Výsledky 3. závodu

JménoBodyKlubKoef.
1 PAVLOVEC JAN 44 BOR 1.1
2 HRADECKÝ JAROSLAV 39.6 DOK 1.1
3 KOLAŘÍK TOMÁŠ 39 BOR 1
4 KOŘÍNEK TOMÁŠ 38 BOR 1
5 VOBR MAREK 37 BOR 1
6 BOSKOVSKÝ VOJTĚCH 36.3 DOK 1.1
7 PICEK ŠTĚPÁN 35.2 TJN 1.1
8 PICEK JAN ml. 35 TJN 1
9 ČECH JAN 34 FSP 1
10 BURDA MATĚJ 31.9 LDC 1.1
11 LOMIČ ŠIMON 31.5 BOR 1.05
12 KARVÁNEK MATOUŠ 31 BOR 1
13 PACHNER PAVEL 29.4 VLI 1.05
14 PAVLOVCOVÁ PETRA 28.6 TUR 1.1
15 MARTAN JIŘÍ 28.35 VLI 1.05
16 VYDRA IVAN 26.4 PEN 1.1
17 HORÁK MARTIN 26.25 LDC 1.05
18 GÁLUS IGOR 24.15 LDC 1.05
19 POLOPRUTSKÁ MARKÉTA 23.1 VLI 1.05
20 BURDOVÁ ADÉLA 22.05 LDC 1.05
21 FOLBRECHTOVÁ ŠÁRKA 21 BOR 1.05
22 KOVÁŘ KAREL 20.79 LTP 1.155
23 VAJC JAN 19 CHA 1
24 PAVLOVEC PETR 18.7 BOR 1.1
25 LEDERER PAVEL 18.15 SUL 1.21
26 HRADECKÁ PETRA 17.6 DOK 1.1
27 VAJCOVÁ HANA 15.6 CHA 1.2
28 BALÁK OTAKAR 14 BOR 1
29 POSSELT MARTIN ml. 13.2 TJN 1.1
30 PRŮCHA MILOSLAV 12.1 BOR 1.1
31 PACHNEROVÁ DOMINIKA 10.5 CHA 1.05
32 BOSKOVSKÝ TOMÁŠ 9.45 DOK 1.05
33 KŘTĚNSKÝ ROMAN 8.82 BOR 1.1025
34 KOŠTEJN VÍT 8.05 DOK 1.15
35 KUČERA MARTIN 6.6 LTP 1.1
36 NOVÁK JAROSLAV 6.04 DOK 1.2075
37 HRADECKÝ JAROSLAV ml. 4.4 DOK 1.1
38 POSSELTOVÁ ROMANA 3.3 TJN 1.1
39 ŽITNÝ TOMÁŠ 2.2 SMB 1.1
40 RANČÁK JOSEF 1.31 DOK 1.32
41 BABICKÝ TOMÁŠ 1.29 DLT 1.32
42 CHAROUSKOVÁ LUCIE 1.15 DOK 1.15
DOŠKÁŘ BORIS 1.15 BOR 1.21
NEJEZCHLEBA JIŘÍ 1.15 KAS 1.26
45 HLAVÁČ JAROSLAV 1.13 SMB 1.2
46 BOGAR LEOŠ 1.12 BOR 1.155
47 PAVLOVEC DAN 1.1 BOR 1.2
48 JEDLIČKOVÁ ZDENA 1.07 BOR 1.2075
MAŠEK PAVEL 1.07 BOR 1.26
50 POSSELT MARTIN st. 1.06 TJN 1.1025
ŠTROJSA JOSEF 1.06 KAS 1.2
52 NEJEZCHLEBOVÁ VĚRA 1.04 KAS 1.2
53 ŠTROJSOVÁ JAROSLAVA 1.03 KAS 1.2
54 KOŘÍNEK ZDENĚK 1.02 PEN 1.1
55 JANATOVÁ MARKÉTA 0.99 BOR 1.1
56 KOVÁŘOVÁ LENKA 0.98 LTP 1.2
57 MAREŠ VÍT 0.97 BOR 1.2
KUBÁTOVÁ IVANA 0.97 BOR 1.15
59 MARTANOVÁ ELIŠKA 0.95 VLI 1.2
60 SPEJCHAL PETR 0.92 BOR 1.155
61 ŠVANCAR MARTIN 0.87 CHA 1.05
62 MARTANOVÁ DÁJA 0.82 VLI 1.05
63 ŠÍPOVÁ JANA 0.81 BOR 1.05

 

 Kontroly bylo nutné absolvovat v pořadí 31-49

 

 

Závodníkům, kteří nemají všechny kontroly, je započítán čas na poslední absolvované kontrole v pořadí.

