OK Jiska Nový Bor


8.ročník Borské žákovské ligy

Celkové výsledky 8.ročníku


1 Mareš Vít H14 244
2 Pavlovec Dan H14 216
3 Jeřábková Nina D12 194
Ullrich Jakub H14 194
5 Janoušková Lucie D14 166
6 Vávra Pavel H12 151
7 Socha Ondřej H10 129
8 Staňa Ondřej H10 126
9 Kubec Jan H14 113
10 Tománek Josef H12 69
11 Jeřábková Ema D14 56
12 Kameník David H14 39
13 Kosina Matouš H14 29
14 Patzeltová Emma D12 27
15 Janoušek Slávek H10 16



Celkové výsledky po 9 závodech

1 Mareš Vít H14 192
2 Pavlovec Dan H14 157
3 Jeřábková Nina D12 152
4 Vávra Pavel H12 118
5 Janoušková Lucie D14 118
6 Staňa Ondřej H10 97
7 Ullrich Jakub H14 94
8 Kubec Jan H14 80
9 Socha Ondřej H10 68
10 Tománek Josef H12 52
11 Kameník David H14 39
12 Jeřábková Ema D14 34
13 Kosina Matouš H14 29
14 Patzeltová Emma D12 21
15 Janoušek Slávek H10 16


Výsledky 9.závodu VLI

1 Mareš Vít H14 23
2 Pavlovec Dan H14 21
Jeřábková Nina D12 21
4 Vávra Pavel H12 16
5 Janoušková Lucie D14 13
6 Kubec Jan H14 12
7 Kosina Matouš H14 10
8 Jeřábková Ema D14 4


Výsledky 8.závodu TJN

1 Mareš Vít H14 30
2 Pavlovec Dan H14 27
3 Janoušková Lucie D14 19
Kosina Matouš H14 19
5 Vávra Pavel H12 17
6 Jeřábková Nina D12 15
Kameník David H14 15
8 Socha Ondřej H10 14
9 Staňa Ondřej H10 12
10 Jeřábková Ema D14 3


Celkové výsledky po 7 závodech

1 Mareš Vít H14 139
2 Jeřábková Nina D12 116
3 Pavlovec Dan H14 109
4 Ullrich Jakub H14 94
5 Janoušková Lucie D14 86
6 Vávra Pavel H12 85
Staňa Ondřej H10 85
8 Kubec Jan H14 68
9 Socha Ondřej H10 54
10 Tománek Josef H12 52
11 Jeřábková Ema D14 27
12 Kameník David H14 24
13 Patzeltová Emma D12 21
14 Janoušek Slávek H10 16


Výsledky 7.závodu ZIT

1 Jeřábková Nina D12 25
2 Ullrich Jakub H14 22
3 Mareš Vít H14 19
Socha Ondřej H10 19
5 Vávra Pavel H12 17
6 Pavlovec Dan H14 14
Staňa Ondřej H10 14
8 Tománek Josef H12 13
9 Janoušková Lucie D14 8
10 Kubec Jan H14 3
Patzeltová Emma D12 3


Výsledky 6.závodu CHA

1 Mareš Vít H14 27
2 Pavlovec Dan H14 25
3 Jeřábková Nina D12 24
4 Janoušková Lucie D14 20
Staňa Ondřej H10 20
6 Vávra Pavel H12 17
7 Kubec Jan H14 16
8 Tománek Josef H12 15
9 Patzeltová Emma D12 3
10 Ullrich Jakub H14 2


Výsledky 5.závodu LTP

1 Ullrich Jakub H14 26
2 Mareš Vít H14 24
3 Pavlovec Dan H14 22
4 Vávra Pavel H12 17
5 Jeřábková Nina D12 15
6 Kubec Jan H14 13
7 Janoušková Lucie D14 10
Tománek Josef H12 10
9 Staňa Ondřej H10 8
10 Jeřábková Ema D14 4


Celkové výsledky po 4.závodě

1 Mareš Vít H14 69
2 Jeřábková Nina D12 52
3 Janoušková Lucie D14 48
Pavlovec Dan H14 48
5 Ullrich Jakub H14 44
6 Staňa Ondřej H10 43
7 Kubec Jan H14 36
8 Socha Ondřej H10 35
9 Vávra Pavel H12 34
10 Kameník David H14 24
11 Jeřábková Ema D14 23
12 Janoušek Slávek H10 16
13 Patzeltová Emma D12 15
14 Tománek Josef H12 14


Výsledky 4.závodu - LDC
1 Ullrich Jakub H14 22
2 Mareš Vít H14 20
3 Socha Ondřej H10 17
4 Janoušková Lucie D14 16
5 Kubec Jan H14 15
6 Tománek Josef H12 14
7 Staňa Ondřej H10 12
Kameník David H14 12
9 Vávra Pavel H12 8
10 Patzeltová Emma D12 6
11 Jeřábková Ema D14 5

Výsledky 3.závodu - DOK

1 Mareš Vít H14 22
2 Jeřábková Nina D12 19
Pavlovec Dan H14 19
4 Janoušek Slávek H10 16
5 Vávra Pavel H12 12
6 Jeřábková Ema D14 11
7 Kubec Jan H14 8
8 Janoušková Lucie D14 7
Patzeltová Emma D12 7
10 Staňa Ondřej H10 3

Výsledky 2.závodu - DOK

1 Pavlovec Dan H14 29
2 Mareš Vít H14 27
3 Jeřábková Nina D12 23
4 Janoušková Lucie D14 17
5 Staňa Ondřej H10 15
6 Vávra Pavel H12 14
7 Kubec Jan H14 13
8 Jeřábková Ema D14 7
9 Socha Ondřej H10 3
10 Patzeltová Emma D12 2

Výsledky 1.závodu - TUR

1 Ullrich Jakub H14 22
2 Socha Ondřej H10 15
3 Staňa Ondřej H10 13
4 Kameník David H14 12
5 Jeřábková Nina D12 10
6 Janoušková Lucie D14 8



7.ročník Borské žákovské ligy

Konečné výsledky 7.ročníku

1 Ullrich Jakub H14 256
2 Nováková Lucie D14 251
3 Staňová Karolína D14 238
4 Mareš Vít H12 225
5 Pavlovec Dan H12 215
6 Janoušková Lucie D14 209
7 Kohoutová Barbora D14 193
8 Birnbaum Adam H14 192
9 Kameník David H12 182
10 Kašpar Ludvík H14 153
11 Kubec Jan H12 141
12 Jeřábková Nina D12 126
13 Vávra Pavel H12 114
14 Jeřábková Ema D14 106
15 Tománek Josef H12 80
16 Kosina Matouš H14 77
17 Řezáčová Veronika D14 45
18 Socha Ondřej H10 34
19 Staňa Ondřej H10 26
20 Fiala David H12 20
21 Janoušek Slávek H10 18
22 Kopecká Luisa D12 17


Výsledky 14.závodu - TJN

1 Pavlovec Dan H12 40
2 Staňová Karolína D14 34
3 Kohoutová Barbora D14 31
4 Kameník David H12 28
5 Mareš Vít H12 27
6 Nováková Lucie D14 24
7 Janoušková Lucie D14 22
8 Birnbaum Adam H14 21
9 Kašpar Ludvík H14 19
10 Kubec Jan H12 18
11 Jeřábková Ema D14 17
Socha Ondřej H10 17
13 Tománek Josef H12 16
14 Jeřábková Nina D12 12
15 Janoušek Slávek H10 6
16 Vávra Pavel H12 5
17 Staňa Ondřej H10 4


Celkem po 13.závodech - započítáno 10 nej.

1 Ullrich Jakub H14 256
2 Nováková Lucie D14 245
3 Staňová Karolína D14 221
4 Mareš Vít H12 213
5 Janoušková Lucie D14 200
6 Birnbaum Adam H14 185
7 Pavlovec Dan H12 175
8 Kohoutová Barbora D14 162
9 Kameník David H12 154
10 Kašpar Ludvík H14 145
11 Kubec Jan H12 125
12 Jeřábková Nina D12 119
13 Vávra Pavel H12 111
14 Jeřábková Ema D14 95
15 Kosina Matouš H14 77
16 Tománek Josef H12 64
17 Řezáčová Veronika D14 45
18 Staňa Ondřej H10 22
19 Fiala David H12 20
20 Socha Ondřej H10 17
Kopecká Luisa D12 17
22 Janoušek Slávek H10 12


Výsledky 13.závodu - SMB

1 Nováková Lucie D14 25
2 Staňová Karolína D14 22
3 Pavlovec Dan H12 19
4 Mareš Vít H12 17
Kubec Jan H12 17
6 Jeřábková Nina D12 15
7 Janoušková Lucie D14 13
8 Tománek Josef H12 12
9 Socha Ondřej H10 11
10 Jeřábková Ema D14 9
11 Staňa Ondřej H10 6
12 Vávra Pavel H12 5
13 Janoušek Slávek H10 2


Výsledky 12.závodu - CHA

1 Nováková Lucie D14 27
2 Staňová Karolína D14 25
Kameník David H12 25
4 Janoušková Lucie D14 20
5 Mareš Vít H12 19
Vávra Pavel H12 19
7 Jeřábková Ema D14 16
Staňa Ondřej H10 16
9 Kašpar Ludvík H14 14
Kubec Jan H12 14
11 Jeřábková Nina D12 8
Janoušek Slávek H10 8
13 Tománek Josef H12 6
Socha Ondřej H10 6


Výsledky 11.závodu - TUV

1 Ullrich Jakub H14 21
2 Birnbaum Adam H14 18
3 Staňová Karolína D14 17
4 Mareš Vít H12 15
5 Kašpar Ludvík H14 13
Kohoutová Barbora D14 13
7 Jeřábková Ema D14 10
Kosina Matouš H14 10
9 Janoušková Lucie D14 7
Vávra Pavel H12 7
11 Jeřábková Nina D12 4
12 Janoušek Slávek H10 2


Celkem po 10.závodě

1 Ullrich Jakub H14 242
2 Nováková Lucie D14 208
3 Mareš Vít H12 191
4 Janoušková Lucie D14 186
5 Birnbaum Adam H14 170
6 Staňová Karolína D14 169
7 Pavlovec Dan H12 156
8 Kohoutová Barbora D14 149
9 Kameník David H12 129
10 Kašpar Ludvík H14 118
11 Jeřábková Nina D12 99
12 Kubec Jan H12 94
13 Vávra Pavel H12 80
14 Jeřábková Ema D14 70
15 Kosina Matouš H14 67
16 Tománek Josef H12 46
17 Řezáčová Veronika D14 45
18 Fiala David H12 20
19 Kopecká Luisa D12 17


Výsledky 10.závodu - BOR

1 Janoušková Lucie D14 25
2 Nováková Lucie D14 23
Pavlovec Dan H12 23
4 Birnbaum Adam H14 21
5 Kohoutová Barbora D14 20
Kubec Jan H12 20
7 Mareš Vít H12 15
8 Jeřábková Nina D12 10
Kosina Matouš H14 10
10 Vávra Pavel H12 9
11 Ullrich Jakub H14 7
12 Jeřábková Ema D14 4


Celkem po 9.závodě

1 Ullrich Jakub H14 235
2 Nováková Lucie D14 185
3 Mareš Vít H12 176
4 Staňová Karolína D14 169
5 Janoušková Lucie D14 161
6 Birnbaum Adam H14 149
7 Pavlovec Dan H12 133
8 Kohoutová Barbora D14 129
9 Kameník David H12 129
10 Kašpar Ludvík H14 118
11 Jeřábková Nina D12 89
12 Kubec Jan H12 74
13 Vávra Pavel H12 71
14 Jeřábková Ema D14 66
15 Kosina Matouš H14 57
16 Tománek Josef H12 46
17 Řezáčová Veronika D14 45
18 Fiala David H12 20
19 Kopecká Luisa D12 17


Výsledky 9.závodu - TJN

1 Ullrich Jakub H14 29
2 Nováková Lucie D14 26
3 Birnbaum Adam H14 25
4 Kašpar Ludvík H14 23
5 Kohoutová Barbora D14 21
Pavlovec Dan H12 21
7 Kameník David H12 19
8 Janoušková Lucie D14 18
9 Kosina Matouš H14 15
10 Mareš Vít H12 13
11 Staňová Karolína D14 12
12 Jeřábková Ema D14 9
13 Jeřábková Nina D12 3
14 Vávra Pavel H12 2


Výsledky 8.závodu - TJN

1 Ullrich Jakub H14 27
Nováková Lucie D14 27
3 Mareš Vít H12 25
4 Janoušková Lucie D14 21
Birnbaum Adam H14 21
6 Staňová Karolína D14 18
7 Kameník David H12 16
Kosina Matouš H14 16
9 Kohoutová Barbora D14 15
Jeřábková Nina D12 15
11 Kašpar Ludvík H14 14
12 Jeřábková Ema D14 12
13 Pavlovec Dan H12 10
14 Vávra Pavel H12 8


Celkem po 7.závodě

1 Ullrich Jakub H14 179
2 Staňová Karolína D14 139
3 Mareš Vít H12 138
4 Nováková Lucie D14 132
5 Janoušková Lucie D14 122
6 Birnbaum Adam H14 103
7 Pavlovec Dan H12 102
8 Kameník David H12 94
9 Kohoutová Barbora D14 93
10 Kašpar Ludvík H14 81
11 Kubec Jan H12 74
12 Jeřábková Nina D12 71
13 Vávra Pavel H12 61
14 Tománek Josef H12 46
15 Jeřábková Ema D14 45
Řezáčová Veronika D14 45
17 Kosina Matouš H14 26
18 Fiala David H12 20
19 Kopecká Luisa D12 17


Výsledky 7.závodu - FYD

1 Ullrich Jakub H14 26
2 Kameník David H12 22
3 Staňová Karolína D14 21
4 Mareš Vít H12 20
5 Birnbaum Adam H14 18
6 Jeřábková Nina D12 17
7 Kubec Jan H12 16
8 Janoušková Lucie D14 13
9 Vávra Pavel H12 13
10 Kašpar Ludvík H14 12
11 Kosina Matouš H14 7
12 Jeřábková Ema D14 6


Celkem po 6ti závodech

1 Ullrich Jakub H14 153
2 Nováková Lucie D14 132
3 Staňová Karolína D14 118
Mareš Vít H12 118
5 Janoušková Lucie D14 109
6 Pavlovec Dan H12 102
7 Kohoutová Barbora D14 93
8 Birnbaum Adam H14 85
9 Kameník David H12 72
10 Kašpar Ludvík H14 69
11 Kubec Jan H12 58
12 Jeřábková Nina D12 54
13 Vávra Pavel H12 48
14 Tománek Josef H12 46
15 Řezáčová Veronika D14 45
16 Jeřábková Ema D14 39
17 Fiala David H12 20
18 Kosina Matouš H14 19
19 Kopecká Luisa D12 17


Výsledky 6.závodu - ZIT

1 Ullrich Jakub H14 24
Staňová Karolína D14 24
3 Nováková Lucie D14 22
4 Pavlovec Dan H12 20
5 Janoušková Lucie D14 19
6 Tománek Josef H12 16
7 Birnbaum Adam H14 14
8 Kubec Jan H12 12
9 Kašpar Ludvík H14 11
10 Jeřábková Nina D12 7
11 Jeřábková Ema D14 6
12 Kopecká Luisa D12 4
13 Mareš Vít H12 2


Výsledky 5.závodu - CHA

1 Nováková Lucie D14 31
2 Ullrich Jakub H14 26
3 Staňová Karolína D14 24
4 Janoušková Lucie D14 22
Pavlovec Dan H12 22
6 Kameník David H12 21
7 Birnbaum Adam H14 20
8 Kubec Jan H12 18
Řezáčová Veronika D14 18
10 Mareš Vít H12 14
11 Kašpar Ludvík H14 12
12 Jeřábková Ema D14 8
13 Jeřábková Nina D12 6
14 Kopecká Luisa D12 3
15 Tománek Josef H12 2


Celkem po 4.závodě

1 Ullrich Jakub H14 103
2 Mareš Vít H12 102
3 Kohoutová Barbora D14 93
4 Nováková Lucie D14 79
5 Staňová Karolína D14 70
6 Janoušková Lucie D14 68
7 Pavlovec Dan H12 60
8 Kameník David H12 51
Birnbaum Adam H14 51
10 Vávra Pavel H12 48
11 Kašpar Ludvík H14 46
12 Jeřábková Nina D12 41
13 Tománek Josef H12 28
Kubec Jan H12 28
15 Řezáčová Veronika D14 27
16 Jeřábková Ema D14 25
17 Fiala David H12 20
18 Kosina Matouš H14 19
19 Kopecká Luisa D12 10

