4.závod Gigasport ČP 2008; ŽA; ŽB-Čechy; klasická traťčt 5.6.2008 20:39
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

StČí      SI průk.     Jméno                     Text1         Klub                               Start 


D14B  (43)         3.8 km  130 m   10 K    

2000      416316       Rusá Pavla                DCE9450       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              0:00 
2001      253131       Štičková Anna             LLI9651       LLI TJ LOKO LIBEREC                 5:00 
2002      416318       Hanáková Magda            KRL9651       KRL KOMETA KRALOVICE               10:00 
2010      416850       Lejsková Martina          TJN9451       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           15:00 
2003      63416        Bohatá Jana               VSP9551       VSP USK PRAHA                      20:00 
2004      5297         Vébrová Denisa            KTA9551       KTA SK KOTNOV TÁBOR                25:00 
2005      411564       Hanušová Michaela         TUR9554       TUR OOB TJ TURNOV                  30:00 
2006      246900       Janovská Kateřina         PGP9850       PGP SK PRAGA PRAHA                 35:00 
2007      301372       Nováková Kateřina         OKP9450       OKP OK24 PRAHA                     40:00 
2008      339542       Machačová Michaela        PHK9656       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            45:00 
2009      336727       Nováková Tereza           DKP9751       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              50:00 
2011      405999       Petrasová Zuzana          SRK9653       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       55:00 
2012      9970         Kozáková Zuzana           KAM9451       KAM SK KAMENICE                    60:00 
2013      236985       Kuberková Lucie           LPM9451       LPM OK LOKO PLZEŇ                  65:00 
2014      411625       Smutná Anežka             TUV9455       TUV SOK TJ TURNOV                  70:00 
2015      51633        Kožinová Zuzana           PGP9650       PGP SK PRAGA PRAHA                 75:00 
2016      410734       Hoidekrová Lucie          LLI9552       LLI TJ LOKO LIBEREC                80:00 
2017      301617       Přibíková Johanka         PGP9551       PGP SK PRAGA PRAHA                 85:00 
2018      4536         Voborníková Alena         CTB9451       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 90:00 
2019      301132       Kulhavá Eliška            SRK9655       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       95:00 
2020      232050       Hrabánková Klára          PGP9654       PGP SK PRAGA PRAHA                100:00 
2021      232378       Čepelková Nikola          TUR9551       TUR OOB TJ TURNOV                 105:00 
2022      416289       Svobodová Lenka           LTU9551       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            110:00 
2023      339550       Karásková Eva             CTB9553       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                115:00 
2024      232418       Hlubučková Kristýna       KAM9551       KAM SK KAMENICE                   120:00 
2025      224887       Šádková Martina           PHK9653       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           125:00 
2026      51238        Zakouřilová Štěpánka      TUV9551       TUV SOK TJ TURNOV                 130:00 
2027      220400       Doleželová Kateřina       PZR9559       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          135:00 
2028      232017       Pavlů Kateřina            PGP9554       PGP SK PRAGA PRAHA                140:00 
2029      410728       Körberová Andrea          TUR9455       TUR OOB TJ TURNOV                 145:00 
2030      53599        Bořánková Karolína        KAM9550       KAM SK KAMENICE                   150:00 
2031      232915       Kovářová Lenka            LTP9750       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         155:00 
2032      410790       Novotná Klára             PHK9751       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           160:00 
2033      7883         Sklenářová Magda          MLA9559       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                165:00 
2034      9467         Samková Kateřina          PHK9752       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           170:00 
2035      51177        Procházková Marie         DCE9550       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            175:00 
2036      331719       Kubičková Bára            SJH9551       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC      180:00 
2037      8645         Dlouhá Hana               DKP9450       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             185:00 
2038      207804       Kavalírová Jůlie          PHK9753       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           190:00 
2039      36906        Tučková Kateřina          PGP9553       PGP SK PRAGA PRAHA                195:00 
2040      515071       Šňupárková Anna           DKP9652       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             200:00 
2041      336780       Benešová Jana             SJH9451       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC      205:00 
2042                   Vakant                                  Vakant                            210:00 



D16A  (27)         4.8 km  225 m   10 K    

251       49313        Jemelíková Denisa         ZBM9351       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             69:00 
252                    Vakant                                  Vakant                             74:00 
253                    Vakant                                  Vakant                             79:00 
254       8939         Chromá Kateřina           ZBM9451       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             84:00 
255       53705        Myslivečková Zuzana       PGP9253       PGP SK PRAGA PRAHA                 89:00 
256       53722        Koporová Petra            ZBM9353       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             94:00 
257       49312        Jastrzembská Tereza       TRI9256       TRI TJ TŽ TŘINEC                   99:00 
258       9794         Reslová Hana              SRK9352       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      104:00 
259       52733        Horčičková Vendula        UOL9353       UOL SK UP OLOMOUC                 109:00 
260       232237       Brožová Eliška            BSO9250       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             114:00 
261       416127       Kosová Barbora            TRI9258       TRI TJ TŽ TŘINEC                  119:00 
262       995878       Pavlovcová Petra          TUR9353       TUR OOB TJ TURNOV                 124:00 
263       8652         Nožková Sára              TRI9353       TRI TJ TŽ TŘINEC                  129:00 
264       553443       Novotná Markéta           PHK9451       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           134:00 
265       49378        Mlčochová Alice           TRI9251       TRI TJ TŽ TŘINEC                  139:00 
266       9199         Teplá Karolína            SHK9251       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         144:00 
267       995795       Kolářová Renáta           ABR9351       ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL           149:00 
268       515413       Šimková Johanka           UOL9355       UOL SK UP OLOMOUC                 154:00 
269       53009        Kožinová Anna             PGP9350       PGP SK PRAGA PRAHA                159:00 
270       49382        Laštůvková Petra          TRI9350       TRI TJ TŽ TŘINEC                  164:00 
271       51105        Knapová Lenka             LPU9351       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       169:00 
272       232415       Aschermannová Petra       KAM9354       KAM SK KAMENICE                   174:00 
273       410731       Sklenářová Radka          SBR9250       SBR SKOB BRUNTÁL                  179:00 
274       9988         Kochova Nikola            SJC9358       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            184:00 
275       995792       Petráčková Klára          SJI9251       SJI OK JIHLAVA                    189:00 
276       416265       Procházková Klára         LPU9451       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       194:00 
277       51176        Fundová Eliška            SHK9351       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         199:00 



D16B  (33)         4.3 km  175 m   8 K     

2070      416278       Ducháčková Kateřina       STH9356       STH SK STUDENEC                    38:00 
2071      405975       Grundmannová Hana         LTU9251       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             43:00 
2072      49951        Poloprutská Markéta       VLI9251       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          48:00 
2078      301342       Lejsková Pavlína          TJN9251       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           53:00 
2073      331285       Jebavá Lucie              VRL9254       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        58:00 
2074      331019       Šrámková Michaela         SJH9352       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       63:00 
2075      331343       Charvátová Lucka          VRL9352       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        68:00 
2076      301313       Mrázová Pavla             DCE9350       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             73:00 
2077      49432        Havlíčková Nikola         JIL9352       JIL OK JILEMNICE                   78:00 
2079      7712         Švábková Anna             TUR9352       TUR OOB TJ TURNOV                  83:00 
2080      53112        Mátlová Pavlína           KSU9392       KSU KVS ŠUMPERK                    88:00 
2081      515039       Šámalová Ludmila          PGP9252       PGP SK PRAGA PRAHA                 93:00 
2082      411767       Posseltová Tereza         TJN9252       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           98:00 
2083      416174       Sklenářová Jana           MLA9251       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                103:00 
2084      8960         Doležalová Radka          VRL9252       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       108:00 
2085                   Vakant                                  Vakant                            113:00 
2086      52316        Procházková Kateřina      LBE9350       LBE LOKO BEROUN                   118:00 
2087      7229         Netíková Martina          DOB9351       DOB KOB DOBRUŠKA                  123:00 
2088      9832         Kamenická Kateřina        PHK9353       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           128:00 
2089      219279       Kulhavá Šárka             SRK9356       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      133:00 
2090      416159       Rusá Zuzana               DCE9351       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            138:00 
2091      515474       Procházková Zuzana        LBE9251       LBE LOKO BEROUN                   143:00 
2092      53554        Vlčková Klára             LDC9250       LDC KOB DĚČÍN                     148:00 
2093      232496       Urbanová Johana           PZR9251       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          153:00 
2094      410717       Zunová Markéta            SCP9150       SCP OK SPARTA PRAHA               158:00 
2095      502088       Landovská Anna            PGP9251       PGP SK PRAGA PRAHA                163:00 
2096      331237       Bucharová Eliška          VRL9253       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       168:00 
2097                   Vakant                                  Vakant                            173:00 
2098      219247       Teplá Barbora             SJI9351       SJI OK JIHLAVA                    178:00 
2099      416319       Březinová Ivana           KRL9353       KRL KOMETA KRALOVICE              183:00 
2100      336772       Benešová Iveta            SJH9351       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC      188:00 
2101      410775       Kalenská Vendula          STH9352       STH SK STUDENEC                   193:00 
2102      9536         Peremská Dana             SRK9351       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      198:00 



D18A1  (22)        6.4 km  300 m   17 K    

350                    Vakant                                  Vakant                              0:00 
352       116          Klusáčková Zuzana         ZBM9155       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              4:00 
354       51658        Ježková Dominika          PGP9053       PGP SK PRAGA PRAHA                  8:00 
356       52507        Jakobová Adélka           UOL9052       UOL SK UP OLOMOUC                  12:00 
358       361921       Čermáková Magdalena       UOL9155       UOL SK UP OLOMOUC                  16:00 
360       52541        Březinová Marie           SSU9191       SSU SEVERKA ŠUMPERK                20:00 
362       9711         Šmidrkalová Monika        NPA9051       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                24:00 
364       232238       Beranová Barbora          BSO9152       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              28:00 
366       232239       Beranová Jana             BSO9153       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              32:00 
368       8798         Hadačová Tereza           AOP9051       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        36:00 
370       416150       Šperlíková Eva            VRB9151       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.       40:00 
372       9894         Polzerová Lenka           LTU9051       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             44:00 
374       8197         Gorčicová Eliška          CHA9150       CHA OK CHRASTAVA                   48:00 
376       9332         Knapová Jana              LPU9053       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        52:00 
378       410785       Valachová Martina         LPU9054       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        56:00 
380       515151       Mezníková Lucie           LBE9150       LBE LOKO BEROUN                    60:00 
382       515425       Mechlová Lenka            JIL9051       JIL OK JILEMNICE                   64:00 
384       232236       Uhlíková Tereza           BSO9151       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              68:00 
386       8494         Doškářová Tereza          JIL9151       JIL OK JILEMNICE                   72:00 
388       9839         Lamichová Martina         PHK9152       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            76:00 
390       8190         Valešová Jana             CHA9152       CHA OK CHRASTAVA                   80:00 
392       301368       Svobodná Madla            DKP9154       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              84:00 



D18A2  (21)        6.4 km  300 m   17 K    

351                    Vakant                                  Vakant                              2:00 
353       6528         Wagner Sophie             1019151       101 Zittau Sued                     6:00 
355       232420       Panochová Anna            KAM9153       KAM SK KAMENICE                    10:00 
357       219291       Seifertová Magda          DKP9155       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              14:00 
359       52708        Cahlová Blanka            LCE9051       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              18:00 
361       52710        Hubáčková Pavla           LCE9052       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              22:00 
363       416004       Jiříková Dana             TAP9055       TAP KOB TRETRA PRAHA               26:00 
365       515421       Kubátová Zuzana           VRL9151       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        30:00 
367       232355       Šulerová Pavlína          ZBM9152       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             34:00 
369       553444       Novotná Tereza            PHK9255       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            38:00 
371       301266       Boudová Zuzana            SJI9055       SJI OK JIHLAVA                     42:00 
373       51359        Müllerová Věra            SRK9053       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       46:00 
375       995830       Chmelařová Michaela       SHK9151       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          50:00 
377       301561       Janečková Adriana         CEL9161       CEL TJ Sokol Čelechovis na H       54:00 
379       53007        Čermáková Kristýna        PGP9154       PGP SK PRAGA PRAHA                 58:00 
381       9471         Kosová Denisa             SRK9151       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       62:00 
383       301700       Slavíková Lucie           PGP9150       PGP SK PRAGA PRAHA                 66:00 
385       9435         Mervartová Kristýna       SHK9155       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          70:00 
387       301408       Procházková Monika        BSO9150       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              74:00 
389       232168       Jelínková Šárka           PGP9153       PGP SK PRAGA PRAHA                 78:00 
391       52454        Indráková Adélka          UOL9153       UOL SK UP OLOMOUC                  82:00 



D18B  (14)         4.7 km  225 m   9 K     

2125      361949       Tučková Sabina            PGP9052       PGP SK PRAGA PRAHA                  2:00 
2126      8665         Cincibusová Jana          FSP9050       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          7:00 
2127      49617        Flašarová Kristýna        KCK9054       KCK KOB Č.KRUMLOV                  12:00 
2128      331162       Rusá Šárka                KAM9157       KAM SK KAMENICE                    17:00 
2129      246828       Nováková Kateřina         PGP9152       PGP SK PRAGA PRAHA                 22:00 
2130      9804         Říčařová Žaneta           SRK9152       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       27:00 
2131      416023       Svobodová Vendula         ZBM9052       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             32:00 
2132      425596       Škvorová Barbora          KAM9150       KAM SK KAMENICE                    37:00 
2133      53452        Řezníčková Tereza         SJI9056       SJI OK JIHLAVA                     42:00 
2134      307363       Matějková Zuzana          KAM9156       KAM SK KAMENICE                    47:00 
2135      51104        Bolechová Anežka          LPU9051       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        52:00 
2136      416010       Zamazalová Kateřina       TAP9053       TAP KOB TRETRA PRAHA               57:00 
2137                   Vakant                                  Vakant                             62:00 
2138      232158       Tihonová Hana             TAP9052       TAP KOB TRETRA PRAHA               67:00 



D20A1  (16)        6.4 km  300 m   17 K    

450                    Vakant                                  Vakant                             94:00 
452                    Vakant                                  Vakant                             98:00 
454       515189       Vozdová Klára             ASU8964       ASU MAGNUS ORIENTEERING           102:00 
456       9989         Soukupová Lucie           SJC8951       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            106:00 
458       515171       Bochenková Ivana          DKP8950       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             110:00 
460       52746        Pilcová Barbora           VRB8977       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      114:00 
462       515140       Petrželová Tereza         SHK8952       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         118:00 
464       405959       Marešová Michaela         LPU8959       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       122:00 
466       9353         Azebová Nina              PHK8855       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           126:00 
468       515450       Hlavová Hana              KON8888       KON KOB KONICE                    130:00 
470       9475         Jirčáková Martina         SRK8951       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      134:00 
472       49376        Kabáthová Eva             ZBM8966       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            138:00 
474       995814       Mádlová Věra              SHK8951       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         142:00 
476       515036       Procházková Michaela      LPU8960       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       146:00 
478       301146       Staňková Štěpánka         SSU8992       SSU SEVERKA ŠUMPERK               150:00 
480       51787        Karochová Simona          DKP8853       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             154:00 



