OK Jiskra Nový BOR

Minulé ročníky

Bohemia Orienteering 2011

Novinky

 

uvítací video

Video pouštěné při prvním vyhlášení si můžete přehrát zde

10.8.2011

 

poděkování

Děkujeme všem účastníkům Bohemie 2011 za účast, vynikající výkony v náročných terénech a hlavně přátelskou atmosféru, kterou sobě i pořadatelům vytvořili. Uvidíme se v roce 2013 v terénech okolo Kytlic a Chřibské.

8.8.2011

 

OB postupy E4 a E5

Na www.obpostupy.cz si muzete zakreslit svoje postupy z
E5
E4
E3
E2
E1

8.8.2011

 

foto E5 a z vyhlášení celkových výsledků

Fotky z E5 a z vyhlášení celkových výsledků naleznete: E5 a vyhlášení celkových výsledků

7.8.2011

 

mapy E5

Mapy z 5.etapy
D21E mapa
H21E mapa

7.8.2011

 

výsledky

Výsledky po 5.etapě
E5
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf
mezičasy html/ pdf

Celkově po E5
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf

7.8.2011

 

foto vyhlášení výsledků

Fotky z vyhlášení výsledků E4 naleznete: zde

6.8.2011

 

foto vyhlášení výsledků

Fotky z vyhlášení výsledků E3 a mikrosprintu naleznete: E3 a mikrosprint

6.8.2011

 

foto pivní štafety

Fotky z pivních štafet naleznete zde

6.8.2011

 

speciální prémie E4

Etapa 4 – Kategorie H21E. Cena pro nejrychlejší pytlík – cenu obdrží vítěz součtu časů na postupech mezi kontrolami 13 – 20, které se běží v prostoru nad jeskynním komplexem Pusté kostely
postup si můžete prohlédnout na mapě H21E E4
Výsledky
1 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové 16:19
2 Hepner David TJ Slavia Hradec Králové 16:45
3 Mrázek Jan OK Sparta Praha 16:46
4 Wolf Daniel OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 17:41
5 Hradec Pavel OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 17:47

6.8.2011

 

mapy E4

Mapy z 4.etapy
D21E mapa
H21E mapa

6.8.2011

 

foto E4

Fotky z E4 naleznete zde

6.8.2011

 

startovky

Startovka E5
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf

6.8.2011

 

výsledky

Výsledky po 4.etapě
E4
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf
mezičasy html/ pdf

Celkově po E4
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf

6.8.2011

 

pivní štafety

Pivní štafety vyhrál tým Beermental Team A. Výsledky pivních štafet zde
Mapu si můžete prohlédnout zde

5.8.2011

 

foto E3

Fotky z E3 naleznete zde

5.8.2011

 

OB postupy E2 a E3

Na www.obpostupy.cz si muzete zakreslit svoje postupy z
E3
E2
E1

5.8.2011

 

speciální prémie E3

Etapa 3 – Kategorie D10 a H10. Cenu obdrží chlapec nebo dívka s nejrychlejším časem na doběhu od sběrky do cíle
Výsledky
1 Brousil Tomáš PGP SK Praga 0:21 0:00
1 Růta Matyáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 0:21 0:00
3 Hanchen Florian 345 ESV LOK BAD SCHANDAU 0:22 0:01
4 Miklušová Tamara 674 TJ RAPID BRATISLAVA 0:23 0:02
4 Hořák Jára LLI TJ Loko Liberec 0:23 0:02
4 Vávra Pavel BOR OK jiskra Nový Bor 0:23 0:02

5.8.2011

 

mapy E3

Mapy z 3.etapy
D21E mapa
H21E mapa

5.8.2011

výsledky

Výsledky po 3.etapě
E3
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf
mezičasy html/ pdf

Celkově po E3
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf

5.8.2011

 

foto mikrosprint

Fotky z mikrosprintu naleznete zde

4.8.2011

 

výsledky

Výsledky Mikrosprintu

kategorie html/ pdf
mezičasy html/ pdf

mapu si můžete prohlédnout zde

4.8.2011

 

