4.závod Gigasport ČP 2008; ŽA; ŽB-Čechy; klasická traťne 8.6.2008 15:33
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

místo Text1     Jméno                        Klub                                  Čas   Ztráta 



D14B  (35)                3.8 km  130 m   10 K    

    1 LTU9551   Svobodová Lenka              LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              32:52     0:00 
    2 LLI9651   Štičková Anna                LLI TJ LOKO LIBEREC                 35:45     2:53 
    3 KAM9551   Hlubučková Kristýna          KAM SK KAMENICE                     37:45     4:53 
    4 CTB9451   Voborníková Alena            CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  38:27     5:35 
    5 DKP9450   Dlouhá Hana                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               38:32     5:40 
    6 DCE9550   Procházková Marie            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              41:00     8:08 
    7 DCE9450   Rusá Pavla                   DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              41:37     8:45 
    8 SJH9451   Benešová Jana                SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        42:22     9:30 
    9 KAM9550   Bořánková Karolína           KAM SK KAMENICE                     43:32    10:40 
   10 PHK9752   Samková Kateřina             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             45:56    13:04 
   11 PGP9554   Pavlů Kateřina               PGP SK PRAGA PRAHA                  45:58    13:06 
   12 TUV9455   Smutná Anežka                TUV SOK TJ TURNOV                   47:16    14:24 
   13 DKP9652   Šňupárková Anna              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               47:22    14:30 
   14 OKP9450   Nováková Kateřina            OKP OK24 PRAHA                      47:42    14:50 
   15 PHK9653   Šádková Martina              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             48:54    16:02 
   16 PGP9553   Tučková Kateřina             PGP SK PRAGA PRAHA                  49:13    16:21 
   17 PZR9559   Doleželová Kateřina          PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            50:56    18:04 
   18 PGP9654   Hrabánková Klára             PGP SK PRAGA PRAHA                  51:21    18:29 
   19 KAM9451   Kozáková Zuzana              KAM SK KAMENICE                     54:19    21:27 
   20 PHK9656   Machačová Michaela           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             55:51    22:59 
   21 PHK9751   Novotná Klára                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             55:57    23:05 
   22 VSP9551   Bohatá Jana                  VSP USK PRAHA                       56:39    23:47 
   23 CTB9553   Karásková Eva                CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  58:26    25:34 
   24 SRK9653   Petrasová Zuzana             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       59:20    26:28 
   25 PGP9551   Přibíková Johanka            PGP SK PRAGA PRAHA                  60:55    28:03 
   26 KAM9452   Kamererová Valerie           KAM SK KAMENICE                     61:05    28:13 
   27 DKP9751   Nováková Tereza              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               61:36    28:44 
   28 KRL9651   Hanáková Magda               KRL KOMETA KRALOVICE                62:43    29:51 
   29 PHK9753   Kavalírová Jůlie             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             64:58    32:06 
   30 MLA9559   Sklenářová Magda             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  65:10    32:18 
   31 LTP9750   Kovářová Lenka               LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           70:41    37:49 
   32 PGP9650   Kožinová Zuzana              PGP SK PRAGA PRAHA                  70:53    38:01 
   33 SJH9551   Kubičková Bára               SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        75:25    42:33 
   34 LPM9451   Kuberková Lucie              LPM OK LOKO PLZEŇ                  120:33    87:41 

      PGP9850   Janovská Kateřina            PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          



D16A  (23)                4.8 km  225 m   10 K    

    1 UOL9353   Horčičková Vendula           UOL SK UP OLOMOUC                   43:06     0:00 
    2 TUR9353   Pavlovcová Petra             TUR OOB TJ TURNOV                   43:32     0:26 
    3 SHK9251   Teplá Karolína               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           46:55     3:49 
    4 TRI9350   Laštůvková Petra             TRI TJ TŽ TŘINEC                    48:28     5:22 
    5 SHK9351   Fundová Eliška               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           49:21     6:15 
    6 ABR9351   Kolářová Renáta              ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL             49:33     6:27 
    7 PGP9350   Kožinová Anna                PGP SK PRAGA PRAHA                  50:01     6:55 
    8 PHK9451   Novotná Markéta              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             50:15     7:09 
    9 UOL9355   Šimková Johanka              UOL SK UP OLOMOUC                   50:52     7:46 
   10 SRK9352   Reslová Hana                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       51:16     8:10 
   11 TRI9251   Mlčochová Alice              TRI TJ TŽ TŘINEC                    52:00     8:54 
   12 TRI9258   Kosová Barbora               TRI TJ TŽ TŘINEC                    52:34     9:28 
   13 ZBM9351   Jemelíková Denisa            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              53:52    10:46 
   14 LPU9451   Procházková Klára            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         54:26    11:20 
   15 LPU9351   Knapová Lenka                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         58:26    15:20 
   16 BSO9250   Brožová Eliška               BSO KOB BANÍK SOKOLOV               58:52    15:46 
   17 SBR9250   Sklenářová Radka             SBR SKOB BRUNTÁL                    60:09    17:03 
   18 TRI9256   Jastrzembská Tereza          TRI TJ TŽ TŘINEC                    60:24    17:18 
   19 SJI9251   Petráčková Klára             SJI OK JIHLAVA                      61:07    18:01 
   20 ZBM9451   Chromá Kateřina              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              62:35    19:29 
   21 PGP9253   Myslivečková Zuzana          PGP SK PRAGA PRAHA                  70:08    27:02 
   22 SJC9358   Kochova Nikola               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              70:54    27:48 
   23 ZBM9353   Koporová Petra               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              75:33    32:27 



D16B  (30)                4.3 km  175 m   8 K     

    1 LTU9251   Grundmannová Hana            LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              43:41     0:00 
    2 SRK9356   Kulhavá Šárka                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       44:54     1:13 
    3 SJH9352   Šrámková Michaela            SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        45:38     1:57 
    4 VLI9251   Poloprutská Markéta          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           46:26     2:45 
    5 PHK9353   Kamenická Kateřina           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             46:48     3:07 
    6 LBE9251   Procházková Zuzana           LBE LOKO BEROUN                     47:25     3:44 
    7 VRL9252   Doležalová Radka             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         51:14     7:33 
    8 DOB9351   Netíková Martina             DOB KOB DOBRUŠKA                    52:33     8:52 
    9 PGP9252   Šámalová Ludmila             PGP SK PRAGA PRAHA                  53:12     9:31 
   10 DCE9350   Mrázová Pavla                DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              53:20     9:39 
   11 VRL9254   Jebavá Lucie                 VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         53:21     9:40 
   12 DCE9351   Rusá Zuzana                  DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              54:16    10:35 
   13 STH9356   Ducháčková Kateřina          STH SK STUDENEC                     54:17    10:36 
   14 JIL9352   Havlíčková Nikola            JIL OK JILEMNICE                    55:46    12:05 
   15 SJH9351   Benešová Iveta               SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        56:19    12:38 
   16 MLA9251   Sklenářová Jana              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  58:09    14:28 
   17 LDC9250   Vlčková Klára                LDC KOB DĚČÍN                       59:22    15:41 
   18 VRL9352   Charvátová Lucka             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         61:01    17:20 
   18 PGP9251   Landovská Anna               PGP SK PRAGA PRAHA                  61:01    17:20 
   20 STH9352   Kalenská Vendula             STH SK STUDENEC                     61:09    17:28 
   21 KRL9353   Březinová Ivana              KRL KOMETA KRALOVICE                61:26    17:45 
   22 TUR9352   Švábková Anna                TUR OOB TJ TURNOV                   61:54    18:13 
   23 LBE9350   Procházková Kateřina         LBE LOKO BEROUN                     61:57    18:16 
   24 TJN9251   Lejsková Pavlína             TJN TATRAN JABLONEC N.N.            62:35    18:54 
   25 SJI9351   Teplá Barbora                SJI OK JIHLAVA                      69:06    25:25 
   26 TJN9252   Posseltová Tereza            TJN TATRAN JABLONEC N.N.            70:48    27:07 
   27 VRL9253   Bucharová Eliška             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         72:10    28:29 
   28 PZR9251   Urbanová Johana              PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            82:59    39:18 

      SRK9351   Peremská Dana                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        disk          
      KSU9392   Mátlová Pavlína              KSU KVS ŠUMPERK                      disk          



D18A  (40)                6.4 km  300 m   17 K    

    1 PHK9255   Novotná Tereza               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             57:36     0:00 
    2 CHA9152   Valešová Jana                CHA OK CHRASTAVA                    60:32     2:56 
    3 LPU9053   Knapová Jana                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         63:24     5:48 
    4 SRK9053   Müllerová Věra               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       64:13     6:37 
    5 BSO9151   Uhlíková Tereza              BSO KOB BANÍK SOKOLOV               66:14     8:38 
    6 JIL9051   Mechlová Lenka               JIL OK JILEMNICE                    68:24    10:48 
    7 LTU9051   Polzerová Lenka              LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              70:25    12:49 
    8 VRL9151   Kubátová Zuzana              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         70:28    12:52 
    9 UOL9155   Čermáková Magdalena          UOL SK UP OLOMOUC                   71:09    13:33 
   10 LPU9054   Valachová Martina            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         71:40    14:04 
   11 KAM9153   Panochová Anna               KAM SK KAMENICE                     72:03    14:27 
   12 PHK9152   Lamichová Martina            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             72:07    14:31 
   13 BSO9152   Beranová Barbora             BSO KOB BANÍK SOKOLOV               72:22    14:46 
   14 LCE9052   Hubáčková Pavla              LCE SLOVAN LUHAČOVICE               72:58    15:22 
   15 BSO9150   Procházková Monika           BSO KOB BANÍK SOKOLOV               74:40    17:04 
   16 SSU9191   Březinová Marie              SSU SEVERKA ŠUMPERK                 74:52    17:16 
   16 PGP9154   Čermáková Kristýna           PGP SK PRAGA PRAHA                  74:52    17:16 
   18 JIL9151   Doškářová Tereza             JIL OK JILEMNICE                    75:45    18:09 
   19 DKP9155   Seifertová Magda             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               75:51    18:15 
   20 DKP9154   Svobodná Madla               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               77:14    19:38 
   21 PGP9053   Ježková Dominika             PGP SK PRAGA PRAHA                  78:03    20:27 
   22 SHK9155   Mervartová Kristýna          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           78:08    20:32 
   23 UOL9052   Jakobová Adélka              UOL SK UP OLOMOUC                   82:12    24:36 
   24 PGP9150   Slavíková Lucie              PGP SK PRAGA PRAHA                  82:21    24:45 
   25 VRB9151   Šperlíková Eva               VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        82:40    25:04 
   25 SRK9151   Kosová Denisa                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       82:40    25:04 
   27 UOL9153   Indráková Adélka             UOL SK UP OLOMOUC                   84:22    26:46 
   28 LBE9150   Mezníková Lucie              LBE LOKO BEROUN                     84:50    27:14 
   29 AOP9051   Hadačová Tereza              AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         86:39    29:03 
   30 BSO9153   Beranová Jana                BSO KOB BANÍK SOKOLOV               87:08    29:32 
   31 NPA9051   Šmidrkalová Monika           NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 87:22    29:46 
   32 CHA9150   Gorčicová Eliška             CHA OK CHRASTAVA                    88:58    31:22 
   33 SHK9151   Chmelařová Michaela          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           89:20    31:44 
   34 PGP9153   Jelínková Šárka              PGP SK PRAGA PRAHA                  90:15    32:39 
   35 SJI9055   Boudová Zuzana               SJI OK JIHLAVA                      92:57    35:21 
   36 CEL9161   Janečková Adriana            CEL TJ Sokol Čelechovis na Han     101:57    44:21 
   37 1019151   Wagner Sophie                101 Zittau Sued                    113:43    56:07 

      LCE9051   Cahlová Blanka               LCE SLOVAN LUHAČOVICE                disk          
      TAP9055   Jiříková Dana                TAP KOB TRETRA PRAHA                 disk          
      ZBM9155   Klusáčková Zuzana            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               disk          



D18B  (11)                4.7 km  225 m   9 K     

    1 KAM9157   Rusá Šárka                   KAM SK KAMENICE                     54:16     0:00 
    2 KAM9156   Matějková Zuzana             KAM SK KAMENICE                     54:24     0:08 
    3 SRK9152   Říčařová Žaneta              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       55:51     1:35 
    4 PGP9152   Nováková Kateřina            PGP SK PRAGA PRAHA                  58:30     4:14 
    5 TAP9052   Tihonová Hana                TAP KOB TRETRA PRAHA                60:56     6:40 
    6 SJI9056   Řezníčková Tereza            SJI OK JIHLAVA                      66:40    12:24 
    7 TAP9053   Zamazalová Kateřina          TAP KOB TRETRA PRAHA                66:54    12:38 
    8 PGP9052   Tučková Sabina               PGP SK PRAGA PRAHA                  72:31    18:15 
    9 LPU9051   Bolechová Anežka             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         74:14    19:58 
   10 FSP9050   Cincibusová Jana             FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          83:44    29:28 
   11 KAM9150   Škvorová Barbora             KAM SK KAMENICE                     94:31    40:15 