D20A2  (16)        6.4 km  300 m   17 K    

451                    Vakant                                  Vakant                             96:00 
453                    Vakant                                  Vakant                            100:00 
455       51796        Svobodná Šárka            DKP8850       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             104:00 
457       52335        Kafková Tereza            SJI8956       SJI OK JIHLAVA                    108:00 
459       52452        Poklopová Lenka           UOL8951       UOL SK UP OLOMOUC                 112:00 
461       9415         Machútová Lucie           PHK8851       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           116:00 
463       7877         Kuncová Eliška            SSU8951       SSU SEVERKA ŠUMPERK               120:00 
465       8691         Slavíková Renata          BSO8950       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             124:00 
467       301211       Hvorecká Eva              VRB8953       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      128:00 
469       232409       Doležalová Monika         DKP8857       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             132:00 
471       232123       Veličková Monika          VRB8951       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      136:00 
473       52941        Weissová Lucie            SCP8952       SCP OK SPARTA PRAHA               140:00 
475       52064        Štěpánská Adéla           ZBM8870       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            144:00 
477       8899         Hlavová Jindra            KON8989       KON KOB KONICE                    148:00 
479       9355         Balcarová Jana            PHK8852       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           152:00 
481       7719         Svobodová Barbora         TJN8952       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          156:00 



D20B  (15)         4.7 km  225 m   9 K     

2155      8889         Viková Vendula            JIL8951       JIL OK JILEMNICE                  122:00 
2156      53615        Králová Iveta             JHB8952       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD         127:00 
2157      9250         Weisbauerová Dagmar       LPU8951       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       132:00 
2158                   Vakant                                  Vakant                            137:00 
2159      52973        Hamáčková Kristina        LBE8850       LBE LOKO BEROUN                   142:00 
2160      9673         Bednářová Michaela        VAM8951       VAM OOB VAMBERK                   147:00 
2161      53308        Borecká Kateřina          ZBM8852       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            152:00 
2162      9885         Rousková Tereza           LPU8957       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       157:00 
2163      8115         Neradová Eva              LIT8951       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      162:00 
2164                   Vakant                                  Vakant                            167:00 
2165      301144       Kavková Radana            SCP8950       SCP OK SPARTA PRAHA               172:00 
2166      9249         Nádvorníková Tereza       LPU8953       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       177:00 
2167      4664         Brozová Zuzana            CHA8950       CHA OK CHRASTAVA                  182:00 
2168      416329       Hendrychová Zuzana        PHK8954       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           187:00 
2169      8564         Přecechtělová Tereza      DKP8951       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             192:00 



D21A  (62)         7.2 km  300 m   13 K    

2170      515167       Krčálová Veronika         LPU8557       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         3:00 
2171      51713        Šimšová Jana              MFP7651       MFP MFF UK PRAHA                    6:00 
2172      9203         Klimplová Lenka           LPU7951       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         9:00 
2173      51595        Ondráčková Veronika       EKP7850       EKP EKONOM PRAHA                   12:00 
2174      4212         Kašková Barbora           CHA8050       CHA OK CHRASTAVA                   15:00 
2175      9339         Petrová Daniela           LPU8454       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        18:00 
2176      9941         Volfová Martina           EKP8051       EKP EKONOM PRAHA                   21:00 
2177                   Vakant                                  Vakant                             24:00 
2178      9482         Hrobařová Lenka           SRK7751       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       27:00 
2179      9061         Henychová Zuzana          VLI6151       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          30:00 
2180      52364        Jiráčková Jana            ZBM8661       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             33:00 
2181      51594        Kunová Dagmar             EKP6550       EKP EKONOM PRAHA                   36:00 
2182      52295        Kašparová Šárka           JAM7253       JAM SK JAMNICE                     39:00 
2183      502089       Kožinová Jana             PGP6651       PGP SK PRAGA PRAHA                 42:00 
2184      500556       Kalenská Romana           SJC8351       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             45:00 
2185      49987        Bernášková Petra          STB8297       STB STADION NOVÝ BOR               48:00 
2186      9971         Špicarová Michaela        SJC8754       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             51:00 
2187      53313        Blažková Hana             VLI7980       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          54:00 
2188      9480         Klíchová Jana             SSU8151       SSU SEVERKA ŠUMPERK                57:00 
2189      515504       Blechová Lenka            CHT8053       CHT SK CHRAST                      60:00 
2190      515485       Smičková Eva              KON8277       KON KOB KONICE                     63:00 
2191      51798        Plochová Dominika         DKP8651       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              66:00 
2192      51619        Fialová Pavla             KSH7753       KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY              69:00 
2193      9782         Horová Magda              VSP5450       VSP USK PRAHA                      72:00 
2194      51291        Bochenková Martina        DKP8758       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              75:00 
2195      9088         Kynčlová Martina          JIL8651       JIL OK JILEMNICE                   78:00 
2196      9236         Juračková Kateřina        CHT8353       CHT SK CHRAST                      81:00 
2197      51309        Junová Lenka              KSU7653       KSU KVS ŠUMPERK                    84:00 
2198      336783       Matějová Kateřina         VLI8054       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          87:00 
2199      7768         Hradecká Petra            DOK6850       DOK OK DOKSY                       90:00 
2200      51676        Tichovská Hana            PGP6652       PGP SK PRAGA PRAHA                 93:00 
2201      52209        Krejčíková Barbora        TZL8551       TZL SKOB ZLÍN                      96:00 
2202      9499         Kuncová Jana              SRK7553       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       99:00 
2203      8909         Borovičková Lenka         FSP7350       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        102:00 
2204      301189       Rančáková Barbora         TUR8151       TUR OOB TJ TURNOV                 105:00 
2205      9235         Juračková Jana            LPU8653       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       108:00 
2206      7775         Zabořilová Romana         JEN7457       JEN OB JENIŠOVICE                 111:00 
2207      51411        Dulovcová Marie           KRE7051       KRE SOKOL KŘEMŽE                  114:00 
2208      301173       Fenclová Marta            LPU7667       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       117:00 
2209      8114         Neradová Alena            LIT8551       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      120:00 
2210      9333         Klimplová Zuzana          LPU8151       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       123:00 
2211      331238       Kučerová Lada             LBE7450       LBE LOKO BEROUN                   126:00 
2212      52675        Vlažná Lucie              LCE8762       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             129:00 
2213      9067         Zlesáková Daniela         JIL8451       JIL OK JILEMNICE                  132:00 
2214      336701       Jedličková Radka          STB8199       STB STADION NOVÝ BOR              135:00 
2215      49844        Masopustová Eliška        PGP8656       PGP SK PRAGA PRAHA                138:00 
2216      9785         Janatová Lucie            DKP8154       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             141:00 
2217      7721         Svobodová Jana            SMB8753       SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV        144:00 
2218      52328        Škodová Petra             LPU8359       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       147:00 
2219      4146         Novotná Petra             PHK6651       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           150:00 
2220      301629       Mrštíková Květa           LPU8753       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       153:00 
2221      416325       Bernátková Markéta        PVP7751       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            156:00 
2222      51765        Tvarůžková Petra          ZBM8459       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            159:00 
2223      515158       Ratkovská Lenka           TTR8551       TTR OOB TŘEBÍČ                    162:00 
2224      218979       Nešporová Barbora         TZL7652       TZL SKOB ZLÍN                     165:00 
2225      52472        Horčičková Eva            UOL7051       UOL SK UP OLOMOUC                 168:00 
2226      9674         Smutná Pavla              VAM8651       VAM OOB VAMBERK                   171:00 
2227      51607        Novotná Kateřina          PHK8252       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           174:00 
2228      5177         Hlubučková Dominika       CHA7750       CHA OK CHRASTAVA                  177:00 
2229      53598        Svobodová Jitka           DCE7450       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            180:00 
2230      53339        Staňková Věra             TZL8181       TZL SKOB ZLÍN                     183:00 
3336                   ms Krafková Lucie                       TUR OOB TJ TURNOV                 189:00 



D21B  (50)         6.5 km  295 m   12 K    

2231      52118        Žemlová Eva               SCP7550       SCP OK SPARTA PRAHA                 2:00 
2232      52185        Pokorná Lucie             EKP8152       EKP EKONOM PRAHA                    6:00 
2233                   Vakant                                  Vakant                             10:00 
2234      4537         Šmídová Stanislava        CHT8751       CHT SK CHRAST                      14:00 
2250      52283        Gajdová Kristina          VSP7752       VSP USK PRAHA                      18:00 
2235      51838        Gregorová Lenka           CTB8351       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 22:00 
2236      52611        Adámková Tereza           ZBM8691       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             26:00 
2237                   Vakant                                  Vakant                             30:00 
2239      7753         Čečková Martina           SHK7753       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          34:00 
2240                   Vakant                                  Vakant                             38:00 
2241      51746        Městková Kateřina         VSP7650       VSP USK PRAHA                      42:00 
2242                   Vakant                                  Vakant                             46:00 
2243      49630        Justová Hana              PHK8556       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            50:00 
2244      53276        Štěpánková Kateřina       TBM7654       TBM TESLA BRNO                     54:00 
2245      9431         Samková Renáta            PHK7456       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            58:00 
2246      52139        Králová Michaela          CTB7959       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 62:00 
2247      9148         Doležalová Lenka          SHK8256       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          66:00 
2248                   Vakant                                  Vakant                             70:00 
2249      51473        Sedláčková Oldřiška       SCP8751       SCP OK SPARTA PRAHA                74:00 
2251      4127         Hlavatá Andrea            CHA8753       CHA OK CHRASTAVA                   78:00 
2252      300902       Wagner Sabine             1018952       101 Zittau Sued                    82:00 
2253                   Vakant                                  Vakant                             86:00 
2254      515409       Friedbergerová Markéta    EKP8259       EKP EKONOM PRAHA                   90:00 
2255      51759        Havlíčková Vendula        DKP8350       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              94:00 
2256      7874         Rambousková Kateřina      BSO8151       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              98:00 
2257      49983        Kučerková Romana          STB8196       STB STADION NOVÝ BOR              102:00 
2258      51979        Dvořáková Eva             OSN7960       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         106:00 
2259      9364         Dušátková Lenka           PHK8557       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           110:00 
2260      51642        Kopecká Anežka            VSP8150       VSP USK PRAHA                     114:00 
2261      52258        Havlíčková Markéta        KSU8494       KSU KVS ŠUMPERK                   118:00 
2262      52166        Koppová Ingrid            SLP7960       SLP SK SLAVIA PRAHA               122:00 
2263      7226         Štěpánová Dita            DOB7956       DOB KOB DOBRUŠKA                  126:00 
2264                   Vakant                                  Vakant                            130:00 
2265      995791       Nosálová Eliška           SLA8250       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ           134:00 
2266      51982        Matrasová Vendula         CHT8251       CHT SK CHRAST                     138:00 
2267      9309         Sůvová Barbora            LPU8751       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       142:00 
2268      52278        Píchalová Růžena          VSP8850       VSP USK PRAHA                     146:00 
2269                   Vakant                                  Vakant                            150:00 
2270      301608       Rožková Petra             MFP7551       MFP MFF UK PRAHA                  154:00 
2271                   Vakant                                  Vakant                            158:00 
2272      52113        Teringlová Martina        SCP7851       SCP OK SPARTA PRAHA               162:00 
2273      4129         Kadavá Jana               CHA8251       CHA OK CHRASTAVA                  166:00 
2274                   Vakant                                  Vakant                            170:00 
2275      51219        Bohuslavová Jana          LPM7852       LPM OK LOKO PLZEŇ                 174:00 
2276      51555        Ptáčková Kateřina         PGP7350       PGP SK PRAGA PRAHA                178:00 
2277                   Vakant                                  Vakant                            182:00 
2278      8546         Korejčíková Dáďa          LLI5550       LLI TJ LOKO LIBEREC               186:00 
2279                   Vakant                                  Vakant                            190:00 
2238      9697         Tauchmanová Ivana         NPA7852       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               194:00 
2280      515173       Fibírová Zuzana           FSP7555       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        198:00 



D21C  (21)         5.3 km  190 m   11 K    

2281                   Vakant                                  Vakant                              3:00 
2282      8347         Vlčková Jindra            LDC6451       LDC KOB DĚČÍN                       8:00 
2283                   Vakant                                  Vakant                             13:00 
2284      410777       Kalenská Kateřina         STH7351       STH SK STUDENEC                    18:00 
2285                   Vakant                                  Vakant                             23:00 
2286      253111       Vokurková Marta           HAR7950       HAR OK HARCOV                      28:00 
2287      8966         Hlaváčová Lucie           VRL7353       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        33:00 
2288                   Vakant                                  Vakant                             38:00 
2289      995816       Otrubová Johana           KON7852       KON KOB KONICE                     43:00 
2290      331655       Kvasničková Lucie         VRL8254       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        48:00 
2291                   Vakant                                  Vakant                             53:00 
2292      331352       Píšová Lucie              SJH8151       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       58:00 
2293      8357         Pilná Lucie               OSN8150       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          63:00 
2294                   Vakant                                  Vakant                             68:00 
2295      8668         Cincibusová Ivana         FSP6651       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         73:00 
2296                   Vakant                                  Vakant                             78:00 
2297                   Vakant                                  Vakant                             83:00 
2298      428255       Procházková Anna          TZL8462       TZL SKOB ZLÍN                      88:00 
2299      51599        Kutlvašrová Vlaďka        VRL7752       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        93:00 
2300                   Vakant                                  Vakant                             98:00 
2301      416119       Škovroňová Lenka          MFP8250       MFP MFF UK PRAHA                  103:00 



