Závod se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje

 Závody na počest 90. výročí   Rumburské vzpoury

 

Odkazy

 

ČSOB

Partneři ČSOB 2008

 

Ještědská oblast

OK Jiskra Nový BOR

Lužické hory

Nový Bor

Historie Rumburské vzpoury

  

BOHEMIA 2007


Návštěvnost

Návštěvnost:43960
Dnes:1
Online:1

Ohlédnutí za výsledky WMOC '98

M35

1.Zuzánek Zdeněk CZE 72:39
2.Alexeev Vladimir SWE -1:24
3.Kaartinen Marku FIN -4:05
10.Tichovský Martin CZE -7:18
23.Semík Luboš CZE -13:13
29.Kožina Petr CZE -15:43
30.Šmaus Ivan CZE -16:02
31.Poloprutský Tomáš CZE -16:14
35.Němeček Jan CZE -18:04
37.Kamenický Radan CZE -18:28
42.Novák Ivo CZE -19:41
44.Škorpil Martin CZE -20:40
47.Král Jiří CZE -21:43
50.Borovička Milan CZE -23:20
(celkem 284 závodníků)
 
M40
1.Larsson Lennart SWE 68:43
2.Rantio Jukka-Pekka FIN -0:30
3.Václavek Tomáš CZE -1:37
12.Zdráhal Robert CZE -5:36
16.Šrámek Jaromír CZE -6:40
17.Táborský Ondřej CZE -6:57
22.Šumbera Jiří CZE -9:32
23.Václavek Jiří CZE -9:34
25.Nečas Rudolf CZE -11:27
27.Nožička Miroslav CZE -12:22
29.Kusbach Antonín CZE -13:40
30.Háj Bohumil CZE -14:14
32.Konopáč Jiří CZE -14:58
34.Kalibán Pavel CZE -16:10
35.Novák Tom CZE -16:35
37.Dušátko Petr CZE -16:57
43.Pauler Jiří CZE -17:55
44.Pavelek Luděk CZE -18:51
46.Milota Josef CZE -19:21
(celkem 356 závodníků)
 
M45
1.Huseby Hans NOR 65:43
2.Vartiainen Borje FIN -0:21
3.Mansson Bengt-Goran SWE -1:42
9.Uher Petr CZE -4:15
10.Škoda Přemek CZE -4:17
15.Laciga Zdeněk CZE -8:09
16.Peterka František CZE -8:40
35.Zdráhal Tomáš CZE -16:21
36.Kalibán Jaroslav CZE -17:35
39.Karmazín Petr CZE -18:11
43.Hudský Vlastimil CZE -19:38
50.Lukavec Miloslav CZE -21:52
(celkem 374 závodníků)
 
M50
1.Peltola Timo FIN 57:52
2.Larsson Stefan SWE -0:15
3.Nordin Bjorn SWE -1:00
25.Bílek Vratislav CZE -11:25
28.Kraus Jan CZE -13:42
30.Sklenář Antonín CZE -14:20
35.Otta Pavel CZE -15:29
50.Rejmont Milan CZE -18:47
(celkem 434 závodníků)
 
M55
1.Radeström Rune SWE 53:39
2.Berge Stig NOR -2:09
3.Kemppi Marti FIN -2:33
30.Čadil Jan CZE -15:16
(celkem 369 závodníků)
 
M60
1.Kinnunen Paavo FIN 50:40
2.Salminen Pertti FIN -3:27
3.Varkoi Johannes FIN -4:48
17.Havlík Jaroslav CZE -11:14
42.Láznička Alois CZE -19:16
(celkem 287 závodníků)
 
M65
1.Pystynen Paavo FIN 49:52
2.Helgesen Olaf NOR -1:29
3.Kvaase Helge NOR -3:10
22.Semorád Miloš CZE -13:01
36.Vykysalý František CZE -19:39
(celkem 207 závodníků)
 
M70
1.Svaan Olav NOR 51:36
2.Gunnarsson Ture SWE -0:47
3.Eriksson Roine SWE -2:33
18.Uhmann Hubert CZE -19:19
35.Samohýl Richard CZE -28:25
40.Macoun Jindra CZE -31:07
47.Nemrava František CZE -32:54
(celkem 111 závodníků)
 
M75
1.Andersson Ake SWE 51:12
2.Johansson Tage SWE -13:32
3.Pettersson Karl-Erik SWE -14:03
18.Novák Jiří CZE -23:24
22.Skalický František CZE -31:25
32.Novák Ctirad CZE -61:00
35.Hamerník Jaroslav CZE -115:05
(celkem 55 závodníků)
 