D20A  (25)                6.4 km  300 m   17 K    

    1 ZBM8966   Kabáthová Eva                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              55:34     0:00 
    2 DKP8853   Karochová Simona             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               57:22     1:48 
    3 SHK8951   Mádlová Věra                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           57:58     2:24 
    4 DKP8850   Svobodná Šárka               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               59:02     3:28 
    5 KON8989   Hlavová Jindra               KON KOB KONICE                      59:31     3:57 
    6 SHK8952   Petrželová Tereza            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           59:45     4:11 
    7 KON8888   Hlavová Hana                 KON KOB KONICE                      60:12     4:38 
    8 PHK8851   Machútová Lucie              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             61:48     6:14 
    9 DKP8857   Doležalová Monika            DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               63:28     7:54 
   10 LPU8960   Procházková Michaela         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         64:29     8:55 
   11 UOL8951   Poklopová Lenka              UOL SK UP OLOMOUC                   65:46    10:12 
   12 TJN8952   Svobodová Barbora            TJN TATRAN JABLONEC N.N.            66:05    10:31 
   13 LPU8959   Marešová Michaela            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         69:16    13:42 
   14 SRK8951   Jirčáková Martina            SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       69:23    13:49 
   15 ASU8964   Vozdová Klára                ASU MAGNUS ORIENTEERING             70:34    15:00 
   16 SJC8951   Soukupová Lucie              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              72:04    16:30 
   17 PHK8855   Azebová Nina                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             72:25    16:51 
   18 SJI8956   Kafková Tereza               SJI OK JIHLAVA                      74:56    19:22 
   19 BSO8950   Slavíková Renata             BSO KOB BANÍK SOKOLOV               75:08    19:34 
   20 SSU8951   Kuncová Eliška               SSU SEVERKA ŠUMPERK                 75:34    20:00 
   21 DKP8950   Bochenková Ivana             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               75:38    20:04 
   22 SSU8992   Staňková Štěpánka            SSU SEVERKA ŠUMPERK                 79:52    24:18 
   23 PHK8852   Balcarová Jana               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             97:48    42:14 
   24 VRB8977   Pilcová Barbora              VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.       101:52    46:18 

      VRB8951   Veličková Monika             VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.         disk          



D20B  (12)                4.7 km  225 m   9 K     

    1 LPU8953   Nádvorníková Tereza          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         56:04     0:00 
    2 DKP8951   Přecechtělová Tereza         DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               60:27     4:23 
    3 CHA8950   Brozová Zuzana               CHA OK CHRASTAVA                    61:34     5:30 
    4 VAM8951   Bednářová Michaela           VAM OOB VAMBERK                     64:04     8:00 
    5 LPU8957   Rousková Tereza              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         64:10     8:06 
    6 PHK8954   Hendrychová Zuzana           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             65:18     9:14 
    7 LIT8951   Neradová Eva                 LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        66:43    10:39 
    8 LPU8951   Weisbauerová Dagmar          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         66:55    10:51 
    9 ZBM8852   Borecká Kateřina             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              68:51    12:47 
   10 JIL8951   Viková Vendula               JIL OK JILEMNICE                    70:28    14:24 
   11 JHB8952   Králová Iveta                JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           83:19    27:15 

      LBE8850   Hamáčková Kristina           LBE LOKO BEROUN                      disk          



D21A  (59)                7.2 km  300 m   13 K    

    1 SRK7553   Kuncová Jana                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       64:06     0:00 
    2 TZL8181   Staňková Věra                TZL SKOB ZLÍN                       65:24     1:18 
    3 DKP8154   Janatová Lucie               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               66:38     2:32 
    4 VLI7980   Blažková Hana                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           66:41     2:35 
    5 LPU8653   Juračková Jana               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         66:50     2:44 
    6 LPU8359   Škodová Petra                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         67:38     3:32 
    7 LIT8551   Neradová Alena               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        67:41     3:35 
    8 UOL7051   Horčičková Eva               UOL SK UP OLOMOUC                   67:52     3:46 
    9 PGP6652   Tichovská Hana               PGP SK PRAGA PRAHA                  68:52     4:46 
   10 PHK8252   Novotná Kateřina             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             69:33     5:27 
   11 LPU7667   Fenclová Marta               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         70:10     6:04 
   12 KON8277   Smičková Eva                 KON KOB KONICE                      70:14     6:08 
   13 VLI6151   Henychová Zuzana             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           70:25     6:19 
   14 DOK6850   Hradecká Petra               DOK OK DOKSY                        70:29     6:23 
   15 ZBM8459   Tvarůžková Petra             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              70:51     6:45 
   16 LPU8557   Krčálová Veronika            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         71:29     7:23 
   17 SRK7751   Hrobařová Lenka              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       72:09     8:03 
   18 VLI8054   Matějová Kateřina            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           72:26     8:20 
   19 SJC8351   Kalenská Romana              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              72:51     8:45 
   20 CHT8053   Blechová Lenka               CHT SK CHRAST                       72:57     8:51 
   21 KRE7051   Dulovcová Marie              KRE SOKOL KŘEMŽE                    74:02     9:56 
   22 JAM7253   Kašparová Šárka              JAM SK JAMNICE                      75:33    11:27 
   23 JIL8651   Kynčlová Martina             JIL OK JILEMNICE                    75:47    11:41 
   24 KSH7753   Fialová Pavla                KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY               76:10    12:04 
   25 KSU7653   Junová Lenka                 KSU KVS ŠUMPERK                     76:16    12:10 
   26 LPU8753   Mrštíková Květa              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         76:49    12:43 
   27 VAM8651   Smutná Pavla                 VAM OOB VAMBERK                     77:57    13:51 
   28 CHA8050   Kašková Barbora              CHA OK CHRASTAVA                    78:04    13:58 
   29 JIL8451   Zlesáková Daniela            JIL OK JILEMNICE                    78:20    14:14 
   30 JEN7457   Zabořilová Romana            JEN OB JENIŠOVICE                   78:35    14:29 
   31 EKP6550   Kunová Dagmar                EKP EKONOM PRAHA                    78:49    14:43 
   32 MFP7651   Šimšová Jana                 MFP MFF UK PRAHA                    78:50    14:44 
   33 PGP6651   Kožinová Jana                PGP SK PRAGA PRAHA                  79:19    15:13 
   34 SSU8151   Klíchová Jana                SSU SEVERKA ŠUMPERK                 79:24    15:18 
   35 VSP5450   Horová Magda                 VSP USK PRAHA                       79:31    15:25 
   36 STB8199   Jedličková Radka             STB STADION NOVÝ BOR                79:50    15:44 
   37 DCE7450   Svobodová Jitka              DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              79:53    15:47 
   38 EKP7850   Ondráčková Veronika          EKP EKONOM PRAHA                    80:04    15:58 
   39 DKP8758   Bochenková Martina           DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               80:31    16:25 
   40 CHA7750   Hlubučková Dominika          CHA OK CHRASTAVA                    81:51    17:45 
   41 DKP8651   Plochová Dominika            DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               82:04    17:58 
   42 ZBM8661   Jiráčková Jana               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              82:10    18:04 
   43 TZL7652   Nešporová Barbora            TZL SKOB ZLÍN                       82:17    18:11 
   44 TZL8551   Krejčíková Barbora           TZL SKOB ZLÍN                       83:39    19:33 
   45 TTR8551   Ratkovská Lenka              TTR OOB TŘEBÍČ                      85:18    21:12 
   46 LPU8454   Petrová Daniela              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         86:11    22:05 
   47 STB8297   Bernášková Petra             STB STADION NOVÝ BOR                86:47    22:41 
   48 EKP8051   Volfová Martina              EKP EKONOM PRAHA                    87:14    23:08 
   49 TUR8151   Rančáková Barbora            TUR OOB TJ TURNOV                   87:36    23:30 
   50 LPU8151   Klimplová Zuzana             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         89:11    25:05 
   51 SMB8753   Svobodová Jana               SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV          89:48    25:42 
   52 CHT8353   Juračková Kateřina           CHT SK CHRAST                       90:49    26:43 
   53 LBE7450   Kučerová Lada                LBE LOKO BEROUN                     91:22    27:16 
   54 PVP7751   Bernátková Markéta           PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              96:46    32:40 
   55 FSP7350   Borovičková Lenka            FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          96:54    32:48 
   56 LCE8762   Vlažná Lucie                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE              106:12    42:06 
   57 PGP8656   Masopustová Eliška           PGP SK PRAGA PRAHA                 109:59    45:53 

      LPU7951   Klimplová Lenka              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          disk          
      SJC8754   Špicarová Michaela           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          



D21B  (36)                6.5 km  295 m   12 K    

    1 DOB7956   Štěpánová Dita               DOB KOB DOBRUŠKA                    66:22     0:00 
    2 PHK7456   Samková Renáta               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             66:45     0:23 
    3 BSO8151   Rambousková Kateřina         BSO KOB BANÍK SOKOLOV               67:58     1:36 
    4 VSP8150   Kopecká Anežka               VSP USK PRAHA                       69:03     2:41 
    5 SHK7753   Čečková Martina              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           70:12     3:50 
    6 VSP7650   Městková Kateřina            VSP USK PRAHA                       70:21     3:59 
    7 PGP7350   Ptáčková Kateřina            PGP SK PRAGA PRAHA                  71:42     5:20 
    8 CHA8251   Kadavá Jana                  CHA OK CHRASTAVA                    73:18     6:56 
    9 CTB7959   Králová Michaela             CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  75:41     9:19 
   10 LPM7852   Bohuslavová Jana             LPM OK LOKO PLZEŇ                   76:47    10:25 
   11 SLA8250   Nosálová Eliška              SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             77:08    10:46 
   12 TAP8854   Gabrovská Lucie              TAP KOB TRETRA PRAHA                77:41    11:19 
   13 PHK8557   Dušátková Lenka              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             78:47    12:25 
   14 LPU8751   Sůvová Barbora               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         79:36    13:14 
   15 SLP7960   Koppová Ingrid               SLP SK SLAVIA PRAHA                 81:32    15:10 
   16 EKP8152   Pokorná Lucie                EKP EKONOM PRAHA                    83:02    16:40 
   17 CTB8351   Gregorová Lenka              CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  84:15    17:53 
   18 KSU8494   Havlíčková Markéta           KSU KVS ŠUMPERK                     86:08    19:46 
   19 SCP8751   Sedláčková Oldřiška          SCP OK SPARTA PRAHA                 86:37    20:15 
   20 VSP8850   Píchalová Růžena             VSP USK PRAHA                       86:57    20:35 
   21 DKP8350   Havlíčková Vendula           DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               86:58    20:36 
   22 STB8196   Kučerková Romana             STB STADION NOVÝ BOR                87:27    21:05 
   23 EKP8259   Friedbergerová Markéta       EKP EKONOM PRAHA                    87:54    21:32 
   24 CHT8751   Šmídová Stanislava           CHT SK CHRAST                       91:48    25:26 
   25 ZBM8691   Adámková Tereza              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              93:47    27:25 
   26 MFP7551   Rožková Petra                MFP MFF UK PRAHA                    94:20    27:58 
   27 SCP7550   Žemlová Eva                  SCP OK SPARTA PRAHA                 95:43    29:21 
   28 PHK8556   Justová Hana                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             95:47    29:25 
   29 SHK8256   Doležalová Lenka             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           97:10    30:48 
   30 OSN7960   Dvořáková Eva                OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           98:08    31:46 
   31 CHA8753   Hlavatá Andrea               CHA OK CHRASTAVA                   103:35    37:13 
   32 LLI5550   Korejčíková Dáďa             LLI TJ LOKO LIBEREC                113:51    47:29 

      TBM7654   Štěpánková Kateřina          TBM TESLA BRNO                       disk          
      FSP7555   Fibírová Zuzana              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA           disk          
      NPA7852   Tauchmanová Ivana            NPA SKLOB NOVÁ PAKA                  disk          
      1018952   Wagner Sabine                101 Zittau Sued                      disk          



D21C  (11)                5.3 km  190 m   11 K    

    1 VRL7752   Kutlvašrová Vlaďka           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         66:13     0:00 
    2 KON7852   Otrubová Johana              KON KOB KONICE                      72:27     6:14 
    3 FSP6651   Cincibusová Ivana            FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          74:18     8:05 
    4 HAR7950   Vokurková Marta              HAR OK HARCOV                       79:35    13:22 
    5 LDC6451   Vlčková Jindra               LDC KOB DĚČÍN                       83:26    17:13 
    6 VRL7353   Hlaváčová Lucie              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         84:08    17:55 
    7 VRL8254   Kvasničková Lucie            VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         91:32    25:19 
    8 MFP8250   Škovroňová Lenka             MFP MFF UK PRAHA                   105:38    39:25 
    9 TZL8462   Procházková Anna             TZL SKOB ZLÍN                      113:26    47:13 
   10 OSN8150   Pilná Lucie                  OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.          143:07    76:54 

      SJH8151   Píšová Lucie                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC         disk          