D21E  (39)         8.5 km  395 m   17 K    

101       48251        Hao Shuangyan             2018850       201 Nation Team of CHINA            0:00 
102       515056       Hostomská Jitka           PGP8056       PGP SK PRAGA PRAHA                  5:00 
103       9784         Baldrianová Barbora       VSP7850       VSP USK PRAHA                      10:00 
104       995881       Hrstková Vladěna          SCP8753       SCP OK SPARTA PRAHA                15:00 
105       9077         Malá Věra                 JIL7752       JIL OK JILEMNICE                   20:00 
106       51718        Ryšavá Vendula            PGP8153       PGP SK PRAGA PRAHA                 25:00 
107       48191        Li Fei                    2018450       201 Nation Team of CHINA           30:00 
108       51707        Zelená Lenka              PGP8254       PGP SK PRAGA PRAHA                 35:00 
109       416287       Prchalová Ivana           CHA8754       CHA OK CHRASTAVA                   40:00 
110       51180        Mezníková Lenka           PGP8453       PGP SK PRAGA PRAHA                 45:00 
111       48630        Li Ji                     2018150       201 Nation Team of CHINA           50:00 
112       49815        Dlouhá Marie              DKP8756       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              55:00 
113       51638        Pokorná Magdalena         PGP7562       PGP SK PRAGA PRAHA                 60:00 
114       9054         Jiřištová Zuzana          JIL8254       JIL OK JILEMNICE                   65:00 
115       51278        Spurná Martina            PGP8556       PGP SK PRAGA PRAHA                 70:00 
116       515494       Topinková Monika          PHK8051       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            75:00 
117       515102       Duchová Iveta             LPU8654       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        80:00 
118       51755        Kovářová Kristýna         DKP8450       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              85:00 
119       553442       Panchártková Jana         PHK8569       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            90:00 
120       515006       Stará Zdenka              TBM7952       TBM TESLA BRNO                     95:00 
121       500266       Brožková Dana             SJC8156       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            100:00 
122       51781        Stehnová Zuzana           SHK8150       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         105:00 
123       52298        Chudíková Barbora         SJI7850       SJI OK JIHLAVA                    110:00 
124       5176         Kašková Kateřina          CHA7850       CHA OK CHRASTAVA                  115:00 
125       51689        Tichovská Martina         PGP8658       PGP SK PRAGA PRAHA                120:00 
126       51138        Gregorová Kamila          CTB8151       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                125:00 
127       48262        Dai Wei                   2018750       201 Nation Team of CHINA          130:00 
128       53111        Jindřišková Martina       ZBM8556       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            135:00 
129       51568        Hrazdirová Iva            SCP8152       SCP OK SPARTA PRAHA               140:00 
130       9142         Fejlková Martina          SHK8152       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         145:00 
131       336740       Horová Lenka              PGP7951       PGP SK PRAGA PRAHA                150:00 
132       48267        Zhu Mingyue               2018550       201 Nation Team of CHINA          155:00 
133       995858       Doležalová Vendula        PHK8752       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           160:00 
134       9394         Rufferová Iva             BOR8354       BOR OK JISKRA NOVÝ BOR            165:00 
135       211303       Škorpilová Jana           VSP7455       VSP USK PRAHA                     170:00 
136       9082         Uvizlová Martina          SJC8665       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            175:00 
137                    Vakant                                  Vakant                            180:00 
138                    Vakant                                  Vakant                            185:00 
139                    Vakant                                  Vakant                            190:00 



D35B  (41)         5.7 km  185 m   14 K    

2341                   Vakant                                  Vakant                              3:00 
2342      347864       Nehasilová Zuzana         LDC7150       LDC KOB DĚČÍN                       8:00 
2343      224872       Maňáková Silvie           PHK7151       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            13:00 
2348      253147       Paroulková Iva            LLI7151       LLI TJ LOKO LIBEREC                18:00 
2359      109          Benešová Iva              SJH7051       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       23:00 
2344      8328         Macháčková Michaela       FYD7299       FYD JKOB FRÝDLANT V Č.             28:00 
2345      1            Kavalírová Kateřina       PHK6756       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            33:00 
2346      9556         Švadlenová Ivana          CHC7151       CHC KOB Choceň                     38:00 
2347      9310         Čermáková Renata          LPU6553       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        43:00 
2349      49155        Klinkerová Jitka          KAM6450       KAM SK KAMENICE                    48:00 
2350      224882       Kaplanová Iva             LPU6859       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        53:00 
2351      9494         Klapalová Marcela         PHK6852       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            58:00 
2352      53193        Čechová Zuzana            SJI6951       SJI OK JIHLAVA                     63:00 
2353      9676         Smutná Jana               VAM6251       VAM OOB VAMBERK                    68:00 
2354                   Vakant                                  Vakant                             73:00 
2355      53567        Smolková Alena            PGP6450       PGP SK PRAGA PRAHA                 78:00 
2356      416258       Procházková Alexandra     LPU7051       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        83:00 
2357      53167        Švecová Iva               CHT7151       CHT SK CHRAST                      88:00 
2358      301618       Přibíková Monika          PGP7256       PGP SK PRAGA PRAHA                 93:00 
2360      8256         Zuzánková Růžena          TJN6051       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           98:00 
2361      9125         Teplá Hana                SHK6561       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         103:00 
2362      51837        Voborníková Eva           CTB6851       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                108:00 
2363      9802         Langrová Monika           SHK7251       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         113:00 
2364      232198       Pavlů Veronika            PGP6950       PGP SK PRAGA PRAHA                118:00 
2365      301670       Jandová Lenka             KAD7250       KAD Originální Vivalín team       123:00 
2366                   Vakant                                  Vakant                            128:00 
2367      9656         Demlová Jitka             LPU6955       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       133:00 
2368      9952         Zlámalová Zdena           SJC7253       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            138:00 
2369      52285        Semíková Eva              KAM6950       KAM SK KAMENICE                   143:00 
2370                   Vakant                                  Vakant                            148:00 
2371      303931       Kroupová Jana             PVP7052       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            153:00 
2372      224894       Hrdličková Ludmila        SLA6950       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ           158:00 
2373      8345         Patzeltová Beatrice       LDC6850       LDC KOB DĚČÍN                     163:00 
2374                   Vakant                                  Vakant                            168:00 
2375      410359       Posseltová Romana         TJN7050       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          173:00 
2376      51969        Kamenická Lenka           OSN6955       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         178:00 
2377      49890        Azebová Martina           PHK6757       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           183:00 
2378      52273        Škvorová Zuzana           KAM7350       KAM SK KAMENICE                   188:00 
2379      51829        Šťastná Alena             CTB7351       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                193:00 
2380      52114        Tloušťová Eva             SCP6950       SCP OK SPARTA PRAHA               198:00 
2381      336724       Růžičková Kamila          PHK7153       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           203:00 



D40B  (44)         4.8 km  170 m   12 K    

2382      9678         Veverková Yveta           VAM6452       VAM OOB VAMBERK                     3:00 
2383      51984        Mudrová Martina           HCE6451       HCE SOKOL HOSTIVICE                 7:00 
2384      9316         Knapová Iva               LPU6052       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        11:00 
2385      211576       Stluková Eliška           PCB6851       PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE           15:00 
2386      52451        Poklopová Ivana           UOL6451       UOL SK UP OLOMOUC                  19:00 
2387      51925        Tichá Jana                TJH6451       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC          23:00 
2388      219278       Kulhavá Jarmila           SRK6751       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       27:00 
2389      8146         Beckertová Lenka          SUL0000       SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.       31:00 
2400      53261        Kuchařová Ada             TBM5855       TBM TESLA BRNO                     35:00 
2390      232174       Bochenková Jana           EKP6150       EKP EKONOM PRAHA                   39:00 
2420      416172       Bínová Kateřina           MLA6754       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 43:00 
2392      51966        Procházková Miluše        DCE5450       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             47:00 
2393      52265        Komersová Jana            KNC6550       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY        51:00 
2394      51269        Vejvodová Mirka           OPT5751       OPT SK Libín 1096 Prachatice       55:00 
2395      7868         Mrázová Pavla             DCE5550       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             59:00 
2396      9237         Juračková Jana            LPU6051       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        63:00 
2397      6502         Wagner Martina            1016450       101 Zittau Sued                    67:00 
2398      51583        Fantová Libuše            EKP5650       EKP EKONOM PRAHA                   71:00 
2399      9932         Zalabová Martina          SJC6657       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             75:00 
2401                   Vakant                                  Vakant                             79:00 
2402      51601        Pecková Ivana             EKP6252       EKP EKONOM PRAHA                   83:00 
2403      51275        Slavíková Kateřina        PGP6650       PGP SK PRAGA PRAHA                 87:00 
2404      232397       Čermáková Gabriela        KAM6752       KAM SK KAMENICE                    91:00 
2405      9485         Mikulecká Nataša          SRK4751       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       95:00 
2406      232490       Kettnerová Lenka          HCE6450       HCE SOKOL HOSTIVICE                99:00 
2407      361943       Koucká Ivana              EKP6850       EKP EKONOM PRAHA                  103:00 
2408      52417        Hlavová Miroslava         KON6389       KON KOB KONICE                    107:00 
2409      7726         Rydlová Magda             TJN6850       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          111:00 
2410      416220       Miturová Radka            MLA6552       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                115:00 
2411      231939       Illerová Daniela          DKP6651       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             119:00 
2412      8179         Gorčicová Ivana           CHA6550       CHA OK CHRASTAVA                  123:00 
2413                   Vakant                                  Vakant                            127:00 
2414      236111       Nováková Irena            OKP6651       OKP OK24 PRAHA                    131:00 
2415      410727       Forstová Lenka            MFP6850       MFP MFF UK PRAHA                  135:00 
2416      9681         Klapalová Jana            VAM6451       VAM OOB VAMBERK                   139:00 
2417      515141       Műllerová Zorka           SHK6751       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         143:00 
2418      51387        Čiháková Lenka            KNC6750       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       147:00 
2419                   Vakant                                  Vakant                            151:00 
2391                   Vakant                                  Vakant                            155:00 
2421                   Vakant                                  Vakant                            159:00 
2422      51412        Troupová Vladěna          KRE6351       KRE SOKOL KŘEMŽE                  163:00 
2423      232038       Nykodýmová Monika         TBM6870       TBM TESLA BRNO                    167:00 
2424      515431       Procházková Pavlína       LBE6450       LBE LOKO BEROUN                   171:00 
2425      49988        Abelová Ivana             STB6798       STB STADION NOVÝ BOR              175:00 



D45B  (32)         4.1 km  155 m   12 K    

2426      502090       Šámalová Hana             PGP6150       PGP SK PRAGA PRAHA                 42:00 
2427      301143       Kavková Dana              SCP6150       SCP OK SPARTA PRAHA                47:00 
2428      9609         Hanušová Jitka            LTU6352       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             52:00 
2429      49477        Zunová Lenka              SCP6251       SCP OK SPARTA PRAHA                57:00 
2430      236995       Kolovská Ilona            LPM6350       LPM OK LOKO PLZEŇ                  62:00 
2431      8949         Hejnalová Hana            PHK6151       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            67:00 
2432      7705         Svobodová Hana            SMB5951       SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV         72:00 
2433                   Vakant                                  Vakant                             77:00 
2434      53005        Tichovská Jitka           PGP6153       PGP SK PRAGA PRAHA                 82:00 
2435      51732        Lacigová Ivana            VSP5950       VSP USK PRAHA                      87:00 
2436      8913         Vilnerová Eva             LPU6054       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        92:00 
2437      7757         Vilimovská Miroslava      DOK5750       DOK OK DOKSY                       97:00 
2438      51570        Vrabcová Jindra           SCP6151       SCP OK SPARTA PRAHA               102:00 
2439      9908         Benešová Iva              SJC6151       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            107:00 
2440      51660        Ježková Regina            MKP6350       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       112:00 
2441      416175       Sklenářová Jana           MLA6258       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                117:00 
2442      232906       Kovářová Alena            LTP6151       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         122:00 
2443      7771         Kapounová Jitka           DOK6050       DOK OK DOKSY                      127:00 
2444      8257         Kuncová Jiřina            TJN5752       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          132:00 
2445      53182        Kohlová Alena             KPY6051       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.         137:00 
2447      52358        Hrstková Dana             JHB6051       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD         142:00 
2448      232387       Kábrtová Iva              PEN6350       PEN OK RECO SPORT                 147:00 
2449      590124       Hrušková Zdeňka           OSN5950       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         152:00 
2450      232184       Hrabánková Ilona          PGP6250       PGP SK PRAGA PRAHA                157:00 
2451      51900        Rosecká Alena             PZR5654       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          162:00 
2452                   Vakant                                  Vakant                            167:00 
2453      51734        Michálková Jiřina         VSP6151       VSP USK PRAHA                     172:00 
2454      7870         Štrossová Jiřina          DCE5650       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            177:00 
2455      51604        Šedivá Miroslava          EKP5750       EKP EKONOM PRAHA                  182:00 
2456      405972       Petrželová Alena          LTU6351       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            187:00 
2446      9429         Panchártková Jitka        PHK5951       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           192:00 
2457      303944       Klusáčková Jitka          TTR6152       TTR OOB TŘEBÍČ                    197:00 



D50B  (31)         3.8 km  150 m   11 K    

2458      49615        Flašarová Marie           KCK5756       KCK KOB Č.KRUMLOV                   2:00 
2459      8168         Bradnová Věra             CHA5550       CHA OK CHRASTAVA                    7:00 
2460      52184        Pokorná Eva               TEM5751       TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE             12:00 
2461                   Vakant                                  Vakant                             17:00 
2462      49892        Dudová Hana               DKP5752       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              22:00 
2463      9692         Hušková Eva               NPA5754       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                27:00 
2464      9401         Běhounová Jiřina          PHK5651       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            32:00 
2465      9290         Dočkalová Jiřina          LPU5654       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        37:00 
2483      7884         Opavová Stanislava        MLA5451       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 42:00 
2467      51897        Jansová Alena             CHT5852       CHT SK CHRAST                      47:00 
2468      8208         Konopáčová Jana           TUR5650       TUR OOB TJ TURNOV                  52:00 
2469      51862        Zelená Markéta            PGP5850       PGP SK PRAGA PRAHA                 57:00 
2470      9211         Víchová Ladislava         LPU5851       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        62:00 
2471      52760        Jahnová Helena            SCP5550       SCP OK SPARTA PRAHA                67:00 
2472      4631         Havlová Jaroslava         JEN5452       JEN OB JENIŠOVICE                  72:00 
2473      9690         Nováková Jana             NPA5552       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                77:00 
2474      8171         Kadavá Eva                CHA5750       CHA OK CHRASTAVA                   82:00 
2475      9117         Gazdačková Jana           SHK5851       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          87:00 
2476      51289        Wolkerová Dagmar          TJP5250       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA          92:00 
2477      8259         Lukavcová Lenka           TJN5452       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           97:00 
2478                   Vakant                                  Vakant                            102:00 
2479      52095        Doležalová Vlasta         PGP5550       PGP SK PRAGA PRAHA                107:00 
2480      9688         Kalibánová Jiřina         NPA5351       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               112:00 
2481      51795        Mrázková Ivana            DKP5650       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             117:00 
2482      51135        Nováková Svatava          SKV5351       SKV SLOVAN KARLOVY VARY           122:00 
2466                   Vakant                                  Vakant                            127:00 
2484      9118         Bláhová Luba              SHK5852       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         132:00 
2485      52352        Stupalová Jana            JHB5451       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD         137:00 
2486      53520        Cabrnochová Hana          DKL5550       DKL KLUB OB KLADNO                142:00 
2487      8954         Nýdrlová Eva              VRL5451       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       147:00 
2488      232515       Böhmová Eva               TJN5450       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          152:00 



