Historie

Historický přehled vítězů Bor cupu

8.ročník 2011/2012  Kořínek Tomáš  BOR

7.ročník 2010/2011  Pavlovec Jan  BOR

6.ročník 2009/2010  Nehasil David  BOR

5.ročník 2008/2009  Karvánek Matouš BOR

4.ročník 2007/2008  Rančák Josef DOK

3.ročník 2006/2007  Hradecký Jaroslav DOK

2.ročník 2005/2006  Kolařík Tomáš BOR

1.ročník 2004/2005  Kolařík Tomáš BOR

8.ročník - celkové výsledky (pořadí na 1.-20.místě)

1 Kořínek Tomáš BOR 199
2 Pavlovec Jan BOR 194,33
3 Karvánek Petr BOR 193,16
4 Rančák Josef DOK 191,4
5 Nehasil David BOR 187,86
6 Martan Jiří VLI 185,22
7 Nehasil Vladislav LDC 184,38
8 Karvánek Matouš BOR 179
9 Hradecký Jaroslav DOK 178,2
10 Pavlovec Petr BOR 157,52
11 Kořínek Zdeněk PEN 141,9
12 Doškář Boris BOR 131,89
13 Babický Tomáš DLT 128,04
14 Pachner Pavel VLI 127,05
15 Hlaváč Jaroslav SMB 125,76
16 Lomič Šimon BOR 125,05
17 Burda Matěj LDC 121
18 Folbrechtová Šárka BOR 118,65
19 Posselt Martin ml. TJN 107,8
20 Čech Jan FSP 104

 

7.ročník - celkové výsledky (pořadí na 1.-20.místě)

1. Pavlovec Jan BOR 203.5
2. Kolařík Tomáš BOR 193
3. Šákr Vít BOR 192.4
4. Nehasil David BOR 181
5. Rančák Josef DOK 179.43
6. Karvánek Petr BOR 176.68
7. Průcha Pavel BOR 168.6
8. Novák Daniel DOK 166.25
9. Martan Jiří VLI 161.3
10. Hradecký Jaroslav DOK 160.88
11. Lederer Pavel SUL 155.29
12. Kořínek Tomáš BOR 154.17
13. Heczková Bohdana VLI 149.1
14. Karvánek Matouš BOR 148.2
15. Babický Tomáš DLT 144.52
16. Pavlovec Petr BOR 138
17. Nehasil Vladislav LDC 132.3
18. Doškář Boris BOR 131.32
19. Štěpán Petr LDC 123.9
20. Kořínek Zdeněk PEN 117.7

Detail ročníku

Celkové výsledky

6.ročník - celkové výsledky (pořadí na1.-20.místě)

1. Nehasil David BOR 209
2. Kvapil Petr TUV 195,03
3. Karvánek Petr BOR 194,04
4. Novák Daniel BOR 182,02
5. Kořínek Tomáš BOR 172,17
6. Pavlovec Jan BOR 157,3
7. Karvánek Matouš BOR 149,57
8. Průcha Pavel BOR 143,45
9. Najman Jaroslav BOR 142
10. Picek Jan ml. TJN 141
11. Nehasil Vladislav LDC 132,3
12. Vydra Ivan PEN 130,77
13. Rančák Josef DOK 129
14. Vlažná Lucie BOR 121.8
15. Krafková Lucie TUR 117.6
16. Hradecký Jaroslav DOK 114,13
17. Martan Jiří VLI 112
18. Babický Tomáš DLT 108,24
19. Pavlovec Petr BOR 107,8
20. Štěpán Petr LDC 106,05

Detail ročníku

Celkové výsledky

 5.ročník - celkové výsledky (pořadí na 1.-20.místě)

1 Karvánek Matouš 237,3 BOR 1.05
2 Kořínek Tomáš 235,2 BOR 1.05
3 Lomič Šimon 229,9 BOR 1.1
4 Martan Jiří 226,35 HAR 1.05
5 Rančák Josef 219,27 DOK 1.265
6 Šákr Vít 205,7 BOR 1.1
7 Vobr Marek 205 BOR 1
8 Kvapil Petr 202,63 TUV 1.155
9 Novák Daniel 188,8 DOK 1
10 Karvánek Petr 183,9 BOR 1.05
11 Štěpán Petr 183,75 LDC 1.05
12 Babický Tomáš 183,54 DLT 1.2075
13 Hanzlová Veronika 176,4 BOR 1.05
14 Nehasil Vladislav 174,56 LDC 1.05
15 Pavlovcová Petra 172,5 TUR 1.15
16 Nehasil David 170 LDC 1
17 Pavlovec Jan 165,6 BOR 1.15
18 Lederer Pavel 164,02 SUL 1.155
19 Picek Jan ml. 162,75 TJN 1.05
20 Kolařík Tomáš 158 BOR 1

Detail ročníku

Celkové výsledky

4.ročník - celkové výsledky (pořadí na 1.-20.místě)

1. Rančák Josef DOK 305,18
2. Kořínek Tomáš BOR 281,4
3. Švihovský Jaromír SJC 270
4. Vácha Tomáš BOR 265,1
5. Karvánek Matouš BOR 260,61
6. Novák Daniel DOK 255,75
7. Martan Jiří HAR 252,58
8. Karvánek Petr BOR 250,6
9. Vokál Vojtěch CHA 245,3
10. Vobr Marek BOR 218
11. Nehasil Vladislav LDC 216,83
12. Kolařík Tomáš BOR 211
13. Nehasil David LDC 210,43
14. Krafková Ita ml. BOR 206,85
15. Posselt Martin st. TJN 199,82
16. Vokál Jiří CHA 198,61
17. Lomič Šimon BOR 189
18. Šákrová Michaela BOR 187
19. Pavlovec Petr BOR 184,7
20. Doškář Boris BOR 174,41

 3.ročník - celkové výsledky (pořadí na 1.-20.místě)

1. Hradecký Jaroslav DOK 273,84
2. Kořínek Tomáš BOR 273,25
3. Bogar Leoš BOR 265,64
4. Karvánek Petr BOR 265,35
5. Karvánek Matouš BOR 265,18
6. Dikoš Pavel BOR 248,05
7. Čech Ladislav BOR 246,9
8. Bogar František BOR 235,65
9. Švihovský Jaromír SJC 232
10. Martan Jiří HAR 231
11. Hradecká Petra DOK 223,3
12. Rančák Josef DOK 220,41
13. Najman Jaroslav BOR 218
14. Vokál Vojtěch CHA 204,5
15. Kolařík Tomáš BOR 192,43
16. Vácha Tomáš BOR 192
17. Šákrová Michaela BOR 190,85
18. Pachner Pavel VLI 190
19. Oma Jakub TUR 185
20. Nehasil David BOR 183

Výsledky 1.a 2.ročníku se bohužel nedochovaly, vítězem se v obou případech stal :

Tomáš Kolařík BOR


Zvětši Zmenši