D21E  (34)                8.5 km  395 m   17 K    

    1 PHK8569   Panchártková Jana            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             72:53     0:00 
    2 BOR8354   Rufferová Iva                BOR OK JISKRA NOVÝ BOR              74:37     1:44 
    3 TBM7952   Stará Zdenka                 TBM TESLA BRNO                      76:22     3:29 
    4 SHK8152   Fejlková Martina             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           78:44     5:51 
    5 SHK8150   Stehnová Zuzana              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           79:05     6:12 
    6 LPU8654   Duchová Iveta                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         81:47     8:54 
    7 DKP8450   Kovářová Kristýna            DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               83:13    10:20 
    8 SCP8152   Hrazdirová Iva               SCP OK SPARTA PRAHA                 84:08    11:15 
    9 2018550   Zhu Mingyue                  201 Nation Team of CHINA            84:37    11:44 
   10 PHK8051   Topinková Monika             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             85:24    12:31 
   11 SJI7850   Chudíková Barbora            SJI OK JIHLAVA                      86:05    13:12 
   12 PHK8752   Doležalová Vendula           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             86:11    13:18 
   13 VSP7850   Baldrianová Barbora          VSP USK PRAHA                       86:34    13:41 
   14 CTB8151   Gregorová Kamila             CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  87:11    14:18 
   15 2018850   Hao Shuangyan                201 Nation Team of CHINA            87:32    14:39 
   16 PGP8658   Tichovská Martina            PGP SK PRAGA PRAHA                  88:29    15:36 
   17 PGP8556   Spurná Martina               PGP SK PRAGA PRAHA                  89:31    16:38 
   18 PGP8153   Ryšavá Vendula               PGP SK PRAGA PRAHA                  92:42    19:49 
   19 SJC8665   Uvizlová Martina             SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              92:43    19:50 
   20 CHA7850   Kašková Kateřina             CHA OK CHRASTAVA                    94:25    21:32 
   20 2018750   Dai Wei                      201 Nation Team of CHINA            94:25    21:32 
   22 CHA8754   Prchalová Ivana              CHA OK CHRASTAVA                    95:31    22:38 
   23 DKP8756   Dlouhá Marie                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              103:35    30:42 
   24 2018150   Li Ji                        201 Nation Team of CHINA           105:26    32:33 
   25 JIL7752   Malá Věra                    JIL OK JILEMNICE                   108:50    35:57 
   26 PGP8453   Mezníková Lenka              PGP SK PRAGA PRAHA                 108:57    36:04 
   27 PGP8056   Hostomská Jitka              PGP SK PRAGA PRAHA                 111:12    38:19 
   28 PGP7562   Pokorná Magdalena            PGP SK PRAGA PRAHA                 121:41    48:48 
   29 SCP8753   Hrstková Vladěna             SCP OK SPARTA PRAHA                123:22    50:29 
   30 VSP7455   Škorpilová Jana              VSP USK PRAHA                      124:35    51:42 
   31 PGP8254   Zelená Lenka                 PGP SK PRAGA PRAHA                 126:36    53:43 
   32 PGP7951   Horová Lenka                 PGP SK PRAGA PRAHA                 131:53    59:00 

      2018450   Li Fei                       201 Nation Team of CHINA             disk          
   ms TUR       Krafková Lucie               TUR OOB TJ TURNOV                   94:50          



D35B  (33)                5.7 km  185 m   14 K    

    1 FYD7299   Macháčková Michaela          FYD JKOB FRÝDLANT V Č.              60:19     0:00 
    2 VAM6251   Smutná Jana                  VAM OOB VAMBERK                     64:41     4:22 
    3 PHK6852   Klapalová Marcela            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             66:00     5:41 
    4 OSN6955   Kamenická Lenka              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           68:56     8:37 
    5 SJI6951   Čechová Zuzana               SJI OK JIHLAVA                      69:55     9:36 
    6 TJN6051   Zuzánková Růžena             TJN TATRAN JABLONEC N.N.            72:17    11:58 
    7 TJN7050   Posseltová Romana            TJN TATRAN JABLONEC N.N.            72:50    12:31 
    8 LDC6850   Patzeltová Beatrice          LDC KOB DĚČÍN                       73:12    12:53 
    9 CHC7151   Švadlenová Ivana             CHC KOB Choceň                      74:23    14:04 
   10 KAM7350   Škvorová Zuzana              KAM SK KAMENICE                     76:04    15:45 
   11 LLI7151   Paroulková Iva               LLI TJ LOKO LIBEREC                 76:14    15:55 
   12 KAM6450   Klinkerová Jitka             KAM SK KAMENICE                     76:15    15:56 
   13 SHK6561   Teplá Hana                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           79:02    18:43 
   14 LPU7051   Procházková Alexandra        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         79:32    19:13 
   15 CHT7151   Švecová Iva                  CHT SK CHRAST                       84:29    24:10 
   16 LPU6859   Kaplanová Iva                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         84:47    24:28 
   17 KAM6950   Semíková Eva                 KAM SK KAMENICE                     84:48    24:29 
   18 SJC7253   Zlámalová Zdena              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              85:43    25:24 
   19 PHK6757   Azebová Martina              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             86:21    26:02 
   20 PGP6450   Smolková Alena               PGP SK PRAGA PRAHA                  87:32    27:13 
   21 PHK7153   Růžičková Kamila             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             89:33    29:14 
   22 CTB7351   Šťastná Alena                CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  89:38    29:19 
   23 LDC7150   Nehasilová Zuzana            LDC KOB DĚČÍN                       92:45    32:26 
   24 SLA6950   Hrdličková Ludmila           SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             93:10    32:51 
   25 LPU6553   Čermáková Renata             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         95:21    35:02 
   26 LPU6955   Demlová Jitka                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         97:29    37:10 
   27 SCP6950   Tloušťová Eva                SCP OK SPARTA PRAHA                100:07    39:48 
   28 KAD7250   Jandová Lenka                KAD Originální Vivalín team K.     101:10    40:51 
   29 PHK7151   Maňáková Silvie              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            113:05    52:46 

      PVP7052   Kroupová Jana                PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS               disk          
      PGP7256   Přibíková Monika             PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          
      SJH7051   Benešová Iva                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC         disk          
      CTB6851   Voborníková Eva              CTB SK OB CHOTĚBOŘ                   disk          



D40B  (37)                4.8 km  170 m   12 K    

    1 TJN6850   Rydlová Magda                TJN TATRAN JABLONEC N.N.            51:11     0:00 
    2 KON6389   Hlavová Miroslava            KON KOB KONICE                      52:07     0:56 
    3 LPU6052   Knapová Iva                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         53:15     2:04 
    4 LPU6051   Juračková Jana               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         55:02     3:51 
    5 SRK4751   Mikulecká Nataša             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       55:11     4:00 
    6 MFP6850   Forstová Lenka               MFP MFF UK PRAHA                    56:49     5:38 
    7 STB6798   Abelová Ivana                STB STADION NOVÝ BOR                58:00     6:49 
    8 VAM6451   Klapalová Jana               VAM OOB VAMBERK                     58:48     7:37 
    9 TBM5855   Kuchařová Ada                TBM TESLA BRNO                      58:50     7:39 
   10 EKP5650   Fantová Libuše               EKP EKONOM PRAHA                    59:54     8:43 
   11 SHK6751   Műllerová Zorka              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           60:04     8:53 
   12 HCE6450   Kettnerová Lenka             HCE SOKOL HOSTIVICE                 60:31     9:20 
   13 CHA6550   Gorčicová Ivana              CHA OK CHRASTAVA                    63:18    12:07 
   14 UOL6451   Poklopová Ivana              UOL SK UP OLOMOUC                   66:03    14:52 
   15 VAM6452   Veverková Yveta              VAM OOB VAMBERK                     67:24    16:13 
   16 EKP6850   Koucká Ivana                 EKP EKONOM PRAHA                    67:55    16:44 
   17 SRK6751   Kulhavá Jarmila              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       68:36    17:25 
   18 EKP6252   Pecková Ivana                EKP EKONOM PRAHA                    69:36    18:25 
   19 KNC6750   Čiháková Lenka               KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         71:58    20:47 
   20 DCE5450   Procházková Miluše           DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              72:06    20:55 
   21 OPT5751   Vejvodová Mirka              OPT SK Libín 1096 Prachatice        72:25    21:14 
   22 KNC6550   Komersová Jana               KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         72:50    21:39 
   23 DCE5550   Mrázová Pavla                DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              72:56    21:45 
   24 EKP6150   Bochenková Jana              EKP EKONOM PRAHA                    73:00    21:49 
   25 MLA6552   Miturová Radka               MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  76:22    25:11 
   26 LBE6450   Procházková Pavlína          LBE LOKO BEROUN                     78:08    26:57 
   27 MLA6754   Bínová Kateřina              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  78:31    27:20 
   28 TBM6870   Nykodýmová Monika            TBM TESLA BRNO                      82:49    31:38 
   29 SJC6657   Zalabová Martina             SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              84:49    33:38 
   30 KAM6752   Čermáková Gabriela           KAM SK KAMENICE                     86:37    35:26 
   31 KRE6351   Troupová Vladěna             KRE SOKOL KŘEMŽE                    87:05    35:54 
   32 OKP6651   Nováková Irena               OKP OK24 PRAHA                      96:54    45:43 
   33 HCE6451   Mudrová Martina              HCE SOKOL HOSTIVICE                 97:44    46:33 
   34 1016450   Wagner Martina               101 Zittau Sued                    104:21    53:10 
   35 DKP6651   Illerová Daniela             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              106:42    55:31 

      PCB6851   Stluková Eliška              PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE             disk          
      TJH6451   Tichá Jana                   TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC            disk          



D45B  (30)                4.1 km  155 m   12 K    

    1 EKP5750   Šedivá Miroslava             EKP EKONOM PRAHA                    46:01     0:00 
    2 VSP6151   Michálková Jiřina            VSP USK PRAHA                       50:00     3:59 
    3 PZR5654   Rosecká Alena                PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            50:13     4:12 
    4 JHB6051   Hrstková Dana                JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           51:27     5:26 
    5 PGP6153   Tichovská Jitka              PGP SK PRAGA PRAHA                  55:04     9:03 
    6 SJC6151   Benešová Iva                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              56:35    10:34 
    7 SCP6151   Vrabcová Jindra              SCP OK SPARTA PRAHA                 56:42    10:41 
    8 SCP6150   Kavková Dana                 SCP OK SPARTA PRAHA                 57:49    11:48 
    9 TJN5752   Kuncová Jiřina               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            58:23    12:22 
   10 MKP6350   Ježková Regina               MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         59:41    13:40 
   11 TTR6152   Klusáčková Jitka             TTR OOB TŘEBÍČ                      60:01    14:00 
   12 VSP5950   Lacigová Ivana               VSP USK PRAHA                       60:58    14:57 
   13 PHK6151   Hejnalová Hana               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             61:13    15:12 
   14 KPY6051   Kohlová Alena                KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.           64:42    18:41 
   15 DCE5650   Štrossová Jiřina             DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              64:59    18:58 
   16 LPM6350   Kolovská Ilona               LPM OK LOKO PLZEŇ                   65:44    19:43 
   17 LTU6351   Petrželová Alena             LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              66:03    20:02 
   18 PHK5951   Panchártková Jitka           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             66:33    20:32 
   19 PGP6250   Hrabánková Ilona             PGP SK PRAGA PRAHA                  67:23    21:22 
   20 LPU6054   Vilnerová Eva                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         69:51    23:50 
   21 PEN6350   Kábrtová Iva                 PEN OK RECO SPORT                   72:00    25:59 
   22 OSN5950   Hrušková Zdeňka              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           72:17    26:16 
   23 MLA6258   Sklenářová Jana              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  75:32    29:31 
   24 LTP6151   Kovářová Alena               LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           83:09    37:08 
   25 SCP6251   Zunová Lenka                 SCP OK SPARTA PRAHA                 84:10    38:09 
   26 SMB5951   Svobodová Hana               SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV          85:57    39:56 
   27 PGP6150   Šámalová Hana                PGP SK PRAGA PRAHA                  88:27    42:26 
   28 DOK5750   Vilimovská Miroslava         DOK OK DOKSY                        88:46    42:45 
   29 LTU6352   Hanušová Jitka               LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV             120:58    74:57 

      DOK6050   Kapounová Jitka              DOK OK DOKSY                         disk          



D50B  (28)                3.8 km  150 m   11 K    

    1 LPU5851   Víchová Ladislava            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         48:09     0:00 
    2 PHK5651   Běhounová Jiřina             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             50:30     2:21 
    3 SKV5351   Nováková Svatava             SKV SLOVAN KARLOVY VARY             51:42     3:33 
    4 DKP5650   Mrázková Ivana               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               52:46     4:37 
    5 PGP5550   Doležalová Vlasta            PGP SK PRAGA PRAHA                  53:26     5:17 
    6 PGP5850   Zelená Markéta               PGP SK PRAGA PRAHA                  54:05     5:56 
    7 SCP5550   Jahnová Helena               SCP OK SPARTA PRAHA                 57:29     9:20 
    8 VRL5451   Nýdrlová Eva                 VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         58:22    10:13 
    9 NPA5351   Kalibánová Jiřina            NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 58:53    10:44 
   10 NPA5754   Hušková Eva                  NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 60:09    12:00 
   11 TUR5650   Konopáčová Jana              TUR OOB TJ TURNOV                   60:42    12:33 
   12 SHK5851   Gazdačková Jana              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           61:12    13:03 
   13 CHT5852   Jansová Alena                CHT SK CHRAST                       63:32    15:23 
   14 DKL5550   Cabrnochová Hana             DKL KLUB OB KLADNO                  63:46    15:37 
   15 TEM5751   Pokorná Eva                  TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE              63:50    15:41 
   16 MLA5451   Opavová Stanislava           MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  64:00    15:51 
   17 DKP5752   Dudová Hana                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               65:20    17:11 
   18 CHA5750   Kadavá Eva                   CHA OK CHRASTAVA                    66:02    17:53 
   19 TJN5452   Lukavcová Lenka              TJN TATRAN JABLONEC N.N.            67:14    19:05 
   20 CHA5550   Bradnová Věra                CHA OK CHRASTAVA                    69:05    20:56 
   21 TJP5250   Wolkerová Dagmar             TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           69:43    21:34 
   22 LPU5654   Dočkalová Jiřina             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         70:56    22:47 
   23 NPA5552   Nováková Jana                NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 71:21    23:12 
   23 JHB5451   Stupalová Jana               JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           71:21    23:12 
   25 SHK5852   Bláhová Luba                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           74:40    26:31 
   26 JEN5452   Havlová Jaroslava            JEN OB JENIŠOVICE                   78:02    29:53 

      TJN5450   Böhmová Eva                  TJN TATRAN JABLONEC N.N.             disk          
      VLI       Pachnerová Jaroslava         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            disk          