D55B  (15)         3.6 km  150 m   11 K    

2489      303959       Hamáčková Eva             LBE5150       LBE LOKO BEROUN                     0:00 
2490      8165         Ševčíková Alena           CHA5351       CHA OK CHRASTAVA                    5:00 
2491      9371         Jiranová Alena            PHK5351       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            10:00 
2492      51799        Stehnová Hana             DKP5150       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              15:00 
2493                   Vakant                                  Vakant                             20:00 
2494      6424         Ender Irina               1020000       102 HSG Turbine Zittau             25:00 
2495                   Vakant                                  Vakant                             30:00 
2496      4100         Horáčková Stanislava      CHA4950       CHA OK CHRASTAVA                   35:00 
2497      51216        Karmazínová Ivana         VLI5150       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          40:00 
2498      8162         Šaffková Zuzana           CHA5150       CHA OK CHRASTAVA                   45:00 
2499      49821        Křížová Zdenka            PZR5051       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           50:00 
2500      8158         Vokálová Pavla            CHA4951       CHA OK CHRASTAVA                   55:00 
2501      8110         Neradová Alena            LIT5051       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       60:00 
2502      51645        Dohnalová Dana            VSP5050       VSP USK PRAHA                      65:00 
2503      5991         Nedvídková Jitka          DLT5151       DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE         70:00 



D60B  (16)         3.1 km  125 m   10 K    

2504      51612        Zmeková Míla              SLP4451       SLP SK SLAVIA PRAHA                81:00 
2505                   Vakant                                  Vakant                             86:00 
2506      53006        Kubátová Milada           PGP4750       PGP SK PRAGA PRAHA                 91:00 
2507      51214        Krausová Marie            LLI4451       LLI TJ LOKO LIBEREC                96:00 
2508      49330        Gavendová Anna            TRI4650       TRI TJ TŽ TŘINEC                  101:00 
2509      51384        Nejezchlebová Věra        KAS4551       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV           106:00 
2510                   Vakant                                  Vakant                            111:00 
2511      8152         Kašková Eva               CHA4650       CHA OK CHRASTAVA                  116:00 
2512      9247         Kubíková Květa            LPU4752       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       121:00 
2513      51647        Městková Eva              TEP4851       TEP TEMPO PRAHA                   126:00 
2514      8151         Horčíková Marie           CHA4350       CHA OK CHRASTAVA                  131:00 
2515      8998         Knoblochová Věra          VRL4851       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       136:00 
2516      8212         Folprechtová Marie        TUR4250       TUR OOB TJ TURNOV                 141:00 
2517      52096        Dvořáková Ladislava       PGP4451       PGP SK PRAGA PRAHA                146:00 
2518      53540        Ryšavá Lubomíra           TJP4750       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA         151:00 
2519      8242         Kubíková Hela             LLI4851       LLI TJ LOKO LIBEREC               156:00 



D65B  (6)          3.1 km  125 m   10 K    

2520      8211         Šlézrová Eva              TUR4350       TUR OOB TJ TURNOV                  41:00 
2521      51698        Haňkovská Jana            PGP4050       PGP SK PRAGA PRAHA                 46:00 
2522                   Vakant                                  Vakant                             51:00 
2523      8228         Štrojsová Jaroslava       KAS4350       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV            56:00 
2524                   Vakant                                  Vakant                             61:00 
2525      51266        Lejsková Jiřka            TEP3750       TEP TEMPO PRAHA                    66:00 



H14B  (48)         5.4 km  165 m   13 K    

2526      51995        Kamenický Jeroným         OSN9549       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           0:00 
2527      410247       Kettner Vojtěch           HCE9600       HCE SOKOL HOSTIVICE                 4:00 
2528      8801         Malec Oldřich             SLA9400       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             8:00 
2529      232512       Posselt Martin            TJN9501       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           12:00 
2530      411609       Horák Patrik              TUV9501       TUV SOK TJ TURNOV                  16:00 
2531      301383       Kamenický Ondřej          PHK9401       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            20:00 
2532      232426       Čermák Matyáš             KAM9501       KAM SK KAMENICE                    24:00 
2533      339560       Růžička Karel             PHK9502       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            28:00 
2534                   Vakant                                  Vakant                             32:00 
2535      232267       Semík Ondra               KAM9401       KAM SK KAMENICE                    36:00 
2536      9814         Heřman Ondřej             SRK9503       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       40:00 
2537      301620       Kroupa Tomáš              PVP9401       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             44:00 
2538      410355       Kosek Jan                 SRK9507       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       48:00 
2539      51471        Dvořáček Radek            VAM9401       VAM OOB VAMBERK                    52:00 
2540      224873       Kaplan Martin             LPU9609       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        56:00 
2541      9041         Kučera Štěpán             STH9401       STH SK STUDENEC                    60:00 
2542      246866       Schejbal Martin           PGP9403       PGP SK PRAGA PRAHA                 64:00 
2543      301112       Ptáček Martin             SRK9509       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       68:00 
2544      301239       Pokorný Ondřej            SJI9401       SJI OK JIHLAVA                     72:00 
2545      219210       Waněk Adam                VRL9501       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        76:00 
2546      232322       Čech Jan                  SJI9601       SJI OK JIHLAVA                     80:00 
2547      515025       Štádlík Lukáš             SLA9401       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            84:00 
2548      515498       Illner Vojtěch            DKP9600       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              88:00 
2549                   Vakant                                  Vakant                             92:00 
2550      9570         Křivda Martin             CHC9501       CHC KOB Choceň                     96:00 
2551      8692         Mašek Ondřej              BSO9501       BSO KOB BANÍK SOKOLOV             100:00 
2552      51475        Šlajs Daniel              KRL9403       KRL KOMETA KRALOVICE              104:00 
2553      9881         Šňupárek Václav           DKP9500       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             108:00 
2554      515487       Grundmann Jan             LTU9401       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            112:00 
2555      9657         Deml Tomáš                LPU9502       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       116:00 
2556      301134       Jiroušek Vít              SRK9402       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      120:00 
2557                   Vakant                                  Vakant                            124:00 
2558      7773         Boskovský Tomáš           DOK9400       DOK OK DOKSY                      128:00 
2559      410774       Kučera Tomáš              STH9402       STH SK STUDENEC                   132:00 
2560      232904       Kučera Jindřich           LTP9600       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         136:00 
2561      232388       Rychlý Michal             TUR9402       TUR OOB TJ TURNOV                 140:00 
2562                   Vakant                                  Vakant                            144:00 
2563      232421       Čížek Petr                TJH9402       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC         148:00 
2564      301505       Frank Jiří                MAS9600       MAS KČT AŠ                        152:00 
2565      330693       Málek Jan                 PZR9505       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU          156:00 
2566      51288        Kettner Lukáš             HCE9400       HCE SOKOL HOSTIVICE               160:00 
2567                   Vakant                                  Vakant                            164:00 
2568      51394        Komers Jan                KNC9501       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       168:00 
2569      9572         Janeba Vladimír           CHC9602       CHC KOB Choceň                    172:00 
2570      8358         Nedvěd Vojtěch            PGP9404       PGP SK PRAGA PRAHA                176:00 
2571      405992       Mašek Ondřej              SRK9502       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      180:00 
2572      9712         Tázlar Vojtěch            NPA9501       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               184:00 
2573      232245       Valášek Jan               KAM9400       KAM SK KAMENICE                   188:00 



H16A  (25)         7.1 km  355 m   12 K    

200       9298         Ptáček Adam               LPU9203       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        71:00 
201       53880        Hubáček Michal            LCE9301       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              76:00 
202       9304         Čermák Jan                LPU9301       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        81:00 
203       8799         Hadač Filip               AOP9301       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        86:00 
204       53869        Vavrys Johan              LCE9302       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              91:00 
205       301101       Rusý Tomáš                KAM9301       KAM SK KAMENICE                    96:00 
206       303904       Janata Jakub              STH9205       STH SK STUDENEC                   101:00 
207       9926         Chloupek Adam             SJC9301       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            106:00 
208       53565        Ludvík Vojtěch            STB9301       STB STADION NOVÝ BOR              111:00 
209       301278       Suchý Jiří                SJI9201       SJI OK JIHLAVA                    116:00 
210       995870       Sykora Jan                AOP9201       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       121:00 
211       416152       Navrátil Boris            AOV9203       AOV BANÍK FIZA OSTRAVA            126:00 
212       301293       Jakoubek Jakub            SJI9303       SJI OK JIHLAVA                    131:00 
213       9486         Handl Jindřich            SRK9201       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      136:00 
214       9198         Mikulecký Jan             PHK9202       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           141:00 
215       49365        Argaláš Michal            TRI9301       TRI TJ TŽ TŘINEC                  146:00 
216       515402       Petržela Jan              LTU9201       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            151:00 
217       53172        Mokrý Stanislav           ABM9202       ABM KOB MOIRA BRNO                156:00 
218       232136       Schuster Marek            AOP9303       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       161:00 
219       303912       Klusáček Jan              TTR9301       TTR OOB TŘEBÍČ                    166:00 
220       410796       Kos Oldřich               LPU9302       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       171:00 
221       51504        Valenta Jiří              LCE9201       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             176:00 
222       410798       Kos Tomáš                 LPU9303       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       181:00 
223       8661         Gazda Viktor              TRI9203       TRI TJ TŽ TŘINEC                  186:00 
224       232705       Novotný Ondřej            ABM9211       ABM KOB MOIRA BRNO                191:00 



H16B  (41)         6.0 km  280 m   10 K    

2599      301122       Zajíček Radim             SRK9110       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K        4:00 
2600      8338         Patzelt Vilém             LDC9201       LDC KOB DĚČÍN                       9:00 
2601                   Vakant                                  Vakant                             14:00 
2602      232034       Nykodým Ondřej            TBM9307       TBM TESLA BRNO                     19:00 
2603                   Vakant                                  Vakant                             24:00 
2604      232610       Slanař Matěj              LPU9304       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        29:00 
2605      49603        Smitka Jan                SHK9204       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          34:00 
2606      49362        Charvát Jiří              STH9204       STH SK STUDENEC                    39:00 
2607      207825       Pova Ondřej               KRL9304       KRL KOMETA KRALOVICE               44:00 
2608      9990         Uvizl Marek               STH9202       STH SK STUDENEC                    49:00 
2609      410392       Prášek Přemysl            PGP9302       PGP SK PRAGA PRAHA                 54:00 
2610      51110        Kučera Michal             STH9201       STH SK STUDENEC                    59:00 
2611      9664         Smutný Šimon              VAM9301       VAM OOB VAMBERK                    64:00 
2612      405953       Egrt Martin               SHK9203       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          69:00 
2613      232647       Maňák Matěj               PHK9302       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            74:00 
2614      51993        Kamenický Tobiáš          OSN9339       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          79:00 
2615      301706       Kolovský František        LPM9202       LPM OK LOKO PLZEŇ                  84:00 
2616      301507       Šulc Marek                MAS9300       MAS KČT AŠ                         89:00 
2617      9002         Kubát Lukáš               VRL9301       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        94:00 
2618      416113       Klaška Pavel              DKP9301       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              99:00 
2619      232504       Vokál David               TJN9204       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          104:00 
2620      301104       Světelský Jakub           SRK9302       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      109:00 
2621      207839       Jiří Vištejn              KRL9305       KRL KOMETA KRALOVICE              114:00 
2622      336774       Škrabánek Matěj           SJI9203       SJI OK JIHLAVA                    119:00 
2623      8080         Zakouřil Vít              TUR9301       TUR OOB TJ TURNOV                 124:00 
2624      336779       Fuksa Jakub               SJI9307       SJI OK JIHLAVA                    129:00 
2625      347882       Steklý Ondřej             LDC9203       LDC KOB DĚČÍN                     134:00 
2626      52158        Krejsa Vladimír           CHT9202       CHT SK CHRAST                     139:00 
2627      995891       Tichý Tomáš               TJH9201       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC         144:00 
2628      331418       Kudera Daniel             SHK9208       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         149:00 
2629      420453       Látal Dominik             LTP9300       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         154:00 
2630                   Vakant                                  Vakant                            159:00 
2631      405965       Hladík František          STH9203       STH SK STUDENEC                   164:00 
2632      51438        Buk Jindřich              ROU9303       ROU SKOB ROUDNICE N.L.            169:00 
2633      51112        Klouček Martin            STH9301       STH SK STUDENEC                   174:00 
2634      49604        Provázek Jiří             SHK9302       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         179:00 
2635      347917       Sedláček Lukáš            LDC9202       LDC KOB DĚČÍN                     184:00 
2636      51131        Divecký František         SHK9301       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         189:00 
2637      219252       Zacha Ondřej              SJI9304       SJI OK JIHLAVA                    194:00 
2638      500838       Vik Martin                STH9206       STH SK STUDENEC                   199:00 
2639      53137        Žanda Matěj               CTB9201       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                204:00 



H18A1  (20)        9.2 km  455 m   18 K    

300                    Vakant                                  Vakant                              1:00 
302                    Vakant                                  Vakant                              5:00 
304       515150       Vozda Vojtěch             ASU9043       ASU MAGNUS ORIENTEERING             9:00 
306       515162       Procházka David           LPU9113       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        13:00 
308       52135        Bořil Petr                LPU9119       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        17:00 
310       53660        Nešpor Václav             KAM9103       KAM SK KAMENICE                    21:00 
312       515166       Nožka Radek               LPU9005       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        25:00 
314       416118       Landovský Tomáš           PGP9103       PGP SK PRAGA PRAHA                 29:00 
316       553445       Kamenický Jakub           PHK9104       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            33:00 
318       51990        Kamenický Matěj           OSN9036       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          37:00 
320       515142       Klapal Jan                LPU9006       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        41:00 
322       52656        Strečko Marek             ASU9149       ASU MAGNUS ORIENTEERING            45:00 
324       53317        Nečas Jiří                TZL9101       TZL SKOB ZLÍN                      49:00 
326       416125       Kantor Ondřej             TRI9103       TRI TJ TŽ TŘINEC                   53:00 
328       52709        Vlažný Jakub              LCE9102       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              57:00 
330       49438        Melecký Martin            OOP9000       OOP TJ OPAVA                       61:00 
332       515131       Henych Ondřej             VLI9001       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          65:00 
334       553441       Kubát Pavel               PHK9101       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            69:00 
336       301633       Procházka Tomáš           LPU9110       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        73:00 
338       9866         Hovorka Lukáš             LPU9001       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        77:00 



