3.závod Gigasport ČP 2008; ŽA; ŽB-Čechy; krátká traťso 7.6.2008 17:43
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

místo Text1     Jméno                        Klub                                  Čas   Ztráta 



D14B  (37)                2.9 km  120 m   12 K    

    1 LTU9551   Svobodová Lenka              LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              26:41     0:00 
    2 DCE9450   Rusá Pavla                   DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              29:32     2:51 
    3 LLI9651   Štičková Anna                LLI TJ LOKO LIBEREC                 30:09     3:28 
    4 KAM9451   Kozáková Zuzana              KAM SK KAMENICE                     30:41     4:00 
    5 KAM9550   Bořánková Karolína           KAM SK KAMENICE                     31:12     4:31 
    6 PGP9554   Pavlů Kateřina               PGP SK PRAGA PRAHA                  31:29     4:48 
    7 DKP9450   Dlouhá Hana                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               31:53     5:12 
    8 TUV9455   Smutná Anežka                TUV SOK TJ TURNOV                   32:04     5:23 
    9 KRL9651   Hanáková Magda               KRL KOMETA KRALOVICE                33:24     6:43 
   10 DCE9550   Procházková Marie            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              33:34     6:53 
   11 SJH9451   Benešová Jana                SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        34:03     7:22 
   12 TUR9554   Hanušová Michaela            TUR OOB TJ TURNOV                   35:14     8:33 
   13 KAM9452   Kamererová Valerie           KAM SK KAMENICE                     35:37     8:56 
   14 KAM9551   Hlubučková Kristýna          KAM SK KAMENICE                     35:55     9:14 
   15 OKP9450   Nováková Kateřina            OKP OK24 PRAHA                      36:10     9:29 
   16 VSP9551   Bohatá Jana                  VSP USK PRAHA                       37:30    10:49 
   17 MLA9559   Sklenářová Magda             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  37:51    11:10 
   18 PHK9653   Šádková Martina              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             38:02    11:21 
   19 DKP9751   Nováková Tereza              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               39:31    12:50 
   20 PHK9752   Samková Kateřina             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             39:59    13:18 
   21 PZR9559   Doleželová Kateřina          PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            41:58    15:17 
   22 DKP9652   Šňupárková Anna              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               43:26    16:45 
   23 PHK9751   Novotná Klára                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             45:10    18:29 
   24 PGP9654   Hrabánková Klára             PGP SK PRAGA PRAHA                  45:37    18:56 
   25 PGP9850   Janovská Kateřina            PGP SK PRAGA PRAHA                  45:44    19:03 
   26 PGP9553   Tučková Kateřina             PGP SK PRAGA PRAHA                  46:32    19:51 
   27 CTB9553   Karásková Eva                CTB SKOB Chotěboř                   46:49    20:08 
   28 CTB9451   Voborníková Alena            CTB SKOB Chotěboř                   47:22    20:41 
   29 TUR9453   Brožová Aneta                TUR OOB TJ TURNOV                   47:24    20:43 
   30 LPM9451   Kuberková Lucie              LPM OK LOKO PLZEŇ                   47:38    20:57 
   31 PHK9656   Machačová Michaela           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             51:09    24:28 
   32 SRK9653   Petrasová Zuzana             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       53:16    26:35 
   33 TUR9455   Körberová Andrea             TUR OOB TJ TURNOV                   55:14    28:33 
   34 SJH9551   Kubičková Bára               SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        56:30    29:49 
   35 CHA9450   Smetanová Alžběta            CHA OK CHRASTAVA                    65:52    39:11 
   36 PHK9753   Kavalírová Jůlie             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             68:22    41:41 
   37 PGP9551   Přibíková Johanka            PGP SK PRAGA PRAHA                  73:37    46:56 



D16A  (23)                3.7 km  175 m   17 K    

    1 UOL9355   Šimková Johanka              UOL SK UP OLOMOUC                   38:33     0:00 
    2 SHK9251   Teplá Karolína               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           39:00     0:27 
    3 UOL9353   Horčičková Vendula           UOL SK UP OLOMOUC                   39:28     0:55 
    4 TUR9353   Pavlovcová Petra             TUR OOB TJ TURNOV                   41:05     2:32 
    5 TRI9251   Mlčochová Alice              TRI TJ TŽ TŘINEC                    41:07     2:34 
    6 SBR9250   Sklenářová Radka             SBR SKOB BRUNTÁL                    42:17     3:44 
    7 SHK9351   Fundová Eliška               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           43:07     4:34 
    8 TRI9350   Laštůvková Petra             TRI TJ TŽ TŘINEC                    43:25     4:52 
    9 PHK9451   Novotná Markéta              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             44:31     5:58 
   10 SJI9251   Petráčková Klára             SJI OK JIHLAVA                      45:27     6:54 
   11 LPU9351   Knapová Lenka                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         45:41     7:08 
   12 SRK9352   Reslová Hana                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       46:32     7:59 
   13 SJC9358   Kochova Nikola               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              50:36    12:03 
   14 TRI9256   Jastrzembská Tereza          TRI TJ TŽ TŘINEC                    51:09    12:36 
   15 LPU9451   Procházková Klára            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         52:44    14:11 
   16 TRI9258   Kosová Barbora               TRI TJ TŽ TŘINEC                    53:35    15:02 
   17 BSO9250   Brožová Eliška               BSO KOB BANÍK SOKOLOV               54:19    15:46 
   18 PGP9253   Myslivečková Zuzana          PGP SK PRAGA PRAHA                  56:57    18:24 
   19 ABR9351   Kolářová Renáta              ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL             58:00    19:27 
   20 ZBM9353   Koporová Petra               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              60:34    22:01 
   21 ZBM9451   Chromá Kateřina              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              63:27    24:54 
   22 ZBM9351   Jemelíková Denisa            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              64:29    25:56 

      PGP9350   Kožinová Anna                PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          



D16B  (29)                3.4 km  145 m   14 K    

    1 VLI9251   Poloprutská Markéta          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           37:57     0:00 
    2 LTU9251   Grundmannová Hana            LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              40:37     2:40 
    3 VRL9252   Doležalová Radka             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         41:27     3:30 
    4 SJH9352   Šrámková Michaela            SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        42:46     4:49 
    5 DCE9350   Mrázová Pavla                DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              43:01     5:04 
    6 LBE9251   Procházková Zuzana           LBE LOKO BEROUN                     44:09     6:12 
    7 VRL9254   Jebavá Lucie                 VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         44:26     6:29 
    8 JIL9352   Havlíčková Nikola            JIL OK JILEMNICE                    44:52     6:55 
    9 SRK9356   Kulhavá Šárka                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       45:05     7:08 
   10 PGP9252   Šámalová Ludmila             PGP SK PRAGA PRAHA                  45:25     7:28 
   11 STH9356   Ducháčková Kateřina          STH SK STUDENEC                     46:37     8:40 
   12 KSU9392   Mátlová Pavlína              KSU KVS ŠUMPERK                     51:09    13:12 
   13 SRK9351   Peremská Dana                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       51:16    13:19 
   14 DCE9351   Rusá Zuzana                  DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              51:32    13:35 
   15 KRL9353   Ivana Březinová              KRL KOMETA KRALOVICE                52:09    14:12 
   16 SJI9351   Teplá Barbora                SJI OK JIHLAVA                      52:39    14:42 
   17 PHK9353   Kamenická Kateřina           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             52:45    14:48 
   18 LDC9250   Vlčková Klára                LDC KOB DĚČÍN                       53:27    15:30 
   19 TJN9252   Posseltová Tereza            TJN TATRAN JABLONEC N.N.            54:31    16:34 
   20 TUR9352   Švábková Anna                TUR OOB TJ TURNOV                   54:51    16:54 
   21 MLA9251   Sklenářová Jana              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  56:18    18:21 
   22 LBE9350   Procházková Kateřina         LBE LOKO BEROUN                     56:49    18:52 
   23 PGP9251   Landovská Anna               PGP SK PRAGA PRAHA                  57:20    19:23 
   24 VRL9253   Bucharová Eliška             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         59:25    21:28 
   25 PZR9251   Urbanová Johana              PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            61:27    23:30 
   26 SJH9351   Benešová Iveta               SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        66:39    28:42 
   27 SCP9150   Zunová Markéta               SCP OK SPARTA PRAHA                 71:51    33:54 

      DOB9351   Netíková Martina             DOB KOB DOBRUŠKA                     disk          
      VRL9352   Charvátová Lucka             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ          disk          



D18A  (40)                4.2 km  190 m   19 K    

    1 LPU9053   Knapová Jana                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         43:43     0:00 
    2 SRK9053   Müllerová Věra               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       43:45     0:02 
    3 PHK9255   Novotná Tereza               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             44:05     0:22 
    4 KAM9153   Panochová Anna               KAM SK KAMENICE                     44:23     0:40 
    5 LPU9054   Valachová Martina            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         45:05     1:22 
    6 UOL9052   Jakobová Adélka              UOL SK UP OLOMOUC                   45:43     2:00 
    7 UOL9155   Čermáková Magdalena          UOL SK UP OLOMOUC                   46:19     2:36 
    8 JIL9051   Mechlová Lenka               JIL OK JILEMNICE                    46:29     2:46 
    9 DKP9154   Svobodná Madla               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               48:09     4:26 
   10 VRL9151   Kubátová Zuzana              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         48:17     4:34 
   11 SHK9155   Mervartová Kristýna          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           48:18     4:35 
   12 UOL9153   Indráková Adélka             UOL SK UP OLOMOUC                   49:39     5:56 
   13 SRK9151   Kosová Denisa                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       49:42     5:59 
   14 BSO9152   Beranová Barbora             BSO KOB BANÍK SOKOLOV               50:20     6:37 
   15 PGP9150   Slavíková Lucie              PGP SK PRAGA PRAHA                  50:40     6:57 
   16 LCE9052   Hubáčková Pavla              LCE SLOVAN LUHAČOVICE               50:45     7:02 
   17 SSU9191   Březinová Marie              SSU SEVERKA ŠUMPERK                 51:04     7:21 
   18 LBE9150   Mezníková Lucie              LBE LOKO BEROUN                     51:36     7:53 
   19 BSO9151   Uhlíková Tereza              BSO KOB BANÍK SOKOLOV               51:39     7:56 
   20 VRB9151   Šperlíková Eva               VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        51:57     8:14 
   21 SHK9151   Chmelařová Michaela          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           52:04     8:21 
   22 JIL9151   Doškářová Tereza             JIL OK JILEMNICE                    52:21     8:38 
   23 NPA9051   Šmidrkalová Monika           NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 52:26     8:43 
   24 CHA9150   Gorčicová Eliška             CHA OK CHRASTAVA                    53:03     9:20 
   25 BSO9153   Beranová Jana                BSO KOB BANÍK SOKOLOV               54:02    10:19 
   26 PGP9154   Čermáková Kristýna           PGP SK PRAGA PRAHA                  54:50    11:07 
   27 PGP9053   Ježková Dominika             PGP SK PRAGA PRAHA                  55:02    11:19 
   28 LCE9051   Cahlová Blanka               LCE SLOVAN LUHAČOVICE               55:07    11:24 
   29 AOP9051   Hadačová Tereza              AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         55:24    11:41 
   30 PGP9153   Jelínková Šárka              PGP SK PRAGA PRAHA                  55:38    11:55 
   31 DKP9155   Seifertová Magda             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               55:57    12:14 
   32 LTU9051   Polzerová Lenka              LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              56:18    12:35 
   33 ZBM9155   Klusáčková Zuzana            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              57:05    13:22 
   34 PHK9152   Lamichová Martina            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             57:10    13:27 
   35 CHA9152   Valešová Jana                CHA OK CHRASTAVA                    57:37    13:54 
   36 TAP9055   Jiříková Dana                TAP KOB TRETRA PRAHA                57:40    13:57 
   37 SJI9055   Boudová Zuzana               SJI OK JIHLAVA                      63:06    19:23 
   38 BSO9150   Procházková Monika           BSO KOB BANÍK SOKOLOV               64:59    21:16 
   39 CEL9161   Janečková Adriana            CEL TJ Sokol Čelechovice na H.      68:12    24:29 
   40 1019151   Wagner Sophie                101 Zittau Sued                     83:36    39:53 



D18B  (11)                3.7 km  175 m   16 K    

    1 SRK9152   Říčařová Žaneta              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       43:28     0:00 
    2 KAM9157   Rusá Šárka                   KAM SK KAMENICE                     48:53     5:25 
    3 TAP9052   Tihonová Hana                TAP KOB TRETRA PRAHA                49:19     5:51 
    4 TAP9053   Zamazalová Kateřina          TAP KOB TRETRA PRAHA                51:19     7:51 
    5 KAM9156   Matějková Zuzana             KAM SK KAMENICE                     51:20     7:52 
    6 SJI9056   Řezníčková Tereza            SJI OK JIHLAVA                      55:54    12:26 
    7 LPU9051   Bolechová Anežka             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         59:06    15:38 
    8 PGP9152   Nováková Kateřina            PGP SK PRAGA PRAHA                  62:38    19:10 
    9 KAM9150   Škvorová Barbora             KAM SK KAMENICE                     64:15    20:47 
   10 PGP9052   Tučková Sabina               PGP SK PRAGA PRAHA                  74:48    31:20 
   11 FSP9050   Cincibusová Jana             FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          76:20    32:52 