D55B  (13)                3.6 km  150 m   11 K    

    1 CHA5150   Šaffková Zuzana              CHA OK CHRASTAVA                    49:57     0:00 
    2 PHK5351   Jiranová Alena               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             50:45     0:48 
    3 LIT5051   Neradová Alena               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        52:55     2:58 
    4 CHA4950   Horáčková Stanislava         CHA OK CHRASTAVA                    60:16    10:19 
    5 LBE5150   Hamáčková Eva                LBE LOKO BEROUN                     60:56    10:59 
    6 CHA5351   Ševčíková Alena              CHA OK CHRASTAVA                    65:27    15:30 
    7 VSP5050   Dohnalová Dana               VSP USK PRAHA                       66:05    16:08 
    8 CHA4951   Vokálová Pavla               CHA OK CHRASTAVA                    70:25    20:28 
    9 1020000   Ender Irina                  102 HSG Turbine Zittau              70:35    20:38 
   10 PZR5051   Křížová Zdenka               PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            70:58    21:01 
   11 DKP5150   Stehnová Hana                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               72:17    22:20 
   12 DLT5151   Nedvídková Jitka             DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE          90:38    40:41 
   13 VLI5150   Karmazínová Ivana            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           98:30    48:33 



D60B  (14)                3.1 km  125 m   10 K    

    1 TEP4851   Městková Eva                 TEP TEMPO PRAHA                     45:57     0:00 
    2 TRI4650   Gavendová Anna               TRI TJ TŽ TŘINEC                    46:49     0:52 
    3 LPU4752   Kubíková Květa               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         50:46     4:49 
    4 LLI4451   Krausová Marie               LLI TJ LOKO LIBEREC                 51:51     5:54 
    5 PGP4750   Kubátová Milada              PGP SK PRAGA PRAHA                  52:32     6:35 
    6 PGP4451   Dvořáková Ladislava          PGP SK PRAGA PRAHA                  53:48     7:51 
    7 VRL4851   Knoblochová Věra             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         58:30    12:33 
    8 CHA4650   Kašková Eva                  CHA OK CHRASTAVA                    58:33    12:36 
    9 TJP4750   Ryšavá Lubomíra              TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           60:10    14:13 
   10 SLP4451   Zmeková Míla                 SLP SK SLAVIA PRAHA                 61:58    16:01 
   11 CHA4350   Horčíková Marie              CHA OK CHRASTAVA                    63:43    17:46 
   12 KAS4551   Nejezchlebová Věra           KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             71:34    25:37 
   13 LLI4851   Kubíková Hela                LLI TJ LOKO LIBEREC                 75:11    29:14 
   14 TUR4250   Folprechtová Marie           TUR OOB TJ TURNOV                   79:07    33:10 



D65B  (3)                 3.1 km  125 m   10 K    

    1 PGP4050   Haňkovská Jana               PGP SK PRAGA PRAHA                  47:16     0:00 
    2 KAS4350   Štrojsová Jaroslava          KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             59:16    12:00 
    3 TUR4350   Šlézrová Eva                 TUR OOB TJ TURNOV                   74:21    27:05 



H14B  (42)                5.4 km  165 m   13 K    

    1 LTU9401   Grundmann Jan                LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              43:24     0:00 
    2 KRL9403   Šlajs Daniel                 KRL KOMETA KRALOVICE                47:50     4:26 
    3 TUV9501   Horák Patrik                 TUV SOK TJ TURNOV                   48:26     5:02 
    4 HCE9400   Kettner Lukáš                HCE SOKOL HOSTIVICE                 48:33     5:09 
    5 KAM9401   Semík Ondra                  KAM SK KAMENICE                     51:38     8:14 
    6 SLA9401   Štádlík Lukáš                SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             53:05     9:41 
    7 TUR9402   Rychlý Michal                TUR OOB TJ TURNOV                   53:15     9:51 
    8 HCE9600   Kettner Vojtěch              HCE SOKOL HOSTIVICE                 55:09    11:45 
    9 DKP9500   Šňupárek Václav              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               55:57    12:33 
   10 VAM9401   Dvořáček Radek               VAM OOB VAMBERK                     56:37    13:13 
   11 KAM9400   Valášek Jan                  KAM SK KAMENICE                     56:56    13:32 
   12 KAM9501   Čermák Matyáš                KAM SK KAMENICE                     57:10    13:46 
   13 LTP9600   Kučera Jindřich              LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           57:37    14:13 
   14 SRK9502   Mašek Ondřej                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       59:21    15:57 
   15 PHK9401   Kamenický Ondřej             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             60:45    17:21 
   16 LPU9609   Kaplan Martin                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         61:01    17:37 
   17 VRL9501   Waněk Adam                   VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         61:03    17:39 
   18 STH9402   Kučera Tomáš                 STH SK STUDENEC                     61:17    17:53 
   19 SRK9509   Ptáček Martin                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       61:55    18:31 
   20 DKP9600   Illner Vojtěch               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               64:04    20:40 
   21 DOK9400   Boskovský Tomáš              DOK OK DOKSY                        64:34    21:10 
   22 SJI9401   Pokorný Ondřej               SJI OK JIHLAVA                      65:05    21:41 
   23 SRK9402   Jiroušek Vít                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       65:50    22:26 
   24 STH9401   Kučera Štěpán                STH SK STUDENEC                     66:18    22:54 
   25 KNC9501   Komers Jan                   KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         66:32    23:08 
   26 SJI9601   Čech Jan                     SJI OK JIHLAVA                      66:43    23:19 
   27 LPU9502   Deml Tomáš                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         67:15    23:51 
   28 SLA9400   Malec Oldřich                SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             71:15    27:51 
   29 PZR9505   Málek Jan                    PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            71:46    28:22 
   30 CHC9602   Janeba Vladimír              CHC KOB Choceň                      71:52    28:28 
   31 SRK9503   Heřman Ondřej                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       74:29    31:05 
   31 PVP9401   Kroupa Tomáš                 PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              74:29    31:05 
   33 SRK9507   Kosek Jan                    SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       74:50    31:26 
   34 TJN9501   Posselt Martin               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            76:05    32:41 
   35 PGP9403   Schejbal Martin              PGP SK PRAGA PRAHA                  78:52    35:28 
   36 MAS9600   Frank Jiří                   MAS KČT AŠ                          82:12    38:48 
   37 NPA9501   Tázlar Vojtěch               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 93:59    50:35 
   38           Kout Matyáš                  N05 NEREGISTROVANÍ                 126:43    83:19 
   39 PHK9502   Růžička Karel                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            181:26   138:02 

      BSO9501   Mašek Ondřej                 BSO KOB BANÍK SOKOLOV                disk          
      PGP9404   Nedvěd Vojtěch               PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          
      OSN9549   Kamenický Jeroným            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.            disk          



H16A  (24)                7.1 km  355 m   12 K    

    1 LTU9201   Petržela Jan                 LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              48:10     0:00 
    2 ABM9202   Mokrý Stanislav              ABM KOB MOIRA BRNO                  56:24     8:14 
    3 STB9301   Ludvík Vojtěch               STB STADION NOVÝ BOR                56:26     8:16 
    4 AOP9301   Hadač Filip                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         58:43    10:33 
    5 AOP9303   Schuster Marek               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         58:52    10:42 
    6 LCE9201   Valenta Jiří                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               58:55    10:45 
    7 SJC9301   Chloupek Adam                SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              58:59    10:49 
    8 SRK9201   Handl Jindřich               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       59:09    10:59 
    9 LPU9302   Kos Oldřich                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         59:21    11:11 
   10 AOV9203   Navrátil Boris               AOV BANÍK FIZA OSTRAVA              59:36    11:26 
   11 LCE9301   Hubáček Michal               LCE SLOVAN LUHAČOVICE               61:05    12:55 
   12 ABM9211   Novotný Ondřej               ABM KOB MOIRA BRNO                  63:30    15:20 
   13 LPU9301   Čermák Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         63:53    15:43 
   14 TRI9301   Argaláš Michal               TRI TJ TŽ TŘINEC                    64:26    16:16 
   15 STH9205   Janata Jakub                 STH SK STUDENEC                     64:38    16:28 
   16 SJI9303   Jakoubek Jakub               SJI OK JIHLAVA                      65:04    16:54 
   17 SJI9201   Suchý Jiří                   SJI OK JIHLAVA                      65:15    17:05 
   18 KAM9301   Rusý Tomáš                   KAM SK KAMENICE                     66:49    18:39 
   19 AOP9201   Sykora Jan                   AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         68:13    20:03 
   20 LCE9302   Vavrys Johan                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               73:08    24:58 
   21 TRI9203   Gazda Viktor                 TRI TJ TŽ TŘINEC                    74:24    26:14 
   22 PHK9202   Mikulecký Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             74:42    26:32 
   23 TTR9301   Klusáček Jan                 TTR OOB TŘEBÍČ                      75:47    27:37 
   24 LPU9303   Kos Tomáš                    LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         79:36    31:26 



H16B  (32)                6.0 km  280 m   10 K    

    1 STH9201   Kučera Michal                STH SK STUDENEC                     53:52     0:00 
    2 SHK9208   Kudera Daniel                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           53:57     0:05 
    3 PHK9302   Maňák Matěj                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             54:06     0:14 
    4 CHT9202   Krejsa Vladimír              CHT SK CHRAST                       56:56     3:04 
    5 SHK9204   Smitka Jan                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           57:54     4:02 
    6 TJH9201   Tichý Tomáš                  TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC           58:43     4:51 
    7 STH9202   Uvizl Marek                  STH SK STUDENEC                     59:33     5:41 
    8 KRL9304   Pova Ondřej                  KRL KOMETA KRALOVICE                60:03     6:11 
    9 SHK9203   Egrt Martin                  SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           60:30     6:38 
   10 STH9206   Vik Martin                   STH SK STUDENEC                     60:33     6:41 
   11 LPM9202   Kolovský František           LPM OK LOKO PLZEŇ                   62:15     8:23 
   12 SJI9307   Fuksa Jakub                  SJI OK JIHLAVA                      62:33     8:41 
   13 LPU9304   Slanař Matěj                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         63:20     9:28 
   14 STH9203   Hladík František             STH SK STUDENEC                     63:48     9:56 
   15 DKP9301   Klaška Pavel                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               64:26    10:34 
   16 SJI9304   Zacha Ondřej                 SJI OK JIHLAVA                      64:41    10:49 
   17 MAS9300   Šulc Marek                   MAS KČT AŠ                          64:47    10:55 
   18 STH9204   Charvát Jiří                 STH SK STUDENEC                     65:03    11:11 
   19 KRL9305   Jiří Vištejn                 KRL KOMETA KRALOVICE                65:05    11:13 
   20 STH9301   Klouček Martin               STH SK STUDENEC                     66:15    12:23 
   21 VRL9301   Kubát Lukáš                  VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         68:58    15:06 
   22 SHK9302   Provázek Jiří                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           74:12    20:20 
   23 ROU9303   Buk Jindřich                 ROU SKOB ROUDNICE N.L.              75:26    21:34 
   24 TUR9301   Zakouřil Vít                 TUR OOB TJ TURNOV                   75:59    22:07 
   25 OSN9339   Kamenický Tobiáš             OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           76:07    22:15 
   26 PGP9302   Prášek Přemysl               PGP SK PRAGA PRAHA                  77:20    23:28 
   27 SHK9301   Divecký František            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           79:06    25:14 
   28 LTP9300   Látal Dominik                LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           85:15    31:23 
   29 VAM9301   Smutný Šimon                 VAM OOB VAMBERK                     86:31    32:39 
   30 SJI9203   Škrabánek Matěj              SJI OK JIHLAVA                      89:54    36:02 
   31 LDC9201   Patzelt Vilém                LDC KOB DĚČÍN                       91:43    37:51 

      CTB9201   Žanda Matěj                  CTB SK OB CHOTĚBOŘ                   disk          



H18A  (33)                9.2 km  455 m   18 K    

    1 LPU9005   Nožka Radek                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         67:24     0:00 
    2 TZL9013   Kolárik Jan                  TZL SKOB ZLÍN                       68:16     0:52 
    3 SRK9002   Ptáček Jiří                  SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       68:20     0:56 
    4 ASU9141   Hnilica Přemek               ASU MAGNUS ORIENTEERING             69:27     2:03 
    5 PHK9101   Kubát Pavel                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             70:15     2:51 
    6 VLI9001   Henych Ondřej                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           70:56     3:32 
    7 LPU9006   Klapal Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         74:14     6:50 
    8 ZBM9101   Zimmermann Štěpán            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              74:30     7:06 
    9 TRI9103   Kantor Ondřej                TRI TJ TŽ TŘINEC                    75:24     8:00 
   10 LPU9119   Bořil Petr                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         75:27     8:03 
   11 LPU9001   Hovorka Lukáš                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         76:52     9:28 
   12 KAM9100   Semík Vojtěch                KAM SK KAMENICE                     78:10    10:46 
   13 ASU9043   Vozda Vojtěch                ASU MAGNUS ORIENTEERING             78:34    11:10 
   14 TZL9101   Nečas Jiří                   TZL SKOB ZLÍN                       79:22    11:58 
   15 ASU9149   Strečko Marek                ASU MAGNUS ORIENTEERING             79:25    12:01 
   16 OSN9036   Kamenický Matěj              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           80:09    12:45 
   17 ZBM9005   Nykodým Miloš                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              81:30    14:06 
   18 OOP9000   Melecký Martin               OOP TJ OPAVA                        81:50    14:26 
   19 PHK9001   Zelenka Tomáš                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             82:45    15:21 
   20 PGP9103   Landovský Tomáš              PGP SK PRAGA PRAHA                  82:51    15:27 
   21 SHK9101   Stulík Matěj                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           83:55    16:31 
   22 LPU9113   Procházka David              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         85:58    18:34 
   23 LCE9001   Slezák Jiří                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               86:39    19:15 
   24 SHK9103   Funda Jan                    SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           88:09    20:45 
   25 LCE9102   Vlažný Jakub                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE               88:10    20:46 
   26 VBM9102   Bravený Vít                  VBM VSK MZLU BRNO                   89:31    22:07 
   27 ABM9106   Hrobař Štěpán                ABM KOB MOIRA BRNO                  89:32    22:08 
   28 JIL9001   Exner Jan                    JIL OK JILEMNICE                    92:00    24:36 
   29 JIL9007   Klouček Tomáš                JIL OK JILEMNICE                    94:28    27:04 
   30 PHK9104   Kamenický Jakub              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             95:27    28:03 
   31 KAM9103   Nešpor Václav                KAM SK KAMENICE                     96:44    29:20 
   32 MLA9102   Bína Martin                  MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                 111:03    43:39 

