Výsledky 1. závodu

JménoBodyKlubKoef.
1 HRADECKÝ JAROSLAV 42.9 DOK 1.1
2 RANČÁK JOSEF 40.92 DOK 1.32
3 KOŘÍNEK TOMÁŠ 40 BOR 1
4 FOLBRECHTOVÁ ŠÁRKA 39.9 BOR 1.05
5 BÍLÝ PETR 37.8 LTP 1.05
6 KARVÁNEK MATOUŠ 37 BOR 1
7 VLČEK PETR 36.96 LDC 1.155
8 ŠKARA VOJTĚCH 35 BOR 1
9 MARTAN JIŘÍ 34.65 VLI 1.05
10 ČECH JAN 34 FSP 1
11 KARVÁNEK PETR 33 BOR 1.1
12 PAVLOVEC PETR 30.8 BOR 1.1
13 KRAFKOVÁ LUCIE 30.45 TUR 1.05
14 KUČERA MARTIN 29.7 LTP 1.1
15 ŽITNÝ TOMÁŠ 28.6 SMB 1.1
16 NEHASILOVÁ ZUZANA 27.5 LDC 1.1
17 DOŠKÁŘ BORIS 26.62 BOR 1.21
18 KOŘÍNEK ZDENĚK 25.3 PEN 1.1
19 ŠÍPOVÁ JANA 25.2 BOR 1.05
20 JANOUŠKOVÁ LUCIE 24 BOR 1.2
21 NEJEZCHLEBA JIŘÍ 23.94 KAS 1.26
22 VOKÁL JIŘÍ 22.68 CHA 1.26
23 ŠTROJSA JOSEF 19.2 KAS 1.2
24 ŠTROJSOVÁ JAROSLAVA 18 KAS 1.2
25 JANOUŠKOVÁ IVETA 17.85 BOR 1.05
26 VOKÁLOVÁ PAVLA 17.16 CHA 1.32
27 MARTANOVÁ ELIŠKA 16.8 VLI 1.2
28 LUSK KAREL 15.18 CHA 1.265
29 LUSKOVÁ OLGA 12.65 CHA 1.15
30 HRADECKÁ PETRA 11 DOK 1.1
31 BURDOVÁ ADÉLA 9.45 LDC 1.05
1.Kořínek Tomáš 32 98:55
2.Hradecký Jaroslav 32 110:30
3.Folbrechtová Šárka 32 110:45
4.Karvánek Matouš 32 112:25
5.Bílý Petr 32 114:21
6.Škara Vojtěch 32 120:15
7.Čech Jan 32 120:20
8.Martan Jiří 32 126:40
9.Vlček Petr 26 129:50
10.Rančák Josef 25 129:56
11.Karvánek Petr 24 90:58
12.Krafková Lucie 24 92:45
13.Pavlovec Petr 24 117:40
14.Kučera Martin 24 126:10
15.Žitný Tomáš 24 127:30
16.Nehasilová Zuzka 19 118:21
17.Šípová Jana 18 118:25
18.Kořínek Zdeněk 16 100:01
19.Doškář Boris 16 100:15
20.Hlaváč Jaroslav 16 107:01
21.Janoušková Lucie 16 113:40
22.Nejezchleba Jiří 16 116:20
23.Vokál Jiří 12 100:35
24.Janoušková Iveta 11 117:20
25.Štrojsa Josef 10 81:15
26.Štrojsová Jaroslava 9 99:25
27.Martanová Eliška 8 60:23
28.Vokálová Pavla 8 70:35
29.Lusk Karel 8 97:03
30.Lusková Olga 7 69:13
31.Hradecká Petra   Limit
32.Burdová Adéla   Limit

Mapa Kunratický vrch - 4 motýlky ve 4 "ročních obdobích" (motýlky byly pro každého v jiném pořadí)
1-7 bez cest
9-15 bez vrstevnic
17-23 bez porostů
25-31 klasická

 

Zpět na 1. závod

Zpět na úvodní stránku


Zvětši Zmenši