D20A  (24)                4.2 km  190 m   19 K    

    1 DKP8853   Karochová Simona             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               38:47     0:00 
    2 ZBM8966   Kabáthová Eva                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              39:25     0:38 
    3 KON8888   Hlavová Hana                 KON KOB KONICE                      41:21     2:34 
    4 SHK8951   Mádlová Věra                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           41:25     2:38 
    5 KON8989   Hlavová Jindra               KON KOB KONICE                      41:31     2:44 
    6 SHK8952   Petrželová Tereza            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           42:33     3:46 
    7 DKP8857   Doležalová Monika            DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               42:43     3:56 
    8 SSU8951   Kuncová Eliška               SSU SEVERKA ŠUMPERK                 42:56     4:09 
    9 PHK8851   Machútová Lucie              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             43:17     4:30 
   10 ASU8964   Vozdová Klára                ASU MAGNUS ORIENTEERING             43:25     4:38 
   11 UOL8951   Poklopová Lenka              UOL SK UP OLOMOUC                   44:05     5:18 
   12 DKP8850   Svobodná Šárka               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               44:58     6:11 
   13 LPU8960   Procházková Michaela         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         46:39     7:52 
   14 DKP8950   Bochenková Ivana             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               46:58     8:11 
   15 LPU8959   Marešová Michaela            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         50:17    11:30 
   16 SJI8956   Kafková Tereza               SJI OK JIHLAVA                      52:19    13:32 
   17 TJN8952   Svobodová Barbora            TJN TATRAN JABLONEC N.N.            52:23    13:36 
   18 SRK8951   Jirčáková Martina            SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       52:44    13:57 
   19 SJC8951   Soukupová Lucie              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              53:10    14:23 
   20 SSU8992   Staňková Štěpánka            SSU SEVERKA ŠUMPERK                 57:38    18:51 
   21 VRB8951   Veličková Monika             VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        58:04    19:17 
   22 BSO8950   Slavíková Renata             BSO KOB BANÍK SOKOLOV               58:38    19:51 
   23 PHK8852   Balcarová Jana               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             67:34    28:47 
   24 VRB8977   Pilcová Barbora              VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        73:56    35:09 



D20B  (13)                3.7 km  175 m   16 K    

    1 LPU8957   Rousková Tereza              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         50:29     0:00 
    2 CHA8950   Brozová Zuzana               CHA OK CHRASTAVA                    53:44     3:15 
    3 DKP8951   Přecechtělová Tereza         DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               54:09     3:40 
    4 LPU8953   Nádvorníková Tereza          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         55:14     4:45 
    5 ZBM8852   Borecká Kateřina             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              56:57     6:28 
    6 LBE8850   Hamáčková Kristina           LBE LOKO BEROUN                     57:33     7:04 
    7 LPU8951   Weisbauerová Dagmar          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         57:34     7:05 
    8 JIL8951   Viková Vendula               JIL OK JILEMNICE                    57:41     7:12 
    9 PHK8954   Hendrychová Zuzana           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             61:03    10:34 
   10 VAM8951   Bednářová Michaela           VAM OOB VAMBERK                     61:42    11:13 
   11 LIT8951   Neradová Eva                 LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        65:35    15:06 
   12 JHB8952   Králová Iveta                JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           79:13    28:44 

      SJC8852   Čížková Barbora              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          



D21A  (58)                4.7 km  240 m   22 K    

    1 CTB8151   Gregorová Kamila             CTB SKOB Chotěboř                   47:46     0:00 
    2 LPU7667   Fenclová Marta               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:09     0:23 
    3 LPU8359   Škodová Petra                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:38     0:52 
    4 LPU8653   Juračková Jana               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         49:49     2:03 
    5 KSH7753   Fialová Pavla                KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY               50:10     2:24 
    6 SRK7751   Hrobařová Lenka              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       51:38     3:52 
    7 DKP8758   Bochenková Martina           DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               51:55     4:09 
    8 JIL8651   Kynčlová Martina             JIL OK JILEMNICE                    51:56     4:10 
    9 VLI7980   Blažková Hana                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           52:38     4:52 
   10 EKP7850   Ondráčková Veronika          EKP EKONOM PRAHA                    52:47     5:01 
   11 TZL8181   Staňková Věra                TZL SKOB ZLÍN                       53:58     6:12 
   12 JAM7253   Kašparová Šárka              JAM SK JAMNICE                      54:55     7:09 
   13 KON8277   Smičková Eva                 KON KOB KONICE                      55:12     7:26 
   14 STB8199   Jedličková Radka             STB STADION NOVÝ BOR                55:20     7:34 
   15 TZL8551   Krejčíková Barbora           TZL SKOB ZLÍN                       55:37     7:51 
   16 SMB8753   Svobodová Jana               SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV          55:41     7:55 
   17 PGP7951   Horová Lenka                 PGP SK PRAGA PRAHA                  55:44     7:58 
   18 KSU7653   Junová Lenka                 KSU KVS ŠUMPERK                     55:49     8:03 
   19 VLI6151   Henychová Zuzana             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           56:08     8:22 
   20 KRE7051   Dulovcová Marie              KRE SOKOL KŘEMŽE                    56:09     8:23 
   21 ZBM8459   Tvarůžková Petra             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              56:47     9:01 
   22 PHK8252   Novotná Kateřina             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             56:52     9:06 
   23 SSU8151   Klíchová Jana                SSU SEVERKA ŠUMPERK                 57:07     9:21 
   24 LPU8753   Mrštíková Květa              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         57:22     9:36 
   25 PGP6651   Kožinová Jana                PGP SK PRAGA PRAHA                  57:25     9:39 
   26 UOL7051   Horčičková Eva               UOL SK UP OLOMOUC                   57:57    10:11 
   27 TUR8151   Rančáková Barbora            TUR OOB TJ TURNOV                   58:03    10:17 
   28 EKP6550   Kunová Dagmar                EKP EKONOM PRAHA                    58:13    10:27 
   29 VAM8651   Smutná Pavla                 VAM OOB VAMBERK                     58:32    10:46 
   30 CHT8053   Blechová Lenka               CHT SK CHRAST                       58:51    11:05 
   31 VSP5450   Horová Magda                 VSP USK PRAHA                       59:12    11:26 
   32 LPU8454   Petrová Daniela              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         59:16    11:30 
   33 EKP8051   Volfová Martina              EKP EKONOM PRAHA                    59:34    11:48 
   34 LCE8762   Vlažná Lucie                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               59:59    12:13 
   35 JIL8451   Zlesáková Daniela            JIL OK JILEMNICE                    60:03    12:17 
   36 VLI8054   Matějová Kateřina            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           60:41    12:55 
   37 CHA7750   Hlubučková Dominika          CHA OK CHRASTAVA                    60:54    13:08 
   38 DCE7450   Svobodová Jitka              DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              60:55    13:09 
   39 TTR8551   Ratkovská Lenka              TTR OOB TŘEBÍČ                      61:18    13:32 
   40 CTB7959   Králová Michaela             CTB SKOB Chotěboř                   62:04    14:18 
   41 LPU8151   Klimplová Zuzana             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         62:09    14:23 
   42 DOB7956   Štěpánová Dita               DOB KOB DOBRUŠKA                    62:18    14:32 
   43 PGP8656   Masopustová Eliška           PGP SK PRAGA PRAHA                  63:20    15:34 
   44 DKP8651   Plochová Dominika            DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               64:09    16:23 
   45 PGP8254   Zelená Lenka                 PGP SK PRAGA PRAHA                  64:15    16:29 
   46 CHA8050   Kašková Barbora              CHA OK CHRASTAVA                    64:16    16:30 
   47 TZL7652   Nešporová Barbora            TZL SKOB ZLÍN                       65:31    17:45 
   48 MFP7651   Šimšová Jana                 MFP MFF UK PRAHA                    65:36    17:50 
   49 ZBM8661   Jiráčková Jana               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              65:58    18:12 
   50 CTB8351   Gregorová Lenka              CTB SKOB Chotěboř                   66:04    18:18 
   51 STB8297   Bernášková Petra             STB STADION NOVÝ BOR                67:37    19:51 
   52 FSP7350   Borovičková Lenka            FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          68:32    20:46 
   53 PVP7751   Bernátková Markéta           PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              70:10    22:24 
   54 LPU7951   Klimplová Lenka              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         73:54    26:08 
   55 SJC8754   Špicarová Michaela           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              75:46    28:00 
   56 CHT8353   Juračková Kateřina           CHT SK CHRAST                       80:15    32:29 
   57 DOK6850   Hradecká Petra               DOK OK DOKSY                        85:54    38:08 

      PHK6651   Novotná Petra                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              disk          



D21B  (35)                4.3 km  195 m   19 K    

    1 SHK7753   Čečková Martina              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           44:59     0:00 
    2 PHK7456   Samková Renáta               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             50:14     5:15 
    3 CHA8251   Kadavá Jana                  CHA OK CHRASTAVA                    50:52     5:53 
    4 JEN7457   Zabořilová Romana            JEN OB JENIŠOVICE                   52:04     7:05 
    5 NPA7852   Tauchmanová Ivana            NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 52:13     7:14 
    6 VSP8150   Kopecká Anežka               VSP USK PRAHA                       54:26     9:27 
    7 PGP7350   Ptáčková Kateřina            PGP SK PRAGA PRAHA                  54:29     9:30 
    8 BSO8151   Rambousková Kateřina         BSO KOB BANÍK SOKOLOV               56:07    11:08 
    9 SCP8751   Sedláčková Oldřiška          SCP OK SPARTA PRAHA                 56:21    11:22 
   10 TAP8854   Gabrovská Lucie              TAP KOB TRETRA PRAHA                56:30    11:31 
   11 SHK8256   Doležalová Lenka             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           57:34    12:35 
   12 SLA8250   Nosálová Eliška              SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             60:20    15:21 
   13 LPU8751   Sůvová Barbora               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         60:31    15:32 
   13 TBM7654   Štěpánková Kateřina          TBM TESLA BRNO                      60:31    15:32 
   15 KON7852   Otrubová Johana              KON KOB KONICE                      60:34    15:35 
   16 VSP8850   Píchalová Růžena             VSP USK PRAHA                       61:40    16:41 
   17 PHK8255   Novotná Martina              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             62:29    17:30 
   18 SLP7960   Koppová Ingrid               SLP SK SLAVIA PRAHA                 62:32    17:33 
   19 LPM7852   Bohuslavová Jana             LPM OK LOKO PLZEŇ                   64:11    19:12 
   20 KSU8494   Havlíčková Markéta           KSU KVS ŠUMPERK                     65:34    20:35 
   21 MFP7551   Rožková Petra                MFP MFF UK PRAHA                    65:53    20:54 
   22 EKP8152   Pokorná Lucie                EKP EKONOM PRAHA                    66:25    21:26 
   23 ZBM8691   Adámková Tereza              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              66:28    21:29 
   24 FSP7555   Fibírová Zuzana              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          66:30    21:31 
   25 PHK8557   Dušátková Lenka              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             67:50    22:51 
   26 PHK8556   Justová Hana                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             68:31    23:32 
   27 LBE7450   Kučerová Lada                LBE LOKO BEROUN                     68:32    23:33 
   28 EKP8259   Friedbergerová Markéta       EKP EKONOM PRAHA                    71:00    26:01 
   29 LLI5550   Korejčíková Dáďa             LLI TJ LOKO LIBEREC                 72:25    27:26 
   30 STB8196   Kučerková Romana             STB STADION NOVÝ BOR                73:25    28:26 
   31 CHT8751   Šmídová Stanislava           CHT SK CHRAST                       76:18    31:19 
   32 SCP7550   Žemlová Eva                  SCP OK SPARTA PRAHA                 79:03    34:04 
   33 OSN7960   Dvořáková Eva                OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           79:43    34:44 
   34 CHA8753   Hlavatá Andrea               CHA OK CHRASTAVA                    97:59    53:00 
   35 MFP8250   Škovroňová Lenka             MFP MFF UK PRAHA                   101:06    56:07 



D21C  (14)                4.0 km  175 m   16 K    

    1 VSP7650   Městková Kateřina            VSP USK PRAHA                       48:07     0:00 
    2 VRL7752   Kutlvašrová Vlaďka           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         54:42     6:35 
    3 FSP6651   Cincibusová Ivana            FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          55:49     7:42 
    4 SJH8151   Píšová Lucie                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        63:37    15:30 
    5 LDC6451   Vlčková Jindra               LDC KOB DĚČÍN                       64:06    15:59 
    6 JHB9160   Fencíková Lucie              JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           71:23    23:16 
    7 FSP7852   Vojtková Magdalena           FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          77:10    29:03 
    8 FSP7851   Kuželová Michaela            FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          78:50    30:43 
    9 VRL7353   Hlaváčová Lucie              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         91:13    43:06 
   10 JHB9159   Hercigová Anna               JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           94:02    45:55 
   11 OSN8150   Pilná Lucie                  OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          112:48    64:41 
   12 TZL8462   Procházková Anna             TZL SKOB ZLÍN                      113:07    65:00 
   13 VRL8254   Kvasničková Lucie            VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        135:33    87:26 

      KPY8852   Kohlová Zuzana               KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.            disk          



