušková Eva                 NPA5754       9692           D50B        
   184:00   2572 Tázlar Vojtěch              NPA9501       9712           H14B        
    55:00   2671 Brendl Radek                NPA9002       9708           H18B        
     2:00   2724 Zikmund Zdeněk              NPA6705       9967           H21A        
    30:00   2726 Novák Jiří                  NPA7502       9693           H21A        
   132:00   2777 Novák Zdeněk                NPA7701       9694           H21A        
    57:00   3107 Kalibán Jaroslav            NPA5101       9687           H50B        
   103:00   3163 Novák Karel                 NPA5001       9686           H55B        



66  OKP OK24 PRAHA        CZE 

    40:00   2007 Nováková Kateřina           OKP9450       301372         D14B        
   131:00   2414 Nováková Irena              OKP6651       236111         D40B        
    50:00   2670 Novák Libor                 OKP9100       301378         H18B        
   166:00   3036 Richtr Aleš                 OKP6601       51686          H40B        



67  OOL SK HANÁ ORIENTEER CZE 

   125:00   3124 Zdráhal Robert              OOL5707       895219         H50B        



68  OOP TJ OPAVA          CZE 

    61:00    330 Melecký Martin              OOP9000       49438          H18A1       



69  OPT SK Libín 1096 Pra CZE 

    55:00   2394 Vejvodová Mirka             OPT5751       51269          D40B        



70  OSN SKOS NOVÉ MĚSTO N CZE 

   106:00   2258 Dvořáková Eva               OSN7960       51979          D21B        
    63:00   2293 Pilná Lucie                 OSN8150       8357           D21C        
   178:00   2376 Kamenická Lenka             OSN6955       51969          D35B        
   152:00   2449 Hrušková Zdeňka             OSN5950       590124         D45B        
     0:00   2526 Kamenický Jeroným           OSN9549       51995          H14B        
    79:00   2614 Kamenický Tobiáš            OSN9339       51993          H16B        
    37:00    318 Kamenický Matěj             OSN9036       51990          H18A1       
   149:00    431 Rajnošek Matěj              OSN8800       52965          H20A2       
    89:00    401 Hruška Ondřej               OSN8935       52125          H20A2       
   149:00   3084 Kamenický Radan             OSN6004       51960          H45B        
    23:00   3042 Wurzel Břetislav            OSN6005       52146          H45B        
   140:00   3081 Bořil Petr                  OSN6207       6607           H45B        
    21:00   3098 Hruška Jiří                 OSN5501       550310         H50B        
   120:00   3287 Bořil Jan                   OSN9700       232250         P3          



71  PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOV CZE 

    15:00   2385 Stluková Eliška             PCB6851       211576         D40B        
    26:00   3043 Blabla Zdeněk               PCB5901       51406          H45B        



72  PEN OK RECO SPORT     CZE 

   147:00   2448 Kábrtová Iva                PEN6350       232387         D45B        
   101:00   3022 Vydra Ivan                  PEN6600       8185           H40B        
   158:00   3087 Vydra Pavel                 PEN6200       49998          H45B        
   108:00   3282 Dastychová Alexandra        PEN0000       8183           P3          



73  PGP SK PRAGA PRAHA    CZE 

    85:00   2017 Přibíková Johanka           PGP9551       301617         D14B        
   140:00   2028 Pavlů Kateřina              PGP9554       232017         D14B        
    75:00   2015 Kožinová Zuzana             PGP9650       51633          D14B        
   100:00   2020 Hrabánková Klára            PGP9654       232050         D14B        
    35:00   2006 Janovská Kateřina           PGP9850       246900         D14B        
   159:00    269 Kožinová Anna               PGP9350       53009          D16A        
    89:00    255 Myslivečková Zuzana         PGP9253       53705          D16A        
   163:00   2095 Landovská Anna              PGP9251       502088         D16B        
    93:00   2081 Šámalová Ludmila            PGP9252       515039         D16B        
     8:00    354 Ježková Dominika            PGP9053       51658          D18A1       
    58:00    379 Čermáková Kristýna          PGP9154       53007          D18A2       
    66:00    383 Slavíková Lucie             PGP9150       301700         D18A2       
    78:00    389 Jelínková Šárka             PGP9153       232168         D18A2       
     2:00   2125 Tučková Sabina              PGP9052       361949         D18B        
    22:00   2129 Nováková Kateřina           PGP9152       246828         D18B        
    42:00   2183 Kožinová Jana               PGP6651       502089         D21A        
    93:00   2200 Tichovská Hana              PGP6652       51676          D21A        
   138:00   2215 Masopustová Eliška          PGP8656       49844          D21A        
   178:00   2276 Ptáčková Kateřina           PGP7350       51555          D21B        
    60:00    113 Pokorná Magdalena           PGP7562       51638          D21E        
   150:00    131 Horová Lenka                PGP7951       336740         D21E        
     5:00    102 Hostomská Jitka             PGP8056       515056         D21E        
    25:00    106 Ryšavá Vendula              PGP8153       51718          D21E        
    35:00    108 Zelená Lenka                PGP8254       51707          D21E        
    45:00    110 Mezníková Lenka             PGP8453       51180          D21E        
    70:00    115 Spurná Martina              PGP8556       51278          D21E        
   120:00    125 Tichovská Martina           PGP8658       51689          D21E        
    78:00   2355 Smolková Alena              PGP6450       53567          D35B        
   118:00   2364 Pavlů Veronika              PGP6950       232198         D35B        
    93:00   2358 Přibíková Monika            PGP7256       301618         D35B        
    87:00   2403 Slavíková Kateřina          PGP6650       51275          D40B        
    42:00   2426 Šámalová Hana               PGP6150       502090         D45B        
    82:00   2434 Tichovská Jitka             PGP6153       53005          D45B        
   157:00   2450 Hrabánková Ilona            PGP6250       232184         D45B        
   107:00   2479 Doležalová Vlasta           PGP5550       52095          D50B        
    57:00   2469 Zelená Markéta              PGP5850       51862          D50B        
   146:00   2517 Dvořáková Ladislava         PGP4451       52096          D60B        
    91:00   2506 Kubátová Milada             PGP4750       53006          D60B        
    46:00   2521 Haňkovská Jana              PGP4050       51698          D65B        
    64:00   2542 Schejbal Martin             PGP9403       246866         H14B        
   176:00   2570 Nedvěd Vojtěch              PGP9404       8358           H14B        
    54:00   2609 Prášek Přemysl              PGP9302       410392         H16B        
    29:00    314 Landovský Tomáš             PGP9103       416118         H18A1       
    87:00    400 Mysliveček Marek            PGP8908       53706          H20A1       
   126:00   2775 Tichovský Martin            PGP6100       51682          H21A        
    48:00   2735 Janovský Tomáš              PGP6401       515464         H21A        
    24:00   2721 Kondrát Martin              PGP6501       51840          H21A        
    18:00   2718 Tesař Pavel                 PGP7708       51709          H21A        
    54:00   2738 Laciga Radek                PGP8202       515441         H21A        
   106:00   2764 Sysel Ondřej                PGP8302       52105          H21A        
    78:00   2750 Sysel Ctibor                PGP8700       52106          H21A        
    77:00   2823 Kožina Petr                 PGP6000       51632          H21B        
   191:00   2880 Hýbl Lukáš                  PGP7504       51628          H21B        
    29:00   2799 Voráček Michal              PGP8009       8009           H21B        
   179:00   2874 Buzek Martin                PGP8401       51263          H21B        
    55:00     14 Pokorný Ondřej              PGP7506       51637          H21E        
   119:00     30 Matějů Luboš                PGP7601       995838         H21E        
   143:00     36 Hora Vojtěch                PGP8301       8301           H21E        
    99:00     25 Šedivý Jan                  PGP8409       515404         H21E        
    31:00      8 Jan Flašar                  PGP8610       49616          H21E        
   148:00   2994 Drbal Jan                   PGP7101       52225          H35B        
   188:00   2985 Baldrian Petr               PGP7203       2460           H35B        
    92:00   3065 Grivalský Michal            PGP5900       52103          H45B        
   173:00   3092 Hrabánek David              PGP6003       51673          H45B        
   155:00   3086 Slavík Viktor               PGP6300       51276          H45B        
    29:00   3044 Přibík Jan                  PGP6301       51631          H45B        
   137:00   3127 Doležal Miroslav            PGP5501       51753          H50B        
   121:00   3123 Šámal Václav                PGP5601       52156          H50B        
   128:00   3168 Jelínek Martin              PGP5103       232091         H55B        
    53:00   3153 Sysel Zdeněk                PGP5200       52107          H55B        
   161:00   3216 Zelený Vladimír             PGP4800       51863          H60B        
   105:00   3234 Attl Vladimír               PGP3800       51700          H70B        
    69:00   3269 Přibíková Ema               PGP9651       303955         P3          
   171:00   3304 Slavíková Silvie            PGP9751       246808         P3          
   195:00   2039 Tučková Kateřina            PGP9553       36906          D14B        
   139:00   2910 Nemšovský Petr              PGP7602       51678          H21C        
    43:00   3317 Pliska Miloš                PGP6304       420405         P6          