Výsledky 4.závodu - BOR

1 Staňová Karolína D14 32
2 Ullrich Jakub H14 30
3 Pavlovec Dan H12 28
4 Mareš Vít H12 26
5 Janoušková Lucie D14 25
6 Kohoutová Barbora D14 23
7 Kosina Matouš H14 19
8 Nováková Lucie D14 18
9 Kašpar Ludvík H14 17
10 Kameník David H12 16
11 Birnbaum Adam H14 15
Jeřábková Nina D12 15
13 Tománek Josef H12 12
14 Jeřábková Ema D14 10
15 Kopecká Luisa D12 4
16 Kubec Jan H12 2

Celkem po 3.závodě

1 Mareš Vít H12 76
2 Ullrich Jakub H14 73
3 Kohoutová Barbora D14 70
4 Nováková Lucie D14 61
5 Vávra Pavel H12 48
6 Janoušková Lucie D14 43
7 Staňová Karolína D14 38
8 Birnbaum Adam H14 36
9 Kameník David H12 35
10 Pavlovec Dan H12 32
11 Kašpar Ludvík H14 29
12 Řezáčová Veronika D14 27
13 Jeřábková Nina D12 26
Kubec Jan H12 26
15 Fiala David H12 20
16 Tománek Josef H12 16
17 Jeřábková Ema D14 15
18 Kopecká Luisa D12 6


Výsledky 3.závodu - VLI

1 Mareš Vít H12 27
2 Vávra Pavel H12 26
3 Ullrich Jakub H14 25
4 Kohoutová Barbora D14 23
5 Jeřábková Nina D12 21
6 Staňová Karolína D14 20
7 Tománek Josef H12 16
8 Nováková Lucie D14 15
Birnbaum Adam H14 15
10 Kubec Jan H12 12
11 Janoušková Lucie D14 8
12 Řezáčová Veronika D14 5
13 Kopecká Luisa D12 4
14 Kameník David H12 3


Celkem po 2.závodě

1 Mareš Vít H12 49
2 Ullrich Jakub H14 48
3 Kohoutová Barbora D14 47
4 Nováková Lucie D14 46
5 Janoušková Lucie D14 35
6 Pavlovec Dan H12 32
Kameník David H12 32
8 Kašpar Ludvík H14 29
9 Vávra Pavel H12 22
Řezáčová Veronika D14 22
11 Birnbaum Adam H14 21
12 Fiala David H12 20
13 Staňová Karolína D14 18
14 Jeřábková Ema D14 15
15 Kubec Jan H12 14
16 Jeřábková Nina D12 5
17 Kopecká Luisa D12 2


Výsledky 2.závodu - LDC

1 Mareš Vít H12 21
2 Ullrich Jakub H14 18
Nováková Lucie D14 18
4 Kohoutová Barbora D14 16
5 Kašpar Ludvík H14 13
6 Janoušková Lucie D14 11
7 Jeřábková Ema D14 8
Kubec Jan H12 8
9 Vávra Pavel H12 5
10 Birnbaum Adam H14 3


Výsledky 1.závodu - TUR

1 Pavlovec Dan H12 32
Kameník David H12 32
3 Kohoutová Barbora D14 31
4 Ullrich Jakub H14 30
5 Mareš Vít H12 28
Nováková Lucie D14 28
7 Janoušková Lucie D14 24
8 Řezáčová Veronika D14 22
9 Fiala David H12 20
10 Staňová Karolína D14 18
Birnbaum Adam H14 18
12 Vávra Pavel H12 17
13 Kašpar Ludvík H14 16
14 Jeřábková Ema D14 7
15 Kubec Jan H12 6
16 Jeřábková Nina D12 5
17 Kopecká Luisa D12 2



6.ročník Borské žákovské ligy

Konečné výsledky 6.ročníku - 2011
(započítáno 10 nejlepších výsledků)

1 Pavlovec Dan H12 263
2 Ullrich Jakub H12 253
3 Mareš Vít H12 247
4 Kohoutová Barbora D14 233
5 Kameníková Andrea D14 189
6 Janoušková Lucie D12 184
7 Staňová Karolína D14 181
8 Birnbaum Adam H14 157
9 Nováková Lucie D14 153
10 Řezáčová Veronika D12 144
11 Jeřábková Nina D10 127
12 Jeřábková Ema D12 118
13 Vávra Pavel H10 115
14 Kameník David H12 96
15 Kosina Matouš H12 76
16 Tomková Jana D14 53
17 Kubec Jan H12 50
18 Tománek Josef H10 45
19 Hlavatý Jan H14 29
20 Tomek Jan H10 7
21 Hroch Matyáš H12 3




Výsledky 14.závodu - TUV

1 Ullrich Jakub H12 30
2 Mareš Vít H12 26
3 Pavlovec Dan H12 21
4 Janoušková Lucie D12 19
5 Nováková Lucie D14 18
Kosina Matouš H12 18
7 Jeřábková Nina D10 12
8 Birnbaum Adam H14 11
9 Staňová Karolína D14 9
Vávra Pavel H10 9
11 Jeřábková Ema D12 5


Celkem po 13.závodech - započítáno 10 nejlepších výsledků

1 Pavlovec Dan H12 260
2 Ullrich Jakub H12 240
3 Mareš Vít H12 234
4 Kohoutová Barbora D14 233
5 Kameníková Andrea D14 189
6 Janoušková Lucie D12 178
7 Staňová Karolína D14 172
8 Birnbaum Adam H14 157
9 Nováková Lucie D14 146
10 Řezáčová Veronika D12 144
11 Jeřábková Nina D10 121
12 Jeřábková Ema D12 116
13 Vávra Pavel H10 106
14 Kameník David H12 96
15 Kosina Matouš H12 58
16 Tomková Jana D14 53
17 Kubec Jan H12 50
18 Tománek Josef H10 45
19 Hlavatý Jan H14 29
20 Tomek Jan H10 7
21 Hroch Matyáš H12 3


Výsledky 13.závodu - TJN

1 Pavlovec Dan H12 24
2 Mareš Vít H12 21
3 Jeřábková Nina D10 20
4 Birnbaum Adam H14 18
5 Janoušková Lucie D12 17
6 Řezáčová Veronika D12 15
7 Vávra Pavel H10 14
8 Nováková Lucie D14 12
9 Jeřábková Ema D12 11
10 Hlavatý Jan H14 9
11 Kosina Matouš H12 8
12 Kubec Jan H12 5


Výsledky 12.závodu - BOR

1 Mareš Vít H12 24
2 Jeřábková Ema D12 20
3 Pavlovec Dan H12 18
Jeřábková Nina D10 18
5 Řezáčová Veronika D12 16
Vávra Pavel H10 16
7 Kameník David H12 15
8 Janoušková Lucie D12 13
9 Kubec Jan H12 10
10 Birnbaum Adam H14 7
11 Nováková Lucie D14 6


Celkem po 11.závodech - započítáno 10 nejlepších výsledků

1 Ullrich Jakub H12 240
2 Pavlovec Dan H12 233
Kohoutová Barbora D14 233
4 Mareš Vít H12 191
5 Kameníková Andrea D14 189
6 Staňová Karolína D14 172
7 Janoušková Lucie D12 170
8 Birnbaum Adam H14 146
9 Nováková Lucie D14 141
10 Řezáčová Veronika D12 121
11 Jeřábková Ema D12 87
12 Jeřábková Nina D10 86
13 Kameník David H12 81
14 Vávra Pavel H10 76
15 Tomková Jana D14 53
16 Kosina Matouš H12 50
17 Tománek Josef H10 45
18 Kubec Jan H12 35
19 Hlavatý Jan H14 20
20 Tomek Jan H10 7
21 Hroch Matyáš H12 3


Výsledky 11.závodu - DOK

1 Ullrich Jakub H12 29
2 Pavlovec Dan H12 27
3 Kameníková Andrea D14 23
4 Janoušková Lucie D12 22
5 Kohoutová Barbora D14 21
6 Staňová Karolína D14 17
7 Mareš Vít H12 16
8 Nováková Lucie D14 12
Jeřábková Nina D10 12
10 Birnbaum Adam H14 11
11 Řezáčová Veronika D12 5
12 Vávra Pavel H10 4
13 Jeřábková Ema D12 2


Výsledky 10.závodu - CHA

1 Pavlovec Dan H12 26
2 Ullrich Jakub H12 24
Kohoutová Barbora D14 24
4 Mareš Vít H12 20
5 Kameníková Andrea D14 19
6 Janoušková Lucie D12 14
7 Nováková Lucie D14 12
8 Birnbaum Adam H14 11
9 Vávra Pavel H10 10
10 Jeřábková Nina D10 9
Kameník David H12 9
12 Jeřábková Ema D12 3


Celkem po 9.závodech

1 Ullrich Jakub H12 197
2 Kohoutová Barbora D14 188
3 Pavlovec Dan H12 180
4 Mareš Vít H12 155
Staňová Karolína D14 155
6 Kameníková Andrea D14 147
7 Janoušková Lucie D12 142
8 Birnbaum Adam H14 131
9 Nováková Lucie D14 123
10 Řezáčová Veronika D12 116
11 Jeřábková Ema D12 82
12 Kameník David H12 72
13 Jeřábková Nina D10 65
14 Vávra Pavel H10 62
15 Tomková Jana D14 53
16 Kosina Matouš H12 50
17 Tománek Josef H10 45
18 Kubec Jan H12 35
19 Hlavatý Jan H14 20
20 Tomek Jan H10 7
21 Hroch Matyáš H12 3


Výsledky 9.závodu - BOR

1 Ullrich Jakub H12 34
2 Mareš Vít H12 32
3 Kameníková Andrea D14 28
4 Pavlovec Dan H12 26
5 Kubec Jan H12 23
6 Birnbaum Adam H14 22
7 Vávra Pavel H10 20
8 Staňová Karolína D14 16
9 Jeřábková Ema D12 15
Tománek Josef H10 15
11 Nováková Lucie D14 12
12 Janoušková Lucie D12 11
13 Jeřábková Nina D10 10
14 Řezáčová Veronika D12 9
Kosina Matouš H12 9
16 Kameník David H12 4
Tomková Jana D14 4


Celkem po 8 závodech

1 Kohoutová Barbora D14 188
2 Ullrich Jakub H12 163
3 Pavlovec Dan H12 154
4 Staňová Karolína D14 139
5 Janoušková Lucie D12 131
6 Mareš Vít H12 123
7 Kameníková Andrea D14 119
8 Nováková Lucie D14 111
9 Birnbaum Adam H14 109
10 Řezáčová Veronika D12 107
11 Kameník David H12 68
12 Jeřábková Ema D12 67
13 Jeřábková Nina D10 55
14 Tomková Jana D14 49
15 Vávra Pavel H10 42
16 Kosina Matouš H12 41
17 Tománek Josef H10 30
18 Hlavatý Jan H14 20
19 Kubec Jan H12 12
20 Tomek Jan H10 7
21 Hroch Matyáš H12 3


Výsledky 8.závodu - TUV

1 Pavlovec Dan H12 34
2 Kohoutová Barbora D14 32
3 Mareš Vít H12 30
4 Staňová Karolína D14 28
5 Nováková Lucie D14 23
6 Ullrich Jakub H12 21
Vávra Pavel H10 21
8 Janoušková Lucie D12 20
9 Kameník David H12 19
10 Kameníková Andrea D14 16
11 Řezáčová Veronika D12 14
12 Birnbaum Adam H14 13
13 Kubec Jan H12 10
14 Tomková Jana D14 9
15 Jeřábková Nina D10 8
16 Tománek Josef H10 6
17 Jeřábková Ema D12 4


Celkem po 7 závodech

1 Kohoutová Barbora D14 156
2 Ullrich Jakub H12 142
3 Pavlovec Dan H12 120
4 Janoušková Lucie D12 111
Staňová Karolína D14 111
6 Kameníková Andrea D14 103
7 Birnbaum Adam H14 96
8 Mareš Vít H12 93
Řezáčová Veronika D12 93
10 Nováková Lucie D14 88
11 Jeřábková Ema D12 63
12 Kameník David H12 49
13 Jeřábková Nina D10 47
14 Kosina Matouš H12 41
15 Tomková Jana D14 40
16 Tománek Josef H10 24
17 Vávra Pavel H10 21
18 Hlavatý Jan H14 20
19 Tomek Jan H10 7
20 Hroch Matyáš H12 3
21 Kubec Jan H12 2


Výsledky 7.závodu - ZIT

1 Pavlovec Dan H12 25
2 Mareš Vít H12 20
Řezáčová Veronika D12 20
4 Kohoutová Barbora D14 18
5 Janoušková Lucie D12 17
6 Vávra Pavel H10 16
7 Jeřábková Ema D12 13
Birnbaum Adam H14 13
9 Jeřábková Nina D10 12
10 Ullrich Jakub H12 10
11 Kosina Matouš H12 9
12 Nováková Lucie D14 7
13 Tomková Jana D14 3


Výsledky 6.závodu - CHA

1 Mareš Vít H12 35
2 Pavlovec Dan H12 32
3 Janoušková Lucie D12 26
4 Kohoutová Barbora D14 23
5 Řezáčová Veronika D12 20
Ullrich Jakub H12 20
7 Jeřábková Ema D12 20
8 Kameník David H12 19
9 Jeřábková Nina D10 17
10 Kosina Matouš H12 15
Staňová Karolína D14 14
12 Birnbaum Adam H14 14
13 Nováková Lucie D14 11
14 Tománek Josef H10 5
15 Vávra Pavel H10 3
16 Tomková Jana D14 2


Celkem po 5.závodě

1 Kohoutová Barbora D14 115
2 Ullrich Jakub H12 112
3 Kameníková Andrea D14 103
4 Staňová Karolína D14 97
5 Nováková Lucie D14 70
6 Birnbaum Adam H14 69
7 Janoušková Lucie D12 68
8 Pavlovec Dan H12 63
9 Řezáčová Veronika D12 51
10 Mareš Vít H12 38
11 Tomková Jana D14 35
12 Jeřábková Ema D12 30
13 Kameník David H12 30
14 Hlavatý Jan H14 20
15 Tománek Josef H10 19
16 Jeřábková Nina D10 18
17 Kosina Matouš H12 17
18 Tomek Jan H10 7
19 Hroch Matyáš H12 3
20 Vávra Pavel H10 2
Kubec Jan H12 2


Výsledky 5.závodu - LTP

1 Kameníková Andrea D14 26
2 Staňová Karolína D14 22
3 Kohoutová Barbora D14 19
4 Ullrich Jakub H12 18
5 Janoušková Lucie D12 15
6 Nováková Lucie D14 14
7 Mareš Vít H12 13
8 Jeřábková Ema D12 11
9 Tomková Jana D14 8
10 Birnbaum Adam H14 7
Řezáčová Veronika D12 7
12 Jeřábková Nina D10 6
13 Hroch Matyáš H12 3
14 Vávra Pavel H10 2


Celkem po 4.závodě

1 Kohoutová Barbora D14 96
2 Ullrich Jakub H12 94
3 Kameníková Andrea D14 77
4 Staňová Karolína D14 75
5 Pavlovec Dan H12 63
6 Birnbaum Adam H14 62
7 Nováková Lucie D14 56
8 Janoušková Lucie D12 53
9 Řezáčová Veronika D12 44
10 Kameník David H12 30
11 Tomková Jana D14 27
12 Mareš Vít H12 25
13 Hlavatý Jan H14 20
14 Tománek Josef H10 19
Jeřábková Ema D12 19
16 Kosina Matouš H12 17
17 Jeřábková Nina D10 12
18 Tomek Jan H10 7
19 Kubec Jan H12 2


Výsledky 4.závodu - TUR

1 Kohoutová Barbora D14 30
2 Ullrich Jakub H12 28
3 Staňová Karolína D14 25
4 Pavlovec Dan H12 22
Birnbaum Adam H14 22
6 Řezáčová Veronika D12 18
7 Kameník David H12 15
8 Kameníková Andrea D14 13
9 Tomková Jana D14 11
10 Hlavatý Jan H14 9
11 Janoušková Lucie D12 8
12 Tomek Jan H10 7
13 Nováková Lucie D14 6
14 Tománek Josef H10 4
15 Mareš Vít H12 2


Výsledky 3.závodu - TUR

1 Kameníková Andrea D14 31
2 Staňová Karolína D14 29
3 Ullrich Jakub H12 28
4 Pavlovec Dan H12 26
5 Kohoutová Barbora D14 24
6 Mareš Vít H12 23
7 Birnbaum Adam H14 18
8 Nováková Lucie D14 16
9 Řezáčová Veronika D12 15
Tománek Josef H10 15
11 Janoušková Lucie D12 13
12 Tomková Jana D14 10
13 Hlavatý Jan H14 8
14 Kameník David H12 5
15 Kubec Jan H12 2