D21E  (37)                5.3 km  255 m   24 K    

    1 SJC8156   Brožková Dana                SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              46:37     0:00 
    2 SHK8152   Fejlková Martina             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           49:19     2:42 
    3 PHK8051   Topinková Monika             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             49:53     3:16 
    4 SHK8150   Stehnová Zuzana              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           49:56     3:19 
    5 TBM7952   Stará Zdenka                 TBM TESLA BRNO                      50:08     3:31 
    6 LPU7975   Lučanová Marta               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         50:32     3:55 
    7 LPU8557   Krčálová Veronika            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         51:35     4:58 
    8 PHK8569   Panchártková Jana            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             51:36     4:59 
    9 LPU8654   Duchová Iveta                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         52:00     5:23 
   10 PGP8153   Ryšavá Vendula               PGP SK PRAGA PRAHA                  53:26     6:49 
   11 SJI7850   Chudíková Barbora            SJI OK JIHLAVA                      53:45     7:08 
   12 PGP8453   Mezníková Lenka              PGP SK PRAGA PRAHA                  54:02     7:25 
   13 PGP8556   Spurná Martina               PGP SK PRAGA PRAHA                  54:12     7:35 
   14 VSP7850   Baldrianová Barbora          VSP USK PRAHA                       55:01     8:24 
   15 BOR8354   Rufferová Iva                BOR OK JISKRA NOVÝ BOR              55:03     8:26 
   16 LPU8752   Hermanová Zuzana             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         55:17     8:40 
   17 CHA8754   Prchalová Ivana              CHA OK CHRASTAVA                    55:27     8:50 
   18 DKP8450   Kovářová Kristýna            DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               55:46     9:09 
   19 2018150   Li Ji                        201 Nation Team of CHINA            55:52     9:15 
   20 SRK7553   Kuncová Jana                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       56:01     9:24 
   21 PHK8752   Doležalová Vendula           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             56:06     9:29 
   22 SJC8665   Uvizlová Martina             SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              57:35    10:58 
   23 SCP8753   Hrstková Vladěna             SCP OK SPARTA PRAHA                 57:52    11:15 
   24 2018550   Zhu Mingyue                  201 Nation Team of CHINA            58:32    11:55 
   25 DKP8756   Dlouhá Marie                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               58:52    12:15 
   26 JIL7752   Malá Věra                    JIL OK JILEMNICE                    59:58    13:21 
   27 PGP8056   Hostomská Jitka              PGP SK PRAGA PRAHA                  60:12    13:35 
   28 SCP8152   Hrazdirová Iva               SCP OK SPARTA PRAHA                 60:59    14:22 
   29 PGP8658   Tichovská Martina            PGP SK PRAGA PRAHA                  62:40    16:03 
   30 LIT8551   Neradová Alena               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        64:04    17:27 
   31 SJC8351   Kalenská Romana              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              64:20    17:43 
   32 VSP7455   Škorpilová Jana              VSP USK PRAHA                       64:58    18:21 
   33 PGP7562   Pokorná Magdalena            PGP SK PRAGA PRAHA                  65:37    19:00 
   34 CHA7850   Kašková Kateřina             CHA OK CHRASTAVA                    68:06    21:29 
   35 2018750   Dai Wei                      201 Nation Team of CHINA            84:57    38:20 

      2018450   Li Fei                       201 Nation Team of CHINA             disk          
      2018850   Hao Shuangyan                201 Nation Team of CHINA             disk          



D35B  (32)                4.0 km  200 m   18 K    

    1 VAM6251   Smutná Jana                  VAM OOB VAMBERK                     43:20     0:00 
    2 PHK6852   Klapalová Marcela            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             44:54     1:34 
    3 CHC7151   Švadlenová Ivana             CHC KOB Choceň                      45:06     1:46 
    4 FYD7299   Macháčková Michaela          FYD JKOB FRÝDLANT V Č.              45:26     2:06 
    5 SHK6561   Teplá Hana                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           47:40     4:20 
    6 OSN6955   Kamenická Lenka              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           48:28     5:08 
    7 LLI7151   Paroulková Iva               LLI TJ LOKO LIBEREC                 49:10     5:50 
    8 KAM6450   Klinkerová Jitka             KAM SK KAMENICE                     51:41     8:21 
    9 LPU6553   Čermáková Renata             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         52:13     8:53 
   10 CTB6851   Voborníková Eva              CTB SKOB Chotěboř                   52:44     9:24 
   11 TJN7050   Posseltová Romana            TJN TATRAN JABLONEC N.N.            54:17    10:57 
   12 SJI6951   Čechová Zuzana               SJI OK JIHLAVA                      54:47    11:27 
   13 KAM7350   Škvorová Zuzana              KAM SK KAMENICE                     56:27    13:07 
   14 SJC7253   Zlámalová Zdena              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              56:45    13:25 
   15 KAM6950   Semíková Eva                 KAM SK KAMENICE                     57:14    13:54 
   16 LPU6859   Kaplanová Iva                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         58:00    14:40 
   17 LPU7051   Procházková Alexandra        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         58:37    15:17 
   18 CHT7151   Švecová Iva                  CHT SK CHRAST                       58:47    15:27 
   19 TUR6850   Linková Iva                  TUR OOB TJ TURNOV                   59:24    16:04 
   20 PGP6450   Smolková Alena               PGP SK PRAGA PRAHA                  59:46    16:26 
   21 LDC7150   Nehasilová Zuzana            LDC KOB DĚČÍN                       62:22    19:02 
   22 SJH7051   Benešová Iva                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        63:30    20:10 
   23 CTB7351   Šťastná Alena                CTB SKOB Chotěboř                   64:01    20:41 
   24 KRL7151   Hanáková Marta               KRL KOMETA KRALOVICE                64:35    21:15 
   25 LPU6955   Demlová Jitka                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         66:09    22:49 
   26 PVP7052   Kroupová Jana                PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              67:49    24:29 
   27 KAD7250   Jandová Lenka                KAD Originální Vivalín team K.      69:10    25:50 
   28 PGP7256   Přibíková Monika             PGP SK PRAGA PRAHA                  72:10    28:50 
   29 SCP6950   Tloušťová Eva                SCP OK SPARTA PRAHA                 82:02    38:42 

      PHK6756   Kavalírová Kateřina          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              disk          
      PHK7153   Růžičková Kamila             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              disk          
      TTR7251   Nešporová Marie              TTR OOB TŘEBÍČ                       disk          



D40B  (36)                3.6 km  170 m   15 K    

    1 TJN6850   Rydlová Magda                TJN TATRAN JABLONEC N.N.            39:17     0:00 
    2 LPU6052   Knapová Iva                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         42:11     2:54 
    2 STB6798   Abelová Ivana                STB STADION NOVÝ BOR                42:11     2:54 
    4 UOL6451   Poklopová Ivana              UOL SK UP OLOMOUC                   42:13     2:56 
    5 KON6389   Hlavová Miroslava            KON KOB KONICE                      44:35     5:18 
    6 SHK6751   Műllerová Zorka              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           45:25     6:08 
    7 LPU6051   Juračková Jana               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         46:15     6:58 
    8 SRK4751   Mikulecká Nataša             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       46:21     7:04 
    9 TBM5855   Kuchařová Ada                TBM TESLA BRNO                      48:25     9:08 
   10 EKP5650   Fantová Libuše               EKP EKONOM PRAHA                    48:27     9:10 
   11 EKP6252   Pecková Ivana                EKP EKONOM PRAHA                    48:30     9:13 
   12 VAM6451   Klapalová Jana               VAM OOB VAMBERK                     49:16     9:59 
   13 EKP6150   Bochenková Jana              EKP EKONOM PRAHA                    50:14    10:57 
   14 MFP6850   Forstová Lenka               MFP MFF UK PRAHA                    50:18    11:01 
   15 DCE5550   Mrázová Pavla                DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              50:19    11:02 
   16 HCE6450   Kettnerová Lenka             HCE SOKOL HOSTIVICE                 51:27    12:10 
   17 KNC6550   Komersová Jana               KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         52:07    12:50 
   18 VAM6452   Veverková Yveta              VAM OOB VAMBERK                     52:08    12:51 
   19 KNC6750   Čiháková Lenka               KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         52:42    13:25 
   20 CHA6550   Gorčicová Ivana              CHA OK CHRASTAVA                    53:29    14:12 
   21 DCE5450   Procházková Miluše           DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              54:29    15:12 
   22 KAM6752   Čermáková Gabriela           KAM SK KAMENICE                     59:07    19:50 
   23 LBE6450   Procházková Pavlína          LBE LOKO BEROUN                     60:08    20:51 
   24 TBM6870   Nykodýmová Monika            TBM TESLA BRNO                      62:51    23:34 
   25 SRK6751   Kulhavá Jarmila              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       63:31    24:14 
   26 1016450   Wagner Martina               101 Zittau Sued                     64:30    25:13 
   27 MLA6754   Bínová Kateřina              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  67:42    28:25 
   28 HCE6451   Mudrová Martina              HCE SOKOL HOSTIVICE                 70:12    30:55 
   29 PCB6851   Stluková Eliška              PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE            71:43    32:26 
   30 OKP6651   Nováková Irena               OKP OK24 PRAHA                      73:17    34:00 
   31 DKP6651   Illerová Daniela             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               77:02    37:45 

      KRE6351   Troupová Vladěna             KRE SOKOL KŘEMŽE                     disk          
      MLA6552   Miturová Radka               MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                   disk          
      OPT5751   Vejvodová Mirka              OPT SK Libín 1096 Prachatice         disk          
      SMB6551   Pološčuková Monika           SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV           disk          
      TJH6451   Tichá Jana                   TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC            disk          



D45B  (30)                3.6 km  170 m   15 K    

    1 PZR5654   Rosecká Alena                PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            42:57     0:00 
    2 SCP6151   Vrabcová Jindra              SCP OK SPARTA PRAHA                 46:51     3:54 
    3 EKP5750   Šedivá Miroslava             EKP EKONOM PRAHA                    47:15     4:18 
    4 VSP6151   Michálková Jiřina            VSP USK PRAHA                       49:03     6:06 
    5 JHB6051   Hrstková Dana                JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           50:17     7:20 
    6 SJC6151   Benešová Iva                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              51:05     8:08 
    7 PGP6153   Tichovská Jitka              PGP SK PRAGA PRAHA                  51:21     8:24 
    8 PHK6151   Hejnalová Hana               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             53:11    10:14 
    9 VSP5950   Lacigová Ivana               VSP USK PRAHA                       53:35    10:38 
   10 SCP6150   Kavková Dana                 SCP OK SPARTA PRAHA                 53:57    11:00 
   11 LTU6351   Petrželová Alena             LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              55:30    12:33 
   12 LPU6151   Hermanová Dana               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         56:06    13:09 
   13 LPU6054   Vilnerová Eva                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         60:25    17:28 
   14 SRK6351   Peremská Dana                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       62:17    19:20 
   15 PEN6350   Kábrtová Iva                 PEN OK RECO SPORT                   62:28    19:31 
   16 KPY6051   Kohlová Alena                KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.           62:53    19:56 
   17 DCE5650   Štrossová Jiřina             DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              64:10    21:13 
   18 PGP6250   Hrabánková Ilona             PGP SK PRAGA PRAHA                  64:21    21:24 
   19 LPM6350   Kolovská Ilona               LPM OK LOKO PLZEŇ                   64:43    21:46 
   20 MKP6350   Ježková Regina               MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         65:15    22:18 
   21 MLA6258   Sklenářová Jana              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  67:47    24:50 
   22 TJN5752   Kuncová Jiřina               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            67:51    24:54 
   23 SMB5951   Svobodová Hana               SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV          71:10    28:13 
   24 PHK5951   Panchártková Jitka           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             72:32    29:35 
   25 TTR6152   Klusáčková Jitka             TTR OOB TŘEBÍČ                      75:47    32:50 
   26 PGP6150   Šámalová Hana                PGP SK PRAGA PRAHA                  75:50    32:53 
   27 OSN5950   Hrušková Zdeňka              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           81:16    38:19 
   28 LTU6352   Hanušová Jitka               LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              89:26    46:29 
   29 SCP6251   Zunová Lenka                 SCP OK SPARTA PRAHA                 92:17    49:20 
   30 DOK5950   Nováková Pavla               DOK OK DOKSY                        95:44    52:47 



D50B  (30)                3.0 km  120 m   15 K    

    1 LPU5851   Víchová Ladislava            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         38:46     0:00 
    2 SKV5351   Nováková Svatava             SKV SLOVAN KARLOVY VARY             42:26     3:40 
    3 PHK5651   Běhounová Jiřina             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             42:38     3:52 
    4 TUR5650   Konopáčová Jana              TUR OOB TJ TURNOV                   42:53     4:07 
    5 SCP5550   Jahnová Helena               SCP OK SPARTA PRAHA                 43:06     4:20 
    6 DKP5650   Mrázková Ivana               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               45:13     6:27 
    7 NPA5351   Kalibánová Jiřina            NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 46:57     8:11 
    8 LPU5654   Dočkalová Jiřina             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:16     9:30 
    9 PGP5850   Zelená Markéta               PGP SK PRAGA PRAHA                  48:29     9:43 
   10 PGP5550   Doležalová Vlasta            PGP SK PRAGA PRAHA                  49:08    10:22 
   11 MLA5451   Opavová Stanislava           MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  49:43    10:57 
   12 NPA5754   Hušková Eva                  NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 52:42    13:56 
   13 CHT5852   Jansová Alena                CHT SK CHRAST                       53:46    15:00 
   14 CHA5550   Bradnová Věra                CHA OK CHRASTAVA                    54:24    15:38 
   15 TEM5751   Pokorná Eva                  TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE              55:07    16:21 
   16 TAP5452   Hejtmánková Alena            TAP KOB TRETRA PRAHA                56:02    17:16 
   17 SHK5851   Gazdačková Jana              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           56:57    18:11 
   18 CHA5750   Kadavá Eva                   CHA OK CHRASTAVA                    58:08    19:22 
   19 DKL5550   Cabrnochová Hana             DKL KLUB OB KLADNO                  58:30    19:44 
   20 TJN5452   Lukavcová Lenka              TJN TATRAN JABLONEC N.N.            59:25    20:39 
   21 VRL5451   Nýdrlová Eva                 VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         60:45    21:59 
   22 TJP5250   Wolkerová Dagmar             TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           64:25    25:39 
   23 CHA5650   Lusková Olga                 CHA OK CHRASTAVA                    65:45    26:59 
   24 DKP5752   Dudová Hana                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               67:21    28:35 
   25 NPA5552   Nováková Jana                NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 70:56    32:10 
   26 JEN5452   Havlová Jaroslava            JEN OB JENIŠOVICE                   71:25    32:39 
   27 JHB5451   Stupalová Jana               JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           74:20    35:34 
   28 TJN5450   Böhmová Eva                  TJN TATRAN JABLONEC N.N.           101:23    62:37 

      SHK5852   Bláhová Luba                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            disk          
      SRK5752   Dusílková Marie              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        disk          