74  PHK OK99 HRADEC KRALO CZE 

   125:00   2025 Šádková Martina             PHK9653       224887         D14B        
    45:00   2008 Machačová Michaela          PHK9656       339542         D14B        
   160:00   2032 Novotná Klára               PHK9751       410790         D14B        
   170:00   2034 Samková Kateřina            PHK9752       9467           D14B        
   190:00   2038 Kavalírová Jůlie            PHK9753       207804         D14B        
   134:00    264 Novotná Markéta             PHK9451       553443         D16A        
   128:00   2088 Kamenická Kateřina          PHK9353       9832           D16B        
    38:00    369 Novotná Tereza              PHK9255       553444         D18A2       
    76:00    388 Lamichová Martina           PHK9152       9839           D18A1       
   116:00    461 Machútová Lucie             PHK8851       9415           D20A2       
   126:00    466 Azebová Nina                PHK8855       9353           D20A1       
   152:00    479 Balcarová Jana              PHK8852       9355           D20A2       
   187:00   2168 Hendrychová Zuzana          PHK8954       416329         D20B        
   150:00   2219 Novotná Petra               PHK6651       4146           D21A        
   174:00   2227 Novotná Kateřina            PHK8252       51607          D21A        
    58:00   2245 Samková Renáta              PHK7456       9431           D21B        
    50:00   2243 Justová Hana                PHK8556       49630          D21B        
   110:00   2259 Dušátková Lenka             PHK8557       9364           D21B        
    75:00    116 Topinková Monika            PHK8051       515494         D21E        
    90:00    119 Panchártková Jana           PHK8569       553442         D21E        
   160:00    133 Doležalová Vendula          PHK8752       995858         D21E        
   183:00   2377 Azebová Martina             PHK6757       49890          D35B        
    58:00   2351 Klapalová Marcela           PHK6852       9494           D35B        
   203:00   2381 Růžičková Kamila            PHK7153       336724         D35B        
    33:00   2345 Kavalírová Kateřina         PHK6756       1              D35B        
    13:00   2343 Maňáková Silvie             PHK7151       224872         D35B        
   192:00   2446 Panchártková Jitka          PHK5951       9429           D45B        
    67:00   2431 Hejnalová Hana              PHK6151       8949           D45B        
    32:00   2464 Běhounová Jiřina            PHK5651       9401           D50B        
    10:00   2491 Jiranová Alena              PHK5351       9371           D55B        
    28:00   2533 Růžička Karel               PHK9502       339560         H14B        
    20:00   2531 Kamenický Ondřej            PHK9401       301383         H14B        
   141:00    214 Mikulecký Jan               PHK9202       9198           H16A        
    74:00   2613 Maňák Matěj                 PHK9302       232647         H16B        
    33:00    316 Kamenický Jakub             PHK9104       553445         H18A1       
    63:00    331 Zelenka Tomáš               PHK9001       301639         H18A2       
    69:00    334 Kubát Pavel                 PHK9101       553441         H18A1       
    90:00   2678 Azeb Karim                  PHK9110       9352           H18B        
   101:00    407 Muller Martin               PHK8903       553440         H20A2       
   119:00    416 Panchártek Jan              PHK8802       553446         H20A1       
   129:00    421 Kubát Jan                   PHK8902       553448         H20A2       
   144:00   2783 Kadeřávek Petr              PHK7605       9399           H21A        
   128:00   2776 Tihon Michal                PHK7905       9359           H21A        
   104:00   2763 Novotný Tomáš               PHK8101       9410           H21A        
   120:00   2772 Balcar Aleš                 PHK8602       995886         H21A        
    44:00   2733 Justa Pavel                 PHK8701       995884         H21A        
    65:00   2817 Mašata Roman                PHK7107       515050         H21B        
    79:00   2824 Ježek Jiří                  PHK8403       9469           H21B        
   169:00   2869 Veselý Ondřej               PHK8505       9454           H21B        
    94:00   2901 Černý Michal                PHK8005       9360           H21C        
   131:00     33 Novotný Radek               PHK7402       52211          H21E        
   107:00     27 Losman Petr                 PHK7901       515420         H21E        
   193:00   3002 Novotný Milan               PHK6502       9424           H35B        
   133:00   2991 Kavalír Karel               PHK6503       9378           H35B        
   103:00   2984 Kamenický Jan               PHK6601       9376           H35B        
   178:00   3000 Růžička Ivan                PHK6702       336760         H35B        
    73:00   2978 Cichý David                 PHK7001       9470           H35B        
    93:00   2982 Samek Petr                  PHK7302       9430           H35B        
     1:00   3003 Hlaváček Lubomír            PHK6401       9369           H40B        
    25:00   3099 Běhoun Pavel                PHK5701       9400           H50B        
   130:00   3239 Mikulecký Jan               PHK3801       9102           H70B        
     6:00   3248 Mašata Matěj                PHK9601       53163          P3          
    42:00   3259 Růžička Adam                PHK9704       339544         P3          
    75:00   3271 Maňák Michal                PHK9801       224890         P3          
   126:00   3289 Kavalír Jáchym              PHK9901       9833           P3          



75  PLU SOKOL PLUMLOV     CZE 

   148:00   2723 Otruba Marek                PLU7417       995892         H21A        
   130:00   2768 Otruba Karel                PLU7917       52482          H21A        