M80
1.Fredriksson Kurt SWE 61:04
2.Larsson Arne SWE -2:35
3.Jonsson Nils SWE -3:55
(celkem 15 závodníků)
 
M85
1.Elmio Esko FIN 45:47
2.Lillieroth Gunnar SWE -20:50
3.Öhlström Elis SWE -74:47
(celkem 4 závodníci)
 
W35
1.Mansson Danute SWE 58:06
2.Hellmann Kerstin GER -1:16
3.Knapová Iva CZE -1:49
4.Smutná Jana CZE -3:14
5.Lejsková Pavlína CZE -5:18
6.Galíková Jana CZE -5:27
8.Bártová Eva CZE -5:48
9.Henychová Zuzana CZE -6:04
17.Tišerová Ivana CZE -12:47
23.Reidingerová Ivana CZE -16:30
27.Vavrysová Iva CZE -17:55
28.Hájová Jana CZE -18:57
34.Bochenková Jana CZE -24:46
42.Zuzánková Růžena CZE -28:55
43.Čechlovská Jana CZE -29:40
(celkem 141 závodnic)
 
W40
1.Kuchařová Ada CZE 46:24
2.Horová Magda CZE -6:49
3.Fantová Libuše CZE -8:15
8.Rosecká Alena CZE -11:28
15.Valoušková Dagmar CZE -15:26
17.Janotová Dobra CZE -16:12
18.Rybářová Lenka CZE -16:24
19.Škodová Zuzana CZE -16:31
25.Vejvodová Mirka CZE -18:38
27.Stackeová Anna CZE -20:48
29.Běhounová Jiřina CZE -21:32
34.Rauchová Jitka CZE -23:43
36.Holasová Jaroslava CZE -25:36
38.Kynclová Mirka CZE -26:31
40.Hauerlandová Jitka CZE -27:04
44.Doležalová Vlasta CZE -27:54
47.Jurzová Dana CZE -29:39
(celkem 185 závodnic)
 
W45
1.Horvath Magda HUN 43:52
2.Májová Pavlina SVK -3:11
3.Zaugg Yvette SUI -5:47
8.Nováková Svatava CZE -8:11
20.Šaffková Zuzana CZE -14:22
22.Zlesáková Vlasta CZE -15:09
23.Fejlková Alice CZE -16:32
30.Kalibánová Jiřina CZE -18:12
33.Neradová Alena CZE -18:49
37.Horáčková Stanislava CZE -20:03
38.Brumková Vladimíra CZE -20:17
(celkem 208 závodnic)
 
W50
1.Crawford Sharon USA 47:50
2.Bergman Gunilla SWE -0:36
3.Vlachová Renata CZE -1:02
25.Kvapilová Helena CZE -12:32
30.Městková Eva CZE -13:58
(celkem 221 závodnic)
 
W55
1.Olsson Birgitta SWE 47:04
2.Norberg Ulla SWE -2:43
3.Karlsson Greta SWE -3:08
7.Stará Pavla CZE -8:27
48.Štrojsová Jaroslava CZE -29:38
(celkem 188 závodnic)
 
W60
1.Nagyová Maria SVK 46:02
2.Savolainen Hilkka FIN -0:32
3.Sjoberg Asta SWE -1:00
5.Vondrová Radmila CZE -4:03
21.Bláhová Blanka CZE -12:48
44.Burýšková Věra CZE -24:32
45.Dolečková Míla CZE -25:04
(celkem 115 závodnic)
 
W65
1.Bengtsson Ulla SWE 50:26
2.Salmenkyla Pirkko FIN -3:31
3.Sommerhein Rannveig NOR -4:25
40.Říhová Marie CZE -50:09
(celkem 72 závodnic)
 
W70
1.Nováková Růžena CZE 50:43
2.Rehn Karin SWE -4:22
3.Carlsson Gunborg SWE -5:08
(celkem 34 závodnic)
 
W75
1.Ross Lillian NOR 65:40
2.Andersson Astrid SWE -2:05
3.Carlsson Birgit SWE -2:22
(celkem 11 závodnic)
 
W80
1.Brown Elizabeth GBR 61:11
2.Finke Luise GER -18:30
(celkem 2 závodnice)
 
 
 
 

Copyright © 2008 OK BOR, Šimon Lomič