D55B  (10)                3.0 km  120 m   15 K    

    1 CHA5150   Šaffková Zuzana              CHA OK CHRASTAVA                    41:23     0:00 
    2 LIT5051   Neradová Alena               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        46:37     5:14 
    3 PHK5351   Jiranová Alena               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             49:21     7:58 
    4 VSP5050   Dohnalová Dana               VSP USK PRAHA                       49:50     8:27 
    5 PZR5051   Křížová Zdenka               PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            55:42    14:19 
    6 CHA4950   Horáčková Stanislava         CHA OK CHRASTAVA                    57:15    15:52 
    7 DKP5150   Stehnová Hana                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               61:52    20:29 
    8 LBE5150   Hamáčková Eva                LBE LOKO BEROUN                     64:12    22:49 
    9 CHA5351   Ševčíková Alena              CHA OK CHRASTAVA                    65:51    24:28 
   10 DLT5151   Nedvídková Jitka             DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE          88:08    46:45 



D60B  (14)                2.3 km  100 m   12 K    

    1 PGP4750   Kubátová Milada              PGP SK PRAGA PRAHA                  38:02     0:00 
    2 TEP4851   Městková Eva                 TEP TEMPO PRAHA                     38:15     0:13 
    3 TRI4650   Gavendová Anna               TRI TJ TŽ TŘINEC                    40:59     2:57 
    4 LLI4851   Kubíková Hela                LLI TJ LOKO LIBEREC                 43:12     5:10 
    5 CHA4350   Horčíková Marie              CHA OK CHRASTAVA                    45:22     7:20 
    6 LLI4451   Krausová Marie               LLI TJ LOKO LIBEREC                 46:18     8:16 
    7 TJP4750   Ryšavá Lubomíra              TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           47:27     9:25 
    8 LPU4752   Kubíková Květa               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         49:18    11:16 
    9 PGP4451   Dvořáková Ladislava          PGP SK PRAGA PRAHA                  54:05    16:03 
   10 SLP4451   Zmeková Míla                 SLP SK SLAVIA PRAHA                 57:30    19:28 
   11 VRL4851   Knoblochová Věra             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         58:17    20:15 
   12 CHA4650   Kašková Eva                  CHA OK CHRASTAVA                    62:26    24:24 
   13 KAS4551   Nejezchlebová Věra           KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             64:39    26:37 
   14 TUR4250   Folprechtová Marie           TUR OOB TJ TURNOV                   74:21    36:19 



D65B  (3)                 2.3 km  100 m   12 K    

    1 PGP4050   Haňkovská Jana               PGP SK PRAGA PRAHA                  40:59     0:00 
    2 KAS4350   Štrojsová Jaroslava          KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             47:14     6:15 
    3 TUR4350   Šlézrová Eva                 TUR OOB TJ TURNOV                   53:47    12:48 



H14B  (42)                3.4 km  135 m   14 K    

    1 KAM9401   Semík Ondra                  KAM SK KAMENICE                     28:04     0:00 
    2 LTU9401   Grundmann Jan                LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              30:46     2:42 
    3 TUV9501   Horák Patrik                 TUV SOK TJ TURNOV                   31:13     3:09 
    4 HCE9400   Kettner Lukáš                HCE SOKOL HOSTIVICE                 31:40     3:36 
    5 VRL9501   Waněk Adam                   VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         32:06     4:02 
    6 SRK9502   Mašek Ondřej                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       32:11     4:07 
    7 VAM9401   Dvořáček Radek               VAM OOB VAMBERK                     32:34     4:30 
    8 STH9401   Kučera Štěpán                STH SK STUDENEC                     33:08     5:04 
    9 DKP9500   Šňupárek Václav              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               33:19     5:15 
   10 KAM9400   Valášek Jan                  KAM SK KAMENICE                     33:40     5:36 
   11 SJI9401   Pokorný Ondřej               SJI OK JIHLAVA                      34:05     6:01 
   12 STH9402   Kučera Tomáš                 STH SK STUDENEC                     35:00     6:56 
   13 KRL9403   Šlajs Daničel                KRL KOMETA KRALOVICE                35:42     7:38 
   14 PHK9401   Kamenický Ondřej             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             36:27     8:23 
   15 LPU9502   Deml Tomáš                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         36:52     8:48 
   16 SJI9601   Čech Jan                     SJI OK JIHLAVA                      38:06    10:02 
   17 DOK9400   Boskovský Tomáš              DOK OK DOKSY                        38:38    10:34 
   18 SRK9402   Jiroušek Vít                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       40:27    12:23 
   19 HCE9600   Kettner Vojtěch              HCE SOKOL HOSTIVICE                 42:23    14:19 
   20 PGP9403   Schejbal Martin              PGP SK PRAGA PRAHA                  42:27    14:23 
   21 LTP9600   Kučera Jindřich              LTP TJ Lokomotiva Teplice           43:11    15:07 
   22 LPU9609   Kaplan Martin                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         44:21    16:17 
   23 SLA9401   Štádlík Lukáš                SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             44:26    16:22 
   24 KAM9501   Čermák Matyáš                KAM SK KAMENICE                     44:58    16:54 
   25 DKP9600   Illner Vojtěch               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               45:24    17:20 
   26 SRK9509   Ptáček Martin                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       46:14    18:10 
   27 BSO9501   Mašek Ondřej                 BSO KOB BANÍK SOKOLOV               46:29    18:25 
   28 CHC9602   Janeba Vladimír              CHC KOB Choceň                      46:36    18:32 
   29 TJH9402   Čížek Petr                   TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC           47:40    19:36 
   30 OSN9549   Kamenický Jeroným            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           48:24    20:20 
   31 SRK9507   Kosek Jan                    SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       48:51    20:47 
   32 SLA9400   Malec Oldřich                SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             49:27    21:23 
   33 PZR9505   Málek Jan                    PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            49:42    21:38 
   34 VAM9701   Vyskočil Štěpán              VAM OOB VAMBERK                     50:32    22:28 
   35 MAS9600   Frank Jiří                   MAS KČT AŠ                          52:45    24:41 
   36 NPA9501   Tázlar Vojtěch               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 55:28    27:24 
   37 TJN9501   Posselt Martin               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            60:04    32:00 
   38 PHK9502   Růžička Karel                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             64:26    36:22 
   39 SRK9503   Heřman Ondřej                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       65:44    37:40 
   40 PGP9404   Nedvěd Vojtěch               PGP SK PRAGA PRAHA                 142:10   114:06 

      OKP9500   Červinka Jiří                OKP OK24 PRAHA                       disk          
      OKP9600   Červinka František           OKP OK24 PRAHA                       disk          



H16A  (24)                4.3 km  205 m   21 K    

    1 AOP9301   Hadač Filip                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         33:12     0:00 
    2 LTU9201   Petržela Jan                 LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              33:55     0:43 
    3 ABM9202   Mokrý Stanislav              ABM KOB MOIRA BRNO                  34:26     1:14 
    4 LCE9301   Hubáček Michal               LCE SLOVAN LUHAČOVICE               35:06     1:54 
    5 LPU9301   Čermák Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         37:07     3:55 
    6 LCE9201   Valenta Jiří                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               37:10     3:58 
    7 ABM9211   Novotný Ondřej               ABM KOB MOIRA BRNO                  37:15     4:03 
    8 AOV9203   Navrátil Boris               AOV BANÍK FIZA OSTRAVA              37:24     4:12 
    9 SJC9301   Chloupek Adam                SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              38:58     5:46 
   10 AOP9303   Schuster Marek               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         39:01     5:49 
   11 LCE9302   Vavrys Johan                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               39:15     6:03 
   12 KAM9301   Rusý Tomáš                   KAM SK KAMENICE                     39:35     6:23 
   13 AOP9201   Sykora Jan                   AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         39:53     6:41 
   14 STB9301   Ludvík Vojtěch               STB STADION NOVÝ BOR                40:10     6:58 
   15 TRI9301   Argaláš Michal               TRI TJ TŽ TŘINEC                    40:41     7:29 
   16 LPU9303   Kos Tomáš                    LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         41:09     7:57 
   17 LPU9302   Kos Oldřich                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         42:02     8:50 
   18 SJI9303   Jakoubek Jakub               SJI OK JIHLAVA                      42:10     8:58 
   19 SRK9201   Handl Jindřich               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       42:47     9:35 
   20 STH9205   Janata Jakub                 STH SK STUDENEC                     43:07     9:55 
   21 TTR9301   Klusáček Jan                 TTR OOB TŘEBÍČ                      44:09    10:57 
   22 PHK9202   Mikulecký Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             44:25    11:13 
   23 SJI9201   Suchý Jiří                   SJI OK JIHLAVA                      45:14    12:02 
   24 TRI9203   Gazda Viktor                 TRI TJ TŽ TŘINEC                    45:20    12:08 



H16B  (33)                3.8 km  195 m   16 K    

    1 CHT9202   Krejsa Vladimír              CHT SK CHRAST                       34:26     0:00 
    2 STH9201   Kučera Michal                STH SK STUDENEC                     35:50     1:24 
    3 KRL9305   Vištejn Jiří                 KRL KOMETA KRALOVICE                38:14     3:48 
    4 SHK9204   Smitka Jan                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           39:09     4:43 
    5 PHK9302   Maňák Matěj                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             41:43     7:17 
    6 LPM9202   Kolovský František           LPM OK LOKO PLZEŇ                   41:44     7:18 
    7 SHK9208   Kudera Daniel                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           42:31     8:05 
    8 STH9204   Charvát Jiří                 STH SK STUDENEC                     43:05     8:39 
    9 STH9202   Uvizl Marek                  STH SK STUDENEC                     43:06     8:40 
   10 ROU9303   Buk Jindřich                 ROU SKOB ROUDNICE N.L.              43:08     8:42 
   11 OSN9339   Kamenický Tobiáš             OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           43:29     9:03 
   12 KRL9304   Ondřej Pova                  KRL KOMETA KRALOVICE                45:12    10:46 
   13 SJI9203   Škrabánek Matěj              SJI OK JIHLAVA                      45:31    11:05 
   14 TJN9301   Pustai David                 TJN TATRAN JABLONEC N.N.            45:34    11:08 
   15 TJH9201   Tichý Tomáš                  TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC           46:04    11:38 
   16 SJI9307   Fuksa Jakub                  SJI OK JIHLAVA                      46:31    12:05 
   17 TUR9301   Zakouřil Vít                 TUR OOB TJ TURNOV                   46:35    12:09 
   18 STH9206   Vik Martin                   STH SK STUDENEC                     47:09    12:43 
   19 STH9203   Hladík František             STH SK STUDENEC                     48:30    14:04 
   20 SHK9203   Egrt Martin                  SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           49:15    14:49 
   21 CTB9201   Žanda Matěj                  CTB SKOB Chotěboř                   49:46    15:20 
   22 SJI9304   Zacha Ondřej                 SJI OK JIHLAVA                      50:09    15:43 
   23 LPU9304   Slanař Matěj                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         51:03    16:37 
   24 SHK9302   Provázek Jiří                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           51:47    17:21 
   25 DKP9301   Klaška Pavel                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               51:52    17:26 
   26 MAS9300   Šulc Marek                   MAS KČT AŠ                          52:29    18:03 
   27 SHK9301   Divecký František            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           53:53    19:27 
   28 STH9301   Klouček Martin               STH SK STUDENEC                     54:06    19:40 
   29 PGP9302   Prášek Přemysl               PGP SK PRAGA PRAHA                  56:01    21:35 
   30 VAM9301   Smutný Šimon                 VAM OOB VAMBERK                     56:46    22:20 
   31 LTP9300   Látal Dominik                LTP TJ Lokomotiva Teplice           79:11    44:45 
   32 TJN9204   Vokál David                  TJN TATRAN JABLONEC N.N.            84:42    50:16 

      VRL9301   Kubát Lukáš                  VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ          disk          



H18A  (33)                5.3 km  265 m   22 K    

    1 PHK9101   Kubát Pavel                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             39:56     0:00 
    2 JIL9001   Exner Jan                    JIL OK JILEMNICE                    42:14     2:18 
    3 TRI9103   Kantor Ondřej                TRI TJ TŽ TŘINEC                    43:06     3:10 
    4 VLI9001   Henych Ondřej                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           43:21     3:25 
    5 ZBM9101   Zimmermann Štěpán            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              43:36     3:40 
    6 TZL9101   Nečas Jiří                   TZL SKOB ZLÍN                       44:16     4:20 
    7 SRK9002   Ptáček Jiří                  SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       44:24     4:28 
    8 LPU9113   Procházka David              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         44:36     4:40 
    9 LPU9005   Nožka Radek                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         44:44     4:48 
   10 ASU9043   Vozda Vojtěch                ASU MAGNUS ORIENTEERING             44:52     4:56 
   11 LPU9006   Klapal Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         45:08     5:12 
   12 LPU9119   Bořil Petr                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         45:38     5:42 
   13 OOP9000   Melecký Martin               OOP TJ OPAVA                        45:46     5:50 
   14 LPU9001   Hovorka Lukáš                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         46:11     6:15 
   15 PHK9104   Kamenický Jakub              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             47:09     7:13 
   16 KAM9103   Nešpor Václav                KAM SK KAMENICE                     47:12     7:16 
   17 ZBM9005   Nykodým Miloš                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              47:19     7:23 
   18 LCE9001   Slezák Jiří                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               47:32     7:36 
   19 JIL9007   Klouček Tomáš                JIL OK JILEMNICE                    47:50     7:54 
   20 ASU9149   Strečko Marek                ASU MAGNUS ORIENTEERING             48:21     8:25 
   21 ASU9141   Hnilica Přemek               ASU MAGNUS ORIENTEERING             48:44     8:48 
   22 LCE9102   Vlažný Jakub                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               49:21     9:25 
   23 AOP9101   Peřinka Jan                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         49:33     9:37 
   24 OSN9036   Kamenický Matěj              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           50:33    10:37 
   25 KAM9100   Semík Vojtěch                KAM SK KAMENICE                     51:39    11:43 
   26 ABM9106   Hrobař Štěpán                ABM KOB MOIRA BRNO                  53:19    13:23 
   27 PGP9103   Landovský Tomáš              PGP SK PRAGA PRAHA                  54:09    14:13 
   28 SHK9103   Funda Jan                    SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           55:32    15:36 
   29 PHK9001   Zelenka Tomáš                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             57:01    17:05 
   30 SHK9101   Stulík Matěj                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           57:04    17:08 
   31 TZL9013   Kolárik Jan                  TZL SKOB ZLÍN                       60:31    20:35 
   32 MLA9102   Bína Martin                  MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  71:00    31:04 