Celkem po 2 závodech

1 Kohoutová Barbora D14 42
2 Ullrich Jakub H12 38
3 Nováková Lucie D14 34
4 Kameníková Andrea D14 33
5 Janoušková Lucie D12 32
6 Birnbaum Adam H14 22
7 Staňová Karolína D14 21
8 Jeřábková Ema D12 19
9 Kosina Matouš H12 17
10 Pavlovec Dan H12 15
11 Jeřábková Nina D10 12
12 Řezáčová Veronika D12 11
13 Kameník David H12 10
14 Tomková Jana D14 6
15 Hlavatý Jan H14 3


Výsledky 2.závodu - LDC

1 Kohoutová Barbora D14 20
2 Ullrich Jakub H12 17
3 Nováková Lucie D14 17
4 Pavlovec Dan H12 15
5 Kameníková Andrea D14 13
6 Janoušková Lucie D12 11
7 Kosina Matouš H12 10
8 Staňová Karolína D14 9
9 Řezáčová Veronika D12 8
10 Birnbaum Adam H14 7
11 Jeřábková Ema D12 5
12 Jeřábková Nina D10 3
13 Tomková Jana D14 2


Výsledky 1.závodu - LDC

1 Kohoutová Barbora D14 22
2 Ullrich Jakub H12 21
Janoušková Lucie D12 21
4 Kameníková Andrea D14 20
5 Nováková Lucie D14 17
6 Birnbaum Adam H14 15
7 Jeřábková Ema D12 14
8 Staňová Karolína D14 12
9 Kameník David H12 10
10 Jeřábková Nina D10 9
11 Kosina Matouš H12 7
12 Tomková Jana D14 4
13 Řezáčová Veronika D12 3
Hlavatý Jan H14 3


5.ročník Borské žákovské ligy

Celkové výsledky 5.ročníku

1 Kohoutová Barbora D12 313
2 Staňová Karolína D12 277
3 Ullrich Jakub H12 239
4 Pavlovec Dan H10 232
5 Mareš Vít H10 227
6 Nováková Lucie D12 215
7 Birnbaum Adam H12 190
8 Kameníková Andrea D14 170
9 Janoušková Lucie D12 154
10 Hrochová Tereza D14 143
11 Hlavatý Jan H12 116
12 Řezáčová Veronika D12 105
13 Průcha Petr H14 93
14 Hroch Matyáš H10 87
15 Tomková Jana D12 76
16 Jeřábková Ema D12 66
17 Kosina Matouš H12 63
18 Kameník David H10 62
19 Német Michal H14 45
20 Barkmanová Marie D14 43
21 Jeřábková Nina D10 32
22 Tomášová Lucie D14 23
23 Coubalová Gabriela D12 20
24 Arnold Ondřej H12 14
25 Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 15.závodu - TUV

1 Kohoutová Barbora D12 32
2 Pavlovec Dan H10 29
3 Mareš Vít H10 27
4 Janoušková Lucie D12 24
5 Nováková Lucie D12 22
6 Kosina Matouš H12 19
7 Hrochová Tereza D14 18
8 Staňová Karolína D12 17
9 Ullrich Jakub H12 15
10 Hroch Matyáš H10 14
11 Hlavatý Jan H12 11
12 Kameníková Andrea D14 9
Német Michal H14 9
14 Birnbaum Adam H12 6
15 Řezáčová Veronika D12 2


Celkové výsledky po 14ti závodech (započítáno 10 nejlepších)

1 Kohoutová Barbora D12 303
2 Staňová Karolína D12 277
3 Ullrich Jakub H12 239
4 Pavlovec Dan H10 216
5 Mareš Vít H10 211
6 Nováková Lucie D12 206
7 Birnbaum Adam H12 190
8 Kameníková Andrea D14 170
9 Janoušková Lucie D12 136
10 Hrochová Tereza D14 125
11 Hlavatý Jan H12 105
12 Řezáčová Veronika D12 103
13 Průcha Petr H14 93
14 Tomková Jana D12 76
15 Hroch Matyáš H10 73
16 Jeřábková Ema D12 66
17 Kameník David H10 62
18 Kosina Matouš H12 44
19 Barkmanová Marie D14 43
20 Német Michal H14 36
21 Jeřábková Nina D10 32
22 Tomášová Lucie D14 23
23 Coubalová Gabriela D12 20
24 Arnold Ondřej H12 14
25 Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 14.závodu - ROU

1 Kohoutová Barbora D12 22
2 Ullrich Jakub H12 20
3 Pavlovec Dan H10 16
4 Staňová Karolína D12 15
Kameníková Andrea D14 15
6 Birnbaum Adam H12 13
7 Nováková Lucie D12 11
Mareš Vít H10 11
9 Janoušková Lucie D12 8
10 Német Michal H14 5
11 Kosina Matouš H12 4
Tomková Jana D12 4
13 Kameník David H10 2


Výsledky 13.závodu - BOR

1 Staňová Karolína D12 31
2 Ullrich Jakub H12 28
3 Kohoutová Barbora D12 27
4 Nováková Lucie D12 24
5 Pavlovec Dan H10 23
6 Mareš Vít H10 20
Jeřábková Ema D12 20
8 Birnbaum Adam H12 14
9 Jeřábková Nina D10 12
10 Janoušková Lucie D12 10
Hlavatý Jan H12 10
12 Kameníková Andrea D14 9
13 Kosina Matouš H12 4
Német Michal H14 4


Celkové výsledky po 12ti závodech (započítáno 10 nejlepších)

1 Kohoutová Barbora D12 298
2 Staňová Karolína D12 261
3 Ullrich Jakub H12 223
4 Nováková Lucie D12 193
5 Pavlovec Dan H10 184
6 Mareš Vít H10 180
7 Birnbaum Adam H12 179
8 Kameníková Andrea D14 165
9 Janoušková Lucie D12 126
10 Hrochová Tereza D14 125
11 Řezáčová Veronika D12 103
12 Hlavatý Jan H12 95
13 Průcha Petr H14 93
14 Hroch Matyáš H10 73
15 Tomková Jana D12 72
16 Kameník David H10 60
17 Jeřábková Ema D12 46
18 Barkmanová Marie D14 43
19 Kosina Matouš H12 36
20 Német Michal H14 27
21 Tomášová Lucie D14 23
22 Jeřábková Nina D10 20
23 Coubalová Gabriela D12 20
24 Arnold Ondřej H12 14
25 Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 12.závodu - TJN

1 Kohoutová Barbora D12 17
Birnbaum Adam H12 17
3 Staňová Karolína D12 15
4 Ullrich Jakub H12 14
Mareš Vít H10 14
6 Janoušková Lucie D12 11
7 Hlavatý Jan H12 8
8 Nováková Lucie D12 5
9 Kameníková Andrea D14 3

Výsledky 11.závodu - CHA

1 Kohoutová Barbora D12 26
2 Staňová Karolína D12 21
3 Ullrich Jakub H12 18
4 Mareš Vít H10 17
5 Birnbaum Adam H12 16
6 Nováková Lucie D12 13
7 Kameníková Andrea D14 11
Jeřábková Nina D10 11
9 Hlavatý Jan H12 10
10 Kameník David H10 9
11 Janoušková Lucie D12 5


Celkové výsledky po 10ti závodech

1 Kohoutová Barbora D12 286
2 Staňová Karolína D12 232
3 Ullrich Jakub H12 217
4 Nováková Lucie D12 187
5 Pavlovec Dan H10 184
6 Kameníková Andrea D14 164
7 Birnbaum Adam H12 151
8 Mareš Vít H10 149
9 Hrochová Tereza D14 125
10 Janoušková Lucie D12 110
11 Řezáčová Veronika D12 103
12 Průcha Petr H14 93
13 Hlavatý Jan H12 77
14 Hroch Matyáš H10 73
15 Tomková Jana D12 72
16 Kameník David H10 51
17 Jeřábková Ema D12 46
18 Barkmanová Marie D14 43
19 Kosina Matouš H12 36
20 Német Michal H14 27
21 Tomášová Lucie D14 23
22 Coubalová Gabriela D12 20
23 Arnold Ondřej H12 14
24 Jeřábková Nina D10 9
25 Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 10.závodu - PEN

1 Kohoutová Barbora D12 39
2 Pavlovec Dan H10 30
3 Staňová Karolína D12 28
Ullrich Jakub H12 28
5 Kosina Matouš H12 26
Řezáčová Veronika D12 26
7 Mareš Vít H10 24
8 Hlavatý Jan H12 20
9 Hroch Matyáš H10 16
10 Hrochová Tereza D14 15
11 Janoušková Lucie D12 13
Kameník David H10 13
13 Nováková Lucie D12 11
14 Kameníková Andrea D14 10
15 Birnbaum Adam H12 5
16 Jeřábková Ema D12 4
17 Jeřábková Nina D10 2


Výsledky 9.závodu - PEN

1 Staňová Karolína D12 31
Ullrich Jakub H12 31
3 Kohoutová Barbora D12 29
4 Janoušková Lucie D12 27
5 Pavlovec Dan H10 26
6 Mareš Vít H10 25
7 Hrochová Tereza D14 24
8 Jeřábková Ema D12 20
9 Hlavatý Jan H12 13
10 Kameník David H10 12
11 Kameníková Andrea D14 10
Kosina Matouš H12 10
13 Hroch Matyáš H10 9
14 Nováková Lucie D12 7
15 Jeřábková Nina D10 5
16 Řezáčová Veronika D12 3
17 Birnbaum Adam H12 2


Celkem po 8.závodech

1 Kohoutová Barbora D12 218
2 Staňová Karolína D12 173
3 Nováková Lucie D12 169
4 Ullrich Jakub H12 158
5 Kameníková Andrea D14 144
Birnbaum Adam H12 144
7 Pavlovec Dan H10 128
8 Mareš Vít H10 119
9 Průcha Petr H14 93
10 Hrochová Tereza D14 86
11 Řezáčová Veronika D12 74
12 Tomková Jana D12 72
13 Janoušková Lucie D12 70
14 Hroch Matyáš H10 48
15 Hlavatý Jan H12 44
16 Barkmanová Marie D14 43
17 Német Michal H14 27
18 Kameník David H10 26
19 Tomášová Lucie D14 23
20 Jeřábková Ema D12 22
21 Coubalová Gabriela D12 20
22 Arnold Ondřej H12 14
23 Jeřábková Nina D10 2
Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 8.závodu - VLI

1 Staňová Karolína D12 33
2 Kohoutová Barbora D12 29
3 Kameníková Andrea D14 25
4 Mareš Vít H10 24
5 Birnbaum Adam H12 20
Pavlovec Dan H10 20
Barkmanová Marie D14 20
8 Nováková Lucie D12 18
9 Ullrich Jakub H12 17
10 Kameník David H10 13
Řezáčová Veronika D12 13
12 Průcha Petr H14 12
13 Hroch Matyáš H10 10
14 Janoušková Lucie D12 8
Hrochová Tereza D14 8
16 Tomková Jana D12 5


Výsledky 7.závodu - LDC

1 Staňová Karolína D12 25
2 Nováková Lucie D12 22
3 Mareš Vít H10 19
4 Birnbaum Adam H12 16
Janoušková Lucie D12 16
6 Kohoutová Barbora D12 14
7 Kameník David H10 13
8 Ullrich Jakub H12 12
Kameníková Andrea D14 12
10 Hrochová Tereza D14 7
11 Řezáčová Veronika D12 6
12 Hroch Matyáš H10 5
13 Tomková Jana D12 4

Celkem po 6 závodech

1 Kohoutová Barbora D12 175
2 Ullrich Jakub H12 129
Nováková Lucie D12 129
4 Staňová Karolína D12 115
5 Pavlovec Dan H10 108
Birnbaum Adam H12 108
7 Kameníková Andrea D14 107
8 Průcha Petr H14 81
9 Mareš Vít H10 76
10 Hrochová Tereza D14 71
11 Tomková Jana D12 63
12 Řezáčová Veronika D12 55
13 Janoušková Lucie D12 46
14 Hlavatý Jan H12 44
15 Hroch Matyáš H10 33
16 Német Michal H14 27
17 Tomášová Lucie D14 23
Barkmanová Marie D14 23
19 Jeřábková Ema D12 22
20 Coubalová Gabriela D12 20
21 Arnold Ondřej H12 14
22 Jeřábková Nina D10 2
Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 6.závodu - ZIT

1 Kohoutová Barbora D12 22
Ullrich Jakub H12 22
3 Nováková Lucie D12 20
4 Pavlovec Dan H10 16
5 Hrochová Tereza D14 12
Řezáčová Veronika D12 12
7 Birnbaum Adam H12 11
Hroch Matyáš H10 11
9 Kameníková Andrea D14 10
10 Průcha Petr H14 9
11 Staňová Karolína D12 7


Výsledky 5.závodu - CHA

1 Kohoutová Barbora D12 37
2 Staňová Karolína D12 33
3 Nováková Lucie D12 31
Mareš Vít H10 31
5 Pavlovec Dan H10 28
6 Birnbaum Adam H12 27
7 Ullrich Jakub H12 21
Průcha Petr H14 21
9 Hrochová Tereza D14 17
Jeřábková Ema D12 17
11 Kameníková Andrea D14 13
Hroch Matyáš H10 13
13 Hlavatý Jan H12 11
14 Řezáčová Veronika D12 9
15 Tomková Jana D12 7
16 Coubalová Gabriela D12 5
17 Janoušková Lucie D12 3
18 Jeřábková Nina D10 2


Celkem po 4 závodech

1 Kohoutová Barbora D12 116
2 Ullrich Jakub H12 86
3 Kameníková Andrea D14 84
4 Nováková Lucie D12 78
5 Staňová Karolína D12 75
6 Birnbaum Adam H12 70
7 Pavlovec Dan H10 64
8 Tomková Jana D12 56
9 Průcha Petr H14 51
10 Mareš Vít H10 45
11 Janoušková Lucie D12 43
12 Hrochová Tereza D14 42
13 Řezáčová Veronika D12 34
14 Hlavatý Jan H12 33
15 Német Michal H14 27
16 Tomášová Lucie D14 23
17 Barkmanová Marie D14 23
18 Coubalová Gabriela D12 15
19 Arnold Ondřej H12 14
20 Hroch Matyáš H10 9
21 Jeřábková Ema D12 5
22 Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 4.závodu - LIT

1 Kohoutová Barbora D12 22
2 Hrochová Tereza D14 18
3 Janoušková Lucie D12 17
4 Mareš Vít H10 16
5 Ullrich Jakub H12 15
6 Kameníková Andrea D14 14
Nováková Lucie D12 14
8 Tomášová Lucie D14 10
9 Pavlovec Dan H10 7
Hlavatý Jan H12 7
Német Michal H14 7
12 Tomková Jana D12 4
13 Birnbaum Adam H12 3


Celkem po 3 závodech

1 Kohoutová Barbora D12 94
2 Staňová Karolína D12 75
3 Ullrich Jakub H12 71
4 Kameníková Andrea D14 70
5 Birnbaum Adam H12 67
6 Nováková Lucie D12 64
7 Pavlovec Dan H10 57
8 Tomková Jana D12 52
9 Průcha Petr H14 51
10 Řezáčová Veronika D12 34
11 Mareš Vít H10 29
12 Janoušková Lucie D12 26
Hlavatý Jan H12 26
14 Hrochová Tereza D14 24
15 Barkmanová Marie D14 23
16 Német Michal H14 20
17 Coubalová Gabriela D12 15
18 Arnold Ondřej H12 14
19 Tomášová Lucie D14 13
20 Hroch Matyáš H10 9
21 Jeřábková Ema D12 5
22 Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 3.závodu - TUV

1 Kohoutová Barbora D12 37
2 Tomková Jana D12 30
3 Mareš Vít H10 29
4 Staňová Karolína D12 27
4 Ullrich Jakub H12 27
4 Pavlovec Dan H10 27
4 Kameníková Andrea D14 27
8 Nováková Lucie D12 25
9 Birnbaum Adam H12 23
10 Janoušková Lucie D12 20
11 Řezáčová Veronika D12 17
12 Průcha Petr H14 16
13 Hroch Matyáš H10 9
14 Német Michal H14 8
15 Coubalová Gabriela D12 7
16 Jeřábková Ema D12 5
17 Hlavatý Jan H12 2