OB postupy E1

Na www.obpostupy.cz si muzete zakreslit svoje postupy z E1

4.8.2011

 

speciální prémie E2

Etapa 2 – Kategorie D20. Cenu obdrží dívka, která dosáhne nejrychlejšího času v technické pasáži trati plné kupek a jemných terénních tvarů (hodnotí se součet časů mezi kontrolami 2 – 3 – 4 – 5) postup si můžete prohlédnout na mapě D20 E2
Výsledky
1 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové CZE 2:43
2 Teplá Karolína TJ Slavia Hradec Králové CZE 2:58
3 Sandevoir Claire OC LISIEUX FRA 3:27
4 Chmelařová Michaela TJ Slavia Hradec Králové CZE 3:30
5 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno CZE 3:39

4.8.2011

 

foto E2

Fotky z E2 naleznete zde

4.8.2011

 

mapy E2

Mapy z 2.etapy
D21E mapa
H21E mapa

4.8.2011

 

výsledky

Výsledky po 2.etapě
E2
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf
mezičasy html/ pdf

Celkově po E2
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf

4.8.2011

 

speciální prémie E1

Etapa 1 – Kategorie H21E a H21A (společně). Cenu obdrží vítěz nejdelšího postupu na trati (11-12 u H21E) (9-10 u H21A). Tento postup je u obou kategorií stejný, měří vzdušnou čarou 1410 metrů. postup si můžete prohlédnout na mapě H21E E1
Výsledky
1 Drahokoupil Aleš CHT OOB SK Chrast 11:48 0:00
2 Poklop Martin SSU SK Severka Šumperk 12:13 0:25
3 Hepner David SHK TJ Slavia Hradec Krá 12:40 0:52
4 Mrázek Jan SCP OK Sparta Praha 12:43 0:55
5 Mironov Dmitri KAMVOL MINSK 13:03 1:15

3.8.2011

 

foto E1

Fotky z E1 naleznete zde

3.8.2011

 

mapy E1

Mapy z 1.etapy
D21E mapa
H21E mapa

3.8.2011

 

výsledky

Výsledky po 1.etapě
kategorie html/ pdf
kluby html/ pdf
mezičasy html/ pdf

3.8.2011

 

startovky

Aktualizované startovky najdete v příslušné sekci.
Případné další dohlášky a změny budou řešeny až v průběhu prezentace.

30.7.2011

 

GPS loggery na závod zdarma – nabídka firmy GFE

Dostali jsme nabídku zapůjčení GPS loggerů „Kudyšel“ pro maximálně 200 závodníků.

Více informací o přístrojích na www.kudyšel.eu , www.kudykolo.cz, www.gpslog.cz , www.gfe.inshop.cz
Rezervace na adrese www.gpslog.cz/EventDetail.aspx?event=81
Zapůjčení je možné po dobu závodu. Výdej při prezentaci na stánku Kudyšel, vrácení na konci závodu.

26.7.2011

 

startovky

Byly zaktualizovány startovní listiny, najdete je v příslušné sekci.
Přihlášky (i na jednotlivé etapy) přijímáme již pouze na místa vakantů, případné změny jsou možné pouze dle možností pořadatele.

Další aktualizace startovní listiny bude zveřejněna v neděli 31.7.2011.

23.7.2011

 

rozhovory

Položili jsme několika závodníkům pár otázek k letošní Bohemii, jejich odpovědi si přečtete v sekci rozhovory

23.7.2011

 

zajímavosti

Na různé statistiky a zajímavosti, které se týkají Bohemie, se můžete podívat v nově přidané sekci zajímavosti

22.7.2011

 

doprovodné akce

Doplněny informace o doporovodných akcích

22.7.2011

 
 

startovky

Startovní listiny najdete v příslušné sekci

Přihlášky (i na jednotlivé etapy) přijímáme již pouze na místa vakantů, případné změny jsou možné pouze dle možností pořadatele.
Další aktualizace startovní listiny bude zveřejněna v sobotu 23.7.2011.

17.7.2011

 
 
 
 

Přidáno 6 kategorií "S" (short) pro veterány

Na četná přání přidal pořadatel dalších 6 kategorií pro veterány - D35S, D45S, D55S, H35S, H45S, H55S. Očekávané časy vítězů viz Bulletin č. 2.

7.12.2010

 
 

Bulletin #2 je tu!

Stáhni v PDF

6.11.2010

 
 

Video je online!

Video

29.10.2010 | OK BOR

 

Bulletin #1 je zde!

Náhled
Tisk

20.8.2010 | Leoš Bogar | Tisk

 

Stránky spuštěny

V pátek 20.8.2010 byly spuštěny stránky Bohemie 2011

20.8.2010 | Šimon Lomič



Video

Video #2
Video je hotové!