      VBM9102   Bravený Vít                  VBM VSK MZLU BRNO                    disk          



H18B  (20)                4.3 km  185 m   20 K    

    1 TJN9101   Picek Jan                    TJN TATRAN JABLONEC N.N.            35:27     0:00 
    2 LTP9102   Škara Vojtěch                LTP TJ Lokomotiva Teplice           36:12     0:45 
    3 CHT9001   Krejsa Martin                CHT SK CHRAST                       37:03     1:36 
    4 LTU9102   Lazák Tomáš                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              37:48     2:21 
    5 LTU9002   Kult Martin                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              38:27     3:00 
    6 OKP9100   Novák Libor                  OKP OK24 PRAHA                      43:22     7:55 
    7 TJN9105   Večeřa Martin                TJN TATRAN JABLONEC N.N.            43:37     8:10 
    8 TUR9004   Franců Adam                  TUR OOB TJ TURNOV                   44:34     9:07 
    9 TJN9001   Hostaš Petr                  TJN TATRAN JABLONEC N.N.            45:00     9:33 
   10 TUR9002   Hyka Jan                     TUR OOB TJ TURNOV                   46:40    11:13 
   11 JIL9006   Černý Vojtěch                JIL OK JILEMNICE                    47:16    11:49 
   12 PHK9110   Azeb Karim                   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             47:46    12:19 
   13 NPA9002   Brendl Radek                 NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 48:53    13:26 
   14 VRL9102   Machek Vojta                 VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         48:55    13:28 
   15 LLI9001   Hoidekr Jan                  LLI TJ LOKO LIBEREC                 50:26    14:59 
   16 JHB9103   Kaser Dan                    JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           51:24    15:57 
   17 ROZ9100   Daněk Vojtěch                ROZ OK TOM ROZTOKY                  54:51    19:24 
   18 SHK9007   Souček Michal                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           56:45    21:18 
   19 KNC9103   Šedivý Ondřej                KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         63:31    28:04 

      LLI9002   Sobek Jiří                   LLI TJ LOKO LIBEREC                  disk          



H20A  (30)                5.3 km  265 m   22 K    

    1 ZBM8841   Chromý Adam                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              36:10     0:00 
    2 SSU8841   Král Vojtěch                 SSU SEVERKA ŠUMPERK                 39:36     3:26 
    3 ZBM8928   Zimmermann Jakub             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              41:18     5:08 
    4 SJC8818   Kodeda Štěpán                SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              41:21     5:11 
    5 ZBM8923   Klusáček Matěj               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              41:49     5:39 
    6 VLI8800   Škoda Jakub                  VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           42:24     6:14 
    7 SRK8902   Dusílek Adam                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       42:46     6:36 
    8 PHK8902   Kubát Jan                    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             42:47     6:37 
    9 ZBM8919   Hájek Daniel                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              43:00     6:50 
   10 LCE8803   Cahel Marek                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               43:13     7:03 
   11 ZBM8833   Bořil Tomáš                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              43:28     7:18 
   12 VBM8801   Bravený Adam                 VBM VSK MZLU BRNO                   43:42     7:32 
   13 CHA8801   Hradec Pavel                 CHA OK CHRASTAVA                    43:51     7:41 
   14 VIZ8911   Malý Ondřej                  VIZ SOKOL VIZOVICE                  43:53     7:43 
   15 SHK8901   Jirásek Michal               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           44:25     8:15 
   16 SSU8802   Poklop Martin                SSU SEVERKA ŠUMPERK                 44:34     8:24 
   17 OSN8800   Rajnošek Matěj               OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           45:49     9:39 
   18 VRB8906   Válek Filip                  VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        45:59     9:49 
   19 SRK8905   Pátek Lukáš                  SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       49:44    13:34 
   20 LCE8801   Perůtka Jan                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               50:47    14:37 
   21 UOL8903   Štrajt Michal                UOL SK UP OLOMOUC                   50:57    14:47 
   22 UOL8812   Zbranek Roman                UOL SK UP OLOMOUC                   52:49    16:39 
   23 PHK8802   Panchártek Jan               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             53:01    16:51 
   24 SHK8902   Šabatka Zdeněk               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           54:48    18:38 
   25 LCE8901   Vlažný Jan                   LCE SLOVAN LUHAČOVICE               55:00    18:50 
   26 PHK8903   Muller Martin                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             56:13    20:03 
   27 SJC8801   Špicar Petr                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              56:58    20:48 
   28 PGP8908   Mysliveček Marek             PGP SK PRAGA PRAHA                  58:13    22:03 
   29 JPV8817   Navrátil Tomáš               JPV SK PROSTĚJOV                    63:28    27:18 

      LCE8902   Slezák Zdeněk                LCE SLOVAN LUHAČOVICE                disk          



H20B  (11)                4.7 km  215 m   19 K    

    1 TTR8801   Fiala Martin                 TTR OOB TŘEBÍČ                      38:03     0:00 
    2 SRK8801   Klícha Martin                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       42:21     4:18 
    3 TJN8901   Kobr Tomáš                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            45:01     6:58 
    4 TAP8808   Hodek Michal                 TAP KOB TRETRA PRAHA                48:40    10:37 
    5 PZR8814   Hladílek Jan                 PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            49:30    11:27 
    6 SRK8805   Jirčák Ondřej                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       50:06    12:03 
    7 OSN8935   Hruška Onřej                 OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           51:08    13:05 
    8 VAM8802   Klapal Michal                VAM OOB VAMBERK                     54:27    16:24 
    9 LTP8801   Eiselt Jan                   LTP TJ Lokomotiva Teplice           59:36    21:33 
   10 PZR8903   Novohradský Petr             PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            62:24    24:21 
   11 CTB8901   Hájek Štěpán                 CTB SKOB Chotěboř                   62:33    24:30 



H21A  (62)                5.6 km  275 m   27 K    

    1 VBM7246   Fučík Karel                  VBM VSK MZLU BRNO                   45:25     0:00 
    2 PGP8202   Laciga Radek                 PGP SK PRAGA PRAHA                  47:20     1:55 
    3 JAM7100   Košárek Pavel                JAM SK JAMNICE                      47:21     1:56 
    4 SHK7801   Paclík Roman                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           47:50     2:25 
    5 VRB7201   Klech Richard                VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        47:59     2:34 
    6 VLI7701   Přinda Lukáš                 VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           48:19     2:54 
    7 SHK8212   Stulík Jakub                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           48:20     2:55 
    8 EKP7402   Seidl Miroslav               EKP EKONOM PRAHA                    49:07     3:42 
    8 KAM6501   Kozák Petr                   KAM SK KAMENICE                     49:07     3:42 
   10 ZBM8707   Bialožyt Michal              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              49:17     3:52 
   11 LLI7502   Peterka Vojtěch              LLI TJ LOKO LIBEREC                 49:45     4:20 
   12 JIL7701   Kolín Jan                    JIL OK JILEMNICE                    49:48     4:23 
   13 NPA6705   Zikmund Zdeněk               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 50:00     4:35 
   14 SHK8404   Gazdačko Jan                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           50:08     4:43 
   15 TJN5901   Zuzánek Zdeněk               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            50:20     4:55 
   16 SJC8709   Drobník Michal               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              50:31     5:06 
   17 SRK7807   Potštejnský Jan              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       50:51     5:26 
   18 NPA7502   Novák Jiří                   NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 51:07     5:42 
   19 EKP7414   Ondráček Radim               EKP EKONOM PRAHA                    51:11     5:46 
   20 PHK8101   Novotný Tomáš                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             51:55     6:30 
   21 VAM8401   Veverka Tomáš                VAM OOB VAMBERK                     52:05     6:40 
   22 PGP8301   Hora Vojtěch                 PGP SK PRAGA PRAHA                  52:08     6:43 
   23 PLU7417   Otruba Marek                 PLU SOKOL PLUMLOV                   52:10     6:45 
   23 TAP8511   Makovský Jakub               TAP KOB TRETRA PRAHA                52:10     6:45 
   25 PHK8602   Balcar Aleš                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             52:12     6:47 
   26 VRL8001   Hanč Petr                    VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         52:21     6:56 
   27 VRL7702   Polák Vlastimil              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         52:33     7:08 
   28 VSP7000   Bořánek Petr                 VSP USK PRAHA                       52:37     7:12 
   29 DKP8211   Janeček Oldřich              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               52:51     7:26 
   30 VLI7707   Habán Ivo                    VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           52:52     7:27 
   31 LPU6401   Kaplan Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         53:54     8:29 
   32 NPA7701   Novák Zdeněk                 NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 53:58     8:33 
   33 CHC8502   Pešek Ondřej                 CHC KOB Choceň                      54:39     9:14 
   33 PGP6501   Kondrát Martin               PGP SK PRAGA PRAHA                  54:39     9:14 
   35 PLU7917   Otruba Karel                 PLU SOKOL PLUMLOV                   55:22     9:57 
   36 TBM7327   Štěpánek Martin              TBM TESLA BRNO                      55:30    10:05 
   37 PGP6401   Janovský Tomáš               PGP SK PRAGA PRAHA                  55:39    10:14 
   38 ZBM8740   Zelinka Jiří                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              55:56    10:31 
   39 TZL8714   Krajča Tomáš                 TZL SKOB ZLÍN                       56:12    10:47 
   40 HAR7203   Schröter Pavel               HAR OK HARCOV                       56:27    11:02 
   41 KSU7945   Turczer Petr                 KSU KVS ŠUMPERK                     56:29    11:04 
   42 FSP7901   Fibír Tomáš                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          56:44    11:19 
   43 LCE7701   Bencúr Juraj                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               56:58    11:33 
   44 LPU6901   Fencl Petr                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         57:04    11:39 
   45 ZBM8201   Otrusina Jiří                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              57:31    12:06 
   46 KSU5801   Šrámek Jaromír               KSU KVS ŠUMPERK                     57:36    12:11 
   47 PGP8302   Sysel Ondřej                 PGP SK PRAGA PRAHA                  57:50    12:25 
   48 SJI8306   Kadlec Jan                   SJI OK JIHLAVA                      57:57    12:32 
   49 SJI8304   Kratochvíl Martin            SJI OK JIHLAVA                      58:58    13:33 
   50 LPU7308   Vávra Jaroslav               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         59:02    13:37 
   51 VLI7503   Pachner Pavel                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           59:46    14:21 
   52 PGP8700   Sysel Ctibor                 PGP SK PRAGA PRAHA                  59:54    14:29 
   53 MAS5501   Pilař Karel                  MAS KČT AŠ                          60:29    15:04 
   54 DOB8304   Khýn Vítězslav               DOB KOB DOBRUŠKA                    61:42    16:17 
   55 SHK7605   Svoboda Ondřej               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           62:38    17:13 
   56 PHK7605   Kadeřávek Petr               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             62:52    17:27 
   57 FSP7800   Princl Pavel                 FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          63:34    18:09 
   58 CTB7902   Hübner Jan                   CTB SKOB Chotěboř                   63:49    18:24 
   59 DKP8304   Žaloudek Petr                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               63:51    18:26 

      DKP8605   Vlach Martin                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA                disk          
      HAR7301   Martan Jiří                  HAR OK HARCOV                        disk          
      SJC8015   Kalenský Tomáš               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          