Celkem po 2 závodech

1.Kohoutová Barbora D12 57
2.Staňová Karolína D12 48
3.Birnbaum Adam H12 44
Ullrich Jakub H12 44
5.Kameníková Andrea D14 43
6.Nováková Lucie D12 39
7.Průcha Petr H14 35
8.Pavlovec Dan H10 30
9.Hlavatý Jan H12 24
Hrochová Tereza D14 24
11.Barkmanová Marie D14 23
12.Tomková Jana D12 22
13.Řezáčová Veronika D12 17
14.Arnold Ondřej H12 14
15.Tomášová Lucie D14 13
16.Német Michal H14 12
17.Coubalová Gabriela D12 8
18.Janoušková Lucie D12 6
19.Hodanová Kateřina D14 2


Výsledky 2.závodu - FYD

1.Kohoutová Barbora D12 32
2.Kameníková Andrea D14 28
3.Hlavatý Jan H12 24
Hrochová Tereza D14 24
5.Nováková Lucie D12 23
6.Ullrich Jakub H12 22
7.Staňová Karolína D12 21
8.Průcha Petr H14 19
9.Birnbaum Adam H12 18
10.Arnold Ondřej H12 14
11.Pavlovec Dan H10 13
12.Német Michal H14 12
13.Tomková Jana D12 9
14.Řezáčová Veronika D12 6
15.Tomášová Lucie D14 4

Výsledky 1.závodu - BOR

1 Staňová Karolína D12 27
2 Birnbaum Adam H12 26
3 Kohoutová Barbora D12 25
4 Barkmanová Marie D14 23
5 Ullrich Jakub H12 22
6 Pavlovec Dan H10 17
7 Nováková Lucie D12 16
Průcha Petr H14 16
9 Kameníková Andrea D14 15
10 Tomková Jana D12 13
11 Řezáčová Veronika D12 11
12 Tomášová Lucie D14 9
13 Coubalová Gabriela D12 8
14 Janoušková Lucie D12 6
15 Hodanová Kateřina D14 2



4.ročník Borské žákovské ligy

Celkové výsledky - započítáno 10 nejlepších z 15ti závodů

1 Kameníková Andrea D12 228
2 Ullrich Jakub H10 206
3 Mareš Vít H10 198
4 Kohoutová Barbora D12 188
5 Staňová Karolína D12 159
6 Barkmanová Marie D14 150
7 Janoušková Lucie D10 132
8 Pavlovec Dan H10 120
9 Nováková Lucie D12 119
10 Gotvaldová Dominika D14 119
11 Birnbaum Adam H12 118
12 Průcha Petr H14 116
13 Řezáčová Veronika D10 116
14 Hroch Matyáš H10 101
15 Hrochová Tereza D14 91
16 Doležalová Eliška D10 60
17 Tomášová Lucie D12 56
18 Tomková Jana D12 37
19 Pavlovec Jan H14 26
20 Meisner Jiří H14 23
21 Német Michal H12 20
22 Arnold Ondřej H12 10
23 Suchá Zuzana D10 6
24 Hodanová Kateřina D14 4


Výsledky 15.závodu - TJN

1 Mareš Vít H10 20b.
2 Staňová Karolína D12 19b.
3 Ullrich Jakub H10 18b.
4 Kameníková Andrea D12 17b.
5 Birnbaum Adam H12 15b.
6 Kohoutová Barbora D12 14b.
7 Barkmanová Marie D14 13b.
8 Tomková Jana D12 10b.
Janoušková Lucie D10 10b.
10 Hrochová Tereza D14 9b.
11 Nováková Lucie D12 6b.
Řezáčová Veronika D10 6b.
13 Hroch Matyáš H10 4b.
14 Német Michal H12 3b.


Celkem po 14ti závodech - započítáno 10 nej.výsledků

1 Kameníková Andrea D12 228
2 Ullrich Jakub H10 204
3 Mareš Vít H10 191
4 Kohoutová Barbora D12 186
5 Staňová Karolína D12 151
6 Barkmanová Marie D14 142
7 Janoušková Lucie D10 122
8 Pavlovec Dan H10 120
9 Gotvaldová Dominika D14 119
10 Nováková Lucie D12 117
11 Řezáčová Veronika D10 116
11 Průcha Petr H14 116
13 Birnbaum Adam H12 111
14 Hroch Matyáš H10 97
15 Hrochová Tereza D14 86
16 Doležalová Eliška D10 60
17 Tomášová Lucie D12 56
18 Tomková Jana D12 27
19 Pavlovec Jan H14 26
20 Meisner Jiří H14 23
21 Német Michal H12 17
22 Arnold Ondřej H12 10
23 Suchá Zuzana D10 6
24 Hodanová Kateřina D14 4



Výsledky 14.závodu - DKP 25.10.

1 Mareš Vít H10 19b.
2 Kameníková Andrea D12 17b.
2 Ullrich Jakub H10 17b.
4 Janoušková Lucie D10 15b.
4 Kohoutová Barbora D12 15b.
6 Pavlovec Dan H10 14b.
7 Német Michal H12 11b.
8 Gotvaldová Dominika D14 9b.
8 Birnbaum Adam H12 9b.
8 Hroch Matyáš H10 9b.
11 Staňová Karolína D12 7b.
12 Hrochová Tereza D14 5b.
13 Tomášová Lucie D12 4b.
14 Tomková Jana D12 2b.



Celkem po 13ti závodech - započítáno 10 nej.výsledků

1 Kameníková Andrea D12 224
2 Ullrich Jakub H10 202
3 Mareš Vít H10 183
4 Kohoutová Barbora D12 181
5 Staňová Karolína D12 151
6 Barkmanová Marie D14 142
7 Nováková Lucie D12 117
8 Průcha Petr H14 116
8 Řezáčová Veronika D10 116
10 Gotvaldová Dominika D14 110
11 Birnbaum Adam H12 109
12 Janoušková Lucie D10 107
13 Pavlovec Dan H10 106
14 Hroch Matyáš H10 88
15 Hrochová Tereza D14 81
16 Doležalová Eliška D10 60
17 Tomášová Lucie D12 52
18 Pavlovec Jan H14 26
19 Tomková Jana D12 25
20 Meisner Jiří H14 23
21 Arnold Ondřej H12 10
22 Német Michal H12 6
23 Suchá Zuzana D10 6
24 Hodanová Kateřina D14 4



Výsledky 13.závodu - TUV 11.10.

1 Kameníková Andrea D12 26b.
2 Ullrich Jakub H10 24b.
3 Janoušková Lucie D10 22b.
4 Mareš Vít H10 20b.
5 Gotvaldová Dominika D14 19b.
6 Staňová Karolína D12 17b.
6 Birnbaum Adam H12 17b.
8 Řezáčová Veronika D10 16b.
9 Hroch Matyáš H10 15b.
10 Barkmanová Marie D14 14b.
11 Kohoutová Barbora D12 12b.
12 Tomášová Lucie D12 10b.
13 Hrochová Tereza D14 8b.
14 Német Michal H12 6b.
14 Tomková Jana D12 6b.
16 Průcha Petr H14 5b.



Výsledky 12.závodu - CHA 10.10.

1 Kameníková Andrea D12 25b.
2 Janoušková Lucie D10 24b.
3 Ullrich Jakub H10 23b.
4 Kohoutová Barbora D12 22b.
5 Gotvaldová Dominika D14 19b.
5 Tomková Jana D12 19b.
7 Pavlovec Dan H10 17b.
8 Mareš Vít H10 13b.
9 Barkmanová Marie D14 12b.
9 Staňová Karolína D12 12b.
11 Hroch Matyáš H10 11b.
12 Birnbaum Adam H12 7b.
12 Řezáčová Veronika D10 7b.
14 Tomášová Lucie D12 5b.
14 Hrochová Tereza D14 5b.
16 Průcha Petr H14 2b.



Celkové výsledky po 11 závodech - započítáno 10 nej výsledků

1 Ullrich Jakub H10 184
2 Kameníková Andrea D12 183
3 Kohoutová Barbora D12 165
4 Mareš Vít H10 150
5 Staňová Karolína D12 136
6 Nováková Lucie D12 117
7 Barkmanová Marie D14 116
8 Průcha Petr H14 109
9 Řezáčová Veronika D10 106
10 Birnbaum Adam H12 97
11 Pavlovec Dan H10 89
12 Gotvaldová Dominika D14 72
13 Hrochová Tereza D14 68
14 Hroch Matyáš H10 62
15 Janoušková Lucie D10 61
16 Doležalová Eliška D10 60
17 Tomášová Lucie D12 37
18 Pavlovec Jan H14 26
19 Meisner Jiří H14 23
20 Arnold Ondřej H12 10
21 Suchá Zuzana D10 6
22 Hodanová Kateřina D14 4


Výsledky 11.závodu - DOK 26.9.

1 Janoušková Lucie D10 14b.
2 Řezáčová Veronika D10 12b.
3 Ullrich Jakub H10 8b.
Gotvaldová Dominika D14 8b.
5 Doležalová Eliška D10 6b.
6 Hrochová Tereza D14 4b.
7 Nováková Lucie D12 3b.

Celkové výsledky po 10.závodech

1 Ullrich Jakub H10 184
2 Kameníková Andrea D12 183
3 Kohoutová Barbora D12 165

4 Mareš Vít H10 150
5 Staňová Karolína D12 136
6 Nováková Lucie D12 117
7 Barkmanová Marie D14 116
8 Průcha Petr H14 109
9 Řezáčová Veronika D10 99
10 Birnbaum Adam H12 97
11 Pavlovec Dan H10 89
12 Gotvaldová Dominika D14 64
Hrochová Tereza D14 64
14 Hroch Matyáš H10 62
15 Doležalová Eliška D10 54
16 Janoušková Lucie D10 47
17 Tomášová Lucie D12 37
18 Pavlovec Jan H14 26
19 Meisner Jiří H14 23
20 Arnold Ondřej H12 10
21 Suchá Zuzana D10 6
22 Hodanová Kateřina D14 4



Výsledky 10.závodu - TJN 28.6.

1 Kameníková Andrea D12 19b.
2 Mareš Vít H10 17b.
3 Kohoutová Barbora D12 16b.
4 Ullrich Jakub H10 14b.
5 Staňová Karolína D12 13b.
6 Birnbaum Adam H12 12b.
7 Řezáčová Veronika D10 9b.
8 Janoušková Lucie D10 7b.
9 Barkmanová Marie D14 5b.
10 Nováková Lucie D12 4b.
11 Průcha Petr H14 3b.


Výsledky 9.závodu - TJN 27.6.

1 Kameníková Andrea D12 18b.
2 Ullrich Jakub H10 17b.
3 Pavlovec Dan H10 15b.
4 Barkmanová Marie D14 13b.
Kohoutová Barbora D12 13b.
6 Mareš Vít H10 11b.
Staňová Karolína D12 11b.
8 Birnbaum Adam H12 10b.
9 Nováková Lucie D12 7b.
10 Řezáčová Veronika D10 5b.
11 Janoušková Lucie D10 3b.


Výsledky 8.závodu - TJN 27.6.

1 Kameníková Andrea D12 24b.
2 Mareš Vít H10 17b.
3 Ullrich Jakub H10 15b.
Kohoutová Barbora D12 15b.
5 Řezáčová Veronika D10 14b.
6 Janoušková Lucie D10 12b.
Staňová Karolína D12 12b.
8 Birnbaum Adam H12 10b.
Nováková Lucie D12 10b.
10 Barkmanová Marie D14 9b.
11 Pavlovec Dan H10 2b.


Celkové výsledky po 7. závodě

1. Ullrich Jakub H10 138
2. Kameníková Andrea D12 122
3. Kohoutová Barbora D12 121

4. Průcha Petr H14 106
5. Mareš Vít H10 105
6. Staňová Karolína D12 100
7. Nováková Lucie D12 96
8. Barkmanová Marie D14 89
9. Pavlovec Dan H10 72
10. Řezáčová Veronika D10 71
11. Birnbaum Adam H12 65
12. Hrochová Tereza D14 64
12. Gotvaldová Dominika D14 64
14. Hroch Matyáš H10 62
15. Doležalová Eliška D10 54
16. Tomášová Lucie D12 37
17. Pavlovec Jan H14 26
18. Janoušková Lucie D10 25
19. Meisner Jiří H14 23
20. Arnold Ondřej H12 10
21. Suchá Zuzana D10 6
22. Hodanová Kateřina D14 4


Výsledky 7.závodu - LTP 31.5.

1. Mareš Vít H10 23b.
2. Barkmanová Marie D14 21b.
3. Pavlovec Dan H10 18b.
4. Řezáčová Veronika D10 16b.
5. Tomášová Lucie D12 15b.
5. Průcha Petr H14 15b.
5. Ullrich Jakub H10 15b.
8. Gotvaldová Dominika D14 14b.
9. Kameníková Andrea D12 13b.
10. Kohoutová Barbora D12 10b.
11. Birnbaum Adam H12 8b.
12. Doležalová Eliška D10 7b.
13. Staňová Karolína D12 6b.
14. Hrochová Tereza D14 5b.
15. Nováková Lucie D12 4b.
16. Hroch Matyáš H10 2b.



Výsledky 6.závodu - LDC 30.5.

1. Nováková Lucie D12 23b.
2. Průcha Petr H14 22b.
3. Kameníková Andrea D12 21b.
4. Hrochová Tereza D14 19b.
5. Ullrich Jakub H10 16b.
6. Staňová Karolína D12 15b.
7. Mareš Vít H10 14b.
8. Hroch Matyáš H10 11b.
9. Birnbaum Adam H12 10b.
9. Kohoutová Barbora D12 10b.
11. Barkmanová Marie D14 9b.
12. Řezáčová Veronika D10 7b.
13. Meisner Jiří H14 6b.
14. Gotvaldová Dominika D14 4b.
15. Doležalová Eliška D10 2b.


Celkové výsledky po 5.závodě

1. Ullrich Jakub H10 107
2. Kohoutová Barbora D12 101
3. Kameníková Andrea D12 88

4. Staňová Karolína D12 79
5. Průcha Petr H14 69
5. Nováková Lucie D12 69
7. Mareš Vít H10 68
8. Barkmanová Marie D14 59
9. Pavlovec Dan H10 54
10. Hroch Matyáš H10 49
11. Řezáčová Veronika D10 48
12. Birnbaum Adam H12 47
13. Gotvaldová Dominika D14 46
14. Doležalová Eliška D10 45
15. Hrochová Tereza D14 40
16. Pavlovec Jan H14 26
17. Janoušková Lucie D10 25
18. Tomášová Lucie D12 22
19. Meisner Jiří H14 17
20. Arnold Ondřej H12 10
21. Suchá Zuzana D10 6
22. Hodanová Kateřina D14 4


Výsledky 5.závodu - FYD 24.5.

1. Kohoutová Barbora D12 32b.
2. Kameníková Andrea D12 30b.
3. Staňová Karolína D12 25b.
4. Mareš Vít H10 24b.
5. Nováková Lucie D12 22b.
6. Barkmanová Marie D14 20b.
6. Ullrich Jakub H10 20b.
8. Pavlovec Dan H10 14b.
8. Janoušková Lucie D10 14b.
10. Birnbaum Adam H12 13b.
11. Hroch Matyáš H10 12b.
12. Průcha Petr H14 10b.
13. Doležalová Eliška D10 9b.
14. Hrochová Tereza D14 7b.
15. Řezáčová Veronika D10 6b.
16. Tomášová Lucie D12 5b.
17. Hodanová Kateřina D14 4b.


Celkové výsledky po 4.závodě

1. Ullrich Jakub H10 87
2. Kohoutová Barbora D12 69
3. Průcha Petr H14 59

4. Kameníková Andrea D12 58
5. Staňová Karolína D12 54
6. Nováková Lucie D12 47
7. Gotvaldová Dominika D14 46
8. Mareš Vít H10 44
9. Řezáčová Veronika D10 42
10. Pavlovec Dan H10 40
11. Barkmanová Marie D14 39
12. Hroch Matyáš H10 37
13. Doležalová Eliška D10 36
14. Birnbaum Adam H12 34
15. Hrochová Tereza D14 33
16. Pavlovec Jan H14 26
17. Tomášová Lucie D12 17
17. Meisner Jiří H14 17
19. Janoušková Lucie D10 11
20. Arnold Ondřej H12 10
21. Suchá Zuzana D10 6


Výsledky 4.závodu - CHA 26.4.