H18A2  (19)        9.2 km  455 m   18 K    

301                    Vakant                                  Vakant                              3:00 
303       416012       Hrobař Štěpán             ABM9106       ABM KOB MOIRA BRNO                  7:00 
305       9843         Funda Jan                 SHK9103       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          11:00 
307       52136        Nykodým Miloš             ZBM9005       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             15:00 
309       515424       Slezák Jiří               LCE9001       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              19:00 
311       515191       Hnilica Přemek            ASU9141       ASU MAGNUS ORIENTEERING            23:00 
313       301385       Stránský Vojtěch          DKP9005       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              27:00 
315       911220       Zimmermann Štěpán         ZBM9101       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             31:00 
317       416173       Bína Martin               MLA9102       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 35:00 
319       995799       Semík Vojtěch             KAM9100       KAM SK KAMENICE                    39:00 
321       301422       Švirák Ondřej             BSO9102       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              43:00 
323       8723         Peřinka Jan               AOP9101       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        47:00 
325       53576        Bravený Vít               VBM9102       VBM VSK MZLU BRNO                  51:00 
327       9491         Ptáček Jiří               SRK9002       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       55:00 
329       9195         Stulík Matěj              SHK9101       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          59:00 
331       301639       Zelenka Tomáš             PHK9001       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            63:00 
333       51109        Exner Jan                 JIL9001       JIL OK JILEMNICE                   67:00 
335       53836        Kolárik Jan               TZL9013       TZL SKOB ZLÍN                      71:00 
337       9049         Klouček Tomáš             JIL9007       JIL OK JILEMNICE                   75:00 



H18B  (22)         7.6 km  385 m   13 K    

2660      4682         Kaser Dan                 JHB9103       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           0:00 
2661      515479       Lazák Tomáš               LTU9102       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              5:00 
2662      416830       Hostaš Petr               TJN9001       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           10:00 
2663      49363        Havlíček Lukáš            JIL9003       JIL OK JILEMNICE                   15:00 
2664      9490         Souček Michal             SHK9007       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          20:00 
2665      416136       Daněk Vojtěch             ROZ9100       ROZ OK TOM ROZTOKY                 25:00 
2666      9003         Machek Vojta              VRL9102       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        30:00 
2667      9091         Černý Vojtěch             JIL9006       JIL OK JILEMNICE                   35:00 
2668      410746       Hyka Jan                  TUR9002       TUR OOB TJ TURNOV                  40:00 
2669      232508       Večeřa Martin             TJN9105       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           45:00 
2670      301378       Novák Libor               OKP9100       OKP OK24 PRAHA                     50:00 
2671      9708         Brendl Radek              NPA9002       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                55:00 
2672      416290       Kult Martin               LTU9002       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             60:00 
2673      51202        Sobek Jiří                LLI9002       LLI TJ LOKO LIBEREC                65:00 
2674      52928        Škara Vojtěch             LTP9102       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE          70:00 
2675      52161        Krejsa Martin             CHT9001       CHT SK CHRAST                      75:00 
2676      416840       Picek Jan                 TJN9101       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           80:00 
2677      51822        Franců Adam               TUR9004       TUR OOB TJ TURNOV                  85:00 
2678      9352         Azeb Karim                PHK9110       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            90:00 
2679      49881        Betlach Martin            DKP9000       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              95:00 
2680      52898        Šedivý Ondřej             KNC9103       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       100:00 
2681      416163       Šnobr Michal              SJI9102       SJI OK JIHLAVA                    105:00 



H20A1  (16)        9.2 km  455 m   18 K    

400       53706        Mysliveček Marek          PGP8908       PGP SK PRAGA PRAHA                 87:00 
402       515176       Kodeda Štěpán             SJC8818       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             91:00 
404       9189         Šabatka Zdeněk            SHK8902       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          95:00 
406       52706        Cahel Marek               LCE8803       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              99:00 
408       8304         Škoda Jakub               VLI8800       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         103:00 
410       7878         Kunc Petr                 MLA8801       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                107:00 
412       995831       Jirásek Michal            SHK8901       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         111:00 
414       4130         Hradec Pavel              CHA8801       CHA OK CHRASTAVA                  115:00 
416       553446       Panchártek Jan            PHK8802       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           119:00 
418       515127       Chromý Adam               ZBM8841       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            123:00 
420       9972         Špicar Petr               SJC8801       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            127:00 
422       9498         Pátek Lukáš               SRK8905       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      131:00 
424       303927       Klusáček Matěj            ZBM8923       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            135:00 
426       52856        Navrátil Tomáš            JPV8817       JPV SK PROSTĚJOV                  139:00 
428       53103        Zbranek Roman             UOL8812       UOL SK UP OLOMOUC                 143:00 
430       515460       Slezák Zdeněk             LCE8902       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             147:00 



H20A2  (16)        9.2 km  455 m   18 K    

401       52125        Hruška Ondřej             OSN8935       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          89:00 
403       9504         Dusílek Adam              SRK8902       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       93:00 
405       890118       Hájek Daniel              ZBM8919       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             97:00 
407       553440       Muller Martin             PHK8903       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           101:00 
409       52551        Král Vojtěch              SSU8841       SSU SEVERKA ŠUMPERK               105:00 
411       51513        Malý Ondřej               VIZ8911       VIZ SOKOL VIZOVICE                109:00 
413       515163       Bořil Tomáš               ZBM8833       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            113:00 
415       52705        Perůtka Jan               LCE8801       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             117:00 
417       232102       Válek Filip               VRB8906       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      121:00 
419       52450        Poklop Martin             SSU8802       SSU SEVERKA ŠUMPERK               125:00 
421       553448       Kubát Jan                 PHK8902       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           129:00 
423       52463        Štrajt Michal             UOL8903       UOL SK UP OLOMOUC                 133:00 
425       52707        Vlažný Jan                LCE8901       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             137:00 
427       49686        Zimmermann Jakub          ZBM8928       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            141:00 
429       301547       Bravený Adam              VBM8801       VBM VSK MZLU BRNO                 145:00 
431       52965        Rajnošek Matěj            OSN8800       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         149:00 



H20B  (12)         8.1 km  395 m   14 K    

2698      49824        Hladílek Jan              PZR8814       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            2:00 
2699      515502       Fiala Martin              TTR8801       TTR OOB TŘEBÍČ                      7:00 
2700                   Vakant                                  Vakant                             12:00 
2701      53700        Novohradský Petr          PZR8903       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           17:00 
2702      52916        Eiselt Jan                LTP8801       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE          22:00 
2703      301184       Zuna Jára                 SCP8801       SCP OK SPARTA PRAHA                27:00 
2704      9510         Klícha Martin             SRK8801       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       32:00 
2705      9670         Klapal Michal             VAM8802       VAM OOB VAMBERK                    37:00 
2706      515433       Hodek Michal              TAP8808       TAP KOB TRETRA PRAHA               42:00 
2707      416837       Kobr Tomáš                TJN8901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           47:00 
2708      9507         Jirčák Ondřej             SRK8805       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       52:00 
2709      4681         Hájek Štěpán              CTB8901       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 57:00 



H21A  (75)         12.6 km  630 m   21 K   

2710      515067       Fibír Tomáš               FSP7901       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          0:00 
2724      9967         Zikmund Zdeněk            NPA6705       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 2:00 
2711      9231         Kaplan Jan                LPU6401       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         4:00 
2712      995877       Kratochvíl Martin         SJI8304       SJI OK JIHLAVA                      6:00 
2713                   Vakant                                  Vakant                              8:00 
2714      51807        Vlach Martin              DKP8605       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              10:00 
2715      7210         Khýn Vítězslav            DOB8304       DOB KOB DOBRUŠKA                   12:00 
2716      9140         Weiner Jakub              SHK7911       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          14:00 
2717      9000         Polák Vlastimil           VRL7702       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        16:00 
2718      51709        Tesař Pavel               PGP7708       PGP SK PRAGA PRAHA                 18:00 
2719                   Vakant                                  Vakant                             20:00 
2720      515475       Makovský Jakub            TAP8511       TAP KOB TRETRA PRAHA               22:00 
2721      51840        Kondrát Martin            PGP6501       PGP SK PRAGA PRAHA                 24:00 
2722      49674        Fučík Karel               VBM7246       VBM VSK MZLU BRNO                  26:00 
2725                   Vakant                                  Vakant                             28:00 
2726      9693         Novák Jiří                NPA7502       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                30:00 
2727      51833        Hübner Jan                CTB7902       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 32:00 
2728      51590        Kolín Jan                 JIL7701       JIL OK JILEMNICE                   34:00 
2729      52296        Košárek Pavel             JAM7100       JAM SK JAMNICE                     36:00 
2730      9325         Vávra Jaroslav            LPU7308       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        38:00 
2731      995883       Bialožyt Michal           ZBM8707       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             40:00 
2732      51610        Seidl Miroslav            EKP7402       EKP EKONOM PRAHA                   42:00 
2733      995884       Justa Pavel               PHK8701       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            44:00 
2734      51558        Vrabec Ondřej             SCP8303       SCP OK SPARTA PRAHA                46:00 
2735      515464       Janovský Tomáš            PGP6401       PGP SK PRAGA PRAHA                 48:00 
2736      52331        Kadlec Jan                SJI8306       SJI OK JIHLAVA                     50:00 
2737      9669         Veverka Tomáš             VAM8401       VAM OOB VAMBERK                    52:00 
2738      515441       Laciga Radek              PGP8202       PGP SK PRAGA PRAHA                 54:00 
2739      515503       Peterka Vojtěch           LLI7502       LLI TJ LOKO LIBEREC                56:00 
2740                   Vakant                                  Vakant                             58:00 
2741      4352         Gazdačko Jan              SHK8404       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          60:00 
2742      515101       Šrámek Jaromír            KSU5801       KSU KVS ŠUMPERK                    62:00 
2743      9153         Stulík Jakub              SHK8212       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          64:00 
2744      53376        Horyna Roman              VIZ7602       VIZ SOKOL VIZOVICE                 66:00 
2745      1302798      Zuzánek Zdeněk            TJN5901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           68:00 
2746      4455         Pilař Karel               MAS5501       MAS KČT AŠ                         70:00 
2747      9559         Pešek Ondřej              CHC8502       CHC KOB Choceň                     72:00 
2748      8300         Přinda Lukáš              VLI7701       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          74:00 
2749      51783        Žaloudek Petr             DKP8304       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              76:00 
2750      52106        Sysel Ctibor              PGP8700       PGP SK PRAGA PRAHA                 78:00 
2751      9137         Paclík Roman              SHK7801       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          80:00 
2752      515179       Turczer Petr              KSU7945       KSU KVS ŠUMPERK                    82:00 
2753      52852        Ondráček Radim            EKP7414       EKP EKONOM PRAHA                   84:00 
2754      232019       Zelinka Jiří              ZBM8740       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             86:00 
2755      51750        Bořánek Petr              VSP7000       VSP USK PRAHA                      88:00 
2756      8129         Martan Jiří               HAR7301       HAR OK HARCOV                      90:00 
2757      9903         Drobník Michal            SJC8709       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             92:00 
2758                   Vakant                                  Vakant                             94:00 
2759      9337         Hovorka Jan               LPU7907       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        96:00 
2760      253362       Bencúr Juraj              LCE7701       LCE SLOVAN LUHAČOVICE              98:00 
2761      1            Kalenský Tomáš            SJC8015       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            100:00 
2762      51932        Klech Richard             VRB7201       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.      102:00 
2763      9410         Novotný Tomáš             PHK8101       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           104:00 
2764      52105        Sysel Ondřej              PGP8302       PGP SK PRAGA PRAHA                106:00 
2765      410337       Otrusina Jiří             ZBM8201       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            108:00 
2766      9135         Svoboda Ondřej            SHK7605       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         110:00 
2767      8980         Hanč Petr                 VRL8001       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       112:00 
2769      8893         Žemlík Pavel              TZL7135       TZL SKOB ZLÍN                     114:00 
2770      53232        Štěpánek Martin           TBM7327       TBM TESLA BRNO                    116:00 
2771      995882       Sedláček Tomáš            JPV8601       JPV SK PROSTĚJOV                  118:00 
2772      995886       Balcar Aleš               PHK8602       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           120:00 
2773      9525         Potštejnský Jan           SRK7807       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      122:00 
2774      7203         Schröter Pavel            HAR7203       HAR OK HARCOV                     124:00 
2775      51682        Tichovský Martin          PGP6100       PGP SK PRAGA PRAHA                126:00 
2776      9359         Tihon Michal              PHK7905       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           128:00 
2768      52482        Otruba Karel              PLU7917       PLU SOKOL PLUMLOV                 130:00 
2777      9694         Novák Zdeněk              NPA7701       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               132:00 
2778      515015       Janeček Oldřich           DKP8211       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             134:00 
2779      500580       Prášil Marek              SJI7313       SJI OK JIHLAVA                    136:00 
2780      8298         Pachner Pavel             VLI7503       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         138:00 
2781      51611        Princl Pavel              FSP7800       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        140:00 
2782      515468       Fiala Jan                 BBM7205       BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO       142:00 
2783      9399         Kadeřávek Petr            PHK7605       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           144:00 
2784      53226        Habán Ivo                 VLI7707       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         146:00 
2723      995892       Otruba Marek              PLU7417       PLU SOKOL PLUMLOV                 148:00 