76  PUL USK SLAVIE UJEP Ú CZE 

     1:00   3218 Novotný František           PUL4200       51215          H65B        



77  PVP VSK PŘÍRODOVĚDA O CZE 

   156:00   2221 Bernátková Markéta          PVP7751       416325         D21A        
   153:00   2371 Kroupová Jana               PVP7052       303931         D35B        
    44:00   2537 Kroupa Tomáš                PVP9401       301620         H14B        
   164:00   2917 David František             PVP5301       51857          H21C        
   114:00   2905 Picka Jan                   PVP7007       232328         H21C        
    54:00   2893 Ptáček Jan                  PVP7200       51666          H21C        
   146:00   3083 Kroupa Václav               PVP6104       51635          H45B        



78  PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZA CZE 

   135:00   2027 Doleželová Kateřina         PZR9559       220400         D14B        
   153:00   2093 Urbanová Johana             PZR9251       232496         D16B        
   162:00   2451 Rosecká Alena               PZR5654       51900          D45B        
    50:00   2499 Křížová Zdenka              PZR5051       49821          D55B        
   156:00   2565 Málek Jan                   PZR9505       330693         H14B        
     2:00   2698 Hladílek Jan                PZR8814       49824          H20B        
    17:00   2701 Novohradský Petr            PZR8903       53700          H20B        
    71:00   3197 Pospíšil Jaromír            PZR4417       51994          H60B        
    16:00   3186 Kříž Pavel                  PZR4800       51511          H60B        



79  ROU SKOB ROUDNICE N.L CZE 

   169:00   2632 Buk Jindřich                ROU9303       51438          H16B        
    45:00   3260 Buk Petr                    ROU0001       331503         P3          
    21:00   3252 Buková Jana                 ROU7150       331208         P3          
    63:00   3267 Buk Michal                  ROU9601       53537          P3          



80  ROZ OK TOM ROZTOKY    CZE 

    25:00   2665 Daněk Vojtěch               ROZ9100       416136         H18B        



81  SBR SKOB BRUNTÁL      CZE 

   179:00    273 Sklenářová Radka            SBR9250       410731         D16A        
   156:00   3034 Sklenář Josef               SBR6601       51909          H40B        



82  SCH TJ SKALKA CHEB    CZE 

    51:00   3193 Jirásek Jaroslav            SCH4701       7890           H60B        



83  SCP OK SPARTA PRAHA   CZE 

   158:00   2094 Zunová Markéta              SCP9150       410717         D16B        
   140:00    473 Weissová Lucie              SCP8952       52941          D20A2       
   172:00   2165 Kavková Radana              SCP8950       301144         D20B        
     2:00   2231 Žemlová Eva                 SCP7550       52118          D21B        
   162:00   2272 Teringlová Martina          SCP7851       52113          D21B        
    74:00   2249 Sedláčková Oldřiška         SCP8751       51473          D21B        
   140:00    129 Hrazdirová Iva              SCP8152       51568          D21E        
    15:00    104 Hrstková Vladěna            SCP8753       995881         D21E        
   198:00   2380 Tloušťová Eva               SCP6950       52114          D35B        
    47:00   2427 Kavková Dana                SCP6150       301143         D45B        
   102:00   2438 Vrabcová Jindra             SCP6151       51570          D45B        
    57:00   2429 Zunová Lenka                SCP6251       49477          D45B        
    67:00   2471 Jahnová Helena              SCP5550       52760          D50B        
    27:00   2703 Zuna Jára                   SCP8801       301184         H20B        
    46:00   2734 Vrabec Ondřej               SCP8303       51558          H21A        
   131:00   2850 Rakovec Michal              SCP6901       52109          H21B        
    87:00   2828 Boudny Jan                  SCP7417       51773          H21B        
    15:00   2792 Khel Richard                SCP7500       416140         H21B        
    74:00   2897 Přeček Zdeněk               SCP5200       500289         H21C        
    39:00     10 Pospíšil Vít                SCP6800       995798         H21E        
    95:00     24 Mrázek Jan                  SCP8102       771771         H21E        
   147:00     37 Kovář Miroslav              SCP8103       232330         H21E        
   123:00   2989 Žemla Tomáš                 SCP7105       51565          H35B        
    50:00   3051 Kavka Jiří                  SCP5900       301147         H45B        
    95:00   3066 Vrabec Martin               SCP6100       51571          H45B        
    83:00   3062 Zuna Jaroslav               SCP6101       52116          H45B        
   173:00   3136 Jahn Pavel                  SCP5500       52759          H50B        
   108:00   3164 Hojný Oldřich               SCP5201       52111          H55B        
    91:00   3201 Novák Miloš                 SCP4600       52299          H60B        
    26:00   3188 Buriánek Jaromír            SCP4700       51562          H60B        
    61:00   3230 Rejpal Petr                 SCP4100       410733         H65B        
     6:00   3242 Semorád Miloš               SCP3300       49404          H75B        



84  SHK SLAVIA HRADEC KRA CZE 

   144:00    266 Teplá Karolína              SHK9251       9199           D16A        
   199:00    277 Fundová Eliška              SHK9351       51176          D16A        
    50:00    375 Chmelařová Michaela         SHK9151       995830         D18A2       
    70:00    385 Mervartová Kristýna         SHK9155       9435           D18A2       
   118:00    462 Petrželová Tereza           SHK8952       515140         D20A1       
   142:00    474 Mádlová Věra                SHK8951       995814         D20A1       
    34:00   2239 Čečková Martina             SHK7753       7753           D21B        
    66:00   2247 Doležalová Lenka            SHK8256       9148           D21B        
   105:00    122 Stehnová Zuzana             SHK8150       51781          D21E        
   145:00    130 Fejlková Martina            SHK8152       9142           D21E        
   103:00   2361 Teplá Hana                  SHK6561       9125           D35B        
   113:00   2363 Langrová Monika             SHK7251       9802           D35B        
   143:00   2417 Műllerová Zorka             SHK6751       515141         D40B        
    87:00   2475 Gazdačková Jana             SHK5851       9117           D50B        
   132:00   2484 Bláhová Luba                SHK5852       9118           D50B        
    69:00   2612 Egrt Martin                 SHK9203       405953         H16B        
   189:00   2636 Divecký František           SHK9301       51131          H16B        
   179:00   2634 Provázek Jiří               SHK9302       49604          H16B        
    34:00   2605 Smitka Jan                  SHK9204       49603          H16B        
   149:00   2628 Kudera Daniel               SHK9208       331418         H16B        
    11:00    305 Funda Jan                   SHK9103       9843           H18A2       
    59:00    329 Stulík Matěj                SHK9101       9195           H18A2       
    20:00   2664 Souček Michal               SHK9007       9490           H18B        
    95:00    404 Šabatka Zdeněk              SHK8902       9189           H20A1       
   111:00    412 Jirásek Michal              SHK8901       995831         H20A1       
   110:00   2766 Svoboda Ondřej              SHK7605       9135           H21A        
    80:00   2751 Paclík Roman                SHK7801       9137           H21A        
    14:00   2716 Weiner Jakub                SHK7911       9140           H21A        
    64:00   2743 Stulík Jakub                SHK8212       9153           H21A        
    60:00   2741 Gazdačko Jan                SHK8404       4352           H21A        
    51:00   2810 Hanovec Petr                SHK7101       9849           H21B        
    83:00   2826 Čečka Jiří                  SHK7600       7756           H21B        
   109:00   2839 Svoboda Petr                SHK8508       4351           H21B        
   183:00     46 Jedlička Michal             SHK7309       500878         H21E        
    67:00     17 Hepner David                SHK7601       9133           H21E        
    87:00     22 Šmehlík Eduard              SHK8702       515483         H21E        
   113:00   2987 Souček Karel                SHK6601       301195         H35B        
    83:00   2980 Netuka Jan                  SHK7001       9126           H35B        
   121:00   3026 Teplý Jiří                  SHK6401       9123           H40B        
    61:00   3014 Langr Jan                   SHK6701       9531           H40B        
    47:00   3050 Hausvater Karel             SHK5801       301648         H45B        
   197:00   3142 Gazdačko Milan              SHK5702       410797         H50B        
    26:00   3223 Máslo Miroslav              SHK4001       9103           H65B        
   117:00   3285 Trejbal Václav              SHK9604       420426         P3          
   102:00   3280 Netuka Vojtěch              SHK9701       51405          P3          
   111:00   3283 Mervart Marek               SHK9702       301649         P3          
   198:00   3337 Müller Robert               SHK6901       410782         H35B        