H21B  (90)                5.2 km  230 m   25 K    

    1 SJC7701   Koťátko Zdeněk               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              41:30     0:00 
    2 LPU7601   Jirásek Aleš                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         42:17     0:47 
    3 SLP7704   Šafka Jan                    SLP SK SLAVIA PRAHA                 42:30     1:00 
    4 CHA7800   Kadavý Petr                  CHA OK CHRASTAVA                    42:35     1:05 
    5 VRL7501   Wohanka Pavel                VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         42:53     1:23 
    6 VSP6801   Gajda Jan                    VSP USK PRAHA                       43:10     1:40 
    7 LPM8500   Šilhavý Jakub                LPM OK LOKO PLZEŇ                   43:13     1:43 
    8 SLP8503   Fišer Jiří                   SLP SK SLAVIA PRAHA                 43:18     1:48 
    9 AOP6501   Hadač Miroslav               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         44:55     3:25 
   10 DKP8013   Horálek Radek                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               45:26     3:56 
   11 FSP7610   Kužel Tomáš                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          45:37     4:07 
   11 SJC8205   Hanzl Tomáš                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              45:37     4:07 
   13 VBM8702   Kočí Martin                  VBM VSK MZLU BRNO                   45:42     4:12 
   14 CHC7502   Švadlena Pavel               CHC KOB Choceň                      46:04     4:34 
   15 PGP8009   Voráček Michal               PGP SK PRAGA PRAHA                  46:14     4:44 
   16 MFP7403   Rožek David                  MFP MFF UK PRAHA                    46:26     4:56 
   17 SJC7010   Zlámal Petr                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              46:50     5:20 
   18 FSP7400   Kurfurst Pavel               FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          47:02     5:32 
   19 PGP8401   Buzek Martin                 PGP SK PRAGA PRAHA                  47:38     6:08 
   20 LPU7811   Kárník Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         47:39     6:09 
   21 LPU8503   Fukátko Petr                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:22     6:52 
   22 LIT8401   Macek Jiří                   LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        48:35     7:05 
   23 CTB7801   Král Aleš                    CTB SKOB Chotěboř                   49:03     7:33 
   24 VIZ8400   Jahn Petr                    VIZ SOKOL VIZOVICE                  49:16     7:46 
   25 ZBP7800   Pražák Jiří                  ZBP SK ZBRASLAV                     49:21     7:51 
   26 LPU8505   Herman Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         49:32     8:02 
   27 LPM7901   Buriánek Kamil               LPM OK LOKO PLZEŇ                   49:45     8:15 
   28 DOK8700   Novák Daniel                 DOK OK DOKSY                        49:49     8:19 
   29 LDC7700   Nehasil David                LDC KOB DĚČÍN                       49:58     8:28 
   30 VLI6205   Poloprutský Tomáš            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           50:02     8:32 
   31 KAM6700   Škvor Martin                 KAM SK KAMENICE                     50:05     8:35 
   32 KRE6401   Zimmermann Pavel             KRE SOKOL KŘEMŽE                    50:14     8:44 
   32 SCP7417   Boudny Jan                   SCP OK SPARTA PRAHA                 50:14     8:44 
   34 TUV7402   Kvapil Petr                  TUV SOK TJ TURNOV                   50:16     8:46 
   35 FSP7900   Čech Jan                     FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          50:36     9:06 
   36 TTR8201   Kříž Lukáš                   TTR OOB TŘEBÍČ                      51:07     9:37 
   37 SJC7303   Kraus Petr                   SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              51:18     9:48 
   38 TEM7901   Korecký Miroslav             TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE              52:06    10:36 
   39 SCP7500   Khel Richard                 SCP OK SPARTA PRAHA                 52:08    10:38 
   40 SHK8508   Svoboda Petr                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           52:31    11:01 
   41 CHT8001   Matras Tomáš                 CHT SK CHRAST                       52:35    11:05 
   41 UOL8805   Špacír Jan                   UOL SK UP OLOMOUC                   52:35    11:05 
   43 PHK8403   Ježek Jiří                   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             52:53    11:23 
   44 PHK8505   Veselý Ondřej                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             53:07    11:37 
   45 LPU8105   Fukátko Jan                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         53:22    11:52 
   46 LPU7604   Držka Štěpán                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         53:29    11:59 
   47 SHK7101   Hanovec Petr                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           53:46    12:16 
   48 ZBP7601   Dvořák Miroslav              ZBP SK ZBRASLAV                     53:59    12:29 
   49 CTB7701   Gregor Martin                CTB SKOB Chotěboř                   54:02    12:32 
   50 CHA8605   Vajc Jan                     CHA OK CHRASTAVA                    54:08    12:38 
   51 STH7401   Chrást Tomáš                 STH SK STUDENEC                     54:10    12:40 
   52 SJI8309   Jirků Roman                  SJI OK JIHLAVA                      54:18    12:48 
   53 VBM8102   Rouš Pavel                   VBM VSK MZLU BRNO                   54:32    13:02 
   54 CHA8604   Ježek Lukáš                  CHA OK CHRASTAVA                    54:58    13:28 
   55 CHA7900   Vokál Vojtěch                CHA OK CHRASTAVA                    54:59    13:29 
   56 VCB8701   Hošek Radim                  VCB TJ OB České Budějovice          55:10    13:40 
   57 PHK7107   Mašata Roman                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             56:04    14:34 
   58 TAP8610   Zajíc Vítězslav              TAP KOB TRETRA PRAHA                57:09    15:39 
   59 LIT8002   Kučerka Jan                  LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        57:15    15:45 
   60 VSP7800   Kopecký Pavel                VSP USK PRAHA                       57:21    15:51 
   61 AOP6502   Schuster Martin              AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         57:34    16:04 
   62 LPM8301   Suchý Ondřej                 LPM OK LOKO PLZEŇ                   58:08    16:38 
   63 ZBP7302   Vaněk Petr                   ZBP SK ZBRASLAV                     58:31    17:01 
   64 ZBM7609   Pátek Richard                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              58:33    17:03 
   65 HAR7501   Vokurka Jan                  HAR OK HARCOV                       60:13    18:43 
   66 LPM7206   Bohuslav Václav              LPM OK LOKO PLZEŇ                   60:16    18:46 
   66 SNA7105   Doucha Jiří                  SNA START NÁCHOD                    60:16    18:46 
   68 MFP7100   Šimša Jaromír                MFP MFF UK PRAHA                    60:36    19:06 
   69 EKP7301   Lebeda Dušan                 EKP EKONOM PRAHA                    61:00    19:30 
   70 TUR7202   Kubíček Zdeněk               TUR OOB TJ TURNOV                   61:23    19:53 
   71 CHT8601   Kysilko Zdeněk               CHT SK CHRAST                       62:03    20:33 
   72 LPU8701   Fiala Petr                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         62:10    20:40 
   72 VRL7601   Kutlvašr Ruda                VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         62:10    20:40 
   74 LIT7605   Pavlík Libor                 LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        62:19    20:49 
   75 SHK7600   Čečka Jiří                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           62:37    21:07 
   76 TJH6401   Tichý Martin                 TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC           62:39    21:09 
   77 FSP6104   Borovička Milan              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          62:53    21:23 
   78 EKP8211   Kalina Miroslav              EKP EKONOM PRAHA                    63:32    22:02 
   79 SCP6901   Rakovec Michal               SCP OK SPARTA PRAHA                 64:20    22:50 
   80 FSP6803   Žáček Martin                 FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          65:11    23:41 
   81 EKP6701   Janeček Jura                 EKP EKONOM PRAHA                    65:18    23:48 
   82 MKP7801   Vaněček Jáchym               MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         66:04    24:34 
   83 TZL8001   Novotný Jiří                 TZL SKOB ZLÍN                       66:56    25:26 
   84 ZBM8001   König Lukáš                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              72:00    30:30 
   85 KSH8401   Hulec Jakub                  KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY               74:16    32:46 
   86 LIT8202   Kučerka David                LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        76:15    34:45 
   87 ZBM8411   Liščinský Tomáš              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              82:04    40:34 

      CHC8603   Pátek Michal                 CHC KOB Choceň                       disk          
      CTB8201   Král Michal                  CTB SKOB Chotěboř                    disk          
      SMR7800   Lukavec Petr                 SMR SK SNS Smržovka                  disk          



H21C  (35)                4.8 km  220 m   18 K    

    1 ABM6708   Přikryl Petr                 ABM KOB MOIRA BRNO                  41:51     0:00 
    2 TUR8402   Brož Marek                   TUR OOB TJ TURNOV                   43:59     2:08 
    3 PGP7602   Nemšovský Petr               PGP SK PRAGA PRAHA                  44:05     2:14 
    4 DKL8601   Cabrnoch Jan                 DKL KLUB OB KLADNO                  45:46     3:55 
    5 PHK8005   Černý Michal                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             47:30     5:39 
    6 ASU7907   Fátor Jan                    ASU MAGNUS ORIENTEERING             48:07     6:16 
    7 VLI7400   Harazin Martin               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           48:52     7:01 
    8 DOB8001   Preininger Luděk             DOB KOB DOBRUŠKA                    50:58     9:07 
    9 EKP7103   Bolehovský Pavel             EKP EKONOM PRAHA                    51:23     9:32 
   10 KSU7849   Růžička Lukáš                KSU KVS ŠUMPERK                     52:15    10:24 
   11 TJN5549   Kunc Radovan                 TJN TATRAN JABLONEC N.N.            52:48    10:57 
   12 ZBM7531   Tomeš Petr                   ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              52:54    11:03 
   13 SJI7823   Prošek Michal                SJI OK JIHLAVA                      53:02    11:11 
   14 SRK7102   Heřman Daniel                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       54:43    12:52 
   15 PHK7902   Procházka Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             56:05    14:14 
   16 MOV7105   Žebrák Zdeněk                MOV SKOB OSTRAVA                    56:45    14:54 
   17 ASU7517   Aleš David                   ASU MAGNUS ORIENTEERING             57:00    15:09 
   18 DKP8509   Dlouhý Petr                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               57:01    15:10 
   18 EKP7900   Rozkošný Karel               EKP EKONOM PRAHA                    57:01    15:10 
   20 PVP5301   David František              PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              57:09    15:18 
   21 FSP6605   Cincibus Pavel               FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          57:15    15:24 
   22 LDC6401   Vlček Petr                   LDC KOB DĚČÍN                       57:26    15:35 
   23 TRC7200   Fuják Vladimír               TRC SKOB BETA TŘINEC                58:43    16:52 
   24 JIL7501   Hlaváč David                 JIL OK JILEMNICE                    61:20    19:29 
   25 LTU8401   Jána Michal                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              63:11    21:20 
   26 SCP5200   Přeček Zdeněk                SCP OK SPARTA PRAHA                 63:13    21:22 
   27 ZVO6803   Beránek Radek                ZVO OB SK ZVOLE                     65:26    23:35 
   28 TJN8705   Duda Tonda                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            66:09    24:18 
   29 PVP7200   Ptáček Jan                   PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              67:04    25:13 
   30 MFP6301   Forst Libor                  MFP MFF UK PRAHA                    68:02    26:11 
   31 DOB8803   Lžíčař Martin                DOB KOB DOBRUŠKA                    68:41    26:50 
   32 TAP8605   Hejtmánek Martin             TAP KOB TRETRA PRAHA                69:06    27:15 
   33 LBE7600   Červenka Jakub               LBE LOKO BEROUN                     69:48    27:57 

      PVP7007   Picka Jan                    PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS               disk          
      SJC7002   Ropek Rudolf                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          



H21E  (47)                6.3 km  290 m   29 K    

    1 TBM8201   Kozák Osvald                 TBM TESLA BRNO                      42:40     0:00 
    2 PGP8409   Šedivý Jan                   PGP SK PRAGA PRAHA                  44:38     1:58 
    3 TZL8131   Smola Michal                 TZL SKOB ZLÍN                       46:06     3:26 
    4 SHK7601   Hepner David                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           46:40     4:00 
    5 SHK7309   Jedlička Michal              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           47:02     4:22 
    6 ZBM8506   Rajnošek Zdeněk              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              47:28     4:48 
    7 LPU7907   Hovorka Jan                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:23     5:43 
    8 SJC8702   Holas Štěpán                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              48:39     5:59 
    8 TZL6808   Šidla Jan                    TZL SKOB ZLÍN                       48:39     5:59 
   10 TZL7135   Žemlík Pavel                 TZL SKOB ZLÍN                       48:55     6:15 
   11 DKP8306   Janata Martin                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               48:58     6:18 
   12 SHK8702   Šmehlík Eduard               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           49:04     6:24 
   13 LPU8304   Štěrba Zbyněk                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         49:17     6:37 
   14 VLI7702   Matějů Michal                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           49:22     6:42 
   15 ZBM8507   Palas Jan                    ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              50:11     7:31 
   16 TBM8002   Udržal Tomáš                 TBM TESLA BRNO                      50:27     7:47 
   17 SCP6800   Pospíšil Vít                 SCP OK SPARTA PRAHA                 50:31     7:51 
   18 KSU7940   Halama Jakub                 KSU KVS ŠUMPERK                     50:48     8:08 
   19 DKP7911   Mrázek Jiří                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               51:07     8:27 
   20 JPV8002   Henek Vladan                 JPV SK PROSTĚJOV                    51:28     8:48 
   21 DKP8200   Procházka Tomáš              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               51:32     8:52 
   22 LCE7835   Hanslián David               LCE SLOVAN LUHAČOVICE               52:06     9:26 
   23 SJC8202   Kazda Ondřej                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              52:34     9:54 
   24 PGP8610   Jan Flašar                   PGP SK PRAGA PRAHA                  53:00    10:20 
   25 SJI7419   Lauerman Jan                 SJI OK JIHLAVA                      53:24    10:44 
   26 TZL8002   Slováček Tomáš               TZL SKOB ZLÍN                       53:29    10:49 
   27 JAM7600   Besta Michal                 JAM SK JAMNICE                      53:40    11:00 
   28 DKP8201   Procházka Jan                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               53:57    11:17 
   29 SSU8243   Král Václav                  SSU SEVERKA ŠUMPERK                 54:31    11:51 
   30 VLI7801   Heczko Robert                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           54:35    11:55 
   31 ZBM8433   Kabáth David                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              54:42    12:02 
   32 TZL8508   Dlabaja Štěpán               TZL SKOB ZLÍN                       55:12    12:32 
   33 PGP7601   Matějů Luboš                 PGP SK PRAGA PRAHA                  55:46    13:06 
   34 TZL8603   Přibyl Broněk                TZL SKOB ZLÍN                       55:57    13:17 
   35 VBM8103   Mazal Zdeněk                 VBM VSK MZLU BRNO                   56:07    13:27 
   36 2017700   Songyang                     201 Nation Team of CHINA            56:46    14:06 
   37 JIL8702   Malý Aleš                    JIL OK JILEMNICE                    57:04    14:24 
   38 2018300   Li Guilong                   201 Nation Team of CHINA            57:24    14:44 
   39 SCP8103   Kovář Miroslav               SCP OK SPARTA PRAHA                 58:03    15:23 
   40 PGP7506   Pokorný Ondřej               PGP SK PRAGA PRAHA                  59:25    16:45 
   41 TZL8301   Krejčík Jiří                 TZL SKOB ZLÍN                       60:11    17:31 
   42 SJI7313   Prášil Marek                 SJI OK JIHLAVA                      60:50    18:10 
   43 2018600   Wu Yongwen                   201 Nation Team of CHINA            67:07    24:27 
   44 2018602   Cao Bin                      201 Nation Team of CHINA            67:21    24:41 
   45 2017500   Liang Fangyong               201 Nation Team of CHINA            97:26    54:46 
   46 2018601   Pan Rui                      201 Nation Team of CHINA           136:51    94:11 

      VLI6001   Henych Petr                  VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            disk          