1. Ullrich Jakub H10 27b.
2. Mareš Vít H10 25b.
3. Hroch Matyáš H10 23b.
4. Barkmanová Marie D14 20b.
5. Gotvaldová Dominika D14 18b.
6. Kohoutová Barbora D12 17b.
7. Staňová Karolína D12 15b.
7. Pavlovec Dan H10 15b.
9. Doležalová Eliška D10 11b.
10. Řezáčová Veronika D10 8b.
10. Birnbaum Adam H12 8b.
12. Nováková Lucie D12 7b.
13. Hrochová Tereza D14 6b.
14. Průcha Petr H14 2b.


Celkové výsledky po 3.závodě

1. Ullrich Jakub H10 60
2. Kameníková Andrea D12 58
3. Průcha Petr H14 57

4. Kohoutová Barbora D12 52
5. Nováková Lucie D12 40
6. Staňová Karolína D12 39
7. Řezáčová Veronika D10 34
8. Gotvaldová Dominika D14 28
9. Hrochová Tereza D14 27
10. Pavlovec Jan H14 26
10. Birnbaum Adam H12 26
12. Pavlovec Dan H10 25
12. Doležalová Eliška D10 25
14. Barkmanová Marie D14 19
14. Mareš Vít H10 19
16. Meisner Jiří H14 17
16. Tomášová Lucie D12 17
18. Hroch Matyáš H10 14
19. Janoušková Lucie D10 11
20. Arnold Ondřej H12 10
21. Suchá Zuzana D10 6


Výsledky 3.závodu - BOR 18.4.

1. Pavlovec Jan H14 26b.
2. Kameníková Andrea D12 21b.
3. Mareš Vít H10 19b.
3. Průcha Petr H14 19b.
3. Kohoutová Barbora D12 19b.
6. Ullrich Jakub H10 17b.
7. Birnbaum Adam H12 14b.
7. Doležalová Eliška D10 14b.
7. Pavlovec Dan H10 14b.
10. Nováková Lucie D12 12b.
11. Staňová Karolína D12 8b.
12. Řezáčová Veronika D10 7b.
12. Gotvaldová Dominika D14 7b.
14. Arnold Ondřej H12 3b.
15. Suchá Zuzana D10 2b.

Celkové výsledky po 2.závodě

1.Ullrich Jakub H10 43b.
2.Průcha Petr H14 38b.
3.Kameníková Andrea D12 37b.

4.Kohoutová Barbora D12 33b.
5.Staňová Karolína D12 31b.
6.Nováková Lucie D12 28b.
7.Hrochová Tereza D14 27b.
7.Řezáčová Veronika D12 27b.
9.Gotvaldová Dominika D14 21b.
10.Barkmanová Marie D14 19b.
11.Tomášová Lucie D12 17b.
11.Meisner Jiří H14 17b.
13.Hroch Matyáš H10 14b.
14.Birnbaum Adam H12 12b.
15.Doležalová Eliška D10 11b.
15.Janoušková Lucie D10 11b.
15.Pavlovec Dan H10 11b.
18.Arnold Ondřej H12 7b.
19.Suchá Zuzana D10 4b.

Výsledky 2.závodu - TUV 4.4.

1.Ullrich Jakub H10 25b.
2.Průcha Petr H14 23b.
3.Gotvaldová Dominika D14 21b.

4.Staňová Karolína D12 20b.
5.Barkmanová Marie D14 19b.
6.Tomášová Lucie D12 17b.
7.Nováková Lucie D12 15b.
8.Hrochová Tereza D14 14b.
8.Hroch Matyáš H10 14b.
10.Řezáčová Veronika D10 13b.
11.Kameníková Andrea D12 10b.
12.Kohoutová Barbora D12 8b.
13.Doležalová Eliška D10 7b.
13.Birnbaum Adam H12 7b.
15.Suchá Zuzana D10 4b.
15.Arnold Ondřej H12 4b.


Výsledky 1.závodu - TUR 28.3.

1.Kameníková Andrea D12 27b.
2.Kohoutová Barbora D12 25b.
3.Ullrich Jakub H10 18b.

4.Meisner Jiří H14 17b.
5.Průcha Petr H14 15b.
6.Řezáčová Veronika D10 14b.
7.Nováková Lucie D12 13b.
7.Hrochová Tereza D14 13b.
9.Janoušková Lucie D10 11b.
9.Staňová Karolína D12 11b.
9.Pavlovec Dan H10 11b.
12.Birnbaum Adam H12 5b.
13.Doležalová Eliška D10 4b.
14.Arnold Ondřej H12 3b.



3.ročník Borské žákovské ligy

Konečné pořadí po 17 závodech - započítáno 12 nej výsledků

1.Pavlovec Jan 283


2.Stránský Martin 247
3.Meisner Jiří 243
4.Barkmanová Marie 225
5.Průcha Petr 195
6.Kameníková Andrea 190
7.Kohoutová Barbora 187
8.Staňová Karolína 176
9.Gotvaldová Dominika 171
10.Mareš Vít 165
11.Grošup Tadeáš 126
12.Göttlichová Adéla 122
13.Birnbaum Adam 100
14.Řezáčová Veronika 99
15.Tomášová Lucie 95
16.Lepšík Jan 81
17.Nováková Lucie 76
18.Madaraszová Klára 67
19.Lupoměský Martin 63
20.Hrochová Tereza 43
21.Hodanová Kateřina 34
22.Pavlovec Dan 23
23.Bogar Kryštof 17



Výsledky 17.závodu - 26.10. ZAK

1.Pavlovec Jan 23b.
2.Kameníková Andrea 20b.
3.Meisner Jiří 19b.
4.Barkmanová Marie 18b.
5.Stránský Martin 15b.
5.Průcha Petr 15b.
7.Gotvaldová Dominika 14b.
8.Birnbaum Adam 10b.
8.Staňová Karolína 10b.
10.Hrochová Tereza 9b.
11.Kohoutová Barbora 7b.
12.Tomášová Lucie 6b.
13.Řezáčová Veronika 4b.
14.Hodanová Kateřina 3b.
15.Göttlichová Adéla 2b.


Celkové výsledky po 16ti závodech - započítáno 12 nej výsledků

1.Pavlovec Jan 275
2.Stránský Martin 242
3.Meisner Jiří 235
4.Barkmanová Marie 207
5.Kohoutová Barbora 187
6.Průcha Petr 185
7.Staňová Karolína 176
8.Kameníková Andrea 175
9.Mareš Vít 165
10.Gotvaldová Dominika 161
11.Grošup Tadeáš 126
12.Göttlichová Adéla 122
13.Řezáčová Veronika 98
14.Birnbaum Adam 90
15.Tomášová Lucie 89
16.Lepšík Jan 81
17.Nováková Lucie 76
18.Madaraszová Klára 67
19.Lupoměský Martin 63
20.Hrochová Tereza 34
21.Hodanová Kateřina 31
22.Pavlovec Dan 23
23.Bogar Kryštof 17


Výsledky 16.závodu - 25.10. TUV

1.Pavlovec Jan 24b.
1.Kameníková Andrea 24b.
3.Stránský Martin 22b.
4.Barkmanová Marie 21b.
5.Staňová Karolína 20b.
6.Kohoutová Barbora 18b.
7.Mareš Vít 17b.
8.Průcha Petr 15b.
9.Meisner Jiří 12b.
9.Řezáčová Veronika 12b.
11.Göttlichová Adéla 11b.
12.Tomášová Lucie 8b.
13.Hodanová Kateřina 5b.
14.Gotvaldová Dominika 4b.
15.Hrochová Tereza 2b.


Celkové výsledky po 15ti závodech - započítáno 12 nej výsledků

1.Pavlovec Jan 251
2.Meisner Jiří 232
3.Stránský Martin 229
4.Barkmanová Marie 186
5.Kohoutová Barbora 176
6.Průcha Petr 174
7.Staňová Karolína 167
8.Gotvaldová Dominika 159
9.Kameníková Andrea 155
10.Mareš Vít 153
11.Grošup Tadeáš 126
12.Göttlichová Adéla 111
13.Řezáčová Veronika 91
14.Birnbaum Adam 90
15.Tomášová Lucie 81
15.Lepšík Jan 81
16.Nováková Lucie 76
17.Madaraszová Klára 67
18.Lupoměský Martin 63
19.Hrochová Tereza 32
20.Hodanová Kateřina 26
21.Pavlovec Dan 23
22.Bogar Kryštof 17


Výsledky 15.závodu - 18.10. LTP

1.Pavlovec Jan 32b.
2.Stránský Martin 24b.
3.Barkmanová Marie 23b.
4.Meisner Jiří 20b.
5.Mareš Vít 19b.
6.Průcha Petr 18b.
7.Kameníková Andrea 17b.
8.Kohoutová Barbora 16b.
8.Staňová Karolína 16b.
10.Grošup Tadeáš 14b.
11.Řezáčová Veronika 13b.
11.Hrochová Tereza 13b.
13.Gotvaldová Dominika 11b.
14.Hodanová Kateřina 10b.
15.Pavlovec Dan 6b.
16.Nováková Lucie 5b.
17.Tomášová Lucie 4b.
18.Birnbaum Adam 3b.


Celkové výsledky po 14ti závodech - započítáno 12 nej výsledků

1.Pavlovec Jan 219
2.Meisner Jiří 217
3.Stránský Martin 205
4.Kohoutová Barbora 165
5.Barkmanová Marie 163
6.Staňová Karolína 160
7.Průcha Petr 156
8.Gotvaldová Dominika 151
9.Kameníková Andrea 141
10.Mareš Vít 134
11.Grošup Tadeáš 112
12.Göttlichová Adéla 111
13.Birnbaum Adam 87
14.Lepšík Jan 81
15.Řezáčová Veronika 78
16.Tomášová Lucie 77
17.Nováková Lucie 71
18.Madaraszová Klára 67
19.Lupoměský Martin 63
20.Hrochová Tereza 19
21.Bogar Kryštof 17
21.Pavlovec Dan 17
23.Hodanová Kateřina 16



Výsledky 14.závodu - 12.10. TJN

1.Pavlovec Jan 30
2.Barkmanová Marie 29
3.Stránský Martin 26
4.Kohoutová Barbora 24
5.Gotvaldová Dominika 21
6.Göttlichová Adéla 19
6.Birnbaum Adam 19
8.Staňová Karolína 17
9.Hodanová Kateřina 16
10.Grošup Tadeáš 15
11.Mareš Vít 14
12.Madaraszová Klára 13
12.Hrochová Tereza 13
14.Meisner Jiří 11
15.Tomášová Lucie 10
16.Nováková Lucie 7
17.Řezáčová Veronika 5
18.Průcha Petr 4
19.Pavlovec Dan 2



Výsledky 13.závodu - 11.10. CHA

1.Barkmanová Marie 30
2.Pavlovec Jan 29
3.Kohoutová Barbora 26
4.Stránský Martin 25
5.Meisner Jiří 24
6.Grošup Tadeáš 18
7.Tomášová Lucie 17
8.Nováková Lucie 16
8.Lepšík Jan 16
8.Mareš Vít 16
11.Staňová Karolína 14
11.Průcha Petr 14
13.Gotvaldová Dominika 11
13.Pavlovec Dan 11
15.Řezáčová Veronika 9
15.Madaraszová Klára 9
17.Hrochová Tereza 6
17.Göttlichová Adéla 6
19.Kameníková Andrea 4


Celkem po 12.závodě

1.Meisner Jiří 185
2.Pavlovec Jan 160
3.Stránský Martin 154
4.Staňová Karolína 141
5.Kameníková Andrea 139
6.Průcha Petr 138
7.Gotvaldová Dominika 119
8.Kohoutová Barbora 115
9.Mareš Vít 104
9.Barkmanová Marie 104
11.Göttlichová Adéla 86
12.Grošup Tadeáš 79
13.Birnbaum Adam 68
14.Řezáčová Veronika 66
15.Lepšík Jan 65
16.Lupoměský Martin 63
17.Tomášová Lucie 50
18.Nováková Lucie 48
19.Madaraszová Klára 45
20.Bogar Kryštof 17
21.Pavlovec Dan 4


Výsledky 12.závodu - 4.10. BOR

1.Meisner Jiří 21b.
2.Průcha Petr 19b.
2.Mareš Vít 19b.
4.Staňová Karolína 18b.
5.Bogar Kryštof 17b.
6.Kameníková Andrea 16b.
7.Pavlovec Jan 15b.
8.Nováková Lucie 14b.
9.Göttlichová Adéla 12b.
9.Kohoutová Barbora 12b.
11.Řezáčová Veronika 10b.
11.Stránský Martin 10b.
13.Birnbaum Adam 8b.
14.Gotvaldová Dominika 7b.
15.Grošup Tadeáš 2b.



Celkem po 11.závodě

1.Meisner Jiří 164
2.Pavlovec Jan 145
3.Stránský Martin 144
4.Kameníková Andrea 123
4.Staňová Karolína 123
6.Průcha Petr 119
7.Gotvaldová Dominika 112
8.Barkmanová Marie 104
9.Kohoutová Barbora 103
10.Mareš Vít 85
11.Grošup Tadeáš 77
12.Göttlichová Adéla 74
13.Lepšík Jan 65
14.Lupoměský Martin 63
15.Birnbaum Adam 60
16.Řezáčová Veronika 56
17.Tomášová Lucie 50
18.Madaraszová Klára 45
19.Nováková Lucie 34
20.Pavlovec Dan 4



Výsledky 11.závodu - 29.6. TJN

1.Průcha Petr H12 13b.
2.Kameníková Andrea D12 11b.
3.Nováková Lucie D10 9b.
3.Mareš Vít H10 9b.
5.Řezáčová Veronika D10 7b.
6.Meisner Jiří H12 5b.
7.Staňová Karolína D10 4b.
8.Birnbaum Adam H10 2b.

Výsledky 10.závodu - 28.6. TJN

1.Průcha Petr H12 12b.
2.Kameníková Andrea D12 11b.
3.Mareš Vít H10 10b.
3.Madaraszová Klára D14 10b.
5.Meisner Jiří H12 9b.
6.Staňová Karolína D10 8b.
7.Nováková Lucie D10 5b.
8.Birnbaum Adam H10 4b.
9.Řezáčová Veronika D10 2b.

Celkové výsledky po 9 závodech

1.Meisner Jiří H12 150b.
2.Pavlovec Jan H14 145b.
3.Stránský Martin H14 144b.
4.Gotvaldová Dominika D14 112b.
5.Staňová Karolína D10 111b.
6.Barkmanová Marie D12 104b.
7.Kohoutová Barbora D10 103b.
8.Kameníková Andrea D12 101b.
9.Průcha Petr H12 94b.
10.Grošup Tadeáš H14 77b.
11.Göttlichová Adéla D14 74b.
12.Mareš Vít H10 66b.
13.Lepšík Jan H14 65b.
14.Lupoměský Martin H12 63b.
15.Birnbaum Adam H10 56b.
16.Tomášová Lucie D12 48b.
17.Řezáčová Veronika D10 47b.
18.Madaraszová Klára D14 35b.
19.Nováková Lucie D10 20b.
20.Pavlovec Dan H10 4b.



Výsledky 9.závodu - 1.6. LDC

1.Mareš Vít H10 21b.
1.Meisner Jiří H12 21b.
3.Kohoutová Barbora D10 19b.
4.Staňová Karolína D10 17b.
5.Průcha Petr H12 16b.
5.Gotvaldová Dominika D14 16b.
7.Birnbaum Adam H10 15b.
7.Grošup Tadeáš H14 15b.
9.Řezáčová Veronika D10 12b.
10.Tomášová Lucie D12 10b.
11.Stránský Martin H14 9b.
11.Madaraszová Klára D14 9b.
11.Nováková Lucie D10 9b.
14.Lupoměský Martin H12 6b.
15.Kameníková Andrea D12 5b.
16.Göttlichová Adéla D14 2b.



Výsledky 8.závodu - 31.5. VLI

1.Meisner Jiří H12 28b.
2.Stránský Martin H14 25b.
3.Gotvaldová Dominika D14 24b.
4.Lepšík Jan H14 20b.
5.Grošup Tadeáš H14 18b.
6.Pavlovec Jan H14 15b.
7.Mareš Vít H10 14b.
8.Staňová Karolína D10 13b.
9.Kohoutová Barbora D10 11b.
10.Madaraszová Klára D14 8b.
11.Nováková Lucie D10 6b.
11.Göttlichová Adéla D14 6b.
13.Pavlovec Dan H10 4b.
14.Kameníková Andrea D12 2b.
14.Řezáčová Veronika D10 2b.