85  SJC SPORTCENTRUM JIČÍ CZE 

   184:00    274 Kochova Nikola              SJC9358       9988           D16A        
   106:00    456 Soukupová Lucie             SJC8951       9989           D20A1       
    45:00   2184 Kalenská Romana             SJC8351       500556         D21A        
    51:00   2186 Špicarová Michaela          SJC8754       9971           D21A        
   100:00    121 Brožková Dana               SJC8156       500266         D21E        
   175:00    136 Uvizlová Martina            SJC8665       9082           D21E        
   138:00   2368 Zlámalová Zdena             SJC7253       9952           D35B        
    75:00   2399 Zalabová Martina            SJC6657       9932           D40B        
   107:00   2439 Benešová Iva                SJC6151       9908           D45B        
   106:00    207 Chloupek Adam               SJC9301       9926           H16A        
    91:00    402 Kodeda Štěpán               SJC8818       515176         H20A1       
   127:00    420 Špicar Petr                 SJC8801       9972           H20A1       
   100:00   2761 Kalenský Tomáš              SJC8015       1              H21A        
    92:00   2757 Drobník Michal              SJC8709       9903           H21A        
    55:00   2812 Kazda Jiří                  SJC8006       4298           H21B        
   127:00   2848 Hanzl Tomáš                 SJC8205       9965           H21B        
   159:00     40 Kazda Ondřej                SJC8202       9982           H21E        
   171:00     43 Holas Štěpán                SJC8702       9987           H21E        
    88:00   2981 Ropek Rudolf                SJC7002       7979           H35B        
   173:00   2999 Zlámal Petr                 SJC7010       9962           H35B        
    66:00   3015 Chloupek Vít                SJC6510       9481           H40B        
    49:00   3105 Beneš Josef                 SJC5801       9907           H50B        
    31:00   3189 Bílek Vratislav             SJC4801       9948           H60B        
   120:00   3237 Havlík Jaroslav             SJC3601       500268         H70B        
   138:00   3293 Čížková Barbora             SJC8852       9902           P3          
    90:00   3276 Zlámal David                SJC9603       4239           P3          



86  SJH SLOVAN JINDŘICHUV CZE 

   205:00   2041 Benešová Jana               SJH9451       336780         D14B        
   188:00   2100 Benešová Iveta              SJH9351       336772         D16B        
    63:00   2074 Šrámková Michaela           SJH9352       331019         D16B        
    58:00   2292 Píšová Lucie                SJH8151       331352         D21C        
    23:00   2359 Benešová Iva                SJH7051       109            D35B        
   163:00   2997 Beneš Jan                   SJH7001       336767         H35B        
    46:00   3227 Gřunděl Ivan                SJH4201       301345         H65B        
   180:00   2036 Kubičková Bára              SJH9551       331719         D14B        
    98:00   3067 Peterka František           SJH6901       8861           H45B        



87  SJI OK JIHLAVA        CZE 

   189:00    275 Petráčková Klára            SJI9251       995792         D16A        
   178:00   2098 Teplá Barbora               SJI9351       219247         D16B        
    42:00    371 Boudová Zuzana              SJI9055       301266         D18A2       
    42:00   2133 Řezníčková Tereza           SJI9056       53452          D18B        
   108:00    457 Kafková Tereza              SJI8956       52335          D20A2       
   110:00    123 Chudíková Barbora           SJI7850       52298          D21E        
    63:00   2352 Čechová Zuzana              SJI6951       53193          D35B        
    72:00   2544 Pokorný Ondřej              SJI9401       301239         H14B        
    80:00   2546 Čech Jan                    SJI9601       232322         H14B        
   116:00    209 Suchý Jiří                  SJI9201       301278         H16A        
   131:00    212 Jakoubek Jakub              SJI9303       301293         H16A        
   119:00   2622 Škrabánek Matěj             SJI9203       336774         H16B        
   194:00   2637 Zacha Ondřej                SJI9304       219252         H16B        
   129:00   2624 Fuksa Jakub                 SJI9307       336779         H16B        
   105:00   2681 Šnobr Michal                SJI9102       416163         H18B        
   136:00   2779 Prášil Marek                SJI7313       500580         H21A        
     6:00   2712 Kratochvíl Martin           SJI8304       995877         H21A        
    50:00   2736 Kadlec Jan                  SJI8306       52331          H21A        
   119:00   2844 Jirků Roman                 SJI8309       301273         H21B        
   184:00   2921 Prošek Michal               SJI7823       51774          H21C        
     7:00      2 Lauerman Jan                SJI7419       51772          H21E        
   153:00   2995 Venhoda Milan               SJI7104       995900         H35B        
    41:00   3010 Petráček Aleš               SJI6301       53455          H40B        
    78:00   3272 Vacek Vojtěch               SJI9602       336769         P3          
    30:00   3255 Vacek Milan                 SJI6901       219243         P3          



88  SJP SLAVOJ PRAHA      CZE 

   115:00   3236 Bláha Svatopluk             SJP3501       8797           H70B        
    16:00   3244 Mack Zdeněk                 SJP2700       49622          H75B        



89  SKV SLOVAN KARLOVY VA CZE 

   122:00   2482 Nováková Svatava            SKV5351       51135          D50B        



90  SLA SKOB STAVIMAT SLA CZE 

   134:00   2265 Nosálová Eliška             SLA8250       995791         D21B        
   158:00   2372 Hrdličková Ludmila          SLA6950       224894         D35B        
     8:00   2528 Malec Oldřich               SLA9400       8801           H14B        
    84:00   2547 Štádlík Lukáš               SLA9401       515025         H14B        
    63:00   2976 Doubek Petr                 SLA7000       8360           H35B        
    35:00   3046 Malec Jaroslav              SLA6200       345950         H45B        
   136:00   3210 Nosál Stanislav             SLA4600       8805           H60B        
    41:00   3191 Švec Zdeněk                 SLA4700       8806           H60B        
    31:00   3224 Zábranský Emil              SLA4200       420425         H65B        
    54:00   3263 Hrdličková Lidka            SLA9851       301621         P3          
    27:00   3254 Doubková Petra              SLA9853       8361           P3          