      AOP9101   Peřinka Jan                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          disk          



H18B  (17)                7.6 km  385 m   13 K    

    1 CHT9001   Krejsa Martin                CHT SK CHRAST                       70:30     0:00 
    2 TUR9004   Franců Adam                  TUR OOB TJ TURNOV                   71:46     1:16 
    3 TJN9101   Picek Jan                    TJN TATRAN JABLONEC N.N.            73:14     2:44 
    4 LTP9102   Škara Vojtěch                LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           74:03     3:33 
    5 LTU9102   Lazák Tomáš                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              74:33     4:03 
    6 TJN9001   Hostaš Petr                  TJN TATRAN JABLONEC N.N.            75:11     4:41 
    7 PHK9110   Azeb Karim                   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             77:22     6:52 
    8 LTU9002   Kult Martin                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              85:43    15:13 
    9 ROZ9100   Daněk Vojtěch                ROZ OK TOM ROZTOKY                  86:18    15:48 
   10 TJN9105   Večeřa Martin                TJN TATRAN JABLONEC N.N.            92:19    21:49 
   11 NPA9002   Brendl Radek                 NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 92:39    22:09 
   12 OKP9100   Novák Libor                  OKP OK24 PRAHA                      96:04    25:34 
   13 JIL9006   Černý Vojtěch                JIL OK JILEMNICE                    97:51    27:21 
   14 SHK9007   Souček Michal                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           99:33    29:03 
   15 JHB9103   Kaser Dan                    JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD          106:09    35:39 
   16 TUR9002   Hyka Jan                     TUR OOB TJ TURNOV                  107:52    37:22 

      VRL9102   Machek Vojta                 VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ          disk          



H20A  (29)                9.2 km  455 m   18 K    

    1 ZBM8841   Chromý Adam                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              59:18     0:00 
    2 SJC8818   Kodeda Štěpán                SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              62:48     3:30 
    3 ZBM8833   Bořil Tomáš                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              64:36     5:18 
    4 ZBM8923   Klusáček Matěj               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              64:48     5:30 
    5 VBM8801   Bravený Adam                 VBM VSK MZLU BRNO                   66:06     6:48 
    6 CHA8801   Hradec Pavel                 CHA OK CHRASTAVA                    67:02     7:44 
    7 PHK8902   Kubát Jan                    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             67:21     8:03 
    8 LCE8803   Cahel Marek                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               68:21     9:03 
    9 VLI8800   Škoda Jakub                  VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           68:55     9:37 
   10 ZBM8919   Hájek Daniel                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              68:56     9:38 
   11 ZBM8928   Zimmermann Jakub             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              70:05    10:47 
   12 PHK8903   Muller Martin                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             70:56    11:38 
   13 SSU8841   Král Vojtěch                 SSU SEVERKA ŠUMPERK                 71:16    11:58 
   14 PHK8802   Panchártek Jan               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             72:59    13:41 
   15 UOL8812   Zbranek Roman                UOL SK UP OLOMOUC                   75:06    15:48 
   16 SHK8901   Jirásek Michal               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           75:08    15:50 
   17 SSU8802   Poklop Martin                SSU SEVERKA ŠUMPERK                 75:43    16:25 
   18 SRK8902   Dusílek Adam                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       77:50    18:32 
   19 LCE8801   Perůtka Jan                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               78:02    18:44 
   20 SRK8905   Pátek Lukáš                  SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       79:08    19:50 
   21 LCE8902   Slezák Zdeněk                LCE SLOVAN LUHAČOVICE               79:33    20:15 
   22 UOL8903   Štrajt Michal                UOL SK UP OLOMOUC                   81:33    22:15 
   23 OSN8800   Rajnošek Matěj               OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           81:47    22:29 
   24 SHK8902   Šabatka Zdeněk               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           87:30    28:12 
   25 VIZ8911   Malý Ondřej                  VIZ SOKOL VIZOVICE                  89:53    30:35 
   26 LCE8901   Vlažný Jan                   LCE SLOVAN LUHAČOVICE               90:55    31:37 
   27 VRB8906   Válek Filip                  VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        91:43    32:25 
   28 JPV8817   Navrátil Tomáš               JPV SK PROSTĚJOV                   128:41    69:23 

      SJC8801   Špicar Petr                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          



H20B  (11)                8.1 km  395 m   14 K    

    1 TJN8901   Kobr Tomáš                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            77:25     0:00 
    2 SRK8801   Klícha Martin                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       78:13     0:48 
    3 TTR8801   Fiala Martin                 TTR OOB TŘEBÍČ                      78:59     1:34 
    4 OSN8935   Hruška Ondřej                OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           84:18     6:53 
    5 VAM8802   Klapal Michal                VAM OOB VAMBERK                     84:31     7:06 
    6 SRK8805   Jirčák Ondřej                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       88:40    11:15 
    7 TAP8808   Hodek Michal                 TAP KOB TRETRA PRAHA                91:18    13:53 
    8 LTP8801   Eiselt Jan                   LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           96:42    19:17 
    9 CTB8901   Hájek Štěpán                 CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 103:33    26:08 
   10 PZR8903   Novohradský Petr             PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           110:51    33:26 
   11 PZR8814   Hladílek Jan                 PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU           112:17    34:52 



H21A  (59)                12.6 km  630 m   21 K   

    1 SJC8709   Drobník Michal               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              95:25     0:00 
    2 ZBM8707   Bialožyt Michal              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              95:58     0:33 
    3 SJI7313   Prášil Marek                 SJI OK JIHLAVA                      96:22     0:57 
    4 PLU7417   Otruba Marek                 PLU SOKOL PLUMLOV                   96:33     1:08 
    5 SHK7801   Paclík Roman                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           97:14     1:49 
    6 TZL7135   Žemlík Pavel                 TZL SKOB ZLÍN                       97:48     2:23 
    7 EKP7402   Seidl Miroslav               EKP EKONOM PRAHA                    98:04     2:39 
    8 VRB7201   Klech Richard                VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.        99:56     4:31 
    9 DKP8211   Janeček Oldřich              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              100:20     4:55 
   10 PHK7605   Kadeřávek Petr               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            100:59     5:34 
   11 EKP7414   Ondráček Radim               EKP EKONOM PRAHA                   101:05     5:40 
   12 PHK8101   Novotný Tomáš                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            101:43     6:18 
   13 SRK7807   Potštejnský Jan              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.      102:07     6:42 
   14 VRL7702   Polák Vlastimil              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        103:02     7:37 
   15 SHK8212   Stulík Jakub                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          103:15     7:50 
   16 VBM7246   Fučík Karel                  VBM VSK MZLU BRNO                  104:01     8:36 
   17 BBM7205   Fiala Jan                    BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO        104:11     8:46 
   18 FSP7800   Princl Pavel                 FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         104:24     8:59 
   19 JAM7100   Košárek Pavel                JAM SK JAMNICE                     105:05     9:40 
   20 JIL7701   Kolín Jan                    JIL OK JILEMNICE                   106:58    11:33 
   21 TAP8511   Makovský Jakub               TAP KOB TRETRA PRAHA               108:08    12:43 
   22 SHK8404   Gazdačko Jan                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          108:17    12:52 
   23 LLI7502   Peterka Vojtěch              LLI TJ LOKO LIBEREC                108:47    13:22 
   24 CTB7902   Hübner Jan                   CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 109:53    14:28 
   25 VAM8401   Veverka Tomáš                VAM OOB VAMBERK                    110:39    15:14 
   26 VSP7000   Bořánek Petr                 VSP USK PRAHA                      111:16    15:51 
   27 PGP8202   Laciga Radek                 PGP SK PRAGA PRAHA                 111:21    15:56 
   28 LPU6401   Kaplan Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        111:38    16:13 
   29 ZBM8740   Zelinka Jiří                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             112:19    16:54 
   30 HAR7301   Martan Jiří                  HAR OK HARCOV                      112:54    17:29 
   31 PGP6401   Janovský Tomáš               PGP SK PRAGA PRAHA                 114:30    19:05 
   32 MAS5501   Pilař Karel                  MAS KČT AŠ                         115:12    19:47 
   33 SJI8304   Kratochvíl Martin            SJI OK JIHLAVA                     116:05    20:40 
   34 TBM7327   Štěpánek Martin              TBM TESLA BRNO                     116:28    21:03 
   35 PLU7917   Otruba Karel                 PLU SOKOL PLUMLOV                  118:35    23:10 
   36 FSP7901   Fibír Tomáš                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         119:01    23:36 
   37 NPA7701   Novák Zdeněk                 NPA SKLOB NOVÁ PAKA                119:25    24:00 
   38 PGP8302   Sysel Ondřej                 PGP SK PRAGA PRAHA                 119:27    24:02 
   39 VRL8001   Hanč Petr                    VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        119:59    24:34 
   40 KSU5801   Šrámek Jaromír               KSU KVS ŠUMPERK                    121:06    25:41 
   41 KSU7945   Turczer Petr                 KSU KVS ŠUMPERK                    121:18    25:53 
   42 SHK7605   Svoboda Ondřej               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          122:25    27:00 
   43 LCE7701   Bencúr Juraj                 LCE SLOVAN LUHAČOVICE              123:29    28:04 
   44 VLI7503   Pachner Pavel                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          123:42    28:17 
   45 PGP8700   Sysel Ctibor                 PGP SK PRAGA PRAHA                 125:35    30:10 
   46 PGP6100   Tichovský Martin             PGP SK PRAGA PRAHA                 125:41    30:16 
   47 PGP6501   Kondrát Martin               PGP SK PRAGA PRAHA                 127:07    31:42 
   48 NPA7502   Novák Jiří                   NPA SKLOB NOVÁ PAKA                128:04    32:39 
   49 CHC8502   Pešek Ondřej                 CHC KOB Choceň                     130:30    35:05 
   50 SJI8306   Kadlec Jan                   SJI OK JIHLAVA                     163:56    68:31 

      VLI7701   Přinda Lukáš                 VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            disk          
      LPU7308   Vávra Jaroslav               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          disk          
      LPU7907   Hovorka Jan                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          disk          
      DOB8304   Khýn Vítězslav               DOB KOB DOBRUŠKA                     disk          
      ZBM8201   Otrusina Jiří                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               disk          
      NPA6705   Zikmund Zdeněk               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                  disk          
      SJC8015   Kalenský Tomáš               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          
      DKP8304   Žaloudek Petr                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA                disk          
      TJN5901   Zuzánek Zdeněk               TJN TATRAN JABLONEC N.N.             disk          