Celkové pořadí po 7 závodech

1.Pavlovec Jan H14 130
2.Stránský Martin H14 110
3.Barkmanová Marie D12 104
4.Meisner Jiří H12 101
5.Kameníková Andrea D12 94
6.Staňová Karolína D10 81
7.Průcha Petr H12 78
8.Kohoutová Barbora D10 73
9.Gotvaldová Dominika D14 72
10.Göttlichová Adéla D14 66
11.Lupoměský Martin H12 57
12.Lepšík Jan H14 45
13.Grošup Tadeáš H14 44
14.Birnbaum Adam H10 41
15.Tomášová Lucie D12 38
16.Řezáčová Veronika D10 33
17.Mareš Vít H10 31
18.Madaraszová Klára D14 18
19.Nováková Lucie D10 5


Soutěž o nejrychlejšího finišmena po 5 závodech

1.Stránský Martin 17b.
2.Lupoměský Martin 12b.
3.Pavlovec Jan 10,7b.
4.Gotvaldová Dominika 9,5b.
5.Staňová Karolína 8b.
6.Průcha Petr 5,7b.
7.Grošup Tadeáš 5b.
8.Madaraszová Klára 2,5b.
9.Mareš Vít 2b.
10.Kameníková Andrea 1b.
11.Birnbaum Adam 0,7b.


Výsledky 7.závodu - 10.5. HAR

1.Průcha Petr H12 23b.
2.Grošup Tadeáš H14 22b.
3.Barkmanová Marie D12 20b.
4.Gotvaldová Dominika D14 16b.
4.Meisner Jiří H12 16b.
6.Lepšík Jan H14 15b.
7.Gottlichová Adéla D14 14b.
7.Kameníková Andrea D12 14b.
9.Staňová Karolína D10 9b.
9.Tomášová Lucie D12 9b.
11.Birnbaum Adam H10 8b.
11.Madaraszová Klára D14 8b.
13.Kohoutová Barbora D10 7b.
14.Nováková Lucie D10 5b.
15.Řezáčová Veronika D10 3b.


Celkové pořadí po 6 závodech

1.Pavlovec Jan H14 130
2.Stránský Martin H14 110
3.Meisner Jiří H12 85
4.Barkmanová Marie D12 84
5.Kameníková Andrea D12 80
6.Staňová Karolína D10 72
7.Kohoutová Barbora D10 66
8.Lupoměský Martin H12 57
9.Gotvaldová Dominika D14 56
10.Průcha Petr H12 55
11.Göttlichová Adéla D14 52
12.Birnbaum Adam H10 33
13.Mareš Vít H10 31
14.Řezáčová Veronika D10 30
14.Lepšík Jan H14 30
16.Tomášová Lucie D12 29
17.Grošup Tadeáš H14 22
18.Madaraszová Klára D14 10

Soutěž o nejrychlejšího finišmena po 4 závodech

1.Stránský Martin 17b.
2.Lupoměský Martin 12b.
3.Pavlovec Jan 10,7b.
4.Gotvaldová Dominika 7b.
5.Staňová Karolína 5,5b.
6.Průcha Petr 3,2b.
7.Mareš Vít 2b.
8.Kameníková Andrea 1b.
9.Birnbaum Adam 0,7b.

Výsledky 6.závodu - 3.5. CHA

1.Meisner Jiří H12 21b.
1.Pavlovec Jan H14 21b.
3.Barkmanová Marie D12 19b.
4.Gotvaldová Dominika D14 18b.
4.Stránský Martin H14 18b.
6.Kameníková Andrea D12 17b.
7.Průcha Petr H12 13b.
8.Staňová Karolína D10 12b.
9.Birnbaum Adam H10 10b.
10.Tomášová Lucie D12 9b.
11.Řezáčová Veronika D10 8b.
12.Göttlichová Adéla D14 6b.
13.Kohoutová Barbora D10 5b.
14.Madaraszová Klára D14 3b.


Celkové pořadí po 5.závodě

1.Pavlovec Jan H14 109b.
2.Stránský Martin H14 92b.
3.Barkmanová Marie D12 65b.
4.Meisner Jiří H12 64b.
5.Kameníková Andrea D12 63b.
6.Kohoutová Barbora D10 61b.
7.Staňová Karolína D10 60b.
8.Lupoměský Martin H12 57b.
9.Göttlichová Adéla D14 46b.
10.Průcha Petr H12 42b.
11.Gotvaldová Dominika D14 38b.
12.Mareš Vít H10 31b.
13.Lepšík Jan H14 30b.
14.Birnbaum Adam H10 23b.
15.Grošup Tadeáš H14 22b.
16.Řezáčová Veronika D10 22b.
17.Tomášová Lucie D12 20b.
18.Madaraszová Klára D14 7b.



Výsledky 5.závodu - 1.5. DOK

1.Pavlovec Jan H14 20b.
2.Barkmanová Marie D12 15b.
2.Birnbaum Adam D12 15b.
2.Kohoutová Barbora D10 15b.
5.Stránský Martin H14 14b.
6.Staňová Karolína D10 12b.
7.Kameníková Andrea D12 11b.
7.Lepšík Jan H14 11b.
9.Grošup Tadeáš H14 9b.
10.Řezáčová Veronika D10 5b.
11.Gotvaldová Dominika D14 3b.
11.Meisner Jiří H12 3b.

Celkové pořadí po 4.závodě

1.Pavlovec Jan H14 89b.
2.Stránský Martin H14 78b.
3.Meisner Jiří H12 61b.
4.Lupoměský Martin H12 57b.
5.Kameníková Andrea D12 52b.
6.Barkmanová Marie D12 50b.
7.Staňová Karolína D10 48b.
8.Kohoutová Barbora D10 46b.
8.Göttlichová Adéla D14 46b.
10.Průcha Petr H12 42b.
11.Gotvaldová Dominika D14 35b.
12.Mareš Vít H10 31b.
13.Tomášová Lucie D12 20b.
14.Lepšík Jan H14 19b.
15.Řezáčová Veronika D10 17b.
16.Grošup Tadeáš H14 13b.
17.Birnbaum Adam H10 8b.
18.Madaraszová Klára D14 7b.

Soutěž o nejrychlejšího finišmena po 3 závodech

1.Stránský Martin 13b.
2.Lupoměský Martin 12b.
3.Pavlovec Jan 8,7b.
4.Staňová Karolína 3,5b.
5.Gotvaldová Dominika 2b.
5.Mareš Vít 2b.
7.Průcha Petr 1,2b.
8.Kameníková Andrea 1b.
9.Birnbaum Adam 0,7b.



Výsledky 4.závodu - 27.4. FYD

1.Pavlovec Jan H14 24b.
2.Stránský Martin H14 22b.
3.Lepšík Jan H14 19b.
4.Barkmanová Marie D12 17b.
5.Kohoutová Barbora D10 15b.
6.Staňová Karolína D10 13b.
7.Göttlichová Adéla D14 12b.
8.Mareš Vít H10 11b.
9.Lupoměský Martin H12 9b.
10.Birnbaum Adam H10 8b.
11.Řezáčová Veronika D10 7b.
12.Gotvaldová Dominika D14 6b.
12.Kameníková Andrea D12 6b.
14.Průcha Petr H12 5b.


Celkové pořadí po 3.závodě

1.Pavlovec Jan H14 65b.
2.Meisner Jiří H12 61b.
3.Stránský Martin H14 56b.
4.Lupoměský Martin H12 48b.
5.Kameníková Andrea D12 46b.
6.Průcha Petr H12 37b.
7.Staňová Karolína D10 35b.
8.Göttlichová Adéla D14 34b.
9.Barkmanová Marie D12 33b.
10.Kohoutová Barbora D10 31b.
11.Gotvaldová Dominika D14 29b.
12.Tomášová Lucie D12 20b.
12.Mareš Vít H10 20b.
14.Grošup Tadeáš H14 13b.
15.Řezáčová Veronika D10 10b.
16.Madaraszová Klára D14 7b.

Soutěž o nejrychlejšího finišmena po 2.závodě

1.Lupoměský Martin 8b.
1.Pavlovec Jan 8b.
1.Stránský Martin 8b.
4.Gotvaldová Dominika 2b.
4.Mareš Vít 2b.
6.Kameníková Andrea 1b.
7.Průcha Petr 0,5b.
7.Staňová Karolína 0,5b.


Výsledky 3.závodu - 20.4. TUV

1.Meisner Jiří H12 28b.
2.Kameníková Andrea D12 26b.
3.Pavlovec Jan H14 24b.
4.Lupoměský Martin H12 22b.
5.Barkmanová Marie D12 21b.
5.Stránský Martin H14 21b.
7.Průcha Petr H14 17b.
8.Kohoutová Barbora D10 16b.
9.Staňová Karolína D10 12b.
9.Tomášová Lucie D12 12b.
11.Göttlichová Adéla D14 10b.
12.Mareš Vít H10 8b.
13.Řezáčová Veronika D10 7b.
14.Grošup Tadeáš H14 6b.
15.Gotvaldová Dominika D14 2b.


Celkové pořadí po 2.závodě

1.Pavlovec Jan H14 41b.
2.Stránský Martin H14 35b.
3.Meisner Jiří H12 33b.
4.Gotvaldová Dominika D14 27b.
5.Lupoměský Martin H12 26b.
6.Göttlichová Adéla D14 24b.
7.Staňová Karolína D10 23b.
8.Kameníková Andrea D12 20b.
8.Průcha Petr H12 20b.
10.Kohoutová Barbora D10 15b.
11.Barkmanová Marie D12 12b.
11.Mareš Vít H10 12b.
13.Tomášová Lucie D12 8b.
14.Grošup Tadeáš H14 7b.
14.Madaraszová Klára D14 7b.
16.Řezáčová Veronika D10 6b.



Výsledky 2.závodu - 6.4. SUL

1.Pavlovec Jan H14 21b.
2.Průcha Petr H12 20b.
3.Göttlichová Adéla D14 17b.
3.Lupoměský Martin H12 17b.
5.Meisner Jiří H12 15b.
6.Gotvaldová Dominika D14 14b.
7.Stránský Martin H14 13b.
8.Staňová Karolína D10 11b.
9.Kohoutová Barbora D10 7b.
9.Madaraszová Klára D14 7b.
9.Mareš Vít H10 7b.
12.Tomášová Lucie D12 6b.
13.Kameníková Andrea D12 3b.
13.Řezáčová Veronika D10 3b.

Výsledky 1.závodu - 29.3. SMB

1.Stránský Martin H14 22b.
2.Pavlovec Jan H14 20b.
3.Meisner Jiří H12 18b.
4.Kameníková Andrea D12 17b.
5.Gotvaldová Dominika D14 13b.
6.Staňová Karolína D10 12b.
6.Barkmanová Marie D12 12b.
8.Lupoměský Martin H12 9b.
9.Kohoutová Barbora D10 8b.
10.Göttlichová Adéla D14 7b.
10.Grošup Tadeáš H14 7b.
12.Mareš Vít H10 5b.
13.Tomášová Lucie D12 2b.

Soutěž o nejlepší doběh

1.Lupoměský Martin 4b.
1.Stránský Martin 4b.
1.Pavlovec Jan 4b.
4.Gotvaldová Dominika 2b.
5.Kameníková Andrea 1b.


PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Borská žákovská liga je dlouhodobou soutěží žáků - členů klubu OK Jiskra Nový Bor
2. Hodnotí se výsledky z oblastních žebříčků v roce 2008 v kategoriích HD10,HD12,HD14.
3. Do celkového hodnocení se započítává 12 nejlepších výsledků z celk.počtu 18-ti OŽ.
4. Soutěží se bez rozdílu výše uvedených kategorií, tzn. bude jen 1 celkový vítěz.
5. Body přidělené za jednotlivý závod jsou součtem :
a) bodů za umístění v závodě podle počtu startujících v kategorii (pouze z JO)
(např.: při 20-ti startujících dostane vítěz 20 bodů, druhý 19 b., atd.)
b) bodů za pořadí stanoveného podle dosaženého průměru na 1km bez rozdílu kategorií
(hodnotí se pouze účastníci BoŽaLi, body se přidělují stejně jako v případě 5a)
6. Na konci sezóny bude provedeno vyhlášení výsledků, první tři závodníci se mohou těšit na věcné ceny.


2.ročník Borské žákovské ligy


CELKOVÉ POŘADÍ

1.Krejčí Jaroslav H14 235b.
2.Lomič Šimon H14 196b.
3.Lepšík Jan H12 183b.

4.Průcha Pavel H14 175b.
5.Průcha Petr H12 141b.
5.Gotvaldová Dominika D12 141b.
7.Stránský Martin H14 130b.
8.Barkmanová Marie D12 124b.
9.Kohoutová Barbora D10 108b.
10.Bogar Kryštof H14 106b.
11.Lupoměský Martin H10 100b.
12.Madaraszová Klára D14 92b.
13.Šákr Vít H14 89b.
14.Kameníková Andrea D10 83b.
15.Staňová Karolína D10 75b.
16.Meisner Jiří H12 68b.
17.Tomášová Lucie D10 65b.
18.Grošup Tadeáš H14 63b.
19.Gottlichová Adéla D14 58b.
20.Špak Jaroslav H10 51b.
21.Řezáčová Veronika D10 48b.
22.Basl Jakub H10 46b.
23.Mareš Vít H10 29b.
24.Brezulová Stanislava D12 26b.
25.Hodanová Kateřina D12 25b.
26.Panuška Radovan H12 22b.
27.Oppelová Michaela D10 13b.



Výsledky 11.závodu - SUL

1.Lomič Šimon H14 21b.
2.Průcha Pavel H14 17b.
3.Barkmanová Marie D12 14b.
3.Staňová Karolína D10 14b.
5.Mareš Vít H10 13b.
6.Bogar Kryštof H14 12b.
7.Gotvaldová Dominika D12 11b.
8.Tomášová Lucie D10 10b.
9.Gottlichová Adéla D14 7b.
10.Kohoutová Barbora D10 5b.
10.Průcha Petr H12 5b.
12.Madaraszová Klára D14 4b.
13.Řezáčová Veronika D10 3b.


Celkem po 10 závodech

1.Krejčí Jaroslav H14 235b.
2.Lomič Šimon H14 186b.
3.Lepšík Jan H12 183b.

4.Průcha Pavel H14 175b.
5.Průcha Petr H12 141b.
6.Gotvaldová Dominika D12 139b.
7.Stránský Martin H14 130b.
8.Barkmanová Marie D12 121b.
9.Kohoutová Barbora D10 108b.
10.Lupoměský Martin H10 100b.
11.Bogar Kryštof H14 94b.
12.Šákr Vít H14 89b.
13.Madaraszová Klára D14 88b.
14.Kameníková Andrea D10 83b.
15.Meisner Jiří H12 68b.
16.Staňová Karolína D10 65b.
17.Grošup Tadeáš H14 63b.
18.Tomášová Lucie D10 55b.
19.Špak Jaroslav H10 51b.
19.Gottlichová Adéla D14 51b.
21.Basl Jakub H10 46b.
22.Řezáčová Veronika D10 45b.
23.Brezulová Stanislava D12 26b.
24.Hodanová Kateřina D12 25b.
25.Panuška Radovan H12 22b.
26.Mareš Vít H10 16b.
27.Oppelová Michaela D10 13b.

Výsledky 10.závodu - TJN

1.Krejčí Jaroslav H14 25b.
2.Průcha Pavel H14 23b.
3.Kameníková Andrea D10 20b.
4.Gotvaldová Dominika D12 19b.
4.Lomič Šimon H14 19b.
6.Průcha Petr H12 14b.
6.Stránský Martin H14 14b.
6.Tomášová Lucie D10 14b.
9.Barkmanová Marie D12 13b.
10.Řezáčová Veronika D10 10b.
11.Madaraszová Klára D14 9b.
12.Kohoutová Barbora D10 7b.
13.Staňová Karolína D10 5b.
14.Mareš Vít H10 3b.
15.Meisner Jiří H12 2b.

Výsledky 9.závodu - CHA

1.Bogar Kryštof H14 31b.
2.Lomič Šimon H14 29b.
3.Krejčí Jaroslav H14 27b.
4.Lepšík Jan H12 23b.
5.Průcha Petr H12 20b.
5.Průcha Pavel H14 20b.
7.Stránský Martin H14 18b.
8.Barkmanová Marie D12 16b.
9.Kameníková Andrea D10 13b.
9.Mareš Vít H10 13b.
11.Lupoměský Martin H10 11b.
12.Gotvaldová Dominika D12 9b.
12.Tomášová Lucie D10 9b.
14.Meisner Jiří H12 8b.
15.Staňová Karolína D10 7b.
16.Kohoutová Barbora D10 5b.
17.Řezáčová Veronika D10 3b.
18.Gottlichová Adéla D14 2b.