91  SLP SK SLAVIA PRAHA   CZE 

   122:00   2262 Koppová Ingrid              SLP7960       52166          D21B        
    81:00   2504 Zmeková Míla                SLP4451       51612          D60B        
     3:00   2786 Šafka Jan                   SLP7704       51614          H21B        
   151:00   2860 Fišer Jiří                  SLP8503       51287          H21B        



92  SMB SIG-MAT MLADÁ BOL CZE 

   144:00   2217 Svobodová Jana              SMB8753       7721           D21A        
    72:00   2432 Svobodová Hana              SMB5951       7705           D45B        



93  SK SNS SMRŽOVKA       CZE 

    27:00   2798 Lukavec Petr                SMR7800       8265           H21B        



94  SNA START NÁCHOD      CZE 

    69:00   2819 Doucha Jiří                 SNA7105       9626           H21B        
   131:00   3078 Imlauf Martin               SNA6301       9629           H45B        



95  SRK SOOB SPARTAK RYCH CZE 

    55:00   2011 Petrasová Zuzana            SRK9653       405999         D14B        
    95:00   2019 Kulhavá Eliška              SRK9655       301132         D14B        
   104:00    258 Reslová Hana                SRK9352       9794           D16A        
   133:00   2089 Kulhavá Šárka               SRK9356       219279         D16B        
   198:00   2102 Peremská Dana               SRK9351       9536           D16B        
    46:00    373 Müllerová Věra              SRK9053       51359          D18A2       
    62:00    381 Kosová Denisa               SRK9151       9471           D18A2       
    27:00   2130 Říčařová Žaneta             SRK9152       9804           D18B        
   134:00    470 Jirčáková Martina           SRK8951       9475           D20A1       
    99:00   2202 Kuncová Jana                SRK7553       9499           D21A        
    27:00   2178 Hrobařová Lenka             SRK7751       9482           D21A        
    95:00   2405 Mikulecká Nataša            SRK4751       9485           D40B        
    27:00   2388 Kulhavá Jarmila             SRK6751       219278         D40B        
   120:00   2556 Jiroušek Vít                SRK9402       301134         H14B        
   180:00   2571 Mašek Ondřej                SRK9502       405992         H14B        
    40:00   2536 Heřman Ondřej               SRK9503       9814           H14B        
    48:00   2538 Kosek Jan                   SRK9507       410355         H14B        
    68:00   2543 Ptáček Martin               SRK9509       301112         H14B        
   136:00    213 Handl Jindřich              SRK9201       9486           H16A        
   109:00   2620 Světelský Jakub             SRK9302       301104         H16B        
     4:00   2599 Zajíček Radim               SRK9110       301122         H16B        
    55:00    327 Ptáček Jiří                 SRK9002       9491           H18A2       
    93:00    403 Dusílek Adam                SRK8902       9504           H20A2       
   131:00    422 Pátek Lukáš                 SRK8905       9498           H20A1       
    32:00   2704 Klícha Martin               SRK8801       9510           H20B        
    52:00   2708 Jirčák Ondřej               SRK8805       9507           H20B        
   122:00   2773 Potštejnský Jan             SRK7807       9525           H21A        
   189:00   2922 Heřman Daniel               SRK7102       995885         H21C        
    32:00   3045 Mádle Petr                  SRK6101       9128           H45B        
    69:00   3110 Kulhavý Josef               SRK5701       416300         H50B        
   101:00   3203 Vítek Zdeněk                SRK4701       9799           H60B        
    76:00   3198 Hrobař Rudolf               SRK4702       9798           H60B        
    57:00   3265 Kosková Kateřina            SRK9654       9489           P3          
   165:00   3302 Zemánková Tereza            SRK9752       301107         P3          



96  SSU SEVERKA ŠUMPERK   CZE 

    20:00    360 Březinová Marie             SSU9191       52541          D18A1       
   120:00    463 Kuncová Eliška              SSU8951       7877           D20A2       
   150:00    478 Staňková Štěpánka           SSU8992       301146         D20A1       
    57:00   2188 Klíchová Jana               SSU8151       9480           D21A        
   105:00    409 Král Vojtěch                SSU8841       52551          H20A2       
   125:00    419 Poklop Martin               SSU8802       52450          H20A2       
   151:00     38 Král Václav                 SSU8243       52555          H21E        



97  STB STADION NOVÝ BOR  CZE 

   135:00   2214 Jedličková Radka            STB8199       336701         D21A        
    48:00   2185 Bernášková Petra            STB8297       49987          D21A        
   102:00   2257 Kučerková Romana            STB8196       49983          D21B        
   175:00   2425 Abelová Ivana               STB6798       49988          D40B        
   111:00    208 Ludvík Vojtěch              STB9301       53565          H16A        
   165:00   3134 Ludvík Petr                 STB5701       49990          H50B        
    84:00   3274 Ludvík Matyáš               STB9801       52904          P3          
    51:00   3262 Beránek Daniel                            219204         P3          



98  STE SK SKI-OB ŠTERNBE CZE 

    15:00      4 Tomanek Daniel              STE7401       52288          H21E        



99  STH SK STUDENEC       CZE 

   193:00   2101 Kalenská Vendula            STH9352       410775         D16B        
    38:00   2070 Ducháčková Kateřina         STH9356       416278         D16B        
    18:00   2284 Kalenská Kateřina           STH7351       410777         D21C        
    60:00   2541 Kučera Štěpán               STH9401       9041           H14B        
   132:00   2559 Kučera Tomáš                STH9402       410774         H14B        
   101:00    206 Janata Jakub                STH9205       303904         H16A        
   199:00   2638 Vik Martin                  STH9206       500838         H16B        
   174:00   2633 Klouček Martin              STH9301       51112          H16B        
    59:00   2610 Kučera Michal               STH9201       51110          H16B        
    49:00   2608 Uvizl Marek                 STH9202       9990           H16B        
   164:00   2631 Hladík František            STH9203       405965         H16B        
    39:00   2606 Charvát Jiří                STH9204       49362          H16B        
   174:00   2919 Chrást Tomáš                STH7401       9974           H21C        
    45:00   3104 Junek Petr                  STH5501       9063           H50B        



100 SUL SLAVOJ SEVEROTUK  CZE 

    31:00   2389 Beckertová Lenka            SUL0000       8146           D40B        
   143:00   2993 Hromádka Miroslav           SUL6000       8138           H35B        
   131:00   3028 Linka Vladislav             SUL5701       8141           H40B        
    21:00   3006 Leerer Pavel                SUL6602       8147           H40B        



101 TAP KOB TRETRA PRAHA  CZE 

    26:00    363 Jiříková Dana               TAP9055       416004         D18A2       
    67:00   2138 Tihonová Hana               TAP9052       232158         D18B        
    57:00   2136 Zamazalová Kateřina         TAP9053       416010         D18B        
    42:00   2706 Hodek Michal                TAP8808       515433         H20B        
    22:00   2720 Makovský Jakub              TAP8511       515475         H21A        
   105:00   2837 Zajíc Vítězslav             TAP8610       515469         H21B        