H35B  (27)                4.9 km  220 m   20 K    

    1 SJI7104   Venhoda Milan                SJI OK JIHLAVA                      43:04     0:00 
    2 LCE6413   Vavrys Petr                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               44:15     1:11 
    3 PHK6502   Novotný Milan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             45:10     2:06 
    4 PGP7203   Baldrian Petr                PGP SK PRAGA PRAHA                  48:02     4:58 
    5 SCP7105   Žemla Tomáš                  SCP OK SPARTA PRAHA                 48:34     5:30 
    6 PHK7302   Samek Petr                   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             48:43     5:39 
    7 DKP6601   Illner Jakub                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               49:57     6:53 
    8 PHK6503   Kavalír Karel                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             50:30     7:26 
    9 SJH6901   Kubičko Petr                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        50:53     7:49 
   10 PHK7001   Cichý David                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             52:05     9:01 
   11 AOP6301   Peřinka Jan                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         53:01     9:57 
   12 PGP7101   Drbal Jan                    PGP SK PRAGA PRAHA                  53:10    10:06 
   13 LDC7101   Nehasil Vladislav            LDC KOB DĚČÍN                       54:22    11:18 
   14 LTP7001   Žejdlík Michal               LTP TJ Lokomotiva Teplice           56:54    13:50 
   15 PHK6702   Růžička Ivan                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             59:23    16:19 
   16 TZL4902   Jelínek Petr                 TZL SKOB ZLÍN                       61:11    18:07 
   17 SLA7000   Doubek Petr                  SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             61:21    18:17 
   18 LTP6500   Kučera Martin                LTP TJ Lokomotiva Teplice           63:07    20:03 
   19 SJH7001   Beneš Jan                    SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        66:54    23:50 
   20 SHK6901   Müller Robert                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           67:35    24:31 
   21 KRL6701   Hanák Martin                 KRL KOMETA KRALOVICE                67:45    24:41 
   22 SHK7001   Netuka Jan                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           68:41    25:37 
   23 PHK6601   Kamenický Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             74:28    31:24 
   24 LBE7000   Uhlíř Patrik                 LBE LOKO BEROUN                     78:18    35:14 
   25 LJN7201   Rulc Zdeněk                  LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nisou      81:03    37:59 
   26 SHK6601   Souček Karel                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           89:21    46:17 
   27 TJN7101   Vokál David                  TJN TATRAN JABLONEC N.N.           100:14    57:10 



H40B  (29)                4.7 km  215 m   19 K    

    1 OKP6601   Richtr Aleš                  OKP OK24 PRAHA                      44:28     0:00 
    2 LBE6400   Mezník Vladimír              LBE LOKO BEROUN                     48:37     4:09 
    3 FYD6400   Macháček Aleš                FYD JKOB FRÝDLANT V Č.              49:06     4:38 
    4 DKP6501   Seifert Jan                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               49:10     4:42 
    5 DKP6500   Klaška Pavel                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               49:11     4:43 
    6 TJN6301   Schindler Jiří               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            51:02     6:34 
    7 SHK6401   Teplý Jiří                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           51:22     6:54 
    8 EKP6301   Koucký Roman                 EKP EKONOM PRAHA                    51:27     6:59 
    9 LBE6800   Karmazín Pavel               LBE LOKO BEROUN                     52:21     7:53 
   10 SBR6601   Sklenář Josef                SBR SKOB BRUNTÁL                    52:26     7:58 
   11 SJC6510   Chloupek Vít                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              52:30     8:02 
   12 VRL6401   Havel Leoš                   VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         52:40     8:12 
   13 CTB6601   Voborník Petr                CTB SKOB Chotěboř                   54:40    10:12 
   14 VSP6506   Hartman Aleš                 VSP USK PRAHA                       56:26    11:58 
   15 FSP6700   Kraus Milan                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          57:21    12:53 
   16 KON6515   Hlava Miroslav               KON KOB KONICE                      57:36    13:08 
   17 LPU6503   Procházka Tomáš              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         59:15    14:47 
   18 VAM6403   Hostaš Zdeněk                VAM OOB VAMBERK                     59:59    15:31 
   19 MOV6701   Holec Jan                    MOV SKOB OSTRAVA                    61:36    17:08 
   20 LPU6504   Procházka Radek              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         61:48    17:20 
   21 SJI6301   Petráček Aleš                SJI OK JIHLAVA                      65:08    20:40 
   22 PHK6401   Hlaváček Lubomír             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             65:15    20:47 
   23 CTB6702   Karásek Luděk                CTB SKOB Chotěboř                   66:18    21:50 
   24 MLA6708   Bína Pavel                   MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  67:18    22:50 
   25 LLI6302   Sobek Pavel                  LLI TJ LOKO LIBEREC                 67:40    23:12 
   26 CTB6701   Žanda Jan                    CTB SKOB Chotěboř                   67:46    23:18 
   27 LTU6501   Hanuš Pavel                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              70:22    25:54 
   28 TJN6802   Posselt Martin               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            74:54    30:26 

      API6401   Funda Jiří                   API OK ANDANTE PÍSEK                 disk          



H45B  (52)                4.5 km  185 m   18 K    

    1 DOK6300   Hradecký Jaroslav            DOK OK DOKSY                        40:25     0:00 
    2 MLA5801   Milota Josef                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  41:44     1:19 
    3 TUR5501   Folprecht Miroslav           TUR OOB TJ TURNOV                   43:55     3:30 
    4 TTR6101   Nešpor Jan                   TTR OOB TŘEBÍČ                      44:31     4:06 
    5 PGP6300   Slavík Viktor                PGP SK PRAGA PRAHA                  46:59     6:34 
    6 SHK5801   Hausvater Karel              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           47:09     6:44 
    7 PGP6301   Přibík Jan                   PGP SK PRAGA PRAHA                  47:17     6:52 
    8 TJP4900   Peterka František            TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           48:16     7:51 
    9 DCE5500   Procházka Antonín            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              48:58     8:33 
   10 PCB5901   Blabla Zdeněk                PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE            49:08     8:43 
   11 HCE5900   Kettner Pavel                HCE SOKOL HOSTIVICE                 49:17     8:52 
   12 PGP6003   Hrabánek David               PGP SK PRAGA PRAHA                  49:27     9:02 
   13 VPM5901   Oldřich Kodeda               VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ             49:43     9:18 
   14 LTU5802   Horák Jiří                   LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              49:50     9:25 
   15 VLI6300   Petr Josef                   VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           51:06    10:41 
   16 MAS5200   Chotětický Václav            MAS KČT AŠ                          51:47    11:22 
   17 JIL6103   Havlíček Libor               JIL OK JILEMNICE                    51:55    11:30 
   18 KPY6201   Kohl Jiří                    KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.           53:53    13:28 
   19 PVP6104   Kroupa Václav                PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              53:55    13:30 
   20 JIL6301   Mechl Miroslav               JIL OK JILEMNICE                    54:03    13:38 
   21 MFP6302   Šimek Miroslav               MFP MFF UK PRAHA                    54:25    14:00 
   22 SCP5900   Kavka Jiří                   SCP OK SPARTA PRAHA                 55:06    14:41 
   23 TBM6307   Nykodým Petr                 TBM TESLA BRNO                      56:38    16:13 
   24 SNA6301   Imlauf Martin                SNA START NÁCHOD                    56:45    16:20 
   25 LPU6102   Roudný Václav                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         57:15    16:50 
   26 OSN6005   Wurzel Břetislav             OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           58:02    17:37 
   27 CHA6200   Gorčica Pavel                CHA OK CHRASTAVA                    58:14    17:49 
   28 SCP6100   Vrabec Martin                SCP OK SPARTA PRAHA                 58:51    18:26 
   29 MKP4700   Koč Zdeněk                   MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         60:32    20:07 
   30 LTP6102   Kovář Karel                  LTP TJ Lokomotiva Teplice           60:53    20:28 
   31 MKP5800   Tomaščin Jaroslav            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         61:07    20:42 
   32 LLI5901   Hoidekr Pavel                LLI TJ LOKO LIBEREC                 61:24    20:59 
   33 DCE6100   Pavlů Jaroslav               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              63:02    22:37 
   34 OSN6207   Bořil Petr                   OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           67:26    27:01 
   35 DOK6200   Kořínek Zdeněk               DOK OK DOKSY                        67:44    27:19 
   36 MAS5400   Chotětický Jan               MAS KČT AŠ                          69:57    29:32 
   37 CHC6001   Janeba Petr                  CHC KOB Choceň                      70:06    29:41 
   38 DCE5400   Jaroš Vladimír               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              72:15    31:50 
   39 PEN6200   Vydra Pavel                  PEN OK RECO SPORT                   72:53    32:28 
   40 LDC5801   Vlk Josef                    LDC KOB DĚČÍN                       74:35    34:10 
   41 LPU5905   Novotný Miroslav             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         75:45    35:20 
   42 SRK6101   Mádle Petr                   SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       76:34    36:09 
   43 LPU5904   Bolech Jiří                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         77:32    37:07 
   44 SLA6200   Malec Jaroslav               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             80:54    40:29 
   45 TAP5802   Hejtmánek Vladimír           TAP KOB TRETRA PRAHA                85:06    44:41 
   46 LTU6301   Petržela Pavel               LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              88:00    47:35 
   47 MAS5401   Hájek Jan                    MAS KČT AŠ                          88:52    48:27 
   48 SCP6101   Zuna Jaroslav                SCP OK SPARTA PRAHA                 91:32    51:07 
   49 KPY5701   Dobeš Václav                 KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.           97:39    57:14 
   50 PGP5900   Grivalský Michal             PGP SK PRAGA PRAHA                  99:41    59:16 

      ABR6301   Kolář Rudolf                 ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL              disk          
      JIL6101   Král Martin                  JIL OK JILEMNICE                     disk          



H50B  (44)                4.3 km  185 m   20 K    

    1 VSP5700   Škorpil Martin               VSP USK PRAHA                       37:23     0:00 
    2 NPA5101   Kalibán Jaroslav             NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 41:19     3:56 
    3 VSP5001   Uher Petr                    VSP USK PRAHA                       41:54     4:31 
    4 TJN5604   Novotný Otakar               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            41:58     4:35 
    5 MLA5701   Michalec Jan                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  43:31     6:08 
    6 CHT5801   Štefec Jaroslav              CHT SK CHRAST                       43:36     6:13 
    7 JEN5801   Sucharda Jiří                JEN OB JENIŠOVICE                   43:42     6:19 
    8 SHK5702   Gazdačko Milan               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           45:43     8:20 
    9 OSN5501   Hruška Jiří                  OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           45:56     8:33 
   10 DOK5500   Novák Tom                    DOK OK DOKSY                        46:08     8:45 
   11 TUR5803   Konopáč Jiří                 TUR OOB TJ TURNOV                   46:21     8:58 
   12 STB5701   Ludvík Petr                  STB STADION NOVÝ BOR                46:36     9:13 
   13 CHA5500   Kaška Rudolf                 CHA OK CHRASTAVA                    47:22     9:59 
   14 PHK5701   Běhoun Pavel                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             47:47    10:24 
   15 TTR5601   Klusáček Martin              TTR OOB TŘEBÍČ                      48:23    11:00 
   16 PGP5501   Doležal Miroslav             PGP SK PRAGA PRAHA                  48:28    11:05 
   17 LPU5408   Štěrba Pavel                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:38    11:15 
   18 AOP5401   Sykora Jiří                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         49:07    11:44 
   18 KNC5501   Jun Drahomír                 KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         49:07    11:44 
   20 SRK5701   Kulhavý Josef                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       49:27    12:04 
   21 DKL5400   Cabrnoch Jiří                DKL KLUB OB KLADNO                  49:48    12:25 
   22 LPU5404   Juračka Vojtěch              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         50:49    13:26 
   23 DKL5200   Šorm Miroslav                DKL KLUB OB KLADNO                  52:02    14:39 
   24 SJC5801   Beneš Josef                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              52:25    15:02 
   25 VSP5202   Píchal Jan                   VSP USK PRAHA                       52:30    15:07 
   26 EKP5500   Šedivý Jiří                  EKP EKONOM PRAHA                    53:07    15:44 
   27 EKP5601   Bochenek Milan               EKP EKONOM PRAHA                    53:09    15:46 
   28 DKP5700   Dlouhý Jiří                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               53:25    16:02 
   29 DKL5201   Brumek Stanislav             DKL KLUB OB KLADNO                  53:57    16:34 
   30 LTP5802   Eiselt Miloš                 LTP TJ Lokomotiva Teplice           54:21    16:58 
   31 STH5501   Junek Petr                   STH SK STUDENEC                     54:41    17:18 
   32 PGP5601   Šámal Václav                 PGP SK PRAGA PRAHA                  60:56    23:33 
   33 TJN5602   Horák Petr                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            62:14    24:51 
   34 LPU5401   Klimpl Petr                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         63:20    25:57 
   35 OKP5701   Červinka Stanislav           OKP OK24 PRAHA                      64:39    27:16 
   36 LPU5801   Vícha Vladimír               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         64:54    27:31 
   37 LOL5601   Poklop Lubomír               LOL SK OK OLOMOUC                   65:26    28:03 
   38 JEN5301   Jedlička Miroslav            JEN OB JENIŠOVICE                   67:09    29:46 
   39 TJN5101   Böhm Karel                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            67:40    30:17 
   40 LIT5802   Nerad Jaroslav               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        69:51    32:28 
   41 SCP5500   Jahn Pavel                   SCP OK SPARTA PRAHA                 74:14    36:51 
   42 FSP5801   Šváb Jan                     FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          77:07    39:44 
   43 LPU5407   Herman Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         77:47    40:24 