Celkem po 8.závodě

1.Krejčí Jaroslav H14 208b.
2.Lepšík Jan H12 160b.
3.Průcha Pavel H14 148b.
4.Lomič Šimon H14 138b.
5.Gotvaldová Dominika D12 118b.
6.Průcha Petr H12 109b.
7.Kohoutová Barbora D10 107b.
8.Barkmanová Marie D12 103b.
9.Stránský Martin H14 98b.
10.Lupoměský Martin H10 89b.
10.Šákr Vít H14 89b.
12.Madaraszová Klára D14 79b.
13.Bogar Kryštof H14 63b.
13.Grošup Tadeáš H14 63b.
15.Meisner Jiří H12 60b.
16.Staňová Karolína D10 53b.
17.Špak Jaroslav H10 51b.
18.Kameníková Andrea D10 50b.
19.Göttlichová Adéla D14 49b.
20.Basl Jakub H10 46b.
21.Řezáčová Veronika D10 32b.
21.Tomášová Lucie D10 32b.
23.Brezulová Stanislava D12 26b.
24.Hodanová Kateřina D12 25b.
25.Panuška Radek H12 22b.
26.Oppleová Michaela D10 13b.

Výsledky 8.závodu - Turnov

1.Krejčí Jaroslav H14 35b.
2.Bogar Kryštof H14 32b.
3.Lepšík Jan H12 30b.
3.Lomič Šimon H14 30b.
5.Lupoměský Martin H10 24b.
6.Průcha Pavel H14 23b.
7.Stránský Martin H14 21b.
8.Průcha Petr H12 20b.
9.Gotvaldová Dominika D12 19b.
10.Kohoutová Barbora D10 15b.
11.Madaraszová Klára D14 14b.
12.Grošup Tadeáš H14 13b.
13.Barkmanová Marie D12 9b.
13.Řezáčová Veronika D10 9b.
15.Staňová Karolína D10 7b.
16.Göttlichová Adéla D14 4b.
16.Kameníková Andrea D10 4b.
18.Meisner Jiří H12 2b.


Výsledky 7.závodu - K.Šenov

1.Bogar Kryštof H14 31b.
2.Krejčí Jaroslav H14 29b.
3.Lepšík Jan H12 24b.
4.Průcha Pavel H14 22b.
4.Průcha Petr H12 22b.
6.Kohoutová Barbora D10 19b.
7.Barkmanová Marie D12 18b.
7.Lomič Šimon H14 18b.
9.Stránský Martin H14 15b.
10.Meisner Jiří H12 14b.
11.Grošup Tadeáš H14 12b.
12.Staňová Karolína D10 11b.
13.Gotvaldová Dominika D12 10b.
14.Tomášová Lucie D10 8b.
15.Řezáčová Veronika D10 6b.
16.Basl Jakub H10 5b.
17.Kameníková Andrea D10 2b.

Celkem po 6.závodě

1.Krejčí Jaroslav H14 144b.
2.Lepšík Jan H12 106b.
3.Průcha Pavel H14 103b.

4.Lomič Šimon H14 90b.
5.Šákr Vít H14 89b.
5.Gotvaldová Dominika D12 89b.
7.Barkmanová Marie D12 76b.
8.Kohoutová Barbora D10 73b.
9.Průcha Petr H12 67b.
10.Madaraszová Klára D14 65b.
10.Lupoměský Martin H10 65b.
12.Stránský Martin H14 62b.
13.Špak Jaroslav H10 51b.
14.Gottlichová Adéla D14 45b.
15.Kameníková Andrea D10 44b.
15.Meisner Jiří H12 44b.
17.Basl Jakub H10 41b.
18.Grošup Tadeáš H14 38b.
19.Staňová Karolína D10 35b.
20.Brezulová Stanislava D12 26b.
21.Hodanová Kateřina D12 25b.
22.Tomášová Lucie D10 24b.
23.Panuška Radovan H12 22b.
24.Řezáčová Veronika D10 17b.


Výsledky 6.závodu - Liberec

1.Krejčí Jaroslav H14 30b.
2.Šákr Vít H14 27b.
3.Gotvaldová Dominika D12 25b.
3.Lomič Šimon H14 25b.
5.Lepšík Jan H12 19b.
6.Barkmanová Marie D12 16b.
7.Gottlichová Adéla D14 15b.
7.Grošup Tadeáš H14 15b.
9.Tomášová Lucie D10 14b.
10.Basl Jakub H10 13b.
11.Madaraszová Klára D14 11b.
12.Kohoutová Barbora D10 10b.
13.Špak Jaroslav H10 9b.
14.Hodanová Kateřina D12 2b.
14.Lupoměský Martin H10 2b.
14.Meisner Jiří H12 2b.
14.Stránský Martin H12 2b.

Celkem po 5.závodě

1.Krejčí Jaroslav H14 114b.
2.Průcha Pavel H14 103b.
3.Lepšík Jan H12 87b.

4.Gotvaldová Dominika D12 75b.
5.Průcha Petr H12 67b.
6.Lomič Šimon H14 65b.
7.Lupoměský Martin H10 63b.
7.Kohoutová Barbora D10 63b.
9.Šákr Vít H14 62b.
10.Stránský Martin H14 60b.
10.Barkmanová Marie D12 60b.
12.Madaraszová Klára D14 54b.
13.Kameníková Andrea D10 44b.
14.Špak Jaroslav H10 42b.
14.Meisner Jiří H12 42b.
16.Staňová Karolína D10 35b.
17.Gottlichová Adéla D14 30b.
18.Basl Jakub H10 28b.
19.Brezulová Stanislava D12 26b.
20.Hodanová Kateřina D12 23b.
20.Grošup Tadeáš H14 23b.
22.Panuška Radovan H12 22b.
23.Řezáčová Veronika D10 17b.
24.Oppelová Michaela D10 13b.
25.Tomášová Lucie D10 10b.

Výsledky 5.závodu - Děčín

1.Krejčí Jaroslav H14 25b.
2.Průcha Petr H12 21b.
2.Průcha Pavel H14 21b.
4.Barkmanová Marie D12 18b.
5.Meisner Jiří H12 14b.
6.Staňová Karolína D10 13b.
7.Gotvaldová Dominika D12 11b.
7.Basl Jakub H10 11b.
7.Lomič Šimon H14 11b.
10.Řezáčová Veronika D10 8b.
10.Hodanová Kateřina D10 8b.
10.Grošup Tadeáš H14 8b.
13.Kohoutová Barbora D10 6b.
14.Lupoměský Martin H10 3b.

Celkem po 4.závodě

1.Krejčí Jaroslav H14 89b.
2.Lepšík Jan H12 87b.
3.Průcha Pavel H14 82b.

4.Gotvaldová Dominika D12 64b.
5.Šákr Vít H14 62b.
6.Lupoměský Martin H10 60b.
6.Stránský Martin H14 60b.
8.Kohoutová Barbora D10 57b.
9.Madaraszová Klára D14 54b.
9.Lomič Šimon H14 54b.
11.Průcha Petr H12 46b.
12.Kameníková Andrea D10 44b.
13.Barkmanová Marie D12 42b.
13.Špak Jaroslav H10 42b.
15.Gottlichová Adéla D14 30b.
16.Meisner Jiří H12 28b.
17.Brezulová Stanislava D12 26b.
18.Staňová Karolína D10 22b.
18.Panuška Radovan H12 22b.
20.Basl Jakub H10 17b.
21.Hodanová Kateřina D12 15b.
21.Grošup Tadeáš H14 15b.
23.Oppelová Michaela D10 13b.
24.Tomášová Lucie D10 10b.
25.Řezáčová Veronika D10 9b.


Výsledky 4.závodu - Chrastava

1.Šákr Vít H14 33b.
2.Lomič Šimon H14 30b.
3.Krejčí Jaroslav H14 26b.
4.Lupoměský Martin H10 23b.
5.Stránský Martin H14 22b.
6.Madaraszová Klára D14 21b.
7.Kameníková Andrea D10 20b.
8.Průcha Pavel H14 16b.
9.Kohoutová Barbora D10 15b.
9.Špak Jaroslav H10 15b.
11.Barmanová Marie D12 14b.
12.Panuška Radovan H12 13b.
13.Staňová Karolína D10 11b.
13.Gottlichová Adéla D14 11b.
15.Meisner Jiří H12 10b.
16.Gotvaldová Dominika D12 7b.
17.Řezáčová Veronika D10 6b.
18.Hodanová Kateřina D12 5b.
19.Průcha Petr H12 2b.

Celkem po 3.závodě

1.Lepšík Jan H12 87b.
2.Průcha Pavel H14 66b.
3.Krejčí Jaroslav H14 63b.

4.Gotvaldová Dominika D12 57b.
5.Průcha Petr H12 44b.
6.Kohoutová Barbora D10 42b.
7.Stránský Martin H14 38b.
8.Lupoměský Martin H10 37b.
9.Madaraszová Klára D14 33b.
10.Šákr Vít H14 29b.
11.Barkmanová Marie D12 28b.
12.Špak Jaroslav H10 27b.
13.Brezulová Stanislava D12 26b.
14.Kameníková Andrea D10 24b.
14.Lomič Šimon H14 24b.
16.Gottlichová Adéla D14 19b.
17.Meisner Jiří H12 18b.
18.Basl Jakub H10 17b.
19.Grošup Tadeáš H14 15b.
20.Oppelová Michaela D10 13b.
21.Staňová Karolína D10 11b.
22.Hodanová Kateřina D12 10b.
22.Tomášová Lucie D10 10b.
24.Panuška Radovan H12 9b.
25.Řezáčová Veronika D10 3b.

Výsledky 3.závodu - Turnov

1.Krejčí Jaroslav H14 31b.
2.Lepšík Jan H12 29b.
2.Šákr Vít H14 29b.
4.Průcha Pavel H14 23b.
5.Madaraszová Klára D14 20b.
5.Stránský Martin H14 20b.
7.Gotvaldová Dominika D12 18b.
8.Kohoutová Barbora D10 16b.
9.Grošup Tadeáš H14 15b.
10.Lupoměský Martin H10 13b.
10.Oppelová Michaela D10 13b.
12.Barkmanová Marie D12 11b.
13.Tomášová Lucie D10 10b.
14.Gottlichová Adéla D14 9b.
15.Průcha Petr H12 8b.
16.Hodanová Kateřina D12 7b.
17.Kameníková Andrea D10 5b.
18.Meisner Jiří H12 4b.
19.Řezáčová Veronika D10 3b.


Celkem po 2.závodě

1.Lepšík Jan H12 58b.
2.Průcha Pavel H14 43b.
3.Gotvaldová Dominika D12 39b.

4.Průcha Petr H12 36b.
5.Krejčí Jaroslav H14 32b.
6.Špak Jaroslav H10 27b.
7.Brezulová Stanislava D12 26b.
7.Kohoutová Barbora D10 26b.
9.Lomič Šimon H14 24b.
9.Lupoměský Martin H10 24b.
11.Kameníková Andrea D10 19b.
12.Stránský Martin H14 18b.
13.Barkmanová Marie D12 17b.
13.Basl Jakub H10 17b.
15.Meisner Jiří H12 14b.
16.Madaraszová Klára D14 13b.
17.Staňová Karolína D10 11b.
18.Gottlichová Adéla D14 10b.
19.Panuška Radovan H12 9b.
20.Hodanová Kateřina D12 3b.

Výsledky 2.závodu - Turnov

1.Lepšík Jan H12 30b.
2.Lomič Šimon H14 24b.
3.Průcha Pavel H14 22b.
4.Gotvaldová Dominika D12 20b.
5.Stránský Martin H14 18b.
6.Kohoutová Barbora D10 16b.
7.Brezulová Stanislava D12 14b.
7.Průcha Petr H12 14b.
9.Madaraszová Klára D14 13b.
10.Kameníková Andrea D10 12b.
11.Špak Jaroslav H10 11b.
12.Staňová Karolína D10 7b.
12.Gottlichová Adéla D14 7b.
14.Lupoměský Martin H10 5b.
15.Basl Jakub H10 3b.
16.Barkmanová Marie D12 2b.

Výsledky 1.závodu - Nový Bor

1.Krejčí Jaroslav H14 32b.
2.Lepšík Jan H12 28b.
3.Průcha Petr H12 22b.
4.Průcha Pavel H14 21b.
5.Gotvaldová Dominika D12 19b.
5.Lupoměský Martin H10 19b.
7.Špak Jaroslav H10 16b.
8.Barkmanová Marie D12 15b.
9.Basl Jakub H10 14b.
9.Meisner Jiří H12 14b.
11.Brezulová Stanislava D12 12b.
12.Kohoutová Barbora D10 10b.
13.Panuška Radovan H12 9b.
14.Kameníková Andrea D10 7b.
15.Staňová Karolína D10 4b.
16.Gottlichová Adéla D14 3b.
16.Hodanová Kateřina D12 3b.

Jeď Járo
BORSKÁ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2006

CELKEM PO 14.ZÁVODECH
1.Krejčí Jaroslav H14 240b. 14 závodů - IRONMAN
2.Kohout Jakub H14 235b. 14 závodů - IRONMAN
3.Zelenka Vlastimil H14 219b. 9 závodů
4.Stránský Martin H12 205b. 14 závodů - IRONMAN
5.Šákr Vít H14 171b. 8 závodů
6.Průcha Pavel H14 163b. 13 závodů
7.Lomič Šimon H14 156b. 10 závodů
8.Průcha Petr H10 135b. 13 závodů
9.Černá Dominika D14 121b. 13 závodů
10.Madaraszová Klára D12 97b. 10 závodů
11.Lepšík Jan H12 83b. 6 závodů
12.Polma Jan H14 82b. 5 závodů
13.Polmová Barbora D14 58b. 5 závodů
14.Gottlichová Adéla D12 55b. 7 závodů
15.Bogar Kryštof H12 42b. 2 závody
16.Meisner Jiří H10 35b. 6 závodů
17.Panuška Radovan H12 34b. 6 závodů
18.Kaisler Jan H12 30b. 3 závody
19.Roubalová Michaela D14 21b. 2 závody
20.Kohoutová Barbora D10 10b. 1 závod
21.Gotvaldová Dominika D12 8b. 2 závody
22.Barkmanová Marie D10 7b. 1 závod


VÝSLEDKY 14.ZÁVODU
1.Bogar Kryštof H12 26b.
2.Krejčí Jaroslav H14 24b.
3.Průcha Pavel H14 20b.
4.Kohout Jakub H14 17b.
Roubalová Michaela D14 17b.
6.Stránský Martin H12 16b.
7.Lomič Šimon H14 14b.
Madaraszová Klára D12 14b.
9.Černá Dominika D14 11b.
10.Kohoutová Barbora D10 10b.
Meisner Jiří H10 10b.
12.Barkmanová Marie D10 7b.
Průcha Petr H10 7b.
14.Gotlichová Adéla D12 2b.


CELKEM PO 13.ZÁVODECH
1.Kohout Jakub H14 234b. (škrtá 1x15b. 1x13b. 1x16b.)
1.Krejčí Jaroslav H14 234b. (škrtá 1x13b. 1x9b. 1x15b.)
3.Zelenka Vlastimil H14 219b. (chybí 1 závod)
4.Stránský Martin H12 205b. (škrtá 1x9b. 1x6b. 1x9b.)
5.Šákr Vít H14 171b. (chybí 2 závody)
6.Průcha Pavel H14 154b. (škrtá 1x9b. 1x9b.)
7.Lomič Šimon H14 142b. (chybí 1 závod)
8.Průcha Petr H10 135b. (škrtá 1x3b. 1x8b.)
9.Černá Dominika D14 118b. (škrtá 1x3b. 1x5b.)
10.Madaraszová Klára D12 83b. (chybí 1 závod)
10.Lepšík Jan H12 83b. (chybí 4 závody)
12.Polma Jan H14 82b. (chybí 5 závodů)
13.Polmová Barbora D14 58b. (chybí 5 závodů)
14.Gottlichová Adéla D12 53b. (chybí 4 závody)
15.Panuška Radovan H12 34b. (chybí 4 závody)
16.Kaisler Jan H12 30b. (chybí 7 závodů)
17.Meisner Jiří H10 25b. (chybí 5 závodů)
18.Bogar Kryštof H12 16b. (chybí 9 závodů)
19.Gotvaldová Dominika D12 8b. (chybí 8 závodů)
20.Roubalová Michaela D14 4b. (chybí 9 závodů)



VÝSLEDKY 13.ZÁVODU
1.Krejčí Jaroslav H14 31b.
2.Kohout Jakub H14 28b.
3.Lomič Šimon H14 26b.
4.Šákr Vít H14 24b.
5.Stránský Martin H12 23b.
6.Lepšík Jan H12 20b.
7.Polma Jan H14 19b.
8.Madaraszová Klára D12 18b.
9.Průcha Pavel H14 17b.
10.Polmová Barbora D14 16b.
11.Gottlichová Adéla D12 13b.
12.Průcha Petr H10 9b.
13.Černá Dominika D14 8b.
14.Roubalová Michaela D14 4b.
15.Panuška Radovan H12 2b.