H21B  (100)        11.7 km  515 m   19 K   

2785      8982         Kutlvašr Ruda             VRL7601       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         1:00 
2786      51614        Šafka Jan                 SLP7704       SLP SK SLAVIA PRAHA                 3:00 
2787      53726        Hulec Jakub               KSH8401       KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY               5:00 
2788      52462        Špacír Jan                UOL8805       UOL SK UP OLOMOUC                   7:00 
2789      8856         Bohuslav Václav           LPM7206       LPM OK LOKO PLZEŇ                   9:00 
2790                   Vakant                                  Vakant                             11:00 
2791      301627       Hošek Radim               VCB8701       VCB TJ OB České Budějovice         13:00 
2792      416140       Khel Richard              SCP7500       SCP OK SPARTA PRAHA                15:00 
2793      52008        Přikryl Petr              ABM6708       ABM KOB MOIRA BRNO                 17:00 
2794      416752       Hrnčiar Dušan             ZBM7703       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             19:00 
2795      51662        Vaněček Jáchym            MKP7801       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA        21:00 
2796      515458       Kalina Miroslav           EKP8211       EKP EKONOM PRAHA                   23:00 
2797      9558         Pátek Michal              CHC8603       CHC KOB Choceň                     25:00 
2798      8265         Lukavec Petr              SMR7800       SK SNS SMRŽOVKA                    27:00 
2799      8009         Voráček Michal            PGP8009       PGP SK PRAGA PRAHA                 29:00 
2800      51929        Tichý Martin              TJH6401       TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC          31:00 
2871      51663        Gregor Martin             CTB7701       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 33:00 
2802      9875         Horálek Radek             DKP8013       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              35:00 
2803      49385        Kopecký Pavel             VSP7800       VSP USK PRAHA                      37:00 
2804      9321         Jirásek Aleš              LPU7601       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        39:00 
2805      416107       Liščinský Tomáš           ZBM8411       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             41:00 
2806      9324         Držka Štěpán              LPU7604       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        43:00 
2807                   Vakant                                  Vakant                             45:00 
2808      995889       Červenka Jakub            LBE7600       LBE LOKO BEROUN                    47:00 
2809                   Vakant                                  Vakant                             49:00 
2810      9849         Hanovec Petr              SHK7101       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          51:00 
2811                   Vakant                                  Vakant                             53:00 
2812      4298         Kazda Jiří                SJC8006       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             55:00 
2813      8247         Vajc Jan                  CHA8605       CHA OK CHRASTAVA                   57:00 
2814                   Vakant                                  Vakant                             59:00 
2815      9282         Fukátko Jan               LPU8105       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        61:00 
2816      8044         Teringl Radek             VCB6502       VCB TJ OB České Budějovice         63:00 
2817      515050       Mašata Roman              PHK7107       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            65:00 
2818      51151        Šilhavý Jakub             LPM8500       LPM OK LOKO PLZEŇ                  67:00 
2819      9626         Doucha Jiří               SNA7105       SNA START NÁCHOD                   69:00 
2820      51165        Buriánek Kamil            LPM7901       LPM OK LOKO PLZEŇ                  71:00 
2821      515484       Vébr Jiří                 KTA6901       KTA SK KOTNOV TÁBOR                73:00 
2822      1467         Suchý Ondřej              LPM8301       LPM OK LOKO PLZEŇ                  75:00 
2823      51632        Kožina Petr               PGP6000       PGP SK PRAGA PRAHA                 77:00 
2824      9469         Ježek Jiří                PHK8403       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            79:00 
2825      52663        Hadač Miroslav            AOP6501       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        81:00 
2826      7756         Čečka Jiří                SHK7600       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          83:00 
2827      515098       Kužel Tomáš               FSP7610       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         85:00 
2828      51773        Boudny Jan                SCP7417       SCP OK SPARTA PRAHA                87:00 
2829      8362         Tomeš Petr                ZBM7531       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             89:00 
2830                   Vakant                                  Vakant                             91:00 
2831      51830        Šťastný Karel             CTB7901       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 93:00 
2832                   Vakant                                  Vakant                             95:00 
2833      8188         Kadavý Petr               CHA7800       CHA OK CHRASTAVA                   97:00 
2834      301644       Rožek David               MFP7403       MFP MFF UK PRAHA                   99:00 
2835      995805       Nehasil David             LDC7700       LDC KOB DĚČÍN                     101:00 
2836      51831        Král Michal               CTB8201       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                103:00 
2837      515469       Zajíc Vítězslav           TAP8610       TAP KOB TRETRA PRAHA              105:00 
2838                   Vakant                                  Vakant                            107:00 
2839      4351         Svoboda Petr              SHK8508       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         109:00 
2840      336758       Zháňal Jan                TTR8701       TTR OOB TŘEBÍČ                    111:00 
2841      53699        Kočí Martin               VBM8702       VBM VSK MZLU BRNO                 113:00 
2842      336713       Kysilko Zdeněk            CHT8601       CHT SK CHRAST                     115:00 
2843      51811        Kubíček Zdeněk            TUR7202       TUR OOB TJ TURNOV                 117:00 
2844      301273       Jirků Roman               SJI8309       SJI OK JIHLAVA                    119:00 
2845      52761        Jahn Petr                 VIZ8400       VIZ SOKOL VIZOVICE                121:00 
2846      121          König Lukáš               ZBM8001       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            123:00 
2847      515097       Borovička Milan           FSP6104       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        125:00 
2848      9965         Hanzl Tomáš               SJC8205       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            127:00 
2849      130          Pátek Richard             ZBM7609       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            129:00 
2850      52109        Rakovec Michal            SCP6901       SCP OK SPARTA PRAHA               131:00 
2851      51730        Gajda Jan                 VSP6801       VSP USK PRAHA                     133:00 
2852      53581        Dvořák Miroslav           ZBP7601       ZBP SK ZBRASLAV                   135:00 
2853      7767         Novák Daniel              DOK8700       DOK OK DOKSY                      137:00 
2854      9734         Hlaváč David              JIL7501       JIL OK JILEMNICE                  139:00 
2855      9288         Kárník Jan                LPU7811       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       141:00 
2856                   Vakant                                  Vakant                            143:00 
2857      52001        Svoboda Ladislav          ZBM7523       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            145:00 
2858      515192       Novotný Jiří              TZL8001       TZL SKOB ZLÍN                     147:00 
2859                   Vakant                                  Vakant                            149:00 
2860      51287        Fišer Jiří                SLP8503       SLP SK SLAVIA PRAHA               151:00 
2861                   Vakant                                  Vakant                            153:00 
2862      51536        Štembera Jan              HAR7513       HAR OK HARCOV                     155:00 
2863      51587        Janeček Jura              EKP6701       EKP EKONOM PRAHA                  157:00 
2864      5180         Vokál Vojtěch             CHA7900       CHA OK CHRASTAVA                  159:00 
2865      9005         Wohanka Pavel             VRL7501       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       161:00 
2866      51758        Duda František            DKP8107       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             163:00 
2867      9317         Fukátko Petr              LPU8503       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       165:00 
2868      51534        Ježek Lukáš               CHA8604       CHA OK CHRASTAVA                  167:00 
2869      9454         Veselý Ondřej             PHK8505       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           169:00 
2870      515159       Kříž Lukáš                TTR8201       TTR OOB TŘEBÍČ                    171:00 
2801      51835        Král Aleš                 CTB7801       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                173:00 
2872      301346       Žáček Martin              FSP6803       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        175:00 
2873      51418        Zimmermann Pavel          KRE6401       KRE SOKOL KŘEMŽE                  177:00 
2874      51263        Buzek Martin              PGP8401       PGP SK PRAGA PRAHA                179:00 
2875      253145       Vokurka Jan               HAR7501       HAR OK HARCOV                     181:00 
2876      8859         Šimek Tomáš               FSP6304       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        183:00 
2877      51980        Matras Tomáš              CHT8001       CHT SK CHRAST                     185:00 
2878                   Vakant                                  Vakant                            187:00 
2879      301360       Korecký Miroslav          TEM7901       TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE            189:00 
2880      51628        Hýbl Lukáš                PGP7504       PGP SK PRAGA PRAHA                191:00 
2881      51596        Lebeda Dušan              EKP7301       EKP EKONOM PRAHA                  193:00 
2882      52753        Schuster Martin           AOP6502       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       195:00 
2883      416195       Čech Jan                  FSP7900       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        197:00 
2884      9230         Fencl Petr                LPU6901       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       199:00 



H21C  (38)         10.4 km  435 m   17 K   

2915      515175       Aleš David                ASU7517       ASU MAGNUS ORIENTEERING             4:00 
2885                   Vakant                                  Vakant                              9:00 
2912      51712        Šimša Jaromír             MFP7100       MFP MFF UK PRAHA                   14:00 
2886      7230         Lžíčař Martin             DOB8803       DOB KOB DOBRUŠKA                   19:00 
2887      53593        Beránek Radek             ZVO6803       ZVO OB SK ZVOLE                    24:00 
2888      53577        Cabrnoch Jan              DKL8601       DKL KLUB OB KLADNO                 29:00 
2889      9132         Fátor Jan                 ASU7907       ASU MAGNUS ORIENTEERING            34:00 
2890      53679        Rouš Pavel                VBM8102       VBM VSK MZLU BRNO                  39:00 
2891      339224       Fuják Vladimír            TRC7200       TRC SKOB BETA TŘINEC               44:00 
2892      49822        Dlouhý Petr               DKP8509       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              49:00 
2893      51666        Ptáček Jan                PVP7200       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             54:00 
2894      52602        Růžička Lukáš             KSU7849       KSU KVS ŠUMPERK                    59:00 
2895      232129       Rusý Pavel                DCE6400       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             64:00 
2896      8322         Kvapil Petr               TUV7402       TUV SOK TJ TURNOV                  69:00 
2897      500289       Přeček Zdeněk             SCP5200       SCP OK SPARTA PRAHA                74:00 
2898      995800       Vaněk Petr                ZBP7302       ZBP SK ZBRASLAV                    79:00 
2899      8118         Kučerka Jan               LIT8002       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       84:00 
2900      232429       Žebrák Zdeněk             MOV7105       MOV SKOB OSTRAVA                   89:00 
2901      9360         Černý Michal              PHK8005       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            94:00 
2902      8107         Macek Jiří                LIT8401       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       99:00 
2903      303939       Forst Libor               MFP6301       MFP MFF UK PRAHA                  104:00 
2904      53583        Pražák Jiří               ZBP7800       ZBP SK ZBRASLAV                   109:00 
2905      232328       Picka Jan                 PVP7007       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            114:00 
2906                   Vakant                                  Vakant                            119:00 
2907      8341         Vlček Petr                LDC6401       LDC KOB DĚČÍN                     124:00 
2908      8249         Kunc Radovan              TJN5549       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          129:00 
2909      601169       Bolehovský Pavel          EKP7103       EKP EKONOM PRAHA                  134:00 
2910      51678        Nemšovský Petr            PGP7602       PGP SK PRAGA PRAHA                139:00 
2911      8291         Harazin Martin            VLI7400       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         144:00 
2913                   Vakant                                  Vakant                            149:00 
2914      9274         Fiala Petr                LPU8701       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       154:00 
2916                   Vakant                                  Vakant                            159:00 
2917      51857        David František           PVP5301       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            164:00 
2918                   Vakant                                  Vakant                            169:00 
2919      9974         Chrást Tomáš              STH7401       STH SK STUDENEC                   174:00 
2920      8669         Cincibus Pavel            FSP6605       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        179:00 
2921      51774        Prošek Michal             SJI7823       SJI OK JIHLAVA                    184:00 
2922      995885       Heřman Daniel             SRK7102       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      189:00 



H21E  (51)         14.6 km  710 m   25 K   

1         47888        Songyang                  2017700       201 Nation Team of CHINA            3:00 
2         51772        Lauerman Jan              SJI7419       SJI OK JIHLAVA                      7:00 
3         8862         Heczko Robert             VLI7801       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          11:00 
4         52288        Tomanek Daniel            STE7401       STE SK SKI-OB ŠTERNBERK            15:00 
5         47891        Li Guilong                2018300       201 Nation Team of CHINA           19:00 
6         515122       Henek Vladan              JPV8002       JPV SK PROSTĚJOV                   23:00 
7         515114       Procházka Tomáš           DKP8200       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              27:00 
8         49616        Jan Flašar                PGP8610       PGP SK PRAGA PRAHA                 31:00 
9         47806        Liang Fangyong            2017500       201 Nation Team of CHINA           35:00 
10        995798       Pospíšil Vít              SCP6800       SCP OK SPARTA PRAHA                39:00 
11        52212        Slováček Tomáš            TZL8002       TZL SKOB ZLÍN                      43:00 
12        7981         Matějů Michal             VLI7702       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          47:00 
13        8931         Krejčík Jiří              TZL8301       TZL SKOB ZLÍN                      51:00 
14        51637        Pokorný Ondřej            PGP7506       PGP SK PRAGA PRAHA                 55:00 
15        515111       Halama Jakub              KSU7940       KSU KVS ŠUMPERK                    59:00 
16        48675        Pan Rui                   2018601       201 Nation Team of CHINA           63:00 
17        9133         Hepner David              SHK7601       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          67:00 
18        48688        Wu Yongwen                2018600       201 Nation Team of CHINA           71:00 
19        51802        Procházka Jan             DKP8201       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              75:00 
20        515132       Henych Petr               VLI6001       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          79:00 
21        51797        Mrázek Jiří               DKP7911       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              83:00 
22        515483       Šmehlík Eduard            SHK8702       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          87:00 
23        500267       Palas Jan                 ZBM8507       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             91:00 
24        771771       Mrázek Jan                SCP8102       SCP OK SPARTA PRAHA                95:00 
25        515404       Šedivý Jan                PGP8409       PGP SK PRAGA PRAHA                 99:00 
26        515128       Rajnošek Zdeněk           ZBM8506       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            103:00 
27        515420       Losman Petr               PHK7901       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           107:00 
28        515009       Kozák Osvald              TBM8201       TBM TESLA BRNO                    111:00 
29        515174       Smola Michal              TZL8131       TZL SKOB ZLÍN                     115:00 
30        995838       Matějů Luboš              PGP7601       PGP SK PRAGA PRAHA                119:00 
31        53373        Dlabaja Štěpán            TZL8508       TZL SKOB ZLÍN                     123:00 
32        53285        Mazal Zdeněk              VBM8103       VBM VSK MZLU BRNO                 127:00 
33        52211        Novotný Radek             PHK7402       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           131:00 
34        416042       Krajča Tomáš              TZL8714       TZL SKOB ZLÍN                     135:00 
35        52290        Besta Michal              JAM7600       JAM SK JAMNICE                    139:00 
36        8301         Hora Vojtěch              PGP8301       PGP SK PRAGA PRAHA                143:00 
37        232330       Kovář Miroslav            SCP8103       SCP OK SPARTA PRAHA               147:00 
38        52555        Král Václav               SSU8243       SSU SEVERKA ŠUMPERK               151:00 
39        53367        Šidla Jan                 TZL6808       TZL SKOB ZLÍN                     155:00 
40        9982         Kazda Ondřej              SJC8202       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            159:00 
41        8277         Janata Martin             DKP8306       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             163:00 
42        52684        Hanslián David            LCE7835       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             167:00 
43        9987         Holas Štěpán              SJC8702       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            171:00 
44        9099         Malý Aleš                 JIL8702       JIL OK JILEMNICE                  175:00 
45        53362        Přibyl Broněk             TZL8603       TZL SKOB ZLÍN                     179:00 
46        500878       Jedlička Michal           SHK7309       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         183:00 
47        410199       Udržal Tomáš              TBM8002       TBM TESLA BRNO                    187:00 
48        48295        Cao Bin                   2018602       201 Nation Team of CHINA          191:00 
49        8871         Kabáth David              ZBM8433       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO            195:00 
50                     Vakant                                  Vakant                            199:00 
51                     Vakant                                  Vakant                            203:00 