H21B  (77)                11.7 km  515 m   19 K   

    1 SJC8156   Brožková Dana                SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              91:53     0:00 
    2 SLP8503   Fišer Jiří                   SLP SK SLAVIA PRAHA                 98:22     6:29 
    3 TUR8402   Brož Marek                   TUR OOB TJ TURNOV                   98:38     6:45 
    4 PHK7107   Mašata Roman                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            102:36    10:43 
    5 CHA7800   Kadavý Petr                  CHA OK CHRASTAVA                   105:16    13:23 
    6 VSP6801   Gajda Jan                    VSP USK PRAHA                      105:18    13:25 
    7 SJC8205   Hanzl Tomáš                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             105:35    13:42 
    8 VCB6502   Teringl Radek                VCB TJ OB České Budějovice         107:25    15:32 
    9 ABM6708   Přikryl Petr                 ABM KOB MOIRA BRNO                 108:02    16:09 
   10 SHK8508   Svoboda Petr                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          108:03    16:10 
   11 LDC7700   Nehasil David                LDC KOB DĚČÍN                      108:08    16:15 
   12 PGP6000   Kožina Petr                  PGP SK PRAGA PRAHA                 108:12    16:19 
   13 PGP8009   Voráček Michal               PGP SK PRAGA PRAHA                 108:29    16:36 
   14 TEM7901   Korecký Miroslav             TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE             108:42    16:49 
   15 UOL8805   Špacír Jan                   UOL SK UP OLOMOUC                  108:50    16:57 
   16 LPU7811   Kárník Jan                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        109:54    18:01 
   17 FSP7610   Kužel Tomáš                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         110:32    18:39 
   18 MFP7403   Rožek David                  MFP MFF UK PRAHA                   110:41    18:48 
   19 SNA7105   Doucha Jiří                  SNA START NÁCHOD                   110:44    18:51 
   20 LPU6901   Fencl Petr                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        110:48    18:55 
   21 LPU8503   Fukátko Petr                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        110:54    19:01 
   22 SCP6901   Rakovec Michal               SCP OK SPARTA PRAHA                111:02    19:09 
   23 VSP7800   Kopecký Pavel                VSP USK PRAHA                      111:12    19:19 
   24 VRL7501   Wohanka Pavel                VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        111:29    19:36 
   25 CHA8605   Vajc Jan                     CHA OK CHRASTAVA                   111:57    20:04 
   26 TTR8201   Kříž Lukáš                   TTR OOB TŘEBÍČ                     112:02    20:09 
   27 DKP8013   Horálek Radek                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              112:37    20:44 
   28 VCB8701   Hošek Radim                  VCB TJ OB České Budějovice         112:41    20:48 
   29 CTB7701   Gregor Martin                CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 112:48    20:55 
   30 LPU7601   Jirásek Aleš                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        112:58    21:05 
   31 SJI8309   Jirků Roman                  SJI OK JIHLAVA                     113:32    21:39 
   32 FSP6304   Šimek Tomáš                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         114:16    22:23 
   33 LPM8500   Šilhavý Jakub                LPM OK LOKO PLZEŇ                  116:23    24:30 
   34 AOP6502   Schuster Martin              AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA        116:27    24:34 
   35 TAP8610   Zajíc Vítězslav              TAP KOB TRETRA PRAHA               117:09    25:16 
   36 SLP7704   Šafka Jan                    SLP SK SLAVIA PRAHA                119:05    27:12 
   37 SCP7417   Boudny Jan                   SCP OK SPARTA PRAHA                119:44    27:51 
   38 FSP7900   Čech Jan                     FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         119:49    27:56 
   39 KRE6401   Zimmermann Pavel             KRE SOKOL KŘEMŽE                   120:16    28:23 
   40 TUR7202   Kubíček Zdeněk               TUR OOB TJ TURNOV                  120:23    28:30 
   41 CHA8604   Ježek Lukáš                  CHA OK CHRASTAVA                   121:02    29:09 
   42 DOK8700   Novák Daniel                 DOK OK DOKSY                       121:52    29:59 
   43 ZBM7531   Tomeš Petr                   ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             121:59    30:06 
   44 EKP8211   Kalina Miroslav              EKP EKONOM PRAHA                   122:34    30:41 
   45 HAR7501   Vokurka Jan                  HAR OK HARCOV                      126:48    34:55 
   46 LPU7604   Držka Štěpán                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        126:55    35:02 
   47 CHA7900   Vokál Vojtěch                CHA OK CHRASTAVA                   130:23    38:30 
   48 LPM7206   Bohuslav Václav              LPM OK LOKO PLZEŇ                  130:34    38:41 
   49 LPU8105   Fukátko Jan                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        133:18    41:25 
   50 TZL8001   Novotný Jiří                 TZL SKOB ZLÍN                      134:49    42:56 
   51 SCP7500   Khel Richard                 SCP OK SPARTA PRAHA                135:12    43:19 
   52 LPM8301   Suchý Ondřej                 LPM OK LOKO PLZEŇ                  138:52    46:59 
   53 PHK8505   Veselý Ondřej                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            141:53    50:00 
   54 SHK7600   Čečka Jiří                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          142:38    50:45 
   55 TJH6401   Tichý Martin                 TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC          142:54    51:01 
   56 LBE7600   Červenka Jakub               LBE LOKO BEROUN                    149:34    57:41 
   57 EKP6701   Janeček Jura                 EKP EKONOM PRAHA                   151:00    59:07 
   58 SHK7101   Hanovec Petr                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          152:05    60:12 
   59 EKP7301   Lebeda Dušan                 EKP EKONOM PRAHA                   157:12    65:19 
   60 ZBM8411   Liščinský Tomáš              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             158:07    66:14 
   61 ZBM7609   Pátek Richard                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             159:28    67:35 
   62 KSH8401   Hulec Jakub                  KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY              159:36    67:43 
   63 FSP6104   Borovička Milan              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         162:19    70:26 
   64 ZBM8001   König Lukáš                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO             166:03    74:10 
   65 MKP7801   Vaněček Jáchym               MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA        175:22    83:29 
   66 VRL7601   Kutlvašr Ruda                VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        185:51    93:58 

      LPM7901   Buriánek Kamil               LPM OK LOKO PLZEŇ                    disk          
      AOP6501   Hadač Miroslav               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          disk          
      VBM8702   Kočí Martin                  VBM VSK MZLU BRNO                    disk          
      PHK8403   Ježek Jiří                   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              disk          
      PGP8401   Buzek Martin                 PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          
      CTB7801   Král Aleš                    CTB SK OB CHOTĚBOŘ                   disk          
      VIZ8400   Jahn Petr                    VIZ SOKOL VIZOVICE                   disk          
      CHC8603   Pátek Michal                 CHC KOB Choceň                       disk          
      CHT8601   Kysilko Zdeněk               CHT SK CHRAST                        disk          
      JIL7501   Hlaváč David                 JIL OK JILEMNICE                     disk          
      ZBP7601   Dvořák Miroslav              ZBP SK ZBRASLAV                      disk          



H21C  (33)                10.4 km  435 m   17 K   

    1 PHK8005   Černý Michal                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             90:43     0:00 
    2 LIT8401   Macek Jiří                   LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        93:14     2:31 
    3 PGP7602   Nemšovský Petr               PGP SK PRAGA PRAHA                  95:15     4:32 
    4 ZBP7800   Pražák Jiří                  ZBP SK ZBRASLAV                     98:29     7:46 
    5 TUV7402   Kvapil Petr                  TUV SOK TJ TURNOV                  102:28    11:45 
    6 STH7401   Chrást Tomáš                 STH SK STUDENEC                    104:10    13:27 
    7 EKP7103   Bolehovský Pavel             EKP EKONOM PRAHA                   106:04    15:21 
    8 PGP8908   Mysliveček Marek             PGP SK PRAGA PRAHA                 107:06    16:23 
    9 KSU7849   Růžička Lukáš                KSU KVS ŠUMPERK                    107:46    17:03 
   10 TJN5549   Kunc Radovan                 TJN TATRAN JABLONEC N.N.           108:30    17:47 
   11 LIT8002   Kučerka Jan                  LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       111:45    21:02 
   12 SJI7823   Prošek Michal                SJI OK JIHLAVA                     112:07    21:24 
   13 MOV7105   Žebrák Zdeněk                MOV SKOB OSTRAVA                   112:29    21:46 
   14 FSP6605   Cincibus Pavel               FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA         113:14    22:31 
   15 ZBP7302   Vaněk Petr                   ZBP SK ZBRASLAV                    113:17    22:34 
   16 LDC6401   Vlček Petr                   LDC KOB DĚČÍN                      115:27    24:44 
   17 ASU7517   Aleš David                   ASU MAGNUS ORIENTEERING            117:23    26:40 
   18 MFP7100   Šimša Jaromír                MFP MFF UK PRAHA                   118:34    27:51 
   19 VLI7400   Harazin Martin               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          120:46    30:03 
   20 DKP8509   Dlouhý Petr                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              123:04    32:21 
   21 TRC7200   Fuják Vladimír               TRC SKOB BETA TŘINEC               124:46    34:03 
   22 SRK7102   Heřman Daniel                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.      125:05    34:22 
   23 LPU8701   Fiala Petr                   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        127:35    36:52 
   24 PVP5301   David František              PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS             129:52    39:09 
   25 TJN8705   Duda Tonda                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.           138:21    47:38 
   26 SCP5200   Přeček Zdeněk                SCP OK SPARTA PRAHA                139:27    48:44 
   27 ZVO6803   Beránek Radek                ZVO OB SK ZVOLE                    142:18    51:35 
   28 MFP6301   Forst Libor                  MFP MFF UK PRAHA                   143:40    52:57 
   29 VBM8102   Rouš Pavel                   VBM VSK MZLU BRNO                  152:07    61:24 
   30 DOB8803   Lžíčař Martin                DOB KOB DOBRUŠKA                   159:38    68:55 

      PVP7007   Picka Jan                    PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS               disk          
      PVP7200   Ptáček Jan                   PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS               disk          
      ASU7907   Fátor Jan                    ASU MAGNUS ORIENTEERING              disk          



H21E  (45)                14.6 km  710 m   25 K   

    1 TZL8131   Smola Michal                 TZL SKOB ZLÍN                       91:10     0:00 
    2 TBM8201   Kozák Osvald                 TBM TESLA BRNO                      95:16     4:06 
    3 ZBM8506   Rajnošek Zdeněk              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              98:42     7:32 
    4 PHK7901   Losman Petr                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             99:28     8:18 
    5 PGP8409   Šedivý Jan                   PGP SK PRAGA PRAHA                 102:54    11:44 
    6 SHK7309   Jedlička Michal              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          103:22    12:12 
    7 SHK7601   Hepner David                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          103:43    12:33 
    8 DKP8306   Janata Martin                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              104:49    13:39 
    9 SHK8702   Šmehlík Eduard               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          107:49    16:39 
   10 SJC8202   Kazda Ondřej                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             108:38    17:28 
   11 TBM8002   Udržal Tomáš                 TBM TESLA BRNO                     109:07    17:57 
   12 JIL8702   Malý Aleš                    JIL OK JILEMNICE                   109:39    18:29 
   13 LCE7835   Hanslián David               LCE SLOVAN LUHAČOVICE              109:45    18:35 
   14 TZL6808   Šidla Jan                    TZL SKOB ZLÍN                      110:47    19:37 
   15 TZL8714   Krajča Tomáš                 TZL SKOB ZLÍN                      111:38    20:28 
   16 SSU8243   Král Václav                  SSU SEVERKA ŠUMPERK                111:48    20:38 
   17 VLI6001   Henych Petr                  VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          111:58    20:48 
   18 VLI7801   Heczko Robert                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          112:15    21:05 
   19 PGP7601   Matějů Luboš                 PGP SK PRAGA PRAHA                 114:46    23:36 
   20 SCP8102   Mrázek Jan                   SCP OK SPARTA PRAHA                114:47    23:37 
   21 SJC8702   Holas Štěpán                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN             115:18    24:08 
   22 SCP6800   Pospíšil Vít                 SCP OK SPARTA PRAHA                116:14    25:04 
   23 SJI7419   Lauerman Jan                 SJI OK JIHLAVA                     116:16    25:06 
   24 SCP8103   Kovář Miroslav               SCP OK SPARTA PRAHA                117:28    26:18 
   25 TZL8301   Krejčík Jiří                 TZL SKOB ZLÍN                      118:27    27:17 
   26 VLI7702   Matějů Michal                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC          124:55    33:45 
   27 DKP7911   Mrázek Jiří                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              125:27    34:17 
   28 TZL8508   Dlabaja Štěpán               TZL SKOB ZLÍN                      127:09    35:59 
   29 TZL8002   Slováček Tomáš               TZL SKOB ZLÍN                      128:41    37:31 
   30 2018601   Pan Rui                      201 Nation Team of CHINA           130:11    39:01 
   31 PGP8610   Jan Flašar                   PGP SK PRAGA PRAHA                 130:16    39:06 
   32 PGP8301   Hora Vojtěch                 PGP SK PRAGA PRAHA                 131:25    40:15 
   33 2018300   Li Guilong                   201 Nation Team of CHINA           131:33    40:23 
   34 DKP8201   Procházka Jan                DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              133:51    42:41 
   35 DKP8200   Procházka Tomáš              DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA              135:01    43:51 
   36 PGP7506   Pokorný Ondřej               PGP SK PRAGA PRAHA                 140:27    49:17 
   37 2017500   Liang Fangyong               201 Nation Team of CHINA           144:43    53:33 
   38 2018600   Wu Yongwen                   201 Nation Team of CHINA           169:37    78:27 
   39 2017700   Songyang                     201 Nation Team of CHINA           214:14   123:04 

      TZL8603   Přibyl Broněk                TZL SKOB ZLÍN                        disk          
      VBM8103   Mazal Zdeněk                 VBM VSK MZLU BRNO                    disk          
      ZBM8433   Kabáth David                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               disk          
      JPV8002   Henek Vladan                 JPV SK PROSTĚJOV                     disk          
      JAM7600   Besta Michal                 JAM SK JAMNICE                       disk          
      2018602   Cao Bin                      201 Nation Team of CHINA             disk          



H35B  (28)                9.4 km  420 m   19 K    

    1 KAM6501   Kozák Petr                   KAM SK KAMENICE                     68:29     0:00 
    2 SJI7104   Venhoda Milan                SJI OK JIHLAVA                      74:04     5:35 
    3 PGP7203   Baldrian Petr                PGP SK PRAGA PRAHA                  79:08    10:39 
    4 LCE6413   Vavrys Petr                  LCE SLOVAN LUHAČOVICE               82:36    14:07 
    5 DKP6601   Illner Jakub                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               84:38    16:09 
    6 PHK6502   Novotný Milan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             88:47    20:18 
    7 PHK7302   Samek Petr                   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             89:23    20:54 
    8 PHK6503   Kavalír Karel                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             90:29    22:00 
    9 PHK7001   Cichý David                  PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             92:26    23:57 
   10 SCP7105   Žemla Tomáš                  SCP OK SPARTA PRAHA                 94:23    25:54 
   11 SJC7002   Ropek Rudolf                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              95:47    27:18 
   12 LDC7101   Nehasil Vladislav            LDC KOB DĚČÍN                       96:41    28:12 
   13 LTP7001   Žejdlík Michal               LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           97:10    28:41 
   14 SHK7001   Netuka Jan                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           98:54    30:25 
   15 KAM6700   Škvor Martin                 KAM SK KAMENICE                    105:28    36:59 
   16 SJH6901   Kubičko Petr                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       106:01    37:32 
   17 SJH7001   Beneš Jan                    SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC       118:30    50:01 
   18 PGP7101   Drbal Jan                    PGP SK PRAGA PRAHA                 121:26    52:57 
   19 PHK6702   Růžička Ivan                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            122:00    53:31 
   20 SLA7000   Doubek Petr                  SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            122:19    53:50 
   21 SUL6000   Hromádka Miroslav            SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L      122:52    54:23 
   22 EKP6800   Pecka Jan                    EKP EKONOM PRAHA                   123:05    54:36 
   23 LBE7000   Uhlíř Patrik                 LBE LOKO BEROUN                    124:21    55:52 
   24 SHK6901   Müller Robert                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          136:33    68:04 
   25 LTP6500   Kučera Martin                LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE          137:40    69:11 
   26 SHK6601   Souček Karel                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          149:25    80:56 