      EKP5800   Fanta Miroslav               EKP EKONOM PRAHA                     disk          



H55B  (36)                3.6 km  165 m   19 K    

    1 VLI5101   Přinda Oldřich               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           39:37     0:00 
    2 LPU5201   Farář Václav                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         41:36     1:59 
    3 LPU5101   Knap Jan                     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         42:45     3:08 
    4 VSP5203   Polák Zdeněk                 VSP USK PRAHA                       45:02     5:25 
    5 TJN4901   Lukavec Miloslav             TJN TATRAN JABLONEC N.N.            45:13     5:36 
    6 DLT5001   Babický Tomáš                DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE          45:51     6:14 
    6 NPA5001   Novák Karel                  NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 45:51     6:14 
    8 VSP5000   Hořínek Jaroslav             VSP USK PRAHA                       45:56     6:19 
    9 JIL5201   Erlebach Josef               JIL OK JILEMNICE                    46:50     7:13 
   10 CHT5301   Matras Jaroslav              CHT SK CHRAST                       47:10     7:33 
   11 LTU4801   Rejmont Milan                LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              47:42     8:05 
   12 BOV5001   Miřijovský Přemek            BOV BANÍK OSTRAVA OKD               47:48     8:11 
   13 VRL4901   Knobloch Jindřich            VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         47:56     8:19 
   14 DKP4900   Stehno Pavel                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               47:58     8:21 
   15 DOK5000   Rančák Josef                 DOK OK DOKSY                        48:00     8:23 
   16 VSP5100   Hora Vladimír                VSP USK PRAHA                       48:18     8:41 
   17 PGP5200   Sysel Zdeněk                 PGP SK PRAGA PRAHA                  50:34    10:57 
   18 VPM5101   Laciga Jiří                  VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ             51:01    11:24 
   19 LBE4900   Tvrdek Vojtěch               LBE LOKO BEROUN                     51:08    11:31 
   20 LPU5001   Farář Jaroslav               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         51:35    11:58 
   21 JEN5201   Bárta Miroslav               JEN OB JENIŠOVICE                   51:50    12:13 
   22 KSU4900   Komárek Jaromír              KSU KVS ŠUMPERK                     54:26    14:49 
   23 CHA4901   Kadavý Zdeněk                CHA OK CHRASTAVA                    55:08    15:31 
   24 TUR5102   Provazník Jiří               TUR OOB TJ TURNOV                   57:31    17:54 
   25 PGP5103   Jelínek Martin               PGP SK PRAGA PRAHA                  59:00    19:23 
   26 MKP5100   Liberský Mirko               MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         59:04    19:27 
   27 LLI4702   Peterka Josef                LLI TJ LOKO LIBEREC                 61:04    21:27 
   28 CHA5003   Ševčík Milan                 CHA OK CHRASTAVA                    64:16    24:39 
   29 LBE5000   Hamáček Bohuslav             LBE LOKO BEROUN                     66:15    26:38 
   30 LIT5301   Pavlík Miroslav              LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        67:07    27:30 
   31 MKP5000   Toušek Miloslav              MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         67:38    28:01 
   32 CHA5002   Lusk Karel                   CHA OK CHRASTAVA                    76:56    37:19 
   33 SCP5201   Hojný Oldřich                SCP OK SPARTA PRAHA                 78:00    38:23 
   34 CHA5100   Barták Jiří                  CHA OK CHRASTAVA                    80:43    41:06 
   35 MKP4900   Čenovský Jiří                MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         94:23    54:46 

      KBP4500   Valter Petr                  KBP KBP PRAHA                        disk          



H60B  (32)                3.6 km  165 m   19 K    

    1 PZR4417   Pospíšil Jaromír             PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            42:21     0:00 
    2 SRK4702   Hrobař Rudolf                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       47:00     4:39 
    3 TUV4701   Pospíšil Jiří                TUV SOK TJ TURNOV                   47:23     5:02 
    4 SCP4700   Buriánek Jaromír             SCP OK SPARTA PRAHA                 49:34     7:13 
    5 KAD4701   Janda Josef                  KAD Originální Vivalín team K.      49:55     7:34 
    6 SCP4600   Novák Miloš                  SCP OK SPARTA PRAHA                 50:00     7:39 
    7 SLA4700   Švec Zdeněk                  SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             51:40     9:19 
    8 SRK4701   Vítek Zdeněk                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       52:21    10:00 
    9 CHC4601   Švadlena Jiří                CHC KOB Choceň                      53:57    11:36 
   10 PZR4800   Kříž Pavel                   PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            54:42    12:21 
   11 CHA4700   Smetana Radim                CHA OK CHRASTAVA                    54:44    12:23 
   12 CHT4802   Vítek Josef                  CHT SK CHRAST                       56:46    14:25 
   13 SCH4701   Jirásek Jaroslav             SCH TJ Skalka Cheb                  56:50    14:29 
   14 MLA4401   Fišák Jan                    MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  57:13    14:52 
   15 VCB4801   Rychtecký Josef              VCB TJ OB České Budějovice          59:03    16:42 
   16 SLA4600   Nosál Stanislav              SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             59:54    17:33 
   17 DKP4700   Procházka Aleš               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               60:40    18:19 
   18 TUR4801   Jakubec Jindřich             TUR OOB TJ TURNOV                   60:52    18:31 
   19 TUR4802   Kubíček Zdeněk               TUR OOB TJ TURNOV                   61:13    18:52 
   20 CHT4801   Starka František             CHT SK CHRAST                       63:05    20:44 
   21 KSH4801   Fiala Miloš                  KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY               63:31    21:10 
   22 SNA4501   Sokolář Zdeněk               SNA START NÁCHOD                    64:15    21:54 
   23 PGP4800   Zelený Vladimír              PGP SK PRAGA PRAHA                  69:15    26:54 
   24 VLI4707   Bareš Martin                 VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           69:46    27:25 
   25 TEP4400   Aschermann Michael           TEP TEMPO PRAHA                     72:29    30:08 
   26 LLI4502   Lukáš Zdeněk                 LLI TJ LOKO LIBEREC                 73:45    31:24 
   27 TJP4700   Ryšavý Vít                   TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           75:57    33:36 
   28 BSO4401   Schimm Dieter                BSO KOB BANÍK SOKOLOV               78:42    36:21 
   29 TUR4301   Folprecht Eduard             TUR OOB TJ TURNOV                   79:51    37:30 
   30 KAS4600   Nejezchleba Jiří             KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             85:29    43:08 

      LLI4501   Kraus Jan                    LLI TJ LOKO LIBEREC                  disk          
      TEM4701   Pokorný Karel                TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE               disk          



H65B  (12)                3.0 km  120 m   15 K    

    1 DKP4300   Procházka Zdenko             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               40:27     0:00 
    2 FSP4300   Čadil Jan                    FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          41:29     1:02 
    3 VSP4300   Dohnal Josef                 VSP USK PRAHA                       46:40     6:13 
    4 SHK4001   Máslo Miroslav               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           48:19     7:52 
    5 PUL4200   Novotný František            PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L.       49:28     9:01 
    6 1943      Sehnal Josef                 Chicago orienteering Club           49:56     9:29 
    7 SLA4200   Zábranský Emil               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             50:21     9:54 
    8 MLA4201   Sklenář Jan                  MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  50:25     9:58 
    9 TUV4301   Zakouřil Václav              TUV SOK TJ TURNOV                   52:26    11:59 
   10 SJH4201   Gřunděl Ivan                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        63:11    22:44 
   11 SCP4100   Rejpal Petr                  SCP OK SPARTA PRAHA                 68:11    27:44 
   12 KAS4000   Štrojsa Josef                KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             80:39    40:12 



H70B  (8)                 2.3 km  100 m   12 K    

    1 SJC3601   Havlík Jaroslav              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              31:13     0:00 
    2 VRL3601   Zemánek Bohumil              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         37:01     5:48 
    3 PHK3801   Mikulecký Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             37:12     5:59 
    4 PGP3800   Attl Vladimír                PGP SK PRAGA PRAHA                  40:00     8:47 
    5 SJP3501   Bláha Svatopluk              SJP SLAVOJ PRAHA                    46:15    15:02 
    6 DKP3800   Ďurčat Jozef                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               53:56    22:43 
    7 FSP3400   Hanák Milan                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          58:02    26:49 

      1023401   Haufe Horst                  102 HSG Turbine Zittau               disk          



H75B  (4)                 2.3 km  100 m   12 K    

    1 SCP3300   Semorád Miloš                SCP OK SPARTA PRAHA                 42:08     0:00 
    2 KNC3300   Kalivoda Viktor              KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         46:13     4:05 
    3 DCE2200   Cupák Miloslav               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              90:48    48:40 
    4 SJP2700   Mack Zdeněk                  SJP SLAVOJ PRAHA                    92:34    50:26 



P3  (66)                  3.4 km  145 m   14 K    

    1 TAP8902   Černý Martin                 TAP KOB TRETRA PRAHA                39:57     0:00 
    2 PGP       Bozděch Pavel                PGP SK PRAGA PRAHA                  42:19     2:22 
    3           Štěpán Petr                  LDC KOB DĚČÍN                       43:11     3:14 
    4 TAP8462   Hejtmánková Kateřina         TAP KOB TRETRA PRAHA                46:55     6:58 
    5 OKP6953   Nováková Marie               OKP OK24 PRAHA                      48:32     8:35 
    6 PHK9601   Mašata Matěj                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             49:45     9:48 
    7 SHK9701   Netuka Vojtěch               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           50:14    10:17 
    8 VLI5650   Škodová Zuzana               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           50:26    10:29 
    9 LIT9001   Nerad Jaroslav               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        52:01    12:04 
   10 DOK9601   Boskovský Vojtěch            DOK OK DOKSY                        56:06    16:09 
   11 SHK9702   Mervart Marek                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           56:14    16:17 
   12 PHK9704   Růžička Adam                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             57:09    17:12 
   13 SHK9604   Trejbal Václav               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           58:24    18:27 
   14 VLI6251   Petrová Věra                 VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           61:06    21:09 
   15 SJC9603   Zlámal David                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              63:59    24:02 
   16 KAM6200   Kamerer Marek                KAM SK KAMENICE                     65:38    25:41 
   17 VLI9400   Petr Pavel                   VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           68:17    28:20 
   18 SRK9654   Kosková Kateřina             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       69:15    29:18 
   19 PHK9901   Kavalír Jáchym               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             69:27    29:30 
   20 SJI       Bartáková Petra              SJI OK JIHLAVA                      72:05    32:08 
   21 OSN9700   Bořil Jan                    OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           73:39    33:42 
   22           Peterková Viktorie           NER neregistrovaní                  74:58    35:01 
   23 LLI0201   Paroulek Lukáš               LLI TJ LOKO LIBEREC                 75:42    35:45 
   24 SRK9752   Zemánková Tereza             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       76:23    36:26 
   25           Podhorský Zdeněk             LDC KOB DĚČÍN                       78:15    38:18 
   26 STB9801   Ludvík Matyáš                STB STADION NOVÝ BOR                78:36    38:39 
   27 VRL9601   Charvát Jan                  VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         79:46    39:49 
   28 MKP8450   Ježková Klára                MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         80:29    40:32 
   29 KSU6799   Mátlová Yvona                KSU KVS ŠUMPERK                     81:31    41:34 
   30 SLA9853   Doubková Petra               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             83:38    43:41 
   31 LLI5951   Sluková Hana                 LLI TJ LOKO LIBEREC                 83:39    43:42 
   32 DCE0150   Rusá Vendula                 DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              84:02    44:05 
   33 1018952   Wagner Sabine                101 Zittau Sued                     85:00    45:03 
   34           Novák Lubomír                OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           85:17    45:20 
   35 CHA0000   Bartáková Eva                CHA OK CHRASTAVA                    85:58    46:01 
   36 KAM9750   Čermáková Alžběta            KAM SK KAMENICE                     86:45    46:48 
   37 1010000   Wehle Silvio                 101 Zittau Sued                     88:56    48:59 
   38 KSU9909   Šrámek Ondřej                KSU KVS ŠUMPERK                     90:19    50:22 
   39 LPU0002   Roudný Martin                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         90:57    51:00 
   40           Ježek Matěj                  NER neregistrovaní                  91:14    51:17 
   41 N010002   Schejbalová Alena            N01 NEREGISTR. ČESKÝ BROD           92:26    52:29 
   42 LLI6051   Štičková Eva                 LLI TJ LOKO LIBEREC                 94:32    54:35 
   43 KAM9651   Hejnalová Eva                KAM SK KAMENICE                     95:13    55:16 
   44 LPU0001   Roudný Václav                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         96:30    56:33 
   45           Krejčíková Kateřina          NO2 NEREGISTROVANÍ PRAHA4           97:29    57:32 
   46           Kirchmann Miloš              NER neregistrovaní                  98:58    59:01 
   47 ROU9601   Buk Michal                   ROU SKOB ROUDNICE N.L.              99:02    59:05 
   48 ROU7150   Buková Jana                  ROU SKOB ROUDNICE N.L.             100:32    60:35 
   49 KSU7797   Doušková Jana                KSU KVS ŠUMPERK                    100:49    60:52 
   50 PGP       Nedvěd Lukáš                 PGP SK PRAGA PRAHA                 106:43    66:46 
   51 LBE9950   Procházková Jana             LBE LOKO BEROUN                    112:46    72:49 
   52           Augustová Lucie              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          116:58    77:01 
   53           Rohlík Petr                  NER neregistrovaní                 121:46    81:49 

      DOK9600   Hradecký Jaroslav            DOK OK DOKSY                         disk          
      KAM8900   Hejl Jakub                   KAM SK KAMENICE                      disk          
      KAM9900   Škvor Ota                    KAM SK KAMENICE                      disk          
      LDC0000   Černochová Jana              LDC KOB DĚČÍN                        disk          
      OKP6750   Červinková Denisa            OKP OK24 PRAHA                       disk          
      PGP9651   Přibíková Ema                PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          
      PGP9751   Slavíková Silvie             PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          
      SJI6901   Vacek Milan                  SJI OK JIHLAVA                       disk          
      SJI9602   Vacek Vojtěch                SJI OK JIHLAVA                       disk          
                Beránek Daniel               STB STADION NOVÝ BOR                 disk          
      SJH9801   Kubičko Petr                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC         disk          
      TJN9352   Žuchová Nikola               TJN TATRAN JABLONEC N.N.             disk          
                Špak Zdenda                  NER neregistrovaní                   disk