H35B  (31)         9.4 km  420 m   19 K    

2974      232514       Vokál David               TJN7101       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           53:00 
2975      232901       Kučera Martin             LTP6500       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE          58:00 
2976      8360         Doubek Petr               SLA7000       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            63:00 
2977      51600        Pecka Jan                 EKP6800       EKP EKONOM PRAHA                   68:00 
2978      9470         Cichý David               PHK7001       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            73:00 
2979      347916       Nehasil Vladislav         LDC7101       LDC KOB DĚČÍN                      78:00 
2980      9126         Netuka Jan                SHK7001       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          83:00 
2981      7979         Ropek Rudolf              SJC7002       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             88:00 
2982      9430         Samek Petr                PHK7302       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            93:00 
2983      515448       Illner Jakub              DKP6601       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              98:00 
2984      9376         Kamenický Jan             PHK6601       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           103:00 
2986      52693        Vavrys Petr               LCE6413       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             108:00 
2987      301195       Souček Karel              SHK6601       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         113:00 
2988      51733        Kozák Petr                KAM6501       KAM SK KAMENICE                   118:00 
2989      51565        Žemla Tomáš               SCP7105       SCP OK SPARTA PRAHA               123:00 
2990      52157        Aschermann Ondřej         TEP7100       TEP TEMPO PRAHA                   128:00 
2991      9378         Kavalír Karel             PHK6503       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           133:00 
2992      331179       Uhlíř Patrik              LBE7000       LBE LOKO BEROUN                   138:00 
2993      8138         Hromádka Miroslav         SUL6000       SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.      143:00 
2994      52225        Drbal Jan                 PGP7101       PGP SK PRAGA PRAHA                148:00 
2995      995900       Venhoda Milan             SJI7104       SJI OK JIHLAVA                    153:00 
2996      52700        Slezák Libor              LCE6207       LCE SLOVAN LUHAČOVICE             158:00 
2997      336767       Beneš Jan                 SJH7001       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC      163:00 
2998      52267        Škvor Martin              KAM6700       KAM SK KAMENICE                   168:00 
2999      9962         Zlámal Petr               SJC7010       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            173:00 
3000      336760       Růžička Ivan              PHK6702       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           178:00 
3001      51331        Žejdlík Michal            LTP7001       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         183:00 
2985      2460         Baldrian Petr             PGP7203       PGP SK PRAGA PRAHA                188:00 
3002      9424         Novotný Milan             PHK6502       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           193:00 
3337      410782       Müller Robert             SHK6901       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         198:00 
3338      51141        Kubičko Petr              SJH6901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          203:00 



H40B  (39)         8.6 km  340 m   16 K    

3003      9369         Hlaváček Lubomír          PHK6401       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             1:00 
3033      515195       Koucký Roman              EKP6301       EKP EKONOM PRAHA                    6:00 
3004      232336       Funda Jiří                API6401       API OK ANDANTE PÍSEK               11:00 
3005      51227        Poloprutský Tomáš         VLI6205       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          16:00 
3006      8147         Leerer Pavel              SUL6602       SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.       21:00 
3007      219293       Seifert Jan               DKP6501       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              26:00 
3008      9632         Hanuš Pavel               LTU6501       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             31:00 
3009      8333         Macháček Aleš             FYD6400       FYD JKOB FRÝDLANT V Č.             36:00 
3010      53455        Petráček Aleš             SJI6301       SJI OK JIHLAVA                     41:00 
3011      232417       Holec Jan                 MOV6701       MOV SKOB OSTRAVA                   46:00 
3012      8218         Stárek Filip              TUR6602       TUR OOB TJ TURNOV                  51:00 
3013      339554       Žanda Jan                 CTB6701       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 56:00 
3014      9531         Langr Jan                 SHK6701       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          61:00 
3015      9481         Chloupek Vít              SJC6510       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             66:00 
3016      52971        Mezník Vladimír           LBE6400       LBE LOKO BEROUN                    71:00 
3017      232231       Bína Pavel                MLA6708       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 76:00 
3018      51836        Voborník Petr             CTB6601       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 81:00 
3019      8650         Klaška Pavel              DKP6500       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              86:00 
3020      410783       Procházka Radek           LPU6504       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        91:00 
3021      51620        Hartman Aleš              VSP6506       VSP USK PRAHA                      96:00 
3022      8185         Vydra Ivan                PEN6600       PEN OK RECO SPORT                 101:00 
3023                   Vakant                                  Vakant                            106:00 
3024                   Vakant                                  Vakant                            111:00 
3025      8127         Kraus Milan               FSP6700       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA        116:00 
3026      9123         Teplý Jiří                SHK6401       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         121:00 
3027      8334         Machovič Ivo              FYD6200       FYD JKOB FRÝDLANT V Č.            126:00 
3028      8141         Linka Vladislav           SUL5701       SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.      131:00 
3029      52975        Karmazín Pavel            LBE6800       LBE LOKO BEROUN                   136:00 
3030      9270         Procházka Tomáš           LPU6503       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       141:00 
3031      51210        Sobek Pavel               LLI6302       LLI TJ LOKO LIBEREC               146:00 
3032      9685         Hostaš Zdeněk             VAM6403       VAM OOB VAMBERK                   151:00 
3034      51909        Sklenář Josef             SBR6601       SBR SKOB BRUNTÁL                  156:00 
3035      416828       Schindler Jiří            TJN6301       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          161:00 
3036      51686        Richtr Aleš               OKP6601       OKP OK24 PRAHA                    166:00 
3037      339548       Karásek Luděk             CTB6702       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                171:00 
3038      420430       Bruner Luboš              LTP6501       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         176:00 
3039      232256       Posselt Martin            TJN6802       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          181:00 
3040      8964         Havel Leoš                VRL6401       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       186:00 
3041                   Vakant                                  Vakant                            191:00 



H45B  (54)         7.4 km  280 m   14 K    

3042      52146        Wurzel Břetislav          OSN6005       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          23:00 
3043      51406        Blabla Zdeněk             PCB5901       PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE           26:00 
3044      51631        Přibík Jan                PGP6301       PGP SK PRAGA PRAHA                 29:00 
3045      9128         Mádle Petr                SRK6101       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       32:00 
3046      345950       Malec Jaroslav            SLA6200       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            35:00 
3047      7763         Hradecký Jaroslav         DOK6300       DOK OK DOKSY                       38:00 
3048      9330         Bolech Jiří               LPU5904       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        41:00 
3049      410170       Peřinka Jan               AOP6301       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        44:00 
3050      301648       Hausvater Karel           SHK5801       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          47:00 
3051      301147       Kavka Jiří                SCP5900       SCP OK SPARTA PRAHA                50:00 
3052      9573         Janeba Petr               CHC6001       CHC KOB Choceň                     53:00 
3053      53263        Nykodým Petr              TBM6307       TBM TESLA BRNO                     56:00 
3054      7886         Chotětický Václav         MAS5200       MAS KČT AŠ                         59:00 
3055      8240         Hoidekr Pavel             LLI5901       LLI TJ LOKO LIBEREC                62:00 
3056      301183       Novotný Miroslav          LPU5905       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        65:00 
3057      7880         Milota Josef              MLA5801       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 68:00 
3058      416321       Šimek Miroslav            MFP6302       MFP MFF UK PRAHA                   71:00 
3059      49818        Betlach Miroslav          DKP6300       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              74:00 
3060      301374       Dobeš Václav              KPY5701       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.          77:00 
3061      49354        Havlíček Libor            JIL6103       JIL OK JILEMNICE                   80:00 
3062      52116        Zuna Jaroslav             SCP6101       SCP OK SPARTA PRAHA                83:00 
3063      51816        Folprecht Miroslav        TUR5501       TUR OOB TJ TURNOV                  86:00 
3064      7887         Chotětický Jan            MAS5400       MAS KČT AŠ                         89:00 
3065      52103        Grivalský Michal          PGP5900       PGP SK PRAGA PRAHA                 92:00 
3066      51571        Vrabec Martin             SCP6100       SCP OK SPARTA PRAHA                95:00 
3067      8861         Peterka František         SJH6901       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       98:00 
3068      52372        Kodeda Oldřich            VPM5901       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ           101:00 
3069      7885         Hájek Jan                 MAS5401       MAS KČT AŠ                        104:00 
3070      51706        Koč Zdeněk                MKP4700       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       107:00 
3071                   Vakant                                  Vakant                            110:00 
3072      301391       Kohl Jiří                 KPY6201       KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.         113:00 
3073      51691        Tomaščin Jaroslav         MKP5800       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       116:00 
3074      51965        Procházka Antonín         DCE5500       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            119:00 
3075      420454       Kovář Karel               LTP6102       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         122:00 
3076      336729       Hovorka Jan               DCE6300       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            125:00 
3077                   Vakant                                  Vakant                            128:00 
3078      9629         Imlauf Martin             SNA6301       SNA START NÁCHOD                  131:00 
3079      8174         Gorčica Pavel             CHA6200       CHA OK CHRASTAVA                  134:00 
3080      51973        Jaroš Vladimír            DCE5400       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            137:00 
3081      6607         Bořil Petr                OSN6207       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         140:00 
3082      9277         Roudný Václav             LPU6102       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       143:00 
3083      51635        Kroupa Václav             PVP6104       PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS            146:00 
3084      51960        Kamenický Radan           OSN6004       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         149:00 
3085      301410       Mechl Miroslav            JIL6301       JIL OK JILEMNICE                  152:00 
3086      51276        Slavík Viktor             PGP6300       PGP SK PRAGA PRAHA                155:00 
3087      49998        Vydra Pavel               PEN6200       PEN OK RECO SPORT                 158:00 
3088      51881        Kolář Rudolf              ABR6301       ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL           161:00 
3089      232041       Pavlů Jaroslav            DCE6100       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            164:00 
3090                   Vakant                                  Vakant                            167:00 
3091      405971       Petržela Pavel            LTU6301       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            170:00 
3092      51673        Hrabánek David            PGP6003       PGP SK PRAGA PRAHA                173:00 
3093      9773         Horák Jiří                LTU5802       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV            176:00 
3094                   Vakant                                  Vakant                            179:00 
3095      515105       Kettner Pavel             HCE5900       HCE SOKOL HOSTIVICE               182:00 



H50B  (47)         6.3 km  225 m   13 K    

3096      49614        Flašar Jan                KCK5701       KCK KOB Č.KRUMLOV                  13:00 
3097      9201         Klimpl Petr               LPU5401       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        17:00 
3098      550310       Hruška Jiří               OSN5501       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          21:00 
3099      9400         Běhoun Pavel              PHK5701       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            25:00 
3100      52275        Škorpil Martin            VSP5700       VSP USK PRAHA                      29:00 
3101      51542        Sucharda Jiří             JEN5801       JEN OB JENIŠOVICE                  33:00 
3102      207811       Šváb Jan                  FSP5801       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         37:00 
3103      52917        Eiselt Miloš              LTP5802       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE          41:00 
3104      9063         Junek Petr                STH5501       STH SK STUDENEC                    45:00 
3105      9907         Beneš Josef               SJC5801       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             49:00 
3106      51741        Uher Petr                 VSP5001       VSP USK PRAHA                      53:00 
3107      9687         Kalibán Jaroslav          NPA5101       NPA SKLOB NOVÁ PAKA                57:00 
3108      416324       Cabrnoch Jiří             DKL5400       DKL KLUB OB KLADNO                 61:00 
3109      9234         Juračka Vojtěch           LPU5404       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        65:00 
3110      416300       Kulhavý Josef             SRK5701       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       69:00 
3111      7754         Novák Jaroslav            DOK5501       DOK OK DOKSY                       73:00 
3112      7881         Michalec Jan              MLA5701       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 77:00 
3113      336709       Jedlička Miroslav         JEN5301       JEN OB JENIŠOVICE                  81:00 
3114      416833       Böhm Karel                TJN5101       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           85:00 
3115      303960       Klusáček Martin           TTR5601       TTR OOB TŘEBÍČ                     89:00 
3116      8262         Horák Petr                TJN5602       TJN TATRAN JABLONEC N.N.           93:00 
3117      52327        Štefec Jaroslav           CHT5801       CHT SK CHRAST                      97:00 
3118                   Vakant                                  Vakant                            101:00 
3119      9228         Vícha Vladimír            LPU5801       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       105:00 
3120                   Vakant                                  Vakant                            109:00 
3121      8863         Sykora Jiří               AOP5401       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA       113:00 
3122      8220         Konopáč Jiří              TUR5803       TUR OOB TJ TURNOV                 117:00 
3123      52156        Šámal Václav              PGP5601       PGP SK PRAGA PRAHA                121:00 
3124      895219       Zdráhal Robert            OOL5707       OOL SK HANÁ ORIENTEERING          125:00 
3125      8260         Novotný Otakar            TJN5604       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          129:00 
3126      331213       Šorm Miroslav             DKL5200       DKL KLUB OB KLADNO                133:00 
3127      51753        Doležal Miroslav          PGP5501       PGP SK PRAGA PRAHA                137:00 
3128      52255        Jun Drahomír              KNC5501       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY       141:00 
3129      8643         Dlouhý Jiří               DKP5700       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             145:00 
3130      51343        Brumek Stanislav          DKL5201       DKL KLUB OB KLADNO                149:00 
3131      8167         Kaška Rudolf              CHA5500       CHA OK CHRASTAVA                  153:00 
3132      52662        Poklop Lubomír            LOL5601       LOL SK OK OLOMOUC                 157:00 
3133      8103         Nerad Jaroslav            LIT5802       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      161:00 
3134      49990        Ludvík Petr               STB5701       STB STADION NOVÝ BOR              165:00 
3135      51605        Šedivý Jiří               EKP5500       EKP EKONOM PRAHA                  169:00 
3136      52759        Jahn Pavel                SCP5500       SCP OK SPARTA PRAHA               173:00 
3137      9301         Štěrba Pavel              LPU5408       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       177:00 
3138      51581        Bochenek Milan            EKP5601       EKP EKONOM PRAHA                  181:00 
3139      52281        Píchal Jan                VSP5202       VSP USK PRAHA                     185:00 
3140      51147        Fanta Miroslav            EKP5800       EKP EKONOM PRAHA                  189:00 
3141      7755         Novák Tom                 DOK5500       DOK OK DOKSY                      193:00 
3142      410797       Gazdačko Milan            SHK5702       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         197:00 