102 TBM TESLA BRNO        CZE 

    54:00   2244 Štěpánková Kateřina         TBM7654       53276          D21B        
    95:00    120 Stará Zdenka                TBM7952       515006         D21E        
    35:00   2400 Kuchařová Ada               TBM5855       53261          D40B        
   167:00   2423 Nykodýmová Monika           TBM6870       232038         D40B        
    19:00   2602 Nykodým Ondřej              TBM9307       232034         H16B        
   116:00   2770 Štěpánek Martin             TBM7327       53232          H21A        
   187:00     47 Udržal Tomáš                TBM8002       410199         H21E        
   111:00     28 Kozák Osvald                TBM8201       515009         H21E        
    56:00   3053 Nykodým Petr                TBM6307       53263          H45B        



104 TEM SPORTOVNÍ SVAZ ET CZE 

    12:00   2460 Pokorná Eva                 TEM5751       52184          D50B        
   189:00   2879 Korecký Miroslav            TEM7901       301360         H21B        
    66:00   3196 Pokorný Karel               TEM4701       301187         H60B        



105 TEP TEMPO PRAHA       CZE 

   126:00   2513 Městková Eva                TEP4851       51647          D60B        
    66:00   2525 Lejsková Jiřka              TEP3750       51266          D65B        
   128:00   2990 Aschermann Ondřej           TEP7100       52157          H35B        
     6:00   3214 Aschermann Michael          TEP4400       52159          H60B        
    95:00   3232 Lejsek Tom                  TEP3700       51267          H70B        



106 TJH OK TOLAR JINDŘ.HR CZE 

    23:00   2387 Tichá Jana                  TJH6451       51925          D40B        
   148:00   2563 Čížek Petr                  TJH9402       232421         H14B        
   144:00   2627 Tichý Tomáš                 TJH9201       995891         H16B        
    31:00   2800 Tichý Martin                TJH6401       51929          H21B        



107 TJN TATRAN JABLONEC N CZE 

    15:00   2010 Lejsková Martina            TJN9451       416850         D14B        
    53:00   2078 Lejsková Pavlína            TJN9251       301342         D16B        
    98:00   2082 Posseltová Tereza           TJN9252       411767         D16B        
   156:00    481 Svobodová Barbora           TJN8952       7719           D20A2       
    98:00   2360 Zuzánková Růžena            TJN6051       8256           D35B        
   173:00   2375 Posseltová Romana           TJN7050       410359         D35B        
   111:00   2409 Rydlová Magda               TJN6850       7726           D40B        
   132:00   2444 Kuncová Jiřina              TJN5752       8257           D45B        
   152:00   2488 Böhmová Eva                 TJN5450       232515         D50B        
    97:00   2477 Lukavcová Lenka             TJN5452       8259           D50B        
    12:00   2529 Posselt Martin              TJN9501       232512         H14B        
   104:00   2619 Vokál David                 TJN9204       232504         H16B        
    10:00   2662 Hostaš Petr                 TJN9001       416830         H18B        
    80:00   2676 Picek Jan                   TJN9101       416840         H18B        
    45:00   2669 Večeřa Martin               TJN9105       232508         H18B        
    47:00   2707 Kobr Tomáš                  TJN8901       416837         H20B        
    68:00   2745 Zuzánek Zdeněk              TJN5901       1302798        H21A        
   129:00   2908 Kunc Radovan                TJN5549       8249           H21C        
    53:00   2974 Vokál David                 TJN7101       232514         H35B        
   161:00   3035 Schindler Jiří              TJN6301       416828         H40B        
   181:00   3039 Posselt Martin              TJN6802       232256         H40B        
    85:00   3114 Böhm Karel                  TJN5101       416833         H50B        
    93:00   3116 Horák Petr                  TJN5602       8262           H50B        
   129:00   3125 Novotný Otakar              TJN5604       8260           H50B        
   158:00   3174 Lukavec Miloslav            TJN4901       8258           H55B        
   203:00   3338 Kubičko Petr                SJH6901       51141          H35B        



108 TJP OOB SOKOL TROJA P CZE 

    92:00   2476 Wolkerová Dagmar            TJP5250       51289          D50B        
   151:00   2518 Ryšavá Lubomíra             TJP4750       53540          D60B        
   146:00   3212 Ryšavý Vít                  TJP4700       51332          H60B        



109 TRC SKOB BETA TŘINEC  CZE 

    44:00   2891 Fuják Vladimír              TRC7200       339224         H21C        



110 TRI TJ TŽ TŘINEC      CZE 

    99:00    257 Jastrzembská Tereza         TRI9256       49312          D16A        
   119:00    261 Kosová Barbora              TRI9258       416127         D16A        
   129:00    263 Nožková Sára                TRI9353       8652           D16A        
   139:00    265 Mlčochová Alice             TRI9251       49378          D16A        
   164:00    270 Laštůvková Petra            TRI9350       49382          D16A        
   101:00   2508 Gavendová Anna              TRI4650       49330          D60B        
   146:00    215 Argaláš Michal              TRI9301       49365          H16A        
   186:00    223 Gazda Viktor                TRI9203       8661           H16A        
    53:00    326 Kantor Ondřej               TRI9103       416125         H18A1       



111 TTR OOB TŘEBÍČ        CZE 

   162:00   2223 Ratkovská Lenka             TTR8551       515158         D21A        
   197:00   2457 Klusáčková Jitka            TTR6152       303944         D45B        
   166:00    219 Klusáček Jan                TTR9301       303912         H16A        
     7:00   2699 Fiala Martin                TTR8801       515502         H20B        
   171:00   2870 Kříž Lukáš                  TTR8201       515159         H21B        
   111:00   2840 Zháňal Jan                  TTR8701       336758         H21B        
    89:00   3115 Klusáček Martin             TTR5601       303960         H50B        



112 TUR OOB TJ TURNOV     CZE 

   145:00   2029 Körberová Andrea            TUR9455       410728         D14B        
   105:00   2021 Čepelková Nikola            TUR9551       232378         D14B        
    30:00   2005 Hanušová Michaela           TUR9554       411564         D14B        
   124:00    262 Pavlovcová Petra            TUR9353       995878         D16A        
    83:00   2079 Švábková Anna               TUR9352       7712           D16B        
   105:00   2204 Rančáková Barbora           TUR8151       301189         D21A        
    52:00   2468 Konopáčová Jana             TUR5650       8208           D50B        
   141:00   2516 Folprechtová Marie          TUR4250       8212           D60B        
    41:00   2520 Šlézrová Eva                TUR4350       8211           D65B        
   140:00   2561 Rychlý Michal               TUR9402       232388         H14B        
   124:00   2623 Zakouřil Vít                TUR9301       8080           H16B        
    40:00   2668 Hyka Jan                    TUR9002       410746         H18B        
    85:00   2677 Franců Adam                 TUR9004       51822          H18B        
   117:00   2843 Kubíček Zdeněk              TUR7202       51811          H21B        
    51:00   3012 Stárek Filip                TUR6602       8218           H40B        
    86:00   3063 Folprecht Miroslav          TUR5501       51816          H45B        
   117:00   3122 Konopáč Jiří                TUR5803       8220           H50B        
     8:00   3144 Provazník Jiří              TUR5102       8221           H55B        
   141:00   3211 Folprecht Eduard            TUR4301       51815          H60B        
   166:00   3217 Jakubec Jindřich            TUR4801       8351           H60B        
     1:00   3184 Kubíček Zdeněk              TUR4802       51813          H60B        
    58:00   3154 Hudský Vlastimil            TUR5100       8214           H55B        
   189:00   3336 ms Krafková Lucie                                        D21A        



113 TUV SOK TJ TURNOV     CZE 

    70:00   2014 Smutná Anežka               TUV9455       411625         D14B        
   130:00   2026 Zakouřilová Štěpánka        TUV9551       51238          D14B        
    16:00   2530 Horák Patrik                TUV9501       411609         H14B        
    69:00   2896 Kvapil Petr                 TUV7402       8322           H21C        
   106:00   3204 Pospíšil Jiří               TUV4701       8323           H60B        
     6:00   3219 Zakouřil Václav             TUV4301       8324           H65B        



114 TZL SKOB ZLÍN         CZE 

   165:00   2224 Nešporová Barbora           TZL7652       218979         D21A        
   183:00   2230 Staňková Věra               TZL8181       53339          D21A        
    96:00   2201 Krejčíková Barbora          TZL8551       52209          D21A        
    49:00    324 Nečas Jiří                  TZL9101       53317          H18A1       
    71:00    335 Kolárik Jan                 TZL9013       53836          H18A2       
   114:00   2769 Žemlík Pavel                TZL7135       8893           H21A        
   147:00   2858 Novotný Jiří                TZL8001       515192         H21B        
   155:00     39 Šidla Jan                   TZL6808       53367          H21E        
    43:00     11 Slováček Tomáš              TZL8002       52212          H21E        
   115:00     29 Smola Michal                TZL8131       515174         H21E        
    51:00     13 Krejčík Jiří                TZL8301       8931           H21E        
   123:00     31 Dlabaja Štěpán              TZL8508       53373          H21E        
   179:00     45 Přibyl Broněk               TZL8603       53362          H21E        
   135:00     34 Krajča Tomáš                TZL8714       416042         H21E        
   183:00   3179 Jelínek Petr                TZL4902       53848          H55B        
    88:00   2298 Procházková Anna            TZL8462       428255         D21C        



115 UOL SK UP OLOMOUC     CZE 

   109:00    259 Horčičková Vendula          UOL9353       52733          D16A        
   154:00    268 Šimková Johanka             UOL9355       515413         D16A        
    12:00    356 Jakobová Adélka             UOL9052       52507          D18A1       
    16:00    358 Čermáková Magdalena         UOL9155       361921         D18A1       
    82:00    391 Indráková Adélka            UOL9153       52454          D18A2       
   112:00    459 Poklopová Lenka             UOL8951       52452          D20A2       
   168:00   2225 Horčičková Eva              UOL7051       52472          D21A        
    19:00   2386 Poklopová Ivana             UOL6451       52451          D40B        
   133:00    423 Štrajt Michal               UOL8903       52463          H20A2       
   143:00    428 Zbranek Roman               UOL8812       53103          H20A1       
     7:00   2788 Špacír Jan                  UOL8805       52462          H21B        



116 VAM OOB VAMBERK       CZE 

   147:00   2160 Bednářová Michaela          VAM8951       9673           D20B        
   171:00   2226 Smutná Pavla                VAM8651       9674           D21A        
    68:00   2353 Smutná Jana                 VAM6251       9676           D35B        
   139:00   2416 Klapalová Jana              VAM6451       9681           D40B        
     3:00   2382 Veverková Yveta             VAM6452       9678           D40B        
    52:00   2539 Dvořáček Radek              VAM9401       51471          H14B        
    64:00   2611 Smutný Šimon                VAM9301       9664           H16B        
    37:00   2705 Klapal Michal               VAM8802       9670           H20B        
    52:00   2737 Veverka Tomáš               VAM8401       9669           H21A        
   151:00   3032 Hostaš Zdeněk               VAM6403       9685           H40B        
    81:00   3273 Vyskočil Štěpán             VAM9701       51468          P3          



117 VBM VSK MZLU BRNO     CZE 

    51:00    325 Bravený Vít                 VBM9102       53576          H18A2       
   145:00    429 Bravený Adam                VBM8801       301547         H20A2       
    26:00   2722 Fučík Karel                 VBM7246       49674          H21A        
   113:00   2841 Kočí Martin                 VBM8702       53699          H21B        
    39:00   2890 Rouš Pavel                  VBM8102       53679          H21C        
   127:00     32 Mazal Zdeněk                VBM8103       53285          H21E        



118 VCB TJ OB České Buděj CZE 

    63:00   2816 Teringl Radek               VCB6502       8044           H21B        
    13:00   2791 Hošek Radim                 VCB8701       301627         H21B        
   126:00   3208 Rychtecký Josef             VCB4801       53730          H60B        



119 VIZ SOKOL VIZOVICE    CZE 

   109:00    411 Malý Ondřej                 VIZ8911       51513          H20A2       
    66:00   2744 Horyna Roman                VIZ7602       53376          H21A        
   121:00   2845 Jahn Petr                   VIZ8400       52761          H21B        



120 VLI VSK SLAVIA TU LIB CZE 

    48:00   2072 Poloprutská Markéta         VLI9251       49951          D16B        
    30:00   2179 Henychová Zuzana            VLI6151       9061           D21A        
    54:00   2187 Blažková Hana               VLI7980       53313          D21A        
    87:00   2198 Matějová Kateřina           VLI8054       336783         D21A        
    40:00   2497 Karmazínová Ivana           VLI5150       51216          D55B        
    65:00    332 Henych Ondřej               VLI9001       515131         H18A1       
   103:00    408 Škoda Jakub                 VLI8800       8304           H20A1       
   138:00   2780 Pachner Pavel               VLI7503       8298           H21A        
    74:00   2748 Přinda Lukáš                VLI7701       8300           H21A        
   146:00   2784 Habán Ivo                   VLI7707       53226          H21A        
   144:00   2911 Harazin Martin              VLI7400       8291           H21C        
    79:00     20 Henych Petr                 VLI6001       515132         H21E        
    47:00     12 Matějů Michal               VLI7702       7981           H21E        
    11:00      3 Heczko Robert               VLI7801       8862           H21E        
    16:00   3005 Poloprutský Tomáš           VLI6205       51227          H40B        
    68:00   3156 Ježek Ladislav              VLI4900       253372         H55B        
   118:00   3166 Karmazín Petr               VLI4901       361986         H55B        
    83:00   3159 Přinda Oldřich              VLI5101       8299           H55B        



121 VPM KOS SLAVIA VŠ PLZ CZE 

   101:00   3068 Kodeda Oldřich              VPM5901       52372          H45B        
   163:00   3175 Laciga Jiří                 VPM5101       1480           H55B        



122 VRB SK GYMNAZIUM VRBN CZE 

    40:00    370 Šperlíková Eva              VRB9151       416150         D18A1       
   114:00    460 Pilcová Barbora             VRB8977       52746          D20A1       
   128:00    467 Hvorecká Eva                VRB8953       301211         D20A2       
   136:00    471 Veličková Monika            VRB8951       232123         D20A2       
   121:00    417 Válek Filip                 VRB8906       232102         H20A2       
   102:00   2762 Klech Richard               VRB7201       51932          H21A        



123 VRL OOS TJ SPARTAK VR CZE 

   108:00   2084 Doležalová Radka            VRL9252       8960           D16B        
   168:00   2096 Bucharová Eliška            VRL9253       331237         D16B        
    58:00   2073 Jebavá Lucie                VRL9254       331285         D16B        
    68:00   2075 Charvátová Lucka            VRL9352       331343         D16B        
    30:00    365 Kubátová Zuzana             VRL9151       515421         D18A2       
    33:00   2287 Hlaváčová Lucie             VRL7353       8966           D21C        
    93:00   2299 Kutlvašrová Vlaďka          VRL7752       51599          D21C        
    48:00   2290 Kvasničková Lucie           VRL8254       331655         D21C        
   147:00   2487 Nýdrlová Eva                VRL5451       8954           D50B        
   136:00   2515 Knoblochová Věra            VRL4851       8998           D60B        
    76:00   2545 Waněk Adam                  VRL9501       219210         H14B        
    94:00   2617 Kubát Lukáš                 VRL9301       9002           H16B        
    30:00   2666 Machek Vojta                VRL9102       9003           H18B        
    16:00   2717 Polák Vlastimil             VRL7702       9000           H21A        
   112:00   2767 Hanč Petr                   VRL8001       8980           H21A        
   161:00   2865 Wohanka Pavel               VRL7501       9005           H21B        
     1:00   2785 Kutlvašr Ruda               VRL7601       8982           H21B        
   186:00   3040 Havel Leoš                  VRL6401       8964           H40B        
    48:00   3152 Knobloch Jindřich           VRL4901       8999           H55B        
   135:00   3240 Zemánek Bohumil             VRL3601       8963           H70B        
   186:00   3309 Charvát Jan                 VRL9601       331146         P3          



124 VSP USK PRAHA         CZE 

    20:00   2003 Bohatá Jana                 VSP9551       63416          D14B        
    72:00   2193 Horová Magda                VSP5450       9782           D21A        
    42:00   2241 Městková Kateřina           VSP7650       51746          D21B        
    18:00   2250 Gajdová Kristina            VSP7752       52283          D21B        
   114:00   2260 Kopecká Anežka              VSP8150       51642          D21B        
   146:00   2268 Píchalová Růžena            VSP8850       52278          D21B        
   170:00    135 Škorpilová Jana             VSP7455       211303         D21E        
    10:00    103 Baldrianová Barbora         VSP7850       9784           D21E        
    87:00   2435 Lacigová Ivana              VSP5950       51732          D45B        
   172:00   2453 Michálková Jiřina           VSP6151       51734          D45B        
    65:00   2502 Dohnalová Dana              VSP5050       51645          D55B        
    88:00   2755 Bořánek Petr                VSP7000       51750          H21A        
   133:00   2851 Gajda Jan                   VSP6801       51730          H21B        
    37:00   2803 Kopecký Pavel               VSP7800       49385          H21B        
    96:00   3021 Hartman Aleš                VSP6506       51620          H40B        
    53:00   3106 Uher Petr                   VSP5001       51741          H50B        
   185:00   3139 Píchal Jan                  VSP5202       52281          H50B        
    29:00   3100 Škorpil Martin              VSP5700       52275          H50B        
    38:00   3150 Hořínek Jaroslav            VSP5000       51643          H55B        
   188:00   3180 Hora Vladimír               VSP5100       515013         H55B        
    18:00   3146 Polák Zdeněk                VSP5203       51740          H55B        
    36:00   3225 Dohnal Josef                VSP4300       51743          H65B        



125 ZBM SK ŽABOVRESKY BRN CZE 

    94:00    256 Koporová Petra              ZBM9353       53722          D16A        
    84:00    254 Chromá Kateřina             ZBM9451       8939           D16A        
    34:00    367 Šulerová Pavlína            ZBM9152       232355         D18A2       
    32:00   2131 Svobodová Vendula           ZBM9052       416023         D18B        
   138:00    472 Kabáthová Eva               ZBM8966       49376          D20A1       
   144:00    475 Štěpánská Adéla             ZBM8870       52064          D20A2       
   152:00   2161 Borecká Kateřina            ZBM8852       53308          D20B        
   159:00   2222 Tvarůžková Petra            ZBM8459       51765          D21A        
    33:00   2180 Jiráčková Jana              ZBM8661       52364          D21A        
    26:00   2236 Adámková Tereza             ZBM8691       52611          D21B        
   135:00    128 Jindřišková Martina         ZBM8556       53111          D21E        
    15:00    307 Nykodým Miloš               ZBM9005       52136          H18A2       
    31:00    315 Zimmermann Štěpán           ZBM9101       911220         H18A2       
    97:00    405 Hájek Daniel                ZBM8919       890118         H20A2       
   113:00    413 Bořil Tomáš                 ZBM8833       515163         H20A2       
   123:00    418 Chromý Adam                 ZBM8841       515127         H20A1       
   135:00    424 Klusáček Matěj              ZBM8923       303927         H20A1       
   141:00    427 Zimmermann Jakub            ZBM8928       49686          H20A2       
   108:00   2765 Otrusina Jiří               ZBM8201       410337         H21A        
    40:00   2731 Bialožyt Michal             ZBM8707       995883         H21A        
    86:00   2754 Zelinka Jiří                ZBM8740       232019         H21A        
   145:00   2857 Svoboda Ladislav            ZBM7523       52001          H21B        
    89:00   2829 Tomeš Petr                  ZBM7531       8362           H21B        
   129:00   2849 Pátek Richard               ZBM7609       130            H21B        
    19:00   2794 Hrnčiar Dušan               ZBM7703       416752         H21B        
   123:00   2846 König Lukáš                 ZBM8001       121            H21B        
    41:00   2805 Liščinský Tomáš             ZBM8411       416107         H21B        
   195:00     49 Kabáth David                ZBM8433       8871           H21E        
   103:00     26 Rajnošek Zdeněk             ZBM8506       515128         H21E        
    91:00     23 Palas Jan                   ZBM8507       500267         H21E        
    69:00    251 Jemelíková Denisa           ZBM9351       49313          D16A        
     4:00    352 Klusáčková Zuzana           ZBM9155       116            D18A1       



126 ZBP SK ZBRASLAV       CZE 

   135:00   2852 Dvořák Miroslav             ZBP7601       53581          H21B        
    79:00   2898 Vaněk Petr                  ZBP7302       995800         H21C        
   109:00   2904 Pražák Jiří                 ZBP7800       53583          H21C        



128 ZVO OB SK ZVOLE       CZE 

    24:00   2887 Beránek Radek               ZVO6803       53593          H21C        



129 NO2 NEREGISTROVANÍ PR CZE 

    66:00   3268 Krejíková Kateřina                        301164         P3