CELKEM PO 12.ZÁVODECH
1.Kohout Jakub H14 222b. (škrtá 1x15b. 1x13b.)
2.Zelenka Vlastimil H14 219b.
3.Krejčí Jaroslav H14 218b. (škrtá 1x13b. 1x9b.)
4.Stránský Martin H12 191b. (škrtá 1x9b. 1x6b.)
5.Šákr Vít H14 147b.
6.Průcha Pavel H14 146b. (škrtá 1x9b.)
7.Průcha Petr H10 134b. (škrtá 1x3b.)
8.Lomič Šimon H14 116b.
9.Černá Dominika D14 115b. (škrtá 1x3b.)
10.Madaraszová Klára D12 65b.
11.Polma Jan H14 63b.
Lepšík Jan H12 63b.
13.Polmová Barbora D14 42b.
14.Gottlichová Adéla D12 40b.
15.Panuška Radovan H12 32b.
16.Kaisler Jan H12 30b.
17.Meisner Jiří H10 25b.
18.Bogar Kryštof H12 16b.
19.Gotvaldová Dominika D12 8b.


VÝSLEDKY 12.ZÁVODU
1.Krejčí Jaroslav H14 29b.
2.Kohout Jakub H14 26b.
3.Stránský Martin H12 22b.
4.Gottlichová Adéla D12 20b.
5.Lepšík Jan H12 17b.
Průcha Petr H10 17b.
7.Madaraszová Klára D12 16b.
8.Průcha Pavel H14 15b.
9.Černá Dominika D14 10b.
10.Polmová Barbora D14 7b.
11.Meisner Jiří H10 6b.
12.Gotvaldová Dominika D12 3b.
13.Polma Jan H14 2b.



CELKEM PO 11.ZÁVODECH
1.Zelenka Vlastimil H14 219b.
2.Kohout Jakub H14 211b. (škrtá 1x 13b.)
3.Krejčí Jaroslav H14 202b. (škrtá 1x 9b.)
4.Stránský Martin H12 178b. (škrtá 1x 6b.)
5.Šákr Vít H14 147b.
6.Průcha Pavel H14 140b.
7.Průcha Petr H10 120b.
8.Lomič Šimon H14 116b.
9.Černá Dominika D14 108b.
10.Polma Jan H14 61b.
11.Madaraszová Klára D12 49b.
12.Lepšík Jan H12 46b.
13.Polmová Barbora D14 35b.
14.Panuška Radovan H12 32b.
15.Kaisler Jan H12 30b.
16.Gottlichová Adéla D12 20b.
17.Meisner Jiří H10 19b.
18.Bogar Kryštof H12 16b.
19.Gotvaldová Dominika D12 5b.


VÝSLEDKY 11.ZÁVODU
1.Kohout Jakub H14 17b.
2.Lomič Šimon H14 15b.
3.Krejčí Jaroslav H14 13b.
4.Černá Dominika D14 10b.
5.Stránský Martin H12 9b.
Průcha Pavel H14 9b.
7.Madaraszová Klára D12 4b.
8.Průcha Petr H10 3b.


CELKEM PO 10.ZÁVODECH
1.Zelenka Vlastimil H14 219b.
2.Kohout Jakub H14 207b.
3.Krejčí Jaroslav H14 198b.
4.Stránský Martin H12 175b.
5.Šákr Vít H14 147b.
6.Průcha Pavel H14 131b.
7.Průcha Petr H10 117b.
8.Lomič Šimon H14 101b.
9.Černá Dominika D14 98b.
10.Polma Jan H14 61b.
11.Lepšík Jan H12 46b.
12.Madaraszová Klára D12 45b.
13.Polmová Barbora D14 35b.
14.Panuška Radovan H12 32b.
15.Kaisler Jan H12 30b.
16.Gottlichová Adéla D12 20b.
17.Meisner Jiří H10 19b.
18.Bogar Kryštof H12 16b.
19.Gotvaldová Dominika D12 5b.


VÝSLEDKY 10.ZÁVODU
1.Kohout Jakub H14 23b.
2.Krejčí Jaroslav H14 21b.
3.Stránský Martin H12 18b.
4.Průcha Petr H10 15b.
5.Lomič Šimon H14 14b.
6.Průcha Pavel H14 11b.
7.Madaraszová Klára D12 10b.
8.Gotlichová Adéla D12 8b.
9.Gotvaldová Dominika D12 5b.
10.Černá Dominika D14 3b.


CELKEM PO 9 ZÁVODECH
1.Zelenka Vlastimil H14 219b.
2.Kohout Jakub H14 184b.
3.Krejčí Jaroslav H14 177b.
4.Stránský Martin H12 157b.
5.Šákr Vít H14 147b.
6.Průcha Pavel H14 120b.
7.Průcha Petr H10 102b.
8.Černá Dominika D14 95b.
9.Lomič Šimon H14 87b.
10.Polma Jan H14 61b.
11.Lepšík Jan H12 46b.
12.Madaraszová Klára D12 35b.
Polmová Barbora D14 35b.
14.Panuška Radovan H12 32b.
15.Kaisler Jan H12 30b.
16.Meisner Jiří H10 19b.
17.Bogar Kryštof H12 16b.
18.Gottlichová Adéla D12 12b.


VÝSLEDKY 9.ZÁVODU
1.Šákr Vít H14 27b.
2.Lomič Šimon H14 25b.
3.Zelenka Vlastimil H14 23b.
4.Krejčí Jaroslav H14 20b.
5.Stránský Martin H12 17b.
6.Kohout Jakub H14 15b.
7.Průcha Petr H10 14b.
8.Černá Dominika D14 11b.
9.Průcha Pavel H14 9b.
10.Meisner Jiří H10 5b.
11.Madaraszová Klára D12 4b.


CELKEM PO 8 ZÁVODECH
1.Zelenka Vlastimil H14 196b.
2.Kohout Jakub H14 169b.
3.Krejčí Jaroslav H14 157b.
4.Stránský Martin H12 140b.
5.Šákr Vít H14 120b.
6.Průcha Pavel H14 111b.
7.Průcha Petr H10 88b.
8.Černá Dominika D14 84b.
9.Lomič Šimon H14 62b.
10.Polma Jan H14 61b.
11.Lepšík Jan H12 46b.
12.Polmová Barbora D14 35b.
13.Panuška Radovan H12 32b.
14.Madaraszová Klára D12 31b.
15.Kaisler Jan H12 30b.
16.Bogar Kryštof H12 16b.
17.Meisner Jiří H10 14b.
18.Gottlichová Adéla D12 12b.


VÝSLEDKY 8.ZÁVODU
1.Zelenka Vlastimil H14 27b.
2.Krejčí Jaroslav H14 25b.
3.Šákr Vít H14 21b.
4.Lomič Šimon H14 18b.
5.Stránský Martin H12 17b.
6.Kohout Jakub H14 16b.
7.Madaraszová Klára D12 10b.
Průcha Pavel H14 10b.
9.Černá Dominika D14 9b.
10.Průcha Petr H10 8b.
11.Panuška Radovan H12 6b.
12.Meisner Jiří H10 4b.


CELKEM PO 7 ZÁVODECH
1.Zelenka Vlastimil H14 169b.
2.Kohout Jakub H14 153b.
3.Krejčí Jaroslav H14 132b.
4.Stránský Martin H12 123b.
5.Průcha Pavel H14 101b.
6.Šákr Vít H14 99b.
7.Průcha Petr H10 80b.
8.Černá Dominika D14 75b.
9.Polma Jan H14 61b.
10.Lepšík Jan H12 46b.
11.Lomič Šimon H14 44b.
12.Polmová Barbora D14 35b.
13.Kaisler Jan H12 30b.
14.Panuška Radovan H12 26b.
15.Madaraszová Klára D12 21b.
16.Bogar Kryštof H12 16b.
17.Gottlichová Adéla D12 12b.
18.Meisner Jiří H10 10b.

VÝSLEDKY 7.ZÁVODU

1.Zelenka Vlastimil H14 27b.
2.Šákr Vít H14 25b.
3.Kohout Jakub H14 21b.
4.Stránský Martin H12 20b.
5.Krejčí Jaroslav H14 18b.
6.Černá Dominka D14 14b.
7.Průcha Petr H10 13b.
8.Průcha Pavel H14 12b.
9.Lomič Šimon H14 9b.
10.Panuška Radovan H12 7b.
11.Meisner Jiří H10 6b.
12.Madaraszová Klára D12 2b.

CELKEM PO 6 ZÁVODECH

1.Zelenka Vlastimil H14 142b.
2.Kohout Jakub H14 132b.
3.Krejčí Jaroslav H14 114b.
4.Stránský Martin H12 103b.
5.Průcha Pavel H14 89b.
6.Šákr Vít H14 74b.
7.Průcha Petr H10 67b.
8.Černá Dominika D14 61b.
Polma Jan H14 61b.
10.Lepšík Jan H12 46b.
11.Polmová Barbora D14 35b.
Lomič Šimon H14 35b.
13.Kaisler Jan H12 30b.
14.Madaraszová Klára D12 19b.
Panuška Radovan H12 19b.
16.Bogar Kryštof H12 16b.
17.Gottlichová Adéla D12 12b.
18.Meisner Jiří H10 4b.

VÝSLEDKY 6.ZÁVODU

1.Stránský Martin H12 21b.
Zelenka Vlastimil H14 21b.
3.Šákr Vít H14 19b.
4.Bogar Kryštof H12 16b.
5.Krejčí Jaroslav H14 15b.
6.Kohout Jakub H14 13b.
7.Černá Dominika D14 9b.
8.Lepšík Jan H12 2b.

CELKEM PO 5 ZÁVODECH

1.Zelenka Vlastimil H14 121b.
2.Kohout Jakub H14 119b.
3.Krejčí Jaroslav H14 99b.
4.Průcha Pavel H14 89b.
5.Stránský Martin H12 82b.
6.Průcha Petr H10 67b.
7.Polma Jan H14 61b.
8.Šákr Vít H14 55b.
9.Černá Dominika D14 52b.
10.Lepšík Jan H12 44b.
11.Polmová Barbora D14 35b.
Lomič Šimon H14 35b.
13.Kaisler Jan H12 30b.
14.Madaraszová Klára D12 19b.
Panuška Radovan H12 19b.
16.Gottlichová Adéla D12 12b.
17.Meisner Jiří H10 4b.

VÝSLEDKY 5.ZÁVODU

1.Zelenka Vlastimil H14 29b.
2.Polma Jan H14 24b.
3.Krejčí Jaroslav H14 22b.
4.Šákr Vít H14 20b.
5.Lomič Šimon H14 18b.
6.Kohout Jakub H14 16b.
Průcha Petr H10 16b.
8.Průcha Pavel H14 14b.
9.Černá Dominika D14 9b.
Panuška Radovan H12 9b.
11.Stránský Martin H12 6b.
12.Meisner Jiří H10 4b.
13.Polmová Barbora D14 2b.


CELKEM PO 4 ZÁVODECH

1.Kohout Jakub H14 103b.
2.Zelenka Vlastimil H14 92b.
3.Krejčí Jaroslav H14 77b.
4.Stránský Martin H12 76b.
5.Průcha Pavel H14 75b.
6.Průcha Petr H10 51b.
7.Lepšík Jan ml. H12 44b.
8.Černá Dominika D14 43b.
9.Polma Jan H14 37b.
10.Šákr Vít H14 35b.
11.Polmová Barbora D14 33b.
12.Kaisler Jan H12 30b.
13.Madaraszová Klára D12 19b.
14.Lomič Šimon H14 17b.
15.Gottlichová Adéla D12 12b.
16.Panuška Radovan H12 10b.

VÝSLEDKY 4.ZÁVODU

1.Šákr Vít H14 28b.
2.Kohout Jakub H14 25b.
3.Zelenka Vlastimil H14 22b.
4.Krejčí Jaroslav H14 20b.
5.Černá Dominika D14 16b.
6.Průcha Pavel H14 14b.
7.Průcha Petr H10 13b.
8.Madaraszová Klára D12 9b.
Stránský Martin H12 9b.
10.Gottlichová Adéla D12 3b.
11.Lomič Šimon H14 2b.

CELKEM PO 3 ZÁVODECH

1.Kohout Jakub H14 78b.
2.Zelenka Vlastimil H14 70b.
3.Stránský Martin H12 67b.
4.Průcha Pavel H14 61b.
5.Krejčí Jaroslav ml. H14 57b.
6.Lepšík Jan ml. H12 44b.
7.Průcha Petr H10 38b.
8.Polma Jan H14 37b.
9.Polmová barbora D14 33b.
10.Kaisler Jan H12 30b.
11.Černá Dominika D14 27b.
12.Lomič Šimon H14 15b.
13.Madaraszová Klára D12 10b.
Panuška Radovan H12 10b.
15.Gottlichová Adéla D12 9b.
16.Šákr Vít H14 7b.

VÝSLEDKY 3.ZÁVODU

1.Kohout Jakub H14 31b.
2.Stránský Martin H12 28b.
3.Krejčí Jaroslav ml. H14 27b.
4.Polmová Barbora D14 24b.
5.Černá Dominika D14 22b.
6.Kaisler Jan H12 20b.
7.Zelenka Vlastimil H14 19b.
8.Průcha Pavel H14 17b.
9.Průcha Petr H10 16b.
10.Lomič Šimon H14 15b.
11.Lepšík Jan ml. H12 14b.
12.Madaraszová Klára D12 10b.
13.Gottlichová Adéla D12 6b.
14.Panuška Radovan H12 5b.


CELKEM PO 2 ZÁVODECH
1.Zelenka Vlastimil H14 51b.
2.Kohout Jakub H14 47b.
3.Průcha Pavel H14 44b.
4.Stránský Martin H12 39b.
5.Polma Jan H14 37b.
6.Krejčí Jaroslav ml. H14 30b.
Lepšík Jan ml. H12 30b.
8.Průcha Petr H10 22b.
9.Kaisler Jan H12 10b.
10.Polmová Barbora D14 9b.
11.Šákr Vít H14 7b.
12.Černá Dominika D14 5b.
Panuška Radovan H12 5b.
14.Gottlichová Adéla D12 3b.


VÝSLEDKY 2.ZÁVODU - SUL

1.Stránský Martin H12 23b.
2.Lepšík Jan ml. H12 21b.
3.Zelenka Vlastimil H14 20b.
4.Průcha Pavel H14 18b.
5.Kohout Jakub H14 16b.
6.Polma Jan H14 14b.
7.Průcha Petr H10 11b.
8.Krejčí Jaroslav ml. H14 9b.
9.Šákr Vít H14 7b.
10.Panuška Radovan H12 5b.
11.Kaisler Jan H12 3b.


VÝSLEDKY 1.ZÁVODU - TUV

1.Kohout Jakub H14 31 b.
Zelenka Vlastimil H14 31b.
3.Průcha Pavel H14 26b.
4.Polma Jan H14 23b.
5.Krejčí Jaroslav ml. H14 21b.
6.Stránský Martin H12 16b.
7.Průcha Petr H10 11b.
8.Polmová Barbora D14 9b.
Lepšík Jan ml. H12 9b.
10.Kaisler Jan H12 7b.
11.Černá Dominika D14 5b.
12.Gottlichová Adéla D12 3b.


PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Borská žákovská liga je dlouhodobou soutěží žáků - členů klubu OK Jiskra Nový Bor
2. Hodnotí se výsledky z oblastních žebříčků v roce 2006 v kategoriích HD10,HD12,HD14.
3. Do celkového hodnocení se započítává 10 nejlepších výsledků z celk.počtu 16-ti OŽ.
4. Soutěží se bez rozdílu výše uvedených kategorií, tzn. bude jen 1 celkový vítěz.
5. Body přidělené za jednotlivý závod jsou součtem :
a) bodů za umístění v závodě podle počtu startujících v kategorii (pouze z JO)
(např.: při 20-ti startujících dostane vítěz 20 bodů, druhý 19 b., atd.)
b) bodů za pořadí stanoveného podle dosaženého průměru na 1km bez rozdílu kategorií
(hodnotí se pouze účastníci BoŽaLi, body se přidělují stejně jako v případě 5a)
6. Na konci sezóny bude provedeno vyhlášení výsledků, první tři závodníci se mohou těšit na věcné ceny.



Poslední změna: 28. října 2013