      PHK6601   Kamenický Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              disk          
      SJC7010   Zlámal Petr                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               disk          



H40B  (32)                8.6 km  340 m   16 K    

    1 OKP6601   Richtr Aleš                  OKP OK24 PRAHA                      75:47     0:00 
    2 PEN6600   Vydra Ivan                   PEN OK RECO SPORT                   79:20     3:33 
    3 TJN6301   Schindler Jiří               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            81:28     5:41 
    4 LBE6400   Mezník Vladimír              LBE LOKO BEROUN                     82:57     7:10 
    5 TUR6602   Stárek Filip                 TUR OOB TJ TURNOV                   85:00     9:13 
    6 CTB6601   Voborník Petr                CTB SK OB CHOTĚBOŘ                  86:14    10:27 
    7 FYD6400   Macháček Aleš                FYD JKOB FRÝDLANT V Č.              86:23    10:36 
    8 VLI6205   Poloprutský Tomáš            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           87:29    11:42 
    9 SBR6601   Sklenář Josef                SBR SKOB BRUNTÁL                    88:14    12:27 
   10 EKP6301   Koucký Roman                 EKP EKONOM PRAHA                    90:18    14:31 
   11 DKP6500   Klaška Pavel                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               92:44    16:57 
   12 VAM6403   Hostaš Zdeněk                VAM OOB VAMBERK                     94:31    18:44 
   13 LBE6800   Karmazín Pavel               LBE LOKO BEROUN                     97:00    21:13 
   14 API6401   Funda Jiří                   API OK ANDANTE PÍSEK                97:10    21:23 
   15 SJC6510   Chloupek Vít                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              97:31    21:44 
   16 DKP6501   Seifert Jan                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               99:51    24:04 
   17 LPU6503   Procházka Tomáš              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        100:40    24:53 
   18 SHK6401   Teplý Jiří                   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ          102:31    26:44 
   19 VSP6506   Hartman Aleš                 VSP USK PRAHA                      102:51    27:04 
   20 LPU6504   Procházka Radek              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        107:52    32:05 
   21 CTB6701   Žanda Jan                    CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 111:09    35:22 
   22 MOV6701   Holec Jan                    MOV SKOB OSTRAVA                   113:22    37:35 
   23 PHK6401   Hlaváček Lubomír             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ            115:44    39:57 
   24 CTB6702   Karásek Luděk                CTB SK OB CHOTĚBOŘ                 116:06    40:19 
   25 SUL5701   Linka Vladislav              SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L      116:36    40:49 
   26 SJI6301   Petráček Aleš                SJI OK JIHLAVA                     117:39    41:52 
   27 LLI6302   Sobek Pavel                  LLI TJ LOKO LIBEREC                118:31    42:44 
   28 VRL6401   Havel Leoš                   VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ        119:30    43:43 
   29 LTP6501   Bruner Luboš                 LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE          131:44    55:57 

      FSP6700   Kraus Milan                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA           disk          
      MLA6708   Bína Pavel                   MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                   disk          
      LTU6501   Hanuš Pavel                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV               disk          



H45B  (47)                7.4 km  280 m   14 K    

    1 DOK6300   Hradecký Jaroslav            DOK OK DOKSY                        68:28     0:00 
    2 SHK5801   Hausvater Karel              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           68:59     0:31 
    3 TUR5501   Folprecht Miroslav           TUR OOB TJ TURNOV                   70:20     1:52 
    4 LTU5802   Horák Jiří                   LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              71:23     2:55 
    5 ABR6301   Kolář Rudolf                 ABR A TEAM NOVO BRUNTÁL             74:58     6:30 
    6 MLA5801   Milota Josef                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  77:31     9:03 
    7 PGP6301   Přibík Jan                   PGP SK PRAGA PRAHA                  77:41     9:13 
    8 CHA6200   Gorčica Pavel                CHA OK CHRASTAVA                    78:01     9:33 
    9 LPU5905   Novotný Miroslav             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         81:42    13:14 
   10 SNA6301   Imlauf Martin                SNA START NÁCHOD                    82:23    13:55 
   11 MAS5200   Chotětický Václav            MAS KČT AŠ                          82:38    14:10 
   12 MAS5400   Chotětický Jan               MAS KČT AŠ                          83:12    14:44 
   13 TJP4900   Peterka František            TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA           83:25    14:57 
   14 DCE5500   Procházka Antonín            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              83:50    15:22 
   15 TBM6307   Nykodým Petr                 TBM TESLA BRNO                      84:38    16:10 
   16 LPU6102   Roudný Václav                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         84:49    16:21 
   17 JIL6301   Mechl Miroslav               JIL OK JILEMNICE                    85:33    17:05 
   18 OSN6207   Bořil Petr                   OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           85:50    17:22 
   19 LLI5901   Hoidekr Pavel                LLI TJ LOKO LIBEREC                 85:51    17:23 
   20 JIL6103   Havlíček Libor               JIL OK JILEMNICE                    87:02    18:34 
   21 HCE5900   Kettner Pavel                HCE SOKOL HOSTIVICE                 88:25    19:57 
   22 LTP6102   Kovář Karel                  LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           91:19    22:51 
   23 MKP4700   Koč Zdeněk                   MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         91:59    23:31 
   24 DCE5400   Jaroš Vladimír               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              92:31    24:03 
   25 SCP6100   Vrabec Martin                SCP OK SPARTA PRAHA                 95:11    26:43 
   26 LTU6301   Petržela Pavel               LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              95:33    27:05 
   27 PCB5901   Blabla Zdeněk                PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE            96:21    27:53 
   28 TTR6101   Nešpor Jan                   TTR OOB TŘEBÍČ                      97:19    28:51 
   29 OSN6005   Wurzel Břetislav             OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           98:00    29:32 
   30 MFP6302   Šimek Miroslav               MFP MFF UK PRAHA                   101:01    32:33 
   31 DCE6100   Pavlů Jaroslav               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             101:17    32:49 
   32 MAS5401   Hájek Jan                    MAS KČT AŠ                         103:30    35:02 
   33 SCP5900   Kavka Jiří                   SCP OK SPARTA PRAHA                104:29    36:01 
   34 VPM5901   Kodeda Oldřich               VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ            105:30    37:02 
   35 PEN6200   Vydra Pavel                  PEN OK RECO SPORT                  107:25    38:57 
   36 MKP5800   Tomaščin Jaroslav            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA        109:12    40:44 
   37 DOK6200   Kořínek Zdeněk               DOK OK DOKSY                       110:27    41:59 
   38 SLA6200   Malec Jaroslav               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            111:36    43:08 
   39 CHC6001   Janeba Petr                  CHC KOB Choceň                     111:53    43:25 
   40 LPU5904   Bolech Jiří                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE        113:40    45:12 
   41 PGP5900   Grivalský Michal             PGP SK PRAGA PRAHA                 115:33    47:05 
   42 TAP5802   Hejtmánek Vladimír           TAP KOB TRETRA PRAHA               117:45    49:17 
   43 SRK6101   Mádle Petr                   SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.      117:50    49:22 
   44 KPY5701   Dobeš Václav                 KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.          133:25    64:57 

      PVP6104   Kroupa Václav                PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS               disk          
      PGP6300   Slavík Viktor                PGP SK PRAGA PRAHA                   disk          
      SCP6101   Zuna Jaroslav                SCP OK SPARTA PRAHA                  disk          



H50B  (40)                6.3 km  225 m   13 K    

    1 VSP5700   Škorpil Martin               VSP USK PRAHA                       56:27     0:00 
    2 TJN5604   Novotný Otakar               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            57:34     1:07 
    3 SHK5702   Gazdačko Milan               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           57:44     1:17 
    4 STB5701   Ludvík Petr                  STB STADION NOVÝ BOR                57:48     1:21 
    5 VSP5001   Uher Petr                    VSP USK PRAHA                       60:07     3:40 
    6 EKP5500   Šedivý Jiří                  EKP EKONOM PRAHA                    61:27     5:00 
    7 LPU5408   Štěrba Pavel                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         62:24     5:57 
    8 MLA5701   Michalec Jan                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  63:20     6:53 
    9 DOK5500   Novák Tom                    DOK OK DOKSY                        63:40     7:13 
   10 NPA5101   Kalibán Jaroslav             NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 64:18     7:51 
   11 OSN5501   Hruška Jiří                  OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           64:55     8:28 
   12 CHA5500   Kaška Rudolf                 CHA OK CHRASTAVA                    68:06    11:39 
   13 DKL5400   Cabrnoch Jiří                DKL KLUB OB KLADNO                  68:39    12:12 
   14 CHT5801   Štefec Jaroslav              CHT SK CHRAST                       69:21    12:54 
   15 TUR5803   Konopáč Jiří                 TUR OOB TJ TURNOV                   69:37    13:10 
   16 EKP5601   Bochenek Milan               EKP EKONOM PRAHA                    69:56    13:29 
   17 AOP5401   Sykora Jiří                  AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA         70:30    14:03 
   18 PHK5701   Běhoun Pavel                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             70:56    14:29 
   19 DKL5200   Šorm Miroslav                DKL KLUB OB KLADNO                  71:31    15:04 
   20 SJC5801   Beneš Josef                  SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              75:35    19:08 
   21 TTR5601   Klusáček Martin              TTR OOB TŘEBÍČ                      76:01    19:34 
   22 PGP5501   Doležal Miroslav             PGP SK PRAGA PRAHA                  77:07    20:40 
   23 TJN5602   Horák Petr                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            77:08    20:41 
   24 LPU5404   Juračka Vojtěch              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         77:14    20:47 
   25 KNC5501   Jun Drahomír                 KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY         79:19    22:52 
   26 VSP5202   Píchal Jan                   VSP USK PRAHA                       80:35    24:08 
   27 LTP5802   Eiselt Miloš                 LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           82:39    26:12 
   28 DKP5700   Dlouhý Jiří                  DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               85:33    29:06 
   29 STH5501   Junek Petr                   STH SK STUDENEC                     87:07    30:40 
   30 PGP5601   Šámal Václav                 PGP SK PRAGA PRAHA                  88:31    32:04 
   31 LOL5601   Poklop Lubomír               LOL SK OK OLOMOUC                   88:58    32:31 
   32 TJN5101   Böhm Karel                   TJN TATRAN JABLONEC N.N.            93:57    37:30 
   33 LPU5801   Vícha Vladimír               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         95:11    38:44 
   34 FSP5801   Šváb Jan                     FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          95:35    39:08 
   35 SRK5701   Kulhavý Josef                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       96:11    39:44 
   36 DKL5201   Brumek Stanislav             DKL KLUB OB KLADNO                  96:21    39:54 
   37 DOK5501   Novák Jaroslav               DOK OK DOKSY                        97:42    41:15 
   38 SCP5500   Jahn Pavel                   SCP OK SPARTA PRAHA                111:55    55:28 
   39 LIT5802   Nerad Jaroslav               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV       119:38    63:11 

      LPU5401   Klimpl Petr                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          disk          



H55B  (38)                5.6 km  180 m   13 K    

    1 VLI5101   Přinda Oldřich               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           54:02     0:00 
    2 JIL5201   Erlebach Josef               JIL OK JILEMNICE                    55:48     1:46 
    3 LPU5101   Knap Jan                     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         56:53     2:51 
    4 TUR5100   Hudský Vlastimil             TUR OOB TJ TURNOV                   57:09     3:07 
    5 VPM5101   Laciga Jiří                  VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ             57:58     3:56 
    6 LPU5201   Farář Václav                 LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         58:44     4:42 
    7 TJN4901   Lukavec Miloslav             TJN TATRAN JABLONEC N.N.            59:38     5:36 
    8 VLI4901   Karmazín Petr                VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           59:47     5:45 
    9 VRL4901   Knobloch Jindřich            VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         60:17     6:15 
   10 VSP5000   Hořínek Jaroslav             VSP USK PRAHA                       60:43     6:41 
   11 CHT5301   Matras Jaroslav              CHT SK CHRAST                       61:43     7:41 
   12 DOK5000   Rančák Josef                 DOK OK DOKSY                        62:52     8:50 
   13 VLI4900   Ježek Ladislav               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           63:41     9:39 
   14 TZL4902   Jelínek Petr                 TZL SKOB ZLÍN                       63:44     9:42 
   15 DLT5001   Babický Tomáš                DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE          65:38    11:36 
   16 VSP5100   Hora Vladimír                VSP USK PRAHA                       65:53    11:51 
   17 NPA5001   Novák Karel                  NPA SKLOB NOVÁ PAKA                 67:38    13:36 
   18 VSP5203   Polák Zdeněk                 VSP USK PRAHA                       67:42    13:40 
   18 KSU4900   Komárek Jaromír              KSU KVS ŠUMPERK                     67:42    13:40 
   20 MKP5100   Liberský Mirko               MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         68:01    13:59 
   21 LPU5001   Farář Jaroslav               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         68:37    14:35 
   22 PGP5200   Sysel Zdeněk                 PGP SK PRAGA PRAHA                  70:35    16:33 
   23 BOV5001   Miřijovský Přemek            BOV BANÍK OSTRAVA OKD               71:18    17:16 
   24 LBE4900   Tvrdek Vojtěch               LBE LOKO BEROUN                     72:17    18:15 
   25 LTU4801   Rejmont Milan                LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              74:57    20:55 
   26 DKP4900   Stehno Pavel                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               75:13    21:11 
   27 LIT5301   Pavlík Miroslav              LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        75:48    21:46 
   28 JEN5201   Bárta Miroslav               JEN OB JENIŠOVICE                   76:40    22:38 
   29 CHA4901   Kadavý Zdeněk                CHA OK CHRASTAVA                    76:51    22:49 
   30 CHA5001   Vokál Jiří                   CHA OK CHRASTAVA                    77:35    23:33 
   31 PGP5103   Jelínek Martin               PGP SK PRAGA PRAHA                  80:24    26:22 
   32 CHA5003   Ševčík Milan                 CHA OK CHRASTAVA                    86:18    32:16 
   33 TUR5102   Provazník Jiří               TUR OOB TJ TURNOV                   90:20    36:18 
   34 MKP5000   Toušek Miloslav              MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA         91:00    36:58 
   35 SCP5201   Hojný Oldřich                SCP OK SPARTA PRAHA                 93:51    39:49 
   36 LBE5000   Hamáček Bohuslav             LBE LOKO BEROUN                     95:38    41:36 
   37 LLI4702   Peterka Josef                LLI TJ LOKO LIBEREC                104:12    50:10 

