Příjezd na cíloviště

po aktuální prohlídce cíloviště byla zatím zvolena SUCHÁ VARIANTA, na první etapu lze zvolit cestu autem, pokud by se situace na další dny změnila budete včas informováni.  Každopádně preferujeme a doporučujeme všem dopravu pořadatelskými autobusy, která bude organizována zdarma.

Unikátní nabídka pro účastníky – CHILL OUT ZONA ASTERA

ASTERA GLASS (tvůrce trofejí pro celkové vítěze Bohemie 2017) připravila pro účastníky Bohemie CHILL OUT ZONU kde mohou denně v příjemné prostředí nejen rozebrat své postupy, ale i nahlédnout do zákulisí práce ve sklářském ateliéru a brusírně. Prohlédněte si unikátní designové kusy pro krále a trofeje pro mezinárodní prestižní soutěže, které zde vznikají. Nebo si od skla oddechněte, poseďte v příjemném prostředí zahrady s terasou a vychutnejte si šálek kávy, či sklenku vína.

chill out zona

Představujeme hlavní partnery etap

bryzosE1 – BRYZOS – výrobce sportovního oblečení a to i pro orientační běh. Posledních 10 let vystupoval v Evropě pod značkou Siven Active Sport. Nyní již pod novou značkou BRYZOS jako partner první etapy. Kvalitu výrobků budou moci ocenit nejlepší závodníci celkového pořadí Bohemie a všichni ostatní u prodejního stánku v cílové aréně.

 

salomonE2, E3 – SALOMON – tradiční výrobce sportovní obuvi a sportovního oblečení pro celé spektrum outdoorových aktivit, včetně orientačního běhu. Radost z cen, které poskytl tento partner budou mít vítězové druhé a třetí etapy. V cílové aréně nebude chybět tradiční prodejce této značky – stánek Kazboš.

 

kitl_zdravi_v_lahviE4 – KITL – lokální výrobce vynikajících sirupů dle tradičních receptur z čerstvých BIO bylinek, vhodných pro přípravu domácích limonád a ochucení teplých i studených nápojů. Bezový sirup budou moci vyzkoušet vítězové čtvrté etapy. Mnoho dalších příchutí bude možno zakoupit u informací.

 

crystalexE5 – CRYSTALEX – přímý pokračovatel těch nejlepších tradic českého sklářství je již tradičním partnerem našeho závodu. Jako největší domácí výrobce nápojového skla patří zároveň v tomto oboru i mezi přední světové výrobce. Krásu novoborského skla ocení závodníci, kteří se umístí na předních místech celkového hodnocení Bohemie. Všichni ostatní mohou využít 10% slevy pro účastníky závodu po předložení Pokynů v podnikové prodejně v Novém Boru.

Výstava k 65. výročí založení klubu OK Jiskra Nový Bor

V rámci vašeho pobytu v Novém Boru můžete navštívit výstavu k 65. výročí založení novoborského klubu orientačního běhu. Výstava bude zahájena v pondělí 17.7.2017 ve stálé expozici galerie Egermann na náměstí Míru v Novém Boru a bude možno ji shlédnout ve všední dny po celou dobu závodů (24.-28.7.2017) od 10 do 19 hodin.

Krátkou video pozvánku můžete shlédnout zde.