Pořadí Jméno čas kontrol
1 Pavlovec Jan 40:34 19
2 Kolařík Tomáš 40:49 19
3 Kořínek Tomáš 41:48 19
4 Vobr Marek 42:19 19
5 Hradecký Jaroslav st. 43:04 19
6 Picek Jan ml. 43:35 19
7 Čech Jan 43:42 19
8 Boskovský Vojtěch 46:21 19
9 Picek Štěpán 47:03 19
10 Karvánek Matouš 47:08 19
11 Lomič Šimon 47:42 19
12 Burda Matěj 48:30 19
13 Pachner Pavel 49:10 19
14 Martan Jiří 49:12 19
15 Pavlovcová Petra 49:22 19
16 Horák Martin 49:26 19
17 Vydra Ivan 50:02 19
18 Gálus Igor 50:07 19
19 Poloprutská Markéta 51:37 19
20 Burdová Adéla 51:45 19
21 Folbrechtová Šárka 52:10 19
22 Vajc Jan 53:35 19
23 Kovář Karel 54:02 19
24 Pavlovec Petr 55:32 19
25 Hradecká Petra 56:05 19
26 Lederer Pavel 56:25 19
27 Balák Ota 56:32 19
28 Vajcová Hana 57:05 19
29 Posselt Martin ml. 57:16 19
30 Průcha Miloslav 58:45 19
31 Pachnerová Dominika 58:55 19
32 Boskovský Tomáš 59:39 19
33 Křtěnský Roman 59:50 19
34 Koštejn Vít 60:06 19
35 Kučera Martin 60:28 19
36 Novák Jaroslav 61:11 19
37 Hradecký Jaroslav ml. 61:17 19
38 Posseltová Romana 64:40 19
39 Žitný Tomáš 64:48 19
40 Charousková Lucie 66:20 19
41 Rančák Josef 67:25 19
42 Babický Tomáš 67:52 19
43 Bogar Leoš 70:43 19
44 Posselt Martin st. 74:31 19
45 Doškář Boris 80:00 19
46 Hlaváč Jaroslav 56:07 15
47 Kořínek Zdeněk 56:58 15
48 Pavlovec Dan 72:07 15
49 Nejezchleba Jiří 74:56 15
50 Janatová Markéta 58:24 13
51 Jedličková Zdena 48:04 12
52 Štrojsa Josef 55:33 12
53 Nejezchlebová Věra 58:32 12
54 Štrojsová Jaroslava 63:51 12
55 Mašek Pavel 65:40 12
56 Kubátová Ivana 34:40 5
57 Švancar Martin 50:24 5
58 Kovářová Lenka 11:55 3
59 Mareš Vít 13:03 3
60 Spejchal Petr 48:55 3
61 Martanová Elin 92:04 12
62 Martanová Dája 92:04 12
63 Šípová Jana 0 0

Nejlepší mezičasy na jednotlivé kontroly (jak je zřejmé, chtělo to jít plynule a bez větších kiksů - tak jako vítěz, který vyhrál jen 1 mezičas, ale celkově to stačilo)

 

31 Kořínek T. 3:07
32 Kolařík 1:23
33 Kolařík 1:03
34 Picek Jan 3:00
35 Vobr 1:30
36 Čech+Hradecký 2:35
37 Kolařík 2:19
38 Karvánek M. 0:42
39 Kolařík 1:13
40 Kolařík 0:43
41 Kolařík 1:47
42 Kořínek T. 0:41
43 Kolařík 2:18
44 Kolařík 2:18
45 Karvánek M. 1:45
46 Kolařík 1:29
47 Kolařík 1:05
48 Kolařík 2:58
49 Pavlovec Jan 1:42
cíl Gálus 1:37
součet SUPERMAN 35:35

Zpět na 3. závod

Zpět na úvodní stránku


Zvětši Zmenši