      1020001   Ender Volker                 102 HSG Turbine Zittau               disk          



H60B  (28)                4.6 km  190 m   13 K    

    1 PZR4417   Pospíšil Jaromír             PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            48:57     0:00 
    2 SCP4600   Novák Miloš                  SCP OK SPARTA PRAHA                 53:32     4:35 
    3 TUV4701   Pospíšil Jiří                TUV SOK TJ TURNOV                   54:23     5:26 
    4 TUR4801   Jakubec Jindřich             TUR OOB TJ TURNOV                   54:55     5:58 
    5 KAD4701   Janda Josef                  KAD Originální Vivalín team K.      55:00     6:03 
    6 SCP4700   Buriánek Jaromír             SCP OK SPARTA PRAHA                 57:05     8:08 
    7 SRK4702   Hrobař Rudolf                SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       59:32    10:35 
    8 SLA4700   Švec Zdeněk                  SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             60:57    12:00 
    9 CHC4601   Švadlena Jiří                CHC KOB Choceň                      61:23    12:26 
   10 TUR4802   Kubíček Zdeněk               TUR OOB TJ TURNOV                   63:03    14:06 
   11 CHT4802   Vítek Josef                  CHT SK CHRAST                       64:53    15:56 
   12 VLI       Pachner Jan                  VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           65:06    16:09 
   13 DKP4700   Procházka Aleš               DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               67:35    18:38 
   14 VCB4801   Rychtecký Josef              VCB TJ OB České Budějovice          68:01    19:04 
   15 SRK4701   Vítek Zdeněk                 SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       69:28    20:31 
   16 KSH4801   Fiala Miloš                  KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY               70:36    21:39 
   17 PZR4800   Kříž Pavel                   PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU            70:40    21:43 
   18 LLI4501   Kraus Jan                    LLI TJ LOKO LIBEREC                 71:55    22:58 
   19 MLA4401   Fišák Jan                    MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  74:22    25:25 
   20 SLA4600   Nosál Stanislav              SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             77:23    28:26 
   21 CHT4801   Starka František             CHT SK CHRAST                       77:58    29:01 
   22 SCH4701   Jirásek Jaroslav             SCH TJ SKALKA CHEB                  79:22    30:25 
   23 KAS4600   Nejezchleba Jiří             KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             80:16    31:19 
   24 TUR4301   Folprecht Eduard             TUR OOB TJ TURNOV                   90:01    41:04 
   25 LLI4502   Lukáš Zdeněk                 LLI TJ LOKO LIBEREC                 96:08    47:11 
   26 BSO4401   Schimm Dieter                BSO KOB BANÍK SOKOLOV               97:12    48:15 
   27 TJP4700   Ryšavý Vít                   TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA          105:52    56:55 

      TEP4400   Aschermann Michael           TEP TEMPO PRAHA                      disk          



H65B  (11)                4.2 km  155 m   12 K    

    1 FSP4300   Čadil Jan                    FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA          54:53     0:00 
    2 VSP4300   Dohnal Josef                 VSP USK PRAHA                       57:02     2:09 
    3 DKP4300   Procházka Zdenko             DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               62:06     7:13 
    4 MLA4201   Sklenář Jan                  MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                  63:29     8:36 
    5 TUV4301   Zakouřil Václav              TUV SOK TJ TURNOV                   64:48     9:55 
    6 SJH4201   Gřunděl Ivan                 SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC        66:32    11:39 
    7 PUL4200   Novotný František            PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L.       69:22    14:29 
    8 SHK4001   Máslo Miroslav               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           71:28    16:35 
    9 SCP4100   Rejpal Petr                  SCP OK SPARTA PRAHA                 87:49    32:56 
   10 SLA4200   Zábranský Emil               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             89:05    34:12 
   11 KAS4000   Štrojsa Josef                KAS KOB KAMENICKÝ ŠENOV             89:46    34:53 



H70B  (7)                 3.6 km  150 m   11 K    

    1 SJC3601   Havlík Jaroslav              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              42:47     0:00 
    2 PGP3800   Attl Vladimír                PGP SK PRAGA PRAHA                  50:35     7:48 
    3 VRL3601   Zemánek Bohumil              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         50:36     7:49 
    4 PHK3801   Mikulecký Jan                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             63:27    20:40 
    5 DKP3800   Ďurčat Jozef                 DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA               73:45    30:58 
    6 1023401   Haufe Horst                  102 HSG Turbine Zittau              84:54    42:07 
    7 SJP3501   Bláha Svatopluk              SJP SLAVOJ PRAHA                    91:53    49:06 



H75B  (4)                 3.1 km  125 m   10 K    

    1 SCP3300   Semorád Miloš                SCP OK SPARTA PRAHA                 54:09     0:00 
    2 SJP2700   Mack Zdeněk                  SJP SLAVOJ PRAHA                   113:07    58:58 
    3 DCE2200   Cupák Miloslav               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE             121:58    67:49 

      KNC3300   Kalivoda Viktor              KNC SOKOL KOSTELEC N.Č.LESY          disk          



P3  (56)                  3.0 km  115 m   7 K     

    1           Špak Zdenda                  N05 NEREGISTROVANÍ                  30:00     0:00 
    2 SHK9701   Netuka Vojtěch               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           33:01     3:01 
    3 OSN9700   Bořil Jan                    OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           34:33     4:33 
    4 PHK9601   Mašata Matěj                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             34:39     4:39 
    5 VAM9701   Vyskočil Štěpán              VAM OOB VAMBERK                     36:08     6:08 
    6           Novák Lubomír                OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           36:54     6:54 
    7 KAM7800   Paldus Martin                KAM SK KAMENICE                     37:14     7:14 
    8 DOK9601   Boskovský Vojtěch            DOK OK DOKSY                        37:24     7:24 
    9 LLI5951   Sluková Hana                 LLI TJ LOKO LIBEREC                 37:26     7:26 
   10 VLI5650   Škodová Zuzana               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC           37:36     7:36 
   11 PVP       Šimerka Jan                  PVP VSK PŘÍRODOVĚDA OS              38:50     8:50 
   12 ROU9601   Buk Michal                   ROU SKOB ROUDNICE N.L.              39:18     9:18 
   13 ROU7150   Buková Jana                  ROU SKOB ROUDNICE N.L.              40:11    10:11 
   14 N010002   Schejbalová Alena            N01 NEREGISTR. ČESKÝ BROD           42:29    12:29 
   15 STB9801   Ludvík Matyáš                STB STADION NOVÝ BOR                42:47    12:47 
   16 SJI9602   Vacek Vojtěch                SJI OK JIHLAVA                      42:56    12:56 
   17 STH7351   Kalenská Kateřina            STH SK STUDENEC                     43:26    13:26 
   18 SHK9604   Trejbal Václav               SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           43:27    13:27 
   19 SRK9654   Kosková Kateřina             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       44:06    14:06 
   20           Bartáková Petra              SJI OK JIHLAVA                      45:21    15:21 
   21 TAP5452   Hejtmánková Alena            TAP KOB TRETRA PRAHA                45:43    15:43 
   22 KSU9909   Šrámek Ondřej                KSU KVS ŠUMPERK                     46:00    16:00 
   23 STH9151   Čechová Andrea               STH SK STUDENEC                     46:20    16:20 
   24 PHK9704   Růžička Adam                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             46:42    16:42 
   25 LLI0201   Paroulek Lukáš               LLI TJ LOKO LIBEREC                 47:07    17:07 
   26           Bílý Petr                    N05 NEREGISTROVANÍ                  49:02    19:02 
   27 SHK9702   Mervart Marek                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ           49:25    19:25 
   28 PGP       Prášil Vladimír              PGP SK PRAGA PRAHA                  49:45    19:45 
   29 KSU6799   Mátlová Yvona                KSU KVS ŠUMPERK                     52:24    22:24 
   30 KAM9900   Škvor Ota                    KAM SK KAMENICE                     52:58    22:58 
   31 ROU6202   Buk Miloslav                 ROU SKOB ROUDNICE N.L.              53:18    23:18 
   32 KAM6200   Kamerer Marek                KAM SK KAMENICE                     54:03    24:03 
   33 VRL9601   Charvát Jan                  VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ         54:16    24:16 
   34 LPU0002   Roudný Martin                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE         54:19    24:19 
   35 PHK9901   Kavalír Jáchym               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             55:14    25:14 
   36 SRK9752   Zemánková Tereza             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.       55:50    25:50 
   37           Krejíková Kateřina           NO2 NEREGISTROVANÍ PRAHA            56:53    26:53 
   38 N010001   Schejbal Petr                N01 NEREGISTR. ČESKÝ BROD           56:57    26:57 
   39 LLI6051   Štičková Eva                 LLI TJ LOKO LIBEREC                 57:18    27:18 
   40 KAM9750   Čermáková Alžběta            KAM SK KAMENICE                     57:26    27:26 
   41 EKP9700   Koucký Martin                EKP EKONOM PRAHA                    57:28    27:28 
   42           Nedvěd Lukáš                 N05 NEREGISTROVANÍ                  58:28    28:28 
   43 NER       Zlomek Josef                 N05 NEREGISTROVANÍ                  58:45    28:45 
   44 TJN9352   Žuchová Nikola               TJN TATRAN JABLONEC N.N.            60:07    30:07 
   45 KAM9651   Hejnalová Eva                KAM SK KAMENICE                     62:39    32:39 
   46 KAM5300   Paldus Petr                  KAM SK KAMENICE                     65:00    35:00 
   47 SLA9853   Doubková Petra               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ             69:27    39:27 
   48 PGP9651   Přibíková Ema                PGP SK PRAGA PRAHA                  69:41    39:41 
   49 SJC9603   Zlámal David                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN              73:48    43:48 
   50 LTP0000   Kučera Tomáš                 LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           76:57    46:57 
   51 PEN0000   Dastychová Alexandra         PEN OK RECO SPORT                   81:49    51:49 
   52 LLI       Peterka Jakub                LLI TJ LOKO LIBEREC                 83:52    53:52 
   53 LBE9950   Procházková Jana             LBE LOKO BEROUN                     89:14    59:14 
   54 DCE0150   Rusá Vendula                 DCE SOKOL DOBŘICHOVICE              93:35    63:35 
   55           Augustová Lucie              OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.           96:45    66:45 
   56 SLA9851   Hrdličková Lidka             SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ            103:29    73:29 



P6  (20)                  5.9 km  200 m   9 K     

    1 TAP       Hejtmánek Martin             TAP KOB TRETRA PRAHA                46:54     0:00 
    2 LTU       Jána Michal                  LTU LOKOMOTIVA TRUTNOV              50:26     3:32 
    3 KON6515   Hlava Miroslav               KON KOB KONICE                      55:49     8:55 
    4 TAP8902   Černý Martin                 TAP KOB TRETRA PRAHA                55:53     8:59 
    5 LIT9001   Nerad Jaroslav               LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV        56:05     9:11 
    6 PHK8255   Novotná Martina              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ             56:12     9:18 
    7 TAP8462   Hejtmánková Kateřin          TAP KOB TRETRA PRAHA                58:52    11:58 
    8           Kout Radovan                 N05 NEREGISTROVANÍ                  61:51    14:57 
    9 ZBM7908   Prokop Petr                  ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO              62:01    15:07 
   10 JHB9159   Hercigová Anna               JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           64:50    17:56 
   11 LTP       Kovářová Julie               LTP TJ LOKOMOTIVA TEPLICE           67:06    20:12 
   12 DLT       Fiala Petr                   DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE          67:39    20:45 
   13 PGP       Bozděch Pavel                PGP SK PRAGA PRAHA                  67:55    21:01 
   14 KSU7797   Doušková Jana                KSU KVS ŠUMPERK                     73:48    26:54 
   15 PGP6304   Pliska Miloš                 PGP SK PRAGA PRAHA                  76:04    29:10 
   16           Reisnerová Veronika          SCP OK SPARTA PRAHA                 76:09    29:15 
   17 JHB9160   Fencíková Lucie              JHB JISKRA HAVLÍČKUV BROD           79:15    32:21 
   18 TUN7801   Jelínek Petr                 TUN SK Jelas Turnov                 85:26    38:32 
   19 LJN7201   Rulc Zdeněk                  LJN TJ LIAZ Jablonec nad Nisou      94:36    47:42 

      ASU       Kolomějevová Dita            ASU MAGNUS ORIENTEERING              disk