H55B  (41)         5.6 km  180 m   13 K    

3143      8890         Babický Tomáš             DLT5001       DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE          3:00 
3144      8221         Provazník Jiří            TUR5102       TUR OOB TJ TURNOV                   8:00 
3145      9777         Rejmont Milan             LTU4801       LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             13:00 
3146      51740        Polák Zdeněk              VSP5203       VSP USK PRAHA                      18:00 
3147      9328         Knap Jan                  LPU5101       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        23:00 
3148      51953        Matras Jaroslav           CHT5301       CHT SK CHRAST                      28:00 
3149      8161         Barták Jiří               CHA5100       CHA OK CHRASTAVA                   33:00 
3150      51643        Hořínek Jaroslav          VSP5000       VSP USK PRAHA                      38:00 
3151      8159         Vokál Jiří                CHA5001       CHA OK CHRASTAVA                   43:00 
3152      8999         Knobloch Jindřich         VRL4901       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        48:00 
3153      52107        Sysel Zdeněk              PGP5200       PGP SK PRAGA PRAHA                 53:00 
3154      8214         Hudský Vlastimil          TUR5100       TUR OOB TJ TURNOV                  58:00 
3155      9261         Farář Jaroslav            LPU5001       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        63:00 
3156      253372       Ježek Ladislav            VLI4900       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          68:00 
3157      52614        Komárek Jaromír           KSU4900       KSU KVS ŠUMPERK                    73:00 
3158      411760       Hamáček Bohuslav          LBE5000       LBE LOKO BEROUN                    78:00 
3159      8299         Přinda Oldřich            VLI5101       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          83:00 
3160      8199         Ševčík Milan              CHA5003       CHA OK CHRASTAVA                   88:00 
3161      7778         Bárta Miroslav            JEN5201       JEN OB JENIŠOVICE                  93:00 
3162      9260         Farář Václav              LPU5201       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        98:00 
3163      9686         Novák Karel               NPA5001       NPA SKLOB NOVÁ PAKA               103:00 
3164      52111        Hojný Oldřich             SCP5201       SCP OK SPARTA PRAHA               108:00 
3165                   Vakant                                  Vakant                            113:00 
3166      361986       Karmazín Petr             VLI4901       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC         118:00 
3167      51204        Peterka Josef             LLI4702       LLI TJ LOKO LIBEREC               123:00 
3168      232091       Jelínek Martin            PGP5103       PGP SK PRAGA PRAHA                128:00 
3169      51655        Toušek Miloslav           MKP5000       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       133:00 
3170      8155         Kadavý Zdeněk             CHA4901       CHA OK CHRASTAVA                  138:00 
3171      9774         Erlebach Josef            JIL5201       JIL OK JILEMNICE                  143:00 
3172      51693        Liberský Mirko            MKP5100       MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA       148:00 
3173                   Vakant                                  Vakant                            153:00 
3174      8258         Lukavec Miloslav          TJN4901       TJN TATRAN JABLONEC N.N.          158:00 
3175      1480         Laciga Jiří               VPM5101       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ           163:00 
3176      51283        Tvrdek Vojtěch            LBE4900       LBE LOKO BEROUN                   168:00 
3177      51760        Stehno Pavel              DKP4900       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA             173:00 
3178      8101         Pavlík Miroslav           LIT5301       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      178:00 
3179      53848        Jelínek Petr              TZL4902       TZL SKOB ZLÍN                     183:00 
3180      515013       Hora Vladimír             VSP5100       VSP USK PRAHA                     188:00 
3181      7751         Rančák Josef              DOK5000       DOK OK DOKSY                      193:00 
3182      232153       Miřijovský Přemek         BOV5001       BOV BANÍK OSTRAVA OKD             198:00 
3183      6488         Ender Volker              1020001       102 HSG Turbine Zittau            203:00 



H60B  (34)         4.6 km  190 m   13 K    

3184      51813        Kubíček Zdeněk            TUR4802       TUR OOB TJ TURNOV                   1:00 
3214      52159        Aschermann Michael        TEP4400       TEP TEMPO PRAHA                     6:00 
3185      6645         Valter Petr               KBP4500       KBP KBP PRAHA                      11:00 
3186      51511        Kříž Pavel                PZR4800       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           16:00 
3187                   Vakant                                  Vakant                             21:00 
3188      51562        Buriánek Jaromír          SCP4700       SCP OK SPARTA PRAHA                26:00 
3189      9948         Bílek Vratislav           SJC4801       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             31:00 
3190      7882         Fišák Jan                 MLA4401       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 36:00 
3191      8806         Švec Zdeněk               SLA4700       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            41:00 
3192      51948        Vítek Josef               CHT4802       CHT SK CHRAST                      46:00 
3193      7890         Jirásek Jaroslav          SCH4701       SCH TJ SKALKA CHEB                 51:00 
3194      51213        Kraus Jan                 LLI4501       LLI TJ LOKO LIBEREC                56:00 
3195      8689         Schimm Dieter             BSO4401       BSO KOB BANÍK SOKOLOV              61:00 
3196      301187       Pokorný Karel             TEM4701       TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE             66:00 
3197      51994        Pospíšil Jaromír          PZR4417       PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           71:00 
3198      9798         Hrobař Rudolf             SRK4702       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       76:00 
3199                   Vakant                                  Vakant                             81:00 
3200      8243         Lukáš Zdeněk              LLI4502       LLI TJ LOKO LIBEREC                86:00 
3201      52299        Novák Miloš               SCP4600       SCP OK SPARTA PRAHA                91:00 
3202                   Vakant                                  Vakant                             96:00 
3203      9799         Vítek Zdeněk              SRK4701       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      101:00 
3204      8323         Pospíšil Jiří             TUV4701       TUV SOK TJ TURNOV                 106:00 
3205      9554         Švadlena Jiří             CHC4601       CHC KOB Choceň                    111:00 
3206      51949        Starka František          CHT4801       CHT SK CHRAST                     116:00 
3207      8674         Fiala Miloš               KSH4801       KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY             121:00 
3208      53730        Rychtecký Josef           VCB4801       VCB TJ OB České Budějovice        126:00 
3209      8235         Nejezchleba Jiří          KAS4600       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV           131:00 
3210      8805         Nosál Stanislav           SLA4600       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ           136:00 
3211      51815        Folprecht Eduard          TUR4301       TUR OOB TJ TURNOV                 141:00 
3212      51332        Ryšavý Vít                TJP4700       TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA         146:00 
3213                   Vakant                                  Vakant                            151:00 
3215      301667       Janda Josef               KAD4701       KAD Originální Vivalín team       156:00 
3216      51863        Zelený Vladimír           PGP4800       PGP SK PRAGA PRAHA                161:00 
3217      8351         Jakubec Jindřich          TUR4801       TUR OOB TJ TURNOV                 166:00 



H65B  (13)         4.2 km  155 m   12 K    

3218      51215        Novotný František         PUL4200       PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L        1:00 
3219      8324         Zakouřil Václav           TUV4301       TUV SOK TJ TURNOV                   6:00 
3220      8230         Štrojsa Josef             KAS4000       KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV            11:00 
3221      53267        Čadil Jan                 FSP4300       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         16:00 
3222                   Vakant                                  Vakant                             21:00 
3223      9103         Máslo Miroslav            SHK4001       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          26:00 
3224      420425       Zábranský Emil            SLA4200       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            31:00 
3225      51743        Dohnal Josef              VSP4300       VSP USK PRAHA                      36:00 
3226                   Vakant                                  Vakant                             41:00 
3227      301345       Gřunděl Ivan              SJH4201       SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       46:00 
3228      51800        Procházka Zdenko          DKP4300       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              51:00 
3229      301487       Sklenář Jan               MLA4201       MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 56:00 
3230      410733       Rejpal Petr               SCP4100       SCP OK SPARTA PRAHA                61:00 



H70B  (10)         3.6 km  150 m   11 K    

3231      51763        Ďurčat Jozef              DKP3800       DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              90:00 
3232      51267        Lejsek Tom                TEP3700       TEP TEMPO PRAHA                    95:00 
3233                   Vakant                                  Vakant                            100:00 
3234      51700        Attl Vladimír             PGP3800       PGP SK PRAGA PRAHA                105:00 
3235                   Vakant                                  Vakant                            110:00 
3236      8797         Bláha Svatopluk           SJP3501       SJP SLAVOJ PRAHA                  115:00 
3237      500268       Havlík Jaroslav           SJC3601       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            120:00 
3238      51342        Haufe Horst               1023401       102 HSG Turbine Zittau            125:00 
3239      9102         Mikulecký Jan             PHK3801       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           130:00 
3240      8963         Zemánek Bohumil           VRL3601       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       135:00 



H75B  (6)          3.1 km  125 m   10 K    

3241      52254        Kalivoda Viktor           KNC3300       KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         1:00 
3242      49404        Semorád Miloš             SCP3300       SCP OK SPARTA PRAHA                 6:00 
3243                   Vakant                                  Vakant                             11:00 
3244      49622        Mack Zdeněk               SJP2700       SJP SLAVOJ PRAHA                   16:00 
3245                   Vakant                                  Vakant                             21:00 
3246      51974        Cupák Miloslav            DCE2200       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             26:00 



P3  (63)           3.0 km  115 m   7 K     

3247      253135       Paroulek Lukáš            LLI0201       LLI TJ LOKO LIBEREC                 0:00 
3264      229567       Mátlová Yvona             KSU6799       KSU KVS ŠUMPERK                     3:00 
3248      53163        Mašata Matěj              PHK9601       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             6:00 
3286      53105        Šrámek Ondřej             KSU9909       KSU KVS ŠUMPERK                     9:00 
3249      253133       Štičková Eva              LLI6051       LLI TJ LOKO LIBEREC                12:00 
3250                   Vakant                                  Vakant                             15:00 
3251      8352         Hradecký Jaroslav         DOK9600       DOK OK DOKSY                       18:00 
3252      331208       Buková Jana               ROU7150       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             21:00 
3253                   Vakant                                  Vakant                             24:00 
3254      8361         Doubková Petra            SLA9853       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            27:00 
3255      219243       Vacek Milan               SJI6901       SJI OK JIHLAVA                     30:00 
3256                   Vakant                                  Vakant                             33:00 
3257      253138       Schejbal Petr             N010001       N01 NEREGISTR. ČESKÝ BROD          36:00 
3258      9055         Čermáková Alžběta         KAM9750       KAM SK KAMENICE                    39:00 
3259      339544       Růžička Adam              PHK9704       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            42:00 
3260      331503       Buk Petr                  ROU0001       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             45:00 
3261      301336       Škvor Ota                 KAM9900       KAM SK KAMENICE                    48:00 
3262      219204       Beránek Daniel                          STB STADION NOVÝ BOR               51:00 
3263      301621       Hrdličková Lidka          SLA9851       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            54:00 
3265      9489         Kosková Kateřina          SRK9654       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K       57:00 
3266      9356         Hejnalová Eva             KAM9651       KAM SK KAMENICE                    60:00 
3267      53537        Buk Michal                ROU9601       ROU SKOB ROUDNICE N.L.             63:00 
3268      301164       Krejíková Kateřina                      NO2 NEREGISTROVANÍ PRHA            66:00 
3269      303955       Přibíková Ema             PGP9651       PGP SK PRAGA PRAHA                 69:00 
3270                   Vakant                                  Vakant                             72:00 
3271      224890       Maňák Michal              PHK9801       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            75:00 
3272      336769       Vacek Vojtěch             SJI9602       SJI OK JIHLAVA                     78:00 
3273      51468        Vyskočil Štěpán           VAM9701       VAM OOB VAMBERK                    81:00 
3274      52904        Ludvík Matyáš             STB9801       STB STADION NOVÝ BOR               84:00 
3275                   Vakant                                  Vakant                             87:00 
3276      4239         Zlámal David              SJC9603       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             90:00 
3277                   Vakant                                  Vakant                             93:00 
3278      49991        Machovičová Tereza        FYD0000       FYD JKOB FRÝDLANT V Č.             96:00 
3279                   Vakant                                  Vakant                             99:00 
3280      51405        Netuka Vojtěch            SHK9701       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         102:00 
3281      7744         Langer Roman              LJN7206       LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nis      105:00 
3282      8183         Dastychová Alexandra      PEN0000       PEN OK RECO SPORT                 108:00 
3283      301649       Mervart Marek             SHK9702       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         111:00 
3284      232737       Rusá Vendula              DCE0150       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE            114:00 
3285      420426       Trejbal Václav            SHK9604       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ         117:00 
3287      232250       Bořil Jan                 OSN9700       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.         120:00 
3288                   Vakant                                  Vakant                            123:00 
3289      9833         Kavalír Jáchym            PHK9901       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ           126:00 
3290                   Vakant                                  Vakant                            129:00 
3291      52317        Procházková Jana          LBE9950       LBE LOKO BEROUN                   132:00 
3292                   Vakant                                  Vakant                            135:00 
3293      9902         Čížková Barbora           SJC8852       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN            138:00 
3294                   Vakant                                  Vakant                            141:00 
3295      420429       Kučera Tomáš              LTP0000       LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE         144:00 
3296                   Vakant                                  Vakant                            147:00 
3297      253139       Schejbalová Alena         N010002       N01 NEREGISTR. ČESKÝ BROD         150:00 
3298      8241         Sluková Hana              LLI5951       LLI TJ LOKO LIBEREC               153:00 
3299      8353         Boskovský Vojtěch         DOK9601       DOK OK DOKSY                      156:00 
3300      339549       Karásková Iveta           CTB6853       CTB SK OB CHOTĚBOŘ                159:00 
3301      232602       Roudný Martin             LPU0002       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       162:00 
3302      301107       Zemánková Tereza          SRK9752       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K      165:00 
3303                   Vakant                                  Vakant                            168:00 
3304      246808       Slavíková Silvie          PGP9751       PGP SK PRAGA PRAHA                171:00 
3305                   Vakant                                  Vakant                            174:00 
3306      53179        Koucký Martin             EKP9700       EKP EKONOM PRAHA                  177:00 
3307      232601       Roudný Václav             LPU0001       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE       180:00 
3308      5299         Vébr Jiří                 KTA9901       KTA SK KOTNOV TÁBOR               183:00 
3309      331146       Charvát Jan               VRL9601       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ       186:00 



P6  (26)           5.9 km  200 m   9 K     

3310                   Vakant                                  Vakant                              1:00 
3311      8355         Hejl Jakub                KAM8900       KAM SK KAMENICE                     7:00 
3312                   Vakant                                  Vakant                             13:00 
3313      4773         Fencíková Lucie           JHB9160       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD          19:00 
3314                   Vakant                                  Vakant                             25:00 
3315      8356         Doušková Jana             KSU7797       KSU KVS ŠUMPERK                    31:00 
3316                   Vakant                                  Vakant                             37:00 
3317      420405       Pliska Miloš              PGP6304       PGP SK PRAGA PRAHA                 43:00 
3318      7745         Rulc Zdeněk               LJN7201       LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nis       49:00 
3319                   Vakant                                  Vakant                             55:00 
3320                   Vakant                                  Vakant                             61:00 
3321                   Vakant                                  Vakant                             67:00 
3322      500581       Hlava Miroslav            KON6515       KON KOB KONICE                     73:00 
3323                   Vakant                                  Vakant                             79:00 
3324                   Vakant                                  Vakant                             85:00 
3325                   Vakant                                  Vakant                             91:00 
3326                   Vakant                                  Vakant                             97:00 
3327                   Vakant                                  Vakant                            103:00 
3328                   Vakant                                  Vakant                            109:00 
3329      4772         Hercigová Anna            JHB9159       JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD         115:00 
3330                   Vakant                                  Vakant                            121:00 
3331      8108         Nerad Jaroslav            LIT9001       LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV      127:00 
3332                   Vakant                                  Vakant                            133:00 
3333                   Vakant                                  Vakant                            139:00 
3334                   Vakant                                  Vakant                            145:00 
3335                   Vakant                                